CBO
Jak velký problém je dluh USA?
09.09.2024 Dluh americké federální vlády je obrovský a stále se zvyšuje nevídaným tempem. Za posledních 10 let se takřka zdvojnásobil a dosahuje astronomických 34,8 bilionu USD.
USA jsou na prahu recese a důvodů pro růst dolaru ubývá
10.07.2024 Zpráva z amerického trhu práce se ukázala být slabá. Zatímco počet nových pracovních míst v červnu překonal prognózu (206 000 vs. 190 000), údaje za poslední dva měsíce byly revidovány o výrazných 111 000 dolů, což obrázek zcela změnilo. Průměrný přírůstek za poslední tři měsíce činí 145 000, což je nejméně od ledna 2021, a čtyřtýdenní průměr žádostí o podporu v nezaměstnanosti je na svém maximu od srpna 2023.
Invesco: Smíšená ekonomická data vyvolávají otázky v USA i ve světě
28.06.2024 Již mnohokrát jsem řekla, že na cestě ke snížení úrokových sazeb a opětovnému zrychlení ekonomiky v celosvětovém měřítku dojde k překvapením, a to jak pozitivním, tak negativním. A zprávy z minulého týdne nám přinesly trochu obojího. Pozitivní je, že průmyslová výroba v USA vzrostla více, než se očekávalo, a britské akcie vykázaly sílu navzdory poněkud přetrvávající inflaci. Nové odhady však ukázaly, že se očekává výrazný nárůst schodku veřejných financí v USA, a rostoucí ceny ropy by mohly mít dopad na inflaci zboží.
Zlato – bublina nebo býčí trend?
12.04.2024 Zlato za poslední 2 měsíce posílilo o více než 20 % a svým vývojem se odtrhlo od základních korelací založených na fundamentu. Připsalo si totiž výrazné zisky i v prostředí sílícího amerického dolaru a rostoucích výnosů dluhopisů, které standardně (i logicky) kvůli primární denominaci v USD a nulovému výnosu plynoucí z držby zlata působí na jeho hodnotu negativně.
Washington Post: Síla americké ekonomiky spočívá v imigraci
03.03.2024 Spojené státy si po krizi způsobené pandemií covidu-19 vedou ekonomicky lépe než mnohé jiné bohaté země světa. Klíčovým faktorem, který napomohl restartu amerického hospodářství, je imigrace, napsal tento týden list The Washington Post (WP).
Spojené státy čeká stagflace
17.08.2023 Tým SaxoStrats očekává, že v USA nastane stagflace. Mění tím svůj dřívější výhled, který zněl, že na tamním trhu recese nepřijde. Zároveň je dle něj pravděpodobnost 1:3, že Fed (ale i ECB) sníží úrokové sazby ještě před koncem letošního roku, a šance 2:3, že k tomu dojde v první polovině roku 2024. Změna výhledu na americký trh pramení nejen z růstu reálných sazeb, ale i výrazného nárůstu nákladů na spotřebu. Úrokové sazby jsou v téměř všech oblastech dvakrát vyšší, než je dlouhodobý průměr. Zároveň data mapující trh práce i útraty ukazují zpomalení, zatímco inflace kvůli mzdám a drahým energiím přetrvává. Nízký růst spolu se středně vysokou inflací tudíž znamená přicházející stagflaci.
Bílý dům snížil prognózu rozpočtového deficitu kvůli studentským půjčkám
30.07.2023 Bílý dům upravil prognózu rozpočtového deficitu Spojených států pro letošní rok. Nyní očekává schodek 1,543 bilionu dolarů (33,5 bilionu Kč), což je o 26 miliard USD méně, než odhadl v březnu. Nižší schodek bude zejména důsledkem výrazného snížení výdajů poté, co Nejvyšší soud zrušil program prezidenta Joea Bidena na odpuštění studentských půjček.
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
16.02.2023 1) Norské ropné a plynárenské firmy výrazně zvýšily plán letošních investic, koncem loňského roku totiž navrhly ještě desítku nových projektů. Největší podnikatelský sektor v zemi očekává, že letos investuje 187,8 miliardy norských korun (NOK; 406,6 miliardy Kč). Loni v listopadu počítal s investicemi za 149,7 miliardy NOK. Ukázal to průzkum norského statistického úřadu.
WSJ: Nová prognóza ukazuje, jakou fiskální díru už Bidenovi demokraté vykopali
16.02.2023 Zástupci Bílého domu se manipulativně chlubí, že prezidentství Joea Bidena je historické. A v jistém smyslu mají pravdu. Za pouhé dva roky se Biden postaral o největší rozšíření vlády od 60. let minulého století. To je skutečná zpráva z nové prognózy Rozpočtového úřadu Kongresu (CBO). Účet za toto rozhazování se ale teprve začíná skládat, napsala ve svém komentáři redakční rada amerického ekonomického listu The Wall Street Journal (WSJ).
Americký berní úřad IRS potřebuje miliardy, aby vybral biliony
12.01.2023 Americký federální berní úřad IRS potřebuje miliardy dolarů, aby mohl zajistit daně v řádu bilionů dolarů, napsala v názorovém sloupku serveru Bloomberg novinářka Alexis Leondisová. Sněmovna reprezentantů, kde mají převahu republikáni, zrušila tento týden financování pro IRS ve výši 80 miliard dolarů (1,8 bilionu Kč), které úřadu přiřkl předchozí Kongres. Zákon má ovšem téměř nulovou šanci, že projde skrze demokratickou většinu v Senátu. To však nemění nic na skutečnosti, že podfinancovaný úřad IRS notně pokulhává v odhalování daňových prohřešků, konstatuje Leondisová.
Sněmovna reprezentantů schválila Bidenův sociální a klimatický balík
14.08.2022 Americká Sněmovna reprezentantů schválila balík sociálních a klimatických opatření v hodnotě 430 miliard dolarů (přes 10 bilionů korun). Výsledek hlasování se očekával, protože většinu v dolní komoře amerického Kongresu mají demokraté. Prezident Joe Biden oznámil, že zákon podepíše příští týden, uvedla agentura Reuters.
Kongres USA schválil balík 280 mld. USD na podporu výroby čipů a výzkumu
29.07.2022 Americký Kongres schválil balík 280 miliard dolarů (6,8 bilionu Kč) na podporu výrobců čipů a vědeckého výzkumu. Cílem je vytvořit v USA více pracovních míst a zvýšit konkurenceschopnost země vůči Číně. Po Senátu včera zákon schválila Sněmovna reprezentantů poměrem hlasů 243 ku 187. Pro zákon hlasovaly více než dvě desítky republikánů a nyní ho dostane k podpisu prezident Joe Biden, napsala agentura AP.
Deficit rozpočtu USA v květnu klesl více, než se čekalo
12.06.2022 Rozpočtový deficit Spojených států v květnu klesl na 66 miliard USD (1,6 bilionu Kč), což byl nejnižší údaj pro tento měsíc od roku 2016. K lepšímu výsledku, než se čekalo, přispělo snížení výdajů souvisejících se zdravotní krizí. Vyplývá to z údajů, které v pátek zveřejnilo americké ministerstvo financí.
WSJ: Bidenovi demokraté skrývají skutečné náklady na své sociální programy
19.11.2021 Americký prezident Joe Biden a jeho demokraté skrývají skutečné náklady na své sociální programy. Budou na ně potřebovat nejméně 4,6 bilionu dolarů (více než 103 bilionů Kč), jinými slovy o dva až tři biliony dolarů více, respektive skoro trojnásobek toho, co nyní tvrdí. Ve svém komentáři to napsala redakční rada ekonomického listu The Wall Street Journal (WSJ).
Bidenův plán výdajů by mohl zvýšit inflaci
19.11.2021 Bidenův plán výdajů by mohl zvýšit inflaci. Uvedli to ekonomové na virtuálním semináři, který ve středu pořádala Národní asociace podnikové ekonomiky.
Rozpočtový schodek USA na začátku nového fiskálního roku výrazně klesl
11.11.2021 Rozpočtový schodek Spojených států se v říjnu meziročně snížil o 42 procent na 165 miliard dolarů (3,6 bilionu Kč). Rozpočtové příjmy se díky vyššímu výběru daní od jednotlivců i podniků vyšplhaly na nejvyšší říjnovou úroveň v historii. Vyplývá to z údajů, které včera zveřejnilo americké ministerstvo financí. Říjen byl prvním měsícem nového fiskálního roku v USA.
Americkou Sněmovnou reprezentantů prošel plán o rozvoji infrastruktury
07.11.2021 Americkou Sněmovnou reprezentantů prošel v pátek pozdě večer místního času (brzy ráno SEČ) plán o rozvoji infrastruktury ve výši jednoho bilionu dolarů (21,8 bilionu Kč). Jedná se o menší ze dvou výdajových balíků prosazovaných prezidentem Joem Bidenem. Na plánu se už dohodli demokraté a republikáni v Senátu a nyní ho musí podepsat prezident. Schvalování dvou klíčových norem Bidenova prezidentství provází vnitrostranické spory mezi demokraty, první z nich sněmovna nyní odsouhlasila jen díky republikánům.
Rozpočtový schodek USA v uplynulém fiskálním roce klesl
22.10.2021 Rozpočtový schodek Spojených států v uplynulém fiskálním roce dosáhl 2,77 bilionu dolarů (více než 61 bilionů Kč) a byl tak druhý nejvyšší v historii. Klesl však z rekordních 3,13 bilionu dolarů v předchozím roce. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo americké ministerstvo financí. Fiskální rok ve Spojených státech začíná v říjnu a končí v září.
Rozpočtový schodek USA stoupl v červenci na rekordních 302 miliardy USD
12.08.2021 Rozpočet vlády Spojených států vykázal za červenec deficit 302 miliardy USD (6,5 bilionu Kč), což je rekordní údaj pro tento měsíc. Mohou za to pokračující vysoké výdaje na programy pomoci, kterými se vláda snaží řešit dopady hospodářské krize způsobené pandemií nemoci covid-19, a pokles příjmů kvůli loňskému přesunu splatnosti daní. Loni v červenci rozpočtový deficit činil 63 miliard USD. Vyplývá to z údajů, které včera zveřejnilo americké ministerstvo financí.
Rozpočtový deficit USA klesl zhruba na pětinu díky růstu příjmů
14.07.2021 Rozpočtový deficit Spojených států v červnu prudce klesl na 174 miliard USD (3,8 bilionu Kč) z 864 miliard USD ve stejném měsíci loni. Mohl za to růst příjmů způsobený oživením na trhu práce a dřívějším termínem podání daňového přiznání a zaplacení daní. Vyplývá to z údajů, které včera zveřejnilo americké ministerstvo financí.
Spotřebitelská důvěra v USA vystoupila na roční maximum
12.03.2021 Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech se začátkem března vyšplhala na roční maximum. Vyplývá to z výsledků průzkumu Michiganské univerzity. Náladu spotřebitelů podporuje pomalejší šíření koronaviru a rychlé tempo očkování proti nemoci covid-19 v USA.
Fed: Riziko firemních bankrotů v USA zůstává vysoké
21.02.2021 Riziko firemních bankrotů ve Spojených státech zůstává vysoké, přestože se ekonomika zotavuje z útlumu způsobeného pandemií covidu-19. Uvedla to v pátek americká centrální banka (Fed) ve své pololetní zprávě o měnové politice pro Kongres.
CBO: Ekonomika USA letos vzroste o 4,6 procenta
02.02.2021 Ekonomika Spojených států v letošním roce vzroste o 4,6 procenta po loňském poklesu o 3,5 procenta, za kterým stály negativní hospodářské dopady pandemie covidu-19. Předpověděl to včera Rozpočtový úřad Kongresu (CBO). Zlepšil tak svou předchozí prognózu z loňského července, která počítala se čtyřprocentním růstem. Zlepšený výhled by mohl posílit odpor republikánů vůči plánům nového amerického prezidenta Joea Bidena na opatření na podporu ekonomiky v hodnotě 1,9 bilionu dolarů (zhruba 41 bilionů Kč), napsala agentura Reuters.
Rozpočtový schodek USA za 11 měsíců činil tři biliony dolarů
13.09.2020 Rozpočtový deficit Spojených států za prvních 11 měsíců fiskálního roku dosáhl rekordních tří bilionů dolarů (přes 67 bilionů Kč). Oznámilo to v pátek americké ministerstvo financí. Nárůst schodku je důsledkem rozsáhlých vládních výdajů, které mají ekonomice pomoci překonat negativní dopady koronavirové krize.
CBO: Rozpočtový deficit USA dosáhne 3,3 bilionu dolarů
03.09.2020 Rozpočtový deficit Spojených států v tomto fiskálním roce kvůli koronavirové krizi dosáhne rekordních 3,3 bilionu dolarů (zhruba 73,5 bilionu Kč), což odpovídá 16 procentům hrubého domácího produktu (HDP). Předpověděl to včera Rozpočtový úřad Kongresu (CBO).
Ekonomika USA by mohla pociťovat dopady koronaviru po řadu let
02.06.2020 Ekonomika Spojených států by mohla pociťovat negativní dopady nynější koronavirové krize zhruba jedno desetiletí. Vyplývá to podle serveru BBC z prognóz Rozpočtového úřadu Kongresu (CBO). Úřad předpokládá, že koronavirus v letech 2020 až 2030 připraví USA o ekonomickou produkci v hodnotě 7,9 bilionu dolarů (190 bilionů Kč) po očištění od inflace.
CBO: Rozpočtový deficit USA napřesrok překročí bilion dolarů
22.08.2019 Deficit federálního rozpočtu Spojených států v příštím fiskálním roce překročí hranici bilionu dolarů (zhruba 23 bilionů Kč). Vyplývá to z nové prognózy Rozpočtového úřadu Kongresu (CBO), která poprvé zohledňuje nedávnou rozpočtovou dohodu mezi prezidentem Donaldem Trumpem a Kongresem. V letošním fiskálním roce, který skončí v září, schodek podle prognózy CBO dosáhne 960 miliard dolarů.
CBO: Rozpočtový deficit USA výrazně poroste kvůli nižším daním
10.04.2018 Rozpočtový deficit Spojených států se bude v příštích letech výrazně zvyšovat, a to zejména kvůli rozsáhlému snížení daní, které prosadil prezident Donald Trump. Vyplývá to podle agentury Reuters ze včerejší zprávy Rozpočtového úřadu Kongresu (CBO).
WSJ: Harvey bude mít zřejmě jen minimální dopad na ekonomiku USA
31.08.2017 Hurikán Harvey způsobil zkázu, která bude vyžadovat rozsáhlou obnovu. Podle analytiků však není třeba se obávat, že by přírodní katastrofa vykolejila americkou ekonomiku. Řádění hurikánu sice ve třetím čtvrtletí zřejmě mírně sníží hrubý domácí produkt USA. Podle ekonomů se však v případě přírodních neštěstí běžně stává, že veškeré negativní dopady vykompenzují v dalších čtvrtletích práce na obnově poničených míst, píše list The Wall Street Journal (WSJ).
Moody's zlepšila výhled ratingu USA
19.07.2013 Spojeným státům již nehrozí u agentury Moody's Investors Service snížení nejvyššího možného ratingu AAA. Agentura zlepšila výhled ratingu z negativního na stabilní. Své rozhodnutí odůvodnila překvapivým poklesem federálního deficitu.
Související klíčová slova:
FXstreet | Bitcoin | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Moody's | Fitch | Inflace | EUR/USD | Rusko | USA | Spotřebitelská důvěra | Evropská unie | HDP | Divergence | Španělsko | Analytik | Ceny ropy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Politika | Komoditní měny | Průmyslová výroba | Ekonomové | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Americký dolar | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Centrální banka | Centrální banky | ECB | Ekonomika | FOMC | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Indikátor | Investice | Korekce | Kurz | MT4 | Měnový pár | Měny | Nabídka | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Rating | Reserve Bank of Australia | Riziko | S&P 500 | SNB | Splatnost | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Trend | Výnos | Wall Street | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | Morgan Stanley | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Ekonomika Spojených států | Americký prezident | Saxo Bank | PBOC | Investoři | Stimulační opatření | Vývoj ceny | Ekonom | Pravděpodobnost | Výsledky | Gold | Analytický tým | Regulace | Financování | Portugalsko | Obchodní deficit | Australská centrální banka | Donald Trump | Wall Street Journal | Index | Odpor | Průlom | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Cena | Ceny zlata | Dlouhodobé investice | Dolar | Ekonomika USA | Evropské měny | Fiskální rok | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | Index PMI | InstaForex | Investiční | Investiční doporučení | Investing | Komoditní | Kurz amerického dolaru | Prognóza | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Státní dluh | SWIFT | Trh | Volatility | Vývoj ceny zlata | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | Intermediate | IRS | Ministerstvo financí | ROCE | Spojené státy | WSJ | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Tržby | Zaměstnanost | Investiční analytik | Federální rezervní systém | Volby | Moody's Investors Service | Capital Economics | MSCI | Investing.com | Moody's Analytics | Agentura AP | BBC | Washington Post | Snižování sazeb | Pokles úrokových sazeb | Úspěch | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Energie | Agentura Reuters | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Investice do technologií | Standard & Poor's | Britské akcie | Economic | Inflační tlaky | Daňové příjmy | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | AAA | Propad | S&P | Agentura S&P | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Ekonomická data | Finanční tituly | Tempo růstu | Kryptoměna | Steen Jakobsen | Výhled | Mzdy | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Analytický tým FXstreet.cz | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Americká vláda | Očekávání analytiků | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Údaje o inflaci | ČTK | Růst ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | Tempo růstu ekonomiky | Jerome Powell | Invesco | Saxo | Trumpova cla | Obchodní válka | Obchodní bariéry | Podniky | Inflace v eurozóně | Šéf Fedu | Ether | Odvětví polovodičů | Kompozitní index | Největší kryptoměna | Konzultační společnosti | Daňové úlevy | Zvýšení úrokové sazby | Veřejný dluh | Ceny kryptoměn | Kongres USA | Hodnota indexu | Oslabení amerického dolaru | The Wall Street Journal | Růst dolaru | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Vývoj amerického dolarového indexu | Snížení sazeb | Výnosové křivky | Ministerstvo obchodu | Oživení ekonomiky | Kapitálové výdaje | Hromadění zlata | Deficit rozpočtu USA | Deficit rozpočtu | Nárůst cen ropy | Televize CNBC | Denní graf | The Washington Post | Snížení daní | ESG | Geopolitické riziko | Hospodářské dopady | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Rozpočtový úřad Kongresu (CBO) | Deficit | Prezident Donald Trump | Objem | Bílý dům | Trh práce | FRED | Šéf Fedu Jerome Powell | Vývoj čínských devizových rezerv | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Průmyslová výroba v USA | TradingEconomics | Růst cen | Studie | Vysoké riziko | Rating na nejvyšší známce | Bilance | Labouristé | Nízké úrokové sazby | Nakupovat zlato | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Financovat | Průmysl | Impuls | Problémy | Soukromé podniky | Vládní výdaje | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Prohlášení | Míra | Úroky | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Předseda | Americké centrální banky | Záporné úrokové sazby | Americké vlády | Nákupy centrálních bank | Demokratické strany | Růst hrubého domácího produktu | Napětí na Blízkém východě | Hospodaření | Příjmy z firemních daní | Pracovní trh | Američané | Washington | Aktualizované údaje | RBA | Zemědělství | Příjmy domácností | Ministerstvo práce | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Americké ministerstvo financí | Federální vláda | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Banka Morgan Stanley | Trump | Prezident | Koronavirus | Obchodní vztahy | Trhy | Šíření koronaviru | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Americký kongres | Pandemie | Zlepšení | Americká administrativa | Výdaje | Dopady koronaviru | SEC | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | West Texas Intermediate | COVID-19 | Noviny | Index Standard & Poor's | Vývoj | WP | Negativní hospodářské dopady | Stimuly | Prostor k růstu | Dopady pandemie | Historie | Žádosti o podporu | Texas | Bilion dolarů | Další pokles | Kongres | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Tomáš Raputa | Růst | Kevin McCarthy | Koronavirové krize | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Spotřebitelská důvěra v USA | Propad HDP | Ekonomiky | Schodek | Organizace | Analytik Saxo Bank | Práce | Údaje | Výhled ratingu | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | CBS | Rozpočtový schodek USA | CRFB | Výbor pro zodpovědný federální rozpočet | Výbor pro zodpovědný federální rozpočet (CRFB) | Nejvyšší soud | Maloobchodní tržby v USA | Vedoucí představitelé | Úspory | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | SaxoStrats | Kristina Hooper | Joe Biden | Federální dluh | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Prudké pohyby | Náklady na financování | Průměrná míra nezaměstnanosti | Wolfstreet | Soud | Dovoz | Zadlužení | Bezpečnost | Dluhy | Rozpočtový úřad Kongresu | Analytické centrum | JDE | Unie | Dluh USA | Reálná ekonomika | CBO Philip Swagel | Philip Swagel | Ředitel CBO | Nová prognóza | Býčí trend | Rozpočtový deficit USA | Investice do infrastruktury | Stimulační balík | Covid | Vyšší daně | Příjmy a výdaje | Exporty | MAM | Šance | Druhá největší kryptoměna | Ceny | Vývoj peněžního agregátu | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Insolvence | Pár EUR/USD | Důvěra | Výhled ratingu USA | Rekordní deficit | Růst vývozu | Podání daňového přiznání | Zvýšení daní | Odborníci | Japonské ministerstvo financí | Budoucí vývoj | Politici | Biden | Přerušení těžby | Nancy Pelosiová | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Mluvčí Bílého domu | Znovuzvolení Donalda Trumpa | Životní prostředí | Očkování | Zadlužování | NBP | Balík stimulačních opatření | Pokles zásob | Rostoucí ceny ropy | Znehodnocení úspor | Fiskální impuls | MFČR | Odhady CBO | Maya MacGuineasová | Výhled CBO | Bidenovy návrhy | Jen Psakiová | Nynější krize | Počet zahájených bytů | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Riziko firemních bankrotů | Oživování ekonomiky | Oživení americké ekonomiky | Pandemie covidu-19 | Tempo očkování | Bidenův plán | Míra úspor | Fiskální rok ve Spojených státech | Vstupní náklady | Ekonomický plán | Rostoucí ceny | Santander | Oslabení | Plány | Cíle | Příležitosti | Zvyšování daní | Nové prognózy | Dopady pandemie covidu-19 | Technologie | Americký trh | Odvětví | Načasování | Rekord | Výsledek hlasování | Bilion | Daňový poplatník | Chování | Zpráva z amerického trhu práce | Inflace ve Švýcarsku | Rozpočtové příjmy | Funkční období | Společnosti | Opatření | Výběr daní | ANO | Vysoká poptávka | Nová vláda | Vysoké ceny | Zdravotnictví | Rozpočtové schodky | Vysoké rozpočtové schodky | Rozpočtový schodek Spojených států | Pozornost | Tým InstaForex | Reálné úrokové sazby | TIM | 3М | Daňové zatížení | BofA | Rozšíření | Participace | Úrokové sazby v USA | Polská NBP | BofA Global Research | Heureka | Reality | Invaze na Ukrajinu | Plynárenské firmy | Ropné a plynárenské firmy | Podnikatelský sektor | Švýcarská národní banka | Invaze | Záporné reálné úrokové sazby | Uzavření příměří | Pokles dolarového indexu | Růst cen energií | Zákonodárci | Hlavní investiční analytik | Přijetí | Snížení inflace | Znehodnocení | Centrum | Udržitelnost | Pomoc Ukrajině | Zvláštní zájmy | Americký lid | Bidenova iniciativa | Schválení balíku | Zákon na snížení inflace | Dopad na vývoj cen | Pohyby na trhu | Úrokové náklady | Keir Starmer | Korporace | Vysoké inflace | CZ | Snížení zadlužení | Smíšená ekonomická data | Prezident Biden | Invesco Ltd. | Vysoké úroky | Velký problém | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Reálné příjmy | Historický vývoj | Americký státní dluh | YCC | Ekonomické podmínky | Řízení výnosové křivky | Douglas | Vývoj deficitu | tradingeconomics.com | Hurikán | Návrat inflace | Akcie ve Spojeném království | ProCent | Capital | D1 | Dopad na ekonomiku | Dopad na ekonomiku USA | Rusové | Fiskální udržitelnost | Nákupy | Nakupovat | Kontext | Vlády | Zvýšené volatility | Vývoj peněžního agregátu M2 | Vývoj peněžního agregátu M2 v USA | Historický vývoj ceny zlata v USD | Historický vývoj ceny zlata | Vývoj nákupů zlata centrálními bankami | Trajektorie amerického zadlužení | Vývoj dluhu americké federální vlády | Protest | Dýchání | Inflace ve službách | Spojené království | Dánové | Dluh americké federální vlády | Vývoj deficitu federální vlády USA | Vývoj deficitu federální vlády | Federální vlády USA | Federální vlády | Vývoj výše federálního dluhu USA | Vývoj výše federálního dluhu | Výše federálního dluhu USA | Výše federálního dluhu | Znovuzvolení Donalda | Znovuzvolení | Hlavní analytik | Hlavní analytik FXstreet.cz | Congressional Budget Office
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot
|
|