Dlouhé pozice

Moje cesta prop tradingem – více otoček než tradingu. Víte, jak získat levnější challange?
05.06.2024 Někdy se v tradingu stane, že je potřeba managerovat obchody, aniž by se obchodník dostal do trhu. Dále se v článku podíváme na vývoj balance křivky mého prop účtu a řekneme si malý hack na prop challange.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 5. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se po zveřejnění údajů o indexu PMI vrátilo k poklesu
05.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom pochopili, co se tam stalo. Navzdory slabým údajům z eurozóny a poklesu páru jsme se k otestování úrovně 1,0861 nedostali. Nízká volatilita před důležitými statistikami z USA a zítřejším zasedáním ECB se zdá být oprávněná. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 5. června pro začátečníky
05.06.2024 K otestování ceny 1,2748 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru GBP/USD k poklesu. Vzhledem k tomu, že libra výrazně klesla z otevírací úrovně dne, jakož i k přeprodanému stavu a následnému zotavení ukazatele MACD během testování ceny, jsem se rozhodl libru nakoupit v očekávání býčí korekce do konce dne a měl jsem pravdu. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Test ceny 1,2770 během americké seance se shodoval s počátkem pohybu ukazatele MACD směrem vzhůru od nuly, což rovněž přineslo zisk ve výši dalších 20 pipsů. Slabé údaje z amerického trhu práce byly hlavním důvodem, proč pár ve druhé polovině dne zaznamenal silnou korekci směrem vzhůru.

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 5. června. Euro je i nadále optimistické
05.06.2024 V úterý měnový pár EUR/USD pokračoval ve svých nelogických pohybech. Tentokrát pár začal klesat již v průběhu dopoledne. Všimněte si, že den předtím euro pokračovalo v růstu od okamžiku, kdy byly zveřejněny údaje o americkém indexu ISM PMI. Rádi bychom zdůraznili skutečnost, že trh na tuto konkrétní zprávu reagoval mimořádně silně. Obvykle taková reakce trvá 1–2 hodiny, ale tentokrát trh prodával dolar 4–5 hodin, což svědčí o tendenci trhu nakupovat euro a prodávat dolar. A pokud tak opravdu je, jednotná měna bude v každém případě pokračovat v růstu.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 4. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se postupně vrací
04.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0883 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Proražení a reverzní test této oblasti byly signálem k prodeji, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o 10 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky
03.06.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál poklesu páru USD/JPY. Přestože byly údaje z USA pro trh zklamáním, což na pár vyvíjelo tlak, rozhodl jsem se do trhu nevstupovat. Jak můžete vidět v grafu, rozhodl jsem se správně, jelikož pár nevykázal výrazný pokles. Japonsko dnes zveřejnilo slabé zprávy o kapitálových výdajích a výrobním indexu PMI, které dopadly pod odhady ekonomů. Ukazatel však zůstal nad hranicí 50 bodů, která naznačuje trvalý růst. Nejoptimálnější příležitost k nákupu by se mohla naskytnout při propadech s dalším pokračováním růstového trendu. Čím níže pár klesne, tím atraktivnější bude pro dolarové býky. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 31. května pro začátečníky
31.05.2024 K otestování ceny 1,2723 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál páru GBP/USD k růstu – nebo alespoň mně to tak připadalo. Z toho důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat. Krátce poté došlo k dalšímu otestování ceny 1,2723, zatímco se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což mi poskytlo příležitost realizovat druhý scénář pro prodej. Jak však vidíte, pár neklesl, což vedlo ke ztrátě.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 31. května. Libra opět roste
31.05.2024 Měnový pár GBP/USD začal ve čtvrtek opět růst. Ve středu se pár usadil pod linií klouzavého průměru, ale britská libra neklesla ani na předchozí lokální minimum, které se nachází pouhých 120 pipsů pod posledním minimem. Po růstu o 500 pipsů tak pár GBP/USD nemůže provést korekci ani o 120 pipsů. To je vše, co potřebujete vědět o současném charakteru pohybu páru.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 30. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se mírně zotavilo
30.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0803 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale ne k falešnému proražení, takže zde nebyl jasný signál ke vstupu. Proto byl technický obrázek pro druhou polovinu dne revidován.

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 30. května
30.05.2024 The price test of 1.2732 occurred at a time when the MACD indicator sharply fell from the zero mark, which limited the GBP/USD pair's potential to fall. For this reason, I decided not to sell the pound. After a short period of time, there was another price test of 1.2732 at the moment when the MACD indicator was in the oversold area, which provided an opportunity to implement the second buy scenario. However, as you can see, the price did not rise further along the trend, which resulted in losses. Today, in the absence of UK data, there is a good chance of continuing the downward trend. Buyers, especially at the end of the month and at the current highs, have nothing to hold on to, which is bad for the pound and its prospects. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2.

Index NASDAQ: Vše o investování a obchodování oblíbeného akciového indexu
30.05.2024 Máte zájem o investice do nových technologií a chcete sledovat nové trendy v odvětví technologií? Teď je pravý čas na to začít investovat do akciového indexu NASDAQ. Index Nasdaq je index cenných papírů obchodovaných na americké burze NASDAQ a patří mezi hlavní světové akciové indexy.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 29. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se pohybuje v kanálu
29.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0842 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k poklesu, ale ten nedokázal vytvořit falešné proražení, takže nebylo možné získat jasný signál ke vstupu do trhu. V tomto ohledu byl technický obrázek odpoledne revidován.

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 29. května
29.05.2024 K otestování ceny 156,64 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, kde se již delší dobu drží a začíná se zotavit z přeprodané oblasti. V rámci rostoucího trendu se tak naskytla výborná příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Výsledkem byl růst měnového páru USD/JPY o 40 pipsů. Obchodníci včera ignorovali údaje o indexu cen podnikových služeb v Japonsku, na rozdíl od dnešního indexu spotřebitelské důvěry v Japonsku, který dopadl hůře, než předpovídali ekonomové. Obchodníci reagovali prodejem jenu, což znamená, že mají šanci rozvinout býčí trh na americkém dolaru. Vzhledem k absenci významných údajů v dnešní americké seanci nebudou dolaroví býci čelit žádným překážkám pro rozvoj růstového trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

Přehled vývoje EUR/USD dne 29. května. Klidné zprávy a tvrdohlavé euro
29.05.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval ve svém vzestupném pohybu. Při absenci významných zpráv a reportů euro rostlo. Někteří mohou namítat, že jak v pondělí, tak v úterý byl růst poměrně slabý. Chceme však zdůraznit skutečnost, že volatilita páru je dlouhodobě nízká, jak je uvedeno níže. Skutečnost, že jednotná měna pomalu roste, nepopírá fakt, že roste průběžně, i když k tomu nemá žádné důvody ani příčiny.

Pokles inflačních očekávání v eurozóně
29.05.2024 Euro v reakci na průzkum Evropské centrální banky vzrostlo. Ve zprávě se uvádí, že inflační očekávání v eurozóně v dubnu letošního roku poklesla, což regulátorovi umožnilo přejít k plánům na snížení úrokových sazeb na zasedání plánovaném na příští týden.

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 28. května (analýza dopoledního obchodování). Libra dosáhla nového měsíčního maxima
29.05.2024 Ve své včerejší dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2756 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. K poklesu došlo, ale nikdy nedošlo k jeho otestování a vytvoření falešného breakoutu tamtéž. Z toho důvodu jsem nezaznamenal žádné vhodné body pro vstup do trhu. Odpoledne byl technický obrázek výrazně revidován.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 28. května pro začínající obchodníky
28.05.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu a vracel se zpět z překoupené oblasti. Z toho důvodu jsem se rozhodl nečekat na další test, abych mohl uskutečnit druhý scénář pro prodej, a okamžitě jsem na dolaru otevřel krátké pozice. V době psaní tohoto článku se pár USD/JPY propadl o více než 10 pipsů a tlak se zvyšoval. Výrazný pokles však můžeme očekávat až po zveřejnění velmi slabých údajů, které naznačí pokles spotřebitelské důvěry v USA, protože by to svědčilo o poklesu důvěry Američanů v ekonomiku a její vyhlídky. Vzhledem k chování představitelů Federálního rezervního systému a jejich prohlášením o zachování vysokých úrokových sazeb je nepravděpodobné, že bychom se od indexu mohli dočkat dobrých výsledků, a to zvýší tlak na USD/JPY. Tlak na pár budou vyvíjet i slabé údaje o změnách indexu cen domů ve 20 městech S&P/Case-Shiller. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 27. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se snaží pokračovat v růstu
27.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení tam vyvolaly signál k prodeji eura, který v době psaní tohoto článku zapříčinil pouze 10bodový pokles páru. Odpoledne byl technický obrázek revidován.

Ropa se potácí poblíž dvouměsíčního minima
27.05.2024 Ropa se uhnízdila v úzkém pásmu poblíž dvouměsíčního minima. Ceny se drží poměrně nízko kvůli technické hladině odporu ropy Brent nad 84 USD, ale i kvůli oslabení různých tržních ukazatelů – klesá prémie spotového Brentu oproti futures a propadly se i americké rafinérské marže. Z toho vyplývá oslabení aktuálních poptávkových vyhlídek. Přesto se ropa obchoduje oproti počátku roku zhruba o 12 % výš, protože v její prospěch mluví robustní růst poptávky očekávaný v následujícím roce a omezení produkce ze strany kartelu OPEC+, které zvýšená nabídka zbylých zemí kompenzuje jen zčásti.

USD/JPY: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května
27.05.2024 K otestování ceny 156,92 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál páru USD/JPY dále klesat. Z toho důvodu jsem dolar neprodával a rozhodl jsem se počkat na druhý nákupní scénář. Krátce poté došlo k opětovnému otestování této oblasti, které se shodovalo s ukazatelem MACD v přeprodané oblasti, což vygenerovalo nákupní signál a pár vzrostl o téměř 20 pipsů. Zpráva, že inflace v Japonsku klesla z 2,7 % na 2,5 %, omezila býčí potenciál páru, zatímco slabé americké údaje Michiganské univerzity vyvíjely ve druhé polovině dne na USD/JPY tlak. Dnes se pár bude obchodovat v rámci bočního kanálu, protože z USA ani Japonska nepřišly žádné zprávy, které by nepochybně ovlivnily volatilitu. Kromě toho kupující pravděpodobně využijí nižších cen po pátečním poklesu, takže je třeba to sledovat. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 24. května pro začátečníky
24.05.2024 K otestování ceny 156,75 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Spojené státy navíc zveřejnily silné údaje o indexu PMI. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY zvýšil o více než 40 pipsů na cílovou úroveň 157,09. Obchodníci nedávné údaje o japonské ekonomice ignorovali. Včerejší dobré údaje o PMI jenu nepomohly, stejně jako dnešní zpráva o indexu spotřebitelských cen za duben. Inflace se snížila z 2,7 % na 2,5 %, ale pár USD/JPY na to nereagoval. Obchodníci by mohli čekat na reakci představitelů centrální banky, což by mohlo vést k nárůstu volatility a návratu poptávky po jenu na konci týdne. Pokud se tak nestane, mohl by USD/JPY dále růst, zejména s ohledem na další várku silných amerických dat, jejíž zveřejnění se očekává ve druhé polovině dne. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 23. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0819
24.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0819 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly nákupní signál, což vedlo k růstu páru o více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstal nezměněn, protože na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Kupující si odpočinuli na úrovni 1,2760
23.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,2722 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného prolomení nám poskytly signál k nákupu. Jak však můžete vidět v grafu, k výraznějšímu pohybu vzhůru ještě nedošlo. Po zotavení o 15 bodů se na pár vrátil tlak, což je špatný signál pro kupující libry. Odpoledne byl technický obrázek revidován.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se zvýšil
23.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0845 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení zde dalo signál k nákupu, který však nikdy nedosáhl růstu, což vedlo ke ztrátám. Odpoledne byl technický obrázek revidován.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 21. května (analýza dopoledního obchodování). Euro dosáhlo úrovně 1,0870
21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0869 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Pojďme se podívat na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k růstu k této úrovni, ale nikdy se zde nevytvořilo falešné proražení. Je zřejmé, že na základě této úrovně zatím není možné vstoupit do prodejních pozic, takže se celé vyústění odkládá na odpoledne. Zároveň jsem nerevidoval technický obrázek.

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. května (analýza dopoledního obchodování)
21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2698 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vytvořily signál k nákupu, ale v první polovině dne nedošlo k výraznějšímu pohybu vzhůru. To vedlo k revizi technického obrazu a strategie pro americkou seanci.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 20. května pro začátečníky
20.05.2024 K otestování ceny 155,63 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál dolaru k poklesu. Z toho důvodu jsem neprodával, přestože signál vypadal poměrně slibně. V důsledku toho se pár propadl o 30 pipsů, ale pohyb směrem dolů byl před koncem americké seance rychle odkoupen. Dnes nebudou zveřejněny žádné významné ekonomické zprávy ani z Japonska, ani z USA a trh by mohly ovlivnit snad jen projevy představitelů Federálního rezervního systému. Hodlám se soustředit na vývoj vzestupného trendu a využít dobrých poklesů USD/JPY, které mohou nastat v průběhu dne. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky
17.05.2024 K otestování ceny 155,15 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru. Z toho důvodu jsem dolar nenakupoval, přestože jeho růstový pohyb zůstal nedotčený. Včerejší zpráva o japonském HDP vyvinula na jen tlak a navzdory slabým údajům z amerického trhu práce, které naznačují, že je nejvyšší čas, aby se Federální rezervní systém zastavil, dolar získal většinu ztrát, které utrpěl na pozadí zveřejnění údajů o inflaci v USA, zpět. USD/JPY dnes může nadále posilovat, ale lepší je nakupovat při korekcích. Díky tomu můžete mít větší prostor pro pohyb, aniž byste se museli spoléhat na předpoklad, že hlavní hráči budou chtít na konci týdne atakovat týdenní maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)
17.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2672 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení byly signálem k nákupu, ale po pohybu o 15 bodů vzhůru se tlak na pár vrátil. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek revidován.

Dokáže se dolar postavit na nohy?
17.05.2024 Po večírku se dostaví kocovina. Měnový pár EUR/USD se vyšplhal na nejvyšší úrovně od konce března a vyvolal tak pocit déjà vu. Tehdy, stejně jako nyní, dosáhly všechny tři hlavní americké akciové indexy nových rekordních hodnot. O několik dní později následovala korekce vyvolaná zvěstmi, že Federální rezervní systém ponechá sazbu federálních fondů na maximu 5,5 % déle, než se původně očekávalo. Změnilo se po zveřejnění dubnové zprávy o inflaci v USA něco? Dost možná ne.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)
17.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem vyzdvihl úroveň 1,0879 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení na této úrovni nám poskytly vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, které navázaly na včerejší trend. Jak však můžete vidět v grafu, očekávaný prudký růst eura se nedostavil. Ve druhé polovině dne došlo k revizi technického obrazu.

COT: Dlouhé pozice v ropě se propadly, rostou nákupy obilovin
16.05.2024 Oslabení dolaru vyvolalo druhý týden čistého výprodeje. Hrubé dolarové dlouhé pozice proti osmi měnovým futures IMM stihly za tu dobu klesnout o čtvrtinu na 24,7 miliard USD. Hlavní příčinou byla nová poptávka po EUR, díky níž se evropská měna překlopila zpátky do čistých dlouhých pozic, spolu s pokračujícím uzavíráním krátkých pozic v JPY a AUD.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky
16.05.2024 K otestování ceny 155,72 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál poklesu dolaru. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Po nějaké době došlo k dalšímu testu na úrovni 155,72 a v tu chvíli se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru, zejména poté, co údaje ukázaly, že inflace v USA se zmírnila, což umožnilo Federálnímu rezervnímu systému přehodnotit snížení sazeb, což je pro dolar a jeho sílu špatné. V důsledku toho pár USD/JPY klesl směrem k cílové úrovni 155,11. Nákupy od této úrovně při odrazu umožnily obchodníkům dosáhnout dodatečného zisku ve výši přibližně 30 pipsů. Dnešní údaje ukázaly, že japonský HDP se snížil, což však dolarovým býkům pomohlo vyrovnat včerejší ztráty jen částečně. Dobré zprávy o zlepšení průmyslové výroby totiž kompenzovaly slabé údaje o HDP. S největší pravděpodobností býci využijí příznivých cen a začnou dolar opět nakupovat, takže při rozhodování o prodeji věnujte tomuto bodu pozornost. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 16. května. Jednoduché tipy pro začátečníky
16.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstu a obchodoval se ještě výše. Včerejšek potvrdil zřejmou skutečnost: trh začal interpretovat jakoukoli událost a jakoukoli zprávu ve prospěch eura. Na začátku tohoto týdne jsme zmínili, že euro pokračuje v růstu prakticky bez korekcí a trh všechny pozitivní zprávy pro americkou měnu jednoduše ignoruje. Ve středu jsme byli svědky stejné situace. EU zveřejnila poměrně neutrální zprávy o HDP a průmyslové výrobě. Druhý odhad HDP se nelišil od prvního a průmyslová produkce překonala odhady pouze o 0,1 %.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 14. května (analýza dopoledního obchodování). Euru se po zveřejnění německých údajů podařilo vrátit k růstu
14.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0778 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo: pokles a vytvoření falešného proražení poskytlo vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, což mělo za následek růst páru o více než 20 bodů, což představuje velkou část celkové dnešní volatilitě na trhu. Vzhledem k tomu, že se nadále obchodovalo v rámci bočního kanálu, technický obrázek nebyl ve druhé polovině dne revidován.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. května pro začátečníky
14.05.2024 K otestování ceny 1,2553 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již prudce posunul od nuly směrem nahoru, což ovlivnilo potenciál libry k růstu, ke kterému došlo odpoledne bez zvláštního důvodu. Dopoledne se díky absenci údajů ze Spojeného království podařilo na trhu zachovat rovnováhu a aktivnější byli býci, kteří zároveň dokázali absence údajů z USA využít. V důsledku toho přetrvává růstový trend, který by se dnes mohl vyvinout v další cenový skok. K tomu však pár GBP/USD potřebuje dobré údaje z britského trhu práce. Mezi dnešními plánovanými zprávami z Velké Británie jsou také údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti a o průměrném výdělku. Dobrá zpráva o průměrném výdělku v návaznosti na nedávné zprávy o nižší inflaci by byla dobrým impulsem k nákupu libry, stejně jako zpráva o nižší míře nezaměstnanosti ve Spojeném království. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

Plán obchodování GBP/USD na 14. května. Jednoduché tipy pro začátečníky
14.05.2024 Také v pondělí pokračovalo obchodování na měnovém páru GBP/USD o něco výše. Technický obrázek britské měny se však od eura poněkud liší. Britská libra se již dva týdny pohybuje ve flat rozpětí mezi 1,2457 a 1,2611. Toto flat rozpětí nemusí být v nižších časových rámcích zřejmé, ale při přechodu do grafů s vyššími časovými rámci se stává zřetelným. V blízkosti hladiny 1,2611 by mohl následovat medvědí obrat s poklesem o 150 pipsů. K tomu není zapotřebí žádných fundamentálních ani makroekonomických událostí, které by podpořily americký dolar, který by měl vůči libře posílit i bez nich.

ECB připravuje trhy na červnové snížení sazeb. Přehled vývoje EUR/USD
14.05.2024 Euro pokračuje ve své býčí korekci již čtvrtý týden po sobě, avšak ohledně udržitelnosti tohoto vývoje panuje nejistota. Vzhledem k nedostatku ekonomických zpráv euro zatím nenašlo hnací motor růstu, a to i přes snahu některých představitelů Evropské centrální banky, kteří komentovali nedávné změny v oblasti inflace, zaměstnanosti a hospodářského oživení.

Slábnoucí vyhlídky ropy dál zhoršuje výprodej fondů
13.05.2024 Ropa má od počátku dubna sestupný trend a dnes se obchoduje poblíž svého dvouměsíčního minima. Konkrétně ropa Brent už se stihla propadnout o polovinu z 20 USD, o něž si polepšila od loňského prosince, kdy začali Hútíové útočit na lodě v Rudém moři a válka mezi Izraelem a Hamásem přispěla ke zvýšení geopolitického napětí a obav, že se konflikt rozšíří a způsobí narušení dodávek od klíčových producentů na Středním východě. Válka sice trvá dál, ale riziko přerušení dodávek se limitně blíží k nule, mimo jiné díky dosavadnímu – vytrvalému – mezinárodnímu úsilí o dosažení klidu zbraní.

EUR/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 9. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0726
10.05.2024 Ve své čtvrteční dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0726 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v oblasti 1,0726 poskytly vynikající příležitost pro vstup do dlouhých pozic. Růst však činil pouze asi 13 bodů, což svědčí o pokračující nízké tržní volatilitě na pozadí absence důležitých fundamentálních statistik. V odpoledních hodinách nedošlo k žádné úpravě technického obrazu.

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 10. května. Euro bezdůvodně vzrostlo
10.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vzrostl. Výše uvedený graf může naznačovat, že byl tento pohyb směrem vzhůru silný, ale ve skutečnosti se pár za poslední den nepohnul o více než 60 pipsů. Cena se stále obchoduje uvnitř vzestupného kanálu, takže vzestupný trend, který trvá již tři týdny, přetrvává. Upozorňujeme, že současný růst je součástí korekce proti výraznému poklesu a zdá se, že tato korekce nemá konce. Občas k tomu existují důvody: poslední údaje z USA totiž dolarové býky zklamaly. Někdy však – stejně jako včera – euro nemělo k růstu žádný důvod.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. května pro začátečníky
09.05.2024 K otestování ceny 1,2500 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vzrostl nad nulu, což omezilo býčí potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem do trhu nevstoupil. Druhého testu úrovně 1,2500 jsem se bohužel nedočkal, a tak jsem odpoledne libru nemohl prodat. Včera ovlivnila volatilitu páru absence údajů z Velké Británie, ale dnes se může vše během chvilky změnit. Rozhodnutí Bank of England o hlavní úrokové sazbě bude sloužit jako předehra k projevu guvernéra Andrewa Baileyho. Směr páru bude záviset na tom, co si pro něj centrální banka připraví. V každém případě se vsadím, že libra posílí, protože přípravy na letní snížení sazeb britské ekonomice, která v současnosti zažívá náročné období, prospějí. Také to, pokud Bailey svůj tón nezměkčí, pomůže libře vyrovnat se s nedávným tlakem. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

Poptávka po USD je i nadále stabilní
09.05.2024 Po pátečním prudkém růstu euro a libra ztrácejí na dynamice, protože postupně dochází palivo potřebné k růstu rizikových aktiv a zároveň se neobjevují žádné nové fundamentální údaje.

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 7. května. Jednoduché tipy pro začátečníky
07.05.2024 Také měnový pár GBP/USD se v pondělí snažil pokračovat ve svém vzestupném pohybu, který trvá již několik týdnů, ale ceně se nepodařilo dosáhnout svého nedávného lokálního maxima poblíž hladiny 1,2611. To je celkem dobrá zpráva, protože ačkoli byla nedávná americká makrodata zklamáním, fundamentální pozadí stále hovoří ve prospěch amerického dolaru. Britská libra v uplynulém roce příliš dlouho rostla a příliš dlouho setrvávala na nejvyšších úrovních, místo aby vykazovala pokles. Proto stále očekáváme pokles libry, zejména nyní, kdy cena prolomila vzestupnou trendovou linii.

USD zažívá den X
06.05.2024 Očekávané údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor mohou ukázat, že americká ekonomika minulý měsíc vytvořila 243 tis. nových pracovních míst. Toto číslo je výrazně nižší než 303 tis. pracovních míst vytvořených v březnu, což by mohlo naznačovat zpomalení růstu počtu pracovních míst.

Bank of Japan vyhrává nad tradery
03.05.2024 Japonský jen prošel tento týden vysokou volatilitou. Celý proces zažehlo rozhodnutí japonské centrální banky Bank of Japan (BoJ) v pátek 26. dubna o ponechání úrokových sazeb na dně v koridoru 0,00 – 0,10 %. Bylo to od japonské měnové autority relativně naivní zhodnocení situace, pokud nezvedla alespoň symbolicky úrokové sazby. Tradeři si totiž tento holubičí krok přeložili jako volnou cestu k útoku na jen. Měnový pár USD/JPY prudce rostl ze 155 jenů za dolar před rozhodnutím BoJ až na dlouholeté maximum 160,20 v pondělí 29.4.

EUR a GBP mohou klesnout
03.05.2024 Dnes může na trhu nastat zlom, na který všichni čekají od zasedání Federálního rezervního systému. Jde o to, že dnes bude zveřejněna měsíční zpráva o zaměstnanosti v USA a mnozí ekonomové očekávají, že růst počtu pracovních míst bude v dubnu pokračovat poměrně silným tempem. To vše s velkou pravděpodobností v blízké budoucnosti povede ke zvýšení cenových tlaků, což odsune plány Federálního rezervního systému na snížení úrokových sazeb na pozdější dobu. V tomto světle může americký dolar posílit.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 3. května (analýza dopoledního obchodování). Klíčovým momentem týdne budou data z USA
03.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0751 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu.Pojďme se podívat na 5minutový graf a analyzovat, co se tam stalo. K růstu došlo, ale vzhledem k nízké volatilitě jsme se k otestování tohoto rozpětí zatím nedostali. V důsledku toho bylo třeba ještě dosáhnout vhodných vstupních bodů do trhu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě revidovat.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky
03.05.2024 K otestování ceny 154,99 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával, zejména proto, že se očekával návrat dolarových býků, což se nestalo. Pár nadále aktivně ztrácel pozice a v tuto chvíli je ještě poměrně brzy. S největší pravděpodobností budou o mnohém rozhodovat data z USA, která buď dolarové býky zničí, nebo jim dodají sílu a šanci pokračovat v budování vzestupného trendu. O vyhlídkách tohoto páru si však více řekneme v odpolední předpovědi. Zatím je během evropské seance lepší hledat nákupní signály v naději na vybudování malé korekce po dvoudenním poklesu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

Týdenní zpráva o komoditách: Neústupná inflace a nepříznivé počasí
02.05.2024 Sektor komodit se již pět týdnů posouvá výš a Bloomberg Commodity Total Return Index je připraven uzavřít týden na nejvyšší hodnotě za posledních sedm měsíců. Drahé kovy a měkké komodity sice po týdnech výrazného posilování svůj vzestup zastavily, teď však převzaly štafetu obiloviny pod vedením pšenice, která zažila nejlepší týden od loňského června. Příčinou bylo nepříznivé počasí v klíčových pěstitelských regionech na severní polokouli.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 2. května (analýza dopoledního obchodování). Euro nakoupeno kolem 1,0700
02.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0700 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu vedly k vytvoření signálu k nákupu eura, ale k výraznému růstu páru nedošlo. Technický obrázek je třeba pro druhou polovinu dne ještě revidovat.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky
02.05.2024 K otestování ceny 1,2494 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipsů. Dopoledne trh slabé britské údaje o výrobním indexu PMI a indexu cen domů Nationwide ignoroval, ale signál Federálního rezervního systému, že se stále přiklání k případnému snižování nákladů na půjčky, přičemž inflace by musela znatelně klesnout, umožnil býkům udržet korekční fázi – respektive udržet si své šance v blízké budoucnosti. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže libra může pokračovat v růstu, pokud budou býci aktivní v blízkosti denního minima. V opačném případě se pár bude nadále obchodovat v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 30. dubna pro začátečníky
30.04.2024 K otestování ceny 156,53 došlo na začátku americké seance v době, kdy indikátor MACD prudce vystoupal od nuly, což omezilo růstový potenciál páru. Po další měnové intervenci japonské centrální banky došlo k cenovému testu úrovně 155,75. Došlo k němu však v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl, takže jsem raději počkal na ještě jeden test této úrovně, abych mohl realizovat druhý scénář pro nákup. Bohužel pár vzrostl pouze o 30 pipsů a tím to skončilo, což je vzhledem ke včerejší volatilitě velmi málo. Dnes můžeme vidět, jak se trh postupně vrací do normálu, protože BOJ již na měnovém trhu neintervenuje. Obchodníci s největší pravděpodobností využijí poklesů páru k otevření dlouhých pozic, čehož plánuji v první polovině dne s rozvojem býčího trhu také využít. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

Federální rezervní systém se potýká s problémy
29.04.2024 Skutečnost, že americký dolar bouřlivě reaguje na jakoukoli zprávu související s inflací, již účastníky trhu nepřekvapuje. Trh přesunul pozornost od scénáře, kolikrát by měl Federální rezervní systém letos snížit úrokové sazby, k tomu, zda by je měl vůbec snížit.

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 29. dubna
29.04.2024 K otestování ceny 1,2501 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry na konci týdne – zejména po zveřejnění další série amerických dat, které výrazně zhoršily náladu kupujících. Zpráva, že inflace v USA nadále prudce roste a nevykazuje žádné známky zpomalení, je pro ekonomiku špatnou zprávou. Známky stagflace, kdy ekonomika ztrácí dynamiku, zatímco inflace roste, budou nadále negativně působit na pozice dolaru, což by částečně mohlo pomoci libře k oživení. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže obchodníci mohou působit vstříc vývoji nového vzestupného trendu a nakupovat při pullbacích. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 26. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
26.04.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v korekci směrem vzhůru. Pohyb páru byl ovlivněn zprávou o americkém HDP, protože během dne jednoduše nedošlo k žádným dalším událostem ani ke zveřejnění zpráv. Britské libře se podařilo vzrůst pouze na úroveň 1,2502, protože čtvrtletní údaj o HDP se ukázal být jedenapůlkrát nižší, než se předpokládalo. Americká ekonomika zpomaluje, a to je špatná zpráva. Skutečnost, že se hospodářský růst USA ochladil, povede v budoucnu ke zpomalení inflace. A čím rychleji inflace zpomalí, tím dříve přistoupí Federální rezervní systém k uvolnění své měnové politiky, což je pro dolar špatné. Stále se domníváme, že trh nezohlednil ani polovinu faktorů, které způsobují pokles páru GBP/USD, takže očekáváme jeho další pokles. Prozatím zůstává klesající trend nedotčen.

Pohled do budoucnosti – měnové trendy (3. díl)
26.04.2024 V dnešním článku se budeme zabývat měnovými trendy a jejich vlivem na globální ekonomiku. Představují se faktory, jako je ekonomická výkonnost, politická stabilita a úrokové sazby, které ovlivňují hodnotu měn a směnné kurzy. Důraz je kladen na důkladné vysvětlení principu plovoucího směnného kurzu. Závěrem článku je zdůrazněno, jak důležité je porozumět a sledovat měnové trendy pro podniky, investory a běžné občany.

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 25. dubna
25.04.2024 K otestování ceny 154,98 došlo na začátku americké seance v době, kdy se indikátor MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu. Ačkoli býci s pohybem vzhůru bojovali, přesto se jim podařilo dosáhnout nových ročních maxim. V důsledku toho byli býci aktivní i v dnešní asijské seanci. Obchodníci možná sázejí na silnou americkou ekonomiku, protože později během dneška budou zveřejněny zprávy, a tito účastníci trhu jsou ochotni nakupovat i na těchto "drahých" maximech. Zpráva o HDP však může vše změnit, a proto doporučuji být při ranním nákupu amerického dolaru opatrný nebo se aktivity raději zdržet. Lepší je hledat obraty nebo nakupovat při korekcích, ke kterým určitě dojde, protože současný pohyb by se mohl snadno stát cílem pro Bank of Japan s jejími měnovými intervencemi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 24. dubna
24.04.2024 K otestování ceny 1,2386 došlo v odpoledních hodinách v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry v naději, že pár provede korekci směrem nahoru. V důsledku toho pár vzrostl o více než 70 pipsů, ale já jsem se tohoto pohybu zúčastnil jen proto, že jsem tak silnou rally nečekal. K vybírání zisků došlo kolem cílové úrovně 1,2415. Díky přijatelným údajům o PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách se libra mohla částečně zotavit z poklesu zaznamenaného na začátku týdne, zatímco slabé údaje z USA vedly odpoledne k větším nákupům. Dnes může růstový trend přetrvat, neboť zpráva o bilanci průmyslových zakázek od Konfederace britského průmyslu (CBI) pravděpodobně nezanechá na trhu výrazný dopad, i kdyby údaje zklamaly. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 23. dubna
23.04.2024 K odpolednímu otestování ceny 1,2309 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, čímž došlo k omezení potenciálu pohybu páru směrem dolů – zejména vzhledem k tomu, jak ztrátová byla libra již dopoledne. K druhému otestování úrovně 1,2309 došlo v době, kdy trh hledal minimum, což se zároveň shodovalo s okamžikem, kdy se ukazatel MACD začal zotavovat z přeprodané oblasti, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipsů. Slabé údaje o bilanci průmyslových objednávek vyvíjely na libru tlak, zatímco absence údajů z USA pomohla páru k oživení. Dnes se investoři zaměří na údaje o britském indexu PMI. Slabé hodnoty podpoří výprodej libry. Pokud se údaje budou shodovat s prognózami ekonomů nebo je překonají, pár může vyvinout korekci směrem vzhůru. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 22. dubna (analýza dopoledních transakcí). Libra pokračuje v poklesu
23.04.2024 Ve své ranní předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2340 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. K proražení úrovně 1,2340 došlo bez reverzního testu, takže jsem zde během poklesu páru nemohl získat vhodný vstupní bod do krátkých pozic. Odpoledne byl technický obrázek revidován.

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 22. dubna
22.04.2024 Testy úrovní, které jsem označil v odpoledních hodinách, se neuskutečnily. Páru se podařilo své ztráty získat zpět a během americké seance se držel v blízkosti denního maxima. Je nepravděpodobné, že by při nedostatku důležitých amerických údajů kupující na současných úrovních nějak převzali iniciativu. Dnes se na trhu sotva stane něco významného, pokud nezasáhne Bank of Japan. Absence dat ochromila aktivitu na trhu, což udržuje pár v úzkém rozpětí s nízkým objemem obchodování a nízkou volatilitou. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

Plán obchodování EUR/USD na 18. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
18.04.2024 EUR/USD ani napotřetí nedokázal překonat úroveň 1,0618 a po poklesu z minulého týdne nakonec zahájil býčí korekci. To není úplně předvídatelné, protože včera nedošlo téměř k žádným významným makroekonomickým ani fundamentálním událostem. Nicméně jen o den dříve šéf Federálního rezervního systému Jerome Powell naznačil, že centrální banka v červnu úrokové sazby nesníží. Uvedl, že v USA došlo k "nedostatečnému dalšímu pokroku" v boji s inflací. Úrokové sazby proto zůstanou na vysoké úrovni, aby se inflace vrátila k cíli Fedu na úrovni 2 %.

EUR/USD. 17. dubna. Jerome Powell podporuje dolar
17.04.2024 V úterý se měnový pár EUR/USD obchodoval horizontálně poblíž korekční úrovně 127,2 % – 1,0619. Konsolidace kotací pod touto úrovní umožní páru další pokles směrem k další Fibonacciho úrovni 161,8 % – 1,0519. K ústupu od úrovně 1,0619 nedošlo. Iniciativa je i nadále v rukou medvědů, kteří na evropskou měnu vyvíjejí tlak.

FX: Závod ve snižování sazeb nabývá na obrátkách
17.04.2024 Zpomalení americké ekonomiky naznačuje odklon od výjimečnosti, USD čelí poklesu s blížícími se škrty Fedu. AUD a NZD budou mít lepší výkonnost, protože jejich snižování sazeb se opožďuje. JPY získává díky sázkám na zrušení carry unwind a obratu BOJ.

Euro a libra nadále oslabují
17.04.2024 Euro a britská libra včera prohloubily své ztráty vůči americkému dolaru, neboť je oslabily údaje o prudkém nárůstu maloobchodních tržeb v USA. K tomu se přidala prohlášení představitelů Federálního rezervního systému, která vytvořila scénář, jenž se na začátku letošního roku zdál poměrně nepravděpodobný.

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 16. dubna
16.04.2024 Odpoledne došlo k otestování úrovně 153,94, a to v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup amerického dolaru během probíhajícího býčího trhu. V důsledku toho USD/JPY vzrostl o více než 40 pipsů. Solidní údaje o maloobchodních tržbách v USA opět potvrdily obavy ekonomů, že americká inflace zase nabírá na síle. Je tedy nepravděpodobné, že bychom letos v létě mohli počítat se snížením sazeb. To vytváří ještě větší nerovnováhu na měnových párech s japonským jenem, který nemůže najít podporu ani u forexových intervencí centrální banky, ke kterým, mimochodem, už dlouho nedošlo. Pokud jde o dlouhé pozice v takovém býčím trhu, hodlám využít korekcí a pullbacků. Vstupovat do dlouhých pozic během breakoutu na současných maximech je poměrně nebezpečné, takže nezapomínejte na stop příkazy. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

Končí klesající trend bitcoinu? 4 faktory, které ukazují proč…
16.04.2024 Nové údaje ukázaly, že poměr realizovaných zisků a ztrát u bitcoinu klesl pod 1, což znamená, že investoři se setkávají s většími ztrátami než zisky. Historicky tento vzorec signalizuje potenciální lokální dno pro BTC během posledních šesti měsíců.

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
15.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém klesajícím pohybu a po čtyřech měsících obchodování ve flatu ve 24hodinovém časovém rámci se nakonec propadl pod úroveň 1,2502. Tato úroveň dlouho sloužila jako spodní hranice bočního kanálu, takže její proražení naznačuje konec flat fáze. Ačkoli bcyhom vzhledem k neochotě trhu prodávat libru a nakupovat dolar nedělali tak odvážné závěry, signál proražení bočního kanálu je silný a v podstatě první za poslední čtyři měsíce. Pohyb směrem dolů plně podporujeme.

EUR/USD. 11. dubna. Zápis z jednání Fedu: obavy z inflace přetrvávají
11.04.2024 Ve středu se měnový pár EUR/USD odrazil od korekční úrovně 38,2 % (1,0866), obrátil se ve prospěch amerického dolaru a klesl o 130 bodů. Došlo ke konsolidaci pod zónou supportu 1,0785–1,0801, což obchodníkům umožňuje očekávat další pokles směrem k další korekční úrovni 0,0 % (1,0696). Pauza je možná kolem úrovně 1,0725 (minimum poslední vlny).

Dojde ke korekci zlata?
11.04.2024 Pokud všichni prodávají, někdo nakupuje. Odliv kapitálu ze zlatých ETF na pozadí silného dolaru a rostoucích výnosů amerických státních dluhopisů nabírá na síle. Drahý kov však neunavuje přepisování historických maxim a od poloviny února vzrostl o 18 %. Je tedy zřejmé, že se kupující najdou. Vysoká poptávka centrálních bank, Číny a investorů zajišťujících se proti geopolitickým a politickým rizikům položila základ rychlé rally XAU/USD v roce 2024.

Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading
11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.

EUR/USD. 10. dubna. Jak obchodovat s tímto instrumentem před zveřejněním zápisu ze zasedání FOMC
10.04.2024 Dobrý den, vážení obchodníci! Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v růstu nad úroveň 1,0866, tedy korekční úroveň 38,2 %. Včera se však instrument obrátil ve prospěch americké měny a konsolidoval pod touto úrovní. EUR/USD tak může prodloužit svůj pokles směrem k zóně supportu 1,0785–1,0801. Nová konsolidace nad úrovní 1,0866 nám umožní očekávat další růst směrem k další korekční úrovni 50,0 % – 1,0918.

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
10.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém vzestupném pohybu, který zahájil minulý týden poté, co se obchodníkům nepodařilo prorazit z bočního kanálu 1,25–1,28. Vytvořila se vzestupná trendová linie a podle zákonů flatu se nyní cena může několik týdnů pohybovat směrem k horní hranici bočního kanálu. Fundamentální a makroekonomické pozadí v současné době nemá žádný význam. Mohou mít pouze lokální vliv na náladu obchodníků. Například dnešní zpráva o inflaci v USA může vyvolat reakci trhu, ale na celkový sentiment to nebude mít vliv, protože pár se i tak obchoduje v rámci flatu. A situace se nezmění, dokud pár neopustí boční kanál.

Zasedání ECB se blíží: co můžeme očekávat?
09.04.2024 Navzdory zvýšené poptávce po rizikovějších aktivech se očekává, že býčí jízda evropské měny bude brzy omezena. Hlavním důvodem tohoto scénáře je skutečnost, že představitelé ECB se postupně připravují na první snížení úrokových sazeb, ke kterému by mohlo dojít již v červnu letošního roku, a to zejména ve světle rychle zpomalující inflace.

Zlato je na 2 300 USD, co bude následovat?
08.04.2024 V našem článku z konce března jsme psali o tom, že nedávné chování zlata, kdy rostlo bez jasných důvodů, si zaslouží velký respekt, protože ukazuje na trvale silnou základní poptávku. Od té doby zlato vyskočilo o dalších 8,3 % na dnešní rekordní úroveň.

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 8. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
08.04.2024 Ani pár GBP/USD v pátek nevykazoval nic jiného než nevyzpytatelné pohyby. Dolar opět nedokázal posílit, ačkoli měl jednoznačně vykázat růst. U páru EUR/USD se to může zdát zvláštní, ale u páru GBP/USD se to stává často. Britská libra se na denním grafu stále obchoduje v bočním kanálu a není schopna překonat úroveň 1,2500, takže bylo celkem předvídatelné, že se dolaru nepodaří vzrůst.

Výhled pro EUR/USD na 8. dubna. Nekonzistentní trh a údaje Nonfarm Payrolls
08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil zahájit logický pohyb směrem dolů, a to zejména když byly zveřejněny zprávy Nonfarm Payrolls a údaje o nezaměstnanosti v USA. Obě zprávy dopadly lépe, než se předpokládalo, což mělo dolar podpořit. To se také stalo, ale dolar posílil jen na krátkou dobu. Dolar v podstatě vzrostl o 50 pipsů a pak stejných 50 pipsů během několika následujících hodin ztratil. Chápeme, proč dolar vzrostl, ale je záhadou, proč klesl. Proto je poměrně obtížné vysvětlit, proč dolar nevykázal růst. Stejně jako po celý minulý týden.Připomínáme, že většina klíčových amerických zpráv dopadla pozitivně. Dolar by tedy měl minimálně čtyři z pěti dnů růst. Trh však opět rozhodl jinak. Klesající trend je formálně zachován, jak ukazuje klesající trendová linie, ale cena se již nachází nad kritickou linií. Tento týden se pár může vydat směrem dolů, což by mohla být pozdní reakce trhu na americké zprávy, ale všichni vědí, že dolar by měl růst i bez pomoci těchto zpráv. Federální rezervní systém může odložit první snížení sazeb z června na pozdější termín a Evropská centrální banka může snížit sazby již tento týden.

EUR/USD a GBP/USD: Plán obchodování pro začátečníky na 4. dubna
04.04.2024 Ve středu byly zveřejněny předběžné údaje o inflaci v eurozóně. Meziroční index spotřebitelských cen vykázal zpomalení z 2,6 % v únoru na 2,4 % v březnu. Během americké seance byla zveřejněna zpráva ADP o zaměstnanosti. V americkém soukromém sektoru přibylo 184 tis. pracovních míst, zatímco analytici předpokládali nárůst o 125 tis. Jerome Powell navíc učinil prohlášení, že Federální rezervní systém má dostatek času na to, aby analyzoval makroekonomické údaje, než rozhodne o případném snížení sazeb. Všechny tyto faktory naznačovaly nevyhnutelné posílení dolaru. Obchodníci však nečekaně začali otevírat na americkém dolaru krátké pozice. Tento výprodej je obtížné vysvětlit, ale můžeme předpokládat, že došlo k rozsáhlému odlivu kapitálu z amerického dolaru do eura. Takové akce mohl provádět pouze omezený počet investičních fondů a bank.

Výhled pro GBP/USD na 4. dubna. Libra se vrátila k dolní hranici bočního kanálu.
04.04.2024 GBP/USD se ve středu rovněž obchodoval pozitivně. Jak jsme uvedli v článku o EUR/USD, pro tento pohyb neexistovaly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody. Americký index ISM PMI ve službách se sice ukázal být nižší, než se předpokládalo, ale nebyl natolik špatný, aby způsobil tak prudký pokles páru. Zprávu ADP, která překonala očekávání, trh ignoroval. Projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella začal poté, co dolar již klesl o 80 pipsů, takže tlak na dolar nijak zvlášť nevyvolal.

Výhled pro EUR/USD na 4. dubna. Trh se vrací do starých kolejí
04.04.2024 Ve středu pár EUR/USD již druhý den po sobě vykazoval kladné obchody. Zatímco růst eura z předchozího dne vyvolal otázky, které mohly být způsobeny technickou korekcí, pár pokračoval v korekci směrem vzhůru, přestože makroekonomické pozadí naznačovalo opak. Začněme zprávou o inflaci v eurozóně, která se ukázala být slabší, než se předpokládalo. Slabá inflace znamená jediné: Evropská centrální banka se ještě více přiblížila snížení sazeb v červnu, nebo možná dokonce v dubnu. To je samozřejmě pro euro medvědí faktor, ale trh to ignoroval.

Potenciál růstu eura a libry je stále omezený
03.04.2024 Včera jsme byli svědky silné rally eura a britské libry, kterou podpořily projevy představitelů Fedu. Trh si cení zejména komentářů těch, kteří letos hlasují o rozhodnutích o měnové politice, takže pod zvláštním drobnohledem byly výroky Loretty Mester a Mary Daly. Obecně lze říci, že politici stále očekávají, že americká centrální banka sníží úrokové sazby v roce 2024 třikrát, ačkoli se snížením výpůjčních nákladů zatím nespěchá.

EUR/USD: Scénáře obchodování na 3. dubna 2024
03.04.2024 Měnový pár EUR/USD se propadl do zóny střednědobého medvědího trhu poté, co překonal zónu klíčových úrovní supportu na 1,0840 (50 EMA na denním grafu), 1,0830 (144 EMA na denním grafu) a 1,0815 (200 EMA na denním grafu).

Libra nadále ztrácí půdu pod nohama. Přehled vývoje měnového páru USD/GBP
03.04.2024 Aktualizované údaje o HDP Spojeného království za 4. čtvrtletí 2023 se ukázaly být horší než předběžné údaje – ekonomika klesla o 0,3 %. Jedná se o druhý pokles v řadě, což naznačuje technickou recesi. Z hlediska produkce došlo ve 4. čtvrtletí 2023 k poklesu ve všech třech hlavních odvětvích, a to o 0,2 % ve službách, o 1,0 % ve výrobě a o 1,3 % ve stavebnictví. K poklesu došlo také v čistém obchodu, spotřebě domácností a tvorbě hrubého kapitálu, což bylo částečně kompenzováno nárůstem spotřeby vlády.

EUR/USD. 2. dubna. Medvědi udělali další důležitý krok vpřed
02.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí odrazil od zóny rezistence 1,0785–1,0801, otočil se ve prospěch amerického dolaru a pokračoval v sestupném procesu směrem ke korekční úrovni 0,0 % – 1,0696. Odraz sazby páru od této úrovně podpoří měnu EU a určitý růst zpět k zóně 1,0785–1,0801. Konsolidace pod úrovní 1,0696 dále zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu evropské měny. Na trhu nadále dominují medvědi.

Ropa za 100 USD za barel: Za jak dlouho?
02.04.2024 Přehrada se protrhla – a živel už nejde zastavit. Poté, co se ropa Brent vymanila z konsolidačního pásma 75–84 USD za barel, roste jako z vody. Od začátku roku si severomořská odrůda připsala díky rostoucí poptávce na pozadí snižování nabídky již 14 %. Spekulanti nadále budují na ropě dlouhé pozice. V důsledku toho dosáhly čisté dlouhé pozice nejvyšší úrovně od března loňského roku.

Ranní shrnutí (29.03.2024)
29.03.2024 Nikkei uzavřel seanci v plusu 0,5 %, zatímco USD/JPY se obchoduje na úrovni 151,4 a na mezidenní bázi je beze změny. Japonský ministr financí Suzuki zdůraznil, že pohyby na měnových trzích jsou přehnané, jsou spekulativní, a nevyloučil další intervence do jenu.

Praktické okénko – Rozdíl v přípravě obchodu protitrendu a do trendu
28.03.2024 Jak plánovat a jak přistupovat k trendovým a protitrendovým obchodům, se dočtete v tomto článku.

USD/JPY: obchodní scénáře na 25. března 2024
25.03.2024 Poté, co minulý týden dosáhl lokálního maxima 151,86, se dnes měnový pár USD/JPY již třetí obchodní den v řadě drží v pásmu mezi úrovněmi 150,30, 151,00 a 151,80.

USD/JPY. Zahráváme si s ohněm: jen se nachází v rizikové zóně
21.03.2024 Měnový pár USD/JPY se řítil směrem k hodnotě 152. Výsledek březnového zasedání Bank of Japan japonské měně nepomohl: obchodníky zklamalo holubičí zvýšení úrokových sazeb, tón doprovodného prohlášení a postoj Uedy. Ve skutečnosti pár aktivně rostl již před zasedáním, ale po oznámení rozhodnutí BoJ se kupující USD/JPY vrhli vpřed a stanovili nová lokální cenová maxima.

Bitcoin padá na 67 tisíc dolarů
15.03.2024 Dlouhé pozice v bitcoinech v hodnotě přes 100 milionů dolarů byly vymazány, protože největší digitální aktivum na světě kleslo ze 70 tisíc dolarů.

Invesco: Šílenství měnové politiky – Budou strategie centrálních bank úspěšné?
14.03.2024 Současná měnověpolitická "sezóna" začala v roce 2022, kdy centrální bankéři v západních vyspělých ekonomikách začali zvyšovat sazby, aby bojovali proti inflaci; trvalo jim několik let, než se dostali tam, kde jsou dnes. Zda bylo jejich úsilí úspěšné, nám pravděpodobně napoví několik příštích měsíců a další období. Dobrou zprávou je, že vítězem může být každý. Centrální banky mezi sebou nesoutěží. Stačí, aby splnily své cíle. Pro většinu z nich to znamená pouze porazit příliš vysokou inflaci. Zdá se, že všechny jsou na dobré cestě k tomuto cíli, i když každá z nich má vzhledem k individuálním charakteristikám a faktorům ovlivňujícím jednotlivé ekonomiky, svou vlastní strategii úspěchu.

Ochladnutí postoje k akciím může otestovat odolnost britské libry
13.03.2024 V tomto čtvrtletí si zatím vede GBP ze všech měn zemí G10 nejlépe, teď však bude její odolnost podrobena zkoušce. Většina dobrých zpráv už se do cen promítla a mzdové tlaky pomalu vrcholí. Britská libra vykazuje v poslední době značnou korelaci s náladami na akciových trzích a případný nárůst volatility může ohrozit i sílu této měny. Spekulativní dlouhé pozice jsou celkem napjaté a technické ukazatele napovídají, že se pár GBP/USD patrně blíží překoupení.

Doporučení pro obchodování na kryptoměnovém trhu na 13. března 2024
13.03.2024 Bitcoin a ethereum mohou kdykoli opět začít růst. Největší hráči se nadále chovají přesně podle scénáře: dosáhnout nových historických maxim, rychle vše prodat a nakoupit za nižší a atraktivnější ceny. Včera došlo k navlas stejné situaci, kdy bitcoin dosáhl maxima kolem 73 000 USD, poté došlo k pullbacku na 69 000 USD a následně k rychlému odkupu – to vše naznačuje, že bitcoin bude dnes pokračovat v růstu s cílem dosáhnout nových historických maxim. Možná se dnes první kryptoměna dočká růstu na 76 000 USD.

Vývoj na kryptoměnovém trhu dne 11. března
11.03.2024 Během uplynulého víkendu se bitcoin a ethereum snažily vytvořit nová roční maxima, ale v návaznosti na asijskou obchodní seanci se setkaly s výrazným ústupem. Za zmínku stojí, že manévry velryb na trhu vykazují určitou míru předvídatelnosti. Předpokládá se, že nadcházející havling bude katalyzátorem volatility, přičemž retailoví investoři budou připraveni akumulovat, zatímco institucionální subjekty, neboli velryby, mohou zahájit distribuční fáze podobné vzorcům pozorovaným během sankcionování spotového ETF na Bitcoin na začátku letošního ledna. V současné době se tyto významné zúčastněné strany postupně zbavují svých podílů, protože každý pokus o využití breakoutu momenta a překonání ročních maxim urychluje významné korekce, které následně nabízejí příležitosti k odkupu. Moje strategie vychází z kontrariánských principů a rozhoduje se odklonit od myšlení stáda. Vzhledem k propadu, který bitcoin a ethereum zažily během asijských obchodních hodin, představuje tento scénář strategický vstupní bod pro pozice zaměřené na dosažení nových ročních maxim.

GBP/USD: Libra se ujala vedení
11.03.2024 Politika Rishiho Sunaka se může zdát ve srovnání s jeho předchůdci poněkud jednotvárná, ale libře, která závodu měn zemí G10 suverénně vévodí, rozhodně prospívá. Libra od začátku roku vzrostla vůči více než 90 % ze 140 světových měn. Zaostává pouze za 11 měnami, včetně měn Keni, Zambie a Srí Lanky – měli bychom vsak tyto měny vůbec považovat za konkurenty? Pár GBP/USD dosáhl sedmiměsíčního maxima a zaznamenal nejlepší týden od listopadu, a to díky fiskálním stimulům kancléře Jeremyho Hunta a rozdílným měnovým politikám centrálních bank.

BTC/USD: prudké fluktuace přitahují pozornost investorů po celém světě
11.03.2024 Divoký trh. Bitcoin nejenže vystoupal na rekordní maximum, ale jeho volatilita se od bankrotu největší krypto burzy FTX prudce zvýšila a pullback po novém historickém maximu během jednoho dne činil 14 %. Po shození přebytečné váhy však token rychle získal zpět ztracené pozice a jeho budoucnost stále vypadá jasně.

Euro by po dnešním zasedání ECB mohlo utrpět velké ztráty
07.03.2024 Včerejší projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella ve Sněmovně reprezentantů byl kupujícími dolaru zcela ignorován, neboť šéf centrální banky neřekl nic nového. Evropská centrální banka dnes na čtvrtém zasedání v řadě ponechá výpůjční náklady na stejné úrovni, ačkoli se očekává, že nové ekonomické projekce posílí argumenty pro zahájení snižování sazeb ještě v tomto roce. V takovém případě evropská měna pravděpodobně utrpí ztráty, zatímco americký dolar posílí. Mnozí obchodníci sázejí na to, že ECB sníží sazby ještě dříve než Federální rezervní systém. Pokud se tato očekávání dnes potvrdí, euro by mohlo zastavit svou býčí jízdu.

Tipy na obchodování EUR/USD
07.03.2024 Gratuluji všem, kteří se touto strategií řídili! Euro si připsalo až 1 000 pipsů. Nyní dlouhé pozice uzavřete a dosáhnete zisku. Obchodní myšlenka se řídila rámcem strategií "Price Action" a "Stop Hunting". Hodně štěstí při obchodování a nezapomeňte kontrolovat rizika!

Vyjádření předsedy Fedu v Kongresu uškodilo americkému dolaru
07.03.2024 Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell včera zákonodárcům řekl, že americká centrální banka se snižováním úrokových sazeb nijak nepospíchá a ponechá je na současné úrovni, dokud si nebudou tvůrci politiky jisti, že bylo dosaženo vítězství nad inflací. Trhy však na tato prohlášení příliš nereagovaly. Vzhledem k posledním fundamentálním údajům se objevuje stále více faktorů, které naznačují možné změny měnové politiky do letošního léta.
Související klíčová slova:
Vstupy a výstupy | Depozitní akcie | Klesající klín | Zajímavé akcie | Produkty obchodované s finanční pákou | Údaje z USA | Oživení poptávky | US2000 | ECB (European Central Bank) | Dovednosti | Volatilita směnných kurzů | Býčí pohyb | Admirals MetaTrader 5 | Fibo | Euro-dolar | Tempo růstu | Velké transakce | Politická rozhodnutí | Kapitálový fond | Bankéř | Výplata dividend | Ekonomické problémy | Meta Trader | Index výdajů na osobní spotřebu | Impulzivní pohyb | Obchodování zlata | NASDAQ: AAPL | Změny v množství otevřených pozic | Počet nakažených koronavirem | Obchodní platforma MetaTrader | Fond obnovy EU | Bidenovo vítězství | Stochastický | Dokončený brexit | Pokračování klesajícího trendu | Klínová formace | Člen ECB | Rozjezd turistické sezóny | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Šéf NATO | Nákup ne-komerčních subjektů | HSBC | Nejvýkonnější akcie | Programování | Proražení supportu | Orderbook | Retracement | LYNX | Jackson Hole | Cena futures | Předpověď ceny Dogecoinu | Soustředění | Cena platiny | Tisk nových dolarů | Vládní dluhopisy | AMC | ETC | Vývoj amerického akciového indexu | Poměr zlato/stříbro | Přísnější Fed | Velikosti kapitálu | Futures na pšenici | Vývoj eurodolaru | Budoucí směr | Klíčové makroekonomické ukazatele | Cena paládia | Kiwi | Průraz trhu | PPI v USA | Berkshire Hathaway (BRKA.US) | Vývoj ceny stříbra v USD | Fiskální stimul | Ceny plynu v Evropě | Margin call | Daytrading | Australská centrální banka | Pip | Zkušenosti | Investor Ray Dalio | Cenová hladina | Cap | Světové akcie | Howard Lutnick | Kryptoměnový průmysl | Býčí vlajka | Velmi vysoké výnosy | Matěj Široký | Nárůst objemů | Ekonomická projekce | Akciové trhy | Alphabet | Největší obchodník s ropou | Zpravodajské události | Vstupy | Akcie v roce 2019 | Komunikační sektor ETF | Ark | CrowdStrike Holdings | Pozice velkých fondů | Ekonomické dopady koronaviru | Zpracovatelský sektor | Bitcoin ETF | Koronavirové krize | Exporty | Futures na pšenici (WHEAT) | Cena amerického dolaru | Obchodování CFD | Index strachu a chamtivosti | Forex.cz | Obchodování indexu NASDAQ | Měnový kurz | Nekomerční subjekty | Evropská komise | Rollover (převedení) | Daňové škrty | Skalpovat | Nová cla | Pokles EUR/USD | Opětovný pokles | Vzestupný trojúhelník | IUCM | SP500 | Coinmarketcap.com | Opční prémie | Pfizer | Pozitivní vliv | PLN | Geopolitické riziko | Rolování | Marže společností | Backwardation | Kevin Grulich | Obchodník | Komerční subjekty (Commercials) | Nákupní reakce | Forex obchodník | Riziko na trhu | EUR | Silicon Valley Bank | Podíl na trhu | Výprodej bitcoinů | Německý vývoz | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Měnový pár EUR/CZK | Možný zisk | Rostoucí úrokové sazby | Otočení trhu | Řecko | Mince | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Hodnota dogecoinu | Cenový pohyb | Situace na forexovém trhu | Technické signály | Přezásobený ropný trh | Pokles sazeb | Snap Inc | Zisk na obchodu | Mezinárodní soudní dvůr | Komoditní přehled | Celkový zisk | Konfederace britského průmyslu | Výnos do splatnosti | EURIBOR | Technologické akcie roku 2020 | Index aktivity | Cenové trendy | Trend | Fluktuace měnových kurzů | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Likvidní trh | ChainLink | Tvorba pracovních míst | Institucionální hráči | Rally na akciových indexech | Geopolitické konflikty | Elliotovy vlny | Zastoupení odvětví | MUFG | Propad cen | Poor's Publishing | Data PMI | Libra vůči dolaru | Inaugurace Donalda Trumpa | Společnosti vyloučené z indexu | Nastavení stop lossů | BTC | Take Profit | Výrobní PMI | Ukázka COT reportu | Dění na světových burzách | Vojenské krize | Dow Jones Industrial | Investice do vody | Pokles indexu | Akcie MicroStrategy | Nikl | Oznámení výsledků | Mezinárodní měnový fond | Macron | Období konsolidace | Hnojiva | Očekávané výsledky | Christine Lagarde | Investing | Kroky Fedu | Výbor FOMC | Delegace | Statistiky | Patria Finance | Reflační obchodování | Nadprodukce | Hospodářský růst USA | Energetika | Otevřené pozice | Velmi silný pattern | Trumpová | Investiční banky | Korelace | Zisk z dlouhé pozice (long) | Agentura S&P | Makroekonomika | Nejlepší obchody | Pravděpodobné výsledky | Předpověď ceny | Německá průmyslová produkce | Asijské akcie | Tržby v eurozóně | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Index volatility VIX | Výprodej ropy | Fond obnovy | FX společnosti | Long pozice | Postavení země | Růst hlavních ekonomik | Komerční pozice | Silný support | Boční kanál | Reálná ekonomika | Alligator | Sektor informačních technologií S&P 500 | Placené služby | Britská libra | Ukončení obchodu | Aktiva | Růst měnového páru EUR/USD | Dolar (USD) | Citigroup | EURJPY | Příležitost k prodeji | Bezpečné útočiště | Michala Moravcová | GBPJPY | Reality | Výborné vyhlídky | Obchodní platformy Metatrader | Invesco | Tržní hodnota akcií | Americká zpráva | Měnové zasedání | Investiční kapitál | WTO | Nákupní pozice | Spojení | Záporné sazby | InstaForex Kurz | Úrokové sazby v Turecku | Sektor informačních technologií | Hlavy států | Zajímavosti z prop tradingu | Počáteční marže | Ministerstvo práce | Nálady na trhu | Zvýšení úrokové sazby | Line | Option trading | Diamantová formace | Změny net pozic spekulantů | Zvýšení cel | Náklady na půjčky | Poškodit ekonomiku | S&P 500 (US500) | Bitcoinist.com | Růst likvidity | Nákupy komerčních subjektů | Silný cenový pohyb | Struktura kontraktů | Akcie BioNTec | Holubičí tón | Základní opční strategie | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | NYSE: DIS | Index strachu | Zdraví ekonomiky | Býčí vyhlídky | Kolaps | Japonská měna | Index eura | Zásoby plynu | Amazon (AMZN) | Mechanismus měnových trendů | Graf ropy | USDK | Unce zlata | Esther Georgeová | COT od Nolda | Frankfurt | ISM ve službách | Resolution Foundation | Inkasovat zisk | Indikace budoucího směru | Skokové oslabení koruny | Vývoj tržní kapitalizace | Support a rezistence | Situace na Ukrajině | Reverzní svíčkové formace | Akče | Vliv na trh | Trhy s futures | Asijské měny | Úrokový spread | Letecké společnosti | Formace Engulfing | Poplatky | Oblasti forexového obchodování | Formace býčí | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | US00724F1012 | Komunita | Analýza Bitcoinu | Nákup fyzického zlata | GameStop akcie | Investment Management | Obchodování platiny | Komise pro futures trhy | Diverzifikace | Společnost TotalEnergies | Allianz (ALV) | Výnosy dluhopisů | Oživení v Číně | Zveřejnění výsledků | Pár euro-dolar | Short spekulace | Order Block | Výhled ekonomiky | Ruské invaze na Ukrajinu | Analýzy | Pravidla obchodní strategie | Vyhodnocení obchodních příležitostí | Robert Kaplan | Uchování reálné kupní síly | Financial Times | Pravděpodobnost | Hlavní centrální banky | Bearish Engulfing | Spořící účet v korunách | FAO | Zvyšováním těžby | Podnikání | Futures kontrakt | Obchodování s indexem S&P | Break-Even | Japonský akciový index | Indexy S&P | Exotická měna | Cenové stability | Berkshire Hathaway | Mezinárodní ratingová agentura | Bidenova administrativa | Indické akcie | SPA35 | S&P 500 futures | Chování trhu | Ethereum | Zlato na burze | Medvědí výhled | Reálné zisky | Útok dronů | Snížení produkce | Head and Shoulders | Inspirace | Lagardeová | Digital Turbine (APPS) | Zerohedge | Intraday trading | Krátkodobé dluhopisy | Sydney | Výrazný pokles libry | Spořící účet | USD/IDR | DYDX | GDP | Rostoucí ceny | Sněmovna reprezentantů USA | Dovoz z Číny | Zprávy z USA | Prezident Spojených států | Američtí voliči | Americká inflace | Dovoz z USA | Údaje o maloobchodních tržbách | Růst sazeb | Deflace | Konfederace britského průmyslu (CBI) | CME futures | IDUS | Riziko dalšího poklesu | Tvrdá recese | Pokračování poklesu | Inflace v Turecku | Cenový graf Mastercard | Evropská opce | Tržní kontext | Velcí účastníci na trhu | Celsius | Vzory v grafu | Expanze | Exchange | BTC na burzy | Investiční manažer | Nárůst sazeb | Řízení obchodu | Důležité fundamenty | Německý DAX | Hegemonie dolaru | Analytický tým FXstreet.cz | Commercials | SPY5.UK | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | Trumpova agenda | FX Trend Snagger | Výkyvy | Ceny kryptoměn | FX Analyst | Směřování měnové politiky | Brent (OIL) | Platební prostředek | Jan Kovalovský | Regulační orgán | Administrativa prezidenta | IUCM.UK | Cenové výkyvy | Dlouhodobá investice | CoreLogic | Pattern Inside Bar | Uzavření příměří | PHLX | Účet v bance | APP | Nástroje měnové politiky | Posilování dolaru | Jestřábí tlak | Saúdská Arábie | Mráz v Texasu | Hútiové | Přesnost | Akcie roku 2019 | Net short | Ekonomický výhled USA | Oslabování měny | Goldman Sachs | Vysoká očekávání | Ekonomika je dobrá | Citibank | Kupující fyzického zlata | Aktualizovaný výhled | Pandemie COVID-19 | Graf EURUSD | Makroekonomické zprávy | Vývoj měnového páru AUD/JPY | Zpráva Commitment of Traders | Scott Bessent | Konzervativní strana | Léto | Statistics | Asijské trhy | Širší index S&P 500 | Důvody pro posílení | Nacenění kontraktu | Nová data | Změny HDP | Obchodní mantra | Cena opce | Alokace (IPO) | ETF investoři | Balance křivka a statistika | Elliott | Párové obchodování | Směrnice | Silný sell-off akcií | Analýza volatility | Vývoj finančních trhů | Tweety Elona Muska | Strach | Světové trhy | Ekonomika Spojených států | Bankovní rada ČNB | Zasedání Evropské centrální banky | Americké podniky | Glencore | Zpomalující ekonomika | Finanční centrum | Vstoupit do rozjetého vlaku | Klouzavé průměry | Znehodnocení | Stabilnější měny | Saúdská ropná zařízení | Obchodní příprava | DeFi | Výrazný vzestup | Walgreens | Zahraniční politika | Zlato a stříbro | IUES.UK | Opční kontrakt amerického typu | Geopolitické napětí | National Association of Securities Dealers Automatic Quotation | Medvědí rally | CSPX | Snížení emisí | Institucionální poptávka | Obchod s výrazně pozitivním RRR | Pohyby na měnových trzích | Microsoft (MSFT.US) | Nezaměstnanost | Reserve Bank of Australia | Depozitní sazba | Měnový pár CHF/JPY | COT (Commitments of Traders) | Non-Reportable | Vše o investování | Snížení základní úrokové sazby | Bankovní unie | Čekající příkazy | Nekomerční subjekty (Non-Commercials) | Cena libry | Dopad na ekonomiku | Aktuální cena zlata | Bazický bod | Seasonax | Index spotřebitelské nálady | Bez poplatku | Nabídka Crypto FX | Open Interest | Vesmírné akcie | Novinky z prop tradingu | Představitelé ECB | Licenční fondy | PFE | iShares Silver Trust | Dnešní statistiky | Sankce | Trendová čára | Peter Garnry | Zavedení embarga EU | Hospodářský růst eurozóny | Hedgové fondy | Elliott Management | Vliv na cenu | Investiční analytik | Kryptoměna Bitcoin | Levnější challange | Labouristé | Risk On | Celková inflace | Ekonomika Německa | Australia and New Zealand Banking Group | Politická krize ve Francii | Silné stagflace | GBP/CHF | Ole Hansen | Býčí strategie | Raghee Horner | Financování CFD | Medvědí postoj | Potenciální výnosy | Funkce měnových trendů | BETANDX | Aktuální prognózy | Měny emerging markets | Průměrná úroková sazba | CNDX.UK | Sázka na růst | MetaTrader Supreme Edition | Enlivex Therapeutics | IUUS.UK | Změny trendu | AMBcrypto | Makroekonomické statistiky | Skupiny obchodníků | Šéf řecké centrální banky | Pohyb ceny | Vývoj inflace | Ceny dováženého zboží | Americké ministerstvo financí | Snížení cen | Výrazný přebytek | Dollar Spot Index | GER30 | Příležitosti k nákupu | Vysoce rizikové | Vše o investování a obchodování | Obnovitelné energie | Údaje o americké ekonomice | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Zásah centrálních bank | Mega Cap | Jitan Solanki | Hlavní rezervní měny | Objemy obchodování | Konzervativní uložení finančních prostředků | Správně předpovídat | Společnost Hewlett Packard | Varianty covidu | Platforma xStation 5 | Knoty svíček | Bank of America (BofA) | Burza | Futures zlata | Omezení produkce OPEC+ | Cellnex | Pohyby trhu | Grains Index | SPY5 | Typy pozic na NASDAQ | NASD | Justin Sun | Vliv geopolitických událostí | Příležitost pro investory | Spekulace na oslabení | Národní asociace obchodníků s cennými papíry (NASD) | EUR/PLN | Assignment | Inflace v prosinci | Úspěšnost svých obchodů | Anomálie na trhu | EURCHF | SRI | Karl Schamotta | Admirals MetaTrader | Konkrétní vstup do trhu | Luxusní auta | AGSI | Růst zaměstnanosti | Technické indikátory a oscilátory | Vývoj situace | Rostoucí inflace | IDUS.UK | CEO MicroStrategy | Hlavní události | Americký akciový index | Analytik Commerzbank | Biotechnologické akcie 2021 | Grayscale Bitcoin | Vývoj komodit | Vývoj naplněnosti zásobníků s plynem v USA | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Žádné časové omezení | Výnosy z amerických dluhopisů | Pokles dolaru | Agresivní uptrend | Pravidla risk managementu | Základní úrokové sazby | Tržní volatilita | NZDJPY | Americká obchodní seance | Býčí impulz | Vypršení platnosti | USD/INR | Konflikty | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Výdaje japonských domácností | El Niño | Oversold | Výrazný pohyb | Úrokové sazby v Austrálii | Zpráva o pozicích obchodníků | Žádná centrální banka | Akciový dluhopis | Očekávání býčí | Růst cen | Více peněz | Gold | FedWatch Tool | Exchange Traded Funds | Rezistentní zóny | Rating AAA | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | Ceny dnes | Finanční instrumenty | Proražení | Le Penová | Brexit | Institut API | ETF NASDAQ 100 | Praktický příklad | Oznámení | Klíčová rezistence | Specifikace kontraktu | Vývoj měnového páru USD/SEK | Výkonnost indexu | Stanovený kurz | Akcie SAP | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | ČSOB | Short příležitost | Koronavirus a finanční trhy | Krátký obchod na forexu | Amazon | DOGEO | Známka nákupního tlaku | Karanténní opatření | Člen rady guvernérů | Devalvace čínského jüanu | Revolut Securities Europe | ISM ve službách v USA | Propad cen ropy | ANZ Research | Bloomberg Markets | Výkyvy volatility | Reakce komodit | Průměrné hodinové mzdy | Profesionální obchodníci | Počet nezaměstnaných | Inflace v Evropské unii | Přeprodané/překoupené ceny | Důvěra spotřebitelů | Dolar dnes | Dovozní cla | Úrokový rozdíl | Sentiment v ekonomice | Dlouhodobá předpověď | Online obchodování | Signál ke vstupu do obchodu | Jak pochopit index NASDAQ | Otevřený podílový fond | Tempo hospodářského růstu | Postoj k dolaru | Koupit akcie | Naše obchodní strategie | Market Data & Economic Analysis | Grayscale | Centrální banky vs. inflace | Breakout | Větší hráči | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Průvodce pro investování | Investiční příležitost | Investice do robotiky | Americký prezident | Obchodování s akciemi technologických společností | Používání kryptoměn | Další cenový růst | Danske Bank | Jak funguje index | Vývoj na trzích | GBP USD | Proražená cenová maxima | Regionální měny | Mrazivé počasí | Deflační tlaky | Moje strategie | Supportní a rezistentní zóny | Commitments of Traders | Minima eurodolaru | Forex trades | Makroekonomické nejistoty | VAT | Jens Klatt | Spotřebitelský sentiment v USA | Inflace | Česká měna | EQQQ NASDAQ 100 | Poradenská společnost | Reverze k průměru | Ekonomické zotavení | Kurzy koruny | Prudké posilování koruny | Britové | BCC | Poptávka po stříbře | Vývoj amerického dolaru | Harris | Vývoj kurzu EUR/CZK | Asociace obchodníků s cennými papíry | Long/short | Sentiment na trzích | Krypto trh | Užitečné informace | Krátkodobí obchodníci | ROE | Přijetí | Cena zlata | Zlato jako pojistka | Vývoj kurzu USD | Rezervní měna | Nizozemsko | Růstový pohyb | Cena kontraktu | New York | Tipy pro začínající obchodníky | Graf ropy WTI | Snížení úrokových sazeb | NFP report | EURNOK | Trhy s obilím | Úrokové zhodnocení | Chicago Board of Trade (CBOT) | Rostoucí obavy | Porovnání vývoje | Standard and Poor's | Výhled | Chesapeake | EURGBP | Evropská obchodní seance | Světová burza | Největší společnosti | Opce evropského typu | Plovoucí směnné kurzy | Nejnovější zprávy | Podnikatelská důvěra | Vývoj ceny zemního plynu | Novozélandský dolar | Nejistota kolem brexitu | Short signál | Vysoké riziko | Sestupný trojúhelník | BHP | Zápis ze zasedání Fedu | Commodity futures | Ekonomové Deutsche Bank | Subjekty nepodléhající hlášení | Uzavření pozice | Golden Cross | Marshallův plán | Centrální banky a měnová politika | PrimStock | Značný kapitál | Výrazný růst | Nomura | Rubl | Výkon | Thomas Barkin | Fibonacci retracement | CZK | Politické rozhodnutí | John Williams | Velcí investoři | Bitcoin graf | Option trade | Plán obchodování | Index japonského jenu | Proti trendu | Vývoj inflace a mezd | Analytické služby | USD/KRW | iShares Bitcoin Trust | Výstupy u našich obchodů | Aktuální ceny | Dragonfly Doji | Příliv bitcoinů na burzy | Kurz EUR/USD | Opakování dluhové krize | SkyBridge | Cenová nabídka | EIA | Waves | BB&T | Poměr zlata a stříbra | Dolarový index | D1 graf | Supportní úroveň | FB | Akcie Adobe | Nord Stream | Dogecoin (DOGE) | Cena US100 | Panické nákupy | Vlnová analýza | Pohyby měnových párů | Meta Platforms (FB) | Zpráva CFTC | Tlak na zvyšování sazeb | Digitální měna | Důležité zprávy | Vývoj měnového páru | Rozhodnutí ECB o sazbách | Hodinový graf | Nepředvídatelnost | Bossa.cz | Data z Německa | Nižší ceny | Výhled Saxo | Celkový směr trhu | Krátká pozice na NASDAQ | Globální likvidita | NZD/USD | AUV | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Gap | eFXnews | HTF bias | Vliv na ziskovost | Průmyslová výroba v září | Fibo retracement | IUUS.UK ETF | Zamítnutí vyšších hodnot | Platný signál | Úrokové swapy | Šéf nizozemské centrální banky | Vliv měnových trendů na ekonomiku | Evropská měna | Investment management | Budování dlouhodobé pozice | Commercials obchodníci | Ekonomické indikátory | Změna kurzu měny | Investiční platforma | Technická analýza Bitcoinu | Zlatý důl | Ekonomické zájmy | Americké depozitní certifikáty | Akcie Gamestop | Události tohoto týdne | Vzestup zlata | Nakoupit ve výprodeji | Uzavřené fondy | Dovoz ropy | Kryptoměnoví investoři | Menší země | B/E | Charu Chanana | Wealth | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Obavy investorů | Backtesty | Faktory ovlivňující měnové trendy | Commodity Futures Trading Commission (CFTC) | Dolar vůči jenu | Cenové rozpětí | Capital Markets | Tržní reakce | Společnost RoboMarkets | Pozitivní sentiment | Economic Analysis | Tržní fáze | Země Perského zálivu | Korekční pohyb | Tiberius | Dividendy | CEBR | Americké výnosy | Zmírnění inflace | Květnový kontrakt na WTI | Svatý grál | Možnost obchodovat | Breaking | Obchodní dovednosti | Oblasti forexu | Coinswitch | Formace 1-2-3 | Latinskoamerické měny | Prima | QDVE.DE | Schůzce FOMC | Ukončení intervencí | Shortové pozice | Hodnota zlata | Větší ztráty | Rafinerie | Nejlepší trading příležitosti | Příležitosti pro krátkodobé obchodování | Reverzní formace 1-2-3 | Klid před bouří | Obchodní seance | Kontrakty CFD | Trojúhelník | EUR/USD short | Ministryně hospodářství | Boom | GBP CHF | Maloobchod | AUDNZD | Momentum trhu | Akcie USA | Zrušení sankcí | Dodatečný výnos | NASDAQ: FB | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 | Oslabení liry | Důležité signály | Denní minima | Kontrariánské pozice | Panamský průplav | Tempo růstu průmyslové výroby | Bloomberg TV | Testování FDA | Beta ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | USD CHF | Lék na COVID-19 | Graf | Utahování měnové politiky | Ethereum (ETH/USD) | Mezinárodní finanční instituce | Rizika a nejistota | Akce centrálních bank | Austan Goolsbee | Vicepremiér | Horší výsledky | Válka | Investice do zlata | Extrémní emoce | Kodiak Sciences | Export v dubnu | Rating USA | Reálné výnosy | ForexFactory | Nabídka | Shortové obchody | Krátkodobé zisky | Nepřízeň počasí | Vlna epidemie | Vývoz LNG | Příkaz | Předseda sněmovny | Typy pozic | Podílový fond | Oslabování eura | Snížit riziko | LYNX Pro | Obchodování s indexem S&P 500 | Hodnota Pipu | Nákupy zlata centrálními bankami | Společnost Delta Air Lines | Teorie parity kupní síly | Exxon Mobil | Foreign exchange market | Celková expozice | Valneva | Obchodování s US500 | BP | Uvolnění měnové politiky | HUF | Průmysl | Aktuální stav trhů | UCITS ETF (INRG) | Revolut Securities | Konec recese | City Index | Intradenní obchodní strategie | Obchodní účet | Investice do palladia | Guvernér Fedu | Prodejní reakce | Donald Trump | Jasný obchodní plán | Parita EUR/USD | YTD | ČSOB Finanční trhy | Investování do S&P 500 | Co to je NASDAQ? | Reálné zisky nad inflací | Uplatněná cena | Token | Datum hodnoty | NASDAQ 100 pro úplné začátečníky | Očekávání analytiků | Centrální banky | Nejlepší čas | Silicon Valley Bank (SVB) | Pravidla obchodování | Zpráva | Aktuální cena stříbra | Momentum | China Evergrande | Fill | Geopolitická situace | Zájem o ropu | Obchodní plán | Akcie HP Inc | Senát USA | Dnešní sentiment | Ziskové marže | Zvyšování sazeb | Inflační očekávání veřejnosti | Awesome Oscillator | Aroon Oscillator | Index těžařů | Suroviny | Německý export | Zajišťování | Diverzifikujeme portfolio | Znovurozšíření pandemie | NASDAQ Composite vs. NASDAQ | Trpělivost | CFD (Contracts For Difference) | Opční strategie | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Rozpočtový deficit USA | Dobré výsledky | Indonéská rupie | Příměří v obchodních válkách | Prop účty | Akcie AMD | Návrat Donalda Trumpa | Bělorusko | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Long position | Uptrend | Bitstamp | Organizace pro výživu a zemědělství | Patrik Mackových | Vstup do obchodu | ETF společnosti BlackRock | Světový hospodářský růst | USD index | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Více obchodů | Britské akcie | Pšenice na burze | Moderna | BRKA.US | Irsko | Obchodní transakce | Rystad | Akciový opční plán | Silná ekonomika | EFSF | Reverzní vzor | Růst úroků | Míra úspor | Trendový kanál | London blow-up | EURCZK | Komoditní měny | xStation | Rovnováha | WazirX | Krize eurozóny | Co je opce | Kryptoměnové burzy | Co je opční právo | Diamant | Jen Psakiová | Ekonomické zpomalení | Silný růstový pohyb | Akciové instrumenty | Coca-Cola | Retailoví obchodníci | Ukončení pozice | Engulfing (pohlcení) | Společnost Nasdaq | Události v eurozóně | Příznivé výsledky | Směnné kurzy | Ekonomické ukazatele | Contract | Covid | Obchodní konfluence | Člen představenstva | Tržní optimismus | Risk-off | Akcie AMC | Parity EUR/USD | Inflace v Japonsku | Globální obchod | Změny net pozic | Futures | Objem měsíčních nákupů dluhopisů | Depozitní certifikáty | Budoucnost eura | Globální poptávka po ropě | Statut bezpečného přístavu | Aktivita čínských továren | Nastavení mysli | Break/Even (B/E) | Prodejní aktivita | Zveřejněná data | Potvrzení bearish trendu | Ceny elektřiny | Historický vývoj | Zranitelná místa | Indikátor volatility | Akcie Intel (INTC) | Ekonomické výhody | Ursula von der Leyen | Dolary | Citi Group | Nákup libry | Největší meziroční nárůst | Banka Morgan Stanley | Relative strenght index (RSI) | Porsche (PAH3) | Inflace spotřebitelských cen | Útok na saúdská ropná zařízení | American Eagle | CryptoQuant | Opatření | Hedžové fondy | Cenový graf S&P 500 | Rally na stříbře | Závazky obchodníků | Initial Margin | Coinglass | Pozice bitcoinu | Nové trendy | Příliv BTC | Úrokové míry | Řecká písmena | Překoupené úrovně | Washington | Hlasovací právo | Analytik Saxo Bank | Nákup dolaru | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | EUR/NOK | Formace hlava a ramena | Kontrakt na ropu Brent | Zavedení embarga | Vývoj měnového páru GBP/AUD | Prodat USD | Timeframe | Investor George Soros | Cla na dovoz z USA | Oanda | Zvýšení produkce ropy | Objem vládních stimulů | Joe Biden | Historie S&P 500 | IUCD.UK | Ratingová agentura | Data z USA | Standard and Poor's 500 | Alikvotní úrokový výnos | Jiří Hruška | Obchodní pozice velkých hráčů | Index podnikatelské aktivity | Chování obchodníků | Počet pracovních míst | Pozice na US500 | Výprodeje | GAAP | Dynamický pokles | Kurzy EUR | Sjednocení Irska | USD/SGD | Komoditní výhled | Blow-up | Tiff Macklem | Výsledky průzkumu | Dění na Ukrajině | Fundamentální události | Býčí signál | Energetická závislost | Štěpán Hájek | Cena Brentu | Dynamika směnných kurzů | Uchovatel hodnoty | Dopad na spotřebitele | Vysoké sazby | Indikátor v TradingView | CLEO.one | Ztráty dolaru | Poplatek | Pip value | Medvědí signál | Řízení obchodní pozice | Nezaměstnanost v USA | Big data | PMI pro sektor | MSCI All-Country World | Diskont | Obchodní příležitost | Potenciální obrat | Odhodlání | Tier 1 | Crypto FX | Silný impuls | NASDAQ: AMZN | Vývoj španělského akciového indexu | Reshoring | Lepší výsledky | Vývoj eura | Snižování nákladů | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Waste Management (WM) | Kam umístit Stop-Loss | Medvědí pohlcení | Index Cboe VIX | Schlumberger (SLB) | Ceny pohonných hmot | Pokles k supportu | Rozhodnutí britské vlády | Australská měna | Tržní stratégové | Crypto Fund Trader | TD Securities | Expirace futures kontraktů | Francouzský premiér | Úroková sazba v USA | Ropné akcie | Dlouhodobé pozice | ETF USO | Vhodné obchodní strategie | Fibonacciho nástroje | Nejdůležitější události | Pozice velkých spekulantů | Úspěšné obchodování | Zvýšit zisky | Další vývoj Bitcoinu | Pohyb zlata | Rychlý růst mezd | Reakce trhu | Trading | Ekonomiky | Obchodní rezistentní pásmo | Snížení nákladů | Akcie v roce 2020 | Potenciální pokles | Investiční instrument | Druhá rezistence | CL | Nezaměstnanost v Británii | Formuláře W-8BEN | Cena zlata a stříbra | Index australského dolaru | Opce amerického typu | Obnovitelné zdroje energie | Obchodní bilance Austrálie | Zprávy o inflaci | Příliv BTC na burzy | Zasedání FOMC | Další testování | Země OPEC | Čínský jüan | Světové hospodářské krize | FRA40 | Akcie Siemens (SIE) | Silný sell-off | Volatilita | Platby kryptoměnami | Objem průmyslových zakázek | De-dolarizace | Nový trend | Investování do ETF | Maďarsko | Nákupní tlak | Obchodní války | Členské země eurozóny | Technická analýza GBP/USD | Vývoj těžby ropy | Jestřábí rétorika | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Intradenní obchodníci | Úrovně Fibonacciho | Hráči s ropou | Členové bankovní rady | Klíčové oblasti | Spotový trh | První zvýšení sazeb | Hrubý domácí produkt (HDP) | Carry trades | Chamtivost | Trend USD/SEK | Nárůst zásob v USA | Santiment | Throwback | Vysoké ceny energií | Aktuální cena zlata dnes online | Ken Veksler | Maxima dlouhodobé konsolidace | Zdarma weby | Průmyslová produkce | Index spotřebitelské důvěry GfK | Směřování trhu | Zajištění dodávek plynu | Novozélandská ekonomika | ETF S&P 500 | Plovoucí směnný kurz | Economist | ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Plynový armageddon | ETF iShares IDUS.UK | Breakout Trader | Zaměstnanost | Warranty | Měnové futures | Airbus | HDP Číny | Cenové hladiny | Flat | Prodej dolaru | Oslabení jüanu | Státní dluh | Sazby v USA | Net-long pozice | Uptrend na bitcoinu | NASDAQ: KOD | Náklady financování | Významné riziko | Obchodní terminál | Make money | Bydlení | Japonská vláda | Dlouhodobé obchody | AUD/CHF | Makléřská společnost | Bitfinex | Možnost k obchodování | Rekordní minimum | Peníze | Zveřejněné údaje | Vnitřní hodnota | Všichni účastníci trhu | Vývoz ropy | Automatický obchodní systém | Správná volba | Výrobní index | Defenzivní akcie | Trumpova vláda | Euro dolů | Pozitivní očekávání | Alibaba | Spike | Turecko | Sociální sítě | Cenové akce | Představenstvo společnosti | Zprávy a události | Brent | Očekáváná událost | Evropská průmyslová produkce | Žádný obchod | Komoditní sektor | Kontrakty na bavlnu | Ceny palladia | Čínský dovoz | Velcí obchodníci | Huobi | Prudký pokles | Politika | Ceny kávy Arabica | Tržní sentiment | Stimul | Trumpovo oznámení | Zvýšit ziskovost | Akcie roku 2021 | Obchodní instrument | Jüan | Vítězství prezidenta Erdogana | Očekávání | Cena žlutého kovu | Kontrolovat rizika | Trh s akciemi | Malé podniky | Odvetná cla | US Treasury | Klíčová průmyslová komodita | Snižování sazeb | Hawkish | Obchodní pásmo | Expert | W-8BEN | Mikro loty | Transparentní společnosti | Ekonomika EU | Nákup EUR | Ředění rizika | Měď | Zpomalení čínské ekonomiky | Nordea Markets | Uzavírání pozic | Palladium | Index cen domů | Medvědí obrat | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Příležitost k nákupu | Disciplína | Investiční centrum | Ukončení obchodní války | Volby amerického prezidenta | Oslabení USD | Prolomení rezistence | Silné momentum | Vyšší výnosy | FxOpen | Posílení eura | Globální šíření koronaviru | Zvýšení sazeb | Gold Trust | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | Hluboké recese | Obchodní spolupráce | Fosilní paliva | Stimulační politika | Trendové čáry | OpenDAO | Tradingster | Výnosové křivky | Investiční zprávy | Historický kontext | Admirals | Dani Brinker | Uvolňování karanténních opatření | Prodeje akcií | Investice do indexu S&P | Jednoduchá konfluence | Cena US500 | Prodejní swingové pozice | Indikátor RSI | Společnost JDE | Kathy Lien | Transparentní | Realita | Války na Ukrajině | Index Cboe | Měnové trendy | Zisk na akcii (EPS) | Americké ministerstvo práce | Schůzka FOMC | Zlevnění zemního plynu v USA | Konflikt na Blízkém východě | Rozhodování o obchodování | ETF fondy | Deprese | Obchodní týden | Rozdíl mezi WTI a Brentem | Robusta | Vývoj ceny ropy WTI | Guvernér BoE | Invaze na Ukrajinu | Tržní prostředí | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Rychlé zisky | Investice do vodíku | Majetek | Základní sazby | Hodnota Opce | Pohled do budoucnosti | Allianz | Evropské měny | Financovat | USD JPY | Obchodník s ropou Vitol | Důvěryhodnost | Úzkost | Futures kontrakty na bavlnu | Standard & Poor's | U.S Steel | Commodity | Sentiment investorů | EUR/CAD | Nejnovější data | Blockchain | Procyklické měny | Komerční subjekty | Break rezistence | Makroekonomické prostředí | Hlavní úrokové sazby | Býčí den | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zdražovat | Denní pokles | Silná rezistence | Stabilní hospodářský růst | InstaForex | Časové řady | Zásoby ropy | Americké volby | Kurz eurodolaru | Axsome Therapeutics Inc | P/E | Hlavní události tohoto týdne | Politická nejistota | Dlouhodobé konsolidace | Kompenzovat ztráty | Příležitosti na FOREXu | Významný kapitál | Situace na trzích | Solventnost | Swingová obchodní strategie | Columbia Threadneedle Investments | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Janet Yellenová | Býčí formace | Nárůst zásob | Obchodní signály | CZK/EUR | Burzy cenných papírů | Politika Rishiho Sunaka | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Situace okolo koronaviru | Růst | Stop Out | Finanční deriváty | Obchodování s pákovým efektem | Přehnaná reakce | Hlubší pohled na fungování | Silné oživení | Zemní plyn v USA | Chaikin | Tesla Inc. | Nálada domácností | Jak S&P 500 funguje? | Vesmírné akcie 2021 | Falešný průraz | Americký index | Graf EUR/USD | Změny pozic spekulantů | S&P 500 Stock Composite Index | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Příležitosti | Zvýšení cel na dovoz | Akcie a ETF | Itálie | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Slabý americký dolar | UCITS ETF NASDAQ 100 | Tvůrce trhu | Neckline | Aplikace Revolut | Klíčový ukazatel | Nové možnosti | Program kvantitativního uvolňování | Vanguard | MSFT.US | MiFID II | Cable | MetaTrader | Budoucí cena | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Evergrande Group | Drobní investoři | Fundamentální analýza | UBS Group | Libye | Národní měny | BreakEven | Wells Capital Management | Offshore jüan | Public Offering | Devalvace amerického dolaru | Hegemonie | Jednání FOMC | PacWest | Sentiment na trhu | Celková ekonomika | Jak funguje index NASDAQ? | Kurzu měn | Palladiové akcie | Fair Value | Prognóza | Nahromaděný dluh | Výnosová křivka | Kolísání cen na finančních trzích | Prodávat akcie | Americké prezidentské volby | Ztráta kredibility | Koronavirové lockdowny v Číně | Pozitivní nálada | Přehled měnového páru | Měnový pár USD/JPY | LULU | Vládní podpory | Long obchod | Potvrzení trendu | Nálada investorů | Nastavení grafů | GTC | Swingové pozice | Jak získat levnější challange? | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Volná pracovní místa | Asset management | Rezistence na support | Otevřený zisk | Způsob obchodování | Ekonomické vyhlídky | Zásoby ropy v USA | Obligace | Panama | Kmenové akcie | Vývoj meziroční spotřebitelské inflace | Trh práce | Prezident Fedu | Potenciál pro růst | Změny cen | Investoři na Bitcoin | Nejlepší kurzy | První obchodní den | Swiss | Crypto | Výrobní inflace | Druhá největší kryptoměna | Everquote | Růstový impuls | Rekordní inflace | Dnešní seance | Britská centrální banka | Prodejní příležitost | Aktuální kurzy měn | Benzín RBOB | NASDAQ (US100) | Výroba v Británii | Kongres | CBOE | Ask | Nejziskovější akcie | Tempo poklesu | Hrozba | Velcí účastníci trhu | Zotavení v Německu | Akvizice | Nálada spekulantů | Káva Arabica | Cena indexu S&P | Nové technologie | Základní pravidla obchodování | Spotřebitel | Jestřábí komentáře Fedu | Denní cyklus | Růst amerického dolaru | Bancorp | Ukončení války na Ukrajině | El-Erian | Obchodovaný instrument | Stock Composite Index | Pochybnosti | Překoupeno | Světová válka | Nákup indexu S&P 500 | Kde a jak profitovali tradeři | Foreign Exchange | Španělský IBEX | CLM0 | Býčí výhled | Světové rezervní měny | Měna euro | Obchodní myšlenka | Princip obchodování | Akciová maxima | Patterny | Mini loty | Graf páru GBP/USD | Nástroj pro vstupy | Izrael | Outside Bar | Sell | NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Objem obchodů | Obchodování v pátek | Dodávky ropy | Dobrý výsledek | Pozice velkých hráčů | Saxo Trader | Princip proražení | Období vysoké volatility | Možnost zhodnocení | Ceny dluhopisů | Velká Británie | Intradenní obchodování | Úrokové sazby v USA | Extrémně silný dolar | Peer-to-peer | Pohyb kurzu | Roku Inc | Míra růstu HDP | Kamala Harrisová | Bull | Spolupráce | ASK cena | Růst akcií | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Těžba v USA | Deglobalizace | Challenge | Obrat trendu | George Soros | Dopad pandemie | Investovat do zlata | Spot Market | Technická recese | Americká centrální banka | Hlavní úrokové sazby v Rusku | Nordea | CME FedWatch | Technologické akcie | Percentage in Point | Klíčové události | Linie odporu | FiveThirtyEight | Ropný trh | Cena bitcoinu | Volatility | Investiční platina | COT indikátory | DailyFX | Blog | Devalvace rublu | Obchodování změny trendu | Ceny výrobců | Cenová volatilita | RebelsFunding.com | Profitabilní obchodní strategie | Ministr energetiky | Long | Vývoj hlavní úrokové sazby | Náklady na obchodování | Chování | Bullish | Vysoká volatilita trhů | Akcie s vysokými dividendami | Trendová linie | Cyklus růstu | Kontrakty | Hospodářské krize | Barrick Gold (GOLD) | Vybrané měny | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | iShares Core S&P 500 | Doji svíčky | Běžné spotřební zboží | Finanční společnosti | Evropská inflace | Investování a obchodování | Počáteční investice | Evergrande | Americké výrobky | Pokles bitcoinu | Lira | Býčí rally | Správci aktiv | Vývoj cen ropy | Avalanche | RoboForex | Technologický vliv | ETF fond | Intradenní analýza | Supreme Edition | Cyklus růstu americké ekonomiky | Prezident Trump | IUCD | Nigérie | Koruna | Geopolitická rizika | Technical analysis | Automobilka Renault | KRW | Farmaceutická společnost | Investiční portfolio | Spotřeba ropy | Prohlášení politiků | Zasedání centrálních bank | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | iShares IUCD.UK | Thyssenkrupp | AUD | Technické korekce | Plynovody | Globální poptávka | BETANDX.PL | Znalost měnových trendů | DJIA | Virtuální měna | Huw Pill | JOLTS | Inflace v eurozóně | Portál FXstreet.cz | Globální finanční systém | EUR kurz | Lockdowny v Číně | Zvýšený zájem investorů | Chicago Mercantile Exchange | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Vývoj měnového páru GBP/USD | Pohled na euro | Rally na akciích | Caterpillar | Gamma | Snižování úrokových sazeb v USA | Oslabování koruny | Contract for Difference | CNST | Cenové maximum | Kontrakt na WTI | Evropský statistický úřad Eurostat | Pohled na zlato | BOS úrovně | S&P500 | Zdravotní péče | Globální ceny ropy | Expanzivní měnová politika | Raketový útok | Čínský koronavirus | Changpeng Zhao | NASDAQ Composite vs. NASDAQ 100 | Meziroční růst | Olympijské hry | Hladiny podpory | ETF SPY5.UK | Slevové akce | Cvičení | Commodity Futures Trading Commission | Schlumberger | Treasuries | GlassNode | GME | Investiční tituly | Měnová instituce | Akciový býčí trh | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | Downing Street | Oslabení eura | Ukončit obchod | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | OIL.WTI | Nový týden | Derivát | Baidu | Pozornost trhu | Přehřátý trh práce | Globální ekonomiky | OKEx | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Směnný kurz | Trh | Sezónnost | Barel ropy | CHFJPY | Medvědí trendy | Jak investovat na burze | Obavy ze ztráty | Co je to formace Engulfing | Index výrobní aktivity | Německý DAX30 | SAE | Indikátory na TradingView | Siemens (SIE) | Společnosti z technologického sektoru | Digitální aktiva | Americké dolary | Kapitálové strategie | Makroekonomické události | Zkušenost | Cena MATIC | Držitelé ETF | Columbia Threadneedle | Akcie Schlumberger | Bankovní úvěry | Portfolio manažer | MSCI | Friedrich Merz | Ropné trhy | Výroba v Německu | NextEra Energy (NEE) | Výkonnost zlata | Rezistenční zóna | Zdroje energie | Problémy se zásobováním | Nákupní párty | Utilities ETF S&P 500 | Zpomalení globální ekonomiky | Riziková averze | Počasí | Sell-off akcií | Dvojitá investice | Dragon | Ruská invaze na Ukrajinu | Radar Tradera | Prop společnosti | Retailoví investoři | Past na býky | Tři bílí vojáci | Průměrné mzdy | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Falešné signály | PLUG | Pověst | Jak začít obchodovat s indexem NASDAQ (US100)? | Kurz CAD | Řecká krize | Dollar Index | Open | Non-Commercials obchodníci | Fundovaný účet | Země EU | Bank of Canada | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Představitelé Fedu | Pandemie koronaviru | Ceny zlata na spotovém a futures trhu | Ceny plynu | Společnost Broadcom | ECB sazby | Ukončení carry trade | Inkasovat zajímavé zisky | Náhoda | Výhled eura | The Washington Post | Konference FOMC | GBP/CAD | Rozdílové smlouvy | Počáteční kapitál | Dodávky a cenu plynu | Swapové body | Dot plot | Kolísání měn | Měnová stimulace | S&P 500 ETF iShares | Index | Vydělat na Bitcoinu | BOJ Kazuo Ueda | Kontraindikátor SSI | Fáze konsolidace | Zisky nad inflací | Dlouhodobý růst | Studie | Bollingerova pásma | Reálné úrokové sazby | Vice | Prolomení pod support | ETF BSPXPL.PL | iShares IUUS.UK ETF | Vyšší náklady | Obchodování spreadů | Nové trendy v odvětví | Donchian Channel | AUD/JPY | Krátkodobé investice | Price Action obchody | Huobi Futures | Střední cena | Cena stříbra | Akcie Digital Turbine | Nejlepší doba k zahájení obchodování | Dolar roste | Slippage | Nové letošní maximum | Posoudit stav trhů | Medvědí tlak | NYSE: SNAP | SaxoStrats | Zpomalení v Číně | Rezervní měny | Období nejistoty | Elektřina | MMF | Kondice ekonomiky | Klesající trend | Jakub Kovařík | Vývoj ceny stříbra | Obchodní bilance eurozóny | Zobchodovaný objem | Letošní maximum | Parlamentní volby | Zpřísnění měnové politiky | Break of Structure | Zlaté rezervy | Eura | Penzijní fondy | Terminál | Grafické karty | NED25 | Komise | Společná měna | Invesco EQQQ NASDAQ 100 | Pojištění vkladů | Nejistoty | Participace | Crowdstrike Holdings Inc | Pipy | Rezistentní pásmo | Obchodníci na burze | Rovnováhy | Formace medvědí Engulfing | Trumpovy vlády | Pozitivní zpráva | Historické maximum | Energetický regulátor | Tržní kapitalizace | Technické nastavení | Pokročilé nástroje | Plán obchodování EUR/USD | Dolarové likvidity | Akcie Airbnb | Bílý dům | Jednoduché tipy | Kapitál | Fungování | Ropa Brent | Zvýšení dluhového stropu | Vývoj ceny ropy WTI v USD | Celkové riziko | Vysoké contango | Nový rekord | QDVE | FinTech | Posílení | Index KOSPI | Devalvace | Jednání ECB | Britská premiérka Liz Trussová | Trh v rovnováze | Rijád | Forward Outright | Britský akciový index FTSE 100 | ETF trh | Petr Plecháč | Přechod na plovoucí směnné kurzy | Agentura Reuters | Vychýlení kurzu | GBP/JPY | Inflace PCE | Oblast vysoké likvidity | Obiloviny | Reakce eura | Podmínky na trhu | Skupina OPEC+ | Projev Jeroma Powella | Institute for Supply Management (ISM) | Ekonomika Evropské unie | Dobré obchodní příležitosti | Společnosti | Online zpravodajství | Obchodní války mezi USA a Čínou | Obavy z brexitu | Rok 2020 | Rekordní ceny | HDP ve Spojeném království | Údaje o inflaci | Depreciace | Snižování inflace | Dopad covid-19 | Metalpha | Federální rezervní banka | Majitel | Bankovky | Těžba OPEC | Cla USA | Negativní dopad | Největší společnosti v indexu | Blue chip | Velká velikost pozic | Traderka Kathy Lien | Euro včera | Rada guvernérů | Intraday | Market Data | Hospodářský výsledek | Čínská poptávka | S&P | Regulátoři | Margin | Samostatná obchodní strategie | Hamás | Měny s vysokým výnosem | Šéf centrální banky | Obchodní signál | Polský zlotý | Český běžný účet | Brokerská společnost | Robo poradce | Index novozélandského dolaru | Barometr výkonnosti | Unie | RebelsFunding | Omezení dodávek | Bezpečného útočiště | Poptávka po kovech | Utilities ETF | Admiral Markets Forex Kalendář | LPR | Pokles důvěry | Hodnota jednoho pipu | Obchodování na finančních trzích | Inflace ve Spojených státech | Psychologické hladiny | Zvýšení inflačního cíle | Důvěra investorů | Hang Seng | Politická rizika | Základy obchodování | Devizové trhy | Členství v NATO | Americká mincovna | Sázky | Web Trader | Komise v přenesené pravomoci (EU) | ETF S&P 500 iShares IUCM | Přehřátí ekonomiky | UCITS | Čas na investování | Kurz dolaru | Uložení finančních prostředků | Narušení dodávek | Akciové indexy | Akcie Amazon | Překoupené zóny | Cenový graf Snap | Začátek výrazného poklesu | Kryptoměnový sektor | Falešné průrazy | Očekávání úrokových sazeb | Výrazné ztráty | Markantní zlevnění | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Komoditní index | Shell | Vysoká inflace | Jak fungují státní dluhopisy | Americké měny | Ropné zásoby | Ekonomický kalendář | Výhled pro GBP/USD | Current Legacy Reports | Tržní podmínky | Soukromý sektor | Střadatelé | Bernie Sanders | Domácnosti | Ekonomické aktivity | Britský premiér | Shazování peněz z vrtulníku | Japonské ministerstvo financí | Fundamentální zprávy | Mário Centeno | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Americké státní dluhopisy | Stop příkazy | Strategické možnosti | Obchodní napětí | OPEC & Friends | CNDX | Kurz liry | Úroda | Wall Street Journal | Zóny supportu a rezistence | Akcie Waste Management | Přeprodaný trh | Inovativní řešení | Prudké oslabení | Kryptoanalytik | Day-tradeři | Swing | Poptávka po kryptoměnách | IEA | Ekonomický vývoj | Nové peníze | Anglie | Spot FX | Příliv bitcoinů | Delaware | Vývoj zlata | IRS | Měkké komodity | Omezené riziko | Zpráva o vývoji inflace v USA | COT reporty | Reakce trhů | Vývoj ceny eura | Backtestování | Obchodní aktivita | Index Standard and Poor's 500 | Cboe VIX | CoinDesk | Francine | EUR/GBP | Kapitálové požadavky | Vývoj inflačních očekávání | Asie | Výjimečný stav | Jiné zajištění | Manažeři hedgeových fondů | Opce živě | Marathon | Investoři do bitcoinu | Vyznačené rezistence | Rekordní hodnoty | Leva | Datum dodávky | Vývoj těžby surové ropy | Evropský statistický úřad | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Reverzní patterny | Stablecoin | Poptávka po ETF | Dlouhodobé investování | Nejvyšší cena | BREAKING | Směnárny | Sell-off | Největší burza na světě | Index Stoxx 600 | Obchodování s indexem NASDAQ | Jednoduché tipy pro začátečníky | iShares IUCM.UK | Poměr rizika a zisku | Fiskální plány | Kolaps těžby v USA | Hypoteční zástavní listy | Buy Stop | Ceny Bitcoinu | Odvetná opatření | Invaze | Everquote Inc | Pokračování vzestupného trendu | Varianty koronaviru | Wealth and Trading | Doba platnosti příkazu | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Obchod na Forexu | Futures trhy | Slabá čísla | Joachim Nagel | Řízení rizika | Velké zisky | Ideální čas | Rozhodnutí japonské centrální banky | Strategie skalpování | Fed dnes | Medvědí Engulfing | Ceny domů | Budoucnost | Termínové kontrakty | Největší hráči | Krypto CFD | Inflace zpomaluje | Omezení produkce OPEC | Peněžní tok | Pokles ceny | Cukr | Rady expertů | Formace býčí Engulfing | Hospodářská katastrofa | Republikáni | Virus | EPFR Global | Pokračující pokles | G7 | Kartel OPEC | Cenová minima | Nejnovější údaje | Kakao | Evropští regulátoři | KOL | Znalost | Zajištění proti riziku | Long pozice na US500 | Analytika | Oddělení forexu | IUUS | Komise pro cenné papíry a burzu | Saxo Capital Markets | Významné fundamentální zprávy | Index Hang Seng | Kurz koruny | Dluhové problémy | Obchodování NASDAQ | Moody's | Enlivex Therapeutics Ltd | Citron Research | Akcie Adobe (ADBE) | Korekční obchodníci | Krátkodobé strategie | Globální měny | Přesné pozice | AA | Omán | Sektor služeb | Investiční plány | UK100 | Case-Shiller | Měnový pár USD/TRY | Co obsahuje COT report | Vliv na ekonomickou stabilitu | Vzdělávací webináře | Představitel ECB | DAX 40 | Option | Čínská cla | Regulace kryptoměn | NASDAQ: EVER | Záporné ceny | Americké produkce | OpenAI | BoE Andrew Bailey | Úterní zpráva | Neutrální výhled | Rovnováha na trhu | Eskalace | Přehled o dění na světových burzách | Průměrné hodinové mzdy v USA | Gilead Sciences | NAFTA | Akcie Amazon (AMZN) | Bezpečné indexy | Prodej akcií | Obchodování s indexem | Riskovat svůj kapitál | Medvědí Engulfing (pohlcení) | Prudká inflace | Hazard | IBEX 35 | NatWest | SaxoTraderGO | XAU/XAG | Altcoiny | Automobilový sektor | BNP Paribas | Medium Term | Kótování | Pip kalkulačka | Časové omezení | Obchodní přístup | Česká koruna | G10 | Statistické údaje | TLTRO | Brokers | Vlna koronaviru | Opční právo | Rozdíl úrokové míry | Světové centrální banky | Insider informace | RSI indikátor | Wedge | Twitter | Benzín | MIFID | Podnikatelé | Nové trendy v odvětví technologií | Sazby v Austrálii | Obchodní strategie bottom fishing | Akciový index | Bývalý prezident | Hotovostní prostředky | Britský trh práce | Pozornost | Formace pohlcení | Japonské úřady | Implikovaná volatilita | Program QE | Investiční poptávka | Koronavirové lockdowny | Makroekonomická data | StopLoss | Index Nasdaq Composite | Reakce při výběru likvidity | Index výroby | Fiskální politiky | Tvrdé sankce | Protest | Investice do akcií | Vstup do pozice | Produkty s pákovým efektem | Nákup kontraktu Henry Hub | Národní asociace obchodníků s cennými papíry | Finanční sektor S&P 500 | Malí spekulanti | Bloomberg Dollar Spot Index | Začít obchodovat | Historický okamžik | Švýcarská centrální banka | Surové ropy | Opční burza | Ahold Delhaize (AD) | Energetický sektor | Elektromobily | NOK/SEK | Závislost | Zlaté fondy ETF | Úsilí | Seasonax.com | První support | Japonské společnosti | Meziroční míra inflace | Optimalizace obchodních strategií | 200denní klouzavý průměr | Pravděpodobnost úspěchu | Měny rozvíjejících se zemí | Zvolený americký prezident | Snižování úrokových sazeb | Range | Gamble | Ekonom ECB | Potvrzení prodejní reakce | Maloobchodní tržby | Bohatství | Zahájení obchodování NASDAQ | Zisk společnosti | Stratégové | Ifo | Net long | Zájem kupců | Dynamika trhu | Dow Jones Industrial Average | Červnová inflace | Offshore | Pohyb kurzu EUR/CZK | Míra úspor domácností | ATR | Akcie NextEra Energy | Úroveň rezistence | Menší investoři | Akcie Waste Management (WM) | Conference Board | Futures kontrakty | Slabý brazilský real | Ředitel společnosti | Příležitost ke vstupu | Zajímavý trend | Rumunsko | Zboží z Mexika | RRR | Bureau of Labor Statistics | Američtí investoři | Německý index DAX | Inside | At best order; at market order | Náklady | Zavádění cel | Signál do short | Úvěrové podmínky | Oblasti rezistence | Realizace zisku | FORANGE | Investoři se strategií | Cena ropy dnes | Ruské obcházení západních sankcí | MXN | IBEX | Investice do stříbra | Pozornost obchodníků | Index nákupních manažerů | Závislost na dolaru | Restriktivní politika | S&P 500 ETF | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Softwarová společnost Microsoft | Velikosti pozice | Vývoj mezd | Exercise | Aligator | Ripple | Americká měna | UMA | Vysoká volatilita | Další růst | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Zvýšení dluhového limitu | Statistický úřad | Cenový graf Apple | Australská vláda | Webináře | Coinbase | Dovoz z Mexika | Americké depozitní akcie | Nastavení měnové politiky | Pojistka proti inflaci | Technická formace | Analýza sentimentu | Hladiny rezistence | Globální finanční krize | Jednání mezi USA a Čínou | Růst vývozu | Předpověď pro GBP/USD | Salvador | Očekávaná data | Obchodní pozice velkých | Bitcoin | Dluhopisy | Indikátor | Zboží dlouhodobé spotřeby | OKX | Počet žádostí o podporu | Kurz libry | Deliveroo | Člen bankovní rady | Pohyb trhu | Poptávka | Ceny výrobců v USA | Primární trend | Nio | Cena zlata dnes | Kov | Krize v oblasti nemovitostí | Býčí trh pro euro | EUR/RUB | Mario Centeno | Chytrá portfolia | Králem bude hotovost | Balance | Nejziskovější | Řetězec | Coin Metrics | Pandemický program | Obchodní výsledky | Bitcoin (BTC/USD) | Vývoj ceny zemního plynu Henry Hub | Saxo | Hang Seng Tech | Ceny zemního plynu | Burza NASDAQ | Obchodní hodiny NASDAQ | ISM index | Nižší minima | Cla na dovoz | Klaas Knot | Šíření viru | Marks & Spencer | OpceŽIVĚ | Akcie Apple | Stanovená cena | ITA40 | Potvrzení obchodních signálů | Regrese | Investiční služby v EHP | Podílové fondy | Akciový index DAX | Nissan Motor | Základní měna | Vysoké inflace | Vývoj kurzu eura | Hlavní investiční analytik | Vyšší úroky | Nákup akcií | Kryptopeněženky | Růst výnosů dluhopisů | Oslabení forintu | Neschopnost trhu | Nákup bitcoinu | Slušný zisk | Pravidla obchodního systému | Postavení USA | Trumpovo vítězství | Nárůst výnosů | Epidemiologická situace | Odpor | Připojení Kanady k USA | Makroekonomická zpráva | Jak na COT report? | IUES | US500 CFD | Nacenění kontraktů s dodávkou plynu | Research | NYSE: MS | Rollback | Kolísání cen | Akcie HP | Hladomor | Data o inflaci | Společnost OpenAI | Moskva | Vítězství Trumpa | Medvědí pohled | Shell Plc | Závazek | JPMorgan Chase | Insider trading | Emise dluhopisů | Eia.gov | Klesající trendová linie | Futures Only | Burza kryptoměn | Formace technické analýzy | Video | Výhled pro trh | Marketingová komunikace | Ontario | Zásady money managementu | Singapurská společnost | Cena palladia | Zahájení aktivního obchodování | Ministr zahraničí | Hlavní měnové páry | Technologický index Nasdaq | Průraz na nižší hodnoty | Zpomalení hospodářského růstu | Síly trendu | Dominance USD | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Schválení prvního bitcoinového ETF | Cíl růstu HDP | Burzovně obchodované fondy | Vstup do dlouhých pozic | Obchodování na měnových trzích | Očekávání trhu | Patria Online | Buy-and-Hold | Futures na platinu | Tržní reakce při výběru likvidity | Technologické giganti | Spekulativní kapitál | ECB Philip Lane | Směřování trhů | Tlak na USD | Obchodovat | Constellation Pharmaceuticals | Propad kapitálu | Americké indexy | Historická minima | Digitální zlato | Zpochybnění voleb | Reporty Amerického ministerstva zemědělství | Obchodníci | El Salvador | Efektivní obchodování | Chladná zima | Grónsko | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Rostoucí trendová linie | MSCI ACWI | Velikost obchodního kapitálu | Fibonacci | Kryptotrh | NASDAQ: ENLV | EUR/KRW | Norsko | Finance | Greta Yuanová | S&P 500 CSPX.UK | Rozpočtové deficity | Krize v USA | Zlevnění zemního plynu | Společnost Admirals | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Silicon Valley | Přehnané sebevědomí | Růst úrokových sazeb | Růst akciových indexů | Skupina OPEC | Zlatý kříž | Nákup komodit | Technická rezistence | Obchodování forexu | Platformy | Equity | Riziko korekce | Prezident Donald Trump | Odkup akcií | Zvýšené úrokové sazby | Hospodářské škody | Index DXY | Volatilita na JPY | Pár EUR/USD | Částečný odprodej | Změny ceny | Dlouhé (long) obchodní pozice | Analytici | Indická rupie | Koncentrace | Trh práce v USA | Čistý zisk | Růstové trendy | UTC | Dividendový výnos | Aukce | Výkyvy cen | Alphabet (GOOGL) | Cenový graf | Support mění na rezistenci | Problémy | Salesforce (CRM) | Saxo PDF | Růst měnového páru | Vývoj války | Dezinflační trend | Michael Burgess | Harrisová | Kotace BTC | Cenový index | Demand zone | Zkoumání více časových rámců | Bank of New York Mellon | Výzva | Index PMI | Investice v zahraničí | Stres | Kandidáti | Odborníci na kryptoměny | Stříbro | Globální fintech | Volatilní aktivum | Býčí Engulfing (pohlcení) | eXchange | Vyplácení dividend | Vývoj naplněnosti zásobníků s plynem | Poptávka po dolaru | Celní válka | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Zájem o dolar | ETH/USD | Měnové spekulace | USO | Finanční instituce | Výrazné pohyby | Internet of Things | NYSE: DAL | Futures trading | Růst eurozóny | Obchodník s ropou | Prostor pro další růst | Pandemie | Krátkodobý kapitál | Prostor pro pokles | Preferované akcie | FRED | Vyšší sazby | Vývoj obchodní bilance | Administrativa prezidenta Bidena | Menší úrok | ANZ | Kanadský dolar | Axsome Therapeutics | Prezidentka Christine Lagardeová | Tlak na růst inflace | DIESEL | Tržní korekce | Výhled USA | Pokles cen | Kurz pro začátečníky | Technický pohled | Investiční banka Goldman Sachs | Trh NFT | Hodnotová obchodní strategie | Měnové intervence | Ropa | Spekulativní investice | renDOGE | Depozitní úrokové sazby v eurozóně | Prolomení oblasti | Bankéři | Monetární politika | Indikátor CCI | Certifikáty | Embargo EU | Manažerka | Obchodovat S&P 500 | Bitcoinist | Akciové ceny | Nastavení depozitní úrokové sazby | Short squeeze | Platný pattern | Investice do ruských aktiv | ETF | Vývoj běžného účtu platební bilance | Pěstování kakaa | Mohamed El-Erian | Větší pokles | Deutsche Bank | Vstup do trhu na close | Pozitivní komentáře | Commodity futures trading | HealthCare | Klouzavý průměr | CLEO.one Optimizer | Litecoin | Obchodujte americké akcie | Nadměrné obchodování | Lineární regrese | Poptávka po zlatě | Firma | 100 největších kótovaných | Společnost MicroStrategy | Iniciativa | CFD DAX30 | Worldcoin | Omezení těžby | AMZN.US | Komerční banka | Přístup veřejnosti | Kryptoměnové produkty | Směr trendů | Časová hodnota | Pokles nezaměstnanosti | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | EUR USD | EUR/BRL | Shiba Inu | Opční termínové kontrakty | Korelace měn | Byznys | Zasedání Bank of England | Futures na americké akciové indexy | Short pozice | Naplněnost zásobníků | Barclays | Obchodování s Bitcoiny | NYSE: MA | Akcie Pfizer (PFE) | ECB Christine Lagardeová | Janet Yellen | Zájem o bitcoiny | Bulharsko | Obchodování s komoditními futures | Úrokové sazby | Červnový kontrakt | Další kryptoměny | Fundamentální analýzy | Obchodníci s ropou | Futures na bitcoin | Největší světová burza | 3М | Intervenovat na devizovém trhu | Obrat v ideologii | Stop hunting | Krátkodobý výhled | Majors | AXSM | Vývoj hodnoty | Současné ceny | Managed Money | West Texas Intermediate (WTI) | Akcie Meta Platforms (FB) | Riziko poklesu cen | Ekonomický kolaps | Multi Time Frame Analysis | Tržní trend | Riziko skutečné stagflace | Úrovně rezistence | Spekulace na pokles | Agregátor kryptoměn | Evropský parlament | Zvolení Trumpa | SMA 200 | Ceny benzínu | Akcie Intel | Lekce forexového obchodování | Pokračování trendu | Krátké pozice (short) | Platforma | Spojené státy americké | Rozpočtové schodky | Signál k nákupu | Sledovaný bitcoin | COTTON | Bloomberg Commodity Index | Dolarové zisky | Akciové opce | Indexy PMI | Nákup ropy WTI | UBS | Obchodní poradce | Exponenciální klouzavý průměr | Kryptoprůmysl | Analytický tým | Zpomalení inflace | Ekonomové | Put option | Plánování | Bitcoiny | Depozitní sazby | Prohlášení | Hranice kanálu | Sebevědomí | Hodnota eura | Rady pro začínající | USA | Oslabování libry | Vývoj hlavní úrokové sazby v Rusku | Sledování vývoje | Jasná pravidla | NZD/JPY | Vysoká likvidita | Základní pojmy | Keystone XL | Spojené státy | Rupie | NZDUSD | Průmyslová výroba v Británii | Španělský IBEX 35 | Potenciál dalšího růstu | iShares Global Clean Energy | Technická korekce | Fondy ETF | Poskytování úvěrů | Vývoj inflačních očekávání v USA | Turecké měny | Marine Le Penová | Pozice v koruně | Ziskový obchod | SIE | Nezaměstnanost v EU | Zákonné platidlo | Růst HDP | Příznivé regulační prostředí | Volby | Futures na zemní plyn | Celosvětová poptávka po ropě | Jakub Hodan | Vaše obchody | Top/Flop | Objednávky | Overtrading | Zlatý kov | Ocelářství | Euro vůči dolaru | Příležitosti a rizika | Překoupené podmínky | Moving Average Convergence Divergence | Amazon.com Inc. | Nejlepší obchody měsíce | Začátek nové fáze | Nálada na trhu | Pohonné hmoty | Směr trhu | NYSE: T | Kalendář událostí | Sílící dolar | Stabilní příjmy | Americké ministerstvo zahraničí | Velmi volatilní | Podmínky obchodování | Ceny ropných kontraktů | Zvyšování úrokových sazeb | Napětí mezi USA a Íránem | Jak obchodovat | Sázka | Standardní odchylky | Záporné swap body | Obchodování pro začátečníky | Já Trader | Strategie nákupu | DAWN akcie | Kmen koronaviru | Největší zisky | Dnešní údaje | Konsolidace | Forward analýzy | Burze | Skutečný brexit | Vyšší cenová maxima | Král kryptoměn | Očekávání dluhopisového trhu | Japonská ekonomika | Scorecard | Futures na stříbro | Intervence centrální banky | Short signál na akcie | Cenová akce | Index volatility | Summit EU | Snížení úrokové sazby | Hodinové mzdy v USA | Západní investoři | American Petroleum Institute | Money management (MM) | Kurz USD | Ziskový potenciál | Úrokové sazby v Rusku | Konec trendu | Exekutivní příkaz | Oanda.com | Hospodářská výkonnost | Vysoká cena | Klesly akcie | Softwarová společnost | Zisky dolaru | Americká data | Kontrola inflace | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Role hedgeových fondů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Index PHLX | Signál k nákupu (buy) | Grayscale Bitcoin Trust | Trade Brokers | Historie | Faktor Trump | Výrobní aktivita | Vývoj | Obchodní hodiny NASDAQ (US100) | Zájem o riziko | Výnosy amerických státních dluhopisů | Finanční aktiva | Výnosy | Příznivé údaje | Hedge fond | Inside Bar | Futures Only reporty | Americké burzy | Komplexní analýzy | InstaForex Kurz pro začátečníky | Investování s LYNX | Cyklické akcie | Co je index S&P 500? | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Obchodní dohody | JBC Energy | Uchování reálné kupní síly peněz | Kolaps těžby | Euro posiluje | Klínové vzory | Zajímavé zisky | Býčí Engulfing | Vyhlídky americké ekonomiky | Hodnota dolaru | Nesoulad | Úroková sazba | EHP | Motto týdne | Opční dluhopis | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | Cena kryptoměny | NatWest Markets | Časový rámec | Sazby v eurozóně | Nákupy centrálních bank | Potenciální obrat trendu | Volatilní trhy | Dluhová krize | Dnešní kurz | Polkadot | AUD/NZD | Flag | Cena akcie AMC | Kalifornie | Elizabeth Warrenová | Engulfing pattern | LEND | Zasedání Rady guvernérů | BioNTec (BNTX) | Technologický index | Podnikatelská nálada | Počet obyvatel | Analytici Bank of America | Demokraté a Republikáni | Komoditní spread | Forex Expert | CSPX.UK | Očekávání zisku | Investiční poradenství | Býčí divergence | Forex zdarma | FxPro | Finanční ukazatele | Glassnode | Bitcoin Trust | Nové kryptoměnové produkty | Agentura Fitch | Yard | Nadhodnocení | Západní sankce | Konkurenceschopnost | Labouristická strana | Obchodovat do trendu | Výdaje | Ekonomické zpravodajství | Podnikání na kapitálovém trhu | Ropná zařízení | Corporate Governance | Prop Trading | Přehled o pozicích | Ceny drahých kovů | Místní centrální banka | Facebook | Americké akcie | VZLB | Posílení japonského jenu | Out of the money | Rychlý obchod | Pomerančový džus | Předchozí seance | Ruská centrální banka | Dow Jones | Zasedání České národní banky | Washington Post | Pracovní síla | Dílčí indexy | Opatření americké centrální banky | Americká centrální banka FED | Dnešní zasedání Fedu | Erdogan | Jádrová inflace v eurozóně | Nový americký prezident | Devalvace dolaru | Vítězství Donalda Trumpa | Rostoucí ceny ropy | Akcie Applu | Rolandas Juteika | TradingView | Sledovací akcie | Jaké jsou měnové trendy? | BRICS | Růst měnového páru GBP/USD | Růst americké ekonomiky | Šéfka ECB | USD GBP | Akcie Schlumberger (SLB) | iShares | Dnešní zprávy | Obchodní příležitosti | Ekonom Evropské centrální banky | Měny zemí G-10 | Medvědí trh (Bear market) | Cenové turbulence | Hewlett-Packard Company | Spotřebitelská důvěra v USA | Nasdaq (US100) | Vliv na ekonomiku | Prezidentský cyklus | Zlaté rafinérie | Inflační epizoda | Volatilní | Devizové rezervy ČNB | Šíření nákazy | Prognózovaní | Riziko ztráty | EUR/USD | Spolehlivost | BlockFi | Nízké sazby | Severomořská ropa Brent | Důvěra v kryptoměny | Zahájení obchodování | FAIR | Pin Bar | RRR (risk reward ratio) | Varování | OSN | ETF Grayscale | Nová fáze | Intervence | Sky News | Komoditní fondy | Konflikt na Ukrajině | Světové produkce | Trh s kryptoměnami | Spoustu peněz | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Traderka | Spotřebitelská důvěra | R Trader | USD za tunu | Investiční doporučení | Bank of Singapore | Čtyřhodinový graf | Obchodní model | Další vývoj | Obchodovat S&P 500 (US500) | Držení akcií | Dnes zveřejněná data | West Texas Intermediate | Snížení úroků | Kryptoburzy | Downtick a uptick | Halving | Izraelská vláda | Investice do akcií NASDAQ | Strach z inflace | Recese v USA | Edward | Nejvyšší rating | Měnové politiky | G20 | Cena kryptoměny ethereum | Porsche | Finanční služby | Události z minulosti | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | LEAPS | Potvrzení pro vaše obchody | Odvětví | Američtí politici | Euro vůči americkému dolaru | Signály přeprodanosti | Cena SOLANY | Onemocnění | Akcie Amazonu | Vítězství prezidenta | Předstihový ukazatel | cftc.gov | Rok 2025 | Ceny nemovitostí | Aktuální cena zlata a stříbra | Objem obchodování | Dánové | Aktuální situace | Geopolitické události | Correlation Matrix | Kvalitní akcie | Ekonomické sankce | Technické nástroje | Euro Pacific | USD graf | Fintokei | Klíčové zasedání | Koronavirus | Obchodní strategie následování trendu | Nevýhody | Rekordní pokles | Míra nezaměstnanosti v Německu | Manufacturing | Vývoj ceny palladia v USD | Wise | Zvedání úrokových sazeb | Pád bitcoinu | Rozhodnutí o sazbách | Kurz NZD | Zisk z dlouhé pozice | Medvědí vlajka | Prezidentství Donalda Trumpa | Měnový výbor | Příjmy z ropy | Nákupy komodit | Nejlepší technologické akcie | Dedolarizace | Výdělky | Nákup put opce | Wealth and Trading (EHP) | Vývoj produkce | Uvolnit měnovou politiku | Potvrzení formou nákupní reakce | KfW | Sazby centrální banky | Index britské libry | Můj trade | Potvrzení bullish trendu | Ekonomická situace | Signál pro býky | Round turn | Index kanadského dolaru | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | Klesající úrokové sazby | Prezident Erdogan | Bankovní vzdělání | Průraz trendové čáry | Celkový stav ekonomiky | NextEra Energy | Růstový potenciál | Křížové měnové páry | Vývoj měnových kurzů | Dna | FOMO | WhatsApp | Ceny akcie | Možnost vzniku falešného průrazu | NYSE: HPQ | Umělá inteligence | Impulzivní pohyby | BSPXPL | Centrální bankéři | CNY | Trh se zlatem | KOSPI | Británie | Poptávky po dolaru | Japonský ministr financí | Index FTSE 100 | Kryptoměnoví nadšenci | Currency trading | Jak se stát lepším investorem | Futures na sojové boby | Automatické backtestování | Dosáhnout zisku | Dluhopis | Americká administrativa | Tržní cena | Filadelfský Fed index | Americké vládní dluhopisy | Tým Capital.com | Obchodní jednání | Aktuální volatilita | Rezignace | Bilance ECB | Starý kontinent | Čínské indexy | Výsledek referenda | Signál do short pozice | Zavírání pozic | Fair Value Gap | Vyšší časové rámce | Akcie Deutsche Bank | Rolování kontraktů | Vítězství | Investiční strategie | Výprodejová cena | Prodejní příkazy | Bezpečný přístav | Zhodnocení situace | Výnosy USD | Částečný úvazek | Digital Turbine | Trend je tvůj přítel | Riziko deflace | Heatmap | Airbus (AIR) | Akcie prodejců spotřebního zboží | Nabídková cena | Americké statistiky | Maržové požadavky | Denní cykly | Apple (AAPL) | Nejsilnější růst | Nejlevnější challenge | Net-long | XAG/USD | Styl obchodování | Skokové posílení eura | Odliv kapitálu | Formace medvědí pohlcení | Veřejně obchodované fondy | Co je to COT report? | OTM | Christopher Waller | Pokles USD/JPY | Short pozice na US500 | iShares IUUS.UK | Miliardy dolarů | Obchodní kalkulačka | AI | ADP | Odvětví v ekonomice USA | Index cen nemovitostí | Profesionální investoři | Zástavní listy | Kurzové zisky | MT5 Supreme Edition | Ceny dolaru | Futures na americké indexy | Druhá vlna pandemie | Silný trend | Obchodování eura | Platforma eToro | Přeprodané zóny | Klidné obchodování | Dopady pandemie | Dolarový pár | Status bezpečného přístavu | Nedostatek zboží | Tolerance k riziku | Revolut Securities Europe UAB | Vládní výdaje | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Dividendová sezóna | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Akcie ropy | Hlavní komanditní společnosti | Hledání podhodnocených akcií | Odolnost ekonomiky | Složení indexu NASDAQ | Obilí | Prezidentské volby | Obchodní myšlenky | Světové měny | Ochrana proti inflaci | Cenové pohyby | Změny úrokových sazeb | Cenový vrchol | Překážky | Nákupní aktivity | Sankce vůči Rusku | Michal Uma | Smart Money (demand zone) | Obilné trhy | Propad ceny | Tisková konference | Kde je likvidita | Non-Commercials | Bankovní systém | Základy obchodování opcí | Forexoví obchodníci | Intradenní strategie | Trader Tomáš | Platební bilance | Marže (margin) | Omezení profitability | Růst mezd | Prezident ECB | CitiFX | Agentura Moody's | Dovozní clo | Soudní dvůr | Lululemon Athletica | Zemědělství | Komoditní index DJ-USB | Automobilka | Výsledek voleb ve Francii | Break/Even | Snížení inflace | Poměr cen | Technické indikátory | Růst cen nemovitostí | Fair Value Gap (FVG) | Nasdaq Futures | Posilování koruny | Platina | Ford Motor | Nákupy dluhopisů | Sazby | Manažeři | Obchodní pozice | Pořízení challenge | Hlavní ekonom | Inflační situace | Cenový graf Facebook | Evropské maloobchodní tržby | Lufthansa | PMI ve výrobě | Pozorování | Patria | Tipy pro obchodování GBP/USD | Cenový skok | Změny v ekonomice | Pohled na trh | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Robustní optimalizace | Otevření obchodu | Bias trhu | České koruny | Margin (marže) | iShares QDVE.DE | UBS Global Wealth Management | Hlasování v Senátu | Komise v přenesené pravomoci | Zvýšení produkce | Vývoj akciového indexu | Zprávy o trhu | NASDAQ: SRNE | Jak profitovali tradeři | Akcie Moderny | Vítězství Joe Bidena | Úrok | Nacenění kontraktů | Investovat | Hlavní kryptoměny | Commodity Channel Index | Komoditní | Rekordní maxima | Trumpova opce | Přehřátý trh | Cena severomořské ropy Brent | Supportní úrovně | Formace medvědí | Otestování rezistence | Tesla Elon Musk | Vývoj ceny zlata v CZK | Evropská data | Členka Rady guvernérů | Nerozhodnost | Curve fitting | CLK0 | Technická situace | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Mezinárodní agentura pro energii | Snížení úrokových sazeb v USA | Ether | Trading Floor | Denní příkaz | Největší kryptoměna | Hotovost | Průmyslové objednávky | BNTX | Wise Origin Bitcoin Trust | Investiční fondy | Regulátor | Vstupovat více obchodními příkazy | Druhy akcií | Obchodní dohoda | Ottawa | Boj s inflací | Úspěšné obchody | Berlín | Renault | Raghuram Rajan | Průzkum | Three Black Crows | Federal Fund Rate | Firmy | Trojúhelníkové vzory | Držení akcií a ETF | TARP | Automatické obchodní strategie | Páka | Lepší výkonnost | Medvědí divergence | Cenový graf Axsome Therapeutics | MRNA | Michael Saylor | Michaël van de Poppe | Ceny zemního plynu Henry Hub | Zvýšení mezd | Nespokojenost | Budoucí vývoj | Stratég Saxo Bank | Nálady investorů | Cena zlata dnes online | Úrokové sazby 3M PRIBOR | BSPXPL.PL | Celkový sentiment | Dlouhé pozice u akcií | HDP Německa | Index výrobních cen | Růst cen ropy | Panika | Potlačovaná poptávka | Murray | Promeškané příležitosti | Zajištění | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | Vývoj poměru ceny zlata a stříbra | BID cena | Býčí trh (bull market) | Trading Forexu | Prodeje státních dluhopisů | Technický nástroj | Trades | Akcie Porsche (PAH3) | Regulační prostředí | Zájem investorů | Životní náklady | Cena ropy brent | Práce z domova | Obchodovat s indexem NASDAQ | Západní firmy | Vyšší ceny | DAX30 CFD | Pablo Hernández de Cos | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Zasedání Bank of Canada | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | Bitcoin (BTC) | Ekonomické podmínky | Kroky centrálních bank | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Smart Contracter | Růst cen komodit | Repo sazby | Nakupovat švédskou korunu | Hypotéza | Investice do platiny | Odhady ekonomů | Dlouhodobé investice | Asijská opce | Výkonnosti amerického akciového trhu | Obchodování oblíbeného akciového indexu | Index CRB | Commitments of Traders (COT) | Oslabení měny | Pokračování rostoucího trendu | Šílenství měnové politiky | Inflace ve Velké Británii | Omezení stimulů | Představitelé americké centrální banky | Globální ceny | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Automatické obchodování | VDX | Cenový graf Roku Inc | Moje obchody | Připojení Kanady | Komoditní spready | Výsledky společnosti | Argentina | Brokerské společnosti | Broker (makléř) | Lend | Investování | Průmyslové sektory | Fed | Nonfarm Payrolls | Index spotřebitelské důvěry | Americká ministryně financí | USD/RUB a USD/TRY | Nejbližší support | Maďarský forint | Celý obrat | UBS Global | Čekající příkaz | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Vliv na investice | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | NASDAQ 100 | Forwardy | EUR JPY | Akcie Lyftu | Rozpočtový deficit | EQQQ | Nákup kontraktu | Americká WTI ropa | Outright forward | Boris Johnson | Účastníci trhu | Marže obchodníků | Americká opce | Kevin McCarthy | Prodejní signál | Porovnání vývoje cen ropy | Celosvětová poptávka | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Čtení tržního sentimentu | Ratingová agentura Fitch | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Pohyby směrem dolů | Počet nezaměstnaných v Německu | Nižší časový rámec | Hry | Dílčí index | Obavy o snižování produkce | CORN | Akcie bank | Denní kalendář událostí | COIN | Zadluženost | Invesco EQQQ NASDAQ 100 UCITS | Trading Central | Rivian | Trhy | Rozvaha ČNB | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Banky v eurozóně | Rychle rostoucí ceny | Projev šéfky ECB | Emerging markets | Rostoucí ceny nemovitostí | Fluktuace | Aktuální cena akcií | Nejbližší rezistence | Ren Project | Představitel Fedu | Potencionální zisk | Tým RebelsFunding | Monero | Aktuální stav | Překoupení | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Ceny dobytka | APPS | Načasování snížení úrokových sazeb | Ceny futures kontraktů | FTSE | Významné úrovně | Adrian Wang | Řízení měnových trendů | Akcie Commerzbank | Nedostatek surovin | Vývoj USD | Náměstek ministra financí | Vyšší riziko | Cena dogecoinu | Průrazové svíčky | Mark Zuckerberg | Německý ústavní soud | Tempo růstu britské ekonomiky | Volné hotovostní prostředky | Cena indexu | Měnové trhy | Přehled o dění | Kurzy měnových párů | Oscilátor | Forex zpravodajství | Spread v nastavení úroků | OTC Bulletin Board | Pokračování rally | Online obchodování a investice | NASDAQ: GOOG | Rizika | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Silný pattern | Mártiňš Kazáks | Americký dolar vůči japonskému jenu | Nejlepší čas na investování | Rada ČNB | Žlutý kov | Počet kupujících | Dealer | Varování před riziky | Eurozóna | Globální standardní průmyslové klasifikace | Portugalsko | Horší data | Investiční rozhodnutí | Vývoj měnového páru USD/RUB | Commitment of Traders | Fond | Denní obchodování | Eskalace obchodní války | Koupit bitcoin | ISM | Vega | Správný odhad | Dlouhé pozice (long) | Přicházející recese | Indikátory technické analýzy | Dlouhá pozice na NASDAQ | Zvýšení volatility | Úrokové diferenciály | Restrukturalizace | Nadbytek ropy | Počet bankrotů | Odvětví technologií | Ekonomická nálada | Globální trhy | Zpřísňováním měnové politiky | Měkké přistání | Dividendová obchodní strategie | Obchodujeme | Vliv na mezinárodní obchod | Pesimistické scénáře | Zisky rafinérií | Fitch | Pšenice | Konfluence faktorů | EURCAD | Postavení dolaru | Velmi rychlý obchod | Index Hang Seng Tech | Americké banky | Depozitní úrokové sazby | Pivotní body | Dluhopisový trh | Zamítnutí nižších hodnot | Peter Schiff | Zpomalování inflace | Sociální trading | Nákup eura | Ukazatel volatility | IPO Coinbase | Jak začít obchodovat S&P 500 | Úspory | Ceny niklu | Poptávka po bitcoinu | Futures na ropu | Bitcoin a další kryptoměny | Kalendář ekonomických událostí | Obchodování krypto | Akcie NextEra Energy (NEE) | Dánsko | iShares IUES.UK | Investování v zahraničí | Velcí hráči | Generativní AI | Philip Lowe | Velmi silný support | Vlastní kapitál | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Obchodování měnových párů | Řízení peněz | Kyjev | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Fundamentální základ | Risk Reward Ratio | Adobe (ADBE) | Konfluence | Energetické společnosti | Stanislav Kostyukhin | Ministr obchodu | Optimalizace AOS | Hodnota akcií | Rostoucí mzdy | UCO | xStation 5 | Oblasti umělé inteligence | Sláva | Kontrakty na sójové boby | Představitelé centrální banky | Měnový kurs | Pozice na EUR/CZK | Zasedání centrální banky | Vysoké ceny | Ekonomiky EU | Domino efekt | Trading Station | Obnovení růstu | Investment Banking | Zahraniční měny | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Britský FTSE | Růst ekonomiky | Turtle Trading | Stagflace | Prodej bitcoinů | Renminbi | Ředitelka | Obchodování se státními dluhopisy | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Růstové faktory | Cenový vývoj | Nissan | Silné inflační tlaky | Blockchainy | Akcie Moderna | Orsted | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | TradingEconomics | Prodejní opce (Put option) | Cenu plynu | Horizontální linie | Průměrná míra inflace | Žádosti o podporu | Černý pátek | Mojmír Hampl | Proč investovat | Kartel OPEC+ | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | SILVERJUL20 | Chuť k riziku | Rizika globální | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Dlouhodobý růstový trend | Federální rezervy | Húsíové | Velmi volatilní aktivum | Obchodování USD/JPY | Americké akciové indexy | Cena kávy | Nadhodnocené akcie | Klesající dominance | Holubice | Kanadská centrální banka | Americký kongres | Akcie Pfizer | Aroon Up/Down | Signál k obchodu | Vladimir Putin | NASDAQ v období paniky | Proražení rezistence | Svíčková formace Engulfing | Tesla | Inflace v Kanadě | Akcie Allianz | Zpracovatelé surového zlata | OSN a NATO | Snížení sazeb Fedu | Jak obchodovat pomocí formace | Platinové akcie | Regulační orgány | Low | Britská premiérka | Růst Bitcoinů | MSCI All-Country | Obchody na forexu | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | Příjmy domácností | Hodnocení ekonomiky | Španělsko | Time frame | Odrazy | Nárůst volatility | Týdenní nárůst | Forex kalendář | Akcie velkých technologických společností | Členka rady guvernérů Fedu | S&P 500 Stock | Akcie Porsche | WisdomTreePhysical Palladium | Mezinárodní obchod | Nejistota ve světě | Strategie hybnosti | Cesta Prop Tradingem | Ekonomický růst | Dominance bitcoinu | Cena aktiva | INRG | Globální ekonomický růst | Šéf banky | Globální sentiment | RBNZ | Akcie BioNTec (BNTX) | Forexový trh | Americké trhy | NASDAQ: CNST | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Prezident Emmanuel Macron | St. Louis | Vysvětlení formace | Potenciál poklesu | Index spekulativního sentimentu | GS | USDCHF | Longové bias | Akcie Meta | Druhá vlna | Mzdy | Silné ekonomické údaje | MSCI Emerging Markets | Sorrento Therapeutics | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Akcie Allianz (ALV) | Nejvyšší výnosy | Obchodování páru EUR/USD | Zlepšení nálady | Evropský průmysl | Květnový růst | Akciové párové obchodování | Nárůst libry | Přeprodané podmínky | General Motors | CAD | Cenové války | Intervence na devizovém trhu | Investiční aktiva | Kdy se support mění | Model black scholes | Ceny zemního plynu v USA | Termínový kontrakt | Investice do ETF | Omezování nákupů aktiv | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Aktuální Price Action | Sentiment trhu | Rebalancování indexů | Shares | Swingové obchodování | ETF na bitcoin | Rozjednané prodeje domů | Situace na finančních trzích | Deeskalace | Peněžní trh | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Banka Goldman Sachs | Shortování | Vstup na burzu | Na burze | Významný dopad | Zvyšování těžby | Dopady krize | Akcionáři | Cenové úrovně | Obchodní tipy pro zlato | Možnost realizovat zisk | Analytička | Dlouhé pozice v koruně | Společnost | Ruský rubl | Exekutivní příkazy | Tisková konference ECB | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | Zadlužování | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Advanced Micro Devices | Evropská dluhová krize | Dodržovat pravidla | Kurz ECB | Aktuální cena ropy | Zajímavý zisk | Evropské trhy | Blízkovýchodní monarchie | Obchodování na trzích | Raphael Bostic | Krypto trend | Formace Engulfing (pohlcení) | Složení indexu NASDAQ-100 | Sázet | Vysoký výnos | Tým RoboMarkets | Oživení americké ekonomiky | Hospodaření | Členka rady guvernérů | Zahraniční obchod | Rozpad eura | Signál na akcie | Dlouhodobé strategie | Ztráta | Indikátory sentimentu | Identifikovat trendy | Wells Fargo | Velké americké banky | XRP | Riksbank | Bloomberg Grains Index | Zastavení růstu | Severomořská ropa | Dluhové krize | Akcie Alphabet (GOOGL) | Nákupy dolaru | USD/SEK | Energetický sektor S&P 500 | USDIDX | Hewlett Packard | Růst výroby | SolarEdge | NASDAQ: AXSM | Institucionální investoři | Situace na trhu práce | Obchodování na měnovém trhu | FXstreet | Akcie Digital Turbine (APPS) | Velké riziko | EBITDA | Reporty | Finanční podmínky | Světová poptávka po ropě | Akcie těžařů stříbra | Globalizace | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Obchod | Datum zadání | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Pips | Obcházení západních sankcí | Hlavní trend | Tomáš Raputa | Negativní zprávy | Výrobní náklady | Bilance Fedu | SRNE | Velké investiční fondy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Strategie komodit | Dmitrij Peskov | Ceny ropy Brent | Obavy ze stagflace | Obchodování opcí | Velkoobchodní tržby | Hospodářské politiky | Volkswagen | Krátkodobé obchodní strategie | CAD/CHF | Budování dlouhé pozice | AUD/USD | Index relativní síly | Long Term | Pracovní trh | Prezident Federální rezervní banky | ENLV | Hospodářský pokles | Americká Federální rezervní banka | Eskalace konfliktu | OTC | Moving Average | Energetický index | Bezpečná aktiva | Kobalt | Zahraniční forex | Zajištění proti inflaci | Riziko | Analytik | Konsolidace ceny | Emise | Německé dluhopisy | Advanced Micro Devices (AMD) | MAM | Spotové ceny | Intradenní obchody | ATH | Právo | Benchmarky | FIAT | JPY | Nákup ropy | Podrobné analýzy | Credit Suisse | Zasedání ČNB | FT | Open interest | Rollover | Prohlášení Fedu | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Binance | MSCI World Index | Ekosystém | Šéf společnosti | Michaël van de Poppe | SaxoTraderPRO | Struktury trhu | Chance | RSI | Bank of America | Úroková sazba ECB | AOS | Cenový strop | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Finanční trh | Zvýšené volatility | Urals | Order | Arthur Hayes | Trend na trhu | Meta | Turecká lira | Portfolio | Carry trading | Pesimismus | Kurz měny | Nástroj | GBP | Otevřít obchodní účet | Ostatní kryptoměny | Nadšení | Akciový analytik | NATO | Buffett | Index DAX 40 | Plyn | ACT | Mali | Příležitosti k obchodování | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Životní úroveň | BioNTech | UCITS ETF | Karty | S&P/Case-Shiller | Spekulativní pozice | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Americký regulátor | Plnění challange | Risk | Inovace | Úrovně supportu | STAR | WP | BMO | Omezení dodávek ropy | Západní ekonomiky | USD/CNY | Platidlo | Ceny | Spotřebitelský sektor | Forexový obchodník | Prognóza vývoje | Siemens | Představenstvo | Turistická sezona | ETH | EMEA | Financování | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Zvýšení ceny | Monopol | Hrozba recese | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Gazprom | Oslabení amerického dolaru | Čisté krátké pozice | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Deutsche Börse | Jak fungují akcie | Záloha | Realitní trh | Short obchod | LPL Financial | FTSE 100 | Mírná korekce | Produkce zemního plynu | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | COT report | Ben Bernanke | Války | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Zemědělské komodity | Bundesbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Břidlicové ropy | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Nárůst nezaměstnanosti | Buy the dip | Proinflační | Swingové maximum | ETN | Obratový pattern | Předstihové ukazatele | Centrální banka | Prezident newyorského Fedu | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Predikce | Italové | Akcie Ahold Delhaize | Kryptoaktiva | Doporučení k obchodování | EUR/NZD | Týdenní tržní výhled | USD/TRY | VW | Jedno euro | WTI | Berkshire | USD/RUB | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Silný americký dolar | Salesforce | Fed index | Surová ropa | Obchodování v New Yorku | Radek Zalubil | Spotřební sektor | Globální index | Státy EU | SMA | Polygon | Prodejní opce | Praxe | Největší ekonomika světa | Demand | Cena DOGECOINu | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Mizuho | GameStop | Uvolněné měnové | Cla na čínské zboží | Jeremy Hunt | Úrokové sazby v eurozóně | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Fyzické zlato | Klíčová úroveň | Trump dnes | Odborníci | Rozvolnění | Nejlepší trading | Cena severomořské ropy | Investments | Údaje o vývoji inflace | Vnímání rizika | Zóny supportu | Zákonodárci | Celní politiky | Aussie | USD/EUR | Sentix | Slábnoucí dolar | Webinář | Výsledek voleb | Klima | Stratég | Dobrá data | Tržní výhled | Long signál | Broadcom | Současná cena | LYNX webinář | Stablecoiny | Instituce | USDCAD | Počáteční zisky | Finanční páka | Biotechnologické společnosti | FinTech akcie | Shooting Star | Amazon (AMZN.US) | Obchodní domy | Anomálie | Higher Low | Kupní cena | Morgan Stanley | Vstup do trhu | Obchodování s opcemi | Cena cukru | Ceny zlata | Liz Trussová | Plodiny | Indexové fondy | Commerzbank | Náklady na financování | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Stav trhů | Oživení akcií | Stop-Lossy | Výnos | Global Wealth Management | Výnosy z dluhopisů | Filadelfský Fed | Obchodování GBP/USD | Počty nakažených | Bezpečná měna | Patrik Urban | Bankovní krize | Zasedání RBA | Prodeje domů v USA | Miliardáři | Pokles ekonomiky | Balance křivka | X-Trade Brokers | Dobře definovaný obchodní plán | Insider | ESG | Bloomberg Intelligence | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | Producenti ropy | Robert Holzmann | Trhy dnes | Komunistická strana | Frank | Počet nakažených | Patria Forex | Index Nasdaq | Graf zlata | Topný olej | INR | Akcie Apple (AAPL) | CFD | Důležité ekonomické události | Benchmark | Zpětný odkup akcií | Metaverse | Americká investiční banka | Index strachu VIX | Ekonomická krize | Pár USD/CAD | CEO | Defi | 256/2004 | US30 | Domácí měna | Zdravý rozum | Dominance amerického dolaru | Dvojitý vrchol | Specialista na online obchodování | Vývoj ceny palladia | Dobrá zpráva | Rozhovor | Order block | Nové sankce | Sankce proti Rusku | Burzovně obchodovaný fond | Jak funguje screening akcií | Růst podnikatelské aktivity | Přístup k měnové politice | Přebytek ropy | Vhodné podmínky | Čistá marže | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Trend oslabování | Půlení | Konkrétní cíle | Podkladové aktivum | Kroky Bank of England | Historická maxima | Posílení koruny | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Míra inflace v Británii | Průměrná volatilita | Obchodní den | Hodnota investic | Akcie týdne | Obchodní tipy | Money-Management | Rostoucí ceny energií | David Cameron | Forex trader | Švýcarské banky | Osvobození | Ceny akcií | Ceny energií | FTX | Reálné hodnoty | Barometr | Ahold Delhaize | Fintech společnosti | Zboží z Číny | Pobřeží slonoviny | S/R zóny | Cena akcií | Utažení měnové politiky | Energetická krize | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Bezpečné přístavy | Vzácné kovy | Zotavení ekonomiky | AAPL.US | Channel | Oživení trhu | Inflační cíl | Hospodářská stagnace | Očekávaný zisk | Akcie Airbus | Mizuho Securities | Obchodování EUR/USD | Posilování USD | Velké instituce | Obchodní analýza | Problémy s likviditou | VIX | Index Dow Jones Industrial | CrowdStrike | Skokové posílení | Identifikace trendu | RUB | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | Dopad koronaviru | Obratová formace | MarketWatch | Výhled pro zlato | Nejlepší palladiové akcie | Propad poptávky | BOSSA | Sója | Růst akciových trhů | Euforie | Írán | Největší světové ekonomiky | EPS | Biliony dolarů | Výhody a nevýhody | Maximální denní ztráta | Vývoj sazeb | Jestřábí postoj | Jasný signál | Apple (AAPL.US) | Cenové minimum | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Bias | Pracovní místa | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Káva | Světové kryptoměny | Bez rizika | Vývoj meziroční inflace | FINRA | FRA | Akciové trhy v USA | Tržní hodnota | Rishi Sunak | Slabý ekonomický růst | ETF roku 2020 | Douglas | BTCUSD | Vyšší hodnoty | CRM | Funkční období | Část zisků | AT&T | Zisk | Obchodníci dnes | Koronavirové pandemie | Devalvace měny | Total | Futures na zlato | Xetra | Čínské stimuly | Commission | ČNB | Ruské ropy | Bank of England | World Gold Council | Overweight | Ceny BTC | WTI a Brent | EURUSD | Pokles kurzu | Nová bankovní rada | Pozitiva | Demokraté | Spekulovat | Nord Stream 2 | Swapy | Nominální růst HDP | Rizikové měny | CFD kontrakty | Překoupené oblasti | Bezpečný dolar | Praktická ukázka | Hospodářské dopady | Maximální ztráta | Rizikovější měny | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Prezidentské kampaně | Zůstatek | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Vklady | Mimoburzovní | Obchodování | Armageddon | Pokles ceny akcií | Býčí sentiment | Vzdělání | Celosvětová spotřeba | Konopné akcie | Nové prognózy | Falešné proražení | Dnešní data | Očekávaný vývoj | Obchodní platforma | Směnné kurzy měn | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Cenový růst | Eurostat | Prezident | Akciový index S&P 500 | Rekordní minima | Varovné signály | Růst inflace | COCOA | Pokles hodnoty | Kurz jenu | Obavy trhu | Cena mědi | Jednotné měny | Anglo American | Stellantis | Easing | WHEAT | Outperform | Jednotná evropská měna | Podnikatelská aktivita v eurozóně | TRY | Analýza páru EUR/USD | Shortovat | Průměrný denní objem | Reálný obchodní účet | Prémie | Oslabování dolaru | Performance | Tržní rizika | TradingFloor.com | Státní rozpočet | Směřování ekonomiky | Atraktivita zlata | Evropa | Konsolidace trhu | WGC | Olej | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | SaxoBank | Akcie v roce 2021 | Technický signál | Zprávy | Globální obchodní válka | Dow Jones index | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Nové regulace | Zprávy z trhů | Miliony dolarů | Kupující | Ekonomické cykly | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Barrick Gold | Všechny indikátory | BOS | Šéf Tesly | Trigger | GBP/NZD | Údaje | Pozice spekulantů | Krize v eurozóně | Silná rally | Alameda | Dluhopisy a zlato | Dodávky plynu | Potenciální změny | Akcie Twitter | Hospodářský růst v eurozóně | Technologické společnosti | Epic Games | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Automobilky | Návrat poptávky | Prohlubující se krize | Pojišťovny | Posílení libry | Investice do nových technologií | Nejlepší akcie | Výkonnost indexů | Pokles exportu | Ekonomické události | Investování v Číně | CAD/JPY | Omezení pohybu | Eurodolar | Kontext | Německý akciový index | Biden | Riziko stagflace | NASDAQ: MSFT | ADBE | Finanční krize | Ukazatel inflace | Indikace | FXstreet.cz | Akcie Advanced Micro Devices | Teherán | Obchody | Akcie big data | Profit Target | Britská měna | Běžný účet | SGD | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | ex | Inflace v Polsku | Naše ekonomika | Snížení daní | Velcí spekulanti | WebTrader | Jakub Matis | Technologické firmy | Klesající tendence | Exchange Traded Fund | Cena ropy klesá | Index CPI | FinTech akcie 2021 | Dieselgate | xStation5 | IronFX | Investiční nástroje | ProCent | Držitelé Bitcoinu | Růst spotřebitelských cen | Změny sazeb | Svíčkový graf | Natixis | Multitimeframe | Rostoucí klín | Zvýšení těžby | Síla dolaru | Japonský HDP | Proof of Stake | PRIBOR | RBC | Skalper | Portfólia | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Exxon | Zemní plyn | Úroveň parity | Velmoci | Zasedání americké centrální banky | ForexFactory.com | Marže | Spotová cena | Růst měny | JPMorgan Chase & Co | Směřování | Tržní situace | EURSEK | Výrazné cenové pohyby | Arbitráž | Visa | Různé trhy | Velké objemy | RBOB | Očekávaná recese | Panické výprodeje | Bollinger Bands | X-Trade | Příležitosti k prodeji | Grafy | Cenový cíl | Aktivum | TopForex | Bid | Zemědělci | Japonská centrální banka | Přenos | Aktuální předpověď | Velké peníze | Společnost XTB | Propad akcií | Vývoj měnového páru USD/TRY | Týdenní Forex kalendář | CARA | Merrill Lynch | GMT | Velcí institucionální investoři | BNP | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Akcie Siemens | Core S&P 500 | Sentiment spotřebitelů | Fundamentální ukazatele | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Google | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Finanční systém | Elliottova vlnová teorie | Obchodování forex | Snižování produkce | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Intel (INTC) | Impeachment | Konsensus | Dax index | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | Dluhy | Hedge fondy | Euro STOXX | Operace na volném trhu | NATGAS | Vrcholy | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Turecké liry | Signály | Cenový výběžek | Dovoz čínského zboží | Cenový propad | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Expirace | Jasný směr | Cizí měny | Americké akciové trhy | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Dividenda | Peking | GfK | Resistance | Ruský ministr | DE40 | Aliance | Světové události | Investiční výdaje | Výrobní aktivity | Pokles zásob | Analýza dat | Index relativní síly (RSI) | Spready | Trh s bydlením | HDP | Měnové kurzy | Oživení ekonomiky eurozóny | Hlava a ramena | Analytik trhů | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | WTI ropa | Manufacturing PMI | ALV | Protekcionismus | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Investiční platforma eToro | Nákupní aktivita | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Demo účet | Čínské vlády | Ztrátový týden | Krizové situace | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Expert Advisor | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Akcie Netflix | Investování je rizikové | Obratu trhu | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Zdanění | Index euro | Eskalace napětí | Fibonacciho úrovně | Etoro | Úrovně podpory | Westpac | Pandemická situace | HCOB | Turistické sezóny | Globální investoři | Nové investice | MATIC | Objem investic | Průměrná cena | Politici | Výstup z obchodu | USD/CAD | Varovné znamení | Hlavní americké indexy | Obchodní bilance | Index PCE | Loterie | Vyšší inflace | Brazílie | Optimismus na trzích | Trhy v USA | Členské země | Nejnovější údaje o inflaci | Index DJIA | Známky oživení | Russell 3000 | Apple TV+ | NOAA | Růst těžby v USA | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Contracts for difference | Bonusy | Členové OPEC | Přírodní katastrofy | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | PAH3 | Tisknout peníze | AAPL | Analytik finančních trhů | CAR | Vstupní signály | Investice do komodit | Vývoj trhu | Signály z Fedu | JPMorgan | 100 SMA | AMZN | Akumulace | FX trh | Provize | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Average True Range | Ropný benchmark | Realitní sektor | Nejlepší ropné akcie | ČTK | Lehman Brothers | Růst inflace v USA | Novinky | Pozitivní výhled | Stav trhu práce | Katastrofy | Výhled měnové politiky | Vyšší úroveň | Stimuly | Ztráty | TotalEnergies | Dekarbonizace | Pozitivní trendy | Západoevropské trhy | Zásobníky | Česká národní banka | Epidemie koronaviru | Obchodní omezení | IPO Deliveroo | Analýza indikátorů | Brazilský real | 1D | Alokace aktiv | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Výhled trhů | Růst průměrné mzdy | Americké firmy | Vytápění | Opce na akcie | Spojené arabské emiráty | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Úvěr | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Meziroční inflace | Čínské firmy | Index amerického dolaru | Klesající inflace | Nakupovat | FOMC | BRANO | US dolar | Pokles zlata | ETF (Exchange Traded Funds) | Blahobyt | Akcie | Medvědí trend | Currency | Norská koruna | Grexit | Prodejní pozice | Cílová cena | Fundamentální výhled | Turecká ekonomika | Obchodování na devizových trzích | Jestřábí ECB | Kupci | Mzda | Americké úřady | Výsledek amerických voleb | Býčí potenciál | Nižší úrokové sazby | Míra inflace v USA | Dnešní videokomentář | All Time High | Trading příležitosti | Vývoj jádrové inflace | Investiční nástroj | Nákup aktiv | Nový Zéland | MUFG Bank | Société Générale | 5G | Návratnost | Dynamický support | Rates | Velký zisk | John Hardy | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Železná ruda | Kurz GBP | Target | Základní úroková sazba | Pokračující výprodej | Očkování | Aktuální kurz | Sociální demokraté | Podniky | Tether | Index spotřebitelských cen | Dividendový aristokrat | Předpokládaný vývoj | Smart Money trading | Štěstí | City | Ropné měny | Saxo Group | Coronavirus | Nastavení Stop-Lossu | Vstup do dlouhé pozice | Institut ZEW | Týdenní pivot | Napětí na trzích | Trojitý vrchol | Makléř | Asijské seance | Koš | Cardano | Vývoj ropy | Obchodní výhled | AAA | SPOT | Motivace | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Wealth Management | Litecoin (LTC) | Tvrdá práce | Dodavatelské řetězce | Ekonomické nejistoty | Index cen | Světová ekonomika | Vitol | Češi | Změny na trhu | Alternativní investice | Převis | ADP report | Obavy z inflace | Podpora ekonomiky | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | PEPP | Globální ekonomika | Technické faktory | USDJPY | Index VIX | Daytrader | Zasedání měnového výboru | Rekordní maximum | Růst v eurozóně | Realizovat zisk | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Bankovní společnost | Hodnota společnosti | Profitabilní | Vývoj ekonomiky | Marihuanové akcie | Vývoj pandemie | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Celebrity | Technologie | Zásoby zemního plynu | Největší propad | Emmanuel Macron | Společnost Apple | Rystad Energy | Exekuce | Uvolněné měnové politiky | Obchodování v pásmu | Analýza EUR/USD | Prognózy | Ceny pšenice | Globální recese | Maloobchodní tržby v Německu | SSI | Obchodované instrumenty | Airbnb | Kurz | MSCI Europe | DNO | Daně | SOK | Výběry | Společnost Revolut | Ministři | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Zpřísnění finančních podmínek | Spoluzakladatel | Negativní nálada | Technický indikátor | Zambie | DXY | RBC Capital | Makrokalendář | Globální růst | Asijské burzy | Index Dow Jones Industrial Average | Švýcarská národní banka | Jádrová inflace | Využití kapacit | Spotřebitelské výdaje | Barack Obama | Uplatnění opce | Uniswap | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Dnes na trzích | Růstový trend | Pracovní místa v USA | AMD | Aktualizované údaje | Úspěchy | Sázkaři | Intermediate | Signál ke vstupu | Ekonomika Číny | Akcie ropy v roce 2021 | Index cen výrobců | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Snížení těžby | Investice do kryptoměn | Měnová politika Fedu | WISE | Pokladniční poukázky | Jiné měny | Společnost Microsoft | Ztrátový obchod | Rekord | Seance v USA | Světové ekonomiky | Uzavření gapu | NVDA | Nejrychleji rostoucí | Výsledky | Komunikační služby | Vstup na trh | Míra inflace | Přemýšlení | Bolest | Údaj o HDP | Růst trhu | Saúdové | Silnější dolar | Rychlý růst | Vlna výprodejů | S&P 500 a Nasdaq | Druhá vlna koronaviru | Chile | Bankovní rada | Velikost pozic | Gilead | Investice | Bear | Osobní příjmy | Evropské banky | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Uranové akcie | Návrh zákona | Nejvýraznější růst | Traders | Plug Power | Akcie Salesforce | Potenciál | Míra volatility | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Long signál na akcie | Joseph Stiglitz | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Rally | Ceny kakaa | Investujte | Výsledek zasedání | JPMorgan Chase & Co. | Londýn | Sýrie | Floor | Vyhlídky dolaru | CoinShares | Pokles inflace | Přeshraniční platby | Kapitalizace | Švédská koruna | Komoditní stratég | Nezávislost | Obchodování akcií | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Autochartist | Biotechnologické akcie | Trhy s kryptoměnami | Pravidla hry | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Tržní trendy | Setkání zemí OPEC | Coca-Cola Company | Černé labutě | Americká politika | Indie | Bod | Obchodování na akciových trzích | Die Welt | Call opce | Vnímání | HighSky Brokers | Fitch Ratings | Sentiment v USA | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Levice | Ekonomická aktivita | Investice do S&P 500 | Aktuální vývoj | Výdaje na obranu | Tipy pro začínající | Růst ceny zlata | Makrodata | GBTC | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Investiční stratég | Těžby kryptoměn | Investiční prostředí | Makroekonomický vývoj | Conference Board index | tradingeconomics.com | Delta | Akcie těžařů | Regulace | Zaměstnanci | Oddlužení | Deriváty | Šéf Fedu | Tick | LTC | Američtí těžaři | Praktické využití | Diverzifikovat | USMCA | Dluhopisové trhy | Fondy | Johnson & Johnson | DAX40 | Německý akciový index DAX | Kompletní průvodce | USD za barel | Kurz eura | Vývoj ceny akcie | Akcie roku 2020 | Skalpování | SAP | Základní pravidla | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | MSFT | Čistá ztráta | Důvěra | Konsenzus ekonomů | Pád akcií | České dluhopisy | Rentabilita | Backtesting | S&P 500 nebo Nasdaq | WHO | Potenciál trhu | GBPCHF | Vítězství republikánů | Oslabení dolaru | Výplata | Globální hospodářský růst | Kontrakce | CAC 40 | FTT | Výrazný růst cen ropy | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Běžný účet platební bilance | Dlouhá pozice | Index MSCI | Slabší dolar | Obchodní politika | Exotické měny | Prodej na krátko | Lululemon | Zpráva o trhu práce | Měny | Sell the news | Key level | Profitovat | Návratnost investic | Dollar | Inaugurace | Nezaměstnanosti v Německu | Předběžné výsledky | Nový cyklus | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Daňové příjmy | Oslabující americký dolar | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Kupní opce | Chaos | Thomson Reuters | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | Politická stabilita | UST | Optimismus na trhu | Cash flow | Trh s ropou | YouGov | Export | Milník | Světová zdravotnická organizace | Hyperinflace | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Další drahé kovy | Poradce | Initial Public Offering | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Číst grafy | Roční růst | FANG | Nové žádosti o podporu | Investovat do akcií | Úbytek | Unicredit | NFIB | GBPUSD | Devizové rezervy České národní banky | Záchranný balíček | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Světová měna | Partneři | TABAK | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Ukončení války | Letectví | Mark Carney | Zvýšení úroků | Špatná data | Britské měny | Euronext | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Výrobci elektromobilů | Fundamentální data | Algoritmické obchodování | Leverage | Ceny dřeva | 1 milion | Pro tradery | Reakce investorů | London metal exchange | Federální rezervní systém (FED) | Graf indexu | Stock Exchange | Výsledky HDP | BitMEX | Praha | Inflace v Číně | Neúspěch | Poptávka centrálních bank | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Liz Truss | Výsledková sezóna | Pokles výnosů dluhopisů | BRKA | Kontrakty na ropu | DAX30 | Australská ekonomika | FedWatch | Začněte obchodovat | Zastavení ztrát | Air | Potenciální ztráty | Zvyšující se inflace | Rozšíření | Paládium | Špatné počasí | Technická analýza | Limitní příkazy | Stav ekonomiky | Plány | Nižší poptávka | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Resistence | Fixní kurz | Politická nestabilita | Zájem institucí | Struktura devizových rezerv | Týdenní výkon | Administrativa | Revolut | DOGE | COVID-19 | Béžová kniha | Cenové tlaky | CoinGecko | Silný trh | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Screening akcií | Brusel | Dluhopisové výnosy | Burzovní průvodce | NFP | DAWN | Rekordní nárůst | Devizové rezervy | Potenciální zisky | Hypotéky | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Rekordní růst | Nikkei | Konvergence | Posílení indexu | Short selling | Spekulativní investoři | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Akcie Alibaba | Americké společnosti | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Sázení | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | Umělé inteligence (AI) | Elon Musk | Myšlení | Úrokový výnos | ZEW | Prognóza Fedu | Společnost Pfizer | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Rozdělení akcií | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | EOS | 21. století | Americký trh práce | TIM | Swissquote | Futures na S&P 500 | Propouštění | Energie | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Forex.com | Umělé inteligence | Investiční | Týdenní pivotní body | Britské banky | Nálada | Americké centrální banky | WM | Trh dnes | Sloučení | Příjmy | Otevření Číny | Lyft | Investiční riziko | Insolvence | FVG | Fiskální rok | Očekávaný růst poptávky | Investiční manažeři | EUR/AUD | Bondy | Ekonomické dopady | Prodej | Rok 2024 | Financial | Platforma xStation | Chicago Board of Trade | Podnikatelská nálada v Německu | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Obchodování s deriváty | Bloomberg | Guvernér centrální banky | Inflace v květnu | Admiral Markets | Německé ceny | XAU/USD | Vliv na americký dolar | Trh kryptoměn | Dotace | Akcie v Asii | Evropská unie | Pákový efekt | Tokeny | Ceny stříbra | Vývoj ceny bitcoinu | Půl milionu | Britský FTSE 100 | Obchodování a investice | NY FED | Inflace v červenci | Rozvoj | Hlavní indexy | Capital Economics | Saxo PrivatBank | Bezpečné investice | Finanční nástroje | Silný růst | ICE | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Théta | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Udržitelnost | Míra | Slabý dolar | Free float | Komoditní trhy | Neuspokojivé výsledky | Vyšší mzdy | University of Michigan | Současný trend | Růst poptávky | Obchodní nápady | Korekce | Květnový kontrakt | Expirace opce | LNG | Špatné výsledky | Velikost obchodu | Corpay | Výrazný pokles | Makroekonomie | Monopoly | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Tržní ceny | Nerozhodnost trhu | DMA | První rezistence | Riziko recese | Spekulant | Střednědobý výhled | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Asociace | S&P Global Ratings | NZD/CAD | US dollar | Stimulační opatření | LBMA | HDP eurozóny | Vakcína | Očekávání investorů | Výkonnost | Hodnota měny | Mluvčí Bílého domu | Největší burza | Předčasné parlamentní volby | Pád ceny | Pasivní investice | Průzkumy | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Cena indexu S&P 500 | Downtrend | Carry trade | Intervence ČNB | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | CTA | Instrument | MT4 Supreme Edition | Patrick Harker | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Zhoršení nálady | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | Akcie 2021 | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Nakupovat státní dluhopisy | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Kanadská ekonomika | Investiční výzkum | Rostoucí trend | High | TIPS | Beta | Sójové boby | Tým InstaForex | Guvernér banky | OECD | Rozbor | GameStop (GME) | Odhadovaná cena | CHF | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | Centrum | Ropné futures | HDP USA | USD/CNH | Index Nikkei | Oslabení koruny | Spot | Ztrátové pozice | Zdražení ropy | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Změna trendu | Inflace v únoru | Analýzy více časových rámců | James Bullard | Těžba ropy | Akcie firem | Otočení trendu | Frustrace | Zakladatel | Trendline | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Trojité dno | Volby v USA | AUD/CAD | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Prosincová inflace | JDE | Podpora | Přístup na finanční trhy | Vzestup bitcoinu | Ministři financí | Nayib Bukele | Ceny zboží | Definovaný obchodní plán | Terra Luna | MWh | Prognóza ČNB | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | QE | Skokové oslabení | MT4 | Růst tržeb | Pohyby na finančních trzích | Zvýšené geopolitické napětí | Výstupní body | Spojené království | Evropský regulátor | Japonský premiér | Mexické peso | Cena | Skluz | Obchodování GBP | Maloobchodní prodeje | Tim Cook | EU a USA | MicroStrategy | Vývoje ceny | Obchodování jedním kliknutím | Příkaz stop-loss | NYMEX | Překoupenost | Německo | Prodeje domů | 5G akcie | Makroekonomické ukazatele | Krach | Významný krok | Upozornění | CNN | Kdy se support mění na rezistenci | Jádrový index spotřebitelských cen | Investiční služby | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Komodita | Rozpočet | HPQ | Setkání centrálních bankéřů | Širší trh s kryptoměnami | Korelace Bitcoinu | Obchodní partner | Dolarové páry | Celsius Network | CHF/JPY | Evropské indexy | Steen Jakobsen | Americký trh | Jednoduchý obchod | Dow Jones (US30) | Investiční aplikace | Interpretace | Dobrá nálada | Snížení sazeb | Prime | DOT | CME Group | Close | BAT | Bullish Engulfing | Ceny kukuřice | Vstupní a výstupní body | Aave | Česká ekonomika | Rate cut | Kurzy | Finanční prostředky | Slabší euro | Zpomalující růst | Partners | Ekonomické údaje | Nové rekordy | Risk Management | Německá kancléřka | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Silná americká data | Spekulace na růst | Drahé kovy | Inflace v listopadu | Obchodování indexů | Názory analytiků | Jefferies | Bankovní vklady | Evropské akciové indexy | Etherea | Fungování měnových trendů | Ekonomická data z USA | Premiérka Liz Trussová | Solana | Propad ropy | Měnový pár EUR/GBP | Výhledy | Tisková konference Fedu | PacWest Bancorp | Úrokový diferenciál | Co bude | Akciové fondy | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Technologický index Nasdaq Composite | DAX | Tweety | Uvolněná měnová politika | Ekonomická rizika | Rezervy | Podnik | Pasivní investování | Bali | Zavedení cel | Zelené energie | Premiér Rishi Sunak | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Poměr RRR | Hliník | Japonský trh | Fibonacciho retracement | Debata | Kurzy měn | Podhodnocený | Akcie společnosti | Statistiky z eurozóny | Rizikový sentiment | Kypr | Obchodní válka | Fiskální stimuly | DBK | Tempo růstu HDP | Indikátor důvěry | Měnový stratég | Nepříznivé počasí | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Hewlett Packard Enterprise | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Devizový kurz | Evropské méně | Inflace v Německu | Geopolitika | Znehodnocení měny | Desetileté dluhopisy | Graf indexu S&P 500 | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Střední podniky | Komentáře Fedu | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Macy's | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Arcane Research | Indikátor MACD | Energetické krize | Utaženější měnové politiky | Evropské akciové trhy | Šéfka Fedu | Práce | Výnosnost | Limitní objednávky | Úspěch | Portfolio manažeři | Investiční příležitosti | Chop | Centrální banky USA | Intel | Depozitní sazba ECB | Nový býčí trh | LTRO | Protikoronavirová opatření | Ceny kávy | Likvidita | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Nákup zlata | Repo sazba | Inflační data | Bezpečnost | Maloobchodní prodej | Odhady růstu | Zásoby benzinu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Potenciál zisku | Likvidní | Terra | Banky | Burzovně obchodované produkty | BlackRock | Buy | Býčí scénář | DAX 30 | Obchodní podmínky | Bublina | Fear & Greed Index | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nižší hodnoty | Automotive | I-Trader | Vlády | Nebezpečí | Americká vláda | INTC | CBOT | Širší trh | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Ceny mědi | Vývoj ceny americké ropy | Malý prostor | Síť X | Šance | Ark Invest | Paralýza | Ministři financí eurozóny | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Denní ztráta | Zkušení investoři | Bankrot | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Aktivita obchodníků | Netflix | TWTR | Chrysler | Poptávka po ropě | Výplaty dividend | Konfederace | Zisk na akcii | Černá labuť | GM | TRON | Rivian Automotive | Ray Dalio | Volatilita na finančních trzích | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Úrovní podpory | Nepokoje na Blízkém východě | Akcie Delta Air Lines | KO | Velké ztráty | Procter & Gamble | Digitální peněženky | Ministr financí | cTrader | Kurz EUR | Dobrá čísla | Měnové politiky v USA | Tisková konference FOMC | Zlepšení | Japonský index Nikkei | Irák | Sazby Fedu | Světové akciové trhy | ČR | Dot-com | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Ropný průmysl | Dlouhodobý investor | Manažeři fondů | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Supportní zóna | Kurz EURUSD | Výraznější pokles | Intervenovat | Bavlna | Tržní kapitalizace společnosti | Analytici banky | Lithium | Zastavení poklesu | Americký Fed | Hlubší pohled | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | Viceprezidentka Kamala Harrisová | Významný milník | Pozice | Euro proti dolaru | Vítězství nad inflací | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Americké zásoby ropy | Holdingová společnost | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | Techničtí obchodníci | Hodinky | OCI | Výběr likvidity | Konvertibilní dluhopisy | Aktivity v eurozóně | Ceny kryptoměny | Reakce ceny | Pullback | Demokratické strany | Singapurský dolar | Příprava | Inflace v EU | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Bitcoinového ETF | Měnové politiky centrální banky | Příležitosti pro nákup | Platební neschopnosti | Akcie Morgan Stanley | Kovy | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Hillary Clintonová | Dlouhodobé důsledky | Vyšší volatilita | Hedge | Hospodářské cykly | Slabší koruna | Měnový index | Market | Fibonacciho posloupnosti | Svíčkové formace | Technologický sektor | Denní objem | Cenné papíry | Henry Hub | Dosažení dohody | Investice do marihuany | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | Indická ekonomika | Hlavní trendy | Vývoj HDP | Deficit nabídky | Obchodní rozpětí | Support | Hospodářská zvířata | General Electric | Akcie Barrick Gold | Průměrná mzda | Dluhový strop | Hold | Oživení globální poptávky | Cenný papír | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Brokeři | Potravinové krize | Scalper | Transparentnost | Moje cesta Prop Tradingem | Důležité informace | Waste Management | Očekávání v USA | FX | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | Texas | Supportní zóny | Krypto burzy | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Bilion dolarů | Poslanci | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Akcie čínských společností | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Mluvčí | Vysoké výnosy | Výroční zprávy | Cenové indexy | Investiční banka | Globální ekonomický výhled | Londýnské burzy | Chuť riskovat | Kvartální výsledky | Služby | Výsledek prezidentských voleb | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Stochastický oscilátor | Algoritmus | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Spotřební zboží | Rizikovější aktiva | Zvýšená volatilita | Dnešní růst | Tržní očekávání | Návrat inflace | OPEC | Měnové války | Ministryně financí | Technologický pokrok | Jak číst grafy | Broker | Trh zlata | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Oscilátor RSI | Peněžní zásoby | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Jestřábí hlasy | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Evropská banka | Experti | Alcoa | NYSE | Investoři | Dění na trhu | Nižší sazby | USOil | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Futures a opce | Bohatý | Stop-Loss | Největší pokles | Růst libry | Pokles průmyslové výroby | Obchodní bariéry | Guvernér BOJ | Technologický gigant | Americké objednávky | Politická krize | SaxoTrader | Spotřebitelé | Oblasti supportu | ProShares | Kryptoměnový gigant | Výstupy | Zkrocení inflace | Program nákupů dluhopisů | Výprodej akcií | Karanténa | Rostoucí výnosy | Prodejní cena | Vývoj akciového indexu NASDAQ 100 | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | Embargo | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Burza Nasdaq | Politika Fedu | Polsko | Retracementy | Ekonomické trendy | Guyana | Reddit | Tradestation | Začít investovat | Ceny potravin | Nikkei 225 | Nákupní cena | Omezení produkce | AUDUSD | NFT | Výnosy německých dluhopisů | Obchodování korekce trendu | Rezistence | Standard Statistics | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | ZEW index | Symetrický trojúhelník | Měnové riziko | Březnová data | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Analytici společnosti | Saxo Bank | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Multi-Asset obchodování | Komoditní trh | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | Oživení čínské ekonomiky | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Velké změny | Pozice dolaru | Volatility trhu | Opční prémium | Velké banky | Put opce | NZD/CHF | Obchodujte | Nařízení | Snižování daní | Bond | Další růst sazeb | Budoucí pohyby | Rostoucí náklady | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Čokolády | Struktura | ABN Amro | Výrobní sektor | IPO | Meme akcie | Pomalý růst | Dnešní obchodování | Očekávaná inflace | P.A. | Společnosti z indexu | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Předseda | Slovník pojmů | Pokles poptávky | CBI | Invesco Ltd. | Hospodářské výsledky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Měnové stimulace | Jádrový index | Nárůst ceny | Únorová inflace | Obchodní vztahy | Úročení | Krátké (short) pozice | Kurz japonského jenu | Spotové obchodování | Inflace v lednu | Cena za akcii | USD | Commodity index | Kamala | CAC40 | WallStreetBets | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Logistické problémy | Trh s nemovitostmi | Volatilita na trzích | Rio Tinto | Viry | Tištění peněz | Investovat do ETF | Cestování | Síla amerického dolaru | Peso | Ceny americké ropy WTI | Rozhodnutí americké centrální banky | Ekonomický dopad | Patria Direct | Významné změny | Americký dolar dnes | Contango | Emoce | Zvýšení základní sazby | Longovat | Obchodování s měnami | Zvýšení daní | Loonie | Nové příležitosti | NextEra | PayPal | Doji | Společnosti v indexu | Čínské úřady | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | Der Spiegel | Eurex | D1 | Investing.com | HDP v USA | Firemní zisky | Warren Buffett | Rally na ropě | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Statistický úřad Eurostat | Praktické tipy | Silný dolar | Tvůrci trhu | Fiat Chrysler Automobiles | BMW | 3M | Nízké úrokové sazby | Velryby | Růst ceny Bitcoinu | Ochota riskovat | Odhad inflace | US500 | Krypto komunita | Posilování amerického dolaru | Viceguvernérka | USDA | Posilování eura | Investujte na Forexu | Vývoj akcií | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Nízké poplatky | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | BCM | Federální rezervní systém | Přebytek obchodní bilance | Prognózy ČNB | mmBtu | Krize ve Francii | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | ATM | CZ | Komanditní společnosti | Průraz | Krátkodobé obchodování | Meziroční vývoj jádrové inflace | Výrobce letadel | Investice do indexu S&P 500 | Australský dolar | Vysoké ceny ropy | Zákaz dovozu | Pokles investic | Board of Trade | AVGO | Objem exportu | Rallye | Fiat Chrysler | Propad | Dopady koronaviru | Konec roku | Gavekal Capital | Telegram | Bankovnictví | Dezinflace | Ekonomické výkonnosti | Přeprodání | GBP/AUD | HighSky | Srí Lanka | Trh s futures | Zlomový okamžik | Reddit WallStreetBets | ANO | Nový premiér | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | Významné zprávy | EU50 | Akcie výrobců vakcín | Časové období | Objemy obchodů | Bitcoin dnes | Pokles sentimentu | Dogecoin | Bearish | Graf páru | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Americká společnost | Economic | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Ceny ropy WTI | Turecká centrální banka | Stimulační program | Markets | USD/CHF | Úrokové sazby Fedu | Investiční kovy | Odvětví v ekonomice | Time-Frame | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Oblast supportu | Dluhopisoví investoři | Oslabování amerického dolaru | Stellar | Tempo očkování | Úspěšný trading | Alameda Research | Obchodujte přes LYNX | Invest | Commodity Channel Index (CCI) | Arbitráže | Cenová maxima | Rok 2024 | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Další rozvoj | Aleš Michl | Kanada | Zájem o investice | NEO | Praktické okénko | Ruská invaze | COT (Commitment of Traders) | Pravidla EU | CPI v USA | ISIN | Nejistota | Plný úvazek | Akcie roku | CME | HDP v eurozóně | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Akcie technologických společností | WisdomTree | Profesionální obchodník | Market Order | Rizikové investice | Světová rezervní měna | 3M PRIBOR | DBS | Světová poptávka | Německý Ifo index | Kryptoměna | Čeští investoři | Instant Trading EU Ltd. | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Makroekonomický kalendář | Jak se stát forexovým obchodníkem | Los Angeles | Opce | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Libra klesá | Martin Klass | Britský regulátor | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Zahraniční investice | Podhodnocené akcie | Federal Reserve | Vystavení riziku | Swap | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | opPORTUnity | Bilance běžného účtu | Kurz CZK | DIP | Break Even | BofA | Prognózy inflace | Státní dluhopisy | Americký dolar | Počet obchodů | VaR | Kupní síly peněz | Klíčový faktor | Zamyšlení | RISE | Nízké ceny ropy | US100 | Ceny v eurozóně | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Příjmy a výdaje | Slušné zisky | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Starbucks | Švédsko | Průmyslová komodita | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Čínští investoři | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Forex menové páry | Stoxx 600 | Sazby ECB | SPAD | Propad cen komodit | Ekonomiky eurozóny | Zinek | Velikost pozice | HG měď | CFD na indexy | Prodej ropy | Těžaři | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Alokace | Index euro stoxx 50 | CPI index | Altcoin | Vývoj války na Ukrajině | cTrader Purple Trading | Ziskovost | Doporučení | Odraz ceny | Inflační očekávání | Technologické inovace | Francouzský prezident | Směnárna | Body | Arabica | Nejlepší 5G akcie | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Čínský export | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Soběstačnost | Nejlepší uranové akcie | Krypto | Obilniny | Evropské země | Payrolls | Světové poptávky | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | Vývoj měn | ROCE | Spekulace | Paradox | Obchodování Bitcoinu | Vzrušení | ABC | Lot | Výrobce videoher | Averze vůči riziku | Navýšení | Omikron | Line Bin | Akcie Alphabet | Referendum | NIESR | Americká cla | RBC Capital Markets | Vývoj indexu S&P 500 | Paul Samuelson | Enphase Energy | Údaje o nezaměstnanosti | GOOGL | Být trpělivý | Cykly | Konzervativci | Lockdowny | OsMA | Hedging | Precedens | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | PBOC | Černé zlato | Úroveň supportu | Sterling | Firemní dluhopisy | Silné euro | Politické riziko | Pimco | Časové rámce | Síla měn | Bank of America Merrill Lynch | Zpracovatelský průmysl | MIC | Investovat své prostředky | Materiály | Barchart | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Řízení kapitálu | Graf měnového páru | Výnosy 10letých dluhopisů | MasterCard | ADA | Globální trh | SVB | Globální finanční trhy | Poptávky po ropě | Vývoj ceny americké ropy WTI | Jak investovat | Tržní kapitalizace kryptoměn | Spotové ETF | Vedlejší účinky | Nákupní signál | Silný růstový potenciál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Linie podpory | Fúze | NewYorská burza | Akciový trh | Největší kryptoměny | Uhlí | Rizikový apetit | Trend klesající | Ekonomické prostředí | Vnější prostředí | Intradenní obchodník | Vyšší cla | Akcií těžařů | Krypto průmysl | Investor | Nákup dluhopisů | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Sazba Fedu | Předsedkyně Evropské komise | Americké vlády | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Uvalení cel | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | NZD | Ukazatele | Jestřáb | Měnový pár | Korporace | Obchodování na burze | Kryptoměnový trh | Šíření koronaviru | Strategy Research | Vánoční rally | Světové akciové indexy | Nové údaje | Ovlivňování | Banka | Produkce ropy | Výprodej dluhopisů | Tchaj-wan | Země eurozóny | Finanční derivát | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Nákupy zlata | Hlavní ekonom ECB | Markit | Situace na americkém trhu práce | Cenový index výdajů | Významné události | Úřady | Američané | Banka UBS | Počet zaměstnaných | Denní obchodníci | Graf dne | Nový kmen koronaviru | Český investor | UBS Group AG | Zvýšený objem | Trh s bitcoiny | Nízká inflace | Průmyslové kovy | Olaf Scholz | Pohyb dolaru | CNBC | GICS | Cena BTC | Sol | Protiruské sankce | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Pohyb akcií | Capital.com | SPDR S&P 500 ETF | Výzvy | Další pokles | Domácí průmysl | Spotřebitelské ceny | Americký HDP | COT | Richmond | Hospodářský výhled | Německá inflace | Lael Brainardová | Disney | Ocenění | Chování spotřebitelů | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | FOREX