Pohyby ceny
Technická analýza intradenního pohybu ceny křížového měnového páru AUD/JPY, středa 15. ledna 2025
15.01.2025 Křížový měnový pár AUD/JPY je aktuálně v grafu 4H ve stavu ranging-sideways, ale kupci stále vládnou, i když začínají slábnout, což lze vyčíst z výskytu patternu ascending broadening wedge a pohybu EMA (21) dovnitř těl svíček. Výskyt konvergence mezi pohyby ceny a indikátorem Stochastic oscillator však dává tušit, že pár AUD/JPY má v blízké budoucnosti potenciál korigovat dolů a pokusit se otestovat úroveň 96,87. Důležité ale je, že dokud neprorazí a nezavře pod úrovní 96,27, může dnes dál pokračovat v růstu, zejména pokud znovu posílí a prorazí a uzavře nad úrovní 97,96. Jestliže tuto úroveň úspěšně překoná, bude mít příležitost pokračovat v růstu k úrovni 99,05, a jestliže ho podpoří momentum posilování a volatilita, bude posilovat k oblasti 101,23–102,58.
Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního měnového páru AUD/USD, úterý 14. ledna 2025
14.01.2025 S výskytem odchylek mezi pohyby ceny komoditního měnového páru AUD/USD, který vytvořil nižší minimum, zatímco indikátor Stochastic Oscillator naopak vytvořil nižší maximum, což potvrdil i pohyb ceny AUD/USD, který úspěšně prorazil a uzavřel nad WMA (30 Shift 2), pak pokud nedojde k dalšímu oslabení, které prorazí a uzavře pod úrovní 0,6134, pak má AUD/USD potenciál opět posílit, kdy bude v blízké budoucnosti testována úroveň 0,6205. Pokud bude tato úroveň úspěšně prolomena a pár nad ní uzavře, pak AUD/USD zamíří k úrovni 0,6244 a pokud jej podpoří také dynamika posílení a volatilita, pak bude dalším cílem, na který se zaměří, 0,6278.
Novoroční technická analýza hlavních měnových párů
05.01.2025 V mém prvním letošním blogu se podíváme na všechny hlavní měnové páry. Lednový rozjezd pohybu cen může být pozvolný s nízkou volatilitou. Je dobré se z kraje roku podívat na technickou analýzu vyšších časových rámců. V tomto případě tedy půjde o analýzy týdenních grafů (W1).
Jak 16. prosince obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
16.12.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v klesajícím pohybu, který zahájil ve čtvrtek. Stojí za zmínku, že britská měna neměla ve čtvrtek žádné silné fundamentální důvody k poklesu, ale prorazila pod vzestupnou trendovou linii, což vedlo k poklesu založenému čistě na technických faktorech. V pátek se cena přiblížila k úrovni 1,2613, kde se nachází její poslední lokální minimum. Zatím není jisté, jestli se obnovil downtrend, který začal před třemi měsíci. Četné události ve Velké Británii a USA by během příštích pěti dnů mohly vyvolat nečekané pohyby ceny. Ačkoli tedy ve střednědobém horizontu očekáváme pokles britské měny, makroekonomické a fundamentální faktory by ji mohly hnát také nahoru.
Technická analýza intradenního pohybu ceny křížového měnového páru EUR/JPY, středa 13. listopadu 2024
13.11.2024 Pokud se podíváme na čtyřhodinový graf křížového měnového páru EUR/JPY, zdá se, že se zde objevují dvě poměrně zajímavé formace – Hlava a ramena a Rostoucí klín – kdy došlo k úspěšnému proražení spodní linie formace směrem dolů. Na základě těchto dvou informací víme, že v blízké budoucnosti má pár potenciál oslabit. Zvláště s potvrzením výskytu odchylek mezi pohyby ceny a indikátorem Awesome Oscillator má EUR/JPY v nejbližší době potenciál klesnout a otestovat úroveň 163,16. Pokud bude tato úroveň úspěšně proražena a cena uzavře pod ní, EUR/JPY bude pokračovat v oslabování na úroveň 161,17 a pokud ho podpoří momentum a volatilita, dalším cílem bude úroveň 159,00. Všechny tyto scénáře oslabování však budou neplatné a automaticky se zruší, pokud by EUR/JPY náhle významně posílil, zejména pokud by se mu podařilo prorazit nad úroveň 167,50.
Technická analýza denního pohybu ceny kryptoměny ripple, pátek 1. listopadu 2024
01.11.2024 Kryptoměna ripple je ve 4hodinovém grafu momentálně pod tlakem prodejců, což je patrné z toho, že EMA 50 a EMA 200 stále protínají formaci Death Cross, spolu s výskytem medvědí formace 123, po které následuje několik formací Ross Hook (RH), pričemž pohyby její ceny vytváří vyšší minimum a nižší minimum spolu s výskytem skrytých odchylek mezi pohyby ceny ripple a ukazatelem MACD Histogram (osMA 12), 26,9); to dále potvrzuje, že ve 4hodinovém grafu kryptoměny ripple aktuálně dominují prodejci, ale s výskytem formace klesajícího rozšiřujícího se klínu je třeba si také uvědomit, že v blízké budoucnosti dojde k dočasnému posílení, během kterého může ripple ustoupit až k úrovni 0,5369, ale dokud v rámci tohoto posílení nedojde k proražení a uzavření nad úrovní 0,5594, bude ripple pokračovat v oslabování zpět k úrovni 0,4908, která je jeho hlavním cílem, a pokud ho podpoří také momentum a volatilita, bude dalším cílem 0,4799.
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry EUR/USD, USD/CAD a EUR/GBP
20.10.2024 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action pro nadcházející období. V rámci svého týdenního obchodního plánu byste měli provést technickou analýzu vybraných měnových párů. To zahrnuje prozkoumání cenových grafů, identifikaci klíčových úrovní podpory a odporu a zhodnocení potenciálních formací a patternů, které by mohly naznačovat příležitosti pro příští týden. Nezapomeňte také sledovat ekonomický kalendář.
Technická analýza denního pohybu hlavního měnového páru EUR/USD, pondělí 7. října 2024
07.10.2024 S výskytem divergence mezi pohyby ceny hlavního měnového páru EUR/USD, který vytvořil vyšší maximum (dvojitý vrchol), zatímco indikátor Stochastic Oscillator vytvořil vyšší minimum, to naznačuje, že v následujících dnech začne převládat tlak ze strany prodejců. I když může dojít ke korekci ve směru posílení, pokud nedojde k proražení nad úroveň 1,1145, EUR/USD zůstane pod tlakem a bude se snažit otestovat úroveň 1,0943. Pokud bude tato úroveň úspěšně proražena, pár se pokusí otestovat další dvě cílové úrovně, a to 1,0829 a 1,0679.
Jak obchodovat pár GBP/USD dne 2. října? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
02.10.2024 Také v úterý vykázal pár GBP/USD výrazný pohyb směrem dolů a především prorazil linii vzestupného trendu. Britská libra tak možná poprvé po dlouhé době zahájí klesající trend. Je těžké předpovědět, jak dlouho bude pokles páru trvat, ale bylo jasné, že dolar nemůže klesat donekonečna, aniž by došlo ke korekci. Zpráva JOLTs o počtu volných pracovních míst v USA překonala očekávání, ale zároveň neméně důležitý index podnikatelské aktivity ISM dosáhl pouze 47,2 b., a zaostal tak za prognózami. Růst dolaru tedy nemůžeme přičítat makroekonomickým údajům – především proto, že ve Spojeném království nebyly zveřejněny žádné zásadní zprávy a pokles začal dávno před zveřejněním amerických zpráv. Samozřejmě, že do konce týdne by dolar mohl klesnout více, než v pondělí a v úterý vzrostl. Pokud zprávy o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor a o nezaměstnanosti zklamou, mohla by se americká měna opět propadnout, a to i přes Powellovo ujištění, že v listopadu není třeba snižovat sazby o 0,5 %.
Týdenní prognóza založená na zjednodušené vlnové analýze pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD, EUR/GBP a pro zlato ze dne 23. září
24.09.2024 Algoritmus sestupné vlny z 16. dubna dál tlačí pár EUR/USD k horní části grafu. Cena před měsícem dosáhla spodní hranice silné zóny rezistence. Od konce srpna se pohybuje do strany a vytváří neúplnou korekční část (B). Struktura musí před dalším růstem dokončit tuto korekci.
Volatilita technologických akcií jako nový normál
29.08.2024 V posledních letech jsme byli svědky značné volatility na akciových trzích. Události, jako je pandemie COVID-19, rostoucí inflace a změny úrokových sazeb, stejně jako technologický pokrok, měly na dění na trhu významný vliv. Mnoho ukazatelů signalizuje dlouhodobý nárůst volatility. Měli bychom se tedy připravit na období vyšší volatility? V tomto článku, který jsme pro vás připravili od společnosti Wonderinterest Trading LTD, vysvětlíme, jak vlastně volatilitu měříme, a podíváme se na to, jak lze celou situaci analyzovat.
Bitcoin by mohl do konce prázdnin posílit na rekord
26.07.2024 Cena kryptoměny bitcoin by ještě do konce prázdnin mohla překonat dosavadní rekord 73.800 dolarů (1,72 milionu Kč) a přiblížit se 80.000 dolarům (1,87 milionu Kč). Impulzem by mohl být očekávaný projev amerického prezidentského kandidáta Donalda Trumpa na největší světové bitcoinové konferenci v Nashvillu. Shodli se na tom oslovení ekonomové a experti na kryptoměny. V současnosti se bitcoin obchoduje okolo 66.000 USD (1,54 milionu Kč), což je oproti počátku roku o polovinu více.
Technická analýza intradenního pohybu ceny ropy, úterý 9. července 2024
09.07.2024 Z 4hodinového grafu komoditního aktiva ropy (#CL) vidíme, že se aktuálně nachází pod úrovní EMA 20 a EMA 50, což naznačuje oslabení #CL. Po úspěšném prolomení pod úroveň 82,45 a jejím opětovném otestování se úroveň 82,45 stala silnou medvědí rezistencí. Tato rezistence je natolik silná, že #CL nyní oslabuje směrem dolů. Toto oslabení bylo potvrzeno odchylkami mezi pohyby ceny #CL, která dříve vytvořila vyšší maximum, zatímco indikátor Awesome Oscillator naopak vytvořil nižší maximum. Na základě těchto skutečností má #CL v blízké budoucnosti potenciál oslabit na úroveň 80,96 jako hlavní cíl. Pokud jej podpoří také dynamika a volatilita, další cílovou úrovní bude 79,50. Tento scénář oslabení by se však mohl stát neplatným, pokud by se #CL náhle vrátila k posílení a prolomila úroveň 82,84.
Technická analýza denního pohybu ceny komoditního aktiva surová ropa, pondělí 24. června 2024
24.06.2024 Podíváme-li se na denní graf komoditního aktiva surová ropa (#CL), uvidíme odchylky mezi pohyby ceny #CL, která vytváří vyšší maxima, zatímco indikátor Stochastic Oscillator vytváří formaci dvojitý vrchol, který se zároveň nachází na překoupené úrovni, takže v příštích dnech má #CL potenciál ke korekci dolů s cílem poklesu na úroveň 79,61 jako hlavní cíl a úroveň 79,23 jako další cíl, ale pokud na své cestě k těmto cílům #CL náhle opět výrazně posílí, zejména pokud se jí podaří prolomit úroveň 82,50, nebude dříve předpovězený scénář oslabující korekce možný, zneplatní se a automaticky se sám zruší.
Technická analýza intradenního cenového vývoje hlavního měnového páru EUR/USD, čtvrtek 20. června 2024
20.06.2024 Pokud se podíváme na 4hodinový graf hlavního měnového páru EUR/USD, pak uvidíme několik zajímavých věcí. Zaprvé se zde objevuje medvědí formace 123 následovaná několika medvědími formacemi Ross Hook (RH), zadruhé pak tento stav potvrzuje také výskyt odchylek mezi pohyby ceny s indikátorem Stochastic Oscillator, a zatřetí se cena pohybuje pod 100 MA, který má také klesající sklon, což na základě těchto tří věcí dává tušit, že se EUR/USD v blízké budoucnosti pokusí otestovat úroveň 1,0725. Pokud bude tato úroveň úspěšně překonána, pak se hlavním cílem, na který se zaměří, stane 1,0668, i když jej podpořít dynamika a volatilita, nebude vyloučeno, že dalším cílem, na který se zaměří, bude úroveň 1,0611. Věnujte však prosím pozornost úrovni 1,0808: pokud bude tato úroveň úspěšně překonána výše, pak se všechny popsané scénáře oslabení stanou neplatnými a automaticky se zruší.
Obchody s kryptoměnou ethereum v ČR narostly o 70 procent
05.06.2024 Objem obchodů s kryptoměnou ethereum se v ČR v květnu meziměsíčně zvýšil o 70 procent na zhruba 150 milionů korun. Důvodem nárůstu zájmu lidí o obchodování s touto měnou bylo schválení systému kótování ETF fondů na ethereum v USA, tedy podobný krok, který se před půl rokem týkal bitcoinu. Uvedla to společnost Bit.plus, která s kryptoměnami obchoduje.
Objem obchodů s kryptoměnami v květnu stoupl
03.06.2024 Češi v květnu zobchodovali kryptoměny zhruba za 400 milionů korun, což je meziročně o čtvrtinu více. Proti předchozímu měsíci to ale znamená pokles asi o 30 milionů korun. Od začátku roku objem obchodů vzrostl o 30 procent na 1,9 miliardy korun, řekl dnes ČTK ředitel obchodníka Bit.plus Martin Stránský.
Aktuální ceny kryptoměn k 29. květnu 2024
29.05.2024 Cena bitcoinu se aktuálně pohybuje na úrovni 67 849,62 USD, což představuje nárůst o 3,34 % za posledních 24 hodin. Bitcoin tak pokračuje ve své volatilitě, přičemž jeho 24hodinová minima a maxima jsou 66 200,00 USD a 68 852,46 USD.
Fundamentální analýza akciových trhů – využití opčních trhů ve fundamentální analýze (4. díl)
28.05.2024 Článek poskytuje úvod do opčních trhů, vysvětluje základní pojmy, jako jsou opce, kupní (call) a prodejní (put) opce, a zdůrazňuje jejich roli ve finančním systému. Čtenář se dozví, jak opce umožňují řízení rizika, spekulaci a strategickou flexibilitu. Dále článek rozebírá faktory ovlivňující cenu opce, jako je volatilita a úrokové sazby, a vysvětluje význam tzv. řeckých písmen v opčním obchodování. V neposlední řadě článek popisuje různé opční strategie, jejich využití při diverzifikaci portfolia a ochranu proti makroekonomickým a podnikovým událostem.
Technická analýza intradenního pohybu cen komoditního aktiva ropy, středa 15. května 2024
15.05.2024 Když se podíváme na 4H graf komoditního aktiva surová ropa, zdá se, že stále převládají prodejci, což potvrzuje pozice EMA 50, který je pod EMA 200 (kříž smrti). Na tomto základě se tedy předpokládá, že #CL bude mít znovu potenciál dál oslabovat, přičemž se pokusí otestovat hladinu 77,70 s úmyslem prorazit ji ve směru dolů. Pokud tuto hladinu úspěšně prorazí, pak bude hlavním cílem úroveň 76,92, a pokud budou hybnost a volatilita dávat dostatečnou podporou, pak bude dalším cílem úroveň 75,49, ale s vytvořením formace klesajícího rozšiřujícího se klínu a vznikem patternu odchylky mezi pohyby ceny #CL. Indikátor Stochastic oscilátor dává ropě také příležitost posilovat až k oblasti Bearish Fair Value Gap, ale dokud #CL nepronikne nad úroveň 81,56, má stále potenciál dál oslabovat.¨
Výhled pro pár EUR/USD na 23. dubna. Nudné pondělí proběhlo hladce.
23.04.2024 Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval převážně do strany s nízkou volatilitou. Stejný pohyb vidíme už šest dnů, takže se vytvořil kanál, který znázorňuje současný směr. Je mírně vzestupný, ale téměř boční. Euro přestalo klesat, ale nikdo nečeká, že by pár klesal každý den. Fundamentální a makroekonomické pozadí stále naznačují růst dolaru, takže každopádně očekáváme pokles eura.
Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán
09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
GBP/USD H4 | Pokračování býčího trendu
21.02.2024 1. úroveň rezistence se nachází na hladině 1,2654 a je charakterizována jako "překlenovací rezistence." Tato úroveň označuje významnou historickou překážku, kterou se cena dříve pokoušela překonat ve směru nahoru.
EUR/USD H4 | Býčí růst
21.02.2024 1. úroveň supportu se nachází na hladině 1,0797 a je charakterizována jako "pullback supportu". Tato úroveň naznačuje, že po retracementu ceny na trh v minulosti vstupovali kupující, což naznačuje, že se jedná o potenciální oblast supportu, ve které by mohlo dojít k obnovení býčího momenta.
US OPEN: Wall Street otevírá výše po včerejším propadu po CPI
14.02.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o něco výše po včerejším propadu po CPI. S&P 500 posílil o 0,6 %, Dow Jones se obchoduje o 0,3 % výše, Nasdaq vyskočil o 0,8 % a malý Russell 2000 vzrostl o 1,5 %.
Ropa vyskočila nad 81 dolarů
08.02.2024 Ropa se dnes obchoduje na vyšší úrovni a prodlužuje tak probíhající oživení již čtvrtou seanci v řadě. Ceny ropy nadále rostou, protože diplomatické úsilí nevede k vyřešení napětí na Blízkém východě. Izraelský premiér Netanjahu odmítl návrh příměří ze strany Hamásu s tím, že požadavky této skupiny jsou nepřijatelné. Izraelský vůdce slíbil, že bude pokračovat v boji proti této skupině, dokud nebude dosaženo "úplného vítězství". Mezitím americká armáda pokračuje v úderech na Íránem podporované milice v Iráku a Sýrii v odvetě za útok bezpilotního letounu na americké vojenské stanoviště v Jordánsku, při kterém byli zabiti 3 američtí vojáci. Pokračují rovněž útoky Hútíů na obchodní lodní dopravu v Rudém moři a odvetné údery USA a Spojeného království na Hútíe.
Swing trading na GBP/USD
09.09.2023 Swing trading je obchodní strategie, která se zaměřuje na krátkodobé cenové pohyby a může být velmi efektivní při obchodování s měnovými páry, jako je GBP/USD. V tomto článku se podíváme na základy této strategie a na několik tipů pro úspěšný swing trading na tomto páru.
📊Akciový index NASDAQ
24.07.2023 Nahlédněte pod pokličku jednoho z největších a nejznámějších akciových indexů NASDAQ (US100) a zjistěte, jak funguje a co nás čeká.
Špinavá hra na forexu? Jsme neustále obíráni? Ne, jen platíme daň za to, že z nás může být vlk z Wallstreetu
20.09.2022 Obchodovat #forex, nebo jakýkoliv spotový trh (CFD kontrakty) není úplně prdel. O tom žádná. Pojďme kouknout na obchodní podmínky, které takové obchodování umožňují dnes už naprosto každému.
8 nejlepších obchodních strategií – obchodování v trendu (4. díl)
15.08.2022 Dnešní článek představí další z řady obchodních strategií, konkrétně obchodování v trendu. V minulém díle jsme se zabývali obchodováním v obchodním pásmu.
Rating - S&P, Moody's a Fitch
06.06.2011 Aktuální informace o schopnostech států splácet své závazky podle agentur Moody's, S&P nebo Fitch. Aktuální známky od těchto ratingových agentur jsme pro vás připravili v přehledné tabulce. Snížení nebo zvýšení ratingu jednotlivého státu může výrazně pohnout měnou daného státu a proto je pro forexové fundamentální obchodníky tento údaj důležitý. Například v poslední době jsme mohli vidět snížení ratingu Řecka, což téměř vždy vedlo alespoň k dočasnému oslabení eura (z důvodu zvyšování obav o rozšiřování krize v eurozóně).
Související klíčová slova:
Vývoj cen akcií | Analýza intradenního pohybu | Býčí pohyb | Prodejní (put) opce | Delta hedging | Retracement | Ross Hook (RH) | Pokračování klesajícího trendu | Egypt | Daytrading | Zkušenosti | MACD histogram | Uber | Outside Bar | Prudké pohyby ceny | Obchodník | EUR | Řecko | Mince | Poor's Publishing | Trend | Jak opce odhalují očekávání trhu | Index strachu | Obchodní příležitosti | HOOD.US | Cenové výkyvy | Otevřené pozice | Klíčový level | BTC | Volatility | Take Profit | Křížení klouzavých průměrů | Cenová válka v ropném průmyslu | Výplata dividend | Investiční banky | Globální ratingové agentury | Korelace | Gamma | Long pozice | Výkyvy | Britská libra | Aktiva | Finsko | Srbsko | Statistics | Nálady na trhu | Pravděpodobnost | Vývoj indexu VIX | Swing trading na GBP/USD | Mezinárodní ratingová agentura | Populární indikátory | Nečekané pohyby | Více peněz | Diverzifikace | Zveřejnění výsledků | Index volatility VIX | LYFT.US | Estonsko | Lagardeová | Ethereum | Nový indikátor | Obchodování v trendu | Izraelský premiér | Jednoduché tipy | Break-Even | Proti trendu | Propad cen | Brent (OIL) | Využití volatility | Rostoucí inflace | Nakupuj levně a prodávej draze | Objem obchodů s kryptoměnami | Saúdská Arábie | Nezaměstnanost | Pandemie | S&P 500 futures | Klouzavé průměry | Pandemie COVID-19 | Zpráva | Rho | Snížení úrokových sazeb | Američtí vojáci | Strach | Analýzy | Burza | Statistický nástroj | Brexit | Burza CBOE | Historická volatilita | Vysoké riziko | Afrika | Cheat Sheet | Ceny aktiv | NZD/USD | Graf ropy | Pohyb ceny | Chování volatility v různých obdobích | Dluhopisy | Gap | Větší ztráty | Konflikty | Volatilita | Ceny kryptoměn | Token | Nizozemsko | Vypršení platnosti | Chápání volatility | Výrazný pohyb | Více obchodů | Ross Hook | Proražení | Analytici XTB | Prodávej draze | Výhled | Oznámení | Potenciál ztráty | Trpělivost | Výkyvy v tržní volatilitě | Obchodní signály | Optimismus investorů | Binance Coin (BNB) | Support a resistance | Společnost Nasdaq | Formace hlava a ramena | Opční strategie | ITM | Změny v pohybech cen | Inflace | Vývoj měnového páru | Irsko | Centrální banky | Jak měřit volatilitu | Válka | Obchodní plán | Ratingová agentura | Timeframe | Covid | Směrová tendence | Využití opcí | Kongres | Reakce trhu | Bit.plus Martina Stránského | Pohyb v jednom směru | Změny v úrovni volatility | Turecko | Krátkodobé příležitosti | Donald Trump | Vytváření trendové strategie | Chování volatility | Obchodní účet | Izrael | Jak úspěšně obchodovat | Vice | AUD/JPY | Futures | Očekávání trhu s volatilitou | Obchod s trendem | Informace o průměrné denní volatilitě | Bollinger Bands indikátor | Akcie Gamestop | Akciové trhy | Sell | Indikátor Stochastic Oscillator | Burzy cenných papírů | Average true range (ATR) | Awesome Oscillator | Obchodní seance | Délka obchodování | Odvětví | Vstoupit do obchodu | Řízení rizika | Další růst | Směrodatná odchylka | CL | Praktické využití indikátorů volatility | Největší pravděpodobnost úspěchu | Průměrné denní volatility | UPST.US | Řecká písmena v obchodování | MIFID | Snižování úrokových sazeb | Dobrá strategie | Opční strategie a techniky | Analytici | Moody's | Intraday | Inside | Pepa Zeman | Zisková marže | RRR | Odbory | Co to vlastně volatilita je | Úroveň technické analýzy | Slovinsko | Vstup do pozice | Theta | Kryptoměna Ripple | Strategie obchodování s trendy | Statistické metody | Elektrárenské společnosti | Úrovně rezistence | Úroveň rezistence | Marketingová komunikace | Pokles ceny | Typy strategií | Medvědí formace | Jednoduchá tradingová strategie | Avalanche | Index podnikatelské aktivity | Graf | Úsilí | Portu | Výpočet ADR | Očekávání trhu | Cena opce a její složky | Fair Value | Hlavní měnové páry | Směr trendů | Masivní nárůst volatility | Poptávka | Využití opčních trhů | Short pozice | BNB | Flat | Ekonomiky | Likvidní měny | Různé úrovně volatility | Spotový trh | Tržní sentiment | Aktiva volatilní | Fitch rating | Americké prezidentské volby | Varianční analýza | Význam na finančních trzích | Praktické využití indikátorů | Způsob obchodování v trendu | Bit.plus Martin Stránský | UPST | Korelační koeficienty | Plánování obchodů | Brent | Různé opční strategie | Závazek | Očekávání | Vývoj ceny etherea | Lucembursko | Investiční centrum | metodologie | Řecká písmena | Nakupovat akcie | Kola kvantitativního uvolňování | Důvěryhodnost | Největší pohyby | Standard & Poor's | Vzdálenosti stop-lossů | Historie | Analýzy opcí | Americké volby | Určování trendu | Zveřejnění významných ekonomických dat | Finanční společnosti | Nákupy | Růst | Analytika | Nabídka | Příležitosti | Retailový obchodník | Itálie | VIX - Index volatility | Uber (UBER.US) | Využití opcí ve strategiích | MiFID II | MetaTrader | Technická analýza intradenního pohybu | Fundamentální analýza | Podnikání na kapitálovém trhu | BreakEven | Sentiment na trhu | Prognóza | Average Daily Range (ADR) | Pravděpodobnost úspěchu | Způsob obchodování | Obligace | Využití opcí při diverzifikaci portfolia | Denní volatility | CBOE | Akvizice | Ukazatel nálady na trhu | Konsolidace | Objem obchodů | Velká Británie | Znalost | Obrat trendu | Indikátor | Technologické akcie | Cena bitcoinu | Long | Náklady na obchodování | Chování | Kontrakty | Cardano (ADA) | Bosna | Binance Coin | Analýza hlavních měnových párů | AUD | JOLTS | Obchod se ztrátou | Vývoj měnového páru GBP/USD | Snižování úrokových sazeb v USA | S&P500 | Měření volatility | Úrokové sazby | GME | Počasí | Oslabení eura | Zvyšování rizika | Psychologická odolnost | Trh | Makroekonomické události | Opce a arbitráž | Bollingerova pásma | Profit-Targety | Problémy | Retailoví investoři | Falešné signály | Snížení odměn | Open | Implikovaná volatilita | Společnosti | Index | Ethereum ETF | Fáze konsolidace | Zahraniční firmy | TradingView | Schválení bitcoinových ETF | Eura | Komise | Citlivost na změny úrokových sazeb | Nejistoty | Fond ETF | Kapitál | Posílení | Strategie pro různé úrovně volatility | GBP/JPY | Rumunsko | Výkyvy na měnových trzích | Maďarsko | S&P | Růst ceny GameStop | Index S&P 500 (US500) | Tržní podmínky | Investování do Etherea | Volatility v různých obdobích | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Vliv volatility na obchodování | Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Obchodní plány | Vývoj měnového páru NZD/USD | Formy volatility | Technické analýzy | Kuvajt | Zóny supportu a rezistence | Swing | Masivní nárůst ceny | Velké cenové pohyby | Klesající trend | Obchodování s trendy | Potenciální obrat | AA | Reakce trhů | Opční trhy jako barometr sentimentu | Fitch Solutions | Snížení ratingu | EUR/GBP | Tradingová strategie | Pandemie COVID | Poměr rizika a zisku | Ceny Bitcoinu | Patterny | Avalanche (AVAX) | Podnikání | CCC | Budoucnost | Zpětný pohled | Sledování Price Action | Barometr sentimentu | Využití indikátorů | Citlivost na volatilitu | Použití indikátoru CCI | Objektivnější způsob obchodování | Trendový trh | Býčí strategie | Srdce trhů | Average daily range | Vyšší potenciál zisku | Cena opce | Větší riziko | Altcoiny | Firma | Klín | Wedge | Atraktivní příležitosti | Akciový index | Pozornost | 3М | Opce a makroekonomické události | Měřítko očekávané tržní volatility | Range | Momentum | ATR | USDCZK | Fundamentální analýza akciových trhů | Základy opčních trhů | Náklady | Tomáš Cverna | Velikosti pozice | Ripple | Řecká písmena v obchodování s opcemi | Americká měna | Geopolitické události | Využití indikátorů volatility | Hybnosti trhu | Flexibilita | Bitcoin | Změna ceny opce | Upstart Holdings | BBB- | Kótování | Británie | Pravidla obchodního systému | Obchodníci | Cenový graf | Obchodovat | Cenová efektivita | Změny ceny podkladového aktiva | Analytik Portu | Ropa | Americké indexy | Finance | Bělorusko | Norsko | Časová hodnota | Nakupuj levně | USA | Platformy | Pár EUR/USD | Shiba Inu | Čistý zisk | Jak obchodovat | Stres | Využití analýzy | Wonderinterest | Změny ceny | Změny v pohybech | Jak vnímat volatilitu? | Cheat Sheet zdarma | Volby | Analýza akciových trhů | Výdaje | Short squeeze | ETF | Kupní opce (call opce) | Klouzavý průměr | Kupní (call) | Dow Jones | Bulharsko | Fundamentální analýzy | Nejvyšší rating | Nasdaq (US100) | Belgie | Využití opcí při diverzifikaci | Pokračování trendu | Historické příklady | Ekonomové | Prohlášení | Základní pojmy | Spojené státy | Trading | Jakub Hodan | Regulace a likvidita | Opce a podnikové události | Cenová akce | Index volatility | Skew | Hodnoty VIX | Strategická flexibilita | Open Interest a Volume | Vývoj | Zítřejší cenové pohyby | Inside Bar | Použití indikátorů volatility | Rating států | Cena kryptoměny | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Cena SOLANY | Wonderinterest Trading Ltd | Black-Scholes | Investiční doporučení | Rezervní fond | Vydání zprávy | Jisté pokračování trendu | Volatilní | EUR/USD | Změny v pohybech cen akcií | Pin Bar | Trh s kryptoměnami | Úvod do opčních trhů | Supporty | Průraz ceny | Uptrend | Čtyřhodinový graf | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Měnové politiky | Indikátor ADR | Cena a Skew opce | Výdělky | Vyšší hodnoty VIX | Zdravotní krize | Cenová válka | Dna | Martin Stránský | Zkoumání volatility | Ceny akcie | Implikované volatility | Ripple Labs | Značná rizika | Dosáhnout zisku | Akcie společnosti Meta Platforms | Fair Value Gap | Investiční strategie | Nízký potenciál | Trend je tvůj přítel | ADP | Silný trend | Kazachstán | Volatilita a tržní faktory | Prezidentské volby | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Miliardy korun | Forexoví obchodníci | Obchodování v trendu EUR/USD | Sazby | Volatilita jako indikátor | Obchodní pozice | Pozorování | Komise v přenesené pravomoci | Rozjetý rostoucí trend | Stochastic oscillator | Nerozhodnost | Technická situace | Generální ředitel | Hotovost | Time Decay | Firmy | Zajištění | Bit.plus | Bitcoin (BTC) | Robinhood Markets | Analýza základů | Argentina | Investování | Správa rizika | Nonfarm Payrolls | Open Interest | Vliv volatility | Načasování vstupů | Euro/Americký dolar | Počet obchodních příležitostí | Swing Trading | Prodejní signál | Změna delty | COIN | Trhy | Trade | Akcie společnosti Nvidia | Cena kryptoměny bitcoin | Sideways | Skew opce | Potenciál zisků | Úspěšně obchodovat | Vyšší riziko | Finanční analýzy | Implikovaná vs. historická volatilita | Oscilátor | Rizika | Portugalsko | Fond | ISM | Vega | Zvýšení volatility | Globální trhy | Fitch | Kalendář ekonomických událostí | Dánsko | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Možnosti vydělávat | Trendové strategie | Začínající obchodníci | Ekonomické průzkumy | Výsledky hospodaření | Tlak ze strany prodejců | Ethereum (ETH) | Low | Španělsko | Nárůst volatility | Regulační změny | Cena aktiva | Komodity | Poradenství | CAD | Rebalancování indexů | Analytička | Společnost | Hospodaření | Prodejní opce (put opce) | Ztráta | XRP | FXstreet | EBITDA | 8 nejlepších obchodních strategií | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Pips | Obchodní rozhodnutí | AUD/USD | Riziko | Analytik | Právo | JPY | Open interest | Citi | Binance | Yahoo Finance | RSI | Volatilita trhů | Order | Shiba | Meta | Pesimismus | Nástroj | GBP | Čína | Capital | Pokles akcií | Risk | Úrovně supportu | Ceny | ETH | Zvýšení ceny | Pokles | Pohyby na trhu | COT report | Dukascopy | Ukrajina | Centrální banka | Předpovědi | Rizikový faktor | WTI | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Surová ropa | Malajsie | HOOD | Yahoo | Prodejní opce | Divergence | Makroekonomické faktory | GameStop | Evropské centrální banky | Zajištění portfolia | MACD | EUR/JPY | Libra | Klíčová úroveň | Wonderinterest Trading | Dopad na trhy | Zóny supportu | Instituce | Obchodování s opcemi | Stop-Lossy | Krátkodobé cenové pohyby | Kapitálové výdaje | Index Nasdaq | Marek Nemky | CFD | UBER.US | Dvojitý vrchol | Olívia Lacenová | Dlouhodobý trend | Austrálie | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Podkladové aktivum | Historická maxima | Miliardy USD | Rebalance | Singapur | Vietnam | Ceny akcií | Hongkong | Barometr | Disclaimer | Cena akcií | GBP/USD | Obchodní analýza | VIX | Identifikace trendu | Malta | Histogram | Křiž smrti | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | Zisk | Cena Etherea | Sociální média | Spekulovat | Makléři | CFD kontrakty | Rating | Obchodování | Falešné proražení | Úroky | Marek Pokorný | Analýza páru EUR/USD | Prémie | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Kupující | Francie | Předpověď | Kryptoměny bitcoin | Údaje | Krize v eurozóně | Indikace | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Obraty trendu | Jakub Matis | xStation5 | ProCent | Platforms | Akciový index Nasdaq | Svíčkový graf | Rostoucí klín | Portfólia | Japonsko | Trendové obchodování | Marže | Arbitráž | Bollinger Bands | Aktivum | Společnost XTB | CARA | Chorvatsko | Situace | Růst dolaru | Tržby | Černá Hora | FOREX | Signály | Jasný směr | Expirace | Dukascopy Europe | Resistance | Technology | Hlava a ramena | Načasování | Optimismus | Dolar | Euro | Etoro | Úrovně podpory | Výstup z obchodu | USD/CAD | Brazílie | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Slovensko | CAR | EUR/CHF | Average True Range | ČTK | Novinky | Ztráty | Lyft (LYFT.US) | Kuba | BBB | Opce na akcie | Nakupovat | Akcie | Zvýšení ratingu | Kupci | Opční trhy | Nový Zéland | Žebříček | Vzestupný trend | Nastavení Stop-Lossu | Trojitý vrchol | Cardano | AAA | SPOT | Vývoj ceny | Tým FXstreet.cz | Češi | Reuters | Index VIX | Realizovat zisk | Price Action | Napětí na Blízkém východě | Ceny Etherea | Prognózy | Kurz | Daně | Technický indikátor | Pozornost investorů | Růstový trend | Rekord | NVDA | Výsledky | Chile | Uber Technologies | Investice | Business | Pro investory | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Zpětné odkupy | Robinhood | Rally | Nezávislost | Komunikace | Indie | Bod | Call opce | Fitch Ratings | Value Gap | Myšlenka | Buy pozice | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Wood&Company | Zisky | Makroekonomický vývoj | Delta | Regulace | Základní pravidla | Hospodářství | Oslabení dolaru | Výplata | Russell 2000 | Ukazatel | Měny | Key level | Historické pohyby | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Burzy | Cena akcie | Kupní opce | Spread | Cash flow | Rusko | Signál | Řízení rizik | Britské měny | Zhodnocení | Média | Medvědí scénář | Potenciální ztráty | Technická analýza | NSDQ | Plány | DOGE | COVID-19 | Ceny americké ropy | Potenciální zisky | Konvergence | Zprávy o nezaměstnanosti | TIM | Objem | Umělé inteligence | Investiční | SHIB | Death cross | Lyft | Prodej | Bloomberg | ADR | Trh kryptoměn | Pákový efekt | Vývoj ceny bitcoinu | Mexiko | Théta | Finanční trhy | Míra | Pokles tržeb | Korekce | Obchodní strategie | Výkonnost | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Index S&P 500 | Instrument | Přehled | Obraty | Trendové linie | Short | Krize | High | Rostoucí trend | Beta | CHF | Centrum | Spot | Analýzy více časových rámců | Zakladatel | S&P 500 | JDE | Podpora | MT4 | Cena | Vývoje ceny | Robinhood Markets (HOOD.US) | Německo | F1 | Snížení sazeb | Prime | Indikátor ATR | Pozitivní korelace | Risk Management | Etherea | Solana | Medvědi | EMA | Forexu | Poměr RRR | Akcie společnosti | Kypr | Oscilátory | Zlato | Ekonomika | Denní graf | Volume | Indikátory | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Investiční příležitosti | Likvidita | Cíle | Kryptoměny | Potenciál zisku | Likvidní | Banky | Buy | Obchodní podmínky | Kotace | Šance | Capital Management | Očekávaný růst | Správa | Volatilita na finančních trzích | Wall Street | Instrumenty | Analýza | Úrovní podpory | Zlepšení | ČR | Shiba inu (SHIB) | XTB | Meta Platforms | Breakouty | Zastavení poklesu | Použití indikátoru | Ratingové agentury | Pozice | Stock | Portfolia | Ceny kryptoměny | Reakce ceny | Pullback | Dlouhé pozice | Platební neschopnosti | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vyšší volatilita | Hedge | Svíčkové formace | Technologický sektor | Obchodní rozpětí | Support | Gabriel Štefaňák | Cenný papír | Transparentnost | Důležité informace | Uvolňování měnové politiky | Větší zisky | Obchodní aktivity | Služby | Velikosti pozic | Oceňování akcií | Litva | Algoritmus | Zvýšená volatilita | Technologický pokrok | Broker | Sentiment | Experti | Investoři | Dění na trhu | Prodejní tlak | Stop-Loss | Polsko | Rezistence | Standard Statistics | Vývoj měnového páru AUD/USD | Uber Technologies (UBER.US) | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Put opce | Obchodujte | Nařízení | Vydělávat na finančních trzích | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | Stabilní zisky | Struktura | Dnešní obchodování | MT5 | Nárůst ceny | ATR a ADR | USD | Ceny americké ropy WTI | D1 | Tržní podíl | US500 | Analytička společnosti | Island | CZ | Průraz | Propad | Rakousko | ANO | Vlnová struktura | Pokles eura | Časové období | Dogecoin | Bearish | Upstart | Markets | USD/CHF | Dlouhodobější trend | Time-Frame | Oblast supportu | Kanada | Zájem o investice | CPI v USA | Nejistota | Dnes ČTK | Kryptoměna | Opce | Více časových rámců | Nvidia | Take-Profit | Česká republika | Indexy | Americký dolar | US100 | Makro | Švédsko | Obchodování s měnovými páry | Růst ceny | Ziskovost | Doporučení | Meme mince | Body | Snížení rizika | Parita | Reverzní formace | Krypto | Pákistán | Payrolls | Diverzifikace portfolia | ROCE | Spekulace | OsMA | Hedging | EU | Hodnota indexu | Miliardy | Portu Marek Pokorný | Úroveň supportu | Politické riziko | Časové rámce | PMI ve službách | Spekulanti | AVAX | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | ADA | Investor | Stochastic | USD/JPY | Put | Společnost Uber | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Emitenti | Banka | Tchaj-wan | Obchodování na forexu | Zvýšený zájem | Významné události | Sol | Modely oceňování opcí | COT | Indonésie | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot