Zpřísnění finančních podmínek
Graf dne - NZDUSD (09.10.2024)
09.10.2024 Před oznámením rozhodnutí trh počítal s téměř 80% pravděpodobností dvojího snížení sazeb. Trh plně počítal se snížením sazeb o 25 bazických bodů. Reakce trhu spolu s prudkým výprodejem novozélandského dolaru (NZD) byla více ovlivněna sdělením novozélandské centrální banky (Reserve Bank of New Zealand). Centrální banka zdůraznila, že měnová politika zůstává restriktivní, což signalizuje, že další snížení sazeb je pravděpodobné.
Dlouhé úrokové sazby míří prudce vzhůru
08.10.2024 Přestože Fed v září razantně odstartoval proces snižování úrokových sazeb, výnosy amerických dluhopisů středních a dlouhých splatností míří prudce vzhůru – americký desetiletý vládní papír včera poprvé od srpna pokořil hranici 4 %. Dolarová výnosová křivka se na to konto vrátila zpátky do inverze, poté co se v posledním měsíci její tvar postupně normalizoval. Hlavním důvodem jsou přetrvávající dozvuky silných pátečních dat z amerického trhu práce, která ukázala, že největší světová ekonomika je stále ve velmi dobré kondici a naplňuje se scénář “bez přistání”.
Fidelity International: Obavy z recese v USA rostou, nicméně fundamenty jsou odolné
12.08.2024 Nedávná měkká data o pracovních místech a následný propad trhu lze dobře vysvětlit. Myslíme si, že růst pravděpodobně prudce nepropadne a měkké přistání je stále naším nejočekávanějším výsledkem, vysvětlují analytici z Fidelity.
🔴EURUSD se pohybuje okolo 1,075 před ECB
11.04.2024 Včera nás překvapilo zveřejnění vysoké inflace ze Spojených států, kde vysoké ceny ropy a stále silný spotřebitel zvyšují cenové tlaky. Dnes nás čeká rozhodnutí ECB a později inflace PPI z USA, což by mohlo potenciálně vytvořit ještě silnější tlak na měnový pár EUR/USD. Co by mohlo změnit dnešní zasedání ECB a zahájí banka sérii škrtů centrálních bank zemí G10?
Invesco: Rostoucí výnosy amerických státních dluhopisů zčásti ulehčují práci Fedu
31.10.2023 Pokud jde o zpřísnění finančních podmínek, a tedy zpomalení ekonomiky, Fed za sebe nechává pracovat výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů. Nedávno jsme byli svědky toho, jak se výnos 10letých amerických státních dluhopisů posunul z 4,59 % (13. října) na 5 % (23. října).
NAPŘÍČ TRHY
26.10.2023 Po deseti zasedáních a šestnácti měsících, kdy ECB postupně dostala svou depozitní sazbu z -0,5 % až na 4,0 %, přijde dnes konečně čas vybrat si pauzu. Tu centrální banka signalizovala již na svém zářijovém zasedání a pro trhy by nemělo jí o žádné překvapení. Jednoduše řečeno – aktuální úrokové sazby jsou z pohledu centrální banky již na dostatečně restriktivní úrovni ke zkrocení inflace.
Nejdůležitější poznatky z projevu Jerome Powella
19.10.2023 Nejdůležitější výroky Jerome Powella týkající se současného stavu ekonomiky a výhledu hospodářské politiky:
Globální recese se blíží. Přehled USD, EUR, GBP
26.07.2023 Údaje CFTC odrážejí výrazné zhoršení sentimentu vůči americkému dolaru. Celková krátká pozice na USD se během vykazovaného týdne zvýšila o 7,39 miliardy a dosáhla -19,88 miliardy, což představuje největší týdenní změnu od roku 2020 a nejvyšší medvědí bias od roku 2021.
Výhled Invesca na druhou polovinu roku: Očekáváme krátké a mírné zpomalení ekonomiky
29.06.2023 Vstupujeme do druhé poloviny letošního roku a je čas podělit se o pololetní výhled společnosti Invesco. Žijeme nyní ve výjimečné době, mnoho centrálních bank vyspělých ekonomik se stále soustředí na omezení nejhorší inflace za poslední desetiletí. Vyvinul se tlak na snižování inflace, ale zároveň to přineslo výrazné zpomalení globálního růstu a některé finanční problémy, včetně krachů několika amerických regionálních bank. Na tomto pozadí však vidíme odolnost mnoha ekonomik, zejména v oblasti služeb.
EUR/USD: Euro raketově stoupá
16.06.2023 Euro pokračuje v růstu díky přehodnocení očekávaného stropu depozitních sazeb ECB ze strany trhu a jestřábím komentářům představitelů Rady guvernérů. Evropská centrální banka předstihla Federální rezervní systém v závodě o zpřísnění finančních podmínek a býci EUR/USD si zatím užívají svůj úspěch, z mého pohledu nezasloužený. Nicméně to je trh, ne vždy je spravedlivý.
Dolar klesá, protože Fed naznačil úmysl ponechat sazby beze změny
01.06.2023 Euro se odrazilo ode dna, když představitelé Fedu naznačili úmysl ponechat v červnu úrokové sazby beze změny a zároveň si ponechali prostor pro další zvyšování v dalších měsících. To trhy významným způsobem ovlivnilo, zvlášť před zveřejněním klíčové zprávy o zaměstnanosti, ke kterému má dojít v pátek.
Fidelity International: Po SVB se pozornost vrací k inflaci a růstu
09.05.2023 Měsíc plný dramatických titulků a pozornosti upřené na bankovní sektor je za námi a zdá se, že hrozba plnohodnotné finanční krize je prozatím zažehnaná. Náš indikátor napětí v americkém bankovnictví Fidelity je stále zvýšený, ale v posledních týdnech poklesl.
Fidelity International: Co říkají data za 80 let (a 11 recesí) o dnešním makroekonomickém výhledu?
03.05.2023 Z historického hlediska vedlo zpřísnění finančních podmínek, podobně jako jsme byli svědky v posledním roce, vždy k recesi. Odhadnout potenciální závažnost je však složitější.
Světová banka: Západobalkánské ekonomiky jsou navzdory slabšímu růstu odolné
25.04.2023 Ekonomiky šesti západobalkánských států zůstávají odolné. A to navzdory pokračujícímu růstu cen a zpomalení hospodářskému růstu, který by tam v letošním roce měl podle odhadů činit 2,6 procenta. Ve své pravidelné pololetní zprávě to dnes uvedla Světová banka (SB).
Libra rozšíří své zisky
04.04.2023 Britská měna zakončila první jarní měsíc pozitivně. Odborníci se však obávají, že pro libru bude obtížné udržet vzestupný trend. Krátkodobě si britská libra pravděpodobně udrží zisky, ale z dlouhodobého hlediska je vysoká pravděpodobnost poklesu.
Invesco: Politici se snaží uklidnit a trhy čelí krizi důvěry
30.03.2023 Minulý týden nám přinesl holubičí zvýšení sazeb od dvou hlavních centrálních bank, několik důležitých prohlášení politiků a centrálních bankéřů, kteří se snažili zasáhnout proti potížím v bankovním sektoru, a na trzích jízdu jako na horské dráze. Co z toho všeho vyplývá? Já se například domnívám, že ačkoli se cesta k měkkému přistání ekonomiky možná zúžila, bankovní minikrize se může ukázat jako maskované požehnání, které dříve ukončí zvyšování sazeb a zabrání tomu, aby centrální bankéři svým příliš tvrdým postojem poslali ekonomiky do širší recese.
Cena za extrémní volatilitu na trhu s dluhopisy
29.03.2023 DLHOPISY: Skutečně zajímavé dění na trhu se v posledních měsících odehrávalo v jiných třídách aktiv než v akciích - bitcoin prudce rostl a komodity klesaly. Výjimkou nebyly ani dluhopisy, které po historicky špatném roce 2022 zaznamenaly rally, ale s novým dramatickým nárůstem volatility (viz graf). Tím se index MOVE dostal na úroveň vyšší než v době covidové krize a vídanou jen výjimečně v době globální finanční krize. Implikovaná volatilita dluhopisů je nyní vyšší než u akcií, což odráží současný extrémní makro zmatek uprostřed lepkavé inflace, překvapivě odolného hospodářského růstu a " na datech závislého" Fedu.
Zpřísnění úvěrových podmínek dělá práci za FED
21.03.2023 ZPOMALENÍ: Současné obavy bankovního sektoru jsou individuální, nikoli systémové, ale úvěrové standardy na obou stranách Atlantiku se hodně zpřísnily, a to se nyní ještě zrychlí, protože banky omezují riziko a regulátoři zvyšují svůj dohled. Toto zpřísnění finančních podmínek se rovná výraznému zvýšení úrokových sazeb. Ve skutečnosti vykonává práci Fedu jinými prostředky. Ekonomika a inflace zpomalí rychleji, velký cyklus zvyšování sazeb Fedu skončí dříve a snižování sazeb začne dříve. Toto turbo zatěžuje náš manuál pro rok 2023, rostoucího tlaku na zisky a úlevy v ocenění.
Investiční výhled na rok 2023: Krátkodobá kontrakce následovaná oživením později v roce 2023 si žádá opatrný a selektivní přístup při alokaci aktiv
16.12.2022 V turbulentním roce jako byl ten uplynulý, se investoři stali svědky nevídaného a synchronizovaného monetárního utahování, které zvýraznilo rizika pro celosvětovou ekonomiku. Trhy se také nadále potýkaly s kombinací makroekonomických a geopolitických nejistot. Investiční odborníci společnosti Invesco popsali paletu možností, které se objevují v tomto prostředí, vypracovali základní scénář, který považují za vysoce pravděpodobný, a současně alternativní scénář. Oba mohou investorům pomoci v rozhodování o umístění kapitálu.
Nový ropný zlom: Jsou evropské ropné společnosti opět vhodné k investici?
30.11.2022 Na počátku minulého desetiletí došlo k neefektivní alokaci kapitálu: přišla obrovská expanze dodávek uhlí z Číny a zdálo se, že velké ropné společnosti vypisují bianco šeky svým průzkumným oddělením. V tomto období došlo také k rychlému růstu trhu se zkapalněným zemním plynem (LNG) a k obrovskému přílivu spekulativního kapitálu do amerických břidlic.
S&P: Ekonomiky Asie a Tichomoří budou ve 2023 dominovat globálnímu růstu
27.10.2022 Ekonomiky v Asii a Tichomoří budou v příštím roce dominovat globálnímu ekonomickému růstu, zatímco Evropa a Spojené státy budou pravděpodobně čelit recesi. Uvedla to ve svém dnešním výhledu agentura S&P Global Market Intelligence. Současně snížila prognózu růstu globálního reálného hrubého domácího produktu na příští rok o 0,6 procentního bodu na 1,4 procenta.
Ropa je nejníže od letošního ledna
07.09.2022 Cena OIL.WTI ve středu klesla pod 84 dolarů za barel, nejníže od ledna, protože obavy z nižší globální poptávky zastínily varování prezidenta Putina o potenciálním stažení všech forem ruské energie. Neuspokojivá data z Číny a obnovená omezení v několika městech vedou k dalším ekonomickým škodám a útlumu ve spotřebě paliv. Podle dnešních údajů se čínský dovoz ropy v srpnu oproti předchozímu roku propadl o 9,4 %. Mezitím zpřísnění finančních podmínek ve velkých ekonomikách a silnější dolar vyvolaly další tlak na ceny ropy. Z technického hlediska cena prorazila pod klíčový support na 85,50 USD, což je označeno spodní hranicí struktury 1:1 a předchozími cenovými reakcemi. Pokud převládne současný sentiment, může se pohyb směrem dolů prohloubit směrem k další velké podpoře na 76,50 USD, což se shoduje s 61,8% Fibonacciho retracementem vzestupné vlny zahájené v prosinci 2021.
FT: Evropský trh s kancelářemi čelí největšímu testu od finanční krize
15.08.2022 Podmínky na evropském trhu s kancelářskými prostory jsou teď nejhorší od finanční krize. Hrozí přitom, že rostoucí úrokové sazby a růst nákladů na výstavbu zastaví jeho zotavení z pandemického propadu. Vyšší úrokové sazby a širší zpřísnění finančních podmínek podle analýzy Bank of America (BofA) majitelů kanceláří poprvé od roku 2007 zvýšily náklady na obsluhu jejich dluhu nad příjmy z pronájmu, upozornil server listu Financial Times (FT).
Komentář Fidelity International: Výhled pro druhé čtvrtletí a dál: cesta ven ze zimy plné nespokojenosti
13.05.2021 Od začátku druhého čtvrtletí 2021, tedy déle než rok od zavedení vládních omezení, pokračuje globální hospodářské oživení, přestože sílí známky zvětšujících se regionálních rozdílů. Hospodářské škody byly po zimním nárůstu počtu nakažených v některých regionech méně závažné, než se očekávalo. V další fázi pandemie tak bude rozhodující účinná vakcinace. Příběh Covid-19 ale ještě zdaleka nekončí, protože varianty viru začínají být stále problematičtější
Související klíčová slova:
Zvyšování sazeb | Retracement | Výnosy dluhopisů | Hlavní centrální banky | Sazba hypoték | Pronajímatelé kanceláří | Prezident Biden | Refinitiv | Inflace v září | EUR | Trend | Podnikové dluhopisy | Bank of Japan | Volatility | Výrobní PMI | Tempo růstu | Korelace | Agentura S&P | Britská libra | Aktiva | Ruské invaze na Ukrajinu | Srbsko | Pravděpodobnost | Hluboká recese | Energetika | Zasedání ECB | Diverzifikace | Goldman Sachs | Geopolitické napětí | Lagardeová | Hospodářské škody | Asijské akcie | Údaje o maloobchodních tržbách | Financial Times | Snížení produkce | Expanze | Nezaměstnanost | Pandemie | Růst cen | Vakcinace | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Směrnice | Analýzy | Data PMI | Prohlášení politiků | Vysoké riziko | NZD/USD | Dluhopisy | Inflace ze Spojených států | Negativní výhled | Volatilita | Růst zaměstnanosti | Invesco | Výrazný pohyb | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Inflace na západním Balkáně | Výhled | Rostoucí obavy | Tail Risk | Zasedání FOMC | Financial Times (FT) | Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) | Dovoz ropy | Nowcast | Britské akcie | Inflace | Inflace spotřebitelských cen | Centrální banky | Cena OIL.WTI | Trh s kancelářemi | Disciplína | Covid | Domácnosti | Reakce trhu | Míra zadlužení | Snižování sazeb | Poptávka po úvěrech | Bankovní systém USA | Vice | Futures | Investice do sektoru | Akciové trhy | Globální poptávka | Evropský trh s kancelářemi | Odvětví | Utahování měnové politiky | Další růst | CL | MIFID | Snižování úrokových sazeb | Analytici | Zpomalení globální ekonomiky | Obchodní aktivita | Globální ekonomiky | Omezení dodávek | Thought Leadership | Marketingová komunikace | BNP Paribas | Graf | Očekávání trhu | Výkonná ředitelka | Výnosy | Poptávka | Údaje o inflaci | Cyklus zvyšování sazeb | Příjmy z pronájmu | Firmy pronajímající kanceláře | Veřejné investice | Ekonomiky | Historická minima | Země OPEC | Carry trades | NZDUSD | Vysoká inflace | Analytik finančního ústavu | Defenzivní akcie | Maloobchodní tržby | Čínský dovoz | Politika | Čínský realitní sektor | xStation | Očekávání | Hazardní hry | Vybírání zisků | Výhled na rok | Vyšší výnosy | Zvýšení sazeb | Konflikt na Blízkém východě | Invaze na Ukrajinu | Základní sazby | Energetický sektor | Financovat | Historie | Politická nejistota | Novozélandský dolar | Janet Yellenová | Finanční problémy | Růst | Analytika | Nabídka | Realitní firmy | Příležitosti | Zveřejněná data | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální finanční krize | Výnosová křivka | Použití finanční páky | Trh práce | Marc Mozzi | Britská centrální banka | Veřejný dluh | Spotřebitel | Silicon Valley | Velká Británie | Evropské ekonomiky | Dopad pandemie | Indikátor | Nordea | Zpomalení hospodářského růstu | Dolarová výnosová křivka | Chování | Zpomalení ekonomiky | Inflace v eurozóně | Ropné společnosti | Makroekonomická data | Energetický trh | Bosna | Geopolitická rizika | Výnosové křivky | Investiční výhled | Remitence | Komentář Fidelity International | Úrokové sazby | Americké státní dluhopisy | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | OIL.WTI | Trh | EMU | Problémy | Implikovaná volatilita | Rozdílové smlouvy | Společnosti | Dot plot | Index | Nový rekord | Reálné úrokové sazby | MMF | CIPS | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Komise | Kapitál | Posílení | Indexy PMI | Představitelé Fedu | Nárůst cen ropy | Steve Smith | Dluhopis | S&P | Regulátoři | Covidové krize | Zvýšení cen ropy | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Christine Lagardeová | Reakce trhů | Participace | Deficit | Ropný zlom | Podnikání | Budoucnost | Prodej dolaru | Bankéři | Záporné reálné úrokové sazby | G10 | Opatření | Podnikatelé | Pozornost | 3М | Ekonomické vyhlídky | Akcie rozvinutých trhů | Hodnotové akcie | Americké úrokové sazby | Nabídka a poptávka | Stratégové | Úvěrové podmínky | Index nákupních manažerů | Americká měna | Vysoká volatilita | Equity | Omezení cestování | Bitcoin | Vysoké inflace | Británie | Obchodníci | Data o inflaci | Obchodovat | Invaze | Celková inflace | Ropa | Finance | USA | Krize důvěry | Pár EUR/USD | Rostoucí úrokové sazby | Index PMI | Výdaje | Zvyšování sazeb Fedu | Zasedání Bank of England | Znovuotevření Číny | Čínské akciové trhy | West Texas Intermediate (WTI) | UBS | Ekonomové | Prohlášení | Spojené státy | Růst HDP | Celosvětová poptávka po ropě | Zvyšování úrokových sazeb | Světová banka (SB) | Jestřábí komentáře | Kosovo | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Silné hospodářské oživení | Výkon ekonomiky | Realitní analytik | Investiční doporučení | Americké akcie | Romain Boscher | Investiční odborníci | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Světové produkce | Henning Stein | West Texas Intermediate | Recese v USA | Měnové politiky | Fiskální politika | Royal Institution of Chartered Surveyors | Uvolnit měnovou politiku | Bernstein | Růstový potenciál | Dna | Centrální bankéři | Investiční strategie | Hypoteční sazby | Bank of America (BofA) | Obilí | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Bankovní systém | Růst mezd | Západobalkánské ekonomiky | Reálné ekonomiky | Sazby | PMI ve výrobě | Komise v přenesené pravomoci | Ekonomické oživení | Hotovost | Boj s inflací | Průzkum | Firmy | Global macro | Růst cen ropy | Propad trhů | Vyšší ceny | Velké pohyby na trhu | Investování | Fed | Americká ministryně financí | Celosvětová poptávka | Hry | Trhy | Rizika | Eurozóna | Severní Makedonie | Globální trhy | Zpřísňováním měnové politiky | Měkké přistání | Americké banky | Zpomalování inflace | Futures na ropu | Obavy z recese v USA | Energetické společnosti | xStation 5 | Scotiabank | Cyklické sektory | Vysoké ceny | Riziková aktiva | Stagflace | Ředitelka | Bilance | Rizika globální | RICS | Bankovní asociace | Růstové sektory | Ekonomický růst | Inflace v USA | Komodity | Druhá vlna | Mzdy | Poradenství | Komentář Fidelity | Peněžní trh | Společnost | Zpřísňování měnové politiky | Oživení americké ekonomiky | Poptávka po bezpečných aktivech | Ztráta | Velké americké banky | Finanční podmínky | Reserve Bank of New Zealand | Riziko | Analytik | JPY | Credit Suisse | FT | Bank of America | Šok | GBP | Kristina Hooper | Čína | Pokles akcií | Know-how | Risk | Ceny | Financování | Recese | Pokles | Pohyby na trhu | Války | Bundesbank | Centrální banka | Předpovědi | Největší světová ekonomika | WTI | Silný americký dolar | Divergence | Evropské centrální banky | CFTC | Libra | Odborníci | Stratég | Propuštění | Morgan Stanley | Výnos | Bankovní krize | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | ESG | Růst cen energií | Producenti ropy | 256/2004 | Výnos desetiletých dluhopisů | Minulá výkonnost | Rozhodnutí FOMC | Ceny energií | GBP/USD | VIX | Pravděpodobnost recese | Bias | Bank of England | EURUSD | Spekulovat | Velké pohyby | Dovoz | Krátká pozice | Vklady | Obchodování | Zlepšení sentimentu | Prezident | Obavy trhu | Albánie | Prémie | Tržní rizika | Evropa | Měna | S&P Global | Zprávy | Ceny ropy | Předpověď | Údaje | Dodávky plynu | Biden | Finanční krize | Britská měna | Růst amerického HDP | xStation5 | Aktivum | Společnost XTB | Merrill Lynch | BNP | Situace | Tržby | Černá Hora | Podnikatelská aktivita | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | HDP | Rozhodování | Dolar | Euro | Investování je rizikové | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Otevření ekonomik | Etoro | Politici | Brazílie | Výprodej | Vývoj trhu | Private equity | Realitní sektor | ČTK | Výhled měnové politiky | Stimuly | Ztráty | Dekarbonizace | Alokace aktiv | Meziroční inflace | FOMC | Omezené dodávky | Akcie | Kupci | Vzestupný trend | Očkování | Podniky | Býčí trend | Světová ekonomika | Reuters | OPEC+ | Hospodářská situace | PEPP | Globální ekonomika | Napětí na Blízkém východě | Prognózy | Globální recese | DNO | Globální růst | Švýcarská národní banka | Jádrová inflace | Americká ekonomika | Intermediate | Rekord | Výsledky | Silnější dolar | Investice | Business | Pro investory | Fidelity | Potenciál | Zdravotnictví | Rally | Investujte | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Komunikace | Indie | Ekonomika eurozóny | Zisky | Soukromá spotřeba | Dluhopisové trhy | Hospodářství | Globální hospodářský růst | Kontrakce | Výhled do budoucna | Ukazatel | Členové Fedu | Dlouhá pozice | Měny | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Spread | UST | Cash flow | Trh s ropou | Export | Rusko | Signál | Unicredit | Ukončení války | Investice do těžby | Federální rezervní systém (FED) | Valuace | Rozšíření | Technická analýza | COVID-19 | Cenové tlaky | Hypotéky | Ekonomika USA | TIM | Energie | Investiční | Příjmy | Prodej | Rok 2024 | Bloomberg | Rozvoj | Silný růst | Vyhlídky | Udržitelnost | Míra | Růst poptávky | Korekce | LNG | Riziko recese | Asociace | Očekávání investorů | Výkonnost | Průzkumy | Index S&P 500 | Patrick Harker | Hráči na trhu | Přehled | Stavebnictví | Krize | HDP USA | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | S&P 500 | JDE | Světová banka | Cena | Zadlužení | Snížení sazeb | Prime | DOT | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Fidelity International | Otevírání ekonomik | Bankovní vklady | Co bude | Medvědi | Fiskální stimuly | Zlato | Ekonomika | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Energetické krize | Práce | Úspěch | Likvidita | Cíle | Nákup zlata | Banky | Kotace | Šance | Fundamenty | Poptávka po ropě | Analýza | Zlepšení | Vyšší ceny ropy | XTB | Snížení produkce ropy | Čínské akcie | Pozice | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Pullback | Market | Lídři | Support | Vláda USA | Rozvíjející se trhy | Texas | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | OPEC | Ministryně financí | Řetězce | Sentiment | Experti | Dění na trhu | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Zvýšené napětí | Spotřebitelé | Zkrocení inflace | Rostoucí výnosy | Politika Fedu | Rezistence | Klíčový support | Volatility trhu | Velké banky | Manuál | Nařízení | Ropy | Ben Laidler | RBA | Ocenění akcií | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Invesco Ltd. | Bankroty | Růst cen potravin | Americké ekonomiky | Úročení | USD | Růst v Číně | Volatilita na trzích | Viry | Cestování | Ekonomický dopad | Legislativa | Inflace ve Spojeném království | D1 | Vyšší úrokové sazby | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Rotace | Vysoké ceny ropy | Propad | Bankovnictví | Dezinflace | ANO | Britské libry | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Růst eura | Nemovitosti | Evropský trh | Kanada | Nejistota | Opce | Ceny komodit | Indexy | BofA | Státní dluhopisy | Americký dolar | Makro | Evropská centrální banka | ECB | Měnová politika | Alokace | Doporučení | Inflační očekávání | ROCE | Dovozní ceny | Cykly | EU | Bankovní sektor | Miliardy | Úroveň supportu | PMI ve službách | SVB | Akciový trh | Uhlí | Ekonomické prostředí | USD/JPY | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Produkce ropy | Vlastnictví | Graf dne | Nízká inflace | Globální akcie | CNBC | Domácí poptávka | Spotřebitelské ceny | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot