Obchodování na akciových trzích
Ranní okénko - Trhy překvapila nižší inflace, ne však rozhodnutí ECB
18.10.2024 Dnes bude v eurozóně zveřejněn pouze výsledek běžného účtu platební bilance za měsíc srpen, kdy z včerejších statistik již víme, že minimálně saldo zahraničního obchodu zůstalo aktivní, ačkoli objem exportu slábne. Spíše se tak dnes zaměříme na americký nemovitostní trh, kde budou zveřejněny statistiky ohledně vydaných stavebních povolení a zahájené výstavby během září. V letošním roce jsou stále patrné známky probíhajícího ochlazení, když měnové podmínky zůstaly restriktivní po delší dobu, než bylo původně očekáváno.
Ranní okénko - Jak dnes rozhodne Fed na svém zasedání?
18.09.2024 Dnes nás v průběhu dne čeká zveřejnění finálních dat o inflaci v eurozóně, která se pomalu přibližuje k inflačnímu cíli, ačkoli jeho dosažení zůstává hudbou budoucnosti. Stejně jako v červenci, očekáváme, že meziroční růst cen i v srpnu dosáhl výše 2,2 %. V meziměsíčním srovnání by pak inflace měla mírně stoupnout z 0,0 % v červenci na 0,2 % v srpnu. Navzdory slibně působícímu meziročnímu vývoji je zřejmé, že inflačního cíle v blízké době zatím eurozóna nedosáhne, když bez započtení volatilních cen potravin a energií zůstává vyšší růst cen perzistentní a pohybuje se jen mírně pod 3% úrovní (odhad 2,8 % v srpnu).
Ranní okénko - Zasedání ČNB pod rouškou tajemství
27.06.2024 O hlavní události dnešního dne není pochyb. Zasedat totiž bude bankovní rada ČNB, která rozhodne o dalším nastavení úrokových sazeb. Shoda napříč analytickou obcí i samotnou bankovní radou panuje na tom, že úrokové sazby půjdou opět dolů, ale otázkou je o kolik. Bankovní rada na každém svém měnově-politickém jednání v tomto roce snížila sazby o 50bb, ale květnová makroekonomická prognóza z dílny ČNB naznačila, že v průběhu roku dojde ke zpomalení cyklu uvolňování měnové politiky a bankovní rada přistoupí ke snižování sazeb o standardních 25bb.
O akcie firmy GameStop je díky diskusním fórům znovu velký zájem
03.06.2024 Akcie americké společnosti GameStop jsou zhruba po třech letech díky diskusním fórům a dalším internetovým skupinám opět v centru pozornosti investorů. V neděli o sobě totiž dal znovu vědět obchodník Keith Gill, který sdílel snímek s výpisem z makléřského účtu, na němž je vidět, že k pátku minulého týdne držel akcie GameStop v celkové hodnotě 115,7 milionu dolarů (2,6 miliardy Kč). Informuje o tom server CNBC.
Fundamentální analýza akciových trhů – finanční zprávy a jejich vliv na ceny akcií (3. díl)
20.05.2024 Článek se zaměřuje na význam a různé typy finančních výkazů, které poskytují klíčové informace o finančním zdraví a výkonnosti podniků. Čtenář se dozví o výročních a čtvrtletních zprávách, výsledcích hospodaření, předpovědích zisku, zprávách o dividendách, tiskových zprávách a regulačních informacích. Dále článek popisuje, jak číst a analyzovat finanční zprávy, a jak tyto zprávy ovlivňují ceny akcií.
Akciové trhy: Konec obchodování korigoval denní zisky
13.04.2023 Ceny průmyslových výrobců (PPI) v USA byly v březnu nižší, než se čekalo. To samozřejmě dává spekulace nebo naději, že inflace odezní a Fed skončí s utahováním měnové politiky. Slušně vzrostla průmyslová produkce v Eurozóně, a to se prý řítila do recese. A byla také zveřejněna naše česká inflace. Zpomalila, ta jádrová sice taky, ale nižším tempem. Makrodata dnes pozitivně ovlivnila obchodování na akciových trzích.
Ranní okénko - Smíšená čísla z amerického trhu práce obchodování příliš nerozhýbala
11.04.2023 Po prodlouženém víkendu pokračuje ekonomický kalendář spíše v odpočinkovém tempu, kdy dnešní pomyslný vrchol představují data z eurozóny ohledně únorových maloobchodních tržeb. O něco dříve vyjde v tuzemské ekonomice ještě statistika devizových rezerv (ke konci března), vzhledem k neaktivitě ČNB ale bude sledována jen velmi okrajově. Včera již část světových trhů měla možnost zpracovat páteční data z amerického trhu práce. Statistika ale nezvykle přesně zapadla do odhadu analytiků a vzhledem k absenci překvapení nepřišel ani výraznější impuls pro zvýšenou volatilitu. Tomu tak odpovídá i včerejší výsledek obchodování na akciových trzích, kdy index S&P 500 uzavřel takřka beze změny vůči čtvrteční uzavírací ceně. Většina evropských trhů zůstala uzavřená, futures naznačují pro dnešek spíše mírně pozitivní start.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
11.01.2023 1) Inflace v prosinci klesala nejen v České republice, ale i ve většině dalších zemí. Z evropských zemí patřila v Česku k těm vyšším, výraznější byla zejména v Turecku, Moldavsku a na Ukrajině, ale také v Pobaltí, Maďarsku či Polsku. Vyplývá to z analýzy společnosti Portu, kterou má ČTK k dispozici. Inflace v Česku v prosinci zpomalila na 15,8 procenta z listopadových 16,2 procenta.
Evropské akcie stoupaly, převzaly štafetu od asijských burz
05.01.2023 Přední západoevropské akciové indexy uzavřely ve středu v plusu. Sentiment podpořily výsledky obchodního dne v asijské seanci.
FXstreet.cz přináší rozhovor s traderem z WOOD & Company Vladimírem Vávrou
19.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další rozsáhlý rozhovor, tentokrát s velmi zkušeným traderem Vladimírem Vávrou ze společnosti WOOD & Company. Vladimír Vávra je senior trader odpovědný ve WOOD & Company za obchodování na akciových trzích a má dvacetiletou zkušenost. Na starosti má institucionální a velké privátní klienty. V rozhovoru jsme si povídali o tom, jak začínal, co obnáší jeho práce, jak obchoduje a také co ke svému tradingu používá za analýzy. Hlavním tématem rozhovoru je však aktuální situace na finančních trzích. Dozvíte se, jak se budou vyvíjet trhy v dalším období, co čekat od akcií a zároveň Vladimír prozradil své tipy na konkrétní akciové tituly.
Tradingové tipy pro nováčky
23.09.2022 Trhy mohou být nepředvídatelné vlivem volatility trhu, ekonomickým tlakům či globální nejistotě. Obchodování na derivátových trzích, stejně tak jako například obchodování na akciových trzích, je ze své podstaty riziková činnost, u které je třeba zvážit míru rizika, kterou s sebou nese. Proto je tak důležité, aby noví obchodníci a investoři zvážili míru rizika, které jsou ochotni podstoupit. V příspěvku se dozvíte další aspekty, které je nutné jako začínající obchodník zvažovat.
Týden na akciových trzích: Výsledkové sezóna podporuje akciové trhy
22.07.2022 Makro událostí týdne bylo jistě měnové zasedání ECB. Sazby se zvýšily, to se čekalo, ale nečekalo se, že se zvednou o 50 bb (očekávání byla na jen 25 bb). Navíc podle doprovodného komentáře se pravděpodobně dočkáme dalšího utahování.
Fyzické akcie, CFD akcie, opce - znáte rozdíl?
11.07.2022 Obchodování na akciových trzích je pro širokou veřejnost patrně nejlépe teoreticky uchopitelnou disciplínou. Nakoupit levně a prodat draze, tomu rozumí asi každý. Méně lidí však ví, že obchodovat s akciemi lze i jinými, mnohdy zajímavějšími způsoby. Například jít proti trhu a vydělávat na propadu díky CFD akciím, či zajišťovat své portfolio akcií pomocí opcí. A přesně tomu se budeme věnovat v dnešním článku.
Akcie dál nadšené z recese, dluhopisy už brzdí
24.06.2022 Obchodování na akciových trzích se i odpoledne nese ve velmi optimistickém duchu a hlavní indexy navyšují své zisky. Nizozemský AEX přidává bezmála 4 procenta. Vedle toho dluhopisy svou rally už přerušují a na výnosech sledujeme obrat a menší nárůst. Dolar se lehce zvedá na 1,0545.
Týden na akciových trzích: Ve srovnání s ostatními pražská burza tento týden jen mírně korigovala
10.06.2022 Inflace je vysoká a dále zrychluje. Překvapila, a to jak v USA tak u nás. Centrální banky na to budou muset reagovat a sazby porostou. Situace je však se jmenováním třech „holubic“ do bankovní rady ČNB nejistá, což jen zvyšuje očekávání razantnějšího růstu sazeb na dalším zasedání ještě „staré“ bankovní rady v červnu. ECB včera sice sazby ještě nezvedla, ale potvrdila ukončení nákupu aktiv v červnu s výhledem na zahájení utahování měnové politiky již na červencovém zasedání.
Týden na akciových trzích: Evropské i americké burzy slušně v plusu, Praha naopak ztratila
27.05.2022 Makrodata tento týden dopadla smíšeně. Spotřebitelská důvěra se u nás zhoršuje, v Německu je nížká. V USA naopak roste osobní spotřeba, což ukazuje na silnou poptávku. Zápisky Fedu vyzněly holubičím dojmem s výhledem na růst sazeb na příštích dvou zasedáních o 50 bb na každém. V eurozóně, respektive ECB to vypadá na červencové zvýšení o 25 bb a stejný krok se pak čeká v září.
Týden na akciových trzích: Praha vládla všem, skrze ČEZ, ostatní daleko za jejím výkonem
20.05.2022 Z makrodat byly důležité ceny průmyslových výrobců v Německu a u nás. Dopadly výrazně nad odhady. To jsou samozřejmě silné proinflační tlaky, které se s největší pravděpodobností projeví i ve spotřebitelských cenách.
Forex: Válka sráží náladu německých spotřebitelů
27.04.2022 Důvěra německých spotřebitelů se výrazně zhoršuje. Květnový spotřebitelský sentiment nejen že výrazně zaostal za tržním očekáváním, ale dokonce dosáhl vůbec nejnižší hodnoty od počátku měření v roce 2005. Na domácnosti tak patrně začínají výrazně doléhat obavy o dopady válečného konfliktu na Ukrajině do inflace a poklesu jejich kupní síly.
Týden na akciových trzích: Praha roste třetí týden v řadě, Evropa ještě v plusu, Amerika na nule
01.04.2022 Akcie samozřejmě reagovaly na vývoj války na Ukrajině. V úterý došlo ve vyjednáváních k posunu, a hned to bylo vidět napříč trhy (viz tabulka níže), kdy indexy slušně posilovaly. Reagovaly také na ostatní zprávy, které z válečného stavu vyplývají. Například platba / neplatba za energetické komodity v rublech. Ale ozval se také covid. Je tu a nikam nezmizel, jen je jakoby na druhé koleji. V megapoli Šanghaji kvůli pandemické vlně začal platit lockdown.
Je čas pro pauzu od obchodování na akciových trzích?
15.02.2022 Nemůžu si pomoci, ale poslední týdny na akciových trzích mi silně připomínají béčkový americký film – špatné a nevyrovnané výkony hlavních představitelů a spousta krve z bitev mezi býky a medvědy.
Týden na akciových trzích: Na obou březích Atlantiku 4. týden v mínusu, Praha je na tom lépe
28.01.2022 Investoři čekali zejména na měnové zasedání americké centrální banky. Před rozhodnutím FOMC panovala značná nervozita, která se přelila i na akciové trhy. Sazby se podle očekávání neměnily, ale důležitějším střípkem do celkové skládačky byl doprovodný komentář guvernéra J. Powella.
Nejlepší akcie 2022: 5 tipů pro vaše investiční portfolio
12.01.2022 Jaké akcie koupit v roce 2022? Každý rok investoři hledají ty nejlepší akcie pro své portfolio. Přesto je někdy dost těžké najít lukrativní akcie s perspektivními vyhlídkami. Zejména po obrovském nárůstu cen v letech 2020 a 2021 se obchodníci ptají, do kterých akcií se nyní vyplatí investovat.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
05.10.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo smíšeně. Australská centrální banka v noci na dnešek rozhodla o ponechání měnové politiky beze změny. Na burzách v pevninské Číně se ani dnes kvůli svátkům neobchodovalo.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
22.09.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo převážně v plusu. Pod nulou uzavřela z hlavních burz jen ta tokijská. O měnové politice jednaly centrální banky Japonska a Číny a obě její nastavení potvrdily.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
14.09.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo smíšeně. Z makrodat se investoři zaměřili na finální červencová data o japonské průmyslové výrobě. Nyní trhy čekají na zprávu o americké inflaci, která vyjde odpoledne.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
24.08.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří také dnes skončilo v zelených číslech. V Hongkongu se dařilo technologickým titulům, akcie Tencent přidaly téměř 9 %, cenné papíry Meituan vystřelily o 13,5 % a cenné papíry holdingu Alibaba zpevnily o 9,5 %. Z makrodat se investoři zaměřili na novozélandské maloobchodní tržby.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
19.08.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes v červených číslech. Nejvýraznější propad zaznamenaly burzy v Jižní Koreji a Hongkongu, které odepsaly kolem dvou procent.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
16.08.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes v červených číslech. Výjimku tvořily čínské akcie, jejich růst byl ale nevýrazný. Investoři se zaměřili na ekonomická data z Japonska a Číny.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
12.08.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo většinou v minusu. Společnost Foxconn reportovala kvartální hospodářské výsledky, které překonaly očekávání trhu. Investoři nadále sledují i vývoj kolem pandemie covidu-19 - podle Světové zdravotnické organizace může počet nákaz koronavirem počátkem příštího roku překonat hranici 300 milionů.
Týden na akciových trzích: Za mořem maxima v pondělí, v Evropě ve čtvrtek
30.07.2021 Měnové zasedání americké centrální banky Fed překvapení nepřineslo. Sazby zůstaly beze změny včetně objemu prostředků pumpovaných do trhu. Nicméně se pomalu začíná diskutovat o tom, kdy se kohoutky začnou utahovat. HDP data z USA, Evropy i ČR byla vesměs horší než se čekalo.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
28.07.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo smíšeně. Tokijská burza přišla téměř o procento a půl, trh v Hongkongu naopak procento a půl přidal poté, co v pondělí a úterý zaznamenal výrazné poklesy kvůli obavám z šíření koronaviru a zpřísňování regulace ze strany čínských úřadů v oblasti technologií a vzdělávání.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
22.07.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v zelených číslech. Akcie těžaře BHP v Austrálii přidaly přes 3 % poté, co společnost oznámila, že s americkou automobilkou Tesla podepsala dohodu stran dodávek niklu.
Forex: Inflace opět v hledáčku trhů
13.07.2021 Od dnešního kalendáře čekáme především o trochu umírněnější cenový růst v USA i v ČR. V obou případech ale platí, že nejistota je zvýšená a šance na překvapení tedy také. V případě naplnění našeho odhadu by meziroční inflace v ČR zpomalila na 2,6 % tedy mírně pod prognózu ČNB, což by ale nemělo centrální banku odvrátit od dalšího zvyšování úrokových sazeb již na příštím zasedání na začátku srpna.
Forex: ECB napíná trhy před příštím zasedáním
12.07.2021 Obchodování na akciových trzích dnes bylo smíšené a něco podobného by se dalo říci také o dalších segmentech finančního trhu, když chyběly výraznější impulsy. Schůze euroskupiny nic podstatného nepřinesla. Trh vstřebával předchozí vyjádření šéfky ECB Christine Lagarde, která uvedla, že příští zasedání ECB, které proběhne již 22. července „bude důležité“ a přinese změnu ve výhledu měnové politiky. Poté, co minulý týden ECB představila revidovanou strategii, má centrální banka přece jen volnější ruce pro další kroky. Na červencovém zasedání ECB se původně nic podstatného nečekalo, ale výroky její prezidentky trh navnadily na možnost nějakého posunu. Euro dnes proti dolaru mírně oslabilo k 1,1850 EUR/USD. Česká koruna vůči euru umazala část ztrát z minulého týdne posílením k 25,70 CZK/EUR. Maďarský forint vůči euru posílil jen zanedbatelně a polský zlotý naopak ztrácel.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
05.07.2021 1) Obchodování na akciových trzích v asijsko-pacifickém regionu dnes skončilo smíšeně. Z makrodat investoři vyhodnocovali indexy nákupních manažerů v sektoru služeb. Na burze v Hongkongu ztrácely cenné papíry velkých technologických firem kvůli obavám z možných zásahů regulátorů.
Velké americké banky prošly zátěžovým testem, už nemusejí omezovat dividendy
25.06.2021 Velké americké banky už nebudu muset plnit omezení z doby pandemie, která se týkala například odkupu akcií a výplaty dividend. Nejnovější zátěžový test zjistil, že banky zůstanou dobře kapitalizované i v případě výrazného ekonomického poklesu. Oznámila to ve čtvrtek centrální banka (Fed).
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
23.06.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo smíšeně. Burza v Hongkongu přidala téměř dvě procenta, naopak australský akciový trh více než půl procenta odepsal. Zápis z posledního měnověpolitického zasedání japonské centrální banky (Bank of Japan) ukázal, že představitelé centrální banky země vycházejícího slunce předpokládají, že podpůrná opatření by měla vyústit v rychlejší než očekávané ožití japonské ekonomiky.
3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (9.6.2021)
09.06.2021 Včerejší obchodování na akciových trzích opět táhly meme akcie, zatímco společnosti s velkou kapitalizací pouze konsolidovaly v pohybu do strany, ze kterého se nemohou dostat. Devizové trhy zatím také příliš neosobnily a zajímavý je tak vývoj na bitcoinu, kde Salvadoru schválil kryptoměnu jako platidlo.
3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (28.5.2021)
28.05.2021 Dnešní obchodování už by snad mohlo dorazit s vyšší volatilitou, která lze očekávat díky zveřejnění dat americké inflace. Včerejší obchodování bylo opět o nízkých objemech a pro větší akcie jsme museli na devizové trhy, kde bylo živě jen na párech s jenem a librou.
Forex: Důvěra v ekonomiku eurozóny dále roste
28.05.2021 Čtvrteční obchodování pokračovalo v klidném trendu posledních dní. Ani páteční kalendář příliš impulsů nepřinese. Ekonomický sentiment v eurozóně by měl za květen vykázat další růst. Hlavním tahounem by však namísto průmyslu měl být sektor služeb, který těží z uvolňování vládních opatření ve většině zemí. Americká data příjmů domácností vykážou dvouciferný pokles po skokovém březnovém růstu z důvodu vládního stimulu. Korunu na cestě k silnějším úrovním brzdí již velmi vysoké sázky na zvyšování úrokových sazeb.
Forex: ČNB ponechává hypoteční limity beze změny
27.05.2021 Čtvrteční obchodování přineslo smíšená data z ekonomiky. Spotřebitelská důvěra v Německu vzrostla pomalejším tempem, než se očekávalo. Nejasný obrázek ukázaly i americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby. Ty v celkovém vyjádření poklesly navzdory očekáváním trhu. Po očištění o dopravní sektor však vykázaly růst. Obchodování na akciových trzích se tak udrželo s kladnou nulou a navázalo tak na trend předchozích dní. Euro se z počátku dne snažilo vrátit na předchozí silnější hodnotu vůči americkému dolaru, na konci dne však končí jen na zanedbatelně silnějších úrovních.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
28.04.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes většinou v zelených číslech. Z makrodat se investoři v polovině týdne zaměřili na japonské maloobchodní tržby a australskou inflaci.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
21.04.2021 1) Obchodování na akciových trzích v asijsko-pacifickém regionu dnes skončilo v červených číslech. Relativně nejlépe se vedlo burze v Šanghaji, která zaznamenala jen kosmetický pokles. Nejvýrazněji se propadly akcie v Japonsku.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
19.04.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes v zelených číslech. Dařilo se burzám v Číně a Hongkongu, trhy v Japonsku, Austrálii a Jižní Koreji zaznamenaly jen kosmetické zisky.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
12.04.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo převážně v červených číslech. Akcie čínské společnosti Alibaba Group Holding přidaly na burze v Hongkongu 6,5 % navzdory obří pokutě od čínského regulátora.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
07.04.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes smíšeně. Indická centrální banka potvrdila nastavení základní úrokové sazby na 4 % a zopakovala, že je připravena držet měnovou politiku ve směru podpory ekonomiky tak dlouho, jak to bude třeba.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
23.03.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v minusu. Nejvýrazněji klesl trh v Hongkongu, relativně nejlépe se naopak vedlo burze v Austrálii. Na hongkongské burze se začalo obchodovat s akciemi čínské firmy Baidu stojící za stejnojmenným internetovým vyhledávačem, vstup podniku na trh byl ale nevýrazný.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
16.03.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v zelených číslech. Investoři čekají, jakým výsledkem skončí měnověpolitické zasedání americké centrální banky (Fed), které skončí ve středu.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
11.03.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v plusu. Nejvýraznější zisky si připsaly burzy v Šanghaji a Soulu. Na trhu byla cítit pozitivní nálada v reakci na schválení obřího stimulačního balíku ve Spojených státech.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
25.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v plusu. Nejlepší výkon podala burza v Jižní Koreji, která přidala tři a půl procenta. Náladu na trzích podpořila mimo jiné solidní středeční výkonnost amerických burz.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
23.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo smíšeně. Investoři sledovali vývoj cen akcií z technologického odvětví, které se v pondělí ocitlo pod tlakem na amerických trzích. Burza v Tokiu zůstala dnes kvůli svátku zavřená.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
18.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo nejednotně. Burza v Šanghaji po znovuotevření po oslavách příchodu nového lunárního roku stoupla zhruba o 0,5 %.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
16.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v plusu. Čínské burzy byly kvůli oslavám příchodu nového lunárního roku nadále zavřené.
📈 US500 a US100 opět na rekordech
15.02.2021 Futures na Wall Street zakončily minulý týden na rekordních úrovních a růst pokračuje také dnes. Mezi důležité faktory patří urychlení procesu vakcinace a snížení rizikové averze na trzích. Standardní seance na amerických indexech dnes kvůli Dni prezidentů v USA neproběhne. Nicméně futures na akciové indexy se budou obchodovat až do 19. hodiny. Index S&P 500 se obchoduje se ziskem 5 % od počátku roku a Nasdaq 100 a Dow Jones rostou v tomto období v pořadí o 7 % a 3 %. Index malých společností Russell 2000 je skutečným vítězem obchodování na akciových trzích v posledních týdnech. Od počátku roku už přidává 16 %!
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
03.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v plusu. Pod nulou den zakončila z hlavních trhů jen burza v Šanghaji. Investoři se zaměřili na finální lednové indexy nákupních manažerů ve službách.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
02.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v zelených číslech. Nejvíce se dařilo burzám v Jižní Koreji a Hongkongu, které posílily o více než procento. Burza v Austrálii přidala dokonce více než 1,5 %.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
21.01.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo většinou v plusu. Z hlavních trhů klesla pouze burza v Hongkongu. Investoři vyhodnocovali data z australského trhu práce a výsledek zasedání japonské centrální banky (Bank of Japan).
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
20.01.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo převážně v plusu. Pod nulou den zakončila z hlavních trhů jen burza v Tokiu. O nastavení měnové politiky jednala čínská centrální banka. Základní úrokovou sazbu ponechala podle očekávání beze změny na úrovni 3,85 %.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
18.01.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo nejednotně. Akcie v Číně vzrostly v reakci na zprávu o loňském růstu hrubého domácího produktu (HDP) země. Burzu v Jižní Koreji naopak srazila zpráva o odsouzení dědice impéria Samsung I Če-jonga za korupci.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
15.01.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes nejednotně. Investoři pozitivně vnímali návrh budoucího prezidenta Spojených států Joea Bidena na další podpůrná opatření, negativně naopak působilo zařazení dalších čínských firem na tzv. černou listinu.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
21.12.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes smíšeně. Na burzách jsou cítit obavy kvůli šíření nové, údajně snadno se přenášející mutace koronaviru ve Velké Británii. Další zhoršení pandemie znamená komplikace především pro dopravce.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
16.12.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v plusu. Minimální ztrátu zaznamenala z hlavních trhů jen burza v Šanghaji. Dařilo se akciím dodavatelů Applu po zprávě, že americká firma má v plánu zvýšit produkci iPhonů. Klesly naopak akcie výrobce čipů SMIC poté, co provozovatel indexů MSCI oznámil, že z benchmarků akcie SMIC vyřadí.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
15.12.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v červených číslech. Makroekonomická data, která dorazila z Číny, byla sice solidní, investoři ale nakonec věnovali více pozornosti koronaviru a stále hrozícímu rozvodu Spojeného království s Evropskou unií bez dohody.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
03.12.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo většinou v plusu. Pod nulou uzavřel jen čínský benchmark Shanghai Composite, a to navzdory růstu tamního indexu nákupních manažerů ve službách.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
02.12.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo převážně v plusu. Mírně pod nulou den zakončily trhy v Číně a Hongkongu. Z dat se investoři v polovině týdne zaměřili na australský hrubý domácí produkt (HDP) nebo japonskou spotřebitelskou důvěru.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
26.11.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo převážně v plusu. Pod nulou uzavřela jen burza v Austrálii. Náladu na trzích podpořila mimo jiné zpráva, že na posledním zasedání americké centrální banky se diskutovalo o možnostech, jak upravit program nákupu dluhopisů, aby poskytoval větší podporu finančním trhům a ekonomice.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
23.11.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v plusu. Pod nulou uzavřely jenom japonské akcie. Cenné papíry aerolinek v Hongkongu a Singapuru klesly vlivem tlaku po zpoždění vzniku leteckého koridoru mezi těmito městy kvůli rostoucímu počtu nakažených v Hongkongu.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
20.11.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo také dnes smíšeně. Pozitivně na náladu na burzách působila zpráva o možném opětovném zahájení jednání o stimulačním balíku pro americkou ekonomiku, negativně naopak pokračující šíření koronaviru ve světě.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
19.11.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes smíšeně. Investoři balancují na hraně mezi pozitivními zprávami o vakcínách a negativními informacemi o počtu nakažených.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
18.11.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo převážně v plusu. Proti trendu šlo Japonsko, kde hlavní akciový index Nikkei 225 odepsal přes 1 %.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
11.11.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo nejednotně. Na burze v Hongkongu se propadly v reakci na hrozbu přísnější regulace cenné papíry velkých technologických společností.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
10.11.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Pacifiku dnes skončilo v plusu, výjimkou byla Čína. Investory potěšila zpráva stran nadějné vakcíny proti koronaviru vyvíjené společnostmi Pfizer a BioNTech.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
02.11.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v zelených číslech. Náladu na burzách podpořil růst čínského výrobního indexu nákupních manažerů od společností Caixin a Markit na téměř desetileté maximum. Tento týden je pro finanční trhy velmi důležitý kvůli prezidentským volbám ve Spojených státech.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
29.10.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v minusu. Nad nulou se udržela jen Čína. Japonská centrální banka (Bank of Japan) potvrdila nastavení úrokových sazeb. Z korporátních událostí věnovali investoři pozornost výsledkům firmy Samsung.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
22.10.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo pod nulou. Mírně v plusu se udržel jenom trh v Hongkongu. Investoři vstřebávali zhoršení výhledu regionu ze strany Mezinárodního měnového fondu (MMF).
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
14.10.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes smíšeně. Investoři sledovali projev čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Šen-čenu a vyhodnocovali úterní prezentaci nových telefonů iPhone americké firmy Apple, mezi jejímiž dodavateli je řada asijských podniků.
Graf dne: Spekulanti jsou nejvíce pesimističtí na technologických akciích za posledních 12 let
21.09.2020 Akcie technologických firem byly dosud hvězdami letošního obchodování na akciových trzích. Dosavadní růst byl extrémní a dle mnohých také přehnaný. Technologický index Nasdaq rostl v tomto roce o více než třetinu. A komu se podařilo nakoupit v březnových výprodejích, tak na svém účtu mohl ještě v minulém týdnu vidět i více než 70 % zhodnocení. Dnes technologické akcie ztrácejí. Nasdaq však zatím nevykazuje tak vysoké ztráty jako S&P 500 nebo Dow Jones. Vysoké výnosy až donedávna nelákaly spekulanty na obrat trendu. Poslední data CFTC však ukázaly masivní nárůst sázek na pokles technologických titulů. Net-pozice velkých obchodníků na instrumentu Nasdaq-100 mini klesly na nejnižší úroveň od roku 2008. Ještě před 2 týdny se nacházely v pozitivním teritoriu.
Růst akciových trhů zarazila tisková konference prezidenta Trumpa
29.05.2020 Pražská burza navázala na pozitivní sentiment z konce předešlého týdne a první tři dny tohoto týdne posilovala. Nicméně pak se obchodování otočilo a ve zbytku týdne PX index oslaboval. Za celý týden si ale polepšil o cca 2 %. Co se týká jednotlivých jmen obchodovaných na BCPP, prim hrály banky. Ty podpořila zpráva o chystaném záchranném fondu Evropské komise na podporu evropské ekonomiky. Banky vzrostly za týden až o téměř 10 %. Ztráty kolem 1 % zaznamenal ČEZ a Avast.
Nemastné neslané obchodování na akciových trzích
19.11.2019 Americký akciový index S&P 500 v úvodní hodině obchodování kolísá okolo včerejšího zavíracího kurzu. Průmyslový Dow Jones ztrácí čtvrt procenta, naproti tomu technologický Nasdaq přidává 0,2 %, a to zejména díky růstu akcií firem Broadcom, Facebook a PayPal. Naproti tomu kvartální tržby a snížení jejich odhadů za celý rok udělaly vrásky na čele akcionářům Home Depot a Kohl’s. Akcie těchto firem odepisují více jak 5 %, respektive 17 %. V rámci indexu S&P 500 pak nejhlubší ztráty evidují energetické společnosti (-1,0 %), když ceny ropy pokračují v poklesu.
Akcioví obchodníci dnes příliš vzruchu nezažili
14.11.2019 O živém obchodování na akciových trzích nemůže být ani řeč. Evropský Stoxx 600 oproti včerejšku končí seanci o 0,1 % níže. V rámci sektorů se pak zisky i ztráty pohybují ve většině případů do půl procenta. Americké indexy flirtují se svými nedávnými rekordy. Zisky či ztráty žádného z nich ale nedosahují ani jedné desetiny procenta. Ani u jednotlivých odvětví nejsou zatím patrné výraznější pohyby.
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (30.9.2019)
30.09.2019 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu neaktivoval žádnou obchodní příležitost podle mého týdenního komentáře, takže jsme se tentokrát nedočkali žádného obchodu. EUR/USD se v týdnu sice hýbal poměrně volatilně, ovšem vidíte, že pokud nesplní moje pravidla pro vstup do obchodu, tak i přesto se držím stranou a to je úkol každého tradera. Tedy nesnažit se obchodovat každý pohyb na trhu, ale vstupovat do trhu jen tehdy, pokud trh splní pravidla vaší obchodní strategie.
USA prý zatím neplánují blokovat registraci akcií čínských firem
29.09.2019 Spojené státy v současnosti nemají v plánu blokovat registraci čínských podniků na amerických akciových trzích. Uvedla to podle agentury Bloomberg mluvčí amerického ministerstva financí Monica Crowleyová. Reagovala tak na páteční zprávy médií, podle kterých administrativa prezidenta Donalda Trumpa zvažuje, že čínským firmám zruší povolení k obchodování na akciových trzích v USA.
Trump zvažuje, že zruší registraci čínských akcií v USA
27.09.2019 Administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa zvažuje, že čínským firmám zruší povolení k obchodování na akciových trzích ve Spojených státech. Agentuře Reuters to dnes řekl informovaný zdroj. Takový krok by byl radikální eskalací obchodního napětí mezi USA a Čínou. Akcie dotčených firem na burze v New Yorku po zprávě okamžitě zamířily dolů a stáhly s sebou celý trh.
Horké hlavy chladnou a co dnes ECB?
12.09.2019 Zdá se, že čínská i americká administrativa začínají pozvolna skládat zbraně. Alespoň ze včerejších prohlášení vyplývá, že Američané odloží další zvyšování cel o dva týdny, naproti tomu Čína oznámila okruh zboží, které bude vyňato z placení cel, na něž byly uvaleny tarify v minulém roce. Zatím se jedná spíše o symbolické kroky než o skutečné uvolnění restrikcí v mezinárodním obchodě, ale i tak se pozitivně promítají do obchodování na akciových trzích. Americké indexy včera zakončily se slušnými zisky. Index S&P 500 přidal nejméně, a to 0,7 %, průmyslový Dow Jones si polepšil o 0,9 % a technologický Nasdaq se vyhoupl o 1,1 % výše. V rámci nejširšího indexu se dařilo s výjimkou realitního sektoru všem odvětvím v čele s farmaciemi a informačními technologiemi.
Jednání Spojených států s Mexikem bude nečekaně pokračovat i dnes
07.06.2019 Hlavní události, které ovlivňovaly včerejší obchodování na akciových trzích, se opět týkaly obchodní politiky Spojených států. Tou pozitivní bylo jednání mezi zástupci USA a Mexika o nalezení dohody, jak vyřešit imigraci na hranicích. Cílem je předejít pondělnímu uvalení cel na mexické zboží. Jednání skončila až po uzavření trhů, bohužel však k žádné dohodě nedošlo. Nicméně pozitivem zůstává, že neplánovaně budou jednání pokračovat i dnes. I podle slov amerického prezidenta Donalda Trumpa se Mexiko velmi snaží situaci vyřešit. Dále dodal, že případné uvalení cel by nemělo žádný vliv na dojednanou trojstrannou obchodní dohodu mezi USA, Kanadou a Mexikem. Trump to zdůraznil velmi silným tvrzením, když prohlásil, že „My nepotřebujeme Mexiko, ale Mexiko potřebuje nás“. Tou druhou událostí jsou Trumpovy výhrůžky Číně. Té pohrozil, že je připraven rozšířit cla na další čínské zboží v hodnotě 300 mld. USD, nejdříve prý však tak plánuje udělat až po zasedání zemí G20, které se koná koncem června.
Rozbřesk: Achillovy paty německé ekonomiky, ČSÚ odkryl strukturu tuzemského HDP
31.05.2019 Německá ekonomika podle posledních čísel po slušném prvním kvartále opět šlape na brzdový pedál. Slabé Ifo i PMI podle našeho nowcastu ukazují na mírný pokles HDP v druhém kvartále. Za celý rok by pak pravděpodobně růst jen těžko překonal 0,6-0,7 %. K odhadům je třeba přistupovat opatrně, protože zatím nemáme k dispozici žádná tvrdá data z průmyslu nebo z maloobchodu. I tak je ale jasné, že globální geopolitické napětí a rozšiřování fronty v obchodní válce z velkých hráčů postihuje nejvíce Německo. Právě Němci mají mezi velkými ekonomikami nejtěsnější vazbu průmyslu na globální obchod. A není tedy divu, že se právě zde výhledy přepisují nejčastěji směrem dolů a výnos německého bundu se pohybuje čím dál hlouběji pod nulou.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
19.04.2019 1) Obchodování na akciových trzích v Číně, Japonsku a Jižní Koreji dnes skončilo v zelených číslech. Trhy v Austrálii a Hongkongu zůstaly na Velký pátek zavřené.
Americké obchodování přináší zlepšení. Inflace i technika trhy zatím podržely
11.10.2018 Situace na finančních trzích je odpoledne lepší, k čemuž přispěla i nová data. Americké obchodování na akciových trzích ale začalo smíšeně a těžko zatím vyhlásit konec současné korekce. Evropské akcie trochu ubraly ze svých denních ztrát. Výnosy amerických dluhopisů mezitím lehce stoupají a dolar se snaží setřásat své mírné ztráty.
Akcie opět v zelených čísel, dolar kvůli Trumpovi navyšuje ztráty
21.08.2018 Po včerejší klidné seanci probíhá i dnešní obchodování na akciových trzích bez větších komplikací. Akciovým indexům se daří a futures na americký S&P500 signalizují útok na nová historická maxima. Pomáhá k tomu hlavně absence nově příchozích fundamentů, v kombinaci se slábnoucím dolarem a pokračující stabilizací na měnách emerging markets ekonomik. Obchodování navíc probíhá na výrazně podprůměrných objemech, když většina trhu dál vyčkává na zajímavější fundamenty z druhé poloviny týdne. V Evropě tak většina indexů roste o více než procento a solidní zisky si připisují také futures na indexy v USA.
Evropské akciové trhy po dvou dnech zamíří opět dolů
11.07.2018 Současné obchodování na akciových trzích provázejí především informace ohledně zaváděných cel nebo jejich plánu jak ze strany Spojených států, tak i ze strany jejich obchodních partnerů. Index S&P 500 včera uzavřel po čtvrté v řadě výše (+0,4 %), což je nejdelší šňůra zisků od začátku června, čemuž pomohly například i akcie společnosti PepsiCo, které vylétly o více jak čtyři procenta výše v reakci na lepší než očekávaný zisk za uplynulý kvartál. Na druhou stranu futures na tento index aktuálně ukazují směrem dolů, když se objevily zprávy, že americká administrativa připravuje četnější list čínského zboží, na které chce uvalit cla.
Rozbřesk: Koruna opět ztrácí půdu pod nohama
23.05.2018 Evropské trhy nezažívají v posledních týdnech zrovna nejlepší chvíle, když se investoři museli nejprve vyrovnávat s potenciálními důsledky hrozící celní války, následované rostoucím napětím mezi USA a Íránem a v neposlední řadě i novým děním na politické scéně v Itálii. Původně nepříliš pravděpodobná varianta vládní koalice, která stále více získává reálné obrysy, vyvolává na trzích vzrušení nebo spíše obavy. Druhá nejzadluženější země eurozóny chce totiž především fiskálně expandovat. V situaci, kdy její dluh přesahuje hranici 130 % HDP, to není asi nejlepší nápad, zvlášť když si její dluhopisový trh zvykl na to, že část dluhu pravidelně odkupuje ECB. Společná centrální banka má ve svém portfoliu italské dluhopisy za více než 341 mld. EUR a s 15% podílem se tak stala největším individuálním věřitelem této jižní země. S perspektivou konce politiky kvantitativního uvolňování je otázkou, kdo by velkorysou fiskální expanzi financoval a především za kolik. A vlastně tento drobný dovětek se může brzy ukázat jako katalyzátor návratu do tvrdé ekonomické reality, podobně jako tomu bylo i jinde na jihu, a celá situace se poté bude moci zklidnit.
Minuta s XTB
09.04.2018 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o nervózním obchodování na akciových trzích a výhledu na tento týden.
Akcie na pražské burze v týdnu posílily o 0,7 procenta
26.01.2018 Akcie na pražské burze i ve čtvrtém týdnu roku pokračovaly v růstu. Index PX přidal 0,7 procenta na 1132 bodů a opět vylepšil své závěrečné maximum od srpna 2011. Největší pokles zaznamenaly akcie Komerční banky. Nejlépe se vedlo cenným papírům Pegas Nonwovens, vyplývá z výsledků burzy. Předchozí týden akcie posílily o 1,3 procenta.
Ranní videokomentář: Libra kvůli brexitu zpět pod 1,32 GBPUSD. Dolar pokračuje v růstu i na páru s eurem
18.10.2017 Obchodování na akciových trzích v Evropě i v USA včera probíhalo v naprostém klidu a bez větší volatility. Indexy si své vysoké ocenění i nadále udržují a zajímavějších pohybů jsme tak byli opět svědky pouze na devizovém trhu. Včera to na FX schytala hlavně libra, která i navzdory rostoucí inflaci a solidnímu výhledu pro růst sazeb začala slábnout, když na ni znovu dolehlo téma brexitu a vyjednávání mezi Británií a EU, které uvízlo na mrtvém bodě. I dnes může být libra volatilní, protože nás z Británie čekají zajímavé statistiky z trhu práce. Pozor ale i na projev Maria Draghiho a výsledky z amerického trhu s bydlením.
Akcie na pražské burze v týdnu posílily opět o 0,4 procenta
28.07.2017 Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu opět posílily. Index PX od minulého pátku přidal 0,4 procenta na 1008,3 bodu. Největší pokles zaznamenaly akcie Tatry Mountain Resorts (TMR). Nejlépe se vedlo cenným papírům bankovní skupiny Erste, vyplývá z výsledků burzy. V předchozím týdnu akcie posílily rovněž o 0,4 procenta.
Ranní videokomentář: Trhy v očekávání výsledku britských voleb. Dnes zasedá ECB
08.06.2017 Klidné obchodování na akciových trzích pokračuje a přestože se na trhy vrátily objemy, indexy si své pozice zatím pouze udržují. Obchodníci totiž čekají hlavně na výstup z dnešní seance, která bude klíčová pro euro, libru a většinu evropských akciových indexů. Čekáme totiž na výstup ze zasedání Evropské centrální banky a na výsledek britských voleb. ECB by měla eurové páry rozpohybovat během tiskové konference Maria Draghiho. Volební místnosti v Británii se pak zavírají až ve 23 hod., takže bychom měli znát výsledky voleb někdy zítra nad ránem.
Jak vybrat správného brokera?
28.12.2016 Pokud přijde řeč na investice a úspory, rozhodnutí o využívání služeb správného brokera není z těch, která by se měla brát na lehkou váhu. Akcie mnohých společností či bank se zdají být více než nestálé. Existuje proto mnoho různých faktorů, které by investoři měli vzít v úvahu ještě před samotným začátkem investování.
Investiční bance Morgan Stanley klesl zisk
20.07.2016 Americká investiční banka Morgan Stanley snížila čistý zisk ve druhém čtvrtletí o více než 14 procent na 1,43...
Obchodní analýza: Index S&P 500 a měnový pár EUR/USD
08.01.2016 Nový rok nám na akciových trzích začal opravdu zajímavě. Poměrně dobrý sentiment z druhé poloviny prosince je pryč a trhy se nám řítí dolů. Důvodem je opět Čína, která si od srpna až doteď dávala pohov. Negativní sentiment je dále násoben dalšími propady ropy, když se včera obchodovalo na 12letých minimech.
Forex: Shrnutí obchodování 6.1.2016
06.01.2016 Akciové trhy ve Spojených státech se po pondělním propadu, za kterým stály obavy investorů ohledně vývoje...
Související klíčová slova:
Střední Evropa | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | BCPP | Polo Ralph Lauren | Výplach | Tipy pro nováčky | Dlouhé pozice | Maďarský index BUX | Ceny akcií Gamestop | Dukascopy | Ceny kávy Arabica | Války | Vývoj | Foxconn | Obchodní platformy | Australská centrální banka | Allianz | Panevropský index | Hospodaření firmy | EUR | Spotřebitelské výdaje | Indická ekonomika | Bundesbank | Trump Organization | Descente | Práva na dividendu | Půjčování cenných papírů | Brokeři | Salesforce | Finanční ústav | OTP | Index CSI300 | Itálie | Euro proti dolaru | Stoxx | Kulminace inflačních tlaků | Akciové společnosti | Akcie firmy | První den obchodování | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Očekávání | Akcie Colt | Evropské centrální banky | B Word | Swingy | Bloomberg Commodity Spot Index | Brexitová dohoda | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Pro investory | Zasedání ČNB | Známý ekonom | Luxusní značky | Trh práce | Roční míra inflace | Trade Brokers | Dopady energetické krize | Celková výplata | Přesnost | Philip Morris ČR | P/B | Investice | Britská centrální banka | DXY | Japonské maloobchodní tržby | Rozvolnění | Saldo běžného účtu | Potenciál | Nízké sazby | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Akvizice | Danske Bank | Bankovní společnost | ADP report | Zajímavé výnosy | Ifo | Japonské akcie | Zisk před zdaněním | Blackstone | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | NYSE | Diverzifikace | Experti | Raiffeisenbank | Jak číst a analyzovat finanční zprávy | Oživení ekonomiky | Stop-Loss | Psychické rozpoložení | Evropský index | Evropské měny | Dění na trzích | Společnost Apple | IHS | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Cena bitcoinu | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Geopolitické napětí | Saxo Bank | Chování | Reality | Necyklické aktivum | Současná cena | Finanční páka | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Stochastický oscilátor | Aktuální vývoj | Zboží každodenní spotřeby | Hlavní index burzy | Lagardeová | Druhá největší ekonomika | Současná cena mědi | Měnové zasedání | Cenné papíry | Začátky obchodní kariéry | Příležitosti a rizika | Výnos | Meituan | Goldman Sachs | Delta | Nadprůměrné cash flow | Vzdělávání | Šéf Fedu | Opatření v Číně | Zámořské indexy | Růst sazeb | 100 miliard dolarů | Reddit | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Firma ČEZ | ČEZ | Investiční portfolio | Alcoa | Nikkei | Výsledky obchodování | Důvěra v ekonomiku | Kontrakty | Světový dluh | Způsob obchodování | Očekávané úrokové sazby | Roaring Kitty | Americký akciový trh | Lepší výsledky | Sentiment na trhu | JPY | AUDUSD | Michel Barnier | Investing | Contract for Difference | SMIC | Burza Liquid | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Čistý příjem | Brent | Ekonomický sentiment | Kontrakce | Peníze | Fungování společnosti | Strach | Výhled do budoucna | Russell 2000 | Ukazatel | Nakupovat akcie | Meziroční růst cen | ČNB Rusnok | Baidu | Rozhovor | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Projekce | Moderní obchodní platformy | Běžný účet platební bilance | Měny | Čínský statistický úřad dnes | Stochastický | Americký Fed | Dnes na pražské burze | Investiční strategie | Měnové zajištění | Zpravodajství | Inflace ve službách | Dividendy | Burza | Bankovní rada ČNB | Viceguvernérka | Golf Do | Obecné tipy | Bankovní domy | ZEW index | Vakcíny proti koronaviru | Evropské burzy | Valná hromada | Keith Gill | Burzy | USD/EUR | Ceny elektřiny | Býčí divergence | Robinhood | Výraznější impuls | Dnešní obchodování | CSI300 | Broker | David Solomon | Zastropování cen | Cash flow | Společnost Siemens | Výnos desetiletého dluhopisu | EUR/CZK | Akcie Novavax | AI | Proces učení | Varianta delta | Struktura zastropování cen | British Petroleum | Akcie Avastu | Ekonomická aktivita | Regulace | Kofola | Noviny | Měnový fond | Fungování | Exekuce | IPO | Hospodářské výsledky | Xiaomi | ProCent | Společnost SAB Finance | Růst tržeb | Devizové rezervy České národní banky | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Zvýšení sazeb | Hodnota hotovosti v oběhu | Měnový pár EUR/USD | Jeff Bezos | Hospodářské záležitosti | Jednotná evropská měna | Inflační cíl | Šíření nemoci | Ceny kryptoměn | Výhled pro rok 2022 | WallStreetBets | Situace na finančních trzích | Graf indexu | Banka JPMorgan | Caterpillar | Makrodata | Nejznámější kryptoměna | Investoři | Růst akciových trhů | Akciová burza | Bank of England | Americké ekonomiky | Oddlužení | Situace kolem koronaviru | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Podpůrné programy | McKinsey | MSCI Emerging Markets | Kapitál | Otevřené podílové fondy | Globální akciové trhy | Další růst | Dvojciferné zhodnocení | Akcie na vlastní účet | Den obchodování | Finanční ředitel | Reálné ekonomiky | Posílení | Měny v regionu | USD | Herní plán | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Boeing | BABA | Finanční instituce | Hold | Dvoutýdenní repo sazby | Makrokalendář | Sestupný trend | Banka Goldman Sachs | Viceguvernér ČNB | WSJ | Zisk | Cyklické odvětví | Xetra | Jestřábí komentáře | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Provozní marže | Euro dnes | Vývoj válečného konfliktu | Akcie Polo Ralph Lauren | GBP/EUR | Cestování | Největší ekonomika | Německý DAX | BP | Veřejný rozpočet Německa | Patria | Růstové akcie | Analýzy | Evropské ekonomiky | Akcie Ralph Lauren | NFP report | Nástroje technické analýzy | Spotřebitelský sentiment | Data z ekonomiky | Hlavní události | Béžová kniha | O2 | CZK | Česká zbrojovka | CFD kontrakty | Širší index S&P 500 | Rizikové měny | Chainalysis | WIG20 | Akcionáři | Ziskovosti společnosti | Investovat | Avast | CAC 40 | S&P | Potenciální zisky | Aktuální obchodní příležitosti | Agentura AP | Úroková sazba | Inflační překvapení | ASRNL | Finanční pomoc | Unie | Služby pro institucionální investory | Německý výrobce | Akcie Philip Morris ČR | Domácí investiční společnosti | Obchodování na finančních trzích | Short selling | Obchodování na pražské burze | TIM | Německé firmy | Investiční banka | Nízké úrokové sazby | Spekulativní investoři | Hlavní kryptoměny | Turecká lira | Praha | Mezinárodní agentura pro energii | Berkshire Hathaway | Utěsňování centrálních bank | Ekonomický kalendář | Prezident | Akcie Philip Morris | Vybírání zisků | Investing.com | ZEW | Rizikovost | Dnešní data | Munich Re | Ropné společnosti | Obrat trendu | Warren Buffett | Výsledky | Firma Starbucks | Coca-Cola | Finanční služby | Statistický úřad Eurostat | Ekonomické oživení | Globální ekonomiky | Euro Stoxx 50 | HUF | Průzkum | Siemens | Portfolio | Německý index DAX | Monitorování | Bank of America | RBI | Ožívání ekonomiky | Swing | Fundamentální analýza | Ralph Lauren | Výzkumné zprávy | Americký index | Eurostat | Úrokové sazby v roce 2022 | Akciový index S&P 500 | Energie | Fiskální rok | OPEC+ | Růst inflace | SAE | P/E | Meme stocks | Konkurenční společnosti | US500 | Boom | Veřejný rozpočet | Kapitálové rezervy | Analytické služby | Společnost SAB | Objem | Vývoj geopolitické situace | Dobré výsledky | Cena mědi | Tržní kapitalizace | Cestovní kanceláře | Vliv finančních zpráv na ceny akcií | Colt CZ | Vývoj měnového páru | České banky | Nárůst nově nakažených | Podnikatelská nálada | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | IEA | Britský FTSE 100 | Index Stoxx 600 | Regulátor | Akciové trhy ve Spojených státech | Praktické tipy pro obchodování | S&P Global | Zájem o akcie | Firmy | Dlouhodobé pozice | Dlouhodobý výhled | Australský dolar | Výkon společností | Šéf centrální banky | AMC | Obchodní příležitost | Páka | Pfizer | Agentura Bloomberg | Studie | Odhad analytiků | Třída aktiv | Shortovat | Reakce trhů | Zpráva | Válka | Polsko | Snižování cel | Rio Tinto | Prémie | Ratingová agentura | Zbrojovka | Příležitost akcie | Tencent | Inflace v Česku | Měna | Bankéř | Kybernetické měny | Kering | iPhone | Tiskové zprávy | Hrubý domácí produkt (HDP) | Hypotéky | Ceny ropy | Nasdaq | Aktuální hodnoty měny | Deficit | Zasedání Fedu | Celková inflace | Globální obchod | HUF/EUR | Obchodovat CFD | OPEC | USD/PLN | Ukrajina | Bloomberg | Zhoršování situace | Fyzické akcie | GBP | KB | Nabídka | Program nákupu dluhopisů | Barry Eichengreen | Centrální banky | Prodej dluhopisů | Zpomalení ekonomického růstu | Trump | Dow Jonesův index | Výkazy příjmu | Zprávy | Hlavní indexy | Akcie v Asii | Obavy z recese | Vliv na ceny | Ekonomická aktivita v eurozóně | Obchodování v Asii | Tokeny | Index STOXX Europe | Hackeři | Evropské trhy | GBPUSD | Kurzarbeit | Akcie Komerční banky | Britský statistický úřad | Donald Trump | USDCAD | Transakční poplatek | Dnešní makroekonomické ukazatele | Evropské akcie | Loňský zisk | Restriktivní opatření | Bank of Japan | Americké objednávky | Podnikatelská důvěra | Deutsche Bank | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Apple | Silný růst | Ropa Brent | Evropský statistický úřad Eurostat | Covidové krize | S&P Global Ratings | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | Index WIG20 | Vyhlídky | Finanční domy | DMA | CZ | Cena ropy brent | Průmyslová výroba | Ex-dividend | Kongres | Rekordní ceny | Vývoj měnového páru USD/JPY | Deficit rozpočtu | Evropská ekonomika | Zvýšená volatilita | Akcie českých bank | Reakce trhu | Pandemie nemoci COVID-19 | Trh | Divize | Komise | Produkce základních surovin | Opatření proti koronaviru | České koruny | Snížení zadlužení | Korekce | Buffett | Pražské burzy | Výhody obchodování CFD | Konkrétní akcie | Akciové tituly | Kroky centrálních bank | Videokonference | Investování a obchodování | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Francie | Obchodní strategie | Globální recese | Degiro | Dopady koronaviru | Objem exportu | Propad | Philip Lowe | Tvorby rezerv | Trigger | Turecko | Stock | Americké zásoby ropy | Rating | Tálibán | Nabídka Nortonu | Pandemie koronaviru | Koronavirová pandemie | CM.com | Výkaz peněžních toků | Příležitosti | xStation | Dopad na cenu | Alibaba | Pokles úrokových sazeb | Nová strategie | Vládní dluhopisy | Výsledky průzkumu | Spotřebitelská inflace | Shortování | ANO | Hrubý domácí produkt | Kjódó | Long pozice | Siemens Energy | Obchodování akcií | Obchodní instrument | Televize CNBC | Dopravní sektor | Zájem o dluhopisy | Důvěra | Pravděpodobnost | Futures | Tvůrce trhu | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Krátkodobé strategie | Unce zlata | Data z USA | Odvětví golfu | Penzijní fond | Rizikovější aktiva | Pojišťovny | Poměr P/E | Výsledky společnosti | Medián | Obchodování se CFD | Výpadky | CFTC | Graf | Podpůrná opatření | Makroekonomické zprávy | Ekonomové | Akciový index | Centrální banka | Nejlepší akcie | Disciplína | Zdanění mimořádných zisků | Přehled | Euro k dolaru | Plyn | Inflační vývoj | LYNX | Omezení pohybu | Eurodolar | Zvýšených cen vstupů | Čistý zisk | Jádrová inflace | Hospodaření | Zveřejněná data | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Fed | Americká centrální banka | Agency business | TUI | US2000 | Institut Ifo | Ether | Detailní analýza | Aktivní obchodování | Společnost MSCI | Obchodní přístup | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Cena severomořské ropy | Devizové trhy | Prodej bulharských aktiv | Údaje o inflaci | Běžný účet | Reuters | Portu | Situace na Ukrajině | Odborník na měnové kurzy | Brexit | Chevron | Ceny ve výrobě | Kompozitní index | Investment | NBC | Markets | Vysoká cena | Depozitní sazba | Účetní ztráty | Obchody | Souhrnný index | Blog | Utahování měnové politiky | NEST | Pozornost | Předpovědi zisku | Firma | Výkon společnosti | VIG | EURUSD | J&T | Další rozvoj | Míra inflace v Evropské unii | Portugalsko | Akcie v USA | Česká měna | Čínský statistický úřad | S&P 500 | Ken Rogoff | Slabé výsledky | Omezení výplaty dividend | Institut DIW | Příkaz | Prop Trading | Data z amerického trhu práce | Zvýšení úrokových sazeb | Obchodování | Rychlý růst | Předseda | Libra | Koronavirová krize | Valuace sektoru | Interpretace | Americký dolar | Ralph Lauren (RL) | CFD | Stoxx 600 | Agentura Kjódó | Snížení sazeb | Nová data | Open | Pokles české ekonomiky | Evropská měna | Pomoc ekonomice | Dánská společnost | Kryptoměna | Příprava | Kurz liry | Aleš Michl | Pohyby na trhu | Řecko | Finanční instrumenty | Majitel | Aktuální cena | Jednání o brexitu | Philip Morris | Jak trh reaguje | Obchodování CFD akcií | Míra | Alibaba Group | Úroky | HDP v USA | Plodiny | MT4 | Ipsos | Růst světové ekonomiky | Prognóza České národní banky (ČNB) | Air | Akcie dnes | Příjmy z obchodování | Ceny akcií | Indikace | Japonsko | S&P500 | Klesající trend | Forexové trhy | Čínská ekonomika | ECB | Ceny | Prudký pokles | Technologie | CHF | Japonská vláda | Energetická krize | Finální odhad | ČNB | Rumunsko | Švýcarská ekonomika | Evropská unie | Pokles likvidity | Tuzemské banky | Jiří Rusnok | Rozsah škod | Tipy pro obchodování | Pokles | Spot | Globální inflace | ex | Skupina OPEC | Vývoj akciového indexu | Největší rizika | Tržní ceny | Carl Icahn | Americké společnosti | Kryptoměny bitcoin | P2P | Pokles cen ropy | Akcie Tencent | LIBOR | Akcie ASR Nederland | Poplatek | Větší regulace | Naked Short Selling | Technologické firmy | Zátěžový test | Americká ekonomika | Měny&Sazby | Vysoké ztráty | Nové rekordy | Podpora | Nejistota | Obchodník | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Doporučení | Produkce mědi | Americká společnost | COVID-19 | Zboží dlouhodobé spotřeby | Finanční krize | Regulátoři | ROE | Zestátnění | Index PX | Daně | Kde investovat | Lídři | Portfólia | Akcie v roce 2022 | Pivot | Dnešní fundamenty | Životní úroveň | Alibaba (BABA) | Pozitivní sentiment | Úrokové sazby Fedu | Japonská kryptoměnová burza | Zisky | Vlny koronaviru | Současné ceny | Index Nikkei | Prezident Trump | BNP Paribas | Modernizace přenosových sítí | EURIBOR | Sell | Americká data | ASR Nederland | Nvidia | Ceny komodit | Allianz SE | PX index | Nejprudší pokles | Odhad letošního růstu | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Typy finančních výkazů | Ratingové agentury | Bankovky a mince | Cena zlata | Fundamentální ukazatele | HSBC | CFD obchodování | Rizikové averze | Vice | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Růst cen | Americké akciové trhy | Momentum | Inflační výhled | RSI | Středoevropské burzy | Exxon | Obchodování na páku | Kvantitativní utěsňování | Úspěšné investování | Delaware | Repo sazby | Výdaje | Dnes na trzích | Financování | Úroková sazba v USA | Severomořská ropa | Šíření viru | Finance | Andy Jassy | JDE | Výrobce čipů | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Omezení dodávek | Začínající obchodník | Index nákupních manažerů | Automobilový průmysl | Margin | Zasedání americké centrální banky | Ekonomický a strategický výzkum | Pokles ekonomiky | Senior trader | Daň z nadměrných zisků | Patterny | USDJPY | Společnosti | Investiční poradenství | Maďarský forint | Wells Fargo | Ceny zboží | Line | Alibaba Group Holding | Akcie roku | VŠE v Praze | Dílčí index | Otevření obchodu | Zahájení obchodování | Geopolitické faktory | QE | Průměrná mzda | Cena | ECB dnes | CME | Pojišťovna VIG | Poziční obchodování | Tatry Mountain Resorts | Výplata dividend | Hospodářský růst | Důvěra v průmyslu | Zajímavé příležitosti | Akcie Gamestop | Prodávající | Bohumil Trampota | Bod | Starbucks | Akcie americké společnosti | Silnější koruna | Výroční a čtvrtletní zprávy | Startup společnosti | Polský zlotý | Důkladná příprava | Paládium | Reserve Bank of Australia | Bankéři | Spekulace | Obchodování CFD | Pfizer a BioNTech | Největší kryptoměna | O2 CR | Velké londýnské banky | Republikáni | BNP | Evropské indexy | Saúdská Arábie | Novozélandský dolar | PMČR | Domácnosti | FTSE | Cena ropy | Investiční služby | Inflace | X-Trade | Akcie 2022 | Liquid | Tržby | Tržní sentiment | Větší riziko | Marže | Účet platební bilance | Situace | Statistiky z trhu práce | Ozbrojené složky | Vzdělávací webináře | Erste Group | Revize strategie | Prosus | Alphabet | Struktura | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Vedení společnosti | Zkušenosti | Peněžní tok | Počet žádostí o podporu | Dlouhodobý vliv | Lira | INSEE | USD/CZK | Obchodování na zámořských trzích | US100 | Europe 600 | IHS Markit | Statistiky | Peněžní zásoba | FXstreet | Podrobný pohled | Moneta | Akcie Direct Line Insurance | SAP | Dluhopisové trhy | Ceny v eurozóně | FX | Ben Bernanke | The Trump Organization | Růst mezd | Finanční systém | Kurz | Market | Evropská centrální banka | Pandemie covidu | ISM | Akcie Alphabet (GOOGL) | Google | Stagnace | Pokles výnosů | CME Group | Grafy | Pokles zásob | Intradenní výhled | Frustrující trh | Inovace | Rizikovost investice | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Vládní koalice | Pandemie nemoci | Vliv na obchodování | Aktivum | Prognóza České národní banky | Venture investic | Internetové společnosti | Naše prognóza | USCBC | Akcie CM.com | Vývoj hodnoty | Investujte | Úspory | Ekonomický institut | Conseq | Proinflační | Konsensus | Ruský plyn | Analytik | AUD | Největší evropská ekonomika | Contract | Zprávy o dividendách | Ranní okénko | Burza v Istanbulu | Swapové poplatky | Systémové riziko | Obchodování během sezóny finančních zpráv | Breakout Trader | Pozitivní výsledek | Mánie | Pegas Nonwovens | SPAD | Německá kancléřka | Predikce | Analytici | JD.com | Dobré zprávy | Úřad práce | Citigroup | Přehled kurzů | Dluhy | Mario Draghi | Rada guvernérů | Provozní zisk | Hospodářství | Euro STOXX | Hodnota majetku | Členské země eurozóny | Equity | Snižování úrokových sazeb | Akcie Monety | BlackRock | CBC News | Změny ve vedení | Ceny hliníku | Alokace | Zasedání ECB | Fundamentální analýza akciových trhů | Cigarety | Portfolia | Poptávka | Měnověpolitické zasedání | NN Group | Koronavirové krize | Vývoz | Světové finanční krize | Webináře | Moody's | Týden na akciových trzích | Obchodní instrumenty | Ziskovost | Miliardy eur | Recese | Výzkumný institut | Začínající tradeři | Legislativní aspekty | Konsenzus | BTCUSD | Makro | Švýcarský frank | Dlouhodobější investice | Startup | CZK/EUR | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Společnost IHS Markit | Burzovní indexy | Stavební povolení | Růst americké ekonomiky | Zbohatnutí | Signály | Koronavirové pandemie | Americké státní dluhopisy | František Táborský | Americké burzy | Realitní společnosti | Frank | Mutace koronaviru | Kurz eura | Burza v Barmě | Americká centrální banka (Fed) | Patria Finance | Ceny energií | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Meziroční míra inflace | Index důvěry | Investiční příležitosti | Brokerské společnosti | Rizika | Eurozóna | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Americké banky | Francouzský CAC 40 | Kurz bitcoinu | Ekonomický institut Ifo | Technologický sektor | OSN | Shanghai Composite | Cena elektřiny | Hlavní trend | Rekordní rok | Předpovědi | Bondy | Finanční prostředky | Mince | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | ROCE | Dukascopy Europe | Zveřejnění zpráv | Trend | Obchodovat | Akcie a ETF | Adidas | Dow Jones Industrial | Důležité informace | Majors | Arabica | Celkový výsledek | Obchodní pokyny | Míra inflace | Analytik J&T Banky | Spotřebitelská důvěra | MMF | Aktuální valuace | Čínské akciové trhy | EBITDA | Finanční ukazatele | Nařízení | Nemovitostní trh | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Vzrušení | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Doporučení Koupit | Indexy | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | Nejnovější zprávy | Míra nezaměstnanosti v Británii | Severomořská ropa Brent | Cena severomořské ropy Brent | Mezinárodní měnový fond | Peking | Průmysl | Dluhopisový trh | Druhá vlna koronaviru | Podnikání | Rozvolnění protipandemických opatření | Tempo růstu | GfK | Bankovnictví | Uniper | Gamble | Biliony | Divergence | ETF | Nové dluhopisy | Akciové trhy | Zajímavé akcie | Úrokové sazby | Redukce | Hodnota hotovosti | Moneta Money Bank | Afghánistán | Důvěra v Německu | Direct Line Insurance | Situace na trhu | Reporty | ANZ | Obchodní aktivity | Long | Rally | Bankovní rada | Pojišťovna | DAX | Tradingové tipy | Výsledek obchodování | Co bude | Aktiva | Osobní příjmy | Výnosy z dluhopisů | Spekulace na pokles | Business | GBPJPY | Facebook | Evropští investoři | Podíl na trhu | Freeport-McMoRan | Indikátor | Hlavní americké indexy | Pokles cen | Čínská centrální banka | Dopady vysokých úrokových sazeb | Tempo růstu ekonomiky | Technologická společnost | Měnové kurzy | Akcie Alphabet | BlackRock Strategic Income Opportunities | Raiffeisenbank a.s. | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Charlie Munger | Výsledky amerických společností | Měny regionu | Debata | Tradingový portál | Čínské akcie | Euro | Ministryně financí | Hlavní index PX | Podílové listy | Pochybnosti | Erste | Air Bank | Procyklické měny | FOREX | NN IP | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Americký index S&P 500 | Sentiment | Zhoršení pandemie | Global Allocation Fund | Bývalý ministr financí | Investovat do ETF | Stoxx Europe 600 | Růst úrokových sazeb | Počet stavebních povolení | Podílové fondy | Ekonomika | Infineon Technologies | Politika | Naučte se obchodovat | Vladimír Vávra | Pozornost trhu | Akcie ČEZu | PLN | cTrader Purple Trading | Kapitalizace | Zdanění | Míra nezaměstnanosti | Analytika | Komunikace | Kurz domácí měny | Ceny průmyslových výrobců | Německá ekonomika | ERC-20 | Stop-Lossy | Čínský prezident | Novavax | Výhled pro akcie | MAM | SAB Finance | Alphabet (GOOGL) | Poplatky | Forint | Akcie Alibaba (BABA) | Výprodej | Zakladatel firmy | Evergrande | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Francouzská centrální banka | Investiční záměry | Ekonom | Optimismus | Spotřebitelská důvěra v Německu | Členové bankovní rady | Obchodování na devizovém trhu | Optimismus investorů | Trader | Bankovní sektor v ČR | Indie | Zátěžové testy | Očekávání trhu | Technologické akcie | Měnové politiky | Vnímání | Akciové indexy | Obchodní válka | Tomáš Holub | Historická maxima | Ekonomická data | CBS | Výrobní index PMI | Akcie v obranném sektoru | Poskytování hypoték | Proticyklické kapitálové rezervy | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Dolar | Výhled | Timeframe | České akcie | FOMC | Erste Group Bank | Růst akcií | Technologický Nasdaq | Kurzy měn | Kurzotvorná informace | Dividenda | Americký akciový index | Americké ministerstvo | Rada ČNB | Americký trh práce | Hodnoty měny | Deriváty | Bezpečné dluhopisy | Server CNBC | GOOGL | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | EuroStoxx50 | Zaměstnanci | PayPal | Jaromír Gec | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Medvědi | Finanční trhy | Statistický úřad | Pákistán | X-Trade Brokers | eBook | Fondy | Komise pro cenné papíry | Týdenní výkon | Bílý dům | Situace v Číně | Austrálie | Stagflace | Německé ekonomiky | Schodek | Financial Times | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Nikkei 225 | Bollingerova pásma | Spread | Vývoj měnového páru EUR/USD | Saldo zahraničního obchodu | Pád akcií | Dividendový výnos | Obchodní bilance | Burzy v USA | Value Golf | Portál FXstreet.cz | EU | Energetické společnosti | Čínské burzy | Problémy | Akcie v Japonsku | Investiční sázky | WP | BUX | G20 | Participace | Portfolio akcií | Prezidentské volby | Vratislav Zámiš | Burzy v Šanghaji | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Hlavní akciový index | Transakční náklady | Dolarový index | Výplata | Reklasifikace | Evropský akciový trh | Utažení úrokových sazeb | Ropa | Rozmach kryptoměn | Zamávat trhy | Měnové páry | Trhy v Číně | Hnutí Tálibán | Rozvoj | Makroekonomická data | Denní změna | Znovusjednocení země | Obchodování s CFD | Roklen24 | Nálada na trhu | Transakce | Volatility trhu | Obchodní jednání | Prodeje existujících domů | Snížení úrokových sazeb | Vlastní kapitál | Raymond James | Zaměstnanost | Profitovat | Glencore | Irsko | Bankovní sektor | Varšavská burza | Míra inflace v eurozóně | Futures na bitcoin | Waymo | Evropské akciové burzy | Výzkumné společnosti | AUDJPY | Index PCE | Inaugurace | Inflace v prosinci | Finanční sektor | Daňové příjmy | Oslabení eura | Trader Workstation | MSCI | Karanténní opatření | Ukončení nákupu aktiv | Patria Direct | Thomson Reuters | Zvyšování úrokových sazeb | Guvernér Rusnok | Christine Lagarde | Akcie pražské burzy | Investiční bankéř | Opatření na podporu ekonomiky | 3М | Oscilátory | Regionální měny | Burza dnes | EFSF | Oslabení | Carry trades | ABN Amro | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Žádosti o podporu | Akcionář | Purple Trading | Miliardy USD | Poradce | Obchodní den | BASF | Spojené státy | Zkušenost | Hodnota indexu | Tradingový portál FXstreet.cz | Uvolňování opatření proti koronaviru | Signál | Ekonomický výhled | Samsung | Zdražování | Ekonomické krize | Energetické krize | Člen bankovní rady | Inflace v Evropské unii | Britská vláda | Investoři a obchodníci | Vývoj cen akcií | Komerční banka | Evropské společnosti | BIST 100 | Biliony dolarů | Trhy | Akcie firmy GameStop | Ropy | Úspěšné obchodování | Platforma | Atraktivní příležitosti | Devizové rezervy | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Institut GfK | JD | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Guvernér české národní banky | Společnost | Si Ťin-pching | CBC | Úspěch | Sázky | Představitelé centrální banky | Ocenění akcií | Kurzotvorné zprávy | Utažení měnové politiky | SEC | Úvěrový rating | BMW | Cena akcií | CAC40 | Technologický index | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Ropný trh | Americké ministerstvo financí | Nálada | Indikátory | Tisková konference | Eura | Direct market | Vysoké ceny | Japonská ekonomika | Index BIST 100 | Bankovní systém | Organizace | Směřování FEDu | Akcie Erste Group | DIW | Ken Veksler | Růst | ČNB Tomáš Nidetzký | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Příjmy | JPMorgan | Průmyslová produkce v eurozóně | Keystone XL | Michal Brožka | Proti trendu | Zajištění | Genscape | Obchodování na trhu | Investování do akcií | Colt | Definitivní obrat trendu | Pandemie | Tradeři | Index | Buy | Praktické tipy | Lockdown | Akcie Alibaba | Odpůrci eura | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Bohatství | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Akcie čínských firem | Výsledková sezóna | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Akcie Colt CZ | Politici | Volby | Obchodní dohody | Zestátnění společnosti | Finanční zpráva | Private equity | Individuální akcie | Výrobce elektromobilů | Energetická situace v Evropě | Regulační informace | Oblast pro investování | Rychlé zisky | MasterCard | Cíle | Instrumenty | Britský FTSE | Makléřská společnost | Výhled růstu ekonomiky | Aktuální situace | Německé pojišťovny | Výkyvy | Wood & Company | Volatilní | GameStop | Obchodní nastavení | Aktuální kurzy měn | Investorské prezentace | University of Leicester | Banky | Vliv finančních zpráv na ceny | Oscilátor | Express | 1D | TRON | Slábnutí inflačních tlaků | Prodeje | Futures na Wall Street | Ondřej Hartman | Zestátnění společnosti ČEZ | CNY | Šéf Fedu Jerome Powell | Program nákupů dluhopisů | Dow Jones | Americké firmy | Evropské firmy | Benchmark | Zvažované investice | Česká inflace | Čtvrtletní zprávy | Poradenská společnost | Vyplácet dividendy | Intradenní obchodník | Šance | Británie | Zastropování cen energií | DMA obchodovaní | WFT zdanění | Oslabení dolaru | Americké vládní dluhopisy | Úspěch v investování | Covid | Warren Buffett a Charlie Munger | Odvětví | Rozpočtový deficit | Výhled růstu německé ekonomiky | Allen Weisselberg | Hodnota dluhopisu | Krachy velkých krypto burz | Obchodní příležitosti | Druhá vlna | Dna | Psychický stav | Strategic Income Opportunities | Investiční společnosti | Maďarsko | Stablecoins | Rostoucí trend | Mzda | Ztrátová investice | Zprostředkování obchodování | Akcie CM.com (CMCOM) | Dopady koronavirové krize | Poradenství | Měnový pár | LVMH | Cílová cena | Akcie producentů mědi | Částečné zestátnění | Banka | Den prezidentů | Vlna koronaviru | SECO | Trendový indikátor | AEX | Vakcinace | VaR | Technická analýza | Na burze | Agentura Reuters | Konference prezidenta Trumpa | Akcie | Christine Lagardeová | Měnový výhled | Minuta s XTB | PX Pražské burzy | Obchodování s akciemi | Ropovod | Nasdaq v New Yorku | Ekonomické aktivity | Ceny kávy | Inflace v USA | Analytička | Zisk na akcii | Diverzifikace bohatství | ČNB Mora | Dopady pandemie | Koupit akcie | Úrok | Psychologický vliv | Ekonomiky | Meme akcie | Vývoj ceny akcií | Měnová politika | Průmyslová výroba v Evropské unii | Evropa | Just Eat Takeaway | Nasdaq Composite | Tesla | CEE Equities | Americké prezidentské volby | Tržby v eurozóně | Investiční specialista | Negativní dopad | Maloobchodní tržby v eurozóně | Elon Musk | Americký prezident | CFD akcie | Prohlášení | Vyšší úrokové sazby | Regulační úřad | Zpřísňování měnové politiky | Prognózy ČNB | Obchodování Futures | Miliardář | Bilance zahraničního obchodu | Zdravotní péče | Evropský parlament | Hideki Macujama | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Akciové burzy | TRY | Skupina OPEC+ | Finanční výkazy | Société Générale | Země eurozóny | Krize | Podnikatelská aktivita | CM.com (CMCOM) | Management | PPF | Farmaceutický sektor | Halifax | Čínské realitní společnosti | Posílení libry | Pákový efekt | Kvantitativní uvolňování | Pražská burza | CNBC | Graf indexu Nasdaq | Americký trh | Údaje | Expirace opce | Okamžitý vliv | Balkánské země | Nadprůměrný zisk | Balík na podporu ekonomiky | Sbor volitelů | Důvěra investorů | Obchodovat s akciemi | Nejlepší akcie v roce 2022 | Globální finanční systém | Světová produkce mědi | Summit EU | Společnost Boeing | Shell | Canary Wharf | Nejpopulárnější kryptoměny | Konec roku | CAD | Short | Fungování ČNB | Vývoj na Bitcoinu | Počet nezaměstnaných v Německu | Převodník měn | Podíl nezaměstnaných | Posilování české koruny | PFNonwovens | Snižování sazeb | Zdraví | Zprávy o udržitelnosti | Evropský statistický úřad | Měnový výhled v roce 2022 | Brokers | Nemovitosti | Stříbro | Fúze s Nortonem | Práce | Procter & Gamble | Cukr | Mitch McConnell | Podniky | Klidné obchodování | Obchodování pro klienty | Odolné proti inflaci | Pavel Molchanov | Noví obchodníci | Burza v Šanghaji | Hospodářské politiky | Konsolidace | Jakub Matis | Očkování | BlackRock Global Allocation Fund | Vývoj situace v Číně | Konec obchodování | Astrazeneca | Index spotřebitelských cen | Akcie firem | Finanční zprávy | Možnost vydělávat na propadu ceny | Analytické pokrytí | Volatility | Ministr financí | Lehman Brothers | Ztráta | Rozpočet | xStation5 | Domácí měny | Pražský parket | Poptávky po ropě | Vývoj na trhu | City | Analýza akciových trhů | Odliv prostředků | Výhody obchodování | AUD/USD | Velké americké banky | Pandemie covidu-19 | Akcie ropných firem | cTrader | Guvernér ČNB | Odhady analytiků | Amazon Jeff Bezos | Instrument | Podstatné kurzotvorné zprávy | Koruna dnes | Standard Chartered | Inflace v eurozóně | Německo | Masters | Bitcoinové deriváty | Závratné zbohatnutí | Index technologického trhu Nasdaq | List Financial Times | USD/JPY | Bankovky | Biden | Refinanční operace | Růstový potenciál | NASDAQ 100 | Americké trhy | Akciové burzy v USA | Význam a typy finančních výkazů | Dostatečné zkušenosti | Akciový trh | Výsledky hospodaření | Šíření nákazy | Ztráty | Japonský jen | FXstreet.cz | Euro vůči americkému dolaru | Bilance | Snížení úroků | Frontier trh | Direct market access | Crédit Agricole | ASR Nederland (ASRNL) | Koš | EK | Investování | XRP | Pocity | TradingView | Marika Čupa | Bitcoin a další kryptoměny | Tržní nálada | Sazby Fedu | Zadlužení | Obchodníci | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Kurz kryptoměny | Geopolitický vliv | Ukazatele | Státní dluhopisy | Omezovat dividendy | CoinDesk | Pozice | Dluhopisy | Trading | Platební bilance | Expirace | Americké obchodování | Šéf banky | Institut ZEW | Čína | Inflace v ČR | Koruna | Nárůst nezaměstnanosti | Vysoké dividendy | ČR | Akcie na pražské burze | Nastavení měnové politiky | Kompenzace | Tomáš Nidetzký | Vydávání dluhopisů | Ministerstvo financí | Kapitálové trhy | Zasedání centrálních bank | Guvernér | Přerušení dodávek ruského plynu | Opční prémie | Rezistence | Úrokový diferenciál | Korporace | Investiční záměr | USA | Riziko | Zpracovatelský průmysl | Šíření koronaviru | Výraznější pokles | JPMorgan Chase | Sazby | Short pozice | XTB | Munich | Graf akcie | Index Topix | Očekávání zisku | Dluhové krize | Kontrakt | Informace o trhu | Miliardy dolarů | Vývoj jádrové inflace | SPX | Výplaty dividend | Index BUX | Jan Frait | Infineon | Vytěsnění minoritních akcionářů | Zahraniční forex | Ocenění | Spojené arabské emiráty | Burze | Odliv prostředků z trhu | Investovat peníze | Omezení pohybu obyvatelstva | Meziroční inflace | Sektor služeb | Výkon | American Express | Americký kongres | Fúze | Domácí akcie | Volatilita na finančních trzích | Stimuly | Světové centrální banky | Středoevropský region | Denní graf | Podrobné analýzy | Státní úřad pro hospodářské záležitosti | Vliv finančních zpráv | Vojtěch Benda | Dlouhodobý investor | Vysoká rizika | Rozhodování Fedu | Statistika | COT | Další pokles | Vývoj ceny | ONS | Koncern | Blockchainové infrastruktury | Energetická situace | Maďarský index | Emise | Výsledky amerických voleb | Ekonomický sentiment v eurozóně | Rozpočet Německa | Burza v Hongkongu | Bloomberg Markets | Americká investiční banka | Sociální sítě | Válka na Ukrajině | Aktuální kurzy | Pražský PX | Nastavení úrokových sazeb | Globální vývoj | Prodej | Index burzy | Nervozita | Výše zdanění | Japonská centrální banka | Euforie | Člen bankovní rady České národní banky | Akcie XPengu | Investiční | Výhled recesních scénářů | Spekulovat | CMCOM | SPAC v ČR | Další růst úrokových sazeb | Obchodování na derivátových trzích | CISCO | PetroChina | Včerejší obchodování | Britské banky | Opce | Bitcoin | Příklad NVIDIA | Výkonnost | NN Investment Partners | Vývoj ceny akcií Gamestop | Energetická firma | Denní minima | Růst poptávky | Budoucnost | Partners | Vakcína | Rozhodování | Výhled pro akcie ČEZu | Index CPI | Konečné výsledky průzkumu | Obchodní války | Opatření | Nancy Pelosiová | Index S&P 500 | Tokijská burza | Sektorové alokace | Akcioví obchodníci | Intradenní analýza | Závislost | Česká koruna | Ekonom Ken Rogoff | CEE region | Zmírňování opatření | Krypto | Zlato | HDP | Prodej akcie | Akcie Coca-Cola | Výhody obchodování CFD akcií | Zprávy z pražské burzy | Maloobchodní tržby | Český PX index | PBOC | Investiční rozhodnutí | Hlavní akciové indexy | Fond | Nové zdroje | Podnik | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Kurzy | Český kapitálový trh | Spekulanti | Restrukturalizace | Nejlepší akcie 2022 | Emoční kontrola | Tiering | Objednávky | Akcie v Číně | Obchodování na měnových trzích | Joe Biden | Evropské akciové trhy | Index Nikkei 225 | Čínské vlády | Investiční banka Goldman Sachs | Averze vůči riziku | Fundamenty | Nejhorší výsledek | Růst ekonomiky | Hedging | Index PMI | BIS | NN Investment Partners (NN IP) | Komodity | CZK/USD | Analýza | Vyšší inflace | Trhy v USA | Pražský index PX | Odkup akcií | Londýnské banky | Miliardy | Výnosy | Robinhood Markets | Republikánští senátoři | Vlády | Vysoké sázky | Začínající investoři | Návrh dividendy | Caixin | Částečný úvazek | Kryptoměny | Investiční doporučení | Zachování neutrality | Promořenosti populace | Akcie ČEZ | Koronavirus | Centrální bankéři | Belgie | Islamistické hnutí | Investor | Zlepšení | Vypuknutí pandemie | Sentiment v eurozóně | Růst poptávky po ropě | ČTK | Akciový index Nikkei | PPI index | Sentiment trhu | Měnové podmínky | Rozvaha | Americké akciové indexy | Amazon | Španělsko | Polo Ralph Lauren (RL) | TotalEnergies | Jerome Powell | Emerging markets | CEE | IBEX | Česká národní banka | Západoevropské trhy | Wall Street | SPAC | Test na koronavirus | Záporné úrokové sazby | XPeng | Akciová burza v Barmě | Dnešní videokomentář | Index DAX | Markit | Držení akcií | Nákup dluhopisů | Graf dne | Umění | Čínské firmy | Produkce čínských továren | Spotřebitelské ceny
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot