Nakamoto
Sen Scottieho Pippena se Satoshi Nakamoto a jeho vliv na kryptoměny
05.09.2024 Legendární hráč NBA Scottie Pippen, známý svými šesti titulmi šampiona s Chicago Bulls, způsobil v kryptoměnovém světě rozruch poté, co sdílel podivný sen. V nedávném příspěvku na sociální platformě X (dříve Twitter) Pippen tvrdil, že se mu ve snu objevil nikdo jiný než Satoshi Nakamoto, tajemný tvůrce Bitcoinu, a předpověděl, že cena Bitcoinu vzroste na 84 650 USD do začátku listopadu.
Australan, jenž se vydává za vynálezce bitcoinu, se možná dopustil křivé výpovědi
16.07.2024 Soudce londýnského soudu James Mellor nahlásil australského počítačového vědce Craigha Wrighta žalobcům z královské prokuratury (CPS) kvůli možné křivé výpovědi. Australan, který tvrdil, že vynalezl kryptoměnu bitcoin, podle soudce u soudu rozsáhle a opakovaně lhal, aby své nepravdivé tvrzení podpořil. Uvedla to dnes agentura Reuters.
Dlouho očekávaná událost ze světa kryptoměn. Přinese další halving bitcoinu nová maxima?
03.05.2024 Halving je fenomén, který každé 4 roky netrpělivě očekávají nadšenci, obchodníci i těžaři kryptoměn. Toto pečlivě načasované snížení blokových odměn, k němuž došlo v pátek 19. dubna 2024, mění nejen dynamiku nabídky bitcoinů, ale způsobuje vlny i na širším trhu digitálních aktiv.
Kryptoguru odhaluje top altcoiny a rizika DeFi: Co byste měli vědět
23.04.2024 Renomovaný kryptoanalytik, Lark Davis, se nedávno podělil o vhled do světa altcoinů a decentralizovaných financí (DeFi) a nabídl vysoce rizikové a výnosné možnosti a zavedené projekty.
Bitcoin se zlomově „rozpůlil“. Co to znamená pro jeho další cenový vývoj?
21.04.2024 V noci na sobotu se odehrálo napjatě vyhlížené „půlení“ bitcoinu. V celé historii této nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny teprve čtvrté. Předchozí „půlení“ (neboli „halvingy“) nastala v letech 2012, 2016 a 2020. Jedná se tedy o mimořádnou událost. Dochází při ní ke snížení odměny, kterou získávají těžaři bitcoinu za potvrzování transakcí, tedy za udržování celého systému v chodu. A to ke snížení na polovinu. Proto „půlení“.
Soud v Londýně odmítl tvrzení Craiga Wrighta, že je vynálezce bitcoinu
14.03.2024 Soud v Londýně dnes odmítl tvrzení počítačového vědce z Austrálie, který se vydával za vynálezce bitcoinu a na základě toho podával žaloby na vývojáře této kryptoměny. Informovala o tom agentura Reuters. Skutečný vynálezce bitcoinu je dodnes neznámý.
Krypto trhy zažívají divoký týden vývoje cen
09.01.2024 Bitcoin minulý týden zažil divoký týden cenových pohybů, kdy nejprve prudce vzrostl a poprvé za dva roky překonal cenovou úroveň 45 000 USD, aby následující den obrátil o 8 % na základě rozhovorů na platformě X s významným analytikem, který vyjádřil názor, že dlouho očekávané bitcoinové spotové ETF nebude schváleno. To zřejmě některé investory vyděsilo, což vedlo k výprodejům.
Majitelem bitcoinu je podle odhadů po celém světě na 220 milionů lidí
01.01.2024 Vybrané údaje o kybernetické měně bitcoin k 15. výročí (3. ledna) vzniku internetové měny bitcoin anonymním vývojářem nebo skupinou vývojářů používajících pseudonym Satoši Nakamoto:
Technická analýza páru BTC/USD na 23. listopadu 2023
23.11.2023 Dan Morehead, veterán kryptoměnového trhu, upozorňuje v posledním otevřeném dopise investorům na současnou růstovou fázi bitcoinu. Šéf společnosti Pantera Capital, která spravuje aktiva v hodnotě 4,2 miliardy dolarů, zdůrazňuje téměř "kosmickou" podobnost cyklů na bitcoinovém trhu. Ty jsou podle něj výsledkem transparentních a předvídatelných pravidel, která nastavil tajemný tvůrce bitcoinu Satoshi Nakamoto.
První bitcoinový fond v USA je „na spadnutí“, takže cena stoupá. Bitcoin se na prahu mladistvosti chová jako technologická akcie
21.11.2023 Bitcoin, „klasika“ mezi kryptoměnami, letos opět roste jako z vody. Od začátku roku zhodnotil o zhruba 125 procent. Přitom před rokem touto dobou byla nejstarší a nejrozšířenější světová kryptoměna na dně. Mnozí bitcoin odepisovali a vyhlíželi jeho definitivní krach. Už poněkolikáté se ale spletli. V lednu e prodával za méně než 17 tisíc dolarů, nyní vyjde na více než 37 tisíc.
Bitcoin dnes slaví 15. narozeniny. Bude do něj investovat i Česká národní banka?
31.10.2023 Před rokem touto dobou bitcoin, tedy nejstarší a nejrozšířenější světovou kryptoměnu, mnozí odepisovali a vyhlíželi jeho definitivní krach. Už poněkolikáté se ale spletli. Vždyť jen od počátku letošního roku se bitcoin zhodnotil o zhruba 110 procent z lednového "dna" pod 17 tisíci dolary. V minulém týdnu dokonce svoji cenou překročil hodnotu 35 tisíc dolarů, a to poprvé od května 2022.
Češi za 15 let nashromáždili okolo 3000 bitcoinů
30.10.2023 Češi za 15 let nashromáždili okolo 3000 bitcoinů v hodnotě 2,3 miliardy korun. Bitcoin je na tuzemském trhu, stejně jako ve světě, dominantní kryptoměna s tržním podílem okolo 53 procent. Celková hodnota trhu se všemi kryptoměnami se v současnosti pohybuje okolo 1,25 bilionu dolarů. Vyplývá to z vyjádření obchodníka Bit.plus. V úterý uplyne 15 let od spuštění technologie blockchainu, na které je bitcoin založený.
Podle analýz kryptoměnu bitcoin využívá po celém světě kolem 210 milionů lidí
29.10.2023 Vybrané údaje o kybernetické měně bitcoin (před 15 lety, 31. října 2008, tehdy ještě anonymní vývojář Satoši Nakamoto zveřejnil článek "A Peer-to-Peer Electronic Cash System", ve kterém popsal technologii, na základě které vznikl později bitcoin):
Technická analýza páru BTC/USD na 3. října 2023
03.10.2023 Po pětileté přestávce se účet Satoshiho Nakamota, údajného tvůrce Bitcoinu, náhle probudil k životu. Nakamoto nedávno v postu v aplikaci X naznačil, že má chuť prozkoumat méně známé aspekty Bitcoinu. Existují ale důvodné pochybnosti, že tento účet skutečně patří kryptoměnové legendě.
Svět kryptoměn: Podrobný výzkum
25.09.2023 Kryptoměna, termín který v posledních letech získal obrovskou popularitu, představuje fascinující spojení technologie, financí a kryptografie.
Jak se trh s kryptoměnami zotavuje, investoři považují těchto 12 kryptoměn za nejlepší koupi
10.07.2023 Zatímco rok 2022 byl k mnoha kryptoinvestorům nevlídný, zdá se, že v roce 2023 se situace opět zlepší. S tolika slibnými projekty na trhu si však mnozí nejsou jisti, kde začít.
Technická analýza páru BTC/USD na 21. června 2023
21.06.2023 Těžaři v uplynulém týdnu hromadně odesílali své bitcoiny na burzy. Dodejme, že podle analytické platformy Glassnode se jedná o největší převod bitcoinů na obchodní platformy za posledních 5 let.
Nová unijní regulace kryptoaktiv favorizuje molochy na úkor inovátorů
24.05.2023 Sociální sítě nyní baví vtípek stavějící na analýze vzájemného zápolení USA a Číny. Obsahuje totiž také graf zachycující segmenty, v nichž dominují Spojené státy a ve kterých naopak Čína. Čína vede například v 5G technologiích nebo ve výrobě komerčních dronů. Spojené státy mají navrch v kvantové výpočetní technice, ve fúzní energii nebo v produkci biofarmak. „Plichta“ je to pak mezi oběma zeměmi v rozvoji umělé inteligence, ve výrobě polovodičů nebo v hi-tech průmyslové výrobě. Jistý internetový vtipálek pak ke grafu přidělal Evropu. S tím, že dominuje v jediné sféře – v regulacích.
EU zavádí nejpřísnější regulaci trhu s kryptoměnami, zbytek světa zatím zaostává
16.05.2023 Výběr informací o kryptoměnách a jejich regulaci (státy Evropské unie dnes definitivně schválily pravidla regulace trhů s kryptoměnami, která zavádějí dosud nejpřísnější mezinárodní standard pro obchodování na trhu s virtuálními aktivy):
Bitcoin v roce 2023 – co je hnacím motorem býčího trendu?
02.05.2023 Regulační opatření, válka v Evropě a bankovní krize – i přes to všechno má Bitcoin za sebou jeden z nejlepších roků v dějinách – co tedy může za nárůst ceny Bitcoinu?
Technická analýza páru BTC/USD na 25. dubna 2023
25.04.2023 Tajemný tvůrce kryptoměny bitcoin Satoshi Nakamoto odeslal 23. dubna 2011 programátorům, se kterými spolupracoval, poslední e-maily. Vysvětlil v nich, že "přechází k jiným projektům", a odevzdal kryptografický klíč, který používal k odesílání upozornění do celé sítě.
Jak se trh s kryptoměnami zotavuje, investoři považují těchto 12 kryptoměn za nejlepší koupi
31.03.2023 Zatímco rok 2022 byl k mnoha kryptoinvestorům nevlídný, zdá se, že v roce 2023 se situace opět zlepší. S tolika slibnými projekty na trhu si však mnozí nejsou jisti, kde začít. V tomto seznamu najdete to, co investoři považují za 12 nejlepších kryptoměn k nákupu v současnosti, včetně:
Zakladatel společnosti Cardano reagoval na spuštění zkEVM Vitalikem Buterinem zprávou pro Polygon
29.03.2023 Charles Hoskinson, zakladatel společnosti Cardano, reagoval pozitivně na spuštění inovativní sítě zkEVM od týmu Polygon (MATIC). Hoskinson komunitě Polygon pogratuloval a prohlásil, že je opravdu skvělé vidět takové inovace v krypto průmyslu.
Bitcoin vzrostl na 22 000 dolarů, když se Bidenova administrativa snažila zastavit nákazu ve finančním systému USA
13.03.2023 Cena bitcoinu prudce roste, jelikož se Bidenova administrativa snaží zabránit tomu, aby pád banky Silicon Valley vyvolal masový odchod zaměstnanců z regionálních bank v USA.
Bitcoin je řešením problémů světového obchodování
11.11.2022 Lidstvo si zaslouží podrobné objasnění přitěžujících obav, kterým dnes naše ekonomiky čelí. Řešení problémů světového obchodu nebudou stačit, pokud zapojení do nadnárodního obchodu, prosazování sociálního pokroku, multilateralismu, ovlivňování bilaterálního vystavení a umožnění prosperity zdola nahoru není pro lidskou existenci nanejvýš důležité.
Bitcoin byl přidán do Guinessovy knihy rekordů
19.10.2022 Světová kryptoměna číslo jedna podle tržní kapitalizace, Bitcoin (BTC), získala několik titulů Guinessovy knihy rekordů, včetně nejstarší a první decentralizované kryptoměny.
Technická analýza páru BTC/USD na 17. října 2022
17.10.2022 Švédská královská akademie věd oznámila 10. října tři laureáty ocenění za ekonomii – bývalého předsedu Federálního rezervního systému Bena Bernankeho a americké ekonomy Douglase Diamonda a Philipa Dybviga – za "výzkum bankovních a finančních krizí". Mnoho fanoušků kryptoměn během let tvrdilo, že anonymní tvůrce bitcoinu Nakamoto je nejzasloužilejším kandidátem na cenu za ekonomii, která se uděluje od roku 1968 "podle stejných principů jako Nobelova cena udělovaná od roku 1901".
Bitcoin jako cesta k finanční svobodě
14.10.2022 Dne 3.ledna 2009 Satoshi Nakamoto vytvořil něco revolučního – vytěžil genezi blok bitcoinu. Poté, co jsme byli svědky skandálních událostí velkého finančního krachu v roce 2008, bylo toho dost.
Salvador jako první země zavedl bitcoin jako oficiální národní měnu
06.09.2022 Středoamerický Salvador, který má skoro sedm milionů obyvatel a jehož území je velké přibližně jako Morava, zavedl před rokem 7. září jako první země světa kryptoměnu bitcoin jako oficiální národní měnu (vedle amerického dolaru). To kritizoval Mezinárodní měnový fond, podle kterého zavádění kryptoměn jako zákonných platidel představuje značné riziko a ohrožuje globální ekonomiku. V Salvadoru se kvůli zavedení bitcoinu jako zákonného platidla konaly loni demonstrace. Honduraská centrální banka odmítla za transakce s kryptoměnami ručit.
Počet krypto miliardářů rychle roste
29.08.2022 Adopce kryptoměn se zvyšuje, což znamená, že více peněz směřuje do krypto projektů. Kvůli potenciálu bohatství lidé do kryptoměn investují, což vede k vzestupu miliardářů.
Co vlastně Bitcoin je? Podívejme se na to od úplného začátku
10.08.2022 Bitcoin, spuštěn v roce 2009, je první kryptoměnou typu peer-to-peer na světě. Běží na decentralizované, propojené účetní knize, která nepotřebuje žádnou banku.
Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády
19.06.2022 - Bitcoin, jehož zkratka je BTC, je virtuální internetová měna. Jejím hlavním znakem je, že nemá žádnou centrální autoritu, která by řídila například množství peněz v oběhu. Bitcoin je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci.
Technická analýza páru BTC/USD na 15. června 2022
15.06.2022 Edward Snowden poskytl na včerejší konferenci Consensus 2022 v texaském Austinu rozhovor. Slavný autor knih a whistleblower se s publikem podělil o své názory na bitcoin, zcash, moneru a budoucnost celého kryptoměnového trhu.
BTC je zpět na 30 000 dolarech, jako krypto komunita slaví 12. výročí Bitcoin Pizza Day
23.05.2022 Každý rok 22. května se kryptokomunity po celém světě sjednotily v tom, že si připomínají možná jednu z nejpodivnějších událostí v dějinách Bitcoinu.
Skoro 50 % majitelů kryptoměn své první digitální aktivum nakoupilo v loňském roce
07.04.2022 Pomalý start, ale drtivý konec. Tato sportovní terminologie by se dala použít k popisu nárůstu obliby digitálních aktiv mezi lidmi. Když Satoshi Nakamoto v roce 2009 uvedl na trh první kryptoměnu Bitcoin, pravděpodobně ani nedoufal, že v roce 2021 jeho děťátko spustí lavinu zájmu o kryptoměny, a to téměř ve všech zemích světa.
Spoluzakladatel dogecoinu říká, že DOGE se na trh musí uvést jako ,,digitální měna”
30.03.2022 Tvůrce dogecoinu, Billy Markus nebo Shibetoshi Nakamoto by upřednostnili, aby se Dogecoin zbavil nálepky ,,meme” kryptoměny. Místo toho se DOGE potřebuje označovat jako ,,digitální měna.”
Předpověď ceny BTC od roku 2022 do roku 2026
21.03.2022 Bitcoin je digitální aktivum, které svou pozici v rámci finančních trhů povýšilo a dostalo přezdívku digitální zlato. Jedná se o kryptoměnu, která odporuje tlakům centrální vlády. Pandemie COVIDU-19 přišla s technologickou revolucí, která obchodníkům ukázala jak s pouhým připojením k internetu obchodovat s BTC.
IPO společnosti Rhodium Enterprises: Těžaři z Texasu
08.02.2022 V roce 2008 tehdy neznámý programátor pod pseudonymem Satoshi Nakamoto zveřejnil algoritmus pro vytvoření první kryptoměny na světě s názvem Bitcoin (BTC).
Jak kryptoměny narušují tradiční finance?
21.12.2021 Když Satoshi Nakamoto v roce 2009 spustil Bitcoin, stal se z něj software s otevřeným zdrojovým kódem (OSS). To znamená, že veškerý kód, díky němuž první světová kryptoměna funguje, může kdokoli libovolně používat.
Technická analýza páru BTC/USD na 14. prosince 2021
14.12.2021 Podle aktuálních údajů dosáhl počet bitcoinů v oběhu 18 899 milionů, což znamená, že zbývá vytěžit už jen 10 % celkové zásoby. Zatímco vytěžit prvních 90 % bitcoinů trvalo přibližně 12 let, vytěžit zbývající část potrvá trochu déle.
Muž, který tvrdí, že je tvůrce Bitcoinu, vyhrál spor a nechá si 50 miliard dolarů v kryptoměnách
08.12.2021 Craig Wright vyhrál případ proti Irovi Kleimanovi, i když soudce přímo neurčil, zda Wright Bitcoin vytvořil či ne.
Socha Satoshi Nakamoto představena v Maďarsku
29.10.2021 První fyzická socha pseudonymního tvůrce bitcoinů Satoshi Nakamota byla dnes představena v Budapešti. Bronzová socha v životní velikosti zobrazuje osobu v mikině s kapucí. Takto zvolený s logem bitcoinu na levé straně měla zvýraznit anonymitu tvůrce bitcoinu. Bezvýrazný obličej sochy má zrcadlový odrazový povrch, tím umožňuje lidem vidět jejich vlastní odraz. Tento jev má za cíl ukázat poselství ,,Všichni jsme Satoshi.”
Studie zjistila, že nejvíce bitcoinů stále drží jen hrstka lidí a firem
26.10.2021 Nejvíce bitcoinů i přes jejich rostoucí popularitu stále drží jen hrstka lidí a firem. Zhruba třetina je v rukou 10.000 investorů. Podle agentury Bloomberg to zjistila studie Národního úřadu pro ekonomický výzkum (NBER).
Příliš mnoho adres na málo BTC
21.10.2021 Nejznámější kryptoměna Bitcoin je sice pro každého, ale z důvodu své omezené nabídky pro každého nestačí. Podle influencera zaměřující se na kryptoměny, Anthonyho Pompalina existuje 38 milionů bitcoinových adres, které mají zůstatek větší než nula. Prakticky je k dispozici více adres než bitcoinů, který je založen na algoritmu, který umožňuje vytvoření jen 21 milionů bitcoinů.
Anonymní tvůrce Bitcoinů Satoshi Nakamoto je 20. nejbohatší člověk na Zemi
19.10.2021 Satoshi Nakamoto vstoupil v polovině dubna do seznamu 20.nejbohatších lidí na světě, ale poté, co cena Bitcoinu poklesla, jmění vynálezce blockchainu významně kleslo. V minulém týdnu se Nakamoto opět dostal na žebříček 20 nejmajetnějších lidí. Cena bitcoinu raketově vzrostla a překročila hranici 60 000 dolarů. Podle odhadovaného množství bitcoinu drženého Nakamotem je vynálezce největší kryptoměny 20. nejmajetnější osobou. Nakamoto se během 5 měsíců dostal z pozice 159.nejbohatší osoby mezi top 20. Odhaduje se, že Nakamoto vlastní zhruba 1 milion bitcoinu. Ohledně vlastnictví kryptoměny panují debaty, někteří věří, že vynálezce vlastní více než 1 milion, někteří věří že jen okolo 750 000.
Na světě existuje přes 6800 kryptoměn, trhu dominují bitcoin a ethereum
24.09.2021 Vybrané údaje o kybernetických měnách (čínská centrální banka označila všechny kryptoměnové transakce za nezákonné):
Maďarsko je patrně první zemí se sochou neznámého tvůrce kryptoměny bitcoin
16.09.2021 Maďarsko se stalo patrně první zemí, která má sochu neznámého tvůrce kryptoměny bitcoin, který vystupuje pod pseudonymem Satoši Nakamoto. Bronzová busta s kapucí byla dnes odhalena v Budapešti. Kapuce zřejmě odkazuje mimo jiné na anonymitu autora kryptoměny.
Nová investiční horečka, tentokrát na kyberměnách?
26.11.2013 Gary Thomas chce zbohatnout na virtuálních měnách. Využít k tomu ale nechce bitcoin, jeho cílem jsou měny nové jako alphacoin a fastcoin. Thomas začal s obchodováním digitálních měn ze svého domu na počátku tohoto roku. Tvrdí, že je to cesta k bohatství, i když podobný pokus během dot.com bubliny skončil pohromou. Hovoří dokonce o tom, že „podobná příležitost se v budoucnu již nebude opakovat, protože tyhle věci půjdou nahoru tak, že si to nikdo neumí ani představit“. Tzv. „kryptoměny“ v tuto chvíli čítají asi 80 druhů, popularita bitcoinu vede k vytváření virtuálních měn včetně tzv. litecoinu, peercoinu, namecoinu či feathercoinu.
Související klíčová slova:
Technická analýza | Bitcoin | Čína | Finance | Peníze | Pullback | Inflace | Nasdaq | Rusko | USA | Janet Yellenová | Pin Bar | Austrálie | Turecko | Apple | Analytik | Spekulace | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Ekonomové | Světové ekonomické fórum | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bloomberg | Burza | CEO | CFTC | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | ECB | Ekonomika | Emise | FOMC | Fed | IPO | Investice | Investování | Komodity | Kurz | MMF | MT4 | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Nabídka | Obchodování s deriváty | Open | Platforma | Poplatek | Pozice | RSI | Rally | Rezistence | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | Volatilní trh | Výkonnost | Výnosnost | Wall Street | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Obchodování | JPMorgan | Objem obchodů | Finanční krize | Investiční příležitosti | Bank of America | XTB | Investoři | Fond | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Pravděpodobnost | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Sázka | Výsledky | Bohatství | Credit Suisse | Uvolnění měnové politiky | Partners | Obchodovat | Regulace | Financování | Investovat | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Internetová měna | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Bankrot | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Aktivum | Index | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Apple | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Cena | Co je to bitcoin | Co jsou peníze | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Elektřina | Engulfing | Etoro | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | Graf | Investiční centrum | Investiční | Investování do akcií | Jeden dolar | JP Morgan | Krátkodobé investice | Kurz bitcoinu | Kurzy | Maďarsko | Management | Markets | Měna Bitcoin | Míra inflace | Obchodní platformy | Pasivní příjem | Pivot | Praní špinavých peněz | Pro investory | Reuters | Sázky | Signály | Směnárny | Shares | SWIFT | Těžba bitcoinů | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | Komise pro cenné papíry | Buy | Indie | Jeff Bezos | Měď | MIC | Ministerstvo financí | P/S | ROCE | Spojené státy | WSJ | Zaměstnanost | Clearing | Světové ekonomiky | Miliardář | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Pivot Pointy | Rozhovor | Genesis | 1 milion | Burze | Rhodium | Microsoft | Zlaté mince | Washington Post | Technický výhled | Brazílie | Čínská centrální banka | Finanční systém | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Ekonomický výzkum | Globální měny | Energie | BlackRock | Přehled | Ekonomické fórum | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bankovnictví | Miliardáři | Sázení | Základní úrokové sazby | Firmy | Economist | Globální finanční krize | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Velké banky | Algoritmus | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Finančnictví | Propad | Kryptoměny | Citi | S&P | Ztráty | Nejistota | Tradiční měny | Zajištění | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Elektronické peníze | Tesla | Dluhové krize | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Predikce | Globální obchod | Bankovní krize | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Americká vláda | Ekonomické údaje | Quantum | Institucionální investoři | Příjmy | Finanční domy | ČTK | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Bitfinex | Zklamání investorů | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Bitcoinový fond | Manipulace s trhem | Silicon Valley Bank | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | Kryptoměnové ETF | Digitální zlato | Coinmarketcap | Altcoin | Zcash | BCH | ETH | XRP | Investice do bitcoinu | Trh s bitcoiny | Mineři | Binance | Charles Hoskinson | Lightning Network | Bitcoin Cash (BCH) | Crypto | RoboMarkets | Tether | Krypto burzy | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | Digitální peněženky | Altcoiny | Cena bitcoinu | Krypto | Bitcoiny | Burza kryptoměn | Kryptoburza | Podniky | Akcie Applu | Portu | Ether | I-Trader | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Největší kryptoměna | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Jiné měny | Obchodované fondy | Denní objem obchodů | Globální rezervy | Alternativa oficiálních měn | Ceny kryptoměn | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Kryptoměna Bitcoin | Majetek | WEF | ASIC | Mt. Gox | Nejznámější kryptoměny | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Chainalysis | Vzestup bitcoinu | Token | Stablecoin | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Ripple Labs | Pokles cen | Digitální aktiva | Nové měny | Těžební zařízení | Transakce s kryptoměnami | Globální recese | Denní graf | iShares | Cena akcie | Trinity Bank | Čistý zisk | Deficit | IOT | Kryptoměnová burza | Trinity | Objem | Obchod | Myšlenka | Naprogramování | Konkurenceschopnost | USDC | Olívia Lacenová | Růst cen | Zůstatek | Studie | Generální ředitel | Ukrajina | Lagardeová | Amazon | Úrok | Nejbohatší | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | Využití kryptoměn | Cesta k finanční svobodě | dApps | Technologie blockchainu | PoW | Vyhlídky | Legislativa | 5G | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Rozvoj | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Přeprodané podmínky | Zasedání FOMC | Plyn | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | UTC | Míra | Měnové politiky | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Disney | Tým RoboMarkets | Ztráta | Miliardy korun | Halving | Klesající trend | Vzestup ceny | Inovace | Washington | Budoucnost | Experti | Poradenství | Bloky | Analytička | Americké ministerstvo financí | SAP | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Krach | Kapitalismus | Výsledky průzkumu | Google | Trhy | American Express | Impérium | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Pandemie | IHNED | Konzultant | Ceny Bitcoinu | Starbucks | FIAT | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Převody peněz | Adidas | SEC | Americké banky | Průměrná cena | Medvědi | Prodávající | Spuštění bitcoinů | Půlení bitcoinu | COVID-19 | Bez rizika | Využití umělé inteligence | Směřování trhů | Vývoj | Výkyvy | Současná cena | Těžební kapacity | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Další vývoj | Cenový vývoj | NBER | Historie | Rozkolísaný | Algoritmy | Pravidla EU | Škoda | Komerční banky | Hotovost | Ministryně financí | Nákup aktiv | Růst | Poslanci | Signál | Wood&Company | Biliony | Potenciál | Ekonomiky | Prudký ekonomický propad | Ekonomický propad | Nigérie | Organizace | Umělá inteligence | Internet věcí | Podíl na trhu | Údaje | Skupina těžařů | Delaware | Více peněz | Majitel | Úspory | Poskytovatelé signálů | Poradenské společnosti | Tlak medvědů | Cenové pohyby | Sociální síť | Swingové minimum | Grayscale | Binance Coin | Bitcoin dnes | Americká centrální banka (Fed) | Halving bitcoinu | Tweet | Fondy obchodované na burze | Soud | Snížení odměny | Dlouhodobý trend | Bezpečnost | Alternativní kryptoměny | Technologický pokrok | Link | Dopad na cenu | Velké peníze | Spekulovat | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | Unie | Průraz | Soubor pravidel | Riot Blockchain | Oracle | Rozhodnutí soudu | Covid | Správce aktiv | Changpeng Zhao | Cardano | MAM | ChainLink | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Kolaps | Očekáváná událost | Reálná hodnota | Obchodní problémy | DeFi | Důvěra | Známky oživení | Cenové hladiny | BSV | Bitcoin SV | Americké ministerstvo spravedlnosti | Upozornění na rizika | Kryptotrh | Americký odvolací soud | Odborníci | Transparentnost | Snížení emisí | Přímé investice | Bloomberg Intelligence | Cena elektřiny | Politici | Marathon | Česká republika | Odvolací soud | Měnový fond | Akademie věd | Nobelova cena | MicroStrategy | Množství peněz | BNB | Defi | Decentralizované půjčky | Nařízení | Uniswap | Compound | Aave | Státy Evropské unie | Soudní spor | Blockchainové technologie | SUSHI | Proražení | Proč investovat | Zadlužování | IPO společnosti | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Nejrozšířenější digitální měna | Svět kryptoměn | Počasí | Online prostředí | Růst ceny | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Brands | Evropské centrální banky | Adam Back | Nárůst ceny | Express | Kryptoburza Binance | Růst ceny Bitcoinu | Platby v bitcoinech | Poslanci Evropského parlamentu | Finanční výkonnost | Podrobnosti IPO | Odhad kapitalizace | Předpověď ceny | FTX | Rizika a příležitosti | Investování do Bitcoinu | Finanční zdraví | Terra | Trustpilot | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Těžby kryptoměn | Chainlink (LINK) | Filecoin | Filecoin (FIL) | FIL | Používání kryptoměn | GitHub | COIN | Ark | Krypto trh | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Předpovědi ceny | Směřování trhu | Santander | DOGE | Blockchain etherea | Vyšší zhodnocení | Shiba Inu | Hladiny supportu | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Bit.plus | Nejbohatší člověk | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Platidlo | Konkurence | Prodej | Další kryptoměny | Rozhodnutí Číny | Obchodování na trhu | Programátor | Kybernetické hrozby | Technologie | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Koncentrace | AI | Ropní těžaři | Odvětví | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Štěstí | Provozní náklady | Ministerstvo spravedlnosti | Daňový poplatník | Chování | Slabé stránky | Ovlivňování | Strojové učení | Osobní počítače | Cena kryptoměny | Populární kryptoměny | Tokeny | Bonusy | Americká ministryně financí | Společnosti | Protocol | Chivo | Neúspěch | Opatření | Dna | Růst trhu | Platební síť | ANO | NFT | Nezaměnitelný token | Laszlo Hanyecz | Federální úřady | Solana | Kryptoměnová komunita | Vytvoření měny | Nejznámější kryptoměna světa | Bronzová busta | Tvůrce kryptoměny bitcoin | Tvůrce kryptoměny | Anonymní vývojář | Totožnost tvůrce bitcoinu | Etherea | Celkové závazky společnosti | Závazky společnosti | Smart kontrakty | Kryptoanalytik | Zisky z těžby | Těžby Bitcoinu | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Češi | Zavádění kryptoměn | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | První bitcoinový fond | Zdravotnictví | Pozornost | Gemini | Správce digitálních aktiv | Kryptoměnový průmysl | Tajná skupina těžařů | Koncentrace těžařů | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Nejstarší kryptoměna | Meme mince | Meta | Peněžní prostředky | Polygon | Držitelé Bitcoinu | Decentralizované směnárny | Společnost | Nejrozšířenější kryptoměny | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Uhlíková stopa | Technický výhled na trh | Crypto.com | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | TIM | Ceny BTC | Avalanche | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | 3М | Grayscale Bitcoin Trust | Etiopie | Postavení na trhu | Cykly | Rozšíření | Krypto komunita | Grayscale Investments | Kryptoměnové transakce | Bidenova administrativa | MATIC | Technická rezistence | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | Těžař | Nepokoje v Kazachstánu | Dynamika trhu | Krypto miliardář | Předpokládaný růst | Discord | Stripe | DAO | DappRadar | Cowen | Těžby bitcoinů | Hry | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Instituce | Bitcoin velryby | The Sandbox | Sandbox | Zavedení bitcoinu | Platformy DeFi | Meme kryptoměny | Rhodium Enterprises | Podnikání Rhodium Enterprises | Struktura řízení | Konkurenti Rhodium Enterprises | Bitfarmy | Argo Blockchain | DMG Blockchain | Hive Blockchain | Hut 8 Mining | HashChain Technologies | DPW Holdings | Layer1 Technologies | Marathon Patent Corp. | Marathon Patent | Stronghold Digital Mining | Finanční výkonnost Rhodium Enterprises | Obchodní inovace | Unikátní technologie těžby | Technologie těžby | Malý tržní podíl bitcoinů | Tržní podíl bitcoinů | Podíl bitcoinů | Žádné dividendy | Kapitalizace Rhodium Enterprises | P/S emitenta | IPO společnosti Rhodium Enterprises | Datové centrum Rhodium Enterprises | Datové centrum | Zisky z těžby BTC | TRIP | Decentralizace | Cena akcie Apple | Řetězce | Coin Metrics | Značné riziko | Nízké poplatky | Regulace kryptoměn | Studie poradenské společnosti | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Ekonomická zóna v Hondurasu | Správa | Vlastnictví | Tržní ocenění | Vzestupný trend | Billy Markus | Technický výhled trhu | Středoafrická republika | Kryptokomunity | Tisíce kryptoměn | Web3 | ApeCoin | RIOT | Přijetí | Velmi volatilní | Cena BTC | Centrum | Prime | Rizika investování | Cykličnost | Den bitcoinové pizzy | Bitcoinové pizzy | Blok Genesis | Hal Finney | Těžař bitcoiny | Správa digitálních práv | Ochrana identity | Upozornění | Obrovské zisky | EU a USA | Fenomén | Vlastnosti bitcoinu | Marathon Digital | Glassnode | Internet věcí (IoT) | IoT | Kryptoaktivum | Obchodovat s kryptoměnami | Korporace | FTT | Zakladatel společnosti Cardano | Polygon (MATIC) | OKX | Administrativa | Konkurent | Trh s bitcoinem | Zřízení fondu | Ekosystém | CZ | Wonderinterest | Příliv bitcoinů | Pověst | Marathon Digital Holdings | Růstový potenciál | GlassNode | Právo | Bit.plus Martina Stránského | Výprodeje | Krach společnosti | FDIC | Silvergate | OCI | SatoshiLabs | Výhled trhů | Invest | Sol | SVB | Washington Mutual | Circle | Silicon Valley Bank (SVB) | Sport | First Republic | Válka | Riot Platforms | Snižování nákladů | Metacade | Co je Metacade? | Presale Metacade | MCADE | AltSignals | AltSignals (ASI) | Metacade (MCADE) | Binance Coin (BNB) | ApeCoin (APE) | Uniswap (UNI) | Whitepaper | AltAlgo | Rizika investování do AltSignals | Investování do AltSignals | Presale AltSignals | Investovat do Metacade | Proč investovat do Metacade? | Rizika investice do Metacade | Investice do Metacade | Proč investovat do Etherea? | Rizika investování do Etherea | Investování do Etherea | Rizika investování do Bitcoinu | Proč investovat do Polygonu? | Rizika investice do Polygonu | Proč investovat do Cardana? | Rizika investice do Cardana | Proč investovat do Chainlinku? | Rizika investice do Chainlinku | Proč investovat do Filecoinu? | Rizika investování do Filecoinu | Proč investovat do Ripplu? | Rizika investice do Ripplu | Proč investovat do Apecoinu? | Rizika investování do Apecoinu | Proč investovat do Uniswapu? | Rizika investice do Uniswapu | Co je to presale kryptoměny? | Presale kryptoměny | ActualizeAI | Král kryptoměn | Proč investovat do Binance Coin? | Rizika investování do Binance Coin | Investování do Binance Coin | Co je Binance Coin? | Proč investovat do Bitcoinu? | Co je Polygon? | Investice do Polygonu | Co je Cardano? | Investice do Cardana | Co je Chainlink? | Investice do Chainlinku | Co je Filecoin? | Investování do Filecoinu | Co je Ripple? | Investice do Ripplu | Co je Apecoin? | Investování do Apecoinu | Co je Uniswap? | Investice do Uniswapu | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Co je AltSignals? | Co je Ethereum? | Společnost AltSignals | Spojení | Více volatilní | Partnerství | Pravidla regulace | Markets in Crypto-assets | Rychlost | Pojišťovnictví | Vice | Pravidla regulace trhů | Regulace trhů | Regulace trhů s kryptoměnami | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Markets in Crypto Assets | MiCA (Markets in Crypto Assets) | Transparentní | Regulace kryptoaktiv | Milník | Výhledy | Směřování | Coinbase a Binance | Systémy umělé inteligence | Hodnota trhu | Pozitivní momentum | Peněženka Trezor | Světová kryptoměna | Bitcoinové fondy | Pravidelnost | Mezinárodní standard | ProCent | Schválení ETF | Riot | Platforms | Patent | Soudce | Platformy | D1 | Snížení na polovinu | Půlení | Další halving | X (dříve Twitter) | Vynálezce bitcoinu | Cesta k bohatství | Investiční horečka | Nová investiční horečka | Služby | Výzkum a vývoj | Kryptoguru | Lark Davis | Solana (SOL)
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot