Vir
EUR/USD: Čekání na cenové turbulence
09.04.2024 Pár euro-dolar se nadále drží v rozmezí 8. čísla a vyčkává na klíčové události tohoto týdne. Po včerejším poklesu se cena vrátila na předchozí pozice. K současným cenovým výkyvům je však třeba přistupovat se značnou mírou skepse, neboť výsledky dubnového zasedání ECB a (zejména) zprávy o inflaci, které budou zveřejněny v USA, mohou fundamentální obrázek páru výrazně změnit.
Vir Biotechnology po upgradu od Goldman Sachs prudce stoupá
21.02.2023 Akcie společnosti Vir Biotechnology (VIR.US) v úterý vzrostly o více než 8 % poté, co banka Goldman Sachs zvýšila doporučení pro imunologickou společnost z neutral na buy a zvýšila cílovou cenu ze 41 USD na 53 USD. Banka se domnívá, že by se akcie mohly zdvojnásobit, a to s odkazem na údaje o vakcíně proti chřipce, které Vir zveřejní v příštím roce.
Akcie Vir Biotechnology roste díky pozitivním zprávám o vakcíně
15.12.2021 Akcie Vir Biotechnology (VIR.US) dnes roste až o 14 % v reakci na zprávy, že léčba protilátkami vyvinutá společně s GlaxoSmithKline (GSK.UK) ukázala pozitivní efekt proti mutaci Omicron.
Sentiment na americkém akciovém trhu je stále pozitivní
08.12.2021 Americké akciové indexy zakončily včerejší obchodování růstem. Index Dow Jones Industrial Average posílil o 1,4 %, Nasdaq Composite vzrostl o 3,03 % a S&P 500 stoupl o 2,07 %.
Rozbřesk: Finanční trhy ovládl strach z covidové Delta varianty
20.07.2021 Trvalo to týdny, ale záhada klesajících delších úrokových sazeb ve vyspělých zemích je rozluštěna. Nehledě na uvolněnou letní atmosféru je noční můra s přezdívkou COVID znovu na scéně, což si trhy s rizikovými aktivy (na rozdíl od bezpečných dluhopisů) až dosud nechtěly připustit.
Rozbřesk: Delta varianta - nejistota pro cestovních ruch i podzimní volby
02.07.2021 Delta varianta covidu pravděpodobně v Evropě naruší poklidné léto, které si na vlně pokračujícího očkování řada evropských politiků velmi, velmi přála. Výrazně vyšší nakažlivost nové mutace však vede k tomu, že vir se začíná rychleji rozšiřovat i v relativně více proočkovaných společnostech (jako Velká Británie). Zatímco uprostřed května měla Británie denní přírůstky nakažených okolo jeden a půl tisíce nových případů, dnes je to již přes dvacet tisíc. Za stejnou dobu přitom vzrostla proočkovanost populace přibližně ze 40 % na zhruba 55 %..., to je však při výrazně nakažlivější variantě málo na to, aby to zabránilo startu nové vlny.
Komodity: Ropa zdražuje, trh vyhlíží oživení poptávky
29.06.2021 Ropa dnes zdražuje. V náladě trhu převažují naděje ohledně oživení poptávky nad obavami z toho, že nová ohniska šíření koronaviru a jeho nakažlivější varianty delta povedou v celosvětovém měřítku k omezením pohybu.
Gamestop zdaleka není nejšílenějším výplodem fóra WallStreetBets. Tento muž je dnes relevantnější než kdykoliv jindy
05.05.2021 Během pandemie se obzvláště ve Spojených státech Amerických znovu otevřely rány spojené s farmaceutickým průmyslem. Nedůvěra je dokonce na takové úrovni, že ve Státech už některá centra nemají koho očkovat. Kde se v lidech vzala iluze farmaceutického průmyslu jako průmyslu krvelačného, chamtivého a sobeckého? Dokonalý popis rozložení členů WallStreetBets (WSB)!
Covid obrací lidi k přírodě více než Gréta: roste poptávka po kempech, zahrádkách, chalupách i po dřevu
30.04.2021 Pandemie Čechy vrací blíže k přírodě. Do kempů, zahrádek, na chaty a chalupy. Civilizovaný svět obecně v sobě znovuobjevuje náklonnost k přírodním materiálům, jako je dřevo. Utrácet za zeleň a chvilky v ní je zkrátka „in“, dokonce ani nebylo třeba apelu Grety Thunbergové, kterou média v době pandemie odsunula do pozadí, za vir.
Nezavírejme průmysl, virus to úplně nezastaví, raději testujme
01.03.2021 Dynamika šíření nákazy onemocněním covid-19 rozhodně není příznivá a v příštích dnech se bude dále zhoršovat. Na pořadu dne tak jistě nepřetržitě bude otázka totálního ekonomického lockdownu, tj. zavření průmyslu a velkých firem.
Pohled do zákulisí aplikace Robinhood. Proč omezil obchodování?
07.02.2021 Robinhood. Imaginární postavička z anglického folklóru, ke které se váže řada pozitivních konotací. Například spravedlivost, rovnost a štědrost. Chytře vybrané jméno pro aplikaci, která demokratizovala obchodování akcií. Jak se z miláčka internetu stala aplikace s nejhorším hodnocením na Google Play a App Store?
Zlato v roce 2020 aneb co nám krize opět připomněla
13.01.2021 V minulém roce jsme mohli být svědky nečekaného světového dění, kdy se naše planeta, díky jen velmi těžko předvídatelné situaci, opět ocitla v krizi, která nám zase pro jednou ukázala, jak moc se toho musíme ještě naučit. Hlavní otázkou však není, co tato v moderním světě moc nepoznaná krize ukázala všem, ale co ukázala nám obchodníkům.
Výhled Fidelity International pro rok 2021: Můžeme být optimističtí?
10.12.2020 Rok 2020 byl jiný než všechny, co pamatujeme. Bude tak sloužit jako připomenutí, že krize může udeřit kdykoli a každá je zcela specifická. Andrew McCaffery globální CIO, Asset Management Fidelity International upozorňuje: „Při přechodu do roku 2021 proto opatrně vyvažuji nedávný optimismus na trzích větší obezřetností.“
Rozbřesk: Česko zpět na cestě do čtvrtého stupně, v centru pozornosti brexit a evropský rozpočet
07.12.2020 Česko je zpět na cestě do čtvrtého stupně rizika protiepidemického systému PES. Od začátku posledního rozvolnění bylo jasné, že přichází stále na velice nebezpečných úrovních – přírůstky počtu nakažených byly na úrovních, kde Izrael v září připravoval “tvrdý lockdown”, vir se zjevně ve velké části republiky šířil komunitně a pozitivita testů byla vysoká. V takové situaci stačí relativně málo k tomu, abychom si rychle zadělali na nový problém.
Rozbřesk: Česko druhou vlnou pandemie prochází s většími náklady než Německo
04.12.2020 Procházíme další fází rozvolnění vládních nařízení. Otevřely restaurace a hospody a soudě podle včerejší vycházky Prahou se do nich řada lidí skutečně těšila. Rozvolnění přichází sice ve chvíli, kdy je druhá vlna pandemie zjevně za vrcholem a má tendenci odeznívat. Na druhou stranu ve chvíli, kdy se na rozdíl od jara vir na většině území dál šíří komunitně a nefunguje efektivní trasování. I vládní systém PES ostatně ukazuje, že do třetího stupně pohotovosti umožňujícího otevřít například restaurace a ubytovací zařízení jsme se dostali jen těsně. Jakékoliv výraznější uvolnění sociálních kontaktů může tak velice jednoduše zadělat na třetí vlnu pandemie.
Rozbřesk: Rozvolnění v Česku a šance na třetí vlnu pandemie. Možné dopady do ekonomiky?
01.12.2020 Před Vánoci nejen v Česku přijde určité rozvolnění proti-pandemických opatření. Přichází však o poznání dříve než na jaře – přes zjevné zpomalení v šíření pandemie se vir ještě šíří komunitně. I proto nečekáme, že si vláda bude moct dovolit výraznější rozvlnění, a i stávající kroky mohou ve finále v kombinaci s vánočními návštěvami a oslavy konce nového roku zadělat na třetí vlnu pandemie na začátku příštího roku.
Rozbřesk: Týden ve znamení vakcíny a čísel z amerického trhu práce
30.11.2020 V nadcházejícím týdnu budou v centru pozornosti vedle pandemie především čísla z amerického trhu práce a jednání o brexitu. Zatímco v Česku druhá vlna dosáhla svého vrcholu a začneme znovu experimentovat s rozvolňováním, v řadě evropských zemí, a zejména pak v USA, podzimní vlna teprve naplno startuje. Navíc rozvolňování v zemích jako Česko tentokrát přichází daleko dříve, ve chvíli, kdy se ještě vir na značné části území šíří komunitně. Existuje proto značné riziko, že si předvánočním uvolněním zaděláváme na třetí vlnu.
Akciové trhy tento týden nedávají žádný důvod k radosti, spíše naopak
30.10.2020 Obchodování na světových akciových trzích bylo ovlivněno zejména prudkým nárůstem případů onemocnění nákazou covid-19. Vypadá to tak, že vir se zcela nekontrolovaně šíří a zatím se úplně nedaří tuto vlnu zastavit. Na to samozřejmě reagují příslušná místa a zavádějí tvrdá omezující opatření. A to samozřejmě trhům nepomůže. Světlo ve formě vakcíny je zatím bohužel v nedohlednu.
Rozbřesk: Tento týden rozhodne o dalším osudu pandemie v Česku
19.10.2020 Druhá vlna pandemie zatím v Česku podle posledních čísel nepolevuje - máme za sebou rekordní sobotu i neděli. A o dalším osudu vládních karanténních opatření rozhodnou pandemická čísla z tohoto týdne. I když však přírůstky nově nakažených poleví a Česko se vyhne úplnému uzavření ekonomiky (lockdownu) sázky na uvolnění opatření již 2. listopadu jsou nerealistické.
Bloomberg: Vir stáhl v USA do ztráty rekordní počet velkých firem
15.10.2020 Negativní hospodářské dopady pandemie covidu-19 stáhly do ztráty rekordní počet velkých amerických firem. Z 345 podniků s tržní hodnotou nad 25 miliard dolarů (580 miliard Kč) jich 43 vykázalo kumulativní ztrátu za posledních 12 měsíců, pro které zveřejnily výsledky. Informovala o tom včera agentura Bloomberg.
Vše, co musíte před nákupem zlata a BTC vědět o ruské vakcíně na COVID-19
12.08.2020 V úterý se v Ruské federaci registrovala první vakcína, která má fungovat proti koronaviru. Zlato se v reakci na to propadlo o 5 % na 1900 USD za unci. Bitcoin pohyb kopíroval s propadem na 11 200 USD. Je čas nakupovat, nebo je vakcína pro nenadálého býka zásadním ohrožením?
Babiš si moc půjčuje, Trump zavádí cla. Brusel bude dělat oboje naráz
09.08.2020 Fond obnovy EU je přelomová věc. Tak moc přelomová, se o něm mluví až příliš málo. Vzniká eurodluhová unie. Vzniká v rámci snahy o zachování jednotného trhu EU, kterou musí vítat i Česko. Přesto fond skýtá řadu rizik, včetně růstu nezaměstnanosti napříč celou Unií.
Forex: Obavy z šíření viru posilují japonský jen
10.07.2020 Obavy z šíření koronaviru a nárůst počtu nemocných ve Spojených státech i v jiných částech světa posilují japonský jen považovaný za bezpečnou měnu v nejistých časech. Jen je na dvoutýdenním maximu, zatímco dolarový index, který vyjadřuje hodnotu dolaru ke koši šesti hlavních světových měn, ztrácel dnes odpoledne 0,2 procenta na 96,52 bodu.
Česko je doposud v boji s koronavirem úspěšné, "přizabilo" jej. Jak ale nyní "nezabít" ekonomiku?
28.04.2020 Vstupujeme do druhého poločasu bitvy s koronavirem a jeho následky. Dostat se ze současné krize s co nejmenšími důsledky zdravotními i ekonomickými předpokládá najít rozumný kompromis mezi epidemiology a ekonomy.
Konsekvence propadů způsobených COVID-19 krizí nepochybně rozdrobí koncept globalizace
21.04.2020 První čtyři měsíce letošního roku přinesly desetiletí nevídané události. Zasažení finančních trhů novým typem koronaviru v okamžiku, kdy se částečně zotavily z hrozby globální obchodní války, vyvolané diskrepancí platební bilance USA.
Koronavirus: market update
21.04.2020 Množství globálně potvrzených případů nákazy se zvýšilo na 2,5 milionů. Zemřelo 171 240 osob a 655 800 se vyléčilo. Spojené státy zůstávají epicentrem epidemie s více než 792 900 případy a 42 500 obětmi. Spojené státy tak dosud reportovaly téměř třetinu všech nákaz ve světě.
Česká republika v hibernaci
08.04.2020 Pandemie COVID-19 už dávno není záležitostí Číny. Ta již v celkovém počtu nakažených dokonce vypadla z první pětky. Vir drtí především Spojené státy a velké Evropské země – Španělsko, Itálii, Německo a Francii. Vládní opatření v boji s šířením nového koronaviru se dramaticky podepisují na ekonomických vyhlídkách. Vidět to bude zejména v číslech za první a druhé čtvrtletí letošního roku. V profilu oživení hraje klíčovou roli čas. Pokud se vládní opatření začnou odbourávat v průběh aktuálního kvartálu, ekonomická situace by se během letních měsíců měla stabilizovat a závěreční čtvrtletí by již mělo být ve znamení nastupujícího oživení.
Rozbřesk: Co dnes čekat od České národní banky?
26.03.2020 ČNB dnes bude opět řešit, jak co nejlépe pomoci v boji s ekonomickými důsledky koronaviru. Po mimořádném snížení sazeb o 50 bps pravděpodobně přijde další snížení o stejnou dávku na 1,25 %. Pro trhy a korunu to však nebude velké překvapení - očekávání většiny investorů jsou ještě agresivnější a počítají s tím, že úrokové sazby do tří měsíců klesnou až na 0,5 %. Podle našeho názoru ČNB nemusí být nutně tak agresivní s dalším snižováním úrokových sazeb. Rychlé pohyby mohou nastartovat na málo likvidních českých trzích novou volatilitu a zrychlit odliv kapitálu do zahraničí. A je otázka, zda nižší sazby nutně musí vždy převážit náklady spojené s vysokou volatilitou. I proto čekáme, že například na rozdíl od amerického Fedu, může být další snižování sazeb v Česku spíše postupné.
MMF: Pandemie způsobí globální recesi, svět se zotaví v roce 2021
23.03.2020 Pandemie nemoci COVID-19 způsobí letos recesi světové ekonomiky, která by mohla být horší než finanční krize v letech 2008 až 2009. Svět se ale zotaví v roce 2021, uvedl dnes Mezinárodní měnový fond.
Rozbřesk: Bude český záchranný balík stačit?
19.03.2020 Reakce vlád a centrálních bank na prohlubující se ekonomické propady spojené s koronavirem neberou konce. Včera česká vláda oznámila dlouho očekávaný rozpočtový balík na boj s koronavirem. Celkový objem balíku (až 1 bilion korun) konečně odpovídá vážnosti situace. Je však otázka, zda přímá finanční pomoc (plánovaná na 100 miliard korun) nakonec nebude muset být vyšší.
Možnosti technické analýzy, s pomocí kterých obchodníci určují směr trendů a významné tržní pozice
19.03.2020 Každý trh se mění a z části pak tyto změny vznikají cyklicky a z části nahodile. Znamená to tedy, že například u Forexového trhu vznikají situace, které je jen velmi těžké předvídat (např.: reakce trhu na nový vir), a naopak zde také vznikají situace, které bývají předvídatelnější (např.: cyklické změny), čímž je možné se na ně připravit a potenciálně na nich i vydělat.
EU kvůli koronaviru zřídí investiční fond
11.03.2020 Evropská unie v rámci boje s novým typem koronaviru umožní státní pomoc pro postižené firmy a vytvoří investiční fond v hodnotě 25 miliard eur (asi 640 miliard Kč) s cílem zmírnit dlouhodobý ekonomický dopad současné epidemie. Včera se na tom při telekonferenci shodli šéfové zemí a vlád Evropské unie.
Rozbřesk: Fed vyráží do boje s koronavirem a snižuje sazby o 50 bps
04.03.2020 Včerejšek nám ukázal, že boj s koronavirem má různé podoby. Americký Fed sice neumí vyvinout vakcínu na očkování, zato však stále ještě dokáže nečekaně snížit úroky o 50 bazických bodů, jak se stalo včera. Otázkou je, zdali je taková reakce americké centrální banky přiměřená a žádoucí?
Forex: Koronavirus v Evropě drtí (nejenom) českou korunu
25.02.2020 Úvod týden byl na finančních trzích ve znamení sílících obav z rozšíření koronaviru dále po Evropě. Investoři se stále více bojí dopadů přerušených globálních výrobních řetězců. Tématem číslo jedna bude tento vir i dnes. Jeho vliv zřejmě uvidíme na nižší spotřebitelské důvěře v USA. Ekonomický kalendář dále přinese zpřesnění dat německého HDP za Q4 19 včetně struktury; za nezáporným číslem stály podle nás pouze zásoby. Z regionu se dočkáme zasedání maďarské centrální banky. Navzdory současné vysoké inflaci žádnou změnu v nastavení měnové politiky nečekáme.
Forex: Koruna zpět nad 25,20 CZK/EUR
24.02.2020 Globální finanční trhy byly na úvod týdne v zajetí šířícího se koronaviru na území Evropy. Evropským ohniskem se stala severní Itálie. Zatímco na hlavní světový měnový pár, tedy euro vůči dolaru, tento fakt vliv neměl (není totiž zřejmé, pro kterou měnu to je horší zpráva – je asi pouze otázkou času, kdy se vir začne šířit i ve Spojených státech), akciové trhy dramaticky ztrácely (v Evropě o téměř 4 %), naopak výrazně posilovaly státní dluhopisy. A obdobný obrázek platí dle futures pro americké trhy. Bez výraznější tržní reakce zůstalo zveřejnění lepšího než očekávaného výsledku únorového Ifo indexu očekávání německých producentů. Trh totiž vnímá riziko, že je pouze otázkou času, kdy se nálada ve světle šířícího se koronaviru zkazí.
Forex: Shrnutí obchodování 13.2.2020
13.02.2020 Hlavní indexy amerických akcií včera obchodování uzavřely na nových rekordech, Nasdaq a S&P 500 již potřetí za sebou. Optimismus na trhu určuje zpráva o možném polevování epidemie nového typu koronaviru v Číně.
Forex: Euro vůči dolaru kleslo na nejnižší hodnotu od května 2017
12.02.2020 Euro dnes vůči dolaru kleslo na nejnižší hodnotu od května 2017. Dolar těží z růstu na amerických akciových trzích a z relativně příznivých vyhlídek americké ekonomiky.
Vakcína na koronavirus je dopingem pro tržní sentiment
05.02.2020 Hlavními světovým trhy dnes obletěly zprávy, že se výzkumníkům z čínské university v Če-ťiangu podařilo najít lék působící proti 2019-nCoV, tedy kmeni koronaviru šířícímu se v rámci současné epidemie. Vedle toho britský tisk hovoří o výrazném průlomu tamních vědců na cestě k vakcíně proti tomuto viru.
Fenomén kapitálových trhů roku už má své jméno: 2019nCoV
31.01.2020 Globální spekulativní kapitál má novou hračku s poněkud nezvyklým označením „2019nCoV". Aktuální informace hovoří o dramatickém intra denním nárůstu potvrzených infikovaných osob v Číně a zvyšující se mortalitě, exportu viru po celém světě (USA, Indie, Japonsko, UK, Itálie, Německo…) a nebývalém nárůstu hodnoty farmaceutických firem, které ne vždy nutně vyvíjejí antivirotika, ale postačí, když produkují ochranné pomůcky.
RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 27.1.2020
27.01.2020 Americká centrální banka ponechá s nejvyšší pravděpodobností sazby beze změny. Trhy aktuálně dokonce přisuzují asi 12% pravděpodobnost scénáři, že by centrální bankéři úroky zvedli. Navzdory deeskalaci obchodního sporu však takovou variantu vnímáme jako nepravděpodobnou. Fed zřejmě oznámí své záměry na trhu s repo obchody, kde s největší pravděpodobností zůstane i nadále aktivní. Americká centrální banka pravděpodobně bude pokračovat v nákupech pokladničních poukázek, což lze brát jako ekvivalent QE (vede k nárůstu bankovních rezerv).
Související klíčová slova:
NASDAQ: SBUX | Vakcinace | Obchodování zlata | Akcie Charter Communications | AMC | Hlavní ekonom | Zkušenosti | Cenová hladina | Alphabet | Vstupy | VIR.US | Veřejné finance | Podnikatelé a firmy | Pfizer | Obchodník | EUR | Trend | Pokles hospodářství | Inflační čísla | Cenové výkyvy | Bank of Japan | BTC | Citigroup | Volatility | Dow Jones Industrial | Mezinárodní měnový fond | Statistiky | Rozpočet EU | Vysoká rizika | Finanční injekce | Oživení poptávky | ČSOB Finanční trhy | Výkyvy | Britská libra | Aktiva | Vládní opatření | Evropská komise | Pravděpodobnost | Organizace zemí vyvážejících ropu | SP500 | Počet akcií | Dosahovat zisku | FBI | Fond obnovy | Více peněz | Letecké společnosti | Zasedání ECB | Diverzifikace | Depozitní sazba | Ameriprise Financial | Goldman Sachs | Výkon amerického dolaru | PLN | Lagardeová | GDP | Dow Jonesův index | Ropa Brent | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Ekonomické uzavírky | Propad cen | Saúdská Arábie | Nezaměstnanost | Pandemie | Pandemie COVID-19 | Zpráva | ČSÚ | Dolarový index | Strach | Analýzy | Burza | Brexit | Vývoj léků | Vysoké riziko | Cena zlata | Comcast | NASDAQ: AAPL | ČSOB | Změny trendu | Ekonomika Německa | Včerejší obchodování | Market update | Maloobchod | Index podnikatelské nálady ISM | Standard & Poor's 500 | EUR/PLN | Evropská měna | ETC | App Store | Zveřejněná data | Uvolnění měnové politiky | Proražení | CZK | Výhled | Token | Dnes ČNB | Michal Dvořák | Americký prezident | Covid | Tedros Adhanom | Průmysl | Inflace | Vývoj měnového páru | HUF | Centrální banky | Šéfka MMF | New York | Zasedání Evropské centrální banky | Vývoj kurzu USD | Charles Dow | Alarmující čísla | Kongres | Reakce trhu | Macron | Události tohoto týdne | Alibaba | Snižování sazeb | Czech Fund | Zasedání FOMC | Izrael | Futures | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Akciové trhy | Globální spekulativní kapitál | Klid před bouří | Cestovní ruch | Dění kolem brexitu | Tesla Inc. | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | MIFID | TradeCentrum | Obchodní příležitosti | CL | Mutace omicron | Evropské společnosti | Analytici | Tamás Varga | Michael Kinch | Marketingová komunikace | Vývoj kurzu USD/EUR | Obchodní války | Země EU | Tržní pozice | Hlasovací právo | Hazard | Videokonference | Graf | Makrodata EU | Asijské indexy | Londýn - ICE | Šíření nákazy | Globální ekonomiky | Směr trendů | Snižování úrokových sazeb | Virologie | Dluhopisy | Proočkování populace | Zaměstnanost | Ekonomiky | Dluhová unie | PLN/EUR | Pár euro-dolar | Maďarsko | Poptávka | Tržní sentiment | Silná ekonomika | Economist | Negativní hospodářské dopady | Cenové hladiny | Index pražské burzy PX | Rozpočtový schodek | Peníze | Zprávy z ekonomiky | CySEC | Zveřejňování výsledků hospodaření | Brent | Březnová inflace | Merck & Company | Politika | HUF/EUR | Očekávání | Odvetná cla | Expert | Ted Cruz | Měď | Vybírání zisků | Zvýšení sazeb | Prodeje akcií | MMF Kristalina Georgievová | Výnosy | Vir Biotechnology (VIR.US) | Financovat | Standard & Poor's | Americké volby | Prohlášení | CZK/EUR | Lukáš Kovanda | Růst | Kristalina Georgievová | GlaxoSmithKline | Itálie | EUR/CZK | Tiskový mluvčí WHO | Americká lehká ropa | MiFID II | Hlavní akciové indexy | L.F. Investment | Vakcína na koronavirus | Zasedání vlády | Výrazný propad | Asset management | Fond obnovy EU | Trh práce | Výhled Fidelity International | Prezident Fedu | Očkování proti covidu-19 | Aktuální kurzy měn | Eurodluhová unie | Pochybnosti | Conference Board | Vývoj vakcín | Nastavení měnové politiky | Velká Británie | Evropské ekonomiky | Investovat do zlata | Americká centrální banka | Indikátor | Klíčové události | Vyzkoušet si trading | Karanténní opatření | Hospodářské krize | Ropné společnosti | Důsledky koronaviru | Ceny ropy v dolarech | Koruna | Národní ekonomická rada vlády | Farmaceutická společnost | AUD | Výnosové křivky | Vývoj měnového páru GBP/USD | S&P500 | Úrokové sazby | GME | Chamtivost | Vývoj kurzu | Sázky na pokles | Měny v regionu | Trh | Zkušenost | EMU | Šíření viru | Počasí | Společnosti | Index | Verizon Communications Inc. | Filmová společnost | Parlamentní volby | Komerční banka | Historie | Poměr rizika a výnosu | MMF | Výrobní ceny | Eura | Komise | Obchodování na devizovém trhu | Srbsko-americký ekonom | Kapitál | Ministr zahraničí | Představitelé Fedu | Agentura Reuters | Pandemie covidu-19 | Globální finanční krize | S&P | Platformy pro trading | Unie | Sázky | Vir Biotechnology | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Akciové indexy | Coinbase | Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Konjunkturální průzkum | Odraz mrtvé kočky | Obchodování na Wall Street | Technické analýzy | Makrodata USA | Souhrn finančních trhů | Klíčové události tohoto týdne | Rubl | Rekordní hodnoty | Deficit | Pandemie COVID | Short pozice | Varianty koronaviru | Podnikání | Virus | Sektor služeb | Odpor | Období volatility | Česká koruna | Twitter | Opatření | Podnikatelé | 3М | Bankéři | Množství peněz | Členské státy | Podnikání na kapitálovém trhu | Ifo | Možnosti technické analýzy | Vývoj léků v USA | Spekulativní kapitál | Bitcoin | Pandemie nemoci | 3M Company | Helicopter money | Dokončené testování | Obchodníci | Jak se používá technická analýza | Obchodovat | Koronavirus | Riskantní token | Členské státy EU | Vrtulníkové peníze | Burze | Finance | Největší ztráty | USA | Americká investiční společnost | Pár EUR/USD | Jak obchodovat | WSB | GSK | Schvalování vakcín | YOLO | Británie | Světové trhy | Pokles cen | Volby | Ropa | Joe Biden | Pfizer/BioNTech | Vývoj oficiálních úrokových sazeb | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Indexy PMI | Dow Jones | Citelné zdražování | WFP | Spojené státy | Trading | Chuť investovat | Euro vůči dolaru | Euro vůči americkému dolaru | Cenové turbulence | Vývoj | Aplikace Robinhood | Barry Bloom | Amazon | Investiční poradenství | Důsledky epidemie | Investiční doporučení | New York - Nymex | České měny | Šéfka ECB | EUR/USD | Severomořská ropa Brent | OSN | Dopady pandemie | Spotřebitelská důvěra | Legenda WallStreetBets | Měnové politiky | G20 | Sezona zveřejňování výsledků | Onemocnění | Ekonomická situace | Centrální bankéři | CNY | Investiční strategie | Martin Shkreli | Odliv kapitálu | Christopher Waller | Miliardy dolarů | ADP | Snížení úroků | Druhá vlna pandemie | Prezidentské volby | Miliardy korun | Platební bilance | Sazby | Jak investovat do zlata | Euro-dolar | GBP/EUR | České koruny | The Economist | Komise v přenesené pravomoci | Investovat | Cena severomořské ropy Brent | Generální ředitel | Jiří Makovský | Investiční fondy | Regulátor | Průzkum | Firmy | Polská ekonomika | WallStreetBets (WSB) | Masivní výprodeje | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Celkový sentiment | Panika | Zajištění | Averze k riziku | Sputnik V | Matthew Schmidt | Cena ropy brent | Euro dnes | GlaxoSmithKline (GSK.UK) | token DOGE | Fed | Kevin Solomon | Euro k dolaru | Technologický Nasdaq | Světový potravinový program | Česká vláda | Ústup rizik | Trhy | Emerging markets | Nejbližší rezistence | GSK.UK | Zelená politika | Rizika | Eurozóna | Portugalsko | Fond | ISM | Očekávání budoucího ekonomického růstu | Globální trhy | Charter Communications | Dluhopisový trh | Úspory | Otevírání ekonomiky | Verizon Communications | Hodnota akcií | Apple Inc. | Mnoho ziskových obchodů | Obavy z šíření viru | Cenový vývoj | Goldman Sachs Group | Horizontální linie | Žádosti o podporu | Bilance | Cyklické změny | Americké akciové indexy | Americký kongres | Akcie Vir Biotechnology (VIR.US) | Vladimir Putin | Tesla | Miliardář | Skepse | Španělsko | Mezinárodní obchod | Repo obchody | Branko Milanović | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Prezident Emmanuel Macron | Druhá vlna | Mzdy | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Významné tržní pozice | CAD | Cenové války | Akcie Vir Biotechnology | Zájem analytiků | David Joy | Banka Goldman Sachs | Na burze | Budoucí vývoj vakcín | Společnost Walt Disney | Cenové úrovně | NZSE: BABA | Společnost | 2019nCoV | Raphael Bostic | Hospodaření | Marketingový trik | Ztráta | Wells Fargo | Ekonomický lockdown | Severomořská ropa | Dolar k japonskému jenu | EUR/HUF | NZSE | Nálada na globálních trzích | Obchod | Purple Trading | Cenový pokles | AUD/USD | Prezident Federální rezervní banky | EK | Zahraniční forex | Riziko | Analytik | Trinity | MAM | Právo | JPY | Pražské burzy | Bank of America | Semináře | USDX | Portfolio | Nástroj | GBP | Čína | CZK/USD | Ceny | Tisk peněz | Financování | Zvýšení ceny | Recese | Pokles | IDEA | Války | Impuls | Dopravci | Centrální banka | DPH | Americký dolar k japonskému jenu | WTI | Salesforce | Státy EU | SMA | GameStop | Evropské centrální banky | Libra | Comcast Corp | Odborníci | Rozvolnění | Cena severomořské ropy | USD/EUR | Webinář | Prezident Vladimir Putin | Ceny zlata | Výnos | eBook | ESG | Index DOW | Trhy dnes | CFD | Pasiva | Ekonomická krize | CEO | Trinity Bank | Austrálie | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Stoxx Europe 600 | Hongkong | Ceny akcií | Cena akcií | GBP/USD | Inflační cíl | Akcie Tesla | Očkování proti covidu | Dynamika mezd | Bez rizika | Zisk | ČNB | PVM | Středoevropské měny | Avast | Hospodářské dopady | Dovoz | Nasdaq Composite | Aktuální kurzy | Pozitivní zprávy | Obchodování | Jan Vejmělek | Posílení dolaru | Úroky | Prezident | Evropa | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Dow Jones index | Ceny ropy | Lockdown | Francie | Předpověď | Údaje | Potenciální změny | Automobilky | Eurodolar | Omezení pohybu | Biden | Italská vláda | Finanční krize | Investiční společnost | Obchody | Pokles české ekonomiky | Obchodování se CFD | xStation5 | Zvýšení těžby | Vyspělé ekonomiky | Japonsko | Exxon | Společnost XTB | Propad akcií | Dohoda o brexitu | Dobré zprávy | Situace | Google | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Finanční systém | Konsensus | FOREX | Růst světové ekonomiky | Americké akciové trhy | Index pražské burzy | Záhada | Tweet | HDP | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Demo účet | Čínské vlády | Dolar | Euro | Federální rezervní banky | Klid | Ohlédnutí | Politici | Loterie | Vyšší inflace | Optimismus na trzích | Členské země | AAPL | ČTK | Investiční fond | Stimuly | Ztráty | Americké firmy | Japonský jen | FOMC | Ekonomická realita | Akcie | Fundamentální výhled | Kupci | All Time High | NERV | Lepší zítřky | Pražská burza | Očkování | Podniky | Index spotřebitelských cen | ZIL | AbbVie | Zveřejňování výsledků | Býčí trend | Index cen | Světová ekonomika | Převis | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Jednání o brexitu | Ekonomické škody | Výplach | Koronakrize | Emmanuel Macron | Společnost Apple | Kurz | SBUX | Daně | Neel Kashkari | Jádrová inflace | Index cen výrobců | Světové ekonomiky | Výsledky | Investice | Microsoft | Robinhood | Špatné zprávy | Obchodování akcií | Komunikace | Německý průmysl | Americké futures | Lehká ropa WTI | Indie | Ekonomika eurozóny | Makrodata | Zisky | Delta | Regulace | Diverzifikovat | Cyrrus | Fondy | Walt Disney | Hospodářství | WHO | Sekundární trh | Evropská agentura pro léčivé přípravky | Měny | Ropa WTI | Burzy | Opatření na podporu ekonomiky | Trh s ropou | Světová zdravotnická organizace | Rusko | Poradce | Signál | Aktuální cena | Organizace | Praha | Technologičtí giganti | Valuace | Výsledková sezóna | BABA | Technická analýza | Shrnutí obchodování | DOGE | Ropa dnes | COVID-19 | Brusel | Data z amerického trhu práce | ZEW | Propouštění | Supporty a rezistence | Objem | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Příjmy | Ekonomické dopady | Onemocnění COVID-19 | Bloomberg | KB | Evropská unie | Patenty | Rozvoj | Hlavní indexy | Vyhlídky | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Pandemie nemoci COVID-19 | Korekce | Vakcína | Výkonnost | Nvidia Corp | Index S&P 500 | Přehled | Short | Tomáš Pfeiler | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | London School of Economics | Krize | Rostoucí trend | High | OECD | CHF | Oslabení koruny | Nízká nezaměstnanost | Otočení trendu | Frustrace | S&P 500 | Ekonomický a strategický výzkum | JDE | Podpora | Ministři financí | QE | MT4 | Cena | NYMEX | Německo | CNN | Apple | Rozpočet | Snížení sazeb | Česká ekonomika | Kurzy | Finanční prostředky | Fidelity International | Propad ropy | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Forexu | Merck | Debata | Kurzy měn | Akcie společnosti | Fiskální stimuly | Zlato | Ekonomika | Měny&Sazby | SEC | Schodek | Indikátory | Ticker | Verizon | Akciové futures | Finanční situace | Práce | Úspěch | Likvidita | ČNB dnes | Kryptoměny | Likvidní | Banky | Buy | Uzavření továren | Express | Kotace | Investiční společnosti | Šance | Poptávka po ropě | Wall Street | Halliburton | Historie se opakuje | Analýza | Umění | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Omicron | ČR | Horší časy | XTB | Kontrakt | Pozice | Demokratické strany | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Chevron | Vývoj měnového páru USD/JPY | Market | Cenné papíry | Stoxx | Lídři | Medvědí trh | Americká lehká ropa WTI | Farmaceutické společnosti | Brokeři | FX | Bilion dolarů | Inflační tlaky | OPEC | Sentiment | Experti | Investoři | Nižší sazby | Von der Leyenová | Polsko | Rezistence | Index Dow Jones | ZEW index | Výhled poptávky | Určení trendu | Volatility trhu | Nařízení | Zdražování | Ropy | Americké ekonomiky | Jádrový index | USD | WallStreetBets | Vývoj dolarového indexu | Viry | Ekonomický dopad | Americký dolar dnes | Kabinet | Ekonomické recese | HDP v USA | Purple Strike | 3M | Cestovní kanceláře | Cena ropy | Australský dolar | Propad | StoneX | Graf páru | Nemovitosti | Andrej Babiš | Markets | USD/CHF | Oslabování amerického dolaru | Nejistota | Ekonomie | Gambling | Nvidia | Investment | Tamas Varga | Indexy | Státní dluhopisy | Americký dolar | Makro | Evropská centrální banka | Starbucks | ECB | Ekonomiky eurozóny | Alokace | Doporučení | Francouzský prezident | Evropské země | ROCE | Spekulace | Vzrušení | Omikron | EU | Miliardy | Společná evropská měna | Pimco | Western Union | Globální finanční trhy | Poptávky po ropě | Jak investovat | Investovat peníze | USD/JPY | Jerome Powell | Ukazatele | American Express | Měnový pár | Šíření koronaviru | Banka | Produkce ropy | Autoprůmysl | Nákupy zlata | Index technologického trhu Nasdaq | Američané | Domácí poptávka | Další pokles | Disney | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Banky | Růst | ČTK | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot