Kurz bitcoinu
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
25.06.2024 1) Kurz bitcoinu se v noci na dnešek dostal krátce pod hranici 60.000 dolarů (1,4 milionu Kč), na burze Bitstamp sestoupil až asi na 59.700 dolarů. Hodnota největší a patrně nejznámější kryptoměny tak byla nejníže od začátku května.
Kurz bitcoinu se krátce propadl pod 60.000 dolarů
25.06.2024 Kurz bitcoinu se v noci na dnešek dostal krátce pod hranici 60.000 dolarů (1,4 milionu Kč), na burze Bitstamp sestoupil až asi na 59.700 dolarů. Hodnota největší a patrně nejznámější kryptoměny tak byla nejníže od začátku května.
Bitcoin: Cíl tohoto býčího cyklu je 300 000 dolarů
09.04.2024 Kurz bitcoinu po sérii korekcí v minulém týdnu výrazně posílil. Poslední cenový pohyb vytlačil hlavní kryptoměnu nad kritickou zónu rezistence, což před nadcházejícím halvingem vzbudilo optimismus investorů.
Bitcoin je těsně před parabolickým růstem
08.02.2024 Renomovaný analytik krypto trhu Peter Brandt zhodnotil aktuální dynamiku přední kryptoměny tak, že bitcoin je na pokraji parabolického růstu. Podle jeho býčího výroku, založeného na teorii Elliottových vln, zřejmě nedávné grafy bitcoinu odrážejí pattern naznačující potenciální parabolické zrychlení cenového růstu bitcoinu. Bitcoin je podle Brandta v závěrečné fázi poklesu a brzy zahájí nový růstový cyklus.
Investiční transformace: bitcoinové ETF otevírají nové příležitosti
25.01.2024 Poté, co americká Komise pro cenné papíry (SEC) schválila bitcoinové spotové burzovně obchodované fondy (ETF), můžeme říci, že nastává nová éra investování do kryptoměn. Znamená to, že investování do "krypto segmentu" bude jednodušší pro širší populaci, konkrétně pro jednotlivce, pro které byl proces nákupu kryptoměn příliš složitý.
2023: Rok technologií a vysokých úrokových sazeb
15.01.2024 Ačkoliv to tak při pohledu na zprávy nemusí vypadat, loňský rok (především díky mohutnému finiši) nakonec dopadl výnosově skvěle. Minimálně z pohledu kapitálových trhů.
Objem obchodů s kryptoměnami loni stoupl o desetinu na 3,8 miliardy Kč
04.01.2024 Češi loni utratili za kryptoměny přes 3,8 miliardy korun, což je o desetinu více než v předchozím roce. Za poslední měsíc loňského roku objem obchodů proti listopadu vzrostl zhruba o 50 milionů na 350 milionů korun, meziroční nárůst pak byl o víc než polovinu, uvedl obchodník Bit.plus. Zájem se soustředil především na bitcoin a ethereum.
Bitcoin poprvé od dubna 2022 stoupl nad 45.000 USD
02.01.2024 Bitcoin dnes poprvé od dubna 2022 vystoupil nad úroveň 45.000 USD (více než jeden milion Kč). Největší světovou kryptoměnu podpořil optimismus související s možným schválením investičních spotových bitcoinových fondů obchodových na burze (ETF), uvedla agentura Reuters. Loni bitcoin posílil o 156 procent, což byl jeho nejlepší výkon od roku 2020.
Technologická skupina SatoshiLabs vytvořila odvětví a standardy pro celý svět, nyní bilancuje 10 let. Zabodovala i s novými modely od Trezoru
21.12.2023 Letos je to 10 let od vzniku nejznámější a největší české kryptospolečnosti, skupiny SatoshiLabs. Spolu s první kryptopeněženkou Trezor ale v SatoshiLabs vytvořili také bezpečnostní standardy, které tvoří základ pro naprostou většinu současných hardwarových peněženek na světě. Na svém kontě má skupina zároveň desítky dalších prvenství v kryptoprůmyslu a její výrobky a služby používají miliony uživatelů. A s novinkami nekončí. Vedle Trezoru má být následující rok bohatý na novinky také v dceřiných společnostech Tropic Square, Invity a Vexl. Skupina je jednou z poměrově nejziskovějších firem Česka. Její tržby činily za rok 2021 přes 1,2 miliardy korun, zisk EBITDA 720 milionů korun.
Robert Kiyosaki počítá s úpadkem USA, prosazuje investice do kovů a bitcoinu
29.05.2023 Kurz bitcoinu se zastavil na poměrně silné úrovni rezistence, stejně jako Ethereum. Než však proberu technický obrázek, rád bych řekl pár slov o tom, jak se renomovaný spisovatel a autor knihy "Bohatý táta, chudý táta" Robert Kiyosaki dívá na dluhovou krizi v USA a na prodloužená jednání o dluhovém stropu. "Politici diskutující o zvýšení amerického dluhového stropu ve výši 30 bilionů dolarů – špatná komedie, divadlo Kabuki," řekl Kiyosaki.
Těžba bitcoinu v roce 2023: 18 ziskových ASIC zařízení a dominantní pozice tří největších výrobců
16.05.2023 Podle statistiky z poloviny května je při dnešním směnném kurzu bitcoinu ziskových 18 různých zařízení pro těžbu bitcoinů s integrovaným obvodem pro konkrétní aplikaci (ASIC).
Technická analýza páru BTC/USD na 31. ledna 2023
31.01.2023 Cena bitcoinu (BTC) se od začátku roku silně odráží, což se promítá i do finanční situace těžařů. Komunita zabývající se těžbou nejstarší kryptoměny zaznamenala v průběhu prvního měsíce roku 2023 nárůst příjmů o 50 %. To vše samozřejmě díky odměnám za vytěžené bloky a transakčním poplatkům.
Rok 2022: Shrnutí vývoje na finančních trzích
26.12.2022 Do roku 2022 jsme vstupovali na vlně euforie. Obavy z dalších pandemických lockdownů se výrazně snížily po rozšíření méně smrtelné varianty omikron a problémy v dodavatelských řetězcích začaly ustupovat. Akcie, kryptoměny i nemovitosti se obchodovaly na historických maximech po úžasné dvouleté rally tažené penězi z vrtulníků, kvantitativním uvolňováním a nulovými úroky. Obavy ze skončení této bombastické párty byly na místě, úrokové sazby již musely jít nevyhnutelně vzhůru a korekce na rizikových aktivech se dala čekat.
Experti: Pád FTX bude tlačit cenu bitcoinu dolů, přiláká to nové investory
14.11.2022 Krach kryptoměnové burzy FTX bude mít zřejmě za následek další pokles ceny bitcoinu a dalších měn, což však může přilákat nové investory. Bitcoin se dnes ráno opět propadl pod hranici 16.000 USD, což odpovídá 380.000 Kč, tedy na nejnižší úroveň za poslední dva roky. Podle odborníků by bitcoin mohl klesnout až k 10.000 USD, uvedli dnes na dotaz ČTK.
Objem obchodů s kryptoměnami v ČR byl do srpna o miliardu Kč nižší než loni
07.09.2022 Češi v srpnu nakoupili kryptoměny za zhruba 200 milionů korun, což je zhruba stejně jako ve stejný měsíc loni a zároveň podobný objem jako letos v červenci. Za osm měsíců roku objem obchodů v ČR meziročně klesl o jednu miliardu na 2,6 miliardy korun. Vyplývá to z údajů největšího tuzemského obchodníka Bit.plus.
Bitcoin poprvé od roku 2020 klesl pod hranici 20.000 dolarů
19.06.2022 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin včera poprvé od prosince 2020 sestoupila pod hranici 20.000 dolarů (zhruba 470.000 Kč). Trh s kryptoměnami je v poslední době pod tlakem kvůli odklonu investorů od rizikovějších aktiv, za kterým stojí zpřísňování měnové politiky.
Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády
19.06.2022 - Bitcoin, jehož zkratka je BTC, je virtuální internetová měna. Jejím hlavním znakem je, že nemá žádnou centrální autoritu, která by řídila například množství peněz v oběhu. Bitcoin je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci.
Bitcoin se dál hroutí
14.06.2022 V úterý se vlajková kryptoměna dostala na nové swingové minimum a na začátku obchodní seance spadla na 20 950 USD.
Jaké musí být splněny podmínky, aby bitcoin (BTC) začal růst?
27.05.2022 Aby trhy začaly růst, musí být splněno hned několik podmínek, na které v asociaci na aktuální situaci poukážeme. Bitcoin a vůbec celý finanční trh se drží velmi dlouho víceméně při zemi, což je dáno makroekonomickým vývojem a jejich přirozenou cykličností. Co jde prostě nahoru, musí jednou dolů. A co jde dolů, musí nakonec jednou nahoru.
Češi do konce dubna nakoupili kryptoměny za 1,5 mld. Kč, o polovinu míň než loni
09.05.2022 Češi za první čtyři měsíce letošního roku nakoupili kryptoměny za zhruba 1,5 miliardy korun, což je zhruba o polovinu méně než ve stejném období loni. Za duben se objem obchodů pohyboval okolo 400 milionů Kč, tedy zhruba stejně jako v březnu. Stále převládá bitcoin a ethereum. Vyplývá to z aktuálních údajů největšího obchodníka Bit.plus.
Investování během inflace: rozpětí a bezpečí
20.04.2022 Již delší dobu je o úspory malý nebo žádný zájem. Kromě toho se v současné době potýkáme s výraznou inflací, takže hodnota vašich peněz relativně klesá. Přemýšleli jste někdy o kryptoměnách? Kurz bitcoinu může být velmi volatilní, ale stále je mnohonásobně vyšší než před několika lety. Stále více seriózních investorů považuje kryptoměny za součást zdravé a rozložené správy majetku.
Češi za čtvrtletí zobchodovali kryptoměny za miliardu
14.04.2022 V prvním čtvrtletí letošního roku investoři v Česku zobchodovali kryptoměny za zhruba 1,1 miliardy korun. To je zhruba o polovinu méně než ve stejném období loni během takzvané bitcoinové horečky. Největší objem obchodů i nadále připadá na bitcoin a ethereum, říká ředitel a zakladatel české společnosti Bit.plus Martin Stránský.
Objem obchodů s kryptoměnami do března klesl meziročně o polovinu na 1,1 mld. Kč
14.04.2022 Češi v prvním čtvrtletí letošního roku zobchodovali kryptoměny zhruba za 1,1 miliardy korun. Je to asi o polovinu méně než ve stejném období loni během takzvané bitcoinové horečky. Největší objem obchodů i nadále připadá na bitcoin a ethereum. Vyplývá to z údajů největšího obchodníka Bit.plus.
Bitcoin a ether jsou vskutku býčí, ale s výtkami
11.04.2022 V rámci dnešní analýzy se budeme věnovat měsíčnímu a týdennímu grafu bitcoinu (BTC). K čemuž přidáme týdenní graf etheru, ať víme, jak je na tom vůbec nejoblíbenější altcoin. Je dobré i zmínit, že Federální rezervní banka (Fed) zveřejnila velmi důležitý dokument, který se nazývá FOMC Minutes. Jedná se v podstatě o podrobnější přepis z poslední schůze Fed, který se zveřejňuje deset dní po schůzi.
Bitcoin rychle sílí, jak vysoko se můžeme dostat?
30.03.2022 Bitcoin a vůbec celý trh s kryptoaktivy pokračuje v sebevědomém růstu. Bitcoin totiž dokázal prorazit hned několik klíčových rezistencí, a především uskutečnit průlom z dlouho sledovaného obratového patternu. Jedná se o velmi relevantní signály, které by mohly nasvědčovat tomu, že celý trh si rostoucí trend minimálně pár týdnů udrží.
Bitcoin od začátku roku ztratil 3,5 procenta. Válka jej příliš neovlivnila
27.03.2022 Nejznámější kryptoměna bitcoin letos od začátku roku ztratila 3,5 procenta a aktuálně se obchoduje kolem 44.600 dolarů, tedy těsně nad jedním milionem Kč. Je to zároveň o třetinu níže než loni v listopadu, kdy bitcoin dosáhl historického maxima. Válka na Ukrajině ale jeho kurz neovlivnila tolik, jak se zpočátku očekávalo. Vyplývá to z údajů serveru Kurzy.cz a vyjádření ekonomů.
Objem obchodů s kryptoměnami v únoru klesl o 100 milionů na 300 milionů Kč
02.03.2022 Objem obchodů s kryptoměnami v Česku v únoru proti předchozímu měsíci klesl o zhruba 100 milionů na 300 milionů Kč. Za první dva měsíce letošního roku se objem obchodů s kryptoměnami meziročně snížil o čtvrtinu na 700 milionů korun. Dominantní zůstává bitcoin s nadpolovičním podílem na objemu obchodů. Vyplývá to z aktuálních údajů největšího tuzemského obchodníka Bit.plus.
Geopolitická situace srazila kurz bitcoinu na 36 000 USD a kapitalizaci krypto trhu: přišel už medvědí trh?
22.02.2022 Bitcoin opět prokázal svou závislost na geopolitické situaci. S růstem napětí mezi Ruskou federací a Ukrajinou kryptoměna spolu s akciovými trhy aktualizovala lokální minima. Včera, 21. února, aktivum opět provedlo medvědí prolomení klíčové zóny supportu na úrovni 38 700 USD a nyní se pohybuje směrem k základní oblasti lokálního růstového trendu. S ohledem na rostoucí ekonomické a politické napětí ve světě je třeba za jeden z hlavních scénářů považovat vytvoření nového, možná hlubšího, dna.
Mexický miliardář Ricardo Salinas Pliego říká: Kupujte bitcoiny, dokud jsou levné
22.02.2022 Kurz bitcoinu míří k 36 000 USD a ether opět testuje support na úrovni 2 620 USD. Skutečnost, že obchodníky zneklidňuje dnešní otevření amerických trhů, které první světová kryptoměna poslední dobou bedlivě následuje, poukazuje na nervozitu situace i na trhu kryptoměn, zejména v kontextu prudké eskalace geopolitického napětí. Na druhou stranu řada technických ukazatelů dlouhodobě naznačuje pokračování medvědího trendu, který u některých altcoinů a tokenů započal v letošním roce, a nedávný růst, byť tak sebevědomý, zatím změnu sentimentu nedokazuje. Než se podrobněji zmíním o technickém obrazu bitcoinu a etheru, rád bych řekl pár slov o prezidentovi peruánské centrální banky, který nedávno kritizoval hodnotu kryptoměn.
Co způsobilo poslední propad ceny bitcoinu?
09.12.2021 První prosincový víkend zaznamenal kurz bitcoinu k americkému dolaru hluboký propad, a to až ke 42 000 amerických dolarů za jeden bitcoin. Přitom ještě před víkendem se jeho cena na burzách pohybovala okolo 57 000 amerických dolarů. K nastalé situaci přispěl sled událostí na světových trzích, přičemž finální propad následně zpečetila tzv. likvidační kaskáda pákových obchodů.
Obchody s kryptoměnami v listopadu vzrostly o polovinu
03.12.2021 Obchody s kryptoměnami v listopadu ožili, počet obchodů vyrostl o polovinu a dostal se tak na 300 milionů korun. Češi letos utratili celkem 4,5 miliardy korun za kryptoměny.
Obchody s kryptoměnami v listopadu vzrostly na 300 milionů Kč
02.12.2021 Obchodování s kryptoměnami v listopadu zažilo oživení. Celkový objem obchodů proti předchozímu měsíci vzrostl o téměř polovinu na 300 milionů korun. Celkově již Češi letos nakoupili kryptoměny za zhruba 4,5 miliardy korun, uvedl zakladatel společnosti Bit.plus Martin Stránský.
Obchody s kryptoměnami v listopadu vzrostly o polovinu na 300 milionů korun
02.12.2021 Obchodování s kryptoměnami v listopadu zažilo oživení. Celkový objem obchodů proti předchozímu měsíci vzrostl o téměř polovinu na 300 milionů korun. Celkově letos Češi nakoupili kryptoměny za zhruba 4,5 miliardy korun. Vyplývá to z údajů největšího tuzemského obchodníka Bit.plus.
Německo vydražilo první zabavené bitcoiny, utržilo více, než je kurz
27.10.2021 Německá justice dnes vydražila první bitcoiny, které zabavila v rámci vyšetřování kriminálních aktivit. V dražbě přitom získala více, než kolik by utržila při obchodování na internetu, uvedla agentura DPA. Bitcoiny a další virtuální měny rády využívají zločinecké organizace pro své aktivity.
Expert: Nejvyšší výnos letos přinesla riziková aktiva, ropa a české akcie
13.10.2021 V letošním roce přinesly investorům nejvyšší výnos riziková aktiva. Nejvíce vzrostla cena ropy, o 56 procent. Následovaly akcie na pražské burze, které se podle indexu PX zhodnotily o 32,4 procenta. Naopak největší propad zaznamenala cena zlata, která klesla o 7,5 procenta. Na on-line konference na téma Kryptoměny, investiční zlato to řekl partner společnosti EMUN Partners Family Office Leoš Jirman.
Češi za tři čtvrtletí nakoupili kryptoměny za čtyři miliardy Kč
01.10.2021 Češi nakoupili za tři čtvrtletí kryptoměny za více než čtyři miliardy korun. Znamená to meziroční zvýšení obchodů téměř o 100 procent. Dominantní měnou zůstává bitcoin. Jeho kurz se ale za poslední rok zvýšil více než čtyřnásobně na současných 43.700 dolarů, tedy asi 957.000 Kč. ČTK to dnes řekl ředitel společnosti Bit.plus Martin Stránský.
Na světě existuje přes 6800 kryptoměn, trhu dominují bitcoin a ethereum
24.09.2021 Vybrané údaje o kybernetických měnách (čínská centrální banka označila všechny kryptoměnové transakce za nezákonné):
Češi v srpnu koupili kryptoměny za 200 milionů Kč, proti loňsku dvojnásobek
14.09.2021 V srpnu Češi nakoupili kryptoměny za přibližně 200 milionů korun, což je zhruba stejně jako v předchozím měsíci a dvojnásobek toho, co před rokem. Loni se ale s polovičním objemem financí dalo pořídit dvakrát tolik bitcoinů, co letos. Celkový objem nákupů od začátku roku přesáhl 3,8 miliardy Kč, což je o 95 procent více, než loni. Vyplývá to z údajů obchodníka Bit.plus.
Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády
07.09.2021 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, která se stane dnes v Salvadoru jako v první zemi na světě oficiální národní měnou:
Češi v červenci nakoupili kryptoměny za 200 milionů korun
04.08.2021 Češi v červenci nakoupili kryptoměny za zhruba 200 milionů korun. To je dvojnásobek proti loňsku, ale zároveň to znamená zpomalení růstu ze začátku roku. Od začátku roku již zájemci z tuzemska nakoupili kryptoměny za více než 3,6 miliardy korun, meziroční nárůst je i v tomto případě dvojnásobný. Vyplývá to z údajů největšího tuzemského obchodníka Bit.plus.
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 26.07.2021
26.07.2021 Tento týden se uskuteční zasedání Fedu. Na červencovém setkání centrální bankéřů s největší pravděpodobností zásadní informace nezazní. Vzhledem k obavám z dopadu varianty delta na ekonomický růst můžeme jakoukoliv zmínku o taperingu prozatím vyloučit. Relevantnější tak bude až zářijové zasedání amerických centrálních bankéřů, na kterém již vyjdou aktualizované ekonomické prognózy. Lze předpokládat, že první náznaky taperingu uslyšíme právě na zářijovém meetingu FOMC. Čistě teoreticky by mohla první slova padnout i na setkání v Jackson Hole, které se koná koncem srpna. Na zářijovém zasedání taktéž dojde k publikaci aktualizované projekce sazeb – tzv. dot plot. Zde nelze vyloučit další jestřábí překvapení – např. predikce prvního zvýšení úroků v roce 2022 nebo větší počet hiků v letech následujících.
Vizionář Elon Musk chce vyslat lidi na Mars
27.06.2021 Své vize mění ve skutečnost. Americko-kanadský podnikatel jihoafrického původu Elon Musk se podílel na vzniku internetového platebního systému PayPal a z peněz za jeho prodej založil v roce 2002 technologickou společnost SpaceX pro vývoj kosmických raket. Svět automobilového průmyslu zase změnil svými elektrovozy Tesla. A realizuje i další pozoruhodné projekty. Tento vizionář, který se díky raketovému růstu svého majetku stal letos v lednu na chvíli nejbohatším člověkem planety, nicméně prohlašuje, že mu o hmotné věci až tak nejde a že jeho hlavním zájmem je urychlit vývoj cestování lidí do vesmíru. Také zastánce čisté energie nedávno přiznal, že trpí Aspergerovým syndromem, proslul svým nekonformním chováním, a také se často a rád vyjadřuje k řadě témat, hlavně na twitteru. V pondělí oslaví padesátiny.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
14.06.2021 1) Kurz bitcoinu dnes ráno SELČ přidával kolem 12 % na více než 39 500 USD. Podporou mu bylo vyjádření Elona Muska, že Tesla je připravena obnovit přijímání plateb v této kryptoměně, avšak za podmínky, že minimálně polovina energie spotřebovávaná bitcoinovou sítí bude pocházet z ekologických zdrojů.
Kryptoměnový se trh v krátkém čase rekordně propadl. Na vině je uhlíková stopa i nezkušení investoři
31.05.2021 Přestože nedávná korekce trhu s kryptoměnami přesáhla 40 %, stále nešlo o bezprecedentní propad. Nejznámější kryptoměna bitcoin totiž v minulosti ztratila už třikrát až 80 %. Předchozí týdny byly však výjimečné v rychlosti, s jakou se kurz bitcoinu ubíral směrem dolů.
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 26.4.2021
26.04.2021 Ve středu učiní Fed monetárně-politické rozhodnutí, změna nastavení politiky se neočekává. Dubnové zasedání bývá tradičně spíše nudné. Zásadnější informace může přinést nadcházející červnové setkání, na kterém americká centrální banka bude mít k dispozici aktualizovanou ekonomickou prognózu i nový dot plot. I tak budou ve středu investoři bedlivě sledovat komentáře guvernéra Powella. Od posledního zasedání totiž vyšla řada výrazně optimistických makrodat. Maloobchodní tržby v březnu expandovaly tempem mírně pod 10 %. Šéf Fedu prozatím upozornil, že předčasné utažení měnové politiky nepřipadá v úvahu. Aby zahájil debatu o taperingu (tedy postupném snižování tempa nakupovaných bondů), musela by americká ekonomika v několika po sobě jdoucích měsících vygenerovat přírůstek nových pracovních míst okolo jednoho milionu. Na druhou stranu lze očekávat, že v květnu začnou vycházet velmi silná makročísla. Diskuse o taperingu tak mohou být reálně zahájeny na červnovém zasedání.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
09.04.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích skončilo dnes převážně v červených číslech. Proti proudu šla z hlavních trhů burza v Tokiu. Údaje o čínské inflaci nepřinesly výraznější překvapení.
Prodej kryptoměn se v 1. čtvrtletí ztrojnásobil na 2,3 miliardy Kč
09.04.2021 V Česku se za první čtvrtletí prodaly kryptoměny za téměř 2,3 miliardy korun. Je to více než trojnásobek proti stejnému období loni. Poptávku táhnul především rostoucí kurz bitcoinu a dalších kryptoměn. Loňské obchodování rovněž negativně ovlivnil nástup koronavirové pandemie. Vyplývá to z informací společnosti Bitstock.com.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
09.03.2021 1) Asijské akciové trhy se dnes na směru neshodly. Na burzách byly cítit pozitivní dozvuky víkendového schválení americké podpory ekonomice, na druhou stranu investoři vyjadřovali obavy ohledně dalšího vývoje ekonomik v regionu.
V Česku se v únoru prodaly kryptoměny za 900 milionů Kč
05.03.2021 V Česku se v únoru prodaly kryptoměny zhruba za 900 milionů korun. Je to o 300 až 400 milionů více než v lednu a šestinásobek proti stejnému měsíci loni. Poptávku táhl především rostoucí kurz bitcoinu i dalších kryptoměn. Vyplývá to z údajů největšího tuzemského obchodníka Bitstock.com.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
04.03.2021 1) Akcie na burzách v Asii dnes výrazně oslabily, v Číně klesly nejvýrazněji za půl roku. Investoři se zbavovali firem, které se zaměřují na spotřebitele a na výrobu materiálů, kde se obávají, že trh už zpevnil až příliš. K nervozitě přispěl také obnovený růst výnosů klíčových dluhopisů, který si část investorů vysvětluje jako známku, že se začíná zvyšovat inflace a s ní také úrokové sazby.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
10.02.2021 1) Začátek týdne se nesl ve znamení dolarového výprodeje. Ten oslabil proti všem hlavním měnám a například i proti koruně. Jedním z důvodů dolarových ztrát může být opětovné zažehnutí reflačních očekávání navázaných na fiskální stimul v možné výši 1,9 bilionu dolarů. Posilování eura zřejmě zpomalí vlivem pomalého průběhu vakcinace proti viru COVID-19. Ani jedna ze čtyř největších ekonomik eurozóny nedosáhla proočkovanosti vyšší než 2,82 % populace. Proočkovanost na úrovni 18,11 % hlásila Velká Británie. Na to konto posilovala libra, která v kombinaci s vakcinací těží především z pozitivního ekonomického výhledu.
Technologické akcie: 5 nejlepších akcií roku 2021, které musíte znát!
27.01.2021 Technologickým akciím se za poslední rok dařilo. V minulém roce společnosti jako Apple, Amazon, Google a Spotify dokázaly posílit americké indexy, přestože byl daný rok silně ovlivněn pandemií koronaviru. Po neuvěřitelném růstu cen a rekordních maximech v roce 2020 jsou investice do technologických akcií i nadále velmi atraktivní. Ale do jakých akcií investovat?
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
22.01.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích dnes skončilo v minusu. Na burze v Hongkongu výrazně zlevnily cenné papíry ropného obra CNOOC v reakci na zprávu, že správce indexů MSCI akcie podniku odebere z benchmarků MSCI ACWI a MSCI China All Shares.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
08.01.2021 1) Kurz bitcoinu v pátek kolem 12:25 SEČ vystoupil na nový rekord 41 427,64 USD. Teprve 16. prosince se přitom poprvé v historii dostal nad 20 000 USD a 2. ledna nad 30 000 USD. Loňský rok kryptoměna zakončila na 29 000 USD, od té doby tak už přidala více než 40 %. Pokračující příliv peněz do bitcoinu je podle analytiků také důsledkem tzv. FOMO efektu, tedy obavy investorů, že jim "ujede vlak", pokud do kryptoměn peníze rychle nevloží.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
04.01.2021 1) Do nového roku vkládají trhy velká očekávání. Investoři na očkování a konec pandemie na straně jedné a na masivní měnové a rozpočtové stimuly na straně druhé. Jakoby stranou zůstávají zrychlující nové přírůstky nakažených, které se pravděpodobně ještě zakousnou do hospodářského růstu na začátku roku 2021.
Nejrozšířenější digitální měna zažila za 11 let vzestupy i pády
03.01.2021 V dnešním vzdělávacím článku si představíme základní údaje o kybernetické měně bitcoin, jejíž cena včera poprvé překonala hranici 30.000 dolarů. Bitcoin v poslední době těží hlavně z poptávky ze strany větších investorů. Významně mu pomáhá i politika centrálních bank a tisk dalších peněz na boj s koronavirovou krizí, což vyvolává obavy ze zrychlení tempa růstu inflace. Cena bitcoinu se přitom teprve v polovině prosince poprvé dostala přes 20.000 dolarů, k nárůstu o dalších 50 procent jí tedy stačily jen asi dva týdny.
Uplynulé desetiletí v ekonomice: krize, rozmach Číny, alternativy
01.01.2021 Turbulentní rok 2020 je již minulostí a společně s ním skončilo také další desetiletí, ve kterém jsme byli svědky mnoha důležitých událostí. V dnešním článku se proto ohlédneme za poslední dekádou. Přinášíme výběr pěti nejdůležitějších událostí a trendů ve světové ekonomice v uplynulém desetiletí.
Objem obchodování s bitcoiny v ČR letos stoupl na čtyři miliardy
29.12.2020 Objem obchodu s bitcoiny a dalšími krypto měnami v Česku letos vzrostl o třetinu na zhruba čtyři miliardy korun. Bitcoin přitom výrazně dominuje. Důvodem růstu je posilující kurz bitcoinu, koronavirová epidemie i nejistota na světových trzích. ČTK to řekl ředitel největšího tuzemského obchodníka s kryptoměnami Bitstock.com Martin Stránský.
Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!
17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
01.12.2020 1) Kurz Bitcoinu se dnes dopoledne SEČ podle dat serveru coinmarketcap.com pohyboval kolem 19 700 USD poté, co se v pondělí odpoledne dostal až na 19 749 USD. Jeho historické maximum je podle coinmarketcap.com 19 783 USD. Bitcoin testoval historické maximum už minulý týden, ve čtvrtek ale prošel korekcí, když se z 19 300 USD vrátil pod 16 500 USD.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
30.11.2020 1) Aktivita v čínských továrnách rostla v listopadu nejrychleji za tři roky a také růst v sektoru služeb se dostal na nejvyšší hodnotu za několik let. Pozitivní data, která dnes zveřejnil čínský statistický úřad, naznačují, že druhá největší ekonomika světa je na cestě, aby se stala první zemí, které se podaří setřást negativní dopad koronavirové pandemie, když nedávné údaje o výrobě ukázaly, že zpracovatelský sektor je již na úrovni před pandemií.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
18.11.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo převážně v plusu. Proti trendu šlo Japonsko, kde hlavní akciový index Nikkei 225 odepsal přes 1 %.
Zájem o obchodování s bitcoiny v ČR stoupl až na trojnásobek
10.11.2020 Zájem o obchodování s bitcoiny v Česku v posledních týdnech narostl až na trojnásobek. Rostou nové registrace i objem obchodů. Důvodem je ekonomická nejistota v souvislosti s epidemií koronaviru i nestabilita kapitálových trhů. Roste rovněž kurz bitcoinu, který je nyní nejvyšší za více než 2,5 roku. Vyplývá to z údajů odborných serverů Kurzy.cz a Bitstock.com.
Kurz bitcoinu letos stoupl o třetinu, blíží se 10.000 USD
10.06.2020 Kryptoměna bitcoin od začátku roku posílila o třetinu na 9730 dolarů, tedy v přepočtu 227.000 Kč. Meziročně přidala více než 22 procent, kurz bitcoinu se tak přibližuje psychologické hranici 10.000 USD. Vyplývá to z údajů webu Kurzy.cz a bitstock.com.
Bitcoin od března posílil o 130 procent a překonal 9000 USD
06.05.2020 Hodnota kryptoměny bitcoin za poslední měsíc a půl vzrostla o 130 procent a tento týden přesáhla hranici 9000 USD, tedy asi 225.000 korun. Kurz bitcoinu již měsíc a půl vytrvale roste. Důvodem je koronavirové krize i blížící se snížení odměny za těžbu. Vyplývá to z údajů webu Kurzy.cz a bitstock.com.
Kryptoměna bitcoin za dva dny přidala 14 procent
24.03.2020 Kryptoměna bitcoin za poslední dva dny výrazně zpevnila o téměř 14 procent na 6700 dolarů, tedy asi 173.500 Kč. Za poslední týden přitom bitcoin přidal třetinu hodnoty, což představuje zhruba 1650 dolarů (42.700 Kč). Vyplývá to z údajů webu Kurzy.cz. Kurz bitcoinu se výrazně propadl na začátku března, tedy v době, kdy se koronavirus začal masivně šířit z Itálie dál do Evropy. Zároveň se objevil i v USA. Ve stejnou dobu zažily strmý pád i akciové trhy.
Rozbřesk: ECB nenadchla, koruna pokořila hranici 26 EUR/CZK
13.03.2020 Nadějný příběh, který „rozehrála“ evropská ekonomika na začátku roku, je pryč, i když jej budou ještě chvíli podporovat dobíhající měsíc dva stará data. S rozšířením koronaviru přichází reakce, které mění hospodářskou politiku i chování firem a spotřebitelů. Jestli ještě před několika málo týdny firmy uvažovaly, jak překlenou výpadek dodávek komponent z Asie, nyní už stojí před domácími (evropskými) důsledky v podobě komplikací v logistice, karantén zaměstnanců a někde i zavřených obchodů.
Trump: Ke kryptoměnám bude asi nutné vyžadovat bankovní licenci
12.07.2019 Americký prezident Donald Trump na twitteru kritizoval kryptoměny, včetně bitcoinu i digitální měny nazvané libra, kterou se chystá zavést Facebook. Naznačil také, že pokud Facebook a jiné firmy chtějí vydávat vlastní měnu, měly by požádat o bankovní licenci a podléhat bankovní regulaci. Facebook a jeho chystanou kryptoměnu tento týden kritizovali také šéfové americké centrální banky (Fed) Jerome Powell a šéf britské centrální banky Mark Carney.
Hodnota bitcoinu poprvé za 15 měsíců vystoupila nad 11.000 USD
24.06.2019 Hodnota kybernetické měny bitcoin dnes poprvé za 15 měsíců vystoupila nad 11.000 dolarů (téměř 248.000 Kč). Kybernetické měny dostal zpět na výsluní projekt vlastní digitální měny americké společnosti Facebook, která provozuje největší sociální síť světa, uvedl zpravodajský server CNBC.
Bitcoin zařazen do nejvýnosnějších aktiv
14.05.2019 Nejznámější kryptoměna Bitcoin letos patří mezi nejvýnosnější aktiva. Posílil už o 127 % a jeho hodnota navíc prolomila hranici 8 000 dolarů. Na vzestupu je již od května, kdy měl hodnotu 5 000 dolarů.
Hodnota bitcoinu dnes překročila 5000 USD
02.04.2019 Hodnota kybernetické měny bitcoin se dnes na krátkou dobu zvýšila o zhruba 20 procent a poprvé od poloviny loňského listopadu překonala hranici 5000 dolarů (zhruba 115.000 Kč). O příčinách prudkého růstu se spekuluje, někteří analytici například hovoří o velké objednávce anonymního kupce, která spustila vlnu dalších transakcí. Spolu s bitcoinem zpevnily i další digitální měny a ukončily tak tři měsíce stability na trhu, jehož hodnota se pohybuje kolem 160 miliard dolarů, píše server agentury Bloomberg.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
02.04.2019 1) Britská Dolní sněmovna v pondělí zamítla všechny čtyři navrhované poslanecké varianty dalšího postupu v krizi kolem brexitu. Většinu hlasů nezískaly návrhy uzavřít celní unii s Evropskou unií, setrvat na jednotném trhu, uspořádat referendum o brexitové dohodě ani návrh zrušit brexitu v případě neschválení dohody s Bruselem o jeho podmínkách. Nejblíže k úspěchu byla celní unie, kde měli odpůrci navrch pouze o tři hlasy.
Bitcoin se dotkl hranice 5000 dolarů
02.04.2019 Kybernetická měna bitcoin se dnes krátce zvýšila o 20 procent a dotkla se hranice 5000 dolarů (114.778 Kč), což je nejvyšší úroveň od loňského listopadu. Spolu s ní zpevnily i další digitální měny a ukončily tak tři měsíce stability na burze, jejíž hodnota dosahuje 160 miliard dolarů. Později kurz bitcoinu zisk mírně snížil na 4730 dolarů, i tak ale přidával 14 procent, a to je největší denní nárůst od dubna 2018, uvedla agentura Reuters. Nicméně není úplně jasné, co vzestup virtuálních měn způsobilo.
Bitcoin - kybernetická měna opředená mýty
01.01.2019 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, kterou před deseti lety, 3. ledna 2009, vytvořil tehdy anonymní vývojář používající pseudonym Satoši Nakamoto:
Bitcoin v listopadu klesl o 37 procent
02.12.2018 Kybernetická měna bitcoin v listopadu oslabila o 37 procent, což je nejhlubší propad od dubna 2011. Od začátku roku je bitcoin slabší o více než 70 procent a proti rekordu z konce loňského roku se propadl zhruba o 80 procent. Vyplývá to z údajů portálu CoinMarketCap.com.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
20.11.2018 1) Obchodování na hlavních asijských akciových trzích skončilo i dnes v červených číslech. Pod nulou byly i akcie v Austrálii, které v pondělí poklesu vzdorovaly. Výrazně se propadly cenné papíry automobilek Nissan a Mitsubishi v reakci na finanční aféru manažera Carlose Ghosna.
Morgan Stanley: Těžba bitcoinů při kurzu pod 8600 USD je ztrátová
20.04.2018 Pokud se virtuální měně bitcoin brzy nepodaří vystoupit zpět nad 8600 dolarů (téměř 177.000 Kč), bude pro takzvané těžaře tvorba této kryptoměny zřejmě ztrátová. Vyplývá to ze zprávy analytiků americké investiční banky Morgan Stanley. Ve čtvrtek se podle burzy CoinDesk pohyboval kurz bitcoinu kolem 8200 USD. Bitcoinu se v posledních měsících nedaří zotavit se po propadu z rekordního maxima nad 19.000 USD, kam se dostal v polovině prosince.
Cena bitcoinu zaznamenala prudký růst k desítkám tisíc dolarů na obzoru
03.03.2018 Jeden z nejrespektovanějších propagátorů kryptoměny s názvem bitcoin Andreas Antonopoulos tvrdí, že kurz bitcoinu se vždy vyvíjel v bublinách. Po celé řadě propadů se ale tato kryptoměna dokázala vždy vzpamatovat. Každý, kdo do bitcoinu nebo jiné kryptoměny vložil peníze, je jakoby omámen a stává se posedlým. Sledování kurzu digitálních měn je opojné za předpokladu, že jde kurz bitcoinu prudce nahoru. Pokud je ale ve volném pádu, investor snadno podlehne panice. Pak dojde k masivnímu výprodeji kryptoměny, dalšímu propadu ceny a dalšímu výprodeji. Výsledkem může být pokles až o 70 % jeho hodnoty, jako se stalo na začátku roku 2018.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
14.02.2018 1) Hrubý domácí produkt (HDP) Německa ve čtvrtém čtvrtletí vzrostl proti předchozím třem měsícům o 0,6 %, a tempo jeho růstu tak zpomalilo z 0,7 % ve třetím kvartálu. Vyplývá to z předběžné zprávy, kterou dnes zveřejnil německý statistický úřad. Růst za celý rok byl potvrzen na 2,2 %, což znamená nejrychlejší celoroční tempo od roku 2011.
Kurz bitcoinu se propadl pod 7000 dolarů
06.02.2018 Kurz nejstarší a nejznámější světové kryptoměny bitcoinu včera klesl ve srovnání s nedělí o více než 15 procent pod hranici 7000 dolarů (142.000 Kč). Dostal se tak na své téměř tříměsíční minimum. Investoři se obávají především hrozby regulace a hackerských útoků. Pod tlakem jsou i jiné digitální měny, které ztrácejí dokonce i více. Na burze Bitstamp se včera večer bitcoin prodával za 6891 dolarů (zhruba 140.000 Kč).
První fond v Česku umožňuje investici do kryptoměn
31.01.2018 V Česku vznikl první fond umožňující investici do virtuálních měn, tzv. kryptoměn. Kryptofond založila česká investiční skupina Comfort Finance Group CFG, která zároveň uvedla, že jde o první takový fond ve střední Evropě. Prostřednictvím fondu lze investovat do koše virtuálních měn, jako jsou bitcoin, ethereum a další. Skupina CFG to dnes oznámila na tiskové konferenci.
Bitcoin: 15 klíčových otázek a odpovědí
18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě. Bitcoin, který původně vznikal jako akademický projekt, se během pár let dostal na první stránky snad všech investičních magazínů. Během jediného roku vzrostl o tisíce procent a zapsal se do historie jako nejvýnosnější aktivum všech dob. Měna, která nepatří žádnému státu, nepodléhá regulaci a kterou vytvořil někdo, koho se doosud nepodařilo vypátrat.
Bitcoin: Praktický průvodce & odpovědi na 13 zásadních otázek
18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě.
Jižní Korea zavádí opatření, aby zchladila trh s bitcoiny
28.12.2017 Jihokorejská vláda se snaží omezit spekulace s kryptoměnou bitcoin, jejíž hodnota letos vzrostla o více než 1300 procent. Vedle zákazu otevírání anonymních účtů do vládních opatření spadá i pravomoc úřadů zavřít burzu, na které se s bitcoinem obchoduje, napsal server CNN.
Bitcoin je velmi riziková měna
12.12.2017 Bitcoin je stále pokládán za daleko rizikovější měnu než je třeba euro nebo dolar. Ani ekonomové si netroufají tvrdit, zda bude dál růst, nebo propadne. Nad eurem se ale také stahují mračna.
Po výrazném růstu bitcoin spadl o 20 %
08.12.2017 Hodnota digitální měny bitcoin dnes během deseti hodin klesla téměř o pětinu poté, co za předchozích 48 hodin vzrostla o více než 40 procent. Na trhu se rozmáhají obavy ze zhroucení cen, píše agentura Reuters.
Bitcoin a rizika? Nejen regulace a rozhádaná komunita. Pozor také na Tether
05.12.2017 V posledních dvou týdnech dostávám prakticky nonstop otázky na téma Bitcoinu a kryptoměn a nutno říci, že se docela opakují. Dnes jsem dostal dalších pět a napadlo mě, že bych mohl své odpovědi zveřejnit i zde. Jednu odpověď, týkající se rizik, bych přitom rád ještě rozvedl, protože jsem se ji na xPulsu zatím nevěnoval a protože je v poslední době docela aktuální.
Fakta a zajímavosti o bitcoinu
28.11.2017 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, jejíž hodnota by podle některých zpráv mohla již brzy překonat 10.000 dolarů:
Bitcoin je v Zimbabwe dvakrát dražší než jinde na světě
15.11.2017 V Zimbabwe se dnes hodnota kybernetické měny bitcoin na místní obchodní platformě Golix zvýšila o deset procent. Poptávka po bitcoinu v zemi, která nemá vlastní měnu a bojuje s nedostatkem hotovosti, roste a počet bitcoinových transakcí v uplynulém měsíci přesáhl jeden milion. Za celý loňský rok jich přitom podle webu Golixu ještě bylo pouze 100.000. Bitcoin se na zdejším trhu obchoduje dvakrát dráže než jinde na světě, dnes okolo 17:00 SEČ stál 13.010 amerického dolaru (zhruba 282.000 Kč), uvedla agentura Bloomberg.
Bitcoin se vrátil pod 7000 USD, za dva dny ztratil přes 1000 USD
10.11.2017 Hodnota kybernetické měny bitcoin se dnes vrátila pod 7000 dolarů (zhruba 153.600 Kč), za necelé dva dny se propadla už o více než 1000 dolarů. Informuje o tom agentura Reuters.
Bitcoin je pod 7000 dolary. Za dva dny odepsal přes 1000 dolarů
10.11.2017 Hodnota tzv. kybernetické měny Bitcoin se během dnešního dne vrátila pod hodnotu 7000 dolarů, což je v přepočtu 153 600 korun. Za necelé dva dny se hodnota Bitcoinu propadla už o více než 1000 dolarů a jen během pátku zatím -5 procent.
Hodnota všech kryptoměn překročila hranici 200 miliard dolarů
03.11.2017 Souhrnná hodnota všech kryptoměn dnes stoupla na nový rekord, když překročila hranici 200 miliard dolarů (4,4 bilionu Kč). Zásluhu na tom má především nejznámější bitcoin, který se vyšplhal na rekordních 7500 USD, uvedl portál Coinmarketcap.
Hodnota bitcoinu poprvé překročila hranici 7000 dolarů
02.11.2017 Hodnota digitální měny bitcoin dnes poprvé překročila hranici 7000 dolarů, během dopoledne se zvýšila o dalších více než sedm procent až na 7045 USD (154.545 Kč). Od začátku roku cena vzrostla zhruba na sedminásobek, tedy asi o 600 procent. Informovala o tom agentura Reuters.
Bitcoin poprvé překonal 6500 dolarů
01.11.2017 Hodnota kybernetické měny bitcoin dnes poprvé překonala hranici 6500 dolarů (142.900 Kč). Reagovala tak na úterní oznámení amerického burzovního operátora CME Group, že hodlá ve čtvrtém čtvrtletí zahájit obchodování s termínovými kontrakty na tuto kryptoměnu. Během dne se bitcoin vyšplhal až na rekordních 6591 dolarů (145.000 Kč), informovala agentura Reuters.
Bitcoin je na novém rekordu 6450 dolarů
01.11.2017 Na nový rekord 6450 dolarů (142.287 Kč) se dnes vyšplhal kurz kybernetické měny bitcoin. Reagoval tak na úterní oznámení burzovního operátora CME Group Inc, že hodlá ve čtvrtém čtvrtletí zahájit obchodování s termínovými kontrakty na tuto kryptoměnu.
CME hodlá zahájit obchodování s bitcoinem
31.10.2017 Burzovní operátor CME Group hodlá ve čtvrtém čtvrtletí zahájit obchodování s termínovými kontrakty na kybernetickou měnu bitcoin. Hodnota bitcoinu se vzápětí vyšplhala nad 6400 dolarů (téměř 141.000 Kč), což je nový rekord. Zavedení tohoto termínového kontraktu ale ještě musejí schválit regulátoři.
Cena bitcoinu překonala hranici 5 000 dolarů
25.10.2017 Hodnota kybernetické měny bitcoin v současné době poprvé v historii překročila hranici 5 000 dolarů, což je asi 110 000 korun. Od začátku letošního roku se její hodnota více než zpětinásobila. Dokonce vystoupala i na rekordních 5 240 dolarů a připisovala si více než 8 %. V minulosti by takové rekordy v žádném případě nikdo nečekal.
Bitcoin poprvé překonal hranici 6000 dolarů
20.10.2017 Hodnota kybernetické měny bitcoin dnes poprvé překročila 6000 dolarů (130.650 Kč), od začátku letošního roku se tak více než zešestinásobila. Další růst kurzu se přitom očekává - téměř polovina respondentů v průzkumu serveru CNBC věří, že bitcoin překoná hranici 10.000 dolarů. Bývalý manažer hedgeového fondu Michael Novogratz už minulý týden odhadl, že by to mohlo být za šest až deset měsíců.
Bitcoin poprvé překonal hranici 5000 dolarů
12.10.2017 Hodnota kybernetické měny bitcoin dnes poprvé překročila hranici 5000 dolarů (109.120 Kč). Od začátku letošního roku se tak více než zpětinásobila, uvedla agentura Reuters.
Bitcoinová burza BTCChina zastaví obchody, cena dál prudce klesá
14.09.2017 Hlavní čínská bitcoinová burza BTCChina zastaví k 30. září veškeré obchody s touto kryptoměnou. Důvod nesdělila. Ode dneška také zastavuje registraci nových uživatelů, oznámila na svém blogu. Cena bitcoinu v reakci zrychlila propad, který zahájila už v předchozích dnech. Aktuálně stojí bitcoin asi 3500 dolarů, ještě před dvěma týdny však cena atakovala hranici 5000 dolarů.
Související klíčová slova:
Zpravodajský server | Investiční záměr | Bitcoinová burza | Analytický tým FXstreet.cz | Daňové výhody | Gate | Bankéř | Hlavní centrální banky | LYNX | Cenový pohyb | Jackson Hole | Vládní dluhopisy | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Bruno Le Maire | Nákupy z Ruska | B Word | Cryptotrader | Fiskální stimul | Koronavirové krize | Akcie Tesly | Odborník na měnové kurzy | Zkušenosti | Bank of China | Cap | Kryptoměnový průmysl | Kryptoměnové transakce | Alphabet | SatoshiLabs | Zpracovatelský sektor | Pozitivní vliv | Prodej kryptoměn | ETF BlackRock | Bitcoinové peněženky | USDT | Renomovaný analytik krypto | Korekce na rizikových aktivech | Bitcoin trading | Vzestup virtuálních měn | Stochastický | Coinmarketcap.com | Obchodník | EUR | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Řecko | Mince | Trend | Index strachu | Rozkolísaný | Investiční firma | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Signature Bank | Siemens Energy | Bank of Japan | Digitální měna bitcoin | Životní prostředí | BTC | Bitcoinové futures | Volatility | Dow Jones Industrial | Investice do vody | Mezinárodní měnový fond | Podnikatel | Statistiky | Tempo růstu | Blog | Rob Sluymer | WTO | Investiční banky | Korelace | Komunita | Long pozice | Akcie Merck | Vzdělávací webináře | Výkyvy | Společnost Tesla | Bitcoin mining | Britská libra | Analýza Bitcoinu | Aktiva | Ruské invaze na Ukrajinu | Průmyslový Dow Jones | Nejvyšší výnos | Line | Snížení emisí | Evropská komise | Timo Emden | Objem obchodování s bitcoiny v ČR | Kolaps | Pravděpodobnost | Deutsche Boerse | Unce zlata | Očekávání pro rok | Výsledkové sezóny | FOMC minutes | EMUN Partners Family Office | Index PX | Jestřábí tlak | Futures kontrakt | Cenné kovy | Jedinečná příležitost | Gold | Analytický tým | Rizikovější euro | Návratnost investice | Goldman Sachs | Proměny automobilového průmyslu | Devalvace čínského jüanu | Velcí investoři | Lagardeová | Poplatky | Přísná opatření | Ethereum | DeFi | Rozmach Číny | Klasické peníze | Pokračování poklesu | Přebytek bilance běžného účtu | Zásobování trhu s ropou | Financial Times | Expanze | Exchange | Směřování měnové politiky | Investing | Proti trendu | Rostoucí inflace | GDAX | Grimes | Objem obchodů s kryptoměnami | Saúdská Arábie | Vratislav Zámiš | Francouzský ministr financí | Bitstamp | Skupina CFG | Pandemie | Růst cen | Klouzavé průměry | Vakcinace | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Finanční instrumenty | Strach | Dividendy | Analýzy | Burza | Situace na trhu s ropou | Čínská burza | Brexit | Shrnutí vývoje na finančních trzích | Nastavení úrokových sazeb | Investičně-poradenské firmy | Kryptoměna Bitcoin | Cena zlata | Zvýšení úrokové sazby | Akcie dnes | Digitální měna | Ceny aktiv | Dolary | Rizikovost eura | Huawei Technologies | Nakamoto | Bitcoinové burzy | Vývoj ceny ropy WTI | Cenné papíry a burzy | Dluhopisy | Snížení odměn za těžbu nových mincí | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Jak těžit Bitcoin | Compaq | Nejznámější kryptoměna | Volatilita | Kryptozima | Ceny kryptoměn | Miliardové investice | Bitcoin futures | Token | ETC | Invesco | Partner společnosti | Růst společnosti | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Vývoj ceny ropy Brent | Investiční analytik | Využití v ekonomických transakcích | Grayscale | Proticovidové lockdowny | Forward guidance | Barry Eichengreen | Proražení | CZK | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Výhled | Složené úročení | Salesforce.com (CRM) | Finanční holding | PrimStock | Poplatek | Wall Street Journal | EIA | Oligarchové | Americký prezident | Optimismus investorů | Praní špinavých peněz | Hrubý domácí produkt (HDP) | Koronavirová epidemie | Signature | Breakout | Obavy investorů | Používání kryptoměn | Pozitivní sentiment | Krypto trh | Extrémní nárůst | Vytvoření měny | Burza FTX | Obchodování s termínovými kontrakty | Breakout Trader | Průmysl | Oznámení firmy | Bílý dům | Inflace | Graf vývoje | Vývoj měnového páru | Kryptoměnové burzy | Zavedení bitcoinu | Akcie na burzách v Asii | Irsko | IHS Markit | Centrální banky | Oanda | Internetová měna | VPN | Česká měna | Tomáš Mirzajev | Zrychlení tempa růstu inflace | Geopolitická situace | New York | Polská centrální banka | Řecké akcie | CryptoQuant | Timeframe | Obchodování na asijských akciových trzích | Covid | Airbus | Pokles bitcoinu | Šéf britské centrální banky | Spotový bitcoin | Turecko | Velká burza | Pandemie koronaviru | Středoafrická republika | Alibaba | Snižování sazeb | Donald Trump | Czech Fund | Investiční firmy | Ropa Brent | Vice | ISS | Snížení likvidity | CRYFIN | Futures | Falcon 9 | Sušánka & partneři | eMarketer | Vývoj kurzu bitcoinu | Komerční banka | BTC/EUR | Výprodej britských dluhopisů | Akciové trhy | Měna Bitcoin | Bank Term Funding Program | Bitfinex | Technologická skupina | Systém bitcoinu | Obchodní seance | Grayscale Investments | WBTCB | Odvětví | Forex Zone | Hladiny podpory | Utahování měnové politiky | Řízení rizika | Krizový fond | Další růst | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Směnný kurz | FundStrat | Snižování úrokových sazeb | Obchodník s kryptoměnami | Analytici | Globální ekonomiky | Moody's | Moneta | Tradiční odvětví | Obchodování kryptoměn | Nákup akcií | G7 | Federální rezervní banka | Kenetic Capital | Velké západní společnosti | Jihokorejská vláda | Výhled cen | X.com | Webináře | Sentiment na Bitcoinu | Belt and Road Initiative | Japonská vláda | New York Community Bancorp | Úvěry a hypotéky | Skupina těžařů | Byznys | Těžba bitcoinů v Číně | Elektrárenské společnosti | Investování do akcií | MSCI China All Shares | Tisk dalších peněz | Obchodovat Bitcoin | Asijské indexy | Pokles ceny | Renomovaný analytik krypto trhu | Burzovně obchodované fondy | Videokonference | Bancorp | Tržní kapitalizace bitcoinu | Centtrip | Over-The-Counter | Graf | Šíření nákazy | Portu | Očekávání trhu | Bitcoiny v ČR | Primární nabídky mincí (ICO) | Kryptoměny diskuze | Trezor Safe 3 | XTB Bitcoin | Král kryptoměn | Nákupy přes internet | Elektrovozy | Výnosy | Poptávka | Údaje o inflaci | Andreas Antonopoulos | Elektronické obchody | Obavy z dopadů koronavirové krize | Akciový trh Nasdaq | Úspěšné obchodování | Americká Komise pro cenné papíry | Koronavirus | Ekonomiky | Investiční instrument | Jak koupit bitcoin | Čínský jüan | Evropský statistický úřad Eurostat | Nový trend | Negativní dopad | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Průmyslová produkce | Bit.plus Martin Stránský | Economist | Cenové hladiny | Státní dluh | Výprodeje na koruně | Commodities | ERA | Iniciativa Pásu a cesty | Peníze | Bitcoin Gold | Brent | Maloobchodní tržby | Politika | Finanční televize | Stimul | Republikáni | Obchodní instrument | Očekávání | Trh s akciemi | Aktivita v čínských továrnách | Expert | Výrobce letecké techniky | Sledování ceny | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Kanada - burza | Příležitost k nákupu | Margin | Vývoj ceny akcií Tesla | Nejistota na trzích | Kryptotrader | Theresa Mayová | SNY | JPMorgan Chase | Zvýšení sazeb | Akciový index Dow Jones | Alza.cz | Prodeje akcií | Výnosy na dluhopisech | Alternativa oficiálních měn | Celní války | Emise oxidu uhličitého | Bitcoin Cash | Invaze na Ukrajinu | Tržní prostředí | Majetek | Energetický sektor | Typ ropy | Měnový fond | Stop-hunting | Ropa a ostatní komodity | Blockchain | Historie | Zprávy z krypto průmyslu | OTC obchodování | Janet Yellenová | Technický výhled trhu | Lukáš Kovanda | Nákupy | Růst | Analytika | Nabídka | Americký index | Americké HDP | Obchodování Bitcoin | Příležitosti | Akcie a ETF | Itálie | Výpadky | EUR/CZK | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | MetaTrader | BH Securities | Drobní investoři | Vystřízlivění spekulantů | Prognóza | Intradenní obchodování | Návrat k fundamentální hodnotě | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | Budoucnost automobilového průmyslu | Matěj Žák | Spuštění kryptoměny libra | Ideální čas | Způsob obchodování | Obligace | Koruna | Crypto | Druhá největší kryptoměna | Britská centrální banka | Currencies | CBOE | Blastar | Akvizice | Ropný trh | Pochybnosti | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Programátor | Platby u obchodníků | Býčí výhled | Konsolidace | Šíření nemoci COVID-19 | Hospodářské recese | Luno | Objem obchodů | Kurzy eura | Koronavirová krize | Velká Británie | Peer-to-peer | Obchodování s Bitcoiny | Madrid | Investovat do zlata | Americká centrální banka | Indikátor | Technologické akcie | Cena bitcoinu | Objem obchodování s bitcoiny | Mt. Gox | Craig Wright | Long | Chování | Kontrakty | Hospodářské krize | BitStock | Inflace v eurozóně | Devalvace | EBay | Evergrande | Lira | Halving | Býčí rally | Diverzifikátor portfolia | Tržní kapitalizace celého krypto trhu | Ministerstvo spravedlnosti | LYNX Trading | Mexický miliardář | Analytik Timo Emden | Binance Coin | 2bminer | Forexové páry | Pojistky proti inflaci | Virtuální měna | Fundstrat Global Advisors | Akciové trhy jako celek | Energetická krize v Evropě | Úrokové sazby | Nejznámější kryptoměny | Meziroční růst | Temelín | Analytik krypto | Největší kryptoměnové burzy | Crew Dragon | Vývoj kurzu | Baidu | Trh | SNL | Digitální aktiva | Ceny akcií Tesly | Zkušenost | MSCI | EMU | Alternativní měny | Problémy | Reserve Bank of Australia | Riziko volatility | Rabobank | Muskovy aktivity | Spořící účty | Snížení odměn | Britská premiérka Liz Trussová | Open | Výprodej na Wall Street | Hodnota všech kryptoměn | Square | Tomáš Kacerovský | Společnosti | Dot plot | Index | Nový rekord | Studie | Transakční náklady | Jedinečná příležitost k nákupu | Investice do solární energie | Zvýšení ceny akcií | Elektřina | MMF | Martin Stibor | Viceprezident | Bankrot FTX | Queen's University | TradingView | Eura | Komise | Nejistoty | Analýza Bitcoin | Tržní kapitalizace | Vlastní digitální měny | Kryptoměnová burza | Konkurenceschopnost dovozců | Kapitál | Investice do akcií | Posílení | Fondy ETF | Kurz libry | Agentura Reuters | Oznámení Tesly | Přebytek běžného účtu | Vývoj německého akciového indexu DAX | Přidaná hodnota kryptoměn | Korekce na akciích | Maďarsko | Majitel | Ministerstvo obchodu | CryptoTips | Index STOXX Europe | Hodnota kryptoměn | Litecoin | Americké investiční banky | S&P | Confinity | Unie | Cenový boom | Ekonomická zóna | Důvěra investorů | Sázky | Čínský prezident | Akciové indexy | Fundamentální valuace | Další kryptoměny | Coinbase | Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Polský zlotý | Prezident Nayib Bukele | Technické analýzy | Bezprecedentní propad | WOOD Blockchain | Boston Consulting Group (BCG) | Souhrn finančních trhů | Klesající trend | Ekonomický vývoj | Závislost | Kryptoměnová burza FTX | IRS | Snížení ratingu | CoinDesk | EUR/GBP | Finlord | EMUN | Vizionář | Směnárny | Statistický úřad | Ceny Bitcoinu | Varianty koronaviru | Hyperloop | Crypto trading | Akcie elektrárenské společnosti | Podnikání | ETH/BTC | Budoucnost | Prodej dolaru | Boj s koronavirovou krizí | Sektor služeb | Belt and Road | Výroba v Německu | Snižovat daně | Altcoiny | Firma | Bitcoinové ETF | Česká koruna | Space Explorations Technologies (SpaceX) | Úřad pro energetické informace (EIA) | Brokers | Boring Company | Opatření | Podnikatelé | Vývoj německého akciového indexu | Akciový index | C40 | Pozornost | Imperial Finance | Proud stability sazeb | ICBC | 3М | Krize v Evropě | Množství peněz | Elektromobily | Američtí investoři | Solární energie | Primární nabídky mincí | Meziroční míra inflace | FOMO | Bohatství | Nabídka a poptávka | Ifo | Momentum | Kryptopeněženky | Futures kontrakty | Uchovatel hodnoty | Aukce | Nepokoje v Kazachstánu | MSCI ACWI | Pád FTX | Co je bitcoin | Ceny akcií Tesla | Burze | Diverzifikátor | Ripple | Vysoká volatilita | Laszlo Hanyecz | Daně z příjmů | Geopolitické události | XTB kryptoměny | Růst vývozu | Salvador | Bitcoin | Mitsubishi | Obchodování na internetu | Bloomberg Markets | Druhá největší ekonomika světa | Platforma | Akcie na pražské burze | Ricardo Salinas Pliego | Vysoké inflace | Kontrakty na bitcoin | Kapitalizace celého krypto trhu | Renomovaný analytik | Británie | Tržní síly | Růst výnosů dluhopisů | Společnost Trezor | Nákup bitcoinu | Jiří Přibyl | Kiyosaki | Obchodníci | Krach burzy FTX | Panické nákupy | Cenový graf | Themis Trading | Obchodovat | Invaze | Leoš Jirman | Investiční bublina | Nezkušení investoři | Pavel Ryba | Vývoj ceny zlata v USD | Analytik Portu | Emden Research | Ropa | Americké indexy | Digitální zlato | Největší ekonomika | Golden Gate CZ | Finance | Válka na Ukrajině | Spotřebitelské ceny v eurozóně | USA | Neuralink | Růst úrokových sazeb | X AE A-12 Musk | Hlavní ekonom | Horké peníze | Sledování ceny kryptoměn | Čistý zisk | Světová kybernetická měna | Investice do zlata | Konference na téma Kryptoměny | Jak obchodovat | Stříbro | Wonderinterest | Zavádění kryptoměn | Vydávání nových kryptoměn | Obchody s kryptoměnami | Sankce | Finanční instituce | Pokračující protekcionismus | Genesis Global Trading | Jan Záhumenský | Pokles cen | Iniciativa | LYNX Broker | Výdaje | Zvláštní ekonomická zóna | ETF | Klouzavý průměr | Růst firmy | Nasdaq Private Market | Dow Jones | SWIFT | USD za tunu | USD kurz | Politické napětí | Čínská bitcoinová burza | Ceny slunečnicového oleje | Taylor Wessing | Evropský parlament | SolarCity | Parabolický vývoj | UBS | Ekonomové | Naplnění inflačního cíle | Bitcoiny | Prohlášení | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Spojené státy | Swingová minima | Free cash flow | Nivea | Trading | Zákonné platidlo | Hashrate | Fond umožňující investici do virtuálních měn | Finanční televize CNBC | Šíření nemoci | Zvyšování úrokových sazeb | Sázka | Nejrozšířenější kryptoměna | Kryptofond | Jan Sušánka | Akcie podniku | Softwarová společnost | Překonání historického maxima | Anonymní vývojář | Úrovně EUR/USD | BCG | Trade Brokers | Vývoj | Bitcoinová horečka | Důsledky koronaviru | Investování s LYNX | Peter Brandt | Touha po rychlém zbohatnutí | Nejrozšířenější digitální měna | XBT | Působení v Evropské unii | Ekonomická aktivita v eurozóně | Odchod z Ruska | Saturday Night Live (SNL) | Úroková sazba | Paul Krugman | Český stát | Wood&Company Tomáš Kacerovský | Amazon | Krach FTX | Dluhová krize | Vlastní prostředky | Kurz kryptoměny | Open A.I. | Wonderinterest Trading Ltd | Burzovní skupina | Snížení odměny za těžbu | Komoditní obchody | Rizikovost | Australský podnikatel | Konkurenceschopnost | BITMAIN | Facebook | Space Explorations Technologies | Insolvenční správce | Politika centrálních bank | Bitcash | Midjourney | Volatilní | EUR/USD | Zemědělství | BNY Mellon | Transakce s kryptoměnami | Trh s kryptoměnami | Investiční zlato | BTCChina | Spotřebitelská důvěra | Zprávy z krypto | Další vývoj | Ekonomická recese | Měnové politiky | Burzy s digitálními měnami | Onemocnění | Kapitalizace bitcoinu | Objem obchodování | HashRate | New York Community | Netěžař | deVere Group | Ropa Urals | Cities 40 | Setkání v Jackson Hole | Zlotý | Ministerstvo hospodářství | EMUN Partners | Comfort Finance Group CFG | Ekonomická situace | Těžby bitcoinů | Bitmain | Růstový potenciál | Dna | Penzijní fond | Martin Stránský | Bitcoinové a blockchainové akcie | ODEHNAL & PARTNEŘI | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Tržní cena | Americké vládní dluhopisy | Kapitálové výnosy | Investiční strategie | Ekonomická zóna v Hondurasu | Bezpečný přístav | Zájem o kryptoměny | Elektronické peníze | Republikánští senátoři | Obchodování kryptoměny | Styl obchodování | Plán snížení daní | Pandemická paralýza | Coinmap.org | Vývoj ceny slunečnicového oleje | Čínské Lenovo | Odměny za těžbu | Miliardy dolarů | AI | Manažer Kryptofondu | Bankomaty | Bitcoin peněženka | Dlouhodobé dluhopisy | Hledání podhodnocených akcií | Cenové pohyby | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Boris Tomčiak | Miliardy korun | Propad ceny | Korelace GBP/USD k EUR/USD | Kraken | Marek Odehnal | Bohatý táta, chudý táta | Nákupy dluhopisů | Sazby | Solární panely | Nákup akcií ČEZ | Bitcoiner | Americký index S&P 500 | Vizionář Elon Musk | Trezor Safe | Investiční kryptoměny | Úrok | Investovat | Komoditní | Václav Holler | Přidaná hodnota | Západní společnosti | Technická situace | Generální ředitel | Ether | Největší kryptoměna | Investiční fondy | FranceInfo | Regulátor | Fundstrat Global Advisors LLC | Edward Moya | Firmy | Santa Claus Rally | Medvědí divergence | Michaël van de Poppe | Inflace v Česku | Budoucí vývoj | Růst spotřebitelných cen | Panika | Zajištění | Averze k riziku | Zájem investorů | Bit.plus | Tržní kapitalizace všech velkých kryptoměn | Aramco | Investovat do koše virtuálních měn | Money management | Darknet | Bitcoin (BTC) | Peněžní prostředky | Bitcoin.cz | Zabavené bitcoiny | Investování | Distribuce | Fed | Americká ministryně financí | Maďarský forint | Guvernér francouzské centrální banky | Vyšetřování | Elektrovozy Tesla | Specifika kontraktu | EMUN Partners Family | btctip.cz | Automobilový průmysl | Poradenské společnosti | Hry | COIN | Si Ťin-pching | Software pro těžbu | Trhy | Akcie v USA | Monetizace | Emerging markets | Zásobování trhu | Otázka za miliony | Rizika Over-The-Counter trhů | Shrnutí vývoje | Ruští oligarchové | Problémy Číny | Oscilátor | Rizika | Eurozóna | Portugalsko | Fond | Společnost Bitmain | Koupit bitcoin | Saturday Night Live | Obchodujeme | Pivotní body | Finlord Boris Tomčiak | Kryptotrading | Úspory | Bitcoin a další kryptoměny | Kryptoměny diskuse | Prodávající | První obchod | Zahraniční měny | Industrial and Commercial Bank of China | Riziková aktiva | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Cenový vývoj | TradingEconomics | Prudential Financial | Ministerstvo financí | Bilance | Ondřej Hartman | Tesla | Zvýšení ceny akcií Tesly | ONE | Ethereum (ETH) | Regulační orgány | Britská premiérka | Miliardář | Španělsko | Nejpopulárnější kryptoměny | Tradingová škola | Ekonomický růst | Burza BTCChina | Dominance bitcoinu | RBNZ | Inflace v USA | Komodity | Mzdy | Komise pro cenné papíry | Xevinapant | Firma eBay | Termínový kontrakt | Shares | Swingové obchodování | ETF na bitcoin | BTC China | Na burze | Cenové úrovně | Analytička | Odborník na virtuální měny | Společnost | Analytik krypto trhu | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | Coincheck | Měnové politiky centrálních bank | FAANG | Obchodování s bitcoiny v ČR | XRP | FXstreet | Zip2 | EBITDA | Reporty | Pokles průmyslové produkce | Desetiletí v ekonomice | Obchod | Purple Trading | Tomáš Raputa | Obchodní přebytek | Ceny ropy Brent | Velká kryptoměnová burza | Americká burza | Volkswagen | OTC | Astrazeneca | Vývoj na trhu | EK | Zahraniční forex | Riziko | Analytik | Emise | Trinity | FIAT | JPY | Citi | Evoluce | Pivot | Starlink | Binance | Ekosystém | Šéf společnosti | Michaël van de Poppe | Yahoo Finance | RSI | Bank of America | Transakce | Blockchainové akcie | Finanční trh | Urals | Arthur Hayes | Meta | Turecká lira | Portfolio | Kurz měny | Nástroj | GBP | NATO | Buffett | Plyn | Lukáš Raška | Německá ekonomika | Čína | Mineři | Americký regulátor | STAR | WP | Platidlo | Ceny | Obchodování s bitcoinem | Siemens | ETH | Spotový kurz | Financování | Vyjádření ekonomů | Propad ekonomiky | Zvýšení ceny | Recese | Pokles | Virtuální měny | Deutsche Börse | Jak fungují akcie | Digitální převody peněz | Změna politiky | Války | Impuls | Ukrajina | Zemědělské komodity | Gala | Bundesbank | Přebytek bilance | Boston Consulting Group | ETN | Centrální banka | BBC | Předpovědi | Predikce | Kryptoaktiva | USD/TRY | WTI | Stavební povolení | Salesforce | CBOE Global Markets | SMA | Yahoo | Největší ekonomika světa | Biliony | Divergence | Evropské centrální banky | CFTC | Libra | Zlato a bitcoin | NYCB | Burzovní indexy | Odborníci | Investments | Wonderinterest Trading | Webinář | Manipulace s trhem | Stratég | LYNX webinář | Stablecoiny | Instituce | Panevropský akciový index | Burza Binance | Shooting Star | Forint | Morgan Stanley | Francouzská ekonomika | Ceny zlata | Liz Trussová | Výnos | České akcie | Bankovní krize | Nová měna | Miliardáři | X-Trade Brokers | Snížení odměny | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | ČEZ | Frank | Index Nasdaq | CFD | Algoritmy | CEO | Defi | Dobrá zpráva | Trinity Bank | Olívia Lacenová | Burzovně obchodovaný fond | Jak funguje screening akcií | Justice | Austrálie | Bitcoinový trh | Vývoj měnového páru EUR/USD | Podkladové aktivum | Historická maxima | Akcie FAANG | Miliardy USD | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Švýcarské banky | Ceny akcií | Ceny energií | FTX | Cena akcií | Utažení měnové politiky | Energetická krize | GBP/USD | Oživení trhu | Euforie | Biliony dolarů | Kurz eura k dolaru | Index STOXX Europe 600 | Obchodní deník | Tržní hodnota | Zisk | Cena Etherea | Koronavirové pandemie | Xetra | ČNB | Ceny BTC | Obchodované fondy | Demokraté | Spekulovat | Huawei | Vývoj ceny akcií | Středoevropské měny | Nasdaq Composite | Nejbohatší | Zahraniční investoři | Obchodování | Býčí sentiment | Vzdělání | Úroky | Výběr akcií | Eurostat | Prezident | Akciový index S&P 500 | Růst inflace | Finanční pomoc | TRY | Shortovat | Francouzský ministr | Expanzivní politika | Kybernetické měny | Evropa | Burzy kryptoměn | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Zprávy | Ceny ropy | Akcie Facebooku | Miliony dolarů | Francie | Šéf Tesly | Trigger | Kryptoměny bitcoin | Údaje | Technologické společnosti | Převodník měn | Automobilky | Nejlepší akcie | Omezení pohybu | Eurodolar | Biden | Finanční krize | DPA | Swingové minimum | FXstreet.cz | Obchody | Těžby Bitcoinu | Snížení daní | Technologické firmy | Index CPI | ProCent | Držitelé Bitcoinu | Platforms | Proof of Stake | Japonsko | Zemní plyn | Historické rekordy | Značné riziko | Marže | Arbitráž | X-Trade | Grafy | Aktivum | TopForex | Situace | Europe 600 | Google | Poptávka a nabídka | Tržby | Konsensus | Robert Kiyosaki | Hedge fondy | Prodej aut | Golden Gate | Býčí trh | FOREX | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Expirace | Peking | Výrobní aktivity | Tweet | HDP | Měnové kurzy | Česká investiční skupina | Hlavní akciový index | Protekcionismus | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Index Nikkei 225 | Kybernetická měna | Kurzy.cz | Dolar | Euro | Federální rezervní banky | Bitstock.com | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | Zdanění | NEST | Etoro | Politici | Vyšší inflace | Členské země | Poradenské firmy | Výprodej | Tomáš Holub | Schválení spotového ETF | Slovensko | Míra inflace v eurozóně | JPMorgan | Invaze Ruska na Ukrajinu | CFG | ČTK | Investiční fond | Novinky | Retail | Stimuly | Ztráty | Obchodní nastavení | Teams | Výhled trhů | Technický výhled | Meziroční inflace | Japonský jen | Dash Core | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Currency | Nervozita na trzích | MSCI China | Výměny akcií | Čínské podniky | Investiční nástroj | Riot Blockchain | Návratnost | Obchodovat s akciemi | Základní úroková sazba | Očkování | Aktuální kurz | Podniky | Tether | Štěstí | City | Týdenní pivot | Krypto analytik | Cardano | Obchodní výhled | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Akciový index Nikkei | Evropské akcie dnes | Světová ekonomika | Češi | Alternativní investice | Reuters | PEPP | Rekordní maximum | Price Action | Index PPI | Technologie | Největší propad | Uvolněné měnové politiky | Prognózy | Kurz | Druhá největší ekonomika | Daně | Spoluzakladatel | Růst zisků | Využití kapacit | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Investice do kryptoměn | Společnost Microsoft | Rekord | NVDA | Výsledky | Míra inflace | Zdražování energií | Market cap | Uber Technologies | Investice | CBDC | Čínský index | Microsoft | Pro investory | Fidelity | Britské společnosti | Platební společnost | Potenciál | Finanční produkty | Rally | Konkurence | CoinShares | Kapitalizace | Nezávislost | Vládní bondy | Komunikace | Trhy s kryptoměnami | Pravidla hry | Oživení ekonomiky | Indie | Bod | Satoshi Nakamoto | Obchodování na akciových trzích | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Makrodata | GBTC | Genesis | Wood&Company | Zisky | Investiční stratég | Těžby kryptoměn | Delta | Akcie těžařů | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | Tick | Diverzifikovat | Cyrrus | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Akcie roku 2020 | Hospodářství | Důvěra | FTT | Russell 2000 | Ukazatel | Měny | Profitovat | Burzy | Hospodářský růst | Spread | UST | Chris Weston | Cash flow | Trh s ropou | Hlavní kryptoměna | Export | Investování do kryptoměn | Rusko | Vývoj ceny ropy | Signál | FANG | Komise pro cenné papíry (SEC) | Investovat do akcií | Partneři | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Geopolitická nejistota | Letectví | Mark Carney | Zvýšení úroků | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | 1 milion | BitMEX | Společnost IHS Markit | Britská vláda | Fundament | Jižní Korea | Valuace | Optimistický výhled | Výsledková sezóna | Hodnota bitcoinu | Zastavení ztrát | Rozšíření | Technická analýza | COVID-19 | Tvůrce bitcoinu | CoinGecko | Cena ropy WTI | Screening akcií | Dluhopisové výnosy | Existence bitcoinu | Průmyslová výroba v Evropské unii | Hypotéky | Lenovo | Nikkei | Model 3 | Ekonomika USA | Americké společnosti | Čínská banka | Zbohatnutí | Průmyslová výroba v Německu | Elon Musk | ZEW | Akcie na burzách | Bitcoinový fond | Fenomén | Evropské akcie | Evaluace | EOS | TIM | Marek Brávník | Energie | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Týdenní pivotní body | Nálada | Americké centrální banky | Čínské ministerstvo obchodu | Příjmy | Investice do technologií | Bondy | Prodej | Onemocnění COVID-19 | Evropská komise (EK) | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Bloomberg | Admiral Markets | Trh kryptoměn | Guru | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Silný růst | Mexiko | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Růst poptávky | Korekce | BAKKT | Očekávání investorů | Výkonnost | Dash | Index S&P 500 | Instrument | Hrubý domácí produkt | Přehled | Technické ukazatele | Short | Tomáš Pfeiler | Agentura Bloomberg | Krize | Rostoucí trend | High | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | OECD | Centrum | Index Nikkei | Růst výnosů | S&P 500 | JDE | Podpora | Nayib Bukele | MT4 | Cryptocompare | Cena | MicroStrategy | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | CNN | Apple | Pepperstone | Komodita | Celsius Network | Dluh USA | Family Office | Snížení sazeb | P2P | DOT | Hospodářský růst v Číně | CME Group | Close | BAT | Kurzy | Čínské ministerstvo | Partners | Situace na trhu | Spekulace na růst | Drahé kovy | Etherea | Premiérka Liz Trussová | Hlavní akciový index S&P 500 | Solana | Měnový pár EUR/GBP | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | DAX | Erste | Forexu | Merck | Zájem o riziková aktiva | Debata | Agentura DPA | Akcie společnosti | Kypr | Fiskální stimuly | Zlato | Ekonomika | Inflace v Německu | Denní graf | SEC | Volume | Indikátory | Ticker | Invaze Ruska | Finanční situace | Tesla Motors | Arcane Research | Energetické krize | Práce | Úspěch | Nový býčí trh | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Bezpečnost | Likvidní | Banky | BlackRock | OTC trh | I-Trader | Americká vláda | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Šance | Paralýza | Ruská vláda | Bilance zahraničního obchodu | Bankrot | Očekávaný růst | Netflix | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Ministr financí | Měnové politiky v USA | Zlepšení | Omicron | ČR | Dot-com | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Asijské akciové trhy | Americký Fed | Program nákupu dluhopisů | Pozice | Čínská ekonomika | Portfolia | ChatGPT | Příprava | Saldo běžného účtu | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Komise pro cenné papíry a burzy | Hedge | Market | Technologický sektor | Cenné papíry | Stoxx | Medvědí trh | Support | Prospekt | Americký Senát | Převody peněz | Vývoj ceny zlata | Finanční ústav | Bilion dolarů | Deutsche Bundesbank | Inflační tlaky | Chuť riskovat | Stochastický oscilátor | Citadel | OPEC | Ministryně financí | Broker | Sentiment | Experti | NYSE | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Bohatý | Alibaba Group | Stop-Loss | Nákupy aktiv | IHS | Podíl ve firmě | Spotřebitelé | Centrální bankéř | Program nákupů dluhopisů | Německé automobilky | Investovat do Bitcoinu | Začít investovat | Coinbase Global | Nikkei 225 | Rezistence | Meziroční růst cen | Index Dow Jones | ZEW index | Auta | Analytici společnosti | Obchodujte | Nařízení | Bond | Salesforce.com | Zdražování | Ropy | IPO | Zisk EBITDA | Těžba bitcoinů | P.A. | Americké ekonomiky | Měnové stimulace | Nárůst ceny | Úročení | USD | Satoši Nakamoto | Cestování | Globální pandemie | ASIC | Technologické tituly | Nové příležitosti | PayPal | NASA | Der Spiegel | D1 | Investing.com | Warren Buffett | Statistický úřad Eurostat | Celkový objem obchodů | Praktické tipy | Růst ceny Bitcoinu | Odhad inflace | CNOOC | Tencent | Posilování eura | Cena ropy | Obavy z recese | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Krach burzy | Události ve světě | Čínská centrální banka | CZ | Průraz | Digitální měny | Tlak medvědů | Propad | Konec roku | Poklesy HDP | Objemy obchodů | Bitcoin dnes | Dogecoin | Americká společnost | Agentura AP | Dopady koronavirové krize | Nemovitosti | Ceny ropy WTI | Markets | Čínský statistický úřad | Dluhopisoví investoři | Invest | Kanada | ISIN | Nejistota | Akcie roku | CME | HDP v eurozóně | Rizikové investice | Kryptoměna | Počet zákazníků | Nvidia | MetaTrader 4 | Podhodnocené akcie | Česká republika | Indexy | Bilance běžného účtu | Spotové bitcoinové ETF | Americký dolar | Počet obchodů | Beiersdorf | VaR | Zamyšlení | Global Advisors | Ceny v eurozóně | Makro | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Americká centrální banka (Fed) | Německá centrální banka | ECB | Splatnost | Spiegel | Těžaři | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Falcon | Altcoin | Ziskovost | Doporučení | Inflační očekávání | Směnárna | Body | Krypto | Jaderné elektrárny | ROCE | Spekulace | Obchodování Bitcoinu | ABC | Kupón | Omikron | Referendum | Vývoj indexu S&P 500 | Lockdowny | Krypto aktiva | EU | Bankovní sektor | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | Problémy v dodavatelských řetězcích | Úroveň supportu | Politické riziko | PMI ve službách | Spekulanti | MasterCard | FUNDING | Jak investovat | Fúze | Akciový trh | Uhlí | Virtuální mince | Intradenní obchodník | Investor | USD/JPY | Bloky | Jerome Powell | Ukazatele | Měnový pár | Obchodování na burze | Kryptoměnový trh | Saudi Aramco | Banka | Vlastnictví | Transakční poplatky | Markit | Významné události | Trh s bitcoiny | CNBC | Protiruské sankce | Rozhodnutí Číny | SPX | Statistika | Koncern | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Hospodářský výhled | Jihoafrický rand | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot