Nemovitosti v Česku
Češi jsou národem chalupářů. Jaká je aktuální situace na trhu s chatami a chalupami?
15.08.2024 Letní sezóna tradičně přináší zvýšený zájem o rekreační nemovitosti a rok 2024 není výjimkou. V České republice, známé svou chatařskou a chalupářskou kulturou, jsme v posledních letech byli svědky významných změn, které ovlivňovaly jak ceny, tak oblibu jednotlivých regionů.
Trh průmyslových nemovitostí v Česku se otáčí, nájmy jdou dolů
24.07.2024 Trh průmyslových nemovitostí v České republice začíná být za svým vrcholem. Zatímco doposud jsme se setkávali s převisem poptávky nad nabídkou, nyní se situace otáčí a projevuje se to i ve výši nominálních nájmů, které pozvolna klesají. Ještě více je to však patrné u efektivního nájemného, jehož pokles je v poslední době skutečně výrazný.
Vlna se otáčí a nemovitosti v Česku znovu zdražují
26.06.2024 Korekce na tuzemském nemovitostním trhu je minulostí. Alespoň tak hovoří aktuální zpráva o finanční stabilitě z dílny ČNB, dle které se ve druhé polovině roku 2023 zastavil zhruba roční pokles realizovaných cen nemovitostí. V souhrnu tak šlo o relativně malou korekci o necelá 4 % a nenaplnily se tak obavy/přání prudšího propadu cen jako v letech po světové finanční krizi 2008-2013. Nejnovější tržní data potvrzují, že od konce minulého roku dochází k vcelku svižnému zdražování nemovitostí, zvláště u novostaveb ve velkých regionálních centrech. To dokumentuje i pohled na hypoteční trh.
Daň z nemovitosti poškodí hlavně důchodce a mladé rodiny bez vlastního bytu. Jde o další porušený slib vlády, již několikátý
28.05.2024 Tento týden vyprší termín pro řádné uhrazení daně z nemovitosti, která letos řadu domácností nepříjemně zaskočila. I když se v průměru zvedá o osmdesát procent, v důsledku loni schváleného konsolidačního balíčku, řada domácností se musí smířit třeba i s jejím vícenásobným nárůstem. Najdou se třeba tací, jež loni platili zhruba tisícovku ročně, ale letos už na dani odvedou přibližně čtyři tisíce.
Trh průmyslových nemovitostí v Česku je ve špatné kondici
23.05.2024 Český trh s průmyslovými nemovitostmi není v dobré kondici, a to jak po stránce reálné obsazenosti, tak výše nájmů. Přestože oficiální statistiky tuto realitu nenaznačují, skutečnost je čím dál patrnější a projevuje se i odlivem potenciálních nájemců do okolních zemí, zejména Polska.
Ceny nemovitosti v Česku se stabilizují, letos lze čekat růst. Zato v Německu stále výrazně padají
04.04.2024 Pokles kupních cen rezidenčních nemovitostí v Česku v posledním loňském čtvrtletí zpomalil, vyplývá z dnes zveřejněných dat Eurostatu. Meziročně totiž činil jen rovné jedno procento. To je slabší pokles cen, než jaký nastal loni ve druhém i třetím kvartále. Signalizuje, že se předchozí propad koncem loňska začal stabilizovat, zejména díky odeznívání mimořádně vysoké inflace a související vyhlídce snížení úrokových sazeb, včetně těch na hypotékách.
Výsledky realitních fondů z dílny WOOD & Company za první tři kvartály naznačují příznivý celoroční výnos
12.12.2023 Realitním fondům WOOD & Company se daří držet příznivý trend uplynulého roku, kdy se klienti dočkali nadstandardních výnosů. I v letošním roce směřují k dosažení cílovaných ročních výnosů 8-10 procent, když podfond orientovaný na kancelářské budovy (WOOD & Company Office podfond) si k 30. 9. připsal v korunové třídě výnos 7,34 %, podfond zaměřený na maloobchodní centra (WOOD & Company Retail podfond) za stejné období v korunové třídě dokonce 8,88 %.
Stavebnictví se letos propadne, drtí jej vysoké úroky a neochota vlády stavět „hladové zdi“
07.12.2023 Říjnový výsledek tuzemského stavebnictví – meziroční pokles o 0,9 procenta – předznamenává celoroční vývoj tohoto segmentu. Předpokládáme, že letos ztratí 1,5 procenta ze svého loňského výkonu.
Prolomení psychologické pětiprocentní hranice u hypoték se blíží. Co se pak bude dít?
19.10.2023 Ceny nemovitostí v Česku klesají momentálně jen kosmeticky. Zatímco v nabídkových cenách, tedy v částkách, za které prodávající své nemovitosti nabízejí, se pokles prakticky zastavil, v reálných cenách, za které se nemovitost prodá, se dají stále vyjednávat slušné slevy. Silná pozice kupujících ale nevydrží navěky – v příštím roce se síly kupců a prodejců začnou vyrovnávat. Co je příčinou?
Stavebnictví letos bude stagnovat, drtí jej vysoké úroky a neochota vlády stavět „hladové zdi“
09.10.2023 Srpnový výsledek tuzemského stavebnictví je povzbudivý, otázkou však je, zda se nejedná o přechodný výkyv – ovlivněný například načasováním dovolených v sektoru stavebnictví nebo developmentu. V porovnání s červencem byl srpnový výkon stavební produkce o dvě procenta vyšší. Za vzestupem stoji nárůst výkonu pozemního stavitelství, protože to inženýrské meziměsíčně pokleslo. Meziročně tak stavebnictví v srpnu klesalo jen nepatrně, o 0,2 procenta. Jde o znatelné zmírnění červencového meziročního poklesu, který činil 2,1 procenta. Za celý letošek by mělo stavebnictví stagnovat.
Obytné nemovitosti v Česku zlevňují nejvýrazněji za posledních více než třináct let, říkají dnešní data Eurostatu. Na vině je hlavně vysoká inflace a drahé hypotéky
03.10.2023 Nemovitosti v Česku zlevňují nejvýrazněji za posledních více než třináct let. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Eurostat. Podle něj ceny nemovitostí v ČR klesly v letošním druhém čtvrtletí meziročně o 2,9 procenta. Jedná se o nejvýraznější meziroční pokles cen rezidenčních nemovitostí od prvního čtvrtletí roku 2010, kdy se český nemovitostní trh ještě potýkal s dopady světové finanční krize.
Pražské obchodní centrum Arkády Pankrác kupuje český fond Trigea. Izraelský majitel Arkád za ně chce 6,4 miliardy korun
01.08.2023 Vyhledávané pražské obchodní centrum Arkády Pankrác kupuje český nemovitostní fond Trigea, vyplývá z informací Trinity Bank a portálu thePrime. Stávající majitel Arkád, izraelská společnost G City, o tomto víkendu zveřejnila informaci, že odsouhlasila prodej pankráckého centra českému institucionálnímu investorovi, a to za cenu 265 milionů eur, což je v přepočtu přibližně 6,4 miliardy korun.
Hypotéky opět zdražují, jsou skoro nejdražší od počátku milénia. Nemovitosti tedy jsou stále nic moc investice, a to i kvůli zamýšlenému zvýšení daně
06.04.2023 V Německu nyní poprvé od roku 2009 ceny rezidenčních nemovitostí klesají. Ve Švédsku dochází ke splasknutí pandemické realitní bubliny, neboť předlužené domácnosti jsou lapeny v pasti náhle zvýšených úroků. Centrální banky na celém Západě se samy lapily do pasti své závadné měnové politiky posledních více než deseti let. Vyťukávaly do klávesnic svých počítačů miliardy a biliony dolarů, eur i korun, za něž v zajetí pomýlených teorií skupovaly devizy, vládní dluh či další cenné papíry. Pumpovaly tím do mezibankovního systému nové peníze, které umožnily stlačit úrok třeba i na hypotékách.
Zvýšení daně z nemovitosti rozevře příjmové nůžky mezi bohatými a chudšími, mezi vlastníky nemovitostí a nájemníky. Pokud už zvyšovat, ať peníze zůstanou obcím
06.02.2023 Už od příštího roku se v Česku podle všeho zvedne daň z nemovitosti. S myšlenkou jejího zvýšení si vážně pohrává ministerstvo financí. Někteří politici vládní pětikoalice pak přibližují, že by se mohla zvýšit na dvojnásobek stávající úrovně. Česko by i tak patřilo mezi ty země OECD, které nemovitosti zdaňují vůbec nejméně.
Rusnokova bankovní rada se dnes naposled pokusí přibrzdit inflační kolotoč, který ČNB pomáhala roztáčet. Hypotéky mohou zdražit až k 10 %
22.06.2022 Fundamentálním problémem současné světové ekonomiky je to, že centrální banky v uplynulých letech vytvářením „bilionů z ničeho“ roztočily kolotoč inflace a spekulace, který teď neumí zastavit.
Hypotéky za 10 % i hladomor. Centrální banky v uplynulém desetiletí roztočily kolotoč inflace a spekulace, který teď nemohou zastavit
23.05.2022 Dvě zdánlivě nesouvisející zprávy z minulého týdne. Německá ministryně pro rozvoj varuje před největším světovým hladomorem od druhé světové války. A guvernér České národní banky upozorňuje, že ještě v červnu tuzemská centrální banka zřejmě zvedne svoji základní úrokovou sazbu nad úroveň šesti procent.
Hypotéky v ČR mohou být až za 10 %, jak ukazuje historie. Guvernér ČNB Rusnok totiž varuje před dalším citelným růstem úroků
22.05.2022 Úrokové sazby v Česku podle všeho dále citelně porostou. Guvernér České národní banky Jiří Rusnok dnes naznačil, že centrální banka může ještě v červnu zvýšit svoji základní úrokovou sazbu ze současných 5,75 nad úroveň šesti procent, tedy nejspíše na 6,25, nebo dokonce na 6,5 procenta. Začala by se tak plnit například prognóza největší francouzské banky, BNP Paribas, která počítá s tím, že růst základní sazby se v Česku letos zastaví až na úrovni sedmi procent.
Hypotéku teď neberte, budou levnější. Před nadcházející stagflací lépe než nemovitosti ochrání akcie těžařů zlata, termínové kontrakty na suroviny nebo švýcarský frank a kanadský a australský dolar
22.05.2022 Lidé se teď často ptají, zda si mají na hypotéku pořídit vlastní nemovitost, v níž spatřují pojistku proti tak rapidní inflaci.
Zlevní válka na Ukrajině nemovitosti v Česku? Je to možné, ale...
18.03.2022 Válka na Ukrajině vyvolá v Česku poměrně hlubokou stagflační krizi. Inflace bude vysoká, třeba letos v průměru dvouciferná, zatímco ekonomika bude stagnovat. Výsledkem bude citelný propad reálné kupní síly. Vždyť letos mzdy nominálně porostou jen o šest procent, zatímco inflace bude zřejmě i více než dvojnásobná.
Červenec přinesl nepříznivé výsledky pouze pro akciové fondy. Ztratily 0,24 %
10.08.2021 V červenci si pověstného Černého Petra vytáhly akciové fondy, které si jako jediné z kategorií sledovaných Broker Consulting Indexem podílových fondů odepsaly -0,24 procentních bodů. Dařilo se tradičně fondům komoditním, které meziměsíčně posílily o 0,98 %, a po delší době také fondům dluhopisovým i fondům peněžního trhu, které o měsíc dříve shodně vykázaly zápornou nulu. V červenci si již připsaly 0,48 %, respektive 0,43 %. Nemovitostní fondy posílily o 0,27 % a do značné míry odrážejí současnou situaci na nemovitostním trhu.
Top energetické akcie v Evropě
12.07.2021 Na tarifech pro spotřebitele to sice ještě nebylo zcela znát, ale ceny elektřiny v Evropě zamířily za posledních několik měsíců výrazně výše. K dražšímu zemnímu plynu a uhlí se přidává raketový růst ceny emisní povolenky a zavírání jaderných elektráren v Německu.
Rozbřesk: Raketové zdražování bytů pokračuje
09.07.2021 Ceny nemovitostí v Česku na začátku roku 2021 dál zdražovaly, a to ještě rychleji než ke konci roku 2020. Podle čísel z Eurostatu se zvýšily ceny od začátku roku o 4,6 % a meziročně skoro o 12 %. Čísla z Českého statistického úřadu ukazují na ještě rychlejší růst cen bytů o 15,1 %. A to zejména kvůli rychlému růstu cen starších bytů mimo Prahu.
Růst cen domů a bytů v ČR byl v 1. čtvrtletí čtvrtý nejvyšší v EU
08.07.2021 Meziroční růst cen domů a bytů v Česku v prvním čtvrtletí zrychlil na 11,9 procenta, o čtvrtletí dřív se ceny zvýšily o 8,9 procenta. Mezi zeměmi Evropské unie byl růst čtvrtý nejvyšší, stejně jako na konci loňského roku. V porovnání s posledním čtvrtletím 2020 se ceny zvýšily o 4,6 procenta. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil evropský statistický úřad Eurostat. V EU ceny meziročně vzrostly v průměru o 6,1 procenta.
Průměrná úroková sazba u hypotečních úvěrů v květnu vzrostla na 2,15 %, cena úvěru je nyní o 30 % vyšší než před dvěma lety
16.06.2021 Úrokové sazby u hypoték míří už čtvrtý měsíc v řadě vzhůru. To potvrdily i aktuální výsledky Broker Consulting Indexu hypotečních úvěrů, podle kterých v květnu vzrostly průměrné sazby na úroveň 2,15 %. Odborníci očekávají, že ke konci roku se sazby mohou vyšplhat až k hranici 3 %. V důsledku rostoucích cen nemovitostí současně roste i průměrná cena hypotéky, která aktuálně dosahuje 2 925 582 korun. Před dvěma lety přitom byla o 30 % níže.
Vítkově CPI stoupl provozní zisk o 16 pct, tržby klesly o 7,3 pct
01.04.2021 Provozní zisk EBITDA realitní skupiny CPI Property Group, kterou ovládá miliardář Radovan Vítek, loni meziročně vzrostl o 15,9 procenta na 338 milionů eur (8,8 miliardy korun). Tržby klesly o 7,3 procenta na 623 milionů eur (16,3 miliardy korun). Čistý příjem z obchodních činností stagnoval na 344 milionech eur (devět miliard korun). Firma to dnes sdělila ČTK.
Nemovitosti v Česku stále rychle zdražují, za posledních pět let druhým nejrychlejším tempem v EU. Dvakrát rychleji než v EU jako celku
17.01.2021 V Česku v uplynulých pěti letech rostly realizační ceny rezidenčních nemovitostí druhým nejrychlejším tempem v EU. Vyplývá to z údajů, které nově zveřejnil Eurostat. V loňském třetím čtvrtletí – za něž jsou k dispozici nejnovější dostupná data – vzrostly v porovnání s průměrem roku 2015 ceny bytů a domů v ČR o 55,4 procenta. Výrazněji v celé EU zdražovaly v daném období ceny rezidenčních realit už pouze v Maďarsku, a to o 80,1 procenta. V Evropské unii jako celku, bez zahrnutí Británie, vzrostly v letech 2015 až 2020 ceny o 27,60, tedy jen zhruba polovičním tempem v porovnání s vývojem v ČR.
Nemovitosti v Česku zdražují během pandemie podobně jako před ní, na úrovni celé EU dokonce ještě rychleji. Lidé napříč Evropou se totiž v rostoucí míře bojí inflačního znehodnocení úspor
14.01.2021 Ve třetím loňském čtvrtletí zdražovaly nemovitosti v ČR pátým nejrychlejším tempem v EU, meziročně o 8,4 procenta. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Eurostat. Rychleji nemovitosti zdražovaly už pouze v Lucembursku a v sousedních zemích Polsku, Rakousku a na Slovensku.
Související klíčová slova:
FOREX | FXstreet | Řecko | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Expert | Akciový index | Inflace | Deflace | OECD | Rusko | USA | Británie | Koruna | HDP | Měnová politika | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Kypr | Analytik | Spekulace | Česká koruna | Podílové fondy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Investujeme | Eurodolar | Cenné papíry | Sazby | Akcie | Akciové fondy | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bankovní rada | Bod | Dluhopisové fondy | Broker | Centrální banka | Centrální banky | Nesoulad | ECB | Ekonomika | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Futures | Inflační cíl | Investice | Investor | Korekce | LIBOR | Měnový pár | Nabídka | Nemovitostní fond | Nástroj | Podílový fond | Portfolio | Pozice | Platina | Ropa | S&P 500 | SICAV | Trend | Ukazatel | Výkonnost | Výnos | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Banky | Doporučení | EUR | Dluhopisy | Finanční krize | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Investoři | Fond | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Dluhopisové trhy | Výsledky | ČSOB | Partners | Analytický tým | Portfolio manažer | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Makro | Eurostat | Portugalsko | Lukáš Kovanda | Ceny akcií | Centrální bankéři | Delta | Index | Nabídková cena | Přenos | Americká centrální banka | Analytika | Banka | Broker Consulting | CashFlow | Cena | Cena akcií | CZK | Dolar | Elektřina | Emisní povolenky | Fondy | Frank | FXstreet.cz | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Index S&P 500 | Investice do nemovitostí | Investiční | Investing | Irsko | Jiří Rusnok | Komoditní | Korporátní dluhopisy | E15 | Maďarsko | Makléři | Management | Nemovitosti | Otevřený podílový fond | Portfolia | Prognóza | Pšenice | Rakousko | Ropy | Signály | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Trh | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zisky | EBITDA | Ministerstvo financí | ROCE | Výnos do splatnosti | Itálie | M2 | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Mezinárodní banky | Retail | Burze | Investing.com | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Expanzivní měnová politika | Uložení peněz | Polská centrální banka | Podnikání | Ministr financí | Globální trhy | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Znalost | Sázet | City | Forbes | Firmy | Broker Trust | Daňové příjmy | Americký akciový index | Biliony dolarů | Propad | S&P | Guvernér | Vývoj na akciových trzích | Nejistota | Světové finanční krize | Daně z příjmů | Zajištění | Guvernér banky | Bankéři | Poplatky | Mzdy | Krize | Analytický tým FXstreet.cz | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Příjmy | Čistý příjem | ČTK | Belgie | Hlavní ekonom | Švédsko | Dánsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Devizy | Zahraniční forex | Spekulativní investice | Nemovitostní fondy | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | Lithium | Drobní investoři | Wood & Company | Energetické akcie | Portu | Nové peníze | Akcie v Evropě | Trhy v USA | Roční výnos | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Výnosy českých státních dluhopisů | Nemovitostní trh | Statistický úřad | Inflační očekávání | Růst cen ropy | Pokles sazeb | Pokles cen | Broker Consulting Index | Růst mezd | Hypotéky v Česku | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Rozpočet | Investiční skupina | Trinity | Objem | Statistický úřad Eurostat | Firma | Růst cen | Generální ředitel | Ukrajina | Úrok | Miliardy | ČSOB Petr Dufek | Petr Dufek | Dnešní data | Impuls | Ceny potravin | Rozvoj | Stavební produkce | Vlastní nemovitost | Stavebnictví | Zdražování | Ceny zboží | Problémy | NAFTA | Nejistoty | Plyn | Termínové kontrakty | Kontrakty | Míra | Úroky | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Hypoteční trh | Důchod | ČNB dnes | Kupní síla | Bydlení | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | NERV | Miliardy korun | Investiční platformy | Miliardy eur | Příjmy domácností | Růst cen potravin | Ukazatele | Nájemné v Česku | Nájemné | Nájmy | Průměrná úroková sazba | Trhy | Index hypotéčních úvěrů | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Pokles | Situace | Zdražovat | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Vstupy | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Prodávající | COVID-19 | Vývoj | Výkyvy | Profitovat | Propady cen | Vládní představitelé | Další vývoj | Masivní propad | Energetické společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Propad poptávky | Spotřebitelé | Historie | Aktuální situace | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Škoda | Domácnosti | Tomáš Raputa | Růst | Signál | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Biliony | Potenciál | ČBA | Ceny elektřiny | Bulharsko | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Slovensko | Války | Organizace | Realitní bubliny | Výraznější pokles | Údaje | DPH | Radovan Vítek | Lukáš Vokel | Propad cen nemovitostí | Nemovitosti v ČR | Ceny nemovitostí v ČR | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Španělská vláda | Více peněz | Majitel | Statistiky | Poradenské společnosti | Analytik ČSOB | Nizozemsko | Zbyněk Stanjura | Lucembursko | Pracovní síly | Shell | Snižování cen | Zadlužení | Dluhy | Auta | Levné peníze | Kupci | JDE | Unie | ČR | PEPP | Subvence | Propad cen | Rostoucí trend | Covid | DSTI | Růst cen domů a bytů | Růst cen domů | Výrazný propad | Chorvatsko | Ocenění | Ceny | Praha | Byty v ČR | Bezrealitky.cz | Akcie těžařů | Životní úroveň | Cenové hladiny | Čas na nákup | Hypotéky v ČR | Úroky na hypotékách | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Odborníci | Zdanění | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Český nemovitostní trh | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Politici | Evropské korporátní dluhopisy | Změna cen bytů | Ceny bytů | NBP | Růst ceny | Znehodnocení úspor | Situace na trhu | Vývoj ceny akcií | Poptávka po nemovitostech | CPI Property Group | CPI Property | Nejvyšší růst | EDF | Vysoká cena | ERA | Uran | Rostoucí ceny | Finanční produkt | Znalost trhu | Meziroční růst cen | Malta | Oslabení | Růst úroků | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Země OECD | Cíle | Příležitosti | Průměrný roční výnos | Úroková sazba u hypotečních úvěrů | Sazba u hypotečních úvěrů | Michal Koubek | OK POINT | Konkurence | Prodej | Solární panely | Technologie | Změny ve strategii | Top energetické akcie | Energetické akcie v Evropě | Futures s dodáním elektřiny | Vývoj spotové ceny elektřiny | Spotové ceny elektřiny | Spotové ceny | Vývoj ceny akcií EDF | Iberdrola | Vývoj ceny akcií Iberdrola | UST | Letní období | Boom | Delta varianta | Základní sazby | Drahota | Analytik Portu | Byty | Deaktivace | Společnosti | Rychlý růst | Celková nabídka | BNP | Prudké zdražování | Češi | Rychlý růst cen | Obilí | Pozornost | Fialova vláda | Společnost | Dopady inflace | TIM | Atrium European Real Estate | 3М | Zlotý | Daňové zatížení | Rozšíření | Developeři | Základní sazba | Podfondy | Zdražování bytů | Real Estate | Válka na Ukrajině | Úrokové sazby v Česku | Základní úrok | Rodinné domy | Sankce | Invaze | Rizikovost | Hladomor | Centrum | Obraty | Zvýšení daně | Vyšší daň | Izraelská společnost | Marek Pokorný | Vysoké inflace | CZ | Rizikovost investice | WOOD & Company Office podfond | Podfond | WOOD & Company Retail podfond | Jiří Hrbáček | Bezrealitky | Cenový růst | Nejvyšší inflace | Vládní dluh | Nákup nemovitosti | opPORTUnity | Válka | Vyšší ceny | Vysoké úroky | Vysoké úrokové sazby | Libor Vojta Ostatek | Vojta Ostatek | Nabídka nemovitostí | Nabídka nemovitostí v ČR | Daně z nemovitosti | Zvýšení daně z nemovitosti | Vice | Místopředseda představenstva | Wood & Company Retail Podfond | Wood & Company Office Podfond | Odvody | ECE Projektmanagement | Pražské obchodní centrum Arkády Pankrác | Pražské obchodní centrum | Arkády Pankrác | Arkády | Centrum Arkády Pankrác | Nákup nemovitostí | Obytné nemovitosti v Česku | Obytné nemovitosti | Vlastníci nemovitostí | Kupující | Struktura | Services | Slevy | WOOD & Co. Logistics | WOOD & Co. Logistics podfond | WOOD & Company AUP Bratislava podfond | WOOD & Company AUP Bratislava | Výnos WOOD & Company | WOOD & Company Retail | WOOD & Company Realitní | ProCent | Rok 2024 | Zvýšený zájem | Prodeje | Vlády | Turismus | Prochazka & Partners | Petr Narwa | Český trh | Český trh průmyslových nemovitostí | Trh průmyslových nemovitostí | Tržní data | Daň z nemovitých věcí
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot