Tvůrce bitcoinu
Bitcoin: nová éra institucionálního uznání
13.12.2024 V roce 2024 dosáhl bitcoin nového milníku v institucionálním uznání: spotové BTC ETF se sídlem v USA přilákaly miliardové investice a cena bitcoinu poprvé překonala psychologickou bariéru 100 000 USD. Tyto úspěchy dokládají význam této kryptoměny a její vývoj v plnohodnotnou třídu aktiv.
Co je Bitcoin a jak funguje?
05.12.2024 Bitcoin, jehož zkratka je BTC, je nejznámější a nejvíce využívaná virtuální internetová měna. Jejím hlavním znakem je, že nemá žádnou centrální autoritu, která by řídila například množství peněz v oběhu. Bitcoin je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci.
Sen Scottieho Pippena se Satoshi Nakamoto a jeho vliv na kryptoměny
05.09.2024 Legendární hráč NBA Scottie Pippen, známý svými šesti titulmi šampiona s Chicago Bulls, způsobil v kryptoměnovém světě rozruch poté, co sdílel podivný sen. V nedávném příspěvku na sociální platformě X (dříve Twitter) Pippen tvrdil, že se mu ve snu objevil nikdo jiný než Satoshi Nakamoto, tajemný tvůrce Bitcoinu, a předpověděl, že cena Bitcoinu vzroste na 84 650 USD do začátku listopadu.
Cena bitcoinu (BTC) dosáhne 10 milionů dolarů, tvrdí Michael Saylor
25.06.2024 Saylor, který je známý tím, že patří k nejhlasitějším zastáncům BTC, v rozhovoru prohlásil: „Cena Bitcoinu se zvýší na deset milionů dolarů za minci.“
Bitcoin se zlomově „rozpůlil“. Co to znamená pro jeho další cenový vývoj?
21.04.2024 V noci na sobotu se odehrálo napjatě vyhlížené „půlení“ bitcoinu. V celé historii této nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny teprve čtvrté. Předchozí „půlení“ (neboli „halvingy“) nastala v letech 2012, 2016 a 2020. Jedná se tedy o mimořádnou událost. Dochází při ní ke snížení odměny, kterou získávají těžaři bitcoinu za potvrzování transakcí, tedy za udržování celého systému v chodu. A to ke snížení na polovinu. Proto „půlení“.
Krypto trhy zažívají divoký týden vývoje cen
09.01.2024 Bitcoin minulý týden zažil divoký týden cenových pohybů, kdy nejprve prudce vzrostl a poprvé za dva roky překonal cenovou úroveň 45 000 USD, aby následující den obrátil o 8 % na základě rozhovorů na platformě X s významným analytikem, který vyjádřil názor, že dlouho očekávané bitcoinové spotové ETF nebude schváleno. To zřejmě některé investory vyděsilo, což vedlo k výprodejům.
Majitelem bitcoinu je podle odhadů po celém světě na 220 milionů lidí
01.01.2024 Vybrané údaje o kybernetické měně bitcoin k 15. výročí (3. ledna) vzniku internetové měny bitcoin anonymním vývojářem nebo skupinou vývojářů používajících pseudonym Satoši Nakamoto:
Technická analýza páru BTC/USD na 23. listopadu 2023
23.11.2023 Dan Morehead, veterán kryptoměnového trhu, upozorňuje v posledním otevřeném dopise investorům na současnou růstovou fázi bitcoinu. Šéf společnosti Pantera Capital, která spravuje aktiva v hodnotě 4,2 miliardy dolarů, zdůrazňuje téměř "kosmickou" podobnost cyklů na bitcoinovém trhu. Ty jsou podle něj výsledkem transparentních a předvídatelných pravidel, která nastavil tajemný tvůrce bitcoinu Satoshi Nakamoto.
Zakladatel společnosti Cardano reaguje na zvěsti o “usvědčujících” důkazech novináře proti němu
31.10.2023 Přestože je kryptografický průmysl stále v počáteční fázi, nejsou mu cizí rozdílné názory maximalistů různých kryptoměn. To často vede ke kontroverzím a debatám, z nichž některé jsou více nepodložené než jiné.
Češi za 15 let nashromáždili okolo 3000 bitcoinů
30.10.2023 Češi za 15 let nashromáždili okolo 3000 bitcoinů v hodnotě 2,3 miliardy korun. Bitcoin je na tuzemském trhu, stejně jako ve světě, dominantní kryptoměna s tržním podílem okolo 53 procent. Celková hodnota trhu se všemi kryptoměnami se v současnosti pohybuje okolo 1,25 bilionu dolarů. Vyplývá to z vyjádření obchodníka Bit.plus. V úterý uplyne 15 let od spuštění technologie blockchainu, na které je bitcoin založený.
Podle analýz kryptoměnu bitcoin využívá po celém světě kolem 210 milionů lidí
29.10.2023 Vybrané údaje o kybernetické měně bitcoin (před 15 lety, 31. října 2008, tehdy ještě anonymní vývojář Satoši Nakamoto zveřejnil článek "A Peer-to-Peer Electronic Cash System", ve kterém popsal technologii, na základě které vznikl později bitcoin):
Bitcoin se vyvíjí v síť s více aktivy
27.10.2023 Bitcoin Ordinals vytvářejí nové možnosti pro síť Bitcoin tím, že umožňují uživatelům vytvářet nápisy uložené na jednotlivých Satoshi.
Technická analýza páru BTC/USD na 3. října 2023
03.10.2023 Po pětileté přestávce se účet Satoshiho Nakamota, údajného tvůrce Bitcoinu, náhle probudil k životu. Nakamoto nedávno v postu v aplikaci X naznačil, že má chuť prozkoumat méně známé aspekty Bitcoinu. Existují ale důvodné pochybnosti, že tento účet skutečně patří kryptoměnové legendě.
Nová unijní regulace kryptoaktiv favorizuje molochy na úkor inovátorů
24.05.2023 Sociální sítě nyní baví vtípek stavějící na analýze vzájemného zápolení USA a Číny. Obsahuje totiž také graf zachycující segmenty, v nichž dominují Spojené státy a ve kterých naopak Čína. Čína vede například v 5G technologiích nebo ve výrobě komerčních dronů. Spojené státy mají navrch v kvantové výpočetní technice, ve fúzní energii nebo v produkci biofarmak. „Plichta“ je to pak mezi oběma zeměmi v rozvoji umělé inteligence, ve výrobě polovodičů nebo v hi-tech průmyslové výrobě. Jistý internetový vtipálek pak ke grafu přidělal Evropu. S tím, že dominuje v jediné sféře – v regulacích.
Bitcoin vzrostl na 22 000 dolarů, když se Bidenova administrativa snažila zastavit nákazu ve finančním systému USA
13.03.2023 Cena bitcoinu prudce roste, jelikož se Bidenova administrativa snaží zabránit tomu, aby pád banky Silicon Valley vyvolal masový odchod zaměstnanců z regionálních bank v USA.
Technická analýza páru BTC/USD na 17. října 2022
17.10.2022 Švédská královská akademie věd oznámila 10. října tři laureáty ocenění za ekonomii – bývalého předsedu Federálního rezervního systému Bena Bernankeho a americké ekonomy Douglase Diamonda a Philipa Dybviga – za "výzkum bankovních a finančních krizí". Mnoho fanoušků kryptoměn během let tvrdilo, že anonymní tvůrce bitcoinu Nakamoto je nejzasloužilejším kandidátem na cenu za ekonomii, která se uděluje od roku 1968 "podle stejných principů jako Nobelova cena udělovaná od roku 1901".
Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády
19.06.2022 - Bitcoin, jehož zkratka je BTC, je virtuální internetová měna. Jejím hlavním znakem je, že nemá žádnou centrální autoritu, která by řídila například množství peněz v oběhu. Bitcoin je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci.
Zbývají 2 miliony Bitcoinů, zbylých 19 milionů bylo již vytěženo
08.04.2022 Původně byl Bitcoin vytvořen v devítistránkové bílé knize, kterou v roce 2008 publikoval pseudonymní autor Satoshi Nakimoto. Ten ho zamýšlel a navrhl jako peer-to-peer peněžní systém, který by mohl poskytoval jednotlivcům alternativu k fiat měnám vydávaným vládou. O rok později, když Nakimoto těžil první kryptoměnu pomocí softwaru, který napsal na základě tezí právě bílé knihy, byl kód pevně nastaven tak, že vyprodukoval jen 21 milionů BTC.
Muž, který tvrdí, že je tvůrce Bitcoinu, vyhrál spor a nechá si 50 miliard dolarů v kryptoměnách
08.12.2021 Craig Wright vyhrál případ proti Irovi Kleimanovi, i když soudce přímo neurčil, zda Wright Bitcoin vytvořil či ne.
Socha Satoshi Nakamoto představena v Maďarsku
29.10.2021 První fyzická socha pseudonymního tvůrce bitcoinů Satoshi Nakamota byla dnes představena v Budapešti. Bronzová socha v životní velikosti zobrazuje osobu v mikině s kapucí. Takto zvolený s logem bitcoinu na levé straně měla zvýraznit anonymitu tvůrce bitcoinu. Bezvýrazný obličej sochy má zrcadlový odrazový povrch, tím umožňuje lidem vidět jejich vlastní odraz. Tento jev má za cíl ukázat poselství ,,Všichni jsme Satoshi.”
Příliš mnoho adres na málo BTC
21.10.2021 Nejznámější kryptoměna Bitcoin je sice pro každého, ale z důvodu své omezené nabídky pro každého nestačí. Podle influencera zaměřující se na kryptoměny, Anthonyho Pompalina existuje 38 milionů bitcoinových adres, které mají zůstatek větší než nula. Prakticky je k dispozici více adres než bitcoinů, který je založen na algoritmu, který umožňuje vytvoření jen 21 milionů bitcoinů.
Anonymní tvůrce Bitcoinů Satoshi Nakamoto je 20. nejbohatší člověk na Zemi
19.10.2021 Satoshi Nakamoto vstoupil v polovině dubna do seznamu 20.nejbohatších lidí na světě, ale poté, co cena Bitcoinu poklesla, jmění vynálezce blockchainu významně kleslo. V minulém týdnu se Nakamoto opět dostal na žebříček 20 nejmajetnějších lidí. Cena bitcoinu raketově vzrostla a překročila hranici 60 000 dolarů. Podle odhadovaného množství bitcoinu drženého Nakamotem je vynálezce největší kryptoměny 20. nejmajetnější osobou. Nakamoto se během 5 měsíců dostal z pozice 159.nejbohatší osoby mezi top 20. Odhaduje se, že Nakamoto vlastní zhruba 1 milion bitcoinu. Ohledně vlastnictví kryptoměny panují debaty, někteří věří, že vynálezce vlastní více než 1 milion, někteří věří že jen okolo 750 000.
Maďarsko je patrně první zemí se sochou neznámého tvůrce kryptoměny bitcoin
16.09.2021 Maďarsko se stalo patrně první zemí, která má sochu neznámého tvůrce kryptoměny bitcoin, který vystupuje pod pseudonymem Satoši Nakamoto. Bronzová busta s kapucí byla dnes odhalena v Budapešti. Kapuce zřejmě odkazuje mimo jiné na anonymitu autora kryptoměny.
Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády
07.09.2021 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, která se stane dnes v Salvadoru jako v první zemi na světě oficiální národní měnou:
Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády
09.06.2021 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, která se stala v Salvadoru jako v první zemi na světě zákonným platidlem:
Historie a implementace Bitcoinu
08.04.2021 Žijeme ve světě, který se neustále vyvíjí a to s sebou přináší nové technologie. Pokrok ve světě technologií nabral na obrátkách a spousta věcí je zastaralá, nebo se už vůbec nevyužívá. Jaký pokrok přináší právě „technologie blockchainu“ a v čem je tahle technologie inovativní?
Nejrozšířenější digitální měna zažila za 11 let vzestupy i pády
03.01.2021 V dnešním vzdělávacím článku si představíme základní údaje o kybernetické měně bitcoin, jejíž cena včera poprvé překonala hranici 30.000 dolarů. Bitcoin v poslední době těží hlavně z poptávky ze strany větších investorů. Významně mu pomáhá i politika centrálních bank a tisk dalších peněz na boj s koronavirovou krizí, což vyvolává obavy ze zrychlení tempa růstu inflace. Cena bitcoinu se přitom teprve v polovině prosince poprvé dostala přes 20.000 dolarů, k nárůstu o dalších 50 procent jí tedy stačily jen asi dva týdny.
Vzestup bitcoinu zastírá fakt, že ho nikdo nepoužívá
03.06.2019 Současný rychlý vzestup ceny kybernetické měny bitcoin zastírá jednu nepříjemnou skutečnost - prakticky nikdo ji nepoužívá k ničemu jinému než ke spekulaci. Za první čtyři měsíce se v této největší a nejznámější digitální měně světa totiž u obchodníků uskutečnilo pouze 1,3 procenta transakcí, což není žádná velká změna proti předchozím dvěma letům, kdy bitcoin procházel vlnami vzestupů i pádů. Ukazují to data americké výzkumné společnosti Chainalysis.
Bitcoin - kybernetická měna opředená mýty
01.01.2019 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, kterou před deseti lety, 3. ledna 2009, vytvořil tehdy anonymní vývojář používající pseudonym Satoši Nakamoto:
Údajný tvůrce bitcoinu je podezřelý z krádeže kryptoměn
28.02.2018 Údajný tvůrce bitcoinu Craig Wright je podezřelý, že ukradl svému bývalému obchodnímu partnerovi kryptoměny a další majetek za pět miliard USD (104 miliard Kč). Informoval o tom včera server CNBC. Wright v roce 2016 prohlásil, že je tvůrcem bitcoinu, který byl do té doby znám pod přezdívkou Satoši Nakamoto.
Fakta a zajímavosti o bitcoinu
28.11.2017 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, jejíž hodnota by podle některých zpráv mohla již brzy překonat 10.000 dolarů:
Wright neposkytne další důkazy, že je tvůrcem bitcoinu
06.05.2016 Australský podnikatel Craig Wright, který tento týden oznámil, že je tvůrcem kybernetické měny bitcoin, neposkytne další důkazy potvrzující jeho prohlášení, jak slíbil. Na svém blogu uvedl, že k tomu nemá odvahu. Své tvrzení o autorství bitcoinu však neodvolal, upozorňují agentury.
Tvůrce digitální měny bitcoin odhalil svou pravou totožnost
02.05.2016 Základní fakta o internetové měně bitcoin a o australském podnikateli Craigu Wrightovi, který veřejně přiznal, že je tvůrcem bitcoinu:
BBC: Autorem bitcoinu je Australan Wright
02.05.2016 Tvůrcem kybernetické měny bitcoin je australský podnikatel Craig Wright. Uvedl to Wright v rozhovoru pro BBC a poskytl i důkazy, které jeho tvrzení potvrzují. Tímto přiznáním končí dlouhé roky spekulací o tom, kdo s originálním nápadem digitálního peněžního systému přišel. Doposud tvůrce vystupoval pod jménem Satoši Nakamoto.
Související klíčová slova:
Nejrozšířenější kryptoměny | Programování | Koronavirové krize | Kryptoměnový průmysl | Ark | SatoshiLabs | Coinmarketcap.com | Silicon Valley Bank | EUR | Mince | Institucionální investice | Trend | Rozkolísaný | Anonymní vývojář | Fondy obchodované na burze | Digitální měna bitcoin | BTC | Volatility | Mezinárodní měnový fond | Podnikatel | Markets in Crypto-assets | Technologie blockchainu | Výkyvy | Společnost Tesla | Aktiva | Jeff Bezos | Bitcoinová burza | Snížení emisí | Simon Peters | Gold | Bidenova administrativa | Historie BTC | Lagardeová | Poplatky | Ethereum | Exchange | Investing | Snížení na polovinu | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Analýzy | Burza | Bearish Engulfing | Kryptoměna Bitcoin | Digitální měna | Dolary | Nakamoto | Základní úrokové sazby | Dluhopisy | Rizika a příležitosti | Cenné papíry a burzy | Americké ministerstvo financí | Pravidla regulace trhů | Nejznámější kryptoměna | Miliardové investice | Grayscale | Uvolnění měnové politiky | Nejznámější kryptoměna světa | Chainalysis | Výhled | Poplatek | Zasedání FOMC | WikiLeaks | Americký prezident | Praní špinavých peněz | Nigérie | Používání kryptoměn | Vytvoření měny | Průmysl | Inflace | Kryptoměnové burzy | Zavedení bitcoinu | Papírové peníze | Centrální banky | Internetová měna | Zrychlení tempa růstu inflace | Přijetí | Nejstarší kryptoměna | Internetová mince | Bit.plus Martina Stránského | Středoafrická republika | Nobelova cena | Coinglass | Turecko | Zakladatel společnosti Cardano | Donald Trump | Taproot | Vice | Portu | Bitcoinové fondy obchodované na burze | Měna Bitcoin | ERA | Systém bitcoinu | Web3 | Největší hráči | Amp | Odvětví | Solana (SOL) | Další růst | Marathon | iShares Gold Trust | Analytici | Dnes cena bitcoinu | Cointelegraph | Globální finanční krize | Japonská vláda | Skupina těžařů | Tisk dalších peněz | Washington | Směřování trhů | Tržní kapitalizace bitcoinu | Graf | Poptávka | Markets in Crypto Assets | BNB | Peněženka Trezor | Akciový trh Nasdaq | Americká Komise pro cenné papíry | Ekonomiky | TRUTH social | Směřování trhu | Economist | Stablecoin | Peníze | Sociální sítě | Politika | Očekávání | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Investiční centrum | Fondy obchodované na burze (ETF) | Kapitalismus | Alza.cz | Pády Bitcoinu | Transparentní | Bitcoin Cash | Online prostředí | Majetek | Měnový fond | Halving | Blockchain | Historie | Zprávy z krypto průmyslu | Cena elektřiny | Systémy umělé inteligence | Laszlo Hanyecz | Janet Yellenová | Technický výhled trhu | Lukáš Kovanda | Růst | Analytika | PoW | Nabídka | Akademie věd | Příležitosti | Formace Bearish Engulfing | Cena bitcoinu dnes | Crypto | Jak funguje Bitcoin? | Vlastnosti bitcoinu | Pochybnosti | Programátor | Býčí výhled | Silicon Valley | Koronavirová krize | Peer-to-peer | Americká centrální banka | Cena bitcoinu | Mt. Gox | Craig Wright | Binance Coin | ETF (Exchange-Traded Fund) | Kurz bitcoinu | Úrokové sazby | Changpeng Zhao | Temelín | BTC ETF | Největší kryptoměnové burzy | Trh | James Mellor | Zkušenost | Cykličnost | Portfolio manažer | Problémy | Oznámení Tesly | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Co je bitcoin | Společnosti | Studie | FBTC | Bronzová busta | Elektřina | Prudký ekonomický propad | Obchodování na trhu | Eura | Penzijní fondy | Komise | Gold Trust | Tržní kapitalizace | Alternativní kryptoměny | Kapitál | Maďarsko | Majitel | Litecoin | Unie | Ekonomická zóna | Další kryptoměny | Coinbase | Christine Lagardeová | Prezident Nayib Bukele | Klesající trend | CoinDesk | Ceny Bitcoinu | iShares Gold | Budoucnost | Boj s koronavirovou krizí | Bankéři | Nová éra | Federální úřady | Peněžní toky | Videohry | Tvůrce kryptoměny | MiCA (Markets in Crypto Assets) | Altcoiny | Hal Finney | Twitter | Opatření | Podnikatelé | Pozornost | 3М | Technická rezistence | Množství peněz | FOMO | Nabídka a poptávka | Momentum | Nepokoje v Kazachstánu | Hlavní ekonom | Burze | Ripple | Hackerský útok | Salvador | Bitcoin | Zavádění kryptoměn | Řetězec | Regulace trhů | Platforma | Kontrakty na bitcoin | Obchodovat | Etiopie | Video | USA | TRUTH | Prezident Donald Trump | Finanční instituce | Bitcoinové fondy | Zvláštní ekonomická zóna | ETF | Billy Markus | Ekonomové | Bitcoiny | Spojené státy | ETF společnosti BlackRock | Zákonné platidlo | Vývoj | Regulace kryptoaktiv | Regulace trhů s kryptoměnami | Nejrozšířenější digitální měna | Australský podnikatel | Konkurenceschopnost | Washington Post | Politika centrálních bank | Bitcash | iShares | Volatilní | BNY Mellon | Transakce s kryptoměnami | Implementace Bitcoinu | Uptrend | Globální rezervy | Zprávy z krypto | Kryptoburzy | Měnové politiky | Kapitalizace bitcoinu | Finanční domy | Netěžař | Těžby bitcoinů | Růstový potenciál | Dna | Vítězství | Ekonomická zóna v Hondurasu | Coinmap.org | Nobelovy ceny | Totožnost tvůrce bitcoinu | Miliardy dolarů | Cenové pohyby | Miliardy korun | Bankovní systém | Mladé generace | Sazby | Úrok | Investovat | Generální ředitel | Ether | Ekonomické systémy | Firmy | Michael Saylor | Marathon Digital | Zajištění | Regulační prostředí | Bit.plus | Ekonomické podmínky | Ekonomický propad | Bitcoin.cz | Fed | Americká ministryně financí | Světové ekonomické fórum | Poradenské společnosti | Hry | COIN | Software pro těžbu | Trhy | Tvůrce kryptoměny bitcoin | Rizika | Fond | Koupit bitcoin | Spuštění bitcoinů | Americké banky | Pivotní body | Vazby na akcie | Bitcoin a další kryptoměny | Nejbohatší člověk | Cenový vývoj | iShares Gold Trust (IAU) | Ministerstvo financí | Studie poradenské společnosti | Tesla | Ethereum (ETH) | Růst Bitcoinů | Dominance bitcoinu | Komise pro cenné papíry | Shares | Na burze | Společnost | Zadlužování | Budoucnost BTC | Bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF) | XRP | Institucionální investoři | Ropní těžaři | Zajištění proti inflaci | Riziko | Analytik | Trinity | FIAT | Pivot | Binance | Šéf společnosti | IBIT | Transakce | Portfolio | Nadšení | Plyn | Čína | Mineři | Inovace | Circle | Platidlo | Ceny | ETH | Financování | Pokles | Potenciální rizika | Digitální převody peněz | Mezinárodní standard | Pivot Pointy | Velký propad | Centrální banka | BBC | Kryptoaktiva | Státy EU | Biliony | Makroekonomické faktory | Evropské centrální banky | Truth Social | Odborníci | Stablecoiny | Instituce | Morgan Stanley | Snížení odměny | Těžař | Algoritmy | Trinity Bank | Půlení | Miliardy USD | FTX | Výběr zisků | Biliony dolarů | Odvětví kryptoměn | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Tržní hodnota | Zisk | Spekulovat | Nejbohatší | Zůstatek | Pozitivní zprávy | Obchodování | Daňový poplatník | Prezident | Kybernetické měny | Měna | Nasdaq | Trump | Zprávy | Předpověď | Kryptoměny bitcoin | Údaje | Finanční krize | Swingové minimum | Těžby Bitcoinu | ProCent | Portfólia | Japonsko | Značné riziko | Směřování | Visa | Aktivum | Přenos | Finanční systém | Býčí trh | Signály | Trader | Tweet | Ekonom | Kybernetická měna | Čínské vlády | Dolar | Etoro | Vlastní akcie | Bonusy | Tisknout peníze | ČTK | Ztráty | Výhled trhů | Technický výhled | Pozitivní momentum | Nakupovat | FOMC | Akcie | Crypto.com | 5G | Tether | Týdenní pivot | Cardano | Obchodní výhled | Jakub Kraľovanský | Vývoj ceny | FDIC | Češi | Reuters | Technologie | Prognózy | X (dříve Twitter) | Kurz | DNO | Daně | Těžaři bitcoinu | Spoluzakladatel | Konkurenti | Úspěchy | Investice do kryptoměn | Jiné měny | Státy Evropské unie | Rekord | Výsledky | Ekonomické fórum | Investice | USDC | Microsoft | Fidelity | Platební společnost | Potenciál | Zdravotnictví | Rally | Kapitalizace | Pravidla hry | Indie | Satoshi Nakamoto | Vnímání | GBTC | Genesis | Wood&Company | Zisky | Regulace | Fondy | Burzovní obchody | SAP | Důvěra | Měny | IAU | Burzy | Milník | Lightning Network | Kryptoburzy FTX | Marathon Digital Holdings | Silvergate | 1 milion | Neúspěch | Engulfing | Hodnota bitcoinu | Technická analýza | Administrativa | Existence bitcoinu | Rekordní růst | Blockchainové technologie | EOS | TIM | Energie | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Týdenní pivotní body | Americké centrální banky | Zobchodované objemy | Bloomberg | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Korekce | Dash | Pád ceny | Trumpova administrativa | Přehled | Short | Agentura Bloomberg | Krize | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Centrum | Zakladatel | Půlení bitcoinu | JDE | Vzestup bitcoinu | Nayib Bukele | Blízká budoucnost | MT4 | Markets in Crypto-Assets | Cena | MicroStrategy | Komerční banky | Prime | P2P | Ekonomické údaje | Etherea | Solana | Výhledy | Medvědi | Tweety | Ekonomika | Denní graf | SEC | BTC/USD | Kryptoměny | Banky | BlackRock | I-Trader | Vlády | Wall Street | Pravidla regulace | Analýza | Digitální peněženky | Umění | XTB | Pozice | Portfolia | Pullback | Bitcoinového ETF | Komise pro cenné papíry a burzy | Cenné papíry | Lídři | Medvědí trh | Support | Cenný papír | Převody peněz | Krypto burzy | Algoritmus | Technologie blockchain | Ministryně financí | Řetězce | Investoři | Coinbase Global | NFT | Rezistence | Nařízení | Těžba bitcoinů | Předseda | Hodnota trhu | USD | Satoši Nakamoto | Legislativa | Zprostředkovatelé | PayPal | Investing.com | Federální rezervní systém | Americké ministerstvo | CZ | Průraz | Digitální měny | Tlak medvědů | Propad | Bankovnictví | ANO | Bitcoin dnes | Markets | Halving bitcoinu | MiCA | Invest | Rok 2024 | Nejistota | CME | Kryptoměna | Ekonomie | Česká republika | Americká centrální banka (Fed) | ECB | Těžaři | Hardware | Krypto | Jaderné elektrárny | ROCE | Spekulace | EU | Miliardy | MasterCard | Pravidelnost | SVB | Akciový trh | Korporace | Kryptoměnový trh | Banka | Růst bitcoinu | Úřady | Trader 2.0 | Trh s bitcoiny | CNBC | Sol | Rozhodnutí Číny | Soudce | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot