Transakce s kryptoměnami
Co je Bitcoin a jak funguje?
05.12.2024 Bitcoin, jehož zkratka je BTC, je nejznámější a nejvíce využívaná virtuální internetová měna. Jejím hlavním znakem je, že nemá žádnou centrální autoritu, která by řídila například množství peněz v oběhu. Bitcoin je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci.
Rusko kvůli sankcím umožní v mezinárodním obchodě platby v kryptoměnách
30.07.2024 Rusko umožní v mezinárodním obchodě platby v kryptoměnách, dnes to schválili poslanci parlamentu, informuje agentura Reuters. Země se tak snaží obejít sankce, které na ni západní státy uvalily za vojenskou invazi na Ukrajinu. Krok začátkem tohoto měsíce doporučila ruská centrální banka. V rámci Ruska jsou platby kryptoměnami jinak zakázány, a to se nezmění ani teď.
Salvador chce ochránit svá bitcoinová aktiva přesunem do trezoru
15.03.2024 Salvador převede velkou část svých bitcoinových aktiv do zařízení mimo dosah internetu, které bude uloženo ve fyzickém trezoru na území této středoamerické země. S odvoláním na prezidenta Nayiba Bukeleho o tom ve čtvrtek informovala agentura Reuters. Na prezidentův popud zavedl Salvador v roce 2021 bitcoin jako svou oficiální měnu vedle amerického dolaru.
Majitelem bitcoinu je podle odhadů po celém světě na 220 milionů lidí
01.01.2024 Vybrané údaje o kybernetické měně bitcoin k 15. výročí (3. ledna) vzniku internetové měny bitcoin anonymním vývojářem nebo skupinou vývojářů používajících pseudonym Satoši Nakamoto:
Podle analýz kryptoměnu bitcoin využívá po celém světě kolem 210 milionů lidí
29.10.2023 Vybrané údaje o kybernetické měně bitcoin (před 15 lety, 31. října 2008, tehdy ještě anonymní vývojář Satoši Nakamoto zveřejnil článek "A Peer-to-Peer Electronic Cash System", ve kterém popsal technologii, na základě které vznikl později bitcoin):
Technická analýza páru ETH/USD na 13. června 2023
13.06.2023 Všeobecné přijetí kryptoměn, kterému brání nejen recese a makroekonomická nejistota, je náročné i z jiných důvodů. Banky jsou k digitálním aktivům čím dál kritičtější. Mnoho tradičních institucí odmítá zprostředkovávat převody a nechce být spojováno s kryptoměnami. Ani s kryptoměnovými burzami. Nedávno vyděsil celou Wall Street fakt, že dvě banky, které odstartovaly sestupnou spirálu v bankovním sektoru, měly s kryptoměnami tolik společného.
EU zavádí nejpřísnější regulaci trhu s kryptoměnami, zbytek světa zatím zaostává
16.05.2023 Výběr informací o kryptoměnách a jejich regulaci (státy Evropské unie dnes definitivně schválily pravidla regulace trhů s kryptoměnami, která zavádějí dosud nejpřísnější mezinárodní standard pro obchodování na trhu s virtuálními aktivy):
Technická analýza páru ETH/USD na 21. dubna 2023
21.04.2023 Rusko podniká další kroky ke zmírnění sankcí. Podle zpráv místních médií plánuje jeho centrální banka vytvořit nové instituce, které budou těžit kryptoměny a realizovat mezinárodní platby.
Čínské státní banky se staly přátelskými ke kryptoměnám
27.03.2023 Agentura Bloomberg v pondělí 27.března uvedla, že řada čínských státních bank v Hongkongu začala nabízet služby místním kryptoměnovým společnostem. Město vítá rostoucí počet firem zabývajících se digitálními aktivy, které chtějí expandovat nebo se přestěhovat do města.
Graf dne - BITCOIN (03.03.2023)
03.03.2023 Kryptoměnový trh je ve střehu, protože se schyluje k dalšímu kolapsu. Rostou obavy ohledně finanční situace Silvergate Bank, banky, která se specializuje na transakce s kryptoměnami. Silvergate ve středu varovala, že nedávné ztráty, které banka zažila, jí mohou výrazně snížit kapitál. Společnost také uvedla, že nedodržela lhůtu pro předložení výroční zprávy americké komisi pro cenné papíry a burzy (SEC).
Technická analýza páru BTC/USD na 29. listopadu 2022
29.11.2022 Podle blogového příspěvku, který byl zveřejněn tento týden, se Mezinárodní měnový fond domnívá, že kolaps burzy FTX Sama Bankmana-Frieda by měl africkým zemím sloužit jako varování před riziky, která kryptoměny pro jejich ekonomiky představují.
Bitcoin poprvé od září dosáhl 21 000 dolarů
07.11.2022 Minulý týden se bitcoin poprvé od začátku září dostal nad 21 000 USD, protože se prohloubila jeho korelace s technologickými akciemi. Kryptoměna začala týden pod 20 500 USD, ve středu krátce klesla pod 20 000 USD a o víkendu se vyšplhala nad 21 000 USD. Nyní se bitcoin obchoduje zpět těsně pod hranicí 20 500 USD.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
06.09.2022 1) Středoamerický Salvador, který má skoro sedm milionů obyvatel a jehož území je velké přibližně jako Morava, zavedl před rokem 7. září jako první země světa kryptoměnu bitcoin jako oficiální národní měnu (vedle amerického dolaru). To kritizoval Mezinárodní měnový fond, podle kterého zavádění kryptoměn jako zákonných platidel představuje značné riziko a ohrožuje globální ekonomiku. V Salvadoru se kvůli zavedení bitcoinu jako zákonného platidla konaly loni demonstrace. Honduraská centrální banka odmítla za transakce s kryptoměnami ručit.
Salvador jako první země zavedl bitcoin jako oficiální národní měnu
06.09.2022 Středoamerický Salvador, který má skoro sedm milionů obyvatel a jehož území je velké přibližně jako Morava, zavedl před rokem 7. září jako první země světa kryptoměnu bitcoin jako oficiální národní měnu (vedle amerického dolaru). To kritizoval Mezinárodní měnový fond, podle kterého zavádění kryptoměn jako zákonných platidel představuje značné riziko a ohrožuje globální ekonomiku. V Salvadoru se kvůli zavedení bitcoinu jako zákonného platidla konaly loni demonstrace. Honduraská centrální banka odmítla za transakce s kryptoměnami ručit.
Správa u obchodníků s kryptoměnami našla chyby ve zdanění za stovky milionů
11.07.2022 Finanční správa zjistila u obchodníků s kryptoměnami za roky 2019 a 2020 špatné zdanění příjmů za stovky milionů korun. Někteří daň z příjmů plynoucích z transakcí s kryptoměnami nepřiznali či neodvedli. Kontroly obchodníků s kryptoměnami budou nadále pokračovat. ČTK to dnes v tiskové zprávě sdělila mluvčí Generálního finančního ředitelství Hana Baráková.
Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády
19.06.2022 - Bitcoin, jehož zkratka je BTC, je virtuální internetová měna. Jejím hlavním znakem je, že nemá žádnou centrální autoritu, která by řídila například množství peněz v oběhu. Bitcoin je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci.
Středoafrická republika přijala bitcoin jako zákonnou měnu
28.04.2022 Středoafrická republika povolila bitcoin jako zákonné platidlo. Loni to jako první země učinil Salvador. Středoafrická republika patří k nejchudším zemím světa, i když se na jejím území nacházejí ložiska diamantů, zlata a uranu. V roce 2019 tam měly podle serveru WorldData přístup k internetu jenom čtyři procenta z jejích pěti milionů obyvatel, přičemž internet je k používání kryptoměn nezbytný.
Kryptoměnový baron svou živnost provádí ve stínu Talibanu
26.04.2022 Boom kryptoměn často žene sny o život měnícím bohatství. V Afghánistánu kupci namísto toho shánějí digitální mince s nadějí ,uchování svého bohatství.
Zvláštní ekonomická zóna v Hondurasu přijala bitcoin jako legální platidlo
08.04.2022 Zvláštní ekonomická zóna ve středoamerickém Hondurasu přijala bitcoin a další kryptoměny jako zákonné platidlo. Ve čtvrtek to podle agentury Reuters uvedli její představitelé.
Obchodníkům s kryptoměnami hrozí v Číně vysoké pokuty a až 10 let vězení
25.02.2022 Čínský Nejvyšší soud ve čtvrtek prohlásil transakce s kryptoměnami za nezákonné a uvedl, že porušitelům hrozí vysoké pokuty a až 10 let vězení.
Technická analýza páru ETH/USD na 25. února 2022
25.02.2022 Přísná politika Číny v oblasti kryptoměn se dnes znovu projevila, když Nejvyšší soud změnil soudní výklad nezákonného shromažďování finančních prostředků tak, aby zahrnoval i transakce s kryptoměnami.
Ruská vláda a centrální banka se dohodly, že s BTC budou zacházet jako s běžnou měnou
15.02.2022 Transakce s kryptoměnami v hodnotě přes 600 000 rublů (to je v přepočtu cca 8 000 dolarů) budou muset být deklarovány, jinak by mohly být považovány za nelegální. Ruská vláda a Ruská centrální banka jednali o tom, jak by měli digitální aktiva regulovat.
Zdanění krypto prostoru
14.02.2022 Poté, co Čína v červnu 2021 zakázala veškerou těžbu kryptoměn na svém území a v září pak kryptoměny zakázala úplně, prázdné místo po čínském odchodu z krypto prostoru zaplnily USA.
Indonésie zakazuje transakce s kryptoměnami a trhy čekají na výsledky zasedání Fedu
26.01.2022 Trh s kryptoměnami následoval akciové trhy a začal posilovat poblíž lokálního dna. Kapitalizace digitálních aktiv roste již třetí den v řadě. Za posledních 24 hodin vzrostla kryptoaktiva o 3 %, díky čemuž celková hodnota trhu vzrostla na 1,7 bilionu dolarů. Mezitím se vlády o současnou situaci nijak zvlášť nezajímají a určují svůj postoj k trhu s kryptoměnami v dlouhodobém horizontu.
Technická analýza páru BTC/USD na 24. listopadu 2021
24.11.2021 Ruská Federální daňová služba (FTS) aktivně sleduje krypto trh s cílem bránit daňovým únikům, uvedl její předseda Daniil Jegorov.
Akcie se snaží setřást dvojitý čínský zásah, dluhopisy dál pod tlakem
24.09.2021 K pokračující nejistotě o úrokové splátce dolarových dluhopisů Evergrande přidala Čína odpoledne ještě prohlášení, že jakékoli transakce s kryptoměnami jsou nelegální. Potvrzení tvrdého postupu proti transakcím i těžbě poslalo ceny hlavních kryptoměn dolů a dál narušilo poptávku po riziku na trzích. Na druhou stranu pohyby o 5-10 procent nejsou nic, co bychom u těchto aktiv neznali. Později je navíc prvotní propad korigován.
Na světě existuje přes 6800 kryptoměn, trhu dominují bitcoin a ethereum
24.09.2021 Vybrané údaje o kybernetických měnách (čínská centrální banka označila všechny kryptoměnové transakce za nezákonné):
Bitcoin citelně padá. Peking zakázal všechny transakce s kryptoměnami
24.09.2021 Bitcoin a další kryptoměny dnes citelně oslabují. Čínská centrální banka totiž prohlásila všechny transakce související s kryptoměnami za nezákonné. Jde o dosud nejsilnější signál Pekingu, že vůči kryptoměnové komunitě hodlá rázně vystupovat.
Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády
07.09.2021 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, která se stane dnes v Salvadoru jako v první zemi na světě oficiální národní měnou:
Zásah úřadů v Číně od pátku smazal téměř 300 miliard USD z hodnoty kryptoměn
22.06.2021 Další zásah čínských úřadů proti kryptoměnám od pátku smazal téměř 300 miliard dolarů (6,4 bilionu Kč) z hodnoty všech obchodovaných digitálních měn. Napsal to dnes server CNBC. Například nejznámější kryptoměna bitcoin se ještě ve čtvrtek prodávala zhruba za 39.300 dolarů, do pondělí ale spadla až na 32.000 USD.
Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády
09.06.2021 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, která se stala v Salvadoru jako v první zemi na světě zákonným platidlem:
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 24.5.2021
24.05.2021 Na kryptoměnách jsme v uplynulých dnech byli svědky výrazných pohybů. Ty pravděpodobně přetrvají i v následujících dnech. Faktorem, který spustil otřesy na bitcoinu bylo rozhodnutí čínských autorit zakázat tamním finančním institucím podílet se na transakcích s kryptoměnami. Lokální vlády v Číně se také snaží podnikat kroky proti těžbě bitcoinů – Čína patří mezi velmoci v těžbě bitcoinů. Další ze série negativních zpráv pro virtuální mince je plán Bidenovy administrativy, aby transakce s kryptoměnami nad $10k byly součástí daňových přiznání. V posledních týdnech se také množí studie centrálních bank ohledně možnosti vývoje vlastních digitálních měn – tzv. central bank digital currency (CBDC). Lze očekávat, že CBDC by měly výraznější podporu ze strany vlád a proto by mohly vést k omezení zájmu o soukromé kryptoměny. Tj. vidíme více negativních faktorů, které promlouvají do propadů na trzích kryptoaktiv. Přestože kryptoměny stále představují poměrně okrajový trh, bylo patrné, že otřesy na této třídě aktiv promlouvaly do širšího negativního sentimentu na trzích.
Bitcoin se po výrazném propadu stabilizoval kolem 40.000 USD
20.05.2021 Cena bitcoinu se po brutálním středečním propadu stabilizovala a po většinu dnešního obchodování se pohybovala kolem 40.000 USD. Nejznámější kryptoměnu světa podpořili někteří její skalní příznivci, jako je zakladatelka investiční společnosti Ark Invest Cathie Woodová, anebo šéf automobilky Tesla Elon Musk. Na nákup bitcoinů se vrhla také část spekulantů, kteří sledují čistě křivky na grafech a podle nich obchodují.
Výprodej bitcoinů zrychluje, kryptoměna ztrácí 30 procent hodnoty
19.05.2021 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin se dnes propadla pod 31.000 dolarů (646.000 Kč) a za poslední den se snížila zhruba o 30 procent. Jde o největší jednodenní propad za více než rok, uvedla agentura Reuters. Výprodej zrychlil v odpoledních hodinách, kdy se prudce snižovala i cena dalších kryptoměn, včetně druhé nejrozšířenější ethereum. Bitcoin od svého maxima blízko 65.000 USD, kde byl minulý měsíc, tak ztratil už více než 50 procent hodnoty.
Těžba kryptoměn, spotřeba energie a CO2
18.10.2019 Světová těžba kryptoměn v roce 2018 spotřebovala stejní množství energie jako celé Polsko a vyprodukovala 800 tun CO2. Uživatelé o těžbě mnohdy nevědí.
Těžba kryptoměn loni vyprodukovala 800 tun CO2
17.09.2019 Světová těžba kryptoměn prostřednictvím aplikací v počítačích uživatelů loni spotřebovala kolem 18,8 gigawattu elektrické energie. Je to zhruba roční spotřeba elektřiny v Polsku. Tato spotřeba zároveň odpovídá emisím kolem 800 tun skleníkového plynu oxidu uhličitého. Uvedla to dnes antivirová firma Kaspersky Lab v tiskové zprávě.
Související klíčová slova:
Partneři | Technická analýza | Bitcoin | Čína | Peníze | Akciové indexy | Korelace | Inflace | AUD/USD | Nasdaq | Rusko | USA | Janet Yellenová | Koruna | HDP | Pin Bar | Česká měna | Polsko | Turecko | Analytik | Spekulace | ETF | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Akciové trhy | EUR/CZK | Objemy obchodů | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Analýza | BRICS | Transakce | Bloomberg | Bod | Bund | CFTC | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | ECB | Euro | Eurozóna | Fed | Futures | Indikátor | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | MIFID | MMF | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Nabídka | Obchodování s deriváty | Platforma | Portfolio | Pozice | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Splatnost | Support | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Uptrend | Volatilita | Výkonnost | Výnosnost | Wall Street | Bondy | Zlato | Úrokové sazby | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Bank of China | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | FTSE | Americký prezident | XTB | Indexy | Investoři | Fond | EU | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | BitStock | Výnosy dluhopisů | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Výsledky | Emoce | Bohatství | Obchodovat | CAC 40 | Investiční banka | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční společnosti | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Makrodata | Satoši Nakamoto | BTC | Internetová měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Bankrot | Obchodníci | Centrální bankéři | Aktivum | Index | Investiční strategie | Volatilní | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Banka | Cena | Co je bitcoin | Cyrrus | CZK | Dolar | Dolary | Etoro | Exchange | Finanční služby | Fondy | Frank | Graf | Index S&P 500 | InstaForex | Investiční | Investiční doporučení | Investing | Komoditní | Kurz bitcoinu | Kurzy | Markets | Měna Bitcoin | Obchodní platformy | PayPal | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Reuters | Řízení rizik | Směnárny | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Těžba bitcoinů | Trh | Výprodej | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | Komise pro cenné papíry | Elon Musk | Indie | Ministerstvo financí | ROCE | Spojené státy | Finanční společnosti | Zaměstnanost | QE | Komise | Pivot Pointy | Burze | Currency | Bernstein | Investing.com | NATO | BNY Mellon | BBC | Technický výhled | HUF/EUR | Čínská centrální banka | Podnikatel | Podnikání | Ministr financí | Finanční aktiva | Energie | Otřesy na trzích | Přehled | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | City | Firmy | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Obchodování v Asii | Alibaba | Propad | Kryptoměny | S&P | Výzkumná společnost | Ztráty | Evropský trh | Nejistota | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Elektronické peníze | Tesla | Agentura AFP | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Výnosy | Příjmy | Měny&Sazby | ČTK | Očekávání | Purple Trading | WBTCB | Bitstamp | CoinDesk | Coinbase | Virtuální mince | Obchodování s kryptoměnami | Úřad pro finanční služby | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Coinmarketcap | MiFID II | ETH | XRP | Mineři | Binance | Kryptoměna ethereum | Vývoj ceny etherea | Boom kryptoměn | NEST | Těžba kryptoměn | Služby spojené s kryptoměnami | Investice do kryptoměn | Crypto | Tether | Nákup digitálních měn | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | Digitální peněženky | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Podnikání na kapitálovém trhu | FinTech | Krypto | Bitcoiny | Podniky | Ether | Dluhopisové výnosy | I-Trader | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Cena plynu | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Nejznámější kryptoměna | Ceny kryptoměn | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Kryptoměna Bitcoin | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Makléřská společnost | Velké riziko | Německé banky | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | CNY | Nejznámější kryptoměny | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Chainalysis | Býčí výhled | Gazprom | Pokles cen | Americké futures | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Papírové peníze | Web mining | Světová těžba kryptoměn | Kaspersky Lab | Ondřej Příhonský | Alexej Malanov | Bezpečnostní odborník | Kaspersky | Denní graf | Stablecoiny | Vlastní akcie | Finanční situace | Trinity Bank | Alipay | Platební společnost | Automobilky | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Hongkong | Trinity | Objem | Obchod | Obrat trendu | Firma | PLN/EUR | Tesla Elon Musk | Souhrn finančních trhů | Server BBC | Studie | Server CNBC | Ukrajina | Lagardeová | Miliardy | Global Times | AFP | Dluhopisoví investoři | Martin Stránský | Vládní bondy | Financovat | Předpovědi | HUF | PLN | Na burze | CBDC | Rozvoj | COPPER | Státy EU | GBP/EUR | Plyn | Prohlášení | Nord Stream | Míra | Jaderné elektrárny | Temelín | Ohlédnutí | Měnové politiky | Předseda | Trumpova administrativa | Šperky | Nabídka a poptávka | xStation5 | MasterCard | První obchod | Miliardy korun | Koruna posílila | Peking | Placení daní | Klesající trend | Americké dolary | Írán | Poradenství | Podnik | Kryptoměny bitcoin | Komunikace | Základ daně | Trump | Prezident | Samsung | Trhy | Čínské úřady | Asijské indexy | Jüan | Pokles | Situace | Ceny Bitcoinu | Obchody | Indická vláda | Správce daně | Daň z příjmu | Převody peněz | 4fin | SEC | Rozhodování | Bez rizika | GEM | Vývoj | Výkyvy | Nejrozšířenější kryptoměna | Mince | Tržní podmínky | Tencent | Další vývoj | Spotřebitelé | Rozkolísaný | Texas | Algoritmy | Pravidla EU | Návrh zákona | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Graf dne | Další růst | Růst | Objem dluhopisů | Poslanci | Signál | Tisková konference | Banka JPMorgan | Wood&Company | Biliony | Potenciál | Ekonomiky | Nigérie | Války | Afrika | Údaje | Nejvyšší soud | Majitel | Poradenské společnosti | Tlak medvědů | Tweety | Swingové minimum | Regulační rámec | Binance Coin | Bitcoin dnes | Americká centrální banka (Fed) | Osobní příjmy | Zaměstnanci | Fondy obchodované na burze | Soud | Přeshraniční obchod | Leasing | Auta | Plynovod Nord Stream | CL | Spekulovat | Kupci | Ekonomické zotavení | JDE | Unie | Průraz | Soubor pravidel | PEPP | Střední Evropa | Rozhodnutí soudu | Cardano | Ant | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Ceny | Kolaps | Technologické společnosti | Společnost XTB | DeFi | Ant Group | Indonésie | Bitstock.com | Kryptoměnový trh | Ruská vláda | Zdanění | Zasedání FED | Ropa dnes | Česká republika | Měnový fond | AEX | Množství peněz | BNB | Platby v kryptoměnách | Defi | Digitální převody peněz | Nařízení | Elvira Nabiullinová | Společnost Ant Group | Aave | Státy Evropské unie | Dnes cena bitcoinu | Cena bitcoinu dnes | Sektor kryptoměn | Coinbase Global | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Nejrozšířenější digitální měna | Společnost Tesla | Evropské centrální banky | SNY | CARA | Oznámení Tesly | Poslanci Evropského parlamentu | Nákup bitcoinu | Ark Invest | FTX | Trendové linie | Platby kryptoměnami | Těžby kryptoměn | Používání kryptoměn | COIN | Cathie Woodová | Ark | Krypto trh | Ceny Etherea | Santander | Poptávka po kryptoměnách | Indická centrální banka | Výprodej bitcoinů | Těžaři | Bit.plus | Guvernérka ruské centrální banky | Nayib Bukele | Salvador | Plány | Legální platidlo | Platidlo | Vláda v Pekingu | Prodej | Další kryptoměny | Rozhodnutí Číny | Obchodování na trhu | Programátor | Největší kryptoměnové burzy | Trh dnes | Technologie | Spojené arabské emiráty | Výroční zprávy | Akciový trh Nasdaq | Odvětví | Kryptoaktiva | MiCA | Načasování | Boom | Rekord | Daňová přiznání | Velké instituce | Afghánistán | Tálibán | Převzetí moci Tálibánem | Americká ministryně financí | Jihoafrická republika | Společnosti | Chivo | Prezident Nayib Bukele | Opatření | Dna | Evergrande | Rychlý růst | NFT | Laszlo Hanyecz | Silvergate Bank | Solana | Bukele | Vytvoření měny | Anonymní vývojář | Nakamoto | Etherea | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Minulá výkonnost | Češi | Zavádění kryptoměn | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | Digitální jüan | The Verge | TRUTH social | TRUTH | Pozornost | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Peněžní prostředky | Polygon | Společnost | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Crypto.com | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Bitcoin City | TIM | Conchagua | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | 3М | Fibonacciho retracement | Kryptoměnové transakce | Liz Trussová | Technická rezistence | Těžební společnost | Miliardy USD | Těžit kryptoměny | Nepokoje v Kazachstánu | Hry | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Instituce | Zavedení bitcoinu | Společnost Chainalysis | Silvergate Capital | Zmírnění sankcí | Decentralizace | Sankce | Truth Social | Kryptosměnárny | Cena plynu pro evropský trh | MWh | Velkoobchodní cena plynu | Značné riziko | Nízké poplatky | Studie poradenské společnosti | Honduras Prospera | Honduras | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Ekonomická zóna v Hondurasu | Bitcoin jako legální platidlo | Správa | Kryptoměnový baron | Technický výhled trhu | Středoafrická republika | Thierry Vircoulon | Faustin-Archange Touadéra | Varování před riziky | Tisíce kryptoměn | Web3 | Přijetí | Marketingová komunikace | Centrum | Sloučení | The Merge | Britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | Merge | Platební systém | Paul Chan | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Administrativa | Kryptoburzy FTX | Nižší minima | Nižší maxima | Line | Silvergate | Výhled trhů | Invest | Signature Bank | Western Alliance | Bancorp | Přijetí kryptoměn | Pravidla regulace | Vice | Pravidla regulace trhů | Regulace trhů | Regulace trhů s kryptoměnami | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Markets in Crypto Assets | MiCA (Markets in Crypto Assets) | Cross River Bank | Signature | Bitcoinového ETF | Bitcoinové fondy | Mezinárodní standard | Západní státy | ProCent | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | ETF (Exchange-Traded Fund) | Nový zákon | Soudce | Nakupovat | Fondy obchodované na burze (ETF) | Hardware | Bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF) | Bitcoinové fondy obchodované na burze | Vlády | Peněžní toky | Vítězství | Úřady | Regulační prostředí | Jak funguje Bitcoin? | James Mellor | Internetová mince
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot