Neděle 02. února 2025 17:00
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new
reklama
Swissquote Bank
reklama
RebelsFunding

Internetové bubliny

C:\fakepath\akcie-27012025.jpg

Nvidia posílá dolů celou Wall Street! Co na to ostatní akcie?

27.01.2025 Nejhodnotnější světová společnost Nvidia dnes ztrácí 12 %, což znamená ztrátu pro investory v tržní kapitalizaci ohromných 400 mld. USD.
C:\fakepath\eurusd-01122024-uvod.jpg

Parita na EUR/USD: Blížíme se k historické úrovni 1.0000

01.12.2024 Měnový pár EUR/USD se obchodoval pod paritou (1,0000) pouze dvakrát v průběhu své 25leté historie. Aktuálně hrozí, že po téměř 2 letech prorazí relativně úzké pásmo mezi 1,05 a 1,12. Potvrzený průlom by mohl vrátit psychologicky významnou úroveň 1,0000 zpět na radar obchodníků.
img

Výhled globálního portfolia s alokací aktiv do prvního čtvrtletí roku 2025

28.11.2024 Americká aktiva si v roce po volbách obvykle vedou dobře. Proto vzhledem k tomu, že očekáváme nižší inflaci, politiku uvolňování u centrálních bank a větší růst, si myslíme, že měl by být rok 2025 pro finanční trhy dobrý. Po silném růstu cen v roce 2024 však opatrně podstupujeme riziko.
img

Akcie: Už zase nafukujeme bubliny?

10.07.2024 V minulých výhledech jsme poukazovali na to, že se vzestup AI a léků proti obezitě vzpírá gravitačnímu zákonu světa financí a zvládá do značné míry kompenzovat nepříznivé vlivy vysokých úrokových sazeb. Proto jsme také nedoporučovali investovat do technologických akcií. Celý duben to vypadalo jako správná volba, protože trhy počítaly s tím, že americké sazby zůstanou delší dobu zvýšené. V květnu se ale všeobecný postoj k těmto akciím znovu změnil – předpokládaná poptávka po produktech Nvidie přesvědčila trhy, že bude boom umělé inteligence i americké ekonomiky pokračovat, a probudila v investorech zvířecího ducha.
img

Nvidia se stává největší firmou na Wall Street 📈Zopakuje se historie Cisco a dot-com?

19.06.2024 Nvidia se stala největší společností kótovanou na Wall Street, a tedy i nejhodnotnější společností na světě. Trvalo jí pouhých 96 dní, než její kapitalizace vzrostla z 2 bilionů dolarů na 3 biliony dolarů. Probíhající boom umělé inteligence je často přirovnáván k bublině dot-com a samotná Nvidia je přirovnávána ke společnosti Cisco Systems - hrdinovi internetového boomu. V březnu 2000 se společnost Cisco stala největší společností kótovanou na americké burze, deset let po svém debutu dosáhla ocenění 500 miliard dolarů. Akcionáři se však z postavení společnosti Cisco na trhu netěšili příliš dlouho. Rok 2000 se ukázal jako konec bubliny a zcela jiný pohled na oceňování společností. Čeká podobný osud i společnost Nvidia, novopečenou hvězdu Wall Street?
C:\fakepath\trading-23042024.png

Přichází hlubší korekce?

23.04.2024 Akciové trhy se vyznačují vysokou nervozitou. Z investorů je cítit nejistota, jestli si aktuální vysoké úrovně indexů dokáží společnosti obhájit svižným navyšováním tržeb a zisků. Některé růstové příběhy totiž dostávají trhliny – Tesla reportovala v prvním čtvrtletí meziroční pokles prodejů o 9 % a následně přichází se snižováním cen v Číně, Apple se v Číně také trápí poklesem prodejů iPhone o 19 % meziročně.
C:\fakepath\arm-19022024.jpg

Tentokrát to bude všechno jinak?

19.02.2024 Valorizace technologických firem nemá prakticky strop. Vývoj akcií Nvidia, Palantir nebo Arm Holdings v posledních dnech ukazuje, že není překvapením, když tyto firmy silně rostou – klidně o dvouciferně za den. Od začátku roku tyto firmy posílily o desítky procent. To je za šest týdnů v těžkém makroekonomickém prostředí vysokých sazeb více než podezřelé. Jsme před vznikem nové investiční bubliny?
img

Rozruch kolem umělé inteligence připomíná bubliny z minulosti

01.06.2023 Velká většina košů spojených s růstovými tématy si v posledním týdnu pohoršila a týdenní výsledky trhů by byly opravdu deprimující, nebýt akcií polovodičů a umělé inteligence (AI). Vzrušení kolem AI vyhnaly akcie polovodičů na nejvyšší forwardové hodnoty od ledna 2010 a ceny akcií firmy Nvidia už dosáhly hladiny, kde mohou svými budoucími výnosy investory snad už jen zklamat.
img

Nvidia - nová vycházející hvězda na Wall Street? 💥

25.05.2023 Umělá inteligence vdechla donedávna silně přeprodávanému indexu Nasdaq "druhý život". Tento index, známý svým velkým podílem technologických společností, loni zaznamenal největší poklesy od splasknutí internetové bubliny. Rok 2023 přinesl nečekaný obrat a býci se hromadně vrátili k technologiím. Důvod? Závan čerstvého vzduchu spojený s umělou inteligencí. Palivo pro růst dnes poskytla společnost Nvidia, která se po téměř 400% nebývalém růstu z říjnového minima s kapitalizací téměř 1 bilion dolarů dostala na 5. místo mezi nejvýše oceněnými americkými společnostmi kótovanými na burze. Po zveřejnění finančních výsledků zaznamenaly akcie společnosti Nvidia největší jednodenní nárůst tržní kapitalizace v historii amerického akciového trhu. Ocenění společnosti se během jediného dne zvýšilo o neuvěřitelných 200 miliard dolarů.
C:\fakepath\akcie-14102022.png

Vysoká inflace akciím pomáhá?

14.10.2022 Včerejší ostře sledovaná data o vývoji spotřebitelských cen v USA překvapila směrem vzhůru. Celková meziroční inflace sice klesla na 8,2 %, to ale bylo především zásluhou jednorázového snížení cen benzínu, které se v následujících měsících nebude opakovat. Jádrová složka (bez potravin a energií) znovu přidala meziměsíčně 0,6 % a meziročně se dostala na 6,7 %, což znamená 40leté maximum.
img

Začala právě dlouhá a bolestná cesta akcií ke dnu?

25.05.2022 Současný pokles trvá už 95 obchodních seancí a index S&P 500 se již stihl propadnout o 18 %. Investoři, kteří dnes při rozhodování vycházejí ze svých zkušeností z posledních 12 let, vám budou tvrdit, že nastal čas znovu nakupovat akcie, ale posledních 12 let je bohužel z hlediska dnešního rozhodování bezvýznamných. Současná dynamika připomíná spíše dva dlouhodobé propady ze 70. let a také propad následující poté, co praskla internetová bublina. Soudě podle těchto tří událostí čeká investory další utrpení, které potrvá déle, než většina očekává.
C:\fakepath\trader-10032022-18-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.03.2022 1) Ceny ropy se po středečním prudkém poklesu dnes opět výrazně zvyšují. Na trhu panuje nejistota ohledně toho, zda Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a její spojenci přikročí k výraznějšímu zvyšování těžby, aby kompenzovali výpadky dodávek z Ruska. Cena severomořské ropy Brent kolem 10:30 SEČ vykazovala nárůst o 4,1 % zhruba na 115,70 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) si ve stejnou dobu připisovala 3,1 % na 112,10 dolaru za barel.
C:\fakepath\amazon.jpeg

Amazon rozštěpí své akcie v poměru 20 ku jedné, zahájí také odkup akcií

10.03.2022 Americká společnost Amazon rozštěpí své akcie v poměru 20 ku jedné. Největší internetový prodejce na světě ve středu oznámil, že o tom rozhodlo jeho představenstvo, které zároveň schválilo odkup akcií firmy až za deset miliard dolarů (asi 229 miliard Kč). Oznámené štěpení akcií je první od takzvané internetové bubliny na přelomu tisíciletí. Akcie Amazonu po skončení obchodování zareagovaly na zprávu růstem o šest procent.
img

Záhadná disonance v říši akcií. Přijde kolaps akciových trhů?

20.10.2021 Na akciových trzích vládne nové paradigma, které vzešlo z pandemie. Ceny akcií i reálné výnosy dosáhly úrovně v posledních letech a desetiletích nevídané. V USA už se komodity blíží novým absolutním maximům a ziskové marže pokořily historické rekordy. Index cen potravin FAO zároveň koketuje s nejvyšší úrovní za posledních šest desetiletí a Evropa stojí na prahu energetického šoku. Varianta delta zpomalila ekonomický růst po celém světě a přinesla další problémy v asijských centrech zpracovatelského průmyslu. Ale akcie to vše zatím ignorují a prožívají od roku 1999 druhé nejdelší období růstu, kdy pokles nepřesáhl 5 %.
img

Kam zamíří finanční trhy v roce 2021? Argumenty hovoří pro vzestup i pokles

14.01.2021 V den 6. ledna, kdy došlo k největšímu útoku na americkou demokracii v moderní historii, dosáhly indexy S&P 500 a Russell 2000 nového absolutního maxima. Všichni víme, že během pandemie COVID-19 nebylo nijak snadné se v tržním narativu vyznat, a doufáme v úspěšné nasazení vakcíny a v následné zotavení. Pokusíme se proto shrnout všechny argumenty, proč může akciový trh po rychlém zotavení většiny světových trhů začít rychle růst, ale i strmě klesat.
C:\fakepath\1049641082-min.jpg

Fenomén Robinhood: Drobní investoři vytvářejí akciové bubliny

20.06.2020 Koronavirová krize, březnový propad akciových trhů a nové investiční aplikace, které umožňují obchodovat bez poplatků, přitáhly k obchodům s akciemi i nezkušené nováčky. Ti pak svými obchody přispívají na burze k tvorbě cenových bublin, když kvůli nim akcie některých - často menších a málo známých - firem nečekaně prudce posílí, aby vzápětí spadly na zlomek původní ceny. Někteří experti fenomén takzvaného robinhoodového trhu přirovnávají k bublině dot.com z přelomu tisíciletí, tedy k podobným cenovým skokům technologických firem z počátků internetu.
historie eurusd 03112014.png

Patnáct let historie EUR/USD v kostce

03.11.2014 Nejobchodovanější měnový pár EUR/USD již má za sebou více než 15 let své existence. Není proto na škodu podívat se na jeho dlouhodobé trendy, fundamentální základ a také hlavní momenty, které určovaly jeho dosavadní vývoj. Také si ukážeme, v jaké fázi vývoje vlastně eurodolar aktuálně je a co bude určovat jeho pohyb do budoucna. Věděli jste, že se eurodolar dlouhou dobu obchodoval pod dnes nemyslitelným kurzem 0,9000, nebo co způsobilo jeho největší intradenní pohyb?
Související klíčová slova: Škálování | Akciové trhy | Světová společnost | Analytický tým FXstreet.cz | Ceny akcií Arm | Výkon | Investor Relations | Oznámené štěpení akcií | Zkušenosti | Světové akcie | Energetické firmy | Matěj Široký | Alphabet | IMF | EUR | Trend | Broker DeGiro | Kolaps | Bank of Japan | Podnikatel | Tempo růstu | TheStreet | Believe | Marže společností | DeepSeek | Reálná ekonomika | Aktiva | Společnosti na burze | Pravděpodobnost | Organizace zemí vyvážejících ropu | Prasknutím internetové bubliny | Zveřejnění výsledků | Odkup akcií firmy | FAO | Současný propad | Zerohedge | Expanze | Investing | Zlatý důl | Pandemie | Růst cen | Deflace | Pandemie COVID-19 | REITs | Stádový úprk | Zpráva | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Nejhodnotnější světová společnost | Směrnice | Analýzy | Koš evropských měn | Vysoké riziko | Peter Garnry | Zisky EUR/USD | Volatilita | Analýza eura | Evropská měna | Invesco | Růst společnosti | VIG | Ceny amerických akcií | Proražení | CISCO | Porovnání vývoje | Výhled | Výkon USA | Bianco Research LLC | Dovoz ropy | Americký prezident | Covid | Boom | Průmysl | Inflace | Vývoj měnového páru | Politické turbulence | Růst akcie | Centrální banky | Dobré výsledky | Největší společnosti | Kongres | Fenomén Robinhood | Bilion | Vice | Alphabet (Google) | Futures | Oznámené štěpení | Akciové bubliny | EUR/USD 1,00 | Sell | Úrokový rozdíl mezi USA a Evropou | Parita EUR/USD | Realitní firma | MIFID | Stádový úprk investorů | CL | Fluktuace po krizi | Vývoj ceny akcie Nvidia | TSMC | Andy Jassy | FRED | Marketingová komunikace | OpenAI | Silné momentum | Obchodní války | Byznys | Odkup akcií | Graf | Oleg Děripaska | Úsilí | Globální ekonomiky | Kupovat dluhopisy | Quartz | Dluhopisy | Ziskové marže | Monetární politika | Zaměstnanost | Ekonomiky | Consumer Discretionary | Ekonomické údaje eurozóny | Ceny akcie Nvidia | Poptávka | Nvidia dnes | Zajímavé příležitosti | Asie | Bydlení | ERA | Peníze | Vzestup nad paritu | Brent | Leva | Politika | Očekávání | Cisco Systems | Historie EUR/USD | Zvýšení sazeb | Investujeme | Ekonomický růst eurozóny | Výnosy | Nakupovat akcie | Negativní dopad | Historie parity EUR/USD | Blockchain | P/E | Další růst | Inverze výnosové křivky | Situace na trzích | Bankovní úvěry | Nákupy | Růst | Nabídka | Příležitosti | Výpadky | Americká lehká ropa | Opatření centrálních bank | MiFID II | Drobní investoři | Fundamentální analýza | Býčí trh pro euro | Vlastní měny | Rozvoj umělé inteligence | Rozdíl mezi USA a Evropou | Polovodiče | Ask | Vysoká inflace | Akvizice | Vývoj výnosu amerických vládních dluhopisů | Náhoda | Equities | Koronavirová krize | Znalost | Americká centrální banka | Technologické akcie | EBay | Umělá inteligence | Odvětví | Saxo | Palantir | AUD | Výnosové křivky | Úrokový rozdíl | Správná volba | Úrokové sazby | Meziroční růst | Fungování společnosti | Trh | Moskva | Kapitálové strategie | Poměr PE | MSCI | Problémy | Vývoj ceny akcií Arm | Americká sněmovna reprezentantů | První štěpení akcií | Graf růstu | Společnosti | Index | Historie | Konsolidace | MMF | Eura | Komise | Historické maximum | Tržní kapitalizace | Technická analýza eura | Fungování | Andrew Adams | Fangdd Network Group | Globální finanční krize | Majitel | Investoři dnes | Porovnání vývoje výnosů | S&P | Graf ceny akcií | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Koheze eurozóny | Otevření investičního účtu | Závislost | Kurz EUR/USD | Snížení ratingu | Vývoj inflace | Deficit | Ostatní akcie | Firma | Společnost Arm | Celosvětové zadlužení | Intervence centrálních bank | Podnikání | Parita v posledních letech | Růst eurozóny | Pokračující pokles | Cloud computing | Situace v USA | thestreet.com | Opatření | Analytický tým | Pozornost | Společnost Arm Holding | | Zdanění firem | Problémy eurozóny | Obavy o ekonomický růst | Tesla Investor Relations | Elektromobily | Vývoj běžného účtu platební bilance | Chování americké centrální banky | Parity EUR/USD | QVR Advisors | Podnikání na kapitálovém trhu | Bohatství | Nové investiční aplikace | Momentum | Počet drobných investorů | Equity | Burzovní kapitalizace | Pohyb trhu | Obchodníci | Obchodovat | Platforma | Koncentrace | Burze | Celková inflace | Finance | USA | Růst úrokových sazeb | Americké technologické firmy | Pár EUR/USD | Tržní síly | Valorizace | Čistý zisk | Žádané americké technologické firmy | Mluvčí Kremlu | Sankce | Ceny akcií Arm Holding | Finanční instituce | Británie | Pokles cen | Volby | Ropa | Výdaje | Klouzavý průměr | Durace | Fundamentální analýzy | Poptávka po čipech | Majors | West Texas Intermediate (WTI) | Radar obchodníků | Parita na EUR/USD | Globální inflace | Spojené státy | TradingView | Underweight | Růst HDP | Euro vůči dolaru | Zvyšování úrokových sazeb | Američtí politici | Vývoj | Zajímavé zisky | Úroková sazba | Aplikace Robinhood | Amazon | Finanční ukazatele | ARM Holdings | Investiční doporučení | Facebook | Americké akcie | Akciový stratég | Úrokové sazby ve Spojených státech | Volatilní | Fiskální situace | EUR/USD | Varování | Intervence | Ruská ekonomika | Roman Abramovič | Kola kvantitativního uvolňování | West Texas Intermediate | Vývoj amerického akciového indexu | Měnové politiky | Vývoj ceny akcií Arm Holding | Akcie Amazonu | Rok 2025 | Generativní umělé inteligence | Fiskální politika | Výdělky | Cloud Computing | Dna | Ceny akcie | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Údaje eurozóny | Miliardy dolarů | AI | Býčí obrat | Podnikové akcie | Změny úrokových sazeb | Platební bilance | Společnost Nvidia | Sazby | Vývoj cen akcie Tesla | Růstové akcie | Komise v přenesené pravomoci | Vývoj akciového indexu | Účetní měna | Investovat | Komoditní | Cena severomořské ropy Brent | Generální ředitel | Ocenění na burze | Firmy | Stratég Saxo Bank | Dluhopisy jednotlivých firem | Panika | Zajištění | Zlatý standard | Společnost Palantir | Růst cen komodit | Současná hodnota | Investování | Fed | Magnificent | NASDAQ 100 | Pokračující růst | Hry | Nezávislost Fedu | Trhy | Akcie společnosti Nvidia | Chelsea | Fluktuace | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Měnové trhy | Rizika | Riziková prémie | Horší výkonnost | Historie se opakuje? | Úspory | Pokles cen akcií | Fundamentální základ | Vysoké ceny | Porovnání vývoje výnosu | Mateřská společnost | TradingEconomics | Bilance | Symbolická čísla | Výsledky Nvidie | Tesla | Miliardář | XTB Research | Mateřská společnost Googlu | Ekonomický růst | Historie parity | Negativní data z americké ekonomiky | Inflace v USA | Komodity | Poradenství | Bianco Research | Benn Eifert | Na burze | Zvyšování těžby | Akcionáři | Společnost | Advanced Micro Devices | FAANG | Vydělávat si obchodováním | Ztráta | Obchodní modely | FXstreet | EBITDA | Pips | Tomáš Raputa | Saut Strategy | Společnost Arm Holdings | Dmitrij Peskov | AUD/USD | Ekonomické koheze | Riziko | Analytik | JPY | Zadlužení firem | Šok | Meta | Nástroj | Nadšení | Karty | Čína | Risk | Inovace | Ceny | Představenstvo | Financování | Recese | Pokles | Války | Centrální banka | Softbank | ASML | Jedno euro | WTI | Levné peníze | Yahoo | Biliony | Podnikání společnosti | P/B | Cena severomořské ropy | Stratég | Instituce | EV | Výnos | Výnosy z dluhopisů | Zlepšení výkonnosti | ESG | Index Nasdaq | CEO | 256/2004 | Akcie Microsoft | Dominance amerického dolaru | Internetová bublina | Tržní hodnota firmy | Čistá marže | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Historická maxima | Ceny akcií | Ceny energií | Oživení trhu | VIX | Akcie Tesla | Euforie | Biliony dolarů | Tržní hodnota | Zisk | Overweight | Vývoj ceny akcií | Mzdový nárůst | Dovoz | Obchodování | Úroky | MSCI World | Prezident | Varovné signály | Prémie | Evropa | Měna | Nasdaq | Zprávy | Ceny ropy | Předpověď | Údaje | Technologické společnosti | Financials | Eurodolar | Biden | Finanční krize | FXstreet.cz | Obchody | Technologické firmy | xStation5 | ProCent | Portfólia | Historické rekordy | Marže | Aktivum | Bid | Japonská centrální banka | Společnost XTB | CARA | Situace | Štěpení | Google | Tržby | Roční výnos | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Konsensus | Býčí trh | FOREX | Signály | Ceny akcií Nvidia | Spready | HDP | Měnové kurzy | Technology | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Euro | Výnosy státních dluhopisů | Zdanění | Politici | Měnové páry | ČTK | Lehman Brothers | Novinky | Vyšší úroveň | Stimuly | Ztráty | Základní úroková sazba Fedu | Alokace aktiv | Americké firmy | Dlouhodobé trendy | Meziroční inflace | Klesající inflace | Akcie | Vývoj jádrové inflace | Ekonomický cyklus | Návratnost | Výhody | Základní úroková sazba | Podniky | SPAC | Saxo Group | Koš | Vývoj ceny | Tým FXstreet.cz | Index cen | Obavy z inflace | Reuters | Globální ekonomika | Hodnota společnosti | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Technologie | Prognózy | Kurz | Pokles pod paritu | Růst zisků | Veřejné služby | AMD | Intermediate | Výsledky | Investice | Microsoft | Pro investory | Potenciál | Zdravotnictví | Robinhood | Společnost Cisco | Rally | Konkurence | Kapitalizace | Nezávislost | Komunikace | Pravidla hry | Štěpení akcií | Bod | Rozsáhlé sankce | Zisky | tradingeconomics.com | Delta | Vývoj ceny akcie | Luxusní zboží | Russell 2000 | Ukazatel | Index MSCI | Evropské firmy | Měny | Profitovat | Výnosy amerických dluhopisů | Cash flow | Rusko | Iracionální | Signál | Futures na americké akcie | Real Estate | Organizace | Britská vláda | Technická analýza | Plány | CEO společnosti | COVID-19 | Americké společnosti | TIM | Energie | Objem | Forex.com | Umělé inteligence | Investiční | Americké centrální banky | Příjmy | Rok 2024 | Bloomberg | Třída aktiv | Rozvoj | Vyhlídky | Finanční trhy | Míra | Korekce | Kvantitativní uvolňování | Degiro | Rosněfť | Vakcína | Výkonnost | Index S&P 500 | Hodnota firmy | Stavebnictví | Krize | CHF | Supercyklus | Růst výnosů | Akcie firem | Mutace viru | Příliv kapitálu | S&P 500 | JDE | Podpora | MT4 | Růst tržeb | Cena | Očekávané výnosy | Digitalizace | Krach | Volatilita cen | Investiční služby | Apple | Zadlužení | Propad akciových trhů | Arm | Investiční aplikace | DOT | Rate cut | Kurzy | IG | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Co bude | Podnik | Forexu | Akcie společnosti | Fiskální stimuly | Ekonomika | Slabé euro | Denní graf | SEC | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Práce | Úspěch | Intel | Společnost Amazon | Likvidita | Cíle | Kryptoměny | Inflační data | Nejvíce peněz | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Holding | Banky | Buy | Vlády | Biliony USD | Tržby společnosti | Zkušení investoři | Netflix | Zisk na akcii | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Historie se opakuje | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Kurz EUR | Zlepšení | Sazby Fedu | Světové akciové trhy | Dot-com | XTB | Dlouhodobý investor | Snowflake | Pozice | Současná situace | Portfolia | ChatGPT | Vývoj měnového páru USD/JPY | Market | Cenné papíry | Varianta delta | Valná hromada | Brokeři | Texas | Bilion dolarů | Uvolňování měnové politiky | Energetické trhy | Služby | OPEC | Broker | Úroková sazba Fedu | Magnificent 7 | Peněžní zásoby | Řetězce | Sentiment | Experti | Investoři | Negativní data | Auta | Saxo Bank | W1 | Nová vláda | Akcie Nvidia | Nařízení | Zavedení eura | Bond | Rostoucí náklady | Ropy | IPO | Meme akcie | Ocenění akcií | P.A. | Měnový pár EUR/USD | Čipové společnosti | Pokles poptávky | Hospodářské výsledky | Americké ekonomiky | USD | Rozhodnutí americké centrální banky | Split | Emoce | Sektor polovodičů | D1 | Investing.com | Vyšší úrokové sazby | iPhone | Vývoj akcií | Paul Jackson | CZ | Earnings | Propad | StoneX | Americká společnost | Agentura AP | Evropský trh | Data z americké ekonomiky | Markets | USD/CHF | Úrokové sazby Fedu | Rok 2024 | Nejistota | Nvidia | Ceny komodit | Indexy | Americký dolar | Makro | Evropská centrální banka | Americká centrální banka (Fed) | ECB | Voda | Alokace | Doporučení | Nejobchodovanější měnový pár | Body | Parita | ROCE | Spekulace | Vzrušení | Navýšení | Analytické společnosti | EU | Miliardy | ARM | Společná evropská měna | Zpracovatelský průmysl | Akciový trh | Uhlí | Investor | USD/JPY | Put | Sazba Fedu | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Nižší likvidita | Tchaj-wan | Stav americké ekonomiky | Konkurent | Strukturální problémy | Ocenění
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Banky | Růst | ČTK | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot

Předchozí klíčová slova

Internetová platební platforma
Internetová sociální síť
Internetová společnost
Internetová společnost Google
Internetová společnost Twitter
Internetová televize
Internetové akcie
Internetové akciové kasino
Internetové a technologické akcie
Internetové bankovnictví

Následující klíčová slova

Internetové ekonomiky
Internetové firmy
Internetové investice
Internetové investování
Internetové kurzové sázky
Internetové monopoly
Internetové obchodování
Internetové obchody
Internetové obchody demo
Internetové podnikání
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
reklama
RebelsFunding
Potvrďte prosím... Zavřít