Moskevská burza
Forbes: EBRD prodala svých 5,3 procenta v moskevské burze MOEX
23.10.2023 Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) prodala podíl 5,3 procenta v moskevské burze (MOEX) společnosti Softline. Uvedl to časopis Forbes Russia, který se odvolává na dva zdroje obeznámené se situací. EBRD loni oznámila, že pracuje na co nejrychlejším odchodu z Ruska. Její vedení po ruské invazi na Ukrajinu odhlasovalo, že pozastaví Rusku a Bělorusku přístup k jejím finančním a dalším zdrojům.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
15.08.2022 1) Ceny ropy se dnes prudce snižují kvůli obavám o poptávku v Číně, za kterými stojí nepříznivé údaje o červencovém vývoji čínské ekonomiky. Cena severomořské ropy Brent kolem 12:30 SELČ ztrácela 4,6 procenta a pohybovala se blízko 93,60 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) vykazovala pokles o 4,5 procenta a dostala se pod 88 dolarů za barel.
Rusko znovu otevřelo trh s dluhopisy pro některé zahraniční investory
15.08.2022 Moskevská burza se dnes částečně otevřela zahraničním investorům, kvůli válce na Ukrajině byla pro ně téměř šest měsíců uzavřena. Zatím je možné obchodovat jen s dluhopisy, a to pouze investorům ze zemí, které Moskva nepovažuje za nepřátelské. To znamená, že na moskevskou burzu stále nesmějí investoři ze zemí, které zatěžují ruskou ekonomiku sankcemi, informoval server BBC.
Invaze v ekonomice - spory kolem ruského plynu, sankce a pesimistické odhady HDP
27.04.2022 24. února - Ruský prezident Vladimir Putin v 04:00 SEČ oznámil, že dal svolení ke "speciální vojenské operaci". Ruské síly napadly Ukrajinu z Ruska a Běloruska i z poloostrova Krym, který Moskva anektovala v roce 2014, a zahájily rozsáhlý letecký, námořní i pozemní útok na téměř celou zemi. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyhlásil v zemi válečný stav a Kyjev přerušil diplomatické vztahy s Ruskem.
Ruští zákonodárci odhlasovali stažení ruských firem ze zahraničních burz
06.04.2022 Dolní komora ruského parlamentu schválila návrh zákona o stažení akcií ruských firem ve formě depozitních poukázek (ADR) ze zahraničních akciových burz. Podle návrhu zákona firmy registrované v Rusku, které nabídly na zahraničních trzích ADR, se stáhnou ze zahraničí a jejich ADR budou přeměny na akcie obchodované v Rusku, napsala agentura Reuters.
Jak investovat za války? Ternem mohou být akcie německých zbrojařů, amerických bank nebo krvácejících ruských podniků
06.04.2022 Válka na Ukrajině přepisuje všechna letošní doporučení, jak a do čeho investovat. Navíc stále bohužel probíhá. A stupňují se související sankce Západu a ruská odvetná opatření, což investorův výhled ještě dále zatemňuje. Pohnutá doba navíc přináší docela nečekané věci.
Ukrajinsko-ruský konflikt, den 34. Co se děje ve světě?
29.03.2022 Klíčové indexy amerického akciového trhu – Dow Jones, NASDAQ a S&P 500 – dál vykazují rekordní růst. Ačkoli Fed vcelku nedávno zvýšil klíčovou sazbu a oznámil šestero dalších zvýšení v roce 2022, našel akciový trh důvody k aktivnímu nákupu akcií. Z našeho pohledu se jedná o velmi zajímavý moment, protože americké akciové indexy během posledních dvou týdnů výrazně vzrostly a proti korekci, kterou jsme zaznamenali na začátku letošního roku, se upravily už o 50 %. Proč investoři spěšně nakupují akcie a bitcoiny, jejichž cena také roste?
„Žádné rubly, žádný plyn“. Kreml odmítá posílat Evropě plyn za eura, ta zas odmítá jej platit v rublech – co bude dále?
29.03.2022 Moskevská burza minulý týden otevřela akciové obchodování jedenáctiprocentním vzestupem, nejvýraznějším za posledních devět let. Přes den pak sice svůj počáteční zisk umazala, ale i tak skončila v plusu o takřka pět procent. Jde jen o další ilustraci toho, jak krátkozraké je čekat, že Rusko ekonomicky vykrvácí během pár dní. Přece jenom má páky, jak alespoň po nějaký čas dopad těžkých západních sankcí tlumit. A nejen to. Sem tam se odhodlá vyjít i do protiútoku. Ale nakonec se hospodářsky stejně položí.
Burza v Moskvě v pondělí obnoví obchody s akciemi a dluhopisy v běžném režimu
27.03.2022 Moskevská burza v pondělí obnoví obchodování s ruskými akciemi a dluhopisy v normálním režimu, i když jen na půl dne. S odvoláním na dnešní oznámení ruské centrální banky o tom dnes informovala agentura Reuters. Seance potrvá od 9:50 do 13:50 moskevského času (od 10:50 do 13:50 SELČ).
Ruská burza otevřela silným růstem. Rusnok očekává v ČR vysokou inflaci s nulovým růstem HDP
25.03.2022 Moskevská burza MOEX ve čtvrtek otevřela pro ruské rezidenty. Akcie na ní kótované v souhrnu silně posílily. Na burzu ovšem nemají přístup zahraniční investoři a shortování je zakázané. Zároveň také ruská vláda oznámila, že plánuje být na moskevské burze aktivní. Někteří investoři věří, že růst na burze je právě z těchto důvodů do určité míry umělý.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
24.03.2022 1) Británie dnes rozšířila sankční seznam o dalších 65 subjektů napojených na ruský režim, část z nich je i z Běloruska. Je mezi nimi několik ruských bank, Wagnerova (v ruštině Vagnerova) skupina soukromých žoldnéřů, firmy z obranného průmyslu nebo ruské železnice. Spojené království tak reaguje na ruskou invazi na Ukrajinu, která začala před měsícem. O nových sankcích informovala britská vláda.
Akcie na moskevské burze po částečném obnovení obchodování posilují
24.03.2022 Moskevská burza dnes po měsíci částečně obnovila obchodování s akciemi, většina titulů po zahájení výrazně zpevnila. Burza byla zavřená od vpádu ruských vojsk na Ukrajinu, kdy trh zažil strmý pád. Hlavní akciový index MOEX, který je denominovaný v rublech, v úvodu vykazoval růst asi o deset procent zhruba na 2740 bodů. Dolarový index RTS ale přibližně čtyři procenta ztrácel a pohyboval se kolem 892 bodů.
Moskevská burza dnes otevřela citelným růstem. Kreml na podpůrné nákupy vyčlenil v přepočtu přes 220 miliard korun, zakázal obchodovat cizincům i spekulantům na pokles
24.03.2022 Moskevská burza dnes otevřela i pro obchodování s podstatnou částí akcií. Hlavní burzovní index, MOEX, po otevření poskočil o 11 procent. Nenaplnila se četná očekávání, že se akcie po otevření propadnou o desítky procent.
Evropské akcie se po nejdelší vítězné sérii od listopadu zastavily, cena ropy roste
23.03.2022 Světové akcie ve středu klesaly, zatímco trh s dluhopisy se stabilizoval po nebývalém propadu. Evropské akcie se po nejdelší vítězné sérii od listopadu zastavily, zatímco index S&P 500 klesl poté, co od ledna umazal polovinu svého poklesu. Na dluhopisy doléhají výzvy centrálních bank k tvrdším opatřením na omezení inflace, zatímco investoři drží akcie jako zajištění proti inflaci, což podnítilo růst indexu S&P 500 v pěti z posledních šesti seancí. Investoři utíkají od dluhopisů, jelikož Fed slibuje vyšší sazby, aby zkrotil rozbujelou inflaci. Válka na Ukrajině zvýšila ceny komodit v tomto roce o 26 %.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
23.03.2022 1) Zítra se otevře moskevská burza i pro akcie. Stane se tak poprvé od 25. února, kdy došlo k uzavření parketu v důsledku ruské invaze na Ukrajinu a jejích ekonomických a sankčních dopadů. Takřka měsíční uzavření burzy kdekoli na světě je zcela ojedinělé. Například newyorská burza byla po útocích z 11. září, které se odehrály jen kousek od ní, zavřena pouze necelý týden.
Moskevská burza ve čtvrtek částečně obnoví obchodování s akciemi
23.03.2022 Moskevská burza ve čtvrtek částečně obnoví obchodování s akciemi, oznámila dnes centrální banka. Na burze se neobchoduje od 25. února, což je den po invazi ruských vojsk na Ukrajinu. Provozovatel burzy uvedl, že zpočátku bude obchodování časově omezené a že nedovolí spekulace na pokles cen, takzvaný short-selling.
Moskevská burza se zítra otevře i pro akcie. Čeká se krach, ale Kreml má na záchranné nákupy vyčleněno v přepočtu přes 220 miliard korun
23.03.2022 Zítra se otevře moskevská burza i pro akcie. Stane se tak poprvé od 25. února, kdy došlo k uzavření parketu v důsledku ruské invaze na Ukrajinu a jejích ekonomických a sankčních dopadů. Takřka měsíční uzavření burzy kdekoli na světě je zcela ojedinělé. Například newyorská burza byla po útocích z 11. září, které se odehrály jen kousek od ní, zavřena pouze necelý týden.
Americký akciový trh se stabilizuje i přes Powellovu agresivní rétoriku
22.03.2022 Americký trh v úvodu týdne mírně poklesl, protože Fed zahájil zpřísňování měnové politiky. Hlavní americké indexy se v pondělí pohybovaly mírně níže: Dow -0,6 %, NASDAQ -0,4 % a S&P500 -0,1 %. Hlavní japonský index Nikkei 225 v úterý vzrostl o 1,4 %.
Moskevská burza obnovuje obchodování, zatím jen se státními dluhopisy
21.03.2022 Moskevská burza dnes postupně začala obnovovat obchodování, které přerušila válka na Ukrajině. Obchoduje se zatím jen se státními dluhopisy, jejichž cena za silného kolísání oslabovala. Centrální banka už minulý týden avizovala, že na začátku vstoupí na trh, aby situaci zklidnila. Obchodování s akciemi v Moskvě zatím obnoveno nebylo.
Moskevská burza se v pondělí otevře, ruská centrální banka se bojí pádu trhu s dluhopisy
19.03.2022 Na moskevské burze se v pondělí začne obchodovat s cennými papíry. Stane se tak poprvé od 25. února, kdy došlo k uzavření parketu v důsledku ruské invaze na Ukrajinu a jejích ekonomických a sankčních dopadů. Guvernérka ruské centrální banky Elvira Nabiullinová rozhodnutí otevřít burzu oznámila ve svém včerejším prohlášení po zasedání vedení banky. Takřka měsíční uzavření burzy kdekoli na světě je zcela ojedinělé. Například newyorská burza byla po útocích z 11. září, které se odehrály jen kousek od ní, zavřena pouze necelý týden.
Ruská burza zůstane zavřená už třetí týden
14.03.2022 Moskevská burza (MOEX) má zůstat zůstat zavřená minimálně do pondělí, 21.března. Ruská centrální banka uvedla, že Moskevská burza tento týden obchodování s akciemi neumožní. Jedná se tak o jedno z nejdelších uzavření akciového trhu v historii. Jeho tržní kapitalizace, i po 40% krachu před pozastavením 28. února, stále činí 700 miliard dolarů.
Ukrajinsko-ruská válka, den 14. Co se děje ve světě?
09.03.2022 Klíčové indexy amerického akciového trhu – Dow Jones, NASDAQ a S&P 500 – v úterý uzavřely dalším poklesem. Dne 9. března se kotace všech tří indexů pohybují v blízkosti svých lokálních minim, korekce pokračuje a s největší pravděpodobností bude pokračovat také pokles. Během uplynulého dne nedošlo k žádným důležitým makroekonomickým událostem ani k důležitým prohlášením představitelů Fedu. Devizový trh odpočíval, jako by slavil Mezinárodní den žen, a poprvé za poslední dva týdny vykazoval malou volatilitu a žádný trendový pohyb. Geopolitická situace ve východní Evropě zůstává složitá, ale v posledních dnech se bojovalo mnohem méně. Je nepravděpodobné, že by tato skutečnost svědčila o deeskalaci konfliktu, protože během tří kol jednání mezi Kyjevem a Moskvou nebylo dosaženo žádného pokroku. Zítra, 10. března, se v Turecku uskuteční setkání dvou ministrů zahraničí – Dmitrije Kuleby a Sergeje Lavrova. Jisté naděje na pozitivní výsledek samozřejmě existují, ale upřímně řečeno, v úspěch jednání nyní nikdo nevěří. Pozice ukrajinské a ruské strany jsou příliš rozdílné.
Pohonné hmoty v ČR lámou další rekordy, dvacet nejbohatších Rusů přišlo kvůli sankcím o 2,4 bilionu korun. Lukoil, jehož šéf z nich zchudl nejvíce, o 411 miliard korun, se už proti invazi staví
06.03.2022 Dvacet nejbohatších Rusů, zpravidla oligarchů, letos kvůli ukrajinské válce a západním sankcím přišlo dohromady v přepočtu o zhruba 2,35 bilionu korun. O tolik se podle výpočtu agentury Bloomberg ztenčil jejich majetek. V průměru tak každý z nejbohatších Rusů přišel o bezmála 120 miliard korun.
Ruská krize se nebude opakovat
03.03.2022 Naposledy mělo Rusko tak výrazný vliv na finanční trhy v roce 1998, kdy proběhla "ruská krize". Její ekonomické dopady na světovou ekonomiku však byly mnohem závažnější než dnes. Nyní jsou problémy následující: globální averze k riziku a rostoucí ceny komodit. Základy světové ekonomiky však zůstávají stabilní. Dopad současné situace na burzy je rovněž omezený a dočasný.
Americký trh před rozhovory mezi Ruskem a Ukrajinou doufá v mír
03.03.2022 Americký akciový trh ve středu vykázal silný růst, a to i přes negativní pozadí způsobené rusko-ukrajinským konfliktem. Americké akciové indexy ve středu zaznamenaly výrazné zisky: Dow +1,8 %, NASDAQ +1,6 %, S&P500 +1,9 %.
Ruské akcie kvůli invazi ztratily 13,2 bilionu korun hodnoty, což je výkon české ekonomiky za více než dva roky. Rusko vojensky destruuje Ukrajinu, svět hospodářsky destruuje Rusko
02.03.2022 Akcie ruských firem, které se obchodují na londýnské burze, přišly za poslední dva týdny o 98 procent své tržní hodnoty.
Americké akcie letos ztratily podle indexu S&P 500 devět procent
01.03.2022 Americké akcie od začátku roku ztratily podle indexu S&P 500 téměř devět procent. Německý index DAX a celoevropský Euro Stoxx 50 odepsaly přes 11 procent. Londýnský Index FTSE klesl od začátku roku o 1,2 procenta. ČTK to dnes řekl analytik společnosti Wood & Company Filip Louženský. Celý únor se podle něj nesl ve znamení konfliktu na Ukrajině, který se minulý týden rozhořel naplno a ovlivnil trhy po celém světě. Ty kvůli tomu navázaly na lednový pokles a povětšinou dál klesaly.
Otazník nad šokem pro Západ, budoucností rublu i reakcí Fedu
01.03.2022 Sentiment na globálních finančních trzích se neustále proměňuje, a to dnes směrem k horšímu. V hlavní roli předpokládáme nejistotu o dopadech sankcí na západní subjekty, ale také na inflaci a ekonomiku. Dodávky komodit z Ruska i Ukrajiny se komplikují i bez sankcí přímo namířených na tuto oblast. Jde o problémy s dopravou, vypořádáním obchodů, ale také omezením kapacit. To se projeví se zpožděním, poté co nyní Rusko přichází o zahraniční technologie a investice. Navíc se dál vynořují případy narušení dodavatelských řetězců.
Forex: Rusko směřuje do ekonomické izolace, rubl strmě padá
01.03.2022 Pozornost finančních trhů bude nadále upřena směrem k Ukrajině. Západ v průběhu uplynulých několika dní výrazně zpřísnil sankce vůči Rusku, které povedou k jeho ekonomické izolaci. Schváleno bylo odstřižení části ruských bank od systému SWIFT a zmrazeny byly také veškeré devizové rezervy ruské centrální banky u zahraničních institucí. Ta včera výrazně zvýšila úrokové sazby a došlo také k regulaci odlivu kapitálu ze země.
Forex: Ruská ekonomika míří do izolace
28.02.2022 Finanční trhy dnes silně reagovaly na další, tentokrát poměrně významné, zpřísnění sankcí vůči Rusku, ke kterému přistoupil Západ v průběhu uplynulého víkendu. Ty směřují k téměř úplné ekonomické izolaci Ruska od zbytku světa. Shodu nakonec Západ nalezl i v dosud nejspornějším bodu, čímž je odpojení od mezinárodního platebního systému SWIFT. To by se prozatím mělo týkat pouze vybraných bank, jejichž seznam není dosud znám.
Evropské akcie kvůli ruské invazi na Ukrajinu odepsaly 3,28 procenta
24.02.2022 Evropské akcie dnes vlivem ruské invaze na Ukrajinu výrazně oslabily. Panevropský index STOXX Europe 600 odepsal 3,28 procenta na 438,96 bodu a dostal se nejníže od loňského dubna. Zároveň je v pásmu korekce, což znamená, že z lednového maxima už klesl o více než deset procent.
Válka mezi Ruskem a Ukrajinou způsobuje prudký růst cen ropy a plynu
24.02.2022 Referenční ceny ropy okamžitě reagovaly na invazi ruské armády na Ukrajinu. Cena dubnových futures na Brent na londýnské burze ICE Futures tak ve čtvrtek vzrostla o 7 % na 101,21 USD za barel. Pozoruhodné je, že cena ropy Brent dnes poprvé od září 2014 překročila 100 USD. Na konci středečního obchodování byly tyto kontrakty na 96,84 USD.
Aktuálně: Dopady ruské invaze na mezinárodní trhy
24.02.2022 Ruský prezident Vladimir Putin brzy ráno ve čtvrtek 24.2.2022 vyhlásil „speciální vojenskou operaci“ a začala invaze na Ukrajinu. Pro svět a mezinárodní trhy to byl šok. Akciové trhy při otevření prudce klesly.
Ruské akcie klesly téměř o 50 procent, rubl je na historickém minimu
24.02.2022 Ruské akcie dnes dopoledne oslabily téměř o 50 procent a na rekordním minimu se ocitl ruský rubl. Investoři se ruských aktiv hromadně zbavují kvůli útoku ruských vojsk na Ukrajinu a kvůli dopadům, který tento krok bude mít na evropskou i globální ekonomiku. Hodnota akcií na burze v Moskvě tak spadla o více než 250 miliard dolarů (5,6 bilionu Kč). Centrální banka zahájila intervenci na devizových trzích, aby propad kurzu rublu mírnila.
Evropské akcie kvůli bojům na Ukrajině odepisují přes tři procenta
24.02.2022 Evropské akcie zahájily dnešní obchodování výrazným propadem, panevropský index STOXX Europe 600 odepisoval přes tři procenta a dostal se nejníže od loňského jara. Zároveň je v pásmu korekce, což znamená, že z lednového maxima už klesl o více než deset procent. Trh reaguje na oznámení ruského prezidenta Vladimira Putina, který řekl, že dal svolení ke speciální vojenské operaci na ukrajinském Donbasu.
Ranní okénko - Válka na Ukrajině představuje pro Evropu hrozbu stagflace
24.02.2022 Válka na Ukrajině začala. Dnes ve čtyři hodiny ráno oznámil ruský prezident Putin zahájení „vojenské operace“ na území Ukrajiny. Televizní projev následovaly první zprávy o výbuších a střelbě v řadě měst, včetně Kyjeva. Finanční trhy tak vstávají do úprku k „bezpečným přístavům“ a následující dny půjde o hlavní faktor ovlivňující dění. Ropa WTI stoupá od rána o 5 %, Rubl se vůči dolaru na mezibankovním trhu propadl o 10 % na nejslabší úroveň v historii a moskevská burza oznámila přerušení obchodování. Po znovuotevření, které se odehrálo před několika minutami, odepsal index MOEX přes 30 %.
Moskevská burza přerušila obchodování, rubl se propadl nejníže od roku 2016
24.02.2022 Moskevská burza přerušila obchodování na všech trzích. Uvedla to dnes ráno na svém webu skupina MOEX, která provozuje moskevskou burzu, s tím že obnovení obchodování oznámí později. Rubl se poté, co ruský prezident Vladimir Putin nařídil ozbrojenou invazi na Ukrajinu, propadl nejníže od roku 2016.
Související klíčová slova:
FOREX | Bitcoin | Intervence | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Inflace | OECD | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Devizové rezervy | Kanada | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Daně | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Transakce | Bloomberg | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Devizový trh | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Euro | Evropská komise (EK) | Index FTSE 100 | Fed | Finanční trhy | Futures | G7 | Hedge | Holubice | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Long | MMF | MT4 | Margin | Měna | Finanční instituce | Měny | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | P/E | Portfolio | Pozice | Příkaz | Rally | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Směnný kurz | Spotová cena | Stagflace | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Výkonnost | Výnos | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Euro STOXX | Regulátor | Evropa | Panevropský index | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | FTSE | Komerční banka | Patria | Americký prezident | Indexy | OSN | Americká lehká ropa | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | EU | Ekonom | Byznys | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Ceny komodit | Optimismus | Výsledky | Strach | Investiční příležitost | Intervenovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Aktuální kurzy | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeový fond | USDX | Český statistický úřad | Makrodata | LYNX | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Raiffeisenbank | Index | Akcie dnes | Akcie Sberbank | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Banka | Barel ropy | Brent | Cena | Cena ropy brent | Cena za barel ropy | CZK | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Elektřina | Etoro | Eura | Euro Stoxx 50 | EURRUB | Evropská banka | Graf | Guvernér ČNB | Hodnota akcií | Index S&P 500 | Instrumenty | Investiční | Investing | Investování do akcií | ISM | Jak investovat | Jeden dolar | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komoditní | Kurs měny | Kursy | Kurz rublu | Kurz rublu k dolaru | Kurzy | Makroekonomické ukazatele | Management | Markets | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dolaru | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Obchodování s dluhopisy | Oslabení měny | Pád akcií | Patria.cz | Pro investory | Prodej dluhopisů | Pšenice | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Směnné kurzy | Société Générale | Spekulace na pokles | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Světové ceny ropy | SWIFT | Trh | Twitter | USDRUB | Výprodej | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu rublu | Webinář | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | Benzín | Ekonomika EU | Indie | Intermediate | ROCE | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | GDR | Úvěr | Světové ekonomiky | Komise | Rozhovor | Burza dnes | Burze | Unicredit | MSCI | Investing.com | NATO | BBC | The Guardian | Finanční trhy dnes | Zvyšování sazeb | Thomson Reuters | Uložení peněz | HUF/EUR | Čínská centrální banka | Dovoz ropy | Trading Economics | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | Averze k riziku | Výnosová křivka | Energie | Podnikatelé | Ekonomické indikátory | Přehled | Rosněfť | Agentura Reuters | Sázet | Futures kontrakty | Forbes | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Akcie bank | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | Intervence centrální banky | Vladimir Putin | Americké akciové indexy | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Rizikovější aktiva | Fitch Ratings | Summit EU | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Úvěrový rating | Kryptoměny | Index Nikkei | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Akciové trhy ve Spojených státech | Americké indexy | Evropský trh | Nejistota | Tempo růstu | Zajištění | FTSE 100 | Kapitalizace | Výhled | Prodávat akcie | Rekordní minima | Britská vláda | Propad akcií | Konsensus | Mzdy | Celoevropský Euro Stoxx 50 | Makléřské společnosti | Hospodářská situace | Bankovní domy | Průzkum | Krize | Indikátor vývoje cen akcií | Výnosy | Česká vláda | Odliv kapitálu | Indikátor důvěry | Příjmy | Měny&Sazby | ČTK | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | Devizy | Akcie firem | Obchody s akciemi | Ruské akcie | Inflace ve světě | Americký akciový trh | Jerome Powell | Kapitalizace akciového trhu | Elektronické obchody | Asijské trhy | Akcie ruských firem | Index MOEX | EUR/RUB | Wood & Company | Trhy dnes | Bitcoiny | Vývoj na finančních trzích | Podniky | Evropské akciové trhy | Long signál | Inflace v eurozóně | Forint | Index RTS | Ether | Index Stoxx 600 | Hlavní akciový index | Nové peníze | Trh s ropou | Ruská centrální banka | Cena plynu | Signál na akcie | Jiné měny | EK | Evropská komise | Refinitiv | Čínské firmy | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Majetek | Obchodovat s akciemi | Makroekonomické statistiky | Slabší euro | Ceny zemního plynu | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Státní fond | Cena zemního plynu | Statistický úřad | Ruský akciový trh | Zahraniční investoři | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Guvernér Fedu | Omezení dodávek ropy | Akcie a ETF | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Výkonný ředitel | Vývoj české ekonomiky | Cena niklu | Akcie podniku | Pohonné hmoty | Cena žlutého kovu | Depozitní sazby | Pozornost finančních trhů | Nárůst cen ropy | Očekávání trhu | Pohonné hmoty v Česku | Spotová cena zlata | Hypotéky v Česku | Trinity Bank | Manažer Hedge Fondu | Deficit | Německá vláda | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Objem | Obchod | Státní investiční fond | Vyšší sazby | Statistické údaje | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Firma | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Global Markets | Obchodovat na burze | Růst cen | Server BBC | Bilance | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Vývoj trhu | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Vicepremiér | Ekonomická důvěra | Růst české ekonomiky | Financovat | HUF | PLN | Na burze | Rozvoj | Problémy | NAFTA | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Soukromý sektor | GBP/EUR | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Moskva | Embraer | Časopis Forbes | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Míra | Jaderné elektrárny | Úroky | Měnové politiky | Hypotéky | Předseda | Americké centrální banky | Eurokomisař | TASS | NERV | Yandex | Roční růst | KLDR | SSE Composite | Peking | Nejistoty na finančních trzích | Předpokládaný vývoj | Eskalace konfliktu | Washington | Hlavní rizika | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Von der Leyenová | Geopolitická situace | Podnik | Ukazatele | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Nejnovější statistické údaje | Ceny energií | Akciový index MOEX | MOEX | List The Guardian | Krach | Prezident | Google | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Trhy | Ursula von der Leyenová | Ratingová agentura Fitch | Impérium | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Meziroční růst | Certifikace | Vysoká inflace | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | Zlepšení | Obchody | Výdaje | Nakoupené akcie | Americký ISM | SEC | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Valuace | COVID-19 | Kukuřice | TS Lombard | Konjunkturální průzkum | Zpřesněný odhad | Tržní úrokové sazby | Vývoj | Šok | Martin Gürtler | Londýnský index | Propad rublu | WP | Zásoby ropy v USA | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Short-selling | Spekulace na pokles cen | Olaf Scholz | Další vývoj | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Evropské země | Letectví | Největší propad | Spotřebitelé | Počet nakažených | Tiskové agentury | Texas | Hlavní americké indexy | Katar | Návrh zákona | Domácnosti | Výrobce letadel | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Růst | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Potenciál | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Unijní země | Sberbank | Ekonomiky | Války | Organizace | Závislost | Práce | Údaje | Thierry Breton | Raketový útok | Obchodovat s cennými papíry | Prezident Vladimir Putin | Pohonné hmoty v ČR | Pesimistické odhady | Nemovitosti v ČR | Znárodnění | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | IMF | Long signál na akcie | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | Statistiky | USD za barel | Rizikové averze | Propad ceny | S&P500 | Dílčí index | Kontrakty na ropu | Finanční pomoc | Nizozemsko | Mimořádná situace | Posílení | Omezení pohybu | Omezení pohybu kapitálu | Premiéři zemí Evropské unie | Joe Biden | Evropské méně | Data z trhu práce | Cenový pokles | Tempo růstu spotřebitelských cen | Ministerstvo hospodářství | Osobní příjmy | Pozastavit obchodování | Růst výnosů | Soud | Dovoz | Vývoz | Regulační orgány | Bezpečnost | Členské státy | RBI | Vývoj ekonomiky | Velké peníze | Spekulovat | JDE | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Vagit Alekperov | Lukoil | Norilsk Nickel | Střední Evropa | Ruské úřady | Rally na ropě | Index Nikkei 225 | Covid | Státní pomoc | Příjmy a výdaje | Sankce proti Rusku | ONS | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Ceny | Technologické společnosti | Rostoucí ceny komodit | Životní úroveň | Odhady HDP | Plynárenské společnosti | Nikl | Důvěra | Pandemická situace | Coca-Cola | Ruská vláda | Americký soud | Odborníci | Obchodování s ropou | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Biden | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Měnový fond | Množství peněz | Elvira Nabiullinová | Futures na ropu | Indikátor vývoje cen | Státy Evropské unie | Ruské společnosti | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Roskosmos | Dmitrij Rogozin | Refinitiv Eikon | Rostoucí ceny ropy | Nejlepší čínské akcie | Josep Borrell | VTB | Londýnská akciová burza | Poslanci Evropského parlamentu | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Růstový trend | Odliv peněz | Rizika a příležitosti | Akcie Boeing | Intervenovat na devizovém trhu | Mnoho peněz | Silný růst | Poptávka po nemovitostech | Prudký růst cen | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | LME | Rostoucí ceny | Objednávky | Hlavní indikátor | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Oslabení | Prodejní ceny | Guvernérka ruské centrální banky | KOL | Zajištění proti inflaci | Údaje o nezaměstnanosti | Největší americká banka | Cíle | Příležitosti | Lídři G7 | Dodávky plynu | Prodej | Shortování | McDonald's | Cyklus zvyšování sazeb | Stažení akcií | Technologie | Vývoj měnového páru USD/RUB | Analytici JPMorgan | Americký trh | Odvětví | Pokles poptávky | Rekord | Rekordní minimum | Sankce Spojených států | Norilsk | Aktuální prognózy | Vratislav Zámiš | Akciové obchodování | První odhad | Tokeny | David Vagenknecht | Dodávky plynu do Evropy | Společnosti | Guardian | Opatření | Dna | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Indexy amerického akciového trhu | Energetika | Ceny plynu | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Zvýšení základní úrokové sazby | Pozornost | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Meta | Společnost | Ruský plynovod | Spotřebitelské ceny v Británii | RIA Novosti | TIM | Ruský trh | RTS | Omikron | 3М | Zlotý | Počet případů koronaviru | Závazky vůči věřitelům | PGNiG | Základní sazba | Odvětví cestovního ruchu | MTI | Agentura MTI | Hodnoty měny | Ocel | Ruský plyn | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Analytik trhů | Instituce | Základní úrok | Rusko dnes | OFZ | Dluhopisy OFZ | Futures na americké akciové indexy | Útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruský prezident Vladimir Putin | Prezident Putin | Rusko-Ukrajinská krize | Konflikt na Ukrajině | Ukrajinská krize | Ruské síly | Ruské banky | Alfa Bank | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Cena plynu pro evropský trh | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Green Deal | Index ropy | Dílčí index ropy | Index ropy a plynu | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Lídři zemí EU | Kyjev | Burza v Moskvě | RDIF | Rusko a Ukrajina | MWh | Uzavření vzdušného prostoru | Ruská aktiva | Situace na Ukrajině | Čínské trhy | Filip Louženský | Japonský Nikkei 225 | Velkoobchodní cena plynu | Rheinmetall | Ruské finanční trhy | Ruský státní investiční fond | Ruská krize | Ruský kapitálový trh | Situace v Rusku | Bankers Trust | Long-Term Capital Management | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | NICKEL | Sankce Západu | APP | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Nord Stream 1 | Balík sankcí | Úroky z dolarových dluhopisů | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Akcie ZTE | ZTE | Ruská vesmírná agentura | Ruská burza | Moskevská burza MOEX | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Ruští zákonodárci | Stažení ruských firem | Dolní komora ruského parlamentu | Zelenskyj | Dovoz ruské ropy | Invaze v ekonomice | Spory kolem ruského plynu | Počet občanů | Počet občanů Evropské unie | Nové investice | Softline
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot
|
|