ZEW index

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 14.6.2017
14.06.2017 Nejsledovanější událostí dne bude zasedání FEDu, kde drtivá většina trhu očekává navýšení úrokových sazeb o 25 bp a toto navýšení je již započítáno v tržních cenách. Velká pozornost se bude taktéž upínat na zhodnocení makroekonomické situace.

Ranní zpráva z finančního trhu: Americký Fed zvedne sazby a naznačí rozpouštění nahromaděných aktiv
14.06.2017 Klidné obchodování z prvních dvou dnů tohoto týdne dnes rozčeří důležité statistiky ze Spojených států, na které naváže zasedání Fedu. Americká čísla podle nás zklamou, když zejména inflace ukáže na ještě větší zpomalení, než trhy čekají. Fed by však zklamat neměl a potřetí v tomto cyklu by se měl odhodlat ke zvýšení sazeb. To trhy ale očekávají. Důležitější tak bude, co Fed řekne například o plánu rozpouštět aktiva, která naakumuloval v průběhu programu kvantitativního uvolňování.

Raiffeisenbank: Okénko trhu 13.6.2017
13.06.2017 Dnes byla zveřejněna statistika běžného účtu platební bilance za duben. Ten dosáhl přebytku ve výši 14,3 mld. Kč a výrazně tak předčil očekávání trhu (deficit 5 mld. Kč.). Dosažený výsledek představuje meziroční zlepšení o téměř 16 mld. Kč. Vysvětlení pro takovýto přebytek můžeme najít v nízkém odlivu dividend, kterých bylo v dubnu vyplaceno 4,9 mld. Kč oproti 29 mld. Kč za stejný měsíc minulého roku. Dá se ale očekávat, že k odlivu dividend dojde v příštích měsících. Nicméně Index exportu, který Raiffeisenbank a.s. sestavuje spolu s Asociací exportérů, naznačuje, že by český vývoz měl pokračovat ve svém růstu i v následujících měsících. Očekáváme proto, že přebytek běžného účtu platební bilance bude atakovat hranici 50 mld. Kč za celý rok 2017.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 13.6.2017
13.06.2017 Koruna i nadále drží svoji silnou pozici vůči euru. Dnes ráno se pohybovala pod hranicí EUR/CZK 26,20.

Ranní videokomentář: CAD je po včerejšku nejsilnější od poloviny dubna, dnes britská inflace
13.06.2017 Včerejší seance dostala pod tlak evropské indexy, které bez zjevného fundamentu klesaly o více než procento. Americké indexy si ale své pozice udržely a situace na trzích zůstává i nadále stabilizovaná. Zajímavé věci se ale děly na devizovém trhu. Na svůj páteční výprodej včera navázala britská libra, která zůstává po volbách pod prodejním tlakem. Výrazného růstu se naopak dočkal CAD, kterému pomohl komentář viceguvernérky Bank of Canada Carolyn Wilkins na adresu kanadské ekonomiky. Dnešek přinese konečně i několik zajímavých dat, když se dočkáme hlavně britské inflace a německého ZEW indexu.

Raiffeisenbank: Okénko trhu 12.6.2017
12.06.2017 Tento týden bude bohatý na události i makroekonomická data. V úterý vyjde německý ZEW index ekonomického sentimentu. Trh očekává mírný nárůst z květnových 20,6 bodů na 21,7 bodů za červen.

Ondřej Hartman: Týdenní komentář FXstreet.cz a obchodní nastavení S/R úrovní na EUR/USD (12.6.2017)
12.06.2017 Minulý týden jsem měl opět ziskový. V mém týdenním komentáři ZDE jsem s předstihem zveřejnil mé obchodní nastavení, které naprosto přesně dosáhlo mých stanovených cílů.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 12.6.2017
12.06.2017 Minulý týden nepřinesl žádné rozuzlení výsledku britských voleb. Jednání Konzervativců s Demokratickou unionistickou stranou Severního Irska budou dnes pokračovat. Dá se očekávat, že dokud se nevyřeší složení vlády, investoři budou opatrní s nákupem britských aktiv.

Klidný týden na amerických trzích. Britské volby posílají dolů libru a komplikují Brexit
09.06.2017 Býčí nálada na amerických akciových trzích pomalu odchází. Hlavní americké trhy se tento týden pohybovaly spíše kolem nuly, případně jen mírně rostly. Námi sledované futures byly koncem týdne pod vlivem rolování poměrně volatilní a tradičně mnohem rizikovější.

Fundamentální analýza: Předstihové indikátory ukáží na zpomalení růstu v eurozóně
22.05.2017 Tento týden začíná summitem euroskupiny ohledně Řecka. Nicméně k dohodě dnes ještě dojít nemusí. Úterý přinese druhý odhad růstu německého HDP a odhalí i strukturu jeho dynamiky. Podle nás by se mělo ukázat, že za silným růstem stojí zejména domácí poptávka. Nicméně vpředhledící indikátory zveřejněné tento týden by měly ukázat, že růst HDP v eurozóně včetně Německa v druhém čtvrtletí mírně oslabí. To samé se dá čekat od českého konjunkturálního průzkumu.

Ranní zprava z finančního trhu: V Polsku zůstanou sazby beze změny
17.05.2017 Ve Spojených státech je dnes kalendář ekonomických událostí prázdný. V eurozóně bude zveřejněn pouze finální odhad dubnové inflace. V regionu končí dvoudenní zasedání polské centrální banky. Ta ponechá sazby beze změny. Žádná další data zveřejněna nebudou.

Raiffeisenbank: Okénko trhu 16.5.2017
16.05.2017 Podle předběžného odhadu ČSÚ vzrostla česká ekonomika v prvním čtvrtletí roku 2017 o 1,3 % mezičtvrtletně, což odpovídá meziročnímu tempu 2,9 %. Výsledek překonal valnou většinu odhadů, medián trhu ukazoval na tempa růstu 0,7 % č/č a 2,3 % r/r, my jsme byli o desetinku optimističtější. Údaj ovšem není konečný, revize předběžného odhadu jsou častým jevem. Přesná struktura růstu české ekonomiky ještě není známá, nicméně podle rychlého odhadu byl růst české ekonomiky podpořen jak růstem domácí spotřeby, tak i vývozem do zahraničí. Naopak investiční aktivita zůstala slabší, jelikož v prvním čtvrtletí ještě nedošlo plně k obnovení investic spolufinancovaných pomocí fondů Evropské unie. Koruna reagovala na výsledek posílením a je nejsilnější od opuštění kurzového závazku v dubnu. V současnosti se kurz koruny pohybuje okolo EUR/CZK 26,45.

Fundamentální analýza: Průmyslová produkce v USA začíná nabírat na síle
16.05.2017 Zpřesněná data HDP eurozóny za Q1 17 budou znamenat jenom potvrzení úspěšných prvních tří měsíců roku. Německý ZEW za duben ale bude zvednutým varovným prstem – vysoká růstová dynamika Německa se pro Q2 17 neudrží. Naopak americká ekonomika by s druhým kvartálem měla nabrat na síle, což potvrdí dubnová průmyslová výroba. Prvního odhadu HDP za Q1 17 se dočkáme z tuzemska. Očekáváme nadkonsensuální silný vzestup o 1,0 % q/q respektive 2,5 % y/y. Zrychlení hospodářské dynamiky je ale patrné v celém středoevropském regionu.

Ranní videokomentář: Evropské akcie dál navyšují svá maxima, dnes pozor na britskou inflaci
16.05.2017 Včerejší seance byla hlavně o dolaru a o ropě. Zatímco ropě pomohly zprávy o tom, že se Saúdové a Rusové shodli na prodloužení dohody o snížení ropné produkce, dolar navázal na výprodej z konce minulého týdne, který ale na rozdíl od minulého pátku tentokrát nebyl tažen žádným novým fundamentem ani dalším pádem dluhopisových výnosů. Akcie mezitím dál pozvolna rosou a navyšují svá historická maxima, když se jen německý DAX vystoupal nad hranici 12 800 euro. Dnešní seance přinese ze zajímavých fundamentů hlavně britskou inflaci a v odpoledních hodinách také několik statistik ze Spojených států.

Týdenní komentář FXstreet.cz (15.5.2017)
15.05.2017 V minulém týdnu jsme se dle mého komentáře na EUR/USD dočkali aktivace short obchodu, který však bohužel nedošel ke svému Profit-Targetu a obchod skončil na malém Stop-Lossu.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 15.5.2017
15.05.2017 Hlavní údaj týdne bude průmyslová výroba v USA, kde RBI společně s trhem čeká solidní nárůst produkce o 0,5 % m/m. Pozornost stále bude přitahovat probíhající sezóna zveřejňování firemních výsledků a ta zatím překvapuje pozitivně především pokud jde o prognózy budoucích zisků. Řešit se budou i možné dopady cyber-útoku Wanna Cry, který prozatím zasáhl 200 tis. počítačů ve 150-ti zemích, ale odhady ukazují na možnost zasažení dalších 1,3 milionu počítačů. Dopad této události na finanční trhy je prozatím velmi omezený. Evropské akciové futures ukazují růst.

Akciové trhy v Evropě i USA stagnují. OPEC chystá prodloužení ropné dohody
12.05.2017 Americké akciové trhy v průběhu týdne spíše stagnovaly, případně pod tíhou nepříliš přesvědčivých hospodářských výsledků zlevňovaly. Podobným směrem se ubíraly i akciové trhy v Evropě.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 12.5.2017
12.05.2017 Hlavní údaj dneška je CPI a maloobchodní tržby v USA. RBI čeká výsledek blízko tržnímu očekávání a tudíž explicitně žádný významný dopad na trh. Při slabších údajích by dolar mohl ztrácet a naopak. Nicméně na červen trh již ze 100 % započítává zvýšení úrokových sazeb Fedu.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 12.4.2017
12.04.2017 Dnešek je na nová data chudý a finančními trhy tak může více hýbat geopolitické napětí: Rusko-USA-Sýrie-Severní Korea. Ministr zahraničí USA Rex Tillerson dnes navštíví Moskvu. Volatilita akciového trhu (VIX) je nejvýše od listopadu 2016.

Forex: Prázdný kalendář slibuje poklidný den
12.04.2017 Ve Spojených státech a eurozóně je dnes kalendář ekonomických událostí prázdný. O mnoho lépe na tom není ani region, kde bude zveřejněna pouze polská jádrová inflace a záznam z posledního zasedání maďarské centrální banky. Polské březnové jádrové ceny pravděpodobně stoupnou o 0,5 % y/y, což je nejvyšší hodnota za poslední více než dva roky.

Raiffeisenbank: Okénko trhu 11.4.2017
11.04.2017 Ve svém rozhovoru pro Právo guvernér ČNB J. Rusnok uvedl, že na hodnocení situace po opuštění kurzového závazku je ještě brzy, ale že „měnová politika byla v celkovém kontextu úspěšná a rozhodně pomohla oživit českou ekonomiku“. Zároveň odhadoval, že volatilita české koruny na devizovém trhu způsobená postexitovou situací může trvat až několik týdnů. Česká koruna dnes oproti euru oslabila o 0,3 % a v současnosti se obchoduje za cenu poblíž EUR/CZK 26,65.

Fundamentální analýza: Průmyslová výroba v eurozóně si vzala v únoru oddechový čas
11.04.2017 Vzhledem k již známým datům z velkých evropských zemí se obáváme poklesu únorové průmyslové výroby za eurozónu jako celek o 0,2 % m/m. Nicméně po silných lednových datech míříme za celé první čtvrtletí k mezikvartálnímu zrychlení. Zlepšení nálady mezi finančními investory by se mělo odrazit na německém ZEW indexu. Stále ale zůstane pod dlouhodobým průměrem. Z domova se budeme těšit na chat s guvernérem Rusnokem na portálu iDnes.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 11.4.2017
11.04.2017 ČR inflace: 0,0 % m/m a 2,6 % r/r – v souladu s odhady (30bp nad prognózou ČNB). Koruna po zveřejnění mírně posílila do blízkosti EUR/CZK 26,50, v odpoledních hodinách pak oslabila až nad EUR/CZK 26,60.

Týdenní komentář FXstreet.cz (10.4.2017)
10.04.2017 V minulém týdnu jsme se nedočkali žádných výrazných pohybů a EUR/USD se až do pátku obchodoval v úzkém pásmu 60 pipů. Až teprve páteční NFP report trochu rozpumpoval volatilitu.

Americké akciové indexy mírně oslabují. Posiluje zlato, ropa a drahé kovy
10.04.2017 Páteční obchodní seance na amerických akciových trzích skončila v mírném mínusu, všechny tři hlavní indexy klesly i na týdenní bází a po dlouhé době tak máme ztrátový týden. Index Dow Jones v pátek uzavřel na hladině 20 656,10 bodů, technologický index Nasdaq Composite uzavřel na 5877,81 bodů a benchmark index S&P poklesl v pátek ze všech tří nejvíce a uzavřel na 2355,54 bodů. Index volatily VIX nepatrně vzrostl a atakoval hladinu téměř 13 bodů.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 10.4.2017
10.04.2017 USA data z trhu práce za březen: 98 tisíc, trh čekal 180 tis, míra nezaměstnanosti ale klesla na 4,5 % z předchozích 4,7 %, průměrná hodinová mzda vzrostla v souladu s odhady o 2,7 % r/r. Dolar navzdory nižšímu přírůstku nových míst posílil na EUR/USD 1,058.

Fundamentální analýza: Inflace v České republice zpomalí, koruna může kvůli odlivu spekulantů oslabit
10.04.2017 V nadcházejícím týdnu se pozornost investorů na hlavních trzích zaměří především na údaje o inflaci a maloobchodních tržbách v USA. Zatímco maloobchod by měl v tzv. kontrolní skupině vykázat slušný růst, meziroční inflace zpomalí, což by mohlo oslabit dolar kvůli menšímu tlaku na utahování měnové politiky Fedu. Inflace bude zveřejněna i v České republice. V březnu dynamika spotřebitelských cen podle našich odhadů poklesla, což by se mohlo projevit oslabením koruny navzdory ukončení kurzového závazku v minulém týdnu.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 7.4.2017
07.04.2017 Vývoj koruny bude nyní především v rukách spekulantů. ČNB, jak sama uvedla, zasáhne jen při výrazných výkyvech. Otázkou je, co je v očích ČNB výrazným výkyvem. Zde bychom jako už opravdu citlivou hladinu v případě posílení koruny viděli úrovně blízko EUR/CZK 25,0. Naopak v případě oslabení nad EUR/CZK 28,50 by bylo v očích ČNB zřejmě lákavé rozpustit část devizových rezerv (intervence proti oslabení). Fundamentální vývoj ekonomiky bude v nejbližších týdnech hrát druhé housle. Přesto bude stát za pozornost další vývoj inflace (10. dubna) – důležité pro ČNB a také pro spekulanty, kteří odhadují chování ČNB. Naše prognóza zůstává prozatím netknuta –tzn. červen EUR/CZK 26,0, září EUR/CZK 26,50, prosinec EUR/CZK 25,90. Varujeme však před vysokou nejistotou prognóz kurzu po opuštění intervenčního režimu. Včerejší vývoj je pouze slabou indikací budoucího vývoje – obchodované objemy nebyly veliké.

Fed dnes zvýší úrokové sazby; Nizozemci začnou evropskou volební sezónu
15.03.2017 Fed dnes zvýší své úrokové sazby. O tomto kroku na finančním trhu nepochybuje nikdo, a tak se pozornost zaměří na indikaci budoucího pohybu úrokových sazeb. Ekonomové SG očekávají, že letošní odhad (DOTs) zůstane beze změny (trojí zvýšení). V příštích dvou letech by mělo dojít ke zvýšení odhadu členů FOMC. Nizozemci jdou dnes hlasovat o budoucím složení parlamentu. Anti-evropská PVV nemá zdaleka nic vyhráno, protože jí v posledních průzkumech spadly preference. Navíc se očekává, že do parlamentu se dostane až 10 stran, a tak skládání koalice bude pravděpodobně zdlouhavým procesem.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 15.3.2017
15.03.2017 Ostře sledovaná událost dneška: parlamentní volby v Holandsku. Volení místnosti otevřeny od 7:30 do 21:00. Populistická strana PVV G. Wilderse dle předvolebních průzkumů získá cca 20 křesel z celkových 150 a může být i vítěznou stranou. V proporčním volebním systému čeká Nizozemí velmi pravděpodobně složité vyjednávání o koalici, která bude sestávat ze 4 – 5 stran. Se stranou PVV ostatní strany deklarovaly neochotu sestavit koalici. Wilders má tak velmi malou šanci podílet se na vládě. Pokud by ale získal výrazně více hlasů, než kolik ukazují průzkumy, zvýšil by obavy z výsledku nadcházejících voleb ve Francii.

Cena ropy znovu klesá. Saúdové nečekaně zvýšili produkci zpět nad 10 mil. barelů
14.03.2017 Dnešek je hodně špatným dnem především pro ropu. Zatímco na většině trhů panuje klid, když obchodníci nervózně vyčkávají na zítřejší Fed, cena ropy se propadá o dvě procenta a navazuje tak na výprodej z minulého týdne. Důvod? Saúdové dnes oznámili, že zvýšili denní produkci ropy zpět nad 10 mil barelů, jako reakci na nedostatečné snižování produce ze strany ostatních zemí, které nedrží listopadovou dohodu. Saúdský ministr energetiky Khalid Al-Fatih zároveň uvedl, že Saúdové nebudou nést náklady snižování produkce do nekonečna. Zatím je sice brzy na jakékoli závěry, ale nezdá se, že by byly vnitřní rozpory mezi členskými zeměmi OPEC zažehnány. Další vývoj uvnitř ropného kartelu tak bude velmi zajímavé sledovat, protože pokud členové OPEC nenajdou společnou řeč a začnou znovu válčit navyšováním produkce, mohla by se ropa začít znovu prudce propadat. Obchodníci na ropě to moc dobře vědí a jejich reakce tomu odpovídá.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 14.3.2017
14.03.2017 Skotská premiérka ohlásila, že začne usilovat o další referendum o nezávislosti na Velké Británii. To by se mělo odehrát na jaře 2019, tedy v době, kdy by Británie měla opustit EU.

Ranní videokomentář: Akcie zůstávají v opatrném bočním trendu, cenu si drží i většina měnových párů
14.03.2017 Včerejší seance se na trzích podle očekávání nesla v poměrně klidném duchu a na nízké volatilitě. Finanční trhy vyčkávají především na středu, která nabídne kromě Fedu i další důležité fundamenty a z tohoto důvodu počítáme se spíše podprůměrnou aktivitou na většině trhů také dnes. Ráno zatím přineslo pouze výsledky z Číny, kde byla zveřejněna průmyslová produkce a maloobchodní tržby. Dopad nových dat na Čínské indexy, nebo na AUD a NZD však byl poměrně malý.

Data z trhu práce nahrála Fedu na zvýšení sazeb
13.03.2017 Americké akciové trhy minulý týden spíše konsolidovaly, ačkoliv v jeho závěru přeci jen přidaly nějaké zisky. Index S&P 500 uzavřel páteční seanci na ceně 2372, Nasdaq Composite zakončil na 5861. Ve čtvrtek a v pátek probíhalo rolování futures kontraktů na americké akciové indexy, likvidita se přesouvala z březnového do červnového kontraktu a intradenní seance byly značně poznamenané chybějícím volume.

Týdenní komentář FXstreet.cz (13.3.2017)
13.03.2017 V minulém týdnu jsme se nedočkali žádného obchodu, jelikož jsem neměl žádné obchodní nastavení v mém týdeníku (byl jsem na cestách, a tak jsem nechtěl vstupovat do nových pozic). Byla to škoda, jelikož minulý týden byla vysoká volatilita, slušné pohyby a pěkné reakce na mé S/R zóny. Reakce jsem vyznačil červeně v grafu níže.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 13.3.2017
13.03.2017 USA trh práce za únor: 235 tisíc nových pracovních míst, když odhady ukazovaly 200 tisíc. Na dolar tento údaj ovšem nezapůsobil a oslabil až k EUR/USD 1,07 z úrovně EUR/USD 1,06.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 10.3.2017
10.03.2017 ECB dle očekávání sazby nezměnila. Nicméně ačkoliv byl projev M. Draghiho z počátku velmi opatrný, odpovědi na dotazy vedly k posílení eura. Členové rady guvernérů již necítí „urgentní pocit“ že by byla v budoucnu potřeba dalšího snížení úrokových sazeb. Rada vyjmula z prohlášení větu o použití „všech dostupných nástrojů“ a dle slov Draghiho tím chtěla ECB signalizovat, že není urgence podnikat další kroky. Euro po těchto slovech posílilo na EUR/USD 1,06.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 15.2.2017
15.02.2017 Janet Yellen v Kongresu zopakovala, že příliš dlouhé čekání na zvýšení sazeb „by bylo nemoudré“. Dodala také, že na příštím zasedání bude hodnotit vývoj ekonomiky a v případě potřeby přizpůsobí nastavení měnové politiky. Jinými slovy Fed bude už v březnu zvažovat zvýšení úrokových sazeb – ovšem z druhé strany Yellen připomněla, jak nejisté je směřování fiskální politiky. Dolar reagoval na Yellen posílením na EUR/USD 1,057 a rostly i ceny akcií.

Raiffeisenbank: Okénko trhu 14.2.2017
14.02.2017 V několika evropských zemích dnes byla zveřejněná statistika o vývoji HDP za čtvrté čtvrtletí. Podle rychlého odhadu ČSÚ vzrostla česká ekonomika v posledním čtvrtletí loňského roku o 0,2 % mezičtvrtletně. Meziroční tempo zpomalilo na 1,7 % z předchozího tempa 1,9 %, zatímco trh čekal tempo přes 2 %. Ovšem rychlý odhad HDP jenom nastiňuje, jakým tempem česká ekonomika pravděpodobně rostla. Až zpřesněný odhad, který bude zveřejněný začátkem března, nabídne detailní strukturu ekonomického růstu a lze jej považovat za důvěryhodnější a spolehlivější indikátor. Z předběžných údajů vyplývá, že celoročně česká ekonomika v roce 2016 zpomalila své tempo růstu na 2,3 % z předchozího tempa 4,6 %. Mírnější tempo v roce 2016 bylo zapříčiněno jak vysokou srovnávací základnou z roku 2015, tak i slabšími investicemi. Naopak chuť tuzemských spotřebitelů utrácet zůstává spolu s vývozem do zahraničí tahounem české ekonomiky. To podpořilo zejména zpracovatelský průmysl. Naopak stavebnictví vykázalo výrazně nižší výkonnost než v roce 2015 právě kvůli slabým (státním) investicím.

Raiffeisenbank: Ranní nadhoz 14.2.2017
14.02.2017 Běžný účet platební bilance v České republice skončil v prosinci deficitem ve výši 22,1 mld. Kč. Medián trhu předpokládal přebytek běžného účtu ve výši 2,3 mld. Kč, ale poslední údaj zahraničního obchodu z prosince, který skončil schodkem 5 mld. Kč, dával tušit, že i výsledek platební bilance zklame. Za celý rok 2016 skončil běžný účet v rekordním přebytku 73,6 mld. Kč podpořen především vysokým přebytkem bilance se zbožím a službami.

Ranní videokomentář: Americké akcie navyšují svá maxima, dnes projev Janet Yellenové
14.02.2017 Americké akciové indexy včera znovu navýšily svá historická maxima a společně s nimi dokázaly růst indexy také v Evropě. Včerejší seance nabídla jen minimum fundamentů, takže se nijak nezměnil ani celkově pozitivní sentiment, který na trzích vládne již několik měsíců. Dnešek bude z fundamentálního hlediska ale mnohem zajímavější, protože nás vedle několika zajímavých dat čeká odpoledne hlavně letos první vystoupení Janet Yellenové na půdě amerického senátu. Trh samozřejmě netrpělivě čeká na jakoukoli signalizaci dalšího růstu úrokových sazeb.

Wall Street opět na rekordních maximech, čeká se na ekonomické reformy Donalda Trumpa
13.02.2017 Americké akciové indexy minulý týden opět překonaly svá absolutní maxima a zavřely na nových cenách. Pozitivní nálada, která mezi investory panuje, je podpořena velmi slušnými čísly z pokračující výsledkové sezóny. Ve vzduchu visí i očekávání ohledně slíbených ekonomických reforem nového prezidenta USA Donalda Trumpa. Jejich detaily zatím nejsou přesně známy, přislíbené daňové škrty a omezení regulační zátěže firem zatím nahrává akciovým trhům do karet.

Týdenní komentář FXstreet.cz (13.2.2017)
13.02.2017 V minulém týdnu jsme se na EUR/USD dočkali aktivace short obchodu, podle mého týdenního komentáře. Trh se velmi rychle dostal k další následující S/R úrovni, kde jsme mohli realizovat velmi krátkodobý short obchod na Profit-Targetu (PT). Následně jsme se dočkali aktivace dalšího shortu, ale Profit-Target v podobě další S/R zóny nebyl realizován a trh zakončil pateční seanci okolo vstupní hodnoty.

Fundamentální analýza: Pozornost investorů bude směřovat k pololetním projevu Yellenové v Kongresu
13.02.2017 Klíčovou událostí týdne je z pohledu tržních účastníků zítřejší (v Senátu) a středeční (ve Sněmovně reprezentantů) pololetní projev J. Yellenové, předsedkyně rady guvernérů Fedu. Klíčové bude, zda potvrdí výhled centrálních bankéřů na letošní trojí zvýšení dolarových sazeb. Zápis z posledního jednání ECB pak zřejmě přinese požadavek na to, aby dosažení inflačního cíle bylo udržitelné. Ekonomický kalendář by měl potvrdit silnou dynamiku německého a japonského HDP na konci loňského roku, naopak slabších dat se obáváme z Itálie. Z inflační fronty očekáváme její vzestup v Číně, návratu k cíli bychom měli být svědky ve Velké Británii.

Raiffeisenbank: Okénko trhu 25.1.2017
25.01.2017 Česká bankovní asociace (ČBA) dnes zveřejnila aktualizovanou prognózu vývoje české ekonomiky pro nadcházející roky. Podle ČBA poroste česká ekonomika letos i v příštím roce tempem 2,6 %. My pro letošek očekáváme o desetinku vyšší tempo růstu, přičemž hlavním tahounem bude spotřeba domácností. ČNB letos velmi pravděpodobně ukončí kurzový závazek, my očekáváme opuštění závazku v druhé polovině roku. Podle ČBA by koruna měla letos v průměru posílit k EUR/CZK 26,60 z loňských EUR/CZK 27,03.

Týdenní zpráva z finančního trhu: Slabší data z USA, silnější z Evropy
23.01.2017 Prosincové objednávky zboží dlouhodobé spotřeby budou pozitivně ovlivněny objednávkami letadel, po očištění bude patrný spíše útlum kapitálových investic. Slabší data očekáváme i z trhu nemovitostí. Celkový růst amerického HDP za Q4 16 tak dosáhne mezičtvrtletně anualizovaně nemastných neslaných dvou procent. Naopak silné evropské PMI by měly být konzistentní s růstem ekonomiky eurozóny o 0,5 % q/q během Q1 17. Celkově tedy ekonomický kalendář vyznívá spíše ve prospěch eura na úkor dolaru. Středoevropský ekonomický kalendář je v tomto týdnu nezajímavý.

Ranní videokomentář: Dolar mírně ztrácí. Trhy dnes ale zajímá především projev Theresy May
17.01.2017 Finanční trhy za sebou mají klidný, i když trochu nervózní, start do nového týdne. Platilo to hlavně o akciových trzích v Evropě, které se už ráno dostaly do červených čísel, ve kterých pondělní seanci také uzavřely. Trhy čekají na dnešní projev Theresy May, která bude mluvit o vyjednávací strategii pro vystoupení země z EU a většina obchodníků se bojí toho, že se Británie nebude bát signalizovat ochotu projít si i takzvaným hard brexitem. Projev Mayové bude proto klíčovým fundamentem dnešní seance, a to především na librových párech.

Týdenní komentář FXstreet.cz (16.1.2017)
16.01.2017 V týdenním komentáři jsem v minulém týdnu uveřejnil mé obchodní nastavení, které opět vyšlo dobře, i když tentokrát ne zcela přesně. Jako první jsme se dočkali prolomení spodní S/R úrovně, což aktivovalo short obchod. Trh si velmi rychle došel k první nejbližší S/R zóně a vyplnil tak Profit-Target 1 (PT1). Ovšem PT2 jsme se nedočkali a trh se odrazil k vyšším úrovním.

První projev nově zvoleného prezidenta vnesl na trhy nejistotu
16.01.2017 Jednou z nejsledovanějších událostí minulého týdne bylo středeční vystoupení budoucího prezidenta Spojených států Donalda Trumpa. Jednalo se o vůbec první veřejné vystoupení nastupující hlavy USA od loňského vítězství ve volbách. V projevu Trump mimo jiné reagoval na zprávy o ruských špionech, kteří proti němu shromáždily kompromitující materiály, která zaplavila média. Celou událost označil Donald Trump za politický hon na čarodějnice. Rusko se postavilo na jeho stranu a kompromitující data jednoznačně odmítlo. Celá kauza tak vypadá, že její primární cíl je poškodit vztahy mezi USA a Ruskem.

Akcie znovu v zelených číslech, na FX obchodníci ale dál spíše vyčkávají
13.12.2016 Po včerejším klidném obchodování je dnešní seance přeci jen o něco živější. Evropské indexy se dostávají znovu do zelených čísel a připisují si na průměrných objemech přibližně půlprocentní růst. Daří se hlavně finančnímu sektoru, který v Evropě táhnou vzhůru paradoxně opět především nejvíce problematické italské banky. Německý DAX se díky tomu vrací nad hranici 12 200 bodů a dál si tak drží veškeré zisky, které nabral během velmi úspěšného minulého týdne.

Fundamentální analýza: Politická nejistota sráží důvěru na finančních trzích
13.12.2016 Zveřejnění listopadové inflace v Německu mnoho vzrušení nepřinese, protože se bude jednat pouze o její finální číslo, které by se nemělo lišit od předběžného odhadu. Pozornost tedy bude směřovat na německý ZEW index, který by se měl ve své složce očekávání stabilizovat na slušných hodnotách.

Ranní videokomentář: Trhy znovu ve vyčkávacím režimu, dnes britská inflace
13.12.2016 Finanční trhy zahájily týden v klidu a bez velkých pohybů. Na vině byla absence důležitých dat a také pravděpodobně i celková neochota vstupovat do větších pozic před zítřejším zasedáním americké centrální banky. Většina aktiv si proto své pozice držela. Dnešek se pravděpodobně ponese v podobném duchu, přestože nás čeká o něco více zajímavých dat, jako například výsledky britské inflace. Trhy však z klidného režimu pravděpodobně nevybočí, protože k tomu zatím nemají důvod. Rizika jsou malá a strach z korekce minimální, což potvrzuje i nízká úroveň implikované volatility.

Dohoda OPEC s nečleny přidává ropě sílu. Rostou i americké a evropské akciové indexy
12.12.2016 Minulý týden došlo k důležitému jednání mezi členy OPEC a zeměmi, které stojí mimo kartel. Jednání s nečlenskými těžařskými státy přineslo po 15 letech dohodu na omezení těžby o dalších téměř 600 tisíc barelů ropy denně. Nečlenské státy se na tom o víkendu dohodli na schůzce ve Vídni s představiteli OPEC. Ke snížení produkce by mělo dojít od ledna 2017. Dřívější interní dohoda v rámci samotného, o které jsme psali v minulém článku, přinesla ponížení těžby o téměř 1,2 milionu barelů denně.

Týdenní komentář FXstreet.cz (12.12.2016)
12.12.2016 V minulém týdnu jsme se dočkali obchodu na EUR/USD podle mého týdenního komentáře. Ve čtvrtek totiž došlo k prolomení horní úrovně vstupní S/R zóny a mohli jsme vstoupit do long obchodu. Trh ihned došel k další nejbližší S/R úrovně, kde jsme mohli realizovat část zisku (Profit-Target 1 – PT1) na 25 pipech a posunout původní Stop-Loss (SL) na vstupní hodnotu a uzamknout tak zisk (Break/Even - B/E). Bohužel trh se zde odrazil a zasažení další S/R zóny - PT2 jsme se již nedočkali. Záleží, jak jste tuto příležitost obchodovali, takže obchod skončil celkově na nule nebo na malém částečném zisku. O obou případech jste udělali dobře. Je zde ale vidět, jak je důležité ukončovat zisky po částech nebo posouvat SL na B/E pro omezení rizika.

Fed po roce zvýší úrokové sazby
12.12.2016 Nejdůležitější událostí nadcházejícího týdne je zasedání americké centrální banky. Konsenzus trhu předpokládá, že Fed po roce opět zvýší měnově-politické sazby, a to díky růstu inflace a dobrému stavu americké ekonomiky. Ve středoevropském regionu je kalendář ekonomických dat poloprázdný. Po pátečním zveřejnění překvapivě rychlého růstu cen v České republice se pozornost investorů zřejmě opět zaměří na ČNB a její další kroky.

Týdenní zpráva z finančního trhu 21.11.2016
21.11.2016 Údaje zveřejněné tento týden potvrdí dobrý výhled pro hlavní ekonomiky v posledním čtvrtletí letošního roku. Navíc budou zveřejněny struktury HDP v Německu a ve Velké Británii. Dozvíme se tedy, proč německá ekonomika nečekaně zpomalila, zatímco britská si udržela velmi slušnou růstovou dynamiku. Česká ekonomická důvěra by měla zůstat silná a i data z Polska budou naladěna spíše na optimistickou notu.

Prosincovému zvýšení sazeb v USA nestojí nic v cestě
16.11.2016 Pokud jde o ekonomická data, čeká dnes trhy pravděpodobně poklidný den. Ve Spojených státech bude zveřejněn vývoj říjnové průmyslové produkce, využití kapacit a listopadový index cen nemovitostí. Jedná se však spíše o druhořadá data, která nebudou mít sílu kurzem EUR/USD výrazněji pohnout. České ceny průmyslových výrobců by se měly díky normalizaci dovozních cen posunout mírně směrem nahoru.

Další úspěšná seance pro dolar. Pomohly i překvapivě dobré výsledky maloobchodu
15.11.2016 Po šesti dnech nepřetržitého růstu vše nasvědčuje tomu, že se dnes dluhopisovým výnosům konečně podaří umazat část obřího pohybu z minulých dnů. Výnosy v Evropě i v USA začínají pozvolna klesat a i když je korekce zatím jen relativně mírná, jedná se o další signál, že se trhy vracejí po amerických volbách zpět do zajetých kolejí. To signalizuje také situace na trhu s akciemi, kde dnes sice objemy zůstávají nadprůměrné, i navzdory zvýšeným objemům si však evropské indexy svou včerejší cenu více méně udržují a vyčkávají na nové impulsy.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
15.11.2016 Spotřebitelské ceny (index CPI) ve Velké Británii v říjnu meziročně stouply o 0,9 %. Analytici očekávali růst...

Ranní videokomentář: Dolar pokračuje v navyšování zisků, dnes britská inflace a americké tržby
15.11.2016 Evropské i americké akciové indexy si své páteční ceny včera podržely a potvrdily tak, že se situace na trzích začíná postupně stabilizovat. Včerejší seance byla bez klíčových fundamentů a obchodníci tak zatím spíše jen čekají na nové impulsy. Dnešní seance přinese ze zajímavých výsledků především britskou inflaci a za pozornost budou stát i odpoledne výsledky z amerického maloobchodu. Zajímavá pro libru pak může být také prezentace inflačního reportu v britském parlamentu. Guvernér Carney se sice již k reportu vyjádřil na minulém zasedání Bank of England, jeho další případné pozitivní komentáře na adresu britské ekonomiky by však libře mohly pomoci i tentokrát.

Týdenní komentář FXstreet.cz (14.11.2016)
14.11.2016 Tento rok je na překvapivé události opravdu bohatý. Jak jsem uváděl v mém minulém týdenním komentáři, tak mě vítězství...

Donald Trump vyhrál volby a US trhy rostou. Dow Jones na historických maximech
14.11.2016 Největší událostí minulého týdne bylo zcela nepochybně poměrně nečekané zvolení Donalda Trumpa 45. prezidentem Spojených států. Trumpovo vítězství bylo méně předpokládané a pro akciové trhy méně přijatelné. Stejně nečekaně jako byl Trump zvolen prezidentem se ale akciové indexy dokázaly oklepat a umazat veškerou ztrátu, kterou během volební noci nabraly, a k tomu ještě přidaly i nějaký ten zisk.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
11.10.2016 Podle kontroverzních dokumentů britské vlády by takzvaný tvrdý brexit mohl Velkou Británii přijít až na 66...

Ranní videokomentář: Americký dolar opět silnější na všech frontách
11.10.2016 Americkému dolaru se daří a jeho zpevňování na většině měnových párů pokračovalo i začátkem tohoto týdne. Dolaru pomáhá hlavně růst dluhopisových výnosů, který dál vysílá jasný signál o tom, že se trh připravuje na zvyšování amerických úrokových sazeb. Velmi vydařená byla ale včerejší seance také na ropě, jejíž cena vystoupala poté, co ruský rezident připustil, že by se jeho země mohla přidat k OPECu a zmrazit, nebo dokonce snížit, svou ropnou produkci. Dnešek bude opět bez významných dat. Akciové trhy zatím zůstávají pozitivně naladěny, i když stále uvězněny v širším bočním trendu.

Měny v historickém kontextu – co zastaví libru v propadu?
10.10.2016 Přinášíme vám přehled nejdůležitějších fundamentálních událostí minulého týdne pro jednotlivé měny a zároveň fundamentální výhled současného týdne.

Týdenní komentář FXstreet.cz (10.10.2016)
10.10.2016 V minulém týdnu jsem neuveřejnil žádné obchodní nastavení pro měnový pár EUR/USD, jelikož jsem se obával nebezpečných...

Cena zlata strmě padá, je vhodný čas na nákup?
10.10.2016 Americké akciové indexy se minulý týden tiše převalovaly v neutrálním bočním trendu a víceméně vyčkávaly na silné fundamenty, které by je z range vyvedly. Index Dow Jones uzavřel obchodní týden na úrovni 18240,5 bodů, širší index S&P 500 na 2153,74 a Nasdaq Composite na 5292,40. Podobná situace se odehrávala i Evropě, ačkoliv zde se samozřejmě nepohybujeme tak blízko absolutních maxim. Celková nálada na akciových trzích je prozatím klidná, index volatility VIX je na nízkých hodnotách (kolem 13 bodů) a investoři nejeví známky nervozity.

Týdenní zpráva z finančního trhu 10.10.2016
10.10.2016 Po pátečních smíšených datech z USA budou trhy tento týden hledat nějaké vodítko pro budoucí vývoj americké měnové politiky v zápisu Fedu z minulého jednání. FOMC je ve svých názorech rozdělená a zápis by tedy mohl přeci napovědět nejpravděpodobnější směr, kterým se ubere. Regionu budou tomuto týdnu dominovat čísla o inflaci. Česká by měla stagnovat, kdežto v Polsku by mohly zmírnit deflační tlaky.

Forex: Data z eurozóny euro nepotěší
14.09.2016 Ve Spojených státech dnes žádná data zveřejněna nebudou. Pozornost trhů tak bude směřovat do eurozóny, kde nás čeká statistika červencové průmyslové produkce za celou eurozónu. Ta se zřejmě propadne do záporu. Francouzská a italská inflace bude pouze zpřesněním již zveřejněných odhadů a tak mnoho překvapení nepřinese. V regionu je kalendář událostí prázdný.

Trhy se uklidňují ale vyhráno zatím nemají. Libra díky inflaci i technice znovu ztrácí
13.09.2016 Finanční trhy si pomalu sedají a volatilita na většině aktiv pozvolna klesá. Po včerejším růstu v USA dnes evropské indexy zůstávají v okolí včerejšího close a zdá se že si začínají procházet konsolidací. Obchodování přitom probíhá i dnes na zvýšených objemech, které jsou v Evropě zhruba 10 – 15 procent nad průměrem z posledních třiceti obchodních seancí. K úplnému zklidnění však zatím máme ještě daleko a například výnosy z Evropských dluhopisů i přes dnešní mírný pád zůstávají i nadále na zvýšených úrovních. Obchodníci jsou tak začátkem týdne opatrní a podle nás rozhodně dělají dobře. Přestože jsme považovali korekci z konce minulého týdne za technickou záležitost, prostor k dalšímu pádu akcií se určitě zcela nevyčerpal a pokud se indexům nepodaří ztráty rychle zlikvidovat, „druhá noha“ výprodejů je stále něčím, s čím bychom měli i nadále počítat. V případě Německého DAXu se například po prolomení konsolidačního pásma otevírá stále prostor až někam k úrovni srpnového low, které se nachází v okolí 10 000 – 10 100 euro.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
13.09.2016 Průmyslová produkce v Číně vzrostla za srpen meziročně o 6,3 %, což je o 0,1 % nad očekáváním...

Forex: Spekulace vůči kurzovému závazku se na začátku týdne zřejmě uklidňují
13.09.2016 Po nezajímavém pondělí bude v úterý zveřejněno více ekonomických dat. Německý ZEW index by se měl mírně zvýšit a umazat další část svého poklesu po referendu o brexitu. Český běžný účet v červenci vykáže deficit především kvůli horší bilanci se zbožím. Vliv na korunový trh ale neočekáváme.

Ranní videokomentář: Akciové trhy nachází pevnější půdu pod nohama, dnes britská inflace
13.09.2016 Včerejší seance začala nervózně, ale v průběhu dne se situace uklidnila a americké indexy nakonec pondělní obchodování dokázaly uzavřít s více než jednoprocentním ziskem. Po výprodeji z konce minulého týdne se tak rozhodně jedná o dobrou zprávu a zajímavý signál o tom, že byla korekce z minulých dnů skutečně spíše technickou než fundamentální záležitostí. Dnešní obchodování by mělo pokračovat v podobném duchu, když bude opět relativně chudé na nová data. Spojené státy totiž nezveřejní téměř žádné výsledky a v Evropě čekáme pouze na britský CPI a německý index ZEW.

Měny v historickém kontextu – překvapující data z USA, projev prezidenta FEDu z Bostonu a očekávané zasedání FOMC
12.09.2016 Přinášíme vám přehled nejdůležitějších fundamentálních událostí minulého týdne pro jednotlivé měny a zároveň fundamentální výhled současného týdne.

Týdenní FX komentář FXstreet.cz 12.9.2016
12.09.2016 Minulý týden jsem nezveřejnil žádné obchodní nastavení, jelikož se trh nacházel v oblasti, kde jsem neměl jasný názor...

Zasedání ECB zklamalo, akciové trhy padají
12.09.2016 Hlavní událostí minulého týdne bylo nepochybně čtvrteční zasedání Evropské centrální banky, které jsme předeslali v posledním článku, a projev jejího předsedy Maria Dragiho. Podle jeho slov je současné nastavení monetární politiky efektivní a prozatím není třeba žádných změn. Základní úrokovou sazbu ponechala ECB beze změny na 0,00 %, zápůjční na 0,25 % a depozitní na -0,4 %, kam ji snížila v březnu. Pokud jde o možný posun konce programu odkupování aktiv, žádného formálního závazku jsme se od ECB nedočkaly a Draghi sám vyloženě prohlásit, že otázka rozšíření programu nebyla diskutována. Evropská centrální banka tedy nadále skupuje dluhopisy v nezměněném objemu 80 miliard eur měsíčně, odkup by měl skončit v března příštího roku.

Zvýšení sazeb v USA stále ve hře
17.08.2016 Zveřejnění zápisu z posledního zasedání Fedu by mohlo obnovit naději na letošní zvýšení úrokových sazeb. Červencové zasedání bylo totiž více jestřábí, než trh čekal. Zatím se zdá, že pokud jde o brexit, vnímá Fed rizika z toho plynoucí spíše jako střednědobá, než krátkodobá. Podstatné bude, zda mnoho, někteří a nebo většina členů FOMC bude toho názoru, že silná červnová data ztrhu práce převážila jejich květnový propad. To, zda se zvýšení úrokových sazeb na konci letošního roku vrátí do hry, bude záviset na tom, zda Fed na zářijovém zasedání bilanci rizik vyhodnotí jako vyrovnanou.

Ranní zpráva z finančního trhu 16.8.2016
16.08.2016 Dnešek přináší z celého týdne nejnabitější kalendář. Zajímavá jsou zejména data ze Spojených států, která mají sílu pohnout devizovým trhem. Nicméně ekonomové SG neočekávají velká překvapení. My budeme sledovat také statistiku českého HDP. Ta podle nás tržní koncensus zklame, nicméně od kurzového závazku korunu neodtrhne.

Ranní videokomentář: Trhy zůstávají v klidu a čekají na nové podněty, dnes britská a americká inflace
16.08.2016 Včerejší seance byla téměř bez dat a na hluboce podprůměrných objemech, díky čemuž si většina finančních aktiv svou cenu podržela, zatímco akcie nepatrně rostly a například americký S&P500 znovu navýšil svá historická maxima. Dnešní ráno znovu pomohlo japonskému jenu, který dokázal bez zjevných příčin krátce po otevření asijských burz zpevnit až pod 101 USDJPY. Úterní seance bude na data podstatně bohatší a mezi nejzajímavější výsledky se zařadí výsledky z Británie a z USA.

Akciové trhy na rekordních maximech, posiluje už i ropa
15.08.2016 Hlavní americké akciové indexy v minulém týdnu stabilně posilovaly a opět přepsaly historická maxima. Ve čtvrtek se to po více než 15 letech dokonce podařilo všem třem najednou. Futures kontrakt na S&P 500 dosáhl až na cenu 2185,25, Dow Jones vyšplhal na 18595 a technologický Nasdaq dosáhl 4811,00. Páteční seance pak přinesla mírné oslabení díky negativní reakci na zveřejnění maloobchodních tržeb, které byly o téměř půl procenta pozadu za očekáváním. Tuto zprávu okamžitě zaznamenal i US dolar, který oslabil nejvíce na páru s JPY.

Týdenní komentář FXstreet.cz (15.8.2016)
15.08.2016 V minulém týdnu nedošlo k žádné realizaci mého obchodního nastavení, jelikož jsem minulý týden připravil pouze potenciální...

Německý ZEW index na nejnižší úrovni za tři a půl roku
20.07.2016 Společná evropská měna si včera vůči dolaru odepsala 0,5 %, když oslabila na 1,1000 EUR/USD. Červencová důvěra v německou ekonomiku měřená ZEW indexem (názor 350 odborníků z finančního trhu) totiž poklesla na nejnižší úroveň za poslední tři a pul roky (-6,8 bodu). Na zhoršení sentimentu se podepsal brexit a s ním spojená volatilita na finančních trzích a nejistota ohledně dalšího hospodářského vývoje.

Ako sa zmenili očakávania nemeckých ekonómov po UK referende?
19.07.2016 Dnes bol zverejnený ZEW index, jeho hlavný index – očakávania ďalšieho vývoja nemeckej ekonomiky už okomentoval Jarda, tomu sa teda venovať nebudem, avšak v rámci ZEW prieskumu sa ekonómov a analytikov pýtajú na viacero zaujímavých vecí. A práve na tie sa chcem pozrieť, keďže britské referendum výrazne pohlo očakávaniami vývoja mnohých vecí na starom kontinente.

Německý ZEW na nejnižších úrovních od roku 2012
19.07.2016 A po Britské inflaci ještě jeden indikátor který zaujal – německý ZEW index, jakožto indikátor důvěry institucionálních investorů v německou ekonomiku:

Ranní videokomentář: Trhy přešlapují na místě a čekají na nový impuls
19.07.2016 Začátek týdne se na trzích nesl v překvapivě klidném duchu a na velmi nízkých objemech. Turecká krize se včera týkala pouze tureckých finančních aktiv a na západní trhy se ani náznakem nepřelila. Obchodování probíhalo včera na výrazně podprůměrných objemech a implikovaná volatilita zůstává v USA stále na nejnižších úrovních za poslední více než rok. Dnešní seance přinese ze zajímavých dat hlavně britskou inflaci a německý ZEW. Trhy jsou během dnešního rána velmi klidné a v klidném duchu a bez větší volatility by se mohla nést i celá úterní seance.

Týdenní komentář FXstreet.cz (18.7.2016)
18.07.2016 V minulém týdnu měnový pár EUR/USD nabídnul pouze jednu obchodní příležitost podle mých S/R úrovní. Stalo...

Očekávané události pro tento týden
18.07.2016 V tomto týdnu se budou investoři soustředit především na výstup čtvrtečního zasedání Evropské centrální...

ECB: Frankturte máme problém!
18.07.2016 Americký dolar během minulého týdne vůči euru ztrácel, ale po dobrých pátečních údajích z amerického trhu práce celotýdenní ztráty umazal. Britská libra během týdně těžila z politické situace ve Velké Británii. Oproti očekávání, že k volbám předsedy konzervativní strany a jmenování nové vlády dojde až počátkem září, byla tato politická nejistota vyřešena už minulý týden. Z boje o předsednickou funkci toryů totiž odstoupila Andrea Leadsom, a tak ve středu byla jmenovaná premiérkou Theresa May, která hned začala se jmenováním vlády. Posílení libry je také důsledkem neuvolnění měnové politiky, jak o tom byly finanční trhy přesvědčené. V poměru 7:1 bylo totiž odsouhlaseno ponechání úrokových sazeb na stávající úrovni, stejně tak i v případě programů kvantitativního uvolnění. Podle zveřejněných informací k těmto pohybům dojde ovšem na srpnovém jednání 4. srpna, který je už i ze 100 % trhem zahrnut. Turbulence nepřišly ani z Číny, když tamní HDP vzrostl o 1,8 % q/q a 6,7 % y/y. Překonal tak o 0,2 pb respektive o 0,1 pb očekávání trhu.

Ranní videokomentář: Evropské indexy likvidují dřívější ztráty, vyhráno ale zatím stále nemají
21.06.2016 Finanční trhy za sebou mají velmi úspěšnou seanci, což platí hlavně o evropských akciových indexech, které dokázaly růst ve většině případů o více než tři procenta. Důvodem růstu jsou nové průzkumy veřejného mínění v Británii, jenž začínají favorizovat odpůrce brexitu, kteří znovu získávají mírný náskok. Pokles averze k riziku včera pomohl nejen akciím, ale dařilo se i britské libře a většině ostatních rizikových aktiv, zatímco pod tlakem byly dluhopisy. Brexit zůstává tématem číslo jedna i během dnešní seance, která přinese mj. také německý ZEW a komentáře Janet Yellenové a Maria Draghiho.

Forex: Euro zatím své dolarové pozice drží
21.06.2016 Během včerejší evropské seance euro drželo svou relativně silnou pozici vůči dolaru, když se kurz pohyboval kolem hladiny 1,1350 EUR/USD. Společná evropská měna tak stále odolává navzdory tomu, že se blíží termín britského referenda, které se uskuteční ve čtvrtek. Podporu získala evropská měna na základě posledních průzkumů, kdy se opět do čela dostali zastánci setrvání Velké Británie v Evropské unii. Nicméně aktuálně zveřejněný průzkum opět ukazuje na lehkou převahu zastánců „Brexitu“ (44 % ku 42 %).

Týdenní komentář FXstreet.cz (20.6.2016)
20.06.2016 V minulém týdnu jsem nezveřejňoval žádné své obchodní nastavení, jelikož jsem nechtěl obchodovat během zasedání Fedu. Ani tento týden...

Forex: Euru se příliš nedaří, naději slibují německé indikátory důvěry
25.05.2016 Euru se včera příliš nedařilo. Během úterního obchodování ztratilo 0,6 %, když oslabilo na 1,1150 EUR/USD. Náladu mu zřejmě pokazil ZEW index, který si ve složce očekávání o 5 bodů pohoršil (na 6,4 bodu), přičemž odpolední výborná data z amerického trhu nemovitostí mu také příliš nepřidala.

Bank of England pomohla libře k růstu, USD znovu silnější navzdory stabilním americkým výnosům
24.05.2016 Evropské akciové indexy se dnes vrací do zelených čísel a likvidují část dřívějších ztrát. Německý DAX si zatím připsa...

Forex: Německé HDP táhla soukromá spotřeba
24.05.2016 Obchodování eura s dolarem včera probíhalo bez výraznějšího trendu. Kurz včera ráno otevíral svou evropskou seanci těsně nad hladinou 1,1220 EUR/USD, dnes se v ranních hodinách pohybuje okolo 1,1210 EUR/USD.

Ranní videokomentář: Akciové trhy dál uvězněny v bočním trendu, dnes německý ZEW
24.05.2016 Nový týden začal na finančních trzích podle očekávání v klidu a bez výraznější volatility. Akciové indexy v Evropě i v...

Týdenní komentář FXstreet.cz (23.5.2016)
23.05.2016 Měnový pár EUR/USD začátkem minulého týdne nejprve aktivoval mé long obchodní nastavení, které jsem...

Akciové trhy a komodity pokračují v růstu. Komoditní měny jsou na tom nejlépe od poloviny loňského roku
19.04.2016 Finanční trhy jsou zdá se v plném risk-on režimu. Akciové indexy dnes navazují na včerejší růst a výrazného růstu se d...

Forex: Euro si připisuje další zisky
19.04.2016 I přes nedostatek zajímavějších údajů euro vůči dolaru během pondělního obchodování posílilo o 0,4 % na 1,1300 EUR/USD. Pokračovala tak korekce, kterou euro započalo po slabších amerických datech zveřejněných koncem minulého týdne.

Ranní komentář: Ropa zpět na úrovních z konce minulého týdne, dnes německý ZEW
19.04.2016 Včerejší seance začala v nervózním duchu a skončila na vlně optimismu, když se akciové indexy i ropa po nepříjemném ra...

DAX je níže díky energetickým akciím
18.04.2016 Německý akciový index DAX zůstává i dnes uvězněn mezi hladinami 10 118 - 9 437 (březnové maximum...
Související klíčová slova:
Hikvision | Vládní koalice | Rozpočtový schodek Spojených států | Situace v Rusku | Zbrojovka | Fibo | Akcie včera | Tempo růstu | Český průmysl | NetEase | Bankéř | Čínské strany | ECB ve Frankfurtu | Měsíční předpovědi | Akcie Komerční banky | Politická rozhodnutí | Stochastický | Evropská komise | Kalendář dnešních ekonomických událostí | Finanční tituly | Index eura | NFLX.US | Oživení poptávky po službách | Kompenzace | Silnější koruna | HSBC | Retracement | Vládní opatření | LYNX | Jackson Hole | Do čeho investovat | Vládní dluhopisy | Devizoví obchodníci | Setkání G20 | AMC | Forex FX | Zveřejňování makrodat | MetaTrader 4 Supreme Edition | Přebytky zásob | Afrika | PPI v USA | Kč/EUR | Daňové reformy | Deutsche Lufthansa | Maďarská inflace | Australská centrální banka | Pip | Sekce měnové | Zkušenosti | Cenová hladina | Cap | Světové akcie | Nízká cena ropy | Nárůst objemů | Zvýšení úrokové sazby | Akciové trhy | Alphabet | Růst výnosů u dluhopisů | Vstupy | Ekonomické dopady koronaviru | Prohloubení schodku | Zpracovatelský sektor | USD/PLN | Koronavirové krize | Exporty | Inflace v září | Veřejné finance | Průmyslová výroba v lednu | Nálada německých finančníků | Měnový kurz | Daňové škrty | Opětovný pokles | SP500 | Pfizer | Pozitivní vliv | PLN | Geopolitické riziko | Spolkový statistický úřad | Rolování | Uptrend | Interactive Brokers | Finanční stabilita | PLATINUM | Omezení americké produkce | Obchodník | Zpravodajský server | EUR | Silicon Valley Bank | Vratislav Zámiš | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | AfD | Řecko | Pegas Nonwovens | Průmyslové zakázky v Německu | Americký exprezident | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Kapitálové trhy | Šíření nákazy COVID-19 | Pokles sazeb | Rozkolísaný | Micron Technology | Signature Bank | Průmyslová výroba v eurozóně | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Inflační čísla | Tvorba pracovních míst | Opačný trend | Čínský obchod | Momentum | Hospodářský růst v Německu | Škoda Auto | Koruna zpevnila | BTC | Dění na světových burzách | Dow Jones Industrial | Evropský datový kalendář | Pokles indexu | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Oznámení výsledků | Mezinárodní měnový fond | Macron | Očekávané výsledky | Christine Lagarde | Fortuna | Kroky Fedu | Statistiky | O2 CR | Nadprodukce | Naděje pro německou ekonomiku | Výrobce elektromobilů Tesla | Eurostoxx 50 | Šéf Fedu Powell | Trumpová | Investiční banky | Korelace | Optimismus spotřebitelů | Tržby ve službách | Agentura S&P | Tržby v eurozóně | Oživení poptávky | Německá průmyslová produkce | Asijské akcie | Index volatility VIX | Bankovní unie | Long pozice | Silný support | Kanadský PMI | Fio broker | Britská libra | Aktiva | Citigroup | EURJPY | Růst průmyslové produkce | Bezpečné útočiště | Schodek státního rozpočtu | GBPJPY | Predikce vývoje | Indexy na Wall Street | Měnové zasedání | WTO | Index US500 | Záporné sazby | Zvýšení sazeb Fedu | Nálady na trhu | Crown | Mimořádný summit | Line | Organizace zemí vyvážejících ropu | Intesa Sanpaolo | Colt CZ Group SE | Pojišťovna | UAL | Index ekonomické nálady | Americká obchodní bilance | Arizona | Vyjednavači EU | Lockheed Martin | Americké dluhopisy | Index strachu | Kolaps | Japonská měna | Alice Weidelová | CPI v Kanadě | Růst HDP Itálie | Asijské obchodování | Peloton | Ceny výrobců v eurozóně | Situace na Ukrajině | Fio | Regulace finančního sektoru | Poplatky | Svátek v USA | Obchodní systém | Zasedání ECB | Komunita | Dnešní datový kalendář | FTSE MIB | Unilever | Výnosy dluhopisů | Oživení v Číně | Index PX | Zveřejnění výsledků | Desetileté výnosy v USA | Forwardový kurz | Analýzy | Asijské trhy | Hlavní německý akciový index | Fibonacci | Pravděpodobnost | Listopadové maloobchodní tržby | Statistika z amerického trhu práce | Tuzemský průmysl | Podnikání | Futures kontrakt | Foreign exchange calculator | Break-Even | Banky na Wall Street | Cenové stability | Berkshire Hathaway | Mezinárodní ratingová agentura | S&P 500 futures | Ethereum | Snížení produkce | Americký prezident | Lagardeová | Data o vývoji HDP | Palo Alto | GDP | Rostoucí ceny | Zprávy z USA | Americká inflace | Údaje o maloobchodních tržbách | Růst sazeb | Deflace | ZEW indexy | Surový cukr na světových trzích | Pensylvánie | Malé zisky | Expanze | Exchange | Šéf Fedu Jerome Powell | BinckBank | Důležité fundamenty | Německý DAX | Reserve Bank of Australia | Vlna omikronu | Data z Německa | Výkyvy | Ceny kryptoměn | Country Garden Holdings | Očekávání do budoucnosti | Viceguvernér ČNB | Směřování měnové politiky | Květnová průmyslová produkce | PTON | Propad cen | Tuzemská ekonomika | APP | Nástroje měnové politiky | Posilování dolaru | Saúdská Arábie | Akcie roku 2019 | Thomas Jordan | Český statistický úřad | Goldman Sachs | Předpandemické hodnoty | Měnověpolitické zasedání Fedu | Finanční regulátor FINMA | Konzervativní strana | Širší index S&P 500 | Wall Street výsledky | Nová data | Investing | Axiory | Zlepšování sentimentu | Repo sazba ČNB | Směrnice | Meziroční míra inflace v eurozóně | PMI z Německa | Vývoj finančních trhů | Strach | Světové trhy | Ekonomika Spojených států | Bankovní rada ČNB | Velké korporace | Glencore | EUR/PLN | Walgreens | Velké ekonomiky | Tempo růstu ekonomiky | Nárůst počtu nově nakažených | Nezaměstnanost | Depozitní sazba | Úspěšný týden | Zpřesněná data | Poslední den obchodování | Čekající příkazy | Inflace v Německu v květnu | Kryptoměna Bitcoin | František Táborský | Představitelé ECB | Trendová čára | Akcie dnes | Ceny ve výrobě | Hospodářský růst eurozóny | Otřesy na finančních trzích | Nejvyšší deficit | Risk On | Celková inflace | Dnešní makrodata | Ekonomika Německa | Řecké akcie | Operace Twist | GBP/CHF | Nálada v eurozóně | LMT | Nezaměstnanost v Česku | Cronos Group | SAB Finance | Foreign exchange trade | Vývoj inflace | Hlavní ekonomka | Průzkum PMI | Cenné papíry a burzy | Americké ministerstvo financí | Finanční náklady | Snížení cen | Index FPI | Členové eurozóny | Erkanová | Lámání rekordů | Inflace v Maďarsku | Burza | Inflace v prosinci | EURCHF | Výkon domácí ekonomiky | Britské volby | Výrobní ceny v USA | Bitcoin futures | Alternativy pro Německo | Fox News | Růst zaměstnanosti | Cena Brentu | Akce vlád | Hlavní události | Amazon | Nový šéf Fedu | Americký akciový index | Čínský realitní gigant | České vlády | Q1 HDP | Business Outlook | Základní úrokové sazby | Zápis Fedu | FME | Antivirotika | Přebytek zahraničního obchodu | Průmyslová výroba v Itálii | Organizace ADP | Růst cen | Výsledkové sezóny | Gold | Rating AAA | Finanční instrumenty | Graf ropy | Proražení | Brexit | Robusta | Týden na akciových trzích | Advance | Oznámení | Sentiment na trzích | Výkonnost indexu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Forex JPY | Největší banky | Ben Broadbent | Philip Morris | Karanténní opatření | Člen rady guvernérů | Devalvace čínského jüanu | Propad cen ropy | Rozhodnutí čínské vlády | Zdražování cen | Sentiment v ekonomice | Výsledek inflace | Tuzemská měna | Počet nezaměstnaných | Šéf německé centrální banky | VIG | Důvěra spotřebitelů | Dovozní cla | Hafize Gaye Erkanová | Akcie automobilky Tesla | Francouzská obchodní bilance | Obchodovat na burze | Breakout | Vývoj na trzích | Regionální měny | Jednání centrálních bankéřů | Moje strategie | Cena pohonných hmot | Tisková konference Bank of Canada | Inflace | Indikátory důvěry Evropské komise | Nemovitostní trh v USA | HAS.US | Nastavení úrokových sazeb | Ekonomické zotavení | Jednání euroskupiny | Zkušenost s investováním | Fungování trhů | Hypoteční sazba | Guvernér polské centrální banky | Pandemie covidu-19 | Cena zlata | Spotřební daň z nafty | BCPP | Nizozemsko | New York | Snížení úrokových sazeb | NFP report | Chaos na finančních trzích | Mutace omicron | Výroba v eurozóně | Produkce energií | Výhled | EURGBP | Snížení ekonomické aktivity | Podnikatelská důvěra | Garance | Joe Biden | Novozélandský dolar | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Vysoké riziko | American Airlines | Zápis ze zasedání Fedu | Uzavření pozice | Výrazný růst | Rubl | Výkon | YTD | Fibonacci retracement | CZK | Ekonomika Itálie | Zavedení recipročních cel | Guvernér RBA | Ekonomické uzavírky | USD kurz | Ceny na čerpacích stanicích | Kurz EUR/USD | Finanční rozvaha | Jádrová inflace v Polsku | EIA | Dolarový index | Kryptoměna squid | HDP za Q2 | Obchodní příležitost | FB | Výsledková sezóna v USA | Nord Stream | Makrodata USA | Cenový šok | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Výnosové křivky | HAS | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Německý kancléř Olaf Scholz | Akcie Fiat | Digitální měna | Vývoj měnového páru | Index nových objednávek | FX Trader | Šíření nového koronaviru | Aktivita ve výrobním sektoru | Nižší ceny | Opatření | NZD/USD | Gap | Průmyslová výroba v září | Investice do infrastruktury | Statistiky z britského trhu práce | Kurz JPY | Švýcarská banka UBS | Evropská měna | Nákup plynu | Italská průmyslová produkce | Ekonomické indikátory | Bohumil Trampota | Události tohoto týdne | Růst nezaměstnanosti | Meme stocks | Index nálady investorů | B/E | Uber | Currency exchange | Obavy investorů | Cíl ČNB | Pojišťovna VIG | Cenové rozpětí | Inflační výhled | Tržní reakce | Intradenní analýza | Pozitivní sentiment | Odstoupení od pařížské dohody | Dividendy | Volatility | Americké výnosy | Zmírnění inflace | RMB | TJX | Breaking | Activision Blizzard | Reakce ČNB | Proinflační rizika | FX Concepts | Swiss National Bank | Zasedání Evropské centrální banky | Fio brooker | Obchodní seance | Lídři EU | LYNX WhatsApp | Maloobchod | AUDNZD | Wienerberger | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Rozštěpení akcií | Graf | Utahování měnové politiky | Současný stav | Medtronic | Růst polské ekonomiky | Peloton Interactive | Realitní gigant | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Vicepremiér | CPI v Británii | Válka | NY Empire state index | Investice do zlata | Kryptoměnové burzy | Export v dubnu | Nabídka | Realitní firma | ČSÚ | Snižování nákupu aktiv | Vývoj eura vůči dolaru | Příkaz | Otevřené obchody | Oslabování eura | Kurz české měny | Cena hliníku | Exxon Mobil | Foreign exchange market | Uvolnění měnové politiky | BP | HUF | Průmysl | Obchodní účet | Forward guidance | Obchodování Bitcoin | Guvernér Fedu | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Donald Trump | Vakcinace | GAAP | Intradenní výhled | Centrální banky | Očekávání analytiků | Tomáš Kudela | Zpráva | Silicon Valley Bank (SVB) | China Evergrande | Německá průmyslová a obchodní komora | Geopolitická situace | Spotřební daně | Akcie Philip Morris ČR | UnitedHealth Group | Zvyšování sazeb | Forex signály | Nárůst cen ropy | Nízká likvidita na trhu | Německý export | Burza FTX | Růst německé ekonomiky | Opční strategie | Dobré výsledky | WSJ | Bitstamp | Zakázky německého průmyslu | První odhady HDP | USD index | Moderna | Irsko | Odliv dividend | Kanadská obchodní bilance | Statistiky z pracovního trhu | EFSF | Kč/USD | Forex Killer | Trendový kanál | EURCZK | Rozhodnutí centrálních bank | Komoditní měny | xStation | Výsledky francouzských parlamentních voleb | Fox Corporation (FOXA.US) | Vít Hradil | Obnovení dodávek | Situace na DAXu | Coca-Cola | Evropská průmyslová produkce | Směnné kurzy | Covid | Risk-off | Mike Pompeo | Sentiment v Německu | Anglo American Platinum | TME.US | Futures | Uvolňování měnových politik | Finanční páka výpočet | Zveřejněná data | Ceny elektřiny | Česká měna | Ursula von der Leyen | Dolary | Ekonomická předpověď | Bank of New York Mellon (BK.US) | Akcie FIO | Inflace spotřebitelských cen | Ranní zpráva z finančního trhu | Předstihové indexy | Washington | Timeframe | Aktuální hodnoty měny | Akciový trh v USA | Odhady škod | Nový týden | Hlavní německý akciový index DAX | Ratingová agentura | Credit Agricole SA | Data z USA | Vývoj vakcíny | Bank of Canada | Spotřebitelské inflace | Fundamenty z USA | Čínská makrodata | Vývoj koronavirové pandemie | Dnešní makroekonomické ukazatele | United Technologies | Výprodeje | PTON.US | Over-The-Counter | Dubnový vývoj | Fio dividendy | Tiff Macklem | Tisková konference ČNB | Výsledky průzkumu | Dění na Ukrajině | Oldřich Dědek | Údaj za září | Štěpán Hájek | Break Even point | Výsledek voleb v USA | Poplatek | Opční bariéra | Nezaměstnanost v USA | Globální ekonomiky | Světové ceny ropy | Akciový býk | Sentiment amerických spotřebitelů | Zápis z jednání ČNB | United Airlines Holdings | Bilion | Odhodlání | Dolar euro | E15 | CISCO | Ceny v zemědělství | Lepší výsledky | Vývoj eura | Dění na finančních trzích | Londýnská burza kovů (LME) | Ceny pohonných hmot | Lukáš Lipovský | Tým zvoleného amerického prezidenta | Ropné akcie | Hurikán Ida | Nejdůležitější události | Úspěšné obchodování | Squid Game | Polská centrální banka | Rychlý růst mezd | Reakce trhu | Trading | Ekonomiky | Výsledky firem | Akcie v roce 2020 | CL | Nezaměstnanost v Británii | Ceny zrn | Silnější americký dolar | Výhled pro Německo | Cena zemního plynu | Jošihide Suga | Vývojář čipů | Ranní okénko | Zasedání FOMC | Země OPEC | Energetická skupina ČEZ | Čínský jüan | PLN/EUR | Zasedání FED | Ceny zemědělských výrobců | Volatilita | Forex forex | Obchodní války | Prognóza americké centrální banky | Záznam z posledního jednání ČNB | Maďarsko | CBRT | Členové bankovní rady | První zvýšení sazeb | Brexit bez dohody | Hrubý domácí produkt (HDP) | Carry trades | Ekonomické ukazatele | Tuzemská nezaměstnanost | Throwback | Vysoké ceny energií | Rostoucí akciové trhy | Forex FX trader | Ken Veksler | Záchranný fond | Průmyslová produkce | Americké prezidentské volby | Erste Group | Devon Energy (DVN.US) | Economist | Börsen-Zeitung | IFRS | Foreign exchange rate | Zaměstnanost | Zápis z posledního zasedání Fedu | Airbus | Cenové hladiny | HDP Číny | Státní dluh | Commodities | Průmyslová produkce v eurozóně | Významné riziko | Předstihové indikátory | Bydlení | Japonská vláda | Forwardové ceny | Peníze | Zveřejněné údaje | Kurz dolaru k euru | Maloobchodní tržby ve Francii | Index DE40 | Výrobní index | Bill Gates | Lokální finanční trhy | Turecko | Spike | CySEC | Obchodní investice | ECB dnes | Zprávy a události | SCHW | Brent | Březnová inflace | Stavební produkce | Komoditní sektor | Porsche SE | Politika | Ceny kávy Arabica | HUF/EUR | Stimul | Rétorika Fedu | Světlo na konci tunelu | Očekávání | Daňové úlevy | Sektor služeb | Malé podniky | Kurz EUR/CZK | Odeznívání inflace | Schodek zahraničního obchodu | Snižování sazeb | NN Group | Největší švýcarská banka | Ozbrojený konflikt mezi Izraelem | RWE | Nákup EUR | Měď | Trump-Kim | Zpomalení čínské ekonomiky | Evropské burzy | NFLX | Palladium | Odhady PMI | STOXX Europe 600 | Index cen domů | Světové finanční trhy | Vybírání zisků | Průmyslová produkce v únoru | Inflační riziko | Ekonomický poradce | Aktivita v americkém sektoru služeb | Cisco Systems | Oslabení USD | Theresa Mayová | Vyšší výnosy | Odchod z EU | Foreign currency exchange rates | Posílení eura | Šéf britské centrální banky | Zvýšení sazeb | Kent | Hluboké recese | Asijské indexy | Zvýšení minimální mzdy | Ozvěny trhu | Výrobní podniky | Řecké drama | Války na Ukrajině | Americký S&P 500 | Online prostředí | IHS Markit | Úspěšnost strategie | Základní sazby | Majetek | Polská centrální banka (NBP) | Denní rozpětí | Vývoj na akciových trzích | Měnový fond | Allianz | Ustupující inflace | Guvernér české národní banky | Evropské měny | Nová prognóza ČNB | Ekonomické výhledy | Financovat | Standard & Poor's | Sentiment investorů | Butterfly | Hlavní úrokové sazby | China Mobile | Spotové operace | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zdražovat | Denní pokles | Silná rezistence | Jana Steckerová | Zásoby ropy | Pokles polské ekonomiky | P/E | Politická nejistota | Reálný HDP | Inverze výnosové křivky | Globální role eura | OTC obchodování | Investiční nálada | Oslabení maďarského forintu | Walmart (WMT.US) | Janet Yellenová | Vanad | Obchodní signály | CZK/EUR | Burzy cenných papírů | Nákupy | Finanční páka - celková aktiva/vlastní jmění | Růst | Silné oživení | Pomalé oživení | Beztrendové obchodování | Falešný průraz | Abbott Laboratories | Konference v Jackson Hole | Americký index | Graf EUR/USD | Americké HDP | Příležitosti | Itálie | Výpadky | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Americká lehká ropa | Neckline | IOT | Program kvantitativního uvolňování | MiFID II | Cable | MetaTrader | Evergrande Group | Upgrade | Světové finanční krize | Fundamentální analýza | BreakEven | Červnová inflace | Slovenská ekonomika | WKL | Německé firmy | Kalendář tento týden | Jednání FOMC | Včerejší obchodování | Sentiment na trhu | Charles Schwab | Ekonomický magazín | Palladiové akcie | Prognóza | Výnosová křivka | Prodávat akcie | Pohonné hmoty | Petr Král | Stimulační balík | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | Souhrnný index | Výrazný propad | Vládní podpory | Long obchod | Washington Mutual | Nálada investorů | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Volná pracovní místa | RBI | Trh práce | Prezident Fedu | Výrobní inflace | Swiss | Dnešní seance | US Bancorp | Růst cen akcií | Britská centrální banka | Mercedes | Fed Business Outlook | Očkování proti covidu-19 | Dnešní výsledková sezóna | Míra inflace ve Spojených státech | Swapová křivka | Volby v Británii | Kongres | Ask | CBOE | Tempo poklesu | Vysoká inflace | Sysco | Kapitálová rezerva | Pokles inflace v USA | Akvizice | NATO schůzka | Ukončení války na Ukrajině | Foreign exchange markets | Průmyslové zakázky | Newstream | Soukromí zaměstnavatelé | Wolters Kluwer | Foreign Exchange | Měna euro | CPI ve Španělsku | Hospodářské recese | Výsledky CPI | Izrael | Sell | Silná data z trhu práce | Objem obchodů | Aktivita v čínském průmyslu | Zavedení dovozních cel | Dobrý výsledek | Neutrální úroková sazba | ČNB Vojtěch Benda | Koronavirová krize | Velká Británie | Intradenní obchodování | Kurzotvorné impulsy | Kamala Harrisová | Růst akcií | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Puma | Obrat trendu | George Soros | Dopad pandemie | Investovat do zlata | Americká centrální banka | Technologické akcie | Výrazná inflace | Sodexo | Ropný trh | Cena bitcoinu | Vyjádření ČNB | Nike | DailyFX | Blog | Ceny výrobců | Polský premiér | Long | ČNB kurz | Chování | Derivátové fondy | Kontrakty | Tržní úrokové sazby | Hospodářské krize | SCHW.US | Zpomalení ekonomiky | Evropský statistický úřad Eurostat | Evropská inflace | United Airlines (UAL.US) | Německé tovární objednávky | Evergrande | Sentix index | Akciový index DAX | Znovuzavedení šrotovného | Lira | Koruna posílila | Vývoj cen ropy | Prezident Trump | Dění na akciových trzích | Koruna | Geopolitická rizika | Investice státu | Americká spotřebitelská důvěra | Farmaceutická společnost | Zasedání centrálních bank | Vliv války na Ukrajině | Regulátor FINMA | Kurz jednotné evropské měny | Thyssenkrupp | LIBOR | AUD | Znalost | Conference Board | Globální poptávka | Kurzy středoevropských měn | DJIA | Huw Pill | Inflace v eurozóně | Index SPX | Akcie ČEZu | FOXA.US | Průmysl a zahraniční obchod | EUR kurz | Dopady války na Ukrajině | Vývoj měnového páru GBP/USD | Výrobce sportovních vozů | Caterpillar | Kurz bitcoinu | Nominální hodnota | Oslabování koruny | Posílení české měny | Zelená čísla | S&P500 | Zpřesněný odhad | America first | Index WPI | FTSEurofirst 300 | Dobré zprávy z USA | Nejznámější kryptoměny | Meziroční růst | EBay | Olympijské hry | Cvičení | Rozhodnutí ČNB | Zvolení Donalda Trumpa | Nezájem investorů | Coinbase (COIN.US) | Investujte zodpovědně | Fundamentální pohled | Oslabení eura | Index ekonomické aktivity | Zprávy z ekonomiky | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Drahé energie | Baidu | Pozornost trhu | Měny v regionu | Růst světového obchodu | Sazba ČNB | Nízká likvidita | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Ranní zpráva z akciového trhu | Trh | EUR Index | Barel ropy | Sezónnost | Listopadová inflace | Francouzský CAC 40 | Index výrobní aktivity | Deficit zahraničního obchodu | Deficit rozpočtu | Nová data o inflaci | SAE | Makroekonomické události | Zkušenost | HFT | Bankovní úvěry | MSCI | Americká nezaměstnanost | EMU | Výroba v Německu | Cestovní ruch | Australská centrální banka (RBA) | Zpomalení globální ekonomiky | Riziková averze | Prezident Evropské centrální banky | Počasí | Britské hospodářství | Čínský realitní sektor | Chladné počasí | Šíření nemoci COVID-19 | Průměrné mzdy | Deficit obchodní bilance Spojených států | Americká sněmovna reprezentantů | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | LCH Clearnet | Antivirotika remdesivir | Charles Schwab (SCHW.US) | Open | Volby do Poslanecké sněmovny | Nižší produkce | Market Data | Akcie Kofola | Země EU | Akcie Gazprom | Daně z příjmů | Recese ve Spojených státech | Představitelé Fedu | Pandemie koronaviru | Ceny plynu | Korunové úrokové sazby | Sell pozice | ECB sazby | Snižování cen | Nálada na akciových trzích | Rozdílové smlouvy | Surové ropy | Dot plot | Index | Irská pojistka | Studie | Data z reálné ekonomiky | Reálné úrokové sazby | Vice | Růst v oblasti služeb | Vyšší náklady | Akcie společnosti ČEZ | Raiffeisenbank a.s. | Vlastní jmění | Dolar roste | EUR/MWh | Evropské dividendové akcie | Světový finanční systém | Zpomalení v Číně | Elektřina | Breakout strategie | MMF | Polská průmyslová výroba | Měsíční data | Obchodní bilance eurozóny | Zobchodovaný objem | Parlamentní volby | Výrobní ceny | Odhad vývoje HDP | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Zpřísnění měnové politiky | Zlaté rezervy | Eura | Penzijní fondy | Komise | Mzda v ČR | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Společná měna | Pojištění vkladů | Nejistoty | Ministerstvo hospodářství | Pipy | Pozitivní zpráva | PEPSICO | Němečtí investoři | Dnešní kalendář | Tržní kapitalizace | Kryptoměnová burza | Obchodování na devizovém trhu | Bílý dům | Kapitál | Úrokové sazby | Ropa Brent | Jiří Rusnok | Zvýšení dluhového stropu | Nový rekord | FinTech | Posílení | Index KOSPI | Devalvace | Britská premiérka Liz Trussová | Jednání ECB | ČNB kurz euro | Margin | Agentura Reuters | Naše prognóza | Podmínky na trhu | Spojené arabské emiráty (SAE) | Zavření trhu | Společnosti | Údaje o inflaci | Depreciace | Američtí centrální bankéři | Týdenní shrnutí | Bankovky | Ministerstvo obchodu | Internet of Things (IoT) | Událost na finančních trzích | Negativní dopad | Blue chip | Index STOXX Europe | CDU/CSU a SPD | Euro včera | Rada guvernérů | Česká zbrojovka | Americké investiční banky | S&P | Zámořské indexy | Akciové trhy v Evropě | Covidové krize | Hamás | Americké ministerstvo obchodu | Polský zlotý | Výkon evropské ekonomiky | Kurz kryptoměny | Český běžný účet | Růst spotřebitelských cen v Británii | CSCO | Opatření proti šíření koronaviru | Unie | Masivní investice | LPR | Obchodování na finančních trzích | Inflace ve Spojených státech | Důvěra investorů | Hang Seng | Devizové trhy | HDP z Číny | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Futures na americké akciové indexy | Data z tuzemské ekonomiky | Čínský prezident | Pokles cen elektřiny | NCLH.US | Pokles kurzu eura | Americká Komise pro cenné papíry | Currency exchange rate | Kurz dolaru | Akciové indexy | Očekávání úrokových sazeb | Výrazné ztráty | Hospodářské dopady pandemie | Prostor pro posílení | Christine Lagardeová | Shell | Evropská obchodní bilance | Americké měny | Ropné zásoby | Guvernér Britské centrální banky | Větší riziko | Ekonomický kalendář | Obavy z růstu inflace | Desetileté výnosy | Domácnosti | Ekonomické aktivity | Britský premiér | Fundamentální zprávy | Experimentální vakcíny | Hlavní index francouzských akcií | Obchodování na Wall Street | Vývoj německé ekonomiky | GS.US | Energetická skupina | NCLH | Wall Street Journal | Švýcarský finanční regulátor | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Zdražování potravin | Swing | Amazon Prime | Souhrn finančních trhů | IEA | Ekonomický vývoj | Maloobchod v květnu | Dostatek likvidity | Tempo růstu CPI v USA | Klíčové události tohoto týdne | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Klesající cena | Vývoj zlata | Kryptoměnová burza FTX | Nákupní (buy) pozice | Tuzemský maloobchod | Obchodní aktivita | Snížení DPH | EUR/GBP | Vývoj inflačních očekávání | Báze indexu | Nová prognóza | Exit strategy | Projev šéfa americké centrální banky | Deficit | Koronavirová epidemie | Zklamání pro investory | BREAKING | Index Stoxx 600 | Varianty koronaviru | Míra inflace v Maďarsku | SYY.US | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Futures trhy | Joachim Nagel | Řízení rizika | Člen bankovní rady České národní banky | ABN AMRO Bank | Seznam Zprávy | Fed dnes | Implikovaná volatilita | Trumpův projev | Budoucnost | Hlubší schodek | Tempo růstu CPI | Americký výrobní sektor | Inflace zpomaluje | Koruna sílí | Zápis ze zasedání ECB | Vysoké inflace | Pokles ceny | Ekonomická aktivita v USA | Cukr | MF | Republikáni | Virus | Pokračující pokles | G7 | Kurz CHF | Setkání ministrů financí | Mírný růst | Členské státy | Analytika | Týdenní makrokalendář | Kurz koruny | Moody's | AA | Nižší riziková averze | Nepříznivý signál | Ropa zadarmo | Nejhorší výsledek | Setkání ministrů financí EU | Ceny ve výrobní sféře | Americké produkce | Eskalace | Přehled o dění na světových burzách | Gilead Sciences | Řecké volby | Obchodování s českou korunou | Ústup inflace | Výroba aut | Royal Dutch Shell | Vir | Kurz euro střed | Aramco na burze | Automobilový sektor | Vývoj tržeb | BNP Paribas | Česká koruna | G10 | TLTRO | Foreign exchange rates | Brokers | Německý hospodářský institut | Nord Stream 1 | Člen bankovní rady Aleš Michl | Moneta | Světové centrální banky | Přebytek bilance běžného účtu | Twitter | Polská průmyslová produkce | Tempo růstu PPI v USA | Benzín | MIFID | Podnikatelé | Akciový index | Bývalý prezident | Íránský útok | Pozornost | Uvolněné fiskální politiky | Makroekonomická data | Fiskální politiky | Vstup do pozice | Automobilový holding | Výprodeje na finančních trzích | Zvýšená riziková averze | Nejprudší pokles | Foreign currency exchange | Korunové sazby | Hospodářské výsledky Walmartu | HDP na obyvatele | Problémy české ekonomiky | Výrobce obuvi Birkenstock | Švýcarská centrální banka | Silnější euro | Bankovní rada České národní banky | Poptávka | Surový cukr | Ministerstvo financí České republiky | Závislost | Úsilí | Vyhlídky ekonomiky | Nárůst úroků | Meziroční míra inflace | Šéf švýcarské centrální banky | Zvolený americký prezident | Snižování úrokových sazeb | Range | Devizové intervence | Profit-Target | Zástupci USA | Akcie ve Spojených státech | Kurzový vývoj | Maloobchodní tržby | Bohatství | Oblast rezistence | eTrading | Ifo | Inflace cen | Index cen domů v USA | Offshore | Obchodování na zámořských trzích | Futures kontrakty | Oživení v automobilovém průmyslu | Německý index DAX | Inside | Úvěrové podmínky | Dluh Řecka | Forex NZ | Investice do stříbra | Index nákupních manažerů | UAL.US | Vývoj mezd | Americká měna | Měna Bitcoin | Vysoká volatilita | Další růst | Statistický úřad | Cena komodit | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Coinbase | Nastavení měnové politiky | Globální finanční krize | Přímé zahraniční investice | Helena Horská | CTS | Hrubý domácí produkt Německa | Očekávaná data | Bitcoin | Dluhopisy | Indikátor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Kurz libry | Počet žádostí o podporu | Člen bankovní rady | Cena plynu | Ceny výrobců v USA | Nio | Cena zlata dnes | EUR/RUB | Pandemický program | Peloton Interactive (PTON.US) | Konjunkturální průzkum | FINMA | Ceny zemního plynu | ISM index | Shanghai Composite | Šíření viru | Nálada ekonomů v Německu | Výrobce sportovního zboží | Guvernér japonské centrální banky | Rozpočtový schodek | Vývoj kurzu eura | Saldo zahraničního obchodu | Krize na ropném trhu | Nárůst výnosů | Tuzemská inflace | Prezident USA | Tlak na akcie | Odpor | Data o inflaci | Vakcína proti koronaviru | Euro dolar | JPMorgan Chase | Forex API | Video | Marketingová komunikace | Cena palladia | Uzavření trhů | Ministr zahraničí | Největší evropská ekonomika | China Evergrande Group | Michael Bloomberg | CRON | Nárůst nakažených koronavirem | Obchodování na měnových trzích | Očekávání trhu | Německé podnikové objednávky | Patria Online | Korporátní dluhopisy | Aktivita zpracovatelského sektoru | Kurz české koruny | Tovární objednávky | Obchodovat | Americké indexy | Historická minima | Průzkum ECB | Obchodníci | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Zbývající akcie | Nákupy státních dluhopisů | Norsko | Kroky ČNB | Investiční plán | Finance | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Silicon Valley | Důvěra v ekonomiku | Růst úrokových sazeb | Pandemie nemoci | Equity | Riziko korekce | Prezident Donald Trump | Odkup akcií | Pár EUR/USD | Analytici | Trh práce v USA | Čistý zisk | Dividendový výnos | Aukce | Americká průmyslová produkce | Problémy | Harrisová | European Stability Mechanism | Evropský bankovní úřad (EBA) | Cenový index | Philadelphia Fed Business Outlook | Bank of New York Mellon | Index pražské burzy PX | Index PMI | Stres | Sentiment na finančním trhu | Stříbro | Globální dluh | Česká národní banka (ČNB) | Hodnota majetku | Forex PDF | Finanční instituce | Internet of Things | Růst eurozóny | Obchodní zásoby | Prostor pro další růst | Pandemie | Prostor pro pokles | Vyšší sazby | Vývoj obchodní bilance | ANZ | Kanadský dolar | Finanční transakce | USA a Čína | Pokles cen | Pohyby na trzích | Forwardové body | Ekonomická zpráva | Ropa | Fox Corporation | Premiér Conte | Makrodata EU | Bankéři | Monetární politika | Pierre Moscovici | Tencent Music | State Street | Foreign exchange traders | Michigan | Nejistota na finančních trzích | ETF | Výnos u desetiletých dluhopisů | BH Securities | Větší pokles | Deutsche Bank | Budoucí nastavení měnové politiky | Rozvolnění restrikcí | Klouzavý průměr | Norwegian Cruise Line | PMI index | Obchodní komora | Firma | Výnosy britských státních dluhopisů | Komerční banka | SWIFT | Euro vůči americkému dolaru | EUR USD | Nálada na trzích | Zasedání Bank of England | Short pozice | Barclays | ECB Christine Lagardeová | Investiční aktivita | Janet Yellen | Cenový index PCE | HSBC Holdings | Kurz domácí měny | Německé banky | NY Fed index | Červnový kontrakt | Obchodní příležitosti | 3М | Dopady energetické krize | Měny z regionu | Zpomalení české ekonomiky | WeCHat | Rozpočtová pravidla | Evropská rada | AXA | Nastavení sazeb | Evropský parlament | Německý růst HDP | ECB měnové podmínky | MetLife | Finance.cz | Pokračování trendu | Očekávání úrokové sazby | Statistici | Indexy PMI | UBS | Pařížské dohody | Zpomalení inflace | FTSEurofirst | Ekonomové | Oslabení české koruny | České mzdy | Zdanění energií | Foreign exchange currency trading | Depozitní sazby | Prohlášení | Vývoj kurzu EUR/USD | Zemědělství | Foreign exchange broker | Maďarský HDP | USA | Zveřejnění výsledků HDP | Trumpův tým | Hike | Wegovy | Spojené státy | Podnikové investice | Dnešní ekonomický kalendář | NZDUSD | Zpomalení světové ekonomiky | Poskytování úvěrů | Ziskový obchod | Nově zahájené stavby domů v Kanadě | CDU/CSU | Ex-dividend | Růst HDP | Volby | Ceny zrn kávy | Objednávky | Euro vůči dolaru | Prognóza Ministerstva financí | HDP (Hrubý domácí produkt) | Nálada na trhu | Kalendář událostí | Sílící dolar | Hedge fond | Šíření nemoci | Velmi volatilní | Zvyšování úrokových sazeb | Pozice v zisku | Zadlužené Řecko | Hra na oliheň | Dnešní údaje | Konsolidace | Burze | Japonská ekonomika | Světová banka (SB) | Intervence centrální banky | Index volatility | Pandemie v Německu | Summit EU | Snížení úrokové sazby | Kurz USD | Pravděpodobnost hospodářské recese | Jednání ČNB | Obchodní dohody | Snížení základní úrokové sazby | Empire State Index | Boeing | Cyklus utahování měnové politiky | Americká data | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Režim devizových intervencí | ASML Holding NV | Historie | Výrobní aktivita | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Finanční aktiva | Výnosy | Cena kybernetické měny | Americké burzy | Michal Brožka | Belgie | Zvýšení daně | Výkon ekonomiky | Beyoncé | Euro posiluje | Vláda v Pekingu | Nesoulad | Problémy se subdodávkami | Úroková sazba | Meziroční inflace v září | Dluhová krize | Kybernetické měny bitcoin | AUD/NZD | Kalifornie | Šíření varianty omikron | Masivní propad | HDP Francie | IBEX | Blue chip akcie | Podnikatelská nálada | Asijská rozvojová banka (ADB) | Investiční poradenství | PPI index | Býčí divergence | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | TikTok | Jádrová inflace v eurozóně | Pracovní den | Agentura Fitch | Rizikové averze | Konkurenceschopnost | Výdaje | Podnikání na kapitálovém trhu | Nejlepší internetové akcie | Ceny drahých kovů | Facebook | Americké akcie | Ruské akcie | Obchodování na koruně | Ruská centrální banka | Dow Jones | Zasedání České národní banky | Americká centrální banka FED | Erdogan | Struktura HDP | Vítězství Donalda Trumpa | Sazby v EU | Nervozita na akciových trzích | TradingView | České měny | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Růst americké ekonomiky | Infrastrukturní plán | Průmysl v březnu | Data z průmyslu | Dnešní zprávy | Utáhnout měnovou politiku | Kalendář ekonomických dat | Špatná zpráva | Volatilní | Šíření nákazy | Riziko ztráty | EUR/USD | Severomořská ropa Brent | JPM.US | Zahájení obchodování | Pin Bar | OSN | Intervence | Česká swapová křivka | Normalizace měnové politiky | Japonský export v dubnu | Unity | Spotřebitelská důvěra | Ceny průmyslových výrobců | Sanofi | Pfizer a BioNTech | Francouzská průmyslová produkce | Investiční doporučení | Člen bankovní rady ČNB | Pokles cen energií | Moody's Investors Service | Měnové manipulace | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Dnes zveřejněná data | První odhad | Ekonomická recese | ČNB kurz euro střed | Měnové politiky | G20 | Cena kryptoměny ethereum | Highsky.cz | Porsche | Země platící eurem | Plánované obchody pro EUR/USD | Finanční služby | ADB | Odvětví | Použití záporných sazeb | CSI 300 | Onemocnění | Řecká ekonomika | Finanční domy | Firma Kaisa | Ceny nemovitostí | Dánové | Aktuální situace | Kovid | Stephen Poloz | Nová cla | Koronavirus | Míra nezaměstnanosti v Německu | Fiskální politika | Manufacturing | Prudký růst cen akcií | Likvidita na trhu | Rozhodnutí o sazbách | Fading | Sell obchod | Znovuotevření ekonomiky | Poker | Kurz NZD | LVMH | Švýcarský finanční regulátor FINMA | Měnový výbor | Platina | Londýnská City | STT.US | Zlotý | Výdělky | Upisovací období | Uvolnit měnovou politiku | Šíření nového typu koronaviru | Cíl Evropské centrální banky | Diamanty | Palantir | Nemoc covid-19 | Slabší kurz libry | Výrazný přebytek | Ceny plynu a elektřiny | Ekonomická situace | Odhad HDP | Klesající úrokové sazby | Rostoucí úrokové sazby | Ekonomický sentiment | Akcie evropských bank | Podnikové objednávky | Dna | Dopady pandemie covidu-19 | Výsledky maloobchodních tržeb | Centrální bankéři | Tencent Music Entertainment | Británie | Přelom roku | DVN.US | Důsledky koronaviru | Currency trading | Kapitálové rezervy | Důvěra v německou ekonomiku | Jak se stát lepším investorem | Small caps | Dluhopis | Kanadská data | Filadelfský Fed index | Pokles evropské ekonomiky | Zhoršení epidemické situace | NEX | Klíčový údaj | Strategie Ondřeje Hartmana | Návrat ekonomiky zpět | Bilance ECB | Výhled letošního vývoje světové ekonomiky | MF ČR | Vítězství | Investiční strategie | Podpůrný balíček | Kurz euro dolar | Bezpečný přístav | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | HDP Itálie | Lockheed Martin (LMT.US) | Burzovní index | Pokles rizika | Rozhodnutí centrální banky | Nejsilnější růst | Odliv kapitálu | Ceny komodit na světových trzích | Christopher Waller | RDSA | Miliardy dolarů | ADP | Futures na americké indexy | Druhá vlna pandemie | Zmírnění obav | Daimler | OXY.US | Obchodování eura | ČNB kurz eura střed | Podstatné kurzotvorné zprávy | Klidné obchodování | Dopady pandemie | Nedostatek zboží | Zhodnocení situace | Vládní výdaje | Dividendová sezóna | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Zasedání britské centrální banky | Tvorba hrubého fixního kapitálu | Prezidentské volby | Silná koruna | Globální ekonomický kalendář | Axiory Europe | Překážky | Světová finanční krize | Miliardy korun | Propad ceny | Odklon od dolaru | Těžba ropy v USA | Tisková konference | Brexitové dohody | Platební bilance | Růst mezd | Prezident ECB | Kasina | Futures na indexy | Velmi nízká likvidita | Agentura Moody's | Tempo růstu PPI | Automobilka | Break/Even | Vojtěch Benda | Luis De Guindos | Snížení inflace | Reálné ekonomiky | Britská dolní komora | Výnosy britských dluhopisů | Ekonomika ve světě | Holding Porsche SE | Posilování koruny | Ford Motor | Nákupy dluhopisů | Squid | Fiskální pravidla | Velkoobchodní ceny plynu | Sazby | Katastrofa | Americký trh nemovitostí | Obavy o čínský realitní sektor | Obchodní pozice | Inflace v České republice | Hlavní ekonom | Evropské maloobchodní tržby | Lufthansa | PMI ve výrobě | Investiční očekávání | Růst průmyslové výroby | Patria | Důvěra v českou ekonomiku | Akcie čínských realitních firem | Americký index S&P 500 | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Guidance | Otevření obchodu | České koruny | Švýcarská banka | Nová sazba | Růstové akcie | NIO.US | Komise v přenesené pravomoci | Britský vývojář čipů | Vývoj akciového indexu | Dopad koronaviru na ekonomiku | Míra nezaměstnanosti v Británii | Oživení německé ekonomiky | Vítězství Joe Bidena | Úrok | Kurz USD/EUR | Dopad vysokých cen energií | Investovat | Komoditní | Rekordní maxima | Cena severomořské ropy Brent | Data o HDP | Evropská data | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Ekonomické oživení | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Snížení úrokových sazeb v USA | České ceny výrobců | Největší kryptoměna | Průmyslové objednávky | Investiční fondy | Regulátor | Mezinárodní měny | Obchodní dohoda | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | České maloobchodní tržby | Renault | Jádrová inflace v ČR | Průzkum | Foreign currency exchange rate | Firmy | Konzervativní unie | Bidenova politika | Medvědí divergence | Polská ekonomika | Vývoj cen na světových komoditních trzích | Inflace v Česku | Budoucí vývoj | Nálady investorů | Index francouzských akcií | Index výrobních cen | Růst cen ropy | Panika | Reálné mzdy | Zajištění | Averze k riziku | Opatření vlád | Silný propad | Fundamentální informace | Aktivita v průmyslu | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Cena ropy brent | Dolar včera | Vyšší ceny | Air France | DAX30 CFD | Euro dnes | Dovoz oceli | Aramco | Money management | Smíšené obchodování | Finanční vypořádání (cash settlement) | Zasedání Bank of Canada | Dopad na finanční trhy | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Výhled růstu ekonomiky | Repo sazby | Swapová výnosová křivka | Plán na rozštěpení akcií | Investice do platiny | Maďarská ekonomika | Státní svátek | Podíl nezaměstnaných | Obchodník s cennými papíry | Odhad růstu HDP | Moje obchody | Vývoz z Číny | Růst aktivity zpracovatelského sektoru | Investování | Hospodaření firem | Distribuce | Fed | Nonfarm Payrolls | Euroskupina | Viceguvernérka ČNB | Spotřebitelské výdaje v USA | M2 | Index spotřebitelské důvěry | Čistý dluh | Vliv války | Nově zahájené stavby domů | Nejbližší support | Maďarský forint | Čekající příkaz | Globální rizika | Dnešní fundamenty | Alfa Bank | NASDAQ 100 | Zvýšená volatilita na trzích | Rozpočtový deficit | Nárůst HDP | Delta Airlines | JNJ | Boris Johnson | Marže obchodníků | Euro k dolaru | Světové ekonomické fórum | Technologický Nasdaq | Forex GAP | Ratingová agentura Fitch | Automobilový průmysl | Počet nezaměstnaných v Německu | Sillicon Valley | Česká vláda | Velmi vysoká volatilita | Poptávka v eurozóně | Hry | Novo Nordisk | Ústup rizik | COIN | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Si Ťin-pching | Trhy | Finsko - burza | Trade | Nová britská vláda | Paypal Holdings | Akcie v USA | Polská měna | Emerging markets | Kurzový závazek | Fluktuace | Plynová krize | Rizika Over-The-Counter trhů | Walmart | Průměrná mzda v ČR | FTSE | Vývoj USD | Janis Varufakis | Novinky ohledně koronaviru | Dubnová inflace | Německý ústavní soud | Výprodejní tlak | Rostoucí příjmy | Důvěra v eurozóně | Index Sentix | Utahování měnových podmínek | Přehled o dění | Oscilátor | Forex zpravodajství | Americké ceny výrobců | Rizika | WPI | Luboš Růžička | Americký dolar vůči japonskému jenu | Skutečné peníze | Rada ČNB | Žlutý kov | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Eurozóna | Portugalsko | Horší data | Investiční rozhodnutí | Fond | USA inflace | ISM | Sdružení automobilového průmyslu | Očekávání budoucího ekonomického růstu | Zvýšení volatility | Aktuální nálada | Měnověpolitické zasedání | Ekonomická nálada | Globální trhy | Zpřísňováním měnové politiky | Průzkum ČSÚ | Fitch | Rozpočtový úřad Kongresu (CBO) | Pšenice | Kancléř Olaf Scholz | Dluhopisový trh | Nezaměstnanost v Austrálii | Kanadský CPI | Zpomalování inflace | Celkový výsledek | Úspory | Měnová politika ECB | Negativní sentiment investorů | Vývojář čipů Arm | Kalendář ekonomických událostí | Akcie 2020 | Pandemie v Evropě | Předkrizové úrovně | Asijská rozvojová banka | Dánsko | Polský HDP | Velcí hráči | Philip Lowe | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Prodávající | Kyjev | Fundamentální základ | Otevírání ekonomiky | Konfluence | Verizon Communications | xStation 5 | Cenový PCE index | Představitelé centrální banky | Slabší prodej aut | Zasedání centrální banky | Vysoké ceny | Seminář | Investment Banking | Mexický prezident | Riziková aktiva | Country Garden | Nejbohatší člověk | Schodek rozpočtu | Růst ekonomiky | Stagflace | Opuštění režimu kurzového závazku | UnitedHealth | Cenový vývoj | NKE | Silné inflační tlaky | TradingEconomics | STMicroelectronics | Goldman Sachs Group | Odhady HDP | Žádosti o podporu | Výsledky hospodaření | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | Bilance | Akcie Sanofi | Americké akciové indexy | Citrix | CEE | Ondřej Hartman | Holubice | Hodnota dluhopisu | Kanadská centrální banka | Ekonomický indikátor | Vladimir Putin | Tesla | Záporné úrokové sazby | Platinové akcie | Americký akciový index S&P 500 | Low | Britská premiérka | David Vagenknecht | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | Příjmy domácností | Španělsko | Růst průmyslové výroby v eurozóně | Solidní růst | Time frame | Zhoršování pandemické situace | Forex kalendář | Akcie Porsche | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Repo obchody | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Kurz eura střed | USDCHF | GS | Druhá vlna | Mzdy | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Měsíční forwardové ceny | Zlepšení nálady | SYRIZA | Evropský průmysl | Květnový růst | General Motors | CAD | Pilulka Lékárny | Odhady analytiků | Termínový kontrakt | Omezování nákupů aktiv | Růst ekonomiky eurozóny | Béžová kniha Fedu | Člen ČNB | ZEW index ekonomického sentimentu | Sentiment trhu | Aktuální Price Action | Shares | Currency exchange rates | Swingové obchodování | HDP EU | Rozjednané prodeje domů | Viceprezident ECB | Použití eura | Cukr na světových trzích | Makroekonomická prognóza | Peněžní trh | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Na burze | Prognóza vývoje kurzu CZK/EUR | Akcionáři | Netflix (NFLX.US) | Analytička | Automobilka Tesla | Společnost | Ruský rubl | Finská měna | Tisková konference ECB | Spotřebitelské ceny v USA | Zpřísňování měnové politiky | Zadlužování | Online FX zpravodajství | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Forex Ask Bid | Velké firmy | Evropská dluhová krize | Evropské trhy | Forex Japan | Meziroční inflace v eurozóně | Sázet | FAANG | Květnová inflace | Hospodaření | Akcie burza | Finanční regulátor | Dnešní výsledky | Český hrubý domácí produkt | Zahraniční obchod | Ztráta | Indikátory sentimentu | Wells Fargo | Americký výrobce elektromobilů | ADP report zaměstnanosti | Foreign currency | Riksbank | Severomořská ropa | Očekávání do budoucna | Dluhové krize | EUR/HUF | USDIDX | Situace na trhu práce | FXstreet | Pocovidové oživení | Měsíční report | Maďarská centrální banka | EBITDA | Reporty | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | Projevy centrálních bankéřů | Akcie těžařů stříbra | Turbulence na trzích | Obchod s cennými papíry | Reserve Bank of New Zealand | Publikovaná domácí data | Nálada na globálních trzích | Nio (NIO.US) | Obchod | Purple Trading | Konsensus trhu | Pips | Prodeje existujících domů | Tripadvisor | Výrobní náklady | Akcie energetických společností | Bilance Fedu | Akcie automobilky | Oživování v průmyslu | Tradeři | Kurz koruny vůči euru | Velkoobchodní tržby | Volkswagen | Polská data | CAD/CHF | AUD/USD | Oživení globální ekonomiky | Hospodářský pokles | Akcie Komerční banka | Eskalace konfliktu | OTC | Astrazeneca | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | EK | Riziko | Míra inflace v Německu | ČNB kurz eura | Jan Frait | Analytik | Emise | Poptávka po plynu | Pražský PX | ATH | Nájemné | JPY | E-mini | Credit Suisse | Pražské burzy | Vývoj EUR/USD | Zasedání ČNB | Adidas | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Swiss Life | Binance | Šéf společnosti | RSI | Bank of America | Cenový strop | Transakce | Dodávky LNG | Lowe's | Údaje o HDP | Šok | Evropské obchodování | Volatilita trhů | Finanční trh | CashFlow | Turecká lira | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | United Airlines | GBP | Nadšení | NATO | Buffett | Plyn | ACT | Mali | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Karty | INSEE | Index tokijské burzy | ISM indexy | Německá ekonomika | Čína | Pokles akcií | Risk | Doporučení Koupit | US akcie | CZK/USD | Pocity | WMT.US | Aktuálně trh | Ceny | Akcie Sony | ETH | Spotový kurz | Kaisa | Financování | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Kompozitní index | Deutsche Börse | Realitní trh | Short obchod | Německý ZEW index | FTSE 100 | Meziměsíční inflace | Mírná korekce | Ben Bernanke | Války | Impuls | Ukrajina | Čínské měny | Raiffeisenbank | Bundesbank | Přebytek bilance | Data z trhu práce | Guvernér ČNB Rusnok | Trh nemovitostí | Poptávka po nemovitostech | ČNB Rusnok | Akcie spoločnosti | Andrés Manuel López Obrador | Proinflační | Palantir Technologies (PLTR.US) | Korporátní výsledky | Předstihové ukazatele | Centrální banka | FXCM | Předpovědi | DPH | Predikce | Softbank | Nákupní obchod | ABNB | Novo | OXY | USD/TRY | ASML | WTI | Prosus | Tržní odhad | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | ČNB Jiří Rusnok | Fed index | Restriktivní opatření | Obchodování v New Yorku | CBOE Global Markets | SMA | Praxe | Vyhlášení nouzového stavu | Divergence | GameStop | Fresenius Medical | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | Libra | Extrémně volatilní | Philip Morris ČR | Rozvolnění | Cena severomořské ropy | Dlužník | Dopad na trhy | Vyplnění GAPU | Průmyslový sektor | Celní politiky | Norges Bank | USD/EUR | E.ON | Slábnoucí dolar | Sentix | Webinář | Výsledek voleb | Index FTSEurofirst 300 | Prodeje automobilů | Dobrá data | Současná cena | LYNX webinář | Instituce | USDCAD | Finanční páka | Forint | Americké akcie dnes | Buy-stop | Opatření v Číně | Accor | Americký ministr financí | Morgan Stanley | ABNB.US | Francouzská ekonomika | Ceny zlata | Říjnová inflace | Liz Trussová | Plodiny | EV | Commerzbank | Výnos | Obchody pro EUR/USD | Filadelfský Fed | Počty nakažených | Kurzotvorné informace | Patrik Urban | Zasedání RBA | Bankovní krize | Prodeje domů v USA | Výsledky amerických voleb | Pokles ekonomiky | Insider | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | Trhy dnes | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | Počet nakažených | Index Nasdaq | Graf zlata | CFD | Benchmark | Zoetis | Pasiva | 256/2004 | Domácí měna | Šéf ECB | Rozhovor | Spotřeba domácností | Vývoj koruny | MNB | Zhoršení výhledu | Přebytek ropy | Tržní hodnota firmy | Kalendář makroekonomických dat | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Vývoj měnového páru EUR/USD | Trend oslabování | Hasbro | Zastropování cen | Česká bankovní asociace | Historická maxima | Eni | Posílení koruny | Výrobce obuvi | Miliardy USD | Míra inflace v Británii | Obchodní den | Louisiana | Stoxx Europe 600 | Rostoucí ceny energií | Forex trader | Švýcarské banky | Ceny akcií | Šinzó Abe | Ceny energií | FTX | Ahold Delhaize | S/R zóny | Cena akcií | Utažení měnové politiky | Energetická krize | MetaTrader 5 | GBP/USD | Bezpečné přístavy | Zotavení ekonomiky | Oživení trhu | Inflační cíl | Ryanair | VIX | Mezibankovní | RUB | Výběr zisků | Dopad koronaviru | Výhled růstu globální ekonomiky | Jaromír Gec | Akcie společnosti Apple | Nejlepší palladiové akcie | BOSSA | Euforie | Írán | Zasedání MMF | Nejnovější výsledky | Největší světové ekonomiky | Rychlý růst cen | EPS | Kurz eura k dolaru | Očkování proti covidu | Vývoj sazeb | Vyhlídky eurozóny | Den prezidentů | Očekávané Earnings | Index STOXX Europe 600 | Obchodní deník | Pracovní místa | Protistrana | Káva | FRA | Akciové trhy v USA | Tržní hodnota | Vienna Insurance Group | Evropské PMI | ETF roku 2020 | Funkční období | AT&T | Zisk | Koronavirové pandemie | Total | ČNB | Ruské ropy | Bank of England | Důvěra v ekonomiku eurozóny | American Airlines Group | World Gold Council | PCE index | EURUSD | Fóra | FedEx | Bundesbanka | Demokraté | Swapy | Jan Kubíček | Makléři | CBO | Středoevropské měny | Šíření mutace | Avast | Hospodářské dopady | Rating | Dovoz | Silná data | Nasdaq Composite | Nejbohatší | Cena ropy na světových trzích | Tržní sazby | PLTR | Wolfgang Schäuble | Pozitivní zprávy | České hospodářství | Vklady | Progres | Obchodování | Jan Vejmělek | Nové prognózy | Falešné proražení | Dnešní data | Očekávaný vývoj | Posílení dolaru | Larry Kudlow | Úroky | Zlepšení sentimentu | Kosdaq | Cenový růst | Eurostat | Prezident | Akciový index S&P 500 | Rekordní minima | Úsporný tarif | Růst inflace | Raytheon | Cena mědi | Týden na finančních trzích | Anglo American | Akciové trhy ve Spojených státech | Stellantis | Jednotná evropská měna | Podnikatelská aktivita v eurozóně | TRY | PRIMOCO | Prémie | Oslabování dolaru | Colt CZ | Kybernetické měny | Státní rozpočet | Epidemie | Evropa | Pokles produkce | Cena eura | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Citrix Systems Inc | Trump | SaxoBank | S/R zóna | Rozpočtový úřad Kongresu | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Zprávy | Class A | Ceny ropy | Lockdown | Zprávy z trhů | Vývoj bilance běžného účtu | Uvolněná fiskální politika | Francie | Předpověď | Epidemické situace | Index cen průmyslových výrobců | Trigger | Kryptoměny bitcoin | Údaje | Hospodářský růst v eurozóně | Dolarové sazby | Automobilky | Forwardové sazby | Srovnávací základna | Vstup short | Poklidné obchodování | Nejlepší akcie | Důvěra investorů v ekonomiku | Výkonnost indexů | Internetové akcie | Ekonomické události | Inflační vývoj | Eurodolar | Německý akciový index | Biden | PYPL | ADBE | Italská vláda | Finanční krize | Sberbank | Indikace | FXstreet.cz | Německý PMI | Obchody | Profit Target | Britská měna | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | ex | Inflace v Polsku | Expedia | Snížení daní | Čínský vicepremiér Liou Che | Medián | Index CPI | xStation5 | IronFX | Electronic Arts | Marriott | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Deutsche Telekom | Finančnictví | Zvýšení těžby | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Haruhiko Kuroda | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Výkyvy kurzu koruny | Exxon | Zemní plyn | Zasedání RBNZ | Úroveň parity | Zasedání americké centrální banky | Marže | Vstupní S/R zóny | JPMorgan Chase & Co | Směřování | ConocoPhillips | Visa | Nový koronavirus | Inflace v říjnu | České ceny | Grafy | Aktivum | Bid | Japonská centrální banka | Společnost XTB | Pokles spotřebitelských cen | Výroba automobilů | Primoco | GMT | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Europe 600 | Dostupná data | Google | Miliardy eur | Tržby | Stagnace | Finanční systém | Snižování produkce | Rozvojová banka | Konsensus | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | Costco | Dluhy | Hedge fondy | Euro STOXX | Prodej aut | Velký problém | Německá burza | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Růst světové ekonomiky | Turecké liry | Signály | Inflace v ČR | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Expirace | Počet firemních bankrotů | Americké akciové trhy | Dividenda | Peking | Index pražské burzy | GfK | Resistance | Ruský ministr | Ranní komentář | DE40 | Philadelphia Fed index | Investiční výdaje | Výrobní aktivity | Hospodářské noviny | Spready | HDP | Důvěra v Německu | Devizový trh | Načasování | WTI ropa | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Index Nikkei 225 | Rozhodování | Kybernetická měna | COIN.US | Čínské vlády | Ekonomka | Dolar | Euro | Federální rezervní banky | Klid | Akcie Netflix | Investování je rizikové | LME | FED sazby | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | Zdanění | NEST | Index euro | Čínská měna | Westpac | Pandemická situace | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Trhy v USA | Air Liquide | Známky oživení | Výprodej | Měnové páry | HDP report | Průmyslové ceny | Ekonomické zprávy | Tomáš Holub | Členové OPEC | AAPL | Slovensko | Microchip Technology | Martin Gürtler | Analytik finančních trhů | Glapinski | Míra inflace v eurozóně | JPMorgan | AMZN | EUR/CHF | Domácí měny | ČTK | Session | Odhad letošního růstu | Infineon | Retail | Vyšší úroveň | Stimuly | Guvernér ČNB | Ztráty | Osobní výdaje | Americká seance | Zásobníky | Česká národní banka | Epidemie koronaviru | Česká inflace | Brazilský real | 1D | Michele Bullock | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Dnešní události | Pozitivní sentiment na trzích | Výhled trhů | Růst průměrné mzdy | Americké firmy | Spojené arabské emiráty | Záchranný balík | Recese americké ekonomiky | Úvěr | Meziroční inflace | Japonský jen | Index amerického dolaru | Klesající inflace | Vývoj české koruny | Nakupovat | FOMC | US dolar | Akcie | Omezené dodávky | Currency | Cílová cena | Mississippi | Fundamentální výhled | Investice firem | Inflace v eurozóně v červnu | Průmyslníci | Jestřábí ECB | Měnové podmínky | Mzda | Nižší úrokové sazby | Míra inflace v USA | Dnešní videokomentář | Burzovní zpravodajství | Největší ekonomiky | Vývoj jádrové inflace | Nákup aktiv | Nový Zéland | Ekonomický cyklus | Société Générale | Rates | Lepší zítřky | Obchodovat s akciemi | Železná ruda | Pražská burza | Target | Základní úroková sazba | Očkování | Podniky | Liou Che | Index spotřebitelských cen | ZIL | City | Institut ZEW | Propad indexu | Downgrade | AbbVie | Osobní příjem | Zrychlení růstu | Asijské seance | Louis Vuitton | ECB Luis De Guindos | Český HDP | Farmaceutické akcie | AAA | Tržby v maloobchodě | Vývoj ceny | Mzdová dynamika | Tým FXstreet.cz | Analytik XTB | Dodavatelské řetězce | Inflační šok | SPD | BBVA | Index cen | Světová ekonomika | Útok na Izrael | Německé ministerstvo hospodářství | Převis | ADP report | Obavy z inflace | Podpora ekonomiky | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | PEPP | Globální ekonomika | Jednání o brexitu | Americké ceny | Pokles cen komodit | USDJPY | Index VIX | Růst v eurozóně | Price Action | Flash Crash | Bankovní společnost | Etheru | Vývoj ekonomiky | Index PPI | Prostor k růstu | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Zásoby zemního plynu | Marlin | Výplach | Emmanuel Macron | Společnost Apple | Ekonomický výzkum | Colt CZ Group | Prognózy | Maloobchodní tržby v Německu | SSI | Euro k americkému dolaru | Airbnb | Kurz | SBUX | Výsledky ČEZ | DNO | Daně | Dnešní zpráva | Ministři | Swingový výhled | Růst zisků | Makrokalendář | Globální růst | Asijské burzy | Švýcarská národní banka | Jádrová inflace | Využití kapacit | Spotřebitelské výdaje | Lenka Kalivodová | Oscilátor Marlin | Barack Obama | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Dnes na trzích | Růstový trend | Konkurenti | Americký prezident Joe Biden | Úspěchy | Den obchodování | Měnová politika Fedu | Pokladniční poukázky | Japonské akcie | Ztrátový obchod | Rekord | Světové ekonomiky | NVDA | Výsledky | Míra inflace | Unipetrol | Aerolinky | Norwegian Cruise Line Holdings | Obchodní rozhovory | Měnový výbor Fedu | Biogen | Silnější dolar | Rychlý růst | Norwegian Cruise | Vlna výprodejů | Ekonomické fórum | Počty nových žádostí o podporu | Napjatá situace | Galapagos | Bankovní rada | Uber Technologies | Peněžní zásoba | Investice | Osobní příjmy | Evropské banky | Microsoft | Business | Pro investory | Masivní propouštění | Uranové akcie | Traders | Potenciál | Zdravotnictví | Česká měna dnes | Obchodování v Asii | Kevin Tran Nguyen | Špatné zprávy | Rally | Investujte | Pokles inflace | Ranní nadhoz | Kapitalizace | Švédská koruna | Domácí data | Komunikace | Kazuo Ueda | Remdesivir | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Devon Energy | Zpráva z akciového trhu | Setkání zemí OPEC | Americké futures | Indie | Bod | Obchodování na akciových trzích | Vnímání | HighSky Brokers | Fitch Ratings | Hospodářská recese | Ekonomika eurozóny | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Výdaje na obranu | CFDs | Buy pozice | ESM | Makrodata | Obchodování měn | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | ECOFIN | Investiční stratég | Výkon průmyslu | tradingeconomics.com | Dražší energie | Delta | Akcie těžařů | Regulace | Zaměstnanci | Colorado | Šéf Fedu | Cyrrus | Dluhopisové trhy | Účet platební bilance | Johnson & Johnson | Fondy | Německý akciový index DAX | USD za barel | Kurz eura | Akcie roku 2020 | SAP | Walt Disney | Hospodářství | Turecká měna | MSFT | Důvěra | WHO | GBPCHF | Oslabení dolaru | Globální hospodářský růst | Kontrakce | Situace v Číně | CAC 40 | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Delta Air Lines | DIHK | Ukazatel | Členové Fedu | Běžný účet platební bilance | Reinvestice | Korporátní zprávy | Slabší dolar | Amgen | Měny | Profitovat | Dollar | Inaugurace | Bankovní domy | Značný pokles | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | Předběžné výsledky | Ropa WTI | Finanční sektor | Prodej automobilů | Advance Auto Parts | Burzy | Pokles ekonomické aktivity | Očekávané události | Ukončení nákupu aktiv | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Thomson Reuters | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | NBC | Optimismus na trhu | Trh s ropou | Politico | Ekonomický institut | Export | Světová zdravotnická organizace | UNA | Finanční rizika | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Vývoj ceny ropy | Signál | Vanadiové akcie | Nové žádosti o podporu | České firmy | Kofola | NFIB | GBPUSD | Záchranný balíček | S&P 500 Index | Stabilní výhled | Partneři | Firma McDonald's | Čtvrtletní výsledky | Ukončení války | Allergan | Kurzotvorné zprávy | Mark Carney | JNJ.US | Mnozí investoři | Hospodářský institut | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Ceny stavebních prací | Pro tradery | Services | Graf indexu | Nemovitostní trh | Stock Exchange | Výsledky HDP | Praha | Velikonoce | Britská vláda | Situace kolem koronaviru | Eva Zamrazilová | Negativní sentiment | BaFin | Globální akciové trhy | Valuace | Výsledková sezóna | Prodeje aut | DAX30 | Australská ekonomika | Tranše | Zvyšující se inflace | Rozšíření | Technická analýza | Nejlepší blue chip akcie | Americké maloobchodní prodeje | Stav ekonomiky | Dvoutýdenní repo sazby | Nové mutace | Plány | Smíšené výsledky | Nižší poptávka | Resistence | Nová prognóza Fedu | Týdenní výkon | Administrativa | COVID-19 | Ranní zpráva | Propad HDP | Béžová kniha | Cenové tlaky | Silný trh | ATVI | Korunový trh | Pozitivní signál | Dluhopisové výnosy | NFP | Devizové rezervy | Hypotéky | Nejlepší vanadiové akcie | Rekordní růst | Nikkei | Ekonomika oživuje | Konvergence | Short selling | Ekonomika USA | Dubnová čísla | Data z amerického trhu práce | Asijská seance | Průmyslová výroba v Německu | Workshop | Elon Musk | ZEW | Prognóza Fedu | Zpomalující inflace | Evropské akcie | eTrader | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | Propouštění | Energie | S/R hladiny | NAHB | Supporty a rezistence | Pozornost finančních trhů | Objem | Investiční | Britské banky | Nálada | Americké centrální banky | IBKR | Příjmy | Fiskální rok | Ekonomické dopady | Prodej | Zobchodované objemy | Onemocnění COVID-19 | Evropská komise (EK) | Rok 2024 | Financial | Recep Tayyip Erdogan | Zasedání Fedu | Jobless Claims | Bloomberg | Zhoršování situace | XM | Guvernér centrální banky | ADR | Inflace v květnu | Admiral Markets | Dotace | Evropská unie | Odezvy trhu | Halifax | Britský ministr financí | Britský FTSE 100 | NY FED | Inflace v červenci | Americký PMI | Rozvoj | Hlavní indexy | Capital Economics | Silný růst | Devizové kurzy | Mexiko | Vyhlídky | iFX | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Obchodovanie | Colt | Pokles tržeb | Pandemie nemoci COVID-19 | University of Michigan | PLTR.US | Korekce | Odhady trhu | Květnový kontrakt | LNG | Špatné výsledky | Zklidnění situace | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Tržní ceny | Obchodní strategie | Summit G7 | Obchodování s korunou | Americký výrobce | DMA | Riziko recese | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Asociace | Stimulační opatření | Recese v Evropě | HDP eurozóny | Vakcína | Očekávání investorů | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Dash | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Nvidia Corp | Obchodování s akciemi | Kurz koruny k euru | Carry trade | Downtrend | Index S&P 500 | Hodnota firmy | Německý výrobce | Patrick Harker | Occidental Petroleum (OXY.US) | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Vývoje kurzu | Přehled | Zhoršení nálady | Pokles úrokových sazeb | Short | Tomáš Pfeiler | ČNB Tomáš Holub | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Koronavirová situace | Institut Ifo | High | Oživení světové ekonomiky | MS.US | Pivot Point | Spotřebitelské ceny v Číně | CEE region | Měnové otázky | Guvernér banky | OECD | Napětí kolem Ukrajiny | CHF | Ekonomická důvěra | Centrum | Index Nikkei | Oslabení koruny | Zprávy o vakcíně | Cronos | Zastropování cen elektřiny | Nízká nezaměstnanost | Japonský export | Zdražení ropy | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Inflace v únoru | James Bullard | Německý HDP | Těžba ropy | Otočení trendu | Koruny vůči euru | Mutace viru | Trendline | Inflace v Británii | Volby v USA | AUD/CAD | S&P 500 | Průmysl v eurozóně | Ekonomický a strategický výzkum | Prosincová inflace | JDE | Podpora | Ministři financí | Ceny zboží | MWh | Prognóza ČNB | Prezident Joe Biden | QE | Investice do ropy | MT4 | Růst tržeb | Intuitive Surgical | Skupina ČEZ | Japonský premiér | Světová banka | Cena | Nerozhodné euro | Maloobchodní prodeje | Posilování kurzu koruny | Vystoupení z EU | Největší kryptoměna bitcoin | Vlny koronaviru | Německá vláda | Překoupenost | Německo | Prodeje domů | Makroekonomické ukazatele | Krach | MJ | Výsledky bank | CNN | Komerční banky | Apple | Komodita | Rozpočet | Indikátory ekonomického sentimentu | Setkání centrálních bankéřů | Dolarové páry | Zoetis Inc | Evropské indexy | Americký trh | Arm | Dobrá nálada | Snížení sazeb | Prime | Nižší růst | DOT | Nové úvěry | CME Group | Close | Česká ekonomika | Kurzy | Finanční prostředky | Slabší euro | Prudký růst cen | Ekonomické údaje | PX Pražské burzy | Ekonomická data | Situace na trhu | Kurz eura k americkému dolaru | Drahé kovy | Inflace v listopadu | Názory analytiků | Obnovení důvěry | Premiérka Liz Trussová | Tempo inflace | Maďarská měna | Tisková konference Fedu | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Microsoft Corp | Inflace CPI | Prohloubení deficitu | Volby do Kongresu | Emisní povolenky | Odhad růstu ekonomiky | DAX | Tadawul | Zbrojovky | Infineon Technologies | Erste | Zavedení cel | Fiskální balíček | Problémy v bankovním sektoru | EMA | Forexu | Merck | Debata | Nejbohatší člověk světa | Datový kalendář | EuroStoxx50 | Akcie společnosti | Statistiky z eurozóny | Sony | Kypr | Obchodní válka | Fiskální stimuly | Mercedes-Benz | EUR/SEK | Tempo růstu HDP | Indikátor důvěry | Báze | Oscilátory | Dolarové úrokové sazby | Zlato | Boj s koronavirem | Ekonomika | Devizový kurz | WEF | Evropské méně | Plánované obchody | Denní změna | Inflace v Německu | Exprezident | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Impulzy | Střední podniky | Schodek | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Ticker | Odpovědnost | Jan Procházka | ČNB Tomáš Nidetzký | Dividendové akcie 2020 | Oslabení | Akciové futures | Finanční situace | EUR/TRY | Politické události | Tesla Motors | Ekonomické krize | Energetické krize | Evropské akciové trhy | Šéfka Fedu | Práce | Schwab | Úspěch | Zákaz dovozu ruské ropy | Intel | Depozitní sazba ECB | LTRO | Navyšování cen | Ceny kávy | Likvidita | Britské referendum | Cíle | ČNB dnes | Novozélandská centrální banka | Stabilita úrokových sazeb | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Forex trading | Repo sazba | EET | Inflační data | Maloobchodní prodej | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Pokles německé ekonomiky | Likvidní | Cena americké ropy WTI | Banky | BlackRock | Předčasné volby | Buy | Česká průmyslová výroba | DAX 30 | Obchodní podmínky | Produktivita práce | Palo Alto Networks Inc | Cena dnes | Vypuknutí pandemie | Automotive | FDX | Vlády | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Americká vláda | INTC | Adam Glapiński | CBOT | Kotace | Šance | Daně z příjmů právnických osob | Ruská vláda | Ministři financí EU | Altria Group | Ministři financí eurozóny | Bilance zahraničního obchodu | López Obrador | Fundamenty | Bankrot | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Fox | Netflix | Poptávka po ropě | Výplaty dividend | Zisk na akcii | GM | Správa | Citrix Systems | Wall Street | ING Groep NV | Halliburton | Nemoc COVID-19 | Průlom | Instrumenty | Prodeje potravin | Analýza | Velké ztráty | Procter & Gamble | Data ze Spojených států | Ministr financí | cTrader | Kurz EUR | Měnové politiky v USA | Zlepšení | Omicron | Japonský index Nikkei | Irák | Sazby Fedu | Světové akciové trhy | Akcie Alcoa | ČR | Vyšší ceny ropy | Vivendi | Tomáš Nidetzký | XTB | Kontrakt | Goldman Sachs (GS.US) | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Asijské akciové trhy | Výraznější pokles | Americká centrální banka dnes | Intervenovat | Kvantitativní utahování | Bavlna | Lithium | Americký Fed | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | API | Ratingové agentury | Pozice | Euro proti dolaru | Stock | Čínská ekonomika | Portfolia | Americké zásoby ropy | Německá průmyslová výroba | Teplé počasí | Mzdový růst | Birkenstock | Pullback | Příprava | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Binance.US | Chevron | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Jakub Seidler | Komise pro cenné papíry a burzy | Home Depot (HD.US) | Červencová inflace | Vyšší volatilita | Hedge | Silná poptávka | Slabší koruna | Market | Svíčkové formace | Technologický sektor | Nákupu státních dluhopisů | Cenné papíry | PMI indexy | Theresa May | Royal Bank of Scotland | IPO Saudi Aramco | Stoxx | Lídři | Německé vlády | Ozbrojený konflikt | Denník | Vývoj HDP | Support | General Electric | Průměrná mzda | Hold | Valná hromada | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Waste Management | FX | Vývoj ceny zlata | Obchodní deficit | Finanční ústav | Texas | Bilion dolarů | Poslanci | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Europoslanci | Import | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Investiční banka | Finální odhad | Kvartální výsledky | Electronic Arts (EA.US) | Služby | Fox Business | Lednová inflace | Okénko finančního trhu | Ceny energetických komodit | Americký průmysl | Londýnská burza | Marek Mora | Stochastický oscilátor | Zvýšená volatilita | Rizikovější aktiva | Snižování sazeb ČNB | Tržní očekávání | Návrat inflace | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Měnové války | OPEC | Plynovod Nord Stream | Ministryně financí | Broker | Peněžní zásoby | Fio banka | Řetězce | Sentiment | SNB | Nízká volatilita | Alcoa | Investoři | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Okénko trhu | Evropský index | Guvernér Michl | Bohatý | Stop-Loss | Indikátory důvěry | Největší pokles | Nákupy aktiv | REGN | Pokles zisku | Occidental Petroleum | IHS | Obchodní bariéry | Spotřebitelé | Von der Leyenová | Německý statistický úřad | Výstupy | Zkrocení inflace | Double bottom | Program nákupů dluhopisů | Přecenění | Americký miliardář | Rostoucí výnosy | Míra inflace v Polsku | Proinflační působení | Německé automobilky | Prodejní cena | Hlavní index Nikkei 225 | Vzdělávání | Optimistická očekávání | AdmiralMarkets | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Americký dolar včera | Politika Fedu | Slabá poptávka | Polsko | Čínská vláda | Airbnb (ABNB.US) | Začít investovat | Coinbase Global | Report stavu ropných zásob | Jeden dolar | Ceny potravin | Nikkei 225 | AUDUSD | Rezistence | Bankovní rady ČNB | Meziroční růst cen | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Březnová data | Auta | Projekce | Centrální banka USA | Inflace v březnu | Zpravodajství | Pharming Group NV | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | Oživení čínské ekonomiky | Velké změny | Velké banky | Základní úrok | Akcie Nvidia | Nařízení | Zavedení eura | Noviny | Bond | HD.US | Další růst sazeb | České sazby | Zdražování | Ropy | Guvernér Rusnok | RBA | Makroekonomická situace | Hodnocení současné situace | Adyen | Struktura | ABN Amro | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | STT | Historicky nejnižší | Dnešní obchodování | Očekávaná inflace | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Výsledek HDP | Škoda | Pokles poptávky | Hospodářské výsledky | Oracle | Emitent | Pohyby kurzu | Růst cen potravin | Americké ekonomiky | Wirecard | Měnové stimulace | Jádrový index | Nárůst ceny | Společnost Sentix | Únorová inflace | Obchodní vztahy | Úročení | Karina Kubelková | Vývoj průmyslu | Inflace v lednu | Deficit státního rozpočtu | USD | Kamala | Nová makroekonomická prognóza | Zveřejnění zprávy | AMS | Volatilita na trzích | Trh s nemovitostmi | Tištění peněz | Cena americké ropy | Cestování | Sentiment indikátory | TJX Companies | Rozhodnutí americké centrální banky | Ekonomický dopad | Růst aktivity | O2 | Kabinet | Hospodářský vývoj | Kurz jüanu | Loonie | PayPal | USD EUR | Čínské úřady | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Delta mutace | Investing.com | HDP v USA | Warren Buffett | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Morgan Stanley (MS.US) | Splunk | Globální vývoj | Konflikt mezi Izraelem | Minimální mzda | BMW | 3M | Výkonnost dolaru | Nízké úrokové sazby | Tržní podíl | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | US500 | Posilování amerického dolaru | Reálné spotřeby domácností | Dnešní čísla | Tencent | Viceguvernérka | Posilování eura | Cena ropy | Prezidentka ECB | Vysoký přebytek | Obavy z recese | Akciové burzy | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Situace v průmyslu | Americký maloobchod | Prognózy ČNB | Události ve světě | Britský statistický úřad | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Earnings | CZ | Průraz | Program nákupu aktiv | Digitální měny | Meziroční vývoj jádrové inflace | Australský dolar | Zákaz dovozu | Korporátní daně | Inflace ve službách | Futures na evropské indexy | Pokles HDP | Propad | Dopady koronaviru | Konec roku | Bankovnictví | Dezinflace | Rakousko | HighSky | Zpomalování ekonomiky | WMT | ANO | Britské libry | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | Majoritní vlastník | Guvernéři centrálních bank | Objemy obchodů | Setkání ministrů financí eurozóny | Pokles sentimentu | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Agentura AP | Economic | Nemovitosti | Andrej Babiš | Makro data | Turecká centrální banka | Evropský trh | DAX (DE30) | Markets | Data z americké ekonomiky | USD/CHF | Dezinflační proces | Úrokové sazby Fedu | Repo operace | Růst spotřebitelských cen v Německu | Čínský statistický úřad | Index CSI 300 | PX index | Carl Icahn | USA Donald Trump | Time-Frame | Rok 2024 | Levnější ropa | Dividendové akcie | Aleš Michl | Kanada | CPI v USA | Nejistota | Akcie roku | CME | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Makroekonomické údaje | Standard & Poor's (S&P) | Obchodování na americkém trhu | Apreciace | Kryptoměna | Německý Ifo index | Marriott International | Makroekonomický kalendář | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Investment | Český maloobchod | Take-Profit | ING | MetaTrader 4 | Zahraniční investice | Česká republika | Swap | Ceny komodit | Indexy | Guvernér australské centrální banky | Bilance běžného účtu | Kurz CZK | Break Even | Vývoj kurzu koruny | Státní dluhopisy | Americký dolar | VaR | Splácení dluhu | Kurz eura vůči dolaru | Blue chips | Nízké ceny ropy | US100 | Ceny v eurozóně | Makro | Vinci | Situace v Německu | Příjmy a výdaje | Evropská centrální banka | Výkon německé ekonomiky | Ceny v průmyslu | Mutace koronaviru | Americká centrální banka (Fed) | Starbucks | Švédsko | Koruna dnes | Německá centrální banka | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | IFO index | Akcie Philip Morris | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Institut | HICP | Forex menové páry | Stoxx 600 | Nižší ceny ropy | NBP | Sazby ECB | SPAD | Ekonomiky eurozóny | Vývoz z Německa | Stabilita sazeb | Forward | Měnová politika | CPI index | Index euro stoxx 50 | ADX | Philadelphia Fed | Nálada spotřebitelů | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Palo Alto Networks | Vysoké dividendy | Inflační očekávání | Francouzský prezident | Srovnávací základny | Konec kurzového závazku | Výsledek zahraničního obchodu | Body | Arabica | Zvýšení inflace | Parita | Stavební výroba | Krypto | Vyšší daně | Evropské země | Payrolls | AMGN | Charlie Munger | Vývoj měn | ROCE | Spekulace | Měny regionu | Vzrušení | Reálné příjmy | Vysoké zisky | Aktualizovaná prognóza | HDP v ČR | Lot | Averze vůči riziku | Navýšení | Hlavní index PX | China Telecom | Omikron | MPSV | Akcie Alphabet | Evropská spotřebitelská důvěra | Referendum | Raketový růst | NIESR | Konjukturální průzkum | Americká cla | Zasedání amerického Fedu | Negativní vývoj | Hodnoty měny | Palantir Technologies | LMT.US | Údaje o nezaměstnanosti | GOOGL | Lockdowny | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Hedging | Precedens | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Koronavirové epidemie | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | ARM | PBOC | KBC | Cena surové ropy | Sterling | Silné euro | Společná evropská měna | Digitální daň | Zpracovatelský průmysl | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Tržní ocenění | Materiály | Forex obchodování | PMI ve službách | Spekulanti | MasterCard | SVB | Teroristický útok | Čínský vicepremiér | Globální finanční trhy | Poptávky po ropě | Bezpečné měny | Applied Materials | DoorDash | Kraft Heinz | Kurz euro | Hospodářské statistiky | Prodeje | Výhled domácí ekonomiky | Výrobce elektromobilů | Fúze | Akciový trh | Největší kryptoměny | Uhlí | Velká očekávání | Vnější prostředí | Zasedání bankovní rady | Air France-KLM | Nákup dluhopisů | Investor | Stochastic | USD/JPY | Put | Předsedkyně Evropské komise | Americké vlády | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | American Express | Měnový pár | Jestřáb | Merck KGaA | Šíření koronaviru | Strategy Research | Světové akciové indexy | Spotřebitelské ceny v ČR | Dynamika HDP | Saudi Aramco | Banka | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Země eurozóny | Stav americké ekonomiky | Makro zprávy | Růst bitcoinu | Růst cen průmyslových výrobců | Polský zlotý a maďarský forint | Markit | Situace na americkém trhu práce | Američané | Banka UBS | Zprávy z pražské burzy | Růst čínského HDP | Nízká inflace | Olaf Scholz | Enel | Německý kancléř | Richard Clarida | Oživení ekonomik | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Německá inflace | Disney | Ocenění | News | Home Depot | V4 | Chování spotřebitelů | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | FOREX