PoW
Fundamentální analýza kryptoměn – aplikace fundamentální analýzy při investování do kryptoměn (10. díl)
08.09.2024 Tento článek se zaměřuje na fundamentální analýzu kryptoměn, která kombinuje ekonomické ukazatele, technologickou robustnost, tým a partnerství, regulační prostředí a nástroje pro analýzu. Čtenář se dozví o klíčových aspektech jako P/E ratio, ROI, market cap, architektura blockchainu, mechanismy konsensu, tým a jeho odborné pozadí, stabilita regulačního prostředí, a nástroje jako CoinMarketCap nebo on-chain analýza.
Fundamentální analýza kryptoměn – technologické aspekty a jejich vliv na hodnotu kryptoměn (3. díl)
04.08.2024 Tento článek se zaměřuje na technologii blockchain a její klíčovou roli v kryptoměnách. Čtenáři jsou představeny základní principy blockchainu, jeho decentralizované ukládání dat a zabezpečení transakcí. Dále se diskutuje o významu blockchainu jako základního stavebního bloku pro většinu kryptoměn, který odstraňuje potřebu centrální autority a zvyšuje důvěryhodnost digitálních měn. Kromě toho jsou představeny konsensuální algoritmy Proof of Work a Proof of Stake a jejich vliv na energetickou účinnost a bezpečnost sítě.
Svět kryptoměn: Podrobný výzkum
25.09.2023 Kryptoměna, termín který v posledních letech získal obrovskou popularitu, představuje fascinující spojení technologie, financí a kryptografie.
Jak se trh s kryptoměnami zotavuje, investoři považují těchto 12 kryptoměn za nejlepší koupi
10.07.2023 Zatímco rok 2022 byl k mnoha kryptoinvestorům nevlídný, zdá se, že v roce 2023 se situace opět zlepší. S tolika slibnými projekty na trhu si však mnozí nejsou jisti, kde začít.
Ethereum na $2,000 počas Shanghai upgradu
13.04.2023 Dlho očakávaný upgrade Shanghai na Ethereum je teraz k dispozícii. V stredu večer sa očakávalo zavedenie novej funkcie, ktorá konečne umožní vybrať Ethereum, ktoré bolo staknuté (staking je proces vloženia kryptomeny do siete a vynáša to pár percent ročne, podobné dividendám.
Jak se trh s kryptoměnami zotavuje, investoři považují těchto 12 kryptoměn za nejlepší koupi
31.03.2023 Zatímco rok 2022 byl k mnoha kryptoinvestorům nevlídný, zdá se, že v roce 2023 se situace opět zlepší. S tolika slibnými projekty na trhu si však mnozí nejsou jisti, kde začít. V tomto seznamu najdete to, co investoři považují za 12 nejlepších kryptoměn k nákupu v současnosti, včetně:
Litecoin dostává injekci od regulátorů a připravuje se na další krok
29.03.2023 Jedním z největších beneficientů býčího cyklu 2023 byl Litecoin. Tato mince řetězce proof-of-work (PoW) zaznamenala od začátku roku zisky přes 28 % a za posledních sedm dní obchodování téměř 12 %.
Stihnou instituce zachránit krypto, než zmizí drobní investoři?
13.02.2023 S rokem 2022 se takřka ideální prostředí pro spekulativní aktiva změnilo v pravý opak. Kryptoměny čelí zásadním výzvám.
Kryptoměny mohou přinášet výnosy podobné dividendám
19.12.2022 Často slýcháme, že kryptoměny nepřinášejí svým držitelům žádnou hodnotu, až na případné zvýšení ceny samotné kryptoměny. Navzdory všeobecně rozšířenému přesvědčení však mohou některé z nich přinášet další výnosy podobné dividendám nebo programům zpětného odkupu akcií, i když jsou fluktuace kryptoměn ve srovnání s těmito výnosy právě teď poměrně vysoké.
Stát New York zakázal novou těžbu bitcoinů
24.11.2022 Newyorská guvernérka Kathy Hochul v úterý oznámila, že podepsala zákon zakazující téměř všechny nové operace těžby bitcoinů ve státě.
Krypto trh zakončil týden v pesimistickém duchu
21.10.2022 V pátek ráno BTC mírně vzrostl. Krátce nato se ale propadl pod psychologicky významnou úroveň 19 000 USD na 18 900 USD a dostal se tak na minima minulého týdne. V době psaní článku kolísal kolem úrovně 18 975 USD. Tržní kapitalizace tohoto aktiva činí 364 miliard USD při denním objemu obchodů 24 miliard USD.
Bitcoin byl přidán do Guinessovy knihy rekordů
19.10.2022 Světová kryptoměna číslo jedna podle tržní kapitalizace, Bitcoin (BTC), získala několik titulů Guinessovy knihy rekordů, včetně nejstarší a první decentralizované kryptoměny.
Kryptoměny, jež je vhodné sledovat, v době kdy blockchain bojuje proti Fedu
12.10.2022 S uvolněním peněžní zásoby se kupní síla amerického dolaru od června letošního roku mírně zvýšila. Pokud bude Fed pokračovat v implementaci své strategie zpřísňování politik, kryptoměny a další riziková aktiva budou čelit značnému protivětru. to vše vychází z jednoduchých ekonomických motivů. V rámci inflačního cyklu měli lidé dvě základní možnosti, jak naložit se svými penězi: utratit je nebo je investovat. Jinak by držení hotovosti vedlo k erozi bohatství. V deflačním cyklu je tomu naopak. Lidé mají motivaci držet hotovost, aby v podstatě bez rizika rostli své bohatství. V konečném důsledku je takový scénář pro kryptoměny čistým negativem.
BTC je stabilní, ale investoři se obávají vydání dlouho očekávaných zpráv v USA
07.10.2022 Bitcoin ve čtvrtek uzavřel obchodní seanci téměř beze změn – na úrovni lehce nad 20 000 USD. V době psaní tohoto článku je cena BTC vyvážená na 19 983 USD.
Kotace BTC začaly nečekaně růst
22.09.2022 Podle webu CoinMarketCap, který sleduje ceny virtuálních aktiv, dosáhla jeho nejvyšší cena během posledních 24 hodin úrovně 19 548 USD a nejnižší cena úrovně 18 813 USD.
Technická analýza páru BTC/USD na 20. září 2022
20.09.2022 Michael Saylor, generální ředitel MicroStrategy a příznivec bitcoinu (BTC), zdvojnásobil svou podporu bitcoinu, když během Australského krypto eventu vysvětloval problémy týkající se převodu hodnoty fyzického majetku, jako je zlato, firemní akcie, kmenové akcie nebo nemovitosti.
Sloučení dokončeno: Co bude dál s Ethereem?
15.09.2022 Ethereum je pravděpodobně největším ekosystémem v rámci kryptoměn. Tisíce projektů a decentralizovaných aplikací (dapps) se při ukládání dat a správě svých dapps spoléhají na blockchain Ethereum.
Ethereeum merge je vmezi kryptoměnami pro každého důležité
12.09.2022 Po letech a letech odkladů je za námi sloučení Etherea. K události dříve známé jako Ethereum 2.0, kdy se mechanismus proof-of-work Ethereum spojí s beacon řetězcem proof-of-stake, by mohlo dojít již v úterý.
Ethereum merge je mezi kryptoměnami pro každého důležité
12.09.2022 Po letech a letech odkladů je za námi sloučení Etherea. K události dříve známé jako Ethereum 2.0, kdy se mechanismus proof-of-work Ethereum spojí s beacon řetězcem proof-of-stake, by mohlo dojít již v úterý.
Cena Cosmos by se mohla téměř zdvojnásobit, pokud dojde k oživení trhu kryptoměn, říká kryptoanalytik
07.09.2022 Populární kryptoměnový analytik navrhl, že Cosmos (ATOM) by mohl zaznamenat téměř dvojnásobnou cenu, pokud rally kryptoměnového trhu podnítí nadcházející upgrade Ethereum Merge, který povede k přechodu sítě ze současného mechanismu konsenzu Proof-of-Work na konsensus Proof-of-Stake.
Kryptoměny se snaží odolat nabídce
06.09.2022 Blíží se přechod Etherea na Proof of Stake, což dočasně zlepšuje sentiment na trhu s kryptoměnami. Zdá se však, že zlepšení stále obchází Bitcoin, který se může ukázat jako spící obr a opět ochladí poptávku, pokud se přesune na jih:
Ethereum opět padá pod 1500 USD 📉
30.08.2022 Trh s kryptoměnami se vyznačuje neuvěřitelnou volatilitou a nedávno zareagoval další lavinou poklesů tváří v tvář neoblomnému postoji Fedu a Powellovu projevu v Jackson Hole. Americké indexy dnes klesly kvůli zprávám o eskalaci konfliktu mezi Čínou a Tchaj-wanem:
Před The Merge kryptotrhy prudce vzrostly
15.08.2022 Hlavní kryptoměny, jako je bitcoin a ether, minulý týden prudce vzrostly, protože trhy nadále zpracovávaly pozitivní zprávy a vývoj ekonomických podmínek.
Vývojáři ETH posunuli datum sloučení
12.08.2022 Přechod Etherea na proof-of-stake je stále blíže od doby, kdy vývojáři souhlasili s předběžným datem sloučení mainnetu.
3 kryptoměny, které překonávají cenu ETH díky Ethereum Merge
12.08.2022 Po letech čekání je Ethereum konečně připraveno stát se plnohodnotným proof-of-stake (PoS) blockchainem. Kromě nativního tokenu Ether (ETH) společnosti Ethereum bylo zhodnocení několika dalších tokenů nejen velmi přínosné, ale mohlo by také po sloučení udržet lepší výkon než ETH.
Bitcoin klesá na nejnižší úroveň od konce roku 2020
13.06.2022 Zatímco v minulosti se kryptoměny nepohybovaly v souladu s tradičními aktivy, jako jsou akcie, v poslední době se jejich propojení stále více sbližuje. Nyní se objevil zatím nejjasnější signál, že se kryptoaktiva, jako jsou bitcoin a ether, pohybují v souladu s akciemi, protože obavy z inflace poslaly akcie a kryptoaktiva dolů.
Technická analýza páru BTC/USD na 13. června 2022
13.06.2022 CEO společnosti GEM Mining John Warren uvedl, že on i další těžaři nyní považují New York za nepřátelské místo, kde by si firmu nejspíš neotevřeli:
Technická analýza páru ETH/USD na 10. června 2022
10.06.2022 Guvernérka státu New York Kathy Hochulová se zatím veřejně nezavázala k podpisu kontroverzního zákona o zákazu těžby kryptoměn typu proof-of-work (PoW). Místo toho uvedla, že její tým bude v příštích měsících "bedlivě sledovat" další návrhy.
Datum sloučení ETH bylo stanoveno na 8.června
07.06.2022 Decentralizovaná blockchain výpočetní platforma s otevřeným zdrojovým kódem Ethereum informovala o zavedení řetězce Eth2 Beacon Chain, který by se v blízké budoucnosti měl spojit s veřejným testnetem Ropsten. Analytici čekají na událost známou jako „sloučení“ a pondělní spuštění přichází s nadějí, že ke sloučení opravdu dojde.
Technická analýza páru ETH/USD na 6. června 2022
06.06.2022 Senát státu New York schválil kontroverzní návrh zákona o zákazu těžby bitcoinů (PoW), který zakazuje veškeré nové těžební operace ve státě.
Technická analýza páru BTC/USD na 3. června 2022
03.06.2022 Generální ředitelka Sorosova fondu Dawn Fitzpatricková nedávno poskytla rozhovor, ve kterém zaznělo poměrně překvapivé prohlášení. Domnívá se konkrétně, že ethereum v budoucnu odláká od bitcoinu víc investorů.
Pokroky v přechodu Etherea na PoS
13.04.2022 Již dlouho se očekává přechod kryptoměny Ethereum (ETH) z mechanismu Proof of Work (PoW) na mechanismus Proof of Stake (PoS) a nyní se zdá být opět o něco bližší. Developeři hlásí další výrazný pokrok.
BTC a ETH zažily týdenní pokles o nejméně 11 %, je čas nakupovat?
13.04.2022 Bitcoin a Ethereum, podle tržní hodnoty největší kryptoměny představují podle CoinMarketCap více než polovinu z 1,89 bilionu dolarů kapitalizace celého kryptosektoru, která zahrnuje tisíce digitálních projektů.
Bitcoin klesá, trhy trápí obavy z růstu sazeb
11.04.2022 Bitcoin se minulý týden propadl, protože trhy trápily obavy ze zvyšování úrokových sazeb a konce kvantitativního uvolňování.
Zbývají 2 miliony Bitcoinů, zbylých 19 milionů bylo již vytěženo
08.04.2022 Původně byl Bitcoin vytvořen v devítistránkové bílé knize, kterou v roce 2008 publikoval pseudonymní autor Satoshi Nakimoto. Ten ho zamýšlel a navrhl jako peer-to-peer peněžní systém, který by mohl poskytoval jednotlivcům alternativu k fiat měnám vydávaným vládou. O rok později, když Nakimoto těžil první kryptoměnu pomocí softwaru, který napsal na základě tezí právě bílé knihy, byl kód pevně nastaven tak, že vyprodukoval jen 21 milionů BTC.
Tři kryptoměny se zářnou budoucností?
05.04.2022 Svět kryptoaktiv samozřejmě není jen o bitcoinu. Jsou i jiné projekty, které si jistě zaslouží pozornost. V rámci dnešního článku si proto představíme tři kryptoměny, které stojí za zmínku. Nebudeme ale brouzdat úplně v neznámých vodách. Respektive zůstaneme u prověřených projektů, jako je binance coin (BNB), bitcoin cash (BCH) a litecoin (LTC).
Proč se na růst kryptoměny Cardano vyplatí počkat?
04.04.2022 Růst Cardana od jeho spuštění v roce 2015 provází nejistota. Ether (ETH-USD), blockchainový token Etherea, se tehdy v té době obchodoval za méně než 1 dolar za minci a v současné době má jednotkovou hodnotu 3 294 dolarů. ADA, token blockchainu Cardano (ADA-USD), má v současné době hodnotu pouhých 1,15 dolaru za jednotku po všech těch letech.
Bitcoin zaostává za ostatními kryptoaktivy i navzdory oživení cen
21.03.2022 Bitcoin v uplynulém týdnu zaostával za ostatními kryptoměnami, přestože jeho cena pokračuje v mírném růstu. Největší světové kryptoaktivum začalo týden pod hranicí 37 400 amerických dolarů a během sedmi dnů se na platformě eToro vyšplhalo až na 41 847 dolarů.
MiCA, zákaz PoW v EU zamítnut: Bitcoin je prozatím v bezpečí
15.03.2022 Výbor ECON Evropského parlamentu odmítl zahrnout myšlenku do MiCA možnost vydat v EU zákaz kryptoměn s algoritmem Proof of Work včetně Bitcoinu.
2 hlavní kryptoměny, které se v roce 2022 chystají na býčí jízdu
01.02.2022 V souvislosti s inflací a makroekonomickou nejistotou po celém světě se kryptoměny po případech zotaví. Kryptoměny, které mohou být dobrou příležitostí jsou Solana a Aave.
Primas (PST) – 15. 9. 2021
15.09.2021 Primas (PST) se během čtyřiadvacetihodinové seance, končící v 1300 GMT 15. září, vůči americkému dolaru obchodoval o 1,9% výše. Mince má celkovou tržní kapitalizaci 1,20 milionu USD a Primas byl za poslední den zobchodován na burzách v hodnotě přibližně 7,40 milionu USD. Jednu minci Primas lze aktuálně zakoupit za 0,0228 $ nebo 0,00000048 BTC na populárních burzách kryptoměn. Za poslední týden se Primas vůči dolaru obchoduje o 23,7% výše.
Jak vydělávat po přechodu na Ethereum 2.0?
08.09.2021 Těžaři Etherea za necelý měsíc přijdou o práci, jelikož síť přejde na verzi Ethereum 2.0 (ETH 2.0), která nahradí současný model těžby za tzv. model stakingu.
FedoraCoin
08.09.2021 FedoraCoin (TIPS) se obchodoval vůči americkému dolaru o 11,6% níže během včerejší seance končící v 22:00 GMT 7. září. Jednu minci FedoraCoin lze v současné době koupit na burzách kryptoměn za přibližně 0,00001553. FedoraCoin má celkovou tržní kapitalizaci 3,02 milionu USD a za posledních 24 hodin bylo na burzách zobchodováno FedoraCoin v hodnotě přibližně 85 427,00 USD. Za posledních sedm dní se FedoraCoin vůči americkému dolaru obchoduje o -12%.
Předpověď ceny etherea: jaký je výhled druhé největší kryptoměny v roce 2021 a dál?
20.04.2021 Cena ETH se v únoru krátce dotkla 2000 $ (1500 £, 1680 €) a v dubnu už překonala i tuto hranici. Kryptoměna tak letos vzrostla již o 183,2 %.
DASH aneb uzavření anonymního kruhu
16.04.2021 Touto kryptoměnou uzavírám kruh anonymních plateb. Jestli vzpomínáte, první bylo Monero, pak Zcash a nyní celou trilogii uzavírám s kryptoměnou DASH (Dash), to je moje svátá trojice. Samozřejmě anonymních virtuálních měn je nespočet, tuhle trojici jsem si vybral, protože s nimi mám osobní zkušenosti a udělali na mě dojem. Celkovým cílem bylo také mimo jiné připomenutí anonymních plateb a rozvést myšlenku v hlavách čtenářů, jestli budoucnost anonymních plateb není ohrožena ze strany centrálních bank různých států, jak by se mohla regulovat anonymní platba určená k nelegální činnosti atd. Dost spekulací a pojďme si něco připomenout o další anonymní virtuální měně, Dash.
Čo sa deje s Ethereom?
11.03.2021 Dnes sa po dlhšom čase znova pozrieme na analýzu Etherea. Dnes to znova nebude ukážka konkrétneho nákupu, ale skôr technická analýza s možnosťami a vyznačenie levelom. Technická analýza je pravdepodobnosť a štatistika a na trhu sú situácie ako presne táto, kde je tých možností hneď niekoľko a ani skúsený trader nevie jednoznačne povedať ktorým smerom sa dané aktívum bude pohybovať. Čo však skúsený trader už urobiť vie je vyznačiť si možnosti a na základe priebehu určiť, ktorá možnosť nakoniec bude správna. To je presne príklad ETH. Čo sa týka fundamentu, tak je veľmi silný. ETH je základom pre celé DeFi a NFT odvetvie, ktoré je teraz veľmi žiadané. Rovnako sa má prechádzať z PoW na PoS a veľa ľudí začína z toho dôvodu hodlovať ETH. Je to vidieť aj na ,,on chain“ analýzach, že ETH vo veľkom mizne z búrz a prichádza na peňaženky z ktorých sa už následne nehýbe.
Crypto newsletter: Růst na Bitcoinu se zastavil pod $11 000
09.10.2020 Trh s kryptoměnami začal tento týden na negativní vlně poté, co CFTC nařkla zakladatele a manažery BitMEXu, jednoho z největších derivátových trhů s kryptoměnami, z porušení pravidel praní špinavých peněz. Trhu se dotklo také odložení projednávání stimulu v USA do období po listopadových prezidentských volbách. Dominance Bitcoinu na kryptoměnovém trhu se zvýšila na 58,5 %. Kapitalizace všech digitálních měn v cirkulaci se zvýšila na 344 miliard. Denní obchodované objemy se vyšplhaly na 90 miliard dolarů.
Jak se kryptoměny těží, proč vznikly a znamenají finanční svobodu?
25.11.2019 Kryptoměny jsou stále poměrně mladým fenoménem ve světě kryptografie i finančnictví. Průkopníkem na tomto poli se stal Bitcoin v roce 2009. Jeho tvůrce Satoshi Nakamoto, jehož identita však není známa, kritizoval centrální banky a „tisknutí“ peněz. Naproti tomu prosazoval decentralizaci celého systému a „tvrdost“ čili vzácnost své měny prostřednictvím omezení celkového počtu mincí na 21 milionů.
Související klíčová slova:
FOREX | Technická analýza | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Korelace | Inflace | Deflace | Nasdaq | Dow Jones | USA | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Programování | Pin Bar | Měnová politika | Francie | Analytik | New York | Česká koruna | Medvědí trh | ETF | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | Objemy obchodů | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Aktiva | Akumulace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bloomberg | Bull | Burza | CEO | CFD | CFTC | Cap | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dow Jones Industrial | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | Grafy | High | Investice | Investor | Investování | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Low | MIFID | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | Nabídka | Nástroj | Opce | Open | P/E | Platforma | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Pákový efekt | RSI | Rally | Rezistence | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Short | Split | Support | Trader | Trend | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | Volatilita | Volatilní trh | Výkonnost | Výnos | Yield | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CAD | AUD | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Objem obchodů | Finanční krize | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Bank of America | XTB | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Fundamenty | Fond | Ekonomie | EU | Zasedání Fedu | Ekonom | Byznys | Pravděpodobnost | Zisk | Sázka | Zkušenosti | Výsledky | Trpělivost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Jak obchodovat | Obchodovat | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Obchodní seance | Satoshi Nakamoto | BTC | Burzy | Obchodníci | Komunita | Praxe | Aktivum | Delta | Forex signály | Index | Investiční strategie | Podpora | Volatilní | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bitcoin cena | Britské libry | Cena | Co je to bitcoin | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Etoro | Eura | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | FX Street | Graf | HSBC | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investing | Komodita | Komoditní | Krátkodobé investice | Kurzy | Management | Market | Míra inflace | Nemovitosti | Obchodování s komoditami | Pasivní příjem | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Ropy | Sázky | Signály | Směnárny | SWIFT | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Twitter | Volatility | Výprodej | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | DMA | Buy | Elon Musk | Překoupení | ROCE | Spojené státy | Finanční společnosti | Kmenové akcie | P/E Ratio | Miliardář | Bohatý | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Rozhovor | 1 milion | Burze | Jackson Hole | Microsoft | NATO | Zvyšování sazeb | Technický výhled | Úspěch | Podnikání | Globální trhy | Zvyšování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Energie | BlackRock | Přehled | Sázet | Finanční poradenství | Obchodování CFD | City | Miliardáři | Sázení | Pozornost investorů | Firmy | Economic | Globální finanční krize | Forexové trhy | Soros Fund Management | Algoritmus | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Finančnictví | Propad | Kryptoměny | TradingView | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Americké indexy | Nejistota | Zajištění | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Deflační měny | Vysoká volatilita | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Konsensus | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Výnosy | Quantum | Příjmy | Zasedání americké centrální banky | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Bitfinex | Cryptocompare | CoinDesk | René Remšík | Paul Tudor Jones | Návratnost investic | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Kryptoměnové ETF | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Kraken | Monero | Zcash | Ethereum Classic | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | Hard fork | Binance | Kryptoměna ethereum | Ethereum blockchain | Charles Hoskinson | Lightning Network | Robinhood | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Dash (DASH) | Ethereum Classic (ETC) | Crypto | Tether | Příznivci kryptoměn | Tržní kapitalizace kryptoměn | Chytré kontrakty | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Tvůrce bitcoinu | Altcoiny | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchodní války | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Burza kryptoměn | Kryptoburza | OPEC+ | Podniky | Technologické akcie | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Ether | Manažer fondu | Trendové čáry | I-Trader | Jak obchodovat kryptoměny | Trh s kryptoměnami | Roční výnos | Největší kryptoměna | Regulační orgán | Zvýšení úrokové sazby | Obchodované fondy | Ceny kryptoměn | Kryptoměna Bitcoin | Transakční poplatky | Budoucnost Bitcoinu | Oživení trhu | Mt. Gox | Silný trh | Zvýšení sazeb | Diverzifikace rizika | Nasdaq100 | Obchodní aktivity | Chainalysis | Vzestup bitcoinu | Analýza kryptoměn | Charlie Lee | Token | Crypto newsletter | Pohyb kurzu | CoinShares | Ripple Labs | Digitální aktiva | Těžební zařízení | Finanční situace | Ethery | Nejlepší výsledky | Střadatelé | Káva | IOT | Kryptoměnová burza | Objem | Bílý dům | Obchod | RPSN | Inflace v USA | Trader 2.0 | Firma | Růst cen | BSC | Jakub Kraľovanský | Celkový objem obchodů | Ekologie | Co bude | Generální ředitel | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | Jak se kryptoměny těží | Proof of Work | Těžba pomocí hardwaru | Proof of Stake | Těžba pomocí mincí | Další způsoby těžby | Algoritmy kryptoměn | Fork kryptoměny | Odštěpení blockchainu | Každodenní využití kryptoměn | Využití kryptoměn | Cesta k finanční svobodě | Top 5 kryptoměn | Přehled top 5 kryptoměn | Top 5 kryptoměn podle jejich kapitalizace | Anonymita Bitcoinu | USDT | Ripple token | Uvolňování nových mincí | Těžba bez krumpáče | Jak jsou coiny zabezpečeny | Těžení kryptoměn | Stable coin | All Time High | Brock Pierce | Tether Limited | Chris Larsen | Jed McCaleb | Způsoby těžby | Udržování blockchainu | Secure Hash Algorithm | Ethash | dApps | Decentralized apps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | Levné přeshraniční platby | Typy algoritmů | Vyhlídky | Legislativa | Financovat | SMA | Statistika | Předpovědi | Na burze | Historické události | ABC | Visa | Další rozvoj | Rozvoj | Sociální sítě | Problémy | Total | Prognózy | Kontrakty | Prohlášení | UTC | Centrální banky USA | Míra | Úroky | Měnové politiky | Předseda | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Nabídka a poptávka | Kupní síla amerického dolaru | Kupní síla | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | xStation5 | MasterCard | FB | Disney | Ztráta | Stratég | Klesající trend | Silný support | Návratnost | Inovace | Budoucnost | Experti | Nejbližší rezistence | Poradenství | Podnik | Bloky | Fork | Potvrzení transakce | Analytička | Ukazatele | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Nájemné | Ceny energií | Komunikace | Pozitivní zprávy | Prezident | Google | Trhy | American Express | Rostoucí trendové čáry | Negativní dopad | Pokles | Situace | Pandemie | Starbucks | FIAT | Směrnice EU | Zlepšení | Úsilí | Výdaje | Adidas | SEC | NFP | Rozhodování | Casper | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomické aktivity | Bez rizika | GEM | Využití umělé inteligence | Vyjádření světových centrálních bank | Stabilita | Vývoj | Analytická společnost | Výkyvy | Mince | Profitovat | Největší propad | Tudor | Spotřebitelé | Historie | Aktuální situace | Algoritmy | Senátorka | Návrh zákona | Fundament | Hotovost | Spoření | Dividendové výnosy | Peněžní zásoby | Růst | Stát New York | Signál | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Ceny elektřiny | Ekonomické ukazatele | Ekonomiky | Války | Organizace | Umělá inteligence | Internet věcí | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Emise oxidu uhličitého | Mexiko | Menší poptávka | Snížení produkce | Oživení cen | DAWN | Poskytovatelé signálů | Propad ceny | Tlak medvědů | Cenové pohyby | Reddit | Swingové minimum | Regulační rámec | Grayscale | Binance Coin | ATH | Tweet | HashRate | ETN | Regulační orgány | Bezpečnost | Politická nestabilita | Alternativní kryptoměny | Dominance bitcoinu | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | Hlavní kryptoměny | Dopad na cenu | Vstup do obchodu | Velké peníze | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | Salesforce | Průraz | Chování trhu | Růst na Bitcoinu | Berlín | ETH 2.0 | Oracle | Sentiment na trhu | Analytické společnosti | Cardano | MAM | Tolerance rizika | Potenciální zisky | Reputace | ChainLink | Úspěchy | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Kolaps | Ethereum 2.0 | Ethereum Foundation | Společnost XTB | Market cap | Podílníci | Porušení pravidel | Progres | Silný trend | DeFi | Staking | Komplexní analýzy | Důvěra | New York City | Známky oživení | Významné události | Časový horizont | Lepší výsledky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Capital.com | Analýza ceny | Kryptotrh | Decentralizované finance | Odborníci | Transparentnost | Softwarová společnost | Česká republika | MimbleWimble | Konference Ripple | Kryptoměna Litecoin | MimbleWimble testnet | Michael Saylor | MicroStrategy | BNB | Defi | Decentralizované půjčky | Nařízení | Kvóty na těžbu ropy | Geopolitické faktory | Uniswap | Compound | Aave | Soudní spor | Blockchainové technologie | Praktické tipy | GameStop | Proč investovat | LEN | Kryptoburzy | P2P | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Počasí | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Zvýšení ceny | Brands | WallStreetBets | Express | Kryptoburza Binance | Mark Cuban | ROI | Ark Invest | Komunita Reddit | Předpověď ceny | Blockchainy | FTX | Arcane Research | Hlavní finanční trhy | Fosilní paliva | Rizika a příležitosti | Investování do Bitcoinu | Finanční zdraví | Terra | Trustpilot | Těžby kryptoměn | CryptoQuant | Aleš Hála | Chainlink (LINK) | Filecoin | Filecoin (FIL) | FIL | Síla amerického dolaru | Zájem institucí | Pokročilé funkce | CoinGecko | Blockfolio | Používání kryptoměn | GitHub | COIN | Držitelé kryptoměn | Ark | Krypto trh | Masternods | Co jsou Masternods? | Tvorba Dash | Předpověď ceny etherea | Ceny Etherea | ETH CFD | Analýza ceny Etherea | Předpovědi ceny | Ceny ETH | Předpovědi ceny ETH | Real Vision | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Úspěch bitcoinu | Santander | DOGE | Blockchain etherea | Shiba Inu | Spoluzakladatel firmy | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Regulační rizika | Obavy z inflace | Oslabení | Cena Cardana | Zajištění proti inflaci | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Úroveň supportu | Platidlo | Konkurence | Další kryptoměny | Změny ceny | Pozitivní vliv | Programátor | Kybernetické hrozby | Technologie | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Včerejší seance | AI | Archax | Sledování ceny | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Kryptoaktiva | MiCA | Ministerstvo spravedlnosti | Technické znalosti | Chování | Vnímání | Gary Gensler | VIAC | Strojové učení | Populární kryptoměny | Hackeři | Token ADA | Tokeny | ERC-20 | Společnosti | Protocol | Opatření | Růst trhu | Platební síť | ANO | NFT | Zájem o NFT | Vysoká poptávka | Nezaměnitelný token | Laszlo Hanyecz | FedoraCoin | TIPS | FedoraCoin (TIPS) | Staking pooly | Stakování | Solana | Celková nabídka | Primas | Primas (PST) | PST | Nakamoto | Etherea | Firemní akcie | Kryptoanalytik | Posilování amerického dolaru | Dawn Fitzpatricková | Těžby Bitcoinu | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Pravidla hry | Pozornost | Zprostředkovatelé | Nejstarší kryptoměna | Meme mince | Meta | Klima | Metaverse | Polygon | Messari | Decentralizované směnárny | Společnost | Reálné výnosy | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Uhlíková stopa | Crypto.com | Mads Eberhardt | TIM | Pozemky | Blockstream | Avalanche | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Zprávy z krypto průmyslu | 3М | Grayscale Bitcoin Trust | Postavení na trhu | Developeři | Krypto komunita | Fundamentální analýzy | MATIC | Technická rezistence | Těžař | Blockchain Cardano | Předpokládaný růst | Discord | Stripe | DAO | Consensys | DappRadar | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Aktualizace Ethereum | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Instituce | The Sandbox | Sandbox | Zavedení bitcoinu | Centralizované burzy | Korelace BTC | Platformy DeFi | TRIP | Decentralizace | Sankce | Motivace | Santiment | Řetězec | Řetězce | Geopolitické události | Cosmos | Regulace kryptoměn | Bitcoinové sítě | Honduras Prospera | Honduras | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Bitcoin 2022 | Technický výhled trhu | Kvantitativní zpřísňování | Švédské společnosti | Etherscan | Dow Jones Industrial Average | Web3 | ApeCoin | Přijetí | Širší trh | Cena BTC | Velký cenový pohyb | Marketingová komunikace | Centrum | Sloučení | Poměr P/E | Rizika investování | Upozornění | Udržitelnost | Goerli | Vývojáři ETH | Současná situace | The Merge | Makroekonomické prostředí | Obrovské zisky | Kryptotrhy | Merge | Sloučení Etherea | Kotace BTC | Glassnode | Internet věcí (IoT) | IoT | Investro | Investro.com | Kryptoaktivum | Obchodovat s kryptoměnami | FTT | Polygon (MATIC) | Konkurent | Bali | Ekosystém | Github | Pověst | Ethereum Merge | Analytik kryptoměn | Růstový potenciál | Úspěch v investování | Rozhodování o investici | GlassNode | Federální rezervy | OCI | Invest | Vznik kryptoměn | Sport | Efektivnější transakce | Decentralizovaná databáze | Přijetí kryptoměn | Metacade | Co je Metacade? | Presale Metacade | MCADE | AltSignals | AltSignals (ASI) | Metacade (MCADE) | Binance Coin (BNB) | ApeCoin (APE) | Uniswap (UNI) | AltAlgo | Rizika investování do AltSignals | Investování do AltSignals | Presale AltSignals | Investovat do Metacade | Proč investovat do Metacade? | Rizika investice do Metacade | Investice do Metacade | Proč investovat do Etherea? | Rizika investování do Etherea | Investování do Etherea | Rizika investování do Bitcoinu | Proč investovat do Polygonu? | Rizika investice do Polygonu | Proč investovat do Cardana? | Rizika investice do Cardana | Proč investovat do Chainlinku? | Rizika investice do Chainlinku | Proč investovat do Filecoinu? | Rizika investování do Filecoinu | Proč investovat do Ripplu? | Rizika investice do Ripplu | Proč investovat do Apecoinu? | Rizika investování do Apecoinu | Proč investovat do Uniswapu? | Rizika investice do Uniswapu | Co je to presale kryptoměny? | Presale kryptoměny | ActualizeAI | Král kryptoměn | Proč investovat do Binance Coin? | Rizika investování do Binance Coin | Investování do Binance Coin | Co je Binance Coin? | Proč investovat do Bitcoinu? | Co je Polygon? | Investice do Polygonu | Co je Cardano? | Investice do Cardana | Co je Chainlink? | Investice do Chainlinku | Co je Filecoin? | Investování do Filecoinu | Co je Ripple? | Investice do Ripplu | Co je Apecoin? | Investování do Apecoinu | Co je Uniswap? | Investice do Uniswapu | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Co je AltSignals? | Co je Ethereum? | Společnost AltSignals | Spojení | BloombergGPT | Více volatilní | Vysoké úrokové sazby | Partnerství | Rychlost | Nálady na trhu | Pojišťovnictví | Vice | Transparentní | Potenciální ztráty | Plánování | Důvěryhodnost | Jakub Matis | Pohled do budoucnosti | Makroekonomické faktory | Inflace a deflace | Technologické inovace | Regulační změny | Šance na úspěch | Platformy | Portfólia | Aspekty fundamentální analýzy | Výzva | Právní normy | Snížit riziko | Technologický vývoj | Silná ekonomika | Konflikty | Výhody | Výhody a nevýhody | Analytické nástroje | Nedostatky | Cenný náhled | Mezinárodní spolupráce | Výhody a nevýhody | Nevýhody | Přístup ke kapitálu | Úřady | Významný dopad | Lightning | Zdraví | Oceňování akcií | Praktické využití | Směrnice | Vojenské konflikty | Nástroje pro fundamentální analýzu | Fundamentální analýza kryptoměn | Technologie blockchain a její význam | Definice a základní principy | Význam v kryptoměnách | Inovace a pokročilé funkce | Konsensuální algoritmy | Proof of Work (PoW) | Proof of Stake (PoS) | PoS | Hard forky | Aktualizace a hard forky | Vliv na hodnotu | Tokenomika | Potenciál růstu | Obchodní objem | Aplikace fundamentální analýzy | Analýzy při investování | Fundamentální analýzy při investování | Ekonomické ukazovatele | P/E ratio (poměr ceny k zisku) | ROI (návratnost investic) | Market Cap (tržní kapitalizace) | Deflační politika | Inflační/deflační politika | Inflační/deflační | Technologická robustnost | Architektura blockchainu | Mechanismus konsensu | Vývojářský tým | Aktualizace a vylepšení | Interoperabilita | Zabezpečení a ochrana | Tým a partnerství | Spolupráce | Reputace partnerů | Synergie | Regulační prostředí | Globální regulace | Stabilita regulačního prostředí | Příležitosti v oblasti regulace | Softwarové nástroje | On-Chain analýza | On-Chain | Zpravodajské zdroje | Sociální sítě a fóra | Fóra | Kombinace aspektů | Komplexní analýza | Analýza scénářů
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot