Čtvrtek 21. listopadu 2024 12:26
reklama
Investingfox Partner
reklama
Purple webinář Ve vaší režii
reklama
eightcap zlato
reklama
InstaForex rijen 2024

CNY

img

Amerika míří vzhůru, Evropa dál nerozhodná. Propad důvěry trhy přešly

12.11.2021 Finanční trhy závěrem týdne postrádaly motivaci k větším pohybům. Impulsem se nestala data o spotřebitelské důvěře v USA, třebaže se překvapivě výrazně zhoršila. Inflační očekávání spotřebitelů obsažené ve stejném reportu však od minula příliš nestoupla a zůstala na jednoletém horizontu těsně pod 5 procenty. Na pozitivní straně stojí některé firemní zprávy, kdy trh ocenil plán Johnson&Johnson na rozdělení na 3 firmy nebo výsledky Richemontu. Tématem zůstává inflace a reakce centrálních bank. Riziko tvrdšího postupu však dnes na trzích tolik nerezonovalo.
img

Akcie nevědí kudy kam, dolar drží dobyté pozice

12.11.2021 Ačkoli Asie dnes rostla, pohyb evropských akciových trhů ani tentokrát není jednotný. Půl procenta ztrácí FTSE 100, mírně klesá nizozemský AEX, naproti tomu si drobné zisky připisují DAX , CAC 40 nebo americké futures.
img

Akcie převážně v plusu, dolar dnes drží zisky

11.11.2021 Dnešní výročí konce první světové války je zároveň svátkem v některých zemích. V USA se neobchodují dluhopisy a nevycházejí nová makrodata. O zprávy se částečně starají firmy svými kvartálními výsledky, přičemž po nich dnes propadl třeba Disney. Debata o inflaci postrádá nové impulsy, ale bude se znovu vracet na scénu.
img

Dolar posiluje, znovu je za 22 korun. Akcie pokračují smíšeně, tématem inflace

11.11.2021 Evropské akciové indexy pokračují ve smíšeném vývoji. Z těch hlavních klesá o AEX o půl procenta, drobné ztráty sledujeme i ve Španělsku či Itálii. DAX , CAC 40 nebo FTSE 100 si však připisují 0,2-0,3 pct. Americké futures jsou také v plusu.
img

Výnosy a drahé kovy poskočily vzhůru spolu s inflačními očekáváními

10.11.2021 V rámci akciových trhů se dnes v Evropě slušně daří Londýnu (+0,7 pct), případně Madridu a Milánu. Drobné zisky si drží Frankfurt a Paříž, mírně pak ztrácí Amsterdam. Amerika se obchoduje lehce v červeném, ale stihla už vymazat většinu ztrát z úvodu obchodování.
img

Inflace v USA zřejmě zaútočí na 6 %. Výnosy rostou, akcie jsou opatrné

10.11.2021 Výnosy na hlavních trzích v USA a Evropě mají během listopadu jasně sestupný trend. Není to ovšem nižšími inflačními očekáváními - ta naopak dál stoupají a zájem investorů o inflačně zajištěné dluhopisy je silný. Dnes jsou na programu další důležitá data o inflaci z USA a před nimi dochází na dluhopisech k obratu. Výnosy obracejí nahoru a v americkém případě jsou výš zhruba o 4 bazické body. Menší měrou stoupají také výnosy v Evropě.
img

Inflační očekávání se drží i při poklesu výnosů. Akcie lehce ustupují

09.11.2021 Akcie na hlavních trzích dnes nejen nenavyšují rekordy, ale lehce z nich ustupují. Poté, co krátkodobé pozitivní faktory přestaly táhnout, dochází k dílčímu výběru zisků, které jsou za poslední zhruba měsíc solidní. Nejsou tu přitom zásadní negativní zprávy, které by dávaly trhům impuls tímto směrem.
img

Fedu může šéfovat ještě větší holubice, výrobní inflace by se měla ustálit

09.11.2021 Během dopoledního obchodování sledujeme na evropských akciích pohyby jednotlivých titulů v souvislosti s finančními výsledky, ale indexy celkově pokračují v nevýrazném vývoji. DAX , FTSE 100 nebo CAC 40 jsou těsně v plusu, zatímco AEX nebo FTSE MIB naopak registrují drobné ztráty. Americké futures jsou blízko nulové změny.
img

James Bullard z Fedu očekává v příštím roce dvojí zvýšení sazeb, trhy obchodují smíšeně

08.11.2021 Hlavní finanční trhy začátkem týdne nenalezly nosné téma, které by jim ukázalo jednoznačný směr. Sice se většina hlavních akciových indexů i dluhopisových výnosů shoduje na růstu, ale změny většinou nejsou velké a stále místy vidíme i červenou barvu.
img

Akcie začínají opatrně a soustředí se na inflaci. Koruna přestala posilovat

08.11.2021 Víkendová data z Číny ukázala, že její ekonomika se znovu více opírá o zahraniční obchod. Zatímco export v říjnu narostl nad očekávání (v dolarech +27 pct y/y), dovoz naopak za odhady zaostal. Jde o další evidenci, že v globální poptávce není problém, ale domácí poptávka v Číně je narušená útlumem realitního trhu i bojem proti covidu.
img

Pozitivní závěr týdne pro akcie i dluhopisy a další zisky pro korunu

05.11.2021 Závěr týdne se na hlavních trzích nese v optimistickém duchu. Akciové indexy zvýrazňují dopolední zisky a stále více se daří také dluhopisům. DAX se nachází 0,2 pct v plusu, CAC 40 navýšil zisky na 0,8 procenta. FTSE 100 se drží 0,4 procenta v zeleném, AEX je +0,1 pct. V zámoří stoupá S&P 500 o 0,7 a Nasdaq o 0,6 procenta. Mezitím klesají výnosy dluhopisů, a to hlavně na delších splatnostech. Americký 10Y výnos je dole o 6 bazických bodů a Evropa je na tom v řadě případů podobně.
img

Lehce pozitivní vývoj na akciích i dluhopisech. Klid Fedu prověří trh práce

05.11.2021 Dnešek na evropských akciových trzích je převážně, ale nikoli jednoznačně, pozitivní. Roste zejména londýnský FTSE 100 podpořený slabší librou, ale AEX či CAC 40 přidávají jen 0,2 pct a DAX se obchoduje u včerejšího závěru. Americké futures jsou jen těsně v zeleném. Dluhopisové výnosy mají tendenci dál klesat, ale jde po včerejšku už pouze o menší změny.
img

Razantní ČNB vs pasivní BoE. Koruna dnes výrazně posiluje hlavně k libře

04.11.2021 Čekali jsme výrazné zvýšení domácích úrokových sazeb, ale ČNB překvapila ještě větším, o 1,25 procentního bodu. Centrální banka vyslala silný jestřábí vzkaz podpořený novou prognózou. Inflační tlaky a riziko odpoutávání inflačních očekávání vnímá ČNB tak intenzivně, že s ním hodlá bojovat i na úkor růstu ekonomiky. Představy o budoucí trajektorii sazeb se tak posouvají znovu vzhůru a vypadá to na překročení 3 procent. Výnosy českých dluhopisů poskočily výrazně nahoru.
img

Mírný Fed trhy potěšil, dnes do hry zasáhne akčnější ČNB

04.11.2021 Včerejší výsledek zasedání amerického Fedu nakonec nepřinesl vážné překvapení. Centrální banka podle očekávání oznámila, že začíná útlum QE, zatímco předseda Powell investory nezarmoutil nějakým nečekaným jestřábím prohlášením. Přesvědčení o přechodnosti inflace zůstává a postupný konec QE podle Powella neznamená, že by měly sazby už brzy začít stoupat.
img

Smíšený vývoj převládá i po dobrých datech. Čeká se na Fed

03.11.2021 Na hlavních akciových trzích sledujeme nejednotný vývoj a týká se to Evropy i Ameriky. Indexy CAC 40, AEX nebo Nasdaq si připisují mírné zisky, zatímco S&P 500, DAX a FTSE 100 klesají. Až na Londýn jsou změny malé a trhy dál vyčkávají na 19. hodinu, kdy se dozvědí rozhodnutí Fedu o nastavení politiky. Můžeme jen zopakovat, že se dá čekat oznámení postupného útlumu QE a tržní reakce by se měla odvíjet hlavně od hodnocení inflace a náznaků rychlosti normalizace měnové politiky.
img

Urychlí Fed normalizaci politiky?

03.11.2021 Středa přinese několik zajímavých makročísel, ale hlavní slovo bude mít večer Fed. V průběhu dne můžeme čekat report ADP ukazující tempo nabírání pracovníků v amerických firmách. Odhadovaných 400 tis. by byl slabší výsledek než před měsícem, ale stále v souladu s pokračujícími oživením trhu práce. Klíčová budou v tomto smyslu vládní data v pátek. Index ISM ze služeb v USA by podobně jako obdobný průmyslový index měl zůstat vysoko díky poptávce, aktivitě i protahujícím se dodávkám. Sektor sice také musí čelit problémům se vstupy a cenami, ale o poznání méně než ten průmyslový.
img

Výnosy dluhopisů se před Fedem vydaly dolů, akcie či koruna z toho těží jen částečně

02.11.2021 Na evropských akciových trzích odpoledne stále najdeme klesající indexy a směr tedy není jednotný. DAX je ale +0,9 pct, CAC 40 roste o půl procenta a AEX aspoň balancuje kolem nuly. Mezi klesajícími najdeme FTSE 100 ztrácející 0,2 pct. Amerika se ale shoduje na růstu, S&P 500 přidává 0,4 pct a Nasdaq 0,3 procenta.
img

Výnosy na ústupu a smíšený vývoj na akciích

02.11.2021 Během úterního dopoledne dochází k citelnému poklesu výnosů evropských dluhopisů. Německé výnosy se snižují o 4 bazické body na 2Y i 10Y splatnosti. V zámoří výnosy klesají hlavně na kratším konci křivky, když trh možná koriguje sázky na rychlý vzestup úrokových sazeb Fedu. Před zítřejšími výsledky jeho zasedání lze čekat pokračující nervozitu.
img

Data naznačují vyšší cenové tlaky, Yellenová o přehřívání nemluví. S&P 500 dnes zaostává

01.11.2021 Americký index S&P 500 nebo nizozemský AEX se odpoledne nacházejí jen na nule, ale jinak mezi hlavními indexy dál jasně převažuje zelená. Nasdaq roste o 0,3 procenta, DAX nebo FTSE 100 jsou +0,8 pct, CAC 40 se nachází procento v plusu. Výnosy dluhopisů v USA jsou na vzestupu, a to nyní na delším k kratším konci křivky. Evropa zůstává u menších změn.
img

Dobře začaly týden akcie i koruna

01.11.2021 Evropské akciové trhy vstoupily do nového týdne úspěšně a připsaly si místy slušné zisky, z nichž většinu si dopoledne drží. DAX je nahoře o 0,8 pct, CAC 40 přidává procento, FTSE 100 je o půl procenta výš a nizozemský AEX si připisuje aspoň 0,2 pct.
img

Eurodolar po obratu zpět pod 1,16, akcie zmenšují úvodní ztráty

29.10.2021 Inflace v eurozóně potvrdila, že cenové tlaky sílí rychleji, než jsme čekali. Přidala se tak k negativním faktorům po bok firemních výsledků a předešlých makrodat. Na druhou stranu však během dne přišlo několik dobrých zpráv, které trochu přispěly ke zlepšení situace na trzích. HDP eurozóny nebyl ve 3Q špatný, dokonce mírně překonal svým růstem očekávání. Aktivita firem podle průzkumu v Chicagu nečekaně zrychlila na vysoké hodnoty a spotřebitelská důvěra v USA se mírně zvedla.
img

Firemní i makro čísla zvedají obavy. Akcie dnes v červeném

29.10.2021 Páteční dopoledne je pro hlavní akciové trhy negativní. DAX klesá o 0,8 pct, AEX dokonce o procento. CAC 40 a FTSE 100 jdou dole asi o 0,4 pct. V červeném se pak obchodují také americké futures naznačující pokles Wall Street.
img

Solidní výsledky zvedly po náladu na Wall Street přesto, že růst USA ve třetím kvartálu prudce zpomalil

28.10.2021 Hlavní indexy Wall Street dnes rostly. Podpořily je pozitivní čtvrtletní výsledky firem Caterpillar, Merck a Ford, které pomohly oživit sentiment investorů po datech, která ukázala, že ekonomický růst USA ve třetím čtvrtletí prudce zpomalil.
img

Nad smíšenými výsledky září technologické akcie, ropa klesá

27.10.2021 Indexy S&P 500 a Dow Jones dnes kolísají mezi zisky a ztrátami, naopak technologickému indexu Nasdaq 100 dnes v posunu nahoru pomáhají akcie společností Alphabet, Amazonu a Tesly. Po solidních výsledcích rostou také akcie McDonald´s, Coca-Coly a Kraft-Heinz, naopak akcie Visa a GM se vydaly dolů.
img

Silná firemní čísla tlačí Wall Street na nové rekordy a Evropa se k nim blíží

26.10.2021 Americké indexy S&P 500 a Nasdaq se po otevření vyhouply na nové historické rekordy a solidní nálada je i v Evropě. Hlavní evropské burzy si připisují solidní zisky, které v případě německého DAXu překračují i 1 procento. Nizozemský AEX trochu zaostává, stále má ale půl procenta k dobru.
img

Velký kontrakt pro Teslu, pokles velkých techů a další ústup koruny

25.10.2021 Akciovým trhům v Evropě dál kazí bilanci Paříž, která klesá o 0,3 pct, zatímco DAX , FTSE 100 nebo AEX zůstávají mírně v plusu. V zeleném se nacházejí také trhy v zámoří. S&P 500 je v plusu o 0,2 pct, Nasdaq přidává 0,5 procenta.
img

Začátek týdne je opatrný. Powell čeká delší inflační tlaky

25.10.2021 Tento týden čeká hlavní trhy přísun množství důležitých informací. Budou to výsledky těžkých vah technologického sektoru, data o výkonu ekonomik ve 3Q nebo zasedání ECB. Dnešní dopoledne je opatrné asi právě z tohoto důvodu. Z nových dat jsme zatím dostali pouze německý index Ifo, který zaostal za odhady kvůli zhoršeným očekáváním firem.
img

Technologiím zkazily den výsledky. Večer promluví Powell

22.10.2021 Z růstové řady hlavních akciových indexů dnes vystupuje Nasdaq , který klesá o 0,3 pct. Jako hlavní závaží se projevují výsledky a výhled Intelu a Snapu, od nichž se pak odvíjí i negativní reakce těžkých vah, jako je Facebook či Alphabet. Širší S&P 500 se drží lehce v plusu, v Evropě pak sledujeme solidní růst na DAXu (+0,8 pct), CAC 40 (+1,1 pct), FTSE 100 (+0,6 pct) i AEX (+1 pct).
img

Evropa vykročila vzhůru, zatímco koruna zůstává pod tlakem

22.10.2021 Pozitivní vývoj na hlavních akciových trzích v pátek podpořilo několik zpráv. V Číně se společnosti Evergrande podařilo zaplatit úroky z dluhu krátce před vypršením termínu. Tím odvrátila krach a vylepšila na trhu náladu, ovšem další platby jsou na programu, a to už pro příští týden, takže se bude s napětím čekat, jak dlouho je firma zvládne hradit.
img

Inflační očekávání tlačí nahoru výnosy. Koruna dál ztrácí

21.10.2021 Akcie se na směru dnes opět neshodnou. Vzhůru si od úvodu razí cestu Nasdaq , který přidává okolo 0,4 pct, podobně je na tom nizozemský AEX. Naproti tomu většina hlavních evropských indexů je odpoledne lehce v záporu a S&P 500 se pohybuje kolem nuly.
C:\fakepath\top5-21102021-25-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.10.2021 1) Čína tlačí na americký řetězec restaurací s rychlým občerstvením McDonald's, aby se v jeho čínských provozovnách před zimní olympiádou plánovanou na únor dalo platit digitální měnou její centrální banky. Píše o tom server britského deníku Financial Times (FT). Peking podle jeho zdrojů vyvíjí nátlak i na další americké podniky, aby začaly digitální měnu známou jako e-CNY přijímat. Podle amerických kritiků ale systém není bezpečný.
img

Negativní dopoledne v Evropě a otazníky kolem Evergrande

21.10.2021 Čtvrteční dopoledne je pro evropské akciové indexy převážně negativní, ale změny oproti včerejšku většinou nejsou velké. CAC 40 je dole o 0,4 pct, DAX nebo FTSE 100 ztrácejí jen mírně a AEX se nachází poblíž nulové změny.
C:\fakepath\Cina-e-cny.jpg

FT: Čína tlačí na McDonald's, aby před olympiádou přijímal digitální měnu

20.10.2021 Čína tlačí na americký řetězec restaurací s rychlým občerstvením McDonald's, aby se v jeho čínských provozovnách před zimní olympiádou plánovanou na únor dalo platit digitální měnou její centrální banky. Píše o tom server britského deníku Financial Times (FT). Peking podle jeho zdrojů vyvíjí nátlak i na další americké podniky, aby začaly digitální měnu známou jako e-CNY přijímat. Podle amerických kritiků ale systém není bezpečný.
img

Akcie dnes nenacházejí společný směr, výnosy mírně klesají

20.10.2021 Firemní výsledky sice dál poutají pozornost investorů, ale dnes nebyly přesvědčivě dobré. Převládá smíšený dojem z čísel a výhledů. Americkým akciím to zpočátku nebránilo v dalším růstu, ale ten už částečně splaskává a klíčové indexy jsou jen mírně v plusu. Evropa zůstává u smíšeného vývoje.
img

Menší strach z Fedu, pokrok v Kongresu. Evergrande dochází čas

20.10.2021 Evropské akciové trhy jsou na tom dopoledne opět smíšeně. DAX mírně roste, AEX si připisuje slušných 0,4 pct, zatímco opačným směrem ráno zamířily CAC 40 a FTSE 100. Jejich pokles je však mírný. Po včerejším nárůstu se dnes vydávají lehce dolů výnosy dluhopisů v zámoří i Evropě. Eurodolar trochu slevil ze svých zisků a obchoduje se na 1,1625. Zlato se vydává opět nahoru. Stejným směrem míří energie, které však evidentně nervozitu na trhu nevyvolávají.
img

Amerika stoupá, komodity klesají a koruna odevzdala zisky z ČNB

19.10.2021 Zatímco evropské akciové trhy stále nemají jasno o směru, americké ano. Hlavní zámořské indexy rostou o 0,4 pct, v Evropě takový výkon předvádí nizozemský AEX, mírně v plusu je DAX . Naproti tomu CAC 40 nebo FTSE 100 jsou o 0,2 pct dole.
img

Pokles výnosů dnes dodává evropským akciím klid, eurodolar stoupá

19.10.2021 Úvod úterního obchodování na evropských akciových trzích je nevýrazný. Hlavní indexy vesměs jen balancují těsně v červeném, z řady ovšem trochu vystupuje AEX, rostoucí o 0,2 %.
img

Americké akcie si vedou lépe než evropské, koruna dnes pod tlakem

18.10.2021 Vývoj na akciových trzích se odpoledne zlepšuje. Evropské indexy sice zůstávají v červeném, ale Amerika se zvedá. Zejména se to týká Nasdaqu, který stoupá o 0,3 pct, zatímco S&P 500 následuje s 0,2procentním ziskem. Evropa své denní ztráty aspoň zmenšuje, když se DAX obchoduje -0,7 pct, CAC 40 je -0,8 pct a AEX spolu s FTSE 100 ztrácí 0,4 procenta.
C:\fakepath\cina-ekonomika.jpg

Inflační světlo na konci tunelu?

18.10.2021 Americká inflace v září mírně vzrostla z 5,2 na 5,4 % a kvůli zdražujícím energiím a nákladům na bydlení zřejmě v následujících měsících žádný výrazný obrat směrem dolů neuvidíme. Přesto je zde několik faktorů, které by měly zabránit neustále rostoucí inflaci a opakování 70. let.
img

Optimismus nahlodala slabá čínská data, výnosy dál stoupají

18.10.2021 Úvod týdne je pro akcie negativní, což můžeme chápat jako lehkou korekci optimismu z posledních dní. Jedním z impulsů se stala ranní data z Číny. Statistiky dopadly smíšeně, ale negativní dojem přece jen převládá. HDP ve třetím čtvrtletí, poznamenaném koronavirem v regionu, zavřenými přístavy i rostoucími problémy na realitním trhu, skoro stagnoval. Meziroční růst těsně nedosáhl 5 procent a zaostal za očekáváními. Průmysl v září zpomalil na meziročních 3,1 procenta, naopak maloobchod dokázal zrychlit na 4,4 procenta. Vzhledem k tomu, že útlum realitního trhu pokračuje a přidávají se drahé energie, mohou růst obavy z vývoje ve 4Q.
img

Zelený závěr týdne díky výsledkům i datům. Zinek rychle zdražuje

15.10.2021 O pozitivní závěr týdne se nakonec postaraly jak výsledky, tak nová makrodata. Z firem to byl zejména Goldman Sachs, který překvapil velmi dobrými čísly, kterými tak dokreslil solidní výsledky sektoru a podtrhl dnešní růst bankovních akcií. Sektor krom toho může těžit také z rostoucích dluhopisových výnosů, což ho dnes řadí mezi nejvýkonnější v zámoří i Evropě. Slušně se daří také průmyslu či energiím, zato technologie a komunikace zaostávají právě spolu s vývojem na dluhopisovém trhu. Americký 10Y letý výnos dnes stoupá o 5 bazických bodů, německý o 2.
img

Pátek přináší zklidnění, ale pozitivní vývoj se udržel

15.10.2021 Evropské akcie navazují na úspěšný včerejšek a připisují si další, i když výrazně skromnější zisky. DAX či FTSE 100 jsou výš o 0,2 pct, CAC 40 přidává 0,4 pct a AEX roste o 0,6 procenta. Lehce v plusu se dopoledne nacházejí také americké futures. Dluhopisové výnosy s delší splatností obrátily nahoru a dnes tak v Německu sledujeme jejich růst na 10Y o 2 bazické body, zatímco v USA to je o 3 body.
img

Dobré výsledky nejen amerických bank táhnou akcie vzhůru, dnešní data nejsou brzdou

14.10.2021 Růstová nálada na akciových trzích se během dne upevňuje a hlavní indexy se posouvají nahoru. DAX či CAC 40 už přidávají 1,3 procenta, FTSE 100 je +0,9 pct, AEX roste o 1,6 pct. V zámoří sledujeme na hlavních indexech růst okolo 1,3 procenta a podílejí se na něm všechny sektory. Nejlépe jsou ale na tom suroviny, technologie a zdravotnictví.
img

Akcie v růstové náladě a další inflační data na programu

14.10.2021 Čtvrteční obchodování je pro hlavní evropské akciové trhy pozitivní. Indexy si připisují slušné zisky: DAX +0,9 pct, FTSE 100 a CAC 40 jsou +0,8 pct a AEX přidává už 1,3 procenta. Sektorově vedou technologie, energie a finance. Znovu se zvedají ceny energií, a to elektřiny, ropy či plynu, zatímco uhlí jen drží pozice. To však akcie celkově moc netrápí.
img

Akcie inflaci zvládly, výnosová křivka však zplošťuje a zdražuje zlato

13.10.2021 Akciové trhy v Evropě si dnes udržely převážně pozitivní vývoj, a to i po zveřejnění amerických inflačních dat. V záporu je sice Itálie nebo Španělsko, ale DAX přidává 0,7 pct, CAC 40 a AEX dokonce 0,9 pct a FTSE 100 roste aspoň o 0,3 procenta. V Americe je to slabší, když sice Nasdaq stoupá o 0,4 pct, ale širší S&P 500 se nachází mírně v červeném. Do hry začala vstupovat výsledková sezóna a v případě technologií je podpůrným faktorem vývoj výnosů.
img

Nezrychlí inflace? Trhy jsou před daty převážně pozitivní

13.10.2021 Čínský vývoz za září příjemně překvapil, když vykázal dynamičtější růst, než se čekalo. V domácí měně byl export o 28 procent výš než před rokem. Naproti tomu dovoz za odhady zaostal. Z pohledu trhů by však mohl převažovat signál, že data z Číny neukazují na zhoršování problémů s dodávkami na západní trhy. To je poměrně důležité v situaci, kdy řešíme, do jaké míry se právě problémy nabídkové strany projeví na inflaci. Na ni se pochopitelně upřou zraky hned poté.
img

Horší výhled pro růst, spekulace o inflaci pokračují. Trhy dnes nemají jasný směr

12.10.2021 Během dnešního obchodování se o více než 5 procent zvedla cena uhlí, ale jinak na hlavních trzích těžko hledáme nějaký zásadní pohyb či společnou myšlenku. Akcie jsou vesměs dole, ale nijak výrazně. Americké indexy se nacházejí pod nulou jen těsně, evropské odepisují v případě těch hlavních 0,3-0,6 pct. Najdou se však i některé zelené výjimky, jako v Itálii či Španělsku.
img

Evropa v červeném, úvodní ztráty však zvládá zmenšovat

12.10.2021 Evropské akciové indexy překonaly úvodní propad, ale stále většinou zůstávají více či méně v červeném. DAX a AEX ztrácejí oproti včerejšímu závěru 0,3 pct, CAC 40 je dole o 0,4 a FTSE 100 o 0,5 procenta. Výnosy dluhopisů jsou dopoledne poměrně v klidu, stejně jako cena ropy či uhlí. Plyn míří dolů, zatímco elektřina dnes zdražuje.
img

Odpoledne pozitivní pro akcie, komodity dál stoupají

11.10.2021 Energetické i průmyslové komodity dál stoupají, když poptávku zvedají nedostatečné zásoby, ale také nákupy motivované ochranou proti inflaci. Výnosy dluhopisů se spolu s tím zvyšují, dnes německý 10Y o 3 bazické body. Na druhou stranu se ale akciím odpoledne daří lépe než zrána.
img

Energie stále zdrojem nervozity, koruna inflaci ani volby moc nevyužila

11.10.2021  Ropa začala týden růstem o více než 2 procenta. Brent se dostává už nad 84 dolarů a mírně vyšší ceny registrujeme také na zemním plynu a elektřině. Dál nahoru se vydaly i výnosy dluhopisů v Evropě. Právě energie jsou nyní klíčovým zdrojem obav i pro akcie, které navíc mohou být nejisté před blížícím se startem výsledkové sezóny. Na pozitivní straně však můžeme uvést menší strach z čínské regulace, poté co Meituan dostal od antimonopolního úřadu menší pokutu, než se čekalo.
img

Závěr týdne je smíšený, americká data přichystala další překvapení

08.10.2021 Akcie na hlavních trzích nemají na konci týdne společný směr. Amerika míří lehce nahoru, v případě S&P 500 či Nasdaqu o 0,2 pct, zatímco v Evropě převládá pokles. FTSE 100 je +0,3 pct, zato DAX klesá o 0,2 pct, CAC a AEX ztrácejí 0,4 procenta. Příznivý je vývoj na energiích, kdy citelně klesá cena elektřiny a mírně i plyn.
img

Evropa zabrzdila před americkými daty

08.10.2021 Krátkodobá dohoda o dluhovém stropu je na světě, z Číny přišla dobrá data o aktivitě tamního sektoru služeb. Asijským trhům se tak dařilo, ale Evropa naopak lehce koriguje včerejší jízdu. Zdejší hlavní akciové indexy klesají zhruba do půl procenta. Z negativní strany působí pokračující nárůst dluhopisových výnosů i stoupající ceny energií, které drží investory ve střehu, přestože zdaleka nejde o extrémní nárůsty, které jsme sledovali před pár dny. Opatrnost může pramenit i z pohledu na dnešní program, ve kterém je zveřejnění dat z amerického trhu práce.
img

Akcie zůstávají na pozitivní vlně, energie se konsolidují a výnosy rostou

07.10.2021 Hlavní akciové trhy dál stoupají díky menší nervozitě z cen energií i příznivým zprávám z americké politické scény. Hlasování o dluhovém limitu by údajně v Senátu mohlo proběhnout už dnes. Navíc se mají do konce roku aspoň telefonicky spojit prezidenti Biden a Xi, což vyvolává naději na de-eskalaci stále napjatějších vztahů. Mezi pozitivními zprávami můžeme zmínit i plány ECB na náhradu současných programů na nákup dluhopisů, poté co ten pandemický (PEPP) v únoru skončí. Rovněž data z amerického trhu práce - týdenní žádosti o dávky - dopadla lépe, než se čekalo. Naproti tomu nepotěšil propad německé průmyslové výroby.
img

Znovu jedeme nahoru. Trhy oceňují snížení energetického rizika i dohodu v zámoří

07.10.2021 Včerejšek byl dost extrémní hlavně na trzích s energetickými komoditami. Jejich strmý růst se podařilo zlomit v podobn...
img

Zprávy z Ruska posílají dolů energie a tlumí napětí, inflace zlomila Poláky

06.10.2021 Důležité zprávy dnes chodily z Ruska. To nejprve prohlásilo, že nemůže hrát žádnou roli v tom, co se děje na trhu s energiemi. Gazprom si navíc přisadil s tím, že čeká "dobrou, studenou zimu". Prezident Putin ale později řekl, že je Rusko připraveno pomoci se stabilizací energetických trhů a že udržením aktuálního tempa by letošní dodávky do Evropy mohly být rekordní.
img

Zprávy z Ruska posílají dolů energie a tlumí napětí, inflace zlomila Poláky

06.10.2021 Důležité zprávy dnes chodily z Ruska. To nejprve prohlásilo, že nemůže hrát žádnou roli v tom, co se děje na trhu s en...
img

Slibný včerejšek je zapomenut, akcie se propadají. Dolar ke koruně u 22,0

06.10.2021 Během včerejšího dne jsme se dost podivovali, že rostoucí inflační tlaky, očekávání i výnosy dluhopisů nebrání akciovým trhům v klidném a výrazném růstu. Těžko říct, zda přechodný růst táhly jen nákupy po snížení cen nebo i další faktory, dnes každopádně tržní vývoj dává větší logiku. Evropské akciové indexy hned zkraje obchodování ukazují, že to s odrazem vzhůru tak jednoduché nebude. DAX a AEX padají o 2,1 pct, CAC 40 je dole o 1,9 pct a londýnský FTSE 100 ztrácí 1,4 procenta.
img

Obavy z inflace a ještě dražší energie dnes nevadí. Akcie rostou

05.10.2021  Ropa se za dnešek posouvá výš o další 2 pct, což je nic proti cenám plynu (+7,5 pct) nebo elektřiny (+13,3 pct). Další posun na tomto poli se už citelně promítl do inflačních očekávání. Ta odvozená od amerických dluhopisů poskočila nahoru na kratších i delších horizontech. Výnosy běžných dluhopisů míří nahoru (na 10Y +6 bazických bodů), zatímco sílící poptávka tlačí dolů výnosy jejich inflačně zajištěných protějšků. V Evropě je situace podobná, jen s menšími změnami.
img

Akcie se dnes zvedají i s pokračujícím růstem energií. Eurodolar však obrací dolů

05.10.2021 Akciové trhy si dnes dopoledne zlepšují náladu po včerejšku. Hlavní indexy v Evropě stoupají, a to v případě DAXu o půl procenta, AEX o 1,1, CAC 4O o 0,9 pct a v případě FTSE 100 o 0,7 procenta. Americké dluhopisové výnosy jsou dnes zhruba stabilní, zatímco německé klesají. To i přes další strmý nárůst cen elektrické energie o 9 procent, vyšší ceny plynu a ropu, usazující se výš po včerejším nárůstu.
img

Energie dál zdražují a živí obavy z inflace. Trpí hlavně technologie

04.10.2021 Začátkem týdne stály za pozornost opět energie, které jsou klíčovým faktorem pro inflaci a potažmo i inflační očekávání. Cena elektřiny v Německu, zásadní i pro český trh, se zvedla o dalších 5 procent, přičemž ráno to bylo i víc.
img

Akcie dnes drží na uzdě stále stejná rizika

04.10.2021 Začátek týdne je na hlavních trzích lehce negativní kvůli známým rizikům, které trhy tíží už nějakou dobu. Obavy z toho, že hlavní ekonomiky míří ke stagflaci, investory nepouštějí, a je otázkou, zda je data z nadcházejících dnů spíše podpoří, či naopak utlumí. Vedle toho se znovu připomněla kauza Evergrande a riziko jejího dopadu na čínský realitní sektor. Obchodování se společností bylo pozastaveno kvůli oznámenému odprodeji většiny správy nemovitostí a možným dalším oznámením.
img

Nervózní závěr týdne na akciích, koruna drží zisky

01.10.2021 Dnešek je na akciových trzích jako na houpačce, přičemž dluhopisové trhy zůstávají poměrně stabilní. Ráno bylo v Evropě negativní, načež hlavní indexy ztráty výrazně stáhly a místy se podívaly i do zeleného. Také Amerika začala růstově, ale rychle zamířila dolů. A nyní jsme ve fázi, kdy se americké indexy znovu zvedají. S&P 500 je +0,3 pct, Nasdaq kolem nuly, DAX se obchoduje 0,6 pct v červeném a FTSE 100 je -0,8 pct.
img

Akcie padají, zprávy živí obavy ze stagflace

01.10.2021 Včerejší americká seance akciím nevyšla a negativně začalo také evropské obchodování. Klíčové indexy ztrácejí kolem procenta, ale pokles prozatím přerušily. Výnosy dluhopisů jsou dnes poměrně klidné, ale témata, která se na trzích řeší, jsou pro ně zásadní.
img

Růst evropských akcií vyprchal, korunu naopak nakopla agresivní ČNB

30.09.2021 V Evropě bylo opět nejlepší ráno, kdy se hlavní akciové indexy slušně zvedly, načež své zisky během dne postupně odevzdávaly a následně zamířily do červeného. Nyní se ještě AEX nebo FTSE 100 klesají zhruba o 0,2 pct, CAC je dole o 0,6 pct a DAX ztrácí 0,5 procenta. V zámoří jsou hlavní indexy ovšem zelené, když Nasdaq roste o 0,6 pct a S&P 500 je +0,3 procenta.
img

Dohoda v Senátu pomáhá akciím, koruna vyčkává na vyšší sazby

30.09.2021 Indexy nákupních manažerů v Číně dopadly smíšeně. Aktivita větších průmyslových společností byla horší, když za září podle průzkumů lehce klesla. Menší firmy naopak klesat přestaly. Pozitivním překvapením je potom signál ze sektoru služeb, že se odrazily směrem k růstu.
img

Technologie a Boeing pomáhají Wall Street dostat z výprodejů. Výnosy dál padají

29.09.2021 Technologické akcie a Boeing táhnou dnes americké akciové indexy nahoru a ty se mohou vzpamatovat z jednoho z nejhorších výprodejů roku. Vzpruhou pro technologie, citlivé na americké úrokové sazby, mohlo být zotavení na amerických dluhopisech, kde desetileté výnosy padaly na 1,504 procenta.
img

Korekce včerejšího pádu. Nižší výnosy a nouzové řešení pro rozpočet

29.09.2021 Po včerejším propadu se akciové trhy slušně zvedají a nahrazují aspoň část ztrát. Indexy DAX , CAC 40 nebo FTSE 100 rostou kolem procenta, zatímco AEX už přidává 1,2. Včerejší výprodej přilákal kupce, nárůst dluhopisových výnosů se přerušil a přehodnocuje se, jak velkou hrozbou jsou aktuální témata.
img

Růst výnosů doléhá na techy, akciový optimismus odpoledne polevil

27.09.2021 Růst dluhopisových výnosů se protáhl i do dneška. Nestojí za ním vzestup inflačních očekávání ani větší optimismus o ekonomice. Podle nás je to hlavně o politice centrálních bank a očekávaném zmenšování QE. To je na trzích tradičně vnímáno intenzivněji v případě Fedu, ale týká se to i ECB a u sazeb i dalších bank. Americký 10Y výnos se dostal až nad 1,50 pct, načež své intradenní zisky trochu korigoval. I tak ale výnosy získávají pozornost, a to k nemilosti technologických akcií, jež jsou na jejich větší pohyby citlivé.
img

Akcie a výnosy rostou. Německé volby přijaty kladně

27.09.2021 Vstup do nového týdne je pro hlavní evropské akciové trhy pozitivní. Z klíčových indexů se vede dobře DAXu (+0,8 pct), poté co z voleb nevyplynula jednoznačná vláda. Náhled na výsledky je převážně pozitivní vzhledem k tomu, že je vyloučena čistě levicová koalice s postkomunisty a zablokovanost situace snižuje nejistotu tím, že vyznívá ve prospěch kontinuity současné politiky.
img

Akcie se snaží setřást dvojitý čínský zásah, dluhopisy dál pod tlakem

24.09.2021 K pokračující nejistotě o úrokové splátce dolarových dluhopisů Evergrande přidala Čína odpoledne ještě prohlášení, že jakékoli transakce s kryptoměnami jsou nelegální. Potvrzení tvrdého postupu proti transakcím i těžbě poslalo ceny hlavních kryptoměn dolů a dál narušilo poptávku po riziku na trzích. Na druhou stranu pohyby o 5-10 procent nejsou nic, co bychom u těchto aktiv neznali. Později je navíc prvotní propad korigován.
img

Návrat starých obav, akcie obracejí dolů, výnosy dluhopisů v Evropě dál stoupají

24.09.2021 Evropské akciové trhy v pátek dopoledne stihly vymazat už většinu včerejších zisků. CAC 40 nebo AEX jsou dole zhruba o procento, DAX ztrácí o něco méně, FTSE 100 je -0,5 pct. Vedle toho se podstatně zklidnily dluhopisy, které se včera ocitly pod výrazným prodejním tlakem. Výnosy v Evropě však pokračují vzhůru a německý 10Y je o 2 bazické body výš, zatímco v zámoří sledujeme mírný pokles.
img

Akcie po korekci míří nahoru, dluhopisy se ale vyprodávají

23.09.2021 Ceny akcií na hlavních západních trzích míří dál nahoru. Evropa nabrala zisky hned zrána, načež je spíše jen drží. Indexy DAX, AEX i CAC 40 jsou stále kolem procenta v plusu. Naproti tomu libra posilující po BoE doléhá na londýnské akcie, které jsou podle FTSE 100 jen kolem včerejších hodnot. V USA je S&P 500 nahoře o 1,2 pct, zatímco Nasdaq přidává 0,8 procenta.
img

Pozitivní vývoj pokračuje. Fed trhy nezaskočil, slabá data nevadí

23.09.2021 Zářijové zasedání Fedu máme za sebou a žádné zásadní překvapení, které by trhy mělo vystrašit, se nekonalo. Lehce jestřábí signály sice zazněly, ale spolu s nimi také předpokládaná podmíněnost příštích kroků zejména situací na trhu práce. Pevný termín tedy nemáme, ale je možné, že měsíční nákupy v rámci QE se začnou zmenšovat už na příštím, listopadovém zasedání. Úplně by pak mohly přestat v polovině příštího roku.
C:\fakepath\FX-2.jpeg

Forex: Dolar oslabuje, investoři vyhlížejí oznámení Fedu ohledně měnové politiky

22.09.2021 Dolar před zveřejněním prohlášení americké centrální banky (Fed) o měnové politice oslabuje. Po oznámení velké čínské realitní společnosti Evergrande, že včas uhradí úroky z domácích dluhopisů splatné ve čtvrtek, posilují naopak rizikovější měny, jako je čínský jüan nebo australský dolar.
img

Optimismus před Fedem nabírá na síle. Akcie rostou, dluhopisy se přidávají

22.09.2021 Sentiment na globálních trzích pozitivně ovlivňuje klesající strach z dopadů dění v čínském realitním sektoru, respektive neřízeného kolapsu Evergrande. Vedle toho nás ale čekají informace z Fedu a s blížící se 20. hodinou na trzích optimismus dál sílí.
img

Evropa roste. Obavy z Číny dál klesají, na programu je Fed

22.09.2021 Po smíšené seanci na Wall Street se evropské akcie vydávají vzhůru a navyšují zisky. Opatrnější je DAX , který si připisuje 0,5 procenta, podobně jako AEX, ale větší zisky pak sledujeme u CAC 40 a FTSE 100, které jsou v plusu o více než procento. Dluhopisové trhy jsou dopoledne v klidu a eurodolar se drží u 1,1725. Ropa či měď se zvedají, železná ruda se začala stabilizovat.
img

Pomůže čínská vláda Evergrande a překvapí Fed? Americké trhy opatrnější než evropské

21.09.2021 Dnešek v Evropě znamená na akciích nápravu po negativním vstupu do tohoto týdne. Akciové indexy si drží, nebo ještě rozšiřují své zisky. DAX a CAC 40 jsou +1,5 pct, AEX či FTSE 100 přidávají lehce přes procento. Amerika, která se začala zvedat už včera před závěrem, ale takový optimismus nevykazuje. Zdejší hlavní indexy si připisují jen kolem čtvrt procenta.
img

Strach klesá, investoři hledají příležitosti. Akcie obrátily nahoru

21.09.2021 Zatímco ratingová agentura S&P oznámila, že čínská Evergrande je na pokraji krachu, západní finanční trhy přestávají toto riziko vnímat tak naléhavě jako včera. Zdá se, že při tom sázejí na určitý zásah čínské vlády, která se asi nebude snažit zachránit přímo danou firmu, ale bude chtít zabránit divokému krachu a systémovým problémům. Rizikem zůstává další utužení regulace v sektoru a jeho ochlazení s důsledky na dynamiku ekonomiky, ale to je přece jen menší problém než neřízený kolaps. Pomáhat může i vyjádření šéfa Evergrande, který věří, že firma se brzy z problémů dostane.
C:\fakepath\burza-21092021-4.png

Akcie v USA kvůli čínské Evergrande výrazně klesly, Nasdaq nejníže za měsíc

21.09.2021 Americké akcie včera výrazně oslabily, index technologického trhu Nasdaq je nejníže za zhruba měsíc. Obavy z možného kolapsu čínské realitní společnosti Evergrande a jeho dopadů spustily rozsáhlý výprodej. Investoři též neklidně vyhlížejí zasedání americké centrální banky (Fed), které se koná tento týden.
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Čínský jüan oslabuje kvůli problémům realitní společnosti Evergrande

20.09.2021 Na forexových trzích se odráží obavy z problémů velké čínské realitní společnosti Evergrande. Čínský jüan dnes k dolaru klesl na nejnižší úroveň za téměř měsíc. Investoři preferují bezpečné měny.
img

Amerika přebírá štafetu, investoři se dál zbavují akcií, daří se dluhopisům

20.09.2021 Evropské akcie po velkou část dne postupně prohlubovaly své ztráty, aby se před závěrem přece jen lehce zvedly. I tak jsou hluboko v záporu, když index DAX ztrácí 2,3 pct, CAC 40 je dole o 1,7 procenta a FTSE 100 klesá o 0,8. Amerika otevřela níž a pokusy o zmírnění ztrát zatím nevycházejí. S&P 500 je dole o 1,6 a Nasdaq o 2,1 procenta.
img

Rudý start týdne, strach z Číny a přibývající rizika

20.09.2021 Do nového týdne akciové trhy vstoupily propadem. Po výrazně negativním vývoji v Asii se evropské akciové indexy zanořily do červeného asi o 1,3 až 2,3 procenta, přičemž DAX patří mezi ty nejhorší. Padají ceny průmyslových kovů a ropy. Naopak roste poptávka po dluhopisech, přičemž 10Y výnosy klesají v Německu i USA zhruba o 3 bazické body. Eurodolar je celkem v klidu a obchoduje se u 1,1710. Překvapivě málo ze situace profituje zlato, pouze o 0,3 pct nad páteční hodnotou.
img

Závěr týdne nevyšel, akcie i dluhopisy padají

17.09.2021 Evropské obchodování sice začalo slibně, ale v průběhu dne se situace na trzích obrátila k horšímu. Dluhopisové výnosy se posouvají vzhůru, na 10Y splatnosti je německý výš o 3 a americký o 4 bazické body. Akcie míří dolů na obou stranách Atlantiku, když indexy DAX , S&P 500 a Nasdaq klesají o půl procenta, FTSE 100 je dole o 0,3 pct a CAC 40 se nachází aspoň lehce v červeném. Dolů o více než procento se sesouvá ropa, rostoucí výnosy doléhají na drahé kovy. Dolar proti euru posiluje pod 1,1750.
img

Pozitivní dopoledne pro akcie a rostoucí šance na větší akci ČNB

17.09.2021 Evropské akciové trhy včera zaváhaly, poté co Amerika zamířila dolů. Dnes však navazují na pozitivní vývoj a hlavní indexy se posouvají znovu vzhůru. DAX stoupá o 0,4 pct, FTSE 100 si dopoledne připisuje 0,3 pct, AEX je nahoře o 0,6 pct a CAC 40 roste zhruba o procento. Dluhopisové výnosy vykazují nevýrazné a spíše pozitivní změny, zatímco v zámoří se výnosy drží na včerejších úrovních. Eurodolar lehce koriguje pokles ze včerejška a obchoduje se na 1,1780.
img

Evropa navazuje na americký odraz vzhůru. Srpnový maloobchod otestuje odolnost

16.09.2021 Včerejší obchodování s akciemi v USA znamenalo slušný růst. Trh se přitom přenesl přes schválení vyšších daní v parlamentní komisi. Důležitou roli sehrálo udržení indexu S&P 500 nad 50denním klouzavým průměrem, od něhož se odrazil vzhůru. Technicky má trh otevřenou cestu vzhůru k předchozímu růstovému trendu, ovšem fundamentálně se obáváme návratu obav z výraznějšího zpomalování ekonomiky.
C:\fakepath\Dolar-3.PNG

Forex: Dolar mírně oslabuje, na trhu panuje nejistota ohledně politiky Fedu

15.09.2021 Dolar dnes mírně oslabuje ke koši měn. Pozitivní úterní statistika o vývoji spotřebitelských cen ve Spojených státech zmírnila očekávání ohledně toho, kdy americká centrální banka (Fed) začne zpřísňovat měnovou politiku. Kvůli nepříznivým statistikám čínského hospodářství oslabuje čínský jüan.
img

Zpomalení, drahé energie a Čína dál doléhají na sentiment

15.09.2021 Téma zpomalování hlavních ekonomik se upevňuje jako jedna z klíčových zátěží pro tržní náladu. Přispěla k tomu určitě dnešní slabá čísla z čínského maloobchodu a průmyslu, možná také americká inflace. Další data z USA už jsou smíšená: Průmyslová výroba vykázala za srpen růst o desetinku horší, než se čekalo, zato v září aktivita v newyorské oblasti značně ožila, přičemž i detaily reportu vypadají většinou velmi dobře.
img

Další negativní překvapení z Číny živí nervozitu. Makrodata byla slabá

15.09.2021 Data z čínské ekonomiky, jež vyšla dnes ráno, jen posílila obavy z hospodářského zpomalování. Maloobchodní tržby rostly jen o 2,5 procenta namísto očekávaných 7 pct. Pomalejší byla i průmyslová výroba rostoucí o 5,3 pct. Je to už druhé výrazně negativní překvapení v řadě, které zároveň dokládá, že si uzávěry oblastí kvůli případům delty vybraly svou daň. Čína za třetí čtvrtletí s vysokou pravděpodobností vykáže další zpomalení, které zřejmě bude opět podstatné.
img

Dluhopisy poslala inflace vzhůru, akciím se však dnes nedaří

14.09.2021 Klíčovým bodem odpoledního programu byla srpnová americká inflace. Nakonec vyšla nižší, než se čekalo, a vypadá to, že se už dostala za svůj vrchol. Spolu s tím ubývají důvody obávat se, že Fed zrychlí svůj ústup z QE, neboť jeho argument dočasnosti rychlejších cen je tímto posílen. Mnoho na tom pravděpodobně nezmění ani stále reálná možnost, že se inflace bude vracet dolů jen pomalu, živena například drahými energiemi.
img

Akcie smíšené, výnosy rostou před americkou inflací

14.09.2021 Na smíšené americké obchodování navázala Asie značným poklesem, načež Evropa se vrací ke smíšeným výkonům. DAX stoupá o 0,2 procenta a AEX dopoledne míří o 0,4 pct výš, zatímco FTSE 100 klesá o 0,2 pct a CAC 40 je dole o půl procenta.
img

Amerika odevzdala úvodní zisky. Mezi rizika se vrací vyšší daně

13.09.2021 Evropským akciím se i odpoledne daří slušně, ačkoli nejvyšší denní hodnoty neudržely. Mezi hlavními indexy si DAX připisuje 0,6 pct, půl procenta drží FTSE 100, AEX je +0,3 pct a CAC 40 roste o 0,2 procenta. Amerika začala růstově, ale zisky následně odevzdává. S&P 500 se nachází těsně v plusu, Nasdaq klesá o čtvrt procenta.
img

Pozitivní start týdne i přes další regulatorní krok Číny

13.09.2021 Finanční trhy se do nového týdne snaží vykročit úspěšněji, než zakončily ten předchozí. Částečně je v tom brzdí nové zprávy, ale přesto se akcie v Evropě posouvají nahoru, zatímco dluhopisy jsou stabilní, případně také na cenách stoupají.
img

Náladu kazí další varování před korekcí, data nakonec neutrální

10.09.2021 V závěru týdne si finanční trhy chtěly vylepšit reputaci po ne příliš povedeném týdnu, ale příliš to nevychází, když se odpoledne nálada začíná kazit. Během dne příznivě působily zprávy z Číny, jež otupily předchozí obavy z nových zákroků proti technologickým firmám. Navíc ani včerejší ECB ani dnešní americká data znovu nerozdmýchaly obavy. Naproti tomu ovšem přibývá varování z velkých investičních bank před hrozícími tržními korekcemi, jež mohou přijít na drahý trh v souvislosti s riziky zpomalování či přísnější měnové politiky.
img

Evropa navázala na pozitivní Asii. Jak ovlivní náladu vysoké americké PPI?

10.09.2021 Zatímco Americe včerejšek nakonec nevyšel, Asie se už začala zvedat a pozitivní vývoj se ráno přenesl i na evropské akciové trhy. Zapůsobily opět zprávy z Číny, a to tentokrát pozitivním směrem, když údajně nemá dojít k zastavení schvalování nových videoher, pouze ke zpomalení. Naděje na vylepšení vztahů navíc vyvolává vzájemný hovor prezidentů Číny a USA. ECB ještě včera upřesnila, že přenastavení PEPP má dostat měsíční nákupy na 60-70 mld. EUR. To je zhruba v souladu s odhady a jednání by i tak mělo díky celkově holubičímu duchu zůstat pozitivní pro dluhopisy i akcie.
img

Holubičí vzkaz z ECB dnes prospěl dluhopisům i akciím

09.09.2021 Evropská centrální banka mírně snížila tempo nákupů v rámci PEPP a doprovodila to holubičím komentářem. V zásadě jsme tedy dostali očekávaný výsledek, který vyhovuje dluhopisům, nechává celkem v klidu euro a pomohl akciím při jejich vzestupu z ranních minim.
img

Evropské akcie před ECB dál klesají. Jak odvážná bude banka s utahováním?

09.09.2021 Začátek čtvrtečního obchodování je pro akcie na hlavních evropských trzích negativní. Ztráty hlavních indexů činí 0,3 pct v případě DAXu, 0,4 pct u CAC 40 a půl procenta u nizozemského AEX. FTSE 100 ale padá o více než procento. Hlavní událostí v dnešním kalendáři je ECB, ale nejde pouze o ni.
img

Amerika navazuje na pokles. Dvě rizikové události přímo před námi

08.09.2021 Americké akcie se po začátku obchodování nacházejí v záporu a navazují tak na pokles evropských trhů. Ten se sice odpoledne nejprve zmírnil, ale nyní naopak nabírá na intenzitě. Index S&P 500 je 0,4 pct v červeném, Nasdaq klesá o 0,9 pct, DAX je dole o 1,5 procenta, CAC 40 ztrácí procento.
img

Evropské akcie padají. Tématem je úroveň cen relativně k rizikům

08.09.2021 Dynamika hlavních ekonomik jde po vrcholu ve 2Q dolů, hlavní centrální banky se chystají zmenšit měnovou podporu a valuace akcií jsou celkově vysoko. To jsou věci, které nejsou vůbec nové, trhy s nimi dokázaly měsíce bez problémů žít, ale čas od času se vynoří na povrch obavy z podobných rizik a přinesou akcím dílčí korekci. Impulsem může být blížící se jednání ECB, může to být nové doporučení Morgan Stanley pro americké akcie na úrovni "podvážit" a může to být i varování Citigroup před extrémním optimismem, který může přinést větší korekce. Dosavadní zdroje, ze kterých trh čerpal sílu, každopádně nyní zůstávají ve stínu.
img

Výnosy stoupají a akcie korigují předchozí úspěchy

07.09.2021 Dobrá data z dnešního rána nedokázal doplnit německý index ZEW, který naopak naznačil značné ochlazení očekávání o ekonomice. Je možné, že výhled pro ekonomiku do dnešního vývoje na finančních trzích promluvil, ale nikoli v souvislosti s tímto indexem. Spíše by šlo o pohled na příští měsíce, kdy hlavní ekonomiky budou dál zpomalovat, zatímco centrální banky se chystají dříve či později ubrat na měnové podpoře. Čtvrteční zasedání ECB by takový sentiment navozovat mohlo, přestože se domníváme, že se banka bude chtít tvářit maximálně podpůrně a drobnou úpravu pandemického programu na nákup dluhopisů neoznačí za systematické omezení (tapering).
img

Dobrá data i ECB na obzoru. Akcie a dluhopisy v Evropě ztrácejí

07.09.2021 V úterý hned na úvod potěšila nová makrodata. V Číně došlo za srpen k většímu nárůstu vývozu i dovozu, než se čekalo. To je určitě dobrá zpráva, navíc při navýšení přebytku, jenž tím trochu pomůže ekonomice vykazující známky zpomalení. Silné exporty mohou být taženy jak doplňováním skladů po předchozích omezeních, tak urychlením objednávek před vánoční sezónou, neboť obchodníci si samozřejmě uvědomují problémy s dodávkami i sílu poptávky. Další příznivá data pak dodal německý průmysl, tentokrát přímo o výrobě.
Související klíčová slova: Bankovní převod | Střední Evropa | Americké akciové burzy | Inflační šok | Čína a USA | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Počet nakažených koronavirem | Kurz koruny k dolaru | RoboMarkets v ČR | První odhad HDP | Aktualizovaný výhled | Dynamický růst | Propad ekonomiky | Vývoj komodit | Zpomalení čínské ekonomiky | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Prostor k růstu | Republikánský prezident | Zpravodajský server | Nárůst objemů | Zásoby zemního plynu | Výplach | Zrušení cel | Návrat do práce | Čínské strany | Hodnota společnosti | e-CNY | Neel Kashkari | Dlouhé pozice | Výnosy dluhopisů | Akcie Alibaby na burze | Světové akcie | Přerušení dodávek zemního plynu | Vývoj čínského akciového indexu Shanghai | Války | Pád libry | Lithium | Plánované otevírání ekonomik | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Pokerová partie | Aktualizované údaje | Foxconn | Státní dluhopis | Medvědí rally | Obchodní platformy | Cena železné rudy | Opětovný pokles | CNY/T | Data z trhu práce | Australská centrální banka | Pensylvánie | Rada guvernérů ECB | Panevropský index | Vyhlídky americké ekonomiky | Globální růst | Velký propad | Měna komunistů | Delisting | EUR/CAD | Brazilský real (BRL) | Cla na čínské zboží | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | DPH | Americká automobilka | EUR | ETF pouze pro profesionální klienty | FDA | Spotřebitelské výdaje | Týdenní makrokalendář | Outperform | Globální zadlužení | Úrokové sazby ve Švýcarsku | Investiční firma | Standard & Poor's | HOOD.US | Vývoj indexu jádrové inflace | Analytik Joe Manimbo | Kalifornie | Bývalý bankéř | Heatmap | Cena futures | Brokeři | Snížit úrokové sazby | Take Profit | Hlavní úrokové sazby | Klíčový ukazatel | Salesforce | Realitní firmy | Meziroční vývoj spotřebitelské inflace | Podnikatel | Worldgovernmentbonds | Index hongkongské burzy | Itálie | Euro proti dolaru | McDonald's | Organizace Conference Board | Obchodování v New Yorku | Stoxx | Epidemická situace | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Kurz čínské měny | Texas | Akcie firmy | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Údaj o HDP | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | James Bullard | Pokračování růstu | Korelace | Jüan | Posilování domácí měny | Otevřené pozice | Nepříznivý vývoj epidemie | Cena žlutého kovu | Inflace v září | Účty Prime | Evropské centrální banky | Státy eurozóny | Nikl | Skandinávské měny | Uvolněné měnové | JAR | Vývoj ceny uhlí v USD | Růst amerických akcií | Americký desetiletý výnos | Chile | Americká cla na čínské zboží | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Goldenburg Group | Pro investory | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Nálada amerických spotřebitelů | Novartis | Definice skluzu | Odvetná cla | Dolar australský | Varianta omikron | Pravděpodobnost zvýšení sazeb ČNB | Stimulační balíček | Trh práce | Dnešní makrodata | Dluhová krize | Evropská komise | Robert Kaplan | WeCHat | Rozpočtová pravidla | Výběry peněz | Philip Morris ČR | Swiss | Crypto | Investice | Britská centrální banka | Ekonomické zotavení | DXY | Rozvolnění | Dolar zpevňuje | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Objem obchodní pozice | Support | Znehodnocení hodnoty měny | Lék na COVID-19 | Mezinárodní ratingová agentura | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Danske Bank | Index aktivity | Oslabování měny | Hlava a ramena | Index DXY | Negativní vývoj na akciových trzích | Česká měna dnes | Nejdůležitější ekonomické události | Cyklus zvyšování sazeb | Asijské měny | PMI v eurozóně | Výrobní podniky | Škoda Auto | Výkyvy v hodnotě | Zajímavé výnosy | Vývoj spreadu | Ifo | Intervence NBP | Index spotřebitelské důvěry | Japonské akcie | Vývoj vakcín | Hlavní index německých akcií DAX | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Špatná nálada | Výkon ekonomiky | Nižší sazby | Britské dluhopisy | Nové na trhu | Vývoj ceny uhlí v USD za tunu | Diverzifikace | Klesly akcie | Experti | Prodloužení přechodného období | Pokles cen energií | Skupina Saxo Bank | Rekord | Raiffeisenbank | Výprodeje akcií | Majors měnové páry | Člen bankovní rady ČNB | Oživení ekonomiky | Návrh zákona | Stop-Loss | Maloobchodní tržby v Číně | Akcie Country Garden | Evropský index | Evropské měny | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Madrid | Dění na trzích | Dolar k čínské měně | Největší světová ekonomika | PMI z Německa | Administrativa prezidenta | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Obchodní seance | Impuls | Příliv zahraničního kapitálu | Burza v Hongkongu | EUR/USD | General Electric | Deficit obchodní bilance Spojených států | Výkon domácí ekonomiky | Vývoj dolarového indexu | Dění ve světě | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Americký soud | Von der Leyenová | Geopolitické napětí | Saxo Bank | Chování | Švédská koruna | Český průmysl | Reality | Dopad na sentiment | Pokles aktivity v průmyslu | Vývoj měnového páru USD/CNH | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Strach ze sankcí | Agentura AFP | Oslabení čínského jüanu | Donald Trump dnes | Náklady na financování | Softwarová společnost | Výhled Saxo Bank | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Trh s ojetinami | Měnový pár GBP/USD | Rostoucí výnosy | Dividendový kalendář | Šéf Bílého domu | Asijská seance | Měnový systém | Lagardeová | Druhá největší ekonomika | Nejvyšší soud | Trh s dluhopisy | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Cenné papíry | Výnos | Longovat | P/S | Spekulativní investoři | Mexické peso (MXN) | Rostoucí šance | Asijské akcie | Exchange | Obligace | Nová měna | Meituan | Výhled ekonomiky | Kurz jednotné evropské měny | Goldman Sachs | Tisk peněz | Delta | HOOD | Vývoj na trzích | Výnosová křivka | SMA | USMCA | Vzdělávání | Zdravotnické úřady | Americké podniky | Šéf Fedu | Soukromá spotřeba | Opatření v Číně | Zámořské indexy | Čekající příkazy | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | IHNED | Zkrocení inflace | Šéfové | Jiné měny | Akcie Erste | Index DOW | Import | Jednotná evropská měna | Překvapivý růst | Pandemický program | Německý akciový index DAX | Měnový pár USD/JPY | Akcie Facebooku | Státní dluh | Podstupování rizika | ČEZ | Akcie farmaceutických firem | Airbus SE | Londýn | Alcoa | Dopad na finanční trh | Těžaři | Nikkei | MAE | Společnost RoboMarkets | Růst akciových indexů | Vývoj výnosu 10letých amerických vládních dluhopisů | Dedolarizace | Podpora ekonomice | Peníze z vrtulníku | Nasdaq100 | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Dollar Spot Index | INR | Data o HDP | Akcie na burzách | Nákupní příležitosti | Propad cen | Průraz | BrokerJet | Online obchodování | Americký akciový trh | Odhad HDP | Praxe | Průmyslové objednávky | Jednání OPEC+ | Platební neschopnosti | Nadměrné investice | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Ministerstvo obchodu | Nové statistiky z Číny | Sentiment na trhu | JPY | AUDUSD | H&M | Nová bankovní aféra | Michel Barnier | Metaverse | Investing | Čistá marže | SMIC | Veřejné fondy | DMA | Spotřebitelské inflace | Instituty | Polovodiče | Ekonomika Velké Británie | Poradce Bílého domu | Index Russell | Shanghai Composite Index | Bezpečnější měny | Posilování dolaru | Zpomalení globálního růstu | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Kurzy koruny | Brent | CEO | Wonderinterest Trading | Evropská data | Stimul | Peníze | Infekce Covid | Nikola | Bilion | Suezský průplav | Vývoj měnové politiky | Strach | Kauza Archegos | Výhled do budoucna | REITs | Russell 2000 | Ukazatel | Trader Show Awards | Akcie Lyft | Meziroční růst cen | Baidu | Rozhovor | Americká ropa | Prezidenti a premiéři | Obavy z inflace | Evergrande dnes | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Šéf ECB | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Technologie blockchainu | Projekce | Pokles úrokových sazeb | Události ve světě | SDR | Špatné výsledky | Měnová politika Fedu | Běžný účet platební bilance | Plaza Accord | Analytici společnosti | Pokles ceny ropy | Proti tržnímu sentimentu | Měny | Barel ropy | Americký Fed | Zasedání OPEC | Investiční strategie | Použití indikátoru | Palladium | Micron | Bezpečný přístav | Ropa WTI | Lockheed Martin | Odhad letošního růstu ekonomiky | Dividendy | Burza | Výhled poptávky | Čínské 1leté úrokové míry | Ceny dluhopisů | Dlouhodobý trend | Oslabení jüanu | Developeři | Bankovní domy | Oživení čínské ekonomiky | Využití ESM | GTLB | Vakcíny proti koronaviru | Vývoj ceny ropy | SRI | Evropské burzy | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Tržby v Německu | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Vývoj vakcíny | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Americký prezident Joe Biden | Efekt na trhy | Robinhood | Dolar dnes | Rodrigo Catril | Béžová kniha Fedu | Swapové body | MSCI World Energy | Postoj investorů | Internetový gigant | Investiční příležitost | Broker | FTX | Daimler | David Solomon | Zastropování cen | Cash flow | Proražení | Snížení poptávky | Představitelé ECB | Posílení koruny | Odliv kapitálu | Export | Regal | Společnost Macy’s | Akcie Alibaba Group | Výrobní aktivita v USA | Bankovní aféra | Bond | Prodej automobilů | Robert Shiller | Rovnovážný kurz | Southwest Airlines | EUR/CZK | Vládní opatření | Chuck Schumer | Nízké daně | Burza cenných papírů | AI | Ropná zařízení | Varianta delta | Tisková konference ECB | Riziková averze | Škoda | Take-Two Interactive (TTWO.US) | Obchodní platformy Metatrader | Evropská inflace | Italský premiér | Bernie Sanders | Čínské komunistické strany | Objemy prodeje | Trh s ropou | The Washington Post | Ekonomická aktivita | Regulace | Kofola | Ranní zpráva pro tradery | Čínský jüan kurz | Měnový fond | Hodnocení současné situace | Hongkong | Hertz | Partneři | Dnešní obchodování | IPO | Hospodářské výsledky | Bankroty | HSCEI | Tovární objednávky | ProCent | Ahold Delhaize | Společnost Gitlab | ZAR | Zvyšování sazeb Fedu | Společnost Moderna | Mezibankovní | Růst tržeb | Parlamentní volby | Čtvrtletní výsledky | Dluhopisoví investoři | GBP/USD | Sympozium | P.A. | Kurz eura k dolaru | Zvýšení sazeb | Index CAC 40 | Index NASDAQ 100 | Bezpečné přístavy | Panevropský akciový index | Nadějné zprávy | Vypálení íránských raket | Měnový pár EUR/USD | Nárůst ceny | Oživení trhu | Média | Euronext | MT5 | MSCI All-Country World | Finanční trh | Marc Chandler | Bidenovy plány | Vyšší hodnoty | Vývoj 1leté úrokové míry | Inflační cíl | 1 milion | Šíření nemoci | Stratégové | Akcie Airbus | Marek Mora | Pro tradery | Nový rekord | Federální rezervní systém (FED) | Stagnace HDP | Situace na finančních trzích | FedEx | Příběh čínského jüanu | Obchodování na Wall Street | Čeští klienti | Americká ropa WTI | Dnešní statistika | MarketWatch | Ruské ropy | Tržní reakce | Caterpillar | Zveřejnění zprávy | Burza cenných papírů Praha | Makrodata | FANG | Čínští výrobci | Investoři | Druhá největší ekonomika světa | Růst akciových trhů | Forward guidance | Problémy s Covidem | Sója | Zesílení inflačních tlaků | Bank of England | Americké ekonomiky | Podnikové dluhopisy | Devalvace měny | RTrader | Největší světové ekonomiky | Nejistoty | Situace kolem koronaviru | Německá průmyslová produkce | MiFID II | Očkování proti covidu | Nejnovější výsledky | Koninklijke Ahold Delhaize | Index technologického trhu Nasdaq Composite | AMD | Akcie ve Spojených státech | Negativní sentiment | Inflační čísla | Podpůrné programy | Prezident ECB | MSCI Emerging Markets | Kurz japonského jenu | Kapitál | Bayer | Jádrový index | Uvolnění rezerv | Globální akciové trhy | Další růst | Index KOSPI | Pracovní místa | Mimořádná opatření | Kontrakty na ropu | Ministr hospodářství | Korporátní daň | Červencová inflace | Finanční ředitel | Významné změny | Údaje o průmyslové výrobě | Reálné ekonomiky | Posílení | Dluhopisové výnosy | Reckitt Benckiser | Zisky pro akcie | Pohyb trhu | Měny v regionu | USD | Růst výrobních cen | Protistrana | Akciové trhy v Evropě | CASH HISTORY | Zápis z posledního zasedání | Depreciace | Boeing | Německé HDP | BABA | Růst v Číně | Prodávat akcie | Posilování koruny | Hold | Pokles kurzu | Asijské burzy | Extrémní růst | Včerejší seance | Qualcomm | Nové mutace | Dvoutýdenní repo sazby | Nižší poptávka | Makrokalendář | Plány | Sestupný trend | Ant Group | Banka Goldman Sachs | TerraUSD | Společnost BYD | Kč/EUR | Viceguvernér ČNB | Americká média | Total | Zisk | AT&T | Průmyslová výroba v Německu | Jestřábí komentáře | Viry | Provozní marže | Americký S&P 500 | Euro dnes | Odložení brexitu | Anheuser-Busch InBev | GBP/EUR | Cestování | Xetra | Nástroj Strategy Builder | Největší ekonomika | Elektrické vozy | Německý DAX | BP | Patria | Akcie a dluhopisy | Růstové akcie | Analýzy | Nike | Obchodní platformy u RoboMarkets | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Omezení dividend | Energetický gigant | Americké HDP | Klimatické změny | Garance | Zavedení digitální měny | Vládní výdaje | Spotřebitelský sentiment | Data z ekonomiky | Čínské úřady | Hlavní události | Bohatý | Swapy | Růst německé ekonomiky | Béžová kniha | O2 | Cenové tlaky | CZK | Britské akcie | Konflikty | Česká zbrojovka | Akcie VIG | Pokles cen komodit | Širší index S&P 500 | Rizikové měny | Nový koronavirus | Trump dnes | Akcionáři | Americké investiční banky | Kabinet | NFP | Vysoké sazby | Taobao | Investovat | Peso | Delisting v USA | Avast | Demokraté | RoboForex | Svátek v USA | Huawei | Zajímavé zisky | Ruský prezident | CAC 40 | S&P | Aktuální výhled | Tržby z prodeje | Vývoj zahájených bytových prostor | Agentura AP | Úroková sazba | Ceny uhličitanu | Zasedání Evropské centrální banky | Nákupy dluhopisů | Porovnání vývoje | Britské volby | Průmyslové komodity | Inflační překvapení | Thyssenkrupp | DJIA | Larry Kudlow | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | Zvýšení daní | Hospodářské dopady | Kurz jüanu | Rizikovější měny | Obrovský potenciál | Dovoz | Kurzy on-line | Unie | Automobilka Tesla | Technologické tituly | Fungování trhů | Dobrá nálada | Lenovo | NextEra | Realitní společnost | Obchodování na finančních trzích | Meta | Deflace | Zahraniční investoři | Vítězství Joe Bidena | Obchodování na pražské burze | Cílování inflace | Čtvrtletní zisk | Investiční banka | Penzijní fondy | Ruský rubl | Hlavní kryptoměny | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | Úrokové míry | Komoditní | Turecká lira | Dubnová čísla | Praha | Mezinárodní agentura pro energii | Berkshire Hathaway | Wonderinterest Trading Ltd | Blockchainové technologie | Data z trhu práce USA | Zlepšení sentimentu na trzích | Investiční centrum | Ekonomický kalendář | Prezident | Čínský technologický gigant | MetaTrader 4 (MT4) | Příjmy Ruska | Vybírání zisků | Volný čas | Investing.com | Vzdělání | Evropská obchodní seance | Zprávy | Vláda USA | ZEW | Rizikovost | Put opce | Dnešní data | Prognóza Fedu | Obrat trendu | Čínské zboží | Firemní zisky | Index cen domů | Certifikát | Nejistota na trzích | Dolar roste | Spotřebitelské ceny v USA | Tiff Macklem | Financial Times (FT) | Výsledky | Události tohoto týdne | Obchodní platforma | Coca-Cola | FFcal | Ceny energií v Evropě | François Villeroy de Galhau | Finanční služby | Ekonomické oživení | Globální ekonomiky | Zlepšení sentimentu | Euro Stoxx 50 | HUF | Inflační tlaky | Průzkum | Siemens | Minulá výkonnost | Portfolio | Hlavní akciové indexy na Wall Street | Typ koronaviru | Čínské zdravotnické úřady | Cena ropy WTI | Mezibankovní trh | Bank of America | Komodita | Asie | Bitcoin (BTC) | Fundamentální analýza | Dovoz ropy | BABA.US | Ralph Lauren | Olympijské hry 2022 v Pekingu | Ochota riskovat | Nárůst sazeb | Zelená čísla | Retracement | Řešení Brexitu | Americký index | Situace na akciových trzích | Nejlepší čínské akcie | TIM | Tisková konference Bank of Canada | Eurostat | Akciový index S&P 500 | Vypnutí plynu | Extrémní nárůst | Energie | Futures na S&P 500 | Silný dolar | Fundamentální zprávy | Ant Financial | Odhad inflace | Fiskální rok | Šokující předpovědi Saxo Bank | Pokles cen nemovitostí | Slabý trh | OPEC+ | Růst inflace | P/E | SAE | Bed Bath & Beyond | Program odkupu akcií | Raiffeisen | US500 | Čeští centrální bankéři | Boom | Ropné společnosti | Blizzard | Čínské továrny | Výplach na kryptoměnách | Pesimismus | Objem | CDC | Dobré výsledky | Oživení v Číně | Výnosy po inflaci | Patrie | Finanční pomoc | Cena mědi | Klima | Tržní kapitalizace | Inverze výnosové křivky | Boj s inflací | M5S | Britský ministr financí | Obchodování a investice | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Intervence japonského ministerstva financí | Mary Dalyová | Ceny plynu v Evropě | Velké firmy | Technický výhled trhu | Americké centrální banky | Čínské ministerstvo obchodu | Souhrn finančních trhů | Tržní podíl | Národní měny | IEA | Britský FTSE 100 | Index Stoxx 600 | Ekonomický vývoj | Devizový trh | Regulátor | Anglie | Barack Obama | Firmy | RMB | Investiční aktivita | Solární energie | Australský dolar | Vývoj akcií | Otevření Číny | Easing | Předstihové indikátory | Bydlení | Výrobní index ISM | Pár euro-dolar | AMC | FTSEurofirst | Aussie | Pfizer | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Agentura Bloomberg | AFP | Studie | Blízký východ | Skrill | Obchodní konflikty | Tržní hodnota akcií | NYSE Euronext | Třída aktiv | Slabší koruna | Symposium v Jackson Hole | Shortovat | EUR/AUD | Ant | Nástroj | Šéf německé centrální banky | VeChain | Zpráva | CSRC | Ekonomické dopady | Dění na finančních trzích | Válka | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Cestovní ruch | Prémie | Oživení evropské ekonomiky | Ratingová agentura | Příběh jüanu | Zbrojovka | Představitelé Fedu | Rozpočtová politika | Recese ve Spojených státech | CFDs | Tencent | Masivní nákupy | Společnost Heineken | Akcie Volkswagen | Panika na trzích | Forexové intervence | Performance | Cenová hladina | Měna | Znárodnění | Bankéř | Kybernetické měny | Kering | Velmi divoká ropa | Primární emise akcií | Ceny domů | United Airlines | ForexLive | Cena akcií Tesly | Technologický index Nasdaq Composite | Janet Yellenová | Hrubý domácí produkt (HDP) | Ceny ropy | Pohyb kurzu | IPO Ant Group | Firemní daně | Nasdaq | Současná situace | Aktuální hodnoty měny | Silné cenové tlaky | tradingeconomics.com | JOLTS | Přijetí | Deficit | Tržní podmínky | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Jackson Hole | Ropný kartel | Tvrdý brexit | Celková inflace | Nárůst cen ropy | Geopolitická situace | HUF/EUR | Měsíční časový rámec | OPEC | USD/PLN | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Ropná společnost | Bloomberg | ANZ | Zhoršování situace | Jednání FOMC | Nová prognóza | GBP | ADR | Johnson & Johnson | BYD | Dopady na ekonomiku | KB | Nabídka | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Čínský dovoz | Bezpečné útočiště | Rekordní hodnoty | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | China Evergrande | S&P Global | Centrální banky | Maloobchod | Optimistická očekávání | Finanční transakce Rusku | Obchodní týden | Oslabení amerického dolaru | Růst maďarských sazeb | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Index výrobních cen | Tiffany | Konkurenceschopnost Číny | Trump | Zpomalení ekonomického růstu | Alert | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | Brands | Prezidentka ECB | Dow Jonesův index | Výsledky firem | Index Dow Jones Industrial Average | FTSEurofirst 300 | Offshore jüan | UPS | Argentinské peso | Hlavní indexy | Akcie v Asii | Silnější dolar | Obavy z recese | Ekonomická aktivita v eurozóně | Obchodování v Asii | Pohyby cen | Čínské trhy | Cvičení | Index STOXX Europe | Patenty | Dolary | Federální rezervní systém | Vstupy | TSMC | LEN | Inflace ve Francii | Evropské trhy | Averze k riziku | Ministerstvo práce | GBPUSD | Růst mezd v USA | European Energy Exchange (EEX) | Treasuries | Akcie Komerční banky | Christopher Dembik | IT sektor | Digitální měny | USDCAD | Odhady trhu | Dnešní makroekonomické ukazatele | Americký dolarový index | Makroekonomické reporty | Risk | Analytici Patria Finance | Evropské akcie | Série poklesů | Restriktivní opatření | Dopady inflace | Bank of Japan | Výroba v Británii | Americké objednávky | Guvernér BOJ | Podnikatelská důvěra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Experimentální vakcíny | Nové signály | Apple | Silný růst | Ropa Brent | Mexiko | Internet věcí | Earnings | Aktuální problémy | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Dobrá data | Vývoj ceny zlata v USD | Americké akcie | MetaTrader 5 (MT5) | Vyhlídky | Vojenský konflikt | CZ | Cena ropy brent | Virgin Galactic | Zprávy z finančních trhů | Dopad pandemie | MetaTrader | Kongres | Obchodní rozhovory | Listopadová inflace | Zastavení produkce | Burza FTX | Joachim Nagel | Bidenův plán | Futures na evropské indexy | Vývoj měnového páru USD/JPY | Bez poplatku | Index cen výrobců | Deficit rozpočtu | Hong Kong | Evropská ekonomika | Provozní ztráty | EDF | Obchodní dohoda s Čínou | Zvýšená volatilita | Program nákupu aktiv | Depozitní sazby | Americké automobilky | Vybrané měny | Tapering | Akcie Netflixu | Reakce trhu | Americké energetické firmy | Úrokový rozdíl | Martin Krištoff | Pokles tržeb | Korporátní zprávy | Trh | Divize | Inflace ve Spojených státech | Komise | University of Michigan | Kurz EUR/USD | Akcie v západní Evropě | Vládní podpory | Erste Bank | Kanadská měna | Objem stimulů | Opatření proti koronaviru | Výrazný růst | Nový výhled | České koruny | Měnová autorita | Vývoj čínské měny vůči koruně | Cena zlata dnes | Korekce | IAG | Upozornění | Korporátní daně | Nákup dolaru | Spotřebitelská důvěra v USA | Dopad na finanční trhy | Ministerstvo financí USA | Výrazný pokles | Vývoj ekonomiky | Největší ekonomika světa | Hodnota akcií společnosti | Pražské burzy | Míra zadlužení | Balík pomoci ekonomice | Průzkumy | Zveřejnění výsledků | Výběry | Pevný kurz | Odveta | Francie | Vietnam | Obchodní strategie | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Obchodování s korunou | Globální recese | Americký výrobce | Den díkůvzdání | Politika centrální banky | Dopady koronaviru | Platit daně | Volby v Británii | S&P/ASX 200 | CNOOC | Yahoo | Propad | Posílení dolaru | Hlavní měny | Oldřich Dědek | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Pokračující pokles | Sazby ČNB | Období nejistoty | Turecko | Stock | Americké zásoby ropy | HDP eurozóny | Obchodní systém | Očekávání investorů | Rating | Tálibán | Politická rizika | Exxon Mobil | Ekonomické události | Německý akciový index | Agentura S&P | Australské akcie | Pandemie koronaviru | E*Trade | Vakcína proti covidu-19 | SNB | Vývoj úrokové sazby ve Švýcarsku | Zájem o stříbro | Likvidní | Microsoft | Trh dnes | Snížení dividendy | Příležitosti | Leva | Technické analýzy | xStation | Indigo | Spotřeba ropy | Alibaba | Strop na ruskou ropu | Nová strategie | Japonský index | Technologické společnosti | Vládní dluhopisy | Evropské obchodování | Produkce zlata | Daňové úlevy | Výsledky průzkumu | Vláda v Pekingu | Členové Fedu | Spotřebitelská inflace | Shortování | Změny cen | Srí Lanka | Růst spotřebitelských cen v USA | Demokratické strany | ANO | Hospodaření státního rozpočtu | Hrubý domácí produkt | Finanční rezervy | Siemens Energy | Sázka | Dollar Tree | Automobilky | Obchodování akcií | Zhoršení nálady | Zpomalování ekonomiky | Kurz dolarů | Exporty | | Drahé energie | Masivní propad | Ekonomické problémy | Zájem o dluhopisy | Důvěra | Automatický obchodní systém | Programování | Pravděpodobnost | Futures | Deficit nabídky | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Devalvace rublu | Data z USA | Britské libry | Meziroční růst HDP | Penzijní fond | EEX | Bankovní akcie | Zahraniční obchod | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Devalvace | Představenstvo | Kurz koruny k euru | Dezinflační tendence | Pojišťovny | Donald Trump | Výsledky společnosti | Nižší minima | Medián | Americké měny | Obchodování se CFD | Nižší maxima | Vir | Výpadky | Akcie Bed Bath & Beyond | Prestiž | Objem obchodů | Revize amerického HDP | Graf | FIAT | Podpůrná opatření | Čínská centrální banka (PBOC) | Pokles eura | Nifty 50 | Patrick Harker | Americké technologické firmy | Ekonomové | Didi | Zrušení plánovaných cel | Gazprom | Akciový index | Centrální banka | Dolar vůči japonskému jenu | Euforie na akciích | Zisky akcií | Významné zprávy | Hráči na trhu | Trumpova administrativa | Přehled | Euro k dolaru | Plyn | Inflační vývoj | Trendové linie | Mutace viru | Tomáš Pfeiler | Zpřesněná data o HDP | LYNX | Pár EUR/USD | Pohyb měnových párů | Eurodolar | Spotřebitelská nálada | Čistý zisk | Výnosové křivky | Jádrová inflace | Patrik Urban | Andrew Bailey | Kovy | Stavebnictví | Kanadská ekonomika | Margin call | Akcie a dolar | Hospodaření | Zveřejněná data | Akciový růst | Riziko stagflace | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Fed | Americká centrální banka | Index volatility | Akcie v Americe | Japonský HDP | Růst spotřebitelských cen | Washington Post | Institut Ifo | ADR Alibaba | TTWO | Turecká centrální banka | Bankovní tituly | Ceny uhlí v USD za tunu | Index německých akcií | Bezpečnostní situace | Měnový trh | USD/CNH | Cena severomořské ropy | API | Rizikovější investice | G10 | Devizové trhy | Týdenní výhled | Měsíční data | Luis De Guindos | Nízká volatilita | HDP USA | Údaje o inflaci | Ceny uhličitanu lithného | Běžný účet | Ekonomické ukazatele | Evropský blue chip index | Makro data | Cíl Evropské centrální banky | Reuters | Britská měna | Merrill Lynch | AMC Entertainment | Přebytek zahraničního obchodu | Rezervy bank | Underperform | MetaTrader 4 | APAC | Současný propad | Zvýšení sazeb ČNB | ICBC | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | Brexit | Typ brokera | Chevron | Negativní data | Kompozitní index | Investment | W1 | Směnný kurz | Drahé komodity | Data z americké ekonomiky | Markets | Vysoká cena | Depozitní sazba | GSK | Výrobní aktivita | Prodeje domů | Akciový index Dow Jones | Akcie evropských bank | Obchody | Rekordní minimum | Offshore renminbi (CNH) | Centrální vláda | Rolování | Rekordní maximum | Zápis z jednání ČNB | Zásoby ropy ve Spojených státech | Fluktuace | Primární emise | ING | Take-Profit | Čínský bankovní systém | Ruská ropa | Kurz měn | Pohyby kurzu | Finanční trhy dnes | Emerging market měny | Cena Brentu | Akcie Cineworld | Sazby ECB | Zavedení cenového stropu | Utahování měnové politiky | Prezidentská debata | Deficit zahraničního obchodu | Pohyb kapitálu | Pozornost | Divoká ropa | Silný frank | FTSEMIB | Růstový impuls | Firma | Index nových zakázek | Singapurský dolar | VIG | EURUSD | Propad na Wall Street | Seznam Zprávy | Oslabování dolaru | Traders | Akcie v USA | Automobilový trh | Česká měna | Čínský statistický úřad | S&P 500 | Očekávaný růst ceny lithia | USDCZK | Admirals | Nižší růst | Dow Jones a S&P 500 | Kopírování obchodů | Příkaz | Data z amerického trhu práce | Zvýšení úrokových sazeb | Ruské síly | Záporné sazby | Obchodování | Michael Bloomberg | Rychlý růst | Americký dolar dnes | Zemní plyn | Předseda | Výrazné ztráty | Fiskální stimul | Evropské banky | Libra | Zpomalující inflace | Repo operace | Interpretace | Americký dolar | xPartners | Opatření centrálních bank | Zvýšení základní úrokové sazby | Charles Michel | CFD | Rekordní minima | Stoxx 600 | Přímé zahraniční investice | Komodity ropa | Index milánské burzy | Snížení sazeb | Nová data | Fiskální pakt | Zasedání Bank of Canada | 3M | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Latinskoamerické měny | TradeCentrum | Evropská měna | Dnešní aukce | Index ISM ve službách | Investment management | Události roku | Zvýšení základní sazby | BofA | Pomoc ekonomice | Financovat | Příprava | Čínské měny | Aleš Michl | Malá likvidita | GBP/CAD | Řecko | BRICS | Příliv kapitálu | Ziskové marže | Nálada investorů | Jednání o brexitu | Výdaje u obchodování | Philip Morris | Londýnský index FTSE 100 | Normalizace měnové politiky | Airbus | Míra | Alibaba Group | Ministři financí | Neomezené QE | Bankéři z Fedu | Slabé měny | Úroky | Finanční centra | Refinitiv | HDP v USA | Plodiny | Aktivita v čínském průmyslu | Americký průmysl | MT4 | Applied Materials | Jednání ECB | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Očekávání analytiků | Silné oživení | Nomura | United Airlines Holdings | Růst světové ekonomiky | Investiční banky | Mimořádné vládní podpory | Backtestovat | Makroekonomické údaje | Investice do akcií | ERÚ | J&J | Budoucí vývoj | Silný trh | Dogecoin | Objem peněz | Air | Akcie dnes | Káva | Epidemiolog | Zápis z posledního zasedání Fedu | Izrael | Ceny akcií | Financování vlády | Inspirace | Indikace | TABAK | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Japonsko | S&P500 | Nové regulace | Klesající trend | EBay | Propady na akciových trzích | Největší pády | Ropná pole | MUFG | Čínská ekonomika | ECB | Pokles úroků | Ceny | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | CHF | Japonská vláda | Energetická krize | MetaTrader 5 | ČNB | Horší data | Švýcarská ekonomika | Evropská unie | TSLA.US | Krátkodobé investice | Těžba ropy | VW | High risk | Jiří Rusnok | Futures na železnou rudu | Ranní zpráva | Global Times | Pokles | Volby na Tchaj-wanu | První obchodní den | Zprávy o vakcíně | Spot | Množství peněz | Výběr zisků | Bund | Velký růst | Onemocnění | Country Garden Holdings | Vývoj akciového indexu | Velikonoce | Druhá největší světová ekonomika | Carry trade | Biogen | Kolaps Číny | Vystoupení šéfa Fedu | Štěpení akcií | Vývoj zahájených bytů | Tržní ceny | Země EU | Asijské indexy | Americké společnosti | Obavy finančních trhů | Kryptoměna | Jan Vejmělek | Pokles cen ropy | Akcie Tencent | LIBOR | Účinnost vakcíny | Globální rizika | Vývoj dolaru | Index CHNComp | Skluz | Rabobank | Technologické firmy | Index ISM | Tržní očekávání | Zisky dolaru | Americká ekonomika | Měny&Sazby | Měna eura | Nové rekordy | NVDA | Index AEX | Nová mutace koronaviru | Stellar | Akcie spoločnosti | Nejistota | Podpora | Obchodník | Southwest | Doporučení | Digitální peníze | Plynárenská společnost | Invest | ABN AMRO Bank | COVID-19 | Zboží dlouhodobé spotřeby | Algorand | Výhled na příští rok | Economic | IBEX 35 | Finanční krize | Pokles ceny | Zvyšování dodávek | Česká republika | Společnost XTB | Alibaba Group (BABA.US) | Regulátoři | Sberbank | Blue-chip | ROE | Remdesivir | Oživení světové ekonomiky | FFcal při obchodování | Útok na Polsko | Index cen | Německý ministr financí | Dodávky plynu do Evropy | Neshody OPEC | Čínská vláda | Index PX | EURSEK | Daně | Portugalsko | Globální finanční trhy | Lídři | Portfólia | Spotová cena zlata | Investment Management | OECD | Pivot | RAMM | Sport | Shanghai CSI 300 | Prodej ropy | Dnešní fundamenty | Zprávy z trhů | Revoluce v Číně | Pokles indexu | FXCM | Dovoz z Číny | Alibaba (BABA) | Platby za plyn v rublech | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Valdis Dombrovskis | CBOE | Brexitová jednání | Konsorcium | Otevření čínských trhů | Centrum | Předluženost realitního sektoru | Vývoj ceny ropy WTI | Růst zisků | Zisky | Wonderinterest | Vlny koronaviru | Omezení COVID | Fio banka, a.s. | Unijní země | Index Nikkei | Prezident Trump | BNP Paribas | Oslabení koruny | Kurz čínského jüanu | Drahý kov | Den nezávislosti | Sell | Americká data | Rally na akciích | ZAR - South African Rand | Globální ekonomika | E-commerce | Prostor pro další růst | Nvidia | Měnový koš | Inflace ve Švýcarsku | Projekt čínské centrální banky | Ceny komodit | USD/TRY | Summit G20 | Anomálie | Boj proti inflaci | Nejprudší pokles | Výnos desetiletých dluhopisů | Odhad letošního růstu | Boris Johnson | Obrovské ztráty | Růst výnosů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Vysoké valuace | Delta Air Lines | Ratingové agentury | Společná měna | Cena zlata | Indikátor FFcal | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | Výběr prostředků | CBRT | Vývoj měnového páru GBP/USD | Flash Crash | Vice | CARA | Turecký prezident | Navýšení kapitálu | SGD - Singapore Dollar | Růst cen | Riksbank | Rakouská vláda | Zavedená cla | Vývoj úrokových sazeb | Dluhový strop | Momentum | iOS | Inflační výhled | RSI | Útlum aktivity | Exxon | Asahi Group Holdings | Swap | Rheinmetall | Post-covidové oživení | Asset management | MSCI World | Repo sazby | Německá vláda | Inflace v Británii | Společnosti Netflix | Výdaje | Index nákupních manažerů (PMI) | Dnes na trzích | Útok na Ukrajinu | Financování | Akcie Boeingu | Plány Fedu | Severomořská ropa | Technologický gigant | Akcie Pfizeru | Šíření viru | Jednání OPEC | Finance | JDE | Výrobce čipů | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Omezení dodávek | Akcie AMC | Stres | Měnový index | Index nákupních manažerů | Automobilový průmysl | Výhled poptávky po ropě | Margin | Zasedání americké centrální banky | Dolarové páry | Vyšší úroky | Hotovost | Německý soud | Americká lehká ropa | Ekonomický a strategický výzkum | Pokles ekonomiky | Digitální euro | Zdražuje zlato | Britský trh práce | USDJPY | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Investiční poradenství | Krátkodobé dno | Společnosti | Maďarský forint | Wells Fargo | Ceny zboží | Internetové firmy | Obchodní spory | Virus | Vyhlídky ekonomiky | Line | Alibaba Group Holding | Prezident Joe Biden | Průmyslová výroba v Japonsku | Velké banky | Dílčí index | Partnerství | Bezplatný výběr prostředků | Bankrot neefektivních firem | Šokující předpovědi | FT | Síla dolaru | Zahájení obchodování | Vývoj čínské měny | Denní pokles | Kov | Index nákupních manažerů ve výrobě | Statistika z USA | Zvýšení inflace | QE | Obchodování na akciových trzích | ISIN | Američtí investoři | Cena | Český maloobchod | Dnešní čísla | ECB dnes | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Akciové indexy v USA | CME | Hlavní akciové indexy v USA | Kapitálové požadavky | Spotřebitel | Meziroční vývoj jádrové inflace | Švýcarská centrální banka | Hospodářský růst | BAT | Prezident Fedu | Kurz měny | Realitní fondy | Posílení eura | Turecké akcie | Propad evropských akcií | Úvěrové podmínky | Velké technologické firmy | Odhodlání | HAS | Kartel OPEC | Akciová rally | APEC | Prodávající | WTI | FinTech | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Světová banka | Otevřená pozice | Mexické peso | Philip Lane | Bod | Miliardy korun | Přenos | Americké akciové trhy | Federal Reserve | Podmínky na trhu | RBNZ | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Polský zlotý | Americké úrokové sazby | Obchodování dnes | Reserve Bank of Australia | Data PMI | Vývoj zahájených bytů v Číně | Next | Spekulace | Pfizer a BioNTech | Haruhiko Kuroda | Rate Hike | Republikáni | BNP | Nord Stream | EMU | Evropské indexy | Akcie ConocoPhillips | Šíření nového koronaviru | Saúdská Arábie | Využívání technologií | Tesla (TSLA.US) | Jak snížit výdaje u obchodování Forexu | Teroristický útok | Novozélandský dolar | Domácnosti | Sázet | FTSE | Cena ropy | Zájem o rizikovější aktiva | Plzeňský Prazdroj | Inflace | Ocel | Tržby | Jasný směr | Kurzový vývoj | Apreciace | Tržní sentiment | Větší riziko | Americké desetileté výnosy | Zinek | Marže | Valuace akcií | Slabé euro | Využití kapacit | Účet platební bilance | Fed dnes | Domácí měna | Situace | GMT | Zobchodované objemy | Statistiky z trhu práce | Státy EU | Elliott | Hargreaves | Historické rekordy | Diskont | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Bill Gates | Twitter | Vývoj měnového páru USD/TRY | Euro vůči dolaru | Růst dolaru | Dolar k japonskému jenu | Kurz USD | Krach | Alphabet | Global Forex Awards | Bilance běžného účtu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zhoršený sentiment | Spotová cena | Hospodářskopolitické stimuly | Zkušenosti | Výprodej na Wall Street | Klaas Knot | Aktivita v průmyslu | Maďarský premiér | Ekosystém | Počet žádostí o podporu | Nálada na trzích | Lira | Zelená politika | USD/CZK | Životní náklady | Boeing Co. | Filip Kalčák | US100 | Výsledky bank | IHS Markit | Sentiment spotřebitelů | Statistiky | Ekonomické recese | FXstreet | Liz Trussová | Pivovary | Akcie Activision Blizzard | Vybírat zisky | Světová ekonomika | GitLab | Růst průmyslu | Dolar vůči jüanu | Čínský index | Forex trh | Moneta | SAP | Vládní pomoc | Dluhopisové trhy | Diverzifikovat | FX | ConocoPhillips | Data z pracovního trhu | Aukce | Růst mezd | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Akcie Nvidie | RUB | Finanční systém | Sazby beze změny | Tým RoboMarkets | Vedení účtu | Georgia | Kurz | Čtvrtletní výsledky společnosti | Market | Fortune | CNY - Chinese Yuan | Panické výprodeje | Akcie Visa | Evropská centrální banka | Vývoj měnového páru USD/RUB | IFO index | ISM | Google | 256/2004 | Unicredit | Ropa a Plyn | Silnější euro | EUR/MWh | Stagnace | Pokles výnosů | CME Group | Close | Status bezpečného přístavu | Grafy | Global forex | Pokles zásob | Lockdowny | Cena ropy klesá | Mezinárodní investoři | Institucionální investoři | Inovace | Krize v eurozóně | Úrokové sazby v Číně | Vliv na obchodování | Aktivum | Rate cut | Investiční plány | Abbott Laboratories | Nastavení indikátorů | Tradingové webináře zdarma | První fáze | Antimonopolní úřad | Slabší euro | Propad akcií | Conference Board | Výběry peněz bez poplatku | Žlutý kov | Vývoj hodnoty | Čínský růst | Investujte | Zvýšení volatility | HSCEI (CHNComp) | Měď | Úspory | Kurz české koruny | Proinflační | Šokující předpovědi Saxo | Stock Spirits | Verbální intervence | Konsensus | Otevírání ekonomik | Ruský plyn | Řetězec | Tradeování intervencí | Analytik | Obchod s ropou | Rozvíjející se trhy | Best Buy | Odpor | AUD | PEPSICO | SGD | Historická minima | Spekulace na růst | Akciový býčí trh | Pozitivní výsledek | Německá průmyslová výroba | Předvolební průzkumy | Import DLL | Pegas Nonwovens | Domácí data | Vysoká poptávka | SPAD | Německá kancléřka | Predikce | Italské dluhopisy | Fibo | Prognózy inflace | Analytici | NATGAS | Elektromobily | JD.com | Splatnost | Impeachment | Prima | Dobré zprávy | Kurz koruny | Dnešní německé Ifo | Akciový trh v Hongkongu | Analytici Goldman Sachs | Citigroup | Důvěra v eurozóně | Přehled kurzů | Dluhy | Propad cen komodit | Mario Draghi | Vysoká inflace | Rada guvernérů | Provozní zisk | Pád cen | Hospodářství | MFF | Tržní panika | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Zaměření investorů | Akcie Siemens | EV | Stimulační balík | Imperial Brands | Rostoucí HDP | Indická centrální banka | Zpomalení čínské ekonomické aktivity | Vývoj na akciových trzích | Epidemiologická situace | Konkrétní plán | Vyšší sazby | Klíčový faktor | Arm | Multi-Asset Broker | Zprávy z ekonomiky | Snižování úrokových sazeb | Zablokování Suezského průplavu | Labouristická strana | Tajné služby | Akcie Monety | Akcie Apple | Multi-asset | Merck | BlackRock | Digitální měna centrální banky | Obchodování forexu | Intermediate | Globální akciový index | Koordinové intervence | Prestiž měny | Nižší ceny | Premiér Babiš | Konglomerát | Ceny hliníku | Forexoví obchodníci | Alokace | Vývoj ceny oceli (CNY/T) | Cenové stability | Coinbase | USA inflace | Zasedání ECB | Digitální měna čínské centrální banky | Vzestup čínské měny | Credit Suisse | Etherea | Take-Two Interactive | Portfolia | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | Poptávka | Měnověpolitické zasedání | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | CATL | Vývoz | Index výrobní aktivity | AlfaOmegaTrhov | Energetické firmy | Prodeje akcií | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Webináře | Akcie Credit Suisse | Moody's | Kroky ČNB | Záchranný program | První odhad | Ziskovost | Miliardy eur | Finanční tituly | Recese | Konsenzus | Nárůst výnosů | Kazuo Ueda | Opatrnost před daty | Akcie a euro | Makro | ASML | Švýcarský frank | Obavy o poptávku | Capital Partners | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Bannockburn Global Forex | Úřad pro ekonomickou analýzu | CZK/EUR | Hongkongský dolar | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Čtvrtý balík sankcí | Výhled na rok | Hargreaves Lansdown | Prostor pro pokles | Začít investovat | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Růst americké ekonomiky | Signály | TLTRO | Klouzavý průměr | Koronavirové pandemie | Růstový trend | Příjmy a výdaje | Americké státní dluhopisy | Prime | Americké burzy | Základy obchodování | Realitní společnosti | Globální pandemie | Daňové reformy | Nálada na akciových trzích | Koruna sílí | Slušné zisky | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Prudký propad | Změna politiky | Cenový strop na ruskou ropu | Mutace koronaviru | Negativní nálada | Kurz eura | David Cameron | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Podhodnocený | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Růst čínské ekonomiky | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Británie-EU | Americká centrální banka (Fed) | Změna sazeb | Uznání nezávislosti | Kurz eurodolaru | Oznámení společnosti Evergrande | Patria Finance | TTWO.US | Ceny energií | Fáze obchodní dohody | Americké indexy | Globální HDP | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Futures kontrakty | Ceny potravin | Pšenice | Fitch | Politická nejistota | Rychlý růst mezd | Býčí trh | Meziroční míra inflace | Index důvěry | Neomezené množství | Měnový kurz | Základní sazby | Index euro stoxx 50 | Japonský premiér | Argentina | Brokerské společnosti | Rizika | MXN - Mexican Peso | Eurozóna | Psychologie | Sterling | Čínský průmysl | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Kiwi | Výhledy | Hodnota akcií | MQL4 | Atlantik | Prezident Donald Trump | Americké banky | CNY/USD | Multi-Asset obchodování | CySEC | Rostoucí inflace | Zvýšení produkce | Francouzský CAC 40 | Nastavení trhů | Saxo | Technologický sektor | OSN | Soud | Seznam brokerů | Komunita | Shanghai Composite | Globální trhy | Výkon amerického dolaru | Propad ropy | Výrazný pohyb | Předpovědi Saxo Bank | Nákaza koronavirem | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Hang Seng | PMI indexy | Předpovědi | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Finanční prostředky | Mince | Zásoby ropy | Americké volby | Nákup aktiv | Ceny plynu | Světové ekonomiky | ROCE | Nord Stream 1 | Růst HDP | Benzín | Rostoucí ceny | Růst cen nemovitostí | Trend | Obchodovat | Cenová válka | Měnový pár AUD/NZD | Střadatelé | Index Euro Stoxx 600 | Pokles sazeb | Oslabení japonského jenu | Dow Jones Industrial | Obchodování zpráv | Zásoby plynu | Majors | Japonský jen (JPY) | Kroky Fedu | Bookmakeři | Časový rámec | Alibaba Group Holding Ltd | Míra inflace | Windfall tax | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | Pomalé oživení | USD/RUB | Velké riziko | Spotify | Čínské akciové trhy | EBITDA | Snížení emisí | Nařízení | Sazba hypoték | Vzestup ceny | Americký IT sektor | Japonský index Nikkei 225 | Americký Senát | Bezpečnostní nástrahy nové měny | BTC | Fed index | Kapitálové zboží | Indexy | Altcoiny | Citi | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Zavírání pozic | Odborníci | Vývoj inflace | Oživení poptávky | Global Forex | Severomořská ropa Brent | Vklady klientů | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Cena severomořské ropy Brent | Japonská měna | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Gold | Guvernér centrální banky | Peking | Aktuální prognóza | Průmysl | Bulharsko | Bazický bod | Nizozemský premiér | Korekce na akciích | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Euro dolar | Dluhopisový trh | Vývoj ropy | Makroekonomické strategie | Podnikání | Monetární politika | Tempo růstu | Marže společností | Obchodování s jüany | Pokles akcií | Naftogaz | GfK | Snížení daně | Aktivita firem | Bankovnictví | Libye | Aerolinky | USD index | Asijské obchodování | Americké dluhopisy | Čínský export | NBP | Morrisons | Biliony | Divergence | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | ETF | Použití FFcal | Akcie klesají | Pojistka proti inflaci | Akciové trhy | České dluhopisy | Červnový kontrakt | Úrokové sazby | Rušení cel | Vývoz plynu | Hlavní evropské indexy | Měnový výbor Fedu | Forexový trader | Větší zisky | Redukce | Technická analýza ETH/USD | Obchodní pozice | Myšlenka | Reakce eura | Moneta Money Bank | Slabší ekonomika | Saúdové | Ceny drahých kovů | Varování | Guidance | Televize Sky News | Největší propady | Německý index DAX | Družba | Obavy z omikronu | Akcie výrobců vakcín | Aplikace pro obchodování | Situace na trhu | Reporty | APP | Bankéři | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Ministr zdravotnictví | Spojení | Long | EdF | Reálná ekonomika | Western Digital | Rally | Vývoj indexu jádrové inflace v USA | Bankovní rada | Větší pokles | Western Union Business Solutions | Komoditní index | Smíšené obchodování | Recese v USA | Růstové tituly | Macron | DAX | Klíčový support | Výrazný propad | Střední třída | Cenové indexy | SARS | Situace v Hongkongu | Bear | Ceny niklu | Internetový obchod | Výplatní poměr | Euro-dolar | Co bude | Payrolls | Fibonacciho retracement | Aktiva | Osobní příjmy | Pokles inflace | Obchodníci s měnami | Neomezené nákupy Fedu | Použití finanční páky | Prodejní tlak | Širší index | Cenový strop | Akcie PepsiCo | Růst zaměstnanosti | Vývoj finančních trhů | SWIFT | Fiskální stimuly | Fiskální politika | Yield | Renminbi | Discovery | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | Spekulace na pokles | Business | Facebook | Evropští investoři | Podíl na trhu | Drahé kovy | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Prezident USA | Zájem o akcie | Albemarle | Arizona | Indikátor | Hlavní americké indexy | Čínský yuan kurz | Protiinflační kroky ČNB | Projevy centrálních bankéřů | Barclays | Slábnoucí dolar | Onshore renminbi (CNY) | Základní úrok | Pokles cen | Prodej aut | TikTok | Algoritmus | LPR | Růst ceny | Čínská centrální banka | Odhad růstu ekonomiky | Monetizace | Veřejný dluh | Platební společnost | Daňové zatížení | YouGov | Ekonomické vyhlídky | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Růst ceny lithia | Charlie Munger | Obavy z koronaviru | Čínští investoři | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Měny regionu | Fiskální politiky | Průmyslový sektor | Index euro | Zdravotnictví | Cykly | Akcie Tesly | Know-how | Čínské akcie | Euro | Riziko ztráty | Ministryně financí | Hlavní index PX | Paradox | Vysoké zisky | Hospodářské vyhlídky | Hliník | Akcie bank | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Sentix | Robert Holzmann | Trhy dnes | Zákaz cestování | Materiály | Německý statistický úřad | Pochybnosti | Erste | Výsledek voleb | Futures na ropu | Kurz australského dolaru | Vedení ECB | Micron Technology | Protekcionismus | Stratég | Dodávky ropy | Špatné zprávy | Hlavní indikátor | FOREX | Zisky firem | Čínský akciový trh | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Debata | Sky News | Omezení těžby | Zbrojovky | Načasování | Fio banka | Řetězce | Americký index S&P 500 | Sentiment | Zrychlení inflace | Forexu | Dnešní statistiky | Události ve světové ekonomice | Maďarská centrální banka | Stoxx Europe 600 | Růst úrokových sazeb | Akcie padají | Zasedání centrální banky | La Stampa | Politika | Hospodářské recese | Pozornost trhu | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Pozastavení obchodování | Kapitalizace | Zdanění | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Analytika | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | NEST | Kurz domácí měny | Backwardation | Německá ekonomika | Čínský prezident | Dění kolem brexitu | Dnešní seance | Výrobce sportovního oblečení | Americké futures | Novavax | Yahoo Finance | Strach z inflace | Celní válka | BHP | Deutsche Bank | Provozní zisk EBITDA | Pravidla hry | Strop pro elektřinu | Poplatky | Forint | Výprodej | Americké akcie dnes | GDP | Negativní korelace | Velká Británie | Evergrande | Zelené energie | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Citibank | Francouzská centrální banka | Zasedání FED | Ekonom | Optimismus | Pokles průmyslové výroby | Otevírání ekonomiky | Real Estate | Členové bankovní rady | Dnešní kalendář | Objemy obchodů | Průzkum PMI | Patrik Mackových | Úrokový výnos | Obchodování na devizovém trhu | Tlak na akcie | Výkon dolaru | Vývoj ceny akcie Country Garden Holdings | Zdraví ekonomiky | Richemont | SaxoTrader | Optimismus investorů | Trader | Zavedení cel | Rozpočtové politiky | Aktivita ve službách | Geopolitická rizika | Společnost Albemarle | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Indie | Nízkoinflační měny | Zasedání amerického Fedu | Nákupy | ForexFactory | Očekávání trhu | Energetická krize v Evropě | Obchodní spor | Technologické akcie | Měnové politiky | Cenový graf | Centrální bankéř | JPM | Akciové indexy | Recese ekonomiky | Obchodní válka | Jak obchodovat | AMAT | Pivotní body | Tomáš Holub | Výprodej akcií | Hospodářská recese | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Velikost účtu | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Byznys | Elektřina | WTO | Situace v průmyslu | EMA | Karanténa | Invaze | Vývoj ceny ADR Alibaba | Reserve Bank of New Zealand | Británie | Investiční aktivity | Soukromí zaměstnavatelé | Varianty koronaviru | Commerzbank | Zhodnocení | Dolar | Spořící účty | Parita | Ceny zlata | Akciový stratég | Scotiabank | Výhled | ESM | FOMC | Růst akcií | Technologický Nasdaq | Kurzy měn | Dividenda | Kukuřice | Akcie technologických firem | Americký akciový index | Auta | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Worldometers | Americké ministerstvo | FXstreet.com | Světové produkce | Americký trh práce | Hodnoty měny | Banky v Hongkongu | Konzultační společnosti | Akcie Applu | Intervence centrální banky | Post-covidové oživení v Číně | Sláva | Nová makrodata | Obchodní analýza | Deriváty | Ethereum | Embargo | Zápis Fedu | Zpomalení hospodářského růstu | Filadelfský Fed | Index pražské burzy | Finanční podmínky | Bezpečné dluhopisy | Server CNBC | Počasí | Poptávka po dolaru | GOOGL | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Index Hang Seng | Tok kapitálu | Ceny dováženého zboží | Inverzní výnosová křivka | Zaměstnanci | PayPal | Agentura DPA | FRED | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Hrozící lockdowny | Medvědi | Finanční trhy | Zavření škol | Statistický úřad | Ruský ministr | Statistiky z eurozóny | Výsledek zasedání Fedu | Skeptický Fed | Vyšší daně | Negativní vývoj | Aliance | Tempo růstu HDP | Cyrrus | Dobrý výsledek | Komunistická strana | Klid | Data o inflaci | Expanze | Rizikový sentiment | Balík sankcí | Prostor pro růst | Fiskální balík | General Motors | Fondy | Komise pro cenné papíry | Místopředseda Evropské komise | Euro Stoxx 600 | Ukrajinský prezident | Výnosy státních dluhopisů | Bílý dům | ARM | Komoditní trhy | Kyjev | Situace v Číně | Austrálie | Stagflace | Německé ekonomiky | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Dnešní PMI | Členské státy EU | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Počet nakažených | Odložení voleb | Nový týden | Dolarové úrokové sazby | Spread | Schodek | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Pracovní trh | Akcie společnosti Alibaba Group | Jaderné elektrárny | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Obchodní aktivita | New York | Tradingové webináře | Riziko korekce | Realitní bubliny | St. Louis | Aktuální kurz | Retail Investor | Inflace ve Velké Británii | GS | Saldo zahraničního obchodu | Ukrajinská vláda | Bernstein | Video | Spready | Dividendový výnos | Zvýšení úroků | Propad akciového indexu Nikkei | Ekonomika | Zajišťování | Obchodní bilance | Reakce koruny | Federální korporátní daň | Portál FXstreet.cz | EU | Zotavení ekonomiky | Situace v Afghánistánu | USD/MXN | Energetické společnosti | Klesající trendová linie | Problémy | Zpomalení růstu | Zpřesněná data | Jednotná měna | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Nálada na Wall Street | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | Čínské burzy | Uvalení sankcí | Santa Claus Rally | Exotické měny | EURCHF | Ceny plynu a elektřiny | G20 | Lídr republikánů | Currencies | Počty nových případů | Pokles poptávky | Participace | Pozitivní očekávání | Členské státy | Akcie ve světě | Konsensus trhu | Prezident Erdogan | Rally na ropě | Algoritmy | Prezidentské volby | Ruský Gazprom | Dollar | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Hlavní akciový index | Obcházení západních sankcí | Asahi Group | Dolarový index | Anheuser-Busch inBev | Výskyt koronaviru | Evropský akciový trh | Americké výnosy | USA a Čína | Inflace v Německu | Ekonomická rizika | Dopad na akcie | Ropa | Temu | Ceny aktiv | HN | Dodávky zemního plynu | Měnové páry | Sázky na pokles | Problémy v Číně | Akcie Virgin Galactic | Semináře | Nejvyšší soud USA | Dluhopis | Index výrobních cen v Číně | STP | Růst firemních zisků | Americká inflace | Rozvoj | Makroekonomická data | Akcie Boeing | Denní změna | xStation 5 | Baterie | Strach z viru | Španělský IBEX | Nálada na trhu | Transakce | Švýcarské banky | Indická rupie | Stratég Saxo Bank | Obchodní jednání | M2 | Filadelfský Fed index | Ekonomka | HKD - Hong Kong Dollar | Snížení úrokových sazeb | Digitální měna e-HKD | Desetileté dluhopisy | Akcie Alibaby | Vzestup inflace | Akcie Sanofi | Hry | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Glencore | Irsko | Černé zlato | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | MIB | Cenový vývoj | Americká výnosová křivka | Bankovní sektor | Reinvestice | Spotřeba domácností | Index MSCI | Ekonomika EU | Slabší dolar | Další posilování | Sankce proti Rusku | Evropské akciové burzy | Rolování kontraktů | Justice | Značný pokles | DE30 | Prazdroj | USDX | Index PCE | Meziroční růst spotřebitelských cen | Bilance Fedu | Finanční centrum | Banky pro mezinárodní platby | Inflace v prosinci | Heineken | Akcie aerolinek | Dodávky plynu | Společnosti z indexu | Jasný signál | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Jestřábí přístup | Oslabení eura | Akcie na Wall Street | Ropa dnes | Pimco | Uvolnění měnové politiky | Verizon Communications | MSCI | Salesforce.com | Ceny benzínu | Karanténní opatření | Polský zlotý (PLN) | Negativní zprávy | Pozice dolaru | Australská ekonomika | KeyBanc | Kypr | Thomson Reuters | Snap | Zvyšování úrokových sazeb | Index podnikatelské aktivity | Guvernér Rusnok | RBA | Kontrakty na ropu WTI | Spotřebitelská poptávka | Akcia | FED sazby | Christine Lagarde | Růst aktivity | Dodávky LNG | Index DJIA | Nio (NIO.US) | Nové restrikce | Nejnovější zpráva | Opatření na podporu ekonomiky | Nabídková cena | | Snižování nákladů | JP Morgan | Obchod | Indexy PMI | Navýšení úrokových sazeb | Rozhodnutí centrální banky | Optimismus na trzích | Reakce investorů | Data z Německa | AMZN | Burza dnes | Kapitalismus | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Oslabení | Patria.cz | USD za tunu | Sentiment na trzích | Světová zdravotnická organizace | Čínská měna | Obor podnikání | ETH/USD | ABN Amro | Prezident Putin | Pohonné hmoty | Nižší kurz | 10leté vládní dluhopisy | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | ZEN | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Čínský výrobce | Ceny výrobců | Úsilí | Akcionář | Vývoj ceny oceli | Purple Trading | Miliardy USD | Fixní kurz | Snižování daní | Poradce | Vicepremiér | WEF | Empire State Index | Reálné úrokové sazby | Pinduoduo | Obchodní den | Další růst sazeb | BASF | Tržní hráči | Spojené státy | Makroekonomické události | Evropské méně | Zkušenost | Hodnota indexu | Signál | Ekonomický výhled | Digitální měna | Samsung | Írán | Zdražování | Archegos | Kurz libry | Měny rozvíjejících se trhů | Energetické krize | Výsledkové sezóny | Člen bankovní rady | Rezervní platidlo | Britská vláda | Likvidita trhu | Investoři a obchodníci | Postavení dolaru | Pips | EPS | Cena stříbra | Komerční banka | ADP | RISK-ON | Typ obchodování | Square | Gazprombank | PMI ve službách | Napětí mezi Čínou a USA | Biliony dolarů | Kupní síla | Trhy | Úbytek | Sankce | Termínový kontrakt | Nejstarší civilizace | Joe Manimbo | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Volné peníze | Důvěra amerických spotřebitelů | Nové žádosti o podporu | Platforma | Otevření ekonomiky | CHNComp | Akcie Eli Lilly | Výnosnost | Čínský zdravotnický systém | Index S&P 500 (US500) | Finanční problémy společnosti | Devizové rezervy | NFIB | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | JD | Cyklické sektory | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Žádosti o podporu | Zákaz výplaty dividend | Státní banky | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Zisk EBITDA | Trend dolů | Společnost | Členové OPEC | Investiční tipy | Globální trh | Si Ťin-pching | Rezervní měny | Úspěch | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Maloobchodní tržby v listopadu | Libra k dolaru | Sázky | Představitelé centrální banky | ASX 200 | Diamondback Energy | Zboží z Číny | Vývoj indexu rezidenčních nemovitostí v Číně | Nové prognózy | Zmírnění rizik | Swiss National Bank | Futures na indexy | Ceny ropy Brent | Kurzotvorné zprávy | Firemní dluhopisy | Dnešní údaje | Tržní pohyb | Utažení měnové politiky | Poptávka investorů | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Generální ředitel | SEC | Kurz britské libry | Očekávaná inflace | Fibo retracement | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Volatilita trhů | ASX | Výkon německé ekonomiky | Slovensko | Špatná data | Upozornění na rizika | Rozšíření | Dopad koronaviru | CAC40 | Akcie Biogen | Společná evropská měna | Riziková aktiva | ECB Christine Lagardeová | Hrubá marže | Technologický index | Zisky dluhopisů | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Ropný trh | Nálada | Slovník pojmů | Forex Factory | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | 2222 | Umělé inteligence | Míra nejistoty | Období krize | Indikátory | Tisková konference | Eura | Americké státy | Neúspěch | Fixing | Vysoké ceny | Japonská ekonomika | Nízká nezaměstnanost | Nizozemsko | Bankovní systém | ACT | Fiskální balík v Německu | Organizace | Digitální daň | Odpovědnost | Brazílie | Očekávaný zisk | Ryanair | Měna e-HKD | Posilování USD | Vrcholoví manažeři | Poptávka po akciích | Akcie Deutsche Bank | Services | Leverage | VIX | LG Chem | Růst | ČNB Tomáš Nidetzký | Obavy z viru | Problémy s likviditou | Občanské války | CNY/CZK | Akcie společnosti Alphabet | London metal exchange | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Nový býčí trh | Akciové futures | Fed včera | Jednání ČNB | Polská centrální banka | Energetické komodity | Příjmy | Islámské dluhopisy | Vývoj amerického dolaru | Kmen koronaviru | Větší korekce | Hospodářský cyklus | Finanční situace | Výroba v Německu | Michal Brožka | Politické události | Risk-off | Proti trendu | Investujte zodpovědně | Aukce státních dluhopisů | Zajištění | Počet potvrzených případů | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | Pandemie | Tradeři | JPMorgan | Americký dluh | Společnost JPMorgan | Růst průmyslové výroby | Index | Buy | Wall Street Journal | PCE index | Carlsberg | Nálada podnikatelů | Výsledek referenda | Rychlý růst cen | Tightening | Lockdown | Porsche | Akcie Alibaba | Cenový index | Alipay | Čínský trh | Fundament | Měnové stimulace | Bohatství | Western Union | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Úročení | Vývoj čínského akciového indexu | Kontrakty CFD | Útlum ekonomiky | Internetová společnost | Akcie čínských firem | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | CFDWorld | Cestovní omezení | Tuzemská měna | Politika centrálních bank | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Obchodní přebytek | Slabá čísla | MXN | Růst cen výrobců | Hospodářské noviny | Zájem o riziko | Politici | Volby | Obchodní dohody | Panasonic | Nejlepší aplikace pro obchodování akcií | Výrobce elektromobilů | Amerika dnes | Časování trhu | Politická rozhodnutí | Čínský digitální jüan | Historie | Protiepidemická opatření | EUR/CHF | Problémy Evropy | Britské maloobchodní tržby | Obchodní podmínky | RoboMarkets a bezpečnost | Cloudové služby | Bezpečné měny | Rychlé zisky | Americká burza | Dopad omikronu | MasterCard | Albemarle (ALB.US) | Kvantitativní uvolňování (QE) | Superúterý | Globální rezervní platidlo | Inflační data | Spekulace na růst sazeb | Slabší akcie | Japonský index Nikkei | Západoevropské burzy | Klesá dolar | Cíle | Instrumenty | Britský FTSE | Akcie Salesforce.com | Bezpečnost | Růst světového obchodu | Fisker | Zveřejněné údaje | C.W. CFD World | Nákupy centrálních bank | Akademie věd | Zlotý | Amsterdam | Kurz euro | Flexibilní kurz domácí měny | Aktuální situace | Vyšší úroveň | Nissan | Dopolední obchodování | Vývoj indexu rezidenčních nemovitostí | SCMP | Inflační riziko | Výkyvy | Pokles dolaru | BlueBay | Volatilní | Podíl čínského jüanu | Růst pražské burzy | Obchodování na globálních trzích | GameStop | Osobní výdaje | Retail | Aktuální kurzy měn | Rychlý zisk | Světové ceny potravin | Plán EU | BIC | Plynovod Nord Stream | Černý pátek | Banky | Evropské dluhopisy | Komise v přenesené pravomoci | Dějiny moderního jüanu | Oscilátor | Koruna oslabuje | Zprávy z Německa | Německý průmysl | Západní ekonomiky | Express | Základní sazba | Vývoj čínských devizových rezerv | U.S. Dollar index | Růst dluhopisových výnosů | Zákon o vnitřním trhu | Zvýšené riziko | Americká seance | BOJ Kazuo Ueda | Prodeje | Dílčí indexy | Omezení investic | Dopady obchodní války | Americké statistiky | Futures na Wall Street | Ondřej Hartman | Americká politika | Klesající ceny nemovitostí | Zprávy z krypto | TradingEconomics | Záznam z jednání ČNB | Schůzce FOMC | Analytik Patrie | Depozitum | TF1 | Šéf Fedu Jerome Powell | Výplach akcií | Přelom roku | Širší trh | Program nákupů dluhopisů | US Dollar Index | Uklidnění v Číně | Dow Jones | Market rally | Uzdravování | Americké firmy | Kalendář zveřejnění firemních výsledků | Politický tlak | Kartel OPEC+ | Březnová data | Olívia Lacenová | Meta Platforms | ANZ Bank | Benchmark | Globální akcie | Trumpův projev | Tmall | Index Russell 2000 | Kupci | Česká inflace | Úvěr | Onshore jüan | Bělorusko | Výzkumná společnost | Snížení nákladů | Intradenní obchodník | Dodávky ruského plynu | Měnové trhy | Šance | Účinné vakcíny | Sanofi | CFETS | Obálka | Výhled trhů | Ekonomický model | Holubice | Rychlost | Randal Quarles | INR - Indian Rupee | Technický výhled | Investiční divize | Tržní optimismus | Rizikový apetit | Oslabení dolaru | Stellantis | Podnikání na kapitálovém trhu | Průmyslová výroba v USA | Rozhodnutí ECB o sazbách | Vývoj kolem brexitu | Rizika na Blízkém východě | Oživení globální ekonomiky | Globální krize | Energetické problémy | Covid | Biliony USD | Americká administrativa | Fio | Volatilní majors | Výrobní ceny | Návratnost | Odvětví | Šok | Britská společnost | Pokračování expanze | Používaná platidla | European Energy Exchange | Rozpočtový deficit | R StocksTrader | Posílení indexu | FX Empire | Dnešek na trzích | British Airways | StrategyQuant | SNOW | Platidla | Akciové trhy v Asii | Předseda Evropské rady | Report ADP | Rakousko | Druhá vlna | Analytický tým FXstreet.cz | Pokles libry | Vývoj měnových párů | Měnové krize | Dna | Sentiment ve světě | Indexy aktivity | Tlumení QE | Investorský sentiment | Investiční společnosti | Prudké oslabení | Sazby v Číně | Maďarsko | Nejlepší aplikace | Výrobní sektor | Cenové pohyby | Euro roste | Rostoucí trend | Měnová stimulace | Oslabování eura | Deeskalace | Fiskální strana | Shrnutí obchodování | Zombifikace | Dění kolem Ukrajiny | Výnosy bezpečných dluhopisů | Platby za plyn | Nesoulad | Měnové manipulace | Poradenství | NZD/USD | Objem poskytnutých úvěrů | Měnový pár | Roční zhodnocení | LVMH | Slippage | Intradenní obchodování | Korunový trh | Nervozita na trzích | Volby v USA | Očekávaný růst | Nord Stream 2 | Cílová cena | Obavy z ekonomických dopadů | Sentiment investorů | Setkání v Jackson Hole | SIX | Ruská vláda | Dánsko | Podporované platformy | Aktivita ve výrobním sektoru | Italský dluh | Performance Trust Capital Partners | GBP/AUD | Index MSCI Emerging Markets | Prodeje aut | Gitlab (GTLB.US) | Bankrot | Banka | Vlna koronaviru | Aktuální očekávání | Nová čísla z Německa | Jestřáb | Safest European Broker | Risk-off sentiment | Forward | Fúze AT&T | Cenové války | Vývoj spotřebitelské inflace | Rozšiřování kapacit | Dollar Index | Technické ukazatele | Pozitivní swapy | AEX | Vakcinace | Upravený zisk | Benchmarky | Tržní hodnota | Evropský blue chip | Akcie Virgin | Americká sněmovna reprezentantů | Technická analýza | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Plánovaná cla | Fannie Mae | Na burze | Agentura Reuters | Akcie | Postoj k riziku | Christine Lagardeová | Civilizace | Kanadská centrální banka | Ministři financí eurozóny | Síla amerického dolaru | Macy’s | Očkování proti covidu-19 | Sílící dolar | PX Pražské burzy | Problémy společnosti Evergrande | Resistence | Významný dopad | Obchodování s akciemi | Ropovod | Ekonomické aktivity | Inflace v USA | PEG | Zásoby plynu v USA | Analytička | Futures na americké indexy | Trading view | Blue chip | Zisk na akcii | Index volatility CBOE | Nulové úroky | Nálada v ekonomice | Sportovní události | Úrok | Středoevropské měny | Pomalejší inflace | Ekonomiky | Meme akcie | PMI ze sektoru služeb | MSCI All-Country | Světové trhy | Měnová politika | Průmyslová výroba v Evropské unii | Vývoj spotřebitelské inflace v Číně | Vývoj ceny akcie Country Garden | Zasedání FOMC | Sýrie | Obchodní plán | Čínské akcie dnes | Sazby hypoték | Evropa | Zápis ze zasedání Fedu | Nasdaq Composite | Hodnota kybernetické měny | CZG | Tesla | Obchodování s dluhopisy | Zvednutí sazeb | Americké prezidentské volby | Tržby v eurozóně | Rekordní maxima | SDR (Zvláštní práva čerpání) | Bloomberg Economics | Moskva | Obchodní příměří | Zasedání Bank of Japan | Norsko | Největší ztráty | Nálada v Evropě | Stabilita | Negativní dopad | Růst britské ekonomiky | Maloobchodní tržby v eurozóně | Elon Musk | Ruské akcie | Vklady | Oanda | Americký prezident | Prohlášení | Vyšší úrokové sazby | Mutace delta | Zpřísňování měnové politiky | Americký maloobchod | Prognózy ČNB | Mimořádný stav | Obchodování Futures | Zasedání britské centrální banky | Zápis z Fedu | Nasdaq akcie | Britský premiér | GM | Bank of Canada | Lyft | Maloobchodní sektor | After-market | Rostoucí ceny ropy | Miliardář | Problémy v dodavatelských řetězcích | Bilance zahraničního obchodu | Zdravotní péče | Obchodní dohoda | Ropa roste | Evropský parlament | Covidové uzávěry | Komoditní měny | Výsledek amerických voleb | Marketingová komunikace | Negativní fundament | Předáním moci | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Akciové burzy | Produkce ropy | IOTA | Finanční výsledky | TRY | Předpověď | Machinace se měnou | Summit G7 | Skupina OPEC+ | PMI pro sektor | Nový Zéland | Nákupy Fedu | Kurz dolaru | Moderna | Prohlášení politiků | Neteller | RUB - Russian Federation Ruble | Riot Blockchain | Velké ztráty | Société Générale | Ekonomický růst | Brexit bez dohody | Poklesu evropských akcií | Dopad brexitu | Oslabení měny | WELL | Krize | Automobilka | YCC | Asociace | Podnikatelská aktivita | Management | Průlom | PPF | Nio | Halifax | Čínské realitní společnosti | Reakce centrální banky | Posílení libry | Reálný HDP | Kvantitativní uvolňování | EUR/CNY | Přeprodané podmínky | Rates | Analytička společnosti | Pražská burza | Panika | Úrokové diferenciály | Ceny stříbra | CNBC | High | Železná ruda | Hospodářská politika | US dollar | UBS | Recese v Evropě | NATO | Americký trh | Údaje | Slabý dolar | Růst průmyslové výroby v Číně | Analytický tým | Euro klesá | Rotace | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Evropské indexy nákupních manažerů | Ministr obchodu | EUR kurz | Reálná očekávání | Obchodování na trzích | Balík na podporu ekonomiky | Sbor volitelů | Halliburton | e-HKD | Zásah centrálních bank | 737 MAX | Důvěra investorů | Suroviny | Globální finanční systém | Zajištění proti riziku | Scoach | Summit EU | Čínské exporty | American Airlines | Broker roku | Orsted | Shell | Co je intervence | Financial | Riziko recese | Měnová politika v USA | COMP | Konec roku | Ekonomiky eurozóny | Aktivita čínských továren | Michal Bárta | CAD | Webináře zdarma | Short | Super obchod | Japonský akciový trh | Vývoj ceny uhlí | Obnovitelné energie | Beta | Citlivost trhu | Velikost páky | National Australia Bank | Přístup k inflaci | SPX 500 | Posilování české koruny | Maďarský forint (HUF) | Stlačení inflace | Největší růsty | PFNonwovens | Snižování sazeb | Počet nových žádostí o dávky | Provozní zisk před odpisy | Důvěra spotřebitelů | KRW | Akcie velkých bank | Target | Brent a WTI | Intel | TOPIX | Odvaha | Investiční společnost | Rostoucí ceny komodit | USD/CHF | Nemovitosti | Začátek výsledkové sezóny | Stříbro | Visa | Růst cen plynu | Fúze s Nortonem | Spotové ceny | Práce | Finanční polštář | Raphael Bostic | Eleanor Creagh | Vývoj akciového indexu Hang Seng | GDPNow | Bank of America (BofA) | Louvre Accord | Supercyklus | Zdražení ropy | Zprávy o vakcínách | Měnový pár USD/CNH | Nové měny | Zájem o dolar | Forward PE | Čínský jüan k dolaru | Asijské akciové trhy | Čínský vicepremiér | Spoření | Dluhové problémy | Vývoj trhu | NAFTA | Firemní sektor | Akciové deriváty | Podniky | Lufthansa | Klidné obchodování | Španělský IBEX 35 | Komoditní index Bloombergu | EURO 2024 | Neomezené nákupy | Investiční firmy | Důsledky koronaviru | Americká měna | Christine Lagardová | Arbitráže | Růst japonské ekonomiky | Nové úvěry | Konsolidace | Aramco | Nárůst výdajů | Nano | Kanada | Ericsson | Německé volby | Očkování | Akcie Country Garden Holdings | Dnešní aukce státních dluhopisů | Certifikace | Zvýšení mezd | GBPX | Zvláštní práva čerpání | Reuters analytik | Finanční ztráty | Astrazeneca | Index spotřebitelských cen | Místní centrální banka | Akcie firem | Poptávaná cena | Koruna posiluje | Pohyby na trzích | Američané | Volatility | Ministr financí | Nástroje pro technickou analýzu | Levnější ropa | Obavy ze stagflace | Vývoj amerického dolarového indexu | Akciové indexy na Wall Street | Rubl | Index Nasdaq Composite | Ztráta | Rozpočet | Bezpečná aktiva | xStation5 | Akcie McDonald’s | Domácí měny | Poptávka po surovině | Vonovia | Rizika intervencí | Vývoj eurodolaru | Australská vláda | Klíčová rizika | Vývoj amerického dolaru vůči čínskému jüanu | Robert Lighthizer | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Poptávky po ropě | Vývoj epidemie | Akcie Take Two Interactive | Maloobchodní prodeje | Vánoce | Malé ztráty | Investiční certifikáty | Omezení kvůli koronaviru | City | Pozitivní vliv | Nejnovější údaje | Statistiky ze stavebního sektoru | Švédsko | Pracovní síly | Směřování | ForexFactory.com | Jamie Dimon | AUD/USD | Britská burza | Velké americké banky | London Forex Show | Vývoj na dluhopisovém trhu | Trumpův impeachment | KRW - South Korean Won | Irák | Roundup | Čínská komunistická strana | Akcie Activision | Strach z druhé vlny | Londýnská City | Volkswagen | Západoevropské akcie | Úroveň parity | Uptrend | Pozitivní sentiment trhů | Předpokládaný vývoj | Guvernér ČNB | Odhady analytiků | Linie podpory | Trendová linie | Koruna dnes | Měna čínské centrální banky | Inflace v eurozóně | Německo | Masivní pohyby | Daň z mimořádných zisků | Riskování | Obchodníci na forexu | Americký ISM | Index technologického trhu Nasdaq | USD/JPY | Štěstí | Bankovky | Český index nákupních manažerů | Zvýšená nervozita | Biden | Ruská centrální banka | Vývoj běžného účtu platební bilance | Akcie opatrně | Globální pravidla | Měnový výbor | Elektronické peněženky | Objem obchodů na forexu | Dobrá čísla | ZIL | Růstový potenciál | Uzavření obchodu | NASDAQ 100 | NIO (NIO.US) | Možný hedging | Zrychlení růstu | Transakce Rusku | Země G7 | Propady na akciích | Akciový trh | Japonský trh | Inflace spotřebitelských cen | Výkonnost zlata | Rheinische Post | Hospodaření firem | TC Energy | The Guardian | Směrnice | Výsledky hospodaření | Velká akvizice | Šíření nákazy | Viceprezident | Ztráty | Virtuální mince | CFD World | Nálada na globálních trzích | Japonský jen | Trader 2.0 | BioNTech | Offshore | Stav nouze | FXstreet.cz | Euro vůči americkému dolaru | Odhad amerického HDP | Bilance | Ceny zemního plynu | WebTrader | Michal Dvořák | Nízké úroky | Goldman Sachs Group | Snížení úroků | Obchodní bilance Číny | Orbán | Příliv dolarů | Jordan Financial Expo & Award | L.F. Investment Limited | Bloomberg Dollar Spot Index | NZD | Tomáš Vlk | Komunistické strany | Šéfka ECB | MWh | Louis Vuitton | Výroba v Číně | EUR/GBP | Společnost Nike | Koš | EK | Investování | Civilizace světa | Finančníci | Splácení dluhu | Kotace | Vyšší inflace v Německu | Mzdy | Britské parlamentní volby | Údaje o zásobách v USA | HDP v eurozóně | Zvýšení těžby | Čínské investice | Výkyvy kurzu | Statistiky z Číny | WHO | Tržní nálada | Tržní situace | Sazby Fedu | Zadlužení | Merkelová | Prodat část akcií | Velké investice | Obchodníci | Zahraniční investice | HZL | Jak snížit výdaje u obchodování | Směřování trhů | Intradenní vývoj kurzu | Zisky a ztráty | Decline | Průmyslová výroba v Británii | Ukazatele | Letecký průmysl | Státní dluhopisy | CoinDesk | První obchod | Vláda v Berlíně | Pozice | Světové akciové trhy | Soběstačnost | Status rezervní měny | Nízká inflace | Finanční transakce | Vývoj měnového páru USD/CNY | Dluhopisy | Trading | Platební bilance | Slabost dolaru | Dot-com | Expirace | Napětí na trzích | Americké obchodování | Propad indexu | Šéf banky | Inflace zpomaluje | Fiskální pomoc | Institut ZEW | EVN | Ceny zemního plynu v USA | Bali | Situace na trhu práce | AbbVie | Intervence na forexu | Turecké liry | Výplach na trzích | Poradce premiéra | Akciový index DAX | Uvalení cel | Nákup put opce | Čína | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Koruna | Tchaj-wan | Obchodní účty u RoboMarkets | Trade | Íránské rakety | ČR | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Regulace technologických firem | Citrix | MIFID | Akcie na pražské burze | Institute for Supply Management (ISM) | Nastavení měnové politiky | Směr trhu | Zasedání bankovní rady | Currency | Tomáš Nidetzký | Stabilita sazeb | Statut | Zlepšení nálady | Překážky | Eurodolar dnes | Týdenní pivot | Evropské akciové indexy | UK100 | Společnost TC Energy | Norská koruna | KOSPI | Psychologický efekt | Ministerstvo financí | Kapitálové trhy | Zasedání centrálních bank | Ojetiny | Guvernér | Napětí mezi USA a Čínou | Přerušení dodávek ruského plynu | Platina | Obchodování s jüanem | Low | Býčí trend | Celosvětový trh | Kurz euro-koruna | John Hardy | Rezistence | Program pomoci | Umělá inteligence | Úrokový diferenciál | Ministr zahraničí | FOMO | Agentura Moody's | Bolševické revoluce | Ford Motor | České výnosy | USA | Zemědělství | Populární dnes | Šíření koronaviru | Výraznější pokles | Hlavní akciové trhy | Kanadský dolar | Evropská spotřebitelská důvěra | JPMorgan Chase | Pozitivní zpráva | Sazby | Makléř | Short pozice | Newsweek | Li Auto | XTB | SPOT | Aktivita v sektoru služeb | Výsledkové zprávy | Útlum domácí poptávky | Průmyslová výroba v Číně | Akcie Biogenu | DLL | Netflix | Čínské centrální banky | Šterlink | Richard Clarida | Dohoda mezi EU a Británií | Největší pokles | Riziko | Dluhové krize | Neshody OPEC+ | Průmyslový index Dow Jones | Kontrakt | BlueBay Asset Management | Čínské devizové rezervy | Restrukturalizace dluhu | Miliardy dolarů | The Times | Vývoj jádrové inflace | Protesty v Hong Kongu | Peter Garnry | SPX | Poptávka po ropě | Dodatečný kapitál | Výplaty dividend | Švýcarský frank (CHF) | Jan Frait | Hlavní ekonom | Ceny v průmyslu | Obchodní výhled | AAA | Zahraniční forex | Ocenění | České sazby | Burze | Hodnocení ekonomiky | Brazilský real | Digitální hongkongský dolar | Ukončení kvantitativního uvolňování | Durace | Ruský útok na Ukrajinu | Blue chip index | Meziroční inflace | Sektor služeb | Černá labuť | Ever Given | Výprodej dluhopisů | Obavy z globální recese | American Express | Americký kongres | Počet nezaměstnaných | Světové rezervní měny | Úroky z dolarových dluhopisů | Expirace opcí | Legendární investor | Akcie Meta | Fúze | Domácí poptávka | Intervence centrálních bank | Zásobníky | Pevný směnný kurz | Výprodeje dluhopisů | CBOT | Volatilita na finančních trzích | Ekonomický poradce | Zajištění proti inflaci | Aktivistický investor | Tržní vývoj | Investiční fond | Stimuly | Klíčové centrální banky | Denní graf | VIAC | Akcie v roce 2019 | Zasedání měnového výboru | Goldenburg Group Ltd | Koordinované intervence | Tržby v maloobchodě | Vojtěch Benda | Americké trhy | Šéf NATO | Americký ministr financí | Globální sentiment | Americký epidemiolog | Čínští turisté | Kurz EURUSD | Míra inflace v Německu | Digitální jüan | Pozitivní carry | Kupovat dluhopisy | Likvidní měny | Růst úrokových sazeb ČNB | Vyšší výnosy | Poptávka po riziku | Motivace | Týden na trzích | Vlna na akciích | Jakub Kraľovanský | Inflační report | Akciový propad | Propad zaměstnanosti | Archegos Capital | Statistika | Akcie amerických bank | CBDC | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Další pokles | Slabší libra | Oživit ekonomiku | Americký HDP | Vývoj ceny | Tým FXstreet.cz | Pumpování likvidity | Výprodej ropy | Dolar a ropa | Investor Compensation Fund | Vývoj na akciích | Zisk automobilky | Indonésie | Americká centrální banka dnes | Aplikace pro obchodování akcií | Čínský HDP | Nerovnováhy | Kancléřka Merkelová | Strategy Builder | Intervenovat | Emise | Fiskální plány | Průmyslové podniky | Prodeje domů v USA | TLTRO III | Turecká lira (TRY) | Jednání mezi USA a Čínou | LNG | Solidní výsledky | Vakcína na koronavirus | Německá inflace | Vklady a výběry | Německé dluhopisy | Antivirová pilulka | Dluhopisy EU | Nová vakcína | Jestřábi z Fedu | Akcie Bayer | US30 | Průzkum Reuters | Časovaná bomba | Techy | Patria finance a.s. | Dodavatelské řetězce | Eric Rosengren | Kvantitativní utahování | Nové peníze | Nejstarší civilizace světa | Obchodovat intradenně | Růst cen plynu v Evropě | Jihoafrický rand | Chování spotřebitelů | Obnova ekonomiky | Zisky české měny | BCA Research | USD JPY | Sociální sítě | Dolar slábne | Nové zprávy | Válka na Ukrajině | Čínská makrodata | Ohlédnutí | Tvorba pracovních míst | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Pražský PX | Více peněz | NIO.US | Vzácné kovy | Česká koruna (CZK) | Prodej | Nervozita | Krypto trh | Home Depot | Steven Mnuchin | Index asijsko-pacifických akcií | Lael Brainardová | Obchodovanie | Japonská centrální banka | Euforie | Čínská banka | Bez rizika | Evropské aerolinky | Co se děje na finančních trzích | Eli Lilly | Analytici Morgan Stanley | Plynová krize v Evropě | Ceny železné rudy | CRM | Plynovod Nord Stream 1 | Investiční | Real estate společnosti | Nastavení úrokových sazeb | MobileTrader | Dobrá zpráva pro dolar | Přebytky zahraničního obchodu | Spekulovat | Snížení daní | Efekt sankcí | Wyoming | Měnový pár USD/CNY | Oznámení | Activision | Ekonomika USA | Sukuky | Produktivita práce | Akcie společnosti Netflix | Průmyslová výroba | Cena plynu | CISCO | Posilování eura | Moskevská burza | Zpráva pro dolar | CVC | Včerejší obchodování | Cenový index PCE | Zdravotnický systém | Berlín | HKD | Vývoj 1leté úrokové míry v Číně | Pozornost finančních trhů | Dostatečné cash-flow | Rozmach nákazy | Posilování franku | Opce | Bitcoin | Využití pro tradery | HICP | Thajský baht | Výkonnost | Odliv deviz | Americké produkce | Kontrakt na WTI | Signály Fedu | Česká ekonomika | Dolarový standard | Politické napětí | Přebytek obchodní bilance | Pohyby na finančních trzích | Akcie v Evropě | West Texas Intermediate | Růst cen ropy | Vývoj ceny ADR | Zájem investorů | Dění na Ukrajině | Práce z domova | Denní minima | Energetický sektor | EURCZK | Růst poptávky | Panevropský index STOXX 600 | Hospodářské oživení | Budoucnost | Propad akciového indexu | Steen Jakobsen | Vlastní digitální měny | Průmyslová produkce v únoru | Tempo růstu spotřebitelských cen | Monopoly | Partners | Očekávaná data | Vakcína | Nákupy akcií | Volatilní období | Rozhodování | Obchodní války | Rýže | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Opatření | Návrat poptávky | Goldenburg | Nancy Pelosiová | Walmart | Distribuce | Index S&P 500 | Akciové zisky | Referendum | Zprávy z Ruska | Ekonomická situace | DPA | Závislost | Česká koruna | SARS-CoV-2 | Futures kontrakty na ropu | Nouzový stav | Mandát ECB | Úřad pro energetické informace (EIA) | Konzervativci | Uzavření trhů | Propad průmyslu | MIC | Růst sazeb ČNB | Krypto | Burzy cenných papírů | Strach z koronaviru | Obchodní konflikt | Čínské oživení | Zlato | HDP | Zpráva pro tradery | Maersk | Výkyvy na finančních trzích | Londýnský index | Elektromobilita | Investování je rizikové | Robinhood Markets (HOOD.US) | Britské státní dluhopisy | Euro (EUR) | Krize v Evropě | Trh je nervózní | Restrikce | Šance na zisk | Maloobchodní tržby | Eskalace konfliktu | ECN | Likvidita | CL | Libra klesá | PBOC | TopForex | Opatření proti nákaze | Hlavní akciové indexy | Vakcína proti koronaviru | Vyšší riziko | Etoro | TSLA | Členské země | Milánská burza | Cla na dovoz | IPO Porsche | Fond | Blue chips | Setkání akcionářů | Balík stimulačních opatření | Dow Jones Industrial Average | Štěpení | Odliv peněz | Luboš Růžička | Investice do rozšiřování kapacit | PMI index | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Kurzy | Dluhopisy Itálie | Držení short pozice | Premiérka Liz Trussová | Euro-koruna | Verizon | Statistici | CopyFX | Voda | Vývoj cen ropy | Spekulanti | Americká ministryně financí | Restrukturalizace | Řešení obchodního sporu | Nejlepší aplikace pro obchodování | Oddělení forexu | Realitní sektor | IOER | Vývoj zahájených bytových prostor v Číně | Dnešní zprávy | Objednávky | Inflační očekávání | Ocelárny | Joe Biden | Začátek summitu | Čínský vývoz | G7 | Evropské akciové trhy | Potíže společnosti Evergrande | Index Nikkei 225 | Evropské země | USD/CAD | Inflace ve světě | BMO | Čínské vlády | VPS | Averze vůči riziku | Uhlí | Pfizer/BioNTech | Flexibilní kurz | Fundamenty | Rolls-Royce | Omikron | Japonský Nikkei | Vývoj měnového páru USD/CAD | Růst ekonomiky | Hedging | Index PMI | Raketový růst | Polská měna | Americká cla | Jihokorejský won | BIS | Boj s koronavirem | Rozjednané prodeje domů v USA | Účty Cent | Demo účet | Období po brexitu | CZK/USD | Analýza | Akcie Moderna | Vyšší inflace | ČNB dnes | Novozélandská centrální banka | Německé státní dluhopisy | Komodity | Pražský index PX | Trh s kryptoměnami | Citrix Systems | Výrobní náklady | Hlavní finanční trhy | Šéfka EK | Společnost Gazprom | Odkup akcií | Firemní výsledky | Důchodový systém | Miliardy | Výnosy | GTLB.US | Index FTSE 100 | Velmi volatilní | Vývoj hlavní čínské 1leté úrokové míry | Česká národní banka (ČNB) | Robinhood Markets | Put | Maloobchodní tržby v USA | Zahraniční měny | Activision Blizzard | Tomáš Raputa | Republikánští senátoři | Obchodování měnových párů | Vývoj meziroční jádrové inflace | Obchodní systémy | Abbott | Disney | Applied Materials | Cena komodity | Sazba Fedu | Čínské státní banky | Mezinárodní obchod | Blahobyt | Vlády | Country Garden | Bank of America Merrill Lynch | Obchodní účty | Caixin | Kryptoměny | Čína měna | Plynová krize | Industrial and Commercial Bank of China | EuroCOIN | Investiční doporučení | Rozhodnutí Číny | Firemní zprávy | Akciové obchodování | Zadluženost | Výsledky německých voleb | Holding | Stav americké ekonomiky | Zprávy z Fedu | Nákupy zlata | Ekonomické indikátory | Průmyslové kovy | Český HDP | Akcie ČEZ | Akcie Erste Bank | Těžba ropy v Rusku | Koronavirus | Nálada na finančních trzích | Kurz EUR | Centrální bankéři | Belgie | Akcie Goldman Sachs | Trumponomika | Cla na zboží | Investor | Zlepšení | Britské firmy | Vypuknutí pandemie | Akciový optimismus | Index amerického dolaru | Solidní růst | Fúze AT&T s Discovery | Ceny lithia | Růst poptávky po ropě | Nonfarm Payrolls | ČTK | PMI pro sektor služeb | Americké 10leté vládní dluhopisy | Session | Akciový index Nikkei | Trading Economics | USD/CNY | Stav trhu práce | Dostatečný výnos | Sentiment trhu | Oživení ekonomik | Prudký pokles cen | Ruské firmy | Měnové podmínky | Čínské občanské války | Devizy | Růst na pražské burze | Výrobci aut | Dnešní události | Americké akciové indexy | Amazon | Důsledky epidemie | Americká vláda | Britská premiérka | Analytici Patria | Španělsko | Zimní olympijské hry | Transakce s kryptoměnami | Výrobní inflace | Tržby společnosti | Hodně peněz | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Volatilní obchodování | Jerome Powell | Emerging markets | Vysoké úrokové sazby | CEE | IBEX | Česká národní banka | Západoevropské trhy | Epidemie koronaviru | Významné události | Wall Street | Oslabení čínské měny | Konsolidace na akciích | Digitální peněženky | Ropný průmysl | Test na koronavirus | Regulátor v Hongkongu | Čínské platidlo | Infrastrukturní plán | Vítězství Donalda Trumpa | Záporné úrokové sazby | XPeng | Změny úrokových sazeb | Protiinflační kroky | ONE | Bavlna | Index DAX | Základní úroková sazba | Free cash flow | Platidlo | Nastavení FFCal | Markit | Nákup dluhopisů | Američtí zákonodárci | Poptávka po oceli | Graf dne | Silnější americký dolar | Ceny mědi | Čínské firmy | Cineworld | Nový kmen koronaviru | Hike | Omezení stimulů | Nakupovat | European Central Bank | Zoom Video Communications | Americké vlády | Manažeři | Tržní cena | Spotřebitelské ceny | Účinnosti vakcín
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

CNN Fear and Greed Index
CNN Feed and Greed Index
CNN Prima News
CNOOC
CNOOC Ltd.
CNPC
CNPD
CNPLAY
CNR
CNST

Následující klíčová slova

CNY/CZK
CNY - Chinese Yuan
CNY/T
CNY/USD
COAG
Co akciové indexy jsou
Co aktuálně hýbe trhy
Coal India
Co Autochartist umí
Cobber Finance
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít