Neděle 13. dubna 2025 13:34
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Purple trading band forex umíme
reklama
Fintokei Payouty

Česká investiční skupina

C:\fakepath\cesko.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2024 v ČR

31.12.2024 1. - Prezident Petr Pavel v novoročním projevu mj. řekl, že po letech by se měly začít dělat konkrétní kroky, které Česko dovedou k naplnění závazku přijetí eura. Společná evropská měna je podle hlavy státu logickou budoucností.
img

Český výbor Mezinárodního tiskového institutu apeluje kvůli TV Markíza na PPF

29.05.2024 Ve slovenské komerční televizi Markíza, kterou vlastní česká investiční skupina PPF, se v současnosti vede střet o zachování principů kritické a svobodné žurnalistiky, uvedl dnes Český národní výbor Mezinárodního tiskového institutu (CZ IPI). V otevřeném dopise proto vyzval majitelku PPF Renátu Kellnerovou a výkonného ředitele skupiny Jiřího Šmejce, aby zajistili zachování prostoru pro svobodnou žurnalistiku. Reakci skupiny ČTK zjišťuje.
C:\fakepath\trader-17042023-39-zm.jpg

AJ Investments: Hodnota prodejce slevových kuponů Groupon je téměř nulová

17.04.2023 Hodnota akcií amerického prodejce slevových kuponů Groupon je téměř nulová. Tvrdí to ve své dnešní zprávě slovenská investiční společnost AJ Investments, která spekuluje na pokles ceny akcií Grouponu. V Grouponu má zhruba 22procentní podíl česká investiční skupina Pale Fire Capital (PFC).
img

Investiční skupina Miton investovala do kryptoměnové burzy Coinmate

20.01.2022 Česká investiční skupina Miton prostřednictvím fondu Miton C investovala desítky milionů korun do kryptoměnové burzy Coinmate a platební brány Confirmo. Výše podílů bude záviset na transformaci, v rámci které se služby rozdělí z jedné firmy. Zakladatelé zůstanou ve společném podnikání dále zainteresovaní. ČTK to řekla mluvčí Mitonu Michaela Gregorová.
img

PPF údajně hledá kupce pro aktivity své úvěrové společnosti Home Credit v Rusku

12.10.2021  Česká investiční skupina PPF hledá kupce pro aktivity své úvěrové společnosti Home Credit v Rusku, zájem již projevila maďarská bankovní skupina OTP. Informoval o tom dnes server Lidovky.cz s odvoláním na web ruské poradenské firmy Frank Media. PPF však podle serveru tyto informace označila za spekulace.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

První fond v Česku umožňuje investici do kryptoměn

31.01.2018 V Česku vznikl první fond umožňující investici do virtuálních měn, tzv. kryptoměn. Kryptofond založila česká investiční skupina Comfort Finance Group CFG, která zároveň uvedla, že jde o první takový fond ve střední Evropě. Prostřednictvím fondu lze investovat do koše virtuálních měn, jako jsou bitcoin, ethereum a další. Skupina CFG to dnes oznámila na tiskové konferenci.
104241376.jpg

Atény doufají v úpravu podmínek dluhu

02.08.2015 Řecko doufá, že součástí nového programu mezinárodní pomoci, o kterém nyní jedná s věřiteli, bude i nepřímá restrukturalizace části státního dluhu. Nová pomoc by měla zahrnovat dlouhodobý úvěr s dobou splatnosti zhruba 30 let. Řekl to dnes řeckému listu Efimerida ton Syntakton řecký ministr hospodářství Jorgos Statchakis.

Další články k tématu Česká investiční skupina

C:\fakepath\Krupa-Juraj-23042023-2.jpg

Juraj Krúpa: Groupon shortujeme již od ledna. Líbí se nám gaming i big tech

24.04.2023 Minulý týden se médii prohnala kauza amerického Grouponu – otce všech „slevomatů“. Firmu kotovanou na newyorské burze se na nohy snaží postavit česká skupina Pale Fire Capital, proti nim sází slovenská investiční skupina AJ Investments vedená Jurajem Krúpou.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
img

Výběr hlavních ekonomických událostí v ČR v roce 2019

16.12.2019 V tomto velmi rozsáhlém článku najdete kompletní výběr nejdůležitějších hospodářských událostí v České republice v roce 2019 (řazeno chronologicky po měsících a dnech):
img

PPF prodala ruskou PPF Life Insurance skupině Inweasta, informoval dnes Interfax

05.11.2024 Podnikání české skupiny PPF Group v ruském pojišťovnictví přebírá investiční skupina Inweasta, která kupuje stoprocentní podíl v ruské společnosti PPF Life Insurance, napsala dnes ruská agentura Interfax s odvoláním na vyjádření zakladatele investiční skupiny Andreje Jelinsona. Inweasta má ústředí v Dubaji a pobočky v Hongkongu, Istanbulu a Vídni, dodala agentura. Transakci podle Interfaxu již schválila ruská vládní komise kontrolující zahraniční investice a centrální banka. Na transakci upozornil server Seznam Zprávy. PPF Group ji nechtěla komentovat. Podle informací SZ Byznys je však dohoda uzavřena a k vypořádání obchodu by mělo dojít do konce listopadu 2024.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021

31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.
img

CONSEQ nabízí možnost investovat do fondů AXA

12.03.2020 Conseq Investment Management nově nabízí možnost investovat do všech fondů obhospodařovaných investiční společností skupiny AXA Česká republika a Slovensko. Investovat do nich lze formou jednorázových či pravidelných investic podle standardních pravidel produktu Conseq Classic Invest, určeného pro privátní investory.
C:\fakepath\rok2020.png

Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2020 v ČR

14.12.2020 Oznámeno, že novým majitelem hnědouhelné elektrárny Počerady bude od roku 2024 skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Společnost ČEZ, majitel elektrárny, nevyužila do konce roku 2019 opci, aby prodej odvolala. V říjnu společnosti uvedly, že Vršanská uhelná ze skupiny Sev.en Energy převezme Počerady už 31. prosince 2020. Původní dohodnutá cena ve výši dvě miliardy korun za převod v roce 2024 byla navýšena na 2,5 miliardy korun.
img

Skupina PPF dnes zveřejní výsledky za loňský rok

14.05.2024 Investiční skupina PPF dnes zveřejní výsledky hospodaření za rok 2023. Předloni vykázala čistý zisk 140 milionů eur, v přepočtu 3,47 miliardy Kč, což bylo meziročně téměř o polovinu méně. Celková aktiva skupiny klesla v roce 2022 o 5,5 procenta na 39,9 miliardy eur, tedy více než 988 miliard korun. Předloňské zhoršení výsledků firma zdůvodnila ztrátami kvůli odchodu z ruského trhu. Majitelkou PPF je nejbohatší Češka Renáta Kellnerová s rodinou.
img

Skupina Coloseum nabídne na pražské burze až 38 procent akcií

19.05.2022 Skupina Coloseum chce emitovat až 38% podíl akcií, které nabídne prostřednictvím PX Start Burzy cenných papírů Praha v průběhu června. Stane se tak historicky první veřejně obchodovatelnou společností z gastronomického sektoru na pražské burze. Coloseum si jde pro více než 100 miliónů korun nového kapitálu na snížení zadlužení a financování nových projektů. Jedním z nich je i master-franšízová spolupráce s Caffé Pascucci a uvedení tohoto italského řetězce do Česka.
img

Komentář: Indexy cen výrobců

20.04.2022 Jana Mücková, ekonomka, investiční skupina LOGeco: „Ceny rostou a budou růst i nadále. Ukazují nám to dnes zveřejněné indexy cen výrobců. Například v zemědělství už se ceny z měsíce na měsíc zvyšují o více než 5 % a meziroční cenový růst přesahuje čtvrtinu. Co to znamená? Chleba levnější nebude. Zdražování zemědělských vstupů brzy dolehne na potraviny, které sice už zdražují, ale svůj hlavní cenový růst mají ještě před sebou. Bude to kruté, ale budeme si muset zvyknout, že chléb bude stát 60 korun.“
Související klíčová slova: Premiér Andrej Babiš | Zbrojovka | Emma Capital | J&T | Deficit veřejných financí | Primoco UAV | Kč/EUR | Sazba hypoték | Odhad vývoje ekonomiky | Konsorcium | J&T ARCH INVESTMENTS | Petr Krajíček | Modulární reaktory | Regulace trhu s kryptoaktivy | Veřejné finance | EUR | Úřad práce | Řecko | Ruská společnost | Žebříček nejbohatších | Životní prostředí | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Škoda Auto | PPF Group | Mezinárodní měnový fond | Ministr dopravy | Podnikatel | Investing | Investiční banky | Nordic Telecom Regional | Aktiva | Energetika | Spojení | OTP | Hlavy států | Line | Colt CZ Group SE | Evropská komise | O2 Czech Republic | Index PX | Philip Morris International | Ovocnářská unie | Minimální mzdy | Světová kybernetická měna | Ethereum | Daniel Beneš | Expanze | Dluhopisové emise | CZC.cz | Společnost CPI Property | Sev.en Global | Mimořádné daně | Evropské záležitosti | Bankovní rada ČNB | PPP | SCB | Trigea | Sankce | Celkové škody | Zrušení poplatku | Skupina PFC | Home Credit | Burza | Slovenská investiční společnost | Nikos Balamotis | Čupr | Daniel Křetínský | Kinetic Group | Skupina Pale Fire Capital | Energetická skupina ČEZ | AJ Investments | Heureka | Výhled ekonomiky | Česká měna | Vládní koalice | Huť Liberty | Pravidla regulace trhů | Renáta Kellnerová | ČD-Telematika | Přijetí | Thyssenkrupp Steel Europe | Výhled | Letadla | Inflace | Podnikání | Andrej Babiš (ANO) | EIA | Koncové ceny | CPI Property Group | Garance | Evropská měna | Výhled české ekonomiky | Bankovní rada České národní banky | Philip Morris | Konopí | Asociace pro kapitálový trh | Graf | PFC | Skupina CFG | Nejdůležitější ekonomické události | Toyota Motor | Vicepremiér | ČSÚ | Skupina Pale Fire Capital (PFC) | PPF Petra Kellnera | PPF Telecom | Photon Energy Group | Centrální banky | Pale Fire Capital (PFC) | Czechoslovak Group (CSG) | Pale Fire Capital | Huť Liberty Ostrava | Kč/USD | Kryptoměnové burzy | Člen představenstva | Sev.en | Nové emise | Poplatek | Dušan Šenkypl | Chvaletice | Vývoj akcie Groupon | Evropské investiční banky | Ekonomiky | Odhodlání | OnSemi | Kellnerová | Hrubý domácí produkt (HDP) | Státní podnik | Frank Media | Sev.en Global Investments | Rohlik.cz Finance | Těžařská firma | PPF Renáta Kellnerová | Bydlení | Peníze | Společnost Avast | Očekávání | GEN | Expert | Penam | e& | Ministerstvo pro místní rozvoj | NortonLifeLock | Války na Ukrajině | Orlen Unipetrol | Majetek | Ministr dopravy Kupka | Měnový fond | Evropské měny | Burzy cenných papírů | Zátěžové testy | Růst | Investiční skupiny | CBC Europe | Emirates Telecommunications Group | Martin Dvořák (STAN) | Prognóza | Společnost Heineken | Asset management | Společnost PPF Telecom | Německý Spolkový sněm | Swiss | Spotřebitelské úvěry | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Akvizice | Skupina Miton | Hyundai | Objem obchodů | Skupina investorů | CPI Property Group (CPIPG) | Spolupráce | Puma | TCF Capital | Kontrakty | Hospodářské krize | Systémová rizika | Budějovický Budvar | Energetický trh | Skupina Home Credit | Národní ekonomická rada vlády | Pochybení | Farmaceutická společnost | Nemovitostní fond Trigea | Thyssenkrupp | Návrh rozpočtu | Plynovody | Kurz bitcoinu | Miroslav Štěpán | Nový zákon | Opatření | CzechToll | David Holý | Skupina Kofola | Trh | Společné evropské měny | SAE | KDU-ČSL | Dáme Jídlo | Průměrné mzdy | Rohlik.cz | Cena akcií Grouponu | Kapitálový trh | Index | Události roku | Vice | Elektřina | MMF | Ochranné známky | Eura | Komise | Kryptoměnová burza | Kapitál | Získaný kapitál | Posílení | Tameh | E-commerce | Společnosti | Majitel | Kupka | Jozef Síkela (STAN) | Česká zbrojovka | EP | Společnost AJ Investments | Dceřiné společnosti | Unie | Vstup do eurozóny | Marka | Ruský plyn | Kompenzace | Domácnosti | Energetická skupina | Úroda | Asie | Česká firma | Arkády Pankrác | Deficit | Rolls-Royce SMR | Zařízení | CBC | Měsíční mzda | Seznam Zprávy | Vývoj akcie | On-line obchodování | Antimonopolní úřad | Pokles ceny | Pokračující pokles | Společnost PPF Telecom Group | CE Industries | Čuprova skupina | Křetínský | Investiční skupina Miton | Podnikatelé | Protest | UAV | Závislost | Dáme jídlo | Porušení zákona | Miliarda | Francouzská společnost | CSG | Tendr | Ředitel společnosti | Náklady | Soukromá firma | Ripple | Nové zdroje | Bitcoin | Viceprezident | Národní podnik | Televizní studio | Liberty Ostrava | Toyota Motor Manufacturing | Temelín | Obchodovat | Finance | Dluhopisy | Platformy | Objem majetku | Analytici | Průměrná hrubá měsíční mzda | Problémy | Železnice | Jan Záhumenský | Ceny akcií Grouponu | Ropa | Renáta Kellnerová s rodinou | Přijetí eura | Pozemky | IKL | Nejvyšší kontrolní úřad | Litecoin | Firma | Výrobce roušek | MF | Regulace trhů | Rolls-Royce | EP Group | Platforma | Rossum | USA | | Mediální společnost | PRAŽSKÁ ENERGETIKA | BIS | Růst HDP | Fond umožňující investici do virtuálních měn | Ocelářství | PPF | Čepro | Zadlužené Řecko | Kryptofond | GROWING WAY | Czechoslovak Group | TV Barrandov | Jaderná elektrárna | Skupina Orlen Unipetrol | Vývoj | Celsa | Výnosy | Manažer Kryptofondu | Skupina Colt | Fruko-Schulz | Miton C | Změny klimatu | Americká firma | Výdaje | Ministerstvo průmyslu a obchodu | PDZ | Ocelárny | Ministr zemědělství | Skupina Sev.en | Měnové politiky | Odvětví | Čínské továrny | Josef Nejedlý | Sellier & Bellot | Manufacturing | Kapitálové rezervy | Automobilka Škoda Auto | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank | JD | Colt CZ Group SE (Colt CZ) | Nápojářská skupina | Electrolux | Coinmap.org | Společnost Philip Morris | Miliardy dolarů | Skupina Colt CZ Group SE | Odbory | Akcie Groupon | Nemovitostní fond | Miliardy korun | Bývalý premiér | Royal Mail | Pivovary CZ | Zemědělství | Automobilka | Sazby | Pokles ceny akcií Grouponu | Comfort Finance Group CFG | Společnost Groupon | Místopředseda představenstva | Investovat | Antivirové společnosti | Antimonopolní pravidla | Generální ředitel | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Avast Software | Berlín | Firmy | Energetický a průmyslový holding | Zvýšení mezd | Zajištění | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Bit.plus | Investovat do koše virtuálních měn | Český hospodářský holding | Místní rozvoj | Distribuce | Air Bank | Správa železnic | Plynové elektrárny | Groupon | Pankrác | Česká vláda | Novo Nordisk | Francouzská společnost EDF | Dovoz ruské ropy | Trhy | Trade | Růst české ekonomiky | Rizika | Ivan Bartoš | Rada ČNB | Fond | Sev.en Global Investments (GI) | Restrukturalizace | Výplata věřitelů | JD.com | Jan Barta | Energetické společnosti | Hodnota akcií | Německá společnost Thyssenkrupp | Finanční analytický úřad | CETIN | Ředitelka | Cenu plynu | EdF | Juraj Krúpa | Ministerstvo financí | Allegro | Bankovní asociace | Drobní čeští investoři | Miliardář | Lesy | Průměrná sazba hypoték | Petr Očko | Mzdy | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Smartwings | Nejbohatší Čech | Makroekonomická prognóza | Česká kryptoměnová burza | Premiér Fiala | Společnost | Zadlužování | Hospodaření | Miton | Kukuřice | Obchod | Kaprain | Emirates Telecommunications | EK | Riziko | Emise | Crans Montana | Právo | Pražské burzy | Swiss Life | Bankovní skupina | Transakce | Witkowitz | Šok | Maspex | Buffett | Abú Zabí | Plyn | Insolvenční návrh | Capital | Ceny | Financování | Pokles | Gazprom | Války | TV Nova | BBC | DPH | Predikce | Novo | Nedostatky | Philip Morris ČR | Investments | Skupina Orlen | Důchod | Novavax | EP Corporate Group (EPCG) | Předseda představenstva | Proticyklické kapitálové rezervy | Výnos | Závislosti na ruské ropě | Coinmate | IHNED | ČEZ | Frank | ERM | Vítkovice Steel | ERÚ | Pražská energetika | Ceny akcií | Ceny energií | Zboží z Číny | Cena akcií | Civilní letectví | ŠKODA Group | Petr Pavel | Dozorčí rada | Arkády | Michal Strnad | Zisk | ČNB | Ruské ropy | Ukroboronprom | Huawei | Sberbank CZ | Avast | Dovoz | Rohlik Group | Nejbohatší | Vklady | Obchodování | Gen Digital | Valná hromada ČEZ | Pokles ceny akcií | Nové prognózy | Prezident | Ropovod | NKÚ | Londa | TKSE | EP Corporate Group | Ministr Jurečka | Zemědělské půdy | PRIMOCO | Colt CZ | Státní rozpočet | CPIPG | Měna | GMC | Management | Nasdaq | Zprávy | Kupující | Dodávky plynu | Automobilky | Pojišťovny | Macquarie Asset Management | Ekonomické události | Lesy ČR | Sberbank | DPA | Investiční společnost | Technologické firmy | ProCent | ČEZ Tomáš Pleskač | Arbitráž | Český trh | Zemědělci | Prezident Pavel | Letiště | Primoco | Rohlík.cz | Situace | Google | Miliardy eur | Tržby | Médea | EPCG | ERM II | Dluhy | Světové války | GasNet | Hospodářské noviny | HDP | Kybernetická měna | Kinetic | Společnost Philip Morris ČR | Euro | Tomáš Pleskač | Pandemická situace | Ministr pro evropské záležitosti | Investiční skupina PPF | Poradenské firmy | Síkela | Akumulace | CFG | Návrh rozpočtu na příští rok | ČTK | Odhad letošního růstu | Konzum | Ztráty | TotalEnergies | SYNTHESIA | Vytápění | Úvěr | Akcie | CITIC | Nordic Telecom Holding | Mzda | NERV | Žebříček | Pražská burza | Podniky | Evropská investiční banka | City | Automobilka Hyundai | Dodávky energií | Kanceláře | Češi | Společnost Thyssenkrupp | Reuters | AKAT | Uniles | Společnost EDF | Technologie | Dozorčí rada společnosti | Skupina PPF | Colt CZ Group | Prognózy | Kurz | SOK | Daně | ÚOHS | Energetická společnost | Investice do kryptoměn | Pivovary | Pivovary CZ Group | Komárek | Synthesia | Unipetrol | Aerolinky | Hospodářské soutěže | Bankovní rada | Investice | Časopis Forbes | Evropské banky | Britské společnosti | Nezávislost | Prusa Research | Photon Energy | Hospodářské noviny (HN) | Dražší energie | Delta | Regulace | Zaměstnanci | Fondy | Hospodářství | Ministerstvo dopravy | Fond kvalifikovaných investorů | Výplata | ODS | HN | Krajský soud | Měny | Finanční sektor | NCOZ | Burzy | Heineken | Rusko | Poradce | Většinový podíl | České firmy | Kofola | Forbes | Real Estate | Letectví | Emirates | Organizace | Lex ČEZ | Services | Prezident Petr Pavel | Praha | Britská vláda | Média | Air | Rozšíření | Skupiny PPF | Toyota | STAN | Rohlík | Spolkový sněm | Konvergence | Společnost CPI | TIM | Škoda Group | Propouštění | Energie | Objem | Investiční | Rockaway Capital | Martin Dvořák | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Sloučení | Příjmy | MPO | Česká společnost | Prodej | Evropská komise (EK) | Bloomberg | KB | Dotace | Hospodářský holding | Rozvoj | Průmyslová výroba | Colt | Divize | LNG | Zklidnění situace | Národní rozpočtová rada | Ptačí chřipka | Americký výrobce | Asociace | Vista Outdoor | Očekávání investorů | NET4GAS | Plán firmy | Hrubý domácí produkt | Agentura Bloomberg | Krize | Společnost Tameh Czech | Centrum | Výrobce munice | Ondřej Vlček | Krajský soud v Ostravě | JDE | Podpora | Prognóza ČNB | Epiq | Skupina ČEZ | Cena | Adient | Německo | Digitalizace | MJ | Jozef Síkela | RSBC | Tameh Czech | Komerční banky | Zadlužení | Rozpočet | UAV SE | Jaderná elektrárna Temelín | Česká ekonomika | Partners | PX Pražské burzy | Royal | Co bude | Výhled růstu české ekonomiky | Záchranné balíčky | Spotřeby plynu | Zbrojovky | Rezervy | Podnik | Agentura DPA | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Ekonomika | Denní graf | Letošní úroda | Schodek | Odpovědnost | Ropovod TAL | Lyžařský resort | Práce | Primoco UAV SE | Kryptoměny | Rohlik.cz Finance II | Nordic Telecom | Holding | Banky | Vlády | Nebezpečí | Hodnota transakce | Investiční společnosti | Investiční skupina | Státní fond | Investiční platformy | Konfederace | Správa | Záložna | Pravidla regulace | Ministr financí | Zlepšení | ČR | Kontrakt | Jednatel | Dukovany | Pozice | Objem transakcí | Creditas | Petr Kellner | Společnost ČEZ | Valná hromada | Ministerstvo financí (MF) | Poslanci | Uvolňování měnové politiky | Soud | Družba | Výroční zprávy | CPI Property | Investiční banka | Česká pošta | Služby | Skupina Creditas | Řetězce | Investoři | Podíl ve firmě | Automobilka Škoda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Vzdělávání | PPF Telecom Group | Německá společnost | SEB | Bankovní rady ČNB | Empresa Media | Fond Trigea | Český miliardář | Zpravodajství | EP Corporate | Nařízení | Zavedení eura | Noviny | Ropy | Macquarie | Předseda | Škoda | RegioJet | USD | Nová makroekonomická prognóza | Chřipka | O2 | Kabinet | Půjčka | Uran | D1 | Piráti | Investing.com | Warren Buffett | Platby v kryptoměnách | Agrofert | Minimální mzda | Cestovní kanceláře | EPH | Společnost CPI Property Group | CZ | EDF | CzechInvest | ANO | Nemovitosti | Andrej Babiš | Další rozvoj | Pravidla EU | České dráhy | CME | Ministr průmyslu a obchodu | Jan Čermák | Čeští investoři | Opce | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Mero | Česká republika | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Telecom | Kofola ČeskoSlovensko | ECB | Budvar | Voda | Fotovoltaické elektrárny | Doporučení | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank CZ | Nové vedení | Body | Skupina Colt CZ Group | Obilniny | Jaderné elektrárny | ROCE | Spekulace | Navýšení | EU | Skupina Colt CZ | Miliardy | Společná evropská měna | AREX | Zetor | Plynárenské společnosti | Systém emisních povolenek | Prodeje | Fúze | Virtuální mince | Investor | Bloky | Growth Expert | Ovlivňování | Banka | Koncern Agrofert | Vlastnictví | Úřady | ČEPRO | Koncern
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | | FOREX

Předchozí klíčová slova

Česká finanční skupina PPF
Česká fintech asociace
Česká fintechová asociace
Česká firma
Česká firma FTMO
Česká firma Raylyst
Česká inflace
Česká investiční konference
Česká investiční platforma
Česká investiční platforma Portu

Následující klíčová slova

Česká investiční společnost
Česká kina
Česká koruna
Česká koruna (CZK)
Česká koruna euro
Česká kryptoměna
Česká kryptoměnová burza
Česká kryptoměnová směnárna
Česká kryptoměnová směnárna MyCoiner
Česká legislativa
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RebelsFunding PIXAR styl
Potvrďte prosím... Zavřít