MT4 Supreme Edition
Americký dolar koriguje na měsíční minima
02.08.2021 Minulý týden americký dolar konečně podlehl pozitivnímu sentimentu na finančních trzích a korigoval na jednoměsíční minima. Investoři se rozhodli pro rizikovější měny, zatímco akciové indexy si udržely nebo testovaly nová historická maxima a komoditní index CRB zaznamenal nové maximum cyklu. Na trzích nadále převládá pozitivní nálada a investoři si vybírají rizikovější nástroje, které odrážejí dobrou ekonomickou situaci.
Americký dolar pokračoval v konsolidaci
26.07.2021 Minulý týden světová rezervní měna konsolidovala kolem čtyřměsíčního maxima a hledala další směr. Na finančních trzích převládal pozitivní sentiment, hlavní americké akciové indexy se vrátily na nová maxima a komoditní index CRB se rovněž obchodoval kolem maxim současného býčího cyklu. Tento optimismus však neměl výrazný negativní dopad na hodnotu amerického dolaru, která zůstala ovlivněna pouze okrajově.
Americký dolar hledá svůj další směr
12.07.2021 Minulý týden se u světové rezervní měny projevily rozdílné nálady. V prvních dnech posilovala a dosáhla nejvyšší hodnoty od začátku dubna, později však poměrně výrazně oslabila a ztratila výsledek z celého týdne a skončila v červených číslech. Silné ekonomické údaje z celého světa vybízejí investory k udržování rizikovějších pozic, které za současných podmínek slibují lepší výnosy než bezpečné aktiva.
Americký dolar posiluje po zasedání FEDU
21.06.2021 Minulý týden byl ve znamení vysoké volatility, kdy americký dolar během několika málo dní výrazně vzrostl na více než dvouměsíční maxima. Tato volatilita byla způsobena především poměrně nečekanými komentáři amerického Federálního rezervního systému ohledně budoucího zvyšování úrokových sazeb, které donutily akciové trhy k dočasné korekci a americký dolar k posílení vůči ostatním měnám, přičemž tón banky byl přísnější, než se očekávalo.
Americký dolar se i nadále obchodoval v konsolidaci
14.06.2021 Minulý týden si světová rezervní měna zachovala konsolidační náladu a zaznamenala pouze drobné změny. Páteční obchodní seance byla volatilnější a americký dolar na denním grafu posílil k 50dennímu klouzavému průměru, celkově však měna zůstala v obchodním pásmu z minulého měsíce.
Americký dolar klesl na lednová minima
24.05.2021 Trend oslabování amerického dolaru pokračoval minulý týden a byl to již 5. negativní týden z posledních sedmi. Globální rezervní měna během páteční obchodní seance klesla na nejnižší bod od ledna 2021. Tyto trendy jsou poháněny pozitivními ekonomickými údaji a vysokou chutí riskovat mezi investory.
Americký dolar hledal svůj další směr
17.05.2021 Minulý týden zaznamenal americký dolar oslabení k novým tříměsíčním minimům, avšak ve středu, po zveřejnění údajů o inflaci v USA trhy zneklidněly, což vedlo jak ke korekci akciových trhů a posílení USD. Tato změna sentimentu byla nicméně krátká a chuť k riziku po zbytek týdne opět rostla.
Americký dolar neudržel optimismus na trhu
10.05.2021 Minulý týden americký dolar neudržel vzestupný trend a oslabil na minima posledních 2 měsíců. Optimismus na finančních trzích a pozitivní ekonomická data nutí investory volit rizikovější aktiva s prodejem amerického dolaru, který je považován za bezpečnou měnu.
Po mnoha týdnech se americký dolar probouzí
06.05.2021 Minulý týden americký dolar mírně oslabil na únorová minima, ale během páteční obchodní relace se sentiment změnil a globální rezervní měna výrazně posílila, čímž vyrovnala ztráty týdne. Toto oživení nakonec zastavilo 4týdenní klesající trend amerického dolaru.
Býci na USD nedokážou převzít kontrolu nad trhem
26.04.2021 Pozitivní sentiment zůstal na finančních trzích i minulý týden, ceny akciových indexů kolísaly na maximech, avšak americký dolar pokračoval v oslabování, protože investoři se rozhodli pro rizikovější měnové alternativy. Index amerického dolaru zaznamenal svůj třetí negativní týden v řadě.
Americký dolar klesl na měsíční minimum
19.04.2021 Minulý týden americký dolar pokračoval v oslabování a index rezervní měny klesl na měsíční minimum. Vysoké rizika převládající na finančních trzích a nová historická maxima akciových indexů povzbuzují investory, aby si zvolili rizikovější měny.
Euro posiluje vůči americkému dolaru
12.04.2021 V minulém týdnu ukončil americký dolar převládající býčí sentiment. Vzhledem k tomu, že akciové trhy v USA ale i v Evropě dosáhly nových historických maxim, investoři prodali americký dolar a rozhodli se pro rizikovější měny, kde očekávající vyšší výnosy.
Americký dolar vzrostl na 3 měsíční maximum
08.03.2021 Minulý týden byl pro americký dolar pozitivní, jeho index prudce vzrostl a dosáhl nejvyšší úrovně od konce listopadu 2020. Přes víkend bylo oznámeno, že Senát USA schválil program ekonomických stimulů 1,9 bilionu USD. Plán nyní musí být schválen Sněmovnou reprezentantů, hlasování je naplánováno na úterý, poté jej podepíše prezident Joe Biden. Program rovněž zahrnuje výhody 1,4 tisíce amerických dolarů pro mnoho obyvatel země, jejichž kontrola by měla začít již na konci března, pokud bude plán schválen podle plánu.
Americký dolar zůstal v konsolidačním režimu
01.03.2021 Minulý týden zůstal americký dolar v posledním 2 měsíčním obchodním kanálu, přičemž týden začal korekcí, ale později v pátek zotavil všechny týdenní ztráty. Vzhledem k tomu, že se finanční trhy obávají rostoucích výnosů dluhopisů, investoři se stahují z akciových trhů a vedou k návratu kapitálu k americkému dolaru, který je považován za bezpečnou investici.
USD Neukazuje známky trendu
22.02.2021 Americký dolar začal minulý týden celkem pozitivně, sentiment však netrval dlouho a světová rezervní měna od čtvrtka oslabila. Hodnota indexu v amerických dolarech zůstává od začátku roku 2021 většinou nezměněna.
Nejdůležitější rezervní měna začíná oslabovat
15.02.2021 Minulý týden se index amerického dolaru zažil korekci po několikaměsíčních maximech. Díky dobrému sentimentu na trhu a akciovým trhům, které zaznamenávaly nová historická maxima, se investoři rozhodli pro riskantnější měny a k tendenci prodávat americký dolar.
Americký dolar zaznamenal minulý týden určité posílení
01.02.2021 Kolísání cen na finančních trzích minulý týden neočekávaně vzrostlo, což přimělo investory snížit riziko a prodat svá aktiva. Nižší poptávka po riziku přiměla účastníky trhu k návratu k bezpečným nástrojům a zvýšila poptávku po americkém dolaru, který za poslední 2 týdny vzrostl na maxima.
Americký dolar posílil uprostřed rostoucího rizika na trzích
02.11.2020 Minulý týden se finanční trhy vyznačovaly vyšší než obvyklou volatilitou, která byla většinou negativní a znepokojovala investory z budoucích vyhlídek. To přimělo účastníky trhu k návratu na americký dolar, což vedlo k růstu globální rezervní měny.
Americký dolar zaznamenal dvouměsíční minima
26.10.2020 Hlavní měnový pár EUR/USD posílil na úroveň 1.185 a zakončil týden nad 50denním klouzavým průměrem. Skutečné výsledky nebyly zahrnuty do seznamu ekonomických ukazatelů - většinou obsahovaly sentiment a údaje z průzkumu trhu.
Americký dolar nadále klesá
12.10.2020 Minulý týden byl devizový trh optimistický, stejně jako ostatní segmenty finančních trhů, což přimělo investory odstoupit od bezpečnějších měn a americký dolar se tak znehodnocoval. Páteční obchodní seanci uzavřel pod 50denním klouzavým průměrem.
Americký dolar na dvouměsíčních maximech
05.10.2020 Hlavní měnový pár EUR/USD mírně posílil na 1.175. Ekonomické data z Evropy byly pozitivní, index PMI ve zpracovatelském průmyslu činil 53.7 bodu a v Německu vzrostl na 56.4 bodu. Evropská předběžná inflace činí -0.3%, což je méně, než se očekávalo.
Americký dolar znamenal mírnou korekci
21.09.2020 Americká centrální banka (FED) nepřinesla minulou středu opravdu nic nového při svém rozhodnutí o úrokové sazbě, což většina obchodníků také očekávala. Zajímavé je, že na základě očekávání členů zůstanou úrokové sazby v zemi nezměnné, a to minimálně do roku 2023.
Americký dolar posiluje již druhý týden po sobě
14.09.2020 Investoři minulý týden nadále nakupovali americký dolar a světová rezervní měna tak vzrostla na nejvyšší úroveň od poloviny srpna. Horších než obvyklých výsledků dosáhl sentiment na akciovém trhu a dalších rizikových aktivech, což vedlo účastníky trhu k volbě bezpečnějších instrumentů, jako je americký dolar.
Ukazatele naznačují posílení amerického dolaru
07.09.2020 Minulý týden investoři nakupovali americký dolar a tlačili globální rezervní měnu z několikaletého minima. Investoři měli tendenci vracet se k bezpečným měnám, protože akciový trh zažil jeden z nejhorších týdnů od začátku pandemie koronaviru.
Americká ekonomika dosáhla několikaletých minim
31.08.2020 Minulý týden klesla světová rezervní měna zpět na nejnižší úroveň od dubna 2018. Investoři aktivně prodávali americký dolar, když Jerome Powell během projevu v Jackson Hole řekl, že americký Federální rezervní systém je odhodlán umožnit růst inflace nad 2% k udržení lepší situace na trhu práce, která má obzvláště pozitivní dopad na nižší a střední třídu. Také naznačil, že extrémně nízké úrokové sazby pravděpodobně přetrvají ještě alespoň několik let.
Světová rezervní měna hledala další směr
24.08.2020 Minulý týden se americký dolar dostal pod tlak prodejců, kteří v prvních dnech tlačili index rezervní měny na nejnižší bod od dubna 2018. Dolar se později zotavil a vrátil se zpět do obchodního kanálu minulého měsíce.
Americký dolar se nadále znehodnocoval
03.08.2020 Minulý týden investoři nadále hledali riziková aktiva a prodávali americké dolary. Globální rezervní měna během páteční obchodní seance oslabila na nejnižší cenovou úroveň od května 2018.
Americký dolar se vrátil na čtvrtletní minimum
20.07.2020 Minulý týden převládal tržní optimismus a investoři nakupovali rizikové aktiva. To vedlo ke stažení investorů z amerického dolaru, který klesl na úroveň z března tohoto roku, což naznačuje, že čtvrtletní minima jsou znovu testována a stále přetrvává tlak na globální rezervní měnu.
Investoři nadále zvyšují své riziko
13.07.2020 Minulý týden na trzích přetrvával optimismus, což přimělo investory, aby nadále nakupovaly rizikové aktiva a americký dolar se tak znehodnocoval. Zatímco si účastníci trhu zachovali apetit po vysokém riziku, ekonomická data a počty nově infikovaných současný trend nepodpořili.
Korekce amerického dolaru na měsíční minimum
04.05.2020 Minulý týden se investoři na devizovém trhu stáhli ze segmentu amerického dolaru a rezervní světová měna byla klesla na 1měsíční minimum. Tato pozice byla podporována jak špatnými ekonomickými údaji v USA, tak centrální bankou země v důsledku další měnové politiky.
Americký dolar zůstal v konsolidačním pásmu
20.04.2020
Minulý týden nepřinesli zprávy ani ekonomické údaje příliš pozitivity, avšak trh reagoval docela pasivně a zůs...
Investoři se vrátili k dolaru, který vnímají jakožto bezpečný přístav
07.04.2020 Minulý týden se ekonomické údaje nadále zhoršovaly a naznačovaly prohlubující se globální krizi, což přimělo investory bezpečné útočiště a kupovat americké dolary. Globální ekonomika nadále stagnuje, protože se koronavirus rychle rozšířil v hlavních ekonomikách. Počet infikovaných se prudce zvýšil v USA, kde celkový počet pacientů přesáhl 300 tisíc a rekordní počet úmrtí byl v pátek (přibližně 1 300). New York je v současné době epicentrem, kde pandemie nakazila přes 100 tisíc lidí.
Americký dolar vzrostl na 3letá maxima
23.03.2020 Minulý týden se globální rezervní měna rychle zhodnocovala a dosáhla nejvyšší úrovně od ledna 2017. Trh se obával rychlého šíření koronaviru v Evropě a USA, což přimělo investory, aby uložili kapitál do bezpečných měn - americký dolar a japonský jen.
Americký dolar změnil směr a výrazně posílil
16.03.2020 Na začátku minulého týdne se americký dolar neočekávaně otočil a začal rychle růst, čímž eliminoval ztráty posledních několika týdnů. Negativní sentiment na trzích, vzhledem k vývoji koronaviru vedl investory k návratu do bezpečných měn.
Americký dolar vzrostl na 3letá maxima
24.02.2020 Měnový trh byl minulý týden plný událostí a nových ekonomických dat. Americký dolar pokračoval ve svém vzestupném trendu a vzrostl na nejvyšší úroveň od dubna 2017. Investoři se nadále obávají dopadu koronaviru na globální ekonomiku, protože celkový počet infikovaných lidí stále roste, dosahuje téměř 80 000 pacientů a kolem 2 500 úmrtí. Čísla v Číně naznačili určitý optimismus, protože se epidemie významně zpomalila, avšak panují pochybnosti o důvěryhodnosti těchto údajů. Na druhé straně v neděli se počet infikovaných pacientů v Jižní Koreji začal rychle zvyšovat z pouhých 100 případů na více než 500. V Japonsku se počet nakažených blíží ke stovce a pokud se situace nezmění bude letošní olympiáda v Tokiu odložena.
USD pokračuje v dosavadním býčím trendu
24.02.2020 Měnový trh byl minulý týden plný událostí a nových ekonomických dat. Americký dolar pokračoval ve svém vzestupném tren...
Americký dolar pokračuje v růstu
17.02.2020 Pozitivní sentiment vůči americkému dolaru minulý týden dominoval na měnovém trhu, protože investoři kupovali světovou rezervní měnu jako bezpečnou alternativu, vhledem k zuřícímu koronaviru v Číně, který může výrazně zpomalit globální ekonomický růst. Počet infikovaných lidí stále roste, oficiální čísla dosahují zhruba 70ti tisíc a počet úmrtí přes 1,5 tisíc. Přestože je šíření viru do jiných zemí zanedbatelné, každodenní život Číny je prakticky zastaven - továrny jsou zavřeny, lidé v mnoha městech se vyhýbají ulicím, extrémně omezenému provozu a dopravě mezi městy, což nepochybně zpomalí hospodářský růst alespoň v prvním kvartálu roku 2020.
Cena americké ropy si připisuje více než 3 %
05.09.2017 Cena americké ropy si dnes připisuje více než tři procenta, vyšplhala se tak na nejvyšší úroveň za poslední dva týdny. Za jejím zdražováním je pokračující obnovování provozu amerických rafinerií po hurikánu Harvey. Stoupající produkce rafinerií zvyšuje poptávku po ropě a zároveň zmírňuje obavy z nedostatku ropných produktů, což tlačí dolů ceny benzinu.
Dolar dál oslabuje, z části kvůli napětí kolem KLDR
05.09.2017 Americký dolar dnes na forexových trzích pokračuje v poklesu, sráží jej trvající napětí kolem jaderných testů Severní Koreje a také komentář guvernérky americké centrální banky (Fed) Lael Brainardové. Ta dnes prohlásila, že inflace v USA zaostává za cílem Fedu, který by proto neměl spěchat s dalším zvyšováním základních úrokových sazeb.
Breakout strategie s Bollinger Bands a Admiral Keltner indikátory
29.06.2017 Breakout strategie s Bollinger Bands a Admiral Keltner indikátory je strategie na volatilitu. Vlastně to začíná s neobvyklým nedostatkem volatility na trhu, který obchodujete. Jinými slovy, trh obchoduje s mnohem menší volatilitou, než byste usoudili z historických dat.
Související klíčová slova:
Hlavy států | Výnosy dluhopisů | Jackson Hole | Dávky v nezaměstnanosti | Údaje z USA | Obchodník | EUR | Německý vývoz | Trend | Produkty obchodované s finanční pákou | Obchodní příležitosti | Bank of Japan | Libra vůči dolaru | Volatility | Mezinárodní měnový fond | Tempo růstu | Německá průmyslová produkce | Long pozice | Britská libra | Aktiva | Bezpečné útočiště | Výdaje japonských domácností | Goldman Sachs | Lagardeová | Rostoucí ceny | Senát USA | Jens Klatt | Investing | Nezaměstnanost | Pandemie | Růst cen | Deflace | Zpráva | Snížení úrokových sazeb | Dolarový index | Analýzy | Data PMI | Prohlášení politiků | Dolary | Vývoj ceny ropy WTI | Vývoj amerického dolaru | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vývoj ceny ropy Brent | Německý export | Výhled | Zasedání Evropské centrální banky | Deflační tlaky | Breakout | Pozitivní sentiment | Průmysl | Inflace | Vývoj měnového páru | Centrální banky | Rezervní měna | New York | Obchodní týden | Výkonnost indexu | Americké dolary | Airbus | Domácnosti | Pandemie koronaviru | Sentiment v ekonomice | Ropa Brent | Izrael | Ekonomické ukazatele | Akciové trhy | Globální poptávka | Sell | Evropská průmyslová produkce | Obchodní seance | Další růst | Marks & Spencer | Snižování úrokových sazeb | Analytici | Epidemiologická situace | Export v dubnu | Výroba v Británii | Christine Lagarde | Data z USA | Graf | Úsilí | Očekávání trhu | Výnosy | Poptávka | Údaje o inflaci | Globální šíření koronaviru | Short pozice | Úspěšné obchodování | Koronavirus | Ekonomiky | Historická minima | Tržní sentiment | Negativní dopad | Průmyslová produkce | Americké prezidentské volby | Zveřejněné údaje | Brent | Maloobchodní tržby | Politika | Očekávání | Malé podniky | Červnová inflace | Vyšší výnosy | Stimulační politika | Admirals | MetaTrader 4 Supreme Edition | Financovat | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Růst | Americký index | Údaje o sentimentu | Itálie | Americká lehká ropa | Zveřejněná data | MetaTrader | Prognóza | Kolísání cen na finančních trzích | Měnový pár USD/JPY | Počet nezaměstnaných | Trh práce | Pochybnosti | Konsolidace | Světové hospodářské krize | Evropské ekonomiky | Dopad pandemie | Americká centrální banka | Indikátor | Průmyslová výroba v Británii | Automobilka Renault | Situace okolo koronaviru | Long | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | Evropská inflace | Supreme Edition | Breakout strategie | Úrokové sazby | Meziroční růst | Olympijské hry | Trh | Šíření viru | Průměrné mzdy | Index | Nový rekord | Komoditní index | Rezervní měny | Eura | Kapitál | Posílení | Indexy PMI | Agentura Reuters | GBP/JPY | Šéf centrální banky | Objednávky | Akciové indexy | Christine Lagardeová | Shazování peněz z vrtulníku | Klesající trend | Ekonomický vývoj | Anglie | Deficit | Ekonomické aktivity | Virus | Sektor služeb | Nálada na trhu | Statistické údaje | Střední cena | Benzín | Index výroby | Meziroční míra inflace | Range | Ifo | Index nákupních manažerů | Burze | Počet žádostí o podporu | Průmyslové podniky | Růst vývozu | Platforma | ISM index | Británie | Obchodníci | Kolísání cen | Obchodovat | Ropa | USA | Pár EUR/USD | Rostoucí úrokové sazby | Index PMI | Jak obchodovat | Rostoucí ceny komodit | Investiční banka Goldman Sachs | Iniciativa | Volby | Joe Biden | Výdaje | Klouzavý průměr | Zasedání Bank of England | West Texas Intermediate (WTI) | Objem měsíčních nákupů dluhopisů | Prohlášení | Trading | Větší korekce | Zvyšování úrokových sazeb | Vývoj | Světové rezervní měny | Euro posiluje | Úroková sazba | Časový rámec | Kalifornie | Investiční poradenství | Investiční doporučení | Volatilní | EUR/USD | Severomořská ropa Brent | Měnové politiky | Ceny nemovitostí | Míra nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická situace | Bezpečný přístav | Riziko deflace | MT5 Supreme Edition | Prezidentské volby | Tisková konference | Automobilka | Nákupy dluhopisů | Sazby | Evropské maloobchodní tržby | Lufthansa | PMI ve výrobě | Komoditní | Evropská data | Ekonomické oživení | Renault | Nenad Kerkez | Index výrobních cen | Zajištění | Rivkin Securities | Index CRB | Fed | Index spotřebitelské důvěry | Euro k dolaru | Zadluženost | Trhy | Rizika | Investiční rozhodnutí | Fond | ISM | Počet bankrotů | HDP v Evropě | Otevírání ekonomiky | Zasedání centrální banky | Riziková aktiva | Nissan | Žádosti o podporu | Chuť k riziku | Bilance | Americké akciové indexy | Stabilita | Španělsko | Týdenní nárůst | Ekonomický růst | Globální ekonomický růst | Šéf banky | Globální sentiment | Inflace v USA | Komodity | Mzdy | Poradenství | Evropský průmysl | Banka Goldman Sachs | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Indikátory sentimentu | Severomořská ropa | Situace na trhu práce | Reporty | Riziko | Analytik | JPY | Pivot | USDX | Nástroj | GBP | Ceny | Recese | Pokles | Realitní trh | Data z trhu práce | Centrální banka | Předpovědi | WTI | Zápis z posledního zasedání | Evropské centrální banky | Libra | Dobrá data | Prodeje domů v USA | Počet nakažených | CFD | Benchmark | Vývoj měnového páru EUR/USD | Trend oslabování | Historická maxima | Míra inflace v Británii | Zboží z Číny | MetaTrader 5 | GBP/USD | Channel | Údaje o průmyslové výrobě | Akciové trhy v USA | Rishi Sunak | Bank of England | Rizikovější měny | Německé maloobchodní tržby | Obchodování | Prezident | Růst inflace | Evropa | Měna | Zprávy | Ceny ropy | Francie | Údaje | Výkonnost indexů | Ekonomické události | Biden | Finanční krize | Růst spotřebitelských cen | Japonsko | Zasedání americké centrální banky | Bollinger Bands | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Tržby | FOREX | Signály | HDP | Devizový trh | Optimismus | Dolar | Euro | Pandemická situace | Průměrná cena | Politici | Obchodní bilance | Loterie | Meziroční růst spotřebitelských cen | Brazílie | Trhy v USA | Známky oživení | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Average True Range | ČTK | Stimuly | Ztráty | Meziroční inflace | Japonský jen | Index amerického dolaru | Akcie | Medvědí trend | Kupci | Mzda | Očkování | Podniky | Vývoj ceny | Index cen | Vývoz | Reuters | Globální ekonomika | Prognózy | Maloobchodní tržby v Německu | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Intermediate | Výsledky | Míra inflace | Investice | Business | Investujte | Komunikace | Oživení ekonomiky | Pivoty | Indie | Bod | CFDs | Zisky | Delta | Zaměstnanci | USD za barel | Hospodářství | Důvěra | Ukazatel | Měny | Profitovat | Dollar | Nezaměstnanosti v Německu | Předběžné výsledky | Hospodářský růst | Optimismus na trhu | Export | Rusko | Vývoj ceny ropy | Světová měna | Zhodnocení | 1 milion | Výsledky HDP | Inflace v Číně | Negativní sentiment | Stav ekonomiky | Smíšené výsledky | Nižší poptávka | Rekordní nárůst | ZEW | Propouštění | Objem | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Příjmy | Prodej | Zasedání Fedu | Bloomberg | Inflace v květnu | Admiral Markets | Inflace v červenci | Silný růst | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Korekce | Obchodní strategie | Stimulační opatření | Výkonnost | Instrument | Short | Stavebnictví | Krize | Pivot Point | Měnový trh | Japonský export | Inflace v únoru | Inflace v Británii | JDE | Podpora | Prezident Joe Biden | MT4 | Cena | NYMEX | Německo | Prodeje domů | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Medvědi | Forexu | Ekonomika | Schodek | Indikátory | Oslabení | Práce | Úspěch | Centrální banky USA | Maloobchodní prodej | Banky | Buy | Investiční společnosti | Fundamenty | Bankrot | Analýza | Zlepšení | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Program nákupu dluhopisů | Pozice | Měnové politiky centrální banky | Dlouhé pozice | Market | Cenné papíry | Support | Průměrná mzda | Obchodní deficit | Texas | Posílení amerického dolaru | Inflační tlaky | Investiční banka | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rizikovější aktiva | Tržní očekávání | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Stop-Loss | Americké objednávky | Spotřebitelé | Program nákupů dluhopisů | Karanténa | Rostoucí výnosy | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Rezistence | Inflace v březnu | Ropy | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Americké ekonomiky | Únorová inflace | Inflace v lednu | USD | Vývoj dolarového indexu | Trh s nemovitostmi | Počet nových žádostí o podporu | Investing.com | Nízké úrokové sazby | Investujte na Forexu | Cena ropy | Federální rezervní systém | Výrobce letadel | Objem exportu | Britské libry | Nemovitosti | Stimulační program | Markets | Oslabování amerického dolaru | Tempo očkování | Profesionální obchodník | Světová rezervní měna | MetaTrader 4 | Ceny komodit | Indexy | Americký dolar | Evropská centrální banka | Americká centrální banka (Fed) | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Měnová politika | Doporučení | Čínský export | ROCE | Hodnota indexu | Miliardy | Akciový trh | USD/JPY | Jerome Powell | Ukazatele | Měnový pár | Šíření koronaviru | Banka | Obchodování na forexu | Německá inflace
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | Obchodování | ČTK | Růst | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot
|
|