Krátká pozice
Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 16. prosince? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
16.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek nadále obchodoval v horizontálním kanálu, kde konsoliduje už zhruba tři týdny. Z technického hlediska se pro měnový pár EUR/USD nic nezměnilo. V minulém týdnu měly potenciál výrazněji ovlivnit pohyb páru pouze dvě události, obě se však ukázaly být spíše nevýrazné. Listopadová zpráva o inflaci v USA ukázala přesně ty údaje, které trh očekával, a zasedání Evropské centrální banky přineslo očekávané výsledky.
EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 12. listopadu (přehled dopoledního obchodování). Euro dosáhlo dalšího minima
12.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0631 a plánoval jsem na jejím základě rozhodovat o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom analyzovali, co se stalo. Pokles a následné vytvoření falešného proražení této úrovně umožnily vstup do dlouhých pozic, ale ke korekci směrem vzhůru nikdy nedošlo. Krátce poté proražení a opětovné otestování úrovně 1,0631 vedlo k prodejnímu signálu pro euro, což mělo za následek pohyb směrem dolů o zhruba 20 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
COT: Dlouhé pozice v ropě se propadly na 12leté minimum, krátké pozice v dolarech se víc než zdvojnásobily
12.09.2024 Bloomberg Dollar Index, který ukazuje, jak si americká měna stojí ve srovnání s širším košem významných měn, stoupl v týdnu do 3. září o 1 %. Navzdory tomu zrychlili spekulanti výprodej dolaru vůči sledovaným měnám, což jen ukazuje, že pozice často na cenu reagují opožděně. Krátké pozice v dolarových IMM futures proti osmi měnám se více než zdvojnásobily. Dosáhly 16,2 miliard USD, tedy 13měsíčního maxima, a v posledních třech týdnech je tempo výprodeje nejrychlejší od března 2020, kdy globální růst dočasně zbrzdila celosvětová pandemie.
Pokles inflace v USA umožní jenu zahájit medvědí obrat na páru USD/JPY
13.06.2024 Index spotřebitelských cen v USA se v květnu meziročně snížil na 3,3 % z dubnových 3,4 %, zatímco jádrový index klesl ještě výrazněji z 3,6 % na 3,4 %. Zpomalení inflace zcela vykompenzovalo vliv silného trhu práce. Trh dluhopisů reagoval prudkým poklesem výnosů a pravděpodobnost prvního snížení sazeb Federálního rezervního systému v září výrazně vzrostla.
Index NASDAQ: Vše o investování a obchodování oblíbeného akciového indexu
30.05.2024 Máte zájem o investice do nových technologií a chcete sledovat nové trendy v odvětví technologií? Teď je pravý čas na to začít investovat do akciového indexu NASDAQ. Index Nasdaq je index cenných papírů obchodovaných na americké burze NASDAQ a patří mezi hlavní světové akciové indexy.
Kanadský dolar prochází obdobím oslabení. Přehled vývoje USD/CAD
30.05.2024 Zotavování kanadského dolaru z minim z poloviny dubna se tento týden zastavilo. Trh se soustředil především na "odolné" ekonomické údaje z USA, rostoucí výnosy dluhopisů a pokračující přehodnocování rizik, že Federální rezervní systém v příštích několika měsících sníží sazby, ze strany trhu. Komentáře představitelů Fedu situaci nevyjasnily a naopak jen prohloubily obavy.
Bank of Japan je v pasti a stále více závisí na postoji Fedu. Přehled vývoje měnového páru USD/JPY
02.05.2024 Japonské orgány zřejmě 29. dubna skutečně provedly měnovou intervenci. Měnový pár USD/JPY se přiblížil k hranici 160, načež rychle klesl na hodnotu 154,50.
GBP/USD: Podaří se libře setrvat vůči dolaru na stabilní úrovni?
16.04.2024 Britská ekonomika se zotavuje z mírné recese z roku 2023. Podle NIESR vzrostl HDP Spojeného království v únoru o 0,1 %, a to díky zvýšenému objemu výroby, zejména ve zpracovatelském průmyslu a službách.
Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
15.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém klesajícím pohybu a po čtyřech měsících obchodování ve flatu ve 24hodinovém časovém rámci se nakonec propadl pod úroveň 1,2502. Tato úroveň dlouho sloužila jako spodní hranice bočního kanálu, takže její proražení naznačuje konec flat fáze. Ačkoli bcyhom vzhledem k neochotě trhu prodávat libru a nakupovat dolar nedělali tak odvážné závěry, signál proražení bočního kanálu je silný a v podstatě první za poslední čtyři měsíce. Pohyb směrem dolů plně podporujeme.
Výhled pro EUR/USD na 12. dubna. Nové zasedání ECB
12.04.2024 Měnový pár EUR/USD se vrátil ke svému známému vzorci z posledních měsíců. Navzdory poklesu o téměř 150 pipsů před dvěma dny a včerejšímu zasedání Evropské centrální banky byla volatilita ve čtvrtek nižší než 60 pipsů. Na jedné straně ECB nepřijala žádné významné rozhodnutí a projev prezidentky ECB Christine Lagarde na tiskové konferenci byl poměrně neurčitý. Konkrétně se od ní trh nedozvěděl žádné bližší informace ohledně možného uvolnění měnové politiky na příštím zasedání v červnu. Lagarde uvedla, že na příštím zasedání bude k dispozici mnohem více údajů (pravděpodobně pro rozhodnutí o sazbě). Na druhou stranu se stále jednalo o zasedání ECB a na takové události se obvykle reaguje.
Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading
11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.
Kanadský dolar se dočkal nečekané podpory. Přehled vývoje USD/CAD
04.04.2024 Hrubý domácí produkt Kanady se v lednu zvýšil o 0,6 %, což je nejsilnější růst od ledna 2023; předběžný odhad únorového HDP ukazuje na růst o 0,4 %, zatímco ekonomická aktivita v prvním čtvrtletí vykazuje růst o 3,5 % mezičtvrtletně. Hospodářské oživení výrazně překonává odhad Bank of Canada a může mít dopad na plány centrální banky v oblasti úrokových sazeb, neboť silnější hospodářský růst eliminuje potřebu zmírnit finanční podmínky.
Australský dolar může posílit
07.03.2024 Tento týden byl pro australský dolar poměrně bohatý na informace. HDP ve čtvrtém čtvrtletí vzrostl o 0,2 %, domácí poptávka zůstává slabá a je z velké části podporována veřejným sektorem. Spotřeba domácností vzrostla v průběhu roku 2023 pouze o 0,1 %, což je nejpomalejší meziroční růst za posledních téměř 40 let, pokud nepočítáme období covidu a krizi v roce 2008.
Výnosy amerických státních dluhopisů podporují dolar. Přehled USD, CAD, JPY
29.02.2024 Nejnovější údaje z USA se ukázaly být mnohem slabší, než se očekávalo. Index spotřebitelské důvěry Conference Board poprvé za poslední čtyři měsíce klesl na 106,7 b. (očekávala se hodnota 115 b.) z lednové revidované hodnoty 110,9 b. Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby se v lednu snížily o více než 6 % a zdá se, že na nízké úrovni jsou také podnikatelské investice. Očekávání oživení amerického průmyslového sektoru se nenaplňují; nyní se všichni soustředí na čtvrteční zprávu ISM.
Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem
28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
Zápis z jednání FOMC dolar nepodpořil. Rizikový apetit vedl k výprodejům bezpečných aktiv. Přehled USD, CAD, JPY
23.02.2024 Zápis z lednového zasedání FOMC neobsahoval žádná překvapení a v zásadě odpovídal tónu komentářů, které zazněly po zasedání. Většina členů výboru vzala na vědomí rizika "předčasného uvolnění politiky" a zdůraznila známky stabilnější inflace. Reakce trhu na zveřejnění zápisu z jednání FOMC byla obecně nevýrazná, ale postupně se dolar začal rychleji prodávat.
Akciové indexy: Obchodování burzovních indexů
21.02.2024 Akciový index (burzovní index) měří celkovou cenovou výkonnost skupiny akcií, obvykle za konkrétní zemi. Například DE30 (německý index DAX) je akciový index obsahující 30 společností zalistovaných na německé burze. Akciové indexy reprezentují celý akciový trh a zaznamenávají tržní změny v čase.
Přehodnocení rizik bude vyvíjet tlak na kanadský dolar. Přehled vývoje USD, CAD, JPY
15.02.2024 Vyšší než očekávané údaje o indexu spotřebitelských cen (CPI) v USA otřásly trhem a odsunuly načasování prvního snížení sazeb ze strany Federálního rezervního systému. Údaje o CPI vyvinuly tlak na akciové trhy, zvýšily výnosy amerických státních dluhopisů a posílily americký dolar.
Údaje o inflaci v USA vyvolaly silnou dolarovou rally. Přehled USD, NZD, AUD
14.02.2024 V úterý se pozornost soustředila na údaje o indexu spotřebitelských cen (CPI) za leden, a ty se skutečně ukázaly jako překvapivé. Inflace v lednu klesla na 3,1 % z prosincových 3,4 % (prognóza 3,1 %), zatímco jádrová inflace zůstala beze změny na úrovni 3,9 % (prognóza 3,7 %). Stojí za zmínku, že Federální rezervní systém jádrovou inflaci pečlivě sleduje, a skutečnost, že přestala klesat, trhy vnímaly jako jasný jestřábí signál, který poslal kurz USD a výnosy dluhopisů výše.
Trh je přesvědčený, že americký dolar bude i nadále růst. Přehled vývoje USD, NZD, AUD
07.02.2024 Americký dolar si nadále udržuje maxima, kterých dosáhl v pondělí; mírný pokles se zdá být spíše technickou korekcí než známkou potenciální slabosti.
Powell podpořil americký dolar. Přehled USD, EUR, GBP
24.10.2023 Minulý týden vystoupil předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell v Ekonomickém klubu v New Yorku, přičemž hlavním tématem jeho projevu bylo, že FOMC "postupuje opatrně". Trhy z jeho projevu vyvodily, že k očekávanému zvýšení sazeb v listopadu pravděpodobně nedojde a vzhledem k náznakům zpomalující inflace je velká šance, že k němu nedojde vůbec.
Obchod dne - USDJPY (17.10.2023)
17.10.2023 Japonská centrální banka (BOJ) zvažuje zvýšení své inflační prognózy pro fiskální roky 2023 a 2024, což naznačuje, že ceny by mohly splnit nebo překročit 2% cíl ve třech po sobě jdoucích letech. Otevřené zůstávají také diskuse o revizi prognózy inflace pro aktuální fiskální rok blíže k 3,0 %. Teoreticky by zvýšení japonských inflačních prognóz mohlo pozitivně ovlivnit normalizaci měnové politiky BOJ. To také zvýšilo naděje mezi investory na návrat ke kladným úrokovým sazbám, což vedlo k výraznému posílení jenu. Úředníci považují vyšší ceny ropy za faktor zvyšující inflační tlaky. Bank of Japan navíc uznala, že společnosti přenesly na koncové spotřebitele více nákladů, než se dříve očekávalo.
Před zprávou o inflaci v USA se na trzích obchodovalo klidně. Přehled USD, NZD, AUD
14.09.2023 Před vydáním indexu spotřebitelských cen za srpen zůstala volatilita nízká, výnosy dluhopisů se téměř nezměnily a CAD byl jedinou měnou, která se snažila posílit vůči americkému dolaru. Důvodem jsou rostoucí ceny ropy, které v úterý dosáhly ročního maxima. Rozhodnutí OPEC+ dále snížit úroveň produkce podporuje ceny ropy a poskytuje podporu komoditním měnám, a to navzdory skutečnosti, že globální poptávka roste pomaleji, než se očekávalo.
Proč mohou komodity v éře stagflace zazářit
08.09.2023 Náš nejnovější COT report se věnuje pozicím, které hedgeové fondy a další spekulanti drželi ve futures na komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterkem 29. srpna. Tedy v týdnu, kdy trhy začaly reagovat na údaje svědčící o tom, že se trh práce v USA rozvolňuje a důvěra spotřebitelů klesá. Tato reakce byla do značné míry pozitivní a je z ní patrná afinita k riziku. Za přístupem typu „špatné zprávy potěší“ stojí spekulace, že teď už musí Federální rezervní systém brzy ukončit svou kampaň agresivního zpřísňování. Ceny komodit vystřelily vzhůru a posílení je patrné ve všech sektorech, nejvíce u drahých kovů.
Zpomalení čínské ekonomiky vyvine tlak na komoditní měny. Přehled USD, NZD, AUD
07.09.2023 Caixin index PMI upozornil na přetrvávající problémy v čínské ekonomice, a to i přes určitou stabilní aktivitu ve výrobním a stavebním sektoru. Čínský PMI Caixin Services v srpnu klesl na 51,8 z 54,1 v červenci ve srovnání s prognózami 53,5, což je nejnižší hodnota od prosince. Není třeba říkat, že zpomalení Číny nevyhnutelně vyvine tlak na měny jejích hlavních obchodních partnerů. Existuje tedy vyšší šance, že novozélandský dolar (kiwi) a australský dolar (aussie) mohou dále klesat.
Dolar kvůli novým údajům koriguje poklesem, ale komoditní měny zůstávají pod tlakem. Přehled USD, NZD, AUD
31.08.2023 Pokles důvěry spotřebitelů v USA a zpráva o volných pracovních místech (JOLTS), potvrzující názory na měkčí trh práce, než se očekávalo, vedly k výprodejům dolaru. Americké akcie prudce vzrostly: index S&P 500 vzrostl o 1,5 %, což znamená třetí den růstu v řadě, zatímco výnos amerických dluhopisů klesá, což je způsobeno poklesem výnosu dvouletých dluhopisů v důsledku snížených předpovědí pro sazbu Fedu.
Globální recese se blíží. Přehled USD, EUR, GBP
26.07.2023 Údaje CFTC odrážejí výrazné zhoršení sentimentu vůči americkému dolaru. Celková krátká pozice na USD se během vykazovaného týdne zvýšila o 7,39 miliardy a dosáhla -19,88 miliardy, což představuje největší týdenní změnu od roku 2020 a nejvyšší medvědí bias od roku 2021.
Trhy očekávají, že Bank of England bude i nadále jestřábí. Přehled EUR, GBP, USD
21.06.2023 Nejnovější zpráva CFTC ukázala, že investoři pokračují ve snižování své celkové čisté pozice v amerických dolarech již čtvrtý týden v řadě. Snížení dosáhlo během vykazovaného týdne 1,9 miliardy USD, přičemž krátká pozice činila 6,4 miliardy USD, což je nejnižší hodnota za 11 týdnů.
USD/JPY: Čekání na akci Bank of Japan
01.05.2023 Dnes je z důvodu svátku zastavené obchodování s evropskými akciovými tituly. Pojďme se proto podívat na forex a rovnou do Asie. Po delší době znovu začíná být zajímavá obchodní pozice short USD/JPY.
Zlato roste, zatímco hedge fondy zůstávají medvědí
26.10.2022 Ve zprávě zveřejněné v pondělí komoditní analytici ze Societe Generale poznamenali, že celkový odliv na trhu drahých kovů dosáhl 4,1 miliardy dolarů, protože investoři nadále reagují na žhavější než očekávanou inflaci.
ECB na rozcestí. Výhled pro USD, EUR a GBP
18.07.2022 Na konci minulého týdne mírně vzrostl rizikový sentiment. Důvodem byla dobrá zpráva o maloobchodních tržbách v USA a zpráva University of Michigan, která ukázala, že 5letá a 10letá inflační očekávání klesla z 3,1 % na 2,8 %. Navzdory určité pozitivitě zůstává riziko recese vysoké, přičemž americká ekonomika ve 2. čtvrtletí klesla podle modelu Atlantského Fedu o 1,5 %.
Negativní sentiment na trhu drahých kovů
12.07.2022 Sentiment na trhu se zlatem se obrátil k horšímu, když hedgeové fondy zvýšily své medvědí pozice, což způsobilo neutrální spekulativní postoj.
Přehled USD, EUR a GBP: Fed pravděpodobně zrychlí růst úrokových sazeb
30.03.2022 Nárůst optimismu vedl v úterý večer k růstu akciových indexů napříč trhem. Nejsilnější pohyb byl pozorován v Evropě, kdy Euro stoxx 50 vzrostlo o 3 % najednou. V kladném teritoriu byly také indexy v USA a Asii. Optimismus však stojí na vratkých nohách, a to jednáních o situaci na Ukrajině. S největší pravděpodobností tento optimismus ve velmi blízké budoucnosti přijde vniveč.
Přehled USD, EUR, GBP. V eurozóně se zvyšuje riziko stagflace
28.03.2022 Týdenní zpráva CAES naznačila několik trendů najednou, které budou pravděpodobně dominovat v krátkodobém výhledu. Za prvé, dolar přidal 4,6 miliardy do kumulativní dlouhé pozice. Za dva týdny byly výprodeje za 8 týdnů získány zpět a kurz dolaru je nyní nejvyšší od ledna.
Přehled USD, NZD a AUD: Powellův projev podpořil poptávku po dolaru
22.03.2022 V pondělí byl za nejdůležitější událost dne považován projev předsedy americké centrální banky (Fed) Jeromea Powella, ve kterém jednoznačně oznámil připravenost zvýšit na příštím zasedání 4. května sazbu o 50 bodů. Před Powellovým projevem o takovém kroku v pátek veřejně hovořil člen Rady guvernérů Christopher Waller, jeho komentář však zanikl mezi řadou spíše opatrnějších hodnocení. Nuže, Powell je rozhodný a futures na sazby v úterý ráno vidí 75% šanci na zvýšení sazeb na konci roku v rozmezí 2,25–2,50 %, což je o více než půl procenta více, než se předpovídalo před několika týdny.
Přehled vývoje USD, EUR, GBP: Dolar bude pravděpodobně pokračovat v růstu, euro a libra zůstávají pod tlakem
21.03.2022 Kumulativní dlouhá pozice na dolaru za sledovaný týden poprvé od ledna vzrostla na 8,921 mld. USD, avšak přebytek nelze považovat za významný. Je ale možné, že jsme svědky změny trendu. Na dlouhodobé závěry je ještě brzy, protože rozhodující roli nehrál růst poptávky po dolaru, ale pokles eura, které za týden ztratilo 5,4 mld. EUR.
Nová světová ekonomická krize: Přehled USD, CAD, JPY
09.03.2022 Zvýšená volatilita trhů přetrvává i ve středu. Oznámení ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, že Ukrajina neaspiruje na vstup do NATO "v blízké budoucnosti", a ochota diskutovat o statutu obou separatistických republik vedly k malému přívalu pozitivity, ale ne na dlouho. Jakmile americký prezident Joe Biden oznámil, že USA zakážou dovoz ruské energie, komodity opět prudce vzrostly a akciové indexy se vrátily do červené zóny.
Světová ekonomika pod hrozbou kolapsu uprostřed vlny šílenství na komoditních trzích. Přehled USD, NZD a AUD
08.03.2022 Hlavní trendy přetrvávají i v úterý ráno – většina akciových indexů je pod silným tlakem, americký dolar je žádaný jako hlavní rezervní měna, komodity atakují rekordy. Nikl vzrostl k pátečnímu uzavření o 90 % za jediný den, další kovy, hliník, paladium a zinek, vykazují podobnou dynamiku.
Přehled USD, CAD a JPY: Trhy začínají být pokračujícím konfliktem na Ukrajině ohroženy. Další globální krize je na cestě
02.03.2022 Trhy začínají reagovat na konflikt na Ukrajině. Květnové futures kontrakty na ropu Brent vzrostly na 111 USD/barel a aktualizovaly tak svůj sedmiletý rekord. Také plyn je býčí, i když zaostává, zatímco futures na uhlí vzrostly za pouhý týden o více než 50 %. Není pochyb o tom, že pokud bude současný trend pokračovat, svět zažije nejhorší energetickou krizi od roku 1979.
Přehled vývoje USD, NZD a AUD: Trhy jsou plné optimismu a vojenské akce na Ukrajině ignorují
01.03.2022 Konflikt na Ukrajině se na finančních trzích překvapivě neodráží. Poptávka po surovinách zůstává vysoká, ropa se obchoduje v blízkosti 100 USD za barel. Poptávka po zlatě však neroste a cena plynu v nizozemském hubu klesla na 1 100 USD/1 000 metrů krychlových. Výnosy státních dluhopisů evropských zemí jsou také pod mírným tlakem a jejich pokles nepřesahuje obvyklou volatilitu. Akciové indexy USA a evropských zemí se v pondělí rovněž uzavřely v červeném pásmu, zatímco indexy asijsko-pacifických zemí v úterý vykázaly silný růst.
Trhy čekají na údaje o inflaci v USA. Přehled vývoje USD, CAD a JPY
09.02.2022 Trhy při čekání na zveřejnění údajů o inflaci v USA za leden stály na místě. Výnosy nadále zpomalují svůj růst a tlačí investory k nákupu rizikových aktiv. Pokud bude prognóza (+7,3 % pro celkovou inflaci a +5,9 % pro jádrovou inflaci) správná, bude to dále omezovat variabilitu akcí Fedu a trhy ji budou považovat za jasný jestřábí signál.
Na světové trhy se vrací optimismus. Přehled vývoje USD, NZD a AUD
08.02.2022 Ve čtvrtek budou zveřejněny údaje o inflaci v USA za leden. V současné době se jedná o klíčový parametr, který trhy vyhodnocují, protože právě tempo růstu inflace bude s největší pravděpodobností určovat rychlost, jakou Fed zvýší sazby.
Hospodářská recese v Kanadě byla překonána. Přehled vývoje USD, CAD a JPY
02.02.2022 V úterý zveřejněný výrobní index ISM (+57,6 oproti očekávaným +57,5) potvrdil předpoklad, že se americká ekonomika nadále stabilně zotavuje, což nám v kombinaci s vysokou inflací umožňuje vyvodit závěr, že Fed dělá správnou věc, když cílí na březnový začátek cyklu zvyšování sazeb.
Bank of Canada může dnes předběhnout Fed. Japonsko není připraveno omezit stimuly. Přehled vývoje USD, CAD a JPY
26.01.2022 Klíčovou událostí dnešního dne je zasedání FOMC, po kterém by mělo přijít oznámení o ukončení programu nákupu aktiv a možná i připravenost zahájit cyklus zvyšování sazeb na příštím zasedání v březnu. Pokud FOMC potvrdí očekávání trhu, pak bude americký dolar do konce dne pokračovat v růstu napříč celým spektrem měnového trhu.
Fed vstupuje do "tichého týdne." Čína podporuje poptávku po riziku. Přehled USD, NZD a AUD
18.01.2022 Fed vstupuje do "týdne ticha" před svým zasedáním 25.-26. ledna. Trhy očekávají, že náznaky blížícího se zvýšení sazeb se odrazí v konečném dokumentu. Výnos 10letých amerických státních dluhopisů poprvé od ledna 2020, tedy od začátku paniky okolo covidu-19, přesáhl 1,8 %. To je vážný býčí faktor pro americký dolar.
Americký dolar si dal po pátečních negativních datech pauzu. Euro a libra mohou dále růst. Přehled USD, EUR a GBP.
17.01.2022 Obecným trendem z minulého týdne je zpřísňování pozice Fedu, což signalizovalo záměr zvážit otázku prvního zvýšení sazeb v březnu, nikoli v červnu, jak se ještě nedávno předpokládalo. V souladu s tím trhy zareagovaly – index S&P500 klesl od začátku roku o něco více než 3 %, zatímco výnos státních dluhopisů nadále roste.
Poptávka po riziku slábne. Očekává se, že americký dolar a ochranná aktiva porostou. Přehled USD, NZD a AUD
11.01.2022 Trhy v pondělí reagovaly klidně i přes politické zprávy o globálních bezpečnostních otázkách. Nedošlo k žádnému růstu poptávky po ochranných aktivech, což naznačuje, že politická rizika jsou investory stále vnímána jako neutrální. Ve středu a ve čtvrtek budou jednání pokračovat na dalších místech, konzultace v rámci OBSE proběhnou ve Vídni i ve čtvrtek. Jakákoli pozitivní zpráva může na trzích vyvolat vlnu nadšení, ale na negativní zprávy jsou všichni dlouho připraveni, protože neočekávají od jednání žádné průlomy.
Americký trh práce se zotavil, ale covid-19 může všechny prognózy zmást. Přehled vývoje USD, EUR a GBP
10.01.2022 Prosincová zpráva z amerického trhu práce je nejednoznačná. Přírůstek pracovních míst v uvedeném měsíci činil pouze 199 tis., ačkoli indexy zaměstnanosti ISM i zpráva ADP předpokládaly mnohem vyšší výsledek. Na druhou stranu byly poslední dva měsíce revidovány na +141 tis., což snížilo negativitu. Míra nezaměstnanosti se také celkově snížila na 3,9 %, a vrátila se tak na úroveň před pandemií, což nám umožnilo hovořit o úplném oživení trhu práce.
Šance, že v pátek uvidíme silnou zprávu o zaměstnanosti je vyšší, přičemž americký dolar získal další impuls. Přehled USD, CAD a JPY
06.01.2022 Údaje o zaměstnanosti v soukromém sektoru USA za prosinec znatelně překonaly prognózy, nárůst o 807 tisíc nových pracovních míst je nejvyšší za posledních 7 měsíců. Je jasné, že mezi ADP a Nonfarm daty neexistuje žádná přímá souvislost, ale jak se často stává, slabá Nonfarm data vyjdou po silném ADP reportu nebo naopak. Nyní lze předpokládat, že pravděpodobnost, že v pátek uvidíme silné údaje o zaměstnanosti, se zvýšila.
Zpráva CFTC je pro americký dolar neutrální. Tento týden bude plný nových zpráv. Přehled USD, EUR a GBP.
04.01.2022 Zpráva CFTC byla v pondělí zveřejněna později kvůli svátkům. Agregovaná pozice vůči americkému dolaru se poněkud změnila. Komoditní měny přitom stále mírně ztrácejí, ale euro, jen a frank jsou o něco výše, což nenaznačuje žádné známky obratu u rizikových aktiv.
Na trzích nadále dominuje covid-19. Vrací se optimismus, ale na jak dlouho? Přehled vývoje USD, CAD a JPY
22.12.2021 Téma covid-19, i když neovládá trhy, má nadále významný vliv na kotace. Akciové indexy obnovily svůj růst, jakmile se ve zprávách objevila informace, že počet denních případů v Jihoafrické republice klesl na dvoutýdenní minimum. Ve Velké Británii je počet nových nakažených vysoký, Johnson však vyloučil přísná restriktivní opatření, což rovněž přidalo na pozitivitě. Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) navíc hodlá tento týden schválit tabletky společností Pfizer a Merck pro léčbu koronaviru, které by měly řešit hrozbu závažných onemocnění.
Mírný optimismus dává euru a komoditním měnám šanci na korekci směrem nahoru. Přehled USD, NZD a AUD
21.12.2021 Trhy se po poměrně aktivních pondělních výprodejích snaží o korekci. Akciové indexy zemí ATP uzavřely obchodní seanci v zelené zóně. Globální výnosy zároveň rostou také po prudkém poklesu kvůli rostoucím obavám z rychlého šíření omikronu a odporu Kongresu USA k Bidenovu stimulačnímu balíčku.
Trhy by měly potvrdit jestřábí náladu FOMC. Očekává se, že poptávka po defenzivních aktivech poroste. Přehled vývoje USD, CAD a JPY
15.12.2021 Akciové trhy jsou před oznámením FOMC stále nervózní a zvyšují své týdenní ztráty. Zároveň mnohem větší než očekávaný růst indexu cen výrobců v USA (+9,6 % meziročně v listopadu, výrobní inflace krok od dvouciferného čísla) dodal další napětí a podpořil jestřábí očekávání FOMC.
Omikron je slabší než delta. Trhy jsou připraveny na návrat pozitivních zpráv. Přehled USD, NZD a AUD
07.12.2021 Evropské a americké akciové indexy začaly nový týden pozitivní dynamikou po předchozím volatilním týdnu a zotavily se z části svých ztrát. Důvodem jsou pozitivní zprávy ohledně omikronu. Nejnovější data z JAR z pondělka naznačují, že rychlý nárůst počtu nemocných není doprovázen hromadnou hospitalizací, těžkým průběhem onemocnění a zejména úmrtím pacientů. To znamená, že covid-19 může přejít do kategorie sezónních virových onemocnění.
Rozhodnutí uvolnit ropu ze strategických rezerv vedlo k růstu cen. Přehled USD, CAD a JPY
24.11.2021 Cena ropy v úterý vykázala rychlý růst poté, co Spojené státy oznámily uvolnění 50 milionů barelů ropy ze strategických ropných rezerv. Čína, Japonsko, Velká Británie, Indie jsou připraveny se připojit k tomuto rozhodnutí, které bude celkově znamenat dalších 15-20 milionů barelů.
Rakouský lockdown a ochota zavést povinné očkování vyvolaly výprodej v euru. Přehled USD, EUR a GBP.
22.11.2021 Poptávka po americkém dolaru roste po jestřábích komentářích místopředsedy Fedu Claridy a předsedy představenstva Wallera, kteří poznamenali, že "rychlejší snížení kvantitativního uvolňování by se mohlo vyplatit", přičemž Waller naznačil, že Fed bude mít flexibilitu v případě potřeby zvýšit sazby dříve. Stále není jasné, zda taková potřeba bude nebo ne, ale trhy dostaly jasný signál, že podpoří americký dolar.
Proč investovat do kryptoměn s pomocí CFD kontraktů
01.07.2021 Bitcoin a další kryptoměny už nějakou dobu nejsou jen technologickou kuriozitou. V současné době si kryptoměny vybudovaly svoji pozici v globálním světě financí a používají se jako platební prostředek, což je v kontextu tohoto článku obzvláště důležité. V portfoliích investorů z celého světa je fenomén kryptoměn dnes považován za plnohodnotnou třídu aktiv.
Short signál na akcie Deutsche Bank (DBK)
20.11.2019 Evropský bankovní svět je dlouhodobě ve špatném stavu a akcie z tohoto odvětví jsou v posledních měsících slabé. Přestože Deutsche Bank byla prozatím schopna ukončit dlouhodobější slabou fázi, ve střednědobém horizontu se v grafu nachází rozhodující bod. Vzestupná trendová linie je v současné době opět testována.
Co říkají nová data o vývoji amerického dolaru?
15.08.2019 Americká centrální banka (Fed) nejspíš v letošním roce nenaplní přání finančních trhů, které očekávají další snížení úrokových sazeb o 0,50 %. Poslední data přicházející z největší světové ekonomiky totiž dávají za pravdu jestřábům, kteří by s uvolňováním měnové politiky raději ještě počkali.
Draghi a ECB: sazby ponechány – tržní analýza 26.10.2018
26.10.2018 Na včerejší tiskové konferenci komentoval Mario Draghi aktuální vývoj evropské ekonomiky, postoj ECB a výhled do budoucna. ECB ponechala hlavní sazby beze změny, stejně tak jako nákupy aktiv (QE), které činí 15 miliard EUR měsíčně. Do konce roku chce ECB kvantitativní uvolňování ukončit a sazby by se mohly navyšovat až v druhé polovině roku 2019. Vše také záleží na ekonomických datech, ta přichází v poslední době horší, než je očekávání. Dle Dragiho se nejedná o žádnou začínající recesi, nýbrž o zpomalení růstu. Řekl, že pro změnu monetární politiky by se musela sejít vysoká finanční volatilita a opravdu, opravdu špatná ekonomická data. K situaci v Itálii dodal, že ECB Itálii neprobírala a jedná se o fiskální záležitost. Měnový pár EUR/USD reagoval během konference nejprve posílením, poté respektoval dlouhodobější downtrend.
Propad akcií s sebou stahuje i měny
11.10.2018 Včerejší výplach na amerických akciích přesáhl 4 %. Obchodníci reflektovali růst výnosů amerických dluhopisů a do ztrát se materializoval také zhoršený sentiment kvůli stále bobtnající obchodní válce mezi USA a Čínou. Tato nálada se projevila také na forexu, kde jsme byli svědky ztrát české i švédské koruny. Některé měny ale naopak na vystrašených trzích profitovaly.
Měď
27.04.2018 Měď byla odmítnuta na vrcholu relace – úroveň 3,144, klesá v dnešním obchodování na 3,090. Dvojice nalezne silnou oporu na 200-DMA (3.0811),pro další pokles je nutné tuto hranici prolomit.
Volatility report: S&P500 konsoliduje v trojúhelníkové formaci, VIX díky tomu klesá zpět na hodnoty z konce února
09.03.2018 Po nervózním začátku března se v tomto týdnu začala situace na trzích znovu postupně uklidňovat. Svou roli sehrála skutečnost, že S&P 500 dokázal na vytvoření nižšího high navázat vytvořením vyššího low, díky kterému nyní pokračuje v konsolidaci. Tu přitom podpírají i zprávy ze Severní Koreje, která překvapila svou ochotou uvažovat o zastavení jaderných testů a dokonce i o jaderném odzbrojení, výměnou za garanci bezpečí a zachování režimu. S&P 500 tak v tomto týdnu vytvořil ukázkovou trojúhelníkovou formaci, ze které ale bude muset už brzy vystoupit. Právě breakout jedné ze stran trojúhelníku pak může určit směřování indexu na delší dobu dopředu.
Obchodujte s Forexem jako profesionál
05.02.2018 Forex je zkratka z anglického pojmu Foreign Exchange, ale používá se i zkratka FX nebo měnový či devizový trh. Na forexovém trhu dochází k výměně jedné měny za druhou s cílem vložené investice. Obchoduje se zde 5 dní v týdnu 24 hodin denně. Za jeden den se zobchoduje přibližně 6 bilionů amerických dolarů.
Nejlepší reálné obchody XTB minulého týdne
30.01.2018 V minulém týdnu inkasoval nejvyšší zisk na obchod trader z Česka a to ve výši přesahující půl milionu korun! Krátkou pozici realizoval na německém indexu DAXu s objemem obchodu o velikosti 5 lotů. Obchod byl otevřen v úterý 23. ledna na úrovni 13569,3 bodů. K realizaci pozice došlo hned následující den po propadu na 13407,7 bodů. Pohyb ve prospěch obchodníka tak dosáhl na téměř 162 bodů.
Stříbro
26.01.2018 Stříbro má pohyb na horské dráze, udržované těsně okolo 17,50 dolarů a vyžaduje pro vzestupnou rally další impuls. Kov překonal silnou trendovou rezistenci a má potenciál dosáhnout nového historického maxima.
EUR/USD
08.01.2018 Měnový pár EUR/USD pokračuje směrem dolů po 2. po sobě jdoucích seancích poté, co byla horní hranice uzavřena dvojitým vrcholem a pari je pod silnou tržní rezistencí na úrovni 1,20.
DAX | Futures kontrakt na DAX
13.11.2017 V minulých dílech seriálu o futures na akciové indexy jsme si představili základní americké futures, jako je e-mini S&...
FOREX – NZD/USD, NZD/JPY, XAU/USD, EUR/USD
09.08.2017 NZD/USD na 50-dma podporu u 0,7308, prolomení dolů signalizuje další pokles. NZD/USD klesá dolů po dobu 4 po sobě jdoucích seancí, aktuálně na 3-týdenním minimu těsně před 0,73.
Základy opcí, díl 1: Co jsou opce a jak fungují
27.07.2017 Chcete se naučit obchodovat opce, ale pořád máte nějak problém prokousat se začátkem? Nejste sami. Opce se zdají být na první pohled komplikované a řadu lidí odrazují svou zdánlivou složitostí. Jsem si ale jist, že po přečtení tohoto článku budete mít jasnou představu o tom, jak tento instrument funguje a proč je tolik populární.
Co jsou opce a jak fungují.
27.07.2017 V tomto článku se dozvíte základní pojmy vztahující se k opčním kontraktům, ukážeme si co je call opce a co je put opce a jakou z nich využít pro stranu long a pro stranu short.
Dlouhé zlaté pozice se před koncem roku propadají
21.12.2016 Šest týdnů nepřerušovaného prodeje od amerických prezidentských voleb a stále to nevypadá, že by se pokles zlata měl zastavit. Investoři prchají před futures i ETF a obligace se snaží zotavit, zatímco dolar míří stále výš.
Nebojte se uplatnění opce
15.08.2016 Uplatnění opce v den nebo před dnem expirace opce motá hlavu mnohým začínajícím opčním obchodníkům. Při jejím nesprávném pochopení se může ze ziskové pozice stát velice rychle ztrátová. Aby tomu tak nebylo, tak si dnes vysvětlíme, jak celý proces funguje.
Nejlepší reálné obchody XTB týdne 1. 8. 2016 – 5. 8. 2016
08.08.2016 Obchodování v minulém týdnu probíhalo ve stínu důležitých fundamentů. Bank of England rozhodla o dodatečných ekonomických stimulech a data z amerického trhu práce také nenechala obchodníky klidnými. Akciové indexy nakonec slabě rostly. Německý DAX přidal 0,29 % na 10367 b. a newyorský index S&P 500 zaznamenal vzestup 0,43 % na historický rekord 2182,9 b.
Analýza AUD/USD, CAD/JPY a NZD/CHF
06.06.2016 Tento měnový pár se na 4hodinovém grafu zřejmě chystá otestovat důležitou psychologickou hladinu 0,7400...
DAX - Futures kontrakt na DAX
29.04.2016 V minulém díle seriálu o futures na akciové indexy jsme si představili americký e-mini Nasdaq 100 future. V dnešním díle se přesuneme do Evropy a podíváme se na jeden z nejznámější evropských indexů – DAX. DAX (Deutscher Action Index) je hlavním indexem Německa. Index se skládá z 30 největších společností kótovaných na burze dle tržní kapitalizace a objemu obchodů. Velice důležitým rozdílem mezi indexem DAX a dalšími evropskými indexy (včetně indexu AEX) je způsob jeho výpočtu. DAX je výkonnostním indexem, což znamená, že vyplácené dividendy jsou reinvestovány. Velký rozdíl mezi indexem AEX a DAX je z dlouhodobého hlediska tvořen právě těmito dividendami. V indexu AEX nejsou dividendy reinvestovány, což odlišuje oba indexy v průběhu času.
Intrakomoditní vs. Interkomoditní spready
31.03.2016 V předchozím článku jsme již nastínili význam slova spread – rozdíl. U komoditních spreadů jde o rozdíl cen dvou (nebo...
Ropa pod 30 USD? Nákupní příležitost
13.01.2016 Ceny ropy se včera po dlouhých 12 letech znovu obchodovaly pod 30 USD za barel. Pokud bychom brali v potaz inflaci (americkou), tak naposledy byla ropa tak nízko pouze v období bezprostředně po útocích 11. září 2001, kdy strmě klesala letecká doprava a americká ekonomika byla v recesi.
Návrat primitivní ekonomiky
17.11.2015 Léta chybné politiky nám způsobila problémy se závislostí na USD
Silnější dolar omezuje budoucí růst, ceny komodit a ...
Obrat na měnách emerging markets
12.10.2015 Špatné zprávy z amerického trhu práce a rozhodnutí Fedu držet více uvolněnou měnovou politiku má jasného vítěze, kterým jsou měny rozvíjejících se zemí. Nižší úrokové sazby v USA totiž znamenají menší odliv kapitálu z rizikových vysokoúročených měn emerging markets. Dařilo se jak mexickému pesu (MXN), tak i jihoafrickému randu (ZAR) a brazilskému realu (BRL). I přes negativní impuls vyplývající z teroristického útoku v Ankaře si na svoje zisky přišla i turecká lira (TRY).
Zajímavé příležitosti na trzích 8. 7. 2015
08.07.2015 Přinášíme Vám pravidelné investiční tipy z dílny analytiků XTB ve Varšavě k dnešnímu dni, které mají za cíl seznámit č...
Uzavření dlouhých pozic v energetice a zaměření na krátké pozice u kovů
16.06.2015 V týdnu od 9. června byly na komoditních trzích velmi aktivní hedgeové fondy. Likvidace dlouhých pozic v energetice a zvýšený objem krátkých prodejů u kovů vyústily do snížené čisté dlouhé pozice v těchto sektorech. Těsně předtím, než zpráva o nabídce a poptávce hlavních plodin poslala ceny opět prudce dolů, pozvedlo tento sektor špatně načasované pokrytí krátkých pozic.
Zlato a stříbro za sebou v poptávce nechává takové komodity jako kukuřice nebo měď
15.01.2015 Pokles kombinované expozice o 1,3 %. Obchodníci se rozdělují v otázce směřování ropy. Zvýšená poptávka po zlatě a stříbře
Hedgeové fondy a správci ak...
Základy obchodování opcí 8: Řecká písmena
23.12.2014 Řecká písmena (Option Greeks) vyjadřují citlivost ceny opce na změnu parametrů podkladu. Jednotlivé citlivosti jsou označované podle řeckých písmen.
Základy obchodování opcí 6: Uplatnění a přiřazení opce
21.11.2014 Kupující opce má právo uplatnit si opci, tedy požadovat plnění na základě parametrů daného opčního kontraktu. V případě call opce m á majitel právo koupit od prodávajícího opce podklad za realizační cenu, čímž se dostává do dlouhé pozice na podkladu. V případě put opce m á majitel opce právo prodat vypisovateli opce podklad za realizační cenu. V tomto případě tedy uplatněním opce vzniká u kupujícího krátká pozice.
Základy obchodování opcí 5: Opce v, na a mimo peníze
07.11.2014 Ve vztahu realizační ceny k aktuální ceně rozlišujeme 3 typy opcí: opce na penězích, opce v penězích a opce mimo peníze. Častěji je však používané anglické označení pro at-the-money (ATM) pro opce na penězích, in-the-money (ITM) pro opce v penězích a out-of-the-money (OTM) pro opce mimo peníze.
Dolar na 11měsíčních maximech, 2členové bankovní rady hlasovali v Británii za růst sazeb; analýza EUR/USD, EUR/GBP, EUR/JPY
20.08.2014 Další pozitivní série zpráv z amerického trhu bydlení dala včera dodatečnou sílu americkému dolaru, který dosáhnul 11 měsíčních maxim vůči koši hlavních měn...
Nejlepší obchody týdne 2. 2. 2014 - 7. 2. 2014
10.02.2014 Obchodníci profitovali na růstu japonského jenu - Volatilita na trzích byla v minulém týdnu vysoko nad průměrem minulého ...
Představujeme obchodní model FX Trend Snagger
30.10.2012 Tento článek popisuje obchodní model FX Trend Snagger, který byl navržen tak, aby umožnil se ziskem zobchodovat období, v nichž měnové trhy vykazují trend. Prostřednictvím tohoto modelu jsme poprvé zobchodovali reálnou aktuální pozici (krátká pozice v AUDUSD) dne 2. října 2012.
2. týden prvního kola investiční soutěže
15.10.2012 Máme za sebou 2. týden prvního kola investiční soutěže, která probíhá na tzv. “demo“ fiktivních účtech. Každý soutěžící odstartoval hru se stejným počátečním kapitálem 30 000 Kč.
Zlato na rekordu, ropa a kovy dolů. Jak obchodovat americkou neshodu na dluhu?
25.07.2011 Víkend opět nepřinesl dohodu na navýšení dluhu Spojených států a přes ujišťování prezidenta Obamy, že chce dohody dojít do (během) dneška a podporu v tomto přesvědčení ze strany Republikánů i Demokratů se trhy připravují na to, jak reagovat, pokud snaha vyjde naprázdno (byť si tuto variantu spíše nikdo nepřipouští).
Ochrana proti změně - Co je to Hedging (2/2)
27.06.2011 V minulém díle jsme si vysvětlili co to hedging je a ukázali jsme si jednoduchý příklad ochrany proti oslabujícímu euru. Jako hedge byla použita krátká pozice na spotovém trhu na páru EUR/CZK. Pro hedging ale můžeme použít i jiné instrumenty.
Ochrana proti změně - Co je to Hedging (1/2)
13.06.2011 Za možná až tajemně znějícím slovem "hedging" se skrývá ve svém principu relativně jednoduchá činnost - ochrana proti možné nepříznivé změně (pojištění před ztrátou/ zajišťování rizik). Hedging značí koupi instrumentu, jehož hodnota by vzrostla v případě, že by hodnota ochraňovaného podkladového aktiva klesla. Oním ochraňovaným aktivem může být jakýkoliv finanční instrument, měna, úroková sazba nebo cokoliv jiného.
Miliardový obchod George Sorose
26.04.2011 Po sérii technických a poněkud náročnějších článků jsem chtěl vybrat téma, které by bylo trošku lehčí, zároveň ale zajímavé. V tomto článku bych tedy chtěl popsat legendární spekulaci, na které George Soros vydělal celou miliardu a navždy si tak přivlastnil přízvisko "Muž, který porazil Bank of England".
Příspěvky na vláknu News pro FX
20.02.2011 eurodollar, mlf, ecp
Forex: Obchodování zpráv - news trading
17.01.2011 V průběhu prosince se na serveru FXstreet.cz objevila řada příspěvků na téma obchodování zpráv. V tomto článku bych se chtěl podělit o několik zkušeností, poukázat na některá úskalí tohoto přístupu ke tradingu a vysvětlit proč zprávy většinou neobchoduji.
Forexový blog Kena Vekslera: Severní Korea bombarduje riziko
08.12.2010 Korejci se do toho včera zase opřeli a určitě udělali vše pro to, aby potlačili sebemenší náznak o...
Vyčkávání trhu na důležité zprávy
27.08.2010 Dnešní obchodování bude silně ovlivněno třemi velmi důležitými zprávami.
Trhy napjatě sledují Jackson Hole
27.08.2010 Páteční obchodování bude silně ovlivněno třemi velmi důležitými zprávami.
Komentář Kena Vekslera - 28.04
28.04.2010 Dobré ráno,Neuvěřitelný den, neuvěřitelná noc!Bayern Mnichov se probojoval do finále Ligy mistrů!!!!!...
Související klíčová slova:
Výhody obchodování indexů | Obchodování indexu NASDAQ | Zpomalení čínské ekonomiky | Euro k americkému dolaru | Nákupu státních dluhopisů | Hodnota společnosti | Dlouhé pozice | IUCM.UK | Světové akcie | Pozornost investorů | Války | Utilities ETF S&P 500 | Vývoj | Obchodní platformy | TD Securities | Australská centrální banka | Údaje z USA | Geopolitická krize | Trade Brokers | Globální růst | InstaForex | Cena indexu S&P | EUR | FDA | Spotřebitelské výdaje | Hlavní trendy | Spot FX | Vliv na ziskovost | Jak funguje index NASDAQ? | Danske Bank | Standard & Poor's | Výprodej ropy | Take Profit | Brokeři | Řecká písmena | Vyhlídky dolaru | XOM | Cable | Stoxx | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Texas | Charlie Lee | Pip | Očekávání | Korelace | Otevřené pozice | Trh dluhopisů | Coca-Cola | Evropské centrální banky | Nikl | Cena bitcoinu | JAR | Nejlepší doba k zahájení obchodování | Obchodování s indexem S&P 500 | Index FTSE 100 - Vývoj akciového indexu | ETF S&P 500 iShares IUCM | Chování | Inflace v září | AUD/NZD | EUR/JPY | Alternativní investice | Pro investory | EURJPY | Negativní data | Trh práce | iShares | Investice | Počáteční marže | DXY | Spotřebitelský sektor | Saldo běžného účtu | Potenciál | MACD | Nízké sazby | Support | Kapitálový fond | Švédské koruny | Statistics | Podnikatelské aktivity | Lednová inflace | Cyklus zvyšování sazeb | Růst amerického dolaru | Vývoj ceny pšenice | Ifo | Tlak na Rusko | Prognózy | NYSE | Intervence | Vývoj konkrétního akciového trhu | Ceny kakaa | Americké centrální banky | Diverzifikace | Forexový trh | Futures kontrakt | Rekord | Bitcoiny | Oživení ekonomiky | Stop-Loss | Jak funguje index | Evropské měny | Vývoj ceny ropy | Coca-Cola Company | Impuls | EUR/USD | CZ | Commodities | General Electric | Pokles inflace v USA | Tradiční měny | Meziroční míra inflace v Kanadě | Spotřebitelé | Měnový pár USD/JPY | JPMorgan Asset Management | Finanční páka | Spotový trh | COT report | Obchodování s US500 | Akcie společnosti | ETH | Společnosti vyloučené z indexu | Geopolitické napětí | Aktuální vývoj | Rostoucí výnosy | Býčí pohyb | Lagardeová | AdmiralMarkets | Měnový pár GBP/USD | Výnos | Sója | IHNED | Výhled dolaru | Pozitivní nálada | Exchange | Goldman Sachs | Delta | NASDAQ Composite vs. NASDAQ | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Vývoj na trzích | SMA | Potenciál trhu | BreakEven | Slabá poptávka | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Index DOW | Zvyšování sazeb Fedu | Investice do nových technologií | Investiční rizika | Investiční portfolio | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 | Pákové produkty | Průmyslové komodity | Zveřejnění zprávy | Kontrakty | Vše o investování a obchodování | Index NASDAQ 100 | Způsob obchodování | Microsoft (MSFT.US) | Online obchodování | Oslabení měny | Barrick Gold (GOLD.US) | Sentiment na trhu | JPY | AUDUSD | Contract for Difference | Evropská centrální banka | Obchodování na forexu | Odhad HDP | Dnešní obchodování | Posilování dolaru | Brent | CEO | Globální ekonomické zpomalení | Jak otevřít účet pro obchodování | Peníze | BRKA.US | Obchodování s indexem NASDAQ | Finanční sektor S&P 500 | Investiční rozpočet | Čekající příkazy | Dlouhodobý trend | Historie S&P 500 | Stimul | Ukazatel | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Certifikáty | Rozhovor | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Dosáhnout zisku | Small caps | ALUMINIUM | Měny | MiFID II | Saxo Bank | Americký Fed | Downside | Zpravodajství | Palladium | Export | Bezpečný přístav | Strach | Ropa WTI | Dividendy | Prognózy banky | Pokles dolarového indexu | Odliv kapitálu | Burza | Oslabení jüanu | Buy Limit | Eurostoxx 50 | Geopolitické události | Australská centrální banka (RBA) | Burzy | USD/EUR | Komoditní trh | Americké ekonomiky | Americký prezident Joe Biden | Miliardy dolarů | Páka | Medvědí signál | IGLN.UK | Broker | Vývoj ceny palladia | Proražení | Cash flow | Velikost pozic | Falešné signály | ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Kolísání cen | CFD na komodity | Investování do kryptoměn | Typy pozic | Opce evropského typu | Bond | Finanční trh | Protistrana | Výroční zprávy | Kukuřice - Vývoj ceny | Bank of New York Mellon | Vhodné podmínky | Index S&P 500 | OXY.US | Ekonomická aktivita | Lower Highs | Swapové body | Negativní sentiment | ISM pro sektor služeb | Velké instituce | Na burze | Znovunastartování ekonomiky | USD | Zvýšení sazeb | EUR/CZK | P.A. | Nárůst ceny | GBP/USD | Bezpečné přístavy | Oživení trhu | HDP | Měnový pár EUR/USD | Momentum | Vice | Nominální hodnota | Inflační cíl | Nejsilnější růst | 1 milion | Nové technologie | Mezibankovní | Investování u XTB | Kontrakty na ropu | Růst inflace | FedWatch | Histogram | Potenciální ztráty | Investoři | Emoce | Nejistoty | Minimální velikost obchodu | Největší světové ekonomiky | Momentum trhu | Sell-off akcií | Potenciální zisky | Exxon Mobil (XOM.US) | Jádrový index | Inflace v lednu | Firmy | Index Standard and Poor's 500 | Kapitál | Kurzu měn | Výnosy státních dluhopisů | Obchodní platforma | Posílení | Zápis z posledního zasedání | Americký prezident | Udržitelnost | Falešné proražení | Asijské burzy | Technologické společnosti | Vývoj ceny ropy Brent | Depozitní certifikáty | Prodávat akcie | Vyšší hodnoty | Plány | ProCent | Konvergence | Zisk | EUR kurz | Nižší poptávka | Ropa Brent | Německý DAX | Počet obchodů | AT&T | Viry | Jestřábí komentáře | Cenové tlaky | Příležitost k prodeji | Vývoj ceny zemního plynu | Bank of England | GBP | Zvyšování těžby | BP | Spotřebitelský sentiment | Bohatý | EQQQ | Investiční rozhodnutí | Pokles cen komodit | Nadšení | Trendové indikátory | Swapy | Buffett | CFD kontrakty | GBP/DEM | Úspěch | CZK | Ekonomický kalendář | Kryptoměnové burzy | Cenové úrovně | Zastoupení odvětví | Posilování amerického dolaru | Pokles USD/CAD | Ekonomická situace | Zajímavé zisky | Pověst | ETF iShares IDUS.UK | Obchodní strategie | Komoditní sektor | Reakce trhu | Index Nasdaq - Vývoj akciového indexu | Úroková sazba | Loonie | Deflace | Zasedání Evropské centrální banky | Nikkei | Obchodování na finančních trzích | Kryptoměny CFD | Zemědělské komodity | Hrozba stagflace | Soros Fund Management | Obchodovat CFD | Investiční banka | Základní pravidla | Occidental Petroleum | Pozitivní zprávy | Berkshire Hathaway | Quantum | Investovat | Ruský rubl | Komoditní | Turecká lira | Guvernér | Prodej | Trh s futures | W1 | Reálné výnosy | CNDX | Expirace futures kontraktů | Obchodní signály | Nástroje řízení rizik | Nikkei 225 (JAP225) | Put opce | Eurex | Data o HDP | Celkový stav ekonomiky | Trh s komoditami | Trailing Stop | Vybírání zisků | Vzdělání | Možnost obchodovat | Myšlení | Výsledky | ZEW | Prognóza Fedu | Obrat trendu | Meziroční vývoj jádrové inflace v Japonsku | Tiff Macklem | Tržní trend | Inflační tlaky | Demo účet | Minulá výkonnost | Bank of America | Ekologie | Trading forex | Euro Stoxx 50 | Retracement | Index S&P 500 - Vývoj akciového indexu | Zlepšení sentimentu | Portfolio | Americký index | SPY5.UK | Společnost Nasdaq | Chamtivost | IOT | Prezident | Růst cen ropy | Indexy aktivity | OPEC+ | TIM | Obchodování s nástroji CFD | CAC 40 | Australský dolar | Cena futures | Kontrariánství | 4GLD.DE | Komodity - časté otázky | Energie | Guvernér RBA | Pasivní investice | Ceny zinku | Objem | S&P 500 Stock | Pesimismus | Vývoj měnového páru | Cukr - Vývoj ceny | Energetický sektor | Vale | Jestřábí postoj | Tržní kapitalizace | NGAS | Ochota riskovat | Regulátor | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Berkshire | US500 | Swing | Strategie Trend Swing | Ask | Výrobní index ISM | Aussie | Pfizer | Investiční riziko | Jak číst grafy | Ekonomický vývoj | Posílení amerického dolaru | Fiskální rok | Studie | Medvědí divergence | RMB | Zvýšení dluhového stropu | NASDAQ Composite vs. NASDAQ 100 | Floor | WHEAT | Zpráva | Kolaps | Rio Tinto | Nástroj | Dění na finančních trzích | Dezinflace | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | Káva - Vývoj ceny | Cena plynu | Vývoj ceny kakaa | Saxo PrivatBank | Free float | Majitel | Jackson Hole | Výběr správného brokera | Akciový index (burzovní index) | OPEC | Fed | Amazon (AMZN.US) | Ukrajina | Jednání FOMC | Stop Loss (SL) | Nárůst cen ropy | Johnson & Johnson | Bloomberg | Strategie pro obchodování s komoditami | Bezpečné útočiště | Korekční pohyb | Investování a obchodování | Kompletní průvodce | Typ tradingu a investice | NGAS.UK | Ropa Brent - Vývoj ceny | Předpověď | Zasedání Fedu | University of Michigan | Oslabení amerického dolaru | Bid | Nekonvenční měnové politiky | Kanadská ekonomika | Které indexy stojí za pozornost? | Centrální banky | Evropa | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Obchodováním s futures | Silnější dolar | Trendy na trhu | Defenzivní příkazy | Nabídka | Vývoj kurzu libry | Sankce | Měna | Objem obchodování | Easy language | Nasdaq | Admiral Markets | Deficit | Federální rezervní systém | Hospodářská zvířata | Zpomalení ekonomického růstu | GBPUSD | NICKEL | Rozdílové smlouvy (CFD) | Index Nikkei | USDCAD | Zprávy | Obavy z recese | Údaje | Instituce | COPPER | Zinek - Vývoj ceny zinku | Ceny ropy | Pohyby cen | Restriktivní opatření | XOP | Bank of Japan | ČTK | Výkonnost | Vliv na ceny | Využití dlouhodobých trendů | Podnikatelská důvěra | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Skladování fyzických komodit | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Sázka na pokles ceny | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Averze k riziku | CATTLE | Data z burz | Býčí signál | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Náklady na těžbu | Americké akcie | Stoxx 600 | Silná ekonomika | News trading | Budoucí trendy | Typ tradingu | GBPCHF | Prodeje dluhopisů | Denní rozpětí | Cena ropy brent | Vývoj měnového páru USD/JPY | Zinek - Vývoj ceny | Ceny bavlny | Kakao - Vývoj ceny | Silný růst | Devizové kurzy | Komodity na trading platformě | Česká koruna | Zvýšená volatilita | Růst dolaru | Vyhlídky | Tradestation | Povinné očkování | Výdaje | Trh | Komise | Války na Ukrajině | Průraz | Kurz EUR/USD | OD7F.DE | Jsou komodity dobrou investicí? | Jakub Kovařík | PLATINUM | Korekce | Výrazný pokles | Bailout | Ceny sóji | LNG | Hliník - Vývoj ceny | Současný trend | Inflace ve Spojených státech | Vývoje ceny | Zveřejnění výsledků | Portfólia | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Globální recese | Jednoduché tipy pro začátečníky | Platina - Vývoj ceny platiny | Koruna | Barometr výkonnosti | Anglogold Ashanti | Posílení dolaru | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Stock | DJIA | Spekulant | Odhad růstu HDP | Francie | Rating | Barrick Gold | Short (krátká pozice) | DMA | Průměrný denní objem | SNB | Standard and Poor's 500 | Propad | Velikost obchodu | Microsoft | ETF S&P 500 | Příležitosti | Trigger | Asociace | Obchodní hodiny NASDAQ (US100) | Fluktuace | Manažeři | Stimulační opatření | Nabídka a poptávka | Rozložení investic | Investice do platiny | Politická rizika | Jádrový index spotřebitelských cen | Nový rekord | Členové Fedu | Hodnota měny | Změny cen | Jaké jsou výhody obchodování indexů? | Long pozice | CFD obchodování indexů | CFD jsou deriváty | Obchodování akcií | Nejznámější akciové indexy | Kurz dolarů | CAC 40 (FRA40) | Jak otevřít účet pro obchodování indexů? | xStation | Exxon Mobil | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Technické analýzy | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Asie | Zvýšení úrokových sazeb | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Ropa WTI - Vývoj ceny | Spotřebitelská inflace | Bull | Nákupní cena | ANO | Představenstvo | Spotřební zboží | Evropská banka | Objem obchodů | CFTC | Makroekonomické zprávy | Zemní plyn - Vývoj ceny | Národní asociace obchodníků s cennými papíry | Nové zakázky | FAANG | Graf | Centrální banka | Call opce | MSFT.US | Deutsche Börse | Sázka | Investice do akcií | Hrubý domácí produkt | Významné zprávy | Životní prostředí | Pokles eura | Downtrend | LYNX | CTA | Patrik Urban | Jádrová inflace | Plyn | Extrémní emoce | Cena US100 | Zpráva o inflaci | Short | Investování do různých komodit | Margin call | Eurodolar | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Výnosové křivky | Přehled | Short pozice na US500 | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Zpracovatelský sektor | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | Náklady spojené se skladováním | EQQQ NASDAQ 100 | Trendové linie | Velcí spekulanti | Pár EUR/USD | Fúze | IUES.UK | Nízká volatilita | Freeport McMoran (FCX.US) | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Obchodování s CFD na komodity | Nabídka a poptávka komodit | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | ETFS Natural Gas | BHP Billiton (BHP.US) | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Měď | Novozélandská ekonomika | iShares IUUS.UK ETF | Reuters | FXstreet.cz | Pokračování trendu | Chevron | Inflace v eurozóně | Hospodářské oživení | Kryptoměny CFD u XTB | Testovací účet | Analýzy | Britská měna | Měny zemí | Ropa | Cyklus růstu | Složení indexu NASDAQ-100 | Povětrnostní podmínky | eSignal | Deutsche Boerse | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Transakční poplatky | SaxoTraderGO | Obchodování a investování | EURUSD | Traders | COCOA | Dow Jones Industrial Average Index | Commodity index | Americká centrální banka | Oslabování dolaru | Příkaz | Rollback | Zveřejněná data | Data z amerického trhu práce | Index CFD | Obchodování | Rychlý růst | Zemní plyn | Předseda | Obchodování s pákovým efektem | Největší burza na světě | Zpomalující inflace | Libra | Nigérie | Inovace | Quantum Fund | Využití finanční páky | Opční strategie | Kakao | CFD | Index spotřebitelské důvěry | Nová data | Google | Zasedání Bank of Canada | Open | Cena akcie | Výkonnosti amerického akciového trhu | Skladování komodit | Změna režimu | Obchodovat s indexem NASDAQ | USD/NOK | WTI a Brent | Životní úroveň | Ripple (XRP) | Medvědí trend | Spotový VIX | Řecko | Obchodování NASDAQ | Finanční instrumenty | Aktuální cena | Nákup put opce | Automatické obchodní systémy | Světová ekonomická krize | Nejlepší investice | Barometr | Akciový index | Míra | TIPS | iShares Physical Silver | Hedgeové fondy | FCX.US | Reálný účet | Omezení těžby | Tržby | Plodiny | Marže | Obchody | Odvětví v ekonomice | FRA40 | AIGI | Chování obchodníků | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | FX trh | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Káva | Take-Profit | Ceny akcií | Oblast rezistence | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Snížit riziko | S&P500 | Klesající trend | Důvěra spotřebitelů | Obchodováním s futures kontrakty | Ceny | Prudký pokles | Technologie | CHF | ČNB | JDE | Podpora | Snížení kvantitativního uvolňování | Pokles | James Bullard | Ukazatele | Spot | E-mini | Rekordní minimum | Výběr zisků | X-Trade | Onemocnění | Vývoj akciového indexu | Carry trade | Pozornost | Ochranné příkazy | Centrální banka Nového Zélandu | Webináře | Investoři na akciovém trhu | Tržní ceny | Investice do S&P 500 | Hedge | Rezervní měna | 4GLD | Volatility | KNF | MT4 | Index ISM | Tržní očekávání | Nejistota | Největší společnosti | Americká ekonomika | Jak pochopit index NASDAQ | Vysoké ztráty | Finanční deriváty | Index AEX | Obchodník | Ceny zemního plynu | COVID-19 | Makroekonomické údaje | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Finanční krize | Pokles ceny | Investice do indexu S&P 500 | Investice do indexu S&P | Komunikační služby | Tempo poklesu | Spotřební sektor | Oživení světové ekonomiky | Vyšší riziko | Index cen | Apple | Tick | Daně | Společnosti v indexu | OECD | IUES | Výkonnost skupiny akcií | Japonská ekonomika | CFD kontrakt | Zprávy z trhů | Budoucí vývoj | Jak S&P 500 funguje? | Báze | Pozitivní sentiment | Možnost spekulovat na pokles cen | Otevření obchodního účtu | Pozice na US500 | Investování do S&P 500 | Vývoj ceny ropy WTI | Standard Statistics | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Zisky | Komanditní společnosti | FCA | ETF SPY5.UK | Plný úvazek | Drahý kov | Pokles cen ropy | Flat | IUUS.UK | Sell | EURIBOR | QDVE.DE | Dow Jones Industrial Average Index (US30) | S&P 500 ETF iShares | Bitcoin Cash | Oznámení | Růst výnosů | Správné řízení rizik | IUUS | EURO USD | BRKA | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Cena zlata | Pullback | Japonsko | CFD obchodování | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Poor's Publishing | Breakout | Růst cen | FTSE 100 (UK100) | Signál na akcie | Historické pohyby | Inside | Trendline | RSI | Riksbank | Rizikové investice | První fáze | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Asset management | Sektor informačních technologií | Financování | Exxon | Fibonacci | Zasedání RBA | Aktuální cena akcií | IoT | Měnový index | Kryptoměna | Domácnosti | Opční prémium | Ostatní investice | Peer-to-peer | XOM.US | Výběr brokera | XOP.US | USDJPY | Long / Short | Globální poptávka | Margin | Hotovost | Společnosti | Investiční poptávka | Wells Fargo | Ceny zboží | Složitější řízení | Prezident Joe Biden | Akcie roku | Dílčí index | Zadlužení | Otevření obchodu | ICE | Průměrná hodnota | Energetický sektor S&P 500 | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Směnný kurz | NZD | LIBOR | QE | Správa | Začátečník | DNO | Cena | EMA | Akcie | IOGP | Meziroční vývoj jádrové inflace | Opatření | ATR | Hospodářský růst | Globální standardní průmyslové klasifikace | Ceny ropy WTI a zlata | Prezident Fedu | StopLoss | Video | Option | Vyšší ceny | Odhodlání | USDCZK | Velké peníze | WTI | Otevřená pozice | Bod | Zpřísnění finančních podmínek | Shares | Bollinger Bands | Prodej dolaru | Realizace zisku | Sledovací akcie | Platební bilance | RBNZ | Paládium | Komodita | Reserve Bank of Australia | Hodnota Pipu | Data PMI | Obchodování CFD | Kovy | Blog | Japonská centrální banka | Saúdská Arábie | CVX | Novozélandský dolar | Sázet | Cena ropy | Nejlepší internetové akcie | CARA | Jak začít obchodovat S&P 500 | Intraday | Inflace | Ocel | Obchodování a investování do akcií | Větší riziko | Diverzifikátor rizika | Využití kapacit | Česká republika | Ekonomika je dobrá | Zlato a stříbro | Svatý grál | Close | Společnost XTB | UCITS ETF | DAX | Swap | Kurz USD | Ceny komodit | Daně z příjmů | ECB | Jednoduché tipy | Alphabet | Obchodování zpráv | Národní asociace obchodníků s cennými papíry (NASD) | IUCD.UK | Core S&P 500 | Situace | Kov | Zkušenosti | Intervenovat | Americký dolar | Investiční kalkulačka | Lira | Platební prostředek | Nabídka kryptoměn | FTSE | ETF BSPXPL.PL | Americká měna | Komunikační sektor ETF | Obchodní podmínky | Dealer | Světová ekonomika | Spready | Long pozice na US500 | Diverzifikovat | S&P 500 CSPX.UK | Státní dluhopisy | FX | Ben Bernanke | Aukce | Výhled pro EUR/USD | Ripple | RUB | Kurz | Market | Realizovat zisk | Fundamentální ukazatele | Pokles výnosů | Ekonomické zpomalení | Analýza EUR/USD | Status bezpečného přístavu | Grafy | UST | Rio Tinto (RIO.UK) | Occidental | Ceny pšenice | Velcí hráči | Zahájení obchodování | Oblasti rezistence | Nálada na trzích | Aktivum | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Obchodní hodiny NASDAQ | Blue chips | DIA | Internet of Things (IoT) | Anglogold Ashanti (AU.US) | Vystavení riziku | Propad akcií | Demo účty | US100 | Zinek | Investujte | Ceny palladia | Růst mezd | Stagnace | Ruský plyn | Rozvíjející se trhy | ANZ | AUD | HG měď | AIGI.UK | Index DAX - Vývoj akciového indexu | Bezpečné indexy | Contract | Rakouský lockdown | Exchange Traded Funds | Nálady investorů | Snížení sazeb | Commodity | CVX.US | Breakout Trader | Obchodování indexů | Predikce | ICOM.UK | Prognózy inflace | Analytici | Prudký růst cen | Právo | Dobré zprávy | Bitcoin a další kryptoměny | Mario Draghi | Index VIX | Vysoká inflace | Conference Board | Geopolitika | Vega | Miliardový obchod | Americké depozitní certifikáty | Nikl - Vývoj ceny | OD7F | Odhady ekonomů | Změny úrokových sazeb | Hlavní trend | Ceny většiny komodit | Snižování úrokových sazeb | Obchodní aktivita | Akcie bank | Index euro stoxx 50 | Vládní koalice | Intermediate | Proč investovat | Ceny hliníku | Ekonomická krize | Zasedání ECB | Trh práce v USA | Portfolia | Obchodované instrumenty | Koronavirové krize | Vývoz | Týdenní zpráva | Riziko | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | NATGAS | Recese | Správná diverzifikace | Švýcarský frank | FXstreet | Čisté krátké pozice | Ztráty | IUCM | Jaké komodity obchodovat? | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Stock Composite Index | Bitcoin Cash (BCH) | Začít investovat | Výrobní index | Trh zlata | Alokace | Růstový trend | Ekonomický výzkum | HICP | Inflace ve Spojeném království | Zboží dlouhodobé spotřeby | Americké burzy | Základy obchodování | Měnová politika | Pokles dovozů | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Frank | ETN | Názory analytiků | Retailoví obchodníci | ERM | Kapitálové výdaje | ISM | Transparentní | Inflace v listopadu | Kurz eura | Zpráva z amerického trhu práce | EURPLN | S&P 500 ETF | Ceny kukuřice | Uplatnění opce | Hedge fondy | Ceny energií | Doporučení | Americké indexy | Šéfka ECB | Futures kontrakty | Westpac | Meziroční míra inflace | Měnový kurz | Načasování | Dluhy | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Rizika | Brokerské společnosti | Eurozóna | Obchodní náklady | Úspěchy | Kiwi | Cenové formace | Ekonomická nálada | Vyšší volatilita | Multi-Asset obchodování | CySEC | Sociální trading | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Ziskovost | Christine Lagarde | Americké státní dluhopisy | Technologický sektor | CFD na indexy | Výrazný pohyb | Správný odhad | Saxo | Sell Stop | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Dluhopisy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | Rostoucí ceny | Růst cen nemovitostí | Trend | Obchodovat | Zrychlení růstu | Akcie a ETF | Dow Jones Industrial | OXY | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Míra inflace | Kurzy měn | Ekonomické údaje | Energetika | Manufacturing | Investiční deník | IDUS.UK | DAX (Deutscher Action Index) | FX Trend Snagger | Spotřebitelská důvěra | USD/RUB | Ekonomové | Signály | Stop Out | Nařízení | Poptávka | Kurz CAD | Železná ruda | Převody peněz | BTC | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Mizuho | Nejnovější zprávy | Zpřísnění měnové politiky | Vysoká poptávka | Hurikány | Gold | Průmysl | Nabídka ropy | Bazický bod | Banka Mizuho | Očekávané výsledky | Akcie Apple | Japonský akciový index Nikkei | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Expirace | Propad ropy | Vysoké zisky | USD index | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Specifický typ tradingu | Zahájení aktivního obchodování | Gamble | Divergence | Prodávající | Nejvyšší růst | ETF | Akciové trhy | Měnověpolitické zasedání | Obchodní pozice | Varování | Guidance | Obavy z omikronu | Viceprezident ECB | Reinvestování | Situace na trhu | Pasivní investování | Obchodní aktivity | Long | Zvýšení inflace | Rally | Vysoké výnosy | Futures na VIX | AU.US | Velikost pozice | Aktiva | Pokles inflace | Použití finanční páky | Nikl - Vývoj ceny niklu | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | AUDNZD | Kmenové akcie | Investiční kapitál | Finance | Business | GBPJPY | Drahé kovy | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Oslabení | Pokles cen | Obchodní příkazy | Obchodování s komoditami | Růst ceny | AMZN.US | SP500 | Začít obchodovat | Vývoj ceny kávy | Vysoké inflace | S&P 500 (US500) | Program kvantitativního uvolňování | Vývoj kurzu | Vysoké ceny | Obchodování burzovních indexů | Růst HDP | Výprodej | Riziko ztráty | Pšenice | Japonské úřady | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Indexy PMI | Pochybnosti | Koncentrace | Zeměpis a geopolitika | Stratég | Špatné zprávy | Náklady spojené se skladováním surovin | FOREX | Newmont | Základní měna | Pokračování poklesu | Negativní zprávy | Ekonomika eurozóny | Vývoj ceny hliníku | Řetězce | Sentiment | Investovat do ETF | Zlato - Vývoj ceny | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Podílové fondy | Politika | Kapitalizace | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Obchodujeme | Komunikace | Obranné příkazy | Barclays | Reporty | Devizový kurz | BHP | Zpráva Commitment of Traders | Poplatky | Investování a obchodování na komoditním trhu | GDP | Světové události | Velká Británie | Výnosy amerických dluhopisů | Futures na stříbro | Omikron | Japonský akciový index | Objemy obchodů | George Soros | Miliardy | Zdraví ekonomiky | Investování do ETF | SaxoTrader | Trader | Geopolitická rizika | Indie | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Nákupy | Očekávání trhu | LTC | Měnové politiky | Vliv na trh | Akciové indexy | Ceny niklu | Hospodářská recese | Kmen omikron | První zvýšení sazeb | Pohyb ceny | Cizí měny | Ekonomická data | Hodnocení rizik | Obchodní hodiny | Commerzbank | Zhodnocení | Obchodování s futures | Parita | Investiční manažer | Ceny zlata | Změny ceny | Výhled | NIESR | Počasí | Úroveň supportu | Obchodování měn | Buy Stop | Cena opce | Americký trh práce | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | ETFs | Obchodní analýza | Resistance | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Zpráva o trhu práce | Trhy | Vysoká likvidita | Lot | Finanční podmínky | Krátkodobé dluhopisy | Trendové čáry | Rozhodování | Bankovní krize | Ceny ropy Brent | Klouzavý průměr | Merck | Medvědi | Finanční trhy | Société Générale | Statistický úřad | Údaje o maloobchodních tržbách | Ekonomické trendy | MIFID | Měnové kurzy | Expanze | X-Trade Brokers | Freeport McMoran | Insider | General Motors | ROCE | Fondy | Technologický vývoj | Sázka na pokles | Komoditní trhy | Historické pohyby cen | Austrálie | Strategie obchodování | Zlato | Financial Times | Zveřejnění zpráv | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | USD za barel | Nikkei 225 | Politika centrálních bank a geopolitika | Spread | Obavy investorů | Významné riziko | New York | MSFT | Index NFIB | Vývoj ceny platiny | Tipy pro začátečníky | OpceŽIVĚ | Inflace ve Velké Británii | NZD/CHF | Investor George Soros | Problémy | Spekulace | Exotické měny | Participace | Pokles poptávky | Pozitivní očekávání | Akcie roku 2019 | Schodek | Člen rady guvernérů | Dollar | Obnovení růstu | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Janet Yellen | Vývoj ceny stříbra | Dolarový index | Celková inflace | Facebook | Devizový trh | CFD obchodníci | Materiály | JAP225 | Měny emerging markets | Hedging | Klíčové faktory | Semináře | Kalendář ekonomických událostí | Ether | Desetileté dluhopisy | Klouzavé průměry | Monetární politika | OIL.WTI | Derivát | Obchodování s CFD | Implikovaná volatilita | Dlouhá pozice | Realitní sektor | Risk | Transakce | Deutsche Bank | Obchodování s komoditními futures | Litecoin | Volatility trhu | Profit-Target | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Bloomberg Commodity Index | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Glencore | Spojené státy | Spojené státy americké | Podkladové aktivum | Výprodeje | Spotřeba domácností | Kakao - Vývoj ceny kakaa | NZDUSD | Energetické krize | Optimismus | Zpráva COT | DE30 | USDX | Cykličnost | Jasný signál | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | NASDAQ v období paniky | Finanční sektor | Oslabení eura | Silný pokles | Zpráva CoT | Forexu | Internet of Things | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Velké změny | Burzovní index | Pravidla obchodování | Hliník | Burza NASDAQ | RBA | Dolar | Zlato - Vývoj ceny zlata | Spotřebitelská poptávka | Reserve Bank of New Zealand | Sója - Vývoj ceny sóji | Intel | Opatření na podporu ekonomiky | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Bollingerova pásma | Dopad covid-19 | Byznys | Trh s kryptoměnami | Měnový stratég | Stav ekonomiky | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Cykly | Nálada na trhu | EIA | ETF WTI Crude Oil | Nízké obchodní náklady | Platformy | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Spekulace na pokles | Typy pozic na NASDAQ | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Kukuřice | Miliardy USD | Nové trendy | Obchodní den | Stagflace | Signál | Bank of Canada | ISLN.UK | Britská vláda | Ole Hansen | ADP | Číst grafy | Short squeeze | Short signál | Zpomalení růstu | Ropy | Rozdílové smlouvy | Více obchodů | Obchod | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Úroveň rezistence | JP Morgan | NFIB | Obiloviny | Forex trader | Uhlí | Možnost realizovat zisk | Změny trendu | SXEPEX.UK | Společnost | Jednotlivé akcie | Apple (AAPL.US) | Sázky | Investiční instrument | Diverzifikátor | Obchodujte | Nové prognózy | Jak začít s komodity? | Investoři a obchodníci | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Utažení měnové politiky | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Globální finanční krize | Mezinárodní vztahy | Volatilita trhů | Mark Carney | ETF Industrial Metals | Rozšíření | iShares Commodity Diversified Swap | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Volatilita | SUGAR | D1 | Nálada | Tisková konference | Eura | Velmi volatilní | AAPL.US | Obchodní signál | Organizace | BCH | Gap | Ceny pohonných hmot | Ken Veksler | VIX | Růst | Pips | Úrovně supportu | Pohyby cen indexu S&P 500 | Ceny surovin | Zobchodovaný objem | Scotiabank | Energetické komodity | Příjmy | Makroekonomická data | Standard and Poor's | SOYBEAN | Transakční náklady | Zpomalování inflace | Stříbro - Vývoj ceny | Zajištění | Ziskový obchod | Výnosy amerických státních dluhopisů | Platforma | Otevření obchodního účtu u brokerů | Investování do komodit | Overweight | Index | Wall Street Journal | Index FTSE 100 | Rychlý růst cen | Lockdown | Cenový index | Obchodujeme komodity | Jak vydělat | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Meziroční růst | Obchodní bilance | Objednávky | Stratég Saxo Bank | 3М | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Brazílie | Kótování | Rychlé zisky | Káva - Vývoj ceny kávy | Demo účet zdarma u XTB | TradingEconomics | Vývoj meziroční jádrové inflace | Komoditní akcie | Sója - Vývoj ceny | ISLN | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | Politika centrálních bank | Co jsou CFD kontrakty | Volatility report | Výkyvy | Vše o investování | Volatilní | Trading Floor | Bilance | Konsolidace | U.S Steel | Tradeři | Poptávky po dolaru | ZINC | Co to je NASDAQ? | Obligace | Investiční strategie | Německý průmysl | Investice do akcií NASDAQ | Hospodářský pokles | Dna | Investiční tipy | Poradenství | ETF (Exchange Traded Funds) | Očkování | Benchmark | Průvodce komoditním trhem | Burza Nasdaq | Break Even | Světové indexy | Short selling | Kupci | Jak vydělat na poklesu komodit? | Beta ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Obchodování kryptoměn | Forward guidance | Jamie Dimon | Průmyslové účely | Cílová cena | Nejbližší rezistence | Oslabení dolaru | Bankrot | Banky | Spekulovat na pokles cen | BETANDX.PL | UCITS ETF NASDAQ 100 | Globální krize | Covid | Gamma | Oblasti forexu | Světové akciové indexy | Omezení rizika | Analytický tým FXstreet.cz | G10 | Investorský sentiment | Británie | Investování | Dow Jones | Cenové pohyby | ETF NASDAQ 100 | Světové trhy | CME FedWatch | Umělá inteligence | IUCD | Řízení rizik | Překoupeno | NZD/USD | Stav americké ekonomiky | Slippage | Výprodej dluhopisů | Složení indexu NASDAQ | Intervence centrálních bank | Short pozice | Síla měn | Babypips | Nový Zéland | Události v eurozóně | Růst cen komodit | Měnová intervence | Poměr zlato/stříbro | Co je opce | Informace o kryptoměnách | Rizikový apetit | Řídit riziko | Investování na kapitálových trzích | Vlna koronaviru | CL | UCITS | ExxonMobil | Bitcoin (BTC) | Wall Street | Kotace | Dollar Index | Target | Odvětví technologií | Bias | Šance | Technická analýza | OTM | Zeměpis | Zástavní listy | Obchodování s akciemi | TradingFloor.com | Měnový forward | US500 CFD | Míra inflace v Kanadě | Investor | Riziková aktiva | Zahájení obchodování NASDAQ | Pozitivní signál | Investiční záměry | Ekonomiky | Sell Limit | Zasedání FOMC | S&P 500 | Obchodování na komoditním trhu | Foreign Exchange | Nasdaq Composite | Nové příležitosti | Reálné obchody | Transparentní společnosti | Indikátory | BSPXPL | Zasedání Bank of Japan | Forward | Údaje o inflaci | Obchodní bilance Austrálie | Co je to CFD? | Směnné kurzy měn | iShares IUCD.UK | Pokles libry | Natural Gas | Zpřísňování měnové politiky | Ceny akcie | Nasdaq (US100) | CFD u XTB | Chevron (CVX.US) | Větší pozice | Rostoucí ceny ropy | Zdravotní péče | iShares IUUS.UK | iShares QDVE.DE | Komoditní měny | CFD na kryptoměny | Body | Cena indexu DAX | TRY | Citi Group | Směnné kurzy | Kurz dolaru | Krátká pozice na NASDAQ | Prohlášení politiků | CAD | Zklamání investorů | Platforma xStation | Finanční situace | Nákup zlata | Analýza páru EUR/USD | Banka ANZ | Spike | West Texas Intermediate (WTI) | Spekulativní pozice | Typy komodit | Licenční fondy | CFD traděři | Poptávka po zlatě | Krize | Cíle | Jaká rizika číhají na komodity? | Podnikatelská aktivita | Management | Instrumenty | XAU/USD | Společnosti z technologického sektoru | Pákový efekt | ATM | Kvantitativní uvolňování | FINRA | Trade | Procter & Gamble | Invesco EQQQ NASDAQ 100 UCITS | Ceny stříbra | Hlavní ekonom | High | Vývoj ceny sóji | Negativní dopad | NATO | Americký trh | Expirace opce | Čekající příkaz | Finanční nástroje | Pohyby směrem dolů | Zprávy z Německa | Rotace | Sójové boby | Svět komodit | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | RIO.UK | CFD na index | Akciový index Botswany | Sazby | Snižování cen | Kupující | Analýza | Shell | Riziko recese | Práce | LEANHOGS | Podniky | Pracovní síly | Beta | Základy obchodování opcí | Komodity na trading | Jak vydělat na poklesu | BP (BP.UK) | Likvidní | Míra nejistoty | Snižování sazeb | Vývoj akciového indexu FTSE 100 | Vyšší inflace | Kurz EUR | Cena indexu S&P 500 | Investiční společnost | Ministr financí | Investování do akcií | Pandemie | Brokers | Výrobní inflace | Kontrakt | Nemovitosti | Ceny kávy | Stříbro | Akcie technologických společností | Visa | Ceny ropy WTI | Spekulovat na růst i pokles cen | Ekonomické prognózy | Cukr - Vývoj ceny cukru | Vývoj technologií | NZD/JPY | Co jsou CFD kontrakty? | Jak obchodovat | DAX (DE30) | Spread strategie | Odvětví v ekonomice USA | Cukr | Příležitosti na trzích | Dax index | Krátký prodej | Denní objem | Akcie Deutsche Bank | Indikátor MACD | COTTON | Tesla | Marketingová komunikace | Diverzifikace portfolia | IGLN | Poptávka po americkém dolaru | Politické události | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | AAPL | ZIL | Zpracovatelský průmysl | Zvyšování úrokových sazeb | Měnové páry | Důležité makroekonomické zprávy | Index Dow Jones - Vývoj akciového indexu | Dluhopis | Analytický tým | Čas na investování | Nárůst volatility | Ethereum (ETH) | Velmi vysoké výnosy | Finanční ztráty | Ztráta | Rozpočet | xStation5 | Trend Swing | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Investiční soutěže | Kanada | EUR na CZK | MXN | Pozitivní vliv | Preferované akcie | Průlom | Poptávka po ropě | Prodejní signál | Obchodovat S&P 500 (US500) | Měkké komodity | AMZN | FOMC | Inflace v USA | Inflace v Kanadě | Hodnota Opce | JPMorgan | Instrument | Cenové dno | Ford Motor | Německo | Odhady HDP | Globální finanční trhy | Velké peníze na komoditách | Obchodování opcí | Komoditní spread | Začínající investoři | Plán obchodování | Historie | Kontrakty pro vyrovnání rozdílů | Výhody obchodování | NASDAQ 100 | Americké trhy | Sazby Fedu | Co je index S&P 500? | Výraznější pokles | Spekulativní kapitál | Trailing stop loss | Hlavní komanditní společnosti | Výhled měnové politiky | Retail | Další pokles | Správa otevřených pozic | Největší společnosti v indexu | GICS | Nejlepší čas na investování | Obchodovat S&P 500 | Krátká pozice (short selling) | Měnový pár | Služby | Vojenské krize | S&P 500 Stock Composite Index | Index spotřebitelských cen | Nejnovější údaje | Očekávání zisku | CSPX.UK | Vývoj ceny mědi | Zlepšení nálady | CORN | XAG/USD | IOGP.UK | EUR/GBP | Low | Akciový trh | BETANDX | XRP | Evropské země | CNBC | Biden | Analytik | Demo účet zdarma | Investice do podnikání | Prodeje | Omezení ztrát | Zlepšení | CIND | Tým FXstreet.cz | Commitment of Traders | Pravidla obchodního systému | Slovensko | Pozice | Mzda | Stimuly | Obchodní nastavení | Newyorský index S&P 500 | Burze | Technologické giganti | Vývoj ceny | Měď - Vývoj ceny | ETC | Warren Buffett | Globální trh | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Viceprezident | Měny rozvíjejících se zemí | Úrokové sazby | Sektor informačních technologií S&P 500 | Vyhlašování zpráv | Platina - Vývoj ceny | Globální ekonomický růst | Největší burza | Pšenice - Vývoj ceny | Ministerstvo financí | Prohlášení | Nakupovat | Očekávaný růst | Proč investovat do kryptoměn | Index relativní síly | Vývoj ceny kukuřice | Belgie | Poziční tradeři | EURGBP | Rezistence | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchod George Sorose | XTB Research | Kanadská centrální banka | Německé dluhopisy | USA | Vyšší ceny ropy | Poptávky po ropě | Kanadský dolar | Zemědělství | Pozitivní zpráva | Platinové akcie | Komoditní spready | Nové údaje | Opce na akcie | Stochastic | Klesající inflace | Norská koruna | The Times | USD/JPY | Investiční doporučení | SPDR S&P 500 ETF | Rychlost | Banka | Výprodej na akciovém trhu | SPY5 | Cena indexu | Index amerického dolaru | Vývoj jádrové inflace | Konvertibilní dluhopisy | Platina | CFD na index DAX | Významné události | Co je volatilita | iShares IUES.UK | Daně z příjmů právnických osob | Potencionální zisk | Trading | Kurz GBP | Kurz NZD | Ceny cukru | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Dlouhá pozice na NASDAQ | Jerome Powell | Nejlepší čas | CAPEX | NASDAQ 100 pro úplné začátečníky | Výnosy dluhopisů | Býčí trend | Koš | Obchodování v pátek | Podnikatelské investice | Obchod dne | Vyšší výnosy | Index DAX | News | Index strachu | ITM | Silný sell-off akcií | Zajištění zisků | Poptávka po riziku | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | Akciový index Nikkei | Evropský mechanismus směnných kurzů | Spekulace na pokles cen | Emerging markets | Tržní kapitalizace společnosti | Ceny platiny | Palladium - Vývoj ceny palladia | S&P | BB&T | iShares Physical Gold | 100 největších kótovaných | Znehodnocení | Obchodní politika | National Association of Securities Dealers Automatic Quotation | Obchodování s akciemi technologických společností | US30 | COT | Výnosy z amerických dluhopisů | Americký akciový trh | Chris Larsen | IDUS | Android | WTI Crude Oil | Silný sell-off | ANZ Bank | Internetové akcie | Euforie | Sell-off | Bez rizika | Markets | BOSSA | Bavlna | GBP/JPY | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Tržní analýzy | Vývoj ceny cukru | Nové trendy v odvětví | Spekulovat | Podnikatelé | Dovoz | Fundamentální pozadí | Ekonomika USA | Bossa.cz | Invesco | DIA.US | USD EUR | Kabinet | Průzkum | Berkshire Hathaway (BRKA.US) | CSPX | Poptávka po stříbře | Nvidia | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Zasedání americké centrální banky | Běžné spotřební zboží | Investiční | Obchodování se zemědělskými komoditami | XAU/XAG | Opční právo | Mizuho Bank | JOLTS | Co jsou CFD | Finanční výsledky | Pokles HDP | Celý akciový trh | Průvodce pro investování | EURCZK | Růst poptávky | Oficiální míra nezaměstnanosti | Budoucnost | Nové trendy v odvětví technologií | Zhoršení nálady | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | CNDX.UK | Pohyb ceny podkladového aktiva | Obchodní války | Průmyslová výroba | NASD | Théta | West Texas Intermediate | NEM.US | Základní pravidla obchodování | Stimulační program | CME | Investiční účet | Další růst | Vlastnosti CFD | Platformy xStation | Bitcoin | Utilities ETF | Globální ceny | Rubl | Společnost X-Trade Brokers | IUUS.UK ETF | Dobrá nálada | Fat finger | Další kryptoměny | CAD/JPY | Futures | Obchodování s indexem | Euro STOXX | Indikátor | Vývoj ceny bavlny | Krize v Evropě | Invesco EQQQ NASDAQ 100 | Tým InstaForex | Podnikání | Vladimir Putin | Dow Jones (US30) | Klienti brokerů | Dow Jones Industrial Average | Burzy cenných papírů | Vývoj akciového indexu DAX | Růst spotřebitelských cen | Zájem o investice | Komodity | Spekulanti | Fond | Uzavřené fondy | Depozitní akcie | Plány Fedu | iOS | Coffee | Inovativní řešení | Směřování | Tempo růstu britské ekonomiky | Komise v přenesené pravomoci | OTC Bulletin Board | Opce | Černá středa | TopForex | QDVE | Americké depozitní akcie | Kurzy | Možnosti investování do komodit | Inflační očekávání | OTC | Dlouhodobý nákup | Měnové trhy | Jak začít obchodovat s indexem NASDAQ (US100)? | Buy | Index Botswany | UK100 | Domácí poptávka | Jak začít investovat | Vývoj výnosu 10letého japonského vládního dluhopisu | iShares IUCM.UK | Vývoj cen ropy | Obchodní model | Odvětví | Jed McCaleb | Výrobní náklady | Průměrování | Amazon | BSPXPL.PL | Ekonom | Maloobchodní tržby | Čína | Slušný zisk | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Obchodování oblíbeného akciového indexu | Vývoj akciového indexu NASDAQ 100 | Sucha | Index inflace | Asociace obchodníků s cennými papíry | Averze vůči riziku | Denní volatilita | Vývoj ceny zinku | Tržní cena | Obchodování s indexem S&P | Obchodníci | Zavírání pozic | AUD/USD | Obchodování kryptoměny | SPX | Německý index DAX | NASDAQ (US100) | Index euro | Výrobní aktivity | City | Ekonomický růst | Legendární investor | Index PMI | Co ovlivňuje ceny komodit? | Litecoin (LTC) | Vývoj ceny niklu | Vlády | Představitelé centrální banky | Denní graf | Cena US500 | Údaje o nezaměstnanosti | Finanční derivát | Long (dlouhá pozice) | Měď - Vývoj ceny mědi | Contracts for difference | Put | Účet pro obchodování indexů | NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Podpůrný program | XTB | Ceny mědi | Hypoteční zástavní listy | CIND.UK | USD/CAD | Aktuální situace | Průměrná cena | Sektor služeb | Spotřebitelské ceny | Tomáš Raputa | Caixin | Prognóza Ministerstva financí | Euro | Joe Biden | Portfolio manažeři | Likvidita | EU | Řízení kapitálu | Japonský jen | Kryptoměny | Strategie komodit | Časová hodnota | Obchodní systémy | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | Člen bankovní rady | Výnosy | Abenomika | SXEPEX | Americké akciové indexy | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Technický výhled | USD za tunu | Investiční platformy | Omezené dodávky | Ekonomický indikátor
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot