Tržní nálada
Jak propojit technickou a fundamentální analýzu?
13.02.2024 Na rozcestí technické a fundamentální analýzy se každý trader musí rozhodnout, jakou cestu zvolí pro svou cestu k úspěchu na finančních trzích. Není to o tom, zda se přiklonit k jedné nebo druhé, ale spíše o tom, jak tyto dvě metody propojit do koherentní strategie. Jaké tedy existují způsoby?
Změna sentimentu na trhu zvyšuje chuť riskovat a vyvíjí tlak na dolar
06.11.2023 Globální trhy minulý týden posílily a v tuto chvíli evidentně uvěřily pozitivnějším zprávám. Nedávné zasedání Fedu údajně rozhodlo o další pauze v cyklu zvyšování sazeb a pravděpodobně v tom bude pokračovat i v budoucnu. K pozitivní náladě přispěla i velmi slabá data o tvorbě nových pracovních míst v USA a pokračující lokalizace blízkovýchodní krize.
Forex: Koruna
12.10.2023 Koruna již dokázala plně vstřebat překvapivě nízký výsledek tuzemské inflace a usadila se v těsné blízkosti 24,50 EUR/CZK. K tomu pomáhá i prudká negativní korekce amerických výnosů a zlepšující se tržní nálada, která hraje do karet celé paletě rizikových aktiv. Při absenci domácích makro čísel bude dnes korunu zajímat především vývoj na hlavních trzích a zvláště pak výsledek zářijové inflace ve Spojených státech (viz eurodolar).
Pokles inflace v USA udržuje ropu v býčí náladě
18.04.2023 To na co všichni tradeři netrpělivě čekali je tu - data o inflaci z USA dorazila na trhy a s ní i vysoká volatilita a pozitivní tržní nálada. Jenže pak se stalo něco, co mnozí nečekali…
Odpoledne přeje dluhopisům či euru, akcie se snaží zvednout hlavu
07.12.2022 První část dnešního obchodování v Evropě byla ovlivněna včerejším pádem v Americe či následným poklesem akcií v Číně. Negativními faktory se staly zejména chmurné výhledy pro příští rok a slabá data z Číny. V průběhu dne však tlak ustává a akcie se snaží aspoň konsolidovat. S&P 500 se obchoduje 0,3 pct v plusu, a mírně do zeleného se postupně dostávají také hlavní evropské indexy.
Náladu před důležitými daty vylepšuje Čína
04.11.2022 Po dalším negativním dni na Wall Street se Evropa zvedá, když klíčové akciové indexy si připisují přes procento k dobru. Americké futures pak naznačují pozitivní start v zámoří. Lepší tržní nálada se opírá hlavně o pokračující spekulace na změny v čínské politice nulové tolerance k covidu a na snížení rizika vyloučení čínských akcií z amerických trhů. Americký audit údajně úspěšně pokračuje v inspekci čínských firem.
Akcie na pražské burze během týdne posílily o 1,1 procenta
08.07.2022 Akcie na pražské burze během zkráceného týdne posílily. Index PX stoupl o 1,1 procenta na 1230,7 bodu. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Největší růst zaznamenaly akcie skupiny ČEZ. Nejvýraznější pokles naopak postihl cenné papíry akcií Pilulky. V předchozím týdnu akcie na pražské burze klesly o 5,5 procenta.
Rozhodný týden centrálních bank vyvolává obavy na trzích
03.05.2022 Tento týden plný očekávání rozhodnutí centrálních bank je výzvou pro situaci na trhu, neboť Australská rezervní banka (RBA), Federální rezervní systém a Bank of England (BoE) zveřejňují rozhodnutí o úrokových sazbách a prohlášení o měnové politice.
Dobrá nálada se drží, data ji nezkazí. OPEC+ dnes rozhoduje o těžbě
04.01.2022 Z hlavních ekonomik po přelomu roku začínají chodit první zajímavá makrodata a zatím vypadají slušně. Prosincový čínský index PMI z průmyslu stoupl na 50,9 bodu a překonal očekávání. Německé maloobchodní tržby za listopad výrazně zmenšily meziroční pokles na -0,2 pct. Odpoledne bychom se měli dočkat slušného výsledku ze zámoří, kde se průmyslový index ISM sice podle odhadů má snížit na 60 bodů, to by ale stále znamenalo pěkný odstup od neutrální 50bodové hranice.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
24.08.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří také dnes skončilo v zelených číslech. V Hongkongu se dařilo technologickým titulům, akcie Tencent přidaly téměř 9 %, cenné papíry Meituan vystřelily o 13,5 % a cenné papíry holdingu Alibaba zpevnily o 9,5 %. Z makrodat se investoři zaměřili na novozélandské maloobchodní tržby.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
20.08.2021 1) Japonské akcie dnes uzavřely nejníže za letošní rok. Dolů je táhly automobilky a na ně navázaná odvětví. Toyota ve čtvrtek snížila svůj plán výroby, což umocnilo obavy ohledně oživení ekonomiky po pandemii covidu-19. Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 klesl o 0,98 % na 27 013,25 bodu, což je nejnižší hodnota od loňského 28. prosince. Za celý týden tento burzovní ukazatel ztratil 3,4 %, což je nejhlubší týdenní ztráta od poloviny května. V polovině února index překonal poprvé od srpna 1990 hranici 30 000 bodů.
Evropa jako sázka na cyklus, eurodolar míří vzhůru
18.05.2021 Zatímco včera trhy ještě brzdily v rozletu obavy z inflace, dnes se už pozornost přesouvá o něco více k cyklickému oživení. Americkým akciovým trhům se tak nepodařilo dostat ze záporu, ale evropské indexy už rostou. DAX je +0,3 pct, nizozemský AEX roste o 0,7 procenta. Výnosy dluhopisů na hlavních trzích vykazují minimální změny.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
06.11.2020 1) Japonské akcie uzavřely dnešní obchodování na nejvyšší úrovni za téměř 30 let, a navázaly tak na silný čtvrteční růst cen akcií ve Spojených státech. Investoři stále doufají, že patová situace v Kongresu USA zabrání výraznějším politickým změnám v případě, že se prezidentem stane kandidát Demokratické strany Joe Biden. V plusu skončila i většina ostatních asijských burz.
Strach z koronaviru ovládá sentiment a dodává sílu dolaru
25.09.2020 Tržní nálada v Evropě se od rána ještě citelně zhoršila. Naděje na nový fiskální balík v zámoří nevydržela trhy podporovat dlouho a do toho se přidaly stále přítomné obavy ze škod, které v Evropě způsobí současná vlna koronaviru. V centru pozornosti je situace ve Francii, Španělsku a Británii, kde přibývají restrikce. Navíc za dnešek zřejmě přijdou další vysoké statistiky o nově nakažených, což v Evropě znamená podporu pro restrikce a v zámoří strach ze začátku nového zrychlování nákazy.
Crypto newsletter: Tržní sentiment na Bitcoinu dosáhl na roční maximum
07.08.2020 Trh s kryptoměnami si během posledních seancí prošel boomem. Téměř všechny hlavní měny prorazily své klíčové úrovně rezistence. Bitcoin po proražení úrovně 10 tis. dolarů pokračoval vzhůru a v současnosti ho od dalšího růstu "zdržuje" rezistence na úrovni 12 tisíc. Další z kryptoměn jako Ripple nebo Ethereum rostly ještě výraznějším tempem. Ripple přidal 42 % a Ethereum se v tomto týdnu už obchoduje se ziskem 26 %.
Akcie zvedají hlavu, opatrnost však převládá
25.06.2020 Kombinace slabšího výhledu pro globální ekonomiku, upozornění na doutnající obchodní spory mezi USA a Evropou a stále rychlejší expanze koronaviru v USA přece jen vedla investory k opatrnosti. Zřejmě probíhá i přehodnocování představ o hospodářském oživení, ale výrazné změny to nebudou.
Akcie zpět v dobré náladě a euro pod tlakem
19.02.2020 Finanční trhy během středy překonávají další dílčí negativní zprávy spojené s koronavirem. Už včera bylo znát, že profit warning Applu nenalomí optimismus, který se investorů už delší dobu pevně drží. Dnes následuje u akcií návrat nahoru, když klíčové evropské indexy stoupají v průměru o 0,6 procenta. Další zisky si připisuje také ropa, jejíž vývoj tak může trochu uklidnit OPEC. Špatně na tom nejsou ani dluhopisy, jejichž pohyb je dopoledne smíšený při malých změnách výnosů.
Strach z obchodní války posílá akcie i výnosy dolů. Dnešní inflační data mohou ovlivnit Fed
12.06.2019 Už včerejší dění na Wall Street naznačilo, že se pozitivní tržní nálada vyčerpává. Dnešek v Asii i Evropě to jen potvrzuje. Evropské akciové indexy jsou asi půl procenta v záporu. Je znát, že se na scénu částečně vracejí obavy z obchodní války. Podpořit je mohla včerejší slova Donalda Trumpa, který sice nejprve opakoval své známé postoje, ale pak také dodal, že není ochoten dál jednat s Čínou, dokud nekývne na čtyři až pět jeho klíčových požadavků. Bližší detaily však nesdělil.
ECB dostatečnou podporu nedodala, Trump znovu hrozí a dobrá tržní nálada je pryč
06.06.2019 Evropská centrální banka nezměnila sazby a natáhla očekávané období stabilních sazeb až do poloviny příštího roku. To moc nepřekvapí. Banka mírně zhoršila prognózu pro inflaci a růst na příští dva roky, přičemž dál zmiňuje rizika směrem dolů. Uvádí také nižší inflační očekávání, která podle nás měla na úpravu výhledu sazeb důležitý vliv.
Tržní nálada se zvedla, ale opatrnost převládá. Eurodolar se koncem týdne konsoliduje
23.03.2018 Strach z obchodních válek oběhl svět, ale na konci týdne se přece jen dostavilo zklidnění. Evropské akcie zmenšily úvodní ztráty a Wall Street se snaží držet lehce v plusu. Donald Trump se sice opět snaží kout železo, dokud je "rudé", ale jeho hrozba vetováním zákona o navýšení rozpočtových výdajů už další otřesy nevyvolala. Vzhledem k tomu, že přerušení vládních výdajů zatím vždy trvalo krátce a neznamenalo vážné škody, ho trhy vcelku oprávněně neberou jako bezprostřední hrozbu.
Tržní nálada se zvedla, ale opatrnost převládá. Eurodolar se koncem týdne konsoliduje
23.03.2018 Strach z obchodních válek oběhl svět, ale na konci týdne se přece jen dostavilo zklidnění. Evropské akcie zmenšily úvo...
Japonský jen pod tlakem euforie na akciích. Překvapivě špatně si vede dolar
04.01.2018 Velmi pozitivní nálada vůči riziku, která panovala na trzích ráno, přes den ještě nabrala na obrátkách. Evropské akcie zvýraznily své zisky a vzhůru se po otevření vydala také Wall Street. Bezpečné dluhopisy jsou dnes pod tlakem, ale třeba zlato nakonec svou ztrátu nahradilo. O rizikovější dluhopisy je slušný zájem.
Dolaru se daří, ale na jen nestačil. Tržní nálada odpoledne stoupá
06.12.2017 Jednou z mála měn, kterým se dnes proti dolaru viditelně dařilo, je japonský jen. Ten zúročil negativní sentiment na trzích, který se projevoval rotací investorů z rizikovějších do bezpečnějších aktiv.
Akcie na pražské burze v týdnu oslabily o 0,5 procenta
13.10.2017 Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu oslabily. Index PX od minulého pátku ubral 0,5 procenta na 1053,1 bodu. Největší nárůst zaznamenaly akcie mediální skupiny CME. Nejhůře se vedlo cenným papírům telekomunikační firmy O2, vyplývá z výsledků burzy. V předchozím týdnu akcie posílily o více než procento.
Eurodolar nad 1,18. Tržní nálada se zhoršuje, ústup dolaru pokračuje
10.10.2017 Obchodování na hlavních finančních trzích probíhá stále bez zásadních impulsů v podobě nových dat či událostí. Odpoledne převládla negativní nálada, která tlačí dolů akcie v Evropě a rovněž na amerických burzách, kde hlavní indexy mažou své úvodní zisky. Naproti tomu se značně daří drahým kovům a dobře na tom jsou také americké dluhopisy. Výnosy v zámoří klesají, zatímco v Evropě vykazují většinou pouze malé změny.
Ozvěny trhu: Komoditám by měly vévodit palladium a základní kovy
28.11.2013 Zatímco některá procyklická finanční aktiva těží z kombinace uvolněné měnové politiky centrálních bank a postupného hospodářského oživování rozvinutých ekonomik, ceny komodit výraznějších změn nedoznávají. Investoři přesouvají svoje volné, prakticky neúročené, peněžní prostředky do akcií rozvinutých zemí, zatímco zájem o komodity zůstává stranou. Zřejmě hlavním důvodem této zdrženlivosti k nefinančních aktivům je všeobecné zpomalování rozvíjejících se ekonomik a zejména pak hospodářský útlum v Číně. Důvod však můžeme hledat i ve zvýšené nabídce některých komodit, která přispívá k jejich nepopularitě. Mezi ně lze zařadit mnoho zemědělských plodin, měď, energetické uhlí či zemní plyn. Od těchto aktiv v nadcházejících kvartálech příliš čekat nemůžeme a pravděpodobně se tak budou jejich ceny pohybovat v širším cenovém pásmu.
Fyzické zlato se těší velkému zájmu
04.09.2013 Zlato se pomalu začínat vracet na výsluní, alespoň podle globální poptávky po fyzickém zlatě. Zájem o fyzické zla...
Fyzické zlato se těší velkému zájmu
04.09.2013 Zlato se pomalu začínat vracet na výsluní, alespoň podle globální poptávky po fyzickém zlatě. Zájem o fyzické zla...
EUR/USD
16.01.2013 Protože obchodníci se snaží o výprodej, aby si zajistily své zisky, EUR/USD se tak snížil o 46 pipů na 1,3336. Tohle je také doba, kdy s...
EUR/USD
16.01.2013 Protože obchodníci se snaží o výprodej, aby si zajistily své zisky, EUR/USD se tak snížil o 46 pipů na 1,3336. T...
Dolar je stále pod tlakem kvůli poptávce po riziku a očekávané politice Fedu
06.10.2010 Koruna byla v úvodu lehce silnější, ale rychle se vrací na předchozí úroveň 24,50 za euro. Zatímco ...
Dolar je stále pod tlakem kvůli poptávce po riziku a očekávané politice Fedu
06.10.2010 Koruna byla v úvodu lehce silnější, ale rychle se vrací na předchozí úroveň 24,50 za euro. Zatímco k ...
Související klíčová slova:
FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čína | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | USD/CAD | USA | Nezaměstnanost | Britská libra | OPEC | Koruna | G20 | HDP | Pražská burza | Česká měna | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Poptávka | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Eurodolar | Cenné papíry | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bazický bod | Bloomberg | Bod | Broker | Burza | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční trhy | Foreign Exchange | Fundamentální zprávy | Futures | Grafy | IPO | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | MMF | MT4 | Makléř | Obchodní příkazy | Risk | Měna | Měny | Fluktuace | Nabídka | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Průmyslové objednávky | Rally | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Splatnost | Stagflace | Support | Trader | Trading | Trend | Ukazatel | Uptrend | Volatilita | Výnos | Wall Street | Zlato | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Goldman Sachs | Evropa | Japonské akcie | Cena ropy | Komerční banka | Bank of America | Indexy | Investoři | Psychologie tradingu | Fundamenty | EU | Zasedání Fedu | Ekonom | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Sázka | Ceny komodit | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | IEA | Ozvěny trhu | ČSOB | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Investment Banking | CAC 40 | Aktuální kurzy | Regulace | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Makro | Výrobní ceny | Makrodata | BTC | Donald Trump | Burzy | Obchodníci | Semináře | Aktivum | Delta | Index | Akcie dnes | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Cena | Ceny zlata | CZK | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomický výhled | Eura | Exchange | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Index PMI | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | ISM | J&T | Kurzy | Libra | Londýnská burza | Londýnská burza kovů LME | Makléřské zkoušky | Management | Market | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Nikkei 225 | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Portfolia | Prognóza | Reuters | Ropy | Sázky | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Trh | Volatility | Výprodej | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Zisky | Tradeři | CNBC | Indie | Měď | ROCE | Spojené státy | Vybírání zisků | Převis | Tržby | QE | Miliardář | Boháč | MT4 Multiterminal | eBook | Tržní sentiment | Komise | Federální rezervní systém | Market sentiment | Burze | Forex account | Forex accounts | Investment | Learn forex | Lite Forex | Managed forex | Managed forex account | Managed forex accounts | Natixis | Bankovní sektor | Investing.com | TLTRO | Zvyšování sazeb | HUF/EUR | Úspěch | Růst cen akcií | Hospodářské výsledky | Finanční aktiva | Globální trhy | Finanční centrum | Sentiment trhu | Ekonomické indikátory | Přehled | Firmy | Strategy Research | Economic | Akcie v USA | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Velké banky | S&P Global | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Akcie mediální skupiny CME | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Alibaba | Dnešní obchodování | Kryptoměny | S&P | Bezpečné dluhopisy | Akcie na pražské burze | Ztráty | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Nejistota | Erste | CySEC | Ripple | Ethereum | Vysoká volatilita | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | Rekordní minima | Mzdy | Hlavní evropské indexy | Analytik J&T Banky | Krize | Historické rekordy | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Americká vláda | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Měny&Sazby | ČTK | Zasedání americké centrální banky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Hlavní ekonom | Očekávání | Purple Trading | Obchodování ropy | Obchodníci s měnami | Kurzotvorná informace | Americký akciový trh | Obchodování s cizími měnami | Palladium | Coinmarketcap | Ethereum Classic | ETC | Invesco | Binance | Crypto | Wood & Company | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | OPEC+ | Technologické akcie | L.F. Investment Limited | Obchodní analýza | Domácí měna | Poptávka po dolaru | Měny v regionu | Dluhopisové výnosy | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Volatilita na trzích | Analytici společnosti | Zájem o dluhopisy | Evropské dluhopisy | Zvýšení sazeb | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Burzovní ukazatel | Inflační očekávání | Obchodní aktivity | CNY | Chainalysis | Stablecoin | Crypto newsletter | Vlastní kryptoměny | Rozhodnutí centrálních bank | Americké futures | Oživení ekonomiky | Jak obchodovat ropu | RISK-ON | Obchodní spory | Tým FXstreet.cz | Automobilky | Milan Vaníček | Analytik J&T | Evropské firmy | Trh práce | Inflace v USA | PLN/EUR | Technické analýzy | Pfizer | Růst cen | Vysoké riziko | Největší pokles | Miliardy | Americká data | ADP | HUF | PLN | Propouštění | Impuls | Průmyslová výroba v Německu | Problémy | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | GBP/EUR | Dobrá nálada | Nálada | Prohlášení | Míra | Měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | xStation5 | Ztráta | Demokratické strany | Výnosy státních dluhopisů | Hospodaření | Zbrojovky | Inovace | RBA | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Poradenství | Ministerstvo práce | Míra zadlužení | Zadlužení veřejného sektoru | Cenové tlaky | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Nálada v Evropě | Trhy | Šíření koronaviru | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Nejvýraznější pokles | Mobilní operátor | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vstupy | L.F. Investment | Pochybnosti | Strach z koronaviru | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | Medvědi | COVID-19 | Směřování trhů | Německé maloobchodní tržby | Kanadská centrální banka | Toyota | Vývoj | Nová data | Mzda | Restrikce | Rozhodnutí centrální banky | Hlavní měny | Akcie Tencent | Tencent | Energetické společnosti | Posílení ekonomiky | Pandemie COVID-19 | Index ISM | Demokraté | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Dávky v nezaměstnanosti | Růst | Signál | Biliony | Evropský parlament | Ekonomiky | Poradce | Práce | Údaje | Oživení v Číně | Výroba v Německu | Pákistán | Statistiky | Chuť riskovat | Obchodovat ropu | Rizikové averze | S&P500 | Debata | Evropská data | Evropské indexy | Posílení | Joe Biden | Data z trhu práce | Americká centrální banka (Fed) | Zadlužení | Expanze | Politika centrální banky | Dominance bitcoinu | Kupci | Investovat peníze | JDE | Unie | Dlouhodobý výhled | Průraz | CZG | Střední Evropa | Špatné zprávy | Rally na ropě | Covid | Druhá vlna | Vlna koronaviru | Ceny | Důvěra | Výzkumy | Tržní sentiment na Bitcoinu | Sentiment na Bitcoinu | Zvýšení daní | Mezinárodní agentura pro energii | Biden | Pracovní místa | Celková míra nezaměstnanosti | AEX | Akcie Pilulky | China Telecom | S&P Global Inc | P2P | Colt | Jádrová spotřebitelská inflace | Nárůst výnosů | Admirals | Pandemie covidu-19 | Data o inflaci | Směřování trhu | Pandemie COVID | Riziko ztráty | Evropské společnosti | Cíle | Cyklus zvyšování sazeb | Obchodování v Evropě | Spotové ceny | Odvětví | Varianta delta | Boom | Chování | Spotové ceny ropy | Dění v Afghánistánu | Meituan | ETF Invesco China Technology | Invesco China Technology | Společnosti | Opatření | Čínský index | Akcie zbrojovky | Akcie skupiny | Společnost | Inflace ve Spojených státech | TIM | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zveřejnění úrokových sazeb | 3М | Vojtěch Boháč | Fundamentální analýzy | Spotřebitelské inflace | Komentáře Fedu | Zvyšování sazeb Fedu | Konflikt na Ukrajině | Pokles inflace | Celkový trend | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Pepa Zeman | Investiční cíle | Obraty | Boj proti inflaci | CFD (Rozdílové smlouvy) | Pokles inflace v USA | CZ | Spojení | Vice | Směřování | Ekonomické podmínky | Izraelský konflikt | Trhy jsou dynamické | Vstup do trhu
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot