Chuť investovat
Drobní investoři se obracejí k ESG zády: Nejasnosti ohledně značení způsobují, že investoři spíše faktory ESG ignorují
17.07.2024 Podle údajů z nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat (RIB) obchodní a investiční platformy eToro drobní investoři na celém světě mnohem častěji ignorují faktory ESG (faktory environmentálního, sociálního a správního řízení), než aby je před investováním zvažovali.
Analytici: Zpomalení inflace zvyšuje chuť Čechů utrácet
09.05.2024 Zpomalení inflace na dvouprocentní cíl České národní banky (ČNB) a růst reálných mezd zvyšují chuť Čechů utrácet. Shodli se na tom analytici, které oslovila ČTK. Z dnes zveřejněných dat Českého statistického úřadu (ČSÚ) vyplývá, že maloobchodní tržby v březnu zrychlily meziroční růst na 6,1 procenta. Trh přitom podle analytiků očekával zvýšení o 2,8 procenta. Upozornili také na to, že maloobchodní tržby v březnu vykázaly nejsilnější meziroční růst od ledna roku 2022. Podle prezidenta Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáše Prouzy jsou vyšší tržby pro prodejce důležité zejména s ohledem na jejich investice, řekl ČTK.
Mezi středoevropskými měnami si letos nejlépe vedl zlotý, koruna oslabila
29.12.2023 Mezi středoevropskými měnami si letos nejlépe vedl polský zlotý, který si od začátku roku připsal vůči euru téměř osm procent. Podpořil jej mimo jiné příchod nové vlády, která je vstřícnější vůči Evropské unii, uvedla dnes agentura Reuters. Česká koruna letos vůči euru naopak asi o dvě procenta oslabila.
Cena zlata poprvé zhruba za měsíc sestoupila pod 1900 dolarů za unci
27.09.2023 Cena zlata dnes poprvé zhruba za měsíc sestoupila pod hranici 1900 dolarů (zhruba 44.000 Kč) za troyskou unci (31,1 gramu). Dolů ji podle analytiků tlačí očekávání, že americká centrální banka (Fed) ponechá své úrokové sazby delší dobu na vyšší úrovni. Kolem 15:30 SELČ cena zlata podle údajů agentury Bloomberg vykazovala pokles přibližně o 0,6 procenta a pohybovala se těsně pod 1890 USD za unci.
Průzkum Fidelity International ukazuje nedostatek odhodlání investorů pro spravedlivou transformaci
18.09.2023 Společnost Fidelity International ("Fidelity") zveřejnila klíčové závěry svého průzkumu o "spravedlivé transformaci", který hodnotí povědomí investorů o tomto tématu, ale i jejich chuť investovat do této oblasti. Spravedlivá transformace je jednou z klíčových priorit společnosti Fidelity v oblasti udržitelného rozvoje a v souladu se svou strategií firma ve spolupráci s Coalition Greenwich zjišťovala názory více než 120 institucionálních investorů a finančních zprostředkovatelů, aby této důležité problematice do hloubky porozuměla.
Bitcoin na základě dohody o pozastavení dluhového limitu USA vzrostl o 4 %
29.05.2023 Cena BTC stoupla na třítýdenní maxima po zveřejnění zprávy, že se americká vláda domluvila na dluhovém stropu.
Portu slaví 5. narozeniny. Pod správou už má přes 18 miliard korun
15.05.2023 Investiční platforma Portu letos slaví 5leté výročí od zainvestování vkladů prvních investorů. První česká automatizovaná roboinvestiční platforma si rychle získala oblibu a dnes s ní investuje už 200 tisíc lidí.
Česká koruna nyní prolomila psychologickou hranici 23,50 za euro, poprvé od srpna 2008. Od začátku invaze posílila vůči euru více než švýcarský frank
28.02.2023 Česká koruna dnes odpoledne vůči euru zpevnila poprvé od 1. srpna 2008 pod psychologickou úroveň 23,50. Dostala se až na úroveň kursu 23,492 za euro, tedy na svoji absolutně nejsilnější úroveň za celé období od 1. srpna 2008, jak plyne z dat Bloombergu. Od „zrození“ eura v roce 1999 byla vůči němu koruna silnější než dnes pouze ve 14 dnech, a to vesměs v létě roku 2008.
Objem obchodů s kryptoměnami v lednu klesl o třetinu na 300 milionů Kč
02.02.2023 Objem obchodů s kryptoměnami v Česku v lednu meziročně klesl zhruba o třetinu téměř na 300 milionů korun. Proti prosinci to naopak představuje zhruba třetinový nárůst. Většinu obchodů tvořily transakce s bitcoinem, který za poslední měsíc posílil o 42 procent na 23.700 dolarů, tedy asi 517.000 Kč. Vyplývá to z údajů obchodníka Bit.plus.
Dvě třetiny českých drobných investorů tvrdí, že medvědí trh jim nezkazil chuť investovat
18.01.2023 Podle nejnovějšího průzkumu „Retail Investor Beat“ sociální investiční sítě eToro se většina drobných investorů vzpamatovává z poklesu, který již více než rok sužuje finanční trhy.
Shrnutí páteční seance: Akcie ve Spojených státech zahájily nový měsíc růstem
03.10.2021 Akcie ve Spojených státech zahájily nový měsíc po turbulentním září růstem. Kromě příznivých statistik o spotřebitelských výdajích a aktivitě továren je povzbudila i zpráva, že se společnosti Merck & Co podle nedávné studie podařilo vyvinout experimentální lék proti covidu-19, který snižuje riziko úmrtí a hospitalizace o zhruba 50 procent. Na forexovém trhu slábnul americký dolar.
Chuť investovat udržitelně roste
26.02.2021 Zájem o udržitelné investování rok od roku roste. V roce 2019 stoupl meziročně objem vydaných zelených bondů o 46 % na průměrných 21 miliard kvartálně. Postupně stoupá také poměr soukromých emitentů, kteří emitovali 51 % objemu zelených dluhopisů (TRV Report, ESMA). Co to ale udržitelné investování vlastně je?
Zlato v roce 2020 aneb co nám krize opět připomněla
13.01.2021 V minulém roce jsme mohli být svědky nečekaného světového dění, kdy se naše planeta, díky jen velmi těžko předvídatelné situaci, opět ocitla v krizi, která nám zase pro jednou ukázala, jak moc se toho musíme ještě naučit. Hlavní otázkou však není, co tato v moderním světě moc nepoznaná krize ukázala všem, ale co ukázala nám obchodníkům.
Pohyby na komoditním trhu: Politická panika se přetlačuje s nadějí na vakcínu
16.11.2020 Po amerických volbách se podle očekávání pozornost přesunula na pandemii COVID-19 a slibné zprávy o vakcíně. Když Pfizer a BioNTech zveřejnily, že jejich vakcína překonává 90% účinnost, drahé kovy i energie rychle zareagovaly. Zlato se propadlo o více než 100 dolarů, zatímco ropa posílila zhruba o 10 %.
Rozbřesk: Druhá fáze krize: Omezit plošnost, zachovat kurzarbeit, oživit investiční pobídky
28.05.2020 V posledních týdnech jsme si zvykli pozorně sledovat mezinárodní srovnávání výše a rychlosti vládní pomoci. Ve srovnávacích tabulkách zatím Česko hraje “první ligu” ve slibech, ale “okresní přebor” v reálném plnění. Situace se ale s přijetím masivního programu COVID III snad bude obracet k lepšímu, a pozornost by se proto měla časem přesunout jinam. Posouváme se také postupně do druhé fáze krize - rozmrazování ekonomiky - ve které nejsou důležité vždy plošnost a poskytnutý objem prostředků, ale naopak chytrost, s jakou ekonomiku stimulujete.
ETF na zlato zaznamenaly minulý týden největší odliv rezerv od konce roku 2016
18.11.2019 Investoři se začínají znovu odvracet od zlata. Naznačuje to alespoň odliv tohoto cenného kovu ze zlatých ETF, který trvá už druhým týdnem v řadě. V tom minulém týdnu byl přitom největší od konce roku 2016, když se objem zlata držený ETF snížil o 788 tis. trojských uncí.
Čínští představitelé představili další plány na podporu své ekonomiky
15.01.2019 Americký index S&P 500 v úvodní seanci tohoto týdne klesl o půl procenta v reakci na ráno zveřejněná čísla o vývoji čínské obchodní bilance, v rámci které výrazně zaostala dynamika růstu exportů a importů. Akcie se vyprodávaly napříč všemi sektory, výjimkou byly ale finanční instituce, jejichž akcie přidaly 0,7 %. To je možná i překvapením v kontextu zveřejněných hospodářských výsledků Citigroup, kde velkým zklamáním byly výnosy z obchodování s dluhopisy, které výrazně zaostaly za očekáváními. Akcie banky zprvu zamířily do mínusu, nicméně poměrně rychle se ze ztrát otřepaly a nakonec si polepšily o čtyři procenta. Čistý zisk ve výši 1,61 USD na akcii překonal očekávání. Jednou z nejpodstatnějších firemní událostí včera bylo to, že se americký dodavatel elektřiny a plynu PG&E chystá požádat o bankrotovou ochranu před věřiteli, protože kvůli požárům v letech 2017 a 2018 čelí obrovským nákladům. Jeho akcie během včerejšího obchodování spadly o více jak polovinu své hodnoty. To bylo i důvodem, proč sektor utilit včera celkově ztratil 2,2 % a byl jednoznačně nejhorším odvětvím.
Průmyslová výroba v eurozóně opět roste
12.10.2018 Průmyslová výroba v eurozóně v srpnu zastavila dvouměsíční pokles. Proti červenci vzrostla o jedno procento a v porovnání se srpnem loňského roku pak o 0,9 procenta. Oznámil to dnes statistický úřad Eurostat. Jak měsíční, tak meziroční zvýšení bylo výrazně lepší, než čekali analytici.
Ozvěny trhu: Bez veřejných investic se neobejdeme
18.05.2018 Česká ekonomika roste nepřetržitě od poloviny roku 2013, tedy již téměř pět let. Rozhodně ale neplatí, že by tuzemské hospodářství táhla po většinu tohoto období vyšší investiční aktivita. Spíše naopak. Dědictví globální finanční krize roku a evropské dluhové krize let 2012 a 2013 poznamenalo chuť investovat.
Na akciové trhy se vrátila opět chuť investovat
06.03.2018 Americký akciový trh se zazelenal, když všechny hlavní sektory vykázaly slušné zisky. Index S&P 500 si včera polepšil o 1,1 %. Nejmenší zisky, přestože byly velmi solidní, si připsaly farmaceutické tituly (+0,9 %). Nejúspěšnějším se stala síťová odvětví, jejichž akcie vzrostly o dvě procenta. Na trzích se po komentářích některých amerických vládních představitelů mírně rozptýlily obavy ze zavádění tvrdých protekcionistických opatření ze strany Spojených států. Na druhou stranu však není všemu konec a bude především záležet na tom, jak se k zavedeným dovozním clům na ocel a hliník postaví ostatní státy. V případě jejich odvetných protiopatření nejistota na trzích opět poroste, což se promítne do nižšího ocenění akciových trhů.
Výhled 2018 Fidelity International: Asijské dluhopisy ovlivní situace v USA
23.01.2018 V roce 2017 se asijským dluhopisům s vysokým výnosem dařilo dobře. I v letošním roce bude dynamika asijského trhu podporovat tyto dluhopisy. Asijské dluhopisy s investičním stupněm mají pozitivní dlouhodobý výhled, přesto mohou v roce 2018 zažít značné výzvy. Eric Wong, porfolio manažer společnosti Fidelity International komentuje: „Nejistota ohledně uvolňování rozvahy FEDu a nižší úroveň růstu v Číně může způsobit přecenění na trzích. Tato volatilita ale může přinést chytrým investorům zajímavé příležitosti.“
Ranní zpráva z akciového trhu: Kam pohne akciovými trhy týden plný makra i centrálních bank?
11.12.2017 Americký index S&P 500 v závěru minulého týdne otočil po zveřejněných datech z amerického trhu práce do plusu a uzavřel s půlprocentním ziskem. Vymazal tak svoje doposavadní týdenní ztráty a svůj růst ozdobil novým historickým maximem. Podporou mu byly prakticky všechny hlavní sektory, výjimkou byli těžaři a zpracovatelé komodit, kteří uzavřeli s červenou nulou. O více jak jedno procento si v pátek polepšily farmaceutické a telekomunikační společnosti. Půl procenta přidal i průmyslový Dow Jones, který nezůstal ve stínu svého širšího kolegy, a i on vystoupal na svůj rekord.
FOREX – přehled I.
25.11.2017 EUR/USD pravděpodobně najde podporu na úrovni 1,1857 a v pátek uzavřel na úrovni 1,1929. Pár realizoval intradenní high pricea 1.1940 a dosáhl minima na úrovni 1.1850. Euro v pátek posilovalo proti americkému dolaru, neboť dolar pokračoval v kontinuálním poklesu, když optimismus investorů stran pozitivního ekonomického vývoje eurozóny dále rostl a současně ztratili chuť investovat do dolaru, zejména díky riziku slabé inflace.
Ranní zpráva z akciového trhu: Na trhy se znovu vrátila chuť investovat do akcií
15.08.2017 Po výrazném propadu v průběhu minulého týdne vstoupily americké akcie do toho nového růstem o 1,0 %. Uvolnění napětí mezi Spojenými státy a Severní Koreou pomohlo s výjimkou energetických akcií všem sektorům. Přes jedno procento se přehouply realitní společnosti, technologie, finanční domy, telekomunikace a průmyslové podniky. Akcie energetických společností jako jediné odevzdaly čtvrt procenta, když stopku jim vystavily padající ceny ropy.
Ranní zpráva z akciového trhu: Finanční tituly vévodily globálním akciovým trhům
29.06.2017 Americký index S&P 500 včera vymazal ztráty z úterní seance, když si připsal 0,9 %. Nejúspěšnějším sektorem byly finanční tituly, které si díky rostoucím výnosům státních dluhopisů polepšily o vysokých 1,6 % a vyšplhaly tak na své maximum od března letošního roku. Přes jedno procento, konkrétně 1,3 %, posilovaly akcie technologických firem, které částečně zkorigovaly svůj úterní hluboký pokles. Dařilo se i společnostem s nízkou tržní kapitalizací, když index Russell 2000 vyskočil o 1,5 % a uzavřel na dosah svého historického maxima. Utility včera naopak odevzdaly jedno procento. Červenou nulu zaznamenali realitní developeři.
Nasdaq atakuje nová historická maxima
26.04.2017 Index Nasdaq v úterý poprvé v historii překonal hranici 6 000 bodů a výš se posunuly i další dva hlavní americké akciové indexy Dow Jones a S&P 500, když silné výsledky firem podtrhly zdraví amerických společností. Nákupní apetit je také podpořen výsledkem francouzských prezidentských voleb, které slibují Emmanuela Macrona jako novou hlavu státu. Macron je proevropsky orientovaný a podporuje větší evropskou integraci. Naopak japonský jen, reprezentant bezpečného přístavu, je po opadnutí strachu pod prodejním tlakem, stejně jako zlato a stříbro.
Forex: Shrnutí obchodování 25.4.2017
25.04.2017 Americké akciové trhy včera výrazně vzrostly a index trhu Nasdaq vystoupil na nový rekord. Investorům se po výhře centristy a favorita trhů Emmanuela Macrona v prvním kole francouzských prezidentských voleb ulevilo. Růst na Wall Street nicméně daleko zaostal za vzestupem evropských burz.
Obrázky dňa: Americké firmy majú opäť chuť investovať, vo Philadelphii najviac od roku 2000
25.01.2017 Zatiaľ bol efekt Trumpa na americkú ekonomiku len vo forme lepšej nálady takmer všetkých subjektov v ekonomike (domácností, firiem?), zdá sa však, že tento optimizmus sa postupne prenáša aj do ich správania. Pravidelný prieskum medzi výrobnými spoločnosťami v regióne Philadelphie ukázal najvyššiu ochotu investovať do nových kapacít od roku 2000. V posledných rokoch trpela americká ekonomika práve nedostatkom investícií, nie je nereálne, že tento problém onedlho vymizne (@seeitmarket):
Související klíčová slova:
FOREX | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Fitch | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Británie | Britská libra | OPEC | Maďarský forint | Koruna | HDP | Bezpečný přístav | Německo | Francie | Česká měna | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Investujeme | Spready | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Transakce | Bloomberg | Burza | CFD | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trhy | Futures | High | Indikátory | Investice | Investiční riziko | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Likvidita | MT4 | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Platforma | Portfolio | Rally | Rating | Ratingová agentura | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Trading | Trend | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Komerční banka | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Trh s nemovitostmi | EU | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Ekonom | Myšlení | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Investiční příležitost | IEA | Ozvěny trhu | Deloitte | Golden Gate | Jak obchodovat | Obchodovat | CAC 40 | Stoxx 600 | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investovat | Nasdaq Composite | USDX | Eurostat | Obchodní seance | EUR/HUF | Akcenta | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Obchodníci | Centrální bankéři | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Likvidní | Průlom | Americká centrální banka | Analytika | Banka | Brent | Cena | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Cena zlata na burze | Ceny zlata | CitFin | CZK | Česká ekonomika | Dnešní události | Dolar | Dolary | Etoro | Eura | Frank | Graf | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investiční | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Komoditní | Libra | Management | Market | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodování s dluhopisy | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | Růst HDP | Société Générale | Státní dluh | Stoxx | Švýcarská měna | Trh | Tržní hodnota | Volatility | Výnosy z dluhopisů | Vývoj ceny zlata | Webinář | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Zisky | EUR/PLN | EIA | CEE | EBITDA | EV | Janet Yellen | Lednový efekt | Ministerstvo financí | ROCE | Tovární objednávky | Spojené státy | Vybírání zisků | Cenová hladina | Tržby | eBook | Komise | Volby | Retail | Burze | Markit | Dow Jonesův index | Wells Fargo | MSCI | Generali Investments CEE | Ole Hansen | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Polská centrální banka | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Creditas | Globální trhy | Snižování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Energie | BlackRock | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Agentura Reuters | Evropské trhy | Fidelity International | Americké firmy | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Akcie energetických společností | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Západoevropské akcie | Japonský index Nikkei | Globální finanční krize | JPMorgan Chase | Americké akciové indexy | Propad | Kryptoměny | Situace na burze | Frankfurtský DAX | Index Nikkei | Citi | S&P | Rating dlouhodobých závazků | Agentura Fitch | Ztráty | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Oslabení dolaru | Historická maxima | Nejistota | Finanční tituly | Pegas Nonwovens | Euro k americkému dolaru | Obchodování na devizovém trhu | Ethereum | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Záchranný fond | Průzkum | Krize | Investovat do akcií | Theresa May | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy | Americká vláda | Americký index S&P 500 | Finanční domy | ČTK | Japonský Nikkei | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | Akcie firem | Purple Trading | Generali Investments | Bitstamp | Alokace aktiv | Zahraniční forex | Návrat francouzského franku | Bloomberg Commodity Index | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Objem zlata | Nákupy zlata | Americký akciový trh | Investování do kryptoměn | Index Topix | Kosdaq | Růst bitcoinu | ESMA | Crypto | Investiční skupiny | Altcoiny | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Wood & Company | Cena bitcoinu | Začít investovat | Saxo | Krypto | Spartan Capital Securities | OPEC+ | Podniky | Technologické akcie | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | CSI 300 | Geopolitické napětí | Forint | Pokles ceny | Nálada na světových trzích | Trh s ropou | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Nejznámější kryptoměna | Obchodování se CFD | Průzkum společnosti | Evropská komise | Základní úroková sazba | Zadluženost | Kryptoměna Bitcoin | Majetek | Investiční platforma Portu | Sójové boby | Obiloviny | Riziko recese | Volný čas | Defenzivní akcie | Digitální aktiva | Ekonomické problémy | Hospodářská recese | Denní graf | AKAT | iShares | Kurzarbeit | ESG | Obchodování zlata | Zlaté ETF | Vyšší úrokové sazby | Trinity Bank | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | Střadatelé | Automobilky | AKAT ČR | Jana Brodani | Trinity | Objem | Obchod | Myšlenka | ČSÚ | Firma | Radomír Jáč | Pfizer | ETF na zlato | Maďarská centrální banka | Studie | Vysoké riziko | Vyhlídky | Průzkumy | Ředitelka AKAT ČR | Globální trh | Objem obchodů s kryptoměnami | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Radim Krejčí | HUF | PLN | Na burze | Impuls | Koruna dnes | Problémy | Nejistoty | Nálada | Míra | Úroky | Konec roku | Předseda | Zlepšení sentimentu | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Americké vlády | Ztráta | Stratég | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Investiční platformy | Ziskovost | Commodity index | Zemědělství | Horší časy | Iniciativa | Ukazatele | Federální vláda | Americké ministerstvo | Čerpání peněz z fondů | Čerpání peněz | Komunikace | Lepší zítřky | 100 miliard dolarů | Trhy | Vir | Pokles | Situace | Meziroční růst | Stratég Saxo Bank | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Pochybnosti | Zlepšení | Obchody | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Americké ekonomiky | Medvědi | COVID-19 | Kukuřice | Investiční portfolia | Vývoj | Mladší investoři | Výkyvy | Změna sazeb | Vysoká rizika | Stimuly | Průzkum Fidelity | Pandemie COVID-19 | Počet nakažených | Zásobníky | Domácnosti | Asociace | Posílení amerického dolaru | Ministryně financí | Růst | Počet nakažených koronavirem | Wood&Company | Potenciál | Bankovní asociace | E-commerce | Ekonomiky | Poradce | Práce | Údaje | Globální trh s ropou | Výpadky | Úspory | Býčí vyhlídky | Statistiky | Posílení | Cenový pokles | Experimentální lék | Americká centrální banka (Fed) | Náklady na financování | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Merck | Vakcína | Moderna | Růst Bitcoinů | Investovat peníze | JDE | Unie | ČR | Propad investic | Slabá poptávka | Špatné zprávy | Index Nasdaq Composite | Zpomalení inflace | Rostoucí akciový trh | Covid | Představenstvo | Generace Z | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Praha | Technologické společnosti | Důvěra | Časový horizont | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Odborníci | Politici | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Udržitelné investování | Energetický sektor | Libye | Udržitelné investice | Zprávy o vakcíně | Pfizer a BioNTech | Pohyby na komoditním trhu | WASDE | Zpráva WASDE | World Agriculture Supply and Demand | Pasivní investování | Životní prostředí | Vakcinace | Proč investovat | Očkování | Počasí | Evropské centrální banky | Rostoucí výnosy | Fidelity | Dluhový strop | Úspěch koruny | Bit.plus | Spotřeba domácností | Cíle | Příležitosti | Technologie | Chování spotřebitelů | Odvětví | Chování | Objem peněz | Společnosti | Dna | ANO | Češi | Pozornost | Retail Investor Beat | Retail Investor | Fond ETF | Společnost | TIM | Zveřejnění zprávy | 3М | Zlotý | Základní sazba | Gate | Instituce | Invaze | iShares Global Clean Energy | Ben Laidler | Správa | Sazba Evropské centrální banky | Znehodnocení | Cena BTC | Centrum | 2bminer | Ekonom společnosti | Pozitivní nálada | CZ | Greenwashing | Vládní politika | Bit.plus Martina Stránského | Rizikový sentiment | Invest | Obnovitelné zdroje | Vysoké úrokové sazby | Portu Crypto | Srovnávací základna | Zakladatel | Golden Gate Pavel Ryba | Vice | Transparentní | Rally na kryptotrhu | Mladší generace | Obnovitelné energie | Mnozí investoři | ProCent | Pekao | Piotr Bartkiewicz | Dnes ČTK | Platformy | Investments | Sociální faktory | Nákupy | Prodeje | Environmentální aspekty | Statistické metody | Hobby | Sam North
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot