Pohyb dolaru
Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 17. ledna: Krátký vzestup libry. Inflace nenabídla žádnou pomoc
17.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v poklesu. Podobně jako v případě eura klesající trend fakticky začal ve středu večer a pokračoval i ve čtvrtek. Na rozdíl od eura se však libře nepodařilo konsolidovat nad klouzavým průměrem. Tato situace s sebou nenese žádné opodstatněné důvody pro nákup libry ani pro očekávání výrazného růstu, a to ani na lokální úrovni.
Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 10. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
10.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval v úzkém rozpětí. Ačkoli makroekonomické pozadí bylo během dne poměrně slabé, je důležité poznamenat, že v posledních dnech výrazné pohyby páru ne vždy korelovaly s významnými ekonomickými zprávami. V důsledku toho se také ve čtvrtek očekávaly výrazné pohyby. Trh si však v očekávání zpráv o vývoji na americkém trhu práce a nezaměstnanosti, které jsou považovány za nejdůležitější zprávy tohoto týdne, zřejmě udělal přestávku.
Graf dne - USDIDX (11.12.2024)
11.12.2024 Před středečními údaji o CPI se americký dolarový index nachází v kritické situaci, neboť očekávání trhu směřují k přetrvávajícím inflačním tlakům, které by mohly oddálit očekávané snížení sazeb Fedu. Jádrová inflace zůstává nadále tvrdošíjně zvýšená, zatímco politická transformace přidává do trajektorie dolaru nové vrstvy nejistoty.
Aktuální předpověď pro EUR/USD na 22. října 2024
22.10.2024 Stále nenastala očekávaná korekce dolaru, protože skromné náznaky jejího začátku zatím nikam nevedly. Dolar začal opět aktivně růst. Důvodem tohoto vývoje je řada prohlášení představitelů Federálního rezervního systému, která naznačují, že není třeba udržovat současné tempo snižování sazeb. Místo toho dokonce naznačili možné zpomalení snižování, což naznačuje potenciální pauzu. To znamená, že do konce roku by americká centrální banka mohla snížit sazby pouze jednou, a nikoli dvakrát, jak se dříve předpokládalo. Není divu, že to podpořilo pohyb dolaru směrem vzhůru.
EUR/USD. 17. září. Obchodníci se připravují na dva scénáře
17.09.2024 Pár EUR/USD se v pondělí odrazil od zóny supportu 1,1070–1,1081 a pokračoval v růstu ke korekční úrovni 200,0 % (1,1165). Cena nemusí této úrovně dosáhnout, protože by to znamenalo prorazit vrchol předchozí vzestupné vlny. V tom případě by se trend změnil na "býčí". Z aktuálních úrovní je možný obrat ve prospěch amerického dolaru a návrat k supportu 1,1070–1,1081.
EUR/USD. 16. září. Důležitý týden pro dolar
16.09.2024 Pár EUR/USD se v pátek konsolidoval nad zónou rezistence 1,1070–1,1081 a umožnil tím další růst k následující Fibonacciho úrovni 200,0 % (1,1165). Konsolidace pod zónou 1,1070–1,1081 by hrála ve prospěch amerického dolaru a podpořila další pokles ke korekční úrovni 127,2 % (1,0984). V současné době považuji pravděpodobnost růstu a poklesu za vyváženou, protože býci ani medvědi neměli v posledních týdnech hlavní výhodu.
Klíčové události 6. září: fundamentální analýza pro začátečníky
06.09.2024 Na čtvrtek není naplánováno mnoho makroekonomických událostí, ale téměř všechny budou velmi důležité. Začínající obchodníci mohou tedy očekávat zvýšenou volatilitu a pohyby cen různými směry. Evropská unie zveřejní třetí odhad HDP za druhé čtvrtletí. Tato zpráva je druhořadá a nevyvolá nejspíš žádnou reakci trhu. Údaje z USA jsou mnohem významnější. Nonfarm payrolls a míra nezaměstnanosti mohou dnes silně ovlivnit pohyb dolaru a určit jeho dynamiku pro nadcházející týdny. Pokud tyto zprávy ani tentokrát nesplní prognózy, opět vzroste pravděpodobnost, že Fed 18. září na svém zasedání sníží sazby o 0,5 %. Trhu to stačí, aby několik dalších týdnů pokračoval v prodeji dolaru.
Přehled vývoje GBP/USD dne 27. srpna. Americký dolar nikoho nezajímá. Dokud...
27.08.2024 V pondělí se pár GBP/USD v první polovině dne ani nepokusil o korekci. Teprve v průběhu americké seance, kdy byla zveřejněna zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA, začaly na trhu určité pohyby. Nedá se však říci, že by dolar posílil. Situace je taková, že můžeme vyvodit stejné závěry jako v případě páru EUR/USD. Britská libra roste z jediného důvodu – trh čeká na první snížení sazeb ze strany Federálního rezervního systému. Jakmile k tomu dojde, trh může začít očekávat druhé snížení sazeb. Formálně by dolar mohl klesat ještě několik měsíců.
Výhled pro EUR/USD na 21. června. Evropská měna se plynule obrátila směrem dolů
21.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v pohybu směrem dolů poté, co se před pár dny odrazil od úrovně 1,0757, a poté znovu provedl další test této úrovně. Byli jsme tak svědky plynulého poklesu a cena konsolidovala pod kritickou hranicí. Vytvořila se také klesající trendová linie, která ukazuje současnou situaci na trhu. Celkově nemáme ohledně měnového páru EUR/USD žádné otázky. Možná jeho výkonnost není nejlepší, ale jeho nedávné pohyby byly logické a konzistentní. Euro již dva měsíce absolvuje býčí korekci, která podle našeho názoru trvá příliš dlouho. Globální klesající trend však zůstává beze změny a nyní se obnovil. Pár se rozhodně pohybuje směrem dolů, a to pozvolným tempem.
Graf dne - USDIDX (08.05.2024)
08.05.2024 Dnes je dolar v první části dne mimořádně silný. Dolarový index (USDIDX) si připisuje 0,16 % a dříve během dne nárůsty dokonce přesáhly 0,20 %. Současné oživení je však reakcí na poklesy, ke kterým došlo v prvním květnovém týdnu po krátkém období konsolidace na maximech z konce dubna. Jak je vidět na grafu níže, nedávný pohyb dolaru posunul cenu USDIDX téměř na úroveň lokálních maxim z října 2023.
Klíčové události 15. března: fundamentální analýza pro začátečníky
15.03.2024 V pátek nás čeká méně makroekonomických událostí a žádná z nich nebude podstatná. Upozorníme jen na americké zprávy o průmyslové výrobě za únor a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity za březen. Obě zprávy mohou vyvolat reakci trhu jen v případě výrazné odchylky skutečné hodnoty od prognózy. Podle nás je hlavní, aby nevykázaly neuspokojivé hodnoty, protože toto by mohlo zbrzdit právě započatý vzestupný pohyb dolaru.
Klíčové události 19. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky
19.01.2024 V pátek nás čeká několik makroekonomických událostí, ale žádná nebude zvlášť důležitá. Spojené království zveřejní zprávu o maloobchodních tržbách, Evropská unie nevydá nic významného a USA zveřejní zprávy o prodejích nových domů a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity. Jak vidíme, všechny tři reporty jsou očividně druhořadé povahy. Reakce trhu na ně proto může být velmi slabá, nebo dokonce vůbec žádná.
Klíčové události 14. prosince: fundamentální analýza pro začátečníky
14.12.2023 Na dnešní den jsou naplánovány dvě fundamentální události, které je ale možné rozdělit na mnohem větší počet. Obě centrální banky oznámí výsledky svých zasedání. Dále vystoupí prezidentka ECB Christine Lagardeová a možná i guvernér BoE Andrew Bailey. Ve čtvrtek nás tedy čeká mnoho důležitých událostí, které se budou překrývat. Doporučujeme opatrnost a nezapomínat na stop loss, protože směr pohybu se může rychle a často měnit.
Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
28.09.2023 Pár GBP/USD ve středu prodloužil pokles. Jak vidíme výše, libra dál vykazuje ztráty a nepřestává to dělat ve dne ani v noci, ale klesala pozvolna. Slabě, ale poměrně stabilně, a to na denní bázi. Libra tedy dál vykazuje záporné hodnoty, jak jsme předpovídali řadu měsíců. Po 5–6 měsících bezdůvodného růstu je už dva měsíce v naprosto stejném poklesu. To vypadá spravedlivě.
USD čeká na zelenou od Powella
21.06.2023 Americká měna pokračuje v růstu, podporována spekulacemi trhu o pokračování agresivní měnové politiky v USA. Dolar by však mohl kdykoli brzy výrazně zrychlit svůj růst, pokud by dostal jestřábí podporu od předsedy Fedu. Pomůže Jerome Powell dolaru nabrat tempo?
Federální rezervní systém může již brzy ukončit cyklus zvyšování sazeb
25.04.2023 Současná dynamika výnosů státních dluhopisů a dolaru naznačuje brzký konec cyklu zvyšování sazeb Fedu. Zatímco akciový trh se soustředí na firemní výsledkovou sezónu, výnosy státních dluhopisů opět začaly klesat, což signalizuje zvýšenou poptávku. Dolar mezitím vůči ostatním hlavním měnám mírně oslabil.
Aktuální prognóza pro pár GBP/USD na 6. 4. 2023
06.04.2023 Jediné vysvětlení aktuálního dění by mohl být zmatek a naprosté nepochopení toho, co se děje. Navzdory růstu zaměstnanosti v USA o 145 000 míst, které nestačí na podporu stability trhu práce, se totiž dolar stále obchodoval výš, zatímco měl klesat. Samozřejmě můžeme předpokládat, že trh se připravuje na zprávu Ministerstva práce Spojených států, která bude mnohem horší, než se očekávalo. Dokonce je pravděpodobný růst nezaměstnanosti.
Technická analýza USD
29.11.2022 Graf znázorňuje pohyb dolaru ve čtyřhodinovém grafu (H4). Kotace dosáhly klíčové hladiny supportu 106,24, což naznačuje, že trh je odhodlán vyrovnat ztráty z dřívějšího prudkého poklesu.
Co sledovat příští týden? (18.11.2022)
18.11.2022 Příští týden bude kratší, alespoň co se týče likvidity trhu, protože americké trhy a obchodníci budou mít ve čtvrtek a v pátek volno kvůli oslavám Dne díkůvzdání. Příští týden bude bohatý na události týkající se centrálních bank, neboť RBNZ a CBRT mají oznámit rozhodnutí o sazbách, zatímco Fed a ECB zveřejní zápisy ze svých posledních zasedání. Nezapomeňte příští týden sledovat GOLD, NZD/USD a EUR/TRY!
FXstreet.cz přináší rozhovor se stratégem finančních trhů České spořitelny
24.10.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší rozsáhlý rozhovor s investičním stratégem České spořitelny Miroslavem Plojharem. Povídali jsme si o tom, jak to funguje v investičním oddělení této největší banky v Česku, nicméně hlavním tématem je aktuální situace na finančních trzích. V rozhovoru se tak dozvíte, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a další trhy v nejbližším období a co na trzích očekávat. Velký prostor v rozhovoru má samozřejmě také česká koruna, která je bedlivě sledovaným trhem v poslední době.
Inflace – nový vývoj. Dolar ustoupil.
14.10.2022 Inflace v USA nepřestává udivovat. Soudě podle posledních údajů růst nejen nezpomaluje, ale zesiluje. To znamená jediné – Federální rezervní systém bude pokračovat v agresivních měnových krocích. Na listopadovém zasedání jednoznačně dojde k dalšímu výraznému kroku, kdy centrální banka zvýší sazbu.
Technická analýza dolarového indexu
22.08.2022 19. srpna dosáhl #USD hladiny supportu 108,10, a to bezprostředně poté, co prošel silnou korekcí. Tato hladina je významná, protože určuje, zda už korekce skončila, nebo zda bude dolar dál růst.
Silný dolar omezuje růst cen zlata
02.06.2022 Výrazný pohyb dolaru zabránil účastníkům trhu výrazně zvýšit cenu drahého kovu. Dolar přidal 0,80 %, neboli 81 bodů, čímž se dolarový index dostal na 102,20.
Forex: Americký dolar před koncem zasedání Fedu posiluje
28.07.2021 Americký dolar dnes na forexovém trhu posiluje, investoři se ale nechtějí pouštět do větších obchodů před ukončením zasedání měnového výboru centrální banky USA (Fed). Pohyb dolaru je tak jen malý.
Pohyb dolaru vůči hlavním měnám 22.7.2021
22.07.2021 Z tabulky níže je patrné, že americký dolar dnes ztrácí nejvíce vůči britské libře, zatímco růst vykazuje pouze vůči švýcarskému franku.
Pohyb dolaru vůči hlavním měnám 21.7.2021
21.07.2021 Z tabulky níže je patrné, že americký dolar dnes mírně ztrácí pouze vůči svému novozélandskému protějšku, zatímco nejvíce roste vůči japonskému jenu.
Forex: Pohyb dolaru vůči hlavním měnám 6.7.2021
06.07.2021 Z tabulky níže je patrné, že americký dolar je dnes nejslabší vůči svému novozélandskému protějšku, zatímco vůči euru je mírně silnější.
WSJ: KLDR navzdory sankcím vytvořila alternativní finanční systém
31.12.2018 Mezinárodní sankce a sankce USA, jejichž cílem je donutit Severní Koreu, aby se vzdala jaderného programu, omezily přístup Pchjongjangu ke světovému finančnímu systému. KLDR se tudíž, podle amerických úřadů, uchýlila k nezákonnému řešení, píše list The Wall Street Journal (WSJ).
Související klíčová slova:
Největší banky v Česku | Pokračování klesajícího trendu | Největší banky | Hlavní události | Dolar dnes | Zvyšování sazeb | Treasury v České spořitelně | Zajišťování | Zkušenosti | Americký dolarový index | Citibank | Údaje z USA | Obchodník | EUR | Trend | Volatility | Take Profit | Statistiky | Makroekonomika | Long pozice | Britská libra | Úrovně retracementu | Brown Brothers Harriman | Pravděpodobnost | Investment Management | Střední Evropa | Zasedání ECB | Gold | Stratég finančních trhů | Reality | Lagardeová | TNOTE | Rostoucí ceny | Zprávy z USA | Údaje o maloobchodních tržbách | Equiti Capital | KLDR | Jednoduché tipy | Rostoucí inflace | Inflační swapy | Americké výnosy | Newton | Růst cen | Klouzavé průměry | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Důležité zprávy | Riziko měřené z minulé volatility | Směrnice | Dolarový index | Strach | Inflace v prosinci | Analýza USD | Analýzy | Vysoké riziko | Ceny aktiv | Dolary | NZD/USD | Cenové rozpětí | Trendová linie | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Evropská měna | Britové | Pokles dolaru | Ceny pohonných hmot | WSJ | Výrazný pohyb | Více obchodů | Uvolnění měnové politiky | Proražení | Pohyb dolaru vůči hlavním měnám | CZK | Výhled | Oznámení | Rostoucí obavy | CBRT | Praní špinavých peněz | Covid | Wall Street Journal | Forecasty | Inflace | Vývoj měnového páru | CDS v regionu | Win Thin | Centrální banky | Oanda | Harris | Fundamentální analýza pro začátečníky | Zasedání Evropské centrální banky | Dobré výsledky | Pohyby cen | Obchodní plán | Reakce trhu | Pravidla obchodování | Investment management | Nákup libry | Válka | Snižování sazeb | Zasedání FOMC | Izrael | Vice | Futures | Růst nezaměstnanosti | Euro-koruna | Fiskální politiky | Americký trh s bydlením | Newton Investment Management | MIFID | Relief rally | CL | Regrese | Analytici | Pozice tradera | Marketingová komunikace | Deutsche Bank | Úrovně rezistence | Ekonomové Deutsche Bank | Graf | Úsilí | Očekávání trhu | Snižování úrokových sazeb | ECB sazby | Poptávka | Údaje o inflaci | Dluhopisy | Cyklus zvyšování sazeb | Ekonomiky | TLTRO | Prognózy banky | Nový trend | Členové bankovní rady | Tržní sentiment | Americké prezidentské volby | Bydlení | Peníze | Fed vs. ECB | Lineární regrese | Politika | xStation | Očekávání | Překoupené zóny | Plaza Accord | Flat | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Výnosy | Rozhodování o obchodování | Guvernér BoE | Tržní prostředí | Evropské měny | List The Wall Street Journal | Růst cen zlata | Další růst | Prohlášení | Obchodní signály | Růst | Zboží dlouhodobé spotřeby | Analytika | Příležitosti | EUR/CZK | MiFID II | Drahé dovozy | Fundamentální analýza | BreakEven | Jednání FOMC | Sentiment na trhu | Prognóza | NZDUSD | Použití finanční páky | Vysoká inflace | Miroslav Plojhar | Očekávaná korekce | Podnikání na kapitálovém trhu | Pochybnosti | Northern Rock | Obrat trendu | Americká centrální banka | Indikátor | Klíčové události | Long | Chování | Obchodování s českou korunou | Koruna | Zasedání centrálních bank | Portál FXstreet.cz | Úrokové sazby | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | OIL.WTI | Trh | Inflační hedge | Výhled snižování sazeb | Makroekonomické události | Centrální banky USA (Fed) | Falešné signály | Rozdílové smlouvy | Společnosti | Index | ECB Christine Lagardeová | Historie | Konsolidace | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Komise | Nejistoty | Posílení | Covid panika | Agentura Reuters | BoE Andrew Bailey | Kov | S&P | Americké měny | Unie | Inflace ve Spojených státech | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Kurz dolaru | Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Mary Dalyová | Klesající trend | Pozornost trhu | IRS | Vedoucí představitelé | Firma | Work & Travel | Dnes na forexovém trhu | Podnikání | Budoucnost | Klesající trendová linie | Prodej dolaru | Retailový obchodník | Odpor | Krátkodobé obchody | Česká koruna | Velké varování | Opatření | Wall Street Journal (WSJ) | Pozornost | 3М | Hedging strategie | Stratégové | Momentum | J.P. Morgan v Londýně | Náklady | Americká měna | Investiční stratégové | Pravidla obchodního systému | Obchodníci | Obchodovat | Metody analýzy trhu | UTC | Technická analýza USD | Válka na Ukrajině | Výrazné pohyby | USA | Růst úrokových sazeb | Dnešní údaje | Index DXY | Pár EUR/USD | Výkon dolaru | Zasedání Rady guvernérů | Jak obchodovat | Británie | Volby | Indikátor CCI | Zvyšování sazeb Fedu | ETF | Základní pravidla systému obchodování | Durace | Pokračování trendu | Zpomalení inflace | Ekonomové | Sentiment University of Michigan | Spojené státy | Euro vůči dolaru | VaR modely | Zvyšování úrokových sazeb | Americká data | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Vývoj | Býčí divergence | Investiční doporučení | Růst americké ekonomiky | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Varování | OSN | Intervence | USD graf | Analýza makroekonomických zpráv | Uptrend | Další vývoj | Recese v USA | Měnové politiky | Rok 2025 | Aktuální situace | Fondy a ETF | Rozhodnutí o sazbách | Výdělky | Odhad HDP | Růstový potenciál | Pravidla systému obchodování | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Odliv kapitálu | Krátkodobý výhled | Silný trend | Kazachstán | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezidentské volby | Tisková konference | Růst mezd | Nákupy dluhopisů | Sazby | Práce na sobě | Otevření obchodu | České koruny | Komise v přenesené pravomoci | Ekonomické oživení | Regulátor | Boj s inflací | Firmy | Ruské společnosti | Budoucí vývoj | Panika | Murray | Zajištění | Inflace ve Velké Británii | Investování | Fed | Nonfarm Payrolls | Flow z ekonomiky | Forwardy | Trhy | Trade | Emerging markets | Rizika | Eurozóna | První vlna inflace | ISM | Sankce USA | Americké banky | Analýzy trhu | Nákup eura | Kalendář ekonomických událostí | Prodávající | xStation 5 | Začínající obchodníci | Tempo snižování sazeb | Žádosti o podporu | RBNZ | Americké trhy | Inflace v USA | Poradenství | Situace na finančních trzích | EURTRY | Cenové úrovně | Společnost | Zpřísňování měnové politiky | Členka rady guvernérů | Wells Fargo | Dolar k japonskému jenu | USDIDX | FXstreet | Reporty | Fundamentální pozadí | Obchod | Tradeři | Riziko | Analytik | MAM | Spotové ceny | ATH | Nájemné | JPY | Citi | Pokles výnosů | RSI | USDX | Zvýšené volatility | Nástroj | GBP | Risk | Úrovně supportu | J.P. Morgan | Ceny | Zvýšení ceny | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Mírná korekce | COT report | Impuls | Severní Korea | Centrální banka | Předpovědi | Doporučení k obchodování | WTI | Divergence | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | Libra | Odborníci | Zóny supportu | Tradingový portál | Stratég | Kurzové riziko | Vstup do trhu | Ceny zlata | Commerzbank | Inflační krize | Prognostici | 256/2004 | Rozhovor | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Tradingový portál FXstreet.cz | Průměrná volatilita | Energetická krize | GBP/USD | Obchodní analýza | Histogram | Zisk | ČNB | Bank of England | Swapy | Překoupené oblasti | Obchodování | Posílení dolaru | Quote | TRY | Evropa | Měna | Management | Trump | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Miliony dolarů | Kupující | Předpověď | Údaje | Finanční krize | FXstreet.cz | Obchody | Drahý kov | Snížení daní | Síla dolaru | Značné riziko | Směřování | Grafy | Aktivum | Aktuální předpověď | Společnost XTB | Finanční svět | Situace | Dolarový index (USDIDX) | Finanční systém | Aktuální prognóza | FOREX | Konsenzus | Signály | Guvernér | Trh s bydlením | HDP | Ekonom | Rozhodování | Dolar | Euro | Klid | Investování je rizikové | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Fibonacciho úrovně | Měnové páry | ČTK | Ztráty | Analýza indikátorů | Úvěr | Vývoj české koruny | FOMC | Medvědí trend | Podniky | Index spotřebitelských cen | Štěstí | SPOT | Index cen | Reuters | Zasedání měnového výboru | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Analýza EUR/USD | Prognózy | Kurz | DNO | Velké finanční krize | DXY | Jádrová inflace | Americká ekonomika | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Růst trhu | Silnější dolar | Bear | Investice | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Rally | Investujte | Komunikace | Zisky | Investiční stratég | Fondy | Kurz eura | Základní pravidla | Ukazatel | Měny | Fundamentální faktory | UNA | Spotřebitelský sentiment | Signál | Číst grafy | Česká spořitelna | Technická analýza | COVID-19 | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Vlna inflace | TIM | Objem | Investiční | Americké centrální banky | Bondy | Prodej | Zasedání Fedu | Bloomberg | XAU/USD | Evropská unie | Průmyslová výroba | Míra | University of Michigan | Současný trend | Korekce | Obchodní strategie | ForexLive | Očekávání investorů | Výkonnost | Pokles libry | Downtrend | Hráči na trhu | Přehled | Technické ukazatele | Trendové linie | Short | Andrew Bailey | Krize | High | CHF | Oslabení koruny | Spot | Zvýšení úrokových sazeb | Otočení trendu | Volby v USA | JDE | MT4 | Spojené království | Cena | Jádrový index spotřebitelských cen | Evropské indexy | Americký trh | Snížení sazeb | DOT | Kurzy | Finanční prostředky | Medvědi | Zpráva CoT | Forexu | Zlato | Ekonomika | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | EUR/TRY | Finanční situace | Indikátor MACD | Práce | Centrální banky USA | Cíle | Novozélandská centrální banka | Kryptoměny | Banky | Obchodní podmínky | Kotace | Vyrovnat ztráty | Šance | Fundamenty | Aktivita obchodníků | Tisková konference šéfa Fedu | Správa | Wall Street | Instrumenty | Analýza | XTB | Pozice | Začínající tradeři | Dlouhé pozice | Vývoj měnového páru USD/JPY | Dolarový index DXY | Hedge | Support | Důležité informace | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Jak číst grafy | Sentiment | Experti | Investoři | Dění na trhu | Míra nezaměstnanosti | Bohatý | Stop-Loss | Měnový pár GBP/USD | Ceny potravin | Rezistence | Hladiny supportu | Zpráva COT | Ichimoku | Volatility trhu | Obchodujte | Nařízení | The Wall Street Journal | Ropy | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Velké centrální banky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | Cenové stropy | USD | Vývoj dolarového indexu | Americký dolar dnes | D1 | Silný dolar | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | CZ | Průraz | Program nákupu aktiv | ANO | Britské libry | Pokles eura | Významné zprávy | Graf páru | Finanční ztráty | Růst eura | Markets | USD/CHF | Nejistota | Výhled pro EUR/USD | Investment | Indexy | Státní dluhopisy | Americký dolar | VaR | Makro | Evropská centrální banka | ECB | Velikost pozice | Doporučení | Nastavení trhů | Parita | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Hedging | EU | Spekulanti | Obchodní hodiny | Pravidelnost | Prodeje | Akciový trh | Uhlí | USD/JPY | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Významné události | Američané | Graf dne | Další pokles | COT
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Banky | Růst | ČTK | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot