Investor RT

Topstep
25.06.2024 Topstep je globální prop firma zaměřená na futures trhy, která funguje už více než 10 let. Topstep má sídlo v Chicagu, Illinois. Firma byla založena v roce 2012 Michaelem Patakem, který začal svou kariéru jako obchodník na burze Chicago Board of Trade a který ve firmě doposud působí jako CEO. Topstep byla původně spuštěna pod názvem Patak Trading Partners, než se vyvinula na TopstepTrader a nakonec na Topstep. Firma získala několik ocenění, včetně zařazení na seznam Inc. 5000 jako jedna z nejrychleji rostoucích soukromých společností v Americe a byla uznána jako jedna z 100 nejlepších míst k práci v Chicagu podle Crain’s. Topstep se zavázal pomáhat obchodníkům dosahovat konzistentního úspěchu prostřednictvím koučování, podpory komunity a inovativních obchodních řešení.
Další články k tématu Investor RT

Akcie Microsoft: spící šípková Růženka, kterou může vzbudit tablet Surface
24.10.2012 Microsoft není v současnosti zrovna “cool?. Jeho akcie jsou podhodnocené. Z nového tabletu Surface se může stát hit, který ukrojí část z koláče iPadu a Androidu. Řada nových tabletů od jiných výrobců bude běžet na operačním systému Windows 8 od Microsoftu. Čeká akcie růst?

NATO faktor
03.09.2015 Jednou z hlavních překážek odchodu Řecka z eurozóny je NATO. 29. června, kdy vrcholila řecká dluhová krize, se trhy předháněly...

Soros: Krize zničila síly držící EU pospolu i její smysl, v Řecku je humanitární. Turbulence trhů budou pokračovat
09.11.2012 Rozvoj dluhové krize v eurozóně zcela zničil myšlenky a motivy, na kterých uskupení stálo a snahu o soudržnost mezi zeměmi v Evropě, uvedl miliardář a investor George Soros. Právě investoři a věřitelé podle něj neúspěch, ve kterém porazily odlišnosti mezi státy myšlenku jejich rovnosti a společných cílů, dostali na starost a na svá bedra.

Základní pojmy pro obchodování komoditních spreadů
08.02.2016 Po základním představení komoditních spreadů pokračujeme v seznámením se s pojmy, které se při obchodování komoditních spreadů často vyskytují a jsou specifické pro futures, případně futures spready. Správné pochopení a znalost těchto pojmů jsou zcela nezbytné pro další vzdělávání v oblasti komoditních spreadů.

Statisíce Čechů mají díky zapomenutým akciím z kuponové privatizace stále šanci získat peníze, se kterými nepočítali. Jejich nalezení i prodej lze díky službě Zapomenuté miliardy vyřešit rychle a snadno online.
15.09.2021 Češi nechávají na stovkách tisíc investičních účtů z období kuponové privatizace i po 30 letech stále nepovšimnutý majetek za bezmála 10 miliard korun. Dosavadní provoz služby Zapomenuté miliardy, jež lidem pomáhá zapomenuté akcie či nároky na dividendy najít a snadno zpeněžit přitom ukázal, že většina Čechů o svých cenných papírech alespoň tuší. Od dalších kroků je ale dosud odrazoval příliš složitý proces, který čeká každého, kdo se rozhodne svoje cenné papíry z kuponové privatizace prodat sám. Díky službě Zapomenuté miliardy však tato překážka padla a na rychlý odprodej nalezených akcií, který preferuje více než 90 % lidí, teď může dosáhnout úplně každý.

AP: válka donutila mnoho firem odejít z Ruska, odhalila i rizika podnikání
03.03.2022 Dodávky automobilů se zastavily, pivo přestalo téct, přístavy neobsluhují nákladní lodě a těžařské společnosti zavřely ropovody. Invaze ruských vojsk na Ukrajinu vyvolala zmatek v podnikatelských plánech mnoha firem a řadu těch nejznámějších, jako je Apple, Mercedes-Benz nebo BP, donutila k odchodu z Ruska. Firmy se snaží zachovat si dobrou pověst a dostát svým závazkům korporátní zodpovědnosti.
Související klíčová slova:
Účet 100 000$ | TopstepTrader | Live funded | Obchodník | Spojení | Sierra Chart | Poplatky | Patak Trading Partners | Live funded account | News trading | Bookmap | Kontrakty typu E-mini | Prop firma zaměřená na futures | Maximální celková ztráta | Micro kontrakty | MotiveWave | Volfix.net | VPN | Futures | Apex Trader Funding | Typy účtů | VolFix | Poplatek | Combine account | Lepší výsledky | Aktivační poplatek | Jigsaw Trading | Futures trhy | Kontrakty | TOPSTEPX | Obchodní fáze | TradingView | Fundovaný účet | Počáteční kapitál | Vice | R Trader PRO | Komise | Prop-futures | Volfix | Kapitál | Společnosti | Quantower | Obchodování zpráv | BOOKMAP | Multi Charts | Srovnání prop trading firem | Crain’s | Začít obchodovat | Trade Navigator | Obchodník na burze | Velká prop firma | Prop firma | Navigátor | CTS | Obchodovat | Dluhopisy | Platformy | Express funded account | Požadovaný zisk | Firma | Platforma | 3М | Burze | Patak Trading | Trading | Prop Trading | R Trader | Funded account | Wise | Jednofázové typy | Rizikové parametry | Express funded | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Firmy | Tradovate | Inc. 5000 | Trhy | Trade | Trader PRO | Jigsaw | Komodity | Swingové obchodování | Na burze | Trader Funding | Ztráta | Celkové ztráty | E-mini | NinjaTrader | Risk | Ceny | Rozdělení zisků | Obchodní platformy | Illinois | Držení pozic | CEO | Žádosti o výplatu | Topstep | Maximální denní ztráta | Zisk | Apex | Maximální ztráta | Zůstatek | Obchodování | Údaje | Grafy | Trader | Bonusy | Slovensko | Ztráty | Atas | Daně | WISE | Výsledky | Používané platformy | Výplata | Provádění obchodů | Měny | Apex Trader | Srovnání prop trading | Celkový limit ztráty | Energie | Umělé inteligence | Chicago Board of Trade | Obchodní strategie | Navyšování účtu | Podpora | Měny účtu | Cena | ATF | Partners | Globální prop firma | Express | Denní ztráta | Rozdělení zisku | Instrumenty | Kontrakt | Služby | Limit ztráty | Lepší pochopení | Celková ztráta | Měny účtů | Board of Trade | Apex Trader Funding (ATF) | ANO | Prop Trading firmy | Česká republika | Indexy | Obchodní instrumenty | Trading firmy | ROCE | ATAS | Hedging | FUNDING | Investor | Ocenění | News
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | FOREX