Neděle 15. února 2026 03:13
reklama
RebelsFunding NEW 2
reklama
RebelsFunding NEW 2
reklama
Fintokei Payouty
reklama
RebelsFunding NEW 2

Historická výkonnost

img

Šokující předpovědi pro rok 2026

02.12.2025 Budoucnost se téměř nikdy neodvíjí jasným směrem. Ať už jde o technologie, kulturu nebo politiku, ke klíčovým změnám a razantním výkyvům dochází téměř každoročně. A právě tehdy přichází na řadu Šokující předpovědi od Saxo Bank. Nejde o domácí pohled ani o prognózu – jsou to myšlenkové experimenty s nízkou pravděpodobností a velkým dopadem, jejichž cílem je rozvíjet představivost a rozvířit debatu o tom, co by se mohlo stát, když by se věci pohnuly neočekávaným směrem.
C:\fakepath\sp-500-10112025-uvod.png

Akciové indexy: Index S&P 500 - symbol amerického akciového trhu (9. díl)

10.11.2025 Pokud existuje jeden index, který nejlépe vystihuje dění na americkém akciovém trhu, pak je to index S&P 500. Tento index sleduje vývoj 500 největších veřejně obchodovaných společností ve Spojených státech a je brán jako barometr amerického akciového trhu.
C:\fakepath\indexy-28072025-uvod.png

Akciové indexy podle velikostí společností (4. díl)

28.07.2025 V předchozích dílech jsme si vysvětlili, co jsou akciové indexy, jak se sestavují a jaké mají funkce. Dnes se zaměříme na to, jak se indexy dělí podle velikosti společností, které je tvoří. Velikost společností zahrnutých v indexu totiž zásadně ovlivňuje jeho chování, rizikovost i výnosový potenciál. Pro investory je proto důležité rozumět, jaké typy indexů existují a jaké mají specifika.
C:\fakepath\Fxstreet-purple-23062025-1.png

Zlato a hlavní akciové indexy: Výkonnost a volatilita

23.06.2025 Zlato, společně s akciovými indexy jako je například S&P 500, patří mezi nejpopulárnější a nejvíce obchodovaná aktiva. V tomto článku se zaměříme na jeho historickou výkonnost, volatilitu a korelace těchto aktiv z pohledu tradera. Zároveň, pokud budete chtít nastudovat tuto problematiku více do hloubky, uvnitř článku na vás čeká ebook zdarma.
C:\fakepath\burza-11062025.jpg

Burzovní almanach: Co nám říká historie v týdnu 9.–15. června?

11.06.2025 Burzovní almanach je fascinující nástroj, který mapuje historický vývoj finančních trhů den po dni. Nabízí přehled významných událostí, sezónních trendů, nečekaných pohybů a tržních vzorců, které se v daných obdobích opakují. Týden od 9. do 15. června je z hlediska historie poměrně bohatý – pojďme se podívat, co se v tomto období v minulosti událo.
img

Fidelity International: Jak mohou neutrální akciové strategie využít sílu volatility

16.05.2025 Nedávné výkyvy na trhu zvýšily obavy investorů do akcií z volatility trhu. Na rozdíl od toho, aby investoři vnímali volatilitu jako možnou potenciální ztrátu, mohou současné tržní podmínky vnímat také jako příležitosti. V následujícím článku se zabýváme tím, jak mohou strategie tržně neutrálního přístupu k akciím pomoci portfolio stabilizovat.
img

US100 klesá o 1,78 %, prosincová rally slábne

30.12.2024 Široký výprodej technologického sektoru dnes výrazně ovlivňuje americké trhy. K poklesu přispívají klíčoví hráči jako Broadcom (AVGO.US) (-3,31 %), Microsoft (MSFT.US) (-1,68 %) a Salesforce (CRM.US) (-1,74 %). Nejvýraznější poklesy jsou patrné v oblasti polovodičů, kde společnosti jako Micron Technology (MU.US) (-4,37 %) a AMD (AMD.US) (-1,83 %) zaznamenávají výrazné ztráty.
C:\fakepath\Wall_Street_trader.png

Září nebývá pro akcie přívětivé

02.09.2024 Index S&P 500 letos přidal už 18 % a téměř smazal ztráty z letního výprodeje. Obchoduje se tak v blízkosti historických maxim nad 5600 body.
C:\fakepath\akcie-21042024.png

Akcie: Kolik se dá vydělat na akciovém trhu (díl 10.)

22.04.2024 Lidé investují proto, že chtějí zhodnotit své peníze, ale řada investorů mívá často nepřiměřená očekávání o tom, kolik se na akciovém trhu dá vydělat. Nejlepší představu o průměrném výdělku na akciovém trhu nám poskytnou informace o výkonu akciových indexů. V dnešním posledním díle našeho seriálu se dozvíte, kolik je průměrný výkon amerických akciových indexů S&P 500 a Nasdaq 100 a zda se dá více vydělat investováním do indexu S&P 500 nebo do indexu Nasdaq 100.
C:\fakepath\robot-AI-15022024.jpg

5 Najlepších AI nástrojov na obchodovanie a investovanie

15.02.2024 Nástroje umelej inteligencie (AI) môžu pomôcť obchodníkom či investorom robiť lepšie rozhodnutia na finančných trhoch, či už ide o forex, krypto, alebo akcie. Poďme sa pozrieť na 5 AI nástrojov, ktoré môžete začať ihneď používať pre lepšie výsledky.
img

Trh čeká na výsledky společnosti Amazon za 4. čtvrtletí 2023

01.02.2024 Dnes po uzavření trhu na Wall Street oznámí společnost Amazon (AMZN.US), gigant v oblasti elektronického obchodu, své hospodářské výsledky za čtvrté čtvrtletí roku 2023. Investoři netrpělivě očekávají další silné výsledky, přičemž se předpokládají rekordní tržby a pokračující růst v klíčových segmentech. Analytici bedlivě sledují cloud computingovou odnož Amazonu, AWS, která je hlavním motorem inovací a budoucího potenciálu.
C:\fakepath\sp500-31082023-1.jpg

Co se můžeme naučit z historie výkonnosti indexu S&P 500

31.08.2023 Investoři rádi hledí do budoucna a snaží se odhadnout, kam se trhy vydají a která akcie bude příští Nvidia, která jenom za letošní rok 2023 nadělila investorům výnos skoro 340 %. Někdy ale není od věci podívat se do historie a podívat se třeba na to, jak si vedl americký akciový index S&P 500. Historická data nám prozradí velmi zajímavé věci, které mohou zejména méně zkušeným investorům pomoci v jejich vlastním investování.
C:\fakepath\etf-12052025.png

Seriál o ETF: Podle čeho vybrat ten správný ETF (díl 12.)

12.05.2023 Na světě je aktuálně registrováno přes 8 000 Exchange Traded Funds, investoři si tedy mohou vybírat z opravdu velké nabídky. Než tedy začnete do ETF investovat, je velmi dobré zamyslet se, podle čeho vybrat ten správný ETF, abyste ze všech možných ETFs vybrali ten, který nejlépe splní vaše investiční cíle a očekávání.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-overtrading.jpg

Nadměrné obchodování a jak se mu vyvarovat

01.02.2023 Jste si jistí, že obchodujete ve zdravé míře? Nadměrné obchodování je jedním z průvodních znaků závislosti na obchodování. Typické pro overtrading je, že jím postižení jedinci si vlastně ani neuvědomují, že mají problém. Nezřídka pak skončí s vyluxovaným účtem. V dnešním článku se proto podíváme, jak nadměrné obchodování identifikovat i jak se mu vyvarovat.
img

EUR/USD má tendenci v prosinci posílit

05.12.2022 Historie ukazuje, že jednotná měna má tendenci vůči dolaru posílit a po nárůstu větším než 5 % je ale laťka další sezónní pohody mnohem výš.
img

Fidelity International: Růst sazeb není vždy špatný, pokud máte strategie s nízkou volatilitou

23.02.2022 Základní pravidla jsou atraktivní, ale to neznamená, že vždy fungují. Například rostoucí výnosy dluhopisů neznamenají automaticky špatnou zprávu pro strategie s nízkou volatilitou; pochopení proč však vyžaduje bližší pohled na síly, které pohánějí každý cyklus zvyšování sazeb.
C:\\fakepath\\akcie-03022021.png

Jak vybírat akcie do vašeho portfolia?

03.02.2021 Stanovení správných kritérií pro výběr akcií jsou jedním z hlavních předpokladů úspěšného investování. Kde ale začít? Na začátku je důležité stanovit si, jaký typ investora/obchodníka jste vy sami. Jste konzervativní investor a snažíte se co nejvíce eliminovat riziko ztráty? Nebo preferujete riskantnější příležitosti s větší návratností a zajímají vás spíše nové společnosti na trhu, než profláknuté indexy a akcie?
Související klíčová slova: Naprogramování | ETF sledující large cap | Obchodování zlata | Zpracování dat | S&P MicroCap Index | AMZN.US | Vyplácené dividendy | S&P MidCap 400 | TradingView | Zkušenosti | Snížení úroků | Úplný začátečník | Moderní ekonomie | Pandemický rok | Obchodník | Siemens Energy | Největší společnost | MSCI USA Mega Cap Select Index | Russell Microcap Index | Cap | Držení obchodu | Prezident Biden | Světové akcie | Největší ETFs | YouTube | Jaké instrumenty má ETF | Cyklus zvyšování sazeb | Vstupy | Alphabet | MUFG | iShares MSCI Europe Mid Cap UCITS ETF | Německá společnost SAP | Europe | Amundi MSCI USA Ex Mega Cap UCITS ETF | Odvětví těžby ropy | Tržní kapitalizace firem | Největší ETF na světě | Společnost Mattel | EUR | Standard Statistics Company | Británie | Trend | Citlivost trhu | Výnosy dluhopisů | SPDR Russell 2000 US Small Cap UCITS | Vybrat ten správný ETF | Vanguard S&P 500 | První fond sledující index S&P 500 | Russell Midcap Index | Výnosový potenciál | S&P MicroCap | Diverzifikace | Vydělat na akciovém trhu | Obchodování v praxi | Společnost GM | American Telephone & Telegraph Company | Průměrná výkonnost indexů | Group | Pády indexu Nasdaq 100 | Investování do akcií pro začátečníky | První ETF v historii | ZPRR | Obchodování CFD | Pojišťovna | Interactive Brokers | Korelace | Výkyvy | Vysoké riziko | Roční výnos indexu | Historie indexu S&P 500 | Aktiva | Technologický vývoj | ETF sledující mega cap | E*Trade | Korelace zlata | Hlavní kanadské indexy | Výzkumy | Finsko | Volatilita | STOXX Europe Small 200 Index | S&P 500 Top 50 | Akciové trhy | Bez poplatku | Berkshire Hathaway | Index vážený podle tržní kapitalizace | Kolaps | MSCI USA Ex Mega Cap | Zveřejnění výsledků | Pozitivní roky | Pravděpodobnost | John Kenneth Galbraith | Inflace | Vanguard First Index Investment | Goldman Sachs | Statistics | Podíl na trhu | Likvidace účtu | Vážený podle tržní kapitalizace | QDVV | Akcie v indexu | Nabídka | Investice do indexu S&P 500 Top 50 | Danske Bank | Ztráty peněz | Mega cap společnosti | Světové small caps | iShares Micro-Cap ETF | Analytický tým FXstreet.cz | Russell 2000 Index | MSCI Europe Mid Cap | Obavy investorů | American Telephone & Telegraph | MSCI USA Ex Mega Cap Index | Velké problémy | Flughafen Zurich | Base Value | Neefektivita | Nálady na trhu | Společnost Halliburton | Facebook | iShares Core S&P Mid-Cap ETF | GDP | Kanadské indexy | Cena zlata | MSCI Europe Mid Cap Index | Investing | Russell 2000 UCITS ETF | Pandemický rok 2020 | Market capitalisation | Prasknutí dot.com bubliny | Americký akciový index | Reakce trhu na různé události | Float-adjusted | Bankrate.com | Růst sazeb | Větší ztráty | Skupiny akcií | Společnosti obchodované | Burzovní almanach | Směrnice | Derek Halpenny | Správný ETF | Porovnání výkonnosti | Poměr ziskových a ztrátových roků | General Mills | Průměrné propady trhu | Poplatky | Russell 2000 Index Factsheet | Historie v investování | Vývoj finančních trhů | Zvyšování sazeb | Russell Midcap | Akcie obchodované | Amundi MSCI USA Ex Mega Cap UCITS | Období dot.com krize | Výkonnost akciových indexů | IJH | Microsoft (MSFT.US) | Dividendy | Ferrari | Online obchodování | Large cap společnosti | Výše aktiv pod správou | První americký akciový index | Ceny aktiv | Založení fondu | Posílení | STOXX Europe Small 200 | New York | Inflační indexy (CPI, PPI) | Indexy zaměřené na micro cap | SPDR Russell 2000 US Small Cap UCITS ETF | Makléřské firmy | První ETF | Analýza trhu | Nejstarší společnosti v indexu | justETF | Pomocníci s disciplínou | Výprodeje | Exchange | Největší ETF | Historické výkony | Indexový fond | Exchange Traded Funds | Indexy S&P | Společnost Biogen | Výnos indexu S&P 500 | Bubliny | První burzovně obchodovaný fond | UCITS | Saxo | Float-adjusted market cap | Micro cap společnosti | Invesco Russell 2000 UCITS ETF | Americké micro cap | S&P 500 ETF | International Business Machines Corporation | American Telephone | Excelová tabulka | Irsko | Marika Čupa pro portál FXstreet.cz | Nikkei 500 Mid Cap | Směřování trhu | Negativní dopad | Barometr amerického akciového trhu | Měnový řád | S&P 500 Top 50 Index | P/E | Potenciál růstu | Vývoj cen akcií | Peníze | Reálné výnosy dluhopisů | Tržní podmínky | Brent | Sezónní výkyvy | Politika | Období finanční krize | Rozhodnutí centrálních bank | Společnosti na burze | Jüan | Očekávání | ETF sledující large cap indexy | Roční zhodnocení | Světové finanční trhy | Dánský Novo Nordisk | Vyšší výnosy | Libération | SpaceX | Investice do indexu S&P | Morningstar | Top 50 Mega Cap | Zavádění cel | Války na Ukrajině | Průměrné propady | Deprese | Nejstarší společnosti | ETF Trust | EURO STOXX 50 | Standard & Poor's | Pády indexu Nasdaq | Vláda Spojených států | Období po dot-com krachu | Jaký ETF zvolit | Budoucnost | Růst | Americký S&P 500 | Profesionálové | Příležitosti | Itálie | Invesco | Jak se indexy dělí | Vanguard | MiFID II | | MetaTrader | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Nacistické Německo | John C. Bogle | Base value | Charles Schwab | Párové obchodování | L.F. Investment | Obchodné signály | MSCI World Small Cap | Použití finanční páky | Úroveň zkušeností | Swiss | Co je index Nasdaq 100? | CBOE | Tempo poklesu | Výhled | AWS | Společnosti v indexu S&P 500 | Časový rámec pro investování | Pochybnosti | WSJ | Micron | AI portál | Farmaceutické firmy | O společnosti | Oznámení | Velká Británie | Tabulační systémy | Akcie ze sektoru informačních technologií | ETF sledující small cap indexy | Investopedia | Trade Ideas | Top 50 Mega Cap index | Německý index | Chování | CySEC | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | iShares Core S&P 500 | Více peněz | Reálné výnosy | S&P MidCap 400 Index | Negativní události | Zasedání centrálních bank | Thyssenkrupp | Stock Hero | Bear Stearns | Analýzy | Portál FXstreet.cz | Caterpillar | Nasdaq100 | Investujte zodpovědně | ETF sledující micro cap | Výkon amerických akciových indexů | Trh | Sezónnost | MSCI | Russell Microcap | Ocenění společnosti | Znalosti ekonomie | Zisk na akcii (EPS) | Micron Technology (MU.US) | Všechny akcie | Small cap společnosti | Rozdílové smlouvy | Kapitálový trh | Index | Prezidentská debata | Standard & Poor's 500 | Vyšší náklady | Historická výkonnost indexů | Výkon | Amerika | Vanguard 500 Index | Monex | Korelace s akciemi | Historický vývoj | Offshore jüan | Eura | SPY | Komise | Propady trhu | Nejistoty | Celý akciový trh | Slickcharts | Bílý dům | Mistrovství světa ve fotbale | Vakcinace | FinTech | Náročné období | Výkonnost a volatilita | Tempo zvyšování úrokových sazeb | ETF sledující small cap | René Remšík | Tržní kapitalizace | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Akcie padají | S&P | Ekonomiky | Mid cap společnosti | Výkonnost indexu | EXSE | Unie | Nikkei 500 Mid Cap Index | Sázky | Zpráva | Reakce trhu | Prasknutí bubliny | Hospodářské krize | Akciové indexy | Boom | Výkyvy trhu | Centrální banky | Airbus | Utilities | Společnost State Street | Momentum investování | Výrazný růst | Covid | Reakce trhů | Třetí největší ETF | Výše poplatků | Průměrný roční výnos indexu | Offshore | První burzovní index | xStation | Ztráta času | MSCI Europe Micro Cap Index | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Large cap indexy | Role indexu S&P 500 | Ekonomové | Mid cap indexy | MSCI USA Ex Mega Cap UCITS ETF | Telecom Italia | iShares MSCI Europe Mid Cap UCITS | Virgin Galactic | Standard & Poor’s Depositary Receipts | Index vážený | Pozornost | Assets Under Management | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Small-cap indexy | Dollar Cost Averaging | Nižší ziskovost | Bydlení | Rok 2020 | MSCI USA | Výsledky společnosti | Factsheet | Moderní historie | Velký hráč | Overtrading | Očekávání analytiků | Leva | Federal Realty | Veřejně obchodované ETF | Ropa Brent | Spider | Graf | Investování do ETF | Bilion | Množství ETFs | Náhoda | Inflační indexy | ETF sledující mid cap indexy | Období nejistoty | Redenominace | Významné tržní pohyby | Bogle | Byznysové využití | Obchodní plán | Rekordní příjmy | Mr. Cooper Group | Mega cap indexy | Domácnosti | Investiční doporučení | Meta (Facebook) | Brokers | Korelační koeficienty | G10 | SPDR® S&P 500® ETF Trust | Neutrální strategie | Společnost SAP | Applied Materials | Aktuální tržní kapitalizace | Index S&P SmallCap 600 | Research | Investovat do indexu S&P 500 | Foreign Exchange | Dot.com | Znalosti historie | Výkon mid cap akcií | Výrazné ztráty | SPDR Portfolio S&P 400 Mid Cap | SuperMicro | Podnikání | Norsko | ChainGPT | Akciový index | Index Nasdaq Composite | Současní lídři | Společnosti | Čistý zisk | Nejlikvidnější akcie | Technický pohled | Signal Stack | Volatility | eXchange | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Umělá inteligence | Směřování trhů | Invesco S&P 500 Top 50 ETF | Investice do umělé inteligence | Finanční společnosti | Rizika nadměrného obchodování | Vice | Náklady | State Street | iShares STOXX Europe Small 200 UCITS | ETF | BNP Paribas | Eskalace | MSFT.US | iShares Micro-Cap | Francouzská společnost | Extrémní růsty | Momentum | Hlavní akciové indexy | Mr. Cooper | Výkonnost zlata | Finance | S&P SmallCap 600 | Dot.com krize | S&P 500 Top 50 ETF | Ředitel společnosti | Velikost ETF | Data o výkonnosti indexů | Indexové ETF | SPDR S&P 500 ETF Trust | Analytici | Indexy zaměřené na large cap | Roční výkon | Strategie pro investování | Monex Europe | Závislost | Potenciál dalšího růstu | Invesco S&P 500 Top 50 | Zadluženost | Strategie Buy and Hold | Výkon indexu | Typy nadměrného obchodování | Invesco Russell 2000 UCITS | XLG | Kvalitní akcie | Equity | Marketingová komunikace | Vztah k riziku | Fortune | CL | Index volatility | Obchodníci | Celkový roční výkon | Maloobchodní tržby | Vývoj | Historická výkonnost indexu S&P 500 | SPDR Portfolio S&P 400 Mid Cap ETF | Tržní nálada | Zisková období | Indikátor | Svět investování | Micro cap indexy | Časový rámec | TrendSpider | Webináře | Alphabet (Google) | Výnosy | Rizikovost | Investiční poradenství | Fidelity Funds | Poptávka | Obchodovat | JPMorgan Chase | Americké akcie | Geografie | Efektivní obchodování | Micron Technology | Poměrové ukazatele | Společnost Eli Lilly | Růst HDP | Tržní chování | Co je index S&P 500? | iShares | Německý index DAX | Historie pádů | Počasí | Očekávání trhu | Riziko ztráty | EUR/USD | Louis Vuitton Moet Hennessy | ETF sledující mid cap | Poskytovatelé indexů | Varování | FRED | Aktiva pod správou | Russell 2000 US Small Cap UCITS ETF | Uzavření trhů | Jak si vedl akciový index | Průměrný výnos | Spotřebitelská důvěra | SWIFT | Uchovatel hodnoty | Pády indexu | Amazon Web Services | Video | Problémy | Propad trhu | Měnové politiky | MIFID | Ropa | Roční výnos indexu S&P 500 | Konkrétní instrumenty | Jak vybírat akcie | Zranitelnost trhů | AI Trendz | ETF sledující mega cap indexy | Investiční styl | Japonský index | Simon Harvey | Hennessy | Londýnský index FTSE 100 | Index Russell | USA | Dividendový výnos | Smart kontrakty | Fond sledující index S&P 500 | Small caps | Platforma | Index FTSE 100 | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Burzovní index | Globální finanční krize | Dow Jones | Silicon Valley | Politika centrálních bank | Makroekonomická data | Miliardy dolarů | Pohádkové zisky | AI | Výkonnost akcií 500 | Pohyby akcií | Firemní výsledky | Indexy zaměřené na mid cap | Historie pádů a růstů | ETFs | Tým Admiral Markets | Nadměrné obchodování | Investiční cíle | Společnost AT&T | Investování do akcií | Pandemie | Vanguard S&P 500 ETF | Nálada na trhu | Technické indikátory | Výkyvy na trhu | Jeremy Stretch | Společnost Nvidia | Nepřiměřená očekávání | Americké micro cap společnosti | Evropské společnosti | Zvyšování úrokových sazeb | Vanguard 500 Index Fund | Vývoj akciového indexu | Investovat | Komoditní | Volby | Sazby | Vanguard First Index Investment Trust | Historie | Burze | Jednotlivé akcie | Úrokové sazby | Firmy | Santa Claus Rally | ETF sledující micro cap indexy | Výkonnost ETF | Masivní výprodeje | Mega Cap | Energetické tituly | Micro-Cap ETF | Zajištění | Propad trhů | Partnerství | Novo Nordisk | Financial Industry Regulatory Authority | Komise v přenesené pravomoci | Indexy zaměřené na small cap | International Business Machines | Nápad | Fed | Trading | Analytický tým | iShares STOXX Europe Small 200 UCITS ETF | Cena akcií na burze | iShares MSCI | Podnikání na kapitálovém trhu | NASDAQ 100 | Odvětví | Extrémní propady | Účastníci trhu | Investování | Belgie | Obchodní příležitosti | SPMD | Trhy | Trade | MSCI Europe Micro Cap | Bankrate | FTSE | Vyšší riziko | Apple Podcasts | Potravinářská společnost | Strategie Dollar Cost Averaging | Rizika | Období dot.com | Investiční účely | iShares Core S&P 500 ETF | Benjamin Graham | Portugalsko | Fond | Svět indexového investování | Manažeři | Historická výkonnost akciových indexů | Sestavování portfolia | Japonský index Nikkei 225 | Obrovský vliv | Amazon | Obchodování s finančními instrumenty | Dánsko | Oblasti umělé inteligence | Federal Realty Investment | První obchod | Americký ekonom | Informace o výkonu akciových indexů | Ondřej Hartman | Tesla | Americký akciový index S&P 500 | Low | Španělsko | Ekonomický růst | IWC | Vyplacené dividendy | Americké trhy | Celkový roční výkon indexu | Předčasné vstupy | Negativní roky | Poradenství | Nestlé | Automaty | Investors | Na burze | Společnost | Zpřísňování měnové politiky | Velké firmy | Co jsou akciové indexy | Algoritmické obchodovanie | Dlouhodobé strategie | Ztráta | FXstreet | Přespřílišné obchodování | Obchod | Purple Trading | Tomáš Raputa | Tradeři | Francouzský index | MSCI All Country World | Eskalace konfliktu | Legendární investor | S&P 500 ETF Trust | Riziko | Býci vs. medvědi | Pokles výnosů | Swiss Life | MSCI World Index | Yahoo Finance | RSI | AOS | Meta | Portfolio | Nástroj | Nadšení | Buffett | UCITS ETF | Karty | Čína | Naučte se obchodovat | Ceny | Siemens | Tržní pohyby | Financování | Recese | Pokles | Pohyby na trhu | FTSE 100 | Mondelez | Hubnutí | Války | Centrální banka | Předpovědi | Novo | Berkshire | Salesforce | Salesforce (CRM.US) | SMA | Yahoo | Biliony | Divergence | MACD | Mondelez International | Nedostatky | Výkon trhu | Stratég | Broadcom | Amazon (AMZN.US) | Negativní korelace | Anomálie | Velké společnosti | Indexové fondy | Commerzbank | Vysoké zhodnocení | Výnos | eBook | Podcast | Index DOW | IHNED | ČEZ | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | Roční výkonnost | Algoritmy | CEO | 256/2004 | Dobrá zpráva | Burzovně obchodovaný fond | ERÚ | Minulá výkonnost | Společnost Siemens | Miliardy USD | Obchodní den | Osvobození | Ceny akcií | Barometr | Cena akcií | Index CAC 40 | MetaTrader 5 | VIX | CrowdStrike | EPS | Biliony dolarů | Podcasty | Konzervativní investor | FINRA | CRM | Část zisků | AT&T | Zisk | Total | Swapy | Nasdaq Composite | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Obchodování | Výběr akcií | MSCI World | Prezident | Akciový index S&P 500 | Růst inflace | Obavy trhu | Hypoteční trh | Evropa | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Francie | Předpověď | Údaje | Výkonnost indexů | Biden | Moët | Finanční krize | FXstreet.cz | Obchody | ex | Technologické firmy | xStation5 | Akciový index Nasdaq | Začátečník | Portfólia | Akciové strategie | Marže | Spotová cena | Jarda Tupý | Směřování | Visa | Grafy | Large Cap | Aktivum | Společnost XTB | BNP | Dobré zprávy | Situace | Core S&P 500 | CRM.US | Google | Tržby | Index Russell 2000 | Finanční systém | Roční výnos | Časový horizont | Šokující předpovědi Saxo | Francouzský index CAC 40 | Euro STOXX | Světové války | Velikost společnosti | FOREX | Signály | Trader | Dividenda | Peking | HDP | Technology | Ekonom | Index Nikkei 225 | Dolar | Euro | Yield | Investování je rizikové | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Zdanění | Seriál o ETF | Russell 3000 | Výprodej | JPMorgan | AMZN | Zdraví | Investiční fond | Lehman Brothers | Ztráty | VIAC | Index amerického dolaru | Změny v měnové politice | FOMC | Akcie | Currency | Cílová cena | Podniky | Louis Vuitton | Koš | Tým FXstreet.cz | Světová ekonomika | Společnost Thyssenkrupp | Reuters | Technické faktory | Index VIX | Flash Crash | Technologie | Největší propad | MSCI Europe | Daně | Růst zisků | S&P 500 a Nasdaq 100 | Globální růst | AMD | Energetická společnost | Výsledky | Market cap | Růst trhu | Biogen | Typ investorů | S&P 500 a Nasdaq | Bear | Investice | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Potenciál | AMD.US | Zdravotnictví | Robinhood | Automatizace | Buy and hold | Rally | Investujte | Konkurence | Kapitalizace | Komunikace | Macrotrends.net | Výkonnost indexu S&P 500 | Myšlenka | Zisky | Zhodnotit své peníze | Regulace | Fondy | SAP | Podíl na zisku | Zotavení | MSFT | Důvěra | Backtesting | WHO | Oslabení dolaru | CAC 40 | Russell 2000 | Ukazatel | Dlouhá pozice | Slabší dolar | Marika Čupa | Měny | Dollar | CIBC | Cena akcie | Obchodování s cizími měnami | Pevné nervy | Poradce | Signál | Aktuální cena | S&P 500 Index | Zhodnocení | Index NASDAQ 100 | Pro tradery | Services | Graf indexu | Stock Exchange | Neúspěch | Fortinet | AVGO.US | Revolut | COVID-19 | Hypotéky | Nikkei | State Street Global Advisors | Macrotrends | Fenomén | Euro Stoxx 50 | TIM | Energie | Forex.com | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Obchodování na méně volatilních trzích | Příjmy | Prodej | Financial | Bloomberg | Eli Lilly | Admiral Markets | Dobré obchody | Rozvoj | Silný růst | Finanční trhy | Společnost Siemens Energy | Míra | Obchodovanie | Korekce | Obchodní strategie | Výkonnost | Broadcom (AVGO.US) | Index S&P 500 | Hrubý domácí produkt | Přehled | Krize | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Zakladatel | Leasing | Volby v USA | S&P 500 | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | JDE | Podpora | Historická data | Obchodování s CFD | Šokující předpovědi | MU.US | MT4 | Amundi | Cena | Německo | Upozornění | Apple | Dobrá nálada | Vysoká hodnota | Prime | DOT | BAT | COST | Fidelity International | Teroristické útoky | Jefferies | Skupina akcií | Medvědi | DAX | Podnik | Pasivní investování | Debata | Akcie společnosti | Londýnský index | Kypr | Jednotná měna | Zlato | Ekonomika | Geopolitika | Graf indexu S&P 500 | Denní graf | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Energetické krize | Práce | Schwab | Úspěch | Portfolio manažeři | Investiční příležitosti | Společnost Amazon | Likvidita | Cíle | Kryptoměny | Nejvíce peněz | Banky | BlackRock | Buy | Automotive | Vlády | Investiční společnosti | Šance | Biliony USD | Mattel | Bankrot | Zisk na akcii | GM | Wall Street | Halliburton | Instrumenty | Analýza | Úrovní podpory | L.F. Investment Limited | Japonský index Nikkei | Dot-com | XTB | Dlouhodobý investor | Pozice | Stock | Výrobce letadel Airbus | Portfolia | Spotová cena zlata | OCI | JP Morgan Chase | Dlouhé pozice | Market | Seriál o investování do akcií | Cenné papíry | Stoxx | Průměrný roční výnos | Lídři | Medvědí trh | LSEG | General Electric | Hold | Prospekt | Bilion dolarů | Investiční banka | Spotřební zboží | Broker | Sentiment | Investoři | Spotify | Bohatý | Rostoucí výnosy | Vzdělávání | Nikkei 225 | NFT | Německá společnost | Standard Statistics | Index Dow Jones | Saxo Bank | W1 | Volatility trhu | Nařízení | Dividendové investování | Rostoucí náklady | Ropy | IPO | Společnosti z indexu | Škoda | Hospodářské výsledky | Oracle | Emitent | USD | Investovat do ETF | Biotechnologická společnost | Společnosti v indexu | D1 | Warren Buffett | Trendové pohyby | Federální rezervní systém | CZ | Výrobce letadel | Investice do indexu S&P 500 | New York Stock Exchange | AVGO | Propad | Konec roku | Rakousko | Objemy obchodů | London Stock Exchange | Finanční ztráty | Americká společnost | Manažeři společnosti | Markets | Levnější ropa | Další rozvoj | Nejistota | Profesionální obchodník | Ekonomie | Akcie IBM | Současné tržní podmínky | Nvidia | Investment | Indexy | Seriál o dividendovém investování | Americký dolar | Počet obchodů | Barbie | US100 | Global Advisors | Evropská centrální banka | Telecom | Švédsko | Výkonnost akcií | Alokace | Ziskovost | Doporučení | Body | Krypto | Payrolls | Diverzifikace portfolia | ROCE | Cykly | Hedging | EU | Hodnota indexu | Miliardy | REIT | Applied Materials | Akciový trh | Investovat peníze | Investor | Put | Ukazatele | Banka | Významné události | Globální akcie | Konkurent | Statistika | SPDR S&P 500 ETF | Výzvy | Disney | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Výhled | Index | Rezistence | Trh | Růst | Obchodování | Pokles | Banka | Trading | | Reuters | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Historická cenová maxima
Historická cesta
Historická data
Historická data o volatilitě
Historická maxima
Historická meta
Historická minima
Historická událost
Historická událost na FOREXu
Historická volatilita

Následující klíčová slova

Historická výkonnost akciových indexů
Historická výkonnost indexů
Historická výkonnost indexu S&P 500
Historická zkušenost
Historické backtesty
Historické cenové hladiny
Historické cenové maximum
Historické cenové pohyby
Historické ceny
Historické ceny zlata
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RebelsFunding NEW 2
Potvrďte prosím... Zavřít