Ochranné příkazy

Analýza páru EUR/USD ze dne 1. dubna: Inflace v EU dál klesá
02.04.2025 Vlnová struktura v grafu 4H páru EUR/USD se může vyvinout ve složitější formaci. 25. září loňského roku se začala tvořit nová medvědí struktura, která vytváří pětivlnný impulsní pattern. Před třemi měsíci začal rostoucí korekční pattern, který by měl sestávat alespoň ze tří vln. Struktura první vlny byla poměrně jasná, takže stále očekávám, že druhá vlna nabude zřetelné podoby. Její velikost je už ale taková, že hrozí reálné riziko zásadní přeměny celé vlnové struktury.

Analýza páru GBP/USD ze dne 31. března: Libra si dává pauzu
01.04.2025 Vlnová struktura pro pár GBP/USD zůstává trochu nejednoznačná, i když celkově je přijatelná. Aktuálně je stále vysoce pravděpodobné zformování dlouhodobého klesajícího trendu. Vlna 5 nabyla přesvědčivé podoby, takže za dokončenou považuji větší vlnu 1. Pokud je tento předpoklad správný, vyvíjí se v tuto chvíli vlna 2 s cíli kolem úrovní 1,26 a 1,28. První dvě podvlny vlny 2 se zdají dokončené. Třetí může být dokončena kdykoli – nebo už dokončená je.

Americký dolar: Týdenní přehled
17.03.2025 Amerika bude opět v centru pozornosti zpráv. Překvapivě to nebude primárně kvůli ekonomickým novinkám nebo zasedání Federálního rezervního systému, ale spíše kvůli zprávám kolem Donalda Trumpa, jeho politiky a zejména jeho celní strategie. Je důležité poznamenat, že Trump čelí značné opozici. Na jeho cla nikdo dobrovolně nepřistoupí a téměř všechny dotčené strany zavádějí odvetná cla, která pravděpodobně sníží objem amerického vývozu.

Analýza BTC/USD – 10. března
10.03.2025 4hodinová vlnová struktura BTC/USD je poměrně jasná. Po dokončení pětivlnného býčího trendu trh přešel do fáze medvědí korekce. Vzhledem k tomu neočekávám, že by bitcoin v nadcházejících měsících vzrostl nad 110 000–115 000 USD.

Začátek konce amerických fondů?
10.03.2025 Struktura vln ve 4hodinovém grafu indexu S&P 500 (#SPX) se zdá být do jisté míry nejednoznačná, ale celkově je vzorec poměrně jasný. Při pohledu na 24hodinový graf je hlavním poznatkem přítomnost dlouhodobé pětivlnné struktury, která při minimálním měřítku daleko přesahuje rámec viditelnosti okna terminálu. Zjednodušeně řečeno, americké akciové indexy se již delší dobu nacházejí v rostoucím trendu.

Analýza páru GBP/USD ze dne 7. listopadu 2024
08.11.2024 Vlnová struktura páru GBP/USD zůstává složitá a nadále se vyvíjí do rozšířenějšího patternu. V současné době je velmi pravděpodobné, že začíná downtrend, protože úspěšný průraz minima vlny b v rámci vlny c naznačuje připravenost trhu vytvořit nejen jednu vlnu, ale i trvalý trend.

Analýza páru EUR/USD ze dne 17. října. Zasedání ECB euru nepomohlo
18.10.2024 Struktura vln v grafu 4H páru EUR/USD je čím dál složitější. Od ledna 2024 dokážu rozpoznat jen dva třívlnné patterny (a-b-c) s bodem obratu z 16. dubna. Po dokončení současné vlny c se může začít formovat nová třívlnná klesající sekvence. Předpokládaná vlna c už nabyla pětivlnné struktury a v tomto okamžiku vypadá kompletně. Pokud to tak opravdu je, můžeme být svědky vývoje nové korekční sady vln, která by mohla být poměrně rozsáhlá.

Analýza páru GBP/USD – 1. října: Libra se nenechala vyvést z míry
02.10.2024 Vlnový pattern na páru GBP/USD zůstává poměrně složitý a stále se prodlužuje. V jednu chvíli vypadala vlnová struktura poměrně přesvědčivě a naznačovala sestupnou sadu vln, které cílily pod úroveň 1,2300. V praxi ale poptávka po britské libře dál roste, což narušuje jakékoli vlnové formace. Trh neúnavně pokračuje v navyšování long pozic.

Analýza pro pár GBP/USD ze dne 26. září 2024
27.09.2024 Vlnová struktura pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá a komplikuje se ještě víc. Vlnový pattern chvíli vypadal přesvědčivě a naznačoval tvorbu sestupné vlnové sekvence s cíli pod úrovní 1,2300. V praxi ale poptávka po britské libře dál roste, což narušuje jakékoli vlnové patterny. Trh neúnavně pokračuje v navyšování long pozic.

Analýza páru GBP/USD ze dne 25. září. Trh pokračuje v nayšování long pozic.
26.09.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá a dál se vyvíjí. Vlnový pattern vypadal původně vcelku přesvědčivě a naznačoval tvorbu sestupné vlny s cíli pod úrovní 1,23. V praxi ale poptávka po britské libře dál roste, což narušuje jakékoli vlnové patterny. Trh neúnavně pokračuje v navyšování long pozic.

Analýza páru GBP/USD ze dne 24. září: Libra nevypadá, že by se zastavovala
25.09.2024 Vlnový pattern na páru GBP/USD zůstává složitý a stále se vyvíjí. Vlnová struktura vypadla nějakou dobu přesvědčivě a naznačovala sestupný pattern s cíli pod úrovní 1,2300. V praxi ale poptávka po britské libře dál roste, což narušuje jakékoli potenciální vlnové formace. Trh neúnavně pokračuje v tvorbě long pozic.

Analýza páru GBP/USD ze dne 12. září 2024
13.09.2024 Vlnový pattern pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitý a nejistý. Chvíli se zdálo, že je přesvědčivý a naznačuje tvorbu série sestupných vln s cílem pod úrovní 1,2300. V praxi ale poptávka po americkém dolaru rostla příliš silně na to, aby se tento scénář realizoval, a roste dál.

Analýza pro pár GBP/USD ze dne 10. září 2024
11.09.2024 Vlnová struktura pro pár GBP/USD zůstává složitá a silně nejednoznačná. Chvíli se zdálo, že vlnový pattern je přesvědčivý a naznačuje tvorbu série sestupných vln s cílem pod úrovní 1,2300. V praxi ale poptávka po americkém dolaru rostla příliš silně na to, aby se tento scénář realizoval, a roste dál.

Analýza pro pár GBP/USD ze dne 2. září 2024
03.09.2024 Vlnová analýza pro GBP/USD zůstává poměrně složitá a nejednoznačná. Vlnový pattern chvíli vypadal přesvědčivě a naznačoval tvorbu sestupné vlnové struktury s cíli pod úrovní 1,2300. V praxi ale poptávka po americkém dolaru příliš stoupla na to, aby se tento scénář mohl naplnit; a stoupá pořád dál.

Analýza páru EUR/USD ze dne 6. srpna 2024
06.08.2024 Vlnová struktura měnového páru EUR/USD ve 4hodinovém grafu nabyla poněkud odlišného vzhledu. Pokud analyzujeme celý segment trendu počínaje zářím 2022, kdy evropská měna klesla na úroveň 0,9530, nacházíme se v rostoucí vlně. Nicméně i v rámci tohoto segmentu je náročné rozlišit vlny většího rozsahu. Jinými slovy, neexistuje žádný jasný, impulzivní trend. Neustále pozorujeme střídání tří a pětivlnných korekčních struktur. Ani nyní se trhu nepodařilo vytvořit jasnou klesající třívlnnou strukturu z vrcholu dosaženého v červenci loňského roku. Začal klesající vlnou, která překlenula minima předchozích vln, následovala hluboká vlna vzhůru a nyní, již sedmý měsíc v řadě, je třeba teprve vyjasnit, co se vlastně vytváří.

Analýza páru EUR/USD ze dne 31. července. Dolar se dvakrát dostal pod tlak.
01.08.2024 Kurz páru EUR/USD se ve středu zvýšil o 30 bazických bodů. Nevidím v tom pro americkou měnu nic kritického. Vlnový pattern v grafu 4H pro pár EUR/USD získal trochu jinou podobu. Pokud analyzujeme celý segment trendu od září 2022, kdy euro kleslo na 0,9530, ukazuje se, že jsme uvnitř vzestupného souboru vln. V rámci tohoto segmentu je ale obtížné identifikovat i vlny většího rozsahu. Jinými slovy, neexistuje žádný jasný impulsní trend. Bez ustání pozorujeme střídání třívlnných a pětivlnných korekčních struktur. Trh například stále potřebuje vytvořit jasný třívlnný pokles z vrcholu z loňského července. Nejdřív byla vlna dolů, která pokryla minima předchozích vln, po ní následovala silná vlna nahoru a teď se už sedmý měsíc formuje něco nejasného. Od ledna 2024 dokážu rozpoznat jen dva třívlnné patterny A-B-C s bodem obratu 16. dubna. První věc, kterou je tedy třeba pochopit, je, že neexistuje žádný aktuální trend. Po dokončení současné vlny C může začít tvorba nového třívlnného klesajícího patternu. Segment trendu z 16. dubna by mohl mít podobu pěti vln, ale stále by mohl být korekční. Za těchto okolností nejsem schopen věřit v dlouhotrvající růst euroměny.

Analýza páru GBP/USD ze dne 30. července. Libra zůstává kvůli Bank of England opatrná.
31.07.2024 Vlnová struktura pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá a nejednoznačná. Chvíli se zdálo, že vlnový pattern je přesvědčivý a nabízí soubor sestupných vln s cíli pod úrovní 1,2300. V praxi ale poptávka po americkém dolaru příliš vzrostla na to, aby se tento scénář mohl naplnit.

Analýza páru GBP/USD ze dne 26. června. Zpráva o HDP Spojeného království libru nezachrání
27.06.2024 Vlnová analýza páru GBP/USD je stále poměrně složitá a nejednoznačná. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho úrovně 50,0 % v dubnu naznačil připravenost trhu vytvořit klesající vlnu 3 nebo c, ale od té doby jsme byli svědky pouze růstu. Pokud bude tato vlna skutečně pokračovat ve svém formování, vlnová struktura se výrazně zjednoduší a hrozba zkomplikování vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech však nástroj zcela postrádá klesající pohyb, což opět vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu k prodeji.

Analýza páru EUR/USD ze dne 26. června 2024
27.06.2024 Vlnový pattern v grafu 4H pro pár EUR/USD zůstává beze změny. Aktuálně pozorujeme tvorbu předpokládané vlny 3 ve vlně 3 neboli C klesajícího trendového segmentu. Pokud to tak opravdu je, pokles kotací ještě nějakou dobu potrvá, protože první vlna tohoto segmentu skončila poblíž hranice 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tedy měla skončit níž, i když nebude mít impulsní podobu.

Analýza páru GBP/USD dne 25. června. Libra se stále pohybuje kolem 1,2627
26.06.2024 Vlnovou analýzu měnového páru GBP/USD je třeba zjednodušit a vyjasnit. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho úrovně 50...

Analýza páru EUR/USD ze dne 25. června. Trh nadále čeká na důležité zprávy
26.06.2024 Vlnová analýza nástroje EUR/USD se ve 4hodinovém grafu nezměnila. Aktuálně pozorujeme formování předpokládané vlny 3 v rámci vlny 3 nebo c medvědí části trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, neboť první vlna tohoto segmentu dokončila svou formaci kolem hranice 1,0450. Třetí vlna tohoto segmentu trendu by tedy měla skončit níže, i když nebude mít impulsní podobu.

Analýza páru EUR/USD ze dne 24. června 2024
25.06.2024 Vlnová struktura měnového páru EUR/USD ve 4hodinovém grafu se nezměnila. Momentálně pozorujeme formování předpokládané vlny 3 v rámci vlny 3 nebo c medvědí části trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto úseku dokončila svou formaci kolem hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto úseku trendu by tedy měla skončit níže, i když nebude mít impulsní podobu.

Analýza páru GBP/USD ze dne 24. června. Libra zahájila týden odrazem od úrovně 1,2627.
25.06.2024 Vlnový pattern pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitý a nejednoznačný. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Od té doby nicméně vidíme jen vzestupný pohyb. Pokud se tato vlna začne znovu tvořit, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech ale instrument nijak neklesal, což nás opět nutí pochybovat o ochotě trhu prodávat.

Analýza páru EUR/USD ze dne 20. června. Rizika pro evropskou ekonomiku jsou i nadále vyrovnaná
21.06.2024 Ve 4hodinovém grafu EUR/USD zůstává vlnová struktura beze změny. Aktuálně pozorujeme formování předpokládané vlny 3 ve 3 nebo C klesajícího trendu. Pokud je tento předpoklad správný, pokles kotací bude pokračovat delší dobu, jelikož první vlna tohoto segmentu byla dokončena kolem hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto segmentu trendu by tedy měla skončit níže, i když nebude mít impulsní podobu.

Analýza páru EUR/USD ze dne 19. června. Euro si dělá během de Guindosových prohlášení přestávku
20.06.2024 Čtyřhodinová vlnová analýza měnového páru EUR/USD zůstává beze změny. Aktuálně pozorujeme formování předpokládané vlny 3 v rámci vlny 3 nebo C klesajícího trendového segmentu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto segmentu skončila poblíž hranice 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tedy měla skončit níže, i když nebude mít impulsní podobu.

Analýza páru GBP/USD ze dne 19. června. Libra dál hraje svou vlastní hru.
20.06.2024 Vlnovou analýzu pro pár GBP/USD je třeba zjednodušit a zpřehlednit. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C, ale od té doby vidíme jen vzestupné pohyby. Pokud se tato vlna opravdu začne znovu tvořit, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech ale instrument nijak neklesal, což nás opět nutí pochybovat o ochotě trhu prodávat.

Analýza páru GBP/USD ze dne 18. června. Trh stále pochybuje o prodeji libry.
19.06.2024 Vlnovou analýzu pro pár GBP/USD je třeba zjednodušit a upřesnit. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C, ale od té doby vidíme jen vzestupné pohyby. Pokud se tato vlna opravdu začne znovu tvořit, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech ale instrument nijak neklesal, což nás opět nutí pochybovat o ochotě trhu prodávat.

Analýza měnového páru EUR/USD ze dne 13. června. Vyhlídky dolaru zůstávají příznivé
14.06.2024 Vlnová analýza 4hodinového grafu měnového páru EUR/USD se nezměnila. Momentálně pozorujeme výstavbu předpokládané vlny 3, 3, nebo c úseku klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pak pokles kotací bude pokračovat poměrně dlouho, jelikož první vlna tohoto úseku dokončila svou výstavbu poblíž hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového úseku by tedy měla skončit níže.

Analýza páru GBP/USD ze dne 13. června. Zasedání Fedu a nový růst britského dolaru.
14.06.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna opravdu bude dál rozvíjet, vlnový pattern bude mnohem jednodušší a eliminuje riziko komplikace vlnové analýzy. Pár ale v posledních týdnech zůstává na stejné úrovni, což nás opět nutí pochybovat o ochotě trhu prodávat.

Analýza páru EUR/USD ze dne 11. června 2024
12.06.2024 Vlnová struktura měnového páru EUR/USD ve 4hodinovém grafu se nezměnila. Aktuálně sledujeme formování předpokládané vlny 3 ze 3 neboli c segmentu klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto segmentu dokončila svou formaci kolem hladiny 1,0450. V důsledku toho by třetí vlna tohoto segmentu trendu měla skončit níže.

Analýza páru GBP/USD ze dne 11. června 2024
12.06.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna opravdu bude dál rozvíjet, vlnový pattern bude mnohem jednodušší a eliminuje riziko komplikace vlnové analýzy. Pár ale v posledních týdnech zůstává na stejné úrovni, což nás opět nutí pochybovat o ochotě trhu prodávat.

Analýza páru GBP/USD ze dne 10. června 2024
11.06.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna opravdu bude dál rozvíjet, vlnový pattern bude mnohem jednodušší a eliminuje riziko komplikace vlnové analýzy. Pár ale v posledních týdnech zůstává na stejné úrovni, což nás opět nutí pochybovat o ochotě trhu prodávat.

Analýza páru GBP/USD ze dne 7. června 2024
10.06.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna opravdu bude dál rozvíjet, vlnový pattern bude mnohem jednodušší a eliminuje riziko komplikace vlnové analýzy. V posledních týdnech ale pokles páru úplně chybí, což vede k novým pochybnostem o ochotě trhu prodávat.

Analýza páru GBP/USD ze dne 6. června. Dolar se blíží k další kritické úrovni
07.06.2024 Vlnová struktura páru GBP/USD je i nadále poměrně složitá. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho úrovně 50,0 % v dubnu naznačil, že je trh připraven vytvořit klesající vlnu 3 nebo c. Pokud se tato vlna bude vyvíjet i nadále, vlnová struktura se výrazně zjednoduší a odpadne tak hrozba dalších komplikací. Pár však v poslední době zůstává silný, což vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu k prodeji.

Analýza páru GBP/USD ze dne 5. června. Libra může ve čtvrtek následovat euro.
06.06.2024 Vlnová struktura pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný dubnový pokus o prolomení Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil ochotu trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna bude dál vyvíjet, vlnový pattern se výrazně zjednoduší a eliminuje riziko dalších komplikací. Pár ale v posledních týdnech zůstává silný, což vyvolává pochyby o připravenosti trhu znovu prodávat.

Analýza páru GBP/USD ze dne 4. června 2024
05.06.2024 Vlnová analýza měnového páru GBP/USD zůstává i nadále poměrně komplikovaná. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho hladiny 50,0 % v dubnu naznačil, že trh je připraven vybudovat klesající vlnu 3 nebo C. Pokud tato vlna bude pokračovat ve své výstavbě, vlnová struktura bude mnohem jednodušší a hrozba zkomplikování vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech však pár zůstává stejný, což nás nutí opět pochybovat o připravenosti trhu prodávat.

Analýza páru GBP/USD ze dne 3. června. Britská libra nemohla jinak než využít situace
04.06.2024 Vlnová analýza páru GBP/USD je i nadále poměrně složitá. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho úrovně 50,0 % v dubnu naznačil, že je trh připraven vybudovat klesající vlnu 3 nebo c. Pokud se tato vlna bude skutečně dále vyvíjet, vlnová struktura bude mnohem jednodušší a hrozba zkomplikování vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech však k poklesu páru nedochází, což vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu prodávat.

Analýza páru EUR/USD ze dne 31. května. Inflace v EU podporuje euro.
03.06.2024 Vlnový pattern v grafu 4H pro měnový pár EUR/USD zůstává beze změny. V současnosti pozorujeme konstrukci navrhované vlny 3 v 3 neboli C klesajícího trendu. Pokud to tak opravdu je, budou kotce dál značnou dobu klesat, protože první vlna tohoto segmentu skončila kolem úrovně 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tedy měla skončit pod touto úrovní.

Analýza páru GBP/USD ze dne 31. května. Také index PCE působí proti dolaru
03.06.2024 Vlnová analýza měnového páru GBP/USD je i nadále poměrně složitá. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho úrovně 50,0 % v dubnu naznačil, že trh je připraven vybudovat klesající vlnu 3 nebo C. Pokud tato vlna bude pokračovat ve své výstavbě, vlnová struktura bude mnohem jednodušší a hrozba zkomplikování vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech však pár zůstává neměnný, což nás opět nutí pochybovat o připravenosti trhu prodávat.

Analýza páru EUR/USD ze dne 30. května. Nečekaná zastávka poblíž úrovně 1,0788.
31.05.2024 Vlnový pattern v grafu 4H pro pár EUR/USD zůstává beze změny. Aktuálně sledujeme utváření předpokládané vlny 3 v 3 neboli C v segmentu klesajícího trendu. Pokud to tak opravdu je, budou kotace ještě dlouho klesat, protože první vlna tohoto segmentu se přestala tvořit u hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tudíž měla skončit níž.

Analýza páru GBP/USD ze dne 28. května 2024
29.05.2024 Vlnová analýza měnového páru GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný pokus o prolomení Fibonacciho hladiny 50,0 % v dubnu naznačil připravenost trhu vytvořit klesající vlnu 3 nebo c. Pokud se bude tato vlna dále vyvíjet, vlnová struktura se výrazně zjednoduší a hrozba zkomplikování vlnové struktury zmizí. V posledních týdnech však pár zůstává silný, což vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu k prodeji. Vlna 3 nebo c by mohla být poměrně prodloužená, stejně jako všechny předchozí vlny současného klesajícího trendu.

Analýza páru GBP/USD ze dne 27. května 2024
28.05.2024 Vlnová analýza měnového páru GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný pokus o prolomení Fibonacciho hladiny 50,0 % v dubnu naznačil připravenost trhu vytvořit klesající vlnu 3 nebo c. Pokud se bude tato vlna dále vyvíjet, vlnová struktura se výrazně zjednoduší a hrozba zkomplikování vln zmizí. Pár se však v uplynulých týdnech nezměnil, což vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu k prodejům. Sestupná vlna 3 nebo c by mohla být poměrně rozsáhlá, stejně jako všechny předchozí vlny současného klesajícího trendu.

Analýza páru GBP/USD ze dne 24. května. Další zpráva z Británie ukázala slabost, ale koho to zajímá?
27.05.2024 Vlnový pattern pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitý. Úspěšný dubnový pokus o proražení Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil, že trh je připraven vybudovat klesající vlnu 3 neboli C. Pokud bude tvorba této vlny skutečně pokračovat, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a riziko další komplikace zmizí. Pár ale v posledních týdnech zůstává silný, což nás znovu nutí pochybovat o připravenosti trhu na prodej. Sestupná vlna 3 neboli C by se mohla výrazně prodloužit, stejně jako všechny předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.

Analýza měnového páru EUR/USD z 23. května. Kupující se podruhé pokoušejí otestovat úroveň 1,0880
24.05.2024 Vlnová struktura ve 4hodinovém grafu měnového páru EUR/USD zůstává beze změny. Aktuálně pozorujeme formování předpokládané vlny 3 v segmentu 3 nebo c klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně bude, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto segmentu dokončila svou formaci kolem hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto segmentu trendu by tedy měla skončit pod touto úrovní.

Analýza páru GBP/USD ze dne 23. května. Zprávy z Ameriky zachránily dolar.
24.05.2024 Vlnový pattern na páru GBP/USD zůstává poměrně složitý. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna bude dál vytvářet, vlnový pattern bude mnohem jasnější a riziko komplikace vlnového patternu se vytratí. Pár ale v posledních týdnech zůstává beze změny, což vyvolává pochybnosti o ochotě trhu prodávat. Sestupná vlna 3 neboli C se může prodloužit, podobně jako všechny předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.

Analýza páru EUR/USD ze dne 22. května
23.05.2024 Vlnový pattern v grafu 4H pro pár EUR/USD se nezměnil. Aktuálně pozorujeme konstrukci předpokládané vlny 3 ve 3 neboli C sestupného trendu. Pokud tomu tak je, pokles kotace ještě nějakou dobu potrvá, protože první vlna tohoto segmentu skončila přibližně na úrovni 1,0450. Třetí vlna tohoto trendu by v důsledku toho měla skončit níž.Cílem třetí vlny je úroveň 1,0450. Pokud se současný klesající trend ukáže jako impulzivní, můžeme očekávat pět vln a euro by se mohlo propadnout pod hranici 1,0000. I když se teď takový vývoj zdá nepravděpodobný, měnový trh nás v posledních letech často překvapoval. Možné je tedy vše.Je změna vlnové analýzy pravděpodobná? Možná je vždy. Pokud ale od 3. října loňského roku pozorujeme nový segment vzestupného trendu, pak poslední klesající vlna nezapadá. Vzestupný trend je tedy možný jen při výrazné komplikaci vlnového patternu. V posledních týdnech instrument jen stoupá a ohrožuje tak celistvost vlnového obrazu.

Analýza páru GBP/USD ze dne 22. května. Libra se nevzdává.
23.05.2024 Vlnový pattern na páru GBP/USD zůstává poměrně složitý. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna bude dál vyvíjet, vlnový pattern bude mnohem jasnější a eliminuje riziko dalších komplikací. Absence poklesu instrumentu v posledních týdnech ale vyvolává pochybnosti o ochotě trhu prodávat. Sestupná vlna 3 neboli C by se mohla prodloužit, podobně jako předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.

Analýza páru GBP/USD 21. května 2024
22.05.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný dubnový pokus o proražení Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil, že trh je připraven vybudovat klesající vlnu 3 neboli C. Pokud bude tvorba této vlny skutečně pokračovat, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a hrozba komplikace vlnové analýzy zmizí. Pár ale v posledních týdnech zůstává na stejné úrovni, což nás opět nutí pochybovat o připravenosti trhu na prodej. Sestupná vlna 3 neboli C může klidně být velmi dlouhá, stejně jako všechny předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.

Analýza páru GBP/USD ze dne 16. května
17.05.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný pokus o průraz Fibonacciho úrovně 50,0 % ukázal na ochotu trhu vytvořit klesající vlnu 3 nebo C. Pokud se tato vlna bude dál vyvíjet, bude vlnový pattern mnohem jednodušší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech ale pár zůstává na stejné úrovni, což vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu na prodej. Klesající vlna 3 neboli C by se ale mohla velmi prodloužit, stejně jako všechny předchozí vlny současného stále klesajícího segmentu trendu.

Analýza páru EUR/USD ze dne 13. května. Austan Goolsbee: Důležitá je dlouhodobá, ne krátkodobá inflace.
14.05.2024 Vlnová analýza páru EUR/USD v grafu 4H zůstává beze změny. Momentálně pozorujeme konstrukci předpokládané vlny 3 v 3 nebo C segmentu klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně je, kotace budou ještě nějakou dobu klesat, protože tvorba první vlny tohoto segmentu skončila poblíž úrovně 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového úseku by tedy měla skončit pod ní.

Analýza páru EUR/USD ze dne 9. května. Euro se po zasedání Bank of England probudilo.
10.05.2024 Vlnová analýza grafu 4H pro pár EUR/USD zůstává beze změny. Aktuálně pozorujeme konstrukci předpokládané vlny 3 v segmentu 3 nebo C klesajícího trendu. Pokud tomu tak je, kotace budou ještě nějakou dobu klesat, protože tvorba první vlny tohoto segmentu skončila poblíž úrovně 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tedy měla skončit níže.

Analýza páru GBP/USD ze dne 9. května. Andrew Bailey dělal, co mohl.
10.05.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný pokus o průraz Fibonacciho úrovně 50,0 % ukázal na ochotu trhu vytvořit klesající vlnu 3 nebo C. Pokud se tato vlna bude dál vyvíjet, bude vlnový vzorec mnohem jednodušší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí.

Analýza pro pár GBP/USD, 29. dubna. Trh čeká na důležité statistiky.
30.04.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný pokus o průraz Fibonacciho úrovně 50,0 % naznačil připravenost trhu vybudovat klesající vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna bude dál vyvíjet, vlnový pattern bude mnohem jednodušší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí.

Analýza páru GBP/USD ze dne 26. dubna. Libra se v pátek obchodovala beze změn.
29.04.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá, ale v nadcházejících týdnech se může projasnit. Úspěšný pokus o průraz Fibonacciho úrovně 50,0 % ukazuje na připravenost trhu vytvořit klesající vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna skutečně bude dál rozvíjet, vlnový pattern se výrazně zjednoduší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí.

Analýza páru GBP/USD ze dne 24. dubna 2024
25.04.2024 Co se týká páru GBP/USD, vlnová analýza zůstává poměrně složitá, ale v nadcházejících týdnech by se mohla vyjasnit. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho hladiny 50,0 % ukazuje na připravenost trhu vystavět klesající vlnu 3 nebo C. Pokud se tato vlna bude opravdu dál rozvíjet, vlnový pattern se výrazně zjednoduší a hrozba komplikace vlnové analýzy zmizí.

Analýza pro pár EUR/USD ze dne 23. dubna. Euroměna se připravuje na další pokles
24.04.2024 Vlnová analýza grafu 4H pro pár EUR/USD zůstává beze změny. Momentálně pozorujeme výstavbu předpokládané vlny 3 v 3 nebo C klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací ještě nějakou dobu potrvá, protože tvorba první vlny tohoto úseku skončila poblíž úrovně 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového úseku by tedy měla skončit níž.

GBP/USD. Analýza na 8. dubna. Libra zůstává navzdory všemu drahá.
09.04.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Už několik měsíců pozorujeme pohyby mezi Fibonacciho hladinami 50,0 % a 23,6 %. Horizontální pohyb není pro vlnovou analýzu nejvhodnější. Jak už jsem poznamenal, vlnový pattern by měl být jednoduchý a srozumitelný, aby se s ním dalo pracovat. Aktuálně je jednoduchý a srozumitelnosti jen málo. Pokud předpokládaná vlna 2 neboli B opravdu skončila, pak začala tvorba očekávané vlny 3 neboli C. O tomto scénáři se ale dost pochybuje, protože trh je momentálně v dalším bočním pohybu.

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem
28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
Související klíčová slova:
Tempo růstu | Fibo | Dow Jones | Údaje z USA | Take Profit | Index výdajů na osobní spotřebu | ETC | MANA | Typ tradingu a investice | Rozložení investic | Republikánský prezident | IGLN.UK | Zpravodajské události | Amerika dnes | Opětovný pokles | Platina | Obchodník | Zpracovatelský sektor | EUR | Long pozice | Typ tradingu | Trend | Kurz BTC | Životní prostředí | BTC | Výrobní PMI | Dow Jones Industrial | Pokles indexu | Oznámení výsledků | Nikl | Očekávané výsledky | Christine Lagarde | Výbor FOMC | Statistiky | PLATINUM | Vývoj ceny hliníku | Vývoj ceny kakaa | Objednávky | Britská libra | Aktiva | Změny ceny | Kolaps | Ceny ropy WTI a zlata | 4GLD | Vliv na trh | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Diverzifikace | Analýzy | Pravděpodobnost | Chování trhu | Lagardeová | Long / Short | Zprávy z USA | Pokles indexu S&P 500 | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Deutsche Boerse | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Výkyvy | Cenové výkyvy | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Volby | Americké podniky | Komodity na trading | Nezaměstnanost | Čekající příkazy | Snižování bilance | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Trumpová | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Pohyby trhu | Pokles dolaru | Cukr - Vývoj ceny | Růst cen | Gold | Proražení | Oznámení | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Ben Broadbent | Kurz BTC/USD | Dovozní cla | Využití dlouhodobých trendů | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | iShares Physical Gold | Přijetí | Vale (VALE.US) | Snížení úrokových sazeb | Výhled | Vývoj ceny zemního plynu | BHP | Uzavření pozice | Vlnová analýza páru EUR/USD | Inflace | OD7F.DE | Kurz EUR/USD | Vlnová analýza | Chování obchodníků | Důležité zprávy | Třetí vlna | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Evropská měna | Události tohoto týdne | Komodity - časté otázky | Ceny cukru | Možnost obchodovat | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Zeměpis a geopolitika | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Graf | Válka | Ceny zinku | Vývoj ceny ropy Brent | Snížit riziko | BP | Uvolnění měnové politiky | Průmysl | Donald Trump | Centrální banky | Zpráva | Glencore | UCITS | Dobré výsledky | Obchodní transakce | xStation | Směnné kurzy | Contract | Covid | RIO.UK | Futures | Současný klesající trend | Nabídka | Hliník - Vývoj ceny | Počet pracovních míst | Výprodeje | Uptrend | Správná diverzifikace | Pohyb ceny | Pohyby cen | Strategie pro obchodování s komoditami | Reakce trhu | Nárůst poptávky | Ekonomiky | Pokračování medvědího trendu | Volatilita | Nový trend | Obchodní války | Ceny hliníku | Komoditní akcie | Ropa WTI - Vývoj ceny | Nabídka a poptávka komodit | Směřování trhu | Zasedání FOMC | Commodities | Peníze | ECB dnes | Brent | Ceny palladia | Prudký pokles | Politika | Exxon Mobil | Tržní sentiment | Očekávání | Odvetná cla | Snižování sazeb | Ekonomika EU | Měď | Palladium | Buy Limit | XOP | Obchodování s CFD na komodity | Trendové čáry | Austan Goolsbee | Války na Ukrajině | Vývoj ceny ropy WTI | Nakupovat akcie | Náklady spojené se skladováním surovin | Evropské měny | Commodity | Nákupy | Růst | Stop Out | Investiční rizika | Příležitosti | Euro roste | Akcie a ETF | Snížit úrokové sazby | IOT | Zájem kupců | Sentiment na trhu | Prognóza | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Prodávat akcie | Silná ekonomika | LEANHOGS | Trh práce | Bariéra | Změny cen | Růst amerického dolaru | Pochybnosti | Patterny | Velká Británie | Obrat trendu | CME FedWatch | Klíčové události | Nízké obchodní náklady | Skladování fyzických komodit | Long | Chování | Kontrakty | Možné scénáře | Skladování komodit | Zpomalení ekonomiky | Investování a obchodování | Nigérie | Koruna | Investiční portfolio | Sója - Vývoj ceny sóji | AUD | JOLTS | Inflace v eurozóně | Trendové indikátory | ETFS Natural Gas | Contract for Difference | S&P500 | Opatření | Trend Swing | Kukuřice - Vývoj ceny | Další růst | OIL.WTI | Pozornost trhu | Směnný kurz | Trh | Sezónnost | Cykličnost | Žádný trend | Počasí | Představitelé Fedu | Ceny plynu | Snižování cen | Rozdílové smlouvy | Index | Vice | Dolar roste | Sell | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Klesající trend | Vývoj ceny stříbra | Parlamentní volby | Eura | Nejistoty | Ropa Brent | Co je to CFD? | Posílení | Náhoda | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Obiloviny | Projev Jeroma Powella | Společnosti | Údaje o inflaci | Snižování inflace | Složitější řízení | Rada guvernérů | S&P | Unie | Inflace ve Spojených státech | Reálný účet | Akciové indexy | DIA.US | Ruský plyn | Christine Lagardeová | Shell | Obchodní plány | Fundamentální zprávy | Ocel | Swing | Ekonomický vývoj | Reakce trhů | Freeport McMoran | Buy Stop | Odvetná opatření | Internet of Things (IoT) | Maloobchodní tržby | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Natural Gas | Trumpův projev | Budoucnost | Inflace zpomaluje | Pokles ceny | Cukr | Tržní šum | Kakao | Snížení poptávky | Úterní zpráva | Nabídka a poptávka | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Pozornost | Ostatní investice | Rostoucí struktura | Začít obchodovat | Profit-Target | Bohatství | Dow Jones Industrial Average | Futures kontrakty | Ropa Brent - Vývoj ceny | Snižování úrokových sazeb | Occidental | Restriktivní politika | CVX.US | Americká měna | Vysoká volatilita | Webináře | Bitcoin | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Poptávka | Kov | Ceny zemního plynu | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Zboží dlouhodobé spotřeby | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Faktor Trump | Nákup bitcoinu | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Investování a obchodování na komoditním trhu | Vývoj ceny cukru | Vývoj ceny zinku | Očekávání trhu | Technologický vývoj | Směřování trhů | Obchodovat | Obchodníci | Investiční rozpočet | Freeport McMoran (FCX.US) | Indikátor | Platformy | Bod zájmu | Pár EUR/USD | Analytici | Problémy | Obchodování a investování | DIA | Cenový index | Stříbro | AU.US | Výrazné pohyby | Internet of Things | Prostor pro další růst | Vývoj ceny platiny | Pokles cen | Ropa | Sektor služeb | Ceny většiny komodit | ETF | Větší pokles | Průmyslové komodity | Pokles nezaměstnanosti | Zasedání Bank of England | Short pozice | Současné ceny | West Texas Intermediate (WTI) | Tempo růstu americké ekonomiky | Politika centrálních bank a geopolitika | Tržní trend | Fibonacci | Transakční náklady | COTTON | ETFs | Zpomalení inflace | Ekonomové | Investování do akcií | Prohlášení | Chevron (CVX.US) | USA | Vysoká likvidita | 3М | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Spojené státy | Strategie Trend Swing | Trailing Stop | Pandemie | Úrokové sazby | Směr trhu | Americký viceprezident | Stříbro - Vývoj ceny | Sázka | ETF WTI Crude Oil | CIND.UK | Snížení úrokové sazby | Obchodování s nástroji CFD | Poptávka po dolaru | Obchodováním s futures kontrakty | Vývoj | Výnosy | Vývoj ceny pšenice | Trading | Ekologie | Obchodováním s futures | Možnosti investování do komodit | Zemní plyn - Vývoj ceny | Politika centrálních bank | Růst americké ekonomiky | Vítězství Donalda Trumpa | iShares | Volatilní | EUR/USD | Cenové dno | Dnešní zprávy | Šéfka ECB | Náklady na těžbu | West Texas Intermediate | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Měnové politiky | Sázka na pokles ceny | Aktuální situace | Geopolitické události | Silnější pohyb | Průmyslové účely | iShares Commodity Diversified Swap | Poptávky po dolaru | Británie | Vyšší časové rámce | Vítězství | Bezpečný přístav | Analýza BTC | Umělá inteligence | ADP | OXY.US | Změny úrokových sazeb | Tisková konference | Růst mezd | Pšenice - Vývoj ceny | Měď - Vývoj ceny | Zemědělství | Luis De Guindos | Překážky | Sazby | PMI ve výrobě | Zprávy o trhu | Investovat | Komoditní | Sell Limit | Regulátor | Vlnový pattern v grafu | Boj s inflací | Páka | Mezinárodní vztahy | Cla EU | Vyšší ceny | Jak vydělat na poklesu komodit? | Povětrnostní podmínky | Inflace ve Velké Británii | CIND | Velké peníze na komoditách | Investování | Fed | Nonfarm Payrolls | Pohyby cen indexu S&P 500 | Účastníci trhu | Vývoj událostí | CORN | Trhy | Anglogold Ashanti (AU.US) | Rizika | Psychologická bariéra | Investiční rozhodnutí | ISM | Zahájení nového trendu | Obchodujeme | Pšenice | Vývoj ceny mědi | Zpomalování inflace | Ceny niklu | Výběr brokera | Zlato - Vývoj ceny zlata | ISLN | Klíčové faktory | Jak začít s komodity? | Žádosti o podporu | Sucha | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Americké akciové indexy | Jaká rizika číhají na komodity? | Růst Bitcoinů | XTB Research | Vývoj technologií | Ekonomický růst | Globální ekonomický růst | Forexový trh | Inflace v USA | Komodity | Barrick Gold (GOLD.US) | Druhá vlna | Mzdy | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Kurz britské libry | Vlnový pattern | Možnost realizovat zisk | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Společnost | Ceny bavlny | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Platina - Vývoj ceny platiny | Ztráta | XOM.US | Nabídka ropy | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Investoři a obchodníci | Negativní zprávy | Tradeři | Ceny ropy Brent | Prezident Federální rezervní banky | IOGP | Hospodářský pokles | Řídit riziko | Bezpečná aktiva | Riziko | Vývoj ceny kukuřice | Jak vydělat | Správa otevřených pozic | Citi | Semináře | Obchodování s futures | Transakce | Portfolio | Nástroj | GBP | Plyn | Pokles cen ropy | UCITS ETF | Americký regulátor | Vývoj ceny niklu | Trailing stop loss | Aktuálně trh | Ceny | Recese | Pokles | Testovací účet | Ceny sóji | Pohyby na trhu | Deutsche Börse | XOP.US | Války | Zemědělské komodity | Centrální banka | Předpovědi | OXY | WTI | Hurikány | Specifický typ tradingu | Evropské centrální banky | Komuniké | Libra | Finanční páka | Obranné příkazy | AIGI | Ceny zlata | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Kontrariánství | CFD | Palladium - Vývoj ceny palladia | Budoucí trendy | Zdravý rozum | Vývoj ceny palladia | ALUMINIUM | Silný pokles | Podkladové aktivum | Newmont (NEM.US) | BHP Billiton (BHP.US) | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Pobřeží slonoviny | GBP/USD | Jak vydělat na poklesu | Očekávaný zisk | Investování u XTB | Sója | Euforie | Káva | Bez rizika | Obchodujeme komodity | Jaké komodity obchodovat? | Zisk | Bank of England | Defenzivní příkazy | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Krátká pozice | Obchodování | Směnné kurzy měn | Posílení dolaru | Sell Stop | Prezident | COCOA | Vale | WHEAT | BP (BP.UK) | Analýza páru EUR/USD | Olej | Měna | Trump | NICKEL | Zprávy | Ceny ropy | Euro klesá | Kupující | Barrick Gold | Údaje | Posílení libry | Obchody | Britská měna | Drahý kov | Klienti brokerů | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | IGLN | xStation5 | ProCent | iShares Physical Silver | Portfólia | Exxon | Zemní plyn | Marže | Směřování | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Obchodování a investování do akcií | Velké peníze | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Dobré zprávy | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Stagnace | Tržby | ICOM.UK | NATGAS | Podnikatelská aktivita | Signály | Guvernér | Trader | Jasný směr | Cukr - Vývoj ceny cukru | Sázka na pokles | Spready | HDP | Rozhodování | Demo účet | Dolar | Euro | Federální rezervní banky | Fibonacciho úrovně | Index PCE | Vyšší inflace | Zeměpis | WTI Crude Oil | Ekonomické zprávy | Měď - Vývoj ceny mědi | Contracts for difference | Hodnoty aktiv | CFD traděři | Začínající investoři | Investování do komodit | ČTK | Ztráty | SXEPEX | Platina - Vývoj ceny | Typy komodit | Investoři na akciovém trhu | Coffee | Nakupovat | FOMC | Omezené dodávky | Akcie | Norská koruna | Kupci | Mzda | Krátký prodej | Vzestupný trend | Kurz GBP | Target | Podniky | Index spotřebitelských cen | Spread strategie | Štěstí | OD7F | Vývoj ceny | Ceny platiny | Index cen | Vývoz | Reuters | NGAS | Libra šterlinků | Pokles cen komodit | IoT | Realizovat zisk | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Strategie pro obchodování | Britská ekonomika | Prognózy | Ceny pšenice | Kurz | DNO | Dnešní zpráva | Jádrová inflace | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Intermediate | Index cen výrobců | CFD na komodity | Světové ekonomiky | AIGI.UK | Výsledky | Velikost pozic | Investice | Pro investory | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Rally | Ceny kakaa | Investujte | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Nikl - Vývoj ceny niklu | COPPER | Android | Bod | Zisky | Deriváty | Diverzifikovat | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Kompletní průvodce | Základní pravidla | Důvěra | Průvodce komoditním trhem | Americký akciový trh | Ukazatel | Dlouhá pozice | Obchodní politika | Měny | Historické pohyby | Ropa WTI | Objem maloobchodních tržeb | Hospodářský růst | Spread | Vývoj ceny ropy | Signál | ISLN.UK | CATTLE | Řízení rizik | Historické pohyby cen | Nejlepší investice | ETF Industrial Metals | SUGAR | Britské měny | SXEPEX.UK | Ceny surovin | SOYBEAN | FedWatch | Potenciální ztráty | Technická analýza | Plány | Nižší poptávka | COVID-19 | Cenové tlaky | Brusel | 4GLD.DE | Potenciální zisky | Signál k prodeji | Americké společnosti | Exxon Mobil (XOM.US) | TIM | Energie | Objem | Investiční | Nálada | Jsou komodity dobrou investicí? | Trh dnes | Investiční riziko | Prodej | Zasedání Fedu | Bloomberg | Evropská unie | Pákový efekt | Vliv na ceny | Rozdílové smlouvy (CFD) | Ceny stříbra | Finanční nástroje | Silný růst | Komodity na trading platformě | Vyhlídky | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Udržitelnost | Míra | Komoditní trhy | Neuspokojivé výsledky | Korekce | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Tržní ceny | Výkonnost | Hodnota měny | Pokles libry | Downtrend | Index S&P 500 | Instrument | Occidental Petroleum (OXY.US) | Přehled | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Guvernér banky | FCX.US | Měnový trh | HDP USA | Analýza BTC/USD | Inflace v Británii | Zinek - Vývoj ceny zinku | S&P 500 | JDE | Obchodování s CFD | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | MT4 | Cena | iOS | Rio Tinto (RIO.UK) | Komodita | Rozpočet | Snížení sazeb | Ceny kukuřice | Co ovlivňuje ceny komodit? | Kurzy | Ekonomické údaje | Situace na trhu | Cenové formace | Drahé kovy | Newmont | Medvědi | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Strategie obchodování | CFD obchodníci | Hliník | Vývoj ceny kávy | Kurzy měn | Obchodní válka | Zlato | Ekonomika | Evropské méně | Inflace v Německu | Geopolitika | Denní graf | Indikátory | Oslabení | Práce | Ceny kávy | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Banky | Káva - Vývoj ceny kávy | Vývoj ceny bavlny | Buy | Bublina | Kotace | Ceny mědi | Šance | Poptávka po ropě | Správa | Analýza | Kurz EUR | Zlepšení | Sazby Fedu | XTB | Kontrakt | Výraznější pokles | Bavlna | Americký Fed | Pozice | Současná situace | Portfolia | Pullback | Inflace v EU | Chevron | Dlouhodobé důsledky | Vyšší volatilita | Stoxx | Sestupný trend | Hospodářská zvířata | Průměrná mzda | Ekonomické statistiky | XOM | Vývoj ceny zlata | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Uvolňování měnové politiky | Kurz amerického dolaru | Bavlna - Vývoj ceny | Kakao - Vývoj ceny | Obchodování britské libry | Dnešní růst | Návrat inflace | Obchodní náklady | Sentiment | Index ISM | Zlato - Vývoj ceny | Trendy na trhu | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Stop-Loss | Růst libry | Occidental Petroleum | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Vývoj ceny sóji | Rezistence | Jasné signály | Komoditní trh | Obchodujte | Ropy | Struktura | Výrobní sektor | Měnový pár EUR/USD | Pokles poptávky | Energetické komodity | Americké ekonomiky | Palladium - Vývoj ceny | USD | Zveřejnění zprávy | Rio Tinto | Nové příležitosti | Obchodování na komoditním trhu | Inflace ve Spojeném království | D1 | Trh s komoditami | HDP v USA | Obchodování s komoditami | Silný dolar | Zinek - Vývoj ceny | NGAS.UK | Cena ropy | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | Průraz | Australský dolar | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Britské libry | Vlnová struktura | Pokles eura | Významné zprávy | Investování do různých komodit | Růst eura | Ceny ropy WTI | IOGP.UK | Náklady spojené se skladováním | Nejistota | CME | CVX | Káva - Vývoj ceny | Take-Profit | Britský regulátor | Swap | Ceny komodit | Indexy | Anglogold Ashanti | Americký dolar | Dlouhodobý vliv | Situace v Německu | Nikl - Vývoj ceny | ECB | Stoxx 600 | Sazby ECB | Zinek | Velikost pozice | NEM.US | Růst ceny | Měnová politika | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Doporučení | Index výdajů | Korekční fáze | Payrolls | Diverzifikace portfolia | ROCE | Lot | Cykly | EU | Časové rámce | Síla měn | Zpracovatelský průmysl | Obchodování se zemědělskými komoditami | PMI ve službách | Řízení kapitálu | Globální finanční trhy | ZINC | Prodeje | Sója - Vývoj ceny | Akciový trh | Investor | Sazba Fedu | Jerome Powell | Ukazatele | Měnový pár | Nové údaje | Banka | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Svět komodit | Významné události | Cenový index výdajů | Větší pozice | SPX | Další pokles
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | FOREX