Sobota 21. prosince 2024 19:05
reklama
Investingfox Partner
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei StartTrader
reklama
RebelsFunding

Výrobci luxusního zboží

img

Čeká Čínu transformace a prosperita?

06.12.2024 „Cyklické a strukturální problémy Číny nemusi zabránit další vlně prosperity. Silný základ v podobě četné, práceschopné a relativně mladé populace druhé největší ekonomiky světa je velkým zdrojem síly do budoucna,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Invesco: 10 věcí, které by investoři měli sledovat ve čtvrtém čtvrtletí

14.10.2024 Třetí čtvrtletí bylo poměrně významné pro trhy i ekonomiky. Ve většině vyspělých ekonomik pokračovala dezinflace, hlavní západní centrální banky přijaly uvolňování v širší míře a akcie v mnoha regionech zažily silné čtvrtletí. Co se může stát dál, když vstupujeme do čtvrtého čtvrtletí? Zde je 10 věcí, které je třeba sledovat:
img

PepsiCo stojí v čele ziskových společností, technologický sektor posiluje Nasdaq, protože investoři se připravují na překvapení v podobě inflace

09.10.2024 Americké akciové indexy v úterý vzrostly a částečně tak kompenzovaly ztráty z předchozí seance. Investoři obrátili svou pozornost zpět k technologickému sektoru, protože se nyní soustředí na nadcházející údaje o inflaci a začátek výsledkové sezóny za třetí čtvrtletí.
C:\fakepath\trader-27092024-63-zm.jpg

Evropské akcie jsou na dalším rekordu, přispěli k tomu výrobci luxusního zboží

27.09.2024 Evropské akcie jsou na dalším maximu. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 přidal 0,5 procenta a uzavřel na rekordní hodnotě 528,08 bodu. Má za sebou nejlepší týden od srpna, ve kterém přidal přes dvě procenta. Dařilo se akciím výrobců luxusního zboží, kteří těžili z oznámení, že francouzský koncern LVMH investoval do italského výrobce luxusních péřových bund Moncler. Vliv mají částečně také opatření čínských úřadů na podporu ekonomiky.
C:\fakepath\akcie-27012020-lv.jpg

Evropské akcie kvůli obavám z nového viru výrazně klesly

27.01.2020 Evropské akcie zahájily týden výrazným poklesem kvůli obavám z ekonomických dopadů nového typu koronaviru, který se šíří z Číny. Panevropský akciový index STOXX 600 klesl o 2,3 procenta na 414,07 bodu. Více než 97 procent akcií z indexu oslabilo.

Další články k tématu Výrobci luxusního zboží

img

Ranní zpráva z akciového trhu 22.1.2018

22.01.2018 Amerika zakončila minulý obchodní týden zisky napříč všemi hlavními indexy. Průmyslový Dow Jones si připsal 0,2 % hodnoty. S&P 500 vyšplhal k novým historickým maximům, když zavřel na 2 810 bodech, tedy 0,4 % výše, než byl čtvrteční uzavírací kurz. Technologický Nasdaq si polepšil o 0,6 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejvíce dařilo výrobcům nezbytného zboží (+1,1 %), následovaným výrobci luxusního zboží (+0,9 %) a trojici nejlepších uzavřely finanční instituce se ziskem 0,7 %. Menší ztráty zaznamenaly pouze utility (-0,3 %) a energetický sektor (-0,1 %).
img

Ranní zpráva z akciového trhu 7.2.2018

07.02.2018 Americké trhy po velmi volatilním úvodu obchodování v závěru včerejší seance zamířily strmě vzhůru a ukončily tak krátkou sérii výprodejových dnů. Index Dow Jones včera získal 2,3 %, S&P 500 se zhodnotil o 1,7 % a technologický Nasdaq si polepšil o 2,1 %. V rámci indexu S&P 500 se nejlépe vedlo dvojici sektorů informačních technologií a zpracovatelů surovin, které si shodně připsaly 2,8 %. Trojici vítězů uzavírali výrobci luxusního zboží, když získali 2,5 %. Na druhé straně bylo odvětví utilit, které ztratilo 1,5 %, a druhý a zároveň poslední ztrátový sektor byly nemovitosti (-0,2 %).
img

Ranní zpráva z akciového trhu 8.11.2018

08.11.2018 Povolební atmosféra ve Spojených státech vyhnala akciové trhy vzhůru. Průmyslový Dow Jones index a S&P 500 si shodně polepšily o 2,1 %. Technologický Nasdaq si připsal dokonce 2,6 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se dařilo všem sektorům. Nejziskovějšími odvětvími se stali výrobci luxusního zboží (+3,2 %) a farmaceutické firmy (+2,9 %). Nejmenší zisky si připsali výrobci nezbytného zboží, a to 0,6 %.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 27.6.2018

27.06.2018 Americké trhy zakončily včerejší obchodování v ziscích. Investoři využili dne bez dalších negativních zpráv o zhoršování obchodní politiky mezi USA a zbytkem světa. Za poslední dny se valuace společností snížily na zajímavější úrovně, což investory přimělo k nákupům. Index Dow Jones vzrostl o 0,1 %, S&P 500 posílil o 0,2 % a technologický Nasdaq získal 0,4 %. Nejlépe se vedlo energetickým společnostem (+1,4 %), které reagovaly na růst cen ropy na světových trzích. Se ziskem 0,7 % uzavřeli výrobci luxusního zboží a trojici nejúspěšnějších uzavřeli realitní developeři (+0,5 %). Na druhé straně se nejméně dařilo trojici sektorů, jejíž ztráty se pohybovaly kolem 0,4 %. Byli to výrobci nezbytného zboží, telekomunikační firmy a finanční instituce.
img

Čína zdůraznila důležitost spojenectví s USA

11.01.2019 Akciové trhy ve Spojených státech i přes nepříznivé zahájení obchodní seance ukončily včerejší obchodování v ziscích. Indexy Dow Jones a S&P 500 si shodně připsaly 0,5 %. Nasdaq si polepšil o 0,4 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se dařilo téměř všem sektorům s výjimkou výrobců luxusního zboží (-0,2 %). Ostatní odvětví si připsala zisky ve výši až 1,6 % v případě realitních developerů. Americké akciové indexy svým 7denním výkonem od počátku roku dosáhly nejlepšího vstupu do nového roku za posledních 13 let. S&P 500 index se od počátku roku zhodnotil o 3,6 %.
img

Víkendové setkání Trumpa s Xi probralo akciové trhy k životu

03.12.2018 Americké akciové trhy zahájily první obchodní den tohoto týdne v zelených barvách. Index Dow Jones posiluje o 1,2 %, S&P 500 přidává 1 % a technologický Nasdaq roste o 1,5 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejlépe vede výrobcům luxusního zboží (+2,2 %), následovaným technologickými firmami se ziskem 2 %. Na opačné straně se nachází výrobci spotřebního zboží se ztrátou 0,6 %. Na dobré náladě na trzích se značnou měrou podepsal výsledek víkendového setkání amerického prezidenta Donalda Trumpa s jeho čínským protějškem Xi Jinpingem. Dle oficiálního vyjádření se obě země dohodly na pozastavení obchodní války (aktuální cla zůstanou v platnosti, jen nebude docházet k eskalaci) s platností od 1. ledna 2019 v délce 90 dnů. Tuto dobu si Spojené státy a Čína vymezily na nalezení společného řešení a uzavření obchodní dohody. Pokud by se v tomto horizontu nepodařilo najít společnou řeč, spustí se obchodní válka v plném rozsahu. Trump oznámil, že v takovém případě okamžitě zvýší dovozní cla z 10 na 25 % na čínské zboží v hodnotě 200 mld. USD. Čína mezitím již souhlasila, že nakoupí značné množství zemědělských, energetických, průmyslových a jiných produktů od Spojených států, aby se snížila obchodní nerovnováha mezi oběma zeměmi. Další ústupek Číny je ve snížení, či dokonce odstranění dovozních cel na americké automobily. Ty aktuálně činí 40 %. Vzhledem k tomu, že oznámené ústupky se týkají pouze Číny, můžeme schůzku prezidentů zhodnotit jako úspěšnou pro Donalda Trumpa.
img

Akciím evropských firem zaměřených na luxus se mimořádně daří, z důvodu oživení čínské ekonomiky. Kvůli rostoucímu geopolitickému napětí jsou lepším způsobem, jak se vézt na růstové vlně Číny, než přímo čínské akcie

15.05.2023 Tyto dny patří na burzách třpytu okázalosti. Ikony luxusu jako švýcarská společnost Richemont, pod jejíž křídla patří třeba značka Cartier, rostou málem do nebes. Zrovna akcie Richemontu v pátek pokořily svůj historický cenový rekord poté, co firma zveřejnila lepší než předpokládané výsledky. Nečekaně výrazně jí svědčí ukončení covidových restrikcí v Číně, k němuž došlo loni koncem roku. Silnější než předpokládaná čínská poptávka zapříčila již dříve pozitivní překvapení při ohlášení výsledků za první letošní čtvrtletí jak v případě společnosti Louis Vuitton Hennessy Moet (LVHM), tak třeba i Prady.
img

Výsledky ČEZ dnes investory příliš nepotěšily

19.03.2019 Americké akciové trhy zahájily dnešní obchodování v zelených číslech. Tamní investoři věnují pozornost dnes zahájenému dvoudennímu zasedání americké centrální banky. Neočekáváme, že by mělo dojít ke změně měnové politiky. Index Dow Jones roste o 0,5 %, S&P 500 posiluje o 0,3 % a technologický Nasdaq si připisuje 0,4 % hodnoty. V rámci širšího indexu S&P 500 se daří naprosté většině sektorů. Nejlépe jsou na tom výrobci luxusního zboží se ziskem 1,1 %. Opakem je pak síťové odvětví se ztrátou 0,7 %.
img

Americké trhy se vzpamatovávají z výprodeje

26.10.2018 Včerejší obchodování na americkém akciovém trhu bylo ve znamení snižování středečních hlubokých ztrát. Průmyslový Dow Jones posílil o 1,6 %, S&P 500 získal 1,9 % a technologický Nasdaq si polepšil o celá 3 %. Nejúspěšnější byli výrobci luxusního zboží se ziskem 3,4 %. Hned v závěsu byly technologické firmy, které si připsaly 3,3 %. Velmi se zadařilo automobilce Ford díky lepším než očekáváným výsledkům hospodaření. Firma za třetí čtvrtletí dosáhla tržeb ve výši 34,7 mld. USD, čímž překonala očekávání trhu o 3,4 %. Ještě lépe Ford dopadl v oblasti ziskovosti, kde předčil tržní konsensus o 4,8 %. Akcie společnosti reagovaly na tyto pozitivní výsledky silným růstem o 9,9 %. V rámci indexu S&P 500 se nacházel ve ztrátě pouze jediný sektor, a tím jsou utility (-1,5 %).
img

Ranní zpráva z akciového trhu 27.9.2018

27.09.2018 Včerejší obchodování na americkém akciovém trhu i přes zahájení v zelených číslech nakonec skončilo ve ztrátách. I přes očekávané zvýšení úrokových sazeb Fedem vedl jejich růst k poklesu akciových trhů. Americký prezident Donald Trump na včerejším zasedání OSN ohlásil uzavření obchodní dohody s Jižní Koreou a započetí jednání s Japonskem. Nicméně negativně hovořil o probíhajících jednáních s Kanadou, která by měla vyústit v náhradu dohody NAFTA. Vzhledem k tomu, že je stanoven termín pro finalizaci jednání již na konec tohoto týdne, tak se šance na úspěšné vyřešení celé situace snižují. Spojené státy ale mají připraveno záložní řešení, a to že uzavřou dohodu pouze s Mexikem, které je již připraveno po dřívějších jednáních. Průmyslový Dow Jones ztratil 0,4 %, S&P 500 snížil svoji hodnotu o 0,3 % a technologický Nasdaq si pohoršil o 0,1 %. Nejméně se dařilo finančním institucím (-1,3 %), naopak nejlépe si vedli výrobci luxusního zboží (+0,3 %).
Související klíčová slova: Čína | Japonsko | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | Deflace | Nasdaq | Dow Jones | USA | OPEC | HDP | Německo | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Ropa WTI | Poptávka | Americká ekonomika | Rizika | Politika | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Měnové trhy | Sazby | Akcie | Bank of Japan | Benchmark | Bund | CME | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Dezinflace | Dividendový výnos | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Euro | Expanzivní politika | Fed | Finanční trhy | Index spotřebitelských cen | Investice | Japonský jen | Korekce | Kurz | Risk | Měny | Rally | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Trend | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výnos | WTO | Wall Street | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | USD | Dluhopisy | Obchodování | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Stimulační opatření | Zasedání ECB | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Zisk | Deprese | Optimismus | Výsledky | Emoce | Index nákupních manažerů | Bohatství | Vývoj dolaru | Stoxx 600 | Nasdaq Composite | Obchodníci | Index | Investiční strategie | Americká centrální banka | Banka | BH Securities | Brent | Cena | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Hang Seng | HDP USA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Investiční | ISM | Libra | Nemovitosti | Nikkei 225 | Pro investory | Reuters | Risk Off | Ropy | Růst HDP | Signály | SPX | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Tržní podíl | Volatility | WTI | Zpráva | Zprávy | Zisky | ROCE | Spojené státy | Zaměstnanost | Komise | Federální rezervní systém | Bernstein | Bankovní sektor | MSCI | CSI300 | Ceny nemovitostí | Fedspeak | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Snižování úrokových sazeb | Panevropský akciový index | Index německých akcií DAX | Agentura Reuters | Evropské trhy | Pozornost investorů | Firmy | Britské akcie | Akcie těžařských společností | Index japonských akcií Nikkei | Americké státní dluhopisy | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Hlavní indexy | Nervozita | Uvolňování měnové politiky | Alibaba | Propad | Americká ropa WTI | FactSet | Citi | S&P | Benchmarky | Ztráty | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Nejistota | Tempo růstu | Zajištění | Tesla | Výhled | Americké akciové trhy | Mzdy | Britská ekonomika | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Výnosy | Ekonomické údaje | Měnové stimuly | Příjmy | Údaje o inflaci | ČTK | Výkyvy na finančních trzích | Očekávání | CME FedWatch | Zklamání investorů | Makroekonomické zprávy | BHS | Začátek výsledkové sezóny | Průmyslový index Dow Jones | Invesco | Panevropský index STOXX 600 | OPEC+ | Obchodní bariéry | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Index Stoxx 600 | Reakce trhu | Globální akciový index | Růst zisků | Výsledková sezóna v USA | Zvýšení sazeb | Technologický Nasdaq | Akcie klesají | Rostoucí příjmy | Snížení sazeb | Čínský trh | FedWatch Tool | Akcie podniku | Výnosy amerických státních dluhopisů | Růst mezd | Nárůst cen ropy | Očekávání trhu | Hongkong | Objem | Obchod | Trh práce | Alibaba Group | Inflace v USA | Glenmede | Index DOW | Ekonomický vývoj | Celkový objem obchodů | Co bude | Největší pokles | LVMH | Vyhlídky | Pozornost obchodníků | Technologický sektor | Průmysl | Impuls | Tvorba pracovních míst | Rozvoj | Problémy | Směřování měnové politiky | Prognózy | Nejistoty | Výhled do budoucna | Nálada | Čínské vlády | Accor | Měnové politiky | Vývoj měnové politiky | Peking | Napětí na Blízkém východě | Hospodaření | Eskalace konfliktu | Eskalace napětí | Írán | Budoucnost | Podnik | Analytička | Ukazatele | Obchodování na Wall Street | Spotřebitel | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Trhy | Evropské ekonomiky | Akciové trhy v Číně | Obavy z nového viru | Index japonských akcií | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Závislosti na Číně | Meziroční růst | Index evropských turistických společností | SARS | Pandemie | Pochybnosti | Trhy v Číně | Index nových zakázek | Sazby beze změny | Palantir | Americké banky | COVID-19 | Čínské stimuly | FedWatch | Největší ztráty | Vývoj | Mzda | Výkyvy | Makroekonomické údaje | Prudký pokles | Aerolinky | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Technologičtí giganti | Další vývoj | Stimuly | Největší propad | Odhad inflace | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Onemocnění | Hlavní americké indexy | Situace v Číně | Kroky centrálních bank | Domácnosti | Počet potvrzených případů nákazy | Počet potvrzených případů | Další růst | Růst | Signál | Potenciál | Stanovený kurz | Izrael | E-commerce | Ekonomiky | Práce | Aktivita ve službách | Údaje | Ropný průmysl | Velké americké banky | USD za barel | Trade | Dílčí index | Rizikový apetit | Air France | Posílení | Spotřebitelský sentiment | Americká centrální banka (Fed) | Denní pokles | Blízký východ | PEPSICO | Hugo | Dluhy | JD.com | JDE | Chování trhu | Index Nasdaq Composite | Covid | Index německých akcií | Akcie aerolinek | Apetit investorů | Izraelský premiér | Benjamin Netanjahu | Ocenění | Šance | Ceny | Nárůst volatility | Hugo Boss | Capital.com | Výrobní sektor | Nvidia | Energetický sektor | Americké měny | Koncern | Pokles indexu | Oživení čínské ekonomiky | PDD | Palo Alto Networks | Palantir Technologies | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Stimulační balíček | Nálada investorů | Carnival | JD | Evropské centrální banky | MSCI ACWI | Kering | Air | Cena nemovitostí | ISM ve službách | Pandemie COVID | Palo Alto | Těžaři | Plány | Příležitosti | Konkurence | Cíl Evropské centrální banky | Technologie | Odvětví | Chování | Richemont | Společnosti | Opatření | Signály z Fedu | Samou | Pozornost | Meta | Meta Platforms | Francouzský index | Společnost | Výsledky společnosti | TIM | | Logistické společnosti | CME FedWatch Tool | Zmírnění obav | Opatření v Číně | Stimulační opatření v Číně | Vlastnictví | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | Realitní sektor | Rostoucí akcie | Rychle rostoucí akcie | Evropské akciové indexy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Udržitelnost | Současná situace | Velké finanční krize | Americká ropa | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Západní země | LSEG | Christian Dior | Dior | Globální akciový index MSCI | OCI | Hermes | Invesco Ltd. | Europe 600 | Silný základ | Překážky | Největší americké banky | Pozitivní signál | Vice | Společnost Nvidia | Směřování | Největší ekonomiky | Daniela Hathornová | Problémy Číny | Společnosti z indexu | Mnozí investoři | Magnificent Seven | Co bude dál? | Eskalace | Burberry | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Nejhorší den | Akcie ve Spojeném království | Potenciální rizika | ProCent | Rok 2024 | PDD Holdings | Platforms | Capital | Magnificent | Hlavní index japonských akcií | Prosperity | DJI | Povětrnostní podmínky | Nasdaq a S&P 500 | Nasdaq a S&P | Vlády | Významný krok | Oznámení | Pracovní síla | Reakce trhů | Společnosti v indexu | Sektor informačních technologií | S&P 500 a Nasdaq | Urbanizace | Úřady | Inflace ve službách | Účastníci trhu | Akcie vzrostly | Předchozí seance | Body | Swatch | Společnosti v indexu S&P 500 | Premiér Benjamin Netanjahu | Premiér Benjamin | Potenciál růstu | Zprávy o inflaci | Moncler | Akcie společnosti Moncler | Strukturální problémy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot

Předchozí klíčová slova

Výrobci autodílu
Výrobci automobilů
Výrobci aut v Británii
Výrobci čipů
Výrobci elektroaut
Výrobci elektrokol
Výrobci elektromobilů
Výrobci elektřiny
Výrobci kakaových produktů
Výrobci léků

Následující klíčová slova

Výrobci marihuany
Výrobci munice
Výrobci osobních počítačů
Výrobci potravin
Výrobci spotřebního zboží
Výrobci zdravotnického materiálu
Výrobky z USA
Výrobní aktivita
Výrobní aktivita v ČR
Výrobní aktivita v EU
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít