Zájem o dluhopisy
Čínská centrální banka pozastaví nákupy dluhopisů
10.01.2025 Čínská centrální banka (PBOC) pozastaví tento měsíc nákupy státních dluhopisů. Krok zdůvodnila nedostatkem dluhopisů na trhu, protože poptávka je vyšší než nabídka. Zpráva vyvolala nárůst výnosů dluhopisů a podnítila spekulace, že cílem je ochrana klesající domácí měny, uvedla agentura Reuters.
Výnosy na amerických desetiletých dluhopisech znovu nad 4 %
10.10.2024 V posledních týdnech jsme svědky velmi zajímavého vývoje na amerických desetiletých dluhopisech. I přesto, že Fed v září poprvé snížil své úrokové sazby o 50 bazických bodů, úroky na desetiletých dluhopisech začaly znovu růst. Tento pohyb na dluhopisech je skutečně nečekaný, zvláště když ho porovnáme například s cenou zlata, které roste. Růst ceny zlata totiž signalizuje nedůvěru v ekonomický vývoj, zatímco růst výnosů dluhopisů by měl naznačovat, že vše je v pořádku a americká ekonomika se zotavuje.
Češi zvolili převážně europoslance, kteří pro euro zrovna nehoří, bylo by zvláštní, kdyby pro něj hořel eurokomisař. Nahrálo by to Babišovi, Turkovi a spol., navíc hrozí „frexit“
10.06.2024 Jednoznačně pro přijetí eura je jen 5 z 21 včera zvolených europoslanců, tedy necelých 24 %. Bylo by tudíž velmi zvláštní, pokud by jednoznačně pro euro měl být český eurokomisař. Veřejnost by si to vyložila jako vládní pohrdání vůlí voličů. A pokud ne, tak jí to tak jistě vyloží opozice.
To nejlepší z obou dluhopisových světů
30.05.2023 DLUHOPISY: Výnosy dvouletých a tříletých státních dluhopisů USA jsou nyní čtyřikrát vyšší než jejich průměr po globální finanční krizi a výrazně nad dlouhodobým průměrem (viz graf). Dluhopisy přitahují značný příliv prostředků do fondů, neboť výnosy jsou vysoké a inflační šok se zmírňuje. Novější druh burzovně obchodovaných dluhopisových fondů s cílovou splatností se rovněž těší oblibě jako způsob, jak uzamknout současné vysoké výnosy spolu s nízkými náklady a diverzifikací struktury ETF. Nejsou pro každého, s rizikem reinvestice do splatnosti při potenciálně nižších výnosech, ale ilustrují obnovený zájem o dluhopisy.
Vláda způsobila výplach na akciích ČEZ, zájem o dluhopisy Colt byl enormní
22.05.2023 Minulý týden přinesl pokračování růstu na evropských akciových indexech, pokud není řeč o pražském indexu PX (CZKCASH). Poklesy tuzemského blue chip benchmarku způsobilo středeční rozhodnutí vlády. Co se stalo a jaký to bude mít vliv na pokračování ČEZ se dozvíte již nyní v našem videu.
Eurodolar na paritě. Obavy o ekonomiku živí zájem o dluhopisy
12.07.2022 Po několika oddechových dnech jsme se na trzích tento týden vrátili k negativnímu vývoji. Do popředí se dostávají obavy z nedostatku energetických surovin v Evropě, zhoršující se ekonomický výhled a opatrnost před americkou inflací a informacemi z firem v rámci reportování výsledků. Jedním z projevů je narůstající síla dolaru, která je sice prakticky plošná, ale nejvíce je vidět na páru s eurem, kde se kurz už dostal těsně k psychologické jedničce.
Target upozornil na širší problém a koruna vyhlíží nová jména v ČNB
07.06.2022 Po slabých průmyslových objednávkách z Německa přišel zhoršený výhled pro růst od Světové banky a navíc sentiment investorů dnes zasáhlo už druhé varování Targetu ohledně zisků. I tak ale Wall Street po červeném začátku dokázala otočit do plusu, přičemž Nasdaq přidává skoro půl procenta. Zlepšit svou denní bilanci se snaží také Evropa, ovšem s menšími úspěchy a většina indexů zůstává v záporu. Mezitím pokračuje zájem o dluhopisy a výnosy na klíčových trzích se už místy citelně snižují. Eurodolar přestal klesat a vrací se k 1,0700.
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 4.10.2021
04.10.2021 Během minulého týdne Evergrande opět promeškala platbu na dolarových dluhopisech. Developer v současnosti neposkytl žádný komentář. Firma prodala podíl v jedné z regionálních bank asi za $1,5 mld. V kontextu celkových závazků, které činí $300 mld. jde však o zanedbatelnou částku. Mírně pozitivní zprávou je zvýšený zájem o dluhopisy společnosti ze strany specializovaných distressed fondů. Tyto fondy se zaměřují na papíry firem, které se nachází blízko bankrotu. Záměrem takových investorů je koupit bondy za zlomek nominálu a očekávat, že během restrukturalizace se jim podaří získat zajímavější částku. Lze tak říci, že tito investoři vnímají šanci na alespoň částečně úspěšnou restrukturalizaci firmy.
Zájem o dluhopisy pro občany v 12. emisi byl rekordní, stát zahájil novou emisi
20.09.2021 Lidé si v 12. emisi objednali státní dluhopisy určené pouze pro fyzické osoby, tzv. Dluhopisy Republiky, za 5,6 miliardy korun. To je největší objem od zahájení prodeje dluhopisů na konci roku 2018. Informovalo o tom dnes ministerstvo financí. V předchozí 11. emisi si lidé koupili státní dluhopisy za 4,4 miliardy korun. Dnes MF zahájilo prodej 13. emise dluhopisů určených pro občany, tzv. Dluhopisů Republiky. Ty bude možné koupit do 23. prosince.
Co přijde po skvělých výsledcích? Obavy drží akcie níž, stoupá zájem o dluhopisy
30.07.2021 Závěr týdne stále negativně ovlivňují výhledy některých z velkých technologických jmen, aktuálně především Amazonu. V podstatě se vracíme k naší otázce před startem výsledkové sezóny, tedy zda se trh nechá unést dobrými čísly, nebo přesune pozornost k už ne tak hvězdným příštím kvartálům. Dá se říci, že na investory zatím funguje obojí, ovšem momentálně převládá pohled dopředu a ten je spojen s obavami.
Nasdaq v čele odpoledního propadu, zájem o dluhopisy sílí
27.07.2021 Klesající dluhopisové výnosy ukazují, že jsou investoři stále nervózní. Zájem o bezpečí zvětšily zprávy z Číny, ale může souviset i s rizikem, že po skvělé výsledkové sezóně se pozornost stočí k o poznání pomalejším vyhlídkám. Desetiletý americký výnos je dnes o 5 bazických bodů dole, v případě Německa činí pokles 2 body.
Akcie navazují na pozitivní včerejšek, dluhopisy vysílají zajímavé signály
11.06.2021 Hlavní trhy i při pátku pokračují v pozitivním vývoji. Akcie ve Francii, Británii či Španělsku si připisují kolem půl procenta. Zpět zůstává Německo či Nizozemsko, které se nacházejí jen u včerejšího závěru. Daří se také evropským dluhopisům, na nichž sledujeme další pokles výnosů. Německý 10Y výnos je o 2 bazické body níž. Americké výnosy se naproti tomu pouze konsolidují na nižších úrovních, kam klesly včera. Na ceně stoupají průmyslové kovy i ropa a lehké zisky si drží také zlato.
MMF: Globální finanční systém je díky stimulačním opatřením odolný
06.04.2021 Globální finanční systém je díky masivní podpoře vlád a centrálních bank i za pandemie stabilní. Zatímco rizika jsou z valné části pod kontrolou, oživení z koronavirové krize bude nerovnoměrné a dopady v každé zemi jiné. Ve zprávě o finanční stabilitě to dnes uvedl Mezinárodní měnový fond (MMF). Stimulační opatření podle něj zajistila, že finančním systémem dál bez problémů proudí úvěry firmám i domácnostem.
Akcie v Asii prudce oslabily, v Číně nejvíce od loňského července
04.03.2021 Akcie na burzách v Asii dnes výrazně oslabily, v Číně nejvíce za půl roku. Investoři se zbavovali firem, které se zaměřují na spotřebitele a na výrobu materiálů, kde se obávají, že trh už zpevnil až příliš. K nervozitě přispěl také obnovený růst výnosů klíčových dluhopisů, který si část investorů vysvětluje jako známku, že se začíná zvyšovat inflace a s ní také úrokové sazby.
Dluhopisy potěšila inflace, zatímco akcie se sbírají po odpoledním propadu
10.02.2021 Nevýrazný vývoj z dnešního dopoledne se postupně stáčel pozitivním směrem a také Wall Street začínala nahoře. Odpolední obchodování ale nakonec klidné není a akciím se ve výsledku vede hůř.
Itálie se těší na Draghiho, Alphabet roste po výsledcích, jinak ale akciím dochází dech
03.02.2021 Po několika dnech svižného růstu si akciové trhy přece jen vybírají přestávku. Odpoledne znamená pro evropské indexy vracení úvodních zisků, Londýn či Paříž už jsou v minusu. To ovšem neplatí pro Milán, kterému přináší 1,9 pct k dobru jméno nového premiéra. Měl by se jím stát bývalý šéf ECB Mario Draghi, který dnes potvrdil svůj záměr složit novou vládu.
IT sektor roste, rotace z předchozích dní korigována
11.11.2020 Na hlavních finančních trzích během dne nedocházelo k žádným zvratům, ale pozitivní vývoj se postupně upevnil a nabral na rozsahu. Evropské akciové indexy se posouvají stále více do plusu při růstu ve Frankfurtu a Paříži cca o 0,4 pct a v Londýně o procento. Na amerických trzích po otevření sledujeme korekci vývoje, který přinesl mnohdy masivní zisky cyklickým akciím dříve poškozeným koronakrizí a naopak ubíral peníze z technologického sektoru. Dnes tak naopak velké techy znovu velí k růstu a sektor je klíčovým tahounem S&P 500, jež aktuálně přidává necelé půlprocento.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
10.11.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Pacifiku dnes skončilo v plusu, výjimkou byla Čína. Investory potěšila zpráva stran nadějné vakcíny proti koronaviru vyvíjené společnostmi Pfizer a BioNTech.
Zájem o dluhopisy EU na řešení dopadů koronavirové krize trvá
10.11.2020 Evropská unie získá z prodeje speciálních dluhopisů dalších 14 miliard eur (přes 370 miliard Kč). Jde o druhé kolo nabídky dluhopisů, s jejichž pomocí chce unie řešit dopady koronavirové krize na zaměstnanost. Zájem o dluhopisy byl mimořádný, stejně jako v prvním kole v říjnu. Investoři nabídli 140 miliard eur, tedy desetkrát tolik, než kolik chce unie získat. S odkazem na manažery emise to dnes uvedla agentura Reuters.
Strach z koronaviru ovládá sentiment a dodává sílu dolaru
25.09.2020 Tržní nálada v Evropě se od rána ještě citelně zhoršila. Naděje na nový fiskální balík v zámoří nevydržela trhy podporovat dlouho a do toho se přidaly stále přítomné obavy ze škod, které v Evropě způsobí současná vlna koronaviru. V centru pozornosti je situace ve Francii, Španělsku a Británii, kde přibývají restrikce. Navíc za dnešek zřejmě přijdou další vysoké statistiky o nově nakažených, což v Evropě znamená podporu pro restrikce a v zámoří strach ze začátku nového zrychlování nákazy.
Rusko dnes prodalo rekordní emisi státních dluhopisů
20.05.2020 Ruské ministerstvo financí dnes prodalo v aukci dluhopisy se splatnostní v říjnu 2027 za rekordních 112 miliard rublů (39,1 miliardy Kč). Rusko je tak další zemí, která se rozhodla využít současných mimořádně nízkých nákladů na úvěry a získat peníze k financování plánů na stimulaci ekonomiky po koronaviru, napsala agentura Bloomberg.
Klidnější růstový den. Po dobrých zprávách přijde report Fedu
04.03.2020 Velmi pozitivní den pro akcie i dluhopisy zařídila hlavně včerejší pomoc Fedu a absence nového šoku ze šíření koronaviru. Pomohly však i další zprávy. Sem řadíme americký předvolební boj, kdy tzv. superúterý vrátilo do hry v demokratických primárkách Joe Bidena. Pokles šancí extrémnějšího kandidáta Sanderse trhy kvitují s povděkem a v tomto smyslu jim mohlo svědčit i odstoupení Michaela Bloomberga. Středovější kandidáti tak nebudou dál tříštit síly a s tím rostou Bidenovy šance.
Před Fedem rostou dluhopisy a mírně i akcie. WHO svolává mimořádnou schůzi
29.01.2020 I při pohledu na odpolední vývoj hlavních trhů můžeme říci, že opatrnost investorů trvá, přestože se akciovým indexům daří většinou mírně růst. Jejich zisky jednak nejsou příliš přesvědčivé a navíc neutuchá zájem o dluhopisy, které byly naopak včera v nemilosti. Delší výnosy v USA i Německu klesají skoro o 4 bazické body. Zlato je zhruba na svém a totéž platí pro japonský jen. Eurodolar dál balancuje kolem 1,1000.
Euro padá po ECB, která neudělala vůbec nic
23.01.2020 Na hlavních akciových trzích v Evropě sílí negativní vývoj při poklesu už zhruba o 0,6 pct. Amerika navazuje ztrátami na úrovni 0,3 procenta. Od rána také zesílil zájem o dluhopisy, jejichž výnosy v USA i Evropě klesají na 10Y splatnosti skoro o 5 bodů. Zlato se vymanilo z červeného a připisuje si menší zisky. Naopak ropa pokračuje v pádu, který je už 3procentní. Za pozornost pak dnes stojí rovněž eurodolar, jenž se vydal dolů pod 1,1050.
Nejistota o americké ekonomice a smíšené výsledky. Trhy jsou koncem týdne opatrné
26.04.2019 Na hlavních finančních trzích panuje i koncem týdne celkem opatrná nálada. Hlavní evropské akciové indexy navazují na Asii a většinou lehce klesají. Firemní výsledková sezóna pokračuje ve smíšeném duchu. Na negativní straně najdeme Intel, Total, Deutsche Bank či Glencore, naopak solidními čísly přispěly evropské farmacie.
Slabá data, varování z Kanady a horší výsledky. Dluhopisové výnosy míří dolů, akciím se nedaří
24.04.2019 Americké burzy jsou na tom po otevření lépe než evropské, ale celkově se nálada na trzích oproti včerejšku posunula k horšímu a převládá pokles. Opět hrají významnou roli firemní data, když tentokrát moc nepotěšily Boeing, AT&T či Caterpillar. Stále nás však čekají velká jména jako Microsoft nebo Facebook.
Závěr týdne zhořkl s evropskými daty. Zájem o dluhopisy prudce roste, akcie se prodávají
22.03.2019 Finanční trhy se poslední dobou dostávaly do velmi dobré nálady díky vidině udržení měnové podpory. Byly však znát i pochybnosti dané zhoršením vyhlídek pro ekonomiku ze strany ECB i Fedu. A dnes se obavy ze slábnoucího růstu dostávají naplno do centra pozornosti po datech z eurozóny. Eurozóna svými výkony už delší dobu radost nerozdává, ale už to vypadalo, že nejhorší období zhoršování dat a překreslování prognóz máme za sebou. Dnešní PMI ukazují, že nikoli. Data za březen byla nečekaně špatná, přičemž jako největší zklamání můžeme označit klesající aktivitu v německém průmyslu.
Opatrnost, zamykání zisků z akcií a větší zájem o dluhopisy. Středa přináší změnu
20.03.2019 Středeční obchodování přináší obrat optimistické nálady, kterou jsme na trzích sledovali po většinu nedávných obchodních dní. Změnu naznačil už včerejší závěr na Wall Street a nepřesvědčivá Asie. Evropské akciové indexy následně klesají, přičemž nejhůř je na tom německý DAX . Ten byl včera lídrem růstu díky automobilkám, ale ty ho dnes naopak tíží a přidává se Bayer.
Smíšené obchodování - Boeing zůstává zátěží, brexit rizikem. Zájem o dluhopisy stoupl
12.03.2019 Oproti včerejší Americe a dnešní Asii začalo obchodování v Evropě už méně optimisticky a během dne se situace ještě o něco zhoršila. Nedá se říci, že by na tom byly hlavní akciové indexy vysloveně špatně, ale sledujeme zde už pouze smíšený vývoj při malých změnách ze včerejšího závěru. Amerika na tom odpoledne není o mnoho lépe.
Lehce zklamané akcie a další ztráty pro korunu
06.02.2019 Středeční obchodování na hlavních trzích ukazuje lehký odklon investorů z akcií a směřování do dluhopisů. Nejde ovšem o nic velkého. Evropské akcie jsou na tom smíšeně při podpoře bank a IT, americké indexy pak lehce klesají. Zájem o dluhopisy se soustřeďuje zejména na ty americké, přičemž v Evropě sledujeme pokles hlavně u delších výnosů.
S hrozbou recese se investoři stále více upínají k dluhopisům
14.01.2019 Navzdory oživení trhů v posledních dnech jsou si investoři stále více vědomi, že se posouváme směrem k recesi. Snaží se proto diverzifikovat. Dluhopisy mohou být jejich první volbou.
Zaútočí na volný obchod také Evropa? Vývoj trhů je smíšený, koruna další oslabení odvrátila
28.06.2018 Nerozhodnost a relativní klid evropských akcií z dnešního rána se poměrně brzy změnily v jednoznačný pokles. Hlavní indexy se zanořily hluboko do červeného v čele s německým DAXem a odpoledne se inspiruje také Amerika. Akcie na Wall Street ale ztrácejí zatím mírně.
V České republice stoupá zájem o investice do nemovitostí
05.11.2017 V České republice také současně roste i zájem o dluhopisy vydávané přímo developery. Roste i zájem o realitní fondy. Vzhledem k západní Evropě však stále zaostává. Nemovitostní fond ČS aktuálně expanduje na polský trh, kde za 3 miliardy korun koupil administrativní budovu Proximo ve Varšavě. I když od roku 2006 stoupla průměrná cena pražského bytu o více než 40 %, nabídka fondů, které umožňují pro drobné investory vklad svých peněz do nemovitostí a současně nemuset kupovat dané nemovitosti přímo, se doposud vůbec nezměnila. V západní Evropě jsou na tom mnohem lépe a zde velký výběr z většího množství podílových fondů zaměřených na reality.
Související klíčová slova:
Zvyšování sazeb | Výnosy dluhopisů | Bankéř | Deficit veřejných financí | Oživení cen | Koronavirové krize | Matěj Široký | Alphabet | Prodeje dluhopisů | Veřejné finance | Pavla Temrová | Pfizer | EUR | Mince | Bank of Japan | Fondy obchodované na burze | Mezinárodní měnový fond | Statistiky | Tempo růstu | Hlavní evropské indexy | Výkyvy | Britská libra | Aktiva | Pravděpodobnost | Střední Evropa | Index aktivity | Výsledkové sezóny | Americké dluhopisy | Index PX | Dluhopisy zemí eurozóny | Zasedání ECB | PLN | Lagardeová | Luke Tilley | Krátkodobé dluhopisy | Akcie Societé Generale | Rostoucí ceny | Firemní data | Německý DAX | Ruské ministerstvo financí | Tržní nálada | Investing | Nová data | Le Penová | Pandemie | Americké výnosy | Růst cen | Deflace | Glencore | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Strach | Burza | Brexit | Americká inflace | Fondy kvalifikovaných investorů | Dluhopisy | Volatilita | Nizozemsko | Nízké úroky | Grayscale | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | CZK | Wilmington Trust Investment | Výhled | Oznámení | Nálada v Evropě | HUF | Inflace | Akcie na burzách v Asii | Centrální banky | Česká měna | Přijetí | Kongres | Tapering | Macron | Vice | Futures | Inflace v eurozóně | Akciové trhy | Asociace pro kapitálový trh | Utahování měnové politiky | CL | Vývoj kolem brexitu | MIFID | Stanley Druckenmiller | Ceny zemního plynu | Analytici | Rekordní minimum | Čínská centrální banka (PBOC) | Dluhopis Republiky | Monetární politika | Deutsche Bank | Globální finanční systém | Obchodní války | Marketingová komunikace | Asijské indexy | BNP Paribas | Graf | Emise dluhopisů | Výnosy | Poptávka | Ziskové marže | Parlamentní volby | TD Securities | Zaměstnanost | Ekonomiky | Čínský jüan | PLN/EUR | Realitní kuchařka | Oslabení jüanu | Státní dluh | Peníze | Politika | HUF/EUR | Republikáni | Jüan | Očekávání | Trh s akciemi | Vyšší výnosy | Výplach na akciích | Měnový fond | Sentiment investorů | Akciová burza | CZK/EUR | Lukáš Kovanda | Nákupy | Růst | Nabídka | Americké HDP | Itálie | Snížit úrokové sazby | MiFID II | Drobní investoři | Podnikání na kapitálovém trhu | Prognóza | MF | Koruna | Aktuální kurzy měn | Evropské ekonomiky | Americká centrální banka | Kontrakty | Evergrande | Vysoké ocenění | Nárůst výnosů | Saxo | AUD | Výnosové křivky | Akciový index DAX | Caterpillar | S&P500 | Úrokové sazby | Trh | Mizuho Bank | Zkušenost | Problémy | Rubl | Společnosti | Kapitálový trh | Index | Wilmington Trust | Cristian Maggio | MMF | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Komise | Nejistoty | Kapitál | Index KOSPI | Agentura Reuters | Vývoj státního rozpočtu | Blue chip | Daniel Kotula | Dluhopis | S&P | Ceny emisních povolenek | Objednávky | Unie | Důvěra investorů | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Akciové indexy | Christine Lagardeová | Fundamentální zprávy | Souhrn finančních trhů | Ekonomický vývoj | Podílové fondy | Snížení ratingu | Hang Seng | Prodej dluhopisů | Deficit | Statistický úřad | Obavy ze státního dluhu | Podnikání | Bankéři | Index Hang Seng | Jak spekulovat | Case-Shiller | Eskalace | Firma | Česká koruna | Vlna koronaviru | Opatření | Členské státy | Akciový index | Pozornost | Prudký propad | BIS | 3М | Ekonomické vyhlídky | Korporátní dluhopisy | Summit EU | Burze | Americká měna | Daně z příjmů | Geopolitické události | PX (CZKCASH) | Řetězec | Británie | Výnosy na amerických desetiletých dluhopisech | Růst výnosů dluhopisů | Kiyosaki | Obchodovat | Ropa | Americké indexy | Největší ekonomika | Výplach na akciích ČEZ | Finance | Akcie na Wall Street | Nákupy státních dluhopisů | USA | Stříbro | Pokles cen | Volby | Výdaje | Přijetí eura | ETF | Firemní zprávy | Cena zemního plynu | Prohlášení | Růst HDP | Dluhopisy s kratší splatností | Šíření nemoci | Nemovitostní fondy v ČR | Americká data | Vývoj | Wilmington Trust Investment Advisors | Americké burzy | Úroková sazba | Investiční doporučení | Facebook | Generali Investments CEE | Ruská centrální banka | Dopady pandemie | Rostoucí ceny ropy | Investice do nemovitostí | Zisky firem | Průměrný výnos | Spotřebitelská důvěra | Pfizer a BioNTech | Vydávání dluhopisů | Recese v USA | Měnové politiky | CSI 300 | Akcie Societé | Ministryně financí Alena Schillerová | CNY | Centrální bankéři | KOSPI | Daiwa Securities | Investiční strategie | Bezpečný přístav | ADP | Dlouhodobé dluhopisy | Nemovitostní fond | Miliardy korun | Reálné ekonomiky | Nákupy dluhopisů | Sazby | GBP/EUR | Komise v přenesené pravomoci | Míra nezaměstnanosti v Británii | Investovat | Ekonomiky po koronaviru | Firmy | Nabízené dluhopisy | Firemní výsledky | Averze k riziku | Učitel financí | Zájem investorů | Globální ceny | Distribuce | Fed | Generali Investments | Hry | Akcie bank | Trhy | Společnost BlackRock | FTSE | Rizika | Eurozóna | Fond | ISM | Restrukturalizace | Globální trhy | Měkké přistání | Dluhopisový trh | Úspory | Nová makrodata | Stagflace | Ministerstvo financí | Bilance | CEE | Holubice | Kanadská centrální banka | Ekonomický růst | Prezident Emmanuel Macron | Druhá vlna | Dluhopisy EU | Poradenství | CAD | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Na burze | Společnost | Zadlužování | IT sektor | Hospodaření | Obchod | AUD/USD | Eskalace konfliktu | Bezpečná aktiva | Riziko | Analytik | Emise | Trinity | JPY | Pokles výnosů | Šok | Nástroj | GBP | Čína | CZK/USD | Ceny | Financování | Recese | Pokles | Gazprom | FTSE 100 | Data z trhu práce | Buy the dip | Centrální banka | Objem objednávek | Restriktivní opatření | Mizuho | Libra | USD/EUR | Stratég | SXXP | Forint | Ceny zlata | Commerzbank | Výnos | Trhy dnes | ČEZ | Frank | Benchmark | Oživení cen ropy | Domácí měna | Trinity Bank | Šéf ECB | Minulá výkonnost | Stoxx Europe 600 | Ceny akcií | Ceny energií | Výběr zisků | Euforie | Slabý ekonomický růst | ČNB | Spekulovat | Avast | Rating | Aktuální kurzy | Nemovitostní fondy | Pozitivní zprávy | Vklady | Obchodování | Úroky | Prezident | Rekordní minima | Shortovat | Státní rozpočet | Evropa | Měna | Nasdaq | Zprávy | Ceny ropy | Francie | Předpověď | Technologické společnosti | Eurodolar | Biden | Investiční společnost | ProCent | Síla dolaru | Marže | Společnost XTB | Propad akcií | BNP | Situace | Mario Draghi | Finanční systém | Konsensus | Robert Kiyosaki | Signály | Spready | HDP | Devizový trh | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Index Nikkei 225 | Dolar | Euro | Yield | Klid | Výnosy státních dluhopisů | Ohlédnutí | Etoro | Výprodej | Vývoj trhu | Domácí měny | ČTK | Ztráty | Dnešní události | Japonský jen | Nakupovat | Akcie | Ekonomický cyklus | Société Générale | Návratnost | Pražská burza | Target | Američtí zákonodárci | Institut ZEW | Inflační šok | Češi | Reuters | Globální ekonomika | Výplach | Emmanuel Macron | Kurz | Druhá největší ekonomika | Daně | Americká ekonomika | Úspěchy | Superúterý | Výsledky | Silnější dolar | Druhá vlna koronaviru | Investice | Osobní příjmy | CBDC | Microsoft | Pro investory | Komunikace | Bod | Obchodování na akciových trzích | Obchodování na burzách | Ekonomika eurozóny | Růst ceny zlata | Makrodata | Zisky | Delta | Šéf Fedu | Cyrrus | Fondy | Důvěra | WHO | CAC 40 | Reinvestice | Měny | Burzy | Spread | UST | Rusko | Signál | Zhodnocení | Výsledková sezóna | AEX | Béžová kniha | Cenové tlaky | Dluhopisové výnosy | Nikkei | ZEW | Akcie na burzách | Evropské akcie | TIM | Propouštění | Objem | Investiční | Nálada | Příjmy | Bondy | Prodej | Zasedání Fedu | Bloomberg | Evropská unie | Akcie v Asii | Alena Schillerová | Akcie v Evropě | Hlavní indexy | Rozhodnutí vlády | Vyhlídky | Finanční trhy | Míra | Colt | Korekce | Výrazný pokles | Stimulační opatření | Výkonnost | Předčasné parlamentní volby | Přehled | Tomáš Pfeiler | Agentura Bloomberg | Krize | High | CHF | Index Nikkei | Růst výnosů | James Bullard | S&P 500 | JDE | QE | Cena | Německo | Digitalizace | Krach | Komerční banky | Zadlužení | Rozpočet | Evropské indexy | Kurzy | Finanční prostředky | Přehled kurzů | Solana | Akciové fondy | Medvědi | DAX | Erste | Kurzy měn | Obchodní válka | Zlato | Ekonomika | Měny&Sazby | Desetileté dluhopisy | SEC | Oslabení | Finanční situace | Strach z koronaviru | Práce | Výnosnost | Banky pro mezinárodní platby | Kryptoměny | Banky | BlackRock | Buy | PMI v eurozóně | Wall Street | Zlepšení | XTB | Burzy v Hongkongu | Pozice | Portfolia | Demokratické strany | Švýcarský frank | Nákupu státních dluhopisů | Henry Hub | Eurokomisař | Stoxx | Medvědí trh | Dluhový strop | Transparentnost | Zájem Čechů | Inflační tlaky | Pokračování růstu | Tržní očekávání | Ministryně financí | Sentiment | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Spotřebitelé | Hlavní index Nikkei 225 | Čínská vláda | Nikkei 225 | Saxo Bank | Dobrá investice | Vakcíny proti koronaviru | Nařízení | Ropy | Ben Laidler | Výrobní sektor | Předseda | Americké ekonomiky | USD | O2 | Investing.com | Firemní zisky | Dluhopisové fondy | CZKCASH | Britský statistický úřad | Čínská centrální banka | Propad | ANO | Hospodářské oživení | Dopady koronavirové krize | Nemovitosti | Index CSI 300 | Kanada | Zájem o investice | Nejistota | Investment | Indexy | Státní dluhopisy | Makro | Příjmy a výdaje | Evropská centrální banka | Koruna dnes | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | ECB | Splatnost | Růst ceny | Ziskovost | Doporučení | Inflační očekávání | Francouzský prezident | Největší ekonomika eurozóny | Body | Krypto | Fiskální balík | Payrolls | ROCE | Spekulace | EU | Bankovní sektor | Ekonomický výhled | Miliardy | PBOC | Investor | Nákup dluhopisů | Americké vlády | Jerome Powell | Šíření koronaviru | Banka | Výnos dluhopisů | Nízká inflace | Průmyslové kovy | SPX | Další pokles | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot