Komplexní analýza
Aktuální prognóza pro EUR/USD na 4. října 2024
04.10.2024 Dolar vyčkává na zveřejnění zprávy amerického ministerstva práce. Navíc se množí spekulace, že obsah zprávy může být o něco lepší, než se předpokládalo. Zejména na základě posledních údajů z trhu práce existují pochybnosti, že míra nezaměstnanosti vzroste z 4,2 % na 4,3 %. Je pravděpodobnější, že zůstane na současné úrovni. Dále se zdá, že mimo zemědělství vznikne 140 000 nových pracovních míst, a nikoliv dříve předpokládaných 130 000 míst. I když toto číslo není vzhledem k počtu obyvatel a tempu jejich růstu v USA nijak velké, je to stále o něco více, než se původně očekávalo. To by mohlo vést k dalšímu posílení amerického dolaru. Vše však bude záviset na obsahu zprávy amerického ministerstva práce.
Aktuální prognóza pro pár EUR/USD na 3. října 2024
03.10.2024 Dolar posílil svou pozici, ačkoli ne stejným tempem jako předchozího dne, a to především díky další várce údajů z trhu práce. Tentokrát šlo o zprávu ADP o zaměstnanosti, která zaznamenala nárůst o 143 000 pracovních míst. I když je tento údaj v kontextu amerického trhu práce relativně slabý, je výrazně lepší než prognózovaných 90 000. Nedávné údaje z trhu práce silně naznačují, že zpráva Ministerstva práce USA, která bude zveřejněna tento pátek, bude nejspíš mnohem lepší, než se očekávalo. V důsledku toho se jen málo očekává další snížení sazeb o 50 bazických bodů. S předpokladem takto významné události je logické vidět určitou korekci, která slouží jako příprava na udržitelný růst amerického dolaru.
Aktuální prognóza pro pár EUR/USD na 1. října 2024
01.10.2024 Ačkoli Jerome Powell na tiskové konferenci po nedávném zasedání Federálního výboru pro otevřený trh zopakoval svá slova, dolar aktivně stoupal. Šéf Federální rezervy nesdělil nic nového. Nicméně posilování dolaru začalo několik hodin před jeho projevem a skončilo v podstatě ještě před začátkem. Důvodem jsou vystoupení dalších představitelů americké centrální banky. A jejich rétorika se trochu změnila. Konkrétně Raphael Bostic, který dříve jasně podporoval další snížení úrokových sazeb o 50 bazických bodů, najednou avizoval, že tento krok by byl ospravedlnitelný jen v případě prudkého zhoršení situace na pracovním trhu. Uvedené silně podpořilo význam zprávy Ministerstva práce USA, která bude zveřejněna v pátek. Jelikož ale nikdo nečeká náhlý nárůst nezaměstnanosti, podobné výroky by zároveň snížily pravděpodobnost takto výrazného snížení úrokových sazeb. Posílení amerického dolaru tedy bylo logické.
Aktuální prognóza pro EUR/USD na 30. září 2024
30.09.2024 Navzdory působivé volatilitě se situace na devizovém trhu nezměnila. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři se takový scénář jevil jako nejpravděpodobnější. A co je nejdůležitější, začátek nového obchodního týdne je také poznamenán nedostatkem statistických údajů. Dnešní scénář by tak mohl kopírovat ten páteční. Týden však bude nabitý událostmi, přinejmenším kvůli zveřejnění zprávy amerického ministerstva práce, která však bude zveřejněna až v pátek. S každým dalším dnem se bude kalendář postupně plnit stále významnějšími makroekonomickými údaji. Například již zítra budou zveřejněny předběžné údaje o inflaci v eurozóně.
Aktuální předpověď pro EUR/USD na 27. září 2024
27.09.2024 Po středečním neobjasněném růstu začal americký dolar včera bez konkrétního důvodu ztrácet půdu pod nohama. O to zvláštnější je, že makroekonomické údaje ze Spojených států vcelku odpovídaly očekáváním. Konečné údaje o HDP potvrdily předběžné odhady, se kterými trh již počítal. Změny v počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti byly symbolické a situaci nemohly ovlivnit. Jedná se tedy pouze o odraz a pokus o nápravu nerovnováhy.
Aktuální předpověď pro EUR/USD na 25. září 2024
25.09.2024 Média opět prokázala svou schopnost manipulovat s trhem, když vyvolala rozruch ohledně možného snížení sazeb Federálního rezervního systému o dalších 50 bazických bodů. Spouštěčem byly údaje o cenách bydlení S&P/CaseShiller, které zůstaly beze změny. Přední americká média okamžitě začala zveřejňovat zprávy, které naznačovaly, že Federální výbor pro volný trh do 7. listopadu opět sníží úrokové sazby, a to ve stejném rozsahu jako na předchozím zasedání. Dolar samozřejmě začal okamžitě ztrácet půdu pod nohama.
Analýza indikátorů na GBP/USD na období od 23. do 28. září
23.09.2024 Tento týden se cena od úrovně 1,3318 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) může začít pohybovat směrem dolů k 1,3240 – hladině retracementu 14,6 % (červená přerušovaná čára). Po dosažení této linie se instrument pravděpodobně začne pohybovat směrem vzhůru k úrovni 1,3339 – horní fraktál (žlutá přerušovaná čára).
Analýza indikátorů pro pár GBP/USD na týden od 23. do 28. září
23.09.2024 Trh se v pondělí může pokusit o začátek poklesu z úrovně 1,3318 (zavírací cena páteční denní svíčky) a zamířit k úrovni 1,3289 – hladině retracementu 14,6 % (červená přerušovaná linie). Odtud bude cena pravděpodobně pokračovat nahoru k hornímu fraktálu 1,3339 (červená přerušovaná linie).
Analýza indikátorů pro pár EUR/USD na 23. září 2024
23.09.2024 Trh se v pondělí může začít pohybovat dolů od úrovně 1,1162 (zavírací cena páteční denní svíčky) a zamířit k úrovni 1,1138, což je hladina retracementu 14,6% (žlutá přerušovaná linie). Odtud by se cena mohla začít pohybovat nahoru k hornímu fraktálu na úrovni 1,1181 (denní svíčka z 20. září 2024).
Analýza indikátorů na páru GBP/USD ze dne 23. září 2024
23.09.2024 V pondělí se trh může pokusit zahájit pohyb směrem dolů z úrovně 1,3318 (páteční zavírací cena denní svíčky) a zaměřit se na 1,3289 – úroveň retracementu 14,6 % (červená přerušovaná čára). Od této úrovně bude instrument pravděpodobně pokračovat směrem vzhůru k úrovni 1,3339 – horní fraktál (červená přerušovaná čára).
Aktuální předpověď pro EUR/USD na 20. září 2024
20.09.2024 Poté, co Bank of England ponechala své úrokové sazby beze změny, si investoři konečně uvědomili, že se situace na trhu poněkud mění. Počet hlasů pro snížení klíčové sazby se snížil, což znamená, že britská centrální banka své další kroky ohledně uvolňování měnové politiky pozastavila. Nedlouho předtím provedla výrazné snížení sazeb Evropská centrální banka, což naznačuje, že k případnému dalšímu snížení dojde až ve vzdálenější budoucnosti. Federální rezervní systém svou cestu uvolňování měnové politiky mezitím teprve zahajuje. Jinými slovy, v blízké budoucnosti budou úrokové sazby snižovat pouze Spojené státy, zatímco v Evropě zůstanou beze změny. Právě proto dolar ztrácí půdu pod nohama a zdá se, že tento proces bude ještě několik měsíců pokračovat.
Aktuální předpověď pro EUR/USD na 19. září 2024
19.09.2024 Federální rezervní systém poprvé po čtyřech letech snížil své úrokové sazby, a to hned o citelných 50 bazických bodů. K tomuto kroku vedlo nejen vytrvalé zpomalování inflace, ale také obavy americké centrální banky z možného sklouznutí ekonomiky do recese. Co je však skutečně překvapivé, je reakce trhu – dolar začal okamžitě výrazně růst. Důvod spočívá ve vyjádřeních Jeroma Powella. Šéf americké centrální banky okamžitě varoval trhy, aby neočekávaly, že uvolňování měnové politiky bude pokračovat stejným tempem. Podle něj Federální výbor pro volný trh zvažuje snížení úrokových sazeb o dalších 50 bazických bodů do konce letošního roku, ale bude se tak dít postupně. Vzhledem k tomu, že do konce letošního roku zbývají pouze dvě zasedání, znamená to snížení o 25 bazických bodů na každém zasedání. Vše však bude záviset na vývoji dynamiky makroekonomických faktorů. Vzhledem k tomu, že tempo inflace bude jistě zpomalovat, existuje možnost, že centrální banka do začátku příštího roku sníží své úrokové sazby pouze jednou. Právě proto začal dolar posilovat, protože trhy očekávaly agresivnější uvolnění měnové politiky.
Aktuální předpověď pro EUR/USD na 18. září 2024
18.09.2024 Jestliže v pondělí přední americká média ujišťovala o nevyhnutelnosti snížení úrokových sazeb o 50 bazických bodů, včera jako by na tyto zprávy všichni zapomněli. Ta samá média totiž začala místo toho nenuceně hovořit o snížení o 25 bazických bodů. To samozřejmě mělo své důsledky a dokonce to umožnilo dolaru začít od zahájení americké obchodní seance posilovat. Ve skutečnosti však již příliš nezáleží na tom, jak rozsáhlé bude dnešní snížení úrokových sazeb. Dolar ztrácí půdu pod nohama už od jara, kdy se začalo intenzivněji hovořit o chystaném uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému. Trh již jedno nebo dvě snížení – právě oněch 50 bazických bodů – ocenil.
Aktuální prognóza pro pár EUR/USD na 17. září 2024
17.09.2024 Přední média čím dál víc podporují myšlenku snížení sazeb v USA o 50 bazických bodů, což dále přispívá k oslabování amerického dolaru. Jelikož se zasedání Federálního výboru pro volný trh koná zítra, bude se tento trend držet nejspíš až do konce dnešního obchodování. Míra oslabování dolaru by ale měla být o něco menší než včera. Dolar najde určitou podporu u makroekonomických údajů. Ačkoli by růst maloobchodních tržeb mohl zpomalit z 2,7 na 2,2 %, pokles průmyslové výroby o -0,3 % by se mohl změnit v růst o 0,2 %. Takže dva klíčové sektory ekonomiky by mohly vykázat růst, což by mělo dolaru poskytnout aspoň nějakou podporu.
Aktuální prognóza pro pár EUR/USD na 16. září 2024
16.09.2024 Trh se začíná připravovat na nadcházející zasedání Federálního výboru pro volný trh, které se uskuteční ve středu. Euro ve výsledku dál posiluje svou pozici. Očekávání se soustředí na tržní předpoklad, že Federální rezervní systém sníží úrokové sazby. Stále se výrazně předpokládá snížení o 50 bazických bodů. V důsledku toho se může ukázat, že dolar by po prvním snížení sazeb po několika letech mohl posílit, pokud Fed sníží klíčovou sazbu o pouhých 25 bazických bodů. Do té doby zůstane dolar pravděpodobně pod tlakem a bude postupně ztrácet hodnotu.
Čerstvá prognóza pro pár EUR/USD na 13. září 2024
13.09.2024 Snad nikdy jsme nebyli svědky scénáře, kdy po snížení refinanční sazby o 60 bazických bodů měna emitovaná centrální bankou, která učinila tak významný krok, skutečně roste. Jenže přesně toto se včera stalo. Poté, co Evropská centrální banka snížila úrokovou sazbu ze 4,25 na 3,65 %, jednotná měna o poklesu ani neuvažovala. Naopak poměrně sebevědomě stoupala. A to se jednalo o největší jednorázové snížení refinanční sazby v celé historii ECB. Ačkoli teď prakticky každý ekonomický kalendář uvádí, že zmíněný výsledek se očekával, úplně přesně takto to nebylo. Prognózy poukazovaly těsně před zasedáním na sazbu ve výši 4,00 %. Téměř vzápětí došlo ke změně, takže výrazné snížení bylo obrovským překvapením. Vyvstává otázka, proč pak euro dál stoupalo. Odpověď se skrývá v komentáři prezidentky ECB Christine Lagardeové, která na tiskové konferenci výslovně uvedla, že ECB pozastavuje proces uvolňování měnové politiky. Jinými slovy, prozatím žádné další snižování sazeb. Trh ale očekával, že proces se protáhne na delší dobu. Teď bude úrokové sazby snižovat Federální rezervní systém, nikoli ECB. Tato změna prognóz nejspíš vyvolala růst eura.
Čerstvá prognóza pro pár EUR/USD na 12. září 2024
12.09.2024 Zpomalení inflace v USA bylo nakonec výraznější, než předpokládaly i ty nejoptimističtější prognózy. Situace na měnovém trhu ale přesto zůstala beze změny. Téměř okamžitě poté, co bylo oznámeno, že růst spotřebitelských cen zpomalil z 2,9 na 2,5 %, se hlavní média začala soustředit na jádrovou inflaci, zejména na její měsíční, nikoli roční, hodnotu. Jádrová inflace vzrostla o 0,3 %. Ačkoli americká centrální banka tento indikátor nikdy nezmiňuje, takže je z velké části bezvýznamný, média začala hlásat, že Federální rezervní systém bude sazby snižovat pomalu právě kvůli jádrové inflaci. Výsledkem mediálního humbuku byl fakt, že skutečné údaje byly částečně vyrovnány, takže trh zůstal v předchozím postavení.
Aktuální prognóza pro EUR/USD na 11. září 2024
11.09.2024 Jestliže debata mezi Donaldem Trumpem a Josephem Bidenem byla skutečnou katastrofou, včerejší debata s Kamalou Harris byla mnohem klidnější a nevyvolala žádnou paniku. Trhy ji tak mohly ignorovat. Investoři se nyní mohou v klidu soustředit pouze na inflaci v USA, zejména proto, že se očekává zpomalení tempa růstu spotřebitelských cen z 2,9 % na 2,6 %. To by trhy pravděpodobně přesvědčilo o snížení úrokové sazby Federálního rezervního systému o 50 bazických bodů. Existuje tedy vysoká pravděpodobnost výrazného oslabení amerického dolaru.
Aktuální prognóza pro EUR/USD na 10. září 2024
10.09.2024 Americká média se podle očekávání přestala zabývat stavem trhu práce, zejména nesrovnalostmi v poslední zprávě ministerstva práce, a zaměřila se výhradně na nadcházející debaty mezi Donaldem Trumpem a Kamalou Harris. Naprostá většina těchto publikací se přitom opírá o nevyhnutelné vítězství kandidátky Demokratické strany. Vzhledem k tomu, že to je z pohledu trhu vnímáno jako pozitivní výsledek, dolar nadále posiloval své pozice. Dnes bude tento trend pravděpodobně pokračovat.
Aktuální prognóza pro pár EUR/USD na 9. září 2024
09.09.2024 Zdá se to téměř neuvěřitelné, ale Ministerstvo práce Spojených států oznámilo pokles míry nezaměstnanosti ze 4,3 na 4,2 %, a to přesto, že růst zaměstnanosti z posledních měsíců měl vést k růstu nezaměstnanosti, ke kterému několik měsíců soustavně docházelo. S ohledem na velikost, růstovou dynamiku a věkové složení populace by zaměstnanost v USA – aby se udržela stabilní míra nezaměstnanosti – měla stoupat o trochu víc než 200 000 pracovních míst měsíčně. Jenže za posledních dvanáct měsíců vzrostla o pouhých 1 717 000 míst, tedy přibližně o 143 000 míst měsíčně. Ministerstvo práce Spojených států zveřejňuje také údaje o počtu nově vytvořených pracovních míst mimo zemědělství. Tento údaj ukazuje maximální potenciál růstu zaměstnanosti. Podle posledních údajů bylo vytvořeno 142 000 pracovních míst. Za stejných předchozích dvanáct měsíců bylo vytvořeno 2 358 000 míst, tedy za měsíc zhruba 196 000 míst, což je také málo. I kdybychom tedy předpokládali, že údaje o zaměstnanosti nejsou úplně přesné, stále není vytvořeno dost nových pracovních míst na to, aby se trh práce stabilizoval.
Fundamentální analýza kryptoměn – aplikace fundamentální analýzy při investování do kryptoměn (10. díl)
08.09.2024 Tento článek se zaměřuje na fundamentální analýzu kryptoměn, která kombinuje ekonomické ukazatele, technologickou robustnost, tým a partnerství, regulační prostředí a nástroje pro analýzu. Čtenář se dozví o klíčových aspektech jako P/E ratio, ROI, market cap, architektura blockchainu, mechanismy konsensu, tým a jeho odborné pozadí, stabilita regulačního prostředí, a nástroje jako CoinMarketCap nebo on-chain analýza.
Související klíčová slova:
Cenový pohyb | Ekonomické ukazovatele | Dolar dnes | Decentralizace | Zkušenosti | Cap | Nárůst objemů | Sociální sítě a fóra | EUR | Trend | Aplikace fundamentální analýzy | Volatility | Alligator | Tempo růstu | Long pozice | Výkyvy | Aktiva | Nálady na trhu | Pravděpodobnost | Další snižování sazeb | Diverzifikace | Interoperabilita | Zavírací cena | DeFi | Výsledek zasedání Fedu | Posilování dolaru | Nezaměstnanost | Deflace | Výprodeje | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Směrnice | Analýzy | Přístup ke kapitálu | Fraktál | Včerejší obchodování | Rizika a příležitosti | Šance na úspěch | Konflikty | Nerovnováhy | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Růst zaměstnanosti | Zabezpečení a ochrana | Manipulovat s trhem | Uvolnění měnové politiky | Obchodní objem | Výhled | Zasedání Evropské centrální banky | Inflace | Mechanismus konsensu | Centrální banky | Harris | Přijetí | Pohyby cen | Tým a partnerství | Reakce trhu | Snižování sazeb | Zpravodajské zdroje | Vice | Ekonomické ukazatele | P/E Ratio | Snížit riziko | Obchodní seance | Odvětví | Další růst | On-Chain | Indikátor RSI | Právní normy | Obchodní války | Market Cap (tržní kapitalizace) | Úrovně rezistence | Investovat do kryptoměn | Graf | Údaje o inflaci | Stabilita regulačního prostředí | Zaměstnanost | Ekonomiky | Aspekty fundamentální analýzy | Rozhodování o investici | Tržní sentiment | Santiment | Silná ekonomika | P/E ratio (poměr ceny k zisku) | Příležitosti v oblasti regulace | Bydlení | Potenciál růstu | Blockfolio | Sociální sítě | Aligator | Politika | Očekávání | Coinmarketcap | Deflační měny | Pohled do budoucnosti | Důvěryhodnost | Sentiment investorů | P/E | Růst | Ceny bydlení | PoW | Nabídka | Příležitosti | Fundamentální analýzy při investování | Postavení na trhu | Fundamentální analýza | Inflační/deflační | Prognóza | Architektura blockchainu | Trh práce | Výzva | Britská centrální banka | Růst amerického dolaru | Pochybnosti | Objem obchodů | Spolupráce | Americká centrální banka | Indikátor | Long | Inflace v eurozóně | Nejnovější zprávy | Technologický vývoj | Úrokové sazby | GlassNode | Trh | Bollingerova pásma | Problémy | Pověst | Transakční náklady | Krátkodobé investice | Globální regulace | TradingView | Eura | Tržní kapitalizace | Kapitál | Posílení | Cenová stagnace | Ministerstvo práce | S&P | Regulátoři | Proof of Work (PoW) | Psychologické hladiny | DappRadar | Ekonomický kalendář | Indikátor Alligator | Snížení úrokové sazby | Klesající trend | Reakce trhů | On-Chain analýza | Diverzifikace rizika | Plánování | Pozornost | 3М | Překoupené zóny | Cenný náhled | Uchovatel hodnoty | Kombinace aspektů | Geopolitické události | Aktualizace a vylepšení | Obchodníci | Finance | Fundamentální analýza kryptoměn | USA | Platformy | Pár EUR/USD | Úspěch v investování | Změny ceny | Sankce | Proof of Work | PoS | Fundamentální analýzy | Zpomalení inflace | Prohlášení | Spojené státy | Vývoj | Komplexní analýzy | Vývojářský tým | Glassnode | Nástroje pro fundamentální analýzu | Úrokové sazby ve Spojených státech | Šéfka ECB | Volatilní | Proof of Stake (PoS) | EUR/USD | Zemědělství | Trh s kryptoměnami | Finanční zdraví | Další vývoj | Měnové politiky | Deflační politika | Objem obchodování | Nevýhody | Dna | Vojenské konflikty | Vítězství | ADP | Analýza scénářů | Reputace partnerů | Sazby | Investovat | ROI (návratnost investic) | Analýzy při investování | Technický nástroj | Regulační prostředí | Dolar včera | Partnerství | Dlouhodobé investice | Poměr P/E | Investování | Softwarové nástroje | Fed | Trhy | Shrnutí vývoje | Rizika | Technologická robustnost | Investiční rozhodnutí | Tokenomika | Messari | Zpomalování inflace | Blockchainy | Žádosti o podporu | Inflační/deflační politika | Federální rezervy | Regulační orgány | Stabilita | Regulační změny | Etherscan | Inflace v USA | Významný dopad | Raphael Bostic | Regulační rizika | Nárůst long pozic | Riziko | FIAT | RSI | Transakce | Údaje o HDP | Portfolio | Nástroj | GBP | Čína | Inovace | Ceny | Zvýšení ceny | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Války | Impuls | GitHub | Nárůst nezaměstnanosti | Centrální banka | Makroekonomické faktory | Evropské centrální banky | CFTC | Inflace a deflace | Defi | Github | Obchodní den | GBP/USD | Výhody a nevýhody | Bez rizika | Zisk | Bank of England | Fóra | Obchodování | Býčí sentiment | Posílení dolaru | Oslabování dolaru | Měna | Zprávy | Kupující | Předpověď | Údaje | Jakub Matis | Investiční nástroje | Růst spotřebitelských cen | Proof of Stake | Portfólia | Bollinger Bands | Aktuální předpověď | CARA | Situace | Růst dolaru | Stagnace | Časový horizont | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | Sazby beze změny | HDP | Rozhodování | Dolar | Euro | Fibonacciho úrovně | Zdraví | Přijetí kryptoměn | Ztráty | Analýza indikátorů | Návratnost | Výhody | Technologie | Prognózy | Kurz | Technický indikátor | Jádrová inflace | Růstový trend | Market cap | Investice | Potenciál | Výsledek zasedání | Konkurence | Pokles inflace | Kapitalizace | Komunikace | Trhy s kryptoměnami | Zisky | Delta | Regulace | Šéf Fedu | Zotavení | Ukazatel | Měny | Návratnost investic | Hospodářský růst | Investování do kryptoměn | Signál | Možnost dalšího růstu | Média | Potenciální ztráty | Technická analýza | Politická nestabilita | CoinGecko | Potenciální zisky | TIM | Energie | Objem | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Zasedání Fedu | Tokeny | Rozvoj | Vyhlídky | Udržitelnost | Míra | Korekce | Výkonnost | Instrument | Analýza kryptoměn | Short | Rostoucí trend | Synergie | JDE | Geopolitické faktory | Sledování trendů | Cena | Významný krok | Snížení sazeb | Situace na trhu | Tempo inflace | Medvědi | ROI | Rezervy | Debata | Reputace | Jednotná měna | Ekonomika | Denní graf | SEC | Indikátory | Oslabení | Práce | Úspěch | Kryptoměny | Bezpečnost | Banky | Cena dnes | Kotace | Šance | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Pozice | Portfolia | Potenciální zisk | OCI | Pullback | Demokratické strany | Příprava | Market | Support | Transparentnost | Posílení amerického dolaru | Uvolňování měnové politiky | Oceňování akcií | Zvýšená volatilita | Sentiment | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Pokles průmyslové výroby | Americký dolar včera | Reddit | Rezistence | Zpravodajství | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Discord | USD | Zveřejnění zprávy | Americká média | Emoce | Celkový objem obchodů | Praktické tipy | Federální rezervní systém | ANO | Růst eura | Nemovitosti | Mezinárodní spolupráce | Oslabování amerického dolaru | Nejistota | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Volatilní trh | Americký dolar | Evropská centrální banka | Psychologické úrovně | ECB | Růst ceny | Měnová politika | Odraz ceny | Technologické inovace | Diverzifikace portfolia | Spekulace | Výhody a nevýhody | EU | Úroveň supportu | Spekulanti | Analytické nástroje | Jerome Powell | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Významné události | Úřady | Další pokles
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Banky | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot