Občanské války

Oživení ropného sektoru v Sýrii bude klíčové pro obnovu země
16.12.2024 Klíčovou pro obnovu Sýrie po svržení režimu prezidenta Bašára Asada povstalci bude oživení ropného sektoru, který se před občanskou válkou podílel z pětiny na hrubém domácím produktu země. A příjmy z ropy v roce 2010 činily více než polovinu příjmů státní pokladny. Toto odvětví zdevastovala, stejně jako celou zemi, válka a k jeho oživení budou potřeba zejména dvě věci: peníze a zrušení mezinárodních sankcí, napsal dnes deník The National.

Co čekat od zlata do konce roku?
19.11.2024 Co znamená Donald Trump v čele USA pro ceny zlata? Vystřídají býky medvědi? A co z toho plyne pro investory či tradery? Na tyto otázky odpovíme v dnešním článku.

Argentinská měna se stala symbolem finančního úpadku. Jaký je příběh tamního pesa?
15.11.2024 I když si historicky největší inflaci prožili v Maďarsku, je to spíše Argentina, se kterou si lidé spojují hyperinflaci a těžké hospodářské potíže. Jihoamerickou zemi, která kdysi patřila mezi nejbohatší státy světa, totiž tyto problémy sužují už celé století. Na příběh argentinského pesa se podíváme v dalším díle CASH HISTORY.

Trump slibuje ukončení „dvojího zdanění“ Američanů v zahraničí, DJT akcie vzrostly o více než 16 %
10.10.2024 Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump vyjádřil podporu snížení daní pro americké občany žijící v zahraničí, což je významný krok k získání podpory od přehlížené skupiny voličů. Tento krok přichází v době, kdy akcie jeho společnosti Trump Media & Technology Group (DJT.US)vzrostly o více než 16 %, což je klíčová zpráva pro investory sledující růst na finančních trzích.

Pohonné hmoty dále zlevní. Saúdská Arábie totiž přechází na politiku levné ropy, kterou chce „vyřídit“ americké břidličné těžaře – čímž též znesnadní přechod na elektromobilitu
26.09.2024 Pohonné hmoty v Česku dál zlevňují, v uplynulém týdnu ale tempo poklesu cen zpomalilo. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic v Česku prodává v průměru za 35,28 koruny, před týdnem byl o 20 haléřů dražší. Nafta zlevnila o 13 haléřů na litru, za litr teď řidiči dají průměrně 33,59 koruny. Benzin zůstává nejlevnější téměř za poslední tři roky, naposledy se na podobných cenových úrovních prodával v říjnu 2021, nafta byla naposledy levnější loni na konci července.

Od Macrona dávají ruce pryč už i nejbližší spolustraníci. Jeho pád vrací do sedla Němce, kteří shazují ze stolu společné půjčování EU
26.06.2024 Emmanuel Macron už je politicky "mrtvý muž", pryč od něj dávají ruce i jeho nejbližší spolustraníci. V křeči ze svého hořkého konce vrší chybu na chybu; Francouze dokonce začal strašit občanskou válkou. Kalich hořkosti má francouzský prezident pít až do roku 2027. Stále naléhavější otázkou však je, zda jej vypije opravdu až do dna, či zda rezignuje ještě před koncem řádného mandátu.

Jak se měna komunistů stala rezervním platidlem světa. Příběh čínského jüanu
24.06.2024 Čínský jüan je momentálně pátou nejobchodovanější měnou světa – prestiž měny v posledních dekádách dramaticky roste. Přitom ještě před sto lety toto platidlo vůbec neexistovalo. Měna vznikla až během čínské občanské války. Příběh jüanu přiblíží další díl CASH HISTORY.

Po prvním atentátu na hlavu státu v dějinách EU zatím mezinárodní investoři na občanskou válku na Slovensku nesázejí. Cena a výnos slovenských dluhopisů se dnes naopak vyvíjí nejpříznivěji ze všech zemí EU
16.05.2024 Po prvním atentátu na hlavu státu v historii EU by jeden čekal propad ceny dluhopisů... Jenže slovenské dluhopisy dnes zdražují nejvíce ze všech zemí EU (graf 1 níže) a slovenské vládě dnes klesají relativní náklady půjčování nejvýrazněji ze všech zemí EU (graf 2); výnos slovenských dluhopisů klesá vůči výnosu německých dluhopisů nejvýrazněji v EU.

Geopolitické události – mezinárodní konflikty (2. díl)
28.03.2024 V tomto článku se blíže podíváme na geopolitické události. Probereme, co jsou to mezinárodní konflikty a jak probíhají. Nakonec nastíníme faktory, které mezinárodní konflikty ovlivňují, a jejich dopad na ekonomiku a spotřebitele.

SB: Ropa by měla napřesrok zlevnit, zvrátit to ale může vývoj na Blízkém východě
30.10.2023 Ceny ropy na světových trzích budou v letošním čtvrtém čtvrtletí činit v průměru 90 dolarů za barel a v příštím roce se v důsledku zpomalování růstu globální ekonomiky sníží na 81 dolarů za barel. Předpověděla to dnes Světová banka (SB) ve svém výhledu pro komoditní trhy. Pokles by podle ní měly v příštím roce vykázat rovněž ceny zemědělských komodit a základních kovů. Banka nicméně varovala, že výhled pro komoditní trhy by mohla zvrátit eskalace ozbrojeného konfliktu mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás.

Dolar oslabuje. Čekají cenné kovy žně?
17.07.2023 Padající inflace a vyhlídky na konec utahování měnové politiky FED. To jsou dvě hlavní příčiny, proč se tento týden dostal Dolar index na nejnižší hodnoty za poslední dva měsíce. Tato zpráva bezpochyby zablikala na radaru nejednoho obchodníka s komoditami. Byl to totiž právě silný dolar, který stál za poklesem cen mnoha komodit a tlačil také na cenné kovy.

Prigožinův pokus o puč ohrožuje ruskou ekonomiku. Světové ceny obilí a ropy mohou v pondělí po otevření burz citelně vzrůst, stejně jako cena zlata; koruně hrozí oslabení, pohonným hmotám v ČR růst
25.06.2023 Rusko se ocitá na pokraji občanské války, která by mohla zásadně poškodit jeho ekonomiku. Šéf protirežimních povstalců Jevgenij Prigožin se při svém pokusu o puč zaměřuje na ovládnutí míst klíčových z hlediska ruského exportu obilovin či ropy. Hrozí tak výpadek v zásobování světového trhu právě obilovinami nebo ropou.

Poznatky z letošního setkání akcionářů Berkshire Hathaway
15.05.2023 „Duo Warren Buffett a Charlie Munger poskytli pohled na jejich investiční uvažování a vyjádřili se k současným událostem na trzích, “ říká analytik BHS Timur Barotov.

Zadlužená Srí Lanka dostane první splátku ze záchranného úvěru od MMF
21.03.2023 Srí Lanka obdrží v příštích dvou dnech 300 milionů USD (6,6 miliardy Kč) jako první tranši ze záchranného úvěru od Mezinárodního měnového fondu (MMF). Země se na začátku loňského roku dostala kvůli špatnému hospodaření a dopadům pandemie nemoci covid-19 do nejhorší finanční krize za sedmdesát let. Měnový fond o tom dnes informoval v tiskové zprávě.

Fitch: Škody po zemětřesení v Turecku a Sýrii mohou činit až čtyři miliardy USD
09.02.2023 Ekonomické škody způsobené zemětřesením, které tento týden zasáhlo Turecko a Sýrii, patrně přesáhnou dvě miliardy dolarů. Vyšplhat se ale mohou až na čtyři miliardy USD (přes 88 miliard Kč) nebo i výše. V tiskové zprávě to dnes uvedla globální ratingová agentura Fitch Ratings.

Biden v poselství o stavu unie hovořil o pokroku a potřebě spolupráce
08.02.2023 Americký prezident Joe Biden dnes ve svém poselství o stavu unie vyzdvihl ekonomické oživení USA po pandemii covidu-19 a řekl, že nezaměstnanost je nejnižší za posledních 50 let a že inflace klesá. Demokracie v USA je dva roky po útoku na Kapitol podle Bidena "neohnutá a nezlomená" a Spojené státy jsou na tom ekonomicky lépe než zbytek světa. Demokratický prezident také vyzval ke spolupráci republikány, kteří mají po loňských volbách většinu ve Sněmovně reprezentantů. Zdůraznil zároveň americkou podporu Ruskem napadené Ukrajině a řekl, že USA nechtějí konflikt s Čínou.

Bitcoin je příležitostí pro novou ekonomiku ve Střední Americe
23.09.2022 Vlastnosti bitcoinu z něj dělají perfektní aktivum pro získání vlastní suverenity. To ale neplatí jen pro jednotlivce. Toto je stejně důležité téma pro národní státy jako pro občany národa. Na individuální úrovni jsou často za nejdůležitější aspekty považovány atributy ochrany soukromí bitcoinu, skutečnost, že nemůže být cenzurován, a ochrana, kterou může poskytnout proti znehodnocující měně. Pro některé dnešní ekonomiky, zejména pro ty, které byly po desetiletí či staletí obětí nějaké formy kolonialismu, by bitcoin mohl představovat naději na nový nekontrolovaný průmysl, který je také přímo ziskový doma.

Reuters: Libanon se blíží ke kolapsu, státní sektor je v rozkladu
18.08.2022 Je pracovní den, ale 50letý zaměstnanec libanonského ministerstva financí Valíd Šaar v práci není a nebyl tam od června. Spěchá, aby zalil zahradu u svého domu v kopcích jižně od hlavního města Bejrútu. Zavlažovač může kvůli vládnímu nařízení mít zapnutý jen hodinu. Poté volá své matce, které se nedaří získat nový pas, protože se příslušný úřad potýká s nedostatkem papíru a inkoustu, píše agentura Reuters.

NYT: Srílanská ekonomika padla na samé dno, prezident je pod tlakem
29.03.2022 Dluhová krize zasahuje do života obyvatel Srí Lanky, kde jsou jídlo a benzín momentálně buď nedostupné, nebo příliš drahé. Proti prezidentovi proslulému krutostí se vzdouvá vlna protestů, píše americký deník The New York Times.

Analytici: Cena kávy zůstane delší dobu v blízkosti desetiletého maxima
02.12.2021 Cena kávy v posledních dnech vystoupila na maximum za deset let, kde se podle analytiků udrží delší dobu. Napětí na trhu bude podle nich pokračovat až do roku 2023. Přispívá k tomu špatné počasí, zejména v Brazílii, globální problémy v přepravě, ale také nejistota v některých exportních zemích. Etiopie je na pokraji občanské války a ve Vietnamu roste počet případů nemoci covid-19, což by mohlo zasáhnout produkci, uvedl zpravodajský server CNBC.

Plynovod Jamal stále pracuje v obráceném režimu a nedodává plyn do Německa
02.11.2021 Plynovod Jamal, který přepravuje ruský plyn přes Polsko do Německa, nadále pracuje v obráceném režimu a transportuje plyn ze západu na východ. Ukazují to dnešní údaje německého provozovatele plynovodní sítě Gascade. Průtok plynu do Německa se na měřící stanici v německé obci Mallnow zastavil v sobotu ráno a stále nebyl obnoven. Větší problémy to ale nezpůsobuje, ceny plynu dnes dopoledne pokračovaly v mírném poklesu. Podle Gascade lze očekávat, že plynovod zůstane v obráceném režimu minimálně do středy, uvedla agentura Reuters.
Související klíčová slova:
Příčiny konfliktů | Znalost | Javier Milei | Fanoušek Bitcoinu | Čínský průmysl | EUR | Zkušenosti | Energetické firmy | Nejbohatší státy světa | Platina | Koronavirové krize | Berkshire Hathaway | Zpravodajský server | Ztráty peněz | Hospodářské potíže | Etnické rozdíly | Inflační čísla | Latinskoamerické země | Geopolitické konflikty | Madeleine Albright | Mezinárodní měnový fond | Macron | Hnojiva | Řešení sporů | Setkání akcionářů Berkshire Hathaway | Daňové škrty | Aktiva | Daňové povinnosti | Investing | Spojení | Nedostatek potravin | Falklandy | Šterlink | Akcie vzrostly | Kolaps | Fungování mezinárodních konfliktů | Cenné kovy | Diverzifikace | Výnosy dluhopisů | Analýzy | Financial Times | Pravděpodobnost | Cenové stability | Zemětřesení v Turecku a Sýrii | Válka | Deflace | Expanze | Exchange | Zahraniční intervence | Digitální jüan | Důsledky konfliktu | Saúdská Arábie | Obsluha státního dluhu | Geopolitické napětí | Nezaměstnanost | Sankce | Měnový koš | Srílanská ekonomika | Cena zlata | Prodej kávy | Setkání akcionářů | Vliv médií | Peso convertible | Vývoj konfliktu | Čínské komunistické strany | Ekonomická závislost | Směrnice | Gold | Konflikty | ARS/USD | Proražení | Le Penová | Dopad na ekonomiku | Suroviny | Státní bankrot | Tiskové agentury | Volby | Americký prezident | Title Transfer Facility | Výpadky proudu | Uklidnění situace | Událost roku | Technické znalosti | Mezinárodní konflikty | Nastavení úrokových sazeb | Růst cen | Britové | Výkonná rada MMF | Vývoj amerického dolaru | Migrace do Argentiny | Přijetí | New York | Snížení úrokových sazeb | Pražírny | Humanitární důsledky | Výhled | Vysoké riziko | Valíd | Rubl | Politická situace | CZK | Zájem o investice do zlata | Podnikání | Prigožinův pokus o puč | Dějiny moderního jüanu | Zvláštní práva čerpání | Vliv na úrokové sazby | Nord Stream | České vlády | Španělská migrace | Inflace | Vliv mocenských struktur | Čínský digitální jüan | Území Argentiny | Liberalizace trhu | RMB | Historie samostatné Argentiny | Ekonomika Srí Lanky | Výrazný růst | Zrušení sankcí | Kanadský dolar | Graf | Utahování měnové politiky | John F. Kennedy | Nekonvenční konflikty | Vývoj ceny ropy Brent | Pandemie covidu-19 | Průmysl | Pohonné hmoty v Česku | Centrální banky | Zpráva | Porušování lidských práv | Civilizace | Ekonomické zájmy | Francouzský dluh | Brutální inflace | Ratingová agentura | Jeep | Restrukturalizace dluhu | SDR | Covid | Dolary | Situace na zlatě | Globální ekonomiky | Nabídka | Devalvace domácí měny | Mise MMF | ARS/CZK | Výzkumy | Výprodeje | Libertarián | Guatemala | Nezaměstnanost v USA | Title Transfer Facility (TTF) | Ceny pohonných hmot | Levná ropa | Finanční potíže | Ekonomiky | CL | Donald Trump | Čínský jüan | Argentinské peso | Rozsah konfliktů | Měnové projekty | Zaměstnanost | Globální rezervní platidlo | Státní dluh | Obchodní války | Pesos | Peníze | Vývoz ropy | Turecko | CySEC | Brent | Bull run | Politika | Booking | Jüan | Argentinský prezident | Ministerstvo spravedlnosti | Vyšší výnosy | Rada MMF | Konflikt na Blízkém východě | Vývoj ceny ropy WTI | Invaze na Ukrajinu | Měnový fond | Chamtivost | Platidlo peso | Prudká devalvace | Saxo | Mírové procesy a dohody | Peso argentino | Růst | Příležitosti | Velký hráč | Výpadky | Pojistné krytí | MiFID II | Španělé | Politická rozhodnutí | Světové finanční krize | Fundamentální analýza | L.F. Investment | Nedostatek komunikace | ADB | Šéf americké diplomacie | Použití finanční páky | Geico | Trh práce | Záchranné programy | Tempo poklesu | Ruská agentura | Vlastnosti bitcoinu | Pochybnosti | Světová válka | Honduras | Izrael | ARS | Žádný výnos | Ceny dluhopisů | Příjmy z turistiky | Vývoj amerického dolaru vůči čínskému jüanu | Nejvyšší soud | Chování | Kontrakty | Krach na newyorské burze | Warren Buffett a Charlie Munger | Plánovaná cla na dovoz | Pokus o puč | Koruna | Kolomba | Plynovody | Portál FXstreet.cz | Zdravotní péče | Opatření | Ozbrojené konflikty | Investujte zodpovědně | Měna komunistů | Vývoj kurzu | Produkce kávy | Trh | Diplomatické napětí | Používaná platidla | Lukáš Kovanda | Vývoj kurzu argentinského pesa | Peso moneda corriente | Počasí | Ruská invaze na Ukrajinu | Vzestup čínské měny | Finanční transakce Rusku | Opoziční poslanec | Sedm nejbohatších zemí | Austral | Pověst | Moderní měny | Marex | Ceny plynu | Rozdílové smlouvy | Index | Vice | Platidla | Směnný kurz | Elektřina | MMF | Eura | Komise | Nejistoty | Americká centrální banka | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Historické maximum | Fungování | Kostarika | Devalvace | Rijád | Daně z příjmů | Agentura Reuters | Trh s kávou | Global Conflict Tracker | Společnosti | Investice do zlata | Negativní dopad | Hamás | Unie | Data z ekonomiky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Narušení dodávek | Gascade | Kulturní rozdíly | Novorosijsk | Úroda | Kolaps globální ekonomiky | The New York Times (NYT) | Investiční horizont | Foreign Exchange | Pozornost trhu | Migrace | Invaze | Zadlužená Srí Lanka | Technické analýzy | Měsíční mzda | Budoucnost | Pokles ceny | Cukr | Republikáni | Vliv mezinárodních konfliktů na ekonomiku | Dolarový standard | Samostatný stát | Globální problém | NAFTA | DJT.US | Benzín | MIFID | Gotabaja Radžapaksa | Pozornost | Červnová inflace | Zemětřesení v Turecku | Bull | Růst akcií | Pohled na zlato | Závislost | Předcházení konfliktům | Energetický sektor | Peso ley | Tisknutí peněz | Nejbohatší státy | Analytik trhu komodit | Webináře | Kolotoč inflace | Flexibilní kurz domácí měny | Salvador | Bitcoin | Filip Kalčák | Cena plynu | Poptávka | Kov | Argentinská měna | Cla na dovoz | Sadžith Premadasa | Úsilí | Růst výnosů dluhopisů | Snižování úrokových sazeb | Peso fuerte | Data o inflaci | Poslanec | Marketingová komunikace | Ole Hansen | Obchodovat | Ekonomické vztahy | Obchodníci | Investiční cíle | Dluhopisy | Pandemie nemoci | Platformy | Zdroj příjmů | Prezident Donald Trump | Analytici | Aukce | Etiopie | Problémy | Stříbro | Technologický vývoj | Finanční instituce | Finanční transakce | Ropa | TRUTH social | BH Securities | Firma | Agentura Interfax | Peso moneda nacional | SWIFT | Kurz domácí měny | Fundamentální analýzy | Obchodníci s ropou | Navýšení úrokových sazeb | Prezident Javier Milei | Politické soupeření | USA | TRUTH | 3М | Spojené státy | Pandemie | Pohonné hmoty | Úrokové sazby | Odkup akcií | Příběh jüanu | ZEN | Světová banka (SB) | Prodeje elektroaut | Rezervní platidlo | Peso ley 18.188 | Asociace kávy | Burze | Historie | Vývoj | Dnešní údaje | Výnosy | Obchodní dohody | Srílanský prezident | Poselství o stavu unie | Časový rámec | Dluhová krize | Náboženské a etnické rozdíly | BHS Timur Barotov | Prohlášení | Světové trhy | Demokraté a Republikáni | Investiční poradenství | Agentura Fitch | RISK-ON | Mezinárodní asociace kávy | Pracovní den | Čínské občanské války | Flexibilní kurz | Data z průmyslu | Machinace se měnou | Riziko ztráty | Pevný směnný kurz | OSN | Intervence | Konflikt na Ukrajině | Joe Biden | Podnikání na kapitálovém trhu | Mezinárodní spolupráce a řešení | Měnové politiky | Odvětví | Investiční doporučení | Dánové | Civilizace světa | Aktuální situace | Trump Media & Technology Group | Fiskální politika | Začátek porozumění | M1 | Příjmy z ropy | Trading | Geopolitické události | Těžby bitcoinů | Dna | CNY | Sektor služeb | Regional Booking Platform | Milei | Nejstarší civilizace světa | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Světové ceny obilí | Transakce Rusku | Miliardy dolarů | Ceny obilí | Co jsou mezinárodní konflikty? | Obilí | Prezidentské volby | Udržení cenové stability | Propad ceny | Zemědělství | Supporty | George F. Kennan | Sazby | Vojenské převraty | Hlavní ekonom | České koruny | Vývoj čínské měny vůči koruně | Komise v přenesené pravomoci | Kenneth Waltz | Pokles ceny zlata | SDR (Zvláštní práva čerpání) | Úrok | Prestiž měny | Investovat | Komoditní | Supportní úrovně | Úvěrový program | Ekonomické oživení | Příběh argentinského pesa | Firmy | Mezinárodní vztahy | Zvýšení mezd | Humanitární tragédie | Budoucí vývoj | Ekonomické ztráty | Soupeření | Zajištění | Zájem investorů | Cena ropy brent | Vyšší ceny | Místní rozvoj | Nikaragua | Argentina | Investování | Fed | Nové platidlo | Ratingová agentura Fitch | Fanoušek bitcoinu | Trhy | Aktuální stav | Mezinárodní investoři | Příběh čínského jüanu | Rizika | Fond | Pokrokář | Velký růst | Plánovaná cla | Wagnerova skupina | Restrukturalizace | Fitch | Pšenice | Sedm nejbohatších zemí světa | Rozsah konfliktů a jejich význam | Velcí hráči | Libanonská libra | Energetické společnosti | Čínské platidlo | Prigožinovi povstalci | Vysoké ceny | Mírové procesy | Finanční prospěch | Renminbi | TradingEconomics | Nejstarší civilizace | Cena kávy | Španělsko | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Inflace v USA | Komodity | Poradenství | Faktory ovlivňující mezinárodní konflikty | Akcionáři | Dopad na hospodářství | Společnost | Ruský rubl | The New York Times | Jihoamerická země | Hospodaření | Maximillian Copestake | Identifikovat trendy | Vývoj čínské měny | FXstreet | Škody po zemětřesení | Obchod | Purple Trading | CNY/CZK | Ceny ropy Brent | Eskalace konfliktu | Riziko | Analytik | Trinity | Právo | Citi | Transakce | Portfolio | NATO | Buffett | Plyn | Veřejný sektor | NYT | Čína | Libanon | Risk | Naučte se obchodovat | USD/CNY | Platidlo | Ceny | Trump Media | Financování | Pokles | Gazprom | Války | Ukrajina | Čínské měny | Centrální banka | WTI | Libra | Truth Social | Kurzové riziko | Instituce | Obchodní domy | Ceny zlata | Výnos | Měnový systém | Růst cen energií | Media & Technology | CFD | Zpětný odkup akcií | Ekonomická krize | 256/2004 | Trinity Bank | ERÚ | Minulá výkonnost | Miliardy USD | Vietnam | Vzácné kovy | Bezpečné přístavy | Írán | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Káva | CASH HISTORY | Aktuální informace | Zisk | Katar | Demokraté | Nord Stream 2 | Dovoz | Nejbohatší | CFD (Rozdílové smlouvy) | Obchodování | Media & Technology Group | Prezident | Ropovod | Státní rozpočet | Měna | Trump | Škody po zemětřesení v Turecku | Zprávy | GSA Platform | Ceny ropy | Předpověď | Měsíční časový rámec | Údaje | Pojišťovny | Biden | Rýže | Finanční krize | FXstreet.cz | Těžby Bitcoinu | Snížení daní | Jakub Matis | ProCent | Americké sankce | Grafy | Aktivum | Společnost XTB | Situace | Finanční systém | Dluhy | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Peking | New York Times | Aliance | HDP | Technology | Ekonom | Dolar | Euro | Investování je rizikové | Zdanění | Čínská měna | Politici | Dopady na ekonomiku | Celý svět | Brazílie | Zhoršení ratingu | Slovensko | Domácí měny | ČTK | Vyšší úroveň | Ztráty | Obchodní omezení | Úvěr | Japonský jen | Výběr daní | Akcie | Jamal | Mzda | Nervozita na trzích | Podniky | Koš | Vývoj ceny | Vývoz | Reuters | Globální ekonomika | Zoufalství | Ekonomické škody | Technologie | Emmanuel Macron | Ceny pšenice | Kurz | Daně | Růst zisků | Jádrová inflace | Atlantik | Konkurenti | Americký prezident Joe Biden | Rekord | Světové ekonomiky | Výsledky | BHS | Saúdové | JAR | Silnější dolar | Investice | CBDC | Pro investory | Potenciál | Investujte | Sýrie | Konkurence | Komunikace | Vnímání | Fitch Ratings | Růst ceny zlata | Zisky | tradingeconomics.com | Regulace | Zaměstnanci | Hospodářství | Timur Barotov | Oslabení dolaru | Měny | Hospodářský růst | Chaos | Obchodování s cizími měnami | Export | Hyperinflace | Rusko | Poradce | Vývoj ceny ropy | Partneři | Letectví | List The New York Times | Organizace | Nervozita | Pro tradery | Interfax | Poptávka centrálních bank | Ekonomický rozvoj | Trump Media & Technology | Média | Začněte obchodovat | Špatné počasí | Plány | COVID-19 | Pí | Myšlení | TIM | Energie | Objem | Investiční | Příjmy | Prodej | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | Rozvoj | Mexiko | Vyhlídky | Finanční trhy | Udržitelnost | Míra | Komoditní trhy | Pandemie nemoci COVID-19 | Korekce | Audi | Obchodní strategie | Asociace | Výkonnost | Krize | Centrum | Zdražení ropy | Růst výnosů | Volby v USA | JDE | Ceny zboží | MWh | Globální problémy | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | MT4 | Světová banka | Cena | Antony Blinken | Aktéři | Německo | Krach | Významný krok | Obchodní spory | CNN | Apple | Zadlužení | Rozpočet | Snížení sazeb | Prime | Impérium | CIA | Co bude | Medvědi | Vývoj ceny kávy | Server CNBC | Kypr | Nepříznivé počasí | Zlato | Ekonomika | Denní graf | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Ekonomické krize | Energetické krize | Práce | Úspěch | Ceny kávy | Cíle | Kryptoměny | Bezpečnost | Banky | Vlády | Americká vláda | Rychlost | Investiční společnosti | Paralýza | Fundamenty | Bankrot | Analýza | Ministr financí | L.F. Investment Limited | Zlepšení | Prezidentský kandidát | ČR | XTB | Pozice | Portfolia | Dodávky suroviny | Singapurský dolar | TTF | Platební neschopnosti | Dlouhodobé důsledky | Cenné papíry | Support | General Electric | Soud | Americký průmysl | OPEC | Peněžní zásoby | Sentiment | Investoři | Vizualizace | Bohatý | Spotřebitelé | Výkonný ředitel | Vzdělávání | Čerpací stanice | Polsko | Hackerské útoky | Ceny potravin | Saxo Bank | Zpravodajství | Klíčový support | Nová vláda | Nařízení | Ropy | Vývoj průmyslu | USD | Stříbro a platina | Peso | Půjčka | Investing.com | Warren Buffett | Silný dolar | Konflikt mezi Izraelem | Tržní podíl | Posilování amerického dolaru | Cena ropy | Čínská centrální banka | CZ | Australský dolar | Propad | Bankovnictví | Srí Lanka | ANO | Britské libry | Prestiž | Thajský baht | Finanční ztráty | Nemovitosti | Mezinárodní spolupráce | Zájem o investice | Kybernetické hrozby | Ruská invaze | Nejistota | CME | Vládní pomoc | Investment | Plynovod Jamal | Americký dolar | Prezidentské volby v USA | Splatnost | Růst ceny | Doporučení | Francouzský prezident | Měnová reforma | Charlie Munger | ROCE | EU | Miliardy | Nadnárodní korporace | SVB | Prodeje | Komunistické strany | Ekonomické prostředí | Investovat peníze | Korporace | Společnost Gazprom | Banka | Jihokorejský won | Tchaj-wan | Vlastnictví | CNBC
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot