Středa 02. dubna 2025 03:11
reklama
Purple trading band forex umíme
reklama
Fintokei StartTrader
reklama
RebelsFunding
reklama
RebelsFunding

QE

img

Deutsche Bank – dobré a zlé správy

27.10.2016 Od svojho dna dosiahnutého v posledný septembrový deň pod úrovňou ?10 sa akcie Deutsche Bank odrazili vyššie o 30%. Celkovo však stále strácajú vyše 40% od začiatku roka. Percentuálne vyjadrenie ale nie je na mieste. V nominálnom vyjadrení cena akcie vzrástla o ?3 aj vo februári, apríli či júni tohto roka. Hovoriť preto o zmene klesajúceho trendu je stále predčasné. Otázka je však iná: čo sa za posledné hodiny zmenilo?
img

Zlatý strom centrálnych bánk

26.10.2016 Pred vyše rokom zasadila ECB pred svoju frankfurtskú centrálu nový strom. Strom, ktorý stál ?1,25 milióna, je dielom talianskeho umelca Penona. Táto bronzovo-granitová socha vysoká 17,5 metra má v svojej polovici guľu pokrytú pozlátenými lístkami. Pozlátenú guľu symbolizujúcu víziu ECB.
img

Rozbřesk – Mario Draghi se snaží v Berlíně obhájit ECB

26.10.2016 Šéf ECB Mario Draghi včera v Berlíně (nehledě na poslední dobrá čísla) odhodlaně bránil probíhající tisk peněz (QE). Podle jeho slov není pochyb o tom, že přispěl k růstu a zaměstnanosti. Draghi tím ale pravděpodobně zatím nechtěl vyslat žádný signál, zda se ECB chystá v prosinci prodlužovat QE. Šlo spíše o reakci na rostoucí politickou kritiku ECB.
img

Analýza indexu S&P 500 a eurodolaru

21.10.2016 Za poslední týden se cenové úrovně indexu S&P 500 nezměnily, aktuálně obchodujeme na hodnotách z minulého pátku. Co to může indikovat pro další vývoj, pokud zohledníme fundamenty, zprávy a zveřejněné 3Q výsledky za poslední týden?
img

Týždenný výhľad: Dolár, Libra a komentáre bankárov

21.10.2016 TOP udalosťou týždňa bolo zasadnutie ECB. Centrálna banka síce ponechala sadzby aj QE bez zmeny, no kľúčový bol konmentár Draghiho. Akonáhle prišla informácia, že ECB nediskutovala rozšírenie stimulov, Euro si krátkodobo polepšilo, no po tom ako prišla správa, že sa nediskutoval ani o tapering, prvotný rast bol vypredávaný. Zlomovým bodom bola informácia o tom, že QE s vysokou pravdepodobnosťou nebude ukončené jednorazovo „useknutím“ ku koncu marca, ale uvidíme tapering – teda postupné znižovanie. To už indikuje, že nejaké dodatočné stimuly môžeme čakať od marca ďalej do budúcnosti, aj keď iba možno v rozsahu taperingu... Táto skutočnosť poslala Euro nadol a otvorila cestu medveďom...
img

Euro klesá po zasedání ECB na sedmiměsíční minima

21.10.2016 Evropská centrální banka (ECB) ve čtvrtek podle očekávání ponechala úrokové sazby beze změny a nezměnila ani klíčové parametry svého programu nákupu aktiv v celkovém objemu 1,74 bilionu eur s tím, jak usiluje o oživení růstu inflace. ECB na čtvrtečním zasedání ponechala depozitní sazbu, která je nyní všeobecně považována za hlavní nástroj úrokových sazeb, na úrovni mínus 0,40 procenta a sazbu pro refinanční operace na hodnotě 0,00 procenta.
img

Technická analýza - Dolar se na páru s eurem pohybuje u hodnoty 1,0900 EURUSD

21.10.2016 EURUSD: Měnový pár se pohybuje nad týdenním supportem S1. Oscilátor relativní síly RSI se nachází v nižší neutrální oblasti. Aktuálně při 34 bodech. Parabolický trendový indikátor SAR signalizuje downtrend.
img

Konec intervencí záleží i na prosincovém rozhodnutí ECB...

21.10.2016  Mario Draghi si včera na tiskové konferenci nechal všechny možnosti otevřené. ECB nehlasovala ani o natažení ani o útlumu politiky QE (kvantitativního uvolňování). Trhy ale mezi řádky četly spíše lehce holubičí signál. Jednak díky tomu, že Mario Draghi de facto vyloučil možnost úplného ukončení QE ze dne na den. S tím sice na trhu prakticky nikdo nepočítal, ale ECB zatím “natvrdo? tuto variantu nevyloučila. Za druhé, přestože je spokojen s odolností ekonomiky eurozóny, ECB vnímá rizika současné prognózy vychýlená směrem dolů - k nižší inflaci a růstu.
img

Trhy dnes: Euro po zasadnutí ECB stráca, SEK nakopli čísla z trhu práce

20.10.2016 Hlavnou udalosťou dňa bolo zasadnutie ECB. Na sprievodnej tlačovej konferencii neodznelo nič nečakané. Draghi podľa očakávania predznačil nový balíček opatrení v decembri, ktorý by mal podľa jeho slov dať odpoveď na otázku, akým smerom sa bude vyvíjať politika v najbližších mesiacoch. Na otázky ohľadom ďalších opatrení Draghi odpovedal, že ich nediskutovali (čo je dosť zvláštne, keďže december by mal ukázať budúci vývoj politiky ECB, čiže toto mu neveríme). Takisto sa nediskutovalo ani znižovanie QE, avšak Draghi naznačil, že si nevie predstaviť jeho jednorazové ukončenie, čo v preklade znamená, že bude postupne znižované ako v prípade FEDu (tzv. taper).
img

Kdy začne ECB s utahováním měnové politiky?

20.10.2016 Není tomu dávno, co médii proběhly zprávy o tom, že se uvnitř ECB začíná pomalu rozebírat téma ukončení programu kvant...
img

Obrázky dňa: Vyššie výnosy z dlhopisov eurozóny znížili tlak na ECB

20.10.2016 Ako sme písali včera v preview k zasadnutiu ECB, tak rast výnosov z dlhopisov eurozóny v posledných dňoch zvýšil objem dlhopisov, ktoré spĺňajú podmienky pre nákupy v rámci QE. Situácia sa zlepšila predovšetkým pri najbezpečnejších krajinách – Nemecko, Fínsko, Rakúsko. Tlak na zmenu technických parametrov (obmedzení) na dnešnom zasadnutí je teda o niečo nižší ako pre mesiacom (@Schuldensuehner):
img

Kdo je mocnější tržním hráčem: ECB nebo ratingové agentury?

20.10.2016  Jsou mezi námi ekonomové, kteří mají skutečně velkou moc. Patří k nim v tuto chvíli dva analytici kanadské ratingové agentury DBRS, kteří na začátku října přistáli v Lisabonu, aby provedli revizi portugalského ratingu. DBRS je relativně málo známou ratingovou agenturou. Patří ale ke čtveřici (spolu s Fitch, Moody?s a S&P), podle které se řídí Evropská centrální banka (ECB). Ta nakupuje dluhopisy (v rámci politiky QE) a akceptuje dluhopisy jako kolaterál (při dolévání likvidity), pouze když je alespoň jedna z ratingových agentur hodnotí investičním stupněm.
img

Preview zasadnutia ECB: Draghi nemá dôvod urobiť niečo nečakané

19.10.2016 Zajtra (20.10) popoludní sa dozvieme výstup zo zasadnutia ECB. Vzhľadom na to, že úrokové sadzby sa takmer s istotou nebudú meniť, tak to najdôležitejšie sa dozvieme na tlačovej konferencii guvernéra Draghiho, ktorá sa začne o 14:30. Od zajtrajšieho zasadnutia sa veľa nečaká, Draghi si bude pripravovať pôdu pre decembrové zasadnutie, kedy bude k dispozícii aj nová makroprognóza. To znamená, že pravdepodobne odznie, že v decembri je možne očakávať nové opatrenia. Podľa prieskumu Bloombergu takmer všetci oslovení ekonómovia očakávajú ako ďalšie opatrenie predĺženie QE (graf od @MxSba):
img

Obrázky dňa: Podľa investorov je všetko nadhodnotené

19.10.2016 Všetko je nadhodnotené – percento fondov, ktoré v prieskume Bank of America Merill Lynch uviedlo, že nadhodnotené sú aj akcie aj dlhopisy, je nadpolovičné a zároveň najvyššie v histórii indexu. Výraznejšie rasty na oboch aktívach teda zrejme čakať nemožno (@Callum_Thomas):
img

Strach z európskej búrky

17.10.2016 Hedžový fond je synonymom slobody v investičnom svete. Fond môže stávkovať na čokoľvek a jeho regulácia je minimálna. A tak v časoch, keď všetko kolabuje, sú to excelentní špekulatívni obchodníci a hedžové fondy, ktorí zarábajú. Ináč tomu nebolo ani v roku 2008, a nebude tomu ináč ani v budúcnosti.
img

Obrázky dňa: Ruská produkcia ropy pokračuje v prudkom raste

17.10.2016 Rusko má zaujímavú stratégiu. Za prvých 13 dní októbra opäť navýšilo produkciu ropy na postsovietske maximá. Pritom sa chce s OPECom dohodnúť na obmedzení/zmrazení ťažby. Vyzerá to tak, že sa snaží pred rokovaniami si vydobiť čo najlepšiu pozíciu, otázne je, že či to bude OPEC akceptovať, alebo bude aj od Ruska chcieť zníženie ťažby (@Schuldensuehner):
img

Dluhopisy rozvíjejících se trhů představují příležitost pro investory

17.10.2016 Všechny třídy dluhopisů si do této chvíle roku 2016 vedly skvěle. Kvantitativní uvolňování a nízká inflace byly hlavní hybnou silou, ale svou roli sehrála i revaluace dluhopisů rozvíjejících se trhů, které ve 3. čtvrtletí dle našeho očekávání překonaly dluhopisy rozvinutých trhů.
img

Janet Yellenová chce ekonomiku mírně “přehřát??

17.10.2016 Šéfka Fedu Janet Yellenová v pátek hovořila o tom, že je zapotřebí po hlubší krizi let 2008/2009 ekonomiku rozehřát, dříve než ji Fed začne znovu výrazněji chladit. Hlavně proto, aby se struktura ekonomiky vrátila do žádoucího normálu - tedy, aby například znovu vzrostly žádoucí výdaje na výzkum a vývoj nebo vzrostla participace na pracovním trhu (ochota pracovat nebo hledat si aktivně zaměstnání). S řadou závěrů se dá souhlasit, jen je třeba si uvědomit, že Spojené státy jsou již mimo recesi poměrně dlouhou dobu (přes 6 let).
img

Týdenní zpráva z finančního trhu 17.10.2016

17.10.2016 Pozornost investorů se tento týden zaměří především na zasedání ECB. Spolu s konsenzem trhu sice neočekáváme změnu měnové politiky, šéf centrální banky Mario Draghi ale může poodhalit strategii do budoucna. Americká data by měla potvrdit dobrou ekonomickou kondici a uvolnit ruce Fedu, aby v prosinci zvýšil sazby. V České republice se už dnes dočkáme zářijových výrobních cen, které výrazně zpomalí svůj pokles díky efektu nízkých cen ropy z loňska. Koruna by měla setrvat na hranici kurzového závazku.
img

Obrázky dňa: Obchodom vážená libra je najnižšie v histórii, klesá už vyše 8 dekád

14.10.2016 Keď sa nepozeráme na kurz GBP voči doláru, ale na efektívny výmenný kurz, t.j. kurz voči košu mien, ktoré sú v ňom vážené podľa podielu na zahraničnom obchode, tak je libra na historických minimách. Hodnotu stráca takmer konštantne od začiatku 30. rokov minulého storočia (@DuncanWeldon):
img

Jak Evropa odolává nárůstu politické nejistoty?

14.10.2016  Globální politická nejistota podle studie ekonomů z Univerzity v Chicagu v posledních pěti letech vzrostla a je vyšší než v krizových letech 2008/2009. Steven Davis a jeho kolegové z Chicaga daly dohromady index globální politické nejistoty, který měří frekvenci negativních novinových zpráv ve vazbě na hospodářskou politiku v 16 největších světových ekonomikách. Souhrnný index (vážený HDP) vzrostl výrazně kvůli souběhu řady negativních faktorů - evropská migrační krize, brexit, nárůst podpory radikální pravice napříč EU, politická polarize v USA a výměna politické garnitury v Číně, která se možná v brzké době bude znovu opakovat. Politická nejistota nejen podle výzkumu ekonomů z Chicaga může ohrožovat hospodářský růst - vést “vystrašené? podniky a domácnosti k odkládání investic a spotřeby. Může ale nemusí, jak ukazuje například dosavadní zkušenost eurozóny z roku 2016. Přes výraznou kumulaci politických rizik (brexit, migrační krize) zatím není vidět, že by byl výrazně ohrožen hospodářský růst - podniky nijak zásadně neodkládají investice. Proč?
img

Výnosy z dlhopisov v eurozóne rastú, ťahajú ich inflačné očakávania

11.10.2016 V Eurozóne rastú výnosy z dlhopisov. Napríklad pri nemeckých desaťročných splatnostiach sú výnosy už kladné a nachádzajú sa na druhej najvyššej úrovni od konca júna, kedy ich potopilo britské referendum. ECB sa nestala viac jastrabou a z eurozóny neprichádzajú nejaké úplne excelentné čísla. Čo ich teda ťahá nahor? Z môjho pohľadu sú to inflačné očakávania (s ktorými sú úzko späté, keďže vyššia inflácia znamená vyššie sadzby ECB a naopak), ktoré rastú zhruba od začiatku septembra a v súčasnosti sú najvyššie od júna:
img

Týdenní zpráva z finančního trhu 10.10.2016

10.10.2016 Po pátečních smíšených datech z USA budou trhy tento týden hledat nějaké vodítko pro budoucí vývoj americké měnové politiky v zápisu Fedu z minulého jednání. FOMC je ve svých názorech rozdělená a zápis by tedy mohl přeci napovědět nejpravděpodobnější směr, kterým se ubere. Regionu budou tomuto týdnu dominovat čísla o inflaci. Česká by měla stagnovat, kdežto v Polsku by mohly zmírnit deflační tlaky.
img

Týždenný výhľad: USD, Libra a centrálni bankári

07.10.2016 Počas budúceho týždňa bude iba veľmi málo zaujímavých makroekonomických výsledkov. Je to z toho dôvodu že, týždeň po NFP býva na dáta z pravidla chudobnejší. Neuvidíme ani žiadne zasadnutie centrálnej banky. Za zmienku stoja iba dve zverejnenia. Prvým sú maloobchodné tržby z USA a zápisnica z posledného zasadnutia FOMC. Obe by ale mali mať iba intradenný efekt na vývoj USD. Napriek tomu celkovo očakávame mierne posilnenie USD, avšak nie až také ako tomu bolo v tomto týždni.
img

Obrázky dňa: Trhy si myslia, že ECB dosiahne inflačný cieľ o 30 rokov

06.10.2016 Trhy neveria, že ECB vôbec niekedy dosiahne dvojpercentný inflačný cieľ. Implikovaná doba, kedy trhy očakávajú dvojpercentnú infláciu v eurozóne je cca. 30 rokov. V USA je to niečo pod 9 rokov, v Británii ju slabšia libra znížila na cca rok (@adnanchian):
img

Dluhopisy pod plnou kontrolou centrálních bank

06.10.2016  Dluhopisy se dostávají pod tlak. Německý desetiletý dluhopis od začátku týdne ztratil víc než 1,5 % a podobně špatně si vede i jeho americký protějšek. Dluhopisy přitom v posledních týdnech vydržely bez mrknutí oka koukat na sílící akcie, dražší ropu a nárůst inflace v eurozóně na letošní maxima. Změnilo se jediné. Zprávy z ECB naznačují, že centrální bankéři v eurozóně aktivně přemýšlí nad tím, jak ukončit politiku QE (skupování aktiv, především dluhopisů z trhu). Poslední dny tak jenom potvrzují, do jaké míry jsou dnes skutečně centrální banky zásadním hybatelem trhů. Nejde ani tolik o to, jak moc jde nahoru inflace a cena ropy, ale spíše o to, jak si to přeloží ECB a zda bude uvažovat o tom, že změní měsíční nákupy dluhopisů z trhu (dnes 80 miliard euro/měsíc).
img

ECB se chystá utahovat měnovou politiku?

05.10.2016 Euro včera reagovalo docela citlivě na tento článek bloombergu, který se zabývá tématem utahování měnové politiky v eurozóně. Článek cituje nejmenované zástupce ECB, kteří jsou obeznámeni s diskusí uvnitř banky, která se podle všeho v poslední době začala točit také kolem procesu budoucího utahování měnové politiky. Jakmile ECB rozhodne, že nastal ten pravý čas k jejímu utažení, mohla by se podle všeho vydat podobnou cestou, jakou se při ukončování QE vydal americký Fed, když by současný program kvantitativního uvolňování snižovala postupně vždy o 10 mld. euro na každém ze svých zasedání. Aktuálně ECB nakupuje dluhopisy za 80 mld. euro, takže pokud by ECB rozhodla o ukončení QE podle plánu již příští březen, definitivní konec nákupů by v tomto případě mohl přijít až někdy začátkem roku 2018.
img

ECB vypustila pokusný balónek o útlumu QE, který může doletět na české území

05.10.2016 ECB vypustila pokusný balónek, který je sakramentsky důležitým signálem pro ČNB a vlastně vůbec všechny, kdo uvažují o tom, co bude se zafixovanou českou korunou příští rok. Podle agentury Bloomberg by mělo od jara docházet k postupnému utlumování měnové expanze, tak jak to před dvěma lety spustil. Konkrétně nekonkrétní “zdroje? z útrob ECB mluví o tom, že panuje shoda o útlumu nákupů dluhopisů o 10 mld. eur měsíčně. Připomeňme, že dnes ECB nakupuje do své bilance dluhopisy za 80 mld. měsíčně. Neboli pokud by “zdroje? měly pravdu a s útlumem se začalo v dubnu 2017, tak se s touto expanzivní politikou může skončit krásně do konce příštího roku.
img

Ranní zpráva z finančního trhu 5.10.2016

05.10.2016 Pozornost trhů dnes bude směřovat na indexy PMI z oblasti eurozóny. Ty by měly ukázat, že nálada v oblasti služeb se v září mírně zlepšila. Ve Spojených státech bude zveřejněn index ISM mimo oblast průmyslu. Ten by se po srpnovém zklamání měl vyhoupnout na vysokých 54,2 bodu.
img

ČNB natahuje pevný závazek, zůstává ve vleku ECB

30.09.2016 Česká národní banka posunula tvrdý závazek intervenovat proti koruně o jeden kvartál. Garantuje tedy trhům, že nevypne intervence dřív než po konci března 2017. Rizika prognózy jsou ale vyrovnaná a ČNB proto nevidí důvod k tomu oddalovat ukončení intervence někdy “okolo poloviny roku 2017?. Náš hlavní scénář - opuštění intervencí ve třetím kvartále - je tak stále nejpravděpodobnější. Domácí ekonomice v tuto chvíli věříme a hlavním důvodem k dalšímu oddálení exitu by mohly být externí faktory - konkrétně ECB, pokud by se rozhodla dál natahovat tisk peněz (politiku QE).
img

Obrázky dňa: Pravdepodobnosť zvýšenia sadzieb v USA do konca roka je vyššia ako pred rokom. A vtedy FED sadzby zvýšil

26.09.2016 Trhy prideľujú v súčasnosti vyššiu pravdepodobnosť zvýšenia sadzieb v USA v decembri ako pred rokom (keby boli napokon zvýšené). Koncom minulého roka akcie aj dolár rástli – zopakuje sa to? (@M_McDonough):
img

Fed neriskoval a úroky nezvýšil - utažení kohoutku do konce roku je ale ve hře

22.09.2016 Americká centrální banka nezariskovala a raději vyšla vstříc očekáváním trhů a ponechala úrokové sazby beze změny. Na druhou stranu však Fed v úterý v noci vyslal do světa také jestřábí signály, které je třeba brát pro následující týdny v úvahu. Mezi ty patří jednak fakt, že tři z deseti členů vedení Fedu zvedli ruku pro zvýšení úroků a jednak výrok v komentáři FOMC o přibližně vyrovnaných makroekonomických rizicích. Připomeňme, že tato fráze se objevila v komentáři FOMC již před zvýšením úroků na konci minulého roku. Kromě toho pak sama šéfka Fedu Janet Yellenová vyzdvihla, že drtivá většina členů vedení americké centrální banky stále počítá s jedním zvýšením úroků do konce tohoto roku a ona se s tímto názorem ztotožňuje.
img

Japonská centrální banka cílí na nulové výnosy 10letých dluhopisů

21.09.2016 Japonská centrální banka (BoJ) ve středu ponechala úrokové sazby beze změny stejně jako program nákupu aktiv (kvantitativního uvolňování (QE)) na ročním objemu 80 bilionů jenů. Program QE by měl trvat, dokud se zemi vycházejícího slunce nepodaří dosáhnout 2procentní inflace. Banka ponechala v platnosti negativní úrokovou sazbu na hodnotě mínus 0,1 procenta, kterou uplatňuje na přebytečnou likviditu, jež si k ní ukládají finanční instituce.
img

Obrázky dňa: FED zvyšuje sadzby, len keď to trhy čakajú. Zajtra to na zvýšenie nevyzerá

20.09.2016 FED nezvyšuje sadzby, keď to trhy nečakajú. Naposledy zvýšil sadzby v situácii, kedy to trhy nečakali v roku 1994. Pri všetkých následných zvýšeniach sadzieb prideľovali trhy pravdepodobnosť zvýšeniu viac ako 50%. Vo väčšine prípadov to bola takmer stopercentná pravdepodobnosť. Čiže k zvýšeniu sadzieb by nemalo dôjsť ani zajtra, hoci mu trhy prideľujú zhruba 20-percentnú pravdepodobnosť (@liukzilla):
img

Měny v historickém kontextu – zasedání centrálních bank nic nového nepřineslo, překvapila americká inflace

19.09.2016 Přinášíme vám přehled nejdůležitějších fundamentálních událostí minulého týdne pro jednotlivé měny a zároveň fundamentální výhled současného týdne.
img

Super Streda: Fokus na FED a BoJ

16.09.2016 Rozhodnutia BoJ a FEDu (FOMC) môžu už túto stredu 21.9.2016 spustiť masívny pohyb kapitálu na finančnom trhu. Presun japonského QE na dlhodobé splatnosti japonského dlhopisového trhu a trvanie FOMC na potrebe navršovania sadzieb do konca roka, spustia cez výpredaj na dlhopisovom trhu lavínový efekt po celom finančnom trhu.
img

Blíží se konec “zlatých časů? německého bundu?

15.09.2016 Dluhopisy upadly v posledním týdnu v nemilost. Německý bund za poslední týden ztratil skoro 2 % a jeho výnos se poprvé od června vyhoupl zpátky do kladných hodnot. Stává se z jednoho z nejvýnosnějších aktiv posledních let konečně “horký brambor?, kterého se investoři budou těžko zbavovat?
img

Komu pomohlo otočení kormidla na dluhopisovém trhu?

14.09.2016 Otočení kormidla na finančním trhu, přineslo Mariu Draghimu a evropskému programu kvantitativního uvolňování (QE) velkou úlevu. Prezident ECB Mario Draghi po zářijovém zasedání centrální banky uvedl na tiskové konferenci, že bankovní rada zatím nediskutovala o možnosti prodloužení programu kvantitativního uvolňování (QE), v rámci něhož kromě jiného nakupuje i státní dluhopisy členských zemí eurozóny. Tyto dluhopisy jsou nakupovány podle kapitálového klíče a také s důrazem na výnos, který nemůže být nižší, než je depozitní úroková sazba (-0,4 procenta), za níž si ukládají komerční banky volné finanční prostředky přes noc u ECB. Vzhledem k tomu, že výnosy státních dluhopisů se kontinuálně propadávaly hlouběji pod nulu, výběr aktiv se centrální bance zmenšoval před očima.
img

Môže BoE niečim prekvapiť?

14.09.2016 Zajtra (15.9.2016) nás čaká zasadnutie BoE a maloobchodné tržby z UK o 10:30. V nasledujúcej analýze sa pozrieme na to aké sú podmienky na trhu deň pred zasadnutím.
img

Pokračovanie UK dát - 14.9.2016

13.09.2016 Dnes (13.9.2016) sme na GBPUSD videli pomerne zaujímavý vývoj. Boli zverejnené hlavné výsledky dňa - inflácia UK, ktoré boli najskôr pomerne ignorované, no postupom času sa pár rozhýbal. Libra poklesla k silnému suportu 1,3250 a po jeho prelomení sa medveďom otvorila cesta nadol. Slabšie výsledky inflácie tak poslúžili ako výborná zámienka pre možnosť testovať spomínaný suport...
img

Technická analýza - DAX nabírá síly po nevydařeném pondělku. ZEW zaostalo za odhady.

13.09.2016 DAX : Trendový indikátor rozdílů exponenciálních klouzavých průměrů MACD inklinuje k novému down trendu. Index relativní síly RSI se nachází v neutrálních hodnotách při 46 bodech. Týdenní Put/Call sentiment derivátové burzy ve Frankfurtu se nachází na úrovních 0,47/0,52.
img

Obrázky dňa: FED nemá vo zvyku zvyšovať sadzby tesne pred prezidentskými voľbami

13.09.2016 FED zvýšil sadzby počas posledných dvoch mesiacov pred americkými prezidentskými voľbami počas posledných troch dekád len raz. Pokojne to môže byť tým, že guvernéri si chcú aj pri prípadnej novej garnitúre udržať svoj job. Jediným prípadom bol rok 2004, pričom vtedajší šéf FEDu Greenspan sa neplánoval uchádzať o znovuzvolenie. Čiže máme tu ďalší dôvod, prečo v septembri sadzby nahor nepôjdu (@jbjakobsen):
img

Dosiahli európske bankové akcie dno?

12.09.2016 Európskym akciám sa od júla darilo. Keď sa pozrieme na výkonnosť jednotlivých sektorov v rámci indexu Stoxx600, tak od...
img

Evropské akciové trhy podléhají prodejnímu tlaku

12.09.2016  Evropské akcie se v pondělí propadaly a následovaly tak páteční výprodej amerických akciových titulů a ranní pok...
img

UK výsledky začnú zajtra dátami inflácie

12.09.2016 V týždennej analýze sme písali o tom, že tento týždeň bude patriť britskej libre a zasadnutiu BoE, ktoré nás čaká vo štvrtok popoludní. Zajtrajší deň nám odštartuje hlavným fundamentom dňa o 10:30 nášho času, ktorým sú augustové dáta inflácie. Pre medziročnú zmenu sa očakáva výsledok na úrovni 0,7% vs. 0,6% minulý výsledok. Pre medziročnú jadrovú infláciu to je 1,4% vs. 1,3% minulý výsledok. Viac nájdete v našej analýze očakávaní makroekonomických výsledkov...
img

Euro kráčí ve stopách Japonska

12.09.2016 Euru se poslední dobou daří, i když s ekonomika eurozóny se nijak zásadně nezlepšuje. Tuto na první pohled neobvyklou situaci krásně ilustrovalo poslední zasedání Evropské centrální banky (ECB) z minulého čtvrtka.
img

Týdenní zpráva z finančního trhu 12.9.2016

12.09.2016 Kalendář ekonomických údajů je na začátek týdne poloprázdný. Investoři se zaměří až na inflaci z eurozóny v polovině týdne a především na data o maloobchodu a cenovém vývoji ve Spojených státech, která budou zveřejněna ve čtvrtek a v pátek. Spolu s projevy zástupců Fedu by se trhy měly dočkat ujištění, že v září nedojde k utažení americké měnové politiky. Na domácí scéně bude zveřejněn červencový běžný účet a srpnová statistika cen výrobců. Kurzový závazek zřejmě setrvá pod tlakem po pátečních inflačních datech, který se projevuje roztažením forwardových bodů.
img

Fed a ECB spouští studenou sprchu

12.09.2016 Konec uplynulého týdne přinesl na trhy rychlou změnu počasí. Jako kdyby se investoři chtěli všeho zbavit. Akcie v USA propadly o 2,5 %, ropa o 4 % a výnosy dluhopisů vzrostly v USA i v Německu přibližně o 8 bps. Výnos německého desetiletého bundu se tak poprvé od července dostal do kladných vod. Co se vlastně stalo?
img

Nebezpečie na obzore

12.09.2016 Piatkové otrasy na finančnom trhu naznačujú vznik potenciálne novej krízy. Zatiaľ čo kríza realitného trhu v USA hrozi...
img

Obchodní analýza akciového indexu S&P 500 a měnového páru EUR/USD

11.09.2016 První ukázku toho, co pár týdnů očekávám a co se může dít v dalších týdnech, máme za sebou. V pátek jsme na trzích viděli největší poklesy akciových indexů od překvapivého červnového výsledku brexit referenda. Americké akciové indexy celou seanci postupně klesaly níže a níže, index S&P 500 dosáhl první avizovanou support oblast 2.130 - 2.140 bodů (breaklevel zóna – oblast loňských maxim).
img

Keď Japonsko hrozí matom

10.09.2016 Svet nebol nikdy tak závislý od centrálnych bánk ako v súčasnosti. Nie je to iba fráza, realita tejto myšlienky sa prejavila v piatok panikou, ktorá tu nebola mesiace. Jej vysvetlenie si však vyžaduje hlbšie znalosti trhu dlhopisov. Preto sa neváhajte pod článkom pýtať na nejasnosti.
img

Hra sa začala meniť!

10.09.2016 V piatok 9.9.2016 prišlo na finančnom trhu k udalosti, ktorej pokračovanie zmení náš ekonomický svet. Dlhopisy rozvinutých krajín zaznamenali počas piatkového obchodovania významný pokles cien, t.j. rastu výnosu. Ten je pri tom najvyšší od UK referenda. Rast výnosov odštartovalo už štvrtkové rozhodnutie ECB nepredĺžiť súčasné QE, nasledujúc piatkovými jastrabími komentármi Rosengrena (tradičný holub v tábore FEDu). Ten povedal, že by mal FED pristúpiť k navršovaniu sadzieb, nakoľko súčasná politika zvyšuje riziko prehrievania.
img

Akciové trhy po delší době pod tlakem, výprodej se nevyhýbá ani dluhopisům

09.09.2016 Korekce na evropských akciových trzích pokračuje. Ztráty sice nejsou nijak výrazné a ve většině případů mírně přesahují půl procenta, evropské indexy ale i tak plynule navazují na svůj pád ze včerejšího odpoledne, ke kterému přispělo zasedání Evropské centrální banky a také skutečnost, že se nacházely ve většině případů poblíž horní strany svého konsolidačního pásma. Německý DAX se tak dostává na hranici 10 600 euro na objemech, které jsou přibližně o třetinu vyšší než průměr za posledních třicet obchodních seancí. Po několika úspěšných dnech jsme tak zdá se svědky výběrů zisků před blížícím se víkendem.
img

Cena za zombizáciu Európy? 1 bilión euro

09.09.2016 Pre niekoho je veľa 10 euro, pre iného to môže byť 100. No pre Európsku centrálnu banku nie je veľa ani jeden bilión. Presne toľko minula na nákupy cenných papierov v rámci svojho programu kvantitatívneho uvoľňovania. Zatiaľ sa zdá, že jediným následkom je japonizácia Európy. Alebo lepšie povedané – jej zombizácia.
img

Týždenný výhľad: BoE, pacifické meny a US dáta

09.09.2016 Analýza prináša pohľad na hlavné témy budúceho týždňa, ktoré budú pre obchodníkov na finančnom trhu alfou a omegou. Obchodné portfólia treba pripravovať s dostatočným predstihom a na druhej strane, pre tie existujúce včas zachytiť potenciálne riziká. TRIM Broker sa pozrel na hlavné udalosti 37. týždňa z ktorých považujeme za najdôležitejšie práve tieto...
img

Evropská centrální banka ponechala měnovou politiku beze změny

09.09.2016 Evropská centrální banka (ECB) ve čtvrtek podle očekávání ponechala úrokové sazby beze změny a nezměnila ani klíčové parametry svého programu nákupu aktiv v celkovém objemu 1,74 bilionu eur.
img

Technická analýza - Dolar dnes očekává podporu představitelů Fed

09.09.2016 EURUSD: Měnový pár se dopoledne obchoduje poblíž denního pivot při hodnotě 1,1270 EURUSD. Osilátor MACD ukazuje na down trend, Bollingerovo pásmo v neutrálních hodnotách.
img

Forex: Zrychlení české inflace by mohlo vystupňovat spekulace na koruně

09.09.2016 Na hlavních trzích nás čeká poklidný pátek. V České republice se dočkáme srpnové spotřebitelské inflace. Očekáváme její zrychlení na nejvyšší hodnotu od poloviny loňského roku, což by mělo držet korunu u hranice kurzového závazku.
img

ECB zvyšuje pravděpodobnost ukončení intervencí ČNB

09.09.2016  Evropská centrální banka naplnila naše očekávání a rozhodla se v září s měnovou politikou nehýbat. Zásadní zprávou pro český trh je, že ECB dál počítá s ukončením QE (přímého tisku peněz) v březnu 2017. Mario Draghi dokonce vyloučil, že by se o natažení QE centrální bankéři tentokrát vůbec bavili. To otevírá dveře také k ukončení intervencí v Česku v polovině příštího roku.
img

ECB nič nové nepovedala. Pre euro je to dobrá správa

08.09.2016 Dnešná tlačová konferencia k zasadnutiu ECB by sa dala označiť za jednu z najnudnejších v posledných rokoch. Centrálna banka podľa očakávania nepohla s úrokovými sadzbami, a na samotnej tlačovej konferencii toho veľa nového taktiež neodznelo. Program nákupu dlhopisov (kvantitatívne uvoľňovanie) nateraz ostáva v platnosti do konca prvého kvartálu 2017 a na prekvapenie mnohých sa zatiaľ ani nebudú meniť jeho podmienky, hoci pri jeho súčasnom nastavení o dva mesiace nebude môcť nakupovať nemecké dlhopisy.
img

Co dnes čekat od ECB?

08.09.2016 Dnešní den patří ECB. Značná část trhu počítá s tím, že centrální bankéři natáhnou politiku kvantitativního uvolňování (QE) za horizont března 2017. My jsme opatrnější a v hlavním scénáři (pravděpodobnost 60 %) předpokládáme, že ECB dnes trhy zklame a ponechá měnovou politiku bez výraznějších změn.
img

Čo čakať od zasadnutia ECB?

07.09.2016 Zajtra popoludní zasadá ECB. Úrokové sadzby budú zverejnené o 13:45 a tlačová konferencia guvernéra Draghiho sa začne 14:30. ECB podľa nás nemá veľa dôvodov niečo na svojej politike meniť – ekonomika rastie v súlade s očakávaniami, inflácia sa vrátila do pozitívneho teritória a s postupným rozpadom efektu medziročného poklesu cien ropy by mala rásť ďalej, a aj to zrejme prispelo k stabilizácii inflačných očakávaní (síce na nízkych úrovniach, ale predsa).
img

Rozhodne ECB o dalším uvolňování?

07.09.2016 Podle analytiků Fidelity International, globálního lídra v oblasti investic, Evropská centrální banka (ECB) na svém čtvrtečním zasedání zřejmě nepřistoupí k dalšímu uvolňování a stimulům. Nicméně se očekává, že Mario Draghi zopakuje závazek ECB k dalším stimulům, budou-li potřeba, a uslyšíme komentáře k vlivu Brexitu na evropské trhy.
img

Blíži sa zasadnutie ECB

07.09.2016 Vo štvrtok 8.9.2016 nás o 13:45 čaká rozhodnutie ECB o monetárnej politike. O 14:30 bude nasledovať komentár guvernéra Draghiho, ktorý objasní detaily samotného rozhodnutia.
img

Týždeň centrálnych bánk

05.09.2016 Súčasný program nákupov aktív od ECB v objeme 80 mld. eur mesačne (QE) a negatívna depozitná sadzba na - 0.4% zatiaľ očakávané tempo rastu inflácie a ekonomiky neprináša (súčasná inflácia EZ +0.2% vs. 2% cieľ ECB, zatiaľ čo ekonomika svoje tempo rastu spomaľuje). To je dôvod, pre ktorý časť trhu očakáva predĺženie platnosti programu QE z marca 2017 do júna 2017 už na štvrtkovom zasadaní ECB.
img

ECB může tento týden trhy zklamat

05.09.2016 Zatímco uplynulý týden patřil číslům z amerického trhu práce, která nechávají ve hře zářijový růst sazeb Fedu, tento týden bude ve znamení ECB. Značná část trhu počítá s tím, že Evropská centrální banka se může odhodlat natáhnout politiku kvantitativního uvolňování (QE) za horizont března 2017. My zatím dál spíše věříme tomu, že zářijové zasedání žádnou výraznější změnu v nastavení měnové politiky nepřinese. Proč?
img

Co čekat od ECB po nízké inflaci?

01.09.2016 První odhad inflace v eurozóně týden před zářijovým zasedáním moc radosti centrálním bankéřům ve Frankfurtu nepřinesl. Zůstal na nízkých 0,2 % (meziroční růst) a zaostal jak za naším, tak tržním očekáváním. Inflaci sice pomalu začíná tlačit vzhůru odeznívání nízkých cen ropy (které by ji ke konci roku mohlo pomoci nad 1 %). Bohužel ale v srpnu znovu poklesla jádrová inflace - očištěná právě o ceny pohonných hmot, energií a potravin (na 0,8 %). Ta je přitom barometrem klíčových inflačních tlaků z reálné ekonomiky. Co v tomto světle čekat na zářijovém zasedání?
img

Jackson Hole FAQ: Co čekat od zítřejšího vystoupení Janet Yellenové?

25.08.2016 Pár poznámek k zítřejšímu projevu Janet Yellenové v Jackson Hole. Hodně lidí na něj čeká, hodně lidí se na něj ptá a vzhledem k relativně klidnému týdnu se asi ani není čemu divit. Jedná se rozhodně pro tento týden o fundament číslo jedna.
img

Japonský jen ve vynikajícím trendu

25.08.2016 Japonský jen patří mezi měny s nejlepším skóre v letošním roce. Oproti dolaru si připsal už přes 15 procent. Navíc se zde stále velké množství faktorů, které nám indikují, že by tento medvědí sešup na měnovém páru USD/JPY mohl pokračovat i nadále.
img

Ifo se po brexitu znovu vzpamatuje

25.08.2016 Po včerejší nadílce ukazatelů PMI dnes přichází na řadu neméně sledovaný číslo za Německo, a sice Ifo. Vzhledem k tomu, jak je populární a jak dobře dokáže indikovat směr německé ekonomiky, je velmi pravděpodobné, že jeho výsledek neunikne pozornosti ani finančních trhů. Ty si v poslední době už zvykly na panující pozitivní očekávání a případná horší čísla „připisují“ na list argumentů, proč by měla ECB prodloužit svoje velkorysé QE a dále tak prodlužovat období záporných výnosů u kvalitních dluhopisů. Sem se dá zařadit indikované snižování cen výrobců v eurozóně vyplývající z PMI, nicméně dnešní Ifo by vzhledem k očekávanému slušnému výsledku mělo vyznívat přesně opačně. Červencové Ifo sice až tak neoslnilo, ale přesto jeho úroveň byla poměrně silná, a to jak z pohledu aktuálního hodnocení situace firem, tak jejich dalšího očekávání. Minulé zklamání šlo navíc připsat i v té době aktuálním obavám z brexitu, které se, jak se zdá z dalších měkkých a dokonce i prvních tvrdých dat, jaksi nematerializuje. A nakonec vlastně ani v samotné Británii. Realita prozatím naplňuje očekávání těch, kteří přicházeli s po-brexitovými tragickými scénáři, a tak i Ifo by se mohlo z prvního drobného „šoku“ otřepat. Zvlášť, když německým firmám rostou zakázky, narážejí na své výrobní kapacity a potýkají se s nedostatkem zaměstnanců. Ifo by tedy mělo spíše potěšit a tak trochu i pomoci euru, což nejspíše zase nepotěší ECB, která by asi raději viděla euro slabší.
img

História ukazuje, že uťahovanie FEDu má na trhy negatívny dopad len v krátkodobom horizonte

23.08.2016 Na mnohých finančných blogoch sa objavujú tézy, že cyklus na akciových trhoch je nasledovný: FED začne hovoriť o uťahovaní -> akcie klesnú -> FED prestane hovoriť o uťahovaní -> akcie vzrastú -> FED začne hovoriť o uťahovaní? Nie je to však pravda, inak by americké akcie neboli na historických maximách, a to už FED zrušil QE, zvýšil sadzby a predznačuje ich ďalšie zvýšenie. Čiže reakcia trhov na FED je odlišná. Pozrime sa do histórie (od roku 2013, odkedy začal FED rozprávať o uťahovaní politiky), konkrétne na vývoj indexu S&P 500 počas najzaujímavejších krokov/vyjadrení zo strany americkej centrálnej banky:
img

Globální trhy opět sledují centrální bankéře

18.08.2016 Na hlavní světový měnový pár EUR/USD v posledních dnech působí především tržní očekávání ohledně centrálních bank. Po Fedu zveřejní zápis ze zasedání i ECB. Nejzajímavějším tématem by měla být diskuze nad dopady brexitu a propadem výnosů, který ECB komplikuje její program kvantitativního uvolňování. V regionu se dočkáme jen dat z Polska, koruna by měla zůstat bez výraznějších změn.
img

Superrozpolcený Fed drží naděje na růst sazeb v tomto roce?

18.08.2016 Zdá se, že americký Fed už dlouho nebyl tak názorově rozpolcený. Podle zápisu z posledního zasedání v něm existují alespoň tři různé názorové skupiny. První si myslí, že s dalším růstem sazeb je lepší počkat na silnější výkon ekonomiky a inflační tlaky. Bojí se, že vyšší sazby v tuto chvíli ohrozí relativně slabou investiční aktivitu. Druhá je naopak přesvědčená o tom, že pravý okamžik na zvyšování sazeb již nastal - nezaměstnanost poklesla pod svoji přirozenou míru, inflace tedy může překvapit rychlejším nástupem a pro ekonomiku je proto lepší sazby začít zvyšovat hned a postupně. Zvlášť když se ukazuje, že americký výhled se po brexitu nijak zásadně nemění. A třetí skupina je někde mezi tím. Věří, že čas na růst sazeb může v nejbližší době dozrát, ale takticky chce raději počkat na další silnější čísla.
img

Portugalské dlhopisy sú pod tlakom. Hrozí, že ich ECB prestane nakupovať

17.08.2016 Portugalské dlhopisy sa v tomto týždni ocitli pod tlakom. Dôvodom je menšia, pre mnohých neznáma, kanadská ratingová agentúra DRBS. Tá je popri S&P, Moody?s a Fitch štvrtou ratingovou agentúrou, na ktorej ratingy sa ECB pozerá pri svojich operáciách. Pre to, aby mohli byť portugalské dlhopisy zahrnuté do kvantitatívneho uvoľňovania, musia mať rating v investičnom pásme minimálne od jednej z týchto štyroch agentúr. A DBRS je z nich posledná, ktorá ho stále drží.
img

Fed straší s růstem sazeb, co by to znamenalo pro ECB a ČNB?

17.08.2016 Americký Fed včera zastavil rozběhlou párty na trzích a připomněl, komu investoři do velké míry vděčí za dobré výkony akcií. Centrálním bankám a předpokladu, že peníze zůstanou ve vyspělých ekonomikách super-levné nebo budou v některých případech ještě levnější. Tento předpoklad včera znejistěl vlivný šéf newyorského Fedu William Dudley, který jinak vystupuje převážně jako holubice. V televizním rozhovoru znovu vrátil do hry možný růst sazeb v Americe již na zářijovém zasedání. S tím dnes trhy prakticky nepočítají - dávají mu pravděpodobnost pouhých 20 %. Co by takový nečekaný krok znamenal pro ECB potažmo pro Českou národní banku (ČNB)?
img

Investoři nakupují riziko, díky čemuž posiluje EUR/USD

15.08.2016 Americké akciové indexy otevírají v pondělí v zelených číslech a následují tak vývoj na globálních finančních trzích, kde rostly ceny ropy a čínské akcie kvůli spekulacím, že Čína přijde s novým stimulačním programem na podporu ekonomiky po sérii slabších makroekonomických dat. Čínský akciový index dnes vyskočil na sedmiměsíční maximum.
img

Brexit až koncom 2019? - týždenný výhľad

14.08.2016 Zostane Veľká Británia súčasťou EÚ až do konca 2019? The Sunday Times cez víkend priniesol informáciu o tom, že januárový termín pre aktiváciu článku britská vláda nemusí stihnúť.
img

Technická analýza EUR/GBP

11.08.2016 EUR/GBP se aktuálně obchoduje u 3letých maxim a u hodnoty, k níž libra oslabila na začátku července kvůli výsledku referenda o brexitu. Růst EUR/GBP je způsoben hlavně slabou librou. První průzkumy mezi nákupními manažery (PMI) ukázaly, že ekonomika může po brexitu oslabit. Stejné obavy vyslovila předchozí týden i centrální banka (BoE), která reagovala snížením úrokové sazby z 0,5 na 0,25 procenta a navýšením objemu programu kvantitativního uvolňování (QE). Právě zmiňované rozhodnutí britské centrální banky je důvodem, proč se nyní EUR/GBP opět vrací k maximům 0,8626 z letošního července.
img

Paládium od rána +6,6 %. Poptávka po drahých kovech s klesajícími výnosy stále narůstá

10.08.2016 Řekli jsme to v minulosti mnohokrát a musíme se opakovat. Drahé kovy prostě milují nízké úrokové sazby a čím níže sazby klesnou tím lépe. Pokračující propad dluhopisových výnosů zdá se vede k definitivní kapitulaci medvědů na některých drahých kovech. Zatímco zlato dnes přidává 0,9 %, stříbro s platinou rostou o 2,6 % a paládium se doslova zbláznilo, když od dnešního rána přidalo bez zjevné příčiny 6,6 %.
img

Bank of England se dostává do nečekaných problémů s QE. Poptává totiž více dluhopisů, než je trh ochoten nabídnout

10.08.2016 Jedna zajímavost z Británie. Bak of England v minulém týdnu oznámila, že znovu obnoví program kvantitativního uvolňování v jehož rámci začne nakupovat dluhopisy do výše 70 mld. liber. S nákupy začala tento týden a zatímco pondělí proběhlo bez problémů, výsledky úterních nákupů se dnes stávají docela velkým tématem. Podle některých ekonomů totiž signalizují, že by se banka do budoucna mohla dostat s nákupy dluhopisů do problémů.
img

Dva pohledy na zlato. Vyhrají nakonec býci nebo medvědi?

08.08.2016 Zlato patří v posledních měsících mezi nejvíce kontroverzní instrumenty. Jeho cena už letos rostla o více než 30 %, což „památníkům“ připomnělo zlatý sprint vzhůru po konci poslední finanční krize. Ve srovnání s tehdy dosaženými úrovněmi se zlato stále nachází relativně nízko. Názory na další vývoj jsou ovšem podobně vyhraněné, jako byly tehdy.
img

USD opäť v kurze, ropa v korekcii - týždenný výhľad

05.08.2016 Ropa (WTI) svoje straty zastavila, vyčkávajúc na potvrdenie rastúceho dopytu a poklesu produkcie. Libru čaká po holubičej BoE ťažký týždeň, zatiaľ čo absencia silnejších makro dát prospeje USD.
GBPUSD-daily-05082016.PNG

Bank of England dále potápí libru

05.08.2016 Po předchozí nečinnosti a několika velmi špatných měkkých indikátorech značící prudké zpomalení britské ekonomiky...
img

Britská centrální banka snížila úrokové sazby a navýšila objem QE

04.08.2016 Britská centrální banka (BoE) dnes poprvé od roku 2009 snížila úrokové sazby a uvedla, že nakoupí státní dluhopisy za 60 miliard liber, aby zmírnila dopady referenda z 23. června o odchodu země z Evropské unie. Základní úroková sazba klesla z 0,5 na 0,25 procenta. Za snížení úrokových sazeb hlasovalo všech 9 členů bankovní rady jednomyslně. Snížení úrokových sazeb bylo v souladu s očekáváním trhu.
img

Denný výhľad na 5.8.2016

04.08.2016 Okrem zníženia sadzieb o -0.25% prišla BoE i s navŕšením súčasného QE o 70 mld. GBP (60 mld. GBP pre nákup štátnych dlhopisov a 10 mld. GBP pre nákup korporátnych). Okrem toho BoE vo svojom kvartálnom inflačnom reporte (QIR) výrazne revidovala odhady rastu UK ekonomiky (pre rok 2016 z 2.3% na 2% a pre 2017 z 2.3% na 0.8%). Výhľad na GBP/USD je naďalej klesajúci so strednodobým cieľom na 1.3 GBPUSD.
img

Bank of England snížila úroky a zavedla další opatření na podporu ekonomiky

04.08.2016 Na dnešním zasedání Bank of England (BoE) byly sníženy dle očekávání úrokové sazby o 25 bps na 0,25 %. Banka však zároveň navýšila dosavadní nákupy aktiv o 60 mld. liber v následujících 6 měsících a zavedla nový program ve výši 10 mld. liber na nákup korporátních dluhopisů v následujícím roce a půl.
img

Kam pošle BoE libru? - denný výhľad

03.08.2016 Bank of England (BOE) môže už vo štvrtok naznačiť, ako vážne to s Brexitom na finančnom trhu bude. Jej rozhodnutie (13:00 CET) sa očakáva, bez ohľadu na verdikt, v sprievode vysokej volatility. Skončí GBP/USD po štvrtku na 1.37 alebo naopak na 1.30?
img

Denný výhľad na 3.8.2016

02.08.2016 Očakávané zníženie sadzieb v Austrálii poslalo AUD len na krátko k levelu 0.75 AUD/USD, aby do konca dňa pár vytvoril nové maximá na 0.7635 (+1%). Dôvodom je nový investičný trend v podobe presunu investícií do austrálskych dlhopisov.
img

RBA, BoE a NFP - týždenný výhľad

01.08.2016 Pravdepodobnosť zvyšovania sadzieb v USA do konca roka 2016 klesá. Dôvodom sú slabšie odhady tempa rastu HDP za 2Q, ktoré vykázali rast +1.1% (vs. 2.5% očakávaný) v medzi kvartálnom porovnaní.
USDJPY-H1-29072016.PNG

Japonskem to nekončí

29.07.2016 Dnes je makroekonomický kalendář opravdu nabitý, takže můžeme přes celý den čekat slušnou volatilitu...
img

Trhový špeciál pred BoJ, denný výhľad

28.07.2016 Ranné rozhodnutie zasadania BoJ (Bank of Japan) môže volatilitu piatkového trhu katapultovať. Od BoJ, ktorej 2% inflačný cieľ pre rok 2017, prijatý v r.2013, sa nenapĺňa. Japonsko je v skutočnosti stále v deflácii a to i napriek masívnym monetárnym ale i fiškálnym stimulom.
img

Preview zasadnutia Bank of Japan – zajtra ráno bude jen volatilný

28.07.2016 Zajtra ráno to bude na jenových pároch lietať. Počítam s tým, že sa dočkáme najvolatilnejšej udalosti týždňa na forexe...
img

Obrázky dňa: Medziročný rast globálnych zásob benzínu zrýchlil nad 10 %

28.07.2016 Začneme ropou – pretlak globálnych zásob ropy sa zmenil na globálny pretlak zásob benzínu. Ich medziročný rast presiahol 10 %, čo môže byť jedným z faktorov, ktorý prispieva k súčasnému poklesu ceny ropy (@NicoleFriedman):
img

Bilance Bank of Japan již brzy přeroste Fed. Dlouhodobé vyhlídky pro JPY zůstávají negativní

27.07.2016 Když se nám tento týden tak hezky sešlo zasedání centrální banky Spojených států a Japonska, mohli bychom se podívat na to, jak dramaticky jiná je aktuálně měnová politika v obou zemích. Zatímco Fed se totiž (velmi) pomalu připravuje na další utahování měnové politiky a zvyšování sazeb, u Bank of Japan je naprostá většina trhu již dávno přesvědčena o tom, že se její masivní program kvantitativního uvolňování (QE) bude muset dříve či později znovu navyšovat. Bank of Japan od začátku minulého roku nakupuje finanční aktiva (převážně státní dluhopisy) v objemu 90 mld. dolarů, což je více než kolik nyní nakupuje v rámci vlastního QE Evropská centrální banka a více, než kdykoliv předtím nakupoval na měsíční bázi americký Fed. Zatímco Fed začal s posledním kolem kvantitativního uvolňování v roce 2013 a skončil v roce 2014, Bank of Japan své nákupy zahájila v roce 2013, v roce 2015 jejich objemy ještě navýšila a pokračuje v nich dodnes. Výsledek její snahy zachycuje graf níže, který srovnává vývoj bilanční sumy Fedu a Bank of Japan od roku 2011.
img

Hlavným problémom bánk nie sú zlé úvery, ale ECB

25.07.2016 Na tlačovej konferencii po štvrtkovom zasadnutí ECB sa jej guvernér Draghi vyjadroval aj k cenám bankových akcií. Tie sú v eurozóne v súčasnosti ešte nižšie, než ako boli v roku 2009 po finančnej kríze. Lacné bankové akcie podľa neho zvyšujú cenu kapitálu pre banky (keď sú lacné musia ich totiž banky vydať viac, aby získali želané množstvo vlastných zdrojov, ako keď sú drahé, a týmpádom klesá podiel jednotlivých akcií na zisku).
img

Obrázky dňa: Banky potrebujú vyššie úrkové sadzby

22.07.2016 Draghi včera na tlačovke rozprával o tom, že nízka ziskovosť bánk je problém pre monetárnu politiku, keďže podkapitalizované banky neposúvajú ďalej do ekonomiky stimuly od ECB. Za ich nízku ziskovosť však môže vo veľkej miere ECB, a to skrz záporné sadzby (t.j. de facto daň na vklady bánk do ECB) a QE (stláčanie dlhodobého úročenia nadol, a týmpádom aj bankových marží). Pekne to potvrdzuje vývoj bankových akcií v eurozóne a vývoj očakávaného úročenia o rok (@auaurelija):
EURUSD-H4-22072016.PNG

ECB vyčkává, nic jiného jí nezbývá

22.07.2016 Včerejší zasedání Evropské centrální banky (ECB) nepřineslo nic nového, což bylo znát i na minimální tržní...
img

Denný výhľad na EURUSD 22.07.2016

22.07.2016 Včerajším hlavným hrdinom bola ECB a jej rozhodnutie o menovej politike. Výsledkom zasadnutia bolo, že ECB nezmenila ani objem QE a trvanie programu. Taktiež sadzby ostali bez zmeny a zatiaľ sa nemenil ani kapitálový kľúč pre nákup jednotlivých dlhopisov vrámci programu QE. Výsledkom bola 80 pipová volatilita, no bez trendového smerovania. Pár sa krátko po zasadnutí vrátil k úrovniam s pred zasadnutia a naďalej sa obchodoval do strany. Treba však zdôrazniť, že Draghi si svojim slovníkom pripravoval "pôdu" pre možnosť septembrových stimulov a trh už pred včerajším zasadnutím avizoval, že si od septembra veľa sľubuje...
img

Čo čakať od dnešného zasadnutia ECB? Sledovať sa bude, či Draghi niečo predznačí

21.07.2016 Dnes bude ECB po prvý krát zasadať po výsledkoch britského referenda. To vytvorilo pre ECB viacero komplikácií. Ani ni...
img

ECB si počká na první post-Brexitová čísla

21.07.2016 Co dnes čekat od ECB? Zatím pravděpodobně žádnou revoluci, ale vzkaz by měl být jednoznačně holubičí a centrální bankéři mohou řinčet zbraněmi. Proč ECB v tuto chvíli zůstane stát na místě? Je jasné, že Brexit bude mít na ekonomiku eurozóny negativní dopad, ale nikdo v tuto chvíli neví jak velký. Sama ECB očekává spíše mírnější nákazu z Brexitu - do půl procentního bodu kumulativně v následujících třech letech. My si v tomto ohledu dokážeme představit i negativnější scénáře. Zatím ale nejsou k dispozici žádná významnější post-Brexitová čísla kromě spotřebitelské důvěry (ta v Británii zaznamenala nejhlubší propad za posledních 21 let, ale v eurozóně ale přes pokles zůstává relativně vysoko).
Související klíčová slova: Tempo růstu | Ludwig von Mises | Kiwi | Pip | ECB (European Central Bank) | Investiční soutěže | Pojišťovna VIG | Intervence Tokia | Zbrojovka | Fibo | Akcie včera | Index Bloomberg Barclays | Český průmysl | Minimální marže | Sílící euro | SP500 | Bankéř | Nárůst sazeb | Ekonomické problémy | Akcie Komerční banky | Mark-to-Market | Celosvětový dluh | Rizika CBDC | Stochastický | Evropská komise | Vývoj eurodolaru | Vládní opatření | Kalendář dnešních ekonomických událostí | Člen ECB | Silnější koruna | Prodej komodit | LYNX | HSBC | Nejvýkonnější akcie | Index výdajů na osobní spotřebu | Rekt Capital | Retracement | Jackson Hole | Vládní dluhopisy | US2000 | Narůstající ceny | Šéf Ifo | Devizoví obchodníci | Setkání G20 | Oživení cen | Firemní sektor | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Jednání OPEC+ | Umělá inteligence | Objem peněz | MAE | Aktuální problémy | Výsledek hospodaření | Klíčové makroekonomické ukazatele | Marže společností | Výnosová křivka v USA | Vývoj míry nezaměstnanosti | EBAY.US | Nové vakcíny proti covid-19 | Situace v eurozóně | PPI v USA | Kč/EUR | FAZ | Trading účet | Fiskální stimul | Overbalance | Soros Fund Management | Růst v počtu nakažených v USA | Daytrading | Australská centrální banka | Vysoké valuace | Politika amerického Fedu | Zkušenosti | Bank of China | Cenová hladina | Řecké referendum | Cap | Světové akcie | Rekordní růst v počtu nakažených | Akciové trhy | Alphabet | Vstupy | Prodeje dluhopisů | Ark | Zpracovatelský sektor | USD/PLN | Bitcoin ETF | Dění v USA | Koronavirové krize | Exporty | Inflace v září | Veřejné finance | Hlavní fundamenty | Vývoj kurzu rublu | Měnový kurz | Amerika dnes | Zdražuje zlato | Pfizer | Pozitivní vliv | Pumpování peněz | PLN | Spolkový statistický úřad | Rolování | Akcie velkých bank | Údaje z USA | Finanční stabilita | Obchodník | Refinitiv | Silicon Valley Bank | EUR | Vratislav Zámiš | Short USD/CAD | Měnový pár EUR/CZK | London Stock Exchange Group (LSE) | Mince | Řecko | J&T | Časování trhu | Stabilizační mechanismus | Kupovat dluhopisy | Produkty obchodované s finanční pákou | Program odkupu aktiv | Pokles sazeb | Micron Technology | Pokles akciových trhů | EURIBOR | Průmyslová výroba v eurozóně | Víra v bezpečí investic | Index aktivity | Podstoupení rizika | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Likvidní trh | Inflační čísla | Roll Over | Otevřené pozice | Momentum | MUFG | Citi Research | Příběh na forexu | Podnikové dluhopisy | Joe Biden | BTC | Take Profit | Výrobní PMI | USD/ZAR | Dění na světových burzách | Dow Jones Industrial | Kurzotvorné události | Státní dluhopis | Bitstamp | FOMC minutes | Prestige Economics | Americký dolarový index | Nikl | Mezinárodní měnový fond | Macron | Očekávané výsledky | Podnikatel | Christine Lagarde | Kroky Fedu | IG Markets | Pád dolaru | Statistiky | Patria Finance | Hospodářský růst USA | Makrovýsledky | Eurostoxx 50 | Šéf Fedu Powell | Trumpová | Investiční banky | Trim Broker | Korelace | EMS | Makroekonomika | Agentura S&P | Oživení poptávky | Hlavní evropské indexy | Asijské akcie | Index volatility VIX | Long pozice | Úřad práce | Graf EUR/USD | Investiční certifikát | Výkyvy na trzích | Silný support | Reálná ekonomika | Bilance Bank of Japan | Britská libra | Aktiva | Ojetiny | Ukončení kvantitativního uvolňování | Citigroup | EURJPY | Zlato XAU/USD | Růst průmyslové produkce | Bezpečné útočiště | Nejvyšší výnos | Růst úrokových sazeb ČNB | Vývoj aktiv Fedu | Michala Moravcová | GBPJPY | Invesco | Goodyear | Analýza USD/JPY | Měnové zasedání | Deflace | WTO | Index US500 | Vývoj indexu jádrové inflace | Záporné sazby | QT | Západoevropské akcie | Nedostatek potravin | Brown Brothers Harriman | Kvantitativní utahování (QT) | Úrokové sazby v Turecku | FX Concepts | Depozitní sazba | Vývoj devizových rezerv ve Švýcarsku | Amazon | Intesa Sanpaolo | Pojišťovna | Růst dluhopisových výnosů | Index ekonomické nálady | Americké zásoby zemního plynu | Střední Evropa | Japonské firmy | Jens Spahn | Eurokoruna | Oslabování měny | Lockheed Martin | Americké dluhopisy | Index strachu | Kolaps | Japonská měna | Bilance aktiv | Situace na Ukrajině | Vývoj euro | Unce zlata | Dopad na akcie | Přesnost | P/S | Frankfurt | ISM ve službách | Asijské obchodování | FB | Market alert | Švédské koruny | TradeCZ | Letecké společnosti | Zero Hedge | Role centrálních bank | Poplatky | Energetika | Cenné kovy | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Komunita | Meziroční vývoj spotřebitelské inflace | Investment Management | Diverzifikace | FTSE MIB | Unilever | Oživení amerického trhu práce | Výnosy dluhopisů | Kvantitativní uvolňování (QE) | Zveřejnění výsledků | Index PX | Výhled ekonomiky | EUR/RON | Posilování domácí měny | Forwardový kurz | Futures kontrakt | Analýzy | Globální pád akciových trhů | Asijské trhy | Pravděpodobnost | Financial Times | Hlavní centrální banky | Celosvětový počet úmrtí | Fungování trhů | Statistika z amerického trhu práce | Kevin Warsh | ČEZ akcie | Středoevropské devizové trhy | Bilanční suma | Emocionální obchodování | Break-Even | Worldgovernmentbonds | Indexy S&P | CHNComp | Cenové stability | Berkshire Hathaway | Výnos do splatnosti | Mezinárodní ratingová agentura | Vývoj kurzu USD | Zkušenosti z Japonska | Krypto trh | Short obchody | Ethereum | Zlato na burze | USD/BRL | Instrument EURUSD | Investice do drahých kovů | Snížení produkce | Americký prezident | Křehký finanční systém | Lagardeová | Data o vývoji HDP | Zerohedge | Krátkodobé dluhopisy | TNOTE | Tweety Donalda Trumpa | Zápis Fedu | E-shopy | GDP | Rostoucí ceny | Pandemie COVID 19 | Zprávy z USA | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Dění na trzích | Americká inflace | Standard Bank | Měnové báze | Zpráva CFTC | Růst sazeb | Centrální banka Japonska | Akcie Tesly | Činnost České národní banky | Tvrdá ekonomická data | Pokračování poklesu | Inflace v Turecku | Malé zisky | Viceguvernér ČNB | AUD NZD | Dluh vlád | Expanze | Exchange | Opatrnost před daty | Šéf Fedu Jerome Powell | BinckBank | Člen rady guvernérů | Výrazný vzestup | Důležité fundamenty | Německý DAX | Medvědí Pin Bar | Reserve Bank of Australia | Analytický tým FXstreet.cz | Výkyvy | Výprodeje dluhopisů | Index eura | Směřování měnové politiky | Jan Kovalovský | Stephen Innes | Argos Capital | Postoj FOMC | AUDCHF | Cenové výkyvy | Propad cen | APP | Nástroje měnové politiky | Posilování dolaru | Saúdská Arábie | Akcie roku 2019 | Thomas Jordan | Market moving instituce | Afrika | Britský akciový trh | Český statistický úřad | Významné politické události | Goldman Sachs | Goldmani | Citibank | Vysoké devizové rezervy | EURGBP | Společnost Crédit Agricole | Aktualizovaný výhled | Pandemie COVID-19 | Graf EURUSD | Jaroslav Brychta | Měnověpolitické zasedání Fedu | Konzervativní strana | Robert Kaplan | Širší index S&P 500 | Nová data | Investing | Nárůst případů koronaviru | Axiory | Bazický bod | Investice do zlata | Inflační cíle | Směrnice | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | NZDJPY | Peníze z vrtulníku | Vývoj finančních trhů | Strach | Světové trhy | Ekonomika Spojených států | Bankovní rada ČNB | Ekonomika Británie | Analýza USD | Glencore | EUR/PLN | Zpomalující ekonomika | Data z Německa | Měsíčník finančních trhů | Klouzavé průměry | Znehodnocení | DeFi | Nejvyšší inflace | Market moving | Zlato a stříbro | Geopolitické napětí | Ford Motor (F.US) | Velké ekonomiky | Rating USA | Tempo růstu ekonomiky | Nezaměstnanost | Vývoj spotřebitelské inflace v Číně | Zpřesněná data | Hedžovat | COT (Commitments of Traders) | Čekající příkazy | Dopad na ekonomiku | SoftBank Group | Britské dluhopisy | Kryptoměna Bitcoin | František Táborský | Klenotnictví | Zvýšení úrokové sazby | Představitelé ECB | Sankce | Trendová čára | Akcie dnes | Výsledek zasedání Fedu | Britské maloobchodní tržby | Risk On | Celková inflace | Quantitative tightening | Inflace | Rekordní zisk | Operace Twist | Průmysl a zahraniční obchod | EONIA | GBP/CHF | Nálada v eurozóně | Zvýšení základní úrokové sazby | Potenciální výnosy | Tropická bouře | Měny emerging markets | Karanténní opatření | DZ Bank | Online webináře | Makroekonomické statistiky | Vývoj inflace | Vývoj výnosu 10letých amerických vládních dluhopisů | Neomezené kvantitativní uvolňování | Koupit akcie | Pokles amerických akcií | Americké ministerstvo financí | Příležitosti k nákupu | Produkce v průmyslu | Členové eurozóny | Hospodářský plán | Burza | Ziskové pozice | Brazilský real (BRL) | Zásoby hotovosti | Inflace v prosinci | EURCHF | Vývoj míry nezaměstnanosti v USA | Pád Lehman Brothers | Intervence proti euru | Bitcoin futures | Bilance zahraničního obchodu USA | Konec programu QE | Růst zaměstnanosti | Rostoucí inflace | Cena Brentu | Index podnikatelské nálady ISM | Maďarský HDP | Hlavní události | Americký akciový index | MetaTrader4 | Růst cen v době stagnace | Obrovská ztráta | Vývoj objemu | Ebay (EBAY.US) | České vlády | Očima tradera | Makroekonomické zprávy | FME | USD/INR | Výdaje japonských domácností | Základní úrokové sazby | Piper Jaffray | ISM v průmyslu | Pád libry | Organizace ADP | Růst cen | Výsledkové sezóny | Gold | Britové | Rating AAA | Finanční instrumenty | Proražení | Forex Zone | Hlavní fundamenty na EUR/USD | Brexit | Průmyslový Dow Jones | Týden na akciových trzích | Nadopování trhů | Oznámení | Sentiment na trzích | Raymond James | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | ČSOB | Kurs zlotých vůči české koruně | Polský průmysl | Philip Morris | Dopady finanční krize | Kurzy středoevropských měn | Válka měn | Velké recese | Indikátor ekonomického růstu | Černé pondělí | Zdražování cen | Proti-inflační riziko | Vydání dluhopisů | Dow Jonesův index | VIG | Důvěra spotřebitelů | Porovnání vývoje | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Vývoj cen akcií | BRIC | Velikosti rozvahy ECB | GER30 | Uber | Obchodovat na burze | Grayscale | Růst ekonomiky USA | Breakout | Investiční příležitost | Politické důsledky | Devizové rezervy SNB | Danske Bank | Propad japonského jenu | Vývoj na trzích | GBP USD | Regionální měny | Mohutné intervence | Dnešní makroekonomické ukazatele | Deflační tlaky | Varovný signál | Zhodnocení koruny | Tlumení QE | Větší podniky | Digitální měna | Pohyby eura | Bohatí | Česká burza | Deflační prostředí | Perpetuum mobile | Polské maloobchodní tržby | Fiskální expanze | ČSOB Finanční trhy | Nastavení úrokových sazeb | Ekonomické zotavení | Deutsche Börse (DTB) | Nadhodnocení franku | Prodloužení těžebních škrtů | Nová drachma | Hlavní ekonom britské centrální banky | Pokladniční poukázka | Dodávání likvidity | Standard & Poor's 500 | Vývoj amerického dolaru | Opakování dluhové krize | ROE | Backwardation | Přijetí | Cena zlata | Rovnovážný kurz | Regulační orgán | Trendový kanál | Nejvyšší inflace v Evropské unii | Rezervní měna | Nizozemsko | New York | Fat finger | Snížení úrokových sazeb | NFP report | Tržní reakce | Mutace omicron | Výroba v eurozóně | Rostoucí obavy | Kurz dolaru ke koruně | Kolaps amerického dolaru | Výhled | Nejznámější kryptoměna | Dramatické dopady | Podnikatelská důvěra | Vývoj ceny zemního plynu | Garance | Novozélandský dolar | Ekonomické indikátory | Měny rozvíjejících se ekonomik | Názory na měnovou politiku | Vysoké riziko | Dobrá zpráva pro dolar | Zasedání Evropské centrální banky | American Airlines | BHP | Sympozium | Deník N | Zápis ze zasedání Fedu | Výrazný růst | Nomura | Make America Great Again | Rubl | YTD | CZK | Tradingové webináře | Vývoj ceny ropy WTI | Bezpečí investic | Snižování rozvahy Fedu | Velcí investoři | Ekonomické uzavírky | Forward guidance | Business Insider | Šance na zisk | Tisková konference Bank of Canada | Měnový koš | Kurz EUR/USD | EURRUB | KHC.US | Techy | Konfluenční oblast | EIA | Hýbat trhy | Dolarový index | Zasedání FOMC | Reakce trhu | Úřad pro finanční služby | Hawkish | Bank of Canada | Výsledková sezóna v USA | Nord Stream | Projev šéfa Fedu | Slovní intervence | Výnosové křivky | Index ISM ve službách | HDP Řecka | Velký třesk | Extrémní ceny energií | Důležité zprávy | Třetí vlna | Vývoj měnového páru | Rozhodnutí ECB o sazbách | Reverse order | Hodinový graf | UniCredit Markets & Investment Banking | Bloomberg komoditní index | EUR/DKK | Bossa.cz | Fanoušek Bitcoinu | Nižší ceny | Ceny aktiv | Stimulační procesy | Vývoj kurzů měn na světových trzích | Vývoj jádrové inflace v USA | Intervenční činnost České národní banky | NZD/USD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Gap | eFXnews | Kurz JPY | Úrokové swapy | Evropská měna | Nákupy vládních dluhopisů | Investment management | Výprodejová vlna | Vývoj měnového kurzu | Irský premiér | Obavy z varianty omikron | Papírové dolary | Správci fondů | Zóna obchodníka | Události tohoto týdne | Michal Stupavský | Dovoz ropy | Cointelegraph | TradeCZ.cz | Cenové rozpětí | Obavy investorů | Vývoj měnového páru USD/BRL | Commonwealth Foreign Exchange | Dolar vůči jenu | CPI ve Španělsku | Inflační výhled | Capital Markets | Pozitivní sentiment | Dividendy | Volatility | Americké výnosy | Covidová situace | Svatý grál | Eric Rosengren | Breaking | Latinskoamerické měny | Formace 1-2-3 | John Kerry | Ukončení intervencí | Reálné výnosy | Hodnota zlata | Swiss National Bank | Obchodní seance | Brazilská ekonomika | Boom | Maloobchod | AUDNZD | Další regulace | Bezpečného útočiště | Akcie na Wall Street | Umělé oslabení | Bloomberg TV | Federální úřady | Euroval | MAYZUS Investment Company | Graf | Měny v Evropě | Zahraniční dluh | Utahování měnové politiky | Akce centrálních bank | Problémy Evropy | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | EUR GBP | Inflace spotřebitelských cen | Ukrajinská hřivna | CPI v Británii | Barclays Capital | Válka | Kryptoměnové burzy | Prudké navyšování zadluženosti | ICO tokeny | Globální obchod | Quantitative Easing | ForexFactory | Nabídka | Ekonom Morgan Stanley | ČSÚ | Snižování nákupu aktiv | Příkaz | Vývoj ceny ropy Brent | Nástroje centrální banky | Intradenní analýza | Restriktivní opatření kvůli koronaviru | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Komerční banka | Forex analýza | Podílový fond | Oslabování eura | Kurz české měny | Velká analýza | Mutual Fund | Uvolnění měnové politiky | BP | Hlavní úrokové sazby ECB | HUF | Upgrade | Průmysl | Evropská průmyslová produkce | Hurikán Irma | BAML | Zpomalení globální ekonomiky | Bear market rally | Guvernér Fedu | Porovnání dluhu | Ekonomické překvapení | Nejnižší výnosy | SSI index | Donald Trump | Investice do dluhopisů | Meziroční vývoj jádrové inflace v USA | Handelsblatt | Exponenciální klouzavý průměr | Vakcinace | Kurzy koruny | Intradenní výhled | Očekávání analytiků | Centrální banky | Nová vakcína | Dolar zpevňuje | Erste Group | Zpráva | Evropský kalendář | Zisky akciových indexů | Fáze expanze | Obchodní plán | Silné deflační tlaky | Segment retail trhu | UnitedHealth Group | Zvyšování sazeb | Nárůst cen ropy | Korelační strategie | Německý export | Zajišťování | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Michal Dvořák | Trpělivost | Islámský stát | Umělé oslabení eura | Dobré výsledky | Rozpočtový deficit USA | Indonéská rupie | Wall Street Journal | Vývoj bilance Fedu | WSJ | Denní minima | Long position | Patrik Mackových | USD index | Gama | Britské akcie | Moderna | Irsko | Odliv dividend | Alibaba | EFSF | Kč/USD | Růst úroků | Data z USA | Principal Global Investors | Analýza akciového indexu | EURCZK | Rozhodnutí centrálních bank | Komoditní měny | xStation | Výprodej na Wall Street | Nákup euro | MAGA | Globální spotřebitelská důvěra | Vít Hradil | FANGMAN | Ekonomické zpomalení | RWE | Coca-Cola | Dluhopisový fond | Monetární unie | Směnné kurzy | Měnové instituce | Covid | Otevírání americké ekonomiky | TLTRO4 | Inflace v Japonsku | Optimismus investorů | Japan Exchange Group | Přednostní (prioritní) akcie | Futures | Uvolňování měnových politik | Hegemonie | Zveřejněná data | Vývoj dlouhodobých inflačních očekávání | Formace hlava a ramena | Drachma | Česká měna | Dolary | Síla ČNB | Token | Výhled členů Fedu | Credit Agricole SA | Hedžové fondy | Banka Mizuho | Objemy prodeje | Nákup dolaru | Washington | Dlouholetý trend | Prodat USD | Timeframe | Aktuální hodnoty měny | Jestřábí Fed | Zájem o dluhopisy | Akciový trh v USA | Ratingová agentura | Bunds | Akcie leteckých společností | Problém pro americký dolar | Nové peníze | Počet pracovních míst | Vývoj vakcíny | Vývoj hlavní úrokové sazby ECB | Polský zlotý (PLN) | Spotřebitelské inflace | Obchodníci s akciemi | Bilance centrálních bank | SatoshiLabs | Tým XTB | Vnitřní hodnota | United Technologies | Výprodeje | Pravidelné Live Trading | Výsledky firem | Fixní výnos | Rabobank | Čínský akciový index Shanghai Composite | Tiff Macklem | Technická analýza páru USD/JPY | Financovat vládní deficit | Silné cenové tlaky | Pád akciových trhů | Opatření | Oldřich Dědek | Štěpán Hájek | Senát USA | Evropská měnová unie | Investiční nemovitosti | Úrokové zhodnocení koruny | Indická rupie | Poplatek | Medvědí signál | Nezaměstnanost v USA | Globální ekonomiky | IPO akcií | PMI pro sektor | Rollover (swap) | United Airlines Holdings | Bilion | Odhodlání | Tier 1 | Vývoj obchodní bilance | SIX | E15 | CISCO | Praní špinavých peněz | Vývoj eura | Derivátové trhy | Dění na finančních trzích | Růst kryptoměnového trhu | Obchodně vážený index | Status rezervní měny | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Cyklus zvyšování sazeb | Ceny pohonných hmot | Lukáš Lipovský | Kanadské maloobchodní prodeje | Dnes ČNB | Makrodata USA | Australská měna | Jen Psakiová | Shanghai Stock Exchange (SSE) | TD Securities | Oddělení forexu | Příležitosti na trzích | Norddeutsche Landesbank Girozentrale | Silnější americký dolar | Bollingerovy pásy | Vývoj ceny zemního plynu v USA | Úspěšné obchodování | Polská centrální banka | Norská centrální banka | Trading | Ekonomiky | Hospodaření státu | CL | Snižování úroků | Oliver Wyman | HDP ve Spojených státech | The Sunday Times | Likvidní měny | HFT | Ranní okénko | Země OPEC | Čínský jüan | PLN/EUR | Hladomor | Hospodářské záležitosti | Technická analýza EUR/USD | Zasedání FED | Zlato grafy | Volatilita | Argentinské peso | Obchodní války | Opatření proti koronaviru | Vývoj cen zlata | Maďarsko | Členské země eurozóny | Technická analýza GBP/USD | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Další obchodní válka | Reverzní vzor | RN systém | Členové bankovní rady | Spotový trh | První zvýšení sazeb | Short EUR/CHF | Brexit bez dohody | Hrubý domácí produkt (HDP) | Bitcoin praní špinavých peněz | Carry trades | CEBR | Chamtivost | Morningstar | Ekonomické ukazatele | MCD | Throwback | Nalezení brokera | Ken Veksler | Záchranný fond | Airbus | Omer Esiner | Průmyslová produkce | Účetní ztráty | Americké prezidentské volby | Americké státní dluhopisy | Komoditní boom | Projev viceprezidenta Fedu | Příběh akcií Gamestop | Devalvace amerického dolaru | Economist | Analytické prognózy USD/JPY | Úrokové zhodnocení | Breakout Trader | Zaměstnanost | Anglické libry | Zápis z posledního zasedání Fedu | Akciové indexy v USA | Vývoj objemu depozit | TradeCentrum | HDP Číny | Cenové hladiny | Flat | Oslabení jüanu | Státní dluh | Sazby v USA | Commodities | Měnová politika americké centrální banky | Předstihové indikátory | Bydlení | Japonská vláda | René Remšík | Zveřejněné údaje | Peníze | Vývoj italského akciového indexu MIB | Obavy o bezpečnost | Sektor služeb | Pozitivní očekávání | Spike | Turecko | CySEC | ECB dnes | Zprávy a události | Polská NBP | Brent | Akcie a dluhopisy | Globtrex.com | Pozornost trhu | Velcí obchodníci | Epidemická situace | Prudký pokles | Politika | Období nejtvrdších lockdownů | Hlavní úrokové sazby v USA | Tržní sentiment | HUF/EUR | Stimul | Americký akciový býčí trh | CHN.cash | Jüan | Očekávání | Vrtulníkové peníze | Cena žlutého kovu | Klíčové události ve světě | Forex očima tradera | Zlato online | Odvetná cla | Státy eurozóny | Snižování sazeb | NN Group | Inflační spirála | Expert | Futures na DAX | Refixace hypoték | Mechanismy centrální banky | Ekonomika EU | Nákup EUR | Mistrovství světa ve fotbale | Měď | Bankrate.com | Zpomalení čínské ekonomiky | Evropské burzy | NFLX | Palladium | Vývoj libry | IOER | Index cen domů | Pattern Energy Group | Vývoj počtu pracovních míst v USA | Vybírání zisků | Spekulativní aktivum | Inflační riziko | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Disciplína | Investiční centrum | Cisco Systems | Tlak na nižší cenu výrobků | Theresa Mayová | Spotřebitelský indikátor | Vyšší výnosy | Vývoj kurzu USD/EUR | Odchod z EU | Posílení eura | Globální šíření koronaviru | Zvýšení sazeb | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | NortonLifeLock | Historický kontext | Admirals | Asijské indexy | Evropský stabilizační mechanismus | Uvolňování karanténních opatření | Prodeje akcií | Výnosy na dluhopisech | Kontrariánský obchod | Dezinflační vývoj | Ozvěny trhu | Trading analýza | Pokles inflačního očekávání | Hlavní akciové indexy | Směnný kurz | Americké ministerstvo práce | Dnešní aukce | Rozhodování o obchodování | Diverzifikovat portfolio | ETF fondy | Quantitative easing (QE) | Bitcoin Cash | Deprese | Obchodní týden | Invaze na Ukrajinu | Nová varianta Covid-19 | Nakupovat akcie | IHS Markit | Základní sazby | Majetek | 10leté bondy | Vývoj na akciových trzích | Allianz | Ustupující inflace | Guvernér české národní banky | Výše rozvahy americké centrální banky | Bankovní regulace | Evropské měny | Nová prognóza ČNB | Ekonomické výhledy | Financovat | USD JPY | Open Market Operations | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Standard & Poor's | Intervence japonského ministerstva financí | Commodity | Sentiment investorů | EUR/CAD | Dopad na cenu | Blockchain | Vláda Spojených států | Hlavní úrokové sazby | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Německý ministr zdravotnictví | Silná rezistence | Jana Steckerová | InstaForex | Cena elektřiny | Zásoby ropy | Americké volby | Kurz eurodolaru | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | P/E | ATFX | Platební instituce Roger | Vývoj italského deficitu | Politická nejistota | Omezení QE | Reálný HDP | Dnešní HDP | Fed Funds Rate | Situace na trzích | Hedgeové fondy | Janet Yellenová | Výprodeje na akciových trzích | Vanad | Technický výhled trhu | Obchodní signály | CZK/EUR | Fortune | Růst | Vývoj české ekonomiky | WKL | Klouzavý průměr SMA | Silné oživení | Pomalé oživení | Vítězové a poražení | Nová varianta omikron | Nerealizované ztráty | Abbott Laboratories | Konference v Jackson Hole | Americký index | Americké HDP | Příležitosti | Euro roste | Bílý dům | Akcie rozvinutých trhů | Ukončení činnosti | Trh dluhopisů | Itálie | Akcie a ETF | Nový šéf Fedu | Výpadky | Rostoucí trendová čára | Snížit úrokové sazby | Zlato zprávy | EUR/CZK | Americká lehká ropa | Real-time | Neckline | IOT | Program kvantitativního uvolňování | Vanguard | MiFID II | WTI CFD | Cable | MetaTrader | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Drobní investoři | Světové finanční krize | Fundamentální analýza | Národní měny | Nižší úroky | BreakEven | Tencent Holdings | Slovenská ekonomika | Dark Web | Německé firmy | Ochota investovat | Jednání FOMC | Nálada v Evropě | Včerejší obchodování | Pohled tradera | Charles Schwab | Kurzu měn | Uzdravování | Fair Value | Prognóza | Zoom Video | Vizionář | Výnosová křivka | Reinvestování | Pohonné hmoty | Vývoj cen ropy | USDRUB | Přehled měnového páru | Měnový pár USD/JPY | Stimulační balík | Strukturované dluhopisy | Výrazný propad | EUR AUD | Vládní podpory | Long obchod | Fond ESM | Nálada investorů | Trendy měnového páru USD/JPY | Použití finanční páky | Volná pracovní místa | Asset management | Zásoby ropy v USA | RBI | Obligace | Trh práce | Investiční období | Prezident Fedu | První obchodní den | Výrobní inflace | Swiss | Venezuela | Růstový impuls | Dnešní seance | US Bancorp | RBS | Nike | Růst cen akcií | ETF fond | Britská centrální banka | Intraday | Spotřebitelské úvěry | Currencies | Aktuální kurzy měn | Swapová křivka | Kongres | SMA 100 | Vysoká inflace | Ekonomický přínos | Volumes | Britský trh práce | Akvizice | Spotřebitel | Randal Quarles | Růst amerického dolaru | Průmyslové zakázky | Zájem o akcie | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Pochybnosti | Soukromí zaměstnavatelé | Wolters Kluwer | Španělský IBEX | Foreign Exchange | Instant view | Prudké oslabení | Hyundai | Hlavní ekonom | Exxon Mobil | Surové ropy | Italské dluhopisy | Czech Fund | Outside Bar | Sell | Stavební povolenky | Objem obchodů | Boeing (BA.US) | Růst japonské ekonomiky | Sazby centrálních bank | Dobrý výsledek | Neutrální úroková sazba | Kurzový vývoj eura | Ceny dluhopisů | Velká Británie | Intradenní obchodování | Úrokové sazby v USA | Kurzotvorné impulsy | Bull | Evropské ekonomiky | Standard Chartered Bank | Obrat trendu | George Soros | Dopad pandemie | Americká centrální banka | Nordea | CME FedWatch | Technologické akcie | Nárůst počtu nakažených | Odchod investorů | Ropný trh | Sodexo | Cena bitcoinu | Tempo růstu HDP v USA | Pro jaký dluhopis se rozhodnout? | DailyFX | Uklidnění v Číně | Vývoj objemu aktiv Bank of Canada | Blog | Mt. Gox | Ceny výrobců | Pálení peněz | Long | ČNB kurz | Vývoj hlavní úrokové sazby | Nejvyšší soud | Chování | Tržní úrokové sazby | Kontrakty | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Floating | Finanční společnosti | Německé tovární objednávky | Vývoj amerického akciového indexu | Evergrande | Vysoké ocenění | Sentix index | Pokles bitcoinu | Akciový index DAX | Lira | Boj proti koronaviru | Bilance aktiv držených amerických Fedem | Historický pohyb | Koruna posílila | Úrokové sazby | Supreme Edition | Ropa Brent | LYNX Trading | Prezident Trump | Zprávy z krypto průmyslu | Nigérie | Koruna | Geopolitická rizika | SECO | Americká spotřebitelská důvěra | Investiční portfolio | Binance Coin | Spotřeba ropy | Zasedání centrálních bank | Výroba v Německu | Kurs USD | Obavy z insolvence | Thyssenkrupp | Taproot | LIBOR | AUD | Conference Board | Dřevo | Zisky čínských průmyslových podniků | DJIA | Zprávy z Ruska | JOLTS | Inflace v eurozóně | Investiční seminář | Investiční výhled | Analytici z Wall Street | Portál FXstreet.cz | Klesající trend | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rally na akciích | Caterpillar | Naše prognóza | Snižování úrokových sazeb v USA | Oslabování koruny | Uzavření trhů | S&P500 | Zpřesněný odhad | Expanzivní měnová politika | FTSEurofirst 300 | Energetická krize v Evropě | XTB Market Barometr | Negativní hodnoty | Meziroční růst | EBay | Olympijské hry | Měnové stimuly | Portu | Covidové restrikce | BIC | Rozhodnutí ČNB | Korporátní daň | Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny | GlassNode | Treasuries | Tapering | CHF EUR | Ekonomická stagnace v eurozóně | Oxford Economics | Kursy | Investujte zodpovědně | Fundamentální pohled | Trh s dluhopisy | Oslabení eura | Index ekonomické aktivity | Zprávy z ekonomiky | Vývoj kurzu | Derivát | Vývoj devizových rezerv | Baidu | Měny v regionu | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Nastavení měnové politiky | Ratingová metoda | Výnos účtu | Trh | Sezónnost | Barel ropy | Vývoj meziroční spotřebitelské inflace | Listopadová inflace | Francouzský CAC 40 | Index výrobní aktivity | Forex tipy | Období nejistoty | Společné evropské měny | Velká změna | Italské bondy | Near term | Lukáš Kovanda | Abenomika | Mizuho Bank | Digitální aktiva | Německý index DAX | Trading webináře | Makroekonomické události | Zkušenost | Britské státní dluhopisy | Portfolio manažer | MSCI | Posílení kurzu | EMU | Kurz libry | Cestovní ruch | Uložení peněz | Tlak na nižší cenu | Globální instrument | Riziková averze | Prezident Evropské centrální banky | Registrovaný cenný papír | Počasí | Monetární normalizace | Žádost o vstup na burzu | Retailoví investoři | Kurzy akcií | Jak investovat na burze | Pozitivní zpráva | Informace z kryptoměnového trhu | Obchodování na forexových trzích | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | RUB CZK | Formace Head and Shoulders | Řecká krize | LCH Clearnet | Dollar Index | Navyšování zadluženosti | Open | Napětí na finančních trzích | Země EU | Akcia | XTB Akademie | Porovnání meziročního vývoje | Daně z příjmů | Recese ve Spojených státech | Představitelé Fedu | Pandemie koronaviru | Ceny plynu | Sentiment na akciových trzích | Snižování cen | Náhoda | Money Flow Index | GBP/CAD | Jestřábi z Fedu | Rozdílové smlouvy | Počáteční kapitál | Kapitálový trh | Dot plot | Česká koruna (CZK) | Měnová stimulace | Index | Semi | PPI index | Komoditní index | Pád USD | Bollingerova pásma | Studie | Reálné úrokové sazby | Zlato jako investice | Vice | Komentář amerického prezidenta | AUD/JPY | Bezpečné dluhopisy | Dolar roste | Český rozpočet | Korea Exchange (KRX) | Volby ve Španělsku | Rezervní měny | Federální rezervní banka | Elektřina | Vývoj měnového páru EUR/TRY | MMF | Wolfstreet | Irská pojistka | Zobchodovaný objem | Parlamentní volby | Výrobní ceny | Videokonference | Zpřísnění měnové politiky | Zlaté rezervy | Eura | Penzijní fondy | Údaje o inflaci | Komise | Společná měna | Nejistoty | Developed markets | Rovnováhy | Tržní kapitalizace | Dolarové likvidity | Kapitál | Čínská burza | Jiří Rusnok | FinTech | Posílení | Index KOSPI | Devalvace | Britská premiérka Liz Trussová | Jednání ECB | Britský akciový index FTSE 100 | Petr Plecháč | Margin | Agentura Reuters | Rozdávání peněz | GBP/JPY | Přebytek běžného účtu | USD SEK | PPF | E-commerce | Podmínky na trhu | Althea Spinozzi | Thermo Fisher Scientific | Dopad na volatilitu | Projev Jeroma Powella | Obavy z brexitu | Vývoj měnového páru EUR/RON | Společnosti | Vývoj počtu pracovních míst | Phillipsova křivka | Zpráva pro dolar | Investiční plány | TLTRO | Depreciace | Úvěrové krize | Bitcoinová bublina | Američtí centrální bankéři | Bankovky | Vývoj spotřebitelské inflace | Internet of Things (IoT) | Událost na finančních trzích | Negativní dopad | Blue chip | Index STOXX Europe | Britská cenová hladina | Ministerstvo práce | Vysoké inflace | Česká zbrojovka | Český PMI index | Misery Index | Tálibán | Americké investiční banky | S&P | Regulátoři | Akciový býčí trh | Akciové trhy v Evropě | Mitsubishi UFJ Financial Group | Šéf centrální banky | Polský zlotý | Intradenní pokles | Český běžný účet | PlanB | Brokerská společnost | Paulson & Co. | Unie | Omezení dodávek | Emise státních dluhopisů | Ekonomika Francie | CIMB Group Holdings | Obchodování na finančních trzích | Inflace ve Spojených státech | VOLX | Zvýšení inflačního cíle | Data z ekonomiky | Důvěra investorů | Cenový gap | Obchodní příležitosti | Politická rizika | Devizové trhy | Kanadská data z pracovního trhu | ISTAT | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Analytický tým | Podpora vývozu | Čínský prezident | Italský dluh | Moody's | Kurz dolaru | Akciové indexy | Akcie Amazon | Globální spotřeba ropy | Výrazné ztráty | Očekávání úrokových sazeb | Vládní představitelé | Jiří Soustružník | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Christine Lagardeová | Právo opce | Shell | Americké měny | Deposit facility | Vývoj likvidity | Ekonomický kalendář | Kvantitativní zpřísňování | Bod zlomu | Soukromý sektor | Desetileté výnosy | Domácnosti | Ekonomické aktivity | Britský premiér | Fannie Mae | Shazování peněz z vrtulníku | Fundamentální zprávy | Obchodování na Wall Street | Republikáni | Index S&P/ASX 200 | Přeprodaný trh | Objem aktiv | Swing | Úroková sazba v eurozóně | Souhrn finančních trhů | IEA | Ekonomický vývoj | Rozhodnutí britské centrální banky | Týdenní výhled | Tempo růstu CPI v USA | Vývoj zlata | IRS | Ceny železné rudy | Standard Chartered | Reakce trhů | Vývoj italského akciového indexu | Vývoj meziročního růstu reálného HDP | Rozpočtová politika | Obchodní aktivita | Kartel OPEC | High Yield | Marže prodávajících | Futures na Wall Street | EUR/GBP | Kapitálové požadavky | Asie | Báze indexu | Dnešní PMI | Obchodní divize | Vedoucí představitelé | Zlato kurz | Tlak na akcie | NAFTA | Nová prognóza | Kurz NZD | Frankfurtský DAX | Leva | Výdaje státního rozpočtu | Josef Lukáč | Prodej dluhopisů | Junk bonds | Zahraniční FX | Deficit | Pandemie COVID | Šedá ekonomika | Objem dluhopisů | Dlouhodobé investování | BREAKING | Analýza zlato | Nálada v ekonomice | Aktiva a pasiva | Bankrot USA | Spotřebitelská důvěra ve Francii | Invaze | Ceny Bitcoinu | Americké hospodářství | Statistiky z Číny | Varianty koronaviru | Vstup Saudi Aramco na burzu | Poskytování hypoték | Gilead Sciences | Technické analýzy | Akční plán | Fundamentální analýza forexu | Futures trhy | Doktorát z ekonomie | Analytické prognózy | Oživení britské ekonomiky | Měsíční mzda | McDonald's (MCD.US) | CitiFX | Řízení rizika | Apreciace dolaru | Angela Merkelová | Market Color | RUB USD | Velké zisky | ATFX Global | ABN AMRO Bank | Fed dnes | Polská inflace | Ceny domů | Implikovaná volatilita | Budoucnost | Dlouhodobý support | Mikuláš Splítek | Tempo růstu CPI | Vývoj rumunské bilance běžného účtu | Varianty covidu | Big Mac index | Inflace zpomaluje | Pokles ceny | Cukr | Neomezené QE | Hranice měnové politiky | Tečkový graf | Virus | MF | MICEX | Nástroj moci | Warsh | G7 | Masivní pohyby | Nejnovější údaje | Snižování úrokových sazeb | KOL | Německá obchodní bilance | ANZ Bank | Výnosy italských dluhopisů | Analytika | Saxo Capital Markets | Index Hang Seng | Týdenní makrokalendář | Kurz koruny | Coinbase | Fiskální pomoc | Antiglobalizační tlaky | AA | UK100 | Case-Shiller | Britská burza | Představitel ECB | Kontraindikátor SSI | Statistiky ECB | Hedžový fond | Neutrální výhled | Přehled o dění na světových burzách | Fiskální programy | Prodej akcií | Vir | IBEX 35 | Royal Dutch Shell | Altcoiny | Automobilový sektor | BNP Paribas | Zlaté investice | Mexické peso (MXN) | Navýšení měnové báze | Obchodování signálů | Česká koruna | Neomezené množství | G10 | Kraft Heinz (KHC.US) | Brokers | Vlna koronaviru | Znehodnocování portfolia | Nord Stream 1 | Americké dluhopisy očištěné o inflaci | Moneta | Světové centrální banky | Twitter | Benzín | Evropská burza | MIFID | Podnikatelé | Zvýšení sazeb ČNB | MXN | Pavel Šafařík | Ole Hansen | Forexové trhy | Akciový index | Hang Seng | Fyzický trh s ropou | Pozornost | Inside | Program QE | Švýcarská ekonomika | Makroekonomická data | Index Nasdaq Composite | Dolar vůči koruně | Egyptská libra | Fiskální politiky | Investice do akcií | Bank of New York Mellon | Dow Jones 30 | Kurz australského dolaru | Globální finanční krize | Rozhodování ECB | Miroslav Singer | Vývoj kurzů měn | Korunové sazby | Navýšení úrokových sazeb | Cena drahých kovů | Nákup akcií | Opatření ECB | Převod akcií | Švýcarská centrální banka | Silnější euro | Úsilí | Poptávka | Bitcoinoví obchodníci | Energetický sektor | Závislost | Marc Faber | Solární energie | Zlatý standart | Meziroční míra inflace | Měny rozvíjejících se zemí | Range | Devizové intervence | Profit-Target | Futures kontrakty | Bill Gross | Kurzový vývoj | Maloobchodní tržby | Bohatství | Oblast rezistence | Indikátor | Dluhopisy | Stratégové | Ifo | Mezinárodní finanční instituce | Dynamika trhu | Úrokové sazby centrálních bank | Propad průmyslu | Offshore | Investovanie | Zpráva z amerického trhu práce | Obchodování na zámořských trzích | Vývoj na světových trzích | Dohoda USMCA | ECB a monetární politika | ATR | Akcie v západní Evropě | Platina | Nárůst výnosů | Ekonomická zpráva | Odpor | Podnikání | Čínská centrální banka (PBOC) | Rumunsko | Tisknutí peněz | RRR | Raiffeisenbank a.s. | Symposium v Jackson Hole | TLTRO III | Býčí Pin Bar | Měnová politika a úrokové sazby | Náklady | ERA | FINMA | CELO | Cena ropy dnes | Ekonomika aktuálně | Index nákupních manažerů | Novela zákona o ČNB | Krize v Evropě | Koronavirová pandemie | Vývoj mezd | Ministr zahraničí | Akcioví investoři | Ripple | Taper | Newedge | IMF | Měna Bitcoin | Americká měna | Vysoká volatilita | Další růst | Statistický úřad | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Prodeje osobních a nákladních automobilů | Španělský CPI | Webináře | Hladiny rezistence | Tržní nálada | Helena Horská | Analytik TopForex | Litecoin | Rada guvernérů | Salvador | Bitcoin | Shanghai Composite | Dominancia | Zboží dlouhodobé spotřeby | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Mitsubishi | EURNOK | Člen bankovní rady | Vývoj ceny mléka | Nová prognóza ECB | Nio | Peníze z vrtulníků | Kov | Kohl's | Ritterbusch and Associates | Faktor Trump | Balance | Nejziskovější | Prognózy USD/JPY | Pandemický program | Konjunkturální průzkum | Poptávka po dolarové likviditě | Saxo | Ceny zemního plynu | ISM index | Nové ekonomiky | Klaas Knot | Šíření viru | Akcie Apple | Čínské fondy | Pozornost obchodníků | Podílové fondy | Rozložení obchodů | Forex market | Rozpočtový schodek | Vývoj kurzu eura | Vyšší úroky | Saldo zahraničního obchodu | Růst výnosů dluhopisů | Slušný zisk | Prolomení parity | Trans Mountain Pipeline | Tuzemská inflace | Epidemiologická situace | PEGI | Americké stavební povolenky | Rollback | Data o inflaci | Pracovní den | Intervence centrální banky | Obchodovat | Investice do palladia | JPMorgan Chase | Ve vatě | Vydělané peníze | Množství peněz | Formace technické analýzy | Video | Marketingová komunikace | Ruský akciový index | Kontrariánské pozice | Technologický index Nasdaq | General Motors (GM.US) | Vývoj ceny zlata v USD | Indická rupie (INR) | Michael Bloomberg | Burzovně obchodované fondy | Časopis Time | Vývoj inflace v Turecku | Očekávání trhu | Obchodování na měnových trzích | Patria Online | Buy-and-Hold | Americké repo sazby | Korporátní dluhopisy | Obavy z koronaviru | Japonský index | Kurz české koruny | NZD USD | Tovární objednávky | Americké indexy | Historická minima | Tým Admiral Markets | Christine Lagardová | Obchodníci | Úroveň rezistence | Největší ztráty | Válka na Ukrajině | ING Bank | Nákupy státních dluhopisů | Akcie Air France-KLM | Norsko | Finance | Rozpočtové deficity | Kde investovat | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Vývoj akciového indexu Stoxx Europe 600 | Silicon Valley | Růst úrokových sazeb | Ekonomická stagnace | Růst akciových indexů | Úrokové náklady | Head and Shoulders | KLM | Equity | Riziko korekce | Prezident Donald Trump | Odkup akcií | Index DXY | Pár EUR/USD | Nikkei (JAP225) | Tržní hráči | Analytici | Trh práce v USA | Italský deficit | Čistý zisk | UTC | Dividendový výnos | Aukce | Předpokládaná výše hlavní úrokové sazby | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | Americká průmyslová produkce | Průměrná hrubá měsíční mzda | Problémy | Obchodní komora | Akcie American Airlines | Cenový index | Pimco Total Return Fund | DE.30 | Index PMI | Důležité nástroje | Program OMT | Stres | Investor George Soros | Rezervní požadavky | Odborníci na kryptoměny | Stříbro | Zlato aktuální cena | Česká národní banka (ČNB) | Vyplácení dividend | Zvýšení korporátní daně | COVID-19 omikron | Finanční instituce | Výrazné pohyby | Internet of Things | Obchodní zásoby | NZD/JPY | Prostor pro další růst | Akcie průmyslových společností | Pandemie | FRED | Vyšší sazby | Zveřejněná domácí data | Fiskální brzdy | ANZ | Trh NFT | Kanadský dolar | Zajímavé investiční příležitosti | Pokles cen | Program americké centrální banky | Akcie a akciové burzy | Technický pohled | Investiční banka Goldman Sachs | FX Update | Euro Exchange | Přístup k inflaci | Měnové intervence | Ropa | Vývoj zisků | Byznys | Cena barelu ropy | Makrodata EU | Turci | Bankéři | Monetární politika | Rozjednané prodeje domů v USA | Indikátor CCI | Broker Consulting Index | Pierre Moscovici | Samsung | State Street | Inflace v Evropské unii | Přijetí eura | Zvyšování sazeb Fedu | Prodej zlata | Short squeeze | Německé banky | Akcie čínské společnosti | ETF | BH Securities | Řecké volby | Deutsche Bank | Globální akciový index | Zprávy z Fedu | Bilance běžného účtu v Turecku | Rozvolnění restrikcí | Kapitálové trhy | Klouzavý průměr | PMI index | Firma | Keystone XL | Akcie na pražské burze | Vliv carry trade | Omezení těžby | Hlavní ekonomka | Nesoulad | Vývoj bilance běžného účtu v Turecku | Obchodovat na forexu | Euro vůči americkému dolaru | Můj trading | Short pozice | Úvěrová delikvence | EUR USD | Nálada na trzích | Růst akcií | Amazon efekt | Korelace měn | Zasedání Bank of England | FXstreet.com | Barclays | ECB Christine Lagardeová | Poskytování úvěrů | Investiční aktivita | Úspěšnost uzavřených obchodů | Janet Yellen | Americká centrální banka FED | Hospodářské otázky | Prohlášení | Short position | Program nákupu státních dluhopisů | Další kryptoměny | Snížení úroků | Fundamentální analýzy | Vakcíny proti COVID-19 | | ActionForex | Politické napětí | Rozpočtová pravidla | Majors | Jak obchodovat | West Texas Intermediate (WTI) | AXA | Nejistota na finančních trzích | Martin Novotný | TMO.US | BIS | Nastavení sazeb | Inflace ve světě | Ruské akcie | Rolls-Royce | Krize důvěry | Spekulace na pokles | Výsledky amerických společností | MetLife | Asijské akcie dnes | Pokračování trendu | Pandemie covidu-19 | Netradiční investice | Platforma | Bloomberg Commodity Index | Indexy PMI | UBS | Maďarský forint (HUF) | Hlavní měna | Zpomalení inflace | FTSEurofirst | Měnové zajištění | Tématické reporty | Ekonomové | Naplnění inflačního cíle | Americké technologické společnosti | České mzdy | Úroková sazba měny | Helicopter money | Plánování | Bitcoiny | Depozitní sazby | Zemědělství | Currency market | USA | CFD DAX30 | Globální inflace | Vývoj indexu spotřebitelských cen | Oslabování libry | Bankovní unie | Hike | Měnová politika ČNB | Spojené státy | Dnešní ekonomický kalendář | Velikost celkové bilance | Japonská ekonomika | NZDUSD | Španělský IBEX 35 | Ziskový obchod | Nejnižší výnosy státních dluhopisů | Mean reversion | Underweight | Rekordní propad | Olympijské hry v Tokiu | Koronavirus ve Velké Británii | Zavření škol | Ex-dividend | Růst HDP | Volby | Pokles trhů | Propad měn | Objednávky | Live Trading účet | Euro vůči dolaru | Devalvaci měn | Reakce akciového indexu | Nálada na trhu | Zasedání Rady guvernérů | Summit EU | Kalendář událostí | Nálada na dluhopisových trzích | Výnosy | Učitel | Zvyšování úrokových sazeb | Conseq Investment Management | Sázka | Cyklus webinářů | DAWN akcie | Market rally | Specialista na investice | Ropná společnost | Kmen koronaviru | Britská obchodní bilance | Dnešní údaje | Konsolidace | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Burze | Royal Bank of Canada | Zájem o riziko | Kanadská měna | Fáze obchodní dohody | Prodat část akcií | Hodnota dolaru | Index volatility | Cup & Handle pattern | FAST | Kurz USD | Podíl nevýkonných úvěrů | Forex Factory | Magnát | Exekutivní příkaz | Počty nových žádostí o podporu v USA | Koruna česká | Jednání ČNB | Obchodní dohody | Klesly akcie | Snížení základní úrokové sazby | Empire State Index | Firemní zprávy | Boeing | Zisky dolaru | Dostatek likvidity | Vývoj nezaměstnanosti | Cyklus utahování měnové politiky | Propad daňových příjmů | Silná domácí měna | Americká data | Kontrola inflace | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Profitability Ratios | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Zlato kurzy | Grayscale Bitcoin Trust | Wood & Company | Trade Brokers | ASML Holding NV | Historie | Výrobní aktivita | Vývoj | Fiat money | Výnosy amerických státních dluhopisů | Finanční aktiva | Americké burzy | Michal Brožka | Belgie | Očekávání zisku | Investování s LYNX | Výkon ekonomiky | Ceny domů v USA | NOW.US | Euro posiluje | Obavy z viru | Povídání o trzích | Vývoj na světovém devizovém trhu | Ekonomická aktivita v eurozóně | Hlavní finanční trhy | Hodnoty NFT | Problémy se subdodávkami | Christopher Dembik | Schopnost financovat vládní deficit | Úroková sazba | Dow Jones | Nekonvenční měnové politiky | Výdaje | Indexy amerického akciového trhu | Paul Krugman | Sentiment University of Michigan | Český stát | Časový rámec | Graf zlato | Digitální ekonomiky | Stephen Roach | Windfall tax | Dluhová krize | Dnešní kurz | BHS Timur Barotov | AUD/NZD | Bear Sterns | Graf EUR/GBP | Kalifornie | XTB Live Trading | IBEX | Technologický index | Blue chip akcie | Mistrovství světa | Podnikatelská nálada | Eso v rukávu | TradingView | Demokraté a Republikáni | Hedge fond | XTB.cz | Wrightson Icap | Investiční poradenství | Býčí divergence | Podpůrná opatření | Jádrová inflace v eurozóně | Glassnode | ARM Holdings | Agentura Fitch | Rizikové averze | Nadhodnocení | Německé průmyslové objednávky | Konkurenceschopnost | Vítězství Donalda Trumpa | Podnikání na kapitálovém trhu | Vzdělávací cyklus | Jak to funguje? | Důsledky epidemie | Akcie padají | Ceny drahých kovů | Americké akcie | Facebook | Pasiva České národní banky | Investiční doporučení | Sezonalita | Priorita cenová | Zasedání České národní banky | Washington Post | RISK-ON | FX Analyst | Dnešní kurz eura | Dnešní zasedání Fedu | Erdogan | Rostoucí ceny ropy | Akcie Applu | BRICS | Overnight | Infrastrukturní plán | Ministr zdravotnictví | Dnešní zprávy | Fed fund futures | Durace | Spotřebitelská důvěra v USA | Utáhnout měnovou politiku | Kalendář ekonomických dat | Volatilní | Sex, drogy a bitcoiny | Šéfka ECB | Riziko ztráty | Podvědomí | EUR/USD | Nízké sazby | FocusEconomics | Severomořská ropa Brent | Předání vypořádání | Ruská armáda | Tiering | Vývoj spreadu | Pin Bar | OSN | Varování | Zisky firem | Intervence | Konflikt Rusko/Ukrajina | Akcie amerických bank | Komoditní fondy | Konflikt na Ukrajině | Rozvahy ECB | Vývoj objemu aktiv | Trh s kryptoměnami | Vývoj velikosti rozvahy ECB | LEN | Admiral Markets Forex Kalendář | Normalizace měnové politiky | Průměrný výnos | Psychologická analýza | Spotřebitelská důvěra | Ceny průmyslových výrobců | Sanofi | Rostoucí úrokové sazby | LVMH | Zprávy z krypto | QE ECB | Další vývoj | První odhad | Slabý trh | Vydávání dluhopisů | Ekonomická recese | Dění ve světě | Strach z inflace | Makroekonomické strategie | Carnival | Recese v USA | Recesia | Měnové politiky | Princip poměrného krácení | G20 | Finanční služby | Odvětví | Bývalý ministr financí | CSI 300 | Onemocnění | S&P/ASX 200 | Akcie Amazonu | Řecká ekonomika | Předstihový ukazatel | Finanční domy | Sazby ČNB | Varianta koronaviru omikron | Ceny nemovitostí | Objem obchodování | Aktuální situace | Intradenní vývoj kurzu | Fibonacci | Palantir | Koronavirus | Tickové grafy | Fiskální politika | Manufacturing | Likvidita na trhu | Rozhodnutí o sazbách | Znovuotevření ekonomiky | Británie | Ekonomické bubliny | Měnový výbor | Americké žádostí o podporu | Správce portfolia | Zlotý | Peněžní trhy | Vývoj kurzu měn | Uvolnit měnovou politiku | Dnešní ADP | Buyout | Bernstein | Sympozium v Jackson Hole | Index Topix | IPO Luckin Coffee | Ekonomická situace | Odhad HDP | Kanadská data | Světové ceny kávy | SARS-CoV-2 | Euro Stoxx 600 | Ekonomický sentiment | Akcie evropských bank | Cenová válka | Dna | Bitcoinové a blockchainové akcie | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Centrální bankéři | CNY | EURPLN | KOSPI | Kompenzace | Nearshoring | Index FTSE 100 | Jak se stát lepším investorem | Kapitálové rezervy | Dluhopis | Small caps | Porovnání dluhu centrální vlády | Americká administrativa | RUB CAD | Tržní cena | Filadelfský Fed index | Americké vládní dluhopisy | Volatilní majors | Zápis z Fedu | FCA | Bilance ECB | JD | US měna | Čínské indexy | Výsledek referenda | Akcie Deutsche Bank | Vítězství | Investiční strategie | Podpůrný balíček | Intradenní šum | Bezpečný přístav | Riziko deflace | Transakce s kryptoměnami | Burzovní index | Kurzové zisky | Americké statistiky | Letecká společnost | Rozhodnutí centrální banky | Přehled měnového páru USD/JPY | Odliv kapitálu | Norská měna | Electrolux | Měnové manipulace | Výsledky ISM | Vývoj indexu ISM | RDSA | Pakt stability | Zlepšení ekonomiky | Klíčová rizika | Žádosti o podporu v USA | Investorský sentiment | Miliardy dolarů | ADP | Setkání v Jackson Hole | Burza cenných papírů | Zhodnocení účtu | MT5 Supreme Edition | Nůžky ve valuaci | Vývoj objemu aktiv Fedu | Nedostatek zboží | Uptrend | Futures na americké indexy | Druhá vlna pandemie | Klíčový okamžik | Daimler | Silný trend | Američtí politici | Nálada v české ekonomice | Axiory Europe | Libra britská | Obchodování eura | Analytici JPMorgan | Spotová volatilita | Manažeři | Podstatné kurzotvorné zprávy | Poptávka po bitcoinech | Status bezpečného přístavu | Decline | Ropné vrty | Zasedání britské centrální banky | Kola kvantitativního uvolňování | Spotový VIX | ICAP | Deník The Wall Street Journal | Vojtěch Benda | Prezidentské volby | Čínské exporty | Světové měny | MF Global | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Prošlá platnost | Propad ceny | Miliardy korun | Agentura Moody's | Světový obchod | Tisková konference | Rights Offering | Bankovní systém | Forexoví obchodníci | Platební bilance | Thermo Fisher | Růst mezd | Prezident ECB | Charakteristiky páru USD/JPY | Eurosystém | Snížení inflace | Reálné ekonomiky | Technické indikátory | USTR | Růst cen nemovitostí | Posilování koruny | Ford Motor | Nákupy dluhopisů | Vývoj objemu aktiv ECB | Sazby | Katastrofa | Obchodní pozice | Důsledky koronaviru | GBP/EUR | Worldwide Markets | Akciový optimismus | Lufthansa | Patria | Umělé nadhodnocení | Cenový skok | Nový šéf ECB | Americký index S&P 500 | Guidance | České koruny | Objem zakázek | Dodání likvidity komerčním bankám | Tempo zdražování | NIO.US | Společnosti z indexu MIB | Růstové akcie | Komise v přenesené pravomoci | Zvýšení produkce | Vývoj akciového indexu | Obchodování s dluhopisy | Zasedání OPEC | Úrok | Investovat | Komoditní | Rekordní maxima | Investiční specialista | Manpower | Cena severomořské ropy Brent | Sell Limit | Evropská data | Úvěrový program | bls.gov | Kurz lei | Technická situace | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Hotovost | Průmyslové objednávky | Investiční fondy | Regulátor | Obchodní dohoda | Boj s inflací | Renault | Průzkum | Firmy | Santa Claus Rally | Medvědí divergence | Polská ekonomika | Jednání OPEC | Měnová politika Bank of Japan | Inflace v Česku | Euronext (ENX) | Nespokojenost | Tvrdý brexit | Masivní výprodeje | Budoucí vývoj | Stratég Saxo Bank | Nálady investorů | Počet potvrzených případů | Market Barometr | Český státní rozpočet | Firemní výsledky | Index výrobních cen | Růst cen ropy | Panika | Murray | VisualCapitalist | Zajištění | Averze k riziku | Umělé nadhodnocení franku | Trades | Nezávislost centrální banky | Výrobce léků | Zájem investorů | Víkendové parlamentní volby | Cena ropy brent | Normalizace úrokových sazeb | Vývoj amerického dolarového indexu | Velké pohyby na trhu | Výsledky německých voleb | Air France | Zlatý standard | DAX30 CFD | Euro dnes | Hluboký propad ropy | Aramco | Money management | Zlato investice | Zasedání Bank of Canada | Credit Suisse Group AG | Linear Regression | Ekonomické podmínky | Cla na dovoz hliníku | Kroky centrálních bank | Hlavní burzovní indexy | Výhled růstu ekonomiky | Riziková měna | Peněžní prostředky | Platit daně | Repo sazby | HDP Británie | Swapová výnosová křivka | Oslabení měny | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Zhodnocení kapitálu | Odvětví cestovního ruchu | Omezení stimulů | Odhad růstu HDP | Spekulativní věci | Argentina | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Investování | EUR NZD | Strategie ECB | Distribuce | Fundamentální úrovně | Rozšíření programu QE | Fed | Nonfarm Payrolls | Euroskupina | M2 | Index spotřebitelské důvěry | Čistý dluh | Americká ministryně financí | Bureau of Economic Analysis | Nově zahájené stavby domů | Nejbližší support | Konkrétní měny | Zpomalování světové ekonomiky | Výsledkové sezóny v USA | Maďarský forint | Dnešní fundamenty | NASDAQ 100 | Vyšetřování | Historicky nejnižší výnosy | Forwardy | EUR JPY | Rozpočtový deficit | Boris Johnson | Volatilní obchodování | Účastníci trhu | Prodejní signál | Euro k dolaru | Světové ekonomické fórum | Technologický Nasdaq | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Počet nezaměstnaných v Německu | Česká vláda | Hry | Kryptoměnové strategie | Ústup rizik | Akcie bank | COIN | Trhy | Trade | Peter Bukov | Paypal Holdings | Akcie v USA | Sada dat | Polská měna | Emerging markets | Kurzový závazek | Fluktuace | Jiří Tyleček | Nejbližší rezistence | Flash news | Walmart | Měnová intervence | Překoupení | HNonline.sk | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Nárůst výdajů | Německé akcie | Prohlášení Powella | Revize strategie | FTSE | Měnové indexy | Slábnoucí euro | Dolar koruna | Vývoj velikosti bilance Fedu | Vývoj USD | Náměstek ministra financí | Janis Varufakis | Vyšší riziko | Dubnová inflace | Mark Zuckerberg | Sektor kryptoměn | Německý ústavní soud | SP500 CFD | IPO Facebooku | Důvěra v eurozóně | Statistiky z německého trhu práce | Měnové trhy | Utahování měnových podmínek | Přehled o dění | Oscilátor | Forex zpravodajství | Slabost koruny | Zelená politika | USD/MXN | Pokračování rally | Rizika | Propady na akciových trzích | Americký dolar vůči japonskému jenu | Luboš Růžička | Pokles cen dovážených energií | Znehodnocení národní měny | Vánoce | Podrobný pohled | Nižší kurz | Rada ČNB | Žlutý kov | Dealer | P/E (Price/Earnings ratio) | Eurozóna | Portugalsko | Ropné firmy | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Riziková prémie | USA inflace | ISM | Kurz EUR USD | Očekávání budoucího ekonomického růstu | Zvýšení volatility | TIPS dluhopisy | Ekonomická nálada | Globální trhy | Měnověpolitické zasedání | Zpřísňováním měnové politiky | Dodání likvidity | Obchodujeme | Pesimistické scénáře | Index inflace | Fitch | Pšenice | EURCAD | Recese světové ekonomiky | Americké banky | Pivotní body | Dluhopisový trh | QE ČNB | Celkový výsledek | Úspory | Rate Hike | JD.com | Měnová politika ECB | Vývoj meziroční jádrové inflace v eurozóně | Porovnání hlavní úrokové sazby | Pokles cen akcií | Měnový swap | Bitcoin a další kryptoměny | Kalendář ekonomických událostí | Předkrizové úrovně | Dánsko | Vývoj německého indexu ZEW | Odklad olympijských her | Velcí hráči | MIB | Vývoj indexu jádrové inflace v USA | Philip Lowe | Obavy z recese v USA | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Obchodování měnových párů | Řízení peněz | Ronald Ižip | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Fundamentální základ | Konfluence | Hodnota akcií | xStation 5 | Cenový PCE index | Scotiabank | Nová makrodata | Krize bankovního sektoru | Zasedání centrální banky | Zlato vývoj cen | Seminář | Obchodovat volatilitu | Standardní investiční příležitosti | Výprodeje akcií | Investment Banking | Zahraniční měny | Riziková aktiva | Schodek rozpočtu | Růst ekonomiky | Stagflace | Renminbi | Ředitelka | Růst v počtu nakažených | Klíčové faktory | UnitedHealth | Cenový vývoj | NKE | TradingEconomics | T-Bill | STMicroelectronics | Patria Plus | Nick Beecroft | UBI | Výskyt koronaviru | Průměrná míra inflace | Odhady HDP | Prudential Financial | Žádosti o podporu | Mojmír Hampl | Michal Lukáč | Ministerstvo financí | Bilance | Zahedžovat | Poptávka po americkém dolaru | Sentiment v eurozóně | Americké akciové indexy | Cena kávy | Citrix | CEE | Ondřej Hartman | Holubice | Kanadská centrální banka | Americký kongres | Oslabení EUR/CZK | Příjmy z dluhopisu | Návrh záchranného fondu | Ekonomický indikátor | Vladimir Putin | Tesla | Očekávaná devalvace | Záporné úrokové sazby | Regulační orgány | Euro finance | Low | Britská premiérka | Růst Bitcoinů | David Vagenknecht | Stabilita | Miliardář | Hodnocení ekonomiky | Příjmy domácností | Španělsko | XTB Research | Státní rozpočty | Investiční soutěž | Štědrý den | Oversea-Chinese Banking | Solidní růst | Týdenní nárůst | Proč klesla cena ropy | Forex kalendář | Deficit federální vlády | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Vývoj měnového páru USD/CNY | Repo obchody | Dominance bitcoinu | Bloomberg Barclays | Globální ekonomický růst | Globální sentiment | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Joseph Biden | Index spekulativního sentimentu | GS | USDCHF | Nálada na finančních trzích | Důležité nástroje centrální banky | Druhá vlna | Mzdy | MSCI Emerging Markets | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Přípustné cenové pásmo | SYRIZA | Zhodnocování dolaru | Kurz dollaru | General Motors | CAD | Cenové války | Odhady analytiků | Ceny zemního plynu v USA | Omezování nákupů aktiv | Růst ekonomiky eurozóny | Kurz britské libry | Sentiment trhu | Situace na finačních trzích | Shares | Reinvestice kuponové platby | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Jádrová PCE inflace | Rozjednané prodeje domů | Měnová krize | Investiční aktivity | Peněžní trh | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Banka Goldman Sachs | Vstup na burzu | Shortování | EURTRY | Na burze | Zvyšování těžby | Významný dopad | Market Monitor | Akcionáři | Cenové úrovně | Analytička | Zvednutí sazeb | Velikosti bilance Fedu | Společnost | Ruský rubl | Tisková konference ECB | Live Trading webináře | Spotřebitelské ceny v USA | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | Zadlužování | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Filipínské peso | Inflační překvapení | Evropská dluhová krize | Kurz ECB | Alert | Evropské trhy | RUB EUR | Vliv na forex | Obchodování na trzích | EURNZD | Carry obchody | New York Stock Exchange (NYSE) | Sázet | Měnové politiky centrálních bank | Politika centrální banky | Index podílových fondů | Květnová inflace | Tým RoboMarkets | Oživení americké ekonomiky | Poptávka po bezpečných aktivech | Hospodaření | Rozdíl úrokového diferenciálu | Vývoj indexu volatility | Zahraniční obchod | Ztráta | Wells Fargo | Riksbank | Snížení kvantitativního uvolňování | Severomořská ropa | Dluhové krize | MetaTrader 5 Supreme Edition | USD/SEK | EUR/HUF | USDIDX | Institucionální investoři | Situace na trhu práce | Francie a USA | Obchodování na měnovém trhu | Conseq | FXstreet | Měsíční report | ATFX Global Markets | Maďarská centrální banka | Maloobchodní inflace | Velké riziko | Flash news webinář | EBITDA | Reporty | Finanční podmínky | Příznivá makroekonomická data | Intervenční činnost | Projevy centrálních bankéřů | Turbulence na trzích | Globalizace | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Inflační očekávání trhu | Kukuřice | Nálada na globálních trzích | Výnos desetiletého německého dluhopisu | Nio (NIO.US) | Obchod | Snížení nákupu aktiv | Purple Trading | Vývoj výnosu 10letých italských vládních dluhopisů | Investoři a obchodníci | Pips | Alokovat kapitál | Tomáš Raputa | Prodeje existujících domů | Výrobní náklady | Negativní zprávy | Bilance Fedu | Vývoj australského dolaru | Tradeři | Kurz koruny vůči euru | Velkoobchodní tržby | Americká burza | Volkswagen | Hospodářské politiky | CAD/CHF | Nejdůležitější události roku | MSCI All Country World | AUD/USD | Index relativní síly | Oživení globální ekonomiky | Long Term | Šéf Pfizeru | Pracovní trh | Prezident Federální rezervní banky | Eskalace konfliktu | Graf indexu Nasdaq | Centrální bankovnictví | Astrazeneca | Regionální průmyslové výzkumy | Nižší volatilita | Vývoj na trhu | EK | Zahraniční forex | Zajištění proti inflaci | Riziko | Jan Frait | Analytik | Emise | Německé dluhopisy | Bezpečnost nejbezpečnějších investic | MAM | Klesající ceny | Spotové ceny | ATH | Benchmarky | SPX500 | FIAT | JPY | Credit Suisse | Pražské burzy | Vývoj EUR/USD | Zasedání ČNB | FT | Adidas | Rollover | Prohlášení Fedu | Citi | Pivot | Pokles výnosů | SARS | Binance | EBIT | MSCI World Index | Casino | Šéf společnosti | Michaël van de Poppe | RSI | Bank of America | Cigarety | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Taleb | Šok | Evropské obchodování | Projev šéfa Fedu Powella | Blockchainové akcie | Finanční trh | Order | Arthur Hayes | CashFlow | Společnost Twitter | Short Term | Meta | Turecká lira | Portfolio | Carry trading | Pesimismus | Kurz měny | Nástroj | United Airlines | GBP | NATO | Buffett | Plyn | Mali | Veřejný sektor | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Životní úroveň | INSEE | Vyšší úrok | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Mineři | Risk | Inovace | US akcie | CZK/USD | Kia | Prodat dluhopisy | Migrační krize | USD/CNY | Aktuálně trh | Ceny | Tisk peněz | Objem zlata | ETH | Spotový kurz | FRS | Financování | Recese | Global Markets | Zahraniční kapitál | Pokles | Gazprom | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Deutsche Börse | Realitní trh | Short obchod | FactSet | Německý ZEW index | FTSE 100 | Mírná korekce | COT report | Dow Jones a S&P 500 | Ben Bernanke | Války | Změna politiky | Impuls | Ukrajina | Zemědělské komodity | Raiffeisenbank | Bundesbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Trh nemovitostí | Ranní glosa | Proinflační | Předstihové ukazatele | Centrální banka | BBC | FXCM | Předpovědi | DPH | Predikce | SAP AG | Softbank | Kryptoaktiva | Doporučení k obchodování | EUR/NZD | Největší světová ekonomika | USD/TRY | VW | ASML | WTI | Prosus | USD/RUB | Zápis z posledního zasedání | Silný americký dolar | Stavební povolení | ČNB Jiří Rusnok | Fed index | Surová ropa | Restriktivní opatření | Mileniálové | Independent Advisor Alliance | SMA | Praxe | Největší ekonomika světa | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Mizuho | GameStop | Uvolněné měnové | Cla na čínské zboží | Fresenius Medical | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Futures na VIX | Finanční pozice | Burzovní indexy | Philip Morris ČR | Odborníci | Cantor Fitzgerald | Rozvolnění | Cena severomořské ropy | Dopad na trhy | ServiceNow | Vyplnění GAPU | Aussie | Tradingový portál | USD/EUR | Jihoafrická republika | Sentix | Vývoj na finančních trzích | Nejvyšší růst | Webinář | Klima | Stratég | Index FTSEurofirst 300 | Prodeje automobilů | Dobrá data | Kurzové riziko | LYNX webinář | Ark Investment | Evropské dluhové krize | Instituce | Erste Bank | Index UK100 | USDCAD | Finanční páka | Panevropský akciový index | Forint | Higher Low | Accor | Americký ministr financí | Credit Suisse Group | Morgan Stanley | EURHUF | Cena cukru | Ceny zlata | Liz Trussová | Plodiny | EV | Commerzbank | Pesimistická nálada | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Americký ADP report | Worldometers | Výnos | Powellovy komentáře | Výnosy z dluhopisů | Filadelfský Fed | Indikátor Ichimoku | České akcie | Kurzotvorné informace | Patrik Urban | Bankovní krize | Zasedání RBA | Prodeje domů v USA | Pokles ekonomiky | X-Trade Brokers | eBook | Insider | ESG | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | Producenti ropy | Trhy dnes | ČEZ | Frank | ERM | Počet nakažených | Patria Forex | Index Nasdaq | Graf zlata | Nájmy | INR | CFD | Benchmark | Důležité ekonomické události | Americká internetová společnost | Index strachu VIX | Pasiva | Oživení cen ropy | CEO | 256/2004 | Defi | US30 | Domácí měna | LBBW | Dvojitý vrchol | Platební instituce | Internetová bublina | VIX index | Dobrá zpráva | Šéf ECB | Úrokové sazby ECB | Rozhovor | Spotřeba domácností | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Burzovně obchodovaný fond | MNB | Přístup k měnové politice | Vlna pandemie | Výnos desetiletých dluhopisů | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Austrálie | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Měnové krize | Podkladové aktivum | Kroky Bank of England | Eni | Historická maxima | Posílení koruny | Rozhodnutí FOMC | Dluhopisový index | Tradingový portál FXstreet.cz | Průměrná volatilita | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Úspěšný trader | Rostoucí ceny energií | David Cameron | Forex trader | Ceny akcií | Šinzó Abe | Ceny energií | Cílování inflace | Ahold Delhaize | Barometr | S/R zóny | Cena akcií | Utažení měnové politiky | Energetická krize | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | ASX | Vzácné kovy | Bezpečné přístavy | Zotavení ekonomiky | Oživení trhu | Investoři v Evropě | Inflační cíl | Akcie Bank of America | Obchodní analýza | VIX | Mezibankovní | RUB | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | Německý index IFO | MarketWatch | Výhled pro zlato | BOSSA | Sója | Euforie | Írán | Největší světové ekonomiky | Rychlý růst cen | EPS | Biliony dolarů | Kurz eura k dolaru | Vyjednávání o brexitu | Očekávané Earnings | Index STOXX Europe 600 | Jasný signál | Akcionář | Konzervativní investor | Obchodní deník | Čínské zboží | Pracovní místa | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Káva | Světové kryptoměny | Bez rizika | Vývoj meziroční inflace | Odvětví kryptoměn | Německé HDP | FRA | Akciové trhy v USA | Tržní hodnota | Evropské PMI | ETF roku 2020 | BTCUSD | Funkční období | Vedení ECB | Zisk | AT&T | Globální krize | Koronavirové pandemie | Devalvace měny | Total | Xetra | Commission | ČNB | Bank of England | American Airlines Group | World Gold Council | Overweight | PCE index | Ceny BTC | EURUSD | FedEx | Pokles kurzu | Den D | Demokraté | Spekulovat | Swapy | Rizikové měny | Sektor technologií | CFD kontrakty | Shenzhen Composite | Středoevropské měny | Šíření mutace | JAP225 | Avast | Shanghai Stock Exchange | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Aktuální kurzy | Tržní sazby | Zahraniční investoři | Nemovitostní fondy | Wolfgang Schäuble | Zůstatek | Pozitivní zprávy | The Guardian | Krátká pozice | Mimoburzovní | Progres | Obchodování | Jan Vejmělek | GCI | Obchodování ropy | Daimler Truck | Vzdělání | Nové prognózy | Dnešní data | Certifikát | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Statista | Úroky | PetroChina | Prezident | Eurostat | Akciový index S&P 500 | Rekordní minima | Varovné signály | Růst inflace | Raytheon | Obavy trhu | Cena mědi | Jednotné měny | Easing | Jednotná evropská měna | TRY | Kansas | Prémie | Oslabování dolaru | Expanzivní politika | Vývoj indexu volatility VIX | Statistiky z trhu práce | Performance | Kybernetické měny | TradingFloor.com | Státní rozpočet | Evropa | WGC | Cena eura | Měna | S&P Global | Management | Citrix Systems Inc | Nasdaq | Trump | SaxoBank | Zprávy | Dow Jones index | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Mutace delta | Zprávy z trhů | Nový výhled | Bailout | Vývoj bilance běžného účtu | Francie | Předpověď | Barrick Gold | Den díkůvzdání | Index cen průmyslových výrobců | Anthony Fauci | Trigger | GBP/NZD | Údaje | Technologické společnosti | Dolarové sazby | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Automobilky | Forwardové sazby | ARK Innovation | Pojišťovny | Posílení libry | Nejlepší akcie | Ekonomické události | Inflační vývoj | List Financial Times | CAD/JPY | Eurodolar | Kontext | Německý akciový index | Biden | PYPL | ADBE | Italská vláda | Finanční krize | Sberbank | DPA | Indikace | FXstreet.cz | Německý PMI | Obchody | Profit Target | Britská měna | Běžný účet | SGD | Drahý kov | ex | Snížení daní | Jakub Matis | Technologické firmy | Index AEX | Španělská ekonomika | Medián | Index CPI | Dezinflační tendence | xStation5 | IronFX | Obchodní konflikt | Investiční nástroje | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Deutsche Telekom | Statistika z USA | Natixis | Finančnictví | Roční maximum | PRIBOR | RBC | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Vyspělé ekonomiky | Portfólia | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Výkyvy kurzu koruny | Exxon | Zemní plyn | Zasedání RBNZ | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | ForexFactory.com | Marže | Spotová cena | JPMorgan Chase & Co | Tržní situace | EURSEK | Arbitráž | ConocoPhillips | Visa | Panické výprodeje | Nový koronavirus | Bollinger Bands | X-Trade | Grafy | Posílení kurzu koruny | Aktivum | Bid | TopForex | Japonská centrální banka | Přenos | Společnost XTB | Propad akcií | Vývoj měnového páru USD/TRY | Finanční svět | CARA | Merrill Lynch | GMT | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Akciové alokace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | PHIA | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | Vybírat zisky | Google | Stagnace | Tržby | Finanční systém | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Časový horizont | Tradingové webináře zdarma | Destatis | Konsensus | AMEX | Mayzus | Dluhy | Verbální intervence | Hedge fondy | Euro STOXX | Operace na volném trhu | Vrcholy | Prodej aut | Německá burza | Býčí trh | FOREX | Konsenzus | Růst světové ekonomiky | Turecké liry | Signály | Inflace v ČR | Sazby beze změny | Investiční produkty | Psychologie | Guvernér | Trader | Expirace | Cizí měny | Americké akciové trhy | Dividenda | Peking | GfK | Resistance | Ranní komentář | Philadelphia Fed index | Investiční výdaje | Výrobní aktivity | UniCredit SpA | Pokles zásob | Spotřebitelské ceny v Česku | Tweet | Globtrex | Spready | HDP | Měnové kurzy | Důvěra v Německu | Hlava a ramena | Asset alokace | Devizový trh | Načasování | Hlavní indikátor | Ekonom | Restrikce | Akciové tipy | Optimismus | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Demo účet | Čínské vlády | Ekonomka | Vrcholní představitelé | Dolar | Asie a Tichomoří | Euro | Yield | Federální rezervní banky | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | Zdanění | NEST | Index euro | Radim Krejčí | Čínská měna | Fibonacciho úrovně | Etoro | Westpac | Pandemická situace | Globální investoři | Objem investic | Politici | USD/CAD | Dopady na ekonomiku | Obchodní bilance | Šéf amerického Fedu | Vládní deficit | Nedostatek zakázek | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Brazílie | Trhy v USA | Členské země | Index DJIA | Nouzový stav | Hospodářský cyklus | Investec | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Bonusy | Tomáš Holub | Členové OPEC | Zemědělské produkty | Tisknout peníze | Poptávka investorů | AAPL | Slovensko | Microchip Technology | Martin Gürtler | Analytik finančních trhů | Glapinski | Investice do komodit | Vývoj trhu | JPMorgan | Měnové unie | AMZN | Akumulace | FX trh | Zklamání investorů | Obchodní systémy | EUR/CHF | Westpac Banking | Paul Volcker | Hřivna | Historické trendy | Domácí měny | ČTK | Lehman Brothers | Session | Stav trhu práce | Investiční tipy | Jamie Dimon | Infineon | Holubičí Fed | Retail | Vyšší úroveň | Hyundai Motor | Stimuly | Světové indexy | Guvernér ČNB | Ztráty | Osobní výdaje | GM.US | Americká seance | Zásobníky | Česká národní banka | Merkelová | Epidemie koronaviru | Americký ISM | Česká inflace | Brazilský real | VIAC | Alokace aktiv | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Dnešní události | Pozitivní sentiment na trzích | Výhled trhů | Americké firmy | Philip Lane | Technický výhled | Úvěr | Meziroční inflace | Japonský jen | Čínské firmy | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Coffee | Úrokové sazby ČNB | Změny v měnové politice | Nakupovat | FOMC | US dolar | European Central Bank | USD/HUF | Přísná měnová politika | Akcie | Hard fork | Medvědí trend | Currency | Norská koruna | Grexit | Cílová cena | Fundamentální výhled | Investice firem | Turecká ekonomika | Jestřábí ECB | Měnové podmínky | Kupci | Mzda | Nervozita na trzích | Nižší úrokové sazby | Dnešní videokomentář | All Time High | Největší ekonomiky | Maržové obchodování | Vývoj jádrové inflace | Nákup aktiv | NERV | Nový Zéland | Ekonomický cyklus | Société Générale | Čínský renminbi | Návratnost | Rates | John Hardy | Obchodovat s akciemi | Vzestupný trend | Železná ruda | Kurz GBP | Pražská burza | Target | Základní úroková sazba | Očkování | Aktuální kurz | Podniky | Evropská investiční banka | Index spotřebitelských cen | ZIL | Štěstí | Američtí zákonodárci | City | Ropné měny | Saxo Group | Institut ZEW | AbbVie | MCD.US | Týdenní pivot | Zrychlení růstu | Louis Vuitton | Koš | Cardano | Český HDP | Vývoj ropy | Farmaceutické akcie | Obchodní výhled | AAA | ONS | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Analytik XTB | Akciový index Nikkei | Dodavatelské řetězce | Vývoj měnového páru USD/MXN | Inflační šok | Švýcarská vláda | BBVA | Index cen | Prodej anglické libry | Světová ekonomika | Finanční rezervy | Převis | BA.US | ADP report | Podpora ekonomiky | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | PEPP | Globální ekonomika | Jednání o brexitu | Technické faktory | Pokles cen komodit | USDJPY | Index VIX | Úroková míra | Bear market | Nálada v průmyslu | Realizovat zisk | Price Action | Flash Crash | Hodnota společnosti | Vývoj ekonomiky | Vývoj pandemie | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Globální indexy | Technologie | Zásoby zemního plynu | Kryštof Míšek | Největší propad | Marlin | Výplach | Koronakrize | Ekonomický výzkum | Uvolněné měnové politiky | Pokles úroků | Analýza EUR/USD | Prognózy | Zvolení Joe Bidena | Ceny pšenice | Globální recese | SSI | Euro k americkému dolaru | Airbnb | Kurz | SBUX | DNO | Daně | Dnešní zpráva | Tichomoří | Negativní nálada | DXY | Commonwealth Bank | Swingový výhled | RBC Capital | Makrokalendář | Růst zisků | Globální růst | Sell in May and go away | Využití kapacit | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Lenka Kalivodová | Barack Obama | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Dnes na trzích | Růstový trend | Panevropský index | Atlantik | Americký prezident Joe Biden | Úspěchy | Sázkaři | PCE inflace | Intermediate | Ceny bytů | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Pokladniční poukázky | Jiné měny | Japonské akcie | Rekord | Světové ekonomiky | NVDA | Výsledky | Míra inflace | BHS | Aerolinky | Zdražování energií | Měnový výbor Fedu | Růst trhu | Nasdaq-100 (US100) | Saúdové | Biogen | Silnější dolar | Rychlý růst | Obavy z omikronu | Vlna výprodejů | Ekonomické fórum | Napjatá situace | Počty nových žádostí o podporu | Swingy | Galapagos | Růst amerických akcií | Bankovní rada | Uber Technologies | Peněžní zásoba | Bear | Investice | Osobní příjmy | CBDC | Evropské banky | Čínský index | Microsoft | Business | Pro investory | Big Mac | Uranové akcie | Návrh zákona | Traders | Varianta omikron | Potenciál | Zdravotnictví | Podnikatelské aktivity | Obchodování v Asii | Zákaz cestování | Robinhood | Špatné zprávy | Automatizace | Buy and hold | Rally | Investujte | Výsledek zasedání | JPMorgan Chase & Co. | Berenberg | Sýrie | Pokles inflace | Ranní nadhoz | Kapitalizace | Švédská koruna | Domácí data | Komoditní stratég | Nezávislost | Obchodování akcií | Komunikace | Kazuo Ueda | Autochartist | HDP v EU | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Americké futures | Coca-Cola Company | Lehká ropa WTI | Indie | Bod | Obchodování na akciových trzích | Call opce | Známý investor | HighSky Brokers | Fitch Ratings | Ekonomika eurozóny | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | ESM | Makrodata | Obchodování měn | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Wood&Company | Zisky | ECOFIN | Investiční stratég | Výkon průmyslu | tradingeconomics.com | Delta | Regulace | Deriváty | Šéf Fedu | Cyrrus | Diverzifikovat | USMCA | Dluhopisové trhy | Účet platební bilance | Podnikatelské aktivity v USA | Fondy | Německý akciový index DAX | USD za barel | Kurz eura | Akcie roku 2020 | SAP | Walt Disney | Hospodářství | Timur Barotov | MSFT | Akcie klesají | Důvěra | Konsenzus ekonomů | Pád akcií | České dluhopisy | Kancléřka Merkelová | Risk Off | Měny G10 | WHO | GBPCHF | Převzetí Credit Suisse | Oslabení dolaru | J&T Banka | Kontrakce | Situace v Číně | CAC 40 | Sekundární trh | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Běžný účet platební bilance | Reinvestice | Roklen | Shanghai Composite Index | Dlouhá pozice | Index MSCI | Korporátní zprávy | Slabší dolar | Amgen | Exotické měny | Prodej na krátko | Měny | Profitovat | Návratnost investic | Dollar | Bankovní domy | AUDJPY | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Varianta koronaviru | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Prodej automobilů | Finanční sektor | Daňové příjmy | Burzy | Americké makro | Pokles ekonomické aktivity | Ukončení nákupu aktiv | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Thomson Reuters | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | Cash flow | Trh s ropou | YouGov | Dynamika růstu | Patria.cz | Politico | Ekonomický institut | Export | Milník | Světová zdravotnická organizace | UNA | Diskontní sazba | Lightning Network | Hyperinflace | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Jim Rogers | FANG | Vanadiové akcie | Silná inflace | Nové žádosti o podporu | Investovat do akcií | České firmy | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Unicredit | GBPUSD | Řízení rizik | Měnová situace | Partneři | PinBar | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Firma McDonald's | Allergan | Kurzotvorné zprávy | Mark Carney | Objem nákupů | Špatná data | Britské měny | Euronext | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Fundamentální data | Leverage | Double top | 1 milion | Pro tradery | Federální rezervní systém (FED) | Graf indexu | Nemovitostní trh | Stock Exchange | Výsledky HDP | Upozornění na rizika | BitMEX | Praha | Inflace v Číně | Neúspěch | Výhled úrokových sazeb | Britská vláda | Situace kolem koronaviru | Eva Zamrazilová | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | BaFin | Média | Engulfing | Globální akciové trhy | Valuace | Prodeje aut | Výsledková sezóna | Pokles výnosů dluhopisů | DAX30 | Australská ekonomika | Tranše | FedWatch | Lednový efekt | Air | Nové vakcíny | Rozšíření | Paládium | Technická analýza | Nejlepší blue chip akcie | AEX | Stav ekonomiky | Nové mutace | Plány | Toyota | Resistence | Fixní kurz | Odložení brexitu | Nová prognóza Fedu | Politická nestabilita | Just-in-time manufacturing | Týdenní výkon | Administrativa | Trendový indikátor | COVID-19 | Ranní zpráva | Propad HDP | Béžová kniha | Cenové tlaky | Silný trh | Cena ropy WTI | Korunový trh | Snižování sazeb v USA | Volatilita na forexu | Dluhopisové výnosy | Burzovní průvodce | NFP | DAWN | Rekordní nárůst | Devizové rezervy | Hypotéky | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Nejlepší vanadiové akcie | Rekordní růst | Nikkei | Ekonomika oživuje | Konvergence | Short selling | Spekulativní investoři | Ekonomika USA | Zasedání Bank of Japan | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Asijská seance | Průmyslová výroba v Německu | Zhodnocení měny | Elon Musk | Myšlení | Úrokový výnos | ZEW | Prognóza Fedu | Společnost Pfizer | Zpomalující inflace | Evropské akcie | eTrader | Americký trh práce | TIM | Swissquote | Propouštění | Energie | S/R hladiny | Pozornost finančních trhů | Objem | Forex.com | Umělé inteligence | Investiční | Týdenní pivotní body | Britské banky | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Index US100 | ESMA | Fiskální rok | EUR/AUD | Bondy | Ekonomické dopady | Prodej | Zobchodované objemy | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | KB | Zhoršování situace | Guvernér centrální banky | XM | ADR | Inflace v květnu | Admiral Markets | XAU/USD | Třída aktiv | Trh kryptoměn | Akcie v Asii | Evropská unie | Odezvy trhu | Halifax | Růst amerických výnosů | Pákový efekt | Tokeny | Kurzarbeit | Britský ministr financí | Britský FTSE 100 | Ústavní soud | Akcie v Evropě | Americký PMI | Rozvoj | Hlavní indexy | Capital Economics | Silný růst | Devizové kurzy | Mexiko | Vyhlídky | Aktuální inflace | iFX | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | PEG | Udržitelnost | Míra | Obchodovanie | Komoditní trhy | Divize | University of Michigan | Růst poptávky | Korekce | Odhady trhu | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Akciové tituly | Obchodní strategie | Tržní ceny | DMA | Rosněfť | Riziko recese | Firemní investice | US dollar | Stimulační opatření | ForexLive | HDP eurozóny | Vakcína | Očekávání investorů | Výkonnost | Mluvčí Bílého domu | Průzkumy | Spotřebitelská inflace | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Kurz koruny k euru | Downtrend | Carry trade | Intervence ČNB | Index S&P 500 | Instrument | Německý výrobce | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Trumpova administrativa | Přehled | Pokles úrokových sazeb | Short | Tomáš Pfeiler | Andrew Bailey | Nakupovat státní dluhopisy | Akciový růst | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | London School of Economics | Krize | Kanadská ekonomika | Institut Ifo | Investiční výzkum | Stock market | High | Rostoucí trend | TIPS | Beta | F.US | Rezervy bank | Novela zákona | Tým InstaForex | Měnové otázky | Guvernér banky | OECD | CHF | Měnový trh | Ekonomická důvěra | Centrum | Ropné futures | HDP USA | Index Nikkei | Oslabení koruny | Spot | Krach banky | Nízká nezaměstnanost | Japonský export | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Inflace v únoru | James Bullard | Otočení trendu | Frustrace | USD/NOK | Příliv kapitálu | Útlum aktivity | Instant Trading EU | Nakoupit akcie | Volby v USA | AUD/CAD | Drawdown | National Australia Bank | Nikkei225 | Dlouhé (long) pozice | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | Ekonomický a strategický výzkum | Prosincová inflace | JDE | Podpora | Ministři financí | Nayib Bukele | Ceny zboží | Prognóza ČNB | Maržový účet | Alibaba Group Holding | Prezident Joe Biden | Skokové oslabení | MT4 | Focus | Poziční obchodování | NFP data | Pohyby na finančních trzích | Japonský premiér | Světová banka | Mexické peso | Cena | Maloobchodní prodeje | Posilování kurzu koruny | Vystoupení z EU | Apache | Vlny koronaviru | NYMEX | Německá vláda | Překoupenost | Německo | Prodeje domů | Digitalizace | Bund | Makroekonomické ukazatele | Krach | MJ | EURAUD | Upozornění | CNN | Komerční banky | Apple | Zadlužení | Komodita | Rozpočet | Setkání centrálních bankéřů | Dluh USA | CHF/JPY | Evropské indexy | Steen Jakobsen | Ekonomické aktivity v eurozóně | Americký trh | Dow Jones (US30) | Interpretace | Dobrá nálada | Bristol-Myers | Snížení sazeb | Nižší růst | DOT | CME Group | Close | BAT | Česká ekonomika | Kurzy | IG | Finanční prostředky | Slabší euro | Prudký růst cen | Partners | Ekonomické údaje | Rozvolnění protipandemických opatření | Risk Management | Německá kancléřka | Ekonomická data | Situace na trhu | Fidelity International | Přehled kurzů | Otevírání ekonomik | Silnější kurz | Drahé kovy | Inflace v listopadu | Obchodování indexů | Názory analytiků | Royal | Etherea | Premiérka Liz Trussová | Solana | Propad ropy | Maďarská měna | Tisková konference Fedu | Úrokový diferenciál | Co bude | Akciové fondy | Medvědi | Microsoft Corp | Technologický index Nasdaq Composite | Objem kvantitativního uvolňování | DAX | Data z pracovního trhu | Infineon Technologies | Erste | Rezervy | Bali | Objem dovozu | Fiskální balíček | EMA | Forexu | Fibonacciho retracement | Merck | Debata | Kurzy měn | EuroStoxx50 | Podhodnocený | Inverzní výnosová křivka | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Čínský vývoz | Obchodní válka | Kypr | Sony | Fiskální stimuly | EUR/SEK | Tempo růstu HDP | Indikátor důvěry | Báze | Měnový stratég | Oscilátory | Jednotná měna | Dolarové úrokové sazby | Zlato | Relativní stabilita | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Měny&Sazby | Devizový kurz | Počty nových případů | WEF | Evropské méně | Slabé euro | Inflace v Německu | Geopolitika | Desetileté dluhopisy | Denní graf | SEC | Poptávka po akciích | Schodek | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Ticker | Odpovědnost | Vývoj italského deficitu a dluhu | Oslabení | Macy's | Akciové futures | EUR/TRY | Finanční situace | Politické události | Tesla Motors | Indikátor MACD | Energetické krize | Evropské akciové trhy | Šéfka Fedu | Práce | Výnosnost | Úspěch | Jestřábí přístup | Investiční příležitosti | Chop | Banky pro mezinárodní platby | Centrální banky USA | Intel | Depozitní sazba ECB | LTRO | Tightening | Kurz čínského jüanu | Ceny kávy | Likvidita | Britské referendum | Internetová společnost | Cíle | ČNB dnes | Prognóza ECB | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Stabilita úrokových sazeb | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Forex trading | Repo sazba | Bezpečnost | Inflační data | Maloobchodní prodej | Vývoj meziroční jádrové inflace | Odhady růstu | Evropský akciový trh | Zásoby benzinu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Likvidní | Cena americké ropy WTI | Banky | Burzovně obchodované produkty | BlackRock | Ceny v Česku | Buy | DAX 30 | Produktivita práce | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Země G7 | FDX | I-Trader | Vlády | Americká vláda | INTC | Investiční divize | CBOT | Kotace | Investiční společnosti | Šance | Tržby společnosti | Biliony USD | Ark Invest | Daně z příjmů právnických osob | Akcie Carnival | Altria Group | Ministři financí eurozóny | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Politický tlak | Bankrot | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Netflix | Poptávka po ropě | Zisk na akcii | Černá labuť | GM | Správa | Ray Dalio | Citrix Systems | Wall Street | ING Groep NV | Halliburton | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | KO | Velké ztráty | Procter & Gamble | Data ze Spojených států | Americké tovární objednávky | Ministr financí | Umění | cTrader | Kurz EUR | Zlepšení | Japonský index Nikkei | Omicron | Irák | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | Světové akciové trhy | ČR | Vivendi | Dot-com | Tomáš Nidetzký | XTB | Kontrakt | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Index amerických akcií | Kurz EURUSD | Asijské akciové trhy | Americká centrální banka dnes | Index MSCI All Country World | Intervenovat | Zvyšování úroků | Německé státní dluhopisy | Kvantitativní utahování | Bavlna | Americký Fed | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | API | Ratingové agentury | Pozice | Euro proti dolaru | Vítězství nad inflací | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Rozvahy Fedu | Americké zásoby ropy | Ekonomická expanze | Xiaomi | Aktivity v eurozóně | Mzdový růst | Reakce ceny | Pullback | Market Maker | Příprava | LES | Reálná hodnota | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Měnové politiky centrální banky | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Creditas | Chevron | Švýcarský frank | Změna sazeb | Vývoj měnového páru USD/JPY | Maloobchodní tržby v Číně | Komise pro cenné papíry a burzy | Dolarový index DXY | Červencová inflace | Americký ADP | Hedge | Slabší koruna | Market | Měnový index | Měnová autorita | Svíčkové formace | Technologický sektor | Nákupu státních dluhopisů | Cenné papíry | Henry Hub | PMI indexy | Theresa May | Royal Bank of Scotland | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Medvědí trh | Bankéři z Fedu | Denník | Global Times | Americká lehká ropa WTI | Vývoj HDP | Globální dluhopisový index | Support | General Electric | Průměrná mzda | Dluhový strop | Hold | Cenný papír | Prospekt | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Brokeři | Standardní odchylka | McDonald's | Swissquote Bank | Kurz forintu | FX | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | Uznání nezávislosti | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | Texas | Posílení amerického dolaru | Bilion dolarů | Poslanci | xPartners | Deutsche Bundesbank | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Větší zisky | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Western Union Business Solutions | Cenové indexy | Investiční banka | Finální odhad | Chuť riskovat | Lednová inflace | Okénko finančního trhu | Londýnská burza | Marek Mora | Stochastický oscilátor | Algoritmus | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rizikovější aktiva | Zvýšená volatilita | Tržní očekávání | OPEC | Měnové války | Ministryně financí | Broker | Společnost Saudi Aramco | Peněžní zásoby | Řetězce | Sentiment | Zrychlení inflace | Jestřábí hlasy | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Alcoa | NYSE | Investoři | Nižší sazby | USOil | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Ceny ropy dnes | Okénko trhu | Spotify | Alibaba Group | Bohatý | Stop-Loss | Indikátory důvěry | REGN | Nákupy aktiv | Pokles zisku | Spotřebitelská důvěra v Německu | Obchodní bariéry | IHS | Americké objednávky | Politická krize | Spotřebitelé | Centrální bankéř | Tradiční měny | Výstupy | Program nákupů dluhopisů | Výprodej akcií | Vývoj měnové politiky | Karanténa | Rostoucí výnosy | Fiskální impuls | Investovat do Bitcoinu | Akcie v Hongkongu | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Embargo | AdmiralMarkets | Měnový pár GBP/USD | FSB | Indexy nákupních manažerů | Negativní data | Politika Fedu | Slabá poptávka | Polsko | Meituan | Šéfové | Začít investovat | Jeden dolar | Report ADP | Ceny potravin | Nikkei 225 | Omezení produkce | AUDUSD | NFT | Výnosy německých dluhopisů | Kansas City | Rezistence | Index Dow Jones | ZEW index | Měnové riziko | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Modelový příklad | Saxo Bank | Zpráva COT | Zpravodajství | Multi-Asset obchodování | Komoditní trh | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | Vakcíny proti koronaviru | W1 | Ichimoku | LinkedIn | Velké banky | Nová vláda | Státní ropná společnost | Nařízení | Zavedení eura | The Wall Street Journal | Bond | Další růst sazeb | Budoucí pohyby | Rostoucí náklady | Zdražování | Ropy | Guvernér Rusnok | Ben Laidler | RBA | Makroekonomická situace | Hodnocení současné situace | ABN Amro | Macquarie | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Ocenění akcií | Historicky nejnižší | Dnešní obchodování | P.A. | Společnosti z indexu | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Koruna posiluje | Škoda | Pokles poptávky | Bankroty | Hospodářské výsledky | Oracle | Holubičí rétorika | DIW | Americké ekonomiky | Wirecard | Měnové stimulace | Jádrový index | Únorová inflace | Úročení | Krátké (short) pozice | Karina Kubelková | Kurz japonského jenu | Inflace v lednu | USD | Commodity index | CAC40 | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Růst v Číně | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | AMS | Rio Tinto | Tištění peněz | Cena americké ropy | Cestování | Síla amerického dolaru | Peso | Split | Zkušení obchodníci | Tokio | Forexové intervence | Růst aktivity | O2 | Kabinet | Emoce | Zvýšení základní sazby | Propad cen akcií | Turbulence na finančních trzích | Obchodování s měnami | Zvýšení daní | Kurz jüanu | Loonie | Technologické tituly | PayPal | USD EUR | Čínské úřady | Počet nových žádostí o podporu | Der Spiegel | Libra k dolaru | Eurex | D1 | Investing.com | HDP v USA | Firemní zisky | Warren Buffett | Růst zadlužení | Investice ve stavebnictví | Vyšší úrokové sazby | Roger | Dominik Stroukal | Výroční zpráva | Silný dolar | BMW | 3M | Dluhopisové fondy | Výkonnost dolaru | Cestovní kanceláře | Nízké úrokové sazby | SLR | Tržní podíl | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | CNOOC | US500 | Posilování amerického dolaru | Dnešní čísla | Tencent | iPhone | Posilování eura | Kurz akcií | Investujte na Forexu | Vývoj akcií | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Index bank | Situace v průmyslu | Americký maloobchod | Události ve světě | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Rotace | Kupní síla | CZ | Earnings | Průraz | Program nákupu aktiv | Meziroční vývoj jádrové inflace | Tlak medvědů | Australský dolar | Korporátní daně | New York Stock Exchange | Pokles HDP | Propad | Dopady koronaviru | Konec roku | Bankovnictví | Dezinflace | Propad hodnoty | Rakousko | GBP/AUD | HighSky | Trh s futures | Mistrovství | Zpomalování ekonomiky | ANO | Britské libry | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | Finanční regulace | Guvernéři centrálních bank | Časové období | Objemy obchodů | Hlavní akciové trhy | London Stock Exchange | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Ruský akciový trh | Americká společnost | Výhled na příští rok | Economic | Dopady koronavirové krize | Nemovitosti | Makro data | Turecká centrální banka | Evropský trh | DAX (DE30) | Stimulační program | Čínský akciový index | Data z americké ekonomiky | Markets | USD/CHF | Počet úmrtí | Samsung Electronics | Úrokové sazby Fedu | Repo operace | MiCA | Ministerstvo financí USA | Carl Icahn | PX index | Oblast supportu | Dluhopisoví investoři | Oslabování amerického dolaru | Invest | Dividendové akcie | Aleš Michl | Kanada | Webináře zdarma | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | CPI v USA | Nejistota | Akcie roku | CME | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Velký pohyb | Makroekonomické údaje | Broker Consulting | Investice do fondů | Standard & Poor's (S&P) | Profesionální obchodník | Apreciace | Monetizovat | Německý Ifo index | Kryptoměna | Ekonomie | Čeští investoři | Makroekonomický kalendář | Opce | Vládní pomoc | Eurobondy | Smart money | Nvidia | Investment | ING | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Dluhový trh | Zahraniční investice | Česká republika | Swap | Ceny komodit | Indexy | Bilance běžného účtu | Break Even | Prognózy inflace | Státní dluhopisy | Americký dolar | Kurz švýcarského franku | VaR | Splácení dluhu | Blue chips | US100 | Ceny v eurozóně | Makro | Vytrvalost | Příjmy a výdaje | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Mutace koronaviru | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Starbucks | Švédsko | Koruna dnes | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Stoxx 600 | NBP | Sazby ECB | SPAD | Voda | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Těžaři | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Opatření vlády | Měnová politika | Alokace | CPI index | Procter & Gamble (PG) | Nálada spotřebitelů | cTrader Purple Trading | Ziskovost | Oslabení japonského jenu | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Inflační očekávání | Francouzský prezident | Oslabuje dolar | Nejobchodovanější měnový pár | Konec kurzového závazku | Rozpočtové politiky | Makroekonomické data | IMPOSSIBLE | Body | Rozkolísanost trhu | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Čínský export | Index výdajů | Parita | Stavební výroba | Krypto | Vyšší daně | Evropské země | Obilniny | Turistický ruch | Fiskální balík | Payrolls | Měnová reforma | Holubičí postoj | AMGN | Vývoj měn | VET | Reakce koruny | ROCE | Spekulace | Měny regionu | Paradox | Vzrušení | ABC | Lot | Averze vůči riziku | Kupón | Omikron | MPSV | Referendum | NIESR | RBC Capital Markets | Vývoj indexu S&P 500 | Zasedání amerického Fedu | Negativní vývoj | Americká výnosová křivka | Hodnoty měny | GOOGL | Být trpělivý | Lockdowny | Hedging | Precedens | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | Problémy v dodavatelských řetězcích | PBOC | ASX 200 | KBC | Sterling | Úroveň supportu | Firemní dluhopisy | Kmen omikron | Silné euro | Politické riziko | Společná evropská měna | Pimco | Bank of America Merrill Lynch | Síla měn | Americký dluh | Zpracovatelský průmysl | REIT | MIC | Live trading | Western Union | Forex obchodování | PMI ve službách | Spekulanti | Federal Funds Rate | MasterCard | Teroristický útok | Globální finanční trhy | Zrušení superhrubé mzdy | Poptávky po ropě | Bezpečné měny | Applied Materials | Kraft Heinz | Nejistoty na trzích | BHP Group | Jak investovat | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Devizy | Základní sazba | Pracovní síly | Výrobce aut | Akciový trh | Uhlí | Evropské dluhopisy | Zasedání bankovní rady | Vyšší cla | Intradenní obchodník | Air France-KLM | Finančníci | Investor | Nákup dluhopisů | Klíčové centrální banky | Stochastic | USD/JPY | Put | Doba splatnosti | Sazba Fedu | Akciové trhy v Asii | Americké vlády | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | American Express | Jestřáb | Měnový pár | Merck KGaA | Obchodování na burze | Americké obchodování | Kryptoměnový trh | Šíření koronaviru | Strategy Research | Vánoční rally | Světové akciové indexy | Dynamika HDP | Ovlivňování | Saudi Aramco | Banka | Produkce ropy | Výprodej dluhopisů | Jihokorejský won | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Výnos dluhopisů | Makro zprávy | Růst bitcoinu | Nasdaq Composite Index | Markit | Situace na americkém trhu práce | Cenový index výdajů | Významné události | Američané | Jihokorejské akcie | Počet zaměstnaných | Účinnosti vakcín | Indikátor ekonomického sentimentu | Graf dne | Nový kmen koronaviru | Čínské investice | Trh s bitcoiny | Nízká inflace | Baker Hughes | NIO (NIO.US) | Průmyslové kovy | Enel | CNBC | Cena BTC | Richard Clarida | Oživení ekonomik | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Americký HDP | COT | Hospodářský výhled | Custody | Indonésie | Jihoafrický rand | Německá inflace | Lael Brainardová | Disney | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | FOREX | Pivot

Předchozí klíčová slova

Qantas
Qatar
Qatar Airways
Qatar Energy
QBTS
QCOM
QCOM.US
QC Partners
QDVE
QDVE.DE

Následující klíčová slova

QE ČNB
QE ECB
Qiagen
Qihoo 360
QinetiQ Group
QIWI
QMA
QMEMTERWAY RAISING
QMEMTERWAY RAISING LTD
QNB
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB Online trading konference
Potvrďte prosím... Zavřít