Asijské akcie dnes
Asijské akcie se obchodovaly smíšeně
18.11.2024 Asijské akcie dnes obchodovaly smíšeně. Dle agentury Bloomberg investoři vyčkávají, zda přijdou další vládní stimuly mezitím co přetrvávají obavy ohledně cel, které signalizoval nové zvolený americký prezident Donald Trump.
Asijsko-pacifický region posiloval
07.10.2024 Asijské akcie dnes posilovaly, v popředí bylo Japonsko, které dle agentury Bloomberg rostlo díky slabému jenu. Dařilo se nejvíce japonským bankám.
Asijsko-pacifický region ve smíšených hodnotách
03.10.2024 Asijské akcie dnes vykazovaly smíšená čísla. S poklesem uzavřel Hong Kong, který po silném rally podpořeném stimuly čínské vlády otočil směr, nicméně druhou polovinu obchodování se přibližoval středečním závěrečným hodnotám. Nikkei téměř umazal včerejší ztráty.
Asijsko-pacifický region stáhla dolů korekce na technologických a finančnických titulech
21.08.2024 Asijské akcie dnes klesaly. Největší pokles zaznamenal Hong Kong, v jehož čele byl e-commerce gigant JD.com. Dle agentury Bloomberg Walmart uvedl, že plánuje odchod z čínské investice do JD.com. Walmart by prodejem podílu v JD získal 3,6 mld. USD, retailer údajně prodával akcie v průměru za 24,95 USD.
Asijské akcie dnes oslabily
21.06.2024 Asijský region pokračoval ve včerejších poklesech v čele s akciemi v Hong Kongu. Technologická rally vykazovala známky únavy, obavy o čínskou ekonomiku přetrvávají.
Ranní shrnutí (09.01.2023)
09.01.2023 Americké indexy v pátek po solidním reportu z trhu práce NFP vzrostly – údaje o pracovních místech za prosinec ukázaly vyšší než očekávaný nárůst zaměstnanosti a pomalejší než očekávaný růst mezd. Dow Jones, S&P 500, Nasdaq a Russell 2000 získaly více než 2 %.
Asijské akcie kvůli situaci na východě Ukrajiny výrazně oslabují
22.02.2022 Asijské akcie dnes výrazně oslabují, vliv na obchodování mají informace, že Moskva poslala na východ Ukrajiny své vojáky. Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 klesl o 1,71 procenta a obchodování zakončil na 26.449,61 bodu. Hlavní index šanghajské burzy Shanghai Composite kolem 8:30 SEČ ztrácel zhruba procento, pokles vykazovaly rovněž futures na evropské a americké akcie.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
18.08.2021 1) Asijské akcie dnes otočily negativní trend a rostly. Z hlavních regionálních zpráv dnes zaujalo investory mimo jiné prodloužení pandemických opatření v oblasti Tokia nebo ponechání stávajících úrokových sazeb novozélandskou centrální bankou. Japonská obchodní bilance svým růstem výrazně překonala očekávání analytiků.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
04.08.2021 1) Asijské akcie dnes většinou zdražily. Výsledková sezóna přinesla na tokijskou burzu čerstvá čísla automobilky Toyota a výrobce elektroniky Sony. Největší světový výrobce aut ohlásil rekordní zisk mimo jiné i díky svým nadprůměrným zásobám polovodičů, které jsou nyní na celém světě nedostatkovým zbožím. Sony zase těžil ze zvýšené poptávky po herní konzoli Playstation 5 v důsledku pandemie koronaviru.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
02.08.2021 1) Asijské akcie dnes posílily. Hlavní událostí na asijsko-pacifických akciových trzích byly červencové výsledky indexů nákupních manažerů. Zatímco čínský se dostal na patnáctiměsíční minimum a australský zpomalil, indický naopak signalizuje oživení. Cenné papíry australské platební společnosti Afterpay pak přidaly bezmála 19 % poté, co byl oznámen její nákup americkou technologickou firmou Square. Japonská spotřebitelská důvěra v červenci stoupla o jednu desetinu bodu na 37,5 bodu.
Rychlé shrnutí
29.07.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci smíšeně. Index S&P500 klesl o 0.02 %, index Dow Jones klesl o 0.36 % a index Nasdaq rostl o 0.7 %.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
19.07.2021 1) Asijské akcie dnes pokračovaly v sestupné trajektorii, investoři sledují narůstající počty infekcí koronavirem nejen v regionu jihovýchodní Asie, ale také jednání států skupiny OPEC, na němž došlo k dlouho očekávané dohodě, po níž začaly klesat ceny ropy.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
09.07.2021 1) Asijské akcie dnes většinou ztratily, stejně jako čínská inflace. Organizátoři nadcházejících olympijských her v Tokiu na základě horšící se epidemické situace v zemi rozhodli o tom, že se tento sportovní svátek uskuteční bez diváků. Koronavirus má na svědomí také nový lockdown hlavního města Jižní Koreje Soulu. Čína oznámila, že tamní spotřebitelské ceny v červnu nečekaně zpomalily růst na 1,1 % z 1,3 % v květnu. Analytici počítali se zachováním tempa růstu.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
02.06.2021 1) Asijské akcie dnes nenašly společný směr. Investory do asijsko-pacifického regionu dnes zaujala především zpráva o růstu australské ekonomiky zpět na hodnoty před pandemií covidu-19 poté, co mezikvartálně přidala 1,8 % a překonala odhady analytiků.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
13.05.2021 1) Asijské akcie dnes navázaly na výprodeje ve Spojených státech v důsledku prudkého růstu americké inflace a strachu z růstu úrokových sazeb. Investoři očekávají výsledky technologického Giganta Alibaba, které ovlivní páteční obchodování.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
16.04.2021 1) Asijské akcie dnes navázaly na čtvrteční růst amerických. Z makroekonomických dat oznámených Čínou zaostal za očekáváními analytiků jak hrubý domácí produkt za první čtvrtletí, tak i průmyslová výroba v březnu. Naopak příjemným překvapením byly tamní maloobchodní tržby, které stouply o 34 místo 28 očekávaných procent.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
19.03.2021 1) Čínské i asijské akcie dnes výrazně oslabily, náladu na trhu zhoršila mimo jiné ostrá názorová výměna mezi představiteli americké a čínské delegace na úvod bilaterálních jednání na Aljašce. Investoři jsou kvůli tomu opatrnější a podle analytiků se i méně pouštějí do rizikovějších transakcí. Akciové indexy tak smazaly veškeré zisky, které nabraly od začátku týdne.
Rychlé shrnutí
12.03.2021 Index S&P 500, Dow Jones a Russell 2000 zakončily seanci na historických maximech. Nasdaq rostl o 2.52 %.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
25.01.2021 1) Asijské akcie dnes posílily, nejvíce se dařilo burzám v Koreji a Hongkongu. Investoři věnovali pozornost mimo jiné zprávě, že se Čína loni stala největším příjemcem přímých zahraničních investic, když na špici vystřídala Spojené státy.
Rychlé shrnutí
30.10.2020 Americké indexy zakončily seanci na vyšších úrovních. Index S&P 500 rostl o 1.19 %, Dow Jones přidal 0.52 % a Nasdaq vzrostl o 1.64 %.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
27.10.2020 1) Asijské akcie dnes převážně ztrácely, poklesy ale nebyly tak výrazné jako v pondělí na Wall Street. Investoři obecně sledují, jak nový nárůst počtu případů onemocnění covid-19 ovlivní ekonomiku. Nadále významným faktorem jsou také zatím neúspěšná jednání o další fiskální podpoře ekonomiky v USA.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
27.08.2020 1) Asijské akcie dnes uzavřely smíšeně. Ekonomická data z Číny ukazují, že tamější hospodářství se nadále zotavuje. Investoři sledují ceny ropy v souvislosti s řáděním hurikánu Laura, kvůli kterému byly nuceny některé rafinérie přerušit těžbu.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
18.08.2020 1) Asijské akcie dnes uzavřely smíšeně. Zatímco jihokorejské klesly o 2,46 % před chystaným projevem premiéra o počtu nakažených koronavirem, čínský jüan dosáhl nejsilnějších hodnot od počátku března. Napumpování peněz do ekonomiky v Číně povzbudilo investory, ovšem restrikce ze strany USA proti čínské firmě Huawei nadále vyvolávají otázky o dalších vztazích mezi Washingtonem a Pekingem.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
11.08.2020 1) Asijské akcie dnes převážně rostly a odrážely pozitivní sentiment z Wall Street. Trhy tak reagovaly na fakt, že Čína zatím nepřistoupila k žádným odvetným opatřením proti USA a také na klesající počet hospitalizací s onemocněním covid-19 v některých státech USA.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
07.08.2020 1) Asijské akcie dnes uzavřely smíšeně. Na asijských trzích přetrvává nejistota z dalších opatření proti šíření koronaviru a napětí mezi USA a Čínou. To ještě zvýšil americký prezident Donald Trump zákazem obchodování s čínskými společnostmi, které vlastní platformy TikTok a WeChat.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
15.06.2020 1) Skoro stovka nových případů koronaviru za víkend v Pekingu vyvolává obavy z návratu šíření nemocí covid-19 v Číně. V reakci na to asijské akcie dnes oslabovaly. Negativně zapůsobily i slabší ekonomická data z Číny, která zaostala za očekáváním.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
12.06.2020 1) Akciové trhy v průběhu včerejška prudce obrátily směr, a pod silný tlak se tak společně s nimi dostala většina rizikových aktiv. Výjimkou nebyla ani ropa Brent, která v posledních týdnech profitovala z poklesu globální averze k riziku a zakotvila u hranice 40 dolarů za barel. Primárním motorem vyšších cen ropy, které se od dubnových minim zdvojnásobily, je však zlepšující se fundamentální obrázek, jenž by měl limitovat prostor pro cenovou korekci směrem dolů.
Akcie v Asii na propad v USA nenavázaly, zpevňuje i Evropa
12.06.2020 Asijské akcie dnes nenavázaly na silný propad, který ve čtvrtek zasáhl Wall Street. V Tokiu hlavní index odepsal pouze tři čtvrtě procenta, v Číně akcie dokonce zpevnily. Na evropských akciových trzích akcie v úvodu obchodování převážně klesaly, výraznější byl v úvodu jen propad v Británii, což analytici dávají do souvislosti se statistikou o rekordním poklesu hrubého domácího produktu (HDP) Británie.
Asijké akcie po 10 dnech růstu oslabily, klesají také ty evropské
11.06.2020 Asijské akcie dnes po desetidenním růstu oslabily. Podobně klesají i hlavní burzy v Evropě. Akciové trhy reagují na horší výhled americké centrální banky, který zpochybnil optimismus ohledně oživení světového hospodářství po pandemii nemoci covid-19.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
24.04.2020 1) Asijské akcie dnes klesaly a napodobily tak americké akciové trhy kvůli pochybnostem ohledně vývoje nového léku na nemoc covid-19. Výjimkou v regionu byly akcie v Austrálii.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
25.03.2020 1) Asijské akcie dnes opět posilují, podpořila je dohoda politiků ve Spojených státech ohledně stimulačních opatření, která mají zmírnit hospodářské dopady koronaviru. Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 zpevnil o 8,04 procenta a obchodování zakončil na 19.546,63 bodu. Zaznamenal tak nejprudší procentní nárůst od října 2008.
Asijské akcie rostou díky dohodě o stimulech v USA
25.03.2020 Asijské akcie dnes opět posilují, podpořila je dohoda politiků ve Spojených státech ohledně stimulačních opatření, která mají zmírnit hospodářské dopady koronaviru. Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 zpevnil o 8,04 procenta a obchodování zakončil na 19.546,63 bodu. Zaznamenal tak nejprudší procentní nárůst od října 2008.
Asijské akcie prudce rostou, ty americké měly včera nejlepší den od roku 1933. Trhy živí naděje, že opatření centrálních bank a vlád pro boj s koronavirem budou konečně účinná
25.03.2020 Asijské akcie dnes stoupají, mají svůj nejlepší den od roku 2008. Navazují tak na včerejší vybuzené obchodování na amerických trzích. Dow Jonesův akciový index během něj zhodnotil nejvýrazněji od roku 1933, a to o 11,4 procenta. Akcie po celém světě nyní žene vzhůru zejména balík rozpočtových opatření na podporu ekonomiky za takřka dva biliony dolarů. N něm se v noci na dnešek středoevropského času dohodla americká administrativa v čele s ministrem financí Stevenem Mnuchinem s šéfem senátních demokratů Chuckem Schumerem. Odsouhlasení balíku oběma komorami amerického Kongresu by tak nyní mělo být víceméně formalitou.
Asijské akcie díky stimulačním opatřením Fedu zpevňují
24.03.2020 Asijské akcie dnes výrazně posilují, čímž reagují na opatření, kterými se americká centrální banka (Fed) snaží zmírnit hospodářské dopady koronaviru. Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 zpevnil o 7,13 procenta a obchodování zakončil na 18.092,35 bodu. Zaznamenal tak nejprudší jednodenní nárůst od února 2016.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
13.03.2020 1) Asijské akcie dnes pokračovaly v poklesu kvůli obavám z negativních hospodářských dopadů nového typu koronaviru, část počátečních prudkých ztrát ale později smazaly. Australské a indické akcie dokonce posílily.
Asijské akcie dál oslabovaly, část ztrát však později smazaly
13.03.2020 Asijské akcie dnes pokračovaly v poklesu kvůli obavám z negativních hospodářských dopadů nového typu koronaviru, část počátečních prudkých ztrát ale později smazaly. Australské a indické akcie dokonce posílily.
Související klíčová slova:
Bitcoin | Čínský jüan | Čína | Japonsko | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USA | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Devizové rezervy | Německo | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Recese | Daně | Rizika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akciový trh | Akvizice | Americký dolar | Asset management | Transakce | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Burza | CFTC | Centrální banka | Centrální banky | DAX | ECB | ESM | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Futures | G10 | G7 | IPO | Index spotřebitelských cen | Investice | Japonský jen | Komodity | Korekce | Long | MIFID | Měny | Nabídka | Obchodní bilance | Rally | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Wall Street | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | FTSE | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Fond | Ekonomie | EU | Ekonom | Drahé kovy | Zisk | Ropný trh | Sázka | Optimismus | Výsledky | Strach | CAC 40 | Stoxx 600 | Investiční banka | Financování | Investovat | Eurostat | Facebook | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Žlutý kov | Wall Street Journal | Obchodníci | Komunita | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Akcie dnes | Akciové burzy | Americká centrální banka | Banka | Fio banka | Brent | Cena | Cena ropy na světových trzích | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Česká ekonomika | Čínské investice | Dolar | Ekonomický růst | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropské burzy | Finanční prostředky | Fio | Fondy | GfK | Guvernér české národní banky | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investiční | Investiční doporučení | Investing | Jiří Rusnok | Management | Markets | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nikkei 225 | Oslabování koruny | Prezidentské volby | Reuters | Ropy | Sázky | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Zlaté rezervy | Zpráva | Předpověď | Zisky | CNBC | Komise pro cenné papíry | Elon Musk | Overweight | ROCE | Tim Cook | Spojené státy | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | QE | Miliardář | Komise | Volby | Burze | SMBC | Aramco | Dow Jonesův index | Jackson Hole | CNN | MSCI | CSI300 | Institut Ifo | Investing.com | BNY Mellon | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Podnikání | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Podnikatelé | Panevropský akciový index | Index londýnské burzy FTSE 100 | Propad cen komodit | Volby v USA | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Bankovnictví | Fidelity International | Zpravodajský server | Firmy | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Index japonských akcií Nikkei | Akcie v Asii | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Vladimir Putin | Americké akciové indexy | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Světové centrální banky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Propad | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Ropná společnost | Index Nikkei | S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Index CAC 40 | Opatření centrálních bank | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Tempo růstu | Zajištění | FTSE 100 | Digitální měny | Litecoin | Ethereum | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Americké akciové trhy | Britská ekonomika | Záchranný fond | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Výnosy | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | Alphabet | ČTK | Japonský Nikkei | Jihokorejský KOSPI | Zasedání americké centrální banky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Hlavní ekonom | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Politico | Akcie firem | Cena palladia | Americký akciový trh | Palladium | Jerome Powell | MiFID II | Investice do bitcoinu | Panevropský index STOXX 600 | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Podnikání na kapitálovém trhu | Hodnota majetku | OPEC+ | Tržní hráči | Podniky | Inflace v eurozóně | CSI 300 | Americká investiční banka | Šéf Fedu | Index Stoxx 600 | Czech Fund | Největší kryptoměna | Zvýšení úrokové sazby | Steven Mnuchin | Index spotřebitelské důvěry | Český miliardář | Index hongkongské burzy | Odhady analytiků | Společnost Apple | Volatilita na trzích | Majetek | The Wall Street Journal | Obchodování na burzách | Ceny zemního plynu | Asijské burzy | Norská centrální banka | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Akcie čínských firem | Boris Johnson | Nabídka akcií | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Britský premiér | Vliv na obchodování | Oživení ekonomiky | Index londýnské burzy | Růst mezd | US500 | Saudi Aramco | Kjódó | Agentura Kjódó | Finanční situace | Očekávaný růst | Státní ropná společnost | Hospodářské dopady | Hospodářské krize | TikTok | Huawei | Digitalizace | Automobilky | KOSPI | Silné akcie | Prezident Donald Trump | Investiční skupina | Německá vláda | Objem | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Statistický úřad Eurostat | Firma | Hlavní události | Tesla Elon Musk | Švédská centrální banka | Server CNBC | Bilance | Index DOW | Generální ředitel | Největší pokles | Amazon | Fortune | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Švýcarská ekonomika | SECO | Hospodářské záležitosti | Ekonomka | Napětí mezi USA a Čínou | Člen bankovní rady | Nejistoty | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | KKCG | Míra | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Italský premiér | xStation5 | Nejziskovější | Disney | Aurora Cannabis | Úbytek | Stratég | Miliardy korun | Index šanghajské burzy | Peking | Hospodaření | Američané | Návratnost | Míra inflace v eurozóně | Miliardy eur | Budoucnost | Ifo | Spolkový statistický úřad | Poradenství | Nový rekord | Dow Jonesův akciový index | Ministr financí Steven Mnuchin | Čínský vicepremiér Liou Che | Ukazatele | Vývoz z Číny | Technologická společnost | Angela Merkelová | Očekávaný vývoj | Komunikace | Trump | Chudoba | Prezident | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Trhy | Čínské úřady | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Americké hospodářství | Šíření koronaviru | Index japonských akcií | Jüan | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Nejvýraznější pokles | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Zpomalení růstu | Důvěra britských spotřebitelů | Americká administrativa | Dopady koronaviru | Hospodářské dopady koronaviru | BP | SEC | NFP | Britský statistický úřad | COVID-19 | Střední podniky | Šíření onemocnění | Šíření koronavirové nákazy | Fungování finančních trhů | Toyota | Vývoj | Snížení těžby | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Nástroje měnové politiky | Restrikce | Index australské akciové burzy | Australské akciové burzy | Hlavní měny | Panevropský akciový index STOXX 600 | Indické akcie | Index Nifty 50 | Nifty 50 | Extrémní strach | Tencent | Stimuly | Silný propad | Kabinet | Společnost Saudi Aramco | Index frankfurtské burzy | Fiskální balíček | Spotřebitelé | Nemoc COVID-19 | Dopady pandemie | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Tiskové agentury | Bilion dolarů | Koronavirová krize | Manufacturing | Úrokové sazby na nízké úrovni | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Index jihokorejských akcií | Záchranný fond eurozóny | Záchranný fond eurozóny (ESM) | Klaus Regling | Šéf ESM | ESM Klaus Regling | Sněmovna reprezentantů | Další růst | Růst | Banka JPMorgan | Potenciál | Burza v Šanghaji | E-commerce | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Poradce | Organizace | Práce | Údaje | DPH | Opatření proti šíření koronaviru | Karel Komárek | Prezident Vladimir Putin | Devizové rezervy České národní banky | EP | Japonský export | S&P500 | Posílení | Joe Biden | Americká centrální banka (Fed) | Sazka Group | HashRate | Dovoz | Vývoz | Rekordní zisk | JD.com | Vakcína | CL | JDE | Unie | Setkání lídrů | Ekonomický řád | Výrobce aut | Bank of Singapore | Bývalý prezident | Pozitivní sentiment | Londýnské burzy | Square | Hlavní index frankfurtské burzy | Francouzský index CAC 40 | Japonský parlament | Parlament dnes | Energetický gigant | Propad cen | Covid | Cardano | Novavax | Sony | Ceny | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost XTB | Důvěra | Slabý dolar | Analytici Fidelity International | WeCHat | Tempo růstu průmyslové výroby | Objem dovozu | Hodnota majetku šéfa | Hodnota majetku šéfa Facebooku | Worldometers | Počty nakažených | Hospodaření banky | CFTC report | Export v červenci | SPAC | Evropský statistický úřad | Politici | Biden | Lockdown | MicroStrategy | Udržitelné investice | Nařízení | Epidemické situace | Výrobce čipů | Elvira Nabiullinová | Státy Evropské unie | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Banky v EU | Bloomberg Markets | JD | Evropské centrální banky | Tilray | Domácí fondy | Toshiba | Akcie Toshiba | Kuaishou Technology | Dialog | Kov | Bank of America Global Research | Fidelity | Používání kryptoměn | Premiér Mario Draghi | Italský premiér Mario Draghi | Akcie Aurora Cannabis | Těžaři | Oslabení | Zisk před zdaněním | Guvernérka ruské centrální banky | Transparency International | Loterijní společnosti | Technologie | TSMC | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Ermenegildo Zegna | Luxusní skupina | Balkán | Bilion | Růst v Číně | Ceny technických kovů | Kuaishou | Daniel Cioaba | Balkan Insight | Gypsycoin | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | ASX | Společnosti | Opatření | Dna | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Minulá výkonnost | Ceny zemního plynu v USA | Ruský prezident | Společnost | 3М | Futures na S&P 500 | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Doněcké lidové republiky | Luhanské lidové republiky | Rizika kolem Ukrajiny | Myojo Asset Management | Makoto Kikuči | Masahiro Jamaguči | SMBC Trust Bank | Japonský Nikkei 225 | Marketingová komunikace | Oslabení USD | Energetické komodity | Lula | Pozitivní nálada | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Skepse | Technology | Japonský index | Rezervy | Vlády | Oznámení | Australský S&P/ASX | Jihokorejský Kospi | Čínský Shanghai Composite | Hongkongský Hang Seng | Fio banka, a.s. | Marek Chudoba | Michal Bárta
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot