Zpráva Commitment of Traders

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 13. března: Zaznamenal vůbec někdo zprávu o inflaci?
13.03.2025 Měnový pár EUR/USD se během středy pohyboval mezi 1,0886 a 1,0935. Jelikož během dne nezazněly žádné novinky ohledně nových cel nebo sankcí ze strany Donalda Trumpa, trh přestal prodávat dolar. To je hlavní faktor, který stojí za současnými pohyby. Jak již bylo zmíněno, makroekonomické údaje mají v tuto chvíli minimální význam.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 11. března: Tak přece jen to bylo nudné pondělí
11.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval převážně do strany, ačkoli se euro v průběhu dne pokoušelo tlačit vzhůru. Jedinou významnou makroekonomickou událostí byla zpráva o průmyslové výrobě z Německa, která byla o něco silnější, než se očekávalo. Tato zpráva však stejně jako všechny události z předchozího týdne – ať už silné, nebo slabé – celkový trend nezměnila a euro pokračovalo v růstu. Domníváme se, že údaje o průmyslové výrobě pocházející jen z jedné z 27 zemí EU měly na pohyb páru pouze omezený vliv.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 10. března: Trump je důležitější než ekonomika a trh práce
10.03.2025 V pátek měnový pár EUR/USD pokračoval v pohybu směrem vzhůru. Ve druhé polovině dne však došlo k mírnému poklesu, který neodpovídal makroekonomickému pozadí. Tento pokles byl tak malý, že zůstává nejasné, zda se jednalo o reakci na Powellův projev – ve kterém potvrdil svůj předchozí postoj k měnové politice – nebo jen o vybírání zisků na konci týdne. Současný pohyb trhu se bohužel jeví jako krajně nejasný a nelogický. Jde především o to, že trh minulý týden reagoval především na jediný faktor: novou zahraniční politiku USA. Není jisté, jak dlouho se trh bude soustředit pouze na tento faktor a nebude brát ohled na ostatní proměnné. Co se stane, až trh na tento faktor plně zareaguje? Jaké další zprávy mohou přijít od Donalda Trumpa a jak na ně bude trh reagovat? Míra nejistoty je na historicky nejvyšší úrovni.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 16. ledna: další logický propad
16.01.2025 Ve středu se měnový pár EUR/USD nejdříve většinu dne obchodoval směrem nahoru, ale později o všechny své zisky přišel, protože euro výrazně kleslo. V naší fundamentální analýze jsme upozornili na smíšený charakter americké zprávy o inflaci. Prvotní reakcí trhu byl prodej dolaru, což se zdálo být poněkud iracionální. Ačkoli celkový údaj o inflaci splnil očekávání, americká inflace přesto vzrostla, což naznačuje, že Federální rezervní systém by nemusel snižovat sazby tak výrazně, jak předpokládají dvě mírná snížení sazeb v roce 2025. Situaci dále komplikuje blížící se nástup Donalda Trumpa do prezidentského úřadu, který s sebou může přinést různá cla, jež by mohla vést k nárůstu globální inflace.

EUR/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 15. ledna (analýza vývoje obchodování v dopoledních hodinách)
15.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem zdůraznil úroveň 1,0324 jako rozhodující bod pro vstup do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. K růstu došlo, ale k otestování tohoto pásma a vytvoření falešného proražení chybělo jen pár bodů, takže jsem v první polovině dne zůstal bez obchodů. Technický obrázek pro druhou polovinu zůstává beze změny.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 15. ledna: rychle dolů, pomalu nahoru
15.01.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v korekci směrem vzhůru a navázal tak na podobný pohyb z předchozího dne. Cena se dokonce usadila nad kritickou linií Kijun-sen, což naznačuje, že euro může dále růst směrem k linii Senkou Span B.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 14. ledna: Bude libra ještě někdy růst?
14.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v pohybu směrem dolů. I přes absenci jakýchkoli zpráv ze Spojeného království či USA libra během první poloviny dne oslabila o 110 pipsů. Hladina 1,2100 dokázala pokles dočasně zastavit, otázkou však zůstává: na jak dlouho?

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 13. ledna: Libra oslabuje bez možnosti volby
13.01.2025 V pátek pár GBP/USD pokračoval ve svém klesajícím trendu. V podstatě vše, co bylo uvedeno v analýze EUR/USD, platí i pro GBP/USD. Zásadní rozdíl však spočívá v tom, že libra zakončila obchodní týden jen několik pipsů nad svým týdenním minimem, zatímco euru se podařilo mírně odrazit směrem vzhůru. Proto bychom se nedivili, kdyby došlo k dalšímu poklesu libry už v pondělí. Na rozdíl od eura, které může vstoupit do flat fáze, aby se vyhnulo dalším ztrátám, libra tuto možnost zřejmě nemá. Ačkoli jsme už dříve zaznamenali mimořádnou odolnost libry vůči dolaru, i ta má své hranice. Nyní se zdá, že libra padá volným pádem.

EUR/USD, 18. prosince: Zasedání FOMC by mohlo být pro obchodníky vodítkem
18.12.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v horizontálním obchodování pod hladinou retracementu 323,6 % na úrovni 1,0532. Pod touto úrovní přetrvává medvědí sentiment, trh však nadále stagnuje. Proražení nad 1,0532 nezaručuje další růst eura, zatímco odraz od této úrovně nezaručuje pokles. Na trhu panuje flat.

Obchodní doporučení a přehled vývoje EUR/USD dne 11. prosince. Dolar před zveřejněním údajů o inflaci získává na síle
11.12.2024 V úterý začal měnový pár EUR/USD během evropské obchodní seance klesat. Pokles eura však nemůžeme přičítat jediné ekonomické zprávě dne, indexu spotřebitelských cen v Německu, protože se jednalo o druhý odhad, který dopadl v souladu s prognózami. Typicky zrychlující se inflace by naznačovala jestřábí postoj Evropské centrální banky, což by mělo euro spíše podpořit než oslabit. Pro včerejší růst dolaru tak existují dvě možná vysvětlení. První je technické. Cena korigovala proti novému klesajícímu trendu a nyní pokračuje v poklesu. Druhé je makroekonomické. Očekává se, že dnešní údaje o inflaci v USA budou vyšší, což znamená, že by Federální rezervní systém mohl na prosincovém zasedání ponechat svou klíčovou úrokovou sazbu beze změny.

Doporučení pro obchodování a přehled vývoje EUR/USD dne 9. prosince. Silný závěr týdne
09.12.2024 V pátek pár EUR/USD po většinu dne rostl, ale nakonec klesl. Vzhledem k omezenému počtu zpráv z eurozóny v dopoledních hodinách trh očekával slabé údaje o práci a nezaměstnanosti v USA. Tato očekávání se naplnila jen částečně: nezaměstnanost se zvýšila, ale údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor překonaly odhady za listopad i říjen. Nejpesimističtější očekávání se tedy nenaplnila a dolar rychle získal zpět své neprávem ztracené pozice.

COT: Nejednoznačný týden v komoditách, pokračují nákupy dolaru
06.12.2024 Na měnových trzích reagovali spekulanti na další posilování USD a již desátý týden po sobě zvyšovali – i když už pomaleji – dlouhé pozice v dolarových IMM futures proti osmi měnám a dolarový index. Celkově dosáhly kombinované dlouhé dolarové pozice objemu 23,2 miliardy USD, což je nejvyšší hodnota od letošního července. Může za to hlavně výprodej eura (-13 500 na -56 000), libry (-18 700 na -21 600) a mexického pesa, kde se čisté pozice vrátily na nulu. Tento výprodej zčásti kompenzovalo uzavírání krátkých pozic v jenu (+24 200 na -22 000) a CAD (+29 600 na -154 000).

COT: Dlouhé dolarové pozice poskočily o třetinu. Nejednoznačný týden v komoditách
27.11.2024 Na měnových trzích reagovali spekulanti na rostoucí napětí v rusko-ukrajinských vztazích zvýšením kombinovaných dlouhých pozic v dolarových IMM futures proti osmi měnám o třetinu, na šestiměsíční maximum v objemu 23,1 miliard USD. Takřka všechny ostatní měny, včetně mexického pesa, které během týdne posílilo o 3 %, zaznamenaly čistý výprodej. Výjimkou byla pouze další bezpečná měna, JPY, kde došlo k uzavírání krátkých pozic. Nejvýraznější byl výprodej EUR, kde vzrostl čistý objem krátkých pozic o 35 000 na 42 600, na druhém místě byla libra, kde došlo k poklesu čistého počtu dlouhých pozic o 15 700 na 40 300.

EUR/USD: Plán obchodování pro seanci v USA dne 25. listopadu (analýza dopoledního obchodován). Euro doufá v růst
25.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem zdůraznil úroveň 1,0441 a plánoval jsem na jejím chování založit svá rozhodnutí o vstupu do trhu. Pojďme si prohlédnout 5minutový graf a analyzovat vývoj. Ačkoli pár klesl, úroveň neotestoval a vytvořil neúspěšné proražení této úrovně jen o několik bodů, takže jsem zůstal bez obchodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 13. listopadu (analýza dopoledního obchodování)
13.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0598 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom pochopili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení této úrovně poskytly dobrý vstupní bod do dlouhých (long) pozic, což vedlo k růstu páru o více než 30 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne nebyl revidován.

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 8. listopadu (přehled vývoje dopoledního obchodování). Euro má problém dostat se nad úroveň 1,0792
08.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0792 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf a zopakujme si, co se stalo. Pár k této úrovni vzrostl a zažil falešné proražení, což nám poskytlo vstupní bod do krátkých (short) pozic. To vedlo k nepatrnému poklesu o 15 bodů, než tlak polevil. Technický výhled pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.

EUR/USD: Plán pro obchodování během americké seance ze dne 31. října (přehled dopoledních obchodů)
01.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0870 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom analyzovali, co se stalo. Pohyb vzhůru a následné falešné proražení poskytly vynikající vstupní bod pro prodej, ale nevedly k výraznému poklesu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne se nezměnil.

PŠENICE prohlubuje pokles o 1 % navzdory nižším odhadům sklizně ruského Soveconu 📉
22.10.2024 Pšenice CBOT (WHEAT) na burze v Chicagu se dnes obchoduje o více než 1 % a nereaguje na zprávy z ruského SovEcon, který snížil svůj předběžný odhad úrody pšenice pro rok 2025. Poklesy jsou nadále podporovány silným americkým dolarem a dobrým počasím pro plodiny v klíčové oblasti Středozápadu USA, kde medvědy také nevyděsily předpovědi deště na jihozápadě USA.

GBP/USD: Plán obchodování pro seanci v USA ze dne 30. září (přehled dopoledních obchodů). Libra míří na měsíční maximum
01.10.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,3393 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf, abychom si ujasnili, co se stalo. Růst a následné falešné proražení této úrovně nabídly vynikající vstupní bod pro prodej libry. Po poklesu o 20 bodů však tlak na tento pár polevil. Proražení a opětovné otestování úrovně 1,3393 poskytlo příležitost k nákupu, což vedlo k růstu o 30 bodů. Technický výhled byl pro druhou polovinu dne revidován.

Prognóza pro pár GBP/USD na 27. září 2024
27.09.2024 Podle hodinového grafu se pár GBP/USD ve čtvrtek vrátil k úrovni 1,3425 a od této hladiny se podruhé odrazil. Došlo k obratu ve prospěch dolaru a pokles může pokračovat směrem k nedávnému minimu na úrovni 1,3311. Libra zůstává překoupená a včerejší zprávy nenaznačují novou vlnu býčích útoků. Býci však pokračují ve své ofenzivě a medvědi nemají nic, čím by jim mohli čelit. Proto je možný další růst libry.

Bavlna vyskočila nad 70 USD uprostřed zprávy USDA WASDE a hurikán Francine znepokojuje úrodu v Mississippi📈
13.09.2024 Cotton futures, na burze ICE (COTTON) vzrostly nad 70 USD a z víceletých minim aktuálně získávají 5 %. Zisky byly podpořeny nižšími odhady produkce ze včerejší zprávy USDA WASDE a obavami o plodiny v deltě Mississippi, které by mohly narušit nabídku na americkém trhu.Zemědělští prognostici očekávají, že výnosy bavlny na akr budou letos nejnižší od roku 2015. Rozvaha americké bavlny pro sezónu 2024/25 ukazuje pokles produkce, exportu a konečných zásob ve srovnání s minulým měsícem, přičemž prognóza domácí poptávky stagnuje.

COT: Dlouhé pozice v ropě se propadly na 12leté minimum, krátké pozice v dolarech se víc než zdvojnásobily
12.09.2024 Bloomberg Dollar Index, který ukazuje, jak si americká měna stojí ve srovnání s širším košem významných měn, stoupl v týdnu do 3. září o 1 %. Navzdory tomu zrychlili spekulanti výprodej dolaru vůči sledovaným měnám, což jen ukazuje, že pozice často na cenu reagují opožděně. Krátké pozice v dolarových IMM futures proti osmi měnám se více než zdvojnásobily. Dosáhly 16,2 miliard USD, tedy 13měsíčního maxima, a v posledních třech týdnech je tempo výprodeje nejrychlejší od března 2020, kdy globální růst dočasně zbrzdila celosvětová pandemie.

PŠENICE prodlužuje rallye, od srpnových minim se odrazila o 10 % na pozadí slabé evropské sklizně 📈
04.09.2024 Slabší než očekávaná úroda v Evropě zvýšila prosincové futures na chicagskou pšenici na burze CBOT (WHEAT). Ceny jsou na denní bázi vyšší o více než 1 % a rozšiřují tak „trendový obrat“ na pozadí zlepšujících se technických a fundamentálních ukazatelů. Nová struktura trhu má potenciál vyvinout další tlak na prodejce komodit na krátko. Zpráva Commitment of Traders (CoT) z 27. srpna signalizuje pokrývání krátkých pozic napříč spekulanty s medvědí hlavou.

Komodity: Snížení pozice v centru pozornosti, protože volatilita stoupá a růst USA zpomaluje
05.08.2024 Současné turbulence na globálních finančních trzích dosáhly úrovně, která nebyla zaznamenána od roku 2020, a zatímco řada slabých amerických údajů v průběhu července pomohla vytvořit nervózní tržní podmínky a poptávané akciové sektory utrpěly obraty, bylo to překvapivé zvýšení sazeb ze strany Bank of Japan 31. července, které vyvolalo to, co lze nejlépe popsat jako současný pád hybnosti. Slabá data z USA z minulého týdne a holubičí zpráva FOMC navíc výrazně změnily náladu na trhu, přičemž obchodníci nyní vidí velké riziko, že Fed a další centrální banky opakují chyby historie tím, že příliš dlouho čekají se snižováním úrokových sazeb a pak jsou příliš pomalé, když konečně začnou. V důsledku toho trh nyní oceňuje pět snížení o 25 bazických bodů ze strany FOMC před koncem roku a snížení o 50 bazických bodů na zářijovém zasedání.

CoT report: Způsob, jak obchodovat jako velcí hráči?
06.06.2024 Cílem každého obchodníka by měla být základní znalost podkladového aktiva nebo trhu, na kterém obchoduje. Mezitýdenní zpráva Commitment of Traders (tzv. CoT report) může být skvělým nástrojem pro obchodníky, kteří chtějí vidět pod ruce velkým hráčům a učit se od nich. Zpráva je zveřejňována pravidelně a její formát je pevně daný, což vytváří skvělou příležitost k průběžnému generování obchodních nápadů.
Související klíčová slova:
Podmíněná hodnota v riziku | Plán obchodování | Index výdajů na osobní spotřebu | Pokračování klesajícího trendu | Cena futures | Oživení cen | Vstupy | Pohled na zlato | Údaje z USA | Obchodník | EUR | Trend | Bank of Japan | Statistiky | Energetika | Otevřené pozice | Trumpová | Aktiva | Hurikán | Býčí vyhlídky | Další snižování sazeb | Analýzy | Asijské trhy | Pravděpodobnost | Podnikání | Současný propad | Reakce trhu na zprávu | Medvědí výhled | Americký prezident | Investiční manažer | Rostoucí ceny | Zprávy z USA | Americká inflace | Údaje o maloobchodních tržbách | Exchange | Commercials | Výkyvy | Uzavření příměří | Hodnota v riziku | Makroekonomické zprávy | Směrnice | Klouzavé průměry | Nezaměstnanost | Pohyb ceny | Příležitosti k nákupu | Pokles dolaru | Důležité signály | Finanční instrumenty | Proražení | Robusta | Oznámení | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Reakce komodit | Profesionální obchodníci | Inflace | Poradenská společnost | Snížení úrokových sazeb | Výhled | Vysoké riziko | Commodity futures | Proti trendu | Dolarový index | Obchodní příležitost | Panické nákupy | Důležité zprávy | Faktor Donalda Trumpa | Hodinový graf | Nižší ceny | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Korekční pohyb | Evropská měna | Skupiny obchodníků | Platforma xStation 5 | Volatility | Obchodní seance | Riziková přirážka | Graf | Nabídka | Příkaz | Celková expozice | Uvolnění měnové politiky | Donald Trump | Momentum | Centrální banky | Zpráva | Zvyšování sazeb | xStation | Retailoví obchodníci | Futures | Data z USA | Výprodeje | Hurikán Francine | Pohyby cen | Nejdůležitější události | Reakce trhu | Trading | Ekonomiky | CL | Zprávy o inflaci | Zasedání FOMC | Volatilita | Klíčové oblasti | Flat | Prodej dolaru | Brent | Kontrakty na bavlnu | Prudký pokles | Ceny kávy Arabica | Očekávání | Snižování sazeb | Měď | Vybírání zisků | Příležitost k nákupu | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Obchodní týden | Kompenzovat ztráty | Commodity | Hedgeové fondy | Obchodní signály | Nákupy | Růst | Graf EUR/USD | Příležitosti | Snížit úrokové sazby | MiFID II | BreakEven | Prognóza | Použití finanční páky | Trh práce | Změny cen | CBOE | Růst amerického dolaru | Izrael | Sell | Obrat trendu | Long | Chování | Kontrakty | Správci aktiv | Technické korekce | Znalost | JOLTS | Commodity Futures Trading Commission | Investujte zodpovědně | Trh | Listopadová inflace | Počasí | Dollar Index | Open | Konference FOMC | Rozdílové smlouvy | Index | Bollingerova pásma | Vice | Klesající trend | Eura | Komise | Nejistoty | Úrokové sazby | Ropa Brent | Posílení | Obiloviny | Projev Jeroma Powella | Údaje o inflaci | S&P | Obchodní signál | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Očekávání úrokových sazeb | Ekonomický kalendář | Tržní podmínky | Úroda | Měkké komodity | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Cboe VIX | Francine | NAFTA | Deficit | Objem dluhopisů | Zpráva o inflaci | Nejnovější údaje | Kakao | Benzín | MIFID | Futures kontrakty na bavlnu | Pozornost | Energetický sektor | Ole Hansen | Zvolený americký prezident | Snižování úrokových sazeb | Futures kontrakty | Realizace zisku | Americká měna | Další růst | Hladiny rezistence | Předpověď pro GBP/USD | Dluhopisy | Indikátor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Pohyb trhu | Poptávka | Řetězec | Powellův projev | Saxo | Ceny zemního plynu | Marketingová komunikace | Obchodovat | Obchodníci | Prezident Donald Trump | Pár EUR/USD | Koncentrace | UTC | Problémy | Large speculators | Stříbro | Výrazné pohyby | Futures trading | Pandemie | DIESEL | Hightower Report | Ropa | ETF | Commodity futures trading | Klouzavý průměr | Short pozice | Obchodování s komoditními futures | 3М | Krátkodobý výhled | Graf pšenice | Managed Money | Analytické články | Platforma | Signál k nákupu | COTTON | Bloomberg Commodity Index | Prohlášení | USA | Globální inflace | Spojené státy | Volby | Objednávky | Směr trhu | Směřování FEDu | Jak obchodovat | Dnešní údaje | Konsolidace | Burze | Snížení úrokové sazby | Historie | Faktor Trump | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Výnosy | Americké burzy | Časový rámec | Výdaje | Podnikání na kapitálovém trhu | Rozvaha | Vítězství Donalda Trumpa | Riziko ztráty | EUR/USD | Investiční doporučení | Měnové politiky | Rok 2025 | Objem obchodování | Nová cla | Platina | Dna | Vítězství | Investiční strategie | Open Interest | Zemědělství | Obilí | Cenové pohyby | Tisková konference | Úroveň volatility | Růst mezd | Různé skupiny obchodníků | Sazby | CVaR | Komise v přenesené pravomoci | Zvýšení produkce | Komoditní | Nerozhodnost | Firmy | Medvědí divergence | Stratég Saxo Bank | Průměrování | Zajištění | Investování | Fed | NASDAQ 100 | Jak obchodovat jako velcí hráči? | Rozpočtový deficit | Účastníci trhu | Trhy | Rychle rostoucí ceny | Překoupení | Rizika | Počet kupujících | Dealer | Eurozóna | Commitment of Traders | Pšenice | Ukazatel volatility | Futures na ropu | Velcí hráči | Japonský Nikkei | Prodávající | xStation 5 | Obnovení růstu | Riziková aktiva | Cenový vývoj | Žádosti o podporu | Federální rezervy | Inflace v USA | Komodity | Poradenství | Objem kontraktů | Edukační a analytické články | CAD | Na burze | Společnost | Identifikovat trendy | Nákupy dolaru | Institucionální investoři | Velké riziko | Fundamentální pozadí | Riziko | JPY | Open interest | Pokles výnosů | RSI | Údaje o HDP | Trend na trhu | Nástroj | GBP | Plyn | Úrovně supportu | Ceny | Prognóza vývoje | Financování | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Čisté krátké pozice | COT report | Impuls | Ukrajina | Zemědělské komodity | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | WTI | Stavební povolení | SMA | Divergence | Evropské centrální banky | MACD | CFTC | Libra | Údaje o vývoji inflace | Stratég | Instituce | Vstup do trhu | Plodiny | Výnos | Bezpečná měna | Miliardáři | IHNED | Prognostici | Oživení cen ropy | 256/2004 | Minulá výkonnost | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | GBP/USD | Posilování USD | Velké instituce | VIX | Pravděpodobnost recese | Jestřábí postoj | Údaje o průmyslové výrobě | Káva | Zisk | Commission | Bank of England | WTI a Brent | EURUSD | Krátká pozice | Obchodování | Falešné proražení | Prezident | WHEAT | Pokles produkce | Měna | Nasdaq | Trump | Zprávy | CCI | Kupující | Předpověď | Údaje | Ukazatel inflace | Obchody | Velcí spekulanti | xStation5 | Změny sazeb | Portfólia | Zemní plyn | Směřování | Výrazné cenové pohyby | Bollinger Bands | Grafy | Společnost XTB | Propad akcií | CARA | Situace | Růst dolaru | FOREX | Signály | Cizí měny | Dodavatelský řetězec | Analýza dat | HDP | Načasování | Nákupní aktivita | Dolar | Další posilování | Euro | Investování je rizikové | Fibonacciho úrovně | Politici | Index PCE | Obchodníci s cennými papíry | Výprodej | Přirážka | Novinky | Pozitivní výhled | Ztráty | Technický výhled | Nakupovat | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Prodejní pozice | Mississippi | Kupci | Vzestupný trend | Index spotřebitelských cen | Asijské seance | Býčí trend | OPEC+ | Týdenní zpráva | Index PPI | Napětí na Blízkém východě | Prognózy | Analýza EUR/USD | Ceny pšenice | Kurz | DNO | Globální růst | Americká ekonomika | Růstový trend | Seance v USA | Výsledky | Silnější dolar | Osobní příjmy | Traders | Potenciál | Doporučení pro obchodování | Rally | Investujte | Pokles inflace | Komoditní stratég | Komunikace | Bod | Zisky | Praktické využití | Fondy | Zotavení | Oslabení dolaru | Ukazatel | Měny | Profitovat | Dollar | Fundamentální faktory | Burzy | Rusko | Iracionální | Signál | WASDE | Řízení rizik | Organizace | Pro tradery | Potenciální ztráty | Paládium | Technická analýza | Plány | Důležitá data | Nikkei | Konvergence | Americký trh práce | TIM | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Příjmy | Prodej | Platforma xStation | Zasedání Fedu | Bloomberg | ICE | Celkový trend | Vyhlídky | Míra | Korekce | LNG | Výrazný pokles | Nerozhodnost trhu | Riziko recese | Střednědobý výhled | Výkonnost | Průzkumy | Pokles libry | CTA | Přehled | Obraty | Trendové linie | Short | CHF | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | JDE | Cena | Příkaz Stop | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | DOT | Ekonomické údaje | Drahé kovy | Propad ropy | Medvědi | Rezervy | EMA | Zpráva CoT | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Inflace v Německu | Míra nejistoty | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Indikátor MACD | Práce | Ceny kávy | Cíle | Banky | Buy | CBOT | Kotace | Šance | Fundamenty | Poptávka po ropě | Instrumenty | Analýza | Tisková konference FOMC | XTB | Výraznější pokles | Bavlna | Pozice | Portfolia | Zájem obchodníků | OCI | Dlouhé pozice | Kovy | Market | Otevřená pozice | Hlavní trendy | Support | Hospodářská zvířata | Brokeři | Trumpova cla | Uvolňování měnové politiky | Chuť riskovat | Výsledek prezidentských voleb | Vybrat zisk | OPEC | Sentiment | Investoři | Prodejní tlak | Stop-Loss | Největší pokles | Růst libry | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Rezistence | Hladiny supportu | Saxo Bank | Zpráva COT | Klíčový support | Ichimoku | Velké banky | Nařízení | Ropy | Struktura | Očekávaná inflace | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Pokles poptávky | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | USD | Commodity index | Zveřejnění zprávy | Nové příležitosti | Inflace ve Spojeném království | D1 | HDP v USA | Obchodování s komoditami | Posilování amerického dolaru | USDA | Posilování eura | Cena ropy | Federální rezervní systém | CZ | Rallye | Propad | Sezónní faktory | Trh s futures | Vlnová struktura | Pokles eura | Významné zprávy | Finanční ztráty | Růst eura | COT (Commitment of Traders) | Makroekonomické údaje | Libra klesá | Break Even | Americký dolar | Příjmy a výdaje | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | ECB | Velikost pozice | HG měď | Doporučení | Body | Arabica | Index výdajů | Holubičí postoj | ROCE | EU | Miliardy | Caixin | PMI ve službách | Spekulanti | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Intradenní obchodník | Investor | USD/JPY | Ukazatele | Měnový pár | Jestřáb | Významné události | Průmyslové kovy | Další pokles | Americký HDP | COT | Řízení portfolia
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | FOREX