Asijské burzy
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
05.08.2024 1) Aktuální nervozita na akciových trzích po celém světě spustila jeden z největších výprodejů od března 2020, kdy trhy zasáhl obrovský propad způsobený strachem z šíření nového typu koronaviru. Shodli se na tom analytici, které dnes oslovila ČTK. Důvodem je podle nich kombinace očekávané recese ve Spojených státech, obav ze splasknutí bubliny umělé inteligence (AI) a také geopolitické napětí, které narůstá mezi Izraelem a Íránem.
Evropské akcie dnes prudce klesají
05.08.2024 Evropské akcie zahájily týden propadem, za kterým podle analytiků stojí obavy ohledně vývoje ekonomiky Spojených států. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 krátce po zahájení dnešního obchodování sestoupil až na 481,73 bodu, což byla nejnižší úroveň za téměř půl roku. Kolem 10:00 SELČ pak ztrácel asi 2,4 procenta a pohyboval se blízko 486 bodů. Už v pátek indikátor odepsal 2,7 procenta. K jeho poklesu výrazně přispívají akcie bankovních a technologických společností.
Index japonských akcií Nikkei 225 zažil nejprudší pokles od roku 1987
05.08.2024 Japonské akcie dnes prudce oslabily. Jejich hlavní index Nikkei 225 se propadl o 12,40 procenta a uzavřel obchodování na 31.458,42 bodu. Utrpěl tak nejprudší jednodenní pokles od roku 1987. Výrazně dnes oslabovaly také další asijské burzy, v Jižní Koreji krátce zastavili obchodování. Akcie po celém světě se dostaly pod silný tlak kvůli obavám, že ekonomika Spojených států by se mohla nacházet v horším stavu, než se předpokládalo.
Dokonalá bouře? Akcie ve světě těžce krvácí, v Japonsku nejhůře od roku 1987. Investoři se bojí recese v USA i velké války na Blízkém východě
05.08.2024 Asijské burzy těžce krvácí, japonské nejhůře od roku 1987. Totéž zřejmě čeká investory na evropských a amerických burzách, až se dnes otevřou.
Trh je přesvědčený, že americký dolar bude i nadále růst. Přehled vývoje USD, NZD, AUD
07.02.2024 Americký dolar si nadále udržuje maxima, kterých dosáhl v pondělí; mírný pokles se zdá být spíše technickou korekcí než známkou potenciální slabosti.
Ranní okénko - Inflační očekávání mezi českými podniky se znovu zvýšila
15.07.2022 Asijské burzy dnes otevřely ve špatné náladě, když investoři reagovali na výkon čínské ekonomiky ve druhém čtvrtletí +0,4 % meziročně, což je nejnižší tempo od pandemie v roce 2020. Výsledek zaostal i za mediánem tržního odhadu (+1,2 %). V mezičtvrtletním srovnání HDP klesl o 2,6 % oproti očekávaným 2,0 %. Čínská ekonomika byla svírána přísnými lockdowny. V eurozóně dnes dopoledne vyjde květnový údaj o bilanci zahraničního obchodu, která měla navýšit deficit z 31,7 mld. EUR na 35 mld. EUR.
Asijské akcie po útoku Rusů na ukrajinskou jadernou elektránu oslabují
04.03.2022 Asijské burzy po útoku Rusů na Záporožskou jadernou elektrárnu klesají. Index MSCI akcií z Asie a Tichomoří bez Japonska spadl nejníže od listopadu 2020. Kolem 06:15 SEČ odepisoval 2,4 procenta na 589,60 bodu. Prudce klesly též futures na americké akcie, což naznačuje obdobný pohyb evropských a amerických akciových trhů po zahájení obchodování, napsala agentura Reuters.
Saxo Bank rozšiřuje nabídku platformy TradingView o akcie a CFD obchodované na amerických burzách
15.07.2021 Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, oznámila, že sociální obchodní platforma TradingView, která nabízí pokročilé nástroje pro sledování a grafické znázornění cenných papírů, kryptoměn i devizových instrumentů, bude nově umožňovat také obchodování s akciemi.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
06.04.2021 1) Ne všechny asijské burzy dnes sdílely americký optimismus, japonská poztrácela většinu velikonoční nadílky. Kromě dalších rekordů na amerických burzách sledovali investoři do asijských akcií také růst čínského indexu nákupních manažerů ve službách, který v březnu stoupl na 54,3 bodu z únorových 51,5 a potvrdil tak trend oživování tamní ekonomiky. Australská centrální banka (Reserve Bank of Australia) dnes také oznámila ponechání úrokových sazeb na stávajících úrovních. Hongkongská burza zůstala zavřená kvůli svátkům.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
18.03.2021 1) Asijské burzy dnes vítaly rozhodnutí americké centrální banky (Fed), Austrálie ztrácela. Federální rezervní systém ústy svého předsedy Jeromea Powella ve středu uklidnil investory výrazně zlepšeným výhledem vývoje americké ekonomiky i ujištěním, že úrokové sazby neplánuje ze současné níže zvyšovat až do roku 2023.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
24.02.2021 1) Asijské burzy dnes klesaly v důsledku vyjádření šéfa americké centrální banky (Fed) Jeroma Powella. Před americkým Kongresem uvedl, že "zaměstnanost a inflace jsou ve Spojených státech velmi vzdálené svým cílům". Negativní sentiment investorů posílilo také zpomalení růstu platů v Austrálii.
Rychlé shrnutí
06.01.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P 500 přidal 0.71 %, Dow Jones rostl o 0.55 % a Nasdaq rostl o 0.95 %.
Rychlé shrnutí
18.12.2020 Americké indexy včera rostly. S&P 500 a Nasdaq zakončily na rekordních maximech a přidaly 0.58 % a 0.84 %. Dow Jones rostl o 0.49 %.
Zprávy o vakcíně spustily nákupní horečku
10.11.2020 Dnes nás čeká zveřejnění údaje o tuzemské říjnové inflaci. Po zářijových 3,2 % očekáváme zmírnění cenové dynamiky na 3 %, což by odpovídalo tempu 0,2 % meziměsíčně. Za zpomalením růstu cen podle nás bude stát hlavně zlevňování energií, v opačném směru by měl působit kurz koruny, který se v poslední době držel vlivem zvýšené tržní nervozity na slabších hodnotách.
Akcie vadnou, euro si však odpoledne drží zisky
19.10.2020 Pozitivní úvod do dnešního obchodování se později na evropských akciích změnil v přešlapování kolem pátečních úrovní. Hlavní indexy jsou na tom nyní smíšeně při malých změnách, poté co dění dopoledne "zpestřil" výpadek Euronextu na několik hodin. Wall Street se nyní nachází těsně v červeném, kde ji drží hlavně komunikační sektor.
Ranní komentář: Strach z druhé vlny a vysoké valuace poslaly indexy prudce dolů
12.06.2020 Čtvrteční seance přinesla na akciové trhy silný výprodej. Americké indexy se propadly o pět až sedm procent a výrazná byla korekce také na indexech v Evropě. Na vině byly pravděpodobně vysoké valuace, přičemž rozbuškou výprodejů se zdály být informace o druhé vlně pandemie, která se zdá se začíná rozjíždět v některých amerických státech (Texas, Florida, Kalifornie). Situaci přitom neuklidnil ani komentář amerického ministra financí, který uvedl, že podobné uzavření ekonomiky jako v dubnu ani v případě druhé vlny pandemie nehrozí.
Asijské akcie rostou díky dohodě o stimulech v USA
25.03.2020 Asijské akcie dnes opět posilují, podpořila je dohoda politiků ve Spojených státech ohledně stimulačních opatření, která mají zmírnit hospodářské dopady koronaviru. Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 zpevnil o 8,04 procenta a obchodování zakončil na 19.546,63 bodu. Zaznamenal tak nejprudší procentní nárůst od října 2008.
Ranní nadhoz finančních trhů 16.3.2020
16.03.2020 Americká centrální banka se rozhodla naplno využít manipulační prostor pro podporu ekonomiky, který jí nabízelo dosavadní nastavení úrokových sazeb. V neděli na mimořádném zasedání rozhodl měnový výbor Fedu o snížení úrokové sazby o jeden procentní bod do pásma 0-0,25 %. Zároveň se Fed rozhodl pro masivní kvantitativní uvolňování ve výši 700 mld. dolarů.
Ropa již není černým zlatem. Trhy po celém světě mají depresivní náladu
09.03.2020 „Po otevření burzy se italské akcie během první hodiny propadly v průměru o více než 10 procent. Ukazuje se, že krátkodobě má vyhlášení karantény ničivější dopady na trhy než šíření koronaviru,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
Rychlé shrnutí
03.03.2020 Americké indexy za sebou mají masivní růst díky spekulacím o koordinované pomoci ze strany lídrů zemí G7. S&P500 zakončil seanci výše o 4,60 % a Dow Jones rostl dokonce o 5,09 %. Nasdaq přidal 4,49 %.
Asijská nákaza zasáhla i evropské akcie
21.01.2020 Finanční trhy dlouho přemítaly, jak moc obchodní příměří podpoří ekonomiku, až přišel MMF s lehce zhoršeným výhledem. Větší ránu ale sentiment dostal z nečekané strany: V centrální Číně se začal šířit nový druh koronaviru. Zatím byl potvrzen asi u 200 lidí, ale jsou tu i odhady přes tisícovku. Tři lidé už viru podlehli. Ačkoli tento druh nemusí být tak smrtelný jako jemu příbuzný SARS, strach vyvolává jeho rychlé šíření, přičemž se nezná jeho původ ani způsob přenosu. To vše krátce před začínajícími oslavami čínského nového roku, jež jsou v zemi tradičně spojené s masivním cestováním.
Nový týden začal na akciích poklesem, i když Wall Street už mírní ztráty. Zlato a ropa nahoře
06.01.2020 Akciové trhy vstupují do nového týdne poklesem, což znamená druhou ztrátovou seanci za sebou. Nervozitu na trh vzneslo napětí na Blízkém východě po zabití íránského velitele Američany.
Čína reaguje na rozhodnutí Bílého domu pozastavením dovozů zemědělských produktů z USA
05.08.2019 Nový týden na trzích začal nervózně díky zprávám z Číny, kde tamní vláda podle deníku the South China Morning Post údajně zvažuje, zda má smysl pokračovat v dalším jednání se Spojenými státy poté, co americký prezident uvalil nová cla na zboží z Číny v objemu 300 mld. USD. Deník dále uvádí, že "Čína nemá žádnou touhu stát se předmětem vnitropolitického boje v USA, ale byla do tohoto boje zatažena". To zda budou jednání mezi Čínou a USA pokračovat tak nyní záleží jenom na dalším přístupu Spojených států a na tom, zda se rozhodnou Čínu i nadále vydírat.
Silná čínská data podporují nákupní sentiment
17.04.2019 Americký akciový index S&P 500 včera příliš velkých změn nedoznal, když uzavřel pouze pět setin nad pondělním kurzem. Nejziskovějším sektorem se staly finanční domy (+1,4 %), kde byly impulsem silné výsledky další banky, a to Bank of America. Nejvíce však zazářily akcie firmy Qualcomm, které vylétly o 23 % v reakci na zprávu, že se společně s Applem dohodli na ukončení všech vzájemných sporů. Naopak nejztrátovějším odvětvím byly realitní společnosti, jejichž akcie přišly o 2,4 %.
Obavy z globálního ekonomického zpomalení oslabily asijské burzy
25.03.2019 Obavy z globálního ekonomického zpomalení oslabily asijské akciové burzy. Hlavní index japonských akcií Nikkei 225 dnes vykázal nejprudší jednodenní propad za tři měsíce, když odepsal 3,01 procenta na 20.977,11 bodu. Nyní je nejníže od poloviny února. Výprodej v Asii navazuje na páteční prudké globální oslabení akciových trhů vyvolané nepříznivými ekonomickými statistikami, vývojem výnosové křivky amerických dluhopisů a opatrností americké centrální banky (Fed), která letos neplánuje zvedat základní úrokovou sazbu.
Asie následuje příkladu Wall Street a klesá...
12.03.2014 Asijské burzy zakončily první polovinu tohoto týdne poklesem a následují tak negativní příklad z Wall Street. Sekundárním důvodem je potom pokles ceny průmyslových komodit. Index Nikkei 225 tak oslabuje o 1,9%, Shanghai Composite je -0,6%, zatímco Hang Seng obchoduje -1,6%. Indický index Sensex ztrácí marginálních 0,1%, australský ASX 200 All Ordinaries je -0,6%. Data z nemovitostního trhu v Austrálii byla za leden téměř beze změny, očekávání však bylo nastaveno na úrovni -0,5% a tak byla investory přijata pozitivně. Problematickým se však ukazuje pokles spotřebitelského sentimentu, který – měřeno indikátorem Westpac/Melbourne Institute Survey – propadl o 0,7% na hladinu 99,5 bodů a je tak nejníže od května roku 2013.
Asie mírně silnější, Nikkei jenom čeří vodu...
11.03.2014 Asijské burzy se v druhý obchodní den tohoto týdne posouvají mírně výše navzdory tomu, že Bank of Japan nijak nemění stávající měnovou politiku, stejně jaké své hodnocení stavu tamní ekonomiky. Index Nikkei 225 přidává 0,3%, Shanghai Composite obchoduje +0,3% a Hang Seng je o 0,2% silnější. Jak indický Sensex, tak australský ASX 200 obchodují beze změny. Americký dolar vůči japonskému jenu mírně oslabil a obchodoval se na hladině 103,25, před oznámením výsledku zasedání BoJ byl na hladině 103,4.
Asijské trhy korigují velkou většinu včerejších ztrát...
25.02.2014 Asijské burzy se v druhý obchodní den tohoto týdne vrací k růstu a korigují velkou většinu ztrát z pondělka. Primárním důvodem je pozitivní závěr večerní seance na Wall Street, který podpořil investiční apetit investorů. Index Shanghai Composite, který včera na pozadí dat z tamního nemovitostního trhu poklesl, dnes před polední přestávkou vzrostl o 0,1%. Japonský Nikkei 225 posiluje o 1,5%. Hang Seng přidává půl procentního bodu, indický Sensex je +0,4%. Australský index ASX 200 All Ordinaries propadl o 0,2%.
Související klíčová slova:
Dostatek likvidity | HSBC | Tvorba pracovních míst | Hlavní ekonom | Australská centrální banka | Vysoké valuace | Macau | FDA | USD/PLN | Apetit investorů | Spolkový statistický úřad | EUR | Trend | Kiwi | Bank of Japan | Digitální měna bitcoin | Index hongkongské burzy | Zákon o vnitřním trhu | Tempo růstu | AI bubliny | Britská libra | Aktiva | Bezpečné útočiště | Pravděpodobnost | Japonská měna | Střední Evropa | Japonské firmy | Americké dluhopisy | Splasknutí bubliny | Index PX | Zasedání ECB | FTSE MIB | Český statistický úřad | Asijské trhy | Agentura AFP | Geopolitické napětí | PLN | Dow Jonesův index | Asijské akcie | Ropa Brent | Německý DAX | O2 Czech Republic | Americký akciový index | Investing | Saúdská Arábie | Nová data | Pandemie | Růst cen | Zpráva | Strach | Ekonomika Spojených států | Burza | Úspěšný týden | Akcie dnes | NZD/USD | Nastavení úrokových sazeb | Andrew Ticehurst | Maloobchod | Volatilita | BP | CZK | Hongkongská burza | Širší index S&P 500 | Výhled | Americký prezident | Covid | Obavy investorů | Korekční pohyb | Nomura Holdings | Digitální měna | Průmysl | Inflace | Vývoj měnového páru | HUF | Cathay Pacific | Centrální banky | Recese ve Spojených státech | Dnešní makroekonomické ukazatele | Komoditní měny | Forward guidance | Alibaba | Izrael | Sands China | Vice | Futures | Akciové trhy | Pokles dolarového indexu | Nord Stream | Burzy cenných papírů | Obchodní příměří | Donald Trump | G7 | Thajský index SET | Moderna | Blockfolio | Erste Group | Analytici | TSMC | Měna Bitcoin | Akcie v eurozóně | Aktuální hodnoty měny | Pokles ceny | Hospodářské dopady koronaviru | Nomura | Graf | Šíření nákazy | Snižování úrokových sazeb | Dluhopisy | Zaměstnanost | Ekonomiky | Čínský jüan | PLN/EUR | RBI | Poptávka | Průmyslová produkce | Akciová strategie | Peníze | Obchodování na zámořských trzích | Sociální sítě | Brent | Maloobchodní tržby | Hlavní index japonských akcií | Politika | HUF/EUR | Očekávání | Nejnovější údaje | Zvýšení sazeb | Americké ministerstvo práce | Výnosy | Majetek | Sentiment investorů | Life Insurance | Politická nejistota | Další růst | Situace na trzích | Prohlášení | CZK/EUR | Lukáš Kovanda | Růst | Americký index | AFP | Itálie | Italská průmyslová produkce | EUR/CZK | HKD | Světové finanční krize | Prognóza | Světové centrální banky | Trh práce | Očkování proti covidu-19 | Aktuální kurzy měn | Akcie ve světě | Samsung | Republikáni | FAST | Ceny dluhopisů | Americká centrální banka | Indikátor | Technologické akcie | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Koruna | Online obchodování | Americká spotřebitelská důvěra | Farmaceutická společnost | Strach z druhé vlny | Saxo | AUD | Výnosové křivky | Akcie ČEZu | S&P500 | Úrokové sazby | Americké státní dluhopisy | Trh | Ruský plyn | Shanghai Composite | MSCI | Australská centrální banka (RBA) | Problémy | Reserve Bank of Australia | Americká sněmovna reprezentantů | Index japonských akcií | Společnosti | Index | Data z reálné ekonomiky | Komerční banka | Konsolidace | Zpráva o vývoji trhu práce | MMF | Měsíční data | Eura | Nejistoty | Kapitál | Oslabování akcií | Index KOSPI | Představitelé Fedu | Agentura Reuters | Index STOXX Europe | Ministerstvo práce | S&P | Vít Hradil | Unie | Důvěra investorů | Snížení úrokové sazby | Termínové kontrakty | Hang Seng | Rekordní hodnoty | Deficit | Firma | Index Stoxx 600 | Statistický úřad | Podnikání | Ranní okénko | Virus | Americká banka | Index Hang Seng | Kurz koruny | Nadějné zprávy | Axis | Nord Stream 1 | Podnikatelé | Akciový index | Pozornost | Index šanghajské akciové burzy | 3М | Nejprudší pokles | Hrubý domácí produkt Německa | Podnikání na kapitálovém trhu | Poptávka po zlatě | Asijské akcie dnes | Bitcoin | Empire State Index | Obchodovat | Platforma | Burze | Americké indexy | USA | Dolar vůči japonskému jenu | Kurz domácí měny | Prezident Donald Trump | Raiffeisenbank a.s. | Kapitálové trhy | Dnešní zprávy | Index jihokorejských akcií | Británie | Světové trhy | Ropa | Výdaje | Čínské akciové trhy | Statistici | UBS | Dow Jones | Celosvětová poptávka po zlatě | Spojené státy | TradingView | Výzkumná společnost | Americká centrální banka FED | Britská obchodní bilance | Vývoj světové ekonomiky | Vývoj | Index ASX | Nervozita na akciových trzích | Kalifornie | Investiční doporučení | Konkurenceschopnost | Jihokorejské společnosti | Americké akcie | Akcie jihokorejské společnosti | EUR/USD | Zahájení obchodování | Spotřebitelská důvěra | Recese v USA | Měnové politiky | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | CSI 300 | S&P/ASX 200 | Onemocnění | Finanční domy | Aktuální situace | Manufacturing | Měnový výbor | Šíření nového typu koronaviru | Index japonských akcií Nikkei | Defenzivní tituly | Odhad HDP | Cenová válka | CNY | KOSPI | Hrozba recese v USA | Miliardy dolarů | AI | Platební bilance | Růst mezd | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Reálné ekonomiky | Údaje o vývoji trhu práce | Sazby | GBP/EUR | Americký index S&P 500 | Guidance | České koruny | Vývoj akciového indexu | Investovat | Komoditní | Galaxy Entertainment | Regulátor | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Průzkum | Firmy | Zajištění | Cena ropy brent | Malaysian Airlines | Distribuce | Fed | Způsoby těžby | Dnešní fundamenty | NASDAQ 100 | Celosvětová poptávka | Tata Steel | Dílčí index | Trhy | Nejbližší rezistence | Německé akcie | FTSE | Online obchodování a investice | Rizika | Americký dolar vůči japonskému jenu | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Eurozóna | ISM | Pád ceny ropy | Negativní sentiment investorů | Japonský Nikkei | Stanislav Kostyukhin | Index SET | Ministerstvo financí | Bilance | David Vagenknecht | Miliardář | RBNZ | Komodity | Mzdy | Wynn Macau | CAD | Odhady analytiků | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Na burze | Analytička | Společnost | Zpřísňování měnové politiky | Hospodaření | Zahraniční obchod | Indikátory sentimentu | Očekávání do budoucna | Obchod | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Pingan | Volkswagen | AUD/USD | Riziko | Analytik | Trinity | JPY | Adidas | Pokles výnosů | Bank of America | Transakce | Finanční trh | Nástroj | GBP | Nadšení | Plyn | Index tokijské burzy | Německá ekonomika | Čína | Akcie O2 | CZK/USD | Ceny | Hrozba recese | Recese | Pokles | Bankovní tituly | Války | Ukrajina | Zemědělské komodity | Raiffeisenbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Centrální banka | BBC | Softbank | Fed index | Biliony | GameStop | EUR/JPY | Libra | USD/EUR | Sentix | Panevropský akciový index | Morgan Stanley | Worldometers | Výnos | ČEZ | Index Nasdaq | CFD | SMIC | CEO | Specialista na online obchodování | Trinity Bank | Austrálie | Vývoj měnového páru EUR/USD | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Hongkong | Ceny akcií | ASX | Očekávaný zisk | Biliony dolarů | Očkování proti covidu | Index STOXX Europe 600 | Jasný signál | Hodnota trhu kryptoměn | Zisk | ČNB | Nejprudší jednodenní pokles | EURUSD | Hospodářské dopady | Nasdaq Composite | Aktuální kurzy | Krátká pozice | Obchodování | Obchodní platforma | Evropa | Měna | TOPIX | Nasdaq | Trump | Zprávy | Ceny ropy | Epidemické situace | Údaje | Automobilky | Pojišťovny | Důvěra investorů v ekonomiku | Eurodolar | Finanční krize | Běžný účet | xStation5 | ProCent | Zasedání americké centrální banky | Aktivum | Japonská centrální banka | Propad akcií | Situace | USD/CZK | Europe 600 | Stagnace | Tržby | Sazby beze změny | Ranní komentář | Philadelphia Fed index | HDP | Ekonom | Optimismus | Index Nikkei 225 | Dolar | Euro | Zpomalení růstu | Westpac | Globální investoři | Obchodní bilance | Výprodej | Domácí měny | ČTK | Ztráty | Epidemie koronaviru | Recese americké ekonomiky | Úvěr | Japonský jen | Klesající inflace | Akcie | Medvědí trend | Société Générale | Pražská burza | Očkování | Podniky | Index spotřebitelských cen | Coronavirus | Evropské akcie dnes | Index cen | Reuters | USDJPY | Úroková míra | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Největší propad | Prognózy | Kurz | Daně | Lenka Kalivodová | Panevropský index | Japonské akcie | Světové ekonomiky | Výsledky | Míra inflace | BHS | Měnový výbor Fedu | Investice | Návrh zákona | Rally | Ranní nadhoz | Bod | Obchodování na burzách | Zisky | Deriváty | Cyrrus | Důvěra | Ukazatel | Index MSCI | Měny | Tvorba pracovních míst v USA | Burzy | Thomson Reuters | Spotřebitelský sentiment | Signál | Futures na americké akcie | BHS Štěpán Křeček | Euronext | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Výsledky HDP | Česká spořitelna | Negativní sentiment | Valuace | Paládium | Toyota | COVID-19 | CoinGecko | Nikkei | Umělé inteligence (AI) | ZEW | Evropské akcie | TIM | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Americké centrální banky | Ekonom BHS | Onemocnění COVID-19 | Vývoj akciového indexu Nikkei | Zasedání Fedu | Bloomberg | Obchodování a investice | Hlavní indexy | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Míra | University of Michigan | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Korekce | Kvantitativní uvolňování | Panevropský index STOXX 600 | Vakcína | Index šanghajské burzy | Spotřebitelská inflace | Obchodování s akciemi | Kjódó | Index S&P 500 | Hrubý domácí produkt | Přehled | Zhoršení nálady | Agentura Bloomberg | Krize | Oživení světové ekonomiky | CHF | Index Nikkei | Zprávy o vakcíně | Akcie firem | S&P 500 | JDE | MT4 | Cena | Vývoj akciového indexu DAX | Tim Cook | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | Apple | Propad akciových trhů | Evropské indexy | Snížení sazeb | Kurzy | Přehled kurzů | Silnější kurz | Drahé kovy | Co bude | Medvědi | DAX | Erste | Kurzy měn | Zlato | Ekonomika | Měny&Sazby | SEC | Míra nejistoty | Indikátory | Oslabení | Práce | Cíle | Bezpečnost | Banky | Taiwan Semiconductor | Šance | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Netflix | Wall Street | Halliburton | Japonský index Nikkei | ČR | XTB | Čínské akcie | Pozice | Čínská ekonomika | Štěpán Křeček | Vývoj měnového páru USD/JPY | Stoxx | Support | Farmaceutické společnosti | Texas | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Americký průmysl | OPEC | South China Morning Post | Sentiment | Index ISM | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Alibaba Group | Hlavní index Nikkei 225 | Reddit | Nikkei 225 | Rezistence | ZEW index | Saxo Bank | Nařízení | Ropy | RBA | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Ocenění akcií | Hospodářské výsledky | Americké ekonomiky | Společnost Sentix | USD | Rozhodnutí americké centrální banky | O2 | Investing.com | Cena ropy | Obavy z recese | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Americké ministerstvo | Australský dolar | Propad | Dopady koronaviru | Nemovitosti | Samsung Electronics | Index CSI 300 | Nejistota | Indexy | Státní dluhopisy | Americký dolar | Americká centrální banka (Fed) | ECB | Stoxx 600 | Forward | Měnová politika | Doporučení | Inflační očekávání | Jaderné elektrárny | ROCE | Spekulace | Hodnoty měny | Lockdowny | Redukce | Miliardy | ASX 200 | Úroveň supportu | Zpracovatelský průmysl | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Pracovní síly | Rizikový apetit | USD/JPY | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Šíření koronaviru | Banka | Růst cen průmyslových výrobců | Index technologického trhu Nasdaq | Američané | CNBC | Statistika | Spotřebitelské ceny
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Banky | Růst | ČTK | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot