Středa 02. října 2024 01:17
reklama
Fintokei StartTrader
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei StartTrader

Alokace

C:\fakepath\coronavirus-26012022.jpeg

Analytici XTB: Tržní výhled pro rok 2022

26.01.2022 Rok 2021 byl investičně nebývale úspěšný – rostly ceny téměř všech aktiv napříč trhy. Nabízí se proto otázka, zda je podobný vývoj udržitelný – zda se překlene i do roku 2022, případně do dalších let. Analytici jednoho z největších brokerů v Evropě, XTB Online Trading, pro vás připravili podrobný report v PDF, který se zaměřuje právě na tržní výhled pro rok 2022.
img

Americký akciový trh stále klesá

19.01.2022 V úterý akcie klesaly napříč všemi trhy. Americké státní dluhopisy vzrostly v důsledku očekávání zpřísnění měnové politiky ze strany Fedu. Regulátor možná zvýší úrokovou sazbu dříve, než se očekávalo.
img

Bitcoin by mohl mít v roce 2022 hodnotu 30 000 USD

19.01.2022 Podle zprávy společnosti Invesco, která poukazuje na podobnost mezi marketingovými kampaněmi v oblasti kryptoměn a aktivitou brokerů před Velkou hospodářskou krizí v roce 1929, může bitcoin letos klesnout pod 30 000 USD.
img

Akciový výhled 2022: Na cestě k měkkému přistání

20.12.2021 Rychlé oživení růstu zisků a výnosů na akciových trzích v uplynulém roce se musí jednou vyčerpat. Tento proces začal a bude pokračovat i v roce 2022. Otázkou je, zda nás čeká měkké, nebo tvrdé přistání. V tuto chvíli se zdá, že měkké přistání je pro akcie pravděpodobnější, ale řada rizik by mohla trh dostat do něčeho nepříjemnějšího. V takové situaci je klíčové mít robustní portfolio orientované na kvalitu.
C:\fakepath\eurusd-10112021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 10.11.2021

10.11.2021 Americké akcie včera oslabily poté, co jejich hlavní indexy několikrát za sebou uzavřely na nových rekordních maximech. Ke včerejšímu poklesu přispělo vybírání zisků, které investorům přinesl předchozí růst. Na akciovém trhu navíc panují obavy z negativních dopadů vysoké inflace. Ve výrazném poklesu včera pokračovaly akcie výrobce elektromobilů Tesla.
img

Společnost Fixed.zone úspěšně vstupuje na pražskou burzu

02.11.2021 Společnost Fixed.zone, a.s. dnes úspěšně zakončila veřejnou nabídku svých akcií (IPO). Zájem ze strany investorů byl obrovský a emise byla přeupsána 2,8krát. Fixed.zone se upsala za nejvyšší cenu v rámci stanoveného pásma rozpětí. Obchodování s akciemi společnosti bude zahájeno 8. listopadu za upisovací cenu 222 Kč.
img

Komentář Fidelity International: Jak může změna klimatu ovlivnit inflační tlaky

26.08.2021 Změna klimatu a politika zaměřená na její zpomalení budou určovat vývoj hospodářského růstu v tomto století. Investoři již nyní vyčleňují odvětví, která by měla prosperovat, a ta, která přechod od uhlíku poškodí. Méně se však hovoří o potenciálním dopadu změn v energetice na inflaci.
C:\fakepath\trader-14082021.png

Struktura obchodního deníku

14.08.2021 Kvalitní obchodní deník je základem každého profesionála nebo i pokročilého obchodníka na finančních trzích, který aspiruje na přeměnu z tradingu jako svého koníčka na seriózní obchodování s cílem odvádění konzistentních zisků z burzy. Ať už máte jakoukoliv strategii či obchodní přístup, je nutné ji v čase analyzovat, optimalizovat a případně ji i zavrhnout, pokud vám to vaše statistiky a data radí. Právě o sběru podkladů k těmto rozhodnutím dnes bude pojednávat náš článek.
img

Komentář Fidelity International: Asie zrychluje

12.08.2021 V posledních dvou desetiletích se Asie stala hnacím motorem globálního růstu. Demografická situace a digitalizace podpořily ekonomickou a obchodní expanzi, což v roce 2020 sehrálo důležitou úlohu při zvládání krize v souvislosti s pandemií covid-19. Svou roli sehrála i odolná ekonomika regionu. Analytici Fidelity International při pohledu do budoucnosti na postpandemický svět, věří, že převládne nový ekonomický řád, přičemž dlouhodobá role Asie jako motoru globálního růstu podle nich bude i nadále pokračovat
img

Prodej hybridů v pololetí stoupl o 174 procent na 11.063 aut

08.07.2021 Prodej nových vozů s hybridním pohonem se v prvním pololetí zvýšil meziročně o 174 procent na 11.063 aut. Z toho plug-in hybridy do zásuvky rostly trojnásobně na 2187 vozů. Naopak odbyt elektromobilů v porovnání s loňskem stagnoval na 1262 vozech, což je jen o osm více než loni. Vozy s plně nebo částečně elektrickým pohonem se na celkových prodejích nových aut v ČR podílely téměř 11 procenty. Vyplývá to z údajů Svazu dovozců automobilů.
C:\fakepath\investice-voda-21062021-1.png

Investování do vody aneb Colorado na suchu

21.06.2021 To, co mě přimělo napsat daný článek, byl rozhovor o investorovi, který vlastnil akcie vodních práv v jihozápadním Coloradu. Současné sucho v povodí řeky Colorado patří do čtvrté kategorie. To je označení, které by mělo nastat každých 50 až 100 let. V mých očích zajímavě kritická situace a zároveň mi při tom probíhal hlavou odraz na finančních trzích, proto jsem si udělal malý průzkum, se kterým se s vámi podělím. Podle Becky Ballingerové, která je asistentkou státního klimatologa v Coloradu, přesto povodí řeky Colorado zažilo za posledních 20 let 2000 až 2018 to byly tři sucha a čtvrté sucho je nyní v roce 2021. Ballingerová řekla, že sucha, která pozorujeme, jsou stále mnohem závažnější kvůli teplotní složce. Jsou teplejší. Investor, který držel akcie vodních práv měl velké dilema, zda si má nadále držet tato práva na vodu, která měla každá hodnotu asi 5 000 dolarů. Bylo jich celkem 25 přesně za 125 000 dolarů, nebo by je měla prodat? Byla to těžká otázka.
img

Euforie v sektoru fondů soukromého kapitálu

17.06.2021 Podle dat poradenské společnosti McKinsey momentálně připomíná sektor fondů soukromého kapitálu (private equity – PE) doslova euforii. Celosvětový objem transakcí (nákupy/prodeje podniků) od začátku letošního roku dosahuje půl bilionu dolarů. Pokud bude toto tempo pokračovat i po zbytek roku, za celý rok 2021 se dostaneme přes úroveň jednoho bilionu dolarů, což by představovalo jednoznačný historický rekord.
img

Maraton inflačních čísel

15.06.2021 Pokračující růst spotřebitelských cen u nás i ve světě vyvolává dohady, zda je současný stav jen přechodnou záležitostí, nebo naopak začátkem dlouhodobého trendu. Americká inflace vystoupala v meziročním srovnání na 5 %, což představuje třináctileté maximum. Míra inflace v Německu v květnu vystoupila na 2,5 % z dubnové hodnoty 2 %. Inflace v Česku se vrátila pod horní hranici tolerančního pásma, tedy pod 3 % na 2,9 %. Ještě před měsícem však dosahovala 3,1 %. „Ať už bude inflace krátkodobá či dlouhodobá, každý investor a střadatel by se měl zamyslet nad podobou svých finančních rezerv. Jedinou efektivní obranou, jak své finance vhodným způsobem ochránit před inflací, je odvážně se rozhlédnout po vhodných finančních nástrojích,“ řekl Richard Bechník, investiční analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
img

Globální akciová valuace mírně poklesla

18.05.2021 Valuační proměnná Z-Score je definována jako aktuální hodnota zvoleného valuačního indikátoru mínus průměr a tento rozdíl je poté vydělen směrodatnou odchylkou. Moje globální akciová valuace Z-Score je přitom definována jako průměrné Z-Score za čtyři základní valuační indikátory – P/E, P/B, P/S a EV/EBITDA.
img

Měsíčník finančních trhů – Březen 2021

07.04.2021 Mezi klíčové události uplynulého měsíce patřily zasedání Evropské centrální banky a amerického Fedu. ECB zasedala 9. března a klíčovým výstupem bylo, že se evropská měnová autorita rozhodla výrazně akcelerovat nákupy vládních dluhopisů v příštích třech měsících tak, aby byly udrženy požadované výnosy do doby splatnosti vládních dluhopisů na historických minimech. Podle vyjádření představitelů ECB je cílem udržet co nejvíce uvolněné měnové podmínky, aby nebylo ohroženo křehké ekonomické oživení.
img

Výhled Saxo Bank na 2. čtvrtletí: Světu už dochází úplně všechno

30.03.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, dnes publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 2. čtvrtletí 2021 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia klientů.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 29.3.2021

29.03.2021 V posledních březnovém týdnu lze očekávat určitou rotaci investorů z akcií do dluhopisů. Na konci měsíců a kvartálů se totiž fondy snaží narovnávat na své plánované alokace. Předchozí pokles cen dluhopisů vede k významnému poklesu vah této třídy aktiv v portfoliích velkých institucionálních hráčů. Například cena desetiletých amerických vládních bondů se od začátku roku propadla o zhruba 6,5 %. Aby institucionální hráči toto odchýlení napravili, prodávají akcie a nakupují vládní bondy. Tato dynamika by měla přispět k dočasnému pozastavení růstu dluhopisových výnosů. Zároveň by měla způsobit určité oslabení akciových trhů. Prodeje akcií by se měly pohybovat v řádech stovek miliard dolarů. Samozřejmě nelze předpovídat načasování takových výprodejů, tradičně se jich však značná část odehraje právě v závěrečném týdnu měsíce.
img

Anatomie propadů indexu Nasdaq 100 a psychologie investorů

10.03.2021 Index Nasdaq 100 se propadl o 10,9 %, což je 15. největší propad od 1. ledna 2003. Historie napovídá, že pokud to bude z hlediska profilu zotavení průměrný pokles, mohl by trvat 121 obchodních dnů. To se podle nás významně podepíše na psychologii investorů, protože noví drobní investoři, kteří se na akciových trzích objevili v loňském roce, zatím nemají zkušenost s dlouhodobějším poklesem a zpomalením akciových trhů. Proto razíme teorii, že růstové investování a jeho podpora v nejbližší době budou záviset na trvání tohoto propadu, a že tedy půjde o jeden z klíčových indikátorů, které je třeba do budoucna sledovat.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Měsíčník finančních trhů – Únor 2021

01.03.2021 V únoru jsme zaznamenali poměrně výraznou korekci na globálních dluhopisových trzích. Důvodem byl silný nárůst inflačních očekávání kvůli silnému předpokládanému globálnímu ekonomickému růstu v průběhu letošního roku. Globální ekonomický růst by měl být podpořen jednak rychlou vakcinací populace, a jednak stále bezprecedentně uvolněnou měnovou politikou klíčových centrálních bank a velice uvolněnými fiskálními politikami. To by mělo ve výsledku výrazně podpořit právě inflaci. Ve výsledku nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays Global Aggregate Bond odepsal 1,7 %. Na druhou stranu akciovým trhům se dařilo poměrně dobře, když nejširší globální dluhopisový index MSCI All Country World připsal zisk 2,2 %.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin dál prudce zdražuje, překonal 48.000 USD

09.02.2021 Cena bitcoinu se dál prudce zvyšuje, nejznámější kryptoměna se vyšplhala na další rekord nad 48.000 dolarů (1,02 milionu Kč) a za den si připsala více než 20 procent. K růstu notně přispívá pondělní oznámení americké společnosti Tesla, že nakoupila bitcoiny za 1,5 miliardy dolarů (31,9 miliardy Kč) a že začne digitální měnu přijímat i jako úhradu za své automobily. Výrazně se zvyšují také investice do kryptoměnových fondů a zvláště pak do digitální měny ethereum.
C:\fakepath\obrazek-08022021-2.jpg

Co víte o systémech obchodování na Forexu?

08.02.2021 Než budeme hovořit o trading systémech pro Forex, bylo by lepší zjistit:
img

Kam zamíří finanční trhy v roce 2021? Argumenty hovoří pro vzestup i pokles

14.01.2021 V den 6. ledna, kdy došlo k největšímu útoku na americkou demokracii v moderní historii, dosáhly indexy S&P 500 a Russell 2000 nového absolutního maxima. Všichni víme, že během pandemie COVID-19 nebylo nijak snadné se v tržním narativu vyznat, a doufáme v úspěšné nasazení vakcíny a v následné zotavení. Pokusíme se proto shrnout všechny argumenty, proč může akciový trh po rychlém zotavení většiny světových trhů začít rychle růst, ale i strmě klesat.
img

Měsíčník finančních trhů – Prosinec 2020

06.01.2021 Globální akciové trhy pokračovaly v prosinci v růstu s tím, jak se po světě pomalu začaly v masovém měřítku aplikovat vakcíny proti koronaviru. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zisk 4,5 %. Dařilo se také globálním dluhopisovým trhů, které dle nejširšího globálního dluhopisového indexu Bloomberg Barclays připsaly zisk 1,3 %. Celý uplynulý rok 2020 byl pro globální finanční trhy velice úspěšný a to především díky bezprecedentnímu objemu kvantitativního uvolňování centrálních bank. Celkový objem nově natištěných peněz centrálními bankami v roce 2020 činil bezprecedentních 9,2 bilionu dolarů, což je trojnásobek ve srovnání s krizovým rokem 2008. Ve výsledku za celý rok 2020 připsaly globální akciové trhy zhodnocení 14,3 % a globální dluhopisové trhy 9,2 %.
img

Výhled Fidelity International pro rok 2021: Můžeme být optimističtí?

10.12.2020 Rok 2020 byl jiný než všechny, co pamatujeme. Bude tak sloužit jako připomenutí, že krize může udeřit kdykoli a každá je zcela specifická. Andrew McCaffery globální CIO, Asset Management Fidelity International upozorňuje: „Při přechodu do roku 2021 proto opatrně vyvažuji nedávný optimismus na trzích větší obezřetností.“
img

Měsíčník finančních trhů – Listopad 2020

01.12.2020 Globální akciové trhy zažily v listopadu jeden z nejlepších měsíců v historii. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World totiž připsal fenomenální zisk 12,2 %. Tržní optimismus byl hnán především pozitivními zprávami o úspěšných testech vakcín proti koronaviru od společností Pfizer, Moderna a AstraZeneca. Investoři také ocenili poměrně jasný výsledek amerických prezidentských voleb a indikace, že předání moci proběhne v USA relativně v poklidu. Rovněž globální dluhopisové trhy zažily vynikající měsíc, když nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays zaznamenal zisk 1,8 %.
img

Měsíčník finančních trhů – Říjen 2020

02.11.2020 Globální akciové trhy v říjnu pokračovaly v propadu, který se koncentroval především do posledního týdne v měsíci, a to v důsledku prudce rostoucích čísel nově nakažených na obou stranách Atlantiku a nových protikrizových opatřeních ve spoustě zemí Evropy, které budou mít na HDP v letošním posledním čtvrtletí opět silně negativní dopad. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World odepsal 2,5 %. Globální dluhopisové trhy dokázaly vykompenzovat akciové ztráty pouze omezeně, když nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays připsal nepatrný zisk 0,1 %.
img

První e-commerce firma vstoupila na pražskou burzu, zájem o Pilulku byl enormní

20.10.2020 Praha, 20. října 2020 - Společnost Pilulka Lékárny, a.s. dnes úspěšně zakončila veřejnou nabídku svých akcií (IPO). Zájem ze strany investorů byl enormní a převýšil nabízené množství akcií o 536 %. Pilulka se také upsala za nejvyšší cenu v rámci stanoveného pásma rozpětí. Obchodování s akciemi společnosti Pilulka Lékárny, a.s. bude zahájeno 26. října za upisovací cenu 424 Kč.
img

Investoři již objednali celou emisi Pilulka.cz na nejvyšší ceně, úpis ale naplno pokračuje

14.10.2020 Investoři již pohledem knihy objednávek emise akcií Pilulka.cz, která míří v dosud nejúspěšnějším úpisu na trh START pražské burzy, objednali celou emisi a to na nejvyšší ceně upisovacího pásma. Z aktuálního stavu knihy objednávek vyplývá, že na ceně 424 Kč je 911 nákupních pokynů na celkem 886.960 ks akcií Pilulka.cz. Nabízeno je 800 tisíc akcií. Úpis akcií Pilulka.cz pokračuje do 20. října, dle níže popsaného procesu zřejmě dojde na krácení jednotlivých objednávek.
img

Měsíčník finančních trhů – Září 2020

06.10.2020 Globální akciové trhy v září korigovaly enormně silné zisky z předchozích pěti měsíců, když nejširší globální akciový index MSCI All Country World odepsal 3,4 %. Přitom jsme nebyly svědky žádného významného katalyzátoru, který by měl výprodeje spustit. Jednalo se tak pravděpodobně o prosté vybírání předchozích zisků. Přitom od začátku roku je index MSCI All Country přesně na nule. Příliš se v září nedařilo ani globálním dluhopisovým trhům, když nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays odepsal 0,4 %. Nicméně od začátku roku globální dluhopisové trhy stále připisují nadstandardní zhodnocení 5,7 %.
img

Měsíčník finančních trhů – Srpen 2020

01.09.2020 Na globálních akciových trzích se v srpnu bez zásadních nových kurzotvorných zpráv udržela velice pozitivní nálada z července, když nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 6,0 %. Přitom od začátku roku je tento index již v plusu 3,5 %. Na druhou stranu se tentokrát příliš nedařilo globálním dluhopisovým trhům, když nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays zaznamenal nepatrnou ztrátu -0,2 %. Nicméně od začátku roku globální dluhopisové trhy stále připisují nadstandardní zhodnocení 6,1 %.
img

Měsíčník finančních trhů – Červenec 2020

04.08.2020 Přestože to minimálně v USA momentálně vypadá na druhou velkou vlnu pandemie koronaviru a dynamika globálního ekonomického oživení na začátku třetího kvartálu zpomaluje, na globálních finančních trzích se udržela velice pozitivní nálada. Hlavní příčinou jsou pravděpodobně pokračující masivní monetární stimuly klíčových centrálních bank v čele s americkým Fedem a Evropskou centrální bankou. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 5,1 %. Přitom od začátku roku tento index ztrácí již pouze 2,4 %. Výrazně se dařilo také globálním dluhopisovým trhům, jejichž nejširší index Bloomberg Barclays zaznamenal zhodnocení 3,2 %. Od začátku roku přitom globální dluhopisové trhy připisují zhodnocení již 6,3 %.
img

Forex: Koruna svižně posiluje v reakci na summit EU

22.07.2020 Po téměř pětidenním vyjednávání se včera podařilo dosáhnout dohody na podobě záchranného balíčku Evropské unie, který má sedmadvacítce pomoci překlenout koronavirovou krizi. V souladu s původním návrhem, jehož autorství se přisuzuje hlavně Francii a Německu, se bude jednat o 750 mld. eur. Během vyjednávání došlo ke změně alokace prostředků mezi granty a půjčky z navrženého poměru 500:250 mld. eur ve prospěch grantů na konečných 390:360 mld. eur. Na největší díl peněz dosáhnou státy jižního křídla, které byly nejvýrazněji zasaženy pandemií, jmenovitě tedy hlavně Itálie a Španělsko.
img

Okénko trhu - Evropský záchranný balíček schválen

21.07.2020 Trhy přijaly zprávu o nalezení kompromisu s viditelnou úlevou. Česká koruna, podobně jako maďarský forint či polský zlotý, citelně posílila a dostala se i pod EUR/CZK 26,40, tedy nejníže od půlky března. Ještě výrazněji pak posílila k americkému dolaru, kde se přiblížila dokonce k hranici EUR/USD 23,00, čímž se vrátila i na před-pandemickou úroveň. Růst si připsaly evropské akcie a poklesly i výnosy na italských vládních dluhopisech.
C:\fakepath\euro3.png

Kurz chce, aby unijní fond obnovy pomohl nejchudším členům

13.07.2020 Rakousko chce uzpůsobit chystaný unijní fond obnovy tak, aby větší podíl pomoci dostali nejchudší členové EU. Řekl to v rozhovoru s německým nedělníkem Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung rakouský kancléř Sebastian Kurz. Peníze podle něj musí být také směrovány do správných oblastí, jako jsou výzkum, digitální infrastruktura nebo ochrana klimatu.
img

Boj s pandemií nevyhrajeme lokálním, ale spíše globálnějším přístupem

09.07.2020 V průběhu tří desítek let od konce studené války a zejména po přelomovém přijetí Číny do WTO v roce 2001 se svět díky technologiím a globalizaci úzce propojil a integroval. Od Trumpova nástupu na prezidentský stolec se ale zdá, že se toto celistvé uskupení kvůli sobeckým zájmům, vzájemné nedůvěře a hledání vnějšího nepřítele znovu rozpadá. A díky pandemii Covid-19 se tento proces během několika málo měsíců neuvěřitelně zrychlil. Náš národ na prvním místě je v současné době modus operandi nejen v politice, ale i při plánování dodavatelských řetězců soukromých firem, které si během krize prošly zatěžkávací zkouškou.
img

Měsíčník finančních trhů – Červen 2020

03.07.2020 Díky pokračujícím masivním monetárním stimulům klíčových centrálních bank a postupnému otevírání ekonomik pokračovala na globálních finančních trzích pozitivní nálada. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 3,0 %. Přitom od začátku roku tento index ztrácí již „pouze“ 7,1 %.
img

Připravme se na EU nové generace

19.06.2020 Evropští leadeři dnes projednávají ozdravný balíček „EU nové generace“ předkládaný Evropskou radou spolu se standardním sedmiletým rozpočtem na období 2021-2027. K dosažení vzájemné dohody je však ještě daleko, zejména pokud jde o poměr mezi úvěry a dotacemi a kritéria rozdělování peněz. Vzhledem k neshodám mezi členskými státy se zdá představa kancléřky Angely Merkelové, že k dohodě ohledně plánu zotavení dojde již v červenci, značně optimistická.
img

Měsíčník finančních trhů – Květen 2020

03.06.2020 Díky pokračujícím masivním monetárním stimulům klíčových centrálních bank a postupnému otevírání ekonomik pokračovala na globálních finančních trzích pozitivní nálada. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 4,1 %. Přitom od začátku roku tento index ztrácí již „pouze“ přibližně 10 %.
img

Analýza Fidelity International: Příležitosti z dislokace

25.05.2020 Globální ekonomické zotavení se bude podle názoru expertů Fidelity International odvíjet v několika fázích: upravení finančních toků, stabilizace šíření případů koronaviru v jednotlivých zemích, opravení toků v reálných ekonomikách a nakonec ekonomická expanze. Centrální banky již částečně řešily situaci okolo finančních toků a také nastal pokrok ve stabilizaci počtu případů koronaviru, i když nelze zapomínat na možnost opakujících se vln infekce. Vzhledem k tomu, že omezení volného pohybu ve většině zemí z velké části ještě zůstává, je potřeba nejprve opravit reálnou ekonomiku. Dokud nepřestane klesat poptávka a nezaměstnanost, bude na reálnou ekonomiku vyvíjen stále velký tlak.
img

Měsíčník finančních trhů – Duben 2020

06.05.2020 Globální akciové trhy dosáhly lokálního minima kolem 23. března. V tomto okamžiku z historických maxim z 19. února ztratily přibližně 35 %. Americký Fed nicméně na konci března oznámil masivní program kvantitativního uvolňování, objemově násobně větší než při poslední globální finanční krizi 2008-2009. Fed se rozhodl nakupovat prakticky všechny dluhové cenné papíry a v polovině dubna dokonce ohlásil, že začne nakupovat také korporátní dluhopisy s neinvestičním spekulativním ratingem (high-yield). Také Evropská centrální banka svůj program nákupů aktiv také výrazně rozšířila. Ve výsledku se díky masivním monetárním stimulům centrálních bank podařilo situaci stabilizovat a posléze dokonce začaly globální akciové trhy velice silně růst. V dubnu si tak ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zisk 11 % a od začátku roku je v mínusu už „pouze“ 14 %.
img

Krize rozhýbala největší spolupráci soukromého a veřejného sektoru od druhé světové války

23.04.2020 S tím, jak se vlády snaží podporovat ekonomiku v době omezeného pohybu osob, přesměrovávají společnosti svou výrobu tak, aby pomáhaly s bojem proti koronaviru. Soukromý sektor se tak mění způsobem, jaký jsme od druhé světové války neviděli. To by mohlo mít pro investory trvalé důsledky.
img

Dokáže vaše ETF portfolio odolat krizi? 6 užitečných tipů, jak se ochránit

06.04.2020 Trhy mohou v extrémních podmínkách klesnout i o více než 60 %. Pokud však své ETF portfolio vybudujete správně, mělo by být dostatečně odolné na většinu tržních podmínek. Dokáže vaše ETF portfolio obstát během finanční krize? Postupujte podle těchto šesti kroků a ochraňte tak svůj kapitál v turbulentních časech.
img

Svět vyvedený z rovnováhy

02.04.2020 Koronavirus COVID-19 je katalyzátorem, který odhaluje křehkost našeho finančního systému a globální ekonomiky. Globální býčí trh let 2009 až 2020, trvající nejdéle v celé historii, právě zhynul na koronavirus.
img

Měsíčních finančních trhů – Březen 2020

01.04.2020 Březen byl pro riziková aktiva nejhorším měsícem za poměrně dlouhou dobu. Na vině samozřejmě bylo masivní šíření epidemie koronaviru po celém světě. Ekonomiky se doslova zastavily. HDP výrazně poklesne a patrně půjde o nesilnější recesi od druhé světové války. Naštěstí klíčové centrální banky v čele s Fedem a ECB přispěchaly na pomoc tím, že se zavázaly k prakticky neomezeným nákupům dluhových cenných papírů. Na konci měsíce se tak investiční sentiment podařilo stabilizovat. I tak ve výsledku globální akciové trhy za celý březen ztratily 14 %. Nedařilo se přitom zejména akciím ve střední Evropě, jejichž index CECEEUR ztratil dokonce 24 %. Globální dluhopisový index ztratil 2 %, přičemž se nedařilo zejména korporátním dluhopisům s neinvestičním spekulativním ratingem (high-yield), které ztratily 14 %. Velice patně na tom byly rovněž komodity, jejichž globální index ztratil 29 % a ropa dokonce propadla o celých 55 %. Barel severomořského Brentu se tak na konci měsíce obchodoval za 23 dolarů. Výrazně vzrostla volatilita neboli kolísavost rizikových aktiv, když index strachu VIX vzrostl o 34 % na 54 bodů. Masivní výprodeje jsme využili k přikoupení akciových pozic, neboť ocenění neboli valuace globálních akciových trhů se dostaly na velice atraktivní úrovně, které pro střednědobý až dlouhodobý horizont slibují vysoce nadstandardní zhodnocení. V krátkodobém horizontu bude nicméně obchodování i nadále velice volatilní.
img

Jak se vypořádat s důsledky koronaviru ve svém finančním a investičním plánu

10.03.2020 Ve světě řádí od začátku prosince zcela nová infekce, virus COVID-19 ze skupiny koronavirů. Symptomy onemocnění se v mnohém podobají chřipce. Pokud je v případě chřipky řada otázek doposud nezodpovězena, pak koronavirus klade na vědce ještě větší nároky. O koronaviru toho zatím není mnoho známo. Přirovnání k chřipce se však přímo nabízí, a tak vznikají odhady založené na minulých chřipkových epidemiích a pandemiích. Z hlediska počtu obětí nicméně není aktuální daň koronaviru ničím ve srovnání s chřipkou, která řádí každoročně.
img

Měsíčních finančních trhů – Únor 2020

04.03.2020 Poslední únorový týden byl pro trhy rizikových aktiv nejhorším od globální finanční krize v roce 2008 kvůli rychlému rozšiřování epidemie koronaviru mimo Čínu. Ve výsledku globální akciové trhy únoru oslabily o 8,2 %. Naopak globální dluhopisové trhy potvrdily pověst bezpečného přístavu, když připsaly zisk 0,7 %. Průměrný globální dluhopisový výnos se dostal na historické minimum 1,07 %. Výrazně se nedařilo komoditám, jejichž globální index prodal o 8,4 %. Barel Brentu oslabil dokonce o 13,1 % na úroveň 51 dolarů za barel. Dolar oproti očekávání oslaboval. Rovněž koruna měla vůči euru tendenci oslaboval. Za celý měsíc byla slabší o 0,7 % a měsíc zakončila na úrovni 25,39 EUR/CZK. Podle posledních dostupných zpráv bude mít koronavirus enormní dopad na globální dynamiku HDP v aktuálním čtvrtletí, významný dopad bude pravděpodobně i ve čtvrtletí druhém. Nicméně například Goldman Sachs očekává, že v druhém pololetí by měla globální ekonomika dohnat, co v prvním pololetí podle očekávání ztratí. Přes mírně pozitivní globální výhled zůstáváme nicméně prozatím spíše opatrní a akciové pozice momentálně nenavyšujeme.
img

Finanční trhy se chovají schizofrenně

18.02.2020 Světová ekonomika se nenachází zrovna v nejlepší kondici. Čísla za poslední čtvrtletí loňského roku totiž ukázala, že dynamika světového HDP rozhodně není žádná hitparáda. Japonská ekonomika ve čtvrtém kvartálu dokonce poklesla o více než 6 % (mezikvartálně anualizovaně), německá ekonomika stagnovala a je o milimetr unikla recesi a celá ekonomika eurozóny rostla pouze o 0,1 % mezikvartálně. Přitom francouzský a italský HDP mezikvartálně mírně poklesl. Americká ekonomika se ještě docela drží, je to nicméně výhradně zásluha amerického spotřebitele, neboť například podnikové investice pokračují ve výrazném poklesu.
img

CME se staví pozitivně k vývoji BTC a plánuje rozvoj kryptoderivátů

12.02.2020 Hlavní ekonom Chicago Mercantile Exchange (CME), Bluford Putnam, je optimistický ohledně vývoje bitcoinu a dalších hlavních kryptoměn. Domnívá se, že taková digitální aktiva by měla být v moderním finančním trhu vhodná pro další a hlubší výzkum a vývoj. Dále zdůraznil, že vlastnosti bitcoinů, které hostovaly trh v průběhu koronavirové infekce a jeho schopnost relativně silněji odolávat geopolitickým tenzím.
img

Měsíčník finančních trhů – Leden 2020

04.02.2020 Globální ekonomika loni vzrostla o 2,3 %, což byl nejpomalejší růst za deset let. Letos by tempo růstu mohlo zrychlit na 2,5 %. Vyplývá to ze zprávy o situaci a vyhlídkách světové ekonomiky (WESP), kterou zveřejnila OSN. OSN upozornila, že i deset let po finanční krizi je globální ekonomika pomalá. Obchodní a geopolitické napětí mohou dál podkopat její oživení. "V letošním roce je tu naděje na oživení, ale rizika poklesu a zranitelnosti zůstávají velmi výrazná," varoval vedoucí oddělení strategie pro globalizaci a rozvoj při Konferenci OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) a spoluautor studie Richard Kozul-Wright. Upozornil, že oživení z velké části bude záviset na výkonu velkých rozvíjejících se ekonomik, jako jsou Argentina, Mexiko, Turecko a Rusko. Vyhlídky letošního oživení růstu může zhatit zesílení obchodního napětí, problémy na finančních trzích nebo eskalace geopolitického napětí. Pokud by tyto problémy nastaly, růst by výrazně zpomalil a činil by zřejmě jen 1,8 %, varovala OSN. Ekonomický růst většiny rozvinutých zemí, včetně USA, zůstane podle OSN letos nevýrazný. Lépe by si mohlo vést pouze Japonsko, které letos pořádá olympijské hry. Evropa by měla růst o pouhých 1,6 %. Jedenáct zemí, které do EU vstoupily po roce 2004, tedy včetně České republiky, by však mělo růst nad průměrem celé unie a některé budou expandovat i o více než čtyři %. Výhled pro Evropu ohrožuje hlavně možná eskalace napětí v mezinárodním obchodě, výkon regionu však bude také záviset na tom, jak dopadne odchod Británie z EU a jak se bude vyvíjet měnová politika Evropské centrální banky. Světová banka předminulý týden snížila odhad globálního růstu na loňský a letošní rok kvůli pomalejšímu oživení obchodu a investic. Letos rovněž očekává globální růst o 2,5 %.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Měsíčník finančních trhů – Prosinec 2019

02.01.2020 Zemřel bývalý guvernér amerického Fedu Paul Volcker, bylo mu 92 let a proslavil se tím, že v 80. letech zavedl jako nový guvernér Fedu přísně restriktivní měnovou politiku velmi vysokých úrokových sazeb, aby skoncoval s nadměrnou inflací. Jeho boj byl úspěšný a tím se velice proslavil. Při globální finanční krizi před 10 lety stál rovněž po boku tehdejšího prezidenta Baracka Obamy jako hlavní finanční poradce pro sanaci bankovního sektoru.
C:\fakepath\copy-trading-3.jpg

Copy trading: O co jde? Porovnání s PAMM a RAMM

09.12.2019 V tomto článku se seznámíme s populárním způsobem obchodování, který vám umožní vydělávat na kopírování obchodů profesionálních obchodníků, neboli tzv. copy trading. Tato metoda je vhodná zejména pro ty, kteří se obchodování nemohou věnovat naplno, ale chtějí profitovat ze zkušeností úspěšných obchodníků.
img

Portfolio Stronghold EUR si udržuje vyvážený rizikový profil

06.12.2019 Po neuspokojivém říjnu se v listopadu portfolio Stronghold EUR vrací se zisky 0,7 %, zatímco benchmark vykazuje růst o 1,1 %. Za poslední měsíc se jeho struktura příliš nezměnila, expozice zůstávají stejné a asi nejnápadnější je posun o 2 procentní body od akcií globálních korporací směrem k akciím menších evropských firem. Celkově zůstává portfolio dobře vybalancované napříč nejrůznějšími třídami aktiv a je připravené na zvýšenou volatilitu trhu.
img

Měsíčník finančních trhů – Listopad 2019

02.12.2019 7. listopadu zasedala Česká národní banka a v souladu s očekáváním investorů své úrokové sazby nezměnila. Ačkoli bankovní rada pravděpodobně opět vedla debatu o jejich možném zvýšení z titulu domácích inflačních tlaků, nakonec v rozhodování převážila nejistota pramenící ze zahraničního vývoje. Další vývoj sazeb ČNB je v tuto chvíli velmi obtížné určit, protože se bude do velké míry odvíjet od vývoje v zahraničí. Pokud by světová ekonomika začala opět ožívat a přicházející čísla se začala otáčet k lepšímu, trh začne patrně brzy opět spekulovat o tom, zda ČNB sazby nezvýší. Uvedený scénář je vak prozatím předčasný a stabilita sazeb je patrně nyní nejpravděpodobnější scénář.
img

5 aktivně řízených ETF portfolií od Swiss Life Select nemusí uspokojit každého

08.11.2019 Portfoliem složeným výhradně z burzovně obchodovaných fondů (zkratka ETF) se v Česku může pochlubit jen zlomek drobných investorů. Vybrat z několika tisíc indexových fondů různých správců ty nejvhodnější a složit z nich rozumné investiční portfolio vyžaduje především čas, analytické schopnosti a zkušenosti. Zajímavé investiční řešení představila v březnu letošního roku finančně-poradenská společnost Swiss Life Select Česká republika (pozn. dnes je tato společnost součástí společnosti Fincentrum), která chce zpřístupnit nízkonákladové burzovně obchodované fondy co nejširší skupině českých retailových investorů. Řečí čísel: do konce letošního roku si dala za cíl vybrat od investorů minimálně jednu miliardu korun.
img

Měsíčník finančních trhů – říjen 2019

05.11.2019 8. října USA zavedly sankce proti 28 čínským bezpečnostním úřadům i firmám kvůli účasti na porušování práv muslimské menšiny Ujgurů. Stovky tisíc z nich vláda zavírá do takzvaných převýchovných táborů, dalším omezuje svobodu pohybu, kultury či odívání. Mezi sankcionovanými je i přední výrobce kamerových systémů a bezpečnostní techniky Hikvision.
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
C:\fakepath\saxo-bank-1.jpg

Neexistují špatné trhy, pouze špatné strategie

11.10.2019 S blížící se potenciální recesí by mohlo být rozumné použít obchodní strategii, která zahrnuje více tříd aktiv, nejen kvůli vyvážení rizik.
img

Měsíčník finančních trhů – září 2019

02.10.2019 12. září proběhlo dlouho očekávané zasedání Evropské centrální banky. 1) ECB snížila hlavní depozitní sazbu o 0,1 % z -0,4 % na -0,5 %. 2) ECB od listopadu obnoví program kvantitativního uvolňování, nákupy dluhopisů, v objemu 20 miliard euro měsíčně. Program bude prozatím časově neomezený. 3) ECB zavedla tiering systém pro ukládání přebytečných bankovních rezerv. 4) ECB rovněž zmírnila náklady pro banky na dodávky dlouhodobé likvidity. Celkově můžeme říci, že někteří tržní účastníci čekali, že výstupy budou výraznější. Mluvilo se například o zavedení programu na nákup evropských akcií. Nakonec podle našeho názoru ECB dodala nezbytné minimum pro podporu relativně příznivé nálady na finančních trzích a pro podporu dynamiky HDP a inflace. Na druhou stranu je velice významné faktem skutečnost, že mimo časově neomezený program kvantitativního uvolňování byl změněn také výhled na úrokové sazby na neurčito. To implicitně znamená ještě uvolněnější měnovou politiku. Vše bude záviset na budoucím vývoji inflace a inflačních očekávání.
img

Srpen na finančních trzích

02.09.2019 V Itálii se rozpadla vláda. Lídr Hnutí severu Matteo Salvini doufal v předčasné volby. Ty se ale nakonec pravděpodobně konat nebudou. Dodejme, že dle historických statistik vydrží vláda v Itálii přibližně pouze rok a půl.
img

Klíčové události ve světě: Přehled vývoje na finančních trzích v červenci

06.08.2019 Evropská centrální banka zasedala 25. července. Výstupy byly v souladu s očekáváním investorů. ECB jednak ponechala úrokové sazby beze změny a jednak nepřímo indikovala, že kvůli perzistentně slabé inflaci pod inflačním cílem, slabému ekonomickému růstu a zhoršujícímu se výhledu by mohla úrokové sazby snížit ještě více do záporu. Většina investorů se domnívá, že ke snížení úrokových sazeb by mohlo dojít už na příštím zasedání v září. ECB rovněž nepřímo indikovala, že by mohla znovuobnovit program kvantitativního uvolňování (QE), tedy nákupy vládních a korporátních dluhopisů. K jeho oznámení by mohlo podle tržních odhadů dojít na zasedání v říjnu.
img

ZLATO MŮŽE OPĚT ZAZÁŘIT

05.08.2019 Poté, co prorazilo několikaletou úroveň 1350 dolarů za unci, je zlato opět v centru pozornosti. „V dlouhodobém horizontu očekáváme více cenových posunů nahoru díky přesvědčivé kombinaci klesajících úrokových sazeb, rostoucím dlouhodobým inflačním očekáváním a zvyšujícím se obavám z recese,“ vysvětluje investiční analytik Fidelity International Oscar Hutchinson.
img

Vývoj na finančních trzích – duben 2019

06.05.2019 Evropská centrální banka zasedala 10. dubna. Centrální bankéři ve Frankfurtu v čele s prezidentem Mariem Draghim ponechali v souladu s očekáváním investorů úrokové sazby beze změny a stejně tak i úrokový výhled, v jehož rámci by měly zůstat úrokové sazby na stávající úrovni minimálně do konce letošního roku. Zásadnějších změn nedoznalo ani hodnocení výhledu ekonomického růstu a inflace. Detaily nových dlouhodobých úvěrů pro banky (TLTRO3) se přitom pravděpodobně dozvíme na červnovém zasedání.
img

Diverzifikace rizika – jak ochránit svůj kapitál před krachem?

27.03.2019 Pokud se úspěšného investora zeptáte, jaký je klíč k úspěchu, jedna z prvních rad, kterou dostanete, je diverzifikace rizika. Diverzifikace rizika do více obchodů je možná nejdůležitější stavební kámen úspěšné investiční strategie. Způsobů, jak sestavit vaše portfolio je mnoho.
img

Diverzifikace rizika – jak ochránit svůj kapitál před krachem

27.03.2019 Pokud se úspěšného investora zeptáte, jaký je klíč k úspěchu, jedna z prvních rad, kterou dostanete, je diverzifikace rizika. Diverzifikace rizika do více obchodů je možná nejdůležitější stavební kámen úspěšné investiční strategie. Způsobů, jak sestavit vaše portfolio je mnoho.
img

Jak se vyhnout bolesti hlavy po pádu trhů

25.02.2019 Tento rok odstartoval pozitivním růstem trhů. Makroekonomická data přitom signalizují blížící se zpomalení ekonomiky. Jak by se měli investoři připravit na novou situaci?
img

Vývoj na finančních trzích – leden 2019

04.02.2019 Data o růstu čínského HDP potvrdila, že druhá největší ekonomika v roce 2018 rostla nejpomaleji za posledních 28 let, konkrétně 6,6 %. Čínské vládní autority proto připravují nové fiskální stimuly na podporu ekonomického růstu. Centrální banka již měnové kohouty uvolnila.
img

Tipy na akcie těžařů zlata pro rok 2019

01.02.2019 V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly ruku v ruce s klesající cenou zlata. Koneckonců zlato je celou řadou investorů vnímáno jako silný konzervativní instrument vhodný pro hedging v době nejistoty.
img

Nejlukrativnější akcie těžařů zlata v roce 2019

01.02.2019 V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly ruku v ruce s klesající cenou zlata. Koneckonců zlato je celou řadou investorů vnímáno jako silný konzervativní instrument vhodný pro hedging v době nejistoty.
img

Vývoj na finančních trzích - prosinec 2018

03.01.2019 Americká centrální banka Fed v souladu s očekáváním investorů zvýšila 19. prosince základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu (0,25 %) na cílové pásmo 2,25-2,50 %. Jednalo se o čtvrté zvýšení sazeb v roce 2018 a celkově deváté zvýšení v aktuálním cyklu zvyšování úrokových sazeb, jenž započal v prosinci 2015. Fed zároveň snížil prognózu zvyšování sazeb v roce 2019 ze tří na dvě zvýšení a ponechal prognózu na jedno zvýšení v roce 2020. Celkově z tohoto zasedání Fedu žádné zásadní překvapení nevzešlo.
img

Čínské akcie jsou momentálně velice atraktivní

05.12.2018 V rámci globální akciové alokace momentálně hodně sázíme na čínské akcie. Přestože jsou v Číně přítomna významná investiční rizika, zejména z titulu zpomalujícího ekonomického růstu a obchodní války s USA, ve střednědobém investičním horizontu čínské akcie nabízí velice atraktivní růstový potenciál. Pro tento investiční názor jsou čtyři hlavní důvody.
img

Financování českého vládního dluhu se bude prodražovat

19.11.2018 České vládní dluhopisy byly až do podzimu 2016 v silném dlouhodobém býčím trendu, v jehož rámci tržní ceny dluhopisů rostly a výnosy do doby splatnosti naopak klesaly. Nejsledovanější vládní dluhopis s 10letou splatností dosáhl cenového maxima v září 2016, když jeho výnos dosedl na historické minimum pouhého 0,25 procenta.
img

Říjen: Vývoj na finančních trzích

01.11.2018 Globální akciové trhy v říjnu postihla negativní nálada, když nejširší globální akciový index MSCI All Country World ztratil 7,6 %.
img

Na další finanční krizi si budeme muset ještě počkat

15.10.2018 Minulý týden zasel výprodej na akciových trzích paniku mezi investory. Báli se totiž, že jde o počátek nové krize. Ve skutečnosti však vyvolala pád kombinace několika faktorů. Analytik Saxo Bank Peter Garnry proto říká, že jde zatím jen o bouři ve sklenici vody.
img

Moderní technologie mění investování, ale investoři vyčkávají

11.10.2018 Technologie přinesou zásadní změny v investování, ale ne všichni investoři jsou na to připravení. Ukázal to největší celosvětový průzkum společnosti Fidelity International, globálního lídra v oblasti investic, prováděný mezi institucionálními investory. Téměř tři čtvrtiny z nich věří, že technologický pokrok do roku 2025 zcela změní toto odvětví, ale jen jeden z deseti již integroval umělou inteligenci do svých investičních procesů.
img

Shrnutí červnového vývoje na finančních trzích

02.07.2018 Americká centrální banka (Fed) 13. června zvýšila základní úrokovou sazbu – Fed funds rate – o čtvrt procentního bodu na pásmo 1,75 – 2,0 %.
img

Druhý START Day: 5 milionů pro Prabos, +6,7 % Fillamentum. Šéf pražské burzy avizuje zájem fondů

26.06.2018 Růst hodnoty akcií Prabos a Fillamentum a nových 5 milionů korun ve výsledku dodatečné emise akcií pro Prabos. To je výsledek historicky druhého START Day, který se v úterý uskutečnil v žižkovské věži. Generální ředitel pražské burzy Petr Koblic pro Patria.cz naznačil budoucí vzpruhu pro celý trh v podobě možnosti zapojení nového typu investorů z řad zahraničních i tuzemských specializovaných fondů.
img

Vývoj a výhled na finančních trzích

05.06.2018 USA odstoupí od smlouvy o íránském jaderném programu. 8. května to oznámil americký prezident Donald Trump. Na Írán USA uvalí nové tvrdé sankce. Přitom podle Mezinárodní agentury pro atomovou energii Írán dohodu dosud plnil.
img

Akciový výhled na druhé čtvrtletí: Vyhoření akcií?

04.05.2018 První čtvrtletí nabídlo úplně všechno. Finanční trhy zažily nejrůznější dramatické situace: od nejsilnějšího zahájení roku za poslední desetiletí po největší denní pohyb indexu VIX za posledních deset let. Ten odhalil, že prodejní volatilita je na finančních trzích tím nejpřecpanějším obchodem. Nyní jsou akcie na mnoha frontách pod tlakem – od hrozby obchodní války po neuspokojivé makroekonomické údaje a regulaci technologických firem. Smysl tak dávají defenzivní rozhodnutí.
img

USA zdanily 50 miliard dolarů z čínského dovozu

12.04.2018 V úterý 3. dubna Spojené státy v rámci obchodní války s Čínou avizovaly uvalení 25% sazby na cca 1 300 technologických produktů importovaných z Číny. Čínská reakce na sebe nenechala dlouho čekat a již minulou středu stanovila daň ve výši 25 %, postihující 106 kategorií amerického dovozu.
img

Velcí investoři krotí optimismus

29.03.2018 Významní institucionální investoři začali snižovat expozici vůči globálním akciím na čtyřměsíční minimum a konkrétně držení amerických akcií se dostalo v těchto firmách na dvouleté minimum. Hlavními viníky jsou hlavně očekávání obchodní války mezi USA a Čínou a prudký výprodej technologických firem.
img

Výhled 2018 Fidelity International: Asijské dluhopisy ovlivní situace v USA

23.01.2018 V roce 2017 se asijským dluhopisům s vysokým výnosem dařilo dobře. I v letošním roce bude dynamika asijského trhu podporovat tyto dluhopisy. Asijské dluhopisy s investičním stupněm mají pozitivní dlouhodobý výhled, přesto mohou v roce 2018 zažít značné výzvy. Eric Wong, porfolio manažer společnosti Fidelity International komentuje: „Nejistota ohledně uvolňování rozvahy FEDu a nižší úroveň růstu v Číně může způsobit přecenění na trzích. Tato volatilita ale může přinést chytrým investorům zajímavé příležitosti.“
img

Komentář: Revidujeme výhled pro českou ekonomiku směrem nahoru, koruna bude posilovat rychleji

24.07.2017 Na základě velmi dobrých údajů z reálné ekonomiky a příznivého výhledu pro domácí i zahraniční poptávku revidujeme náš výhled pro růst HDP, trh práce, politiku ČNB a kurz koruny.
img

Forex: Zasedání Fedu nepřinese změnu měnové politiky, může oslabit dolar

24.07.2017 Hlavní událostí ve světě bude zasedání měnového výboru amerického Fedu. Tamní centrální bankéři zřejmě ponechají měnovou politiku beze změn, ale zajímavé budou jakékoliv náznaky ohledně budoucího růstu sazeb a omezování obrovské bilance Fedu. Zatímco část trhu předpokládá, že Fed oznámí plány na snížení bilance už ve středu, my tento krok očekáváme až v září, což by v důsledku mohlo dále oslabit dolar. Výraznějším ztrátám americké měny vůči euru by naopak mohl zabránit očekávaný pokles indikátorů ekonomického sentimentu v EMU. Údaje z reálné ekonomiky (první odhady HDP za Q2 17) by však měly být velmi dobré. V České republice budou investoři v první polovině týdne vyčkávat na jakékoliv náznaky směřování měnové politiky ČNB. Ve čtvrtek totiž začne mediální karanténa členů bankovní rady před zasedáním 3. srpna.
img

Ozvěny trhu - Akcie rozvíjejících se trhů míří na výsluní

31.03.2017 Stávající makroekonomické prostředí, které se odráží v pokračujícím hospodářském růstu a zvyšující se inflaci v rozvinutých ekonomikách, nahrává zvyšování expozice vůči rizikovým aktivům. Přestože nový vládní aparát v USA dostal při snaze shodit dosavadní zdravotnickou reformu ze stolu za uši, měla by být nová opatření směřující do vyšších výdajů na infrastrukturu, na podporu energetického sektoru nebo uvolněnější regulace finančního odvětví pozitivním stimulem pro nadcházející vývoj. Ustupující obavy z tvrdého přistání v Číně a naopak zlepšující se výhledy na její HDP v letošním roce zvýší poptávku po některých aktivech v rozvíjejících se zemích.
img

Trading analýza: Akcie, forex a komodity

03.03.2017 Akciové indexy v týdnu pokračovaly ve fundamentálně i technicky nepodložené Trump rally a vytvářely nová historická maxima. Včera se dostavila velmi lehoučká korekce a dnes se zatím obchoduje také lehce v mínusu. Index strachu VIX se nachází na dlouholetých minimech, tržní sentiment naopak na maximech. Nadále samozřejmě nenakupuji a nakupovat nebudu, naopak dále pomaličku akumuluji menší short pozice. Vše samozřejmě s korektním money-managementem a základními pravidly alokace a diverzifikace obchodního kapitálu.
img

Steenovy zápisky: Když změna není změnou

13.02.2017 Prezident Trump zůstává velkou neznámou i pro ty, kdo se s ním setkali; jeho povaha je v nejlepším případě nepředvídatelná a v nejhorším patologická. Přesto mi jeho schopnost „dostat věci do pohybu“ imponuje. Díky tomu dokázal přesvědčit řadu investorů, které mám v úctě, aby uvěřili jeho koncepci „zvířecího ducha“, tedy koncepci zavedené ekonomem Adamem Smithem v jeho myšlence ekonomiky laissez-faire. (To byl samozřejmě jediný ekonomický model před Marxovou definicí kapitalismu a komunismu.)
img

Goldman Sachs: Evropské akcie letos přinesou dvojnásobek proti americkým

30.01.2017 Slabé euro, silné oživení světové ekonomiky a vzestup cen ropy. To jsou pro stratégy Goldman Sachs tři základní důvody, pro které letos široký index evropských akcií Stoxx600 přinese zhruba dvojnásobné zhodnocení včetně započtení dividend, než jaké lze čekat od amerického indexu S&P 500.
img

Hodnocení investičního roku 2016 a výhled na 2017 podle analytiků Fidelity International

27.12.2016 „Pokud nás rok 2016 něco naučil, pak to bylo očekávat neočekávané – právě oblast neočekávaného se totiž stala překvapivě populárním hájemstvím pro riziková aktiva. I v roce 2017 můžeme čekat další překvapení, ale o některých tématech je třeba stále přemýšlet,“ shrnuje James Bateman, Fidelity International, investiční ředitel pro oblast Multi Asset
img

Analytici Fidelity International v roce 2017 očekávají vyšší výnosové sazby

21.12.2016 Fed zvýšil sazby o čtvrt bodu, a tím vydal signál, že Federální komise pro volný trh (FOMC) zřejmě bude v roce 2017 sazby dále zvyšovat – prognóza je zvýšení o tři čtvrtě bodu. „Výhled na další vývoj inflace zůstává pozitivní nejen kvůli pravděpodobnosti fiskální expanze a daňové reformy, ale také kvůli tlaku na růst mezd a stabilizaci cen ropy,“ říká Kasia Kiladis, investiční ředitelka Fidelity International.
img

Dluhopisy rozvíjejících se trhů představují příležitost pro investory

17.10.2016 Všechny třídy dluhopisů si do této chvíle roku 2016 vedly skvěle. Kvantitativní uvolňování a nízká inflace byly hlavní hybnou silou, ale svou roli sehrála i revaluace dluhopisů rozvíjejících se trhů, které ve 3. čtvrtletí dle našeho očekávání překonaly dluhopisy rozvinutých trhů.
img

Býčí maraton pokračuje

11.10.2016 Býčí trh trvající již 91 měsíců je téměř jako parazit – a stále se ho nějak nemůžeme zbavit. Ať na něj házíme cokoliv (Brexit, zpomalení v Číně, záporné sazby, bankovní krize v Evropě, krize rozvíjejících se trhů, nízké ceny ropy, geopolitické konflikty?), stále neúnavně přináší nová historická maxima. Mimořádně zajímavé listopadové prezidentské volby ve Spojených státech jsou za dveřmi, podobně jako pravděpodobné zvýšení úrokových sazeb ze strany Fedu, a globální akciové trhy vstupují na další neznámé bitevní pole.
img

Týdenní shrnutí v kostce: Akcie i komodity klesaly, USD zvrátil downtrend

06.05.2016 Nálada na finančních trzích byla v tomto týdnu pouze uspokojivá. Květen patří historicky mezi nejméně úspěšné měsíce na akciových trzích, přesto nelze dělat z několika neúspěšných seancí sáhodlouhé závěry. Je pravdou, že důležité důvody k poklesům chyběly. Nejvyšší propady indexů tentokrát postihly Japonsko. Na měnových trzích se dařilo americkému dolaru, na druhé straně propadly komoditní měny v čele s australským dolarem. Na komoditách postihly nejvyšší propady ropu, a to přes mohutné požáry v kanadské Albertě. Ztráty zaznamenaly také drahé kovy.
img

Elektřina jako komodita a její specifické vlastnosti ve srovnání s největším trhem světa

21.04.2016 Teorie podobnosti říká, že pokud je několik různých systémů navzájem podobných, stačí umět popsat (není důležité, zdali teoreticky nebo experimentálně) jeden z nich, a k popisu ostatních stačí použít jednoduchých operací na základě vhodných definic. Na základě znalosti jednoho systému lze sestavit modely procesů, na základě kterých lze pak předpovídat chování reálného systému při různých změnách podmínek.
img

Ozvěny trhu - Evropské akcie by letos investor opomenout neměl

07.01.2016 Jeden z našich předpokladů vývoje na globálních finančních trzích pro letošní rok je obnovený růst cen ropy k úrovním 60 USD za barel...
img

Návrat primitivní ekonomiky

17.11.2015 Léta chybné politiky nám způsobila problémy se závislostí na USD Silnější dolar omezuje budoucí růst, ceny komodit a ...
img

Rychlé a nečekané poklesy na trzích představují pro obchodníky užitečný test řízení rizik

31.08.2015 Každý, kdo byl v uplynulých dnech obchodně přítomen na trzích, se tak stal reálným účastníkem další z historicky zajímavých a důležitých událostí na finančních trzích, o kterých se bude ještě dlouho mluvit a psát. Akciové trhy, některé komodity či měnové páry předvedly několik let nevídané rekordní pohyby, které budou i na dlouhodobých grafech ještě dlouho patrné?
img

Základy obchodování opcí - Co to je opce?

10.10.2014 Obchodování opcí není v Čechách zatím velmi běžné. Většina obchodníků má zkušenosti s obchodováním akcií, forexu, futures č i CFD. Opce jsou komplexnějším nástrojem a potřebují hlubší zkušenosti, ale na druhé straně otvírají nové možnosti a pohled na investování.
img

O cílované repo půjčky velký zájem nebyl

19.09.2014 Společná evropská měna se včera proti dolaru vrátila zpět na úrovně nad 1,2900 EUR/USD, když ještě ve včerejších nočních...
Související klíčová slova: Znalosti trhu | Střední Evropa | Bankovní převod | Celebrity | ETC | Německé ministerstvo hospodářství | Výnosy z nemovitostí | Virus Covid-19 | Objem transakcí | Cena zlata v letošním roce | Měsíčník finančních trhů | Klíčové rozdíly | Zpomalení čínské ekonomiky | Etheru | FCF | Akcie velkých bank | BCPP | HARDWARIO | Realitní trh | Uvolněné měnové politiky | Výhody investování do kryptoměn | Republikánský prezident | Volkswagen | Jak fungují akcie | Nositel Nobelovy ceny | Akcie Wesdome Gold Mines | Doba obchodování | Výplach | Cap | Neel Kashkari | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Kurzy euro | Dlouhé pozice | Jan Sýkora | Možnost navyšování účtu | Dukascopy | Ozvěny trhu | Sezónní vzorec | Fond fondů | Války | SMLR.US | Lithium | Rizikové prémie | Údaje z USA | Sandbox | Vývoj | Obchodní platformy | Pasivní investoři | Češi | Dolarový index DXY | Data z trhu práce | TD Securities | Babcock International Group | Možný zisk | Australská centrální banka | Trh nemovitostí | Akcie ropy v roce 2021 | Nominální mzdový růst | Panevropský index | EY Podnikatel roku 2022 | Globální růst | Společnost Invesco | Investice do ropných akcií | Take Profit | Ascending bottoms | Jana Steckerová | Abris Capital | Hospodaření firmy | Bitcoinové futures | Golden Gate Pavel Ryba | Podíl majetku | Stanovení Stop Lossu | General Dynamics | EUR | Cla na čínské zboží | FDA | Spotřebitelské výdaje | Fond Shop | Performance Coach | Outperform | Odměňování úspěšných obchodníků | Riziko inflace | Porušení pravidel u fundovaného účtu | Standard & Poor's | Exercise | Levné peníze | Přemýšlení | Půjčování cenných papírů | Brokeři | Dani Brinker | Akciové společnosti | Finanční ústav | Best bid | Tomáš Jaroš | OTP | Michal Stupavský, CFA | Původní poplatek | XOM | Prodej zboží | Itálie | Pokračování růstu | Uplatněná cena | Nárok na výplatu | Fed | Stoxx | Nejvyšší výnos | Přístup k traderům | Cena emisních povolenek v EU | Výhled akciového trhu | PEPP | Vývoj ceny zlata | Prodejní opce | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | Daňové povinnosti | CryptoGlobe | Těžební zařízení | Obchodní výhled | Očekávání | Investiční služby v EHP | Korelace | Jüan | Otevřené pozice | Akcie Colt | Absolvování challenge | Varianta omikron | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Panovník | Keir Starmer | Poslanci | Nikl | Carrier Global | Swiss Life | Volatilní | Semler Scientific (SMLR.US) | Inflace v Německu v květnu | Pro investory | Fondy soukromého kapitálu | Cena severomořské ropy | Alternativní investice | Podnikání společnosti | Extrémně volatilní | Fixed Income Funds | Zákaznická podpora | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Škodovka | EURJPY | Forex cz | Pokles ceny ropy | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Bear market | KLB Legal | Ex-date | Trh práce | Euro STOXX | Akciový výhled 2022 | Bain | Evropská komise | Dopady energetické krize | Přesnost | Obchodní společnosti | Short Interest | iShares | Swiss | Crypto | Investice | Společnost Equinor | DXY | Rozvolnění | Nová kryptoměna | Potenciál | Globální dluhopisové trhy | Sandvik | Fondy SRI (social responsible investments) | Nové technologie | Support | Švédské koruny | Akvizice | Německý průmysl | Dopady finanční krize | Ekonom Štěpán Pírko | Aroon Oscillator | Technologie blockchain | Cyklus zvyšování sazeb | Škoda Auto | Složený úrok | Spuštění ETF | Nejvyšší pravděpodobnost | Úroková sazba Fedu | Royal Dutch Shell | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Japonské akcie | Mentor aplikace | Dnešní datový kalendář | ENB | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Baidu | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Kurz ropy | Diverzifikace | Výše zdanění | António Guterres | Experti | Cenové pohyby | Předseda představenstva | Nízké úrokové sazby | Podmínky výzvy | LSEG | WFT zdanění | Futures kontrakt | Rekord | Devon Energy | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Mean-reversion | Nezávislost | Index NASDAQ 100 | Bitcoiny | Stop-Loss | Vývoj ceny ropy | Psychické rozpoložení | Evropský index | Přerozdělení bohatství | Evropské měny | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Zlato a bitcoin | Dislokace | Výkonný ředitel | Dění na trzích | CBAM | Downtrend | Společnost Apple | Investiční výhled na rok 2024 | Černé labutě | Pokles zisku | Obchodní seance | Impuls | FiveThirtyEight | Český statistický úřad | EUR/USD | Cena bitcoinu | Vanad | Období poklesu | General Electric | Reality | ETS | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Levice | Komoditní ropa | Digitální aktiva | Požadavky na splnění challenge | Meme kryptoměny | Český průmysl | Výhled Saxo Bank | Chování | Současná cena | Finanční páka | Řízení rizik | Míra alokace | Recenze prop trading firmy | Konkurenti | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Asijské akcie | ETH | Chování trhu | Prop obchodování | STNG | Aktuální vývoj | CSI 300 | Desetileté výnosy | Zboží každodenní spotřeby | Opatrný optimismus | Dodržování disciplíny | Lagardeová | Nepřipravenost | Investiční výdaje | LYNX Trading | Zlepšení výkonnosti | Podnikatel roku | Demografie | Obligace | Cenné papíry | Výnos | DeFi | P/S | Velcí investoři | Rozdělení zisků | XTB Online Trading | Oxfam | Současná cena mědi | Série ztrát | Restrikce | Goldman Sachs | Mitsubishi Electric | Schválení ETF | Colorado | Opční kontrakt amerického typu | Vývoj na trzích | Vzdělávání | Základní pravidla | Iridium Communications | Šéf Fedu | Technická analýza | Akcie těžařů | Dosažení úspěchu | Růst sazeb | Reddit | NFT investice | Globální banky | Cena emisních povolenek | IHNED | Index DOW | ESG | Import | AUV | AAA Auto | ČEZ | Čistá marže | Airbus SE | Londýn | Exchange | Investiční portfolio | Akcie roku 2020 | Společnost Huawei | Státní dluh | Pevný výnos | Společnost FTMO | Zpomalující ekonomika | Commodities | Bain Capital | Brent | Účty v americkém dolaru | Kontrakty | Konsenzus ekonomů | Jeden dolar | Bezpečný přístav | Ifo Klaus Wohlrabe | Technický pohled | Zisky z obchodování | Vybrané zisky | Život s koronavirem | Kamala | Propad cen | BrokerJet | Kancléřka Merkelová | Využití stop-lossu | AUDUSD | Online obchodování | Index DXY | Praxe | Investiční výhled | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Labouristé | Podílové fondy | JPY | Evropská opce | Zpravodajství | Pozorování | Metaverse | Potenciál trhu | Ekonom Ifo | Polovodiče | Zajištění portfolia | CEO | Mike Bessell | Akcioví investoři | Zvýšených cen vstupů | Rozhovor | Wonderinterest Trading | Investování v Česku | Small caps | Splnění challenge | Peníze | Technologický podnikatel roku | Pandemie COVID-19 | Russell 2000 | PHO | Štěpán Pírko | Deloitte Fast 50 | Ukazatel | Piper Jaffray | REITs | Analytici společnosti | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Investiční strategie | Hlavní centrální banky | Bitcoin | Certifikáty | BlackRock Ben Powell | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Obchodní politika | Evropské firmy | Projekce | Služby | Zisky bank | Regulace a bezpečnost | Měny | Stop-Loss příkazy | Čerpání peněz | Saxo Bank | Dlouhodobý trend | Partnerství | Kamala Harrisová | Barel ropy | Apetit investorů | BAML | Palladium | Akciová portfolia | Sebekázeň | Americký Fed | Tuzemská ekonomika | Vakcíny proti koronaviru | Časový limit | Výhody a nevýhody investování do kryptoměn | Strach | Měnové zajištění | Ekonomický cyklus | Obchodní fáze | Ropa WTI | Investování do kryptoměn | Investiční aktiva | Radikální změny | Lockheed Martin | Burza | Investiční příležitost | Denní data | Aktivní obchodování | Zastropování cen | Diskreční obchodování | Developeři | Aplikace Mentor | Bankovní domy | Brexit | Vakcína | Dnešní obchodování | Oceláři | Nízká korelace | Pozornost investorů | Burzy | Schlumberger (SLB) | Komoditní trh | Alokovat kapitál | Akciový výhled | Fisher Investments | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Odliv kapitálu | Bond | Broker | Slovenská vláda | Celosvětový HDP | Implikované volatility | Startup společnosti | Proražení | Jurisdikce | Cash flow | Ceny zboží | Zvažované investice | Aspekty obchodování | Backtesting | Velikost pozic | Export | Změna klimatu | Dluhopisový index | Další růst | Quote | Polský zlotý | Berkshire | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Ředitel pražské burzy | Výplaty zisků | AI | REIT | Taleb | Kapitálové strategie | Výroční zprávy | Dovednosti v tradingu | Vládní opatření | Energetická společnost | Partneři | Riziková averze | Energetické zdroje | Rychle zbohatnout | Obchodní dny | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | MarketWatch | Best Prop-Trading Firm | Price-to-Earnings | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Regulace | Warren Buffett a Charlie Munger | Evropská měna | Bridgewater | Cena akcií podniku | Škoda | Exekuce | Tichomoří | Invesco Investment | Slovenská ekonomika | Erste | Riziko a opatrnosti | Finanční trh | US High Yield | Elasticita | Principy výzev | Akcie zdarma pro dobrý začátek | Buy Price | Zvyšování sazeb Fedu | Investiční zprávy | BP | Pravidelná investice | Kapitál zadarmo | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Zhodnocení obchodního účtu | Ekonomické zotavení | Růst ekonomiky USA | Prop Trading společnost FTMO | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Scorpio Tankers | Velikost fondu | Inflační cíl | Morningstar | Vyšší náklady | Vliv na akciové trhy | Včerejší seance | Dovednosti | Olimex Global Water | Burza cenných papírů Praha | Měnový pár EUR/USD | Výhled pro rok 2022 | Federální rezervní systém (FED) | Ověřovací challenge | MT5 | Americké ekonomiky | Investiční analytik | Polymetal International | Nejlepší kurzy euro | Henk Jan Rikkerink | Potenciální zhodnocení | Zajištění stabilní návratnosti | Generace Z | Opce evropského typu | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Zisk | Rozhodnutí EU o povolenkách | Fincentrum | Kapitál | DoubleLine | Cena Brentu | Vyhlášení předčasných voleb | Výkonnost společnosti | QE | Price-to-Earnings Ratio | Nejznámější kryptoměna | Podílový fond | Santiment | Uložení peněz | EUR/CZK | Fibo strategie | MiFID II | Euforie | Posílení | Program odkupu akcií | Finančník | CO2 | Nikkei | FANG | Makrodata | Maximální denní ztráta | Aukce | Kongsberg Gruppen | Obchodování | Investoři | Warren Buffett | Měny v Evropě | Malta | Akcie Beyond Meat | BitMEX | Nárůst ceny | Fungování | McKinsey | Upstream | Výnosy z amerických dluhopisů | Akciová burza | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Oddlužení | Fidelity | Index asijsko-pacifických akcií | Shrnutí obchodování | Jeff Bezos | Prezident ECB | Média | Cestování | Komoditní | Bitcoin ETF | Společnost mmcité | Obchodní deník | INVISIO | MSCI Emerging Markets | Největší příležitosti | Banka Goldman Sachs | Reálné ekonomiky | USD | Burzovní průvodce | Globální spotřebitelská důvěra | Dosažení zisku | Viry | IMMR | Globální akciové valuace | Úrokové míry | Trpělivost | WallStreetBets | Získej účet | Polymetal | Penzijní fondy | Ruská invaze na Ukrajinu | Situace na finančních trzích | Nevýhody investování | Ztrátová investice | Výhled recesních scénářů | Výkon | Immersion | Svět kryptoměn | Hýbat trhy | Trh s nemovitostmi | Poměr PE | Roboti | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Geopolitická situace | Xetra | Klaus Wohlrabe | Klasický účet | Funkční období | Co je Prop Trading? | Total | Čínské úřady | Ředitel investic | Akcie producentů mědi | Home office | Position sizing | Sestupný trend | Nákup eura v Komerční bance | Bank of England | Automobilka | Více obchodních účtů | Typ strategie | Elon Musk | EMEA | Katar | Investice do vody | Akcie Enbridge (ENB) | Revolut | Invesco Water Resources | Praktické příklady | Maďarsko | SPAC v ČR | Česká zbrojovka | Analýzy | Růst výrobních cen | Nike | WTI a Brent | Obchodování ropných akcií | Závazek | Poradenská společnost | Denní obchodník | Klimatické změny | Dow Jones Industrial Average | PXE | Vyhlášení makroekonomických dat | Výkonnost indexů | Invesco | Německý DAX | DJI | Patria | Služby pro institucionální investory | Hlavní události | Spekulovat | Swapy | Měny účtů | Akcie a dluhopisy | Výše kapitálu a ceny | Analytici XTB | Teekay | CZK | Řízené investiční strategie | Cíle prop firmy | Makléři | Německý export | Evropské ekonomiky | Sociální investiční síť | CashFlow | Beyond Meat | Zasedání Evropské centrální banky | WIG20 | CFD kontrakty | Akcie ConocoPhillips | Širší index S&P 500 | Americké HDP | Akcionáři | Marathon | Obchodní ředitel | Nobelovy ceny za ekonomii | Vládní výdaje | Spotřebitelský sentiment | Kurz zlata | Robo poradce od Revolutu | Ruské banky | Nejbohatší | Růstové akcie | Zestátnění | NFP | Výběry zisků | Úroková sazba | Složení portfolia | Vít Hradil | Kalkulačka marže | Freedom Finance Europe | Nový koronavirus | Emoce | IEA | Dluhopisové výnosy | Zmírňování opatření | Ziskovosti společnosti | Nejnižší výnosy | Kopírování obchodů profesionálních obchodníků | Hospodářský vývoj | Boj s inflací | Druh challenge | Peso | Unie | World Gold Council | Úvěrové krize | Japonské vlády | Demokraté | Huawei | S&P | Dovoz | Potenciální zisky | Chevron Corporation | Zestátnění společnosti ČEZ | Nejlepší vanadiové akcie | Meta | Wonderinterest Trading Ltd | Nákupy dluhopisů | Oznámení | Oslabování dolaru | Covidová pravidla | Průmyslové komodity | Získání fundovaného účtu | Hlavní kryptoměny | Investovat | Akcie v USA | Vhodné obchodní strategie | Short selling | Dlouhodobé důsledky | Může to být i příležitost? | Dobrý výnos | Zahraniční investoři | Akciové indexy | Společnost Fixed.zone | České firmy | Graf vývoje | Makrodata USA | Fungování trhů | NASA | Ekonomika USA | KYC/KYB | Válka na Ukrajině | Deflace | Colt CZ | Volby USA | Data z amerického trhu práce | Christine Lagardeová | Dumping | GCI | Myšlení | Objem dluhopisů | Zajištění na stáří | PwC | Rizikovost | Zlepšení sentimentu | ILO | Petr Koblic | Obchodní platforma | Graf ceny zlata | Zpráva | Praha | Berkshire Hathaway | Vzdělání | Evaluace | Mezibankovní trh | Investiční riziko | Společnost Shell | Hazardní hry | Inteligentní investor | ETF na bitcoiny | YTD | Obrat trendu | Dluhopisy s vysokým výnosem | Monitorování | Česká měna | Cenový růst | Firemní zisky | Prodej elektromobilů | Globální ekonomiky | Eurostat | Investiční horizont | Tick scalping | MetaTrader 4 (MT4) | Certifikát | Prezident | Extrémní nárůst | Miliardy eur | Očekávání úrokových sazeb | Sezónní faktory | Investovaný kapitál | Volný čas | Statistický úřad Eurostat | Coca-Cola | Giorgia Meloniová | Dovoz ropy | Vláda USA | Abris Capital Partners | Kevin Tran Nguyen | Finanční instituce | Trading kalkulačky | Nordea | Put opce | Euro Stoxx 50 | Konzervativní strany | Trailing Stop | Růst inflace | Čínské zboží | Richard Bechník | Růst zadlužení | Index Stoxx 600 | Britské akcie | Boom | Výroční zpráva | Statista | 21. století | Tencent | Patrie | Akcie ConocoPhillips (COP) | Výsledky | Americký index | Ekonomické oživení | Analytické služby | Červnová inflace | Nibe Industrier | Špatné trhy | Silný dolar | S&P Global | Akciový index S&P 500 | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Růst ceny Bitcoinu | Bank of America | Federální rezervní systém | IOT | TIM | Vyhodnocovat úspěšnost | Tokeny | Fundamentální analýza | Smart portfolio | Ceny ropy | Obchodování s termínovými kontrakty | Počáteční investice | Prop trading firmy FTMO | Snížení nákladů | Raytheon | Indikátor ekonomické stability | Anglie | Zajímavý výnos | Deficit | Vývoj geopolitické situace | Úspěšné splnění challenge | Kryptoměnové burzy | Hlavní úroková sazba | Nárůst nově nakažených | US500 | Velké firmy | Zůstatek | Day trading | OPEC+ | Investment management | Hlavní indexy | Vývoj měnového páru | Hypoteční trh | České banky | Meme stocks | Obchodní plán | Evropské trhy | Global Water ETF | Americké centrální banky | DXtrade | BHS | Úloha obchodního systému | Makroekonomický výhled | Objem | Analýza sentimentu | Nástroj | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Spotová cena | Průzkum | Meme coiny | Sharpe ratio | Internetoví giganti | Válka | Rozpočtová politika | Průmyslová výroba | Kurz dolaru | Zdanění mimořádných zisků | Dlouhodobé pozice | Systémy krátkodobého obchodování | Rok 2024 | Klima | Inverze výnosové křivky | Insolvence | Sentiment investorů | Silný růst | Obchodní příležitost | KFC | Páka | Ruské společnosti | Covid | Plynovody | Investice do kryptoměn | Podnikatelská nálada | Challenge (výzva, evaluace) | Aktivity v Rusku | Skrill | Malajsie | Ekonomické dopady | Cestovní ruch | Dění na finančních trzích | Regulátor | Maďarský forint | ADR | Raytheon Technologies Corp | Obchodování pro klienty | Inflace v Česku | Státní rozpočet | RMB | Bezpečná cesta k úspěchu | Performance | Rekordní hodnoty | Dlouhodobý výhled | Digitální zlato | Zhodnocení kapitálu | Ask | Investiční platforma | Průmyslové revoluce | Poptávka po pohonných hmotách | AMC | GBP | Jaké strategie jsou povoleny | Technický výhled trhu | Pfizer | Snížit emise | Výkonnost Investičních plánů | Co prop obchodování znamená? | Americké prezidentské volby | Hedge Fund | Zasedání Fedu | Studie | Blízký východ | RoboMarkets | Sledování indexů | Předpověď | Bloomberg | Globální dosah | Corvus Gold (KOR) | Premiér Andrej Babiš | Mladé generace | Polsko | Dlouhodobé investování | Kolaps | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Rio Tinto | Energetické tituly | Společnost Nvidia | Nabídka | Měna | Nadšení | Nasdaq | Velmi nízká volatilita | SaxoBank | Vypršení platnosti | Současný stav | Dobré výsledky | Cenová hladina | Zpomalení ekonomického růstu | Firma | Třída aktiv | Výkonnost indexu | Treasuries | Recep Tayyip Erdogan | Současná situace | Dopady koronaviru | Aktuální hodnoty měny | Komoditní fondy | Akcie v Asii | Zprávy | Ministerstvo obchodu | Markets | Přijetí | Rekordní prodeje | Evropa | Postavení na trhu | Nezaměstnanost v USA | Česká spořitelna | News trading | Jackson Hole | Tvrdý brexit | Rizikovost investice | Dopady na trhy | Americká ropná společnost | Airbus | USD/PLN | OPEC | Amazon (AMZN.US) | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Argentinské peso | Ukrajina | Ropná společnost | Ceny Bitcoinu | Vývoj ceny bitcoinu | Jednání FOMC | Události ve světě | Masivní výprodeje | Vysoké inflace | Reakce trhu | Finance Magnates | Tržní podmínky | Johnson & Johnson | Kristina Hooperová | Investice do nemovitostí | Dopady na ekonomiku | Akcie včera | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Evropské akcie | Cenný papír | Virgin Galactic | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | Dividendové akcie | Saxo PrivatBank | Akcie Gazpromu | Mnozí investoři | Srovnání kryptoměn | Index Bloomberg Barclays | Maximální drawdown | Devizové kurzy | Rostoucí obavy | Trump | Program nákupu aktiv | Úpis akcií | Ekonomická situace | Covidové krize | West Texas Intermediate | Bydlení | Zájem investorů | Dow Jonesův index | Vyhlídky | Index Dow Jones Industrial Average | Kurz EUR/USD | Digitální měny | Prop firma | Česká ekonomika | Vysoké školy | Earnings | CZ | Pokles bitcoinu | Buy on opening | Rakousko | Růst zlata | Mexiko | Michael Saylor | Udržitelnost | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Míra | NASDAQ 100 | Ekonomka | Akciové výnosy | Zlatý standard | Depozitní sazby | Automatické obchodní systémy | Komoditní měny | GBPUSD | Asie | Pokles tržeb | Produkce základních surovin | Finanční služby | Warranty | Hedgeové fondy | Inflace ve Spojených státech | Akcie Novavaxu | USDCAD | Senior trader | Oznámení Tesly | Americký dolarový index | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Semler Scientific | Instituce | Finanční výsledky | EY | Bank of Japan | Australský dolar | České koruny | At best order; at market order | Chamtivost | Tržní ceny | Francie | DMA | Růst cen komodit | Uplynulý rok | DJIA | LNG | Equity Funds | Výrazný pokles | Analytická společnost | Americké akcie | MetaTrader 5 (MT5) | Index WIG20 | S&P/ASX 200 | Silná ekonomika | Pilulka Lékárny, a.s. | Mediální obraz | Obchodní strategie | Výsledky firem | Obchodní válka | Kroky centrálních bank | Trader Workstation (TWS) | Údaje | MetaTrader | Kongres | Akciové tituly | Hodnota měny | Výdělky | Nesoulad | Futures na evropské indexy | China Daily | Divize | Panevropský index STOXX 600 | Neočekávané události | Beta | Norsko - burza | Pozitivní vliv | Akcie Amazonu | Turecko | Evropská ekonomika | Index MSCI Emerging Markets | Oslabení měny | Spekulant | Robo poradce | Průměrný roční výnos | MSCI USA | Andrej Babiš | Zvýšená volatilita | Trigger | Očekávání investorů | Synthetix | Equinor | Vývoj likvidity | Měnové politiky centrálních bank | Trh | Komise | Pád rublu | Války na Ukrajině | Vysoké ceny energií | Euroskupina | Technické analýzy | Zpomalování ekonomiky | Globální index vládních dluhopisů | Index Coop | Držení obchodu | FAANG | Výrazný růst | Obchodní války | Sázka | Rentiér | Měnová autorita | Vysoká nezaměstnanost | xStation | Snížení zadlužení | Investování s LYNX | Ekonomické škody | Různé tržní podmínky | Lídři EU | Korekce | Průzkumy | Větší regulace | Upozornění | Rostoucí HDP | Alibaba | Tržní prostředí | Automobilky | Best Prop-Trading | Finanční výkazy | Nomura | Buffett | Money management | Vývoj ekonomiky | Britské libry | Největší ekonomika světa | Akcie společnosti GameStop | Kryptoměnová komunita | Televize CNBC | Hrubý domácí produkt | OECD | Nejlepší akcie | Pražské burzy | Nerovnosti bohatství | Konkrétní akcie | Zvyšování úrokových sazeb | Zveřejnění výsledků | Výběry | Přehled | Sázení | Krátkodobé strategie | Tržní výhled | Vietnam | Bilion | Obchodování s akciemi | Konkurenceschopnost | Portfólia | USDT | Plyn | Globální recese | Průzkum Fidelity | Index Standard & Poor's | Zelené investice | Ekonomické události | Yahoo | Intervence ČNB | Graf | Profit Target | Dogecoin | CEPS | Ropa Brent | Posílení dolaru | Řízení rizika | Stanovení ceny | Stock | ANO | Apollo | Vývoj indexu volatility | BrokerJet.cz | Firemní investice | Finanční problémy | Poměr P/E | Obchodní systém | Hráči na trhu | Náklady na půjčky | Rating | Dezinflace | Oživení americké ekonomiky | Short | Kontext | SNB | Rostoucí trend | Akcie 2021 | Hodnota aktiv | Microsoft | Maxim Manturov | Příležitosti | Hotovost | Hedge Fund Research | Omezení pohybu | Dopad na cenu | Výnosové křivky | Nominální úrok | Americká centrální banka | Výběr akcií | Evropský statistický úřad Eurostat | Hodnota investic | Vltava Fund | Vládní dluhopisy | Indikace | Babcock | Midstream | Custodian | Český PX index | CL | Alza.cz | Společnost Tesla | Index volatility | Inflační vývoj | Defi | Diverzifikovaná portfolia | Správci aktiv | FTMO swing účet | Americká společnost | JDE | Long pozice | Historicky nejnižší výnosy | Kvantitativní utěsňování | Obchodování s novou emisí | LYNX webinář | Kurz dolarů | Srovnání prop trading firem | High | Měny účtu | Obchodní dovednosti | Pokles ceny | Vir | Finanční krize | Důvěra | Vysoké ztráty | Měsíční data | Ropná krize | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Index Nasdaq | Švýcarská prop firma | Britská měna | Decentraland | Vzdělávací webináře | Bankovní úvěry | Penzijní fond | Akcie finančních společností | Ztrátové obchody | Rostoucí akcie | CHF | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Emise CO2 | Představenstvo | Crest Communications | Typy strategií | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Klíčové události ve světě | Vyplácení dividend | Americká data | Česká koruna | Tržní odhad | High Yield | Trendové linie | Obchody | Objem obchodů | Investiční společnost | Forexové trhy | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Naše ekonomika | Celkové riziko | FRS | Nifty 50 | Micro futures | USD/CHF | Foreign Exchange | Centrální banka | Dezinflační proces | Call opce | Napětí na Ukrajině | Obchodování ETF | Andrew Bailey | Výhody investování | Čínský realitní sektor | Supercyklus | Životní prostředí | Těžba ropy | Údaje o inflaci | Ropné futures | Růst amerického HDP | Wonderinterest | Akcie pražské burzy | Enbridge | Prezident Trump | Spot | Obchodní výsledky | Nízká inflace | Růst EBITDA | Mutace viru | Sell | Ziskové marže | LYNX | Rozpočtový deficit | Akcie CME | Donald Trump | Krach | Alexandr Solženicyn | Čistý zisk | Jádrová inflace | PX index | Boris Johnson | Kovy | Dluhopisoví investoři | Medián | Valuace sektoru | Pozornost | Margin call | Příliv kapitálu | Centrum | Fundamentální faktory | Zahraniční obchod | Zpomalení ekonomiky | Bank of China | Sinopec | Francouzská vláda | Blue chips | Investiční nástroje | Rozpočtové politiky | Státní penzijní fond | Německý Ifo index | Zpracovatelský sektor | ProCent | Zakladatel | Signál na akcie | Údaje MMF | Čínská centrální banka (PBOC) | Obchodní roboty | OpenAI | Splatnost | Společnosti | Spoluzakladatel | Automobilový průmysl | Nadprůměrné cash flow | Invest | Závislosti na Číně | Krypto produkt | Podpora | Globální index | API | Rizikovější investice | Blockchainové infrastruktury | Investice do ropy | Startup | Současný propad | Nízká volatilita | Drawdown | Začátečník | Proces učení | Akcie roku | ING | Reuters | Krátká pozice | Situace na Ukrajině | Identifikace účtu | Custody transakce | WhalePanda | Hillary Clintonová | Růst tržeb | Chevron | Daň z nadměrných zisků | Regulační opatření | Kompozitní index | Komodita | Depozitní sazba | Výrobní aktivita | Směnárny | Vybírání zisků | Úspory | Předseda | Sebastian Kurz | Větší riziko | TD Ameritrade | Skalper | Oslabování amerického dolaru | Utahování měnové politiky | Utěsňování centrálních bank | MicroStrategy | Finanční analytici | Důvěra spotřebitelů | Daně z příjmů | Core S&P 500 | Risk Allocation Management Model | Výnosy z investic | Global macro | Tištění peněz | Změny sazeb | Eurozóna | Surové ropy | Wells Fargo | Míra inflace v Německu | Ekonomie | Finanční poradce | Institucionální investoři | Silná data | Boeing | SPAD | MT4 | Wealth | Prosincová inflace | Kopírování obchodů | Příkaz | Volby USA 2020 | Světová banka | Finanční riziko | Prop Trading | Ministerstvo práce | Floating | Záporné sazby | Fond | Obchodovat forex | Evropské banky | ATH | Asijské indexy | Libra | Eva Miklášová | Swingoví obchodníci | Znalost | xPartners | Prime | Nejistota | Sladká ropa | CFD | NYMEX | Evropská unie | Přenos | Open | Cena akcie | Disciplína | Růst ceny zlata | CME | Chicago Mercantile Exchange | Indické akcie | Biden | Psychologie tradingu | Ekonomika Francie | Akciové trhy jako celek | Bernard Arnault | Slabost americké ekonomiky | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Společnost Pilulka | Vliv na hodnotu akcií | Skluz | Investiční fórum | Zvýšení základní sazby | Margin | BitMEX token | Hospodaření | Příprava | Ekonomické údaje | Obchodní ředitel XTB | Očekávané výnosy | Activision | Řecko | Finanční instrumenty | Nákup akcií | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Flexibilita a připravenost | Obchodování na forexovém trhu | BofAML | Prodej akcie | Londýnský index FTSE 100 | Nejziskovější | Americké ministerstvo obchodu | Nákupy vládních dluhopisů | Produkce kartelu OPEC | Ruská invaze | Quantlane | Latinská Amerika | Těžaři | Deglobalizace | Globální finanční trhy | EU a USA | Růst spotřebitelských cen | Vyšší ceny | Riksbank | Kurz australského dolaru | Americký investor | Cenový cíl | Úroky | Refinitiv | Vývoj inflace | End of day trading | DAO | Ministerstvo hospodářství | Změna režimu | Bloomberg TV | Investiční banky | Květnová inflace | Finanční rizika | Každý trader | Messi | ERÚ | Snižovat daně | Silný trh | Objem peněz | Money-Management | BYND | Sloučení účtů | Růst ekonomiky eurozóny | Fed Funds Rate | Ghana | Index nákupních manažerů | Economic | Globální rizika | PLUG | Arbitráž | Ztráta | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Ceny akcií | Izrael | Česká republika | Inspirace | Defenzivní akcie | Energetický sektor | E-shopy | Japonsko | E-commerce | Německá vláda | Klíčové oblasti | Indikátor | Tržní sentiment | S&P500 | FIL | Swiss Life Select ETF Constellation | City | Soukromý dluh | Zadlužení | Výkonnost akcií | Hlavní akciový index | Čínská ekonomika | Diverzifikace rizika | Zasedání americké centrální banky | Patterny | Ceny | Zemní plyn | Prudký pokles | Finanční gramotnost | Technologie | Energetická krize | Ekonomické klima | MetaTrader 5 | Freeport-McMoRan | Psychologické faktory | ČNB | Noble Energy | Dánsko | Los Angeles | Twitter | Poplatek za challenge | DIP | Vybírat zisky | Pokles likvidity | Nobelovy ceny | Vysoká poptávka | Cena | Investujeme | Pákistán | Riziková prémie | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Americká firma | Peníze z prodeje akcií | Zajímavé příležitosti | Pokles | Dlouhodobí investoři | Ochrana proti inflaci | Zahraniční investice | CVX | E-mini | Fáze obchodní dohody | Alokace rizik | Životní úroveň | Globální inflace | Makroekonomická situace | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Harrisová | Investice do akcií | Obchodní spory | ConocoPhillips | FTSE | Investiční portfolia | Investování za pomoci správce účtu | Finance Group | Opce | Apollo Global Management | Americké společnosti | Finančnictví | Driverama | Potenciální zisk | FXstreet | Situace | Hedge | Začněte obchodovat | Společnost XTB | Dluhová krize | Kov | Poplatek | Nvidia | Ocenění | Plnění výzvy | 500 nejbohatších | BofA | Akciové alokace | Grafy | Analytici | Americká ekonomika | Finanční deriváty | Termínové kontrakty | Snižování úrokových sazeb | Kurz CZK | Option | Aures Holdings | Obchodník | Etherea | Portfolio manažer | Aktuální valuace | Ceny zemního plynu | Další růst úrokových sazeb | Akcie s LYNX | Domácnosti | CARA | Ripple | Volný kapitál | Chorvatsko | Investiční plány | Aktivum | TopForex | CDCP | COVID-19 | Tokio | Phillips 66 (PSX) | Globální trhy | Aleš Hála | Adaptace | Cointelegraph | Regulátoři | Potenciál zisků | ISIN | ROE | Bitcoin (BTC) | Ceny komodit | BBVA | Historická minima | Opel | BHS Timur Barotov | Finanční svět | Snížení sazeb | Tick | Globální akciový index MSCI | Ropa | Zpomalení globální ekonomiky | Index PX | Roční výkon | Daně | Guvernér Fedu | Lídři | Spotová cena zlata | Decentralizované finance | Investment Management | Konjunkturální průzkum | Pivot | Akcie Schlumberger | RAMM | Ruská ropa | Kryptoměna | Burzovně obchodované fondy | Pokles indexu | Portfolio manager | Český stát | Nejchudší země | US100 | Merrill Lynch | Cheniere Energy | Momentum | INSEE | Taktická alokace aktiv | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Výnos akcií | CBOE | IWC | Právo | Velcí institucionální investoři | Konsorcium | Americký dolar | Kurz koruny | Růst zisků | Dolarová aktiva | Zisky | Indikátor důvěry | Inflace v listopadu | Argentina | USD/CZK | Mario Draghi | Moody's | Růst produktivity | Evropské indexy | Stagnace | Současné ceny | Tržby | Denní graf | BNP Paribas | Historické rekordy | Nevýhody | Štěpán Hájek | Dlouhodobé investice | QinetiQ Group | Luboš Růžička | EURIBOR | Globální ekonomika | Růst americké ekonomiky | Roční výnos | FTMO Account | Nálady investorů | Průmyslové kovy | Equity | Anomálie | Negativní dopad | Immersion (IMMR.US) | Moneta | Durace portfolia | Fundamentální ukazatele | Otakar Šuffner | Toyota | Vysoké valuace | Inflační očekávání | Ratingové agentury | NWR OKD | Buy on close | Cena zlata | Vesmírná společnost | Nejlepší úrokové sazby | NAFTA | iShares Nasdaq | HSBC | Pullback | Makro | Diverzifikace portfolia | IG | Organizace zemí vyvážejících ropu | Swingový účet | Rizikové averze | Fincentrum & Swiss Life Select | Růst mezd | Přecenění | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Mototechna | Mánie | Finanční systém | Hongkongský index Hang Seng | Výše poplatků | Arnault | Evropská centrální banka | Růst cen | Piper Sandler | Vládní koalice | DOT | Nižší růst | Základy obchodování | Závislost | Vývoj hodnoty | Dodržovat pravidla | Vánoce | Podrobný pohled | Dynamické prostředí | RSI | Pokles hodnoty eura | Rheinmetall | Asset management | Úspěšné investování | Delaware | Žlutý kov | Voda | MSCI World | Ekonomická nerovnost | Close | TradingView | Repo sazby | Výše úrokových sazeb | Vyplácet dividendy | BMEX | Shell Plc | Akciový opční plán | Zemědělství | Švédsko | Futures kontrakty | Financování | Pepa Zeman | Meziroční inflace | Freedom Financial Services | Vliv dluhových krizí | Rizika | ČSÚ | Charlie Munger | IoT | Marketingová komunikace | Výrobce čipů | Index Cboe VIX | IFO index | Trade manager | Omezení dodávek | Stres | Obchodní pozice | Finanční prostředky | Opce amerického typu | Opční prémium | Sázkové kanceláře | Partners | Konsensus | Dynamika trhu | Conseq | Růst úroků | Raiffeisenbank Helena Horská | Řetězec | Investice do bitcoinu | Benchmarky | Republikáni | Risk Management | Vládní politika | USDJPY | Regionální nerovnosti | Globální poptávka | Přístup k investování | Čínský růst | ECB | Obchod s ropou | Wesdome Gold Mines | Odpor | Výnosy státních dluhopisů | Aktuální prognóza | Optimismus na akciových trzích | Online trading | Debata | Kam investovat | VŠE v Praze | Velký růst | Konsenzus | Johnson Controls | ICE | Referendum | ERA | Ekonomické vyhlídky | Názory analytiků | Webináře | Hospodářská krize | Obchodování na akciových trzích | Dluhy | FOREX | Freedom Finance | Mali | Nákupy Fedu | SaxoSelect | Otevírání ekonomik | Fibonacci | Hodnota majetku | Výhled pro Evropu | Hospodářský růst | Výplata dividend | Turecké liry | Ziskovost | Obchodujte akcie | Drahé kovy | Kurz měny | Tiering | Rozhodování | ESG ETF | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Provozovatel autobazarů AAA | Saxo | Kde investovat | Růst ceny | Odvody | Hedging | Asijské země | Cenový propad | WTI | FinTech | Bankéři | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Ověření totožnosti | Bod | Fitch | Miliardy korun | Obchodníci | BMEX token | Podmínky na trhu | Parita | Vodní indexy | Zpřísnění finančních podmínek | Shares | Zisk společnosti | Investiční plán | ISM | Pravidla při plnění FTMO challenge | Finance | Fear and Greed Index | Vliv dluhových krizí na akcie | FIXED.pr | Investiční síť | Analytika | Guvernér | Měkké přistání | Trh s elektromobily | IMPOSSIBLE | BlockTower | Asset alokace | EMU | Prodávající | Vysoké dividendy | Dukascopy Europe | Moskva | Saúdská Arábie | Poptávka | OCI | Obchodní instrumenty | Zadlužení firem | Sázet | Dluhopisový trh | Vliv na sektor jako celek | Velké londýnské banky | Doporučení | Zvýšení produkce | Poplatky a ceny | LES | Cena ropy | Psychologie | Inflace | Zvýšení inflace | Meme mince | Ocel | Absence regulace | Solana | BYND.US | Liquid | Investice budoucnosti | Drobní investoři | Index pražské burzy PX | Marže | Sequoia Capital | Možnost diverzifikace | Sláva | SpaceX | Německá ekonomika | Vývoj indexu volatility VIX | Výhledy | Státy EU | Růst HDP | Zlato a stříbro | Body | Akcie ve Spojeném království | Diskont | Svatý grál | Bill Gates | Hlavní akciový index S&P 500 | Nárůst výnosů | Dotace | Směnárna | BOOST | Index pražské burzy | Koncentrace | Kurz USD | Ozbrojené složky | Trader | Alphabet | Struktura | Hang Seng | Expirace | Co bude | Očekávání trhu | Nákup eura | FRED | Krypto | Medvědi | Zkušenosti | Přesun výroby | Hodnota akcií | Ekonomická recese | Hrubý domácí produkt Německa | Statistický úřad | Žádosti o výplatu | Ekosystém | Bulharsko | Avio SpA | Index DAX | Klouzavý průměr | Technologický Nasdaq | Signály | Dividenda | Vývoj měn | Obchodní kapitál | Uchovatel hodnoty | Microsoft Corp | Spotřební daně | Beyond Meat (BYND.US) | Požadovaný zisk | Rozšíření obchodního kapitálu | Počasí | PSX | MSCI China | Fear and Greed | Trading firmy | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Řízení společnosti | Holubičí postoj | All-time high | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Kapitálové trhy | Dluhopisové trhy | Cena severomořské ropy Brent | FLOWX | Obchodní situace | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | FX | Definitivní obrat trendu | Ben Bernanke | Návratnost | ZískejÚčet | Světové finanční trhy | Michal Stupavský | Michael Bucella | RUB | Facebook | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Tomáš Vranka | Tým RoboMarkets | Největší ekonomiky | Kurz | Market | EHP | Martin Klass | Podnikání | Nezaměstnanost mladých | RBI | 256/2004 | Tržní chování založené | Unicredit | David Šnajdr | Světová válka | DAX | Pokles výnosů | Video | Obchodování zpráv | Horizon | UST | Revoluční přístup | Tweet | Oblast pro investování | Fiskální politika | Otevřené obchodní pozice | Lot | BH Securities | HDP | Averze vůči riziku | Barclays | Kupón | Pokles cen akcií | Zajištění proti inflaci | Aave | Makroekonomické faktory | Spekulace | ROCE | Květnový růst | Problémy | Výnos do splatnosti | Fondy High-yield | Investiční nástroj | Janet Yellen | Recenze | Deutsche Bank | Opce živě | Příliv investic do kryptoměnových fondů | Participace | Výhled Fidelity | Záchranné balíčky | Ben Powell | Investujte | Měď | Pravidelný příjem | Celková inflace | Proinflační | MVRV | Devizový trh | AMZN.US | Hodnocení rizik | Sweet Crude Oil | Načasování | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Dolar | AUD | Ether | Londýnské banky | Monetární politika | Škálování | Světová produkce mědi | Likvidita trhu | Omikron | Recenze prop trading | Breakout Trader | Dopady vysokých úrokových sazeb | Turistika | Vysokofrekvenční obchodování | Optimismus | Ekonom | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Pegas Nonwovens | Ceny nafty | Pasivní investování | Podílové listy | Predikce | Dodávky ropy | Fed funds | Trading analýza | Fibo | Objem kryptoaktiv | Upisování | Bankovní sektor v ČR | Prima | Raiffeisenbank a.s. | Out of the money | ETF na bitcoin | Citigroup | Mauricius | Downstream | Index VIX | Akciové tipy | Hospodářství | MFF | Africké země | Velikost účtu | Americká opce | Forexu | CFT | EV | EBITDA | Krach na burze | Obchodní příležitosti | Vývoj na akciových trzích | Euro | Risk | Uniper | Největší zisk | Labouristická strana | Yield | ROI | Federální rezervní banky | Datový kalendář | Kontrakty na ropu WTI | Model řízení alokace rizik | Kurz Tvorba akciového portfolia | AUM | Intermediate | Institucionální investice | Globální akciový index | Akciový stratég | Lockdowny | Univerzální metoda | Clemens Fuest | Zákaznická podpora FTMO | Sony | Vliv na měnové páry | Ekonomická expanze | Cenové stability | Invesco Water Resources ETF | Zasedání ECB | Credit Suisse | Cigarety | Portfolia | Fidelity Water Sustainability | Oddo | Dynamika růstu | Průzkum společnosti | Obchod | Iker Casillas | Conseq Investment Management | Napětí mezi USA a Íránem | Investiční ředitel společnosti | Alokace kapitálu | Expert | Obchodování s emisemi | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Vývoz | Japonský Nikkei | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Byznys | Gate | Recese | Index strachu | Začínající tradeři | Zpomalení růstu | Kazuo Ueda | Emisní povolenky | Zpomalení hospodářského růstu | Růst ekonomiky | Mzdový růst | Ropný gigant | Alokace investičních portfolií | Záloha | Globální indexy | Švýcarský frank | Kyjev | Capital Partners | Erdogan | Index amerických akcií | Globální fintech | Zemní plyn (LNG) | CZK/EUR | Růst globální ekonomiky | Klid | Napětí na Blízkém východě | Růst akcií | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Etoro | Výhled na rok | Akcie Applu | Fiskální stimuly | Burzovní indexy | Stagflace | Největší propad | Stavební povolení | Silný americký dolar | Aktuální stav | Ředitelka | Zbohatnutí | KYC (ověření totožnosti) | Globální finanční krize | USD/CAD | Nákupní doporučení | Banka | Dividendový výnos | Ekonomický výzkum | Silný support | Štěpán Křeček | Motley Fool | Globální pandemie | Dnešní údaje | Frank | FocusEconomics | Ohlédnutí | ERM | Resetování účtu | Balance | Kapitálové výdaje | Transparentní | Kapitál k tradingu | Kurz eura | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Akciové portfolio | Trenér | Bitcoinový ETF | Ekonomové | Aktuální konsenzus ekonomů | Fondy dividendové | Seriózní obchodování | Uplatnění opce | Globální ETS | Patria Finance | Samsung | Daňový štít | Španělská chřipka | Ceny energií | Rada ČNB | OTC | Americké indexy | Globální HDP | Washington | Fond ETF | Ceny potravin | Politická nejistota | Uniswap | Slabé euro | EU | Meziroční míra inflace | Index důvěry | xStation 5 | Břidlicové ropy | Základní sazby | Put option | Zkušený investor | CME v Chicagu | Japonský premiér | Řízení měnového rizika | Obchodní příkaz | Další kryptoměny | Buy the dip | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | USDCHF | Silná poptávka | Spojené státy | Multi-Asset obchodování | Hodnota indexu | Rostoucí inflace | Opční termínové kontrakty | Geopolitika | Inflace v Německu | Technologický sektor | OSN | Eskalace napětí | Seznam brokerů | Miliardy | Komunita | Pips | Cyklické sektory | Blockchain | Index FTSE 100 | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Bondy | PBOC | Silné euro | ASX 200 | Mince | Analytické společnosti | Challenge | Vlastní kapitál | Zásoby ropy | FTMO swing | Přístup ke kapitálu | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | STAR | Fáze 1 | Střadatelé | Akcie a ETF | Sazba Fedu | Adidas | CEE | Dow Jones Industrial | ETF roku 2020 | Nakupování akcií | FTMO servery | Splnění výzvy | Vstup na trh | Rentier | Časový rámec | Centrální depozitář | Obchodní pokyny | Manažerka | Pokles akciových trhů | SEC | Míra inflace | Fyzické zlato | Platforma | Vládní bondy | Akcie těžařských společností | Energetika | Manufacturing | Likvidní trh | Firemní dluhopisy | Spotřebitelská důvěra | MMF | Výzva | CFA | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | CNN | Diverzifikované portfolio | USD/RUB | Ekonomický výhled | Snížení emisí | Nařízení | Silicon Valley | Ropné akcie | SWIFT | Zvýšené napětí | Evropské vlády | Nové stavby a stavební povolení | Farmaceutické společnosti | Společná evropská měna | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Celý svět | Indexy | Altcoiny | Citi | WP | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Indikátory | Obchodní bilance | Ticker | Digitální revoluce | HDP Asie | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Vyšší inflace | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | | Průmysl | Výhled na rok 2024 | Investovat do zlata | Indexy PMI | KfW | Úsilí | Jak obchodovat | Tempo růstu | Úvěrový rating | Bankovnictví | Pimco | Scotiabank | Dosahovat zisku | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | WTI Crude Oil | Ekonomické krize | Investiční cíle | Divergence | Biliony | Country Garden | Bilion dolarů | Stav americké ekonomiky | ETF | Crowdfunding | Analýza společnosti | Investujte do akcií | PAMM | Akciové trhy | Kurzy měn | České dluhopisy | Zajímavé akcie | Baterie | Oslabení | Větší zisky | SunPower | Myšlenka | Varování | Prezidentské volby USA | Vlastní akcie | Černé zlato | Nejlepší výsledky | Šance | NOAA | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Uhlíková stopa | Prodejní opce (Put option) | Spojení | Cykly | Long | Reálná ekonomika | Rally | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Skupina Aures Holdings | Recese v USA | Komoditní index | Zhodnocování dolaru | Pandemie | Střední třída | Zasedání České národní banky | Japonský index | Členství v EU | Bear | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Japonský akciový trh | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | Investování do akcií | Londýnský index | Aktiva | Pokles inflace | Plánování | Fundamentální analýzy | Tom Plumb | Velikosti pozic | Výprodej | Strategy Research | Kmenové akcie | Investiční kapitál | Politické události | Výnosy z dluhopisů | Tuzemský průmysl | Nárůst cen energií | Strategie short-selling | Business | Staking | CFWAX | Vladimír Pikora | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Daně z příjmů právnických osob | Emise oxidu uhličitého | Arizona | Poradci | Tradeři | Nákupy centrálních bank | Zdanění | Světové trhy | Pokles cen | Royal Dutch | Algoritmus | Tržní události | Comfort Finance Group | Kongres USA | Investments | Čínská centrální banka | Práce | Veřejný dluh | Cena stříbra | Filecoin | Tempo růstu ekonomiky | Technologická společnost | Analytický tým | Začít obchodovat | Vývoj ceny | Ministerstvo financí | Řízení alokace rizik | Bankovní účet | Dluhopis | Helena Horská | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky amerických společností | Výsledky voleb | Otevření ekonomik | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Long signál na akcie | Klesající dolar | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Cushing | Akcie Tesly | Long signál | Ole Hansen | Výnosnost | Čínské akcie | LEAPS | Riziko ztráty | Dokončení první fáze | Graf ropy | Nadměrné obchodování | Skalpové obchody | Aroon Up/Down | Úspěch | Majetek 500 nejbohatších lidí | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Společnost BP | Poměr rizika a výnosu | Ifo Clemens Fuest | Index akcií | Pochybnosti | Výsledek voleb | Členské země | Stratég | Akcie Corvus Gold | Splasknutí bubliny | Studie poradenské společnosti | Podnikatelská nálada v Německu | Fond obnovy | Model black scholes | Majetek | Ekonomika eurozóny | Raytheon Technologies | Spekulanti | Direct market | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Zrychlení inflace | Kotace | Order | Short pozice | Částečný úvazek | Vlastnictví | Balancovaný fond (smíšený) | Lucembursko | Investovat do ETF | Bonita | WEF | Stoxx Europe 600 | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Ruská aktiva | Obchodní kalkulačka | Politika | Konkurence | CoinShares | Vladimír Vávra | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Akcie ČEZu | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Typy účtů | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Zničení poptávky | AMZN | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Dnešní seance | Americké futures | Výhled pro akcie | MAM | Hodnota kryptoměn | Pravidla hry | JPMorgan | Investor | Indikátory důvěry | Poplatky | Percent Allocation Management Module | New.brokerjet.cz | Forint | Cenové maximum | Negativní korelace | Velká Británie | Ziskový obchod | Makroekonomická data | Investiční doporučení | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Iniciativa | Citibank | Cíle | Akcie Colt CZ | Earnings per Share | Investování do nemovitostí | Howmet Aerospace | Akcie Exxon Mobil | Výhody a nevýhody | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Indexy S&P | FundStrat | Akcie výrobce elektromobilů | Úrokový výnos | George Soros | Úspěch ve forexovém obchodování | Obchodování opcí | Míra inflace v eurozóně | Investování do ETF | 5G | Zachování neutrality | Geopolitická rizika | Emise dluhopisů | Investice do zlata | Letectví | Indie | Měnové páry | Obchodní spor | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Růst Bitcoinů | Vnímání | SVB | Index volatility VIX | Výhled trhů | Výprodej akcií | Prostředky z IPO | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Hospodářská recese | První zvýšení sazeb | Prodávat své akcie | Modul řízení alokace procent | Oxford Economics | Internetová bublina | Výnosová křivka | Politici | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Žádosti o podporu | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Investování dostupnější | Banky | Dobrá zpráva | Ray Dalio | Bluford Putnam | Flexibilita | Salmán | Pasivní investoři v České republice | Sankce | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Upisovací období | Poradenské společnosti | Americký kongres | Retail Investor Beat | University of Leicester | Ceny zlata | Vývoj trhu | Používané platformy | Výhled | Jan Kovalovský | České akcie | Promořenosti populace | ESM | Výše kapitálu | Auta | GBTC | Worldometers | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Sazby | Americký ekonom | Indexové ETF | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Britské referendum | Plumb Funds | Kupci | Deriváty | Ethereum | Investiční prostředí | Embargo | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Hry | Odpovědnost | Vstup na pražskou burzu | Ztráty | Aktuální situace | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Krátkodobé dluhopisy | Index Hang Seng | Fondy ETF | Scalping | Private equity | FAST | Zaměstnanci | Carlsberg | Bankovní krize | Finanční trhy | Mezinárodní obchod | Optimismus na trzích | Volby | Omezení cen plynu | FTMO Premium | Zlaté rezervy | Intervence centrálních bank | Individuální akcie | Zajímavé investiční příležitosti | Cyrrus | Data o inflaci | Klesající úrokové sazby | Expanze | Nárůst negativního sentimentu | Největší ekonomika | Nejlepší ropné akcie | Způsob investování | Makroekonomické analýzy | Hospodářský cyklus | Znovuotevření ekonomiky | Option trade | Fondy | Investiční příležitosti | Comfort Finance | Biliony USD | Kalkulačka pipů | IPO společnosti | Summit EU | Nakupovat | Akcie v Číně | Komoditní trhy | Situace v Číně | Austrálie | Cenové hladiny | Apple Inc. | HDP Číny | Hrubá marže | Opční dluhopis | Kopírovací služby | Politická rozhodnutí | Financial Times | USD za barel | Začínající investoři | Nikkei 225 | Spread | Historie | EUR/CHF | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | New York | BlackRock | Paul Volcker | Retail Investor | Swing | GS | Index BUX | Marek Vašíček | Bernstein | Japonský jen | Pád akcií | Akciový trh | Price-to-earnings ratio | Šperky | Optimistický výhled | Diverzifikace bohatství | Akcie ropných společností | Optimalizace | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Druhy fundovaného účtu | Portál FXstreet.cz | Dovednosti obchodníků | FOMC | Pasiva | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Omezení produkce | AOS | Zlatý důl | Obchodní dohody | Bezpečnost | BUX | ETF portfolio | Ceny plynu a elektřiny | NWR akcie | G20 | IPO na trhu START | Index strachu VIX | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | KYC | NFT | Poskytovatelé úvěrů | Meziroční míra inflace v eurozóně | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Finanční plán | Dollar | Výdaje | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Vliv války | Dolarový index | Výplata | Podíl akcií | Americké výnosy | Dopad na akcie | Ceny aktiv | Obchodní statistiky | Provozní náklady | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | DMA obchodovaní | Britský FTSE | Americká inflace | Rozvoj | Jak investovat | Investiční fond | Lehman Brothers | Podnikání na kapitálovém trhu | Nižší úrokové sazby | Znovuotevření Číny | Kompenzace | KPMG | Obchodování s CFD | Dostatek likvidity | Úrokové sazby | Capital Economics | Dlouhá pozice | Transakce | Volatility trhu | Průlom | Udržitelné investice | Začlenění do portfolia | Měnový pár | Pocity | Akcie mediální skupiny CME | Trh s kryptoměnami | Odhad letošního růstu | LVMH | Jamie Dimon | Snížení úrokových sazeb | RDSA | Sezónnost | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | MSCI All Country World | Vzestup inflace | Katastrofy | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Glencore | Irsko | Obchodní účty | MSCI Europe | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Varšavská burza | Výprodeje | Spotřeba domácností | Prodeje | Index MSCI | USD/JPY | Bloomberg Barclays | Dekarbonizace | Na volné noze | Nákup EUR | Inflace v březnu | DE30 | Akcií těžařů | Denní ztráta | BTC/USD | Cykličnost | Tržby společnosti | Inflace v prosinci | Akciové trhy v Asii | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | Finanční sektor | Daňové příjmy | Stimuly | Marathon Petroleum | Oslabení eura | Aktivity společnosti | Trader Workstation | Cesta k úspěchu | Internet of Things | Situace na trhu s ropou | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Burzovní index | Patria Direct | Thomson Reuters | Pracovní síly | Kupní opce | Začlenění kryptoměn | Technický výhled | FTMO | Depozitář | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Prop společnost | Výrobce elektromobilů | DAX 30 | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Generální tajemník OSN | Jmění a Obchodování | Diskreční obchodní systémy | Obchodní podmínky | Trade | Risk On | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Algoritmické obchodování | Francouzské akcie | Kapitalismus | Důležité makroekonomické události | Prop firmy | Investování do zlata | Patria.cz | Rozdíl mezi copy tradingem | IBEX | Carry trades | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Hodnota dolaru | Pravděpodobnost recese | EIA | Generativní umělá inteligence | Platformy | Obchodník s cennými papíry | Rusko | Smíšené výsledky | Iracionální | Hlavní trh | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Miliardy USD | Snižování daní | Wood & Company | Poradce | Investiční společnosti | Obchodní den | Další růst sazeb | Initial Public Offering | Makroekonomické události | mmcité, a.s. | Mistrovství světa ve fotbale | Zkušenost | Epidemie koronaviru | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Írán | Centrální depozitář cenných papírů | Vysoké úrokové sazby | Plochá výnosová křivka | Statistická analýza | Afrika | Prodejní ceny | Development | Britská vláda | EPS | Výkonnost společností | Mentor | Vanadiové akcie | BIST 100 | Hodnota zlata | Biliony dolarů | Kryptoměna ethereum | CPI v USA | Centrální bankéři | Short squeeze | Případová studie | Prezident Federální rezervní banky | Ropy | Uhlí | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Více obchodů | Česká inflace | Mezery v investicích | Americké akciové indexy | Zadlužení země | Míra úspor | Dow Jones | Devizové rezervy | Nejobchodovanější krypto produkt | Výsledky hospodaření | Záchranný balíček | Přikoupení | Porušení pravidel | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Akcie ropy | Komise v přenesené pravomoci | Obchodní systémy | Sanofi | Důchody | Likvidní | Nifty | Disciplíny při obchodování | Rizikový apetit | Obchodujte | Koronavirus | Ocenění akcií | Obchodované fondy | Implikovaná volatilita | Platforma eToro | Zmírnění rizik | Historicky nejnižší | Trh Start | Ukončení války | Dassault Aviation | Společnost MicroStrategy | Alokace aktiv | Brazilský real | Hluboké znalosti | Vysoká volatilita | Generální ředitel | Potenciál zisku | Cena akcií | Představenstvo společnosti | AUD/USD | ASX | Upozornění na rizika | Rozšíření | NBER | Západoevropské trhy | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | D1 | Země OPEC | Mimořádné zasedání | Americké ministerstvo financí | Nálada | Kybernetická bezpečnost | Slovník pojmů | Podpora FTMO | Sazby Fedu | Nové údaje | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Neúspěch | Diamanty | Zpomalení v Číně | Index BIST 100 | Nizozemsko | Intradenní obchodník | Zpráva amerického ministerstva práce | Bankovní systém | Organizace | Bilance | Ekonomické prostředí | Proč investovat | Obilí | Ocenění nástrojů | Analýza akciových trhů | Joe Biden | Invesco Ltd. | Gap | Crypto Fund Trader platform | Services | Ken Veksler | VIX | Stock Exchange | Regulační rámec | Maximální ztráta | Růst | Durace | Dramatický dopad | Vyšší úroveň | FIXED | Index Dow Jones Industrial | Zobchodovaný objem | USD/CNY | Ekonomické aktivity | Bankrot | Akcie ČEZ | Výhled pro zlato | Ředitel XTB | Energetické komodity | Příjmy | Měnové trhy | Nejistoty na trzích | Zhodnocení účtu | Rusko a Ukrajina | Prezident Ifo | Pohyby na trzích | Černá labuť | Skalpový obchod | Bělorusko | Emitent | Podnikové investice | Zajištění | Propad poptávky | Trading | Administrativa | Goldman Sachs Group | Výnosy amerických státních dluhopisů | Internetové bubliny | Šéf podniku | CNY | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Colt | Snížení inflace | Vlády | Fúze | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Norská koruna | Overweight | Index | Význam obchodního deníku | Zisk na akcii | Praktické tipy | Lockdown | Evropští leadeři | Úspěšné obchodování na forexovém trhu | Token | Chuť investovat | Bohatství | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Úročení | Výsledková sezóna | První BitMEX token | Ceny nemovitostí | Aures | Valuace | Centralizované burzy | Omezení pohybu obyvatelstva | Vyšetřování | Zestátnění společnosti | Bretton Woods | Marshallův plán | Invesco S&P Global Water ETF | Awilco | Floating rates | Technologický podnikatel | Manažeři | Systémy denního obchodování | Graph | Maďarský index BUX | Globální ekonomické zotavení | Rychlé zisky | Martin Pohl | Fáze verifikace | IMF | Prodeje potravin | Odliv prostředků | Otřesy na trzích | Poziční obchodníci | Obchodování s emisními povolenkami | Canary Wharf | Denní obchodování | Těžební kapacity | Robert Novoměstský | Chemring Group | Blahobyt | Pravděpodobnost korekce | Británie | Kulminace inflačních tlaků | Význam dluhových trhů | Rozdělení zisku | Dlouhodobá investice | Španělsko | Výkyvy | Taiwan Semiconductor | GameStop | Ambasador | Akcie v Indii | Příjmy domácností | Investorské prezentace | Fundamentální analýza kryptoměn | Ministr financí | Index spotřebitelských cen | Riziko stagflace | Špatné strategie | Ředitel Patria Finance | Markit | No deposit bonus forex | Thought Leadership | Scenáristické plánování | Slábnutí inflačních tlaků | Edelman | Fundamenty | Výhled Fidelity International | CAD | Základní opční strategie | Nové obchody | Mega Cap | Okénko trhu | cTrader | Šílenství | Kurz EUR | Zprávy z krypto | Tesla | Zpráva z Německa | Měnové podmínky | Vliv na akcie | Necyklické aktivum | Zavedení embarga | Rozvíjející se země | Neuronové sítě | Šéf Fedu Jerome Powell | Správně předpovídat | Benchmark | Program nákupů dluhopisů | Nový Zéland | Frontier trh | Cboe VIX | Prudký pokles cen | Regulatorní prostředí | Akcie v eurozóně | Jan Večerka | Fed fund futures | Kryptoměny versus tradiční aktiva | Hodnoty kapitálu | Vyvažování portfolia | Navyšování obchodního účtu | Začátky obchodní kariéry | Záporné úrokové sazby | Chuck Carlson | Šok | Halliburton | Riziko dalšího poklesu | Analytický tým FXstreet.cz | Investment Services | BAE Systems | Plnění FTMO challenge | Využití pákového efektu | Geografická diverzifikace | Assignment | John Hardy | Recenze FTMO | Důsledky koronaviru | Tečkový graf | Varování před riziky | Kryptoměnový trh | Stagflační riziko | Oslabení dolaru | JP Morgan | Stabilita | Lepší zítřky | Úspěch v investování | Revolut Securities Europe | Odvětví ropy | Pochopení navyšování účtu | Zájem o investování | Obchodování s virtuálním kapitálem | C3.ai | Komentátor | Investment Institute | Vakcinace | Asie a rozvíjející se trhy | Druhy challenge | Norská koruna kurz | Americká administrativa | Nová historická maxima | Sequoia | Gamma | Srovnání kryptoměn s tradičními aktivy | No deposit bonus forex cz | Poměr výnosu | Challenge zdarma | Alokace (IPO) | Developed markets | Robert Shiller | Ceny dluhopisů | Umění | Společnost Semler Scientific | První část obchodní dohody | Bezpečná cesta | Nejlevnější challenge | Nejlepší směnárna | Zprostředkování obchodování | ETF portfolia | Dluhové trhy | Statistiky vašeho obchodování | WhatsApp | Akcie Phillips 66 (PSX) | Regulační orgány | Obchodování s finančními deriváty | Balancovaný fond | Měnové krize | Barrick Gold (GOLD) | Nevýhody investování do kryptoměn | Vesmírná turistika | Index Cboe | Neúspěch výzvy | Úrok | Kontrakty na ropu | Black swan | Obchodování na fundovaném účtu | Úspěšné IPO | Portfolia ETF | Mmcité | Varovný signál | Jak se získává kapitál | Odvětví | Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung | Na burze | Opční burza | Fixed.zone | Struktura zastropování cen | Akcie na vlastní účet | Wesdome Gold Mines (WDO) | Bez rizika | Roční zhodnocení | Hike | Nejlepší dividendové akcie | Nižší daně | Propad na finančních trzích | Finance Magnates 2023 | Wall Street | Získání účtu | Demografické trendy | Deeskalace | Vývoj válečného konfliktu | Globální akciové trhy | HDP EU | Makroekonomický analytik | Inflace ve Švýcarsku | Nejoblíbenější ETF | Pořízení challenge | Index vládních dluhopisů | Pozitivní signál | Richard Kozul-Wright | Světové akciové trhy | Obecný vliv na akcie | EURUSD | Obchodování na forexu | Obchodně vážený index | Makrodata EMU | Otevřené podílové fondy | Prudký růst ceny ropy | BlockTower Michael Bucella | Sankce vůči Rusku | Akcie Exxon | Úrokové sazby ovlivňují akciové trhy | Jak se získává kapitál u FTMO | Resistence | Change | Možnosti škálování | Closed trades | Býčí trend | Program škálování | Panika | Závratné zbohatnutí | Meme akcie | Agentura Reuters | Obchodování na finančních trzích | Velikosti fundovaných účtů | ExxonMobil | Obchodování s dluhopisy | Významný dopad | Ekonomiky | Srovnání prop trading | Analytička | Psychická náročnost | Domácí akcie | Nasdaq Composite | Charu Chanana | Country Funds | Opční strategie | Nigérie | Neočekávané tržní události | Astrazeneca | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Solidní růst | Fixní dluhopis | Pákový efekt | Hlediska technické analýzy | Firma Alphabet | Rekordní maxima | Očkování | Baissista | Vyšší úrokové sazby | Největší ztráty | Norsko | Opční právo | Finanční polštář | Odhady analytiků | Centrální banky | Cena aktiva | Poměr rozdělení zisků | Ropné společnosti | Jak se stát lepším investorem | Americký prezident | Společnost HARDWARIO | Obavy z recese | BNB | FIXED CP Equity | Tržní kapitalizace | Vliv na sektory | Souhrn finančních trhů | Globální akciové indexy | Sloučení | Firmy | Baker Hughes | Zpřísňování měnové politiky | Institut Ifo | Rockwool | Kapitálový pokles na obchodním účtu | TRY | TSMC | Česká technologická společnost | Lucid | Energie | Rostoucí ceny ropy | Finanční prostředky z IPO | Prémie | Zdravotní péče | Američtí regulátoři | Evropský parlament | Gate.io | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Japonská vláda | Stárnutí populace | Ekonomické podmínky | Bear market rally | Target | Podmínky kapitálového poklesu | Pokles hodnoty | Práce z domova | Budoucnost financí | Směnné kurzy | Phillips 66 | Japonský index Nikkei | Kathy Lien | Majitel | Moderna | Pokles valuací | SPAC | Swing účet | NATO | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zlepšení | Irák | Nízká likvidita | Efektivní portfolio | Lobbistické skupiny | WGC | Měny rozvíjejících se ekonomik | Brexit bez dohody | West Texas Intermediate (WTI) | Stronghold EUR | Deeskalace napětí | Daniel Gladiš | Vladimír Holovka | Numismatika | Cena ropy brent | ONE | Fundamentální analýza forexu | Restriktivní politiky | Fáze 2 | Důvěra v českou ekonomiku | Expirace opce | Sazby centrálních bank | Management | Bitfinex | Pandemie COVID | Větší pokles | Farmaceutický sektor | Akcie českých bank | Podvážení | Financial | Investování na finančních trzích | Schlumberger | ATM | Expense ratio | Škálování obchodního účtu | Analýza účtu | Ekonomický růst | Stimulační program | Akciový růst | Chudé země | Odhady trhu | UNCTAD | Jednofázové obchodní výzvy | Aktuální vývoj ceny ropy | Tradiční aktiva | Riziko recese | Pražská burza | UBS | Paul Jackson | EURIBID | SPDR Gold Shares (GLD) | Výkonnostní kouč | Bankomat | EY Podnikatel | Technologické společnosti | Fundamentální informace | Výsledky průzkumu | Očekávání analytiků | Manažer fondu | Dluhové problémy | Spoření | Stimulační opatření | Obchodování na trzích | Emise skleníkových plynů | KO | Perzistentní inflace | Nizozemí - burza | Raphael Bostic | Exxon Mobil | Prop Trading firmy | Aramco | Swing Account | Index S&P 500 | Investiční firmy | Propad | Potencionální zisky | Integrovaná ropná společnost | Inflace v eurozóně | Devalvace | Statistická aplikace | Tržní kapitalizace bitcoinu | Pokles HDP | ČR | Konec roku | Výkonnostní akademie | Kupující | Lamborghini | Shell | Středoevropský region | Sektorové alokace | Futures | Snížení poptávky | Odborný přístup | Price-to-sales ratio | Bear Stearns | TIPS | Salman Ahmed | Rezidenční nemovitosti | Výhled pro akcie ČEZu | Růstový potenciál | Převodník měn | Stavebnictví | Úroveň služeb | Digitální platby | Autoinvest | Royal Dutch Shell A | Finanční společnosti | Ascending tops | Zhoršení nálady | Nemovitosti | Malý prostor | Nejlepší kurzy britské libry | iShares NASDAQ | Alokace zdrojů | Eurodolar | Andrew McCaffery | G10 | Snižování sazeb | Kristina Hooper | Dluhopisový fond | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Američtí politici | EOD | Vysoká cena | Uvolňování měnových politik | Společnost Immersion | Market rally | Northrop Grumman | Týdenní pivot | Podniky | Distribuce | Do čeho investovat | Instrument | Analytické pokrytí | Inflace v Evropě | Stříbro | Perpetual swaps | Reshoring | Reuters analytik | Akciový index | Snížení daní | Bund | Sberbank | Akcie rozvinutých trhů | Akciové valuace | Evraz | Portfolio Stronghold | Zpomalování světové ekonomiky | Sektor služeb | Úrokové sazby Fedu | Agentura Moody's | Cenové výkyvy | Navyšování účtu | Čínské oživení | Scalper | Aplikace MetriX | Makroekonomická zpráva | Prodej akcií | Generali Investments | Cíl růstu HDP | FXstreet.cz | Nabídka akcií | Deloitte | CMA | Regulatorní riziko | Crypto Fund Trader (CFT) | Rizikové investice | Vnitřní prostředí | Alokace finančních prostředků | Měnový trh | Štěstí | Volatility | Obchodní model | Volby v USA | Globální ekonomický růst | Technologická revoluce | Analytici Fidelity International | Jakub Matis | Asijská opce | Zvýšení úrokových sazeb | Správné řízení rizik | DoubleLine Capital | Fundovaný účet | Růst výnosů | JNJ | Výkyvy cen | Íránský konflikt | Švýcarský frank (CHF) | Statistika | Akcie firem | Produkce mědi | Concho | Šíření viru | Kanada | Trendové obchodování | Obchodovat | Možnosti škálování obchodního účtu | Poziční obchodování | CNBC | Klíčová rizika | Technologická ETF | Investování do vody | Equal weight | Zdravotnický průmysl | Dopad dluhové krize na finanční sektor | Option trading | Index Nasdaq Composite | Akcie Nvidie | Energetická situace v Evropě | Parametry obchodní výzvy | Podstoupení rizika | Akumulace | xStation5 | Sol | XTB | CELO | Mladší investoři | Rizikový profil | Saxo Group | First Trust Water ETF | Crypto Fund Trader | Alikvotní úrokový výnos | Web3 | Směřování | Globální akcie | Finální fáze | Největší banka | Amundi | Růst cen zlata | Správci majetku | FTMO program | Obchodování s finanční pákou | Rozpočet | Překoupenost | Neutral (Hold) | Překážky | Akcie ropných firem | Standardní odchylka | Exxon | Ceny zemního plynu v USA | Základní pojmy | Rumunsko | Obnovitelné energie | Sen o ziskovém prop tradingu | Ověřovací proces | Virus | Německo | Domácí investiční společnosti | Chytrá portfolia | Riskování | Rada guvernérů | Dividendový aristokrat | Daikin Industries | Příležitost akcie | USA a Čína | Ruská centrální banka | Obchodování na páku | ATR | Investment grade | Fixed income | Riziko | Nákup eura bez poplatku | Meta Platforms | Nejlevnější euro | Investiční služby | Dvoufázové obchodní výzvy | Leonardo SpA | Skalpování | Internet of Things (IoT) | Japonská centrální banka | Dostatečné zkušenosti | Vice | Britské společnosti | Inflace spotřebitelských cen | Vysoká inflace | Tolerance k riziku | MetaTrader 4 | Elektromobily | Brokerské společnosti | Dodržování disciplíny při obchodování | Jak začít plnit challenge? | Příznivý výhled | Ukotvení | SPX | Futures na ropu | Zajímavé zhodnocení | Stabilní příjmy | No deposit bonus | Státní dluhopisy | Největší rizika | Eleanor Creagh | Nákup akcií ČEZ | Direct market access | Trading Journal (obchodní deník) | Sektor nemovitostí | VaR | Aristoteles | Co je forex | Tržní situace | BIC (Bohemian Identification Code) | Zisky a ztráty | Černá středa | Býčí trh | Low | Snížení ratingu | Invaze | Modré dluhopisy | Zůstatek na účtu | Splnění výzev | TLTRO | Technické patterny | Světové centrální banky | Americké banky | Venture investic | Kurzy | Revolut Securities | Swiss Life Select | WHO | Capital | Koš | Technologické inovace | Cenový trend (Price Trend) | Podílový list | Trump rally | Verifikace | Tvrdá ekonomická data | Netflix | Zablokování Suezského průplavu | Investovat do ropy | Čeští investoři | Ropný průmysl | Ultra Electronics Holdings | Dot-com | Google | Manažeři fondů | Významná rizika | Změny klimatu | Pozice | Rostoucí úrokové sazby | Frank (CHF) | Tvorba akciového portfolia | Soběstačnost | Cenový graf | Americký index S&P 500 | Finanční televize | Kobalt | Mitsubishi | Bývalý prezident | UTC | Spready | Dluhopisy | Investovat do kryptoměn | Stanovená cena | Akciové fondy | CECEEUR | Dluhové krize | Škálování (navyšování) | Investiční produkty | Golar LNG | Český kapitálový trh | Paradox | Vzrušení | Členské státy | Bid | Zbrojovky | Období volatility | Dvoukolové challenge | Uptrend | Čína | Kapitálový pokles | Akcie Scorpio Tankers | Fidelity International | Tržní chování | Tržní kapitalizace společnosti | Další pokles | Demo účet | Golden Gate | První fáze | Fundamentální analýza akciových trhů | Koruna | Barrick Gold | Custody | NEST | Státní kasa | MIFID | Úspěšné splnění | Lucid Group | Blizzard | Nastavení měnové politiky | NextDecade | USA | Alžírsko | Obchodovat s akciemi | Kapitalizace bitcoinu | Americká vláda | Modernizace přenosových sítí | TOPIX | Ekonom Vladimír Pikora | Rolandas Juteika | Trhy jsou dynamické | Ropa roste | Přístup k informacím | UK100 | Pád bitcoinu | Saudi Aramco | Dodavatelské řetězce | Časový horizont | Kypr | Bitcoinová dominance | Scorpio Tankers (STNG) | Hodnota v riziku | CAPEX | Konstrukce portfolia | Babcock International | Podnikatel | Rezistence | Atraktivní příležitosti | Americké akciové trhy | Společnost Microsoft | Transakční náklady | Průmyslové společnosti | Používání EA | Praní špinavých peněz | Australské akcie | Kvalitní obchodní deník | Supporty | Akcie Enbridge | Pozitivní zpráva | Technologické bubliny | Analytik | Normální výnosová křivka | Nejlepší kurzy | CZK/USD | Pilulka.cz | PAMM a RAMM | Dna | Německé státní dluhopisy | Účet MetriX | Poskytování úvěrů | FTMO účet | Největší pokles | EUR/TRY | Bankovní daň | Ekonomické zprávy | Situace na forexovém trhu | Férový přístup k traderům | Miliardy dolarů | Peter Garnry | Riziko pro investory | Trading společnost FTMO | FTMO Account Swing | Časování trhu | Nejlepší obchody | ETF na zlato | Ukazatele | FTMO Premium program | Hospodářské výsledky | Investiční platforma eToro | Rakouský kancléř | Střední hodnota | Akcie v roce 2019 | Litecoin | Komentář Fidelity | Klíčové centrální banky | Pokles na obchodním účtu | Kwasi Kwarteng | Nadprůměrný zisk | Ukončení kvantitativního uvolňování | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Německo - burza | IPO | EY Podnikatel roku | COT | Regulace finančního sektoru | Investiční trendy | Výhody | Indonésie | IMMR.US | Kapitál u FTMO | Ceny akcie | FTSE Russell | Zastropování cen plynu | BrikkApp | Brookings Institution | Norský fond | Jaké strategie jsou povoleny? | Turecká krize | Globální dluhopisový index | Komentář Fidelity International | Akcie Barrick Gold (GOLD) | NASDAQ omex us water | Prop Trading společnost | EMEA ETF | Vyšší výnosy | Jaké služby nabízí společnost FTMO | Zvýšení ziskovosti | Mazen Issa | Chování spotřebitelů | Anna Stupnytska | Quick Trade | Aktuální klíčová rizika | Americký akciový trh | Ceny benzínu | Nejlevnější platba do zahraničí | Pozitiva | Indie a Čína | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Akcie zdarma | Analýza volatility | Investiční stratég | Plnění podmínek challenge | Dividendy | Plány | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Burza cenných papírů | Finanční situace | Globální krize | Program pro začínající obchodníky | Olívia Lacenová | TWS | Inflace PCE | Dluhopisová složka | Zajímavý trend | Adam Smith | Maďarský index | ConocoPhillips (COP) | Obchod bez povinnosti | Geopolitické napětí | Psychologické aspekty | Cena mědi | Neočekávaná událost | Challenge u FTMO | CFD produkty | Růst hodnoty bitcoinu | Elbit Systems | ESG investice | Harris | Banky pro mezinárodní platby | Sociální sítě | Bohatí | Mezibankovní | Premium program | Vývoj situace v Číně | Obchodní přístup | Akcie na rozvíjejících se trzích | Získat fundovaný účet | Inverzní vztah | Komerční banka | BIC | CEE region | P/E | Avon Protection | Herní plán | Obchodní signály | Pavel Ryba | Dvojciferné zhodnocení | Cyklické odvětví | Portfolio | Klasický FTMO účet | Public Offering | Zveřejnění makroekonomických zpráv | Částečné zestátnění | Tvorby rezerv | Rovnovážný kurz | Investiční | Krize | Dopad dluhové krize | RRR | Objemy prodeje | Carry trade | Produkty a služby | TransDigm Group | Druhy challenge u FTMO | Forwardy | Prodej | Výkonnost dolaru | Index CPI | Obchodní konflikt | Makroekonomie | Porušení obchodních pravidel | Tail Risk | Equity simulator | Nezaměstnanost ve Spojených státech | ex | Více peněz | Výkonnost | Ekonom Štěpán Křeček | BTIG | Dopad na finanční trhy | Kurz stříbra | Výhody a nevýhody | Trading Journal | Budoucnost | Šance na dlouhodobý úspěch | Zvednout ceny | Co je opční právo | Obsazenost hotelů | Barrick Gold (ABX) | Premier League | Růst poptávky | Mexické peso | Skladování ropy | Balkánské země | Free challenge | Doba návratnosti | MetriX | Kurz švédské koruny | Vysoký výnos | Index Nikkei | HG měď | Akcie Schlumberger (SLB) | Obchodní partner | Denní drawdown | Jeffrey Gundlach | Analýza kryptoměn | Sezonalita | Čistá energie | S&P 500 | Statistické údaje | Zabití íránského generála | Finanční domy | Výprodeje na akciovém trhu | Calvert Global Water | Tržní cena | Růst cen ropy | CEE Equities | Vyzkoušení si challenge | Bohemian Empire | Riziko hospodářského poklesu | Maloobchodní tržby | Makroekonomické ukazatele | Noví investoři | Thajsko | Investment | Pivot Fedu | Cena kryptoměny | World Bank | Kapitálové zisky | Měnová politika | Market Order | Burzy cenných papírů | SMLR | Zvýšené napětí na Blízkém východě | Quadrio | Cyklické tituly | Tokijská burza | Situace na trhu | Vyšší riziko | Opatření | Zisky společnosti | Slušný zisk | FTMO Akademie | Investice do kryptoměnových fondů | Správa rizika | Doporučený minimální investiční horizont | Nejlepší kurz eura | Zvýšit zisky | Restrukturalizace | Hospodářské oživení | KKR | Apple | Steen Jakobsen | Akcie Royal Dutch Shell | Nákup EUR Česká spořitelna | Zkapalněný zemní plyn | Investiční aktivum | Nebezpečí | Growth Stars | Technologický rozvoj | Parlamentní volby | Hlavní akciové indexy | Iridium | FTMO.com | Zelený dluhopis | WSB | Krachy velkých krypto burz | Úspěšné obchodní strategie | Zdanění příjmů | Peking | Celková nabídka | Mladá prop firma | Program pro profesionální tradery | Ekonomické prognózy | Výrobní aktivity | Makroekonomické důsledky | Agency business | Coinbase | Konzervativci | Jefferies | Růst světové ekonomiky | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Nastavení mysli | Likvidita | Burza v Istanbulu | Index amerického dolaru | Raiffesen Bank International | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Úvěr | Český investor | Středoevropské burzy | G7 | Brookings | Evropské země | Dlouhodobé výsledky | Zlato | Orsted | Poradenství | Zhodnocení obchodního kapitálu | Reklasifikace | FTMO Identity | Odškodnění | Výrobní náklady | Program navyšování kapitálu | Strategie řízení rizik | TSLA | Investiční rozhodnutí | Čistý dluh | Norsko měna | Immersion Corp | NZD | Nejlevnější účet | Ruské akcie | Potřebujete brokera | Největší výnosy | WESP | Energetická situace | Růst ceny ropy | Rolls-Royce | CopyFX | Thales | Regulační změny | FTMO Academy | Evropská rada | Activision Blizzard | Podnik | Renault | Spotová ETF | BIS | Navyšování kapitálu | Napětí na trzích | Poptávka po ropě | Akcie | Rolls-Royce Holdings | Graf akcie | Prohlášení | Financování retail traderům | Akcie v obranném sektoru | Amazon | Cena opce | Realitní sektor | Výrobce elektromobilů Tesla | Likvidita a přístup ke kapitálu | Deloitte Fast | S&P 500 ESG | Kryptoměny | Underweight | Avio | Objednávky | FTMO Swing Account | Flex LNG | Enbridge (ENB) | Kvantitativní strategie | Konsolidace | EK | Evropské akciové trhy | Abenomika | Vývoj zisků | Retail | Účet FTMO | Index Nikkei 225 | Přehled dluhových trhů | ČTK | Předsevzetí | Nové peníze | Nejprodávanější | Kurz koruny vůči euru | Akcie Phillips 66 | Carrier | Výhled měnové politiky | Změny úrokových sazeb | Velké investice | Dominance bitcoinu | Hodnota v riziku (VaR) | Strategie řízení | Generali Investments CEE | Rozmach kryptoměn | Akciové opce | Kapitálové výnosy | Investování | Komodity | Americké vlády | Přístup na trhy | Analýza | Quick Trade manager | Belgie | FTMO Challenge | Vítězství | UCITS | Americká centrální banka FED | Česká národní banka | Emitenti | Výhody a nevýhody investování | RISK-ON | Obchodní styl | Platina | L3Harris Technologies | Světová rada pro zlato | Nouzová opatření | Česká prop firma | Ekonomický řád | Obrovské společnosti | Finanční cíle | Motivace | Horizon Investment Services | Jerome Powell | Výnosy | Rates | Inflace v USA | Put | Maloobchodní tržby v USA | Emerging markets | Hlavní ekonom | Instrumenty | Objem obchodování | Ekonomická realita | Vratný poplatek | Růst bitcoinu | Pozitivní výhled | Šíření koronaviru | Hypoindex | Emise | Nejvyšší výnosy | Index MSCI All Country World | Uvalení cel | Zombifikace | Sempra Energy | Mimořádné dividendy | Držet pozice po delší dobu | Wealth Management | Jihoafrický rand | Umělá inteligence | Správa | Investování na akciovém trhu | Automatizované obchodní systémy | Základní úroková sazba Fedu | Produkce ropy | FTMO akademie | News | Société Générale | Downing Street | Nárůst volatility | Mzdy | Čínské firmy | FTMO Trader | Co je to copy trading | Srovnávací analýza | Úrokové sazby v Česku | Analýza sentimentu (COT report) | Balanced Funds | Základní úroková sazba | Futures na americké indexy | Copy trading | Obchodované akcie | Férový přístup | Kontrakt | Kurzové výkyvy | Udržitelné investování | AAA | SPOT | Banka Lehman Brothers | Riziko a výnos | Revolut Securities Europe UAB | Odliv prostředků z trhu | Průmyslové podniky | Geopolitické události | V4 | Tajemník OSN | Základy obchodování opcí
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | Index | USA | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Růst | Trading | FOREX | Pokles | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Allwyn Entertainment
Allwyn International
Allwyn Karel Komárek
Ally Crypto FX
Almamarkets Limited
Almanac Trader
Almeda Research
ALNOV
ALO diamonds
AlofGain

Následující klíčová slova

Alokace aktiv
Alokace finančních prostředků
Alokace investičních portfolií
Alokace (IPO)
Alokace kapitálu
Alokace kapitálu a fundamentální analýza
Alokace podle času
Alokace podle rizika
Alokace rizik
Alokace zdrojů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
SAB Finance
Potvrďte prosím... Zavřít