Pondělí 22. července 2024 14:20
reklama
FTMO férovost
reklama
Purple trading AI
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei Payout

Úrokový diferenciál

img

Evropská měna pokračuje v růstu, evropské akcie mezitím korigují ztráty z konce minulého týdne

25.07.2017 Evropské indexy po včerejší klidné seanci dnes zahajují korekci ztrát z konce minulého týdne. Německý DAX přidává půl procenta, zatímco další indexy rostou na průměrných objemech o více než procento. Indexům se přitom daří i navzdory pokračujícímu posilován evropské měny. Ta byla v minulém týdnu hlavním důvodem výprodejů evropských akcií a to že dnes indexy rostou i se silnějším eurem jen potvrzuje, že celkový sentiment na trzích zůstává pozitivní a riziková averze v USA ale i v Evropě je stále velmi nízká.
img

Rozbřesk: Letošní druhé nejnapínavější zasedání ČNB na obzoru

24.07.2017 Sice ještě jen pár dnů zbývá do zahájení oficiálního týdne mlčení ČNB, avšak tentokrát to vypadá, jako by se tak už dávno stalo. Na rozdíl od času před červnovým zasedáním, kdy se téměř celá bankovní rada vyjádřila k měnové politice, se tentokrát ČNB příliš neozývá. Přitom srpnové zasedání je už za dveřmi a nálada na trzích napjatá. Koruna si už otestovala hranici 26 EUR/CZK a rozhodně se jí od ní nechce vůbec vzdalovat.
img

Německé 10 leté výnosy se vyhouply nad 0,6 %, euro má zatím dobrý důvod si své zisky držet

12.07.2017 Evropské výnosy jsou k nezastavení. Výnosy z 10 letých německých dluhopisů se v tomto týdnu vyhouply nad hranici 0,6 % a jsou aktuálně nejvýše od konce roku 2015. Výrazným růstem si prochází hlavně od konce minulého měsíce, kdy jim trochu zvláštně pomohly komentáře Maria Draghiho, které trh považoval za jestřábí i přesto, že brzy na to lidi z ECB začali v médiích upozorňovat na to, že zase až tak jestřábí nebyly. Tak či tak, trh se připravuje na pozvolné ukončování QE v Evropě a na dohled se zdá být také zvyšování evropských úrokových sazeb, které by v nadcházejících 12 měsících měly růst s téměř 70 % pravděpodobností.
img

Dolar si své ztráty z tohoto týdne zatím drží, doplácí hlavně na měnící se úrokový diferenciál

30.06.2017 Páteční seance se zatím na trzích nese v podstatně klidnějším duchu než včera, což potvrzuje, že včerejší korekce byla skutečně pouze jednorázovou a technickou záležitostí. Evropské indexy si dnes své pozice pouze udržují a zůstávají jen pár desetin procenta od včerejšího close a v podobném duchu by mělo začít také obchodování také v USA.
img

Rozbřesk: Kurz koruny zbrzdí ČNB v rozletu. Zatím koruna zůstává zaparkovaná pod hranicí 26,20

20.06.2017 Bankovní radu ČNB čeká příští týden letos už vlastně páté měnově-politické jednání, a tak pomalu začíná i týden povinného mlčení centrálních bankéřů. V mezičase jsme se dozvěděli, že se ekonomice daří o něco lépe, než ČNB předpokládala, nicméně ne díky utrácivým spotřebitelům, ale především díky excelentnímu výkonu exportérů. Inflace sice zaostává za prognózou, nicméně růst mezd, od kterého si centrální banka stále hodně slibuje, nabral na síle. A tak se zdá, že by zvýšení úrokových sazeb bylo logickým krokem, s nímž by ekonomika neměla mít zásadnější problém. Jenže až tak jednoduché to asi nebude.
img

Obrázky dňa: Dolárový index je oproti úrokovým sadzbám výrazne podhodnotený

14.06.2017 Pred dnešným zasadnutím FEDu – dolár sa v posledných týždňoch výrazne rozišiel s vývojom sadzieb. Dvojročný úrokový diferenciál medzi USA a zvyškom sveta ukazuje, že dolárový index by mal byť o viac ako 6% vyššie. Znamená to, že investori FEDu v dlhodobejšom horizonte neveria. Pokiaľ sa mu dnes podarí presvedčiť trhy, že to myslí so zvyšovaním sadzieb v dlhodobom horizonte vážne, tak by mal začať časť tejto medzery korigovať (@Yogi_Chan):
img

Kanada zverejnila silné čísla z trhu práce. Na negatívnych vyhliadkach pre CAD to však nič nemení

09.06.2017 Kanada sa dnes prezentovala silnými číslami z trhu práce. V máji malo v ekonomike vzniknúť 54,5 tis. nových pracovných miest, čakalo sa pritom len 11,5 tis. bol to jeden z najvyšších medzimesačných prírastkov v posledných rokoch
img

Šance na růst evropských sazeb začaly klesat a euro je následuje

30.05.2017 Včerejší komentář Maria Draghiho v Evropském parlamentu nebyl ničím překvapivým. Draghi už delší dobu opakuje, že ECB zatím nemá důvod signalizovat přísnější měnovou politiku a i kdyby měla, rozhodně by se změnou kurzu nepřišla na půdě Evropského parlamentu. ECB to nemá ve zvyku a všechny důležité signály vysílá téměř výhradně na svých tiskových konferencích po pravidelných zasedáních. I tak se ale zdá, že Draghiho komentář částečně vylekal některé eurové býky, kteří možná začínají střízlivět z trochu euforického a více než pětiprocentního růstu, kterým si evropská měna prošla od začátku minulého měsíce. Nutno dodat, že k tomu mají dobrý důvod. Přestože je totiž evropská měna zatím na páru s dolarem dominantní, šance na růst sazeb v eurozóně v minulém týdnu začaly viditelně klesat.
img

Americký dolar nevěnuje pozornost Fedu

25.05.2017 Euro se na páru s americkým dolarem vydalo do slušného býčího trendu, během kterého si za poslední měsíc připsalo 5 %. Pravdou je, že ekonomika eurozóny se dostává do prudké fáze expanze, při které poptávka roste a pracovních sil (mimo Německo) je stále dostatek.
img

Obrázky dňa: Špekulanti už takmer prestali shortovať libru

24.05.2017 Čisté špekulatívne short pozície na libru sú aktuálne najnižšie od referenda o vystúpení z EÚ. Sú podstatne vyššie ako...
img

Rozbřesk: ČNB ve starých dobrých kolejích

05.05.2017 Od prvního měnově politického zasedání bankovní rady po opuštění kurzového režimu se v podstatě nic moc neočekávalo a ČNB v tomto směru ani nezklamala. Na programu byla nová prognóza, která lehce vylepšila výhled české ekonomiky pro letošní rok a stejně jako všechny ostatní za poslední dva roky předpokládá rychlý nárůst tržních úrokových sazeb. Je ovšem zřejmé, že ke zvyšování sazeb ČNB prozatím nic nenutí.
img

Obrázky dňa: Väčšina investorov očakáva pokračovanie bočného trendu na rope

11.04.2017 Ďalší dôvod pre bočný trend na rope – prieskum spoločnosti Wood Mackenzie medzi investormi ukázal, že takmer 3/4 z nich očakáva koncom roka 2017 cenu ropy medzi 50 a 60 USD za barel (@WM_UpstreamAPAC):
img

XTB Market Barometr

31.03.2017 XTB Market barometr vyjadřuje náš náhled na momentální sentiment a na to, v jakém duchu by se během dnešní seance mohlo nést obchodování na jednotlivých finančních aktivech. Pro každé aktivum se přitom zaměřujeme na jeho trendovost a netrendovost (range/chop) a na volatilitu. Možných scénářů a kombinací obou indikátorů je řada, ale níže nabízíme pro větší přehlednost pár extrémních scénářů, které by měly pomoci k lepší identifikaci toho, co indikátory range/trend a volatility symbolizují.
img

Obrázky dňa: Globálny úverový stimul klesol na nulu

30.03.2017 Globálna medziročná zmena úverovania, teda inak povedané globálny monetárny/úrokový stimul, klesla na nulu. Ešte pred niekoľkými mesiacmi bola na úrovni 4% HDP, čo bola najvyššia úroveň minimálne od začiatku 90. rokov. A takmer celé to bolo o Číne. Z tohto grafu to vyzerá na riziko spomalenia rastu globálneho HDP (@Steen_Jakobsen):
img

Rozbřesk: Zvýšení amerických sazeb je na spadnutí

13.03.2017 Zatímco česká inflace očekávání centrální banky překonala, růst mezd neakceleroval tak, jak naznačovala prognóza i očekávání trhu. Průměrná mzda se tentokrát zvýšila „jen“ o 4,2 %, a to ještě zásluhou veřejného sektoru (nepodnikatelské sféry), kde se tentokrát přidávalo o více než šest procent. Zdaleka to ovšem neznamená, že by se růst mezd v české ekonomice zastavil. Jak totiž ukazuje medián (+6 %), který vývoj mezd reprezentuje přece jen o něco lépe než průměr, dynamika mezd se ve skutečnosti zrychluje.
img

Rozbřesk: Rusnok z ČNB říká, že pravděpodobnost záporných sazeb se "výrazně snížila"

03.02.2017  První měnově politické zasedání bankovní rady ČNB v letošním roce a zároveň poslední ve stávajícím složení nepřineslo žádné překvapení. Kurzový režim zůstává i nadále v platnosti, tvrdý (ne dříve než ve druhém čtvrtletí) ani měkký (zhruba v polovině roku) závazek se nemění, a tak jediné, co ČNB aktuálně změnila, je její prognóza. Ta listopadová se totiž brzy ukázala jako velmi pesimistická – alespoň pokud jde o vývoj inflace, a tak se stalo, že inflačního cíle centrální banka dosáhla o půl roku dříve, než sama ještě v listopadu předpokládala.
img

Ani inflace na cíli nepřiměla ČNB změnit postoj k ukončení kurzového závazku

03.02.2017 Přestože cenový růst již v prosinci dosáhnul inflačního cíle ČNB ve výši 2 %, bankovní rada včera rozhodla o pokračování intervencí, které brání kurzu koruny posílit pod 27 korun za euro. ČNB drží kurzový závazek navzdory masivním intervencím, které musela v lednu provést, aby hladinu 27 koruna za euro ubránila. Podle našeho odhadu v průběhu ledna centrální banka musela nakoupit 13 mld. EUR. Toto číslo je tak zdaleka nejvyšší od začátku současného režimu v říjnu 2013. Investoři tedy již čekají na konec kurzového závazku a sázejí na posílení koruny, poté co ČNB přestane tuto hladinu bránit. My očekáváme, že ČNB odstraní kurzový závazek již na svém pravidelném měnově politickém zasedání 4. května. Podle všeho konec kurzového závazku nebude doprovázen zavedením záporných sazeb. Na včerejší tiskové konferenci o nich nepadla ani zmínka.
img

Rozbřesk: Donald Trump nastupuje do úřadu, peso zůstává pod tlakem

20.01.2017  Donald Trump se dnes, tedy 20. ledna 2017, stane 45. prezidentem Spojených států amerických. Po slavnostním složení přísahy nás pravděpodobně nečeká nic mimořádného. Na druhou stranu již na začátku příštího týdne může padnout řada důležitých rozhodnutí. Trhy mají strach především z výraznějšího osekání severoamerické obchodní dohody (NAFTA) - Donald Trump slíbil, že jednání o ní otevře již v prvních dnech svého prezidentství.
img

Rozbřesk: Trump porušil nepsané pravidlo, že americký prezident o dolaru nemluví

18.01.2017 Včera posílila libra vůči dolaru a to o nebývalá tři procenta. Zřídka vídaný jednodenní pohyb přitom nezařídily centrální banky či makroekonomická data, ale politici. Na jedné straně Atlantiku totiž vcelku realisticky mluvila o brexitu britská premiérka Mayová, přičemž na straně druhé se do dolaru pustil nastupující prezident Donald Trump.
img

Díváme se na vývoj v eurozóně přes růžové brýle?

17.01.2017 Může eurozóna v letech 2017 a 2018 „zachránit“ svůj ekonomický růst? Měli bychom mít na paměti, že tempo jejího růstu bude ovlivněno několika negativními faktory. Pravděpodobně dojde k růstu cen ropy a to bude velmi razantní negativní dopad na reálné příjmy domácností a zisky korporátního sektoru. Dostaví se tak opačný efekt, než jaký jsme pozorovali v letech 2014–2016. Jak z toho eurozóna vybruslí?
img

Trhy dnes: Dolár pokračuje v oslabovaní, EURUSD je najvyššie za posledný mesiac

12.01.2017 Dnešné obchodovanie sa nesie v znamení dozvukov včerajšej tlačovej konferencie budúceho amerického prezidenta Trumpa, ktorá bola prvou od volieb. Trumpov predvolebný program vytvoril očakávania výrazného stimulu pre americkú ekonomiku v podobe nižších daní, vysokých investícií do infraštruktúry a deregulácie. Tieto očakávania poslali prudko nahor akcie a dolár. Aj preto niektorí od tejto tlačovej konferencie očakávali určité detaily ohľadom týchto jeho politík. Nič také sa však nestalo a teda zatiaľ to všetko stojí na sľuboch. Dolár aj akcie preto časť z týchto ziskov odovzdávajú. Akcie dnes na oboch stranách Atlantiku klesajú, viac logicky v USA:
img

Obrázky dňa: Úrokový diferenciál ukazuje mierny priestor pre pokračovanie rastu EURUSD

12.01.2017 Úrokový diferenciál pri desaťročných splatnostiach ukazuje priestor pre pokračovaniu rastu EURUSD. Až niekde k úrovni 1,08 (@enlundm):
img

Kedy bude euro slabšie ako dolár?

15.12.2016 Euru hrozí, že už čoskoro môže byť lacnejšie ako americký dolár – spadne pod paritu. Ak budú americké sadzby rásť ako očakáva Fed a Európa sa bude boriť v stagnácii, tak je to pravdepodobné už počas najbližších mesiacov. Avšak, čo ak sa to stane oveľa skôr? Čo tak dokonca roka?
img

Parita na EURUSD? Úrokový diferenciál mezi Amerikou a Evropou potřebuje ještě trochu povyrůst

08.12.2016 Narazil jsem včera na zajímavý graf, z dílny Bond Vigilantes, který se zabývá vlivem úrokového diferenciálu na kurz eurodolaru. Když máme dnes to zasedání ECB a příští týden zasedání Fedu, rozhodně stojí za připomenutí, že je to právě úrokový diferenciál a měnová politika na obou koncích kteréhokoli měnového páru, která je v dlouhodobém hledisku ultimátním arbitrem toho, kterým směrem se ten či onen měnový pár nakonec vydá. Na zmíněném grafu to lze jasně vidět.
img

Problémy japonského jenu

30.11.2016 Dolárové medvede si na chvíľu vydýchli, keď sa minulý týždeň pokles eura zastavil pred svojimi 13-ročnými minimami. Menší oddych bol doprianý čínskemu juanu, no japonský jen je pod neustálym tlakom. Zdá sa, že opäť hrozí fenomén s názvom carry-trades.
img

AUD a NZD majú po upokojení sa „hypu“ okolo Trumpa priestor pre korekciu

21.11.2016 Hlavnou témou od amerických volieb boli na devízových trhoch predovšetkým pohyby dolára. Na ostatných menách sa pohyby príliš neriešili. Pritom aj na nich došlo k zásadným zmenám v inflačných očakávaniach a vo výnosoch z dlhopisov, ktoré ich zasiahli rôznorodo. Porovnal som zmenu úrokového diferenciálu (pri desaťročných splatnostiach) popredných mien voči americkému doláru a zmenu kurzu týchto mien k americkému doláru. (zmena meny je v percentách, zmena úrokového diferenciálu v percentuálnych bodoch bola pre lepšiu porovnateľnosť prenásobená desiatimi):
img

AUDUSD: Inflácia pomohla AUD, na dlhší rastový trend je to však zatiaľ málo

26.10.2016 Dnes v ranných hodinách bola zverejnená austrálska inflácia. Keďže je to hlavná veličina, ktorú za normálnych okolností austrálska centrálna banka sleduje a na rozdiel od ostatných krajín (mimo Nového Zélandu) je zverejňovaná len raz kvartálne, tak to bola veľká udalosť. Medzikvartálny rast na úrovni 0,7% prekvapil (trhový konsenzus bol na úrovni +0,5%), čím dorovnal najvyšší medzikvartálny rast od Q4/2013 (rovnaká hodnota bola dosiahnutá ešte v Q2/2015).
img

Naposledy, keď bol úrokový diferenciál medzi US a UK na dnešných úrovniach, GBPUSD sa obchodoval za 1,6

12.10.2016 V dnešnom svete jednoduchého prístupu k informáciám a jednoduchého cezhraničného pohybu kapitálu je na väčšine párov hlavnou hybnou silou úrokový diferenciál, teda rozdiel v úročení medzi krajinami mien v páre. Pozrel som sa na to, že kde bol naposledy GBPUSD, keď bol pri desaťročných splatnostiach úrokový diferenciál tak nízky ako v súčasnosti. Stalo sa to na prelome tisícročí a GBPUSD sa vtedy pohyboval okolo 1,6:
img

Obrázky dňa: Banky zlepšujú výhľad pre ekonomiku UK

06.09.2016 Po silných augustových PMI indexoch dôvery v podnikovej sfére z Británie banky zvyšujú prognózy pre vývoj HDP krajiny. Táto projekcia z dielne JPMorgan počíta v roku 2016 s rastom HDP na úrovni 1,9% a v roku 2017 na úrovni 0,9%. Teda žiadna hlboká recesia, o ktorej časť ekonómov hovorila, by sa konať nemala (@NinjaEconomics):
img

AUDNZD na silném supportu. Pomoci k jeho udržení by mohl i příznivý fundament

26.08.2016 Narazil jsem na zajímavý článek, který by mohl zaujmout i zdejší FX tradery. Týká se měnového páru AUDNZD, který se začíná přibližovat docela významné technické úrovni, od které se během června a v první polovině července nedokázal odpoutat a kterou již jednou testoval také v průběhu tohoto měsíce.
img

Rastový trend na EURUSD by nemal mať dlhodobejší potenciál. Ide proti vývoju úročenia

17.08.2016 Včerajšie obchodovanie sa nieslo v znamení posilňovania amerického dolára. EURUSD sa po prvý krát od britského referenda dostal nad úroveň 1,12. Zaujímavé bolo to, že dolár nepoháňali žiadne nové správy, čiže tento rast bol buď dielom techniky, alebo nejakého subjektu, ktorý chcel nakúpiť väčšie množstvo dolárov. Ešte zaujímavejšie je to, že úrokový diferenciál, ktorý je zrejme najhlavnejšou hybnou silou pre vývoj na devízových trhoch, sa vybral opačným smerom ako EURUSD.
img

Výnosy z dlhopisov naznačujú, že prepad libry mohol byť prestrelený

27.06.2016 Kým sa investičné banky predháňajú v tom, kto dá čo najnižšiu prognózu pre GBPUSD, tak vývoj na dlhopisových trhoch to...
img

Jen využívá slabosti dolaru

08.06.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k americkému dolaru roste vůči konci úterního obchodování 0,2 % na 107,1. Dolar v červnu opět ztrácí zejména po kontaktu s náročnými rezistencemi a také nečekaně slabých posledních datech USA trhu práce a aktivity služeb z počátku června, jež zvýšily nejistotu vývoje americké ekonomiky a dále odkládají projektovaný růst dolarových úrokových sazeb.
img

Jen před ISM průmyslu roste

01.06.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k americkému dolaru roste vůči konci úterního obchodování 1,3 % na 109,3. Dolar ztrácí zejména po kontaktu s náročnými rezistencemi a také květnových datech USA spotřebitelského sentimentu a regionální ekonomické aktivity, jež nečekaně oslabily. Trh obchoduje blízko 1 a 1/2 letém minimu hlavně proto, že už od závěru loňského léta obava z oslabení růstu čínské a světové ekonomiky hrozí oslabením růstu americké ekonomiky a redukce plánu zvyšování hlavní úrokové sazby Fedu. Globální hrozby dlouhodobě vedou k zájmu o japonskou měnu, resp. k jejímu sílení.
img

Jen: Trend růstu dolaru trvá

25.05.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k dolaru slábne vůči konci úterního obchodování 0,2 % na 110,2. Krátkodobá technická analýza signalizuje pokračování zkoušek rezistencí s možností pokračování květnového růstového trendu.
img

Jen přes lepší HDP Japonska pod tlakem

18.05.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k dolaru slábne vůči konci úterního obchodování 0,2 % na 109,3 přes lepší než očekávaný japonský HDP. Trh obchoduje blízko 1 a 1/2 letém minimu hlavně proto, že už od závěru loňského léta obava z oslabení růstu čínské a světové ekonomiky hrozí oslabením růstu americké ekonomiky a redukce plánu zvyšování hlavní úrokové sazby Fedu. Globální hrozby dlouhodobě vedou k zájmu o japonskou měnu, resp. k jejímu sílení. Zajímavé však je, že dolaru nepomohly ani vzestup cen akcií posledních týdnů ani zlepšená makroekonomická data.
img

Úrokový diferenciál medi USA a Austráliou je na 10-ročných minimách, AUDUSD ešte môže ísť nižšie

17.05.2016 Po poslednom zasadnutí austrálskej centrálnej banky, na ktorom došlo k prekvapivému zníženiu úrokových sadzieb, výrazn...
img

Jen: Trh zůstává v klesajícím trendu

11.05.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k dolaru roste vůči konci úterního obchodování 0,7 % na 108,6. Trh obchoduje blízko 1 a 1/2 letém minimu hlavně proto, že už od závěru loňského léta obava z oslabení růstu čínské a světové ekonomiky hrozí oslabením růstu americké ekonomiky a redukce plánu zvyšování hlavní úrokové sazby Fedu. Globální hrozby dlouhodobě vedou k zájmu o japonskou měnu, resp. k jejímu sílení. Zajímavé však je, že dolaru nepomohly ani vzestup cen akcií posledních týdnů ani zlepšená makroekonomická data.
img

Jen: Klesající trend v nákupní zóně

04.05.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k dolaru roste vůči konci úterního obchodování 0,5 % na 106,4. Trh obchoduje na novém 1 a 1/2letém minimu hlavně proto, že už od závěru loňského léta obava z oslabení růstu čínské a světové ekonomiky hrozí oslabením růstu americké ekonomiky a redukce plánu zvyšování hlavní úrokové sazby Fedu. Globální hrozby dlouhodobě vedou k zájmu o japonskou měnu, resp. k jejímu sílení. Zajímavé však je, že dolaru nepomohly ani vzestup cen akcií posledních týdnů ani zlepšená makroekonomická data.
img

Jen: trh zpět v důležité pavučině 110,6 – 113,2

27.04.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k americkému dolaru stagnuje vůči konci úterního obchodování na 111,3. Trh obchoduje na novém 1 a 1/2 letém minimu hlavně proto, že už od závěru loňského léta obava z oslabení růstu čínské a světové ekonomiky hrozí oslabením růstu americké ekonomiky a redukce plánu zvyšování hlavní úrokové sazby Fedu. Globální hrozby dlouhodobě vedou k zájmu o japonskou měnu, resp. k jejímu sílení. Zajímavé však je, že dolaru nepomohly ani vzestup cen akcií posledních týdnů ani zlepšená makroekonomická data.
img

Jen před Prodeji domů USA drží maxima

20.04.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k dolaru roste 0,1 % vůči konci úterního obchodování na 109,2. Trh obchoduje na novém 1 a 1/2 letém minimu hlavně proto, že už od závěru loňského léta obava z oslabení růstu čínské a světové ekonomiky hrozí oslabením růstu americké ekonomiky a redukce plánu zvyšování hlavní úrokové sazby Fedu. Globální hrozby dlouhodobě vedou k zájmu o japonskou měnu, resp. k jejímu sílení. Zajímavé však je, že dolaru nepomohly ani vzestup cen akcií posledních týdnů ani zlepšená makroekonomická data.
img

Jen: Dolar po smíšeném JPMorgan/před daty USA při chuti

13.04.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k dolaru slábne 0,7 % vůči konci úterního obchodování na 109,3. Silou dolaru nezatřásly ani smíšené informace největší americké banky JPMorgan Chase, která ohlásila pokles zisku a tržeb, byť méně, než se čekalo. Trh obchoduje na novém 1 a 1/2 letém minimu hlavně proto, že už od závěru loňského léta obava z oslabení růstu čínské a světové ekonomiky vyvíjí silný prodejní tlak na akciové burzy. Existuje tak nebezpečí oslabení růstu americké ekonomiky a redukce plánu zvyšování hlavní úrokové sazby Fedu. Globální hrozby dlouhodobě vedou k zájmu o japonskou měnu, resp. k jejímu sílení. Zajímavé však je, že dolaru nepomohly ani vzestup cen akcií posledních týdnů ani zlepšená makroekonomická data.
img

Denný výhľad na EURUSD 11.04.2016

11.04.2016 EURUSD zaznamenal počas piatkovej obchodnej seansy minimálnu zmenu (8 pipov). Denná volatilita dosiahla 70 pipov (0.62%).
img

Obrázky dňa: Reálny úrokový diferenciál naznačuje, že USDJPY by mohol klesnúť k 105

08.04.2016 S posilňujúcim sa jenom sa objavuje čoraz ďalej, tým viac korelačných grafov, ktoré sa snažia tento jav vysvetliť. Nap...
img

Jen před Zápisem Fedu: hrozba zlomu trendu

06.04.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k dolaru slábne 0,1 % vůči konci úterního obchodování na 110,4. Trh obchoduje na novém 1 a 1/2 letém minimu hlavně proto, že už od závěru loňského léta obava z oslabení růstu čínské a světové ekonomiky vyvíjí silný prodejní tlak na akciové burzy. Existuje tak nebezpečí oslabení růstu americké ekonomiky a redukce plánu zvyšování hlavní úrokové sazby Fedu. Globální hrozby dlouhodobě vedou k zájmu o japonskou měnu, resp. k jejímu sílení. Zajímavé však je, že dolaru nepomohly ani vzestup cen akcií posledních týdnů ani zlepšená makroekonomická data.
img

Úrokový diferenciál: Snadný a rychlý indikátor dění na měnových párech

31.03.2016 Často se setkávám s dotazy na téma ekonomických fundamentů. Jaká data sledovat a jak se v záplavě dat orientovat? Jak ...
img

Jen po Yellenové při růstové chuti

30.03.2016 Aktuální pohled a výhled: Jen k dolaru roste vůči konci úterního obchodování 0,3 % na 112,3. Růst je důsledkem kombina...
img

EURGBP najvyššie od decembra 2014, trhy čakajú, že BoE ponechá sadzby na minimách ešte niekoľko rokov

24.03.2016 EURGBP sa dnes vyšplhal najvyššie od decembra 2014. Dôvod je jednoznačný – obavy z BrExitu. Tie sa prejavujú aj na swa...
img

Jen před domy USA stále na důležité křižovatce

23.03.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k americkému dolaru slábne vůči konci úterního obchodování 0,3 % na 112,6. Trh se obchoduje stále blízko 1 a 1/2 letého minima hlavně proto, že už od závěru loňského léta obava z oslabení růstu čínské a světové ekonomiky vyvíjí silný prodejní tlak na akciové burzy. Existuje tak nebezpečí oslabení růstu americké ekonomiky a redukce plánu zvyšování hlavní úrokové sazby Fedu. Globální hrozby dlouhodobě vedou k zájmu o japonskou měnu, resp. k jejímu sílení.
img

Makro: Výhled americké ekonomické ekonomiky se v únoru stabilizoval

18.03.2016 Po dvouměsíčním poklesu se index předstihových ukazatelů v únoru mírně zvýšil o 0,1% na 123,2 bodů (oč. 0,2%). K&...
img

Jen může po Fedu oslabit

16.03.2016 Aktuální pohled a výhled: Jen k dolaru slábne vůči konci úterního obchodování na 113,6. Obchodování se uklidňuje hlavn...
img

Jen s růstem cen akcií pod tlakem

02.03.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k dolaru slábne 0,2 % vůči konci úterního obchodování na 114,3. Trh se obchoduje stále b...
img

Jen: Test dlouhodobé podpory 111,0 – 111,7

24.02.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k dolaru roste 0,2 % vůči konci úterního obchodování na 111,7. Trh se obchoduje stále bl...
img

Jen před americkými daty stagnuje

17.02.2016 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k dolaru stagnuje vůči konci úterního obchodování na 114,1. Trh se obchoduje stále blízk...
img

EURSEK úplne uletel od fundamentov, ráno zasadá Riksbank, volatilita môže byť vysoká

10.02.2016 Ná švédskej korune sa v posledných dňoch deje niečo veľmi zvláštne. Od začiatku februára vzrástol EURSEK z úrovní tesn...
img

Jen: Pozornost k Jelenové a burze

10.02.2016 Japonský jen k dolaru posiluje 0,1 % vůči konci úterního obchodování na 115,0. Trh se obchoduje na 1 a 1/4 letém minimu, stále však...
img

Korelace na devizovém trhu? Nic neobvyklého

27.01.2016 Dnes se podíváme znovu na pár grafů. Korelace není ve světě devizového trhu nic neobvyklého a řada obchodníků si ji po letech intuitivně všimne. Měnové páry mohou korelovat vzájemně, nebo s různými druhy aktiv, jako jsou akcie a komodity. Pojďme se tedy podívat na ty nejzajímavější páry.
img

Jen: Nejistota před Prodeji nových domů a Fedem

27.01.2016 Japonský jen k americkému dolaru posiluje 0,1 % vůči konci úterního obchodování na 118,3. Trh se obchoduje stále blízko...
img

Makro: Výhled americké ekonomické ekonomiky se zhoršil

25.01.2016 Americká ekonomika ke konci roku ztratila dynamiku. V prosinci index předstihových ukazatelů poklesl o 0,2% na 12...
img

Jen před daty USA na podpoře LT trendu

20.01.2016 Japonský jen k americkému dolaru posiluje 0,9 % vůči konci úterního obchodování na 116,6. Trh se dokonce dotkl minim...
img

Jen před daty USA na hraně důležité úrovně

06.01.2016 Japonský jen k americkému dolaru posiluje 0,6 % vůči konci úterního obchodování na 118,4. Momentální síla jenu vyplývá...
img

Jen před Novým rokem táboří v podporách 120,2 – 120,7

30.12.2015 Japonský jen k americkému dolaru stagnuje vůči konci úterního obchodování na 120,5. Trh v listopadu vystoupal nad...
img

Jen před prodeji nových domů USA stagnuje

23.12.2015 Japonský jen k americkému dolaru stagnuje vůči konci úterního obchodování na 121,0. Trh v listopadu vystoupal nad dvouměsíční...
img

Makro: Výhled americké ekonomické ekonomiky zůstal pozitivní

18.12.2015 Hospodářský výhled USA je pro čtvrté čtvrtletí pozitivní. V listopadu stoupl index předstihových ukazatelů o 0,4%...
img

Jen před Fedem slábne

16.12.2015 Aktuální pohled a výhled: Japonský jen k americkému dolaru slábne vůči konci úterního obchodování 0,2 % na 121,9. Trh v listopadu vystoupa...
img

Švédska centrálna banka výrazne zvýšila projekcie HDP, SEK prudko rastie

15.12.2015 Dnes ráno zverejnila výsledky zo svojho zasadnutia švédska centrálna banka Riksbank. S úrokovými sadzbami a ani kvanti...
img

Jen stále ve slábnoucím trendu

09.12.2015 Japonský jen k americkému dolaru sílí vůči konci úterního obchodování 0,2% na 122,6. Trh v listopadu vystoupal nad dvouměsíční...
img

Bank of Canada zatiaľ ignoruje prepad HDP, zasadnutie prinieslo neutrálny výstup

02.12.2015 Kanadská centrálna banka sa zatiaľ rozhodla ignorovať septembrový medzimesačný prepad HDP o 0,5 %, ktorý bol najväčším...
img

Jen: dolar staví býčí formaci

02.12.2015 Japonský jen k americkému dolaru slábne vůči konci úterního obchodování 0,2 % na 123,1. Trh v listopadu vystoupal...
img

Silné čísla z Austrálie nemusia znamenať pre AUDUSD ďalší rast

02.12.2015 Z Austrálie prichádza v posledných týždňoch jedna lepšia správa za druhou. Silno prekvapil trh práce, ktorý dokázal v ...
img

Jen: podzimní trend trvá

25.11.2015 Japonský jen k americkému dolaru slábne vůči konci úterního obchodování 0,1% na 122,6. Trh v listopadu vystoupal nad dvouměsíční...
img

Jen před daty USA na minimu od srpna

18.11.2015 Aktuální vývoj a výhled: Japonský jen k americkému dolaru stagnuje vůči konci úterního obchodování na 123,4. Trh v listopadu...
img

Jen před ISM služeb slábne

04.11.2015 Japonský jen k dolaru klesá 0,3 % d/d na 121,4. Trh příliš neodpověděl na data zářijové obchodní bilance USA, která vykázala...
img

Dolar ztrácí na atraktivitě, úrokový diferenciál mezi USA a zbytkem vyspělého světa přestal růst

15.10.2015 Včera jsme na tomto místě řešili čínské výnosy a jejich prudký pád. Není to však pouze Čína, jejíž výnosy začínají kle...
img

Jen: před daty USA přibývají důvody jeho růstu

14.10.2015 Aktuální vývoj a výhled: Jen k dolaru sílí 0,4 %  d/d na 119,3 po nečekaně slabších zprávách zářijových maloobchodních...
img

Makro: Předstihový ukazatel americké ekonomiky obnovil mírný růst

18.09.2015 Po stagnaci v červenci stoupl index předstihových ukazatelů americké ekonomiky v srpnu o 0,1% na 123,7 bodů ...
img

Obrázky dňa (17.9.2015)

17.09.2015 Úrokový diferenciál medzi EUR a USD sa rozšíril v prospech USD, euro sa môže v najbližších dňoch dostať pod tlak (@Sch...
img

Oslabenie kanadského dolára predbehlo pád ropy. Čaká USDCAD korekcia?

10.09.2015 Ten prvý ukazuje, že USDCAD je podľa úrokového diferenciálnu v súčasnosti ocenený cca. správne. Rast USDCAD v posledných mesiacoch...
img

Makro: Předstihový ukazatel USA nečekaně poklesl

21.08.2015 Index předstihových ukazatelů americké ekonomiky po čtyřech měsících růstu oslabil, v červenci se nečekaně snížil...
img

Makro: Předstihový ukazatel eurozóny naznačoval pokračující hospodářské oživení

28.07.2015 Předstihový ukazatel ekonomiky eurozóny pokračoval v růstu a pohyboval se v blízkosti maxima v pololetí...
img

Makro: Vývoj předstihových ukazatelů naznačoval zrychlení růstu ve 2H v USA

24.07.2015 V červnu stoupl index předstihových ukazatelů americké ekonomiky o 0,6% na 123,6 bodů (oč. 0,2%) po vzestupně rev...
img

Jedna z najčastejších chýb na forexe – ignorovanie úrokového diferenciálu

15.07.2015 Po Grécku späť k tradingu... Jednou z najčastejších chýb, ktorú som odsledoval, že ľudia na forexe robia, je že sa drž...
img

Rozhovor s týmem Patria Forex

09.07.2015 Investoři by ve druhé polovině roku 2015 podle Jana Kovalovského, vedoucího Patria Forex, neměli zapomenout ve svých portfoliích na americké dolary a předpřipravené strategie na vstup do krátkých pozic (indexy, akcie). Martin Novotný, specialista Patria Forex, však myšlenku doplňuje. "Z Evropy chodí obstojná data a po odeznění tranzitivního vlivu Řecka by mohly evropské akcie zamířit výše," upřesňuje v rozhovoru pro FXstreet.cz.
img

Makro: Index předstihových ukazatelů japonské ekonomiky v květnu téměř stagnoval

08.07.2015 Po zvýšení v březnu a dubnu zůstal předstihový ukazatel japonské ekonomiky víceméně stabilní. V květnu se hl...
img

Obrázky dňa (23.6.2015)

23.06.2015 Päť obrázkov, ktoré ma za posledných 24 hodín najviac zaujali: Od koho nakupujú hysterickí Číňania akcie? Od insiderov. Keď sa ľudia...
img

Makro: Růst předstihových ukazatelů americké ekonomiky zrychluje

19.06.2015 V květnu stoupl index předstihových ukazatelů americké ekonomiky o 0,7% na 123,1 bodů (oč. 0,4%) po shodném růstu...
img

Obrázky dňa (28.5.2015)

28.05.2015 Päť obrázkov, ktoré ma za posledných 24 hodín najviac zaujali: Americký "index mizérie", čo je miera nezamestnanosti + inflácia, je najnižší za posledných...
img

Earnings se rozjíždí, kde jsou příležitosti?

14.04.2015 Tento týden bude na amerických burzách ve znamení ostrého rozjezdu výsledkové sezóny. Dočkáme se earnings reportů od 3...
img

Makro: Předstihový ukazatel americké ekonomiky zůstal v únoru stabilní

19.03.2015 V únoru stoupl index předstihových ukazatelů americké ekonomiky o 0,2% na 121,4 bodů (oč. 0,2%), následoval stejn...
img

Makro: Předstihový ukazatel americké ekonomiky v lednu stoupl o 0,2pct

20.02.2015 V lednu se index předstihových ukazatelů americké ekonomiky zvýšil o 0,2% na 121,1bodů (oč. 0,3%) po revidovaném ...
img

Makro: Předstihový ukazatel americké ekonomiky na vzestupu

23.01.2015 V prosinci stoupl index předstihových ukazatelů americké ekonomiky o 0,5% na 121,1bodů (oč. 0,4%) a pohyboval se ...
img

Makro: Předstihový ukazatel USA v listopadu pokračoval v růstu

19.12.2014 V listopadu rostl index předstihových ukazatelů americké ekonomiky o 0,6% na 105,5bodů, stejným tempem jako v říj...
img

Carry obchody fungují i na forexu s CFD

12.12.2014 Carry obchody byly zejména v minulosti velmi oblíbeným nástrojem mezi obchodníky, kteří zhodnocovali finance prostřednictvím měnových konverzí a obchodování aktiv v cizí měně. Obchodování tzv. carry trades spočívá ve vyhledávání takových obchodních příležitostí, které v sobě nesou potenciál zisku na úrokovém diferenciálu.
img

Makro: Předstihový ukazatel pro USA na vzestupu

21.11.2014 Po stagnaci v srpnu zaznamenal předstihový ukazatel pro USA druhý měsíc v řadě robustní růst. V říjnu s...
img

Korekcia USDJPY muže pokračovať

24.10.2014 Silnejšie včerajšie dáta z USA podporili americký dolár a výnosy na dlhopisoch zaznamenali prudký rast, čím zvýšili úrokový diferenciál, ktorý...
img

Makro: Předstihový ukazatel pro USA zaznamenal v září oživení

24.10.2014 Po stagnaci v srpnu zaznamenal předstihový ukazatel pro USA oživení. V září se index předstihových ukazatelů...
img

Posledná noha rastu USD

13.10.2014 Zdá sa, že rast USD je v konečnej fáze. Podkopať by ho mohol rovnaký faktor, ktorý sužuje Európu a Japonsko – dezinflácia (znižovanie sa inflácie)...
img

Makro: Růst předstihových ukazatelů americké ekonomiky v srpnu zpomalil

19.09.2014 V srpnu stoupl index předstihových ukazatelů americké ekonomiky jen o 0,2% na 103,8 bodů (oč. 0,4%) po revidované...
img

AUD na 5měsíčních minimech, JPY na 6letých minimech, pinbar na USD/CAD, analýza USD/CAD, USD/CHF a GBP/NZD

10.09.2014 Americký akciový trh reagoval včera negativně na zprávy, s nimiž přišla předchozí den sanfranciská pobočka...
img

USD nabízí více, americké sazby porostou

10.09.2014 Dnes se v rámci fundamentální analýzy zaměříme na kvalitativní rozdíly mezi měnovými páry forexové velké trojky - USD, EUR a JPY. Jako vodítko nám poslouží analýza Citibank, která porovnává jednotlivé měny podle výnosů 10letých vládních dluhopisů domácích vlád. Tato metoda se v období nulových úrokových sazeb ukazuje jako efektivní, protože znázorňuje očekávání trhu ohledně chování centrálních bank do budoucna.
Související klíčová slova: Zvyšování sazeb ČNB | Toronto | Střední Evropa | Odhad vývoje ekonomiky | Maďarská inflace | Propad ekonomiky | Zpomalení čínské ekonomiky | Růst v eurozóně | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Polský průmysl | Hlava a ramena | Chuť podstoupit riziko | Zásoby zemního plynu | Výplach | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Cap | Výnosy dluhopisů | Skutečný účet | AUDCHF | Dlouhé pozice | Premiérka | Odhady výsledků | Roman Vykouřil | Ozvěny trhu | Války | Americký ADP | Bank of Montreal | Vývoj | Úrokový diferenciál měn | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Data z trhu práce | Australská centrální banka | Zveřejněné údaje | Allianz | Trh nemovitostí | Nákupu státních dluhopisů | Dlouhodobě profitabilní | Globální růst | Hodnoty investice | MarketPulse | Silná rezistence | Velký propad | Chování centrálních bank | Hlavní úrokové sazby v Rusku | Sazba PRIBOR | EUR/CAD | Analytická práce | Jana Steckerová | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | DPH | EUR | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Výhledy růstu | Spotřebitelské výdaje | Banka Nomura | Zhodnocení vašeho vkladu | Bundesbank | Obchodování na globálních trzích | Pokračování růstu | Brokeři | Dna | Hlavní úrokové sazby | Kurz PLN | Korunový výnos | Výkyvy | Itálie | Euro proti dolaru | Rekordně silná česká koruna | Stoxx | Rozšíření úrokového diferenciálu | Okénko finančního trhu | PEPP | Epidemická situace | Vývoj ceny zlata | Finanční aktiva | Očekávání | Korelace | Finanční injekce | Jüan | Otevřené pozice | Volatilní | Intervence České národní banky | Evropské centrální banky | Sociální problém | Úrokové sazby v eurozóně | Aktuální kurzy měn | Německé volby | Aktivita na kapitálových trzích | Swiss Life | EUR USD | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | Tradeoff | Goldenburg Group | Zasedání ČNB | PMI v eurozóně | Reálná kalkulace | EURJPY | Schodek státního rozpočtu | Terminály na LNG | Turecká lira (TRY) | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Bloomberg Markets | Inflační očekávání veřejnosti | Evropská komise | Pro investory | Rozpočtová pravidla | Průmyslové podniky | Ztlumení inflace | Oživení ekonomiky | iShares | Swiss | Investice | Britská centrální banka | DXY | Rozvolnění | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | Potenciál | Diverzifikace | Support | Návrat inflace | 1M | Švédské koruny | Nízké sazby | Devon Energy | Lednová inflace | Posílení | Česká měna dnes | Pokles cen energií | Cyklus zvyšování sazeb | Škoda Auto | ADP report | Zajímavé výnosy | Vývoj spreadu | Akcie | Ifo | Finanční nástroj | Japonské akcie | Argos Capital | Vývoj indexu výrobních cen v Maďarsku | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Onshore jüan | Výkonný ředitel | Jaroslav Tupý | Slabá koruna | Investing | Experti | Futures kontrakt | Mimořádné daně | Náklady na financování | Chování | Rekord | Raiffeisenbank | Zpevňování koruny | Bitcoiny | Člen bankovní rady ČNB | Forexový carry trade | Wood&Company | Stop-Loss | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | EONIA | FTSE MIB | Prodejci automobilů | Měnový pár GBP/USD | Největší světová ekonomika | Elasticita | Úrokové sazby v USA | Výraznější impuls | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | ČNB kurz | Spekulativní sázky | EUR/USD | Juventus | Nálada v průmyslu | Měnový pár USD/CNY | Dění ve světě | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Stimul | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Český průmysl | Obchodovat intradenně | Volatilní majors | Akcie společnosti | Lokální finanční trhy | Tuzemské hospodářství | Pesimistická nálada | Důvěra v ekonomiku | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | Cena pšenice | Rostoucí výnosy | Hospodářské noviny (HN) | Lagardeová | Průměrné mzdy | Čínské 1leté úrokové míry | Kansas City | Vývoj hodnoty devizových rezerv | Fortuna | Cenné papíry | Zvyšování tržního podílu | Výnos | Nová prognóza ČNB | Inflace ze Spojených států | Přecenění zboží | Kurzotvorné informace | Nákupy státních dluhopisů | AdmiralMarkets | Měnový pár USD/JPY | Brent | Síla ČNB | IHNED | Asijské akcie | Delta | Restartování ekonomiky | Data z Ameriky | Uzavření příměří | Silný výhled | Likvidita na trhu | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | Zvýšení sazeb v eurozóně | Jednociferná inflace | Strategie investování | Vzdělávání | Šéf Fedu | Růst cen ropy | Slabá poptávka | Měny na forexu | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Investorský sentiment | Index DOW | Import | Varianta koronaviru | Německý akciový index DAX | Investice do reálných aktiv | Exchange | Alcoa | Forexový trh | Snižování sazeb ČNB | Investiční strategie | Státní dluh | MAE | Zasedání centrálních bank | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Míra zadluženosti domácího sektoru | Oslabující americký dolar | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Strach | Jeden dolar | Dopad kurzového pohybu | Swapové body | Prague Economic Papers | Graf EURUSD | Posilování amerického dolaru | Index spekulativního sentimentu | AUDUSD | Načasování intervencí | Investiční výhled | Škoda | Platební neschopnosti | Labouristé | Kryptoměna Bitcoin | JPY | Pohyby kurzu | Analytický tým FXstreet.cz | Spotřebitelské inflace | Mzdová vyjednávání | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Vývoj ceny zemního plynu Henry Hub | Malý růstový trend | Vývoj koronavirové pandemie | Odhad HDP | Nová makroekonomická prognóza | Znehodnocujícího platidla | Next Finance | Posilování dolaru | Kurzové zhodnocení | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Polská NBP | Wonderinterest Trading | Švédská měna | Projekce | Kč/GBP | Kontrakce | Vývoj měnového kurzu | Růst měnového páru | Globtrex.com | Peníze | Pandemie COVID-19 | Cena Brentu | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Rizika obchodů carry trade | Nižší daně | Měny v regionu | Plošná karanténa | Reálné ekonomiky | Rizika forexového carry tradingu | GBP/EUR | Meziroční růst cen | Maximální riziko | Čínský jüan kurz | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Negativní vývoj války | Makroekonomická analýza | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Kolísání kurzu | Úrokové sazby v Rusku | Josef Lukáč | Hlavní události tohoto týdne | Bezpečné přístavy | EURNZD | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Modelový aparát | Běžný účet platební bilance | Tuzemská ekonomika | Barel ropy | Přebytek ropy | Americký Fed | Očekávaná reakce | Představitelé ECB | Nejznámější kryptoměna | Ropa WTI | Měnové zajištění | Vzácné kovy | Výsledek jednání ČNB | Zájem obchodníků | Viceguvernér ČNB | Bankovní rada ČNB | Depreciace | Trpělivost | Měnová krize | Představitelé ČNB | Cenový skok | Developeři | Brexit | Eurostoxx 50 | AEX | Sentiment indikátory | ZEW index | Short EUR/CZK | Kurz eura k dolaru | Evropské burzy | Modelování výnosové křivky | Investiční výzkum | Valná hromada | Implikace | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | EURUSD | USD/EUR | USD/BRL | Výkon evropské ekonomiky | Henry Hub v USA | Resistence | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Kč/USD | Nová bankovní rada | NFP | Nový Zéland | Béžová kniha | Cestování | Vývoj jádrové inflace v Japonsku | Odliv kapitálu | Bond | Broker | Slovenská vláda | Akcionáři | Evropské PMI | Podíl hypoték | Proražení | Prodeje aut | Záchranný fond | Vývoj hodnoty devizových rezerv Švýcarska | Posílení koruny | Akciové zisky | Investovat | USD | Vývoj německého akciového indexu DAX | Vývoj devizových rezerv | Export | Pesimismus | Banka Goldman Sachs | Ekonomiky | Shopify | Technická analýza | Sentiment na akciových trzích | Zasedání FOMC | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Koruna česká | Dot plot | Obavy z pandemie | Posilování koruny | Přetrvávající vysoká inflace | Trh s nemovitostmi | Dnešní statistika | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Rozhodnutí ECB o sazbách | Stav devizových rezerv | Unie | Aktuální očekávání | Nové mutace | Energie | Tržní volatilita | Vývoj ceny zemního plynu | Více peněz | Plány | Vládní opatření | Energetická společnost | Na burze | Manchester City | Velké firmy | Šok | Hodnocení současné situace | Síla amerického dolaru | Riziková averze | ČSOB | Obchodní platformy Metatrader | Inflace v České republice | Rizikový jev | Tvorba pracovních míst | Zavedení eura | Historický vývoj inflace | Ekonomická aktivita | Regulace | České ekonomické výhledy | Home office | Bezpečná měna | Maďarsko | Makléři | Pokles kurzu | Noviny | Intervence japonského ministerstva financí | Američtí centrální bankéři | Korunový trh | Úroková sazba | Psychologie velkých investorů | James Bullard | Inflační spirála | Cenné kovy | Index ISM ve službách | Tovární objednávky | Svět kryptoměn | ZAR | Zdražení ropy | Spekulovat | Fitch Ratings | ATVI | Separatisté | Hodnotové akcie | Tempo zdražování | Swapy | Cenové tlaky | CashFlow | Rostoucí ceny energií | Nižší úroky | Data z tuzemské ekonomiky | Ruský prezident | P.A. | Snižování úroků | Širší index S&P 500 | Obchodní nástroje | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Výsledek inflace | Vládní výdaje | Euroval | Středoevropské měny | Akciové trhy v Evropě | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | SIX | Patria Online | Čeští centrální bankéři | Dovoz | Automobilka Tesla | Budoucnost | Caterpillar | MT5 | Viry | Aktuální kurzy | Obchodování na finančních trzích | Průlom | Pozitivní zprávy | Akcie Mastercard | Skokové posílení | Investiční plány | Hyundai | Nikkei | Spotřebitelský indikátor | Poměr rizika a zisku | Pro tradery | Cenové pohyby | Konvergence | Fincentrum | Výrobní ceny | Politická situace | Komoditní | Marek Mora | Souhrn finančních trhů | PMI ze sektoru služeb | Tržní reakce | Vývoj meziroční inflace | Bundesbanka | Silná česká koruna | Kurz jüanu | Zasedání Bank of Japan | Rekordní maxima | Progres | Vybírání zisků | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | Energetické tituly | Elon Musk | Euforie | Liz Truss | Kolísání kurzu měnového páru | Přerušení energetických dodávek | Makrodata | Akciové indexy | Obrat trendu | Dnešní posílení | Investoři | Investing.com | Portfolio | Data o HDP | Sója | Petr Pavel | EUR/AUD | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Mimořádný zisk | Fidelity | Dolar roste | Německá průmyslová produkce | Nálada v Evropě | Slovenská ekonomika | Negativní sentiment | Evropská měna | Firemní zisky | Obchodování na trzích | AMD | Moderna | Prezident ECB | ADR | Inflační čísla | Vyšší úrokové sazby | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Úrokové riziko | Index PPI | Rotace | Obchodní napětí | Jaroslav Brychta | Euro Stoxx 50 | Venezuela | ČSOB Finanční trhy | Tranše | Jádrový index | Silné trendy | Zisk | Bez rizika | Zlepšení sentimentu | Peso | Rovnovážný kurz koruny | Rollover (swap) | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | YTD | ČSSD | Vyšší hodnoty | Makro data | Inflace v lednu | Průmyslové objednávky | Tvůrce měnové politiky | DAX30 | Nová prognóza | Kurzu měn | Finanční instituce | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | Bank of England | Lepší výsledky | Spotřebitelské inflace v Maďarsku | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Britský premiér | Vývoj sazeb | Roboti | Úvěrová aktivita v eurozóně | WSJ | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | Boom | Markantnější oslabení | Odložení brexitu | BABA | Carry trading | Úsporný tarif | Nastavení úrokových sazeb | Hold | Dvoutýdenní repo sazby | Německá spotřebitelská důvěra | Funkční období | Makrokalendář | Sestupný trend | Cena mědi | Ropné společnosti | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | xStation | Ochota riskovat | Cestovní kanceláře | Reálné mzdy | Evropské trhy | Boj s inflací | Analýzy | Hlavní měny | TTF | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Hlavní úroková sazba | Zasedání Evropské centrální banky | Kroky centrálních bank | Inflační situace | Invesco | Česká měnová politika | IEA | Demokraté | Německý DAX | Hlavní události | Patria | Analytik Purple Trading | Covid | Tržní podíl | Ekonomický vývoj | Akciové trhy ve Spojených státech | Úrokové sazby v Japonsku | Sazby ČNB | TRY | Data z ekonomiky | Program Antivirus | Úrok | Vojenský konflikt | Válka | Obchodní příležitost | Evropské ekonomiky | Jednotná evropská měna | Porovnání vývoje | Americké HDP | Agentura Reuters | Půjčka | Obchodní ředitel | Data z průmyslu | Odhad analytiků | Spotřebitelský sentiment | Pokles tuzemské ekonomiky | Prodej | PFE | Cestovní ruch | Spike | Zpráva | Bohatý | Aktuální prognózy | Apple | Technologické tituly | Prémie | EUR/PLN | Představitelé Fedu | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Ekonomické dopady | Rozpočtová politika | Vítězství prezidenta Erdogana | Swapový bod | Nový koronavirus | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Reakce centrální banky | Zpomalení české ekonomiky | S&P | Oslabování dolaru | Vítězství prezidenta | Česká měna | Vzdělání | Hrubý domácí produkt (HDP) | Celoroční výhled | Rok 2024 | Důvěra investorů | Eurové úvěry | Obchodování | Rizikovější měny | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Objem intervencí | České koruny | Vakcína | Měnová sekce | Tisková konference ECB | JOLTS | Automobilka | Hlavní úrokové sazby SNB | S&P Global | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Jádrová inflace v Japonsku | GBP | Průmyslové komodity | Vysoký výnos | Management | Růst úrokových sazeb úvěrů | Posilování eura | Cena ropy na světových trzích | PX Pražské burzy | ZEW | Co se děje na finančních trzích | Admiral Markets | Dobré výsledky | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Centrální banky | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | České firmy | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Fungování trhů | Japonská vláda | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Eurostat | Guru | Předpověď | Zprávy | Oanda | Ruský rubl | Deflace | Investiční aktivita | Dolary | Vysoký přebytek | Denní minima | Růst inflace | Nezaměstnanost v USA | MOEX | Intradenní analýza | Turecká lira | Moderna Inc. | Investiční banka | Akciový analytik | Pozornost finančních trhů | Averze k riziku | Prognózy ČNB | PwC | Treasuries | Americký maloobchod | Trades | Snižování cen | KRW | Praha | Ceny ropy | Hospodářské oživení | Index RTS | Míra | Japonské ministerstvo financí | Silné cenové tlaky | Distribuce | Pokles tržeb | Byty | Vývoj meziročního růstu spotřebitelských cen | Evropské akcie | Tržní úrokové sazby | Udržitelnost | Program nákupu aktiv | 3M | Sazby v USA | Bitcoin | Nejdůležitější události | Silný růst | HKD | Korunový devizový trh | Měsíční report | Evropská dluhová krize | Marek Pokorný | Mutace delta | Dnešní data | Intradenní obchodování | Aktuální inflace | Vyhlídky | Ekonomická situace | Odhad inflace | Firmy | Snížení DPH | CZ | Program nákupu státních dluhopisů (PEPP) | Kevin Tran Nguyen | NATO | Sázka | Nordea | Cena ropy brent | Zvolení Donalda Trumpa | Futures | Index cen domů | Automobilky | Medvědí divergence | Listopadová inflace | Investment management | Nástroj | Rekordní ceny | Reálné spotřeby domácností | Změna rétoriky centrálních bankéřů | Výsledky | Investování | Španělská ekonomika | HUF | Příklady obchodování | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Dění na finančních trzích | Medián | Dopady války na Ukrajině | Slabý dolar | EURCZK | Petr Král | Hospodaření státu | Tapering | Podnikatelská důvěra ve Francii | Inflace v Česku | Dnes ČNB | Hedgeové fondy | Kurz koruny k euru | Kurz EUR/USD | Rozdíl mezi výší úroků | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Digitální měny | Data z americké ekonomiky | Instrument | Cena ropy WTI | Bank of America | Úroda | Zvýšení úrokových sazeb | TIM | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Petr Lajsek | Odhady trhu | Silný dolar | Bossa.cz | Australský dolar | Zpřesněný odhad | Retracement | Suroviny | Uplynulý rok | Koruna | Komoditní měny | Hlavní úrokové sazby v Japonsku | E15 | Akciový index | Finanční služby | Zajišťování proti kurzovým ztrátám | Kanada | Výrazný pokles | Akciové tituly | Vychýlení kurzu | Tržní ceny | Inflace v zemích Evropské Unie | DJIA | Hypoteční trh | Kupující | Včerejší obchodování | OPEC+ | Hospodářská politika | Francie | Riziko recese | Oldřich Dědek | Epidemické situace | BHS | Propad | Objem | Asociace | Spekulant | Obavy z recese | Halifax | Očekávání investorů | Hypotéza | Výkonnost | HDP eurozóny | Záporný carry | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Oslabení měny | Údaje | HDP v eurozóně | Chivo | Měnový pár EUR/PLN | Politika centrální banky | Asie | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Americká banka | Leva | Posílení kurzu | Podnikatelská nálada | Exxon Mobil | Slabší růst ekonomiky | Český index nákupních manažerů | Očekávání analytiků | Trading.com | Alibaba | Výsledky průzkumu | Swingový výhled | HighSky | Regulátor | Průzkumy | Strach z druhé vlny | Nomura | Konjunktura | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Nejistota | Podíl nezaměstnaných | RMB | Forex forex | Dlouhodobý výhled | Průmyslová výroba | Dlouhodobí investoři | Odvaha | Zpomalování ekonomiky | Šéf centrální banky | Růst cen domů a bytů | Poptávka po úvěrech | Pfizer | Case-Shiller | Goldenburg | Britské libry | Příklad měnového Carry Trade | Obchodování s akciemi | Pokles cen ropy | Offshore | Slabší koruna | Obchody | První obchodní den | Průraz | Cena plynu | Kansas | Globální dění | Deficit | Intervence ČNB | Graf | Polsko | Kolaps | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Reakce trhu | Větší úrokový diferenciál | FRA | Napětí na Ukrajině | Odliv dividend | Masivní nákupy | Plyn | Makroekonomické ukazatele | Volodymyr Zelenskyj | Nabídka státních dluhopisů | Cenová hladina | Ruská invaze na Ukrajinu | Bankéř | Ropa Brent | Fibonacci retracement | Výnosové křivky | HDP USA | Wall Street Journal (WSJ) | Hypotéky | Pohyb kurzu | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Současná situace | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | tradingeconomics.com | LIBOR | Vývoje kurzu | Přijetí | Vliv ceny ropy | Evropa | Oživení americké ekonomiky | Jackson Hole | Tvrdý brexit | HUF/EUR | CVS | OPEC | USD/PLN | Short | Kurzový vývoj | Ukrajina | Jednání FOMC | Pár EUR/USD | CAD/JPY | Vývoj jádrové inflace ve Švýcarsku | Prognóza kurzu | Omezení pohybu | Eurodolar | KB | Dopady na ekonomiku | Ústavní soud | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Stanovení ceny | Disciplína | Maloobchod | Tomáš Kudla | Obrat v měnové politice | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Oslabení amerického dolaru | Zveřejněná data | Spotřebitelská nálada | Earnings | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Ziskové obchodní příležitosti | Zpomalení inflace | EURSEK | Trump | Patria Finance Tomáš Vlk | Stavebnictví | Devalvace | Makroekonomický vývoj | Index volatility | Vir | London School of Economics | Ústup inflace | Kurzarbeit | Prohloubení schodku | Riziko carry trade | Dolar koruna | Silnější dolar | Technické analýzy | Euroskupina | Spořící účet | Bankovky | Rostoucí trend | Finanční krize | High | Vydělat peníze | Euro dnes | Vstupy | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Equity | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | Indikace | Rakousko | Turecká centrální banka | Portu | Stříbro | Nejbližší support | Přenos | USDCAD | Pozornost trhu | Americký dolarový index | CHF | Instituce | Česká koruna | Turecko | Japonská centrální banka | Restriktivní opatření | Bank of Japan | OECD | Čínský akciový index | EURAUD | Podnikatelská důvěra | Jakub Hodan | Silná korelace | G10 | Markéta Šichtařová | Dnešní fundamenty | LNG | Aktuální problémy | Brokers | Korunové sazby | Libra vůči dolaru | Dobrá data | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | Silná ekonomika | Rozdíl úrokového diferenciálu | Tomáš Vlk | Ekonomická důvěra | Obchodování na zámořských trzích | Měnový trh | Britská měna | ING banka | MetaTrader | Nový výhled | Běžný účet | Kongres | Dlouhodobější trend | Wonderinterest | Dění v USA | Vývoj měnového páru USD/JPY | Náhoda | USD/CNH | Index Nikkei | Akcie Amazonu | Oslabení koruny | Seznam Zprávy | Spot | Evropská ekonomika | ex | ČNB silná koruna | Americká data | Inflace v Polsku | Naše ekonomika | CVS Health | Výsledky HDP | Inflace ve Švýcarsku | Zvýšená volatilita | Capital Markets | Zvýšení sazeb ČNB | Time-Frame | Růst výnosů | Trh | TopForex | Odhad amerického HDP | Snížení daní | Růst sazeb ČNB | Komise | University of Michigan | Obchodování se CFD | Války na Ukrajině | Volby v USA | Vládní podpory | Hledání výnosu | Viktor Orbán | Forexové trhy | Otočení trendu | Carry obchody | Měnová autorita | Akcie finančního sektoru | Fed | Oslabování amerického dolaru | Zahraniční obchod | Koruny vůči euru | Propad indexu | Největší investoři | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Ekonomické škody | Korekce | Čínská centrální banka (PBOC) | Klesající trend | Upozornění | Příliv kapitálu | Rubl | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Pokles spotřebitelských cen | Země EU | Vývoj ekonomiky | Největší ekonomika světa | Počet pracovních míst | Uvolněné fiskální politiky | Spotřeba ropy | Nízká likvidita | Pražské burzy | Utahování měnových podmínek | Riziková měna | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Celní válka | Drawdown | Konkurenceschopnost | S&P 500 | Globální recese | Automobilový průmysl | Pákový efekt 100:1 | Indikátory sentimentu | Yahoo | Ekonomický a strategický výzkum | Prosincová inflace | JDE | Technické indikátory | Latinská Amerika | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Philip Lane | Situace | ANO | USD/CZK | Růst spotřebitelských cen | IRS | Zemní plyn | Volná pracovní místa | ProCent | Ministři financí | Technický pohled | GBP/NZD | Rating | MWh | Dezinflace | VaR | Příležitosti k obchodování | Agentura S&P | Americký ADP report | Ebury | SNB | Ruská invaze | Ekonomie | Přecenění zboží i služeb | Koronavirová pandemie | Vývoj na komoditních trzích | Microsoft | Wells Fargo | Trh dnes | USD/CHF | Příležitosti | Budoucí vývoj | Silnější euro | Nová strategie | Natixis | Vládní dluhopisy | Data z USA | Patria Forex | Evropské obchodování | Odhad růstu HDP | Repo operace | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Volatility | Inflační vývoj | Úspory | Forwardy | CME | Spotřebitelská inflace | Shortování | Akcenta | Sell | Transakce carry trade | Měny&Sazby | Důvěra v průmyslu | Long pozice | Kurz dolarů | Pozice ekonomiky | Známý investor | Exporty | Drahé energie | Důvěra | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Markets | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Mexické peso | Unce zlata | Meziroční růst HDP | Cena hliníku | Platební bilance | ECB dnes | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Směřování | ATR | Hlavy států | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Devalvace rublu | Spotřební zboží | Arbitráž | Společnost XTB | Tržní odhad | Výpadky | Objem obchodů | Range | CFTC | Velké zisky | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Devizové trhy | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Utility | SSI index | ForexFactory.com | Průmyslové ceny | Nájemné | Volatilní položky | Akcie v USA | Centrální banka | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Riksbank | Inflace v říjnu | Vývoj úrokových sazeb | Výkyvy kurzu koruny | Exxon | Analytici | Běžný investor | Devizové intervence | Řízení rizika | ING | Rozbor | NYMEX | Enbridge | Grafy | Sazby ECB | CME Group | QE | Ředitel Saxo Bank | Hospodářské noviny | Polský zlotý | Apreciace | Měnové otázky | Odhad vývoje HDP | Surové ropy | Tržní sentiment | TLTRO | Bund | Kurzový závazek | Červnová inflace | Donald Trump | Oblíbené carry trades | Vítězství Bidena | Pozornost obchodníků | Německý Ifo index | Čistý zisk | Pozitivní zpráva | Jádrová inflace | Twitter | Úrokové prostředí | Směnný kurz | Míra úspor domácností | 3M PRIBOR | Vývoj hodnoty | Antivirus | Zasedání americké centrální banky | Krach | Portugalsko | Splatnost | Společnosti | Royal Bank of Canada | Vývoj japonského akciového indexu Nikkei 225 | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Rozpočet | Další růst | Americká průmyslová produkce | Poskytování cizoměnových úvěrů | Investice do akciových titulů | Propad akcií | Behaviorální | Raketový růst ceny | Bankovní tituly | Ekonomika aktuálně | Vývoj měnového páru USD/TRY | Forwardový kurz | Obchodní partner | Aukce | Vývoj hlavní úrokové sazby v Japonsku | Březnová inflace | Jestřáb | Dluhové krize | Asijské měny | Makroprognózy | Nízká volatilita | Údaje o inflaci | Růst ceny | Konflikt Rusko-Ukrajina | Analytika | Výroba automobilů | První support | Oslabení čínského jüanu | Velikosti pozice | Vývoj základní úrokové sazby v USA | Analytik Cyrrusu | Počet nezaměstnaných | Ruská ropa | Reuters | USD/SEK | Prognózy inflace | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | CZK | Chevron | Kompozitní index | Dobré zprávy | Shanghai Composite | Guvernér Michl | Ústup rizik | Prostor pro pokles | Princip obchodování carry trade | Francouzský prezident | Predikce finančních trhů | Depozitní sazba | Česká republika | Reakce koruny | Výstupy | Vlna pandemie | Videohry | Proinflační faktor | Rolování | Energetický sektor | Měnová politika Evropské centrální banky | Zahraniční společnosti | Utahování měnové politiky | Deficit veřejných financí | Sláva | Portfolio manager | Turismus | Eurové příjmy | Zhodnocení koruny | FOREX | Růstový impuls | Kurz švýcarského franku | Růst české ekonomiky | Makro | Silná data | Kroky ČNB | Vývoj inflace v Turecku | Příkaz | Velikosti likvidity | Podíl nevýkonných úvěrů | Nižší růst | Záporné sazby | Rychlý růst | Ceny v průmyslu | Růst HDP | Evropské banky | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | xPartners | Kurz australského dolaru | Emerging markets | Nákladová položka | Zvýšení základní úrokové sazby | Tomáš Cverna | Dolarové zisky | Kompenzace | CFD | Spotřebitelské ceny v Česku | SMA 100 | Nová data | CL | Evropská unie | Cena akcie | Akcie fotbalového klubu Juventus | Růst ceny zlata | Chicago Mercantile Exchange | Obilniny | Více časových rámců | DOT | US100 | ETF na kryptoměny | Swingové pohyby na forexovém trhu | Financovat | Krátkodobý kapitál | Příprava | Nasdaq (US100) | Čínské měny | Řecko | Kurz EUR/CZK | Finanční instrumenty | Konjunkturální průzkum | Německá centrální banka | Rostoucí náklady | ECB sazby | Kartel OPEC | Říjnová inflace | TSLA | Úrokový rozdíl | Bankéři z Fedu | Vývoj USD | Úroky | Severomořská ropa | Invaze | Refinitiv | Globtrex | Plodiny | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Květnová inflace | Důvěra v eurozóně | Vývoj české ekonomiky | Mario Draghi | Swiss Life Select | Odpor | Steen Jakobsen | Předstihové ukazatele | AUD/JPY | Silný trh | Snižování úrokových sazeb | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Economic | Globální rizika | Ztráta | Silně trendové trhy | Zápis z posledního zasedání Fedu | Ceny akcií | TABAK | CVX | Klíčové oblasti | Dění na Ukrajině | S&P500 | Federal Reserve | Dluhy | Dolar | Ruský trh | Americký index S&P 500 | Orbán | Čínská ekonomika | Akcie fotbalového klubu | Vyšší úroky | Pokles úroků | Ceny | Prudký pokles | Skokové oslabení | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | Energetická krize | Hypoteční sazby | Finální odhad | ČNB | Devizoví obchodníci | Jiří Rusnok | Časté obchodní příležitosti | Ceny zemního plynu | Ranní zpráva | Roční maximum | Pokles | Ceny komodit | Vyšší ceny | Vládní koalice | IG | Dlouhodobé investice | Výběr zisků | Trendové trhy | Nálada na trzích | Globální inflace | Nvidia | Velikonoce | Rating AAA | Next | Polská ekonomika | Měnové pozice | USDCZK | Investiční služby | Štěpení akcií | Vyšší riziko | Bilance běžného účtu | Pictet | Finančnictví | Závazek | Komodita | Největší bublina na světě | Jan Vejmělek | Švýcarská centrální banka | Hedge | Setkání centrálních bankéřů | Kolaps Číny | Švédsko | Koruna dnes | Poplatek | EUR/HUF | Maloobchodní tržby | Euro vůči dolaru | FTSE | Světové měny | Index ISM | Tržní očekávání | Štěpán Hájek | Americká ekonomika | Potvrzení trendu | NVDA | Kurz koruny | Počet žádostí o podporu | Americký trh | Obchodník | Kurz eura vůči dolaru | Portfolio manažer | Rada guvernérů | Nové úvěry | MRNA | Negativní dopad | COVID-19 | Data z reálné ekonomiky | Google | Výnosy českých státních dluhopisů | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Blue chips | Asijské země | Ekonomické vyhlídky | Interpretace | Vytrvalost | Růst mezd | ISM indexy | Tempo poklesu | Evropská centrální banka | BHS Timur Barotov | Index cen | Spotové operace | Společnost Ebury | Slušné zisky | Ředitelka | Fundamentální divergence | Salvador | Index PX | Vánoce | Daně | Růst americké ekonomiky | Parita na trhu eura | Lídři | Alan Greenspan | Moneta | Vyšší úrok | Inflace v červenci | Investment Management | CFD akcie | Štěstí | Statut | Pivot | Mutace koronaviru | Rizika | Kryptoměna | ECB | Podpora centrální banky | Posilování kurzu koruny | BAT | Růst cen nemovitostí | Close | Pracovní trh | Market Barometr | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Burza s kryptoměnami | Pokles indexu | Vývoj německé ekonomiky | Vývoj inflace | Tomáš Holub | Brokerské společnosti | Reposazba | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Žádosti o podporu v USA | FXCM | Česká ekonomika | Intervenovat na devizovém trhu | Institucionální investoři | Momentum | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Speciální daň | Pozitivní sentiment | Horší data | Proinflační rizika | Marketingová komunikace | Kurzy | Fond | Nálada v USA | Finanční prostředky | Čína | Předluženost realitního sektoru | Prezident Vladimir Putin | Zisky | HICP | Konsensus | Trader | Realitní fondy | Vládní politika | Index tokijské burzy Nikkei 225 | FCA | Index tokijské burzy | Ekonomické údaje | Aktuální prognóza | Conference Board | Konsenzus | Historické rekordy | Výše úrokových sazeb | Znalosti forexového trhu | Obchodní pozice | Globální ekonomika | Směřování trhů | Druhá měna | Průmyslové firmy | ACEA | Hedžový fond | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Oslabování kurzu koruny | Výnos desetiletých dluhopisů | Spotový kurz | Obrovské ztráty | Chop | Jestřábí hlasy | ISM | Přehled kurzů | Ranní okénko | Zboží dlouhodobé spotřeby | NBP | Členské země eurozóny | Toyota | Tuzemská inflace | Ratingové agentury | Očekávání do budoucna | Společná měna | Pšenice | Vývoj cen ropy | Cena zlata | Standardní lot | Verbální intervence | Obchodníci | Zastavení výroby | HSBC | Pullback | Zasedání Bank of England | Množství peněz | Ztráta kredibility | CBRT | Conseq | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Přecenění | Rusko-ukrajinský konflikt | Silnější kurz | RRR | Trh práce v USA | Měnové intervence | Růst cen | Drahé kovy | Propad ropy | Vyšší sazby | Vrcholy | Kryštof Míšek | Indikátor | Moskva | RSI | Růst průměrné mzdy | Stagflační tendence | Forward | Růst cen domů | Vysoké inflace | Měnová politika | Akcie Apple | SPX500 | Asset management | Obchodování s jüanem | Saxo | Energetické trhy | Repo sazby | Americké akciové trhy | Nálada na globálních trzích | Indexy pohyb | IFO index | Financování | Vývoj války na Ukrajině | Úroková sazba v USA | ČSÚ | Fitch | Historická minima | Nastavení měnové politiky | Měnový index | Nálada spotřebitelů | Americká lehká ropa | Kalendář ekonomických dat | Turecké liry | Pokles ekonomiky | Překoupení | Slušný zisk | Růst úroků | Turecké prezidentské volby | Finance | Přicházející recese | EURGBP | Vývoj války | Dividenda | Republikáni | USDJPY | Švýcarská národní banka | Globální poptávka | Inflace v ČR | Investiční poradenství | Poptávka | Ruská agrese | Konec kurzového závazku | Psychologie | Volby do Evropského parlamentu | Guvernér | Tempo inflace | VŠE v Praze | Globální trhy | Capital | Očekávání trhu | Swingové pohyby | FT | SSI | Meziroční inflace v ČR | Výsledek zahraničního obchodu | Jedno euro | Pokles úrokových sazeb USA | Strategie pro obchodování české koruny | Obchodování na akciových trzích | Akciové fondy | Cizí měny | Maďarská měna | Recesia | Německý index DAX | DNO | Dolarové sazby | Malé podniky | Obchodník na forexu | Obchodovat | Dnešní čísla | EUR/MWh | Zvýšení inflace | Spotřebitel | JPMorgan Chase | Meziroční vývoj jádrové inflace | Pokles akcií | Hospodářský růst | Kalendář událostí | Tržní sazby | XTB Štěpán Hájek | Posílení eura | Parita | Nová auta | S&P/Case-Shiller | Odhodlání | Inflace v Maďarsku | Bankovní rada České národní banky | Prohloubení deficitu | Technologický Nasdaq | Dluhová krize | Nalezení obchodů | WTI | Hrozba recese | ETF fondy | Otevřená pozice | Bod | Počasí | Reporty | Pákistán | Zisk společnosti | Stagnující ekonomika | Nákup eura | Medvědi | Silnější koruna | RBNZ | GfK | PRIBOR | Index MOEX | FRED | Pokladniční poukázky | Kvantitativní utahování | Co bude | Parita na trhu eura s dolarem | Reserve Bank of Australia | Data PMI | Řemeslo | Měnové kurzy | RBI | Americká měna | Nord Stream | EMU | Saúdská Arábie | Zájem o akcie | Pokles zásob | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Poslanecká sněmovna | Barclays | Video | Sázet | Podnikání | Zahraniční firmy | Cena ropy | Jaderné elektrárny | Inflace | Utáhnout měnovou politiku | Problémy | Obavy z koronaviru | Měny regionu | Závěr roku | Důvěra v německou ekonomiku | Marže | Využití kapacit | Účet platební bilance | ROCE | Fiskální politika | Domácí měna | Německá ekonomika | Statistiky z trhu práce | Riziková pozice | Celkový výsledek | Participace | Výhled roku | DAX | HDP | Koruna zpevnila | Svatý grál | Předběžné výsledky | Odhad růstu ekonomiky | Kurz USD | Alphabet | Struktura | Prodej zlata | Držitelé korun | Členské státy | Zkušenosti | Lehman Brothers | Emmanuel Macron | Firma | Vývoj měnového páru USD/CNY | Vzrušení | Tuzemský HDP | Signály | Omikron | Útok na korunu | Spotřební daně | Devizový trh | Lira | Poptávka po dolaru | Načasování | Pokles cen akcií | Očekávání úrokové sazby | Brexit průmyslu | Obchodní válka | Portfolio manažer Cyrrus | Erste | Lot | Ropa | Forwardové body | Statistiky | Byznys | RISK-ON | Raketový růst | Banky | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Vývoj hlavní úrokové sazby v ČR | Monetární politika | Plusové swapové body | Dluhopisové trhy | Analytici z Wall Street | JPM | Oslabuje dolar | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Ekonom | Propad HDP | Debata | Kalendář ekonomických událostí | Deutsche Bank | RUB | Currency index | MPSV | Kurz | Market | Referendum | Ekonomka | Forexu | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Evropský průmysl | Spekulace na pokles | Růst akcií | Ropa a Plyn | Pokles výnosů | Nový šéf Fedu | Naše prognóza | Medvědí trend | Polská měna | UST | Spojené arabské emiráty | Restrikce | Optimismus | Konjukturální průzkum | Facebook | Rozhodování | Předkrizové úrovně | Snížení spotřební daně | Geopolitický fundament | Forex.com | BH Securities | Vývoj německého akciového indexu | Růst měnového páru EUR/HUF | Profit-Target | Automotive | Agresivnější růst | Martin Gürtler | Světová obchodní organizace | Úspěšný týden | Investiční banka Goldman Sachs | Ekonomická obnova | Čeští podnikatelé | USA | Důležité fundamenty | Investujte | Reserve Bank of New Zealand | Měď | Prezident USA | Proinflační | Fiskální stimuly | Negativní vývoj | Rozvíjející se trhy | Euro | Yield | AUD | Datový kalendář | Rada ČNB | Dnešní report | Obrat v ideologii | Odhad letošního růstu HDP | Dolarové úrokové sazby | Risk | Predikce | Fibo | NEST | Světová obchodní organizace (WTO) | Úřad práce | Zahraniční kapitál | Citigroup | Softbank | Radim Krejčí | Christine Lagarde | Hospodářství | Stagflace | Japonský Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Začátek trendu | Etoro | FXstreet.com | Fundamenty | JP Morgan | Ohlédnutí | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Růst ekonomiky | Devizový kurz | Deficit federální vlády | Pravidelnost | Program OMT | Majors | Hlavní ekonomka | Ranní komentář | EUR/CHF | Rozhodnutí Bank of England | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Čínská měna | Výhled české koruny | Vítězství nad inflací | EU | Redukce | Slabé euro | Cenové stability | Zasedání ECB | Credit Suisse | Cigarety | Portfolia | Přístup ČNB | Růst důvěry | Převis | Conseq Investment Management | Odhady PMI | Komerční banka | Expert | Jak vydělat peníze | Vývoz | Počty nových případů | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Emise | xStation 5 | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Riziková prémie u koruny | Komise v přenesené pravomoci | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Celosvětový růst | Inflace v Německu | Vyjádření představitelů | Zpomalování inflace | Porovnání meziroční inflace | Kazuo Ueda | Mzdový růst | ASML | Švýcarský frank | Báze | Německý ZEW index | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | Erdogan | Měnová politika ČNB | Vývoj pandemie | CZK/EUR | Růst globální ekonomiky | Index Dow Jones | Britská ekonomika | NZDUSD | SEC | Inflace ve světě | Eskalace konfliktu | Nižší DPH | USD/CAD | Největší propad | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Dohoda mezi EU a Čínou | František Táborský | Barel WTI | Zajištění kurzu české koruny | Průzkum statistického úřadu | Fosilní paliva | Hodnota indexu | Internetové firmy | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Ministři | EUR/SEK | Ekonomické teorie | Prodeje existujících domů | Negativní nálada | Transparentní | Pravidelné investice | Pin Bar | Kurz eura | Čína měna | Postavení dolaru | Dnešní zpráva | Pips | Investoři a obchodníci | Swapová křivka | Korekce na akciových indexech | Silné euro | Polská průmyslová produkce | Změna sazeb | Kurz eurodolaru | Patria Finance | KPMG | Ceny energií | Americké indexy | Mzdové požadavky | Ceny potravin | Politická nejistota | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Desetileté dluhopisy | Měnový kurz | Břidlicové ropy | Základní sazby | Polská centrální banka (NBP) | Japonský premiér | Úrokové sazby | Trading | Kiwi | Averze vůči riziku | USDCHF | CySEC | Rostoucí inflace | Předpokládaný vývoj | Kurz bitcoinu | Zisk na akcii | OSN | Vývoj hlavní čínské 1leté úrokové míry | Henry Hub | Purple Trading Petr Lajsek | Kanadský dolar | Politické riziko | Agentura Fitch | Sterling | PMI indexy | Předpovědi | Představitelé centrální banky | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Investice do ruských aktiv | Tomáš Raputa | Zásoby ropy | Ceny plynu | Evropské méně | Světové ekonomiky | Šéfka ECB | Nord Stream 1 | Benzín | Zasedání bankovní rady | Produktivita práce | Rostoucí ceny | Financování státu | Trend | Pokles sazeb | MXN | CEE | Dow Jones Industrial | NZD/JPY | Vývoj bilance běžného účtu ČR | Vstoupit do obchodu | Pokles akciových trhů | Míra inflace | RTS | Rollover | Indexy PMI | Oživení globální ekonomiky | Měnová politika ECB | Zdražování ropy | Energetika | Intervence centrální banky | Spotřebitelská důvěra | PBOC | MMF | Michala Moravcová | Trhy v USA | USD/RUB | Ekonomický výhled | Finanční situace | Oslabení | Nařízení | Esther Reichelt | Odkup vlastních akcií | Míra nejistoty | Jak obchodovat | SWIFT | Ceny benzínu | Verizon | Nemovitostní trh | Negativní zprávy | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Země eurozóny | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Obchodní bilance | Severomořská ropa Brent | Aktivní investování | Pimco | Zpřísnění měnové politiky | Transparentnost | Japonská měna | Mezinárodní měnový fond | Gold | Zhoršení ratingu | Guvernér centrální banky | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Úsilí | Napjatá situace | Poskytování úvěrů | Put | Výrobní inflace | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Kurz koruny ČNB | Bilance ECB | Bankovnictví | Trim Broker | Tržní ocenění | USD index | Načasování obchodu | Pohonné hmoty | Nadhodnocení | Americká výnosová křivka | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Divergence | Zdražování energií | Nejvyšší růst | ETF | Akcie klesají | Akciové trhy | Výprodeje akcií | Kurzy měn | Loterie | Omezení těžby | Forexový trader | Myšlenka | Saúdové | Varování | Odeznění energetické krize | Počty nových žádostí o podporu | Snižování úroků v USA | Šéfka Fedu | APP | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Ekonomické výhledy | Long | Rally | Bankovní rada | Macron | Výrazný propad | Pozitivní sentiment na trzích | Pandemie | Cenové indexy | Zasedání České národní banky | Osobní příjmy | SXXP | Klid | Aktiva | Pokles inflace | Použití finanční páky | PDD | HDP za Q2 | Ceny v zemědělství | Ministerstvo financí | Výprodej | Zasedání centrální banky | Poptávka po americkém dolaru | AUDNZD | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Investiční kapitál | Očekávaný vývoj | Výnosy z dluhopisů | Vypůjčení měny | Světové akciové indexy | Business | GBPJPY | Vladimír Pikora | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Krátkodobé posílení | Indikátory | Čínský yuan kurz | Kryptoměnový svět | Slábnoucí dolar | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Další regulace | Bloky | Kongres USA | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | SP500 | Řešení energetické krize | Ministři financí EU | Peněžní trh | Cyklus utahování měnové politiky | Helena Horská | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Nový týden | Vývoj kurzu | Vývoj hlavní úrokové sazby v Rusku | Fiskální politiky | Konsolidace | Záporné swap body | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Energetické krize | NZD/USD | Výnosnost | Spekulanti | Čínské akcie | Riziko ztráty | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Ekonom Komerční banky | Vývoj meziroční jádrové inflace v eurozóně | Sentix | Trhy dnes | | Německý statistický úřad | Pochybnosti | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | Vedení ECB | Pandemická situace | Trinity | Stratég | Úrokové sazby SNB | Špatné zprávy | Prodeje automobilů | Pokračování poklesu | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Americké statistiky | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Řetězce | Sentiment | Zrychlení inflace | Síla měn | Short pozice | Kurzové riziko | Princip obchodování | Měnová unie | Stoxx Europe 600 | Trendový kanál | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Politika | Konkurence | Rizikové aspekty | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Utaženější měnové politiky | Čínský jüan | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Vyjádření analytiků | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Bankovní asociace | Konsensus trhu | Investiční ředitel | Dnešní seance | Americké futures | Yahoo Finance | MAM | ECOFIN | Indikátory důvěry | Poplatky | Oslabování eura | Forint | GDP | Strategie carry trade | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Dnes zveřejněná data | Risk-Management | Evropské společnosti | Pokles průmyslové výroby | US akcie | Cena pohonných hmot | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Ceny nemovitostí v Turecku | Úrokový výnos | Obchodování na devizovém trhu | EURHUF | Nálada | Geopolitická rizika | Materiály | Emise dluhopisů | Konec pandemického programu | ForexFactory | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Větší korekce | Centrální bankéř | SVB | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | HighSky Brokers | Oslabení čínské měny | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | Forexové obchodování | Hospodářská recese | Kurz čínského jüanu | Vývoj hlavní úrokové sazby | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Silný fundament | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Dobrá zpráva | Úroková sazba ECB | Karanténa | Zlevnění ropy | Pandemický program | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Commerzbank | Varianty koronaviru | Proinflační působení | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Inflační krize | Ministr energetiky | Americký kongres | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | Velmi volatilní | Jan Kovalovský | České akcie | ESM | Aktualizovaná prognóza kurzu | USD/CNY | Jednání ČNB | Kurzotvorná informace | Americký akciový index | Auta | Komerční banky | Zahraniční měny | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Americký trh práce | Summit EU | Deriváty | Ethereum | Kulaté číslo | Akciový trh | Vysoké ceny | Japonská ekonomika | Embargo | Economist | Bilance Fedu | Hry | Akciový index DAX | Odpovědnost | Obchodní dohody | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Next Finance Vladimír Pikora | Propouštění | Investovat peníze | Atraktivita českého dluhu | Měnové unie | Zaměstnanci | Jaromír Gec | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Výkyvy devizového kurzu | Cyrrus | Data o inflaci | Expanze | Zklamání investorů | X-Trade Brokers | eBook | Insider | Akcie Intelu | Makroekonomické analýzy | Provize | Prostor pro růst | Fondy | Investiční příležitosti | Americká centrální banka FED | EUR/TRY | XTB Tomáš Cverna | Komoditní trhy | Situace v Číně | ČEZ | Austrálie | Cenové hladiny | Německé ekonomiky | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Next Finance Markéta Šichtařová | USD za barel | Nikkei 225 | Slábnoucí americký dolar | Crowdfundingové platformy | Spread | CZK/USD | Obavy investorů | Americké firmy | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Významné riziko | Návrh rozpočtu | Schodek rozpočtu | USD/JPY | Realitní bubliny | Vývoj indexu PMI | Graf měnového páru | Bilance běžného účtu ČR | Saldo zahraničního obchodu | Analytik finančních trhů | Vývoj eurodolaru | Průběžné výsledky | Rizikový apetit | Zvýšení úroků | Zajišťování | Depozitní sazba ECB | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | ČNB dnes | Posílení kurzu koruny | Německé tovární objednávky | Zotavení ekonomiky | Pasiva | USD/MXN | Zpřesněná data | Risk Off | Applied Materials | Situace na trzích | IBEX | Vysoké ceny ropy | Omezení produkce | Exotické měny | EURCHF | Ceny plynu a elektřiny | G20 | FOMC | Devizové rezervy ČNB | Slabá čísla | Pokles poptávky | Investiční bankovnictví | Parita na trhu | Kurz libry | Pozitivní očekávání | Prezident Erdogan | Slabší kurz | Prezidentské volby | Zlepšení nálady | Výnosy německých dluhopisů | City | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Rizika obchodů | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Stabilita úrokových sazeb | Nákup dluhopisů | Sazby | Poradci | Americké výnosy | Akcie Tesla | Prodej EUR | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | HN | Devizové rezervy | České vlády | Měny emerging markets | Sázky na pokles | Cíle | Ekonomický kalendář | SPX 500 | LTRO | Ceny v Česku | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Technický výhled | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Ovlivňování | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Výprodeje | Reinvestice | Výnosy bezpečných dluhopisů | Rozhovor | Dlouhá pozice | Spotřeba domácností | Transakce | Březnová data | Slabší dolar | Technologický index | Měny | Daně z mimořádných zisků | Nerealizovaný zisk | Snížení úrokových sazeb | Vývoj koruny | Růst cen potravin | Sezónnost | Výnosy 10letých dluhopisů | Firemní zprávy | MasterCard | Měnové trhy | Vzestup inflace | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | MNB | Slovensko | Profitovat | Meziroční inflace | Maloobchodní prodej | Irsko | FX trhy | Vývoj meziroční jádrové inflace | Trade Brokers | Zpravodajství | Inflační tlaky ve světě | Michal Brožka | Ekonomika EU | PMI ve zpracovatelském průmyslu | AUDJPY | Vývoj meziročního růstu mezd | Vývoj výnosu 5letého německého vládního dluhopisu | Pozitivní výhled | Jádrová inflace v eurozóně | Investiční společnosti | Meziroční vývoj jádrové inflace ve Švýcarsku | Investor | Stávající úrokový diferenciál | Železná ruda | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | Finančníci | The Wall Street Journal | Renminbi | HoReCa | Finanční sektor | Oslabení eura | Silný pokles | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Racionalizace | MSCI | Karanténní opatření | Druhá vlna | Thomson Reuters | Snap | Oslabování české měny | Hospodářský pokles | Ekonomické zotavení | Ceny realit | Dubnová inflace | Politická stabilita | Finanční trh | Šance | Opatření na podporu ekonomiky | Diferenciál mezi Švýcarskem a eurozónou | Přelom roku | Maďarská vláda | JPMorgan | Nová vláda | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Daň z nadměrných zisků | Trade | Risk On | Regionální měny | Optimismus na trhu | Velkoobchodní tržby | Globální finanční trhy | Nové prognózy | EFSF | Patria.cz | Globální ekonomický kalendář | Tightening | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Centrální bankéři | Pracovní den | Hodnota dolaru | Prezident Putin | Hlavní měnové páry | Pravděpodobnost recese | Zlotý | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Vývoj japonského akciového indexu Nikkei | Obchodování české koruny | Guardian | Vývoj globální poptávky | Miliardy USD | Snižování daní | Poradce | Americký ISM | Osobní výdaje | Reálné úrokové sazby | Další růst sazeb | Obchodní den | Příklady carry trade | Makroekonomické události | Zkušenost | Euro vůči americkému dolaru | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Zdražování | Česká národní banka | Protiepidemická opatření | Odhady HDP | Klesající inflace | Flash news | Měny rozvíjejících se trhů | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Tržby obchodníků | Závěr seriálu | České sazby | ADP | Náklady na zajištění | Repo sazba | Přijetí eura | Kupní síla | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Úspěšné obchodování | EET | Index amerického dolaru | Americké akciové indexy | Míra úspor | Základní sazba | Pracovní síly | Dividendové výnosy | Člen bankovní rady | Obiloviny | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Kvantitativní uvolňování (QE) | Guvernér české národní banky | Koruna posílila | Společnost | Norská koruna | Obchodní systémy | Úvěrová aktivita | Likvidní | List The Wall Street Journal | PinBar | Sázky | Highsky.cz | Místní centrální banka | Uhlí | Mezinárodní obchod | Snížení úrokové sazby | Dynamika mezd | Zvýšení volatility | Vývoj české koruny | Ondřej Hartman | Ukončení války | Utažení měnové politiky | Světové indexy | Brazilský real | Vysoká volatilita | Úrokové sazby ČNB | Očekávaná inflace | Wood & Company | Jestřábí Fed | Cena akcií | Nemovitosti v Turecku | Hospodaření firem | Guvernér ČNB | Bezpečné měny | Mark Carney | Česká inflace | Investiční instrumenty | Rozšíření | Dopad koronaviru | Schodek veřejných financí | Ekonomické indikátory | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Panika | Ropný trh | Nákup cizoměnového aktiva | Slovník pojmů | DAX 30 | Burze | Buy | Eura | Tisková konference | Zpomalení v Číně | Gap | Ceny pohonných hmot | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Úrokové swapy | Leverage | Ken Veksler | VIX | Inflační data | Úrokové náklady | Inflace v únoru 2022 | Růst | Vyšší úroveň | Polská centrální banka | Jerome Powell | Akcie ČEZ | Inflační výhled | Příjmy | Aktuální prognóza ČNB | Průmyslová produkce v eurozóně | Odhad letošního růstu | Proti trendu | Investujte zodpovědně | Zajištění | Zhoršení epidemické situace | Propad poptávky | Domácí měny | USD/HUF | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Americké vlády | CNY | TradingEconomics | Propad cen ropy | Vývoj inflace v ČR | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | USD/RUB a USD/TRY | Overweight | Index | Wall Street Journal | Fibonacci | Doněcké lidové republiky | Rychlý růst cen | Lockdown | Fundament | Nejbližší rezistence | Eva Zamrazilová | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Útlum ekonomiky | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Tuzemská měna | Valuace | Futures na americké indexy | Schroder ISF Global Energy A Acc | Forex obchodník | Úrokové sazby v Turecku | Úrokový zisk | Manažeři | Podnikání na kapitálovém trhu | Specializace Finance | Obří deficit | CBOT | Subdodávky | Pozitivní carry | Úrokové sazby v Polsku | Program odkupu aktiv | Riziková prémie | XTB Market Barometr | Finanční diplomat | Měnový pár EUR/HUF | Seznam.cz | Výsledek inflace ze Spojených států | Bankrot | Carry obchod | Průmyslníci | Panické nákupy | Worldgovernmentbonds | Nominální mzdový růst | Snížit úrokové sazby | Krize na Blízkém východě | Strukturální změny | Solidní růst | Podstoupit riziko | Výzkumný pracovník | Kladný swap | Posilování domácí měny | Carry trade příležitosti | TLTRO4 | Bilance zahraničního obchodu USA | Šíření koronaviru | Největší bublina | Míra zadluženosti | Kurzotvorný faktor | Tony Christoforou | Úrok z měnové pozice | Nálada nákupních manažerů | Nákladové tlaky | Okénko trhu | Nabídkové tlaky | České úrokové sazby | Deficit obchodní bilance Spojených států | Chuť investovat | Rozdělení zisku | EURPLN | Extrémní volatilita | Války v Evropě | Británie | Kupci | Program nákupů dluhopisů | Míra inflace v USA | Německá nezaměstnanost | Spekulativní útok | Kurzové intervence | Vývoj měnových párů | Koronavirová nákaza | Zhodnocování měny | Riziko | Nízkoinflační bezpečný přístav | Akcie obchodované na pražské burze | Ray Dalio | Zahraniční FX | Obrat v sentimentu | FX intervence | Kurs koruny | Prodeje nových aut | Repo sazba ČNB | Krize v Řecku | Uložení svých peněz | Vladimir Putin | Výsledek hlasování | Meziroční vývoj jádrové inflace v Japonsku | Očekávaný růst | Efekt posilující koruny | Société Générale Group | Ceny v České republice | Vakcinační strategie | Vhodné podmínky | Ceteris paribus | Možný scénář | Měnové krize | Protipól carry trade | Jihokorejský won | Zastánce eura | Kurzové zisky | Prohlášení | Vývoj indexu ISM | Banka | Kurzové výkyvy | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Úrokové zhodnocení | Zpřísňováním měnové politiky | Jestřábí ECB | Zúžení úrokového diferenciálu | Bankovní regulace | Elektrická energie | Zvýšení nákupů aktiv | Carry trade obchody | Dnešní obchodování | Investování svých peněz | Zachování původní hodnoty | MiFID II | Česká vláda | Člen bankovní rady České národní banky | Odvětví | Nejpopulárnější kryptoměny | Index SPX | Domácí poptávka | Dluhopis | Zavedení eura v ČR | Celosvětový problém | Kontrakt | Latinskoamerické měny | Objem transakce | Klienti Purple Trading | Pracovní místa | Vakcinace | Přímé intervence | Halliburton | Přebytek běžného účtu | Profesor Dědek | Dividendová sezóna | Centrální bankéři z Fedu | Kurz liry | CAD | ČSAV | Držení plné zaměstnanosti | Zhodnocení situace | Splasknutí realitní bubliny | Strop pro výnosy | Fyzický trh s ropou | Rekordní růst | Vít Hradil | Cenové války | Globální sentiment | Délka obchodování | Analytička | Nasdaq Composite | Intervenční režim na podporu koruny | Ekonomika USA | Zájem o eurové úvěry | Prognóza kurzu EUR/CZK | Úrokové míry | Německé maloobchodní tržby | Koronavir | Politický šok | Růst cen průmyslových výrobců | Ministr financí | Zhodnocení měny | Norsko | Bezprecedentní propad | Základní úroková sazba | Sazby Fedu | Zlepšení | Události tohoto týdne | Předstihové ukazatele v Evropě | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Hoteliéři | Spekulativní útok na korunu | Americký index | Akciový index S&P 500 | Technologické společnosti | Globální vývoj | Vývoj sazeb na trhu | Akademické aktivity | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Omicron | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Směr obchodů | Nízké úrokové sazby | Americké centrální banky | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Lobbing | Vývoj indexu ISM ve službách | Překoupené zóny | Fiskální impuls | Propad hypotečního trhu | Zasedání amerického Fedu | Bloomberg | GBP/CAD | Pohled tradera | Parita EUR/USD | Jednání centrálních bankéřů | Sentiment finančních trhů | Senátní volby | Třída aktiv | UBS | Intradenní šum | Vakcína a covid | CII750 | Pokles HDP | Bydlení | Měny s vysokým výnosem | ZIL | Energetické krize v Evropě | Ochlazení realitního trhu | Polský zlotý a maďarský forint | Index spotřebitelských cen | Dopad koronaviru na ekonomiku | Ekonomické podmínky | Španělsko | Speciální strategie | Graf dne | Vývoj cen komodit | Porovnání meziročního vývoje | Depozitní úrokové sazby | Úrokové diferenciály | CFA Institute | Pan euro | Vývoj devizových rezerv ČNB | Intervenční režim | Frankfurtský DAX | Graf EUR/USD | Vývoj bilance běžného účtu | Kurz EUR | Vývoj amerického akciového indexu | Uptrend | Carry trade obchodování | Historický vývoj inflace v ČR | Recese v Evropě | Vysoké ceny energií | Vývoj na devizovém trhu | Nižší volatilita | Obchodní války | Pokles reálné spotřeby | Vývoj meziroční jádrové inflace v ČR | Podpora | Cenová hladina v ČR | Zachování původní hodnoty investice | Ekonomický boom | Carry trade | Snižování sazeb | Povinné očkování | Trh státních dluhopisů | Čínský akciový index Shanghai Composite | Nárůst rizikové averze | Zamyšlení | Měnové politiky v USA | Uvolňování měnové politiky v USA | Tlaky na růst mezd | Rozhodnutí ČNB | Zhoršení nálady | Vývoj měnových kurzů | Luhanské lidové republiky | Japonský index Nikkei | Biden | Refinitiv Eikon | Světové akciové trhy | Hospodaření | Normalizace úrokových sazeb | Mexické peso (MXN) | Konec roku | Carry trade pozice | Těžba ropy | Andrej Babiš | Zhoršování pandemické situace | Standardní daň | Německý PMI | Výhled roku 2024 | Nemovitosti | Scénáře vývoje kurzu koruny | Důvěra ve Francii | Maďarský forint | Inflační očekávání v USA | Inflace v únoru | Snížení sazeb | Prezident Trump | Americké měny | Amundi | Území Guyany | Přehled | Euro k dolaru | Nestabilita ekonomiky | Hospodářství Velké Británie | Do čeho investovat | Forexové carry obchody | Finanční ztráty | Problémy s dodavatelskými řetězci | Kurs české koruny | Přístup na finanční trhy | ONE | Ekonomické vyhlídky země | Index CPI | FX Empire | Šance na zisk | Obchodní konflikt | Aljazeera | Prognóza ČNB | Tempo růstu PPI | Opatření proti šíření koronaviru | Horší časy | Makléř | Načasování nákupu | Novozélandský dolar | Ruské akcie | Sektor služeb | EURCAD | Hlavní ekonom | Pozice přes noc | Aktivita v průmyslu | Německo | Kladné swapy | Krátkodobý výhled | Americké úrokové sazby | Aleš Michl | Příklady carry trade obchodování | Haruhiko Kuroda | MT4 | Čínský koronavirus | Inflační náraz | Koruna posiluje | Zadlužení | Další růst úroků | Tvrdá ekonomická data | Vice | Válka Ruska proti Ukrajině | Celková ekonomika | Visa | Stabilita | Měnový pár USD/TRY | CitiFX | Apreciace dolaru | X-Trade | Konkurent | Indikátory ekonomického sentimentu | Známky konjunktury | Odraz na finančních trzích | Lepší výnosy | Domácnosti | Ústup pandemie | Vysoké ceny nemovitostí | Důvody pro posílení | Inflace v listopadu | Obchodování carry trade | Šířící se koronavirus | Napětí na akciových trzích | Amazon | Výprodejní tlak | Tesla | Spekulace na oslabení | Forexoví obchodníci | Politické faktory | Korporace | Pandemie v Evropě | Nové zakázky | Dobrá nálada | SPOT | Státní dluhopisy | Zemědělství | Výrazný přebytek | Statistika | Vývoj kurzu koruny | Ebury pro Česko a Slovensko | Bilance zahraničního obchodu | XTB | Ruská centrální banka | Další pokles | Jan Frait | Zprávy z ekonomiky | Inflační očekávání | Vysoká inflace | Skokové oslabení koruny | Spready | Koš | Vysoká rizika | EK | Likvidity v bankovním sektoru | Směrnice | Inflace výhledově | Omezování nákupů aktiv | Český HDP | Pozice | Ceny v eurozóně | Doporučení | Základní úrokové sazby v USA | Platina | Program nákupu státních dluhopisů | AAA | Závislost | Sazby beze změny | Průmyslová výroba eurozóny | Dluhopisový trh | Masato Kanda | University of Warwick | Vývoj měnového páru USD/RUB | Vzestup cen akcií | EUR/GBP | Brazilský real (BRL) | Velcí hráči | Důsledky koronaviru | Oslabování koruny | Aktualizovaná prognóza | Prognóza vývoje | WHO | THB | David Vagenknecht | Sílící euro | Výnosy USD | Korunové instrumenty | Růst výnosů dluhopisů | Weibo | Americké trhy | Snížení schodku | DPH v Německu | Pandemická opatření | Holubice | Apetit k riziku | Kurz EURUSD | Měnověpolitické zasedání | Růstová portfolia | Otočení britské politiky | Proaktivní přístup | Sentiment trhu | Spotřebitelské ceny | První odhady HDP | Evropské indexy | Zmírnění konfliktu | Vojtěch Benda | Domácí průmysl | Makroekonomický kalendář | Americký ministr financí | Evropský regulátor | Body | Virus | NFP report | Asijské akciové trhy | Vývoj jádrové inflace | Zahraniční forex | Vývoj finančních instrumentů | MIFID | Podnikatelé | Ekonomický cyklus | Časový horizont | 8 nejlepších obchodních strategií | Hedging | Vývoj měnového páru USD/MXN | Konstrukce portfolia | Hike | Bavlna | Poptávka po plynu | Meziroční vývoj inflace | CEO | Oslabení dolaru | Ocenění | Rezistence | Nízké ceny energií | SPD | Oslabení české koruny | Banky pro mezinárodní platby | Intervenovat | Americký HDP | Aktivum | Premiér Viktor Orbán | Peking | Oslabující domácí ekonomika | Dividendy | Jihoafrický rand | Burza | Mzda | W1 | Recese ekonomiky | Největší pokles | Země platící eurem | Meziroční vývoj inflace v Turecku | Aktuální kurz | Motivace | Jak před inflací ochránit své úspory | Miliardy dolarů | Geopolitika | Lockdowny | Dolarová výnosová křivka | Řízení rizik | Low | Partneři | IPO | Vývoj mezd | Zajištění proti inflaci | Celosvětová recese | Makroprostředí | Martin Wasyliw | Globální hrozby | Inflační cíl | Odezvy trhu | Zvyšování úroků | Hospodářské výsledky | Chování spotřebitelů | Posílení dnes | Měnový pár | Výhledy | Očekávaná reakce centrální banky | Celková inflace | EMA | Inflační šok | Ruská ekonomika | Netflix | Opatření | Očekávání v USA | List Guardian | Vývoj meziroční spotřebitelské inflace | Načasování obchodů | Ceny akcií bankovních domů | Pokles libry | Kurz koruny k dolaru | Úroková míra | Oblast fiskální politiky | Proočkování populace | Zdanění výnosů | Index DAX | Útlum ekonomické aktivity | Sazby v eurozóně | Forexové carry trades | Retail | Risk Management | Underweight | Náklady spojené s bydlením | Žlutý kov | Slábnoucí inflace | Vyšší výnosy | Poklidné obchodování | Focus | Tým FXstreet.cz | Index Nikkei 225 | Názory analytiků | Prognóza vývoje měnového páru | Dow Jones | Rozdíl úrokové míry | Daň z příjmu | Měna | Index českého investora CII750 | Sazba ČNB | Sazby v Polsku | Předáním moci | Společnost Moderna | Ekonomický růst | Akciové burzy | Nasdaq | Společná evropská měna | Zero Hedge | Ceny producentů | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Odborné přednášky | Výkonnost dolaru | Aktuální ekonomické podmínky | Geopolitická situace | Ekonomická recese | Geopolitické napětí | Listopadové maloobchodní tržby | Růst poptávky | Investiční rozhodnutí | Zasedání MNB | Krize v Evropě | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Vyšší inflace | CFA | Monetární politika centrálních bank | Centrální banka Japonska | Stochastic | Etsy | Výroba aut | Rovnovážný kurz | Hang Seng | Currency | BIC | Baker Hughes | Pohled na akciové trhy | Offshore renminbi (CNH) | Onshore renminbi (CNY) | Zastavení intervencí | Vývoj základní úrokové sazby | Nezávislé měnové politiky | CZG | Fundamentální pohled | Čínský HDP | Česká koruna (CZK) | Čínské vlády | Investment | Prodej eura | Krize | Prognóza ECB | Federal Reserve Bank | Maďarská centrální banka | Netradiční měnové páry | Práce | Poradce předsedy vlády | Fidelity International | Ropný kartel | Výhled ekonomiky dané země | Spojené státy | Parlamentní volby | Vývoj hlavní úrokové sazby SNB | Vnitřní hodnota | Kurzový zisk | Globální nálada | Zpomalení hospodářského růstu | Eia.gov | Vysoké úrokové sazby | Offshore jüan | Únorová bilance zahraničního obchodu | Německá inflace | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Kryptoměny | Držení short pozice | Analytik XTB | Vývoj likvidity | Šéf amerického Fedu | MF | Oživení ekonomik | Cyklické tituly | Evropské akciové trhy | Pohyby na forexovém trhu | INTC | Americká seance | Oficiální úroková sazba | Spotřebitelská nálada v USA | Zahraniční bilance | Prodej aut | Viceguvernérka ČNB | MJ | Jefferies | Psychologický efekt | Úvěr | Nálada na finančních trzích | Investiční doporučení | Úspěch | Rozhodnutí bankovní rady | Ekonomové | Kurz české měny | Upvest | Technický pohled a výhled | Příliv kapitálu do bezpečných aktiv | MSCI All Country World | G7 | Volby | Statistický úřad | Vrchol inflace | Kurz USD/CZK | Letošní úroda | Větší pokles | Kov | Příklad carry trade | Obchodník s cennými papíry | Štěpení | Stagnace | Index relativní síly | Tržby | Profitabilní obchodování | Zisky a ztráty | Eurozóna | Doba splatnosti | Americká vláda | Prognózy českého hospodářství | Kurs eura | Sell obchody | Záporné úrokové sazby | Zrychlení růstu | Kurz české koruny | Oslabení forintu | Fungování Carry Trade | Koronavirus | FXstreet | Zásobníky | Dánsko | 7 dní s korunou | Belgie | Index českého investora | Hospodářské škody | Podniky | Aktuální carry trade | Rezignace | Ekonomické aktivity | Odhady analytiků | AUD/USD | Tiering | Vývoj meziroční inflace v ČR | Manažer Cyrrus | Tomáš Nidetzký | Bilance | Politici | Bankovní problémy | Analytický tým | Rozhodování ECB | Správa | Očkování | Evropské země | Trumpova celní válka | Vývoj obchodní bilance | Zlato | XTB.cz | Premiérka Liz Truss | Vzestupný trend | Instrumenty | Mzdy | Světové trhy | Obchodní styl | Prostor pro posílení | Platidlo | Odkotvená inflační očekávání | Poradce guvernéra ČNB | Vnější prostředí | Vývoj úrokových sazeb ČNB | Jednatel | Úrokové sazby v Česku | Kotace | NZD | Nižší likvidita | Produkce ropy | Horké peníze | Kritéria pro carry trade | Konvergenční proces | Wall Street | CZGB | Poradenství | Markit | Slábnoucí inflační tlaky | Maďarský forint (HUF) | ČR | BIS | Ukazatele | Jak vydělat | Bezpečná aktiva | Nonfarm Payrolls | Nesoulad | Impulzy | Federal Reserve Bank of Kansas City | SPX | Obchodování na forexu | Výkyvy kurzu | Zájem o nová auta | Objednávky | Obchodní příležitosti | Vývoj ceny | Polský zlotý (PLN) | Analytik | Société Générale | Firemní výsledky | Transparentní řešení | Tradeři | Rekordní ztráty | Ropný kartel OPEC | Nálada v české ekonomice | Ekonomické prognózy | Napětí mezi USA a Čínou | Kurz koruny vůči euru | Výnosy | Výdaje | Banka UBS | Rozhodnutí japonské centrální banky | Pokles německé ekonomiky | ČTK | Carry tradeři | Stimuly | Ztráty | Inflace v USA | Silná koruna | Mimořádné dividendy | Komodity | Změny úrokových sazeb | Strategy Research | Analýza | Řídit riziko | Goldenburg Group Ltd | Dodavatelské řetězce
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Úrokové sazby v Turecku
Úrokové sazby v USA
Úrokové sazby v USA a Evropě
Úrokové sazby 3M PRIBOR
Úrokové sazby 30letých hypoték
Úrokové swapy
Úrokové výnosy
Úrokové výnosy banky
Úrokové zhodnocení
Úrokové zhodnocení koruny

Následující klíčová slova

Úrokový diferenciál měn
Úrokový hike
Úrokový rozdíl
Úrokový spread
Úrokový swap
Úrokový výnos
Úrokový zisk
Úroky
Úroky na hypotékách
Úroky na revolvingu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít