Asijské trhy

Rozbřesk: Evropa a Asie jedou po jiných covidových kolejích
13.08.2021 Akciové trhy dobývají nová maxima, tedy alespoň v USA. Zdá se totiž, jako by za nimi asijské trhy pomalu začaly pokulhávat (S&P 500 +0,30 % versus Hang Seng -0,70 % a KOSPI -1,40 %). A mohou k tomu mít pádný důvod.

Komentář Fidelity International: Co se může dít na trzích v druhé polovině roku 2021?
16.07.2021 Zdá se, že vzhledem k post-pandemickému oživení mají investoři v druhé polovině roku spoustu důvodů k tomu být pozitivní. Akciové trhy pokračují v růstu díky známkám opětovného vzchopení se světové ekonomiky a očekávání, že vládní výdaje a zadržovaná spotřebitelská poptávka budou v letech 2021-22 hnacím motorem silného oživení výnosů. Přetrvávající rekordně nízké úrokové sazby nadále hnaly investory do rizikovějších aktiv, doposud s pozitivními výsledky.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
05.03.2021 1) Asijské trhy dnes většinou klesly, nejvíc ztratily technologie. Vrásky na čelech asijských akciových investorů dělaly rostoucí výnosy dluhopisů, slova šéfa americké centrální banky (Fed) o možném růstu inflace i čtvrteční pokles amerických technologických firem, které jsou nyní níž než na začátku roku.

Český průmysl zažívá vzmach, jako ten německý i světový. Když nyní vláda ten český vypne, svět tuzemskému průmyslu uteče, což způsobí nedozírné škody
01.03.2021 Výrobní podmínky v tuzemském zpracovatelském průmyslu se letos v únoru citelně zlepšovaly, ačkoli ne až tak výrazně, jak se předpokládalo. Příslušný index společnosti Markit vykázal v únoru hodnotu 56,5 bodu. Tato hodnota zachycuje vývoj podmínek v průmyslu. Pokud je vyšší než padesát bodů, dochází z měsíce na měsíc ke zlepšení. Hodnota dosahuje více než padesáti bodů nepřetržitě od loňského září.

Ranní shrnutí (15.02.2021)
15.02.2021 Asijské trhy začaly týden na vyšších úrovních. Nikkei přidal 1,9 % a zavřel nad úrovní 30 000 bodů poprvé od roku 1990. S&P/ASX 200 přidal 0,9 % a Kospi vzrostl o 1,6 %

Trhy se snaží korigovat negativní úvod, pozornost dál míří k retailu
29.01.2021 Po včerejším nádechu byl vstup do dnešního obchodování opět značně negativní. Na asijské trhy působily obavy z vysychání likvidity před přestávkou na oslavu lunárního nového roku. Na západních trzích se pak řeší hlavně možný dopad koordinovaného přelévání retailových peněz.

Koruna atakuje 26,00, euro slábne, akciové trhy jsou nerozhodné
27.01.2021 Už včera odpoledne šlo vysledovat zhoršování tržní nálady, která nakonec zmenšila zisky evropských akcií a Wall Street stlačila mírně do červeného. V podobném duchu se obchoduje také dnes, kdy na nerozhodné asijské trhy navazuje rovněž smíšené obchodování v Evropě. DAX dopoledne mírně ztrácí, CAC 40 naopak lehce roste a FTSE 100 vykazuje prakticky nulovou změnu. Futures na Nasdaq jsou v plusu se značnou podporou výsledků Microsoftu, ale efekt se do Evropy skoro nepromítá.

Zahraniční obchod potvrzuje svou stěžejní roli
06.01.2021 Podle předběžných údajů ČSÚ skončila v listopadová bilance zahraničního obchodu se zbožím v běžných cenách s přebytkem 32,2 mld. Kč, a tím na úrovni říjnového výsledku, který byl revidován z původně avizovaných 33,4 mld. Kč na 32,2 mld. Kč. V meziročním vyjádření se jedná o nárůst ve výši 20 mld. Kč. Zahraniční obchod tak opět předčil tržní očekávání.

PMI ve výrobě překvapil, hlásí zrychlení expanze
01.12.2020 Index nákupních manažerů ve výrobním sektoru přinesl příjemné překvapení, když navzdory probíhající druhé vlně ekonomických restrikcí vykázal za měsíc listopad nárůst o plné dva body a zakotvil na hodnotě 53,9. Dostal se tak na nejvyšší úroveň od srpna 2018 a ukazuje na slibné vyhlídky zpracovatelů v nadcházejícím období. Že se index udrží v pásmu expanze, tedy nad 50 body, jsme sice předpokládali, ovšem shodně se zbytkem trhu jsme měli o něco střídmější naděje.

Rozvíjející se asijské trhy před sebou mají rok plný velkých očekávání
26.11.2020 Očekávání, že cenné papíry z rozvojových trhů si povedou v nadcházejícím roce velice dobře, se stává čím dál reálnější. Asie zvládá pandemii COVID-19 mnohem lépe než rozvinutý západní svět a Čína pravděpodobně už počátkem roku 2021 prostřednictvím monetární politiky rozvolní své finanční podmínky, čímž pomůže celkovému sentimentu a zvedne multiplikátory ocenění akcií z rozvojových trhů. V roce 2021 tak začnou z těchto trhů znovu plynout výnosy, a to ještě rychlejším tempem než z rozvinutého světa - vytvoří se příznivá atmosféra plná příjemných překvapení a vysokého růstu výnosů.

Biden akciím svědčí, rostou k rekordům. Daří se i českým titulům, dolar ovšem citelně oslabuje
09.11.2020 Akcie po celém světě dnes znatelně rostou, a to v reakci na vývoj povolební situace v USA. Klíčový ukazatel evropských akcií, index Stoxx Europe 600, přidává zhruba 1,5 procenta. Daří se klíčovému německému, francouzskému či britském indexu, které vesměs přidávají více než jedno procento. Pražská burza stoupá aktuálně o 0,7 procenta. Akciím se daří opravdu celosvětově. Index světových akcií MSCI, který zahrnuje akcie 49 zemí, dnes během úvodních hodin evropského obchodování vystoupal na svůj historický rekord.

Průmysl bojuje, viru navzdory
06.11.2020 Česká průmyslová výroba po slabších letních měsících v září pokračovala ve snaze o dohánění pandemického výpadku, a nakonec si v očištěném vyjádření připsala ztrátu za loňským výsledkem „jen“ o 1,5 %. Trh se přitom obával poklesu o 5 %, my jsme českým továrnám věřili o něco více, když jsme vyhlíželi -3,9 %. Po sezónním očištění se tak produkce oproti předchozímu měsíci zvedla o 4,1 %. Příjemnou zprávou byl pak stav nových zakázek, kterých meziročně přibylo 4,8 %, přičemž za ně vděčíme hlavně zahraničním odběratelům (+7,3 %), zatímco z tuzemska jich nepatrně ubylo (-0,9 %). Stejně jako v srpnu, i v září byl průměrný evidenční počet zaměstnanců v průmyslu meziročně nižší o 4,1 % a září tudíž nepřineslo významnější vlny propouštění. Mzdy pracovníků naopak meziročně narostly o 4,8 %. Vzhledem k uzavřenému třetímu kvartálu již lze konstatovat, že oproti tomu druhému (pandemickému) se podařilo navýšit výrobu o 22,6 % a za loňskem tak průmysl zaostal o 3,9 %.

Akcie v reakci na odhady výsledků amerických voleb oslabují
04.11.2020 Akcie na světových trzích smazaly solidní zisky, které měly během obchodování v Asii, a vydaly se prudce dolů. Reagovaly tak na odhady výsledků prezidentských voleb ve Spojených státech a zejména pak na slova prezidenta Donalda Trumpa. Ten se už prohlásil za vítěze voleb a řekl, že kvůli nesrovnalostem při hlasování a sčítání hlasů se obrátí na nejvyšší soud.

Evropským akciím se ráno nedaří, koruna se propadá
15.09.2020 Asijské trhy dnes ocenily lehkým nárůstem čínská makrodata, která mírně překonala odhady jak v případě srpnových maloobchodních tržeb, tak u průmyslové výroby. Ještě se asi projevil také pozitivní vývoj na amerických trzích ze včerejška.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
23.07.2020 1) Geopolitické napětí mezi USA a Čínou přineslo negativní sentiment na asijské trhy. Ty se dnes obchodovaly smíšeně. Po americkém požadavku na uzavření čínského konzulátu v Houstonu posílil Hongkongský index. Šanghajský index výrazně oslaboval, ale ztrátu nakonec dohnal.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
17.07.2020 1) Asijské trhy uzavřely dnešní obchodování smíšeně. Investoři v Asii reagovali na vývoj na pracovním trhu v USA, který zůstal za očekáváním. Na obchodování měla vliv i roztržka mezi Čínou a USA. Donald Trump chce údajně zakázat vstup do USA členům čínské komunistické strany a jejich rodinným příslušníkům.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
07.07.2020 1) Asijské trhy po silném vstupu do nového týdne oslabovaly. Indexy rostly šestý den po sobě pouze v Číně. Jihokorejský Kospi skončil v záporném poli, přestože Samsung předvedl lepší zisk oproti očekávání. Jeho akcie ale oslabily. Australská centrální banka dnes ponechala sazby beze změny na 0,25 %.

Další vlna koronaviru zřejmě na obzoru. Zasadí poslední úder globální ekonomice?
26.06.2020 Po tom, co svět doufal, že se situace kolem koronaviru postupně uklidňuje, státy začaly otevírat své ekonomiky a řešit dopady restrikcí k zabránění šíření pandemie. A není jich málo, některé podniky se dostaly do insolvencí, jiné zkrachovaly a bankrot dalších je možná jen otázkou času. Nezaměstnaných přibývá jako hub po dešti a centrální banky ve velkém řeší pobídky na podporu ekonomik. Jak však ukazují poslední dny, zdá se, že čeho se vlády a mnozí investoři obávali, se stává skutečností. Druhá vlna pandemie již pravděpodobně klepe na dveře. Počet nakažených po uvolnění opatření totiž stoupá rychleji a Peking hlásí nové ohnisko nákazy.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 15.6.2020
15.06.2020 Americké futures a asijské trhy výrazně ztrácí v reakci na nárůst nových infekcí v Číně a některých amerických státech, např. Florida. Přestože v této fázi je předběžné mluvit o nástupu druhé vlny infekcí, dokazují výprodeje, že předchozí ocenění trhů vycházelo z velmi optimistických předpokladů. Úprk ke kvalitě vyvolala kombinace několika faktorů. Roli sehrál Fed a jeho chmurný výhled na vývoj pracovního trhu, stále vysoké přírůstky nových infekcí v USA, hrozba výraznějšího než očekávaného poklesu globální ekonomiky v roce 2020, nevyřešený obchodní spor mezi USA a Čínou a volby v USA. Investoři utekli ke kvalitě. Desetiletý americký vládní bond nese 0,65%. V následujících týdnech lze očekávat nepřiměřené reakce na zveřejněná makrodata.

Euro před zprávami z EU koriguje zisky, akcie však rostou dál
27.05.2020 Asijské trhy sice zaváhaly v souvislosti se stupňujícími se problémy v Hongkongu, ale evropské akcie po otevření navázaly na svou bezstarostnou jízdu. Mezi hlavními indexy vidíme opět slušný růst v Londýně, Frankfurtu i Paříži a přidal se i zprvu zaostávající Milán. Vzhledem k tomu, že přesun peněz do rizika za potenciálním výnosem už není tak silný, dluhopisové výnosy nejsou tlačeny dál nahoru a naopak včerejší nárůst korigují. Pokles je však mírný a třeba zlato navyšuje ztráty.

Ekonomický kalendář: Trhy čekají další hospodářské výsledky a diskuzi ECB
22.04.2020 Trhy zůstávají v souvislosti s výprodejem na ropě napjaté, ale negativní sentiment ustoupil. Asijské trhy dnes dokázaly vzrůst a Evropa otevřela do výrazně pozitivního teritoria. Německý index DAX přidával brzy po otevření více než 1 %. Dnes nejsou na programu žádná důležitá makrodata. Report DoE by však měl ukázat další vysoký přírůstek zásob ropy. Kromě toho by se dnes představitelé ECB měli bavit na téma kvality bankovních záruk, které komerční banky poskytují ECB výměnou za úvěry.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
06.03.2020 1) Akcie na světových trzích kvůli dopadům šíření nového koronaviru dál výrazně klesají, ztráty mají hlavní asijské trhy a silným poklesem otevřela také Evropa. Investoři většinou za peníze z prodeje akcií nakupují zlato či státní dluhopisy nejbonitnějších zemí. Výnosy klíčových dluhopisů americké vlády proto klesají na stále nová minima s tím, jak v důsledku vyšší poptávky roste jejich cena. Totéž se týká dluhopisů německé vlády.

Akcie dál výrazně klesají, výnosy dluhopisů jsou na minimech
06.03.2020 Akcie na světových trzích kvůli dopadům šíření nového koronaviru dál výrazně klesají, ztráty mají hlavní asijské trhy a silným poklesem otevřela také Evropa. Investoři většinou za peníze z prodeje akcií nakupují zlato či státní dluhopisy nejbonitnějších zemí. Výnosy klíčových dluhopisů americké vlády proto klesají na stále nová minima s tím, jak v důsledku vyšší poptávky roste jejich cena. Totéž se týká dluhopisů německé vlády.

Akcie v Asii dál prudce klesají, nejvíce od krize v roce 2008
28.02.2020 Akcie v Asii dál výrazně klesají a čelí nejhoršímu týdnu od finanční krize z roku 2008. Investory znepokojují zprávy o šíření koronaviru, nových případů už více přibývá v jiných zemích než v Číně. V Asii zejména v Jižní Koreji, další případy se ale objevují i v Evropě. Propady na burzách se dnes prohloubily i v reakci na čtvrteční výprodej na akciových trzích v USA.

Globální akcie čelí nejhoršímu týdnu od finanční krize
28.02.2020 Globální akcie čelí nejhoršímu týdnu od finanční krize z roku 2008. Investory znepokojují zprávy o dalším šíření koronaviru napříč Evropou. Asijské akciové trhy dnes dále klesají a reagují i na pokles akcií ve Spojených státech - Dow Jonesův index ve čtvrtek odepsal téměř 1200 bodů, což byl jeho vůbec nejprudší denní propad v historii.

Burza v Hongkongu oslabila, jinde v Asii už akcie zpevnily
29.01.2020 Akcie na burze v Hongkongu dnes výrazně oslabily v reakci na obavy kolem šíření nového koronaviru. Trh byl kvůli oslavám nového lunárního roku uzavřen a dnes byla první možnost na obavy zareagovat. Jiné asijské trhy, které byly v minulých dnech otevřené a už stačily oslabit, dnes většinou zpevňovaly. Optimismus čerpaly z úterního vývoje na Wall Street, kde akcie rovněž prudce zpevnily. Burzy v pevninské Číně jsou stále zavřené.

Koronavirus děsí trhy, zlato citelně zdražuje, koruna oslabuje, ropa padá. V Číně odkládají otevření burz
27.01.2020 Cena zlata v korunách dnes ráno přeskočila úroveň 36 230 Kč za troyskou unci. Drahý kov se tak opět přibližuje svému dějinnému maximu. Na ně vystoupal loni v září, kdy se prodával za necelých 36 600 korun.

Lednový efekt. Ano nebo ne?
24.01.2020 Každý investor, který se věnuje kapitálovým trhům už nějaký čas, zná význam spojení lednový efekt. Princip jeho fungování je založen na tom, že pokud trhy během prvních pěti obchodních dní roku rostou, znamená to, že by měli zaznamenat silný výkon během celého roku. Je to však opravdu tak?

Situace na Blízkém východě tlačí na ceny ropy
16.01.2020 Když už to konečně vypadalo tak, že se napětí kolem dlouhotrvající obchodní války mezi USA a Čínou uvolňuje, a obě strany dospěly k podpisu první fáze obchodní dohody, situace se začala vyostřovat na Středním východě. To může z dlouhodobějšího hlediska znamenat značný trend na zvyšování cen ropy. Vše bude záležet na tom, zda se bude napětí stupňovat nebo se situaci podaří kompetentním uklidnit.

Asijské trhy jako na houpačce
10.01.2020 Po víkendových amerických leteckých útocích v Iráku a Sýrii se pozornost investorů během pondělního obchodování soustředila především na bezpečný přístav v podobě drahých kovů, zatímco v důsledku stoupajícího geopolitického napětí asijské trhy ztrácely. V úterý se sice situace mírně uklidnila a obchodní den zakončili v zelených číslech, ale krátce na to následoval útok Iránu na síly pod vedením USA v Iráku. Díky tomu napětí způsobené zabitím íránského generála Kásima Sulejmáního opět eskalovalo a poslalo hlavní asijské akciové indexy zpátky do červených čísel.

Dnešní lehká korekce na akciích se může rozrůst. Nové informace tlumí optimismus
20.11.2019 Zatímco Wall Street včera zvládla zhruba udržet své pozice, asijské trhy se pohroužily do červeného a Evropa je úspěšně následuje. Ztráty akcií či ropy doplňují na druhé straně zisky dluhopisů. Zájem investorů směřuje hlavně do delších splatností, kde v případě USA či Německa výnosy klesají asi o 5 bazických bodů. Menší růst sledujeme na zlatě. Eurodolar se dostává pod lehký tlak při poklesu na 1,1060.

Trump propásl cla? Na trhy se vrací pozitivní sentiment
19.11.2019 Včerejší zprávy, že v Pekingu údajně panuje pesimismus o dosažení obchodní dohody s USA, hlavní finanční trhy až tolik nezasáhly. Aspoň nešlo o dopad plošný a třeba americké akcie udržely pozice. Situaci dnes bez problému zvládly také asijské trhy a následně sledujeme slušný růst akcií v západní Evropě, zhruba o 0,7 pct. Naproti tomu dochází k mírnému odklonu investorů od bezpečných dluhopisů a ztrácí také zlato.

Čína je pesimistická o dosažení dohody a kazí tržní náladu. Akcie klesají
18.11.2019 Po víkendových zprávách z oficiálních míst, že se mezi Čínou a USA vedou konstruktivní jednání, přišly také nepříznivé informace. Nikoli z oficiálních míst, ale od CNBC citující zdroje z čínské vlády. V Pekingu podle nich panuje pesimistická nálada ohledně dosažení dohody s USA. Čína usiluje o rušení uvalených cel a podle prohlášení z posledních týdnů se dařilo na tom s americkou stranou dohodnout. Jenže prezident Trump před časem prohlásil, že žádná dohoda o rušení cel není, a vypadá to, že tím Číňany zaskočil.

Americké indexy opět přepisovaly maxima
05.11.2019 Zámořské akciové trhy si v první seanci tohoto týdne připsaly zhruba půlprocentní zisky. Hlavní indexy tak zvýšily svá historická maxima. Hlavní index S&P přidal přes 11 bodů a dosáhl 3 078,27 b. (+0,37 %). K pozitivní náladě přispěly zprávy týkající se možné blížící se obchodní dohody mezi USA a Čínou.

Predikce EUR/USD pro následující týden
20.10.2019 Každý, kdo čte moje články trochu pravidelněji, tak ví, že moje obchodování není založeno na ničem jiném, než na pouhé pravděpodobnosti. Ví, že nesleduji zprávy, nečtu a nedělám analýzy, prostě si jen tak v klidu obchoduji to, co se mi osvědčilo. Pro takového čtenáře už jen samotný název dnešního příspěvku musí být tak trochu překvapením. Nicméně v tomto týdnu jsem jednomu diskutérovi slíbil, že udělám předpověď a tak jsem s ní tady. Nebudu se pouštět do detailního vysvětlování, proč si myslím, že se něco stane tak nebo onak. Prostě to berte jako výsledek mých zkušeností na trhu (za týden možná dostanete odpověď na to, proč na základě svých analýz neobchoduji).

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
10.10.2019 1) Asijské trhy se dnes zotavily z počátečních ztrát poté, co zprávy - ač dosud nepotvrzené - mluvily o pokroku v řešení obchodního sporu mezi Spojenými státy a Čínou.

Nepříznivé bleskové průzkumy tlačí na euro
23.09.2019 Objevuje se stále více náznaků, že naděje na uzavření obchodní dohody mezi Čínou a Spojenými státy jsou přehnané. Trh však zůstává maximálně klidný, a to i po poměrně nejisté asijské sezóně. Tento týden můžeme čekat další kroky Fedu týkající se likvidity i další události, které budou držet pozornost upřenou na americký dolar. Euro je mezitím pod tlakem kvůli bleskovým průzkumům zářijového PMI.

Asijským trhům se dnešní seance povedla
11.09.2019 Americký akciový trh podobně jako včera prakticky žádných změn nedoznal. Index S&P 500 se oproti pondělnímu závěrečnému kurzu posunul pouze o tři setiny procenta výše. V rámci něho se nejvíce dařilo energetickým společnostem, které podpořily rostoucí ceny ropy poté, co země OPEC příslíbily, že prodlouží období snížené produkce černého zlata. O jedno procento si polepšili i těžaři a zpracovatelé komodit a průmyslové podniky. Naproti tomu realitní developeři byli nejhorším sektorem, když akcie těchto firem spadly o 1,4 %. Technologický Nasdaq včera rovněž žádných změn nedoznal, zatímco průmyslový Dow Jones si polepšil o 0,3 %.

Americký akciový trh už není dominantní. Tamní akcie jsou předražené, do popředí se dostává Asie
10.09.2019 Americké akcie v poslední dekádě byly oproti svým největším konkurentům – evropským akciím – výrazně hodnotnější. Zatímco dle indexu S&P 500 nabídly evropské akcie zhodnocení kolem sedmdesáti procent, americká konkurence byla až třikrát výhodnější. Tento průběh má ale za následek fakt, že americké akcie jsou v současnosti předražené, obchodníkům se nevyplatí je nakupovat a na trhu se tak objevuje prostor pro podhodnocené evropské, ale také akcie asijské, jejichž trh je v současnosti nejprogresivnější.

Akcie míří opět nahoru
05.09.2019 Americké akciové indexy včera uzavřely v plusu. Průmyslový Dow Jones přidal 0,9 %, S&P 500 si polepšil o 1,1 % a technologický Nasdaq vzrostl o 1,3 %. Nestalo se přitom příliš nic nového, pouze komentáře zástupců několika zemí se nesly spíše v optimističtějším tónu, což mírně zchladilo politické nejistoty na trzích. Mezi nimi se objevilo, že čínští představitelé na začátku příštího měsíce zamíří do Washingtonu k dalšímu jednání o obchodní dohodě.

Středeční optimismus svědčí akciím a euru. Pomáhá Hongkong a naděje o Fedu i brexitu
04.09.2019 Středeční dopoledne na finančních trzích doprovází poptávka po riziku, kterou podporují v zásadě tři klíčová témata: Hongkong, brexit a Fed. Akcie v Evropě si připisují přes procento, výnosy bezpečných dluhopisů stoupají a eurodolar roste na dosah 1,1000. Sledujeme rovněž stoupající ropu, zatímco zlato sestupuje o půl procenta níž.

Eurodolar pokračuje v poklesu s podporou výnosů. Akciím dál pomáhá optimismus o jednání USA - Čína
30.08.2019 Asijské trhy dnes znejistělo zatýkání protestujících aktivistů v Hongkongu, Evropa však pokračuje na pozitivní vlně. Hlavní akciové indexy si připisují pár desetin procenta a dluhopisové výnosy mírně stoupají. Výraznější je růst výnosů v USA, který živí další posilování dolaru. Eurodolar ráno klesá už na 1,1040.

Evropské akcie nakonec zavírají se ziskem
26.08.2019 Evropský index Stoxx 600 vstoupil do nového týdne poklesem o 0,6 %, nicméně se mu podařilo v průběhu prvních dvou hodin všechny ztráty vymazat. Od té doby se pohybuje na úrovni pátečního zavíracího kurzu. V ziscích otevřely americké burzy. Index S&P 500 si připisuje v úvodní hodině zhruba dvě třetiny procenta, a to za podpory všech hlavních sektorů. Trhy reagují na informace, že Donald Trump hodnotil pozitivně poslední kroky ve vyjednávání obchodní dohody. Přitom asijské trhy ještě ráno negativně reagovaly na předchozí zprávy o vzájemném uvalování a navyšování cel mezi USA a Čínou. Je skutečně fascinující, jak americký prezident je schopen lomcovat trhy z jedné strany na druhou. Čeho se dočkáme zítra?

Ranní nadhoz finančních trhů 19.7.2019
19.07.2019 Včera v odpoledních hodinách amerického času měli R. Clarida, místopředseda Rady guvernérů, a J. Williams, šéf newyorského Fedu, velmi holubičí prohlášení, které nezůstalo bez odezvy trhů. Williams se nechal slyšet, že by americký Fed měl reagovat na první signály zpomalující ekonomiky okamžitým snížením sazeb. Podobně Clarida zmínil, že rozhodnutí Fedu by se mělo dělat na základě toho, kam ekonomika směřuje. Fed následně prohlášení mírnil slovy, že výroky měly spíše akademický charakter a že se nevztahovaly přímo k příštímu měnověpolitickému zasedání.

AUD klesá kvůli minutes ze zasedání RBA, Čína prodává americké dluhopisy
18.06.2019 Australský dolar dnes ráno patří mezi nejvíce ztrátové hlavní světové měny, když na páru s americkým dolarem klesá o 0,2 %. Oslabení přišlo v reakci na zveřejnění minutes z minulého zasedání RBA. Měnověpolitický výbor se v zápisu shodl na tom, že je šance na snížení sazeb v budoucnu vyšší, než šance na jejich ponechání beze změny a znovu upozornil na význam trhu práce pro další rozhodování o sazbách. Co více, členové výboru upozornili na to, že úrokové sazby nejsou jejich jedinou zbraní v arsenálu. Co se samotného kurzu týká, členové RBA uvedli, že by snížení sazeb stlačilo kurz AUD níže a pomohlo tak australským domácnostem, i když by zároveň tento krok mohl poškodit střadatele. Závěrem jsme se z minutes dozvěděli, že největším rizikem zůstává další eskalace americko-čínské obchodní války a její dopad na globální a australskou ekonomiku. Aktuálně existuje podle tržního konsenzu 70% šance na snížení sazeb v srpnu a 90% do konce letošního roku.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 17.6.2019
17.06.2019 Zasedat budou centrální banky BoJ, BoE a především americký Fed. Dvoudenní zasedání začíná v úterý. Výsledek a tisková konference proběhne ve středu. Snížení sazeb se na tomto zasedání nečeká. Ovšem trh očekává jasné signály ohledně příštího směru úrokových sazeb. Přiložený gaf ukazuje, jak v posledních týdnech klesala implikovaná sazba Fedu pro leden 2020. Kromě toho se sejdou představitelé z ECB na konferenci v portugalské Sintře. A diskutovat se velmi pravděpodobně bude o potřebě dalšího stimulu ze strany ECB.

Asijské trhy mírně rostly, daří se i NZD
17.06.2019 Začátek týdne byl pro asijské trhy docela úspěšný. Hang Seng patří mezi nejvíce rostoucí asijské trhy, když přidal okolo 0,6 %, zatímco Nikkej rostl o 0,2 % a Shanghai Composite o 0,15 %. Růst přišel navzdory nevýrazné páteční seanci, která dostala americké indexy lehce do červených čísel. Připomeňme, že nás tento týden čeká zasedání americké centrální banky, které by mělo být pro akciové indexy klíčovým fundamentem. Trh snížení sazeb nečeká, ale doufá v komentář ohledně jejich dalšího vývoje. Momentálně přitom počítá s 80% pravděpodobností snížení sazeb už na červencovém zasedání. Poslední data sice byla horší, nejsou ale nijak výrazně v rozporu s aktuálním výhledem americké centrální banky. Pokud bychom se tedy snížení sazeb v červenci skutečně dočkali, může se jednat o signál, že je centrální banka spíše rukojmím nálady na finančních trzích.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 10.6.2019
10.06.2019 Akciové futures ukazují růst díky úlevě z nezavedení cel na dovoz z Mexika. Šance na dohodu zde byly už koncem týdne, takže část optimismu je již započítaná. Asijské trhy dnes rostou. Připomeňme, že obchodní spory zejména s Čínou pokračují a k žádnému významnému průlomu nedošlo – pozornost zde stále směřuje na konec měsíce na zasedání G20, kde se mohou setkat presidenti USA a Číny. O negativním významu obchodních válek hovoří i řada centrálních bankéřů, čímž dále zvyšují spekulace na snižování úrokových sazeb.

Ranní nadhoz finančních trhů 7.6.2019
07.06.2019 ECB podle očekávání ponechala dosavadní nastavení úrokových sazeb. V komentáři zmínila, že sazby zůstanou na současných úrovních přinejmenším do poloviny příštího roku nebo i dále (původně do konce tohoto roku). Zároveň bude ECB v plném rozsahu pokračovat v nákupu aktiv. Ohledně TLTRO III, programu levných půjček pro banky, jsme se dozvěděli jen, že úroková sazba u těchto operací bude o 10 bazických bodů výše než průměrná sazba během programu TLTRO.

Trump naplnil hrozbu, navýšil cla, poškozeno bude i Česko. Peking chystá protiútok, zatím na jeho pokyn státní fondy vykupují akcie
10.05.2019 Americký prezident Donald Trump dnes ráno středoevropského času naplnil svoji hrozbu a zvýšil cla na čínský dovoz v objemu 200 miliard dolarů ročně. Nová cla se týkají více než 5700 položek, včetně vánočních ozdob nebo dětských autosedaček.

USA a vyšší cla na čínské zboží
10.05.2019 Americký prezident Donald Trump naplnil, co slíbil. Uvalil na Čínu za porušení dohod vyšší cla na čínské zboží za 200 miliard dolarů ročně. Peking nyní chystá odvetu a obchodní válka pokračuje.

USA zvyšují cla na čínské zboží
10.05.2019 V souladu s dřívějšími hrozbami vyslovenými na Twitteru Spojené státy dnes zvýšily cla na dovoz čínského zboží v hodnotě zhruba 200 miliard dolarů z 10 % na 25 %.

TOP 3 grafy tohoto týdne
07.05.2019 V poslední době jsme byli svědky několika událostí, které zamávaly s volatilitou na finančních trzích. Převažující dobrá nálada, která plynula z uspokojujících ekonomických makrodat i korporátních výsledků, výrazně popostrčila akciové indexy směrem k historickým maximům. Nedělní tweet amerického prezidenta Donalda Trumpa o nových clech na Čínu byl pro mnoho obchodníků studenou sprchou, protože v posledních měsících byli krmeni zprávami o pozitivním vývoji jednání o nové obchodní smlouvě. V důsledku těchto zpráv propadly na počátku týdne asijské trhy. Akciové indexy v USA i v Evropě pak byly zasaženy o poznání méně. Při pohledu na graf US500 můžeme vidět analogii s rokem 2017, kdy akciový trh taktéž propadl po dosažení historických maxim. Aktuální situace se ovšem liší v daleko stabilnějším a také o něco rychlejším růstu. Z technického pohledu zůstává první důležitý support v blízkosti 2 800 bodů. Pokud by se ho medvědům podařilo prorazit, tak by mohla následovat výrazně hlubší korekce.

Trhy čeká nervózní vyčkávání na čínskou reakci. Sázky na novou obchodní válku zatím nepropukly naplno
06.05.2019 Finančním trhům, které se stále do značné míry vezly na vlně optimismu, se o nepříjemný vstup do nového týdne postaral Donald Trump. Jeho tweety o vyšších, respektive nových clech na čínské zboží, tvrdě dolehly na asijské trhy a negativní reakce se nevyhnula ani Evropě. Zde je však relativně umírněná a hlavní akciové indexy klesají zhruba o dvě procenta.

Ranní zpráva z akciového trhu 18.4.2019
18.04.2019 Americké akciové indexy včera uzavřely v červeném. Průmyslový Dow Jones i technologický Nasdaq ale odepsaly jen několik setin procenta, širší S&P 500 přišel o čtvrt procenta. Největší brzdou se staly akcie farmaceutických společností, které propadly o 2,9 %. Důvodem jsou jednání o možném rozšíření národního zdravotního pojištění v rámci programu Medicare na všechny Američany. Nedařilo se tak ani pojišťovnám, jejichž ztráty převyšovaly jedno procento.

Očekávaný holubičí postoj Fedu posiluje americké akcie
11.04.2019 Americké akcie včerejší seanci uzavřely v plusu. Zatímco v případě průmyslového Dow Jonesu můžeme mluvit pouze o kladné nule, index S&P 500 si polepšil o 0,4 % a technologický Nasdaq přidal 0,7 %. V rámci sektorů se vůbec nejvíce dařilo realitním společnostem, jejichž akcie si připsaly tři čtvrtě procenta. Určitým podpůrným faktorem mohla být zveřejněná inflace i zápis z posledního zasedání americké centrální banky, z jejichž údajů vyplynulo, že Fed bude v letošním roce s největší pravděpodobnosti držet sazby již beze změny.

Německá data přibrzdila tržní optimismus, ukazují na vážnější problémy klíčové ekonomiky
04.04.2019 Víra v podporu ekonomiky ze strany čínské vlády dostala opět reálnější základy. Vláda oznámila záměr snížit daně a podpořit malé podnikání i mzdy. Celkové snížení daní, jehož část má platit už od příštího týdne, je letos plánováno na ekvivalent skoro 300 mld. USD. Další posun se navíc čeká v agrární reformě a měl by přihrát zisky navíc zemědělcům.

Americkým akciím se včera dařilo
27.03.2019 Včerejší obchodní seance se ve Spojených státech nesla v pozitivním duchu. Průmyslový Dow Jones si polepšil o 0,6 %, S&P 500 a technologický Nasdaq o 0,7 %. Dařilo se všem hlavním sektorům v čele s energetickými společnostmi, jejichž akcie přidaly 1,5 % v reakci na zprávu, že Rusko zvažuje snížení produkce ropy. Nejmenší zisky si připsali prodejci spotřebního zboží (+0,4 %). Za nákupní náladou nestály žádné specifické zprávy, důvodem tak bylo spíše využití nižších cen k opětovnému otevírání dlouhých pozic při určitém zmírnění obav z globálního vývoje.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 18.03.2019
18.03.2019 Data minulý týden byla smíšená. Hlavní událostí tohoto týdne bude jednoznačně zasedání americké centrální banky – Fedu. Čeká se snížení očekávané trajektorie sazeb a představní plánu, ve kterém se bilance Fedu nesnižuje tak jako doposud.

Asijské trhy končí týden celkově se slušnými zisky
15.03.2019 Po třech seancích růstu si americký akciový trh včera vybral oddechový čas. Index S&P 500 ubral z dosavadních zisků tohoto týdne jednu desetinu procenta. Pohyby v rámci jednotlivých sektorů nebyly nikterak významné, když ztráty či zisky dosahovaly maximálně 0,4 %. Výjimkou byly pouze akcie těžařských a zpracovatelských firem, které v reakci na klesající ceny komodit spadly o 0,8 %. Do jisté míry mohla stopku dalšímu růstu vystavit zpráva, že obchodní dohoda mezi Spojenými státy a Čínou zřejmě během března podepsána nebude. Americký prezident Donald Trump k jednáním dodal, že by dohoda mohla být uzavřena v horizontu tří až čtyř týdnů.

Akciové trhy na vlně optimismu
12.03.2019 Americké akciové indexy včera uzavřely s vysokými zisky. Nejlépe se dařilo informačním technologiím, když Nasdaq si polepšil o dvě procenta v reakci na informaci, že výrobce grafických čipů Nvidia kupuje svého konkurenta, izraelskou společnost Mellanox. Naproti tomu nejméně z hlavních indexů si polepšil průmyslový Dow Jones, jemuž ve vyšším růstu bránily akcie Boeingu (-5,4 %), které reagovaly na zprávy, že některé aerolinky omezují provoz jeho letounů 737 Max v reakci na nedávné havárie. Index S&P 500 přidal 1,5 % za podpory všech hlavních sektorů. 93 % akcií zahrnutých do tohoto indexu si připsalo zisky. Pozitivní náladě pomohly i překvapivě silné americké maloobchodní tržby, které alespoň částečně rozehnaly obavy ze zhoršujícího se vývoje největší světové ekonomiky.

Asijské trhy zahájily nový týden růstem
11.03.2019 Páteční seanci uzavřely americké akcie v červeném. Technologický Nasdaq a širší index S&P 500 ztratily 0,2 %, průmyslový Dow Jones přišel o 0,1 %. Zklamáním byly pro invetory údaje o vývoji amerického trhu práce, který ukázal na nejslabší tvorbu pracovních míst za více než jeden rok. Na druhou stranu růst mezd byl vůbec nejsilnější v průběhu současné hospodářské expanze ve Spojených státech. Negativně na trhy působila i informace o zrušení chystané schůzky mezi americkým a čínským prezidentem na konci března. Uplynulý týden byl tak pro americký akciový index v letošním roce nejhorší, když index S&P 500 klesl o 2,2 %.

Ranní zpráva z akciového trhu 22.2.2019
22.02.2019 Americké akciové indexy včera uzavřely v červeném. Průmyslový Dow Jones, technologický Nasdaq i širší index S&P 500 shodně klesly o 0,4 %. Mezi investory panují obavy ohledně budoucího ekonomického vývoje. Nejhůře se včera dařilo energetickým společnostem, jejichž akcie odepsaly 1,6 %. Naproti tomu v plusu uzavřely defenzivní akcie síťových odvětví nebo prodejců nezbytného spotřebního zboží.

Asijské trhy připsaly další mírné zisky
19.02.2019 V asijsko-pacifickém regionu navázaly akcie na svoji včerejší seanci a připisují si další mírné zisky. Ty se pohybují ve většině případů do 0,3 % jako například v Japonsku, kde komentář šéfa centrální banky Haruhika Kurody o možnosti uvolnění měnové politiky v případě potřeby poslal japonský jen ke slabším úrovním, což podpořilo tamní exportéry. Regionální index MSCI Pacific Asia přidává zhruba jednu desetinu procenta.

Akcie táhnou nahoru pozitivní zprávy o vyjednávání obchodní dohody
18.02.2019 Americké akcie uzavřely uplynulý týden dalšími zisky. Technologický Nasdaq si při páteční seanci polepšil o 0,6 %, index S&P 500 o 1,1 % a průmyslový Dow Jones dokonce vyskočil o 1,7 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se dařilo všem sektorům v čele s finančními tituly, které si polepšily o dvě procenta. Akcie rostou díky rostoucím očekáváním na úspěšné jednání o obchodní dohodě mezi Spojenými státy a Čínou. Jednání by měla během tohoto týdne pokračovat ve Washingtonu a komentáře naznačují, že by finální dohody mohlo být dosaženo do konce února.

Bez nových impulsů se trhy konsolidují. Libra navzdory politice mírně roste
22.01.2019 Asijské trhy ráno naladily Evropu negativně, ale zdejší hlavní akciové indexy se nacházejí pouze těsně v záporu a mají tendenci ztráty umazávat. Nemáme nové zprávy, které by měly vytvářet tlak na akcie, je ovšem možné, že ještě doznívá zhoršený výhled od MMF, který včera zůstal bez vážné reakce.

Po slušných datech se čeká na plán B. Trhy se mezitím konsolidují, eurodolar beze směru
21.01.2019 Solidní data z čínské ekonomiky naladila asijské trhy, ale evropské už nikoli. Akcie v západní Evropě si většinou vybírají oddechový čas po růstech z minulého týdne a menší ztráty podle nás nejsou projevem nových zpráv či problémů. Na dluhopisovém trhu sledujeme lehký odklon investorů od rizikovějších periferních papírů směrem k těm bezpečným. Eurodolar se drží bez velkých změn na 1,1375 a stabilní je dolar i na páru s korunou. Vůči euru koruna lehce ustupuje na 25,60.

Začátek nového týdne se akciím nepovedl
14.01.2019 Evropský index Stoxx 600 zahájil nový týden v červeném. Prakticky od otevření ztrácí minimálně půl procenta, během oběda se jeho ztráty vyšplhaly až k jednomu procentu. Několik desítek minut před uzavřením trhů odepisují zhruba 0,6 %. V sektorovém členění se nedaří žádnému odvětví. Nejhůře vstoupily do nového týdne farmaceutické společnosti, jejichž akcie klesají o více jak 1,5 %. Naopak na hraně ziskovosti a ztrátovosti se obchodují akcie energetických firem. Důvodem převahy prodejních příkazů byly ranní statistiky o vývoji čínské obchodní bilance, kde výrazně zklamala dynamika růstu exportů a importů, a na kterou již během ranního obchodování reagovaly asijské trhy.

Jednání Číny a USA dopadla veskrze pozitivně. Jde o pozitivní zprávu pro akciové trhy.
10.01.2019 První vyjádření ohledně jednání je však pozitivní. Americká delegace se vrací do Washingtonu, kde podá zprávu o průběhu schůzky americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi.

Okénko finančního trhu 7.1.2019
07.01.2019 Dnes se v Pekingu sešli zástupci USA a Číny, aby projednali nastavení obchodní vztahů mezi těmito dvěma zeměmi. Jedná se o první setkání zástupců těchto zemí od prosincového summitu G20, kde došlo k dohodě o tříměsíční době klidu celních opatření z obou stran. Jednání se zúčastnil také čínský vicepremiér, který je považován za hlavního poradce prezidenta v ekonomických záležitostech. Vypovídá to tak o snaze Číny posunout jednání co nejrychleji ke zdárnému konci. I přesto neočekáváme, že by došlo k průlomu ve vyjednávání. Ačkoliv čínská ekonomika byla americkými cly výrazně zasažena, lze totéž říct také o americké ekonomice, což potvrzuje nedávno zveřejněný ISM index ve výrobě. Proto by ze strany Číny nemělo dojít k jednostranným velkým ústupkům, snaha by měla vycházet z obou stran.

Apple včera ztratil desetinu své hodnoty
04.01.2019 Akciové trhy ve Spojených státech se včera propadly do významných ztrát. Jako hlavní viník by se dal označit technologický gigant Apple (-10 %). Investory odradila od jeho akcií zpráva o snížení výhledu hospodaření pro první kvartál letošního roku (o čemž jsme informovali již včera). Výprodeje se následně nejvíce dotkly celého technologického sektoru, neboť významně ztrácely na hodnotě akcie dodavatelských společností firmy Apple. Výsledkem toho všeho bylo, že index Dow Jones klesl o 2,8 %, S&P 500 ztratil 2,5 % a Nasdaq se propadl o 3 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejhůře vedlo již zmíněným technologickým firmám, které odepsaly 5,1 % ze své hodnoty. Následovaly je průmyslové podniky (-3 %) a zpracovatelé komodit (-2,8 %). Protipólem jim byly především realitní developeři se ziskem půl procentního bodu.

Ranní zpráva z akciového trhu: Asijské trhy po včerejším růstu míří opět dolů
04.12.2018 Víkendové jednání mezi čínským a americkým prezidentem přineslo na trhy určité zklidnění. To se projevilo na zájmu obchodníků nakupovat akcie, čímž index S&P 500 vzrostl o 1,1 %. Nejvíce se dařilo energetickým společnostem (+2,3 %), a to i za podpory rostoucích cen ropy. Přes dvě procenta si ještě polepšili prodejci spotřebního zboží nebo informační technologie.

Trhy zachvátily výprodeje technologických firem
20.11.2018 Akciové trhy ve Spojených státech ukončily první obchodní den tohoto týdne výraznými ztrátami. Průmyslový Dow Jones index oslabil o 1,6 %, S&P 500 ztratil 1,7 % a technologický Nasdaq se propadl o celá 3 %. Celý propad včera odstartovala společnost Apple, když oznámila snížení výrobních objednávek na nové modely iPhone. Pro některé snížila výrobu až o třetinu oproti původnímu záměru výroby. Tyto zprávy s sebou stáhly do ztrát i dodavatelské firmy a celé technologické odvětví. Samotný Apple včera odepsal 4 % ze své hodnoty. V rámci širšího indexu S&P 500 včera nejhůře dopadly již zmíněné technologické firmy (-3,8 %) následované výrobci luxusního zboží (-2,7 %) a telekomunikačními společnostmi (-2,6 %). Dařilo se pouze síťovým odvětvím (+0,5 %) a realitním developerům (+0,4 %).

Pondělní rozjezd trhů je opatrný. Volby, Čína a Fed tvoří dost rizikový mix
05.11.2018 Nový týden odstartovaly asijské trhy, kde jsme viděli strmý propad akcií. Čínský prezident sice přislíbil rozšíření vnějšího přístupu na domácí trh, navýšení dovozů a snížení cel, což by teoreticky mělo usnadňovat dohodu s USA, ale příslib se nesetkal s patřičně pozitivní odezvou.

Ranní zpráva z akciového trhu 2.11.2018
02.11.2018 Americké akcie rostly třetí den v řadě. Index S&P 500 si polepšil o 1,1 % za podpory všech sektorů s výjimkou utilit, které přišly o půl procenta. Nejziskovějším odvětvím se stali těžaři a zpracovatelé komodit (+3,6 %), následovaní prodejci zbytného zboží (+2,2 %). Nejvíce se ale pod výsledek celého indexu podepsaly díky své vysoké váze informační technologie, které přidaly „jen“ 1,2 %.

Korekce nebo začátek většího pádu? Ranní analýza 12.10.2018
12.10.2018 Po včerejších výprodejích na US akciových indexech přichází konsolidace. US akciové indexy stahují včerejší ztráty a očekáváme pohyb směrem do strany. Indexy DJIA a S&P500 se dostaly da D1 grafu pod klouzavý průměr s periodou 200, avšak dlouho zde nepobyly. Pod tento klouzavý průměr se dostaly již několikrát v průběhu letošního roku a vždy se cena dostala zpět. Avšak negativních fundamentů začíná přibývat a kormidla FEDu se otáčejí. Asijské akciové indexy po ránu lehce posilují, Hang Seng index znovu míří k hladině 26000 bodů.

Ranní nadhoz finančních trhů 11.10.2018
11.10.2018 Včerejší noc poznamenal největší výprodej trhů od února tohoto roku. Americké a následně asijské trhy odepsaly hned několik jednotek procent ze své hodnoty. Desetileté americké výnosy klesly o více než deset bodů na současných 3,16 %. Korekce proběhla jen den před začátkem výsledkové sezóny, v jejímž případě se objevují názory, že by mohla být zklamáním pro mnoho investorů vzhledem k vysokým očekáváním.

Dluhopisové výnosy letí vzhůru, akcie padají
04.10.2018 Americký index S&P 500 si po většinu včerejší seance připisoval zisky okolo půl procenta a mířil tak za svým novým rekordem. V posledních 90 minutách obchodování však prakticky o všechno přišel a uzavřel pouze necelou jednu desetinu procenta nad úterním kurzem. Zveřejněné statistiky o počtu nově vytvořených pracovních míst v americkém soukromém sektoru či aktivitě ve sféře služeb potvrdily stávající ekonomickou sílu USA, což přimělo investory k výprodejům dluhopisů. Například výnos 30letého bondu vystoupal na nejvyšší úroveň od roku 2014, 10letý dosáhl 7letého maxima či dvouletý se vrátil na předkrizové úrovně. Z tohoto vývoje těžily především finanční domy, jejichž akcie si připsaly 0,8 %. Naopak na sazby citlivé utility či realitní developeři si pohoršili o 1,2 %, respektive 1,0 % a zastavili tak index S&P 500 v dalším růstu.

Trump se umí dohodnout. Nová úmluva s Mexikem a Kanadou mu umožní soustředit se na obchodní válku s Čínou
01.10.2018 V noci na dnešek, doslova pár minut před dvanáctou, se podařilo dojednat novou dohodu o zóně volného obchodu mezi Spojenými státy, Mexikem a Kanadou. Spojené státy s Mexikem se dohodly již v srpnu, nyní se připojuje Kanada. Nová úmluva ponese prostý název Americko-mexicko-kanadská dohoda (USMCA), a nahradí tak stávající úmluvu NAFTA.

Euro a libru zabrzdily slabší data a postoj EU k brexitu
21.09.2018 Také páteční obchodování se na hlavních trzích nese v pozitivním duchu. Asijské trhy rostly a výrazné zisky si připisuje zejména Čína. Po poklesu obav z obchodní války se do hry zapojila čínská vláda a její plánovaná podpora ekonomice v zájmu kompenzace negativního dopadu zahraničního obchodu.

Dolar proti euru vrací zisky. Vyhlídky nových cel dusí americký IT sektor
17.09.2018 Během amerického obchodování či po něm se ukáže, zda zprávy o chystaném zavedení dalších cel na čínské zboží tentokrát nelhaly. Asijské trhy v očekávání nových cel propadly, následně se poměrně dobře drží Evropa. Tam sledujeme menší ztráty na DAXu, ale jinde vesměs mírný růst.

Nová cla prý už dnes. Trhy však nepanikaří, koruna drží pozice
17.09.2018 Koruna zahájila týden bez pohybu, přičemž se drží vůči euru kolem 25,45. Tato úroveň znamená, že české měně zůstávají zisky, ke kterým jí v uplynulém týdnu pomohla silná indikace z centrální banky, že letos zvýší sazby ještě dvakrát. Dnes byly zveřejněny domácí výrobní ceny, které svým růstem překonaly odhady, ale do obchodování nezasáhly.

Rozvíjející se trhy vstoupily do medvědího trendu
07.09.2018 Americký akciový trh S&P 500 ve včerejším obchodování ztratil 0,4 %. Nejméně úspěšnými byly akcie energetického sektoru, které spadly o 1,9 %. Ostatní odvětví si připsala nebo odepsala maximálně 0,8 %. Na stranu vítězů se včera postavily telekomunikace a utility. Zklamáním byly pro trhy včera zveřejněné makroekonomické statistiky o počtu nově vytvořených pracovních míst v soukromém sektoru. O to větší pozornost se bude dnes soustředit na ucelená data z amerického trhu práce. Měla by však dle našich odhadů korigovat zklamání z července a potvrdit silný růst americké ekonomiky.

Koruna posiluje. Využívá dalších dobrých dat i konsolidace hlavních trhů
06.09.2018 Negativní vlna obav z dalšího kola cel se znovu přelila přes asijské trhy, ale v Evropě už dochází ke zklidnění a hlavní akciové i dluhopisové trhy se konsolidují. Křehkost situace ovšem stále dokládá třeba poptávka po japonském jenu, který lehce posiluje na 111,30. Eurodolar má spíše tendenci růst a nachází se na 1,1635.

Akciové trhy bez výraznějšího pohybu
23.08.2018 Americký index S&P 500 včera velkých změn nedoznal, když oproti předchozímu zavíracímu kurzu klesnul o čtyři setiny procenta. Pohyby nebyly nikterak zásadní ani v rámci jednotlivých sektorů. Včerejší zápis z posledního zasedání Fedu nenaznačil změny ve vnímání měnové politiky. Zdá se tak, že zářijové zvýšení úrokových sazeb je hotovou věcí. S tím vesměs počítají i trhy. Akcie v posledních dnech rostly v naději, že schůzka obchodních představitelů USA a Číny přinese dohody ve vzájemné obchodní politice. To se však zatím nenaplnilo a ode dneška by měla platit další série amerických cel na dovoz čínského zboží v hodnotě 16 mld. USD. Takový krok může přinést brzká odvetná opatření i ze strany Číny, což by mělo zvýšit tlak na akciové trhy.

Akciové trhy opatrně rostou
21.08.2018 První den v týdnu se pro akciové trhy nesl na vlně optimismu v naději, že dojde k uvolnění napětí ohledně obchodních válek. Americký akciový index S&P 500 vzrostl o čtvrt procenta, zatímco ještě čtvrt hodiny před uzavřením si připisoval třetinu procenta. Do jisté míry se mohl na ztrátách v závěru obchodování podepsat i komentář amerického prezidenta Donalda Trumpa, který nařkl Čínu a Evropu z manipulace svých měn. Index se tak nachází pouze 15 bodů pod svým historickým maximem. Nejziskovějším sektorem se stali těžaři a zpracovatelé komodit (+0,7 %), naopak nejméně úspěšným byly utility se ztrátou 0,4 %.

Komodity: Ceny ropy po středečním propadu rostou
16.08.2018 Ceny ropy po středečním dvouprocentním propadu rostou. Zisky jsou však nízké, což je podle analytiků způsobeno výhledem slabšího dalšího růstu poptávky po ropě.

Ranní zpráva z akciového trhu 14.8.2018
14.08.2018 Americký akciový trh zakončil pondělní obchodování ve ztrátě. Důvodem je pokračující Turecká krize, kde zatím chybí jasné řešení celé situace. Investoři po celém světě jsou teď mnohem obezřetnější a averznější vůči riziku. Index S&P 500 ztratil 0,4 %, průmyslový Dow Jones přišel o 0,5 % a technologický Nasdaq odepsal necelé tři desetiny procenta ze své hodnoty. Drtivá většina sektorů je v červených číslech, nejhůře dopadly energetické firmy se ztrátou přes 1,2 %. Nejvyšší zisk jedna desetina procenta náleží síťovému odvětví.

Asijské trhy pod výprodejním tlakem
10.08.2018 Americký akciový trh měl v průběhu dne tendenci mírně posilovat, nicméně v závěrečné půlhodině obchodování nakonec zamířil do červeného. Index S&P 500 tak ztratil 0,1 %. Průmyslový index Dow Jones přišel dokonce o 0,3 %. V kladné nule uzavřel technologický Nasdaq, když se posunul o čtyři setiny výše.

Asijské akciové trhy zahájily nový týden poklesem
16.07.2018 Páteční obchodování přineslo americkým akciovým trhům mírné zisky. Index S&P 500 přidal jednu desetinu procenta, průmyslový Dow Jones si polepšil o 0,4 %. Technologický Nasdaq zaostal za svými konkurenty, když uzavřel jen o tři setiny výše. S&P 500 se tak díky páteční seanci dostal opět nad hranici 2800 bodů, což je nejvyšší úroveň od začátku února. V rámci sektorů se nejvíce dařilo maloobchodním řetězcům, jejichž akcie vzrostly o 0,6 %. Naopak telekomunikace byly největším propadlíkem se ztrátou 0,8 %.

Koruna opět pod tlakem. Ve světě se nedaří akciím ani dluhopisům
11.07.2018 Dnešní obchodování na hlavních trzích nezačalo zrovna dobře, když trhy poslal do defenzivy další americký útok na čínské frontě obchodní války. Hrozba zářijového uvalení dodatečných cel na čínské zboží za 200 mld. USD zasáhla zejména asijské trhy, ale poté také intenzivně Evropu. Zdejší akciové indexy otevřely výrazně v záporu a ztráty spíše ještě zvýrazňují, přestože Amerika po otevření klesá o poznání méně.

Evropské trhy jsou klidnější než asijské, koruna mírně koriguje ztráty
04.07.2018 Asijské trhy se zanořily do červeného po negativní seanci na Wall Street. V pátek mají vejít v platnost další cla na čínské zboží, a to v objemu 34 mld. USD i stejně velká čínská odveta. Mezitím čínská vláda začala připravovat veřejnost na možné důsledky, a tlumit její obavy. Téma obchodních válek celkově nedopřává trhům dlouhou úlevu a krátce po příznivých zprávách přicházejí nové hrozby či zprávy znovu zvyšující nervozitu.

Trhům se vrací nálada, euro ani koruna z toho však neprofitují
20.06.2018 Pokles strachu z dalšího vyhrocení obchodní války pokračuje na trzích také dnes ráno. Asijské trhy se zvedají po propadu, když jim částečně pomáhá víra v podporu čínské administrativy. Centrální banka údajně plánuje podpořit ekonomiku uvolněním politiky skrze nižší povinné minimální rezervy.

Pokles nervozity z obchodní války dovolil eurodolaru korekci ztrát
19.06.2018 Na hlavních finančních trzích se dnešek nese v negativním duchu po zásahu amerického prezidenta. Donald Trump nechal úřad obchodního zmocněnce vypracovat plán cel na čínské zboží za dalších 200 miliard dolarů. Reakce na čínskou odvetu tak byla rychlá a výrazná. Zejména asijské trhy se dostaly pod tlak, ale ušetřeny nejsou ani trhy západní.

Americká cla pokazila konec týdne. Dolar ztratil na atraktivitě, ale většinu zisků drží
15.06.2018 Neoficiální informace se potvrdily, USA uvalily 25procentní cla na čínské zboží v objemu 50 miliard USD. Prezident Trump navíc připomněl, že pokud se čínská strana pustí do odvety, v záloze má cla na zboží za dalších 100 miliard. Takto je to nastavené na obchodní válku, která už by měla na vzájemný obchod citelný vliv. Předpokládáme však, že čínská odpověď nebude nijak tvrdá a dalšímu kolu cel se spíše podaří zabránit.

Trhy lehce v negativní náladě, koruně se stále nedaří. Téma obchodních válek je zpět
15.06.2018 Od centrálních bank zpět ke clům. Krátce poté, co s trhy zahýbaly Fed, a především ECB, se vracíme k tématu obchodních válek. Podle nejmenovaného zástupce americké administrativy se prezident Trump rozhodl uvalit výrazná cla na čínské zboží za 50 mld. USD. Oficiální oznámení by údajně mělo přijít během dneška. Čínská strana zůstává připravena reagovat protiopatřeními.

Asijské trhy pod tlakem hrozící obchodní války s USA
15.06.2018 Americkým trhům se ve čtvrtek celkem dařilo. Z počátku obchodování tomu nejvíce napomohla solidní data z oblasti maloobchodních tržeb, která překonala očekávání trhu. Dalším pozitivním impulzem bylo úspěšné uzavření akvizice telekomunikační společnosti AT&T, která za 85 mld. USD koupila mediální skupinu Time Warner. Na to reagoval kladně technologický index Nasdaq, který dosáhl nového historického maxima v průběhu obchodní seance, a to necelých 7769 bodů. Index Dow Jones klesl o 0,1 % a S&P 500 posílil o 0,3 %. Nejlépe se vedlo sektoru utilit, který si polepšil o 1,2 %. Následovala jej dvojice odvětví, a to výrobci luxusního zboží a telekomunikační firmy, které si shodně připsaly po jednom procentu. Na druhé straně se nacházejí finanční instituce (-0,9 %), průmyslové podniky ( 0,4 %) a energetické společnosti (-0,2 %).

Americké akcie uzavřely týden solidním ziskem
07.05.2018 Americký index S&P 500 uzavřel uplynulý týden ve velkém stylu, když si polepšil o vysokých 1,3 %. Podporou mu byly všechny hlavní sektory v čele s informačními technologiemi, které si připsaly dvě procenta. Přes jedno procento se vyhouplo dalších šest sektorů, mezi nimiž byli prodejci luxusního i nezbytného zboží, těžaři komodit či finanční domy. Relativně nejméně se dařilo utilitám a energetickým titulům (+0,4 %). Do jisté míry mohly vývoji pomoci i zveřejněné statistiky z amerického trhu práce. Míra nezaměstnanosti poprvé od roku 2000 klesla pod hranici 4 %, zatímco nižší růst mezd potvrzuje, že by americká centrální banka neměla pospíchat s rychlejším zvyšováním úrokových sazeb, což zapadá do kontextu posledního zasedání výboru FOMC.

Evropské i asijské trhy po vzoru amerických ve středu rostly
18.04.2018 Americké akcie od počátku tohoto týdne rostou a k pozitivním výkonům inspirovaly i ty evropské a asijské. Ve středu ro...

Opatrné komentáře managementu amerických bank trhy nepřesvědčily
16.04.2018 Americký index S&P 500 v pátek ztratil 0,3 %, za celý týden si však polepšil o dvě procenta. Rozšíření dalších zisků vystavily stopku finanční tituly, které během páteční seance oslabily o více jak 1,5 %. Přestože výsledky za první kvartál letošního roku bank JPMorgan Chase a Citigroup překonaly očekávání, komentáře managementu včetně další instituce Wells Fargo byly ohledně úvěrových aktivit velmi opatrné.
Související klíčová slova:
Soláry | Great Hill Capital | Sentiment v sektoru luxusního zboží | Fibo | Český průmysl | Počet akcií | NetEase | Velké transakce | Klaus-Dieter Maubach | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Ekonomické problémy | Akcie Komerční banky | Nejnovější statistické údaje | Indexy PMI | Počet nakažených koronavirem | Údaje z USA | Čínské technologické firmy | Gate | Banka JPMorgan | Finanční tituly | Take Profit | Tempo růstu | HSBC | Nejvýkonnější akcie | Podrobné výsledky | Retracement | LYNX | Jackson Hole | Růst akciového trhu | Index výdajů na osobní spotřebu | Vládní dluhopisy | Americké investice | Fungování trhů | Apetit investorů | Čínský průmysl | Akcie společnosti Trump Media & Technology Group | Akcie Barclays | Las Vegas Sands | SP500 | Nečekané pohyby | Akcie Erste | Index CSI300 | Ceny plynu v Evropě | EUR | Mexická prezidentka | Americké dluhopisy | Bankovní index | Vysoké valuace | Zkušenosti | Zaměstnanci Škody | Bank of China | Cenová hladina | Cap | Světové akcie | SEDG | S&P BSE Sensex | Howard Lutnick | Energetické firmy | Aktuální obchodní seance | Konsorcium | Matěj Široký | Společnost D-Wave | Akciové trhy | Prezident Biden | Alphabet | Australská centrální banka | FDA | Vývoj akciového indexu FTSE 100 | Výnosy britských státních dluhopisů | Ropný gigant | Delta varianta | Platina | Exporty | Zpřísnění sankcí | Koronavirové krize | Berkshire Hathaway | Lockheed Martin | Pozitivní vliv | Japonský akciový trh | Pfizer | Obchodník | Zpravodajský server | MONETA Money Bank | Dny v týdnu | Podíl na trhu | Ztráty peněz | Mince | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Microsoft Corp. | Výkonnost eura | Oživení poptávky | Alibaba | Celkový zisk | Průmyslová výroba v eurozóně | Nippon Steel | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Inflační čísla | ChainLink | Jihokorejský HDP | Macau | Ruská společnost | Škoda Auto | BTC | Čínský obchod | Flexibilita | Dění na světových burzách | Silicon Valley Bank | Pokles indexu | Americký dolarový index | Prosperity | Nikl | Mezinárodní měnový fond | Rostoucí akcie | Očekávané výsledky | Experimentální lék | Kroky Fedu | Delegace | Akcie na burze v Hongkongu | Statistiky | Eurostoxx 50 | USD/KRW | Korelace | Nongfu Spring | Afrika | Agentura S&P | Rusko a Ukrajina | Dopad omikronu | Asijské akcie | Vývoj ceny hliníku | Dow Jones Industrial | IG Markets | Americký prezident Donald Trump | Společnost Tesla | Britská libra | Semafor | Aktiva | Dolar (USD) | PLN | USD/PLN | Citigroup | Energetika | Bezpečné útočiště | AfD | Širší index | Stimulační balíček | Akcie společnosti Taiwan Semiconductor Manufacturing | Indexy na Wall Street | Index aktivity | Optimismus investorů | Americká zpráva | Zkušený obchodník | Jachty | Záporné sazby | Sektor informačních technologií | Český výrobní sektor | Sazby daně | Nálady na trhu | Ceny rýže | Zahraniční burzy | Náklady na půjčky | Šterlink | Cena akcií společnosti Apple | Střední Evropa | Otevřené pozice | Akcie vzrostly | Evropská komise | Investing | Příležitosti k nákupu | Index strachu | Kolaps | Japonská měna | Tvorba pracovních míst | WTO | ERA | Akcie společnosti Trump | Zvýšení cel | Znalost | Asijské měny | Člen rady guvernérů | Poplatky | Ukrajinský prezident | Pojišťovna | Obchodní systém | Zasedání ECB | Rekordní úroveň | Investment Management | Nifty 50 | Diverzifikace | Pengő | FTSE MIB | Letecké společnosti | Výnosy dluhopisů | Oživení v Číně | Index PX | Albemarle | U.S. Bank Wealth Management | Manažeři | Analýzy | Dovoz aut | S&P BSE | Guvernér španělské centrální banky | Zhejiang Huayou Cobalt | STEPN | Pravděpodobnost | Indexy S&P | Bidenova administrativa | Ekonomická opatření | Indické akcie | Skandinávské měny | Válka | Philip Morris International | PDD | Sydney | Index HSCEI | USD/IDR | Snížení produkce | Zprávy z USA | Premiéři zemí Evropské unie | Americká inflace | Ethereum | Dovoz z USA | Údaje o maloobchodních tržbách | Ekonomické sympozium | Růst sazeb | Deflace | Akcie Tesly | Nový CEO | Pokles indexu S&P 500 | Pokračování poklesu | Tržní kontext | Expanze | Exchange | Investiční manažer | Rostoucí ceny | Pershing Square | Výsledky obchodování | Dovoz z Číny | Moët Hennessy Louis Vuitton | Pokles akcií Tesly | Reality | Globální dění | Výkyvy | Nová cla | Administrativa prezidenta | Uniper (UN01.DE) | Cenové výkyvy | Depozitní sazba | Uzavření příměří | PHLX | Společnost Boeing | Posilování dolaru | Směřování měnové politiky | Přesnost | Globální dluhopisové trhy | Oslabování měny | Index australské burzy | Goldman Sachs | Globalizace trhů | FX a zlato | Index hongkongské burzy | Index akcií | Ameriprise Financial | Makroekonomické zprávy | Scott Bessent | Inspirace | Statistics | Vývoz zlata ze Švýcarska | Vlna omikronu | Saúdská Arábie | Šéf Fedu Powell | Exekutivní příkaz | Akcie BHP | Elliott | Strach | Japonská inflace | Makro stratég | Ekonomika Spojených států | Výrazný vzestup | Německý DAX | Investičně-poradenské firmy | Zahraniční politika | Geopolitické napětí | Medvědí rally | Ekonomický výhled USA | Nezaměstnanost | Inaugurace Donalda Trumpa | Turecká krize | SoftBank Group | Bazický bod | JD Sports | Čínské elektromobily | Výhled Fidelity International | Hospodářství EU | Světová kryptoměna | Investiční analytik | IFRS | Mezibankovní sazby | Mexická centrální banka | IFRS 16 | Dodávky ruského plynu | LMT | Cena zlata | Průměrná úroková sazba | Terry Sandven | Bankéři | Cenné papíry a burzy | Zásoby plynu | Pokles amerických akcií | Snížení cen | Peter Garnry | Akcie dnes | Západoevropské burzy | Objemy obchodování | Růst čínských akcií | Reserve Bank of Australia | Finanční trhy dnes | Christine Lagarde | Australské burzy | Burza | Geopolitické události | Trumpová | Celková tržní kapitalizace | Dolar a ropa | Vratislav Zámiš | Japonský akciový index | Politické změny | Walgreens | Zájem o investování | Ruský trh | Širší index S&P 500 | Alaska Airlines | STAR Market | Fox News | Růst zaměstnanosti | Inflace v Japonsku | CBS | Index Straits Times | Hlavní události | Akcie General Motors | Americký akciový index | Pokles dolaru | Rostoucí inflace | USD/INR | Negativní výhled | Výdaje japonských domácností | Development | Federální rezervní banka | Směrnice | Top Glove | Výsledkové sezóny | Ekonomičtí experti | Americké ministerstvo financí | Konflikty | Finanční instrumenty | Proražení | FTSE Russell | Kryptoměna Bitcoin | Brexit | Dopad na ekonomiku | Paramount | Suroviny | Index NIFTY 50 | Advance | Čínská makrodata | Rok 2025 | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Allspring | Další regulace | Akcie Alibaba Group | STAR 50 | Emisní kurz | Časovaná bomba | Karanténní opatření | Nejistoty na finančních trzích | ANZ Research | Reakce komodit | Profesionální obchodníci | Zlato a stříbro | VIG | Dolar dnes | Dovozní cla | Vývoj cen akcií | Volby | Poptávka po riziku | S&P 500 futures | Výhled ekonomiky | Akciové výhledy | Vývoj na trzích | Americký prezident | Klouzavé průměry | Hospodářský růst v EU | Cenové limity | Zájem o bezpečné investice | Sazby hypoték | Česká měna | Výrazný pohyb | Akciový výhled | Sean Darby | Mezinárodní konflikty | TASS | Nastavení úrokových sazeb | Amazon | Růst cen | Obchodní války USA | Varovný signál | Zasedání Evropské centrální banky | Světový trh s ropou | Vývoj amerického dolaru | Nárůst sazeb | Tempo hospodářského růstu | Sentiment na trzích | Energetická infrastruktura | Přijetí | Neziskové organizace | Amber Group | New York | Tipy pro začínající obchodníky | Akcie Sands China | Snížení úrokových sazeb | Zápis ze zasedání Fedu | Pandemie COVID-19 | Rostoucí obavy | Největší společnosti | Časové údaje | Vysoké riziko | Michael Feroli | Nová historická maxima | BHP | Michael Green | Sympozium | Akcie Wells Fargo | Dovoz do země | Ukrajinská krize | Token | Rubl | Výkon | Thomas Barkin | Kurz turecké liry | Letadla | CZK | Zahrady | Dopady obchodní války | Jamie Cox | Růst společnosti | Nejnovější zprávy | Zasedání FOMC | John Williams | Podnikání | Společnost Xiaomi | Velcí investoři | Pohyby akcií | Oznámení | Tradingové webináře | Ropná rally | Proti trendu | Ministerstvo práce | Čínský trh | Index akciové burzy | Silné oživení | EIA | Země EU | Dolarový index | Pokles cen kovů | Index NSE Nifty 50 | Coinglass | Rizika a příležitosti | Index S&P BSE | Nord Stream | Vybrané měny | Denní propad | Medicare | Crocs | Důležité zprávy | Britské státní dluhopisy | Nižší ceny | Digitální měna | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Gap | J.P. Morgan Asset Management | Výnosy desetiletých dluhopisů | Unijní činitelé | Inflace | CHNComp | Investment management | Tariffy | Nákup plynu | First Citizens BancShares | Kapitálové trhy | Akcie Gamestop | Trafigura | Zpráva Commitment of Traders | Wealth | Politická krize ve Francii | Obavy investorů | Garance | Výprodejová vlna | Franklin Technology | Pozitivní sentiment | Nálada na trhu s kryptoměnami | Akcie Hyundai | Dividendy | Americké výnosy | Zmírnění inflace | RMB | Přilákání investorů | Salman Ahmed | Platby za plyn v rublech | Chuck Carlson | Příčiny ztráty prosperity | Philip Morris | Obchodní seance | Michal Stupavský | Nová kryptoměna | Infekce X | TRIPS | Výrazný růst | Maloobchod | Obchodní deficit USA | Podnikatelská důvěra | Výrobce polovodičů | Fidelity Select 50 | xStation | Michal Uma | Kanadský dolar | Riziková přirážka | Index volatility VIX | Graf | Utahování měnové politiky | Politické rozhodnutí | Thajský index SET | Teck | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Marek Odehnal | Vicepremiér | Horší výsledky | Výhled | Akcie na Wall Street | Reálné výnosy | ČSÚ | Příkaz | Vývoj ceny ropy Brent | Teck Resources | Inven Capital | Index NIFTY | Cena hliníku | Pandemie covidu-19 | Celková expozice | BP | HUF | Akciové indexy na Wall Street | Průmysl | Politické faktory | Platby za plyn | Akcie letecké společnosti | Guvernér Fedu | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Moje obchodování | Jasný obchodní plán | Zimní bouře | Uvolnění měnové politiky | Vakcinace | Evropská měna | Země používající euro | Dow Jonesův index | Klouzavý průměr (SMA 200) | Platforma pro obchodování | Očekávání analytiků | Centrální banky | Reflexe | Zpráva | Silicon Valley Bank (SVB) | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Momentum | China Evergrande | Glencore | Geopolitická situace | Obchodní plán | Bidenův plán | Zvyšování sazeb | Indické akciové indexy | Bybit | Banka J.P. Morgan | Celková inflace | Projev šéfa Fedu | Polské maloobchodní tržby | Dnešní obchodní seance | Dobré výsledky | Macron | Bělorusko | Bitstamp | Index burzy | DNB Markets | Společnost Baidu | Širší index Topix | USD index | Moderna | Irsko | Rozhodnutí centrálních bank | iShares MSCI | Trumpova vláda | Dluhopisový guru | Kryptoměnové burzy | Sanford C. Bernstein | Ekonomické zpomalení | Ratingová agentura | Coca-Cola | Počasí v USA | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Čistá úroková marže | Směnné kurzy | Kapitálové zisky | Kasino v Macau | Risk-off | Nerovnováhy | American Airlines | Akcie Fidelity National Information | Globální poptávka po ropě | Sankce | Indonéská rupie | Zveřejněná data | Akcie Hyundai Motor | Covid | Dolary | Kweichow Moutai | Vyšší poptávka | Globální ekonomiky | Nabídka | Plánování obchodů | Nové trendy | Americko-čínské vztahy | Západní země | Krach na burze | Washington | Cla na dovoz z USA | Aktuální hodnoty měny | Data z USA | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Dnešní makroekonomické ukazatele | Výprodeje | Index NSE | Rabobank | Jádrová inflace v Japonsku | Index českého investora CII750 | Akciové burzy v USA | Tobiáš Kohout | Rostoucí ekonomické problémy | Vysoké sazby | Nové signály | Bohumil Trampota | Charu Chanana | Světové ceny ropy | PMI pro sektor | Hlavní americké banky | Diskont | Dovoz ropy | Akcie v Indii | DeepSeek | Tier 1 | Trump trade | Mluvčí Kremlu | Uptrend | Fio | Akcie Uniperu | Odvětví | Futures | Kuaishou | TD Securities | Vývoj na Blízkém východě | Nikkei 225 dnes | Úspěšné obchodování | Zvýšit zisky | Reakce trhu | Člen FOMC | Ekonomiky | Snížení nákladů | Akcie Gap Inc | Palantir | Commonwealth Financial Network | CL | Odhodlání | Vývoj akciového indexu CAC 40 | Diamondback Energy | Donald Trump | Burza v Hongkongu | Výkonnost indexu | Ranní okénko | CISCO | Země OPEC | Čínský jüan | TSMC | PLN/EUR | Celoroční výhled | Biofarmaceutické společnosti | Měnová válka | Globální akciový index MSCI | Volatilita | Evercore ISI | Klíčové oblasti | Brexit bez dohody | NINTENDO | Slabé maloobchodní tržby | Trh státních dluhopisů | VoxEU | Možné scénáře | Vysoké ceny energií | Ceny hliníku | Latinská Amerika | Průmyslová produkce | Daniel Beneš | RSI (Relative Strength Index) | Zápis z posledního zasedání Fedu | Dominance dolaru | Ekonomické indikátory | Státní dluh | BMO Family Office | Bridgewater Associates | Sazby v USA | Makroekonomická data | Sázka na růst | Tesla Inc. | Čínské politbyro | Akcie HSBC | Dow Jones | Bydlení | Předstihové indikátory | Japonská vláda | Airbus | Vývoz do Turecka | Aegon | Novorossijsk | P/E | Akcie leteckých společností | Futures na akcie | VTB | William Ackman | Rekordní minimum | Zveřejněné údaje | Peníze | $Trump | Chuck Schumer | Blackwell | Automatický obchodní systém | Výrobní index | Trumpova celní válka | Prohloubení deficitu státního rozpočtu | QBTS | CySEC | Masivní pohyby | Ukrajinské síly | Brent | Akcie a dluhopisy | Globtrex.com | Čínský dovoz | Prudký pokles | Výhled Fidelity | Politika | Exxon Mobil | HUF/EUR | Stimul | Obchodní instrument | Společnost Avast | Vedení společnosti | Jüan | CHN.cash | Očekávání | Společnost Alphabet | Daňové úlevy | Nový index | Rovnováha | Malé podniky | Odvetná cla | Snižování sazeb | Dodávky do Indie | Futures na DAX | Ekonomika EU | Zpomalení čínské ekonomiky | Evropské burzy | Palladium | STOXX Europe 600 | Světové finanční trhy | Ministr hospodářství | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Pojišťovna VIG | Příležitost k nákupu | S&P 500 (SPX) | Investiční centrum | Cisco Systems | Obchodování s cennými papíry | Jednoduchý klouzavý průměr | Hutnictví | Úrovně odporu | Brazilské akcie | Vyšší výnosy | Hongkongský dolar | Zvýšení sazeb | Meta (Facebook) | Harris | Index USDIDX | Trendové čáry | SpaceX | Asijské indexy | Prodeje akcií | Boom | Celní války | Obnovitelné energie | Rekordní prodeje | Realita | Švýcarský vývoz zlata | Americké ministerstvo práce | Cena Brentu | Příjmy z reklamy | Konflikt na Blízkém východě | Obchodní týden | DoubleLine | Guvernér BoE | Vývoj ceny ropy WTI | Invaze na Ukrajinu | Rychlé zisky | Nakupovat akcie | Pohled do budoucnosti | Zvýšení cel na dovoz | Měnový fond | Allianz | Evropské měny | Financovat | Největší pohyby | Úzkost | USD/SGD | Endeavour | Commodity | Sentiment investorů | Ekonomické ukazatele | Hlavní úrokové sazby | China Mobile | Akciová burza | Denní pokles | Silná rezistence | Nejvyšší volatilita | InstaForex | Stabilní hospodářský růst | Zásoby ropy | Americké volby | Rusal | Politická nejistota | Russell Price | Hedgeové fondy | Saxo | Antimonopolní zákony | Janet Yellenová | Nárůst zásob | CZK/EUR | Finanční problémy | Nákupy | Růst | Kristalina Georgievová | Americký index | Příležitosti | Investiční skupiny | Rostoucí úrokové sazby | Itálie | Trh dluhopisů | Snížit úrokové sazby | Výpadky | EUR/CZK | Nárůst cen | Americká lehká ropa | Zaměstnanost | Varšava | Klíčový ukazatel | Ruské hospodářství | MiFID II | Zasedání OPEC+ | Akcie firmy | Summit Evropské unie | Postavení na trhu | Evergrande Group | Politická rozhodnutí | Nucor | Nový typ koronaviru | Fundamentální analýza | Zisky bank | Národní měny | Tencent Holdings | Offshore jüan | Nový rekord | Objednávky | Překrývající se seance | Jednání FOMC | Nálada v Evropě | Oblečení | Rostoucí šance | Včerejší obchodování | Sentiment na trhu | Olga Švepešová Blaťáková | Bilion | Prognóza | Zoom Video | L.F. Investment | Dubaj | Alan Greenspan | Prodávat akcie | Výrazný propad | Plánování | Nálada investorů | Použití finanční páky | Asset management | Situace na Blízkém východě | Zásoby ropy v USA | Vítězové a poražení | Strategie a doporučení | Akcie Fidelity National Information Services | Úřad FAA | Export do Thajska | Trh práce | Změny cen | První obchodní den | Swiss | Crypto | Dnešní seance | Růst cen akcií | Britská centrální banka | Vývoj AI | Ameriprise | Obchodníci | Opatření proti koronaviru | Aktuální kurzy měn | Výkonnost fondu | Polovodiče | Kongres | CBOE | Hrozba | Futures trhy | Akvizice | Sektor spotřebního zboží | Nové technologie | Jestřábí komentáře Fedu | BoE Andrew Bailey | Investment Services | Pochybnosti | Intuit | Hyundai | Izrael | Australské akcie | Objem obchodů | BSE | Dobrý výsledek | Moody's | Výsledky hospodaření společností | Banka Barclays | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Old Navy | Jednání bank | Kamala Harrisová | Společnost BYD | Spolupráce | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Zisk indexu S&P 500 | Standard Chartered Bank | Obrat trendu | George Soros | Ekonomické vyhlídky | Technologické akcie | Benchmark S&P 500 | Klíčové události | Ropný trh | Volatility | Nike | Ceny výrobců | Dollar Tree | Paramount Global | Ministr energetiky | VIX index nervozity trhu | Long | Nejvyšší soud | NSE Nifty 50 | Chování | Kontrakty | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | Evergrande | Nízká likvidita | Zvolený americký prezident | Lira | Býčí rally | Straits Times | Nová varianta Covid-19 | Hang Seng | Výhodné nákupy | E15 | Koruna | Geopolitická rizika | Národní ekonomická rada vlády | KRW | Cla na americké zboží | Nvidia Jensen Huang | Farmaceutická společnost | World Liberty | Prohlášení politiků | AUD | Plynovody | Export ruské ropy | Globální poptávka | DJIA | JOLTS | Inflace v eurozóně | Akcie ČEZu | Investiční výhled | Globální finanční systém | Hang Seng China Enterprises | Nasdaq100 | Snižování úrokových sazeb v USA | Oslabování koruny | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Kontrakt na WTI | ULTA | S&P500 | Vzpomínky | Zdravotní péče | Společnost Uniper | Opatření | Meziroční růst | Portu | Největší zisk | Cvičení | SolarEdge Technologies | Schlumberger | Zvolení Donalda Trumpa | Treasuries | Analytici z Wall Street | Obavy z ekonomického dopadu | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | Spotřebitelské ceny v únoru | Výsledky voleb | OIL.WTI | Investment Institute | Baidu | Fincentrum | Akcie Intel | Poměr výplaty | Trh | Index výrobní aktivity | Vývoj akciového indexu Hang Seng | Lukáš Kovanda | Akcie Netflixu | Evropská unie (EU) | Digitální aktiva | Alphabet (Google) | Český index nákupních manažerů | Prezidenti a premiéři | Kapitálové strategie | Makroekonomické události | Zkušenost | Harris Financial Group | Futures na Nasdaq 100 | Czech Fund | Cox | SAIC Motor | Portfolio manažer | MSCI | Ropné trhy | EMU | Cestovní ruch | Riziková averze | Počasí | Chladné počasí | Šíření nemoci COVID-19 | Hackerský útok | Ruský prezident | Bridgewater | Atlantský Fed | Index japonských akcií | Marek Chudoba | Napětí na finančních trzích | Iris Pangová | Solární společnosti | Představitelé Fedu | Ceny plynu | JonesTrading | Aleš Mendl | Ekonom společnosti | Investiční ředitelka | Square | Dodávky ropy | Nálada na akciových trzích | Rozdílové smlouvy | Kolísání měn | Index | Chytré hodinky | Prezident Trump | Dlouhodobý růst | Hedgeový fond | Obchodní konflikty | Vice | TradingView | Vyšší náklady | Komentář amerického prezidenta | Měď | Politické a ekonomické faktory | Fed Funds | Automobilka Toyota Motor | Období nejistoty | Dolar roste | Monex | Obchodní války | Sell | Akcie výrobce | Taiex | MMF | Akcie Crocs | Sands China | Burzy v Šanghaji | Hoya | Snížení likvidity | Čínský akciový trh | Výroba v eurozóně | Odhady výsledků | Výrobní ceny | Trhy v šoku | Podnikatelé | Počet případů koronaviru | Zpřísnění měnové politiky | GME | Eura | WFC | Komise | Nejistoty | Novozélandský dolar | Trumpovy vlády | Americká centrální banka | Historické maximum | Tržní kapitalizace | Bílý dům | Videokonference | Kapitál | Fungování | Ropa Brent | Index asijsko-pacifických akcií | Zvýšení dluhového stropu | FinTech | Posílení | Index KOSPI | Jednání ECB | Daně z příjmů | Index českého investora | Agentura Reuters | Fair Value | Dramatické změny | Přebytek běžného účtu | Obiloviny | E-commerce | Podmínky na trhu | Dolar vůči jenu | Společnosti | Projev Jeroma Powella | Obchodní války mezi USA a Čínou | Společnost Aramco | HDP ve Spojeném království | Údaje o inflaci | Apollo | Finanční index | Američtí centrální bankéři | Majitel | Ministerstvo obchodu | Společnost Moderna | Cla USA | Obrovské ztráty | Blue chip | Index STOXX Europe | Alphabet Inc. | Euro včera | Zisky amerických akcií | Kuaishou Technology | S&P | Regulátoři | Akciové trhy v Evropě | Hnutí Hizballáh | Futures na Wall Street | Unie | Omezení dodávek | Jednoduché tipy | PEPSICO | LPR | Schroder ISF Indian Equity | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Inflace ve Spojených státech | Data z ekonomiky | Důvěra investorů | Maloobchodní tržby | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Sentiment na Wall Street | Predikce EUR/USD | Čínský prezident | Kurz dolaru | Standard Chartered | Narušení dodávek | Akciové indexy | Akcie Amazon | Naše prognóza | Chaos na trzích | Očekávání úrokových sazeb | Výrazné ztráty | Vývoj situace | Akcie společnosti Trump Media & Technology | Commonwealth Financial | Shell | D-Wave | Vysoká inflace | Americké měny | Ekonomický kalendář | Tržní podmínky | Domácnosti | Toyota Motor | Stárnutí populace | Akciový trh STAR Market | Americké státní dluhopisy | Obchodování na Wall Street | Obchodní napětí | Zahraniční firmy | Libra ztrácí | Wall Street Journal | Ocel | Indický index | Swing | 50 Park Investments | Souhrn finančních trhů | IEA | Ekonomický vývoj | Hang Seng Index | Arena Pharmaceuticals | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Časová pásma | Reakce trhů | Bollingerova pásma | Řešení obchodního sporu | Investiční horizont | Foreign Exchange | Francine | Ahold Delhaize (AD) | Adam Sarhan | Asie | Velké technologické společnosti | Akcie Nike | Nový generální ředitel | Nová prognóza | Rekordní hodnoty | Prodej dluhopisů | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | Index S&P BSE Sensex | Index Stoxx 600 | Zařízení | Volatilita na světových trzích | Francouzský CAC 40 | Invaze | Akcie Boeingu | Varianty koronaviru | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Společnost Transněfť | Fundamentální analýza forexu | G7 | Řízení rizika | Velké zisky | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Obranný sektor | Index pařížské burzy | Ranní zpráva z akciového trhu | Ceny domů | Trumpův projev | Budoucnost | Derivátové trhy | Termínové kontrakty | Index londýnské burzy | Pokles ceny | Cukr | Intradenní rekordy | Tržní sentiment | Akcie farmaceutické společnosti | Futures v Evropě | Olga Švepešová | Nečekaná zpráva | Republikáni | Virus | Pokračující pokles | Warsh | Financial Network | Nejnovější údaje | Kakao | Ruský plyn | Globální dodavatelské řetězce | Supermax | Mírný růst | Inflace zpomaluje | Americká banka | Společný podnik | Nižší náklady | Analytika | Oddělení forexu | Nová éra | Index Hang Seng | Web3 | Ukončení činnosti | Pozornost trhu | Situace v USA | Omán | Negativní dopad | OpenAI | Hlavní akciové indexy | Eskalace | Přehled o dění na světových burzách | Nižší náklady na úvěry | NAFTA | Vojenské manévry | Bluetooth | IBEX 35 | Americký IT sektor | Royal Dutch Shell | Fair Value Gapy | Automobilový sektor | BNP Paribas | Hospodářská politika | Vývozní omezení | Česká koruna | Devizové trhy | Statistické údaje | TLTRO | Vlna koronaviru | G10 | Moneta | Moskva | Margin | Twitter | MIFID | JWN | Forexové trhy | Ross Stores | Akciový index | Pozornost | Index Nasdaq Composite | Fiskální politiky | Časové rozdíly | Zpomalování čínské ekonomiky | Fincentrum & Swiss Life Select | Cointelegraph | Nejsledovanější index | Nejprudší pokles | Ceny zemního plynu | Server BBC | Růst akcií | Začít obchodovat | Jeffrey Gundlach | Klesající trend | Bezpečné dluhopisy | Elektromobily | NOK/SEK | Závislost | Meziroční míra inflace | Obchodování na zámořských trzích | Futures na americké akciové indexy | Další růst | Bohatství | Stratégové | Dow Jones Industrial Average | Snižování inflace | Akcie a dolar | Erste Group | Offshore | Energetický sektor | People's Bank of China | Akcie v západní Evropě | Conference Board | Futures kontrakty | Index S&P 500 (SPX) | Evropský automobilový sektor | Pandemie covidu | Ředitel společnosti | Zboží z Mexika | RRR | Američtí investoři | TLTRO III | Výkyvy trhu | Bitcoin a Zlato | Náklady | Zavádění cel | Výrazný růst akcií | Index nákupních manažerů | Index S&P/ASX 200 | Krize v Evropě | Akcie Coca-Cola | SET50 | Nižší zisky | Tomáš Kotera | Šigeru Išiba | Americká měna | Vysoká volatilita | Statistický úřad | Australská vláda | Webináře | Vision Fund | Růst vývozu | Bitcoin | Dodatečné prostředky | Velikosti pozice | Vývoz z EU | Měkké komodity | Dynamika trhu | Uniper | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Kanadská vláda | Mitsubishi | Rovnováha na trhu | Tržní kapitalizace firem | Filip Kalčák | Dluhopis | Pozornost obchodníků | Nio | Poptávka | Tokijská burza | Cena zlata dnes | Kov | FedWatch společnosti CME | Index akciové burzy v Hongkongu | Hormuzský průliv | Akcie společnosti Trump Media | Čínská cla | Řetězec | Zisk společnosti | Obchodní výsledky | Konjunkturální průzkum | Honeywell | Hang Seng Tech | Shanghai Composite | Cla na dovoz | Klaas Knot | Šíření viru | Tengiz | Zboží dlouhodobé spotřeby | JPM | Nissan Motor | Správce fondu | Šíření nového koronaviru | Akcie Apple | Harris Financial | Snižování úrokových sazeb | Výrobce sportovního oblečení | Nárůst výnosů | Nový týden | Epidemiologická situace | Odpor | Research | Data o inflaci | JPMorgan Chase | Volební výsledek | Výhled pro trh | Ontario | Kryptoměna $TRUMP | UK100 | Uzavření trhů | Fidelity Funds | Technologický index Nasdaq | Akcie technologických firem | Futures na Nasdaq | Cíl růstu HDP | Odvetná opatření | Marketingová komunikace | Očekávání trhu | SNY | Nastavení měnové politiky | Stock Trader | Tovární objednávky | Obchodovat | Americké indexy | Historická minima | Premiér Naréndra Módí | Digitální zlato | UN01 | Největší ekonomika | Investoři do akciových fondů | Ole Hansen | Russell 2000 (RUT) | Strukturální faktory | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Kryptotrh | Nákupy státních dluhopisů | Obchodní aktivita | Hospodaření velkých bank | Finance | Vysoké inflace | Adani Enterprises | Investiční cíle | Sklady | Německý index DAX | Southwest | Neuralink | Indikátor | Dluhopisy | Ztráty společnosti | Růst úrokových sazeb | AIA | Dolar vůči japonskému jenu | Pokles zájmu investorů | Platformy | Equity | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Pár EUR/USD | P/E Ratio | Index PMI | Podílové fondy | Analytici | Koncentrace | Čistý zisk | Aukce | Horizon Investment | Čínský prezident Si Ťin-pching | Problémy | Speciální dluhopisy | Harrisová | Cenový index | Pozastavení obchodování | Inflace ve Francii | Bank of New York Mellon | Výsledky CPI | Kandidáti | Výhodné ceny | Stříbro | Korekce na akciích | Akcie GM | Moët Hennessy Louis Vuitton (MC.FR) | Video | Nestabilní situace | Japonský index | Výhled na americké akciové trhy | COVID-19 omikron | Celní válka | Zmírnění obchodního napětí | Defenzivní tituly | Členské státy | Claudia Sheinbaumová | Úsilí | Finanční instituce | Nejhorší výsledek | Trumpovo vítězství | Indická rupie | Vyšší sazby | ANZ | Výhled USA | Pokles cen | Rušení cel | Ropa | Úrokové politiky | Monetární politika | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Poskytování úvěrů | Nejistota na finančních trzích | Akcie čínské společnosti | Obchodování v Evropě | ETF | BH Securities | LPL | Deutsche Bank | Zpomalení hospodářského růstu | Globální akciový index | Klouzavý průměr | Litecoin | Obrat v trendu | Nárůst zisků | Firma | Společnost MicroStrategy | Iniciativa | SWIFT | Pokles nezaměstnanosti | Zasedání Bank of England | Barclays | Rady pro začínající | Cenový index PCE | Poptávka po bezpečném přístavu | Index volatility CBOE (VIX) | Obchodování s komoditními futures | Tlak na akcie | Následky pandemie | Fundamentální analýzy | Vakcíny proti COVID-19 | Silicon Valley | Daňová období | Čínské akciové trhy | West Texas Intermediate (WTI) | Kryptoměnové trhy | Byznys | Investiční fond ČEZ | Technologická společnost | Nálada na Wall Street | Ekonomické aktivity | Raiffeisenbank a.s. | Devalvovat | SMA 200 | Asijské akcie dnes | Komerční banka | Platforma | Spojené státy americké | Rostoucí ceny komodit | Statistici | Samsung | Signál k nákupu | Krize v Turecku | Bloomberg Commodity Index | Cena zemního plynu | UBS | Exponenciální klouzavý průměr | Zpomalení inflace | Ekonomové | Index výrobní aktivity v New Yorku | Bitcoiny | Depozitní sazby | Bank of Canada | Krachy firem | USA | Roční výkon | 3М | Ceny benzínu | Spojené státy | Podnikové investice | Rupie | Mediální společnost | Dan Jörgensen | Očekávání úrokové sazby | MXN | NZDUSD | Globální finanční krize | Sebevědomí | Index londýnské burzy FTSE | Seznam oblíbených fondů | CDU/CSU | Růst HDP | Pandemie | Americké domácnosti | Manažerka | Amazon.com Inc. | Nálada na trhu | Úrokové sazby | Směr trhu | Výzva | Šíření nemoci | Velmi volatilní | Kurz libry | Index amerického dolaru (USDIDX) | Zvyšování úrokových sazeb | Odkup akcií | Sázka | Největší zisky | Konsolidace | Budoucnost kryptoměn | Japonská ekonomika | Fáze obchodní dohody | BSE Sensex | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Index volatility | FAST | Kurz USD | Tržní pohyb | Výrobci automobilů | Klesly akcie | Empire State Index | Boeing | Česká ekonomika letos | Japonský Nikkei 225 | DIESEL | Marvell | Americká data | Pokračující geopolitické napětí | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Burze | Slabé peso | Signál k nákupu (buy) | Index PHLX | Vývoj | Růst japonské ekonomiky | Výnosy amerických státních dluhopisů | BCS | Americké burzy | Španělská chřipka | Ekonomické faktory | Slabá čísla | Obchodní dohody | Válka mezi USA a Čínou | Nastavení sazeb | Euro posiluje | Zajímavé zisky | Summit EU | Korekce amerických akcií | Úroková sazba | Index ASX | Digitální ekonomiky | Transněfť | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Prohlášení | Technologický index | Cathay Pacific | Blue chip akcie | Podnikatelská nálada | Počet obyvatel | Apollo Global Management | Denní volatilita | Firemní zprávy | Výnosy | Rusko-Ukrajinská krize | Justin Bieber | Investiční poradenství | Člen bankovní rady | Podpůrná opatření | TikTok | Západní sankce | Západní investoři | Výdaje | Dnešní ekonomický kalendář | Starship | Ceny drahých kovů | Americké akcie | Facebook | Předchozí seance | Ruská centrální banka | Akciový stratég | Washington Post | Dnešní zasedání Fedu | Rostoucí ceny ropy | Společnost Eli Lilly | Akcie Applu | České měny | Plynovod Nord Stream 2 | Investice do nemovitostí | iShares | Spotřebitelská důvěra v USA | Vliv na ekonomiku | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Plyn (NATGAS) | Charlie Ripley | Zahájení obchodování | Varování | OSN | Nová fáze | Zisky firem | Intervence | Vliv svátků | Index NSE Nifty | Světové obchodní organizace | Trumpova mediální společnost | Trh s kryptoměnami | Ruské dodávky | Joe Biden | Institucionální investice | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská důvěra | Šíření nákazy | Výprodej amerických akcií | Koruna oslabuje | Další vývoj | Dnes zveřejněná data | West Texas Intermediate | Akciový trh v Hongkongu | Trumpovy plány | Recese v USA | Měnové politiky | G20 | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Finanční služby | Won | USD za tunu | Stabilní růstový trend | Ekonomické zotavování | Investiční doporučení | CSI 300 | Akcie BHP Group | S&P/ASX 200 | Onemocnění | Listopadová bilance zahraničního obchodu | Index MSCI Emerging Markets | Akcie Amazonu | Předstihový ukazatel | Finanční domy | Ceny nemovitostí | Ekologie | Dánové | Aktuální situace | Obchodní příležitosti | Obavy z konfliktu | Trump Media & Technology Group | Klíčové zasedání | Fiskální politika | Manufacturing | Rozhodnutí o sazbách | LVMH | Měnový výbor | IBEX | Nákupy komodit | Zahraniční fondy | Uvolnit měnovou politiku | Rekordní pokles | Trading | Index japonských akcií Nikkei | Vítězství Donalda Trumpa | Bernstein | Hennessy | Constellation Energy | Akcie zbrojovek | Nárůst Bitcoinu | Koronavirus | Euro Pacific | Hlavní index čínských akcií | Ekonomická situace | Index Russell | Hrubý domácí produkt země | Euro Stoxx 600 | Růstový potenciál | Předseda podnikové rady | Čínský HDP | Dna | FOMO | Hindenburg Research | Dollar General | Hongkongský index Hang Seng | ODEHNAL & PARTNEŘI | CNY | Centrální bankéři | Trh se zlatem | Mexické úřady | Fio banka, a.s. | KOSPI | Index Topix | Japonský ministr financí | Index FTSE 100 | AXP | Dosáhnout zisku | Automobilka Škoda Auto | Zavedená cla | Americká administrativa | Obchodní jednání | Výnosy bezpečných dluhopisů | Europe | JD | Čínské indexy | 200denní klouzavý průměr | Fair Value Gap | Akcie Deutsche Bank | Vítězství | Investiční strategie | Norské koruny | Bezpečný přístav | Špatná zpráva | Zájem o kryptoměny | Rob Haworth | Hypoteční sazby | Růstové tituly | Walgreens Boots Alliance | Horizon Investment Services | Británie | Oil inventories | Světové trhy | Nerozhodný výsledek | Rozhodnutí centrální banky | Nejsilnější růst | Sektor služeb | Odliv kapitálu | Jaroslav Povšík | Michelle Bullocková | Umělá inteligence | Miliardy dolarů | Investorský sentiment | AI | ADP | TW | Druhá vlna pandemie | Zmírnění obav | Klíčový okamžik | Texas Instruments | Analytici JPMorgan | Futures na americké indexy | Přeprodané zóny | NSE | Dow Jones Industrial Average (DJI) | Status bezpečného přístavu | Extrémní volatilita | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Dlouhodobé dluhopisy | Historický okamžik | IMF | Prezidentské volby | Dakota Wealth | Světové měny | Změny úrokových sazeb | Světový obchod | Těžba ropy v USA | Tisková konference | Bankovní systém | Úvěrová krize | Platební bilance | Platformy pro obchodování | Růst mezd | Futures na indexy | Zemědělství | Automobilka | Eskalace obchodního napětí | Naréndra Módí | Luis De Guindos | Snížení inflace | Reálné ekonomiky | Růst cen nemovitostí | Ochránit kapitál | Nákupy dluhopisů | Rozpočtový výhled | Fiskální pravidla | Společnost Nvidia | Index milánské burzy | Sazby | Devalvovat dolar | Index nových zakázek | GBP/EUR | Hlavní ekonom | Podíl Evropy | Průmyslové podniky | Automobilka Toyota | PMI ve výrobě | Patria | Cenový skok | Americký index S&P 500 | Americké automobilky | Ruská ekonomika | České koruny | Nová sazba | Penny | UBS Global Wealth Management | Růstové akcie | Růstová série | Akcie PepsiCo | FSLR | Komise v přenesené pravomoci | Růst cen v USA | Zvýšení produkce | Vývoj akciového indexu | Obchodování s dluhopisy | Zasedání OPEC | Úrok | Stargate | Investovat | Hlavní kryptoměny | Komoditní | First Solar | Další vlna koronaviru | Rekordní maxima | Finanční výsledky společnosti | Pokles turecké liry | Data o HDP | USTR | Nerozhodnost | Západní společnosti | Agentura Moody's | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Počet zahájených bytů | Ether | Americký diplomat | Galaxy Entertainment | Největší kryptoměna | Hotovost | Průmyslové objednávky | Regulátor | Hynix | Signály z trhu | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Ottawa | Berlín | Průzkum | Globální akciové indexy | Firmy | Akcie Uniper | Komentátor | Santa Claus Rally | Masové propouštění | Nespokojenost | Ruské společnosti | Thomas Hayes | Budoucí vývoj | Stratég Saxo Bank | Nálady investorů | Počet potvrzených případů | Celkový sentiment | Firemní výsledky | Růst cen ropy | Panika | Bezpečnostní situace | Pondělní obchodování | Zajištění | Napětí mezi USA a Čínou | Prodeje státních dluhopisů | Celní politiky USA | Stock Trader Almanac | Regulační prostředí | Zájem investorů | Cena ropy brent | Partnerství | Vyšší ceny | Phillips 66 | Pablo Hernández de Cos | Premiér Justin Trudeau | Dovoz oceli | Aramco | Smíšené obchodování | Zasedání Bank of Canada | Bitcoin (BTC) | Cena zemního plynu v Evropě | Dopad na finanční trhy | Akciové dividendy | Ekonomické podmínky | Ruská ropa | Kroky centrálních bank | Helen Givenová | Repo sazby | Provozní zisk | Oslabení měny | Plány Fedu | Malaysian Airlines | Akcie Uniper (UN01.DE) | Inflace ve Velké Británii | Výsledky společnosti | Brokerské společnosti | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Didi | CYRRUS ADVISORY | Ping An Insurance | Fed | CoverdealFX | Magnificent | Index spotřebitelské důvěry | Čistý dluh | UBS Global | Předpokládaný růst | Globální rizika | NASDAQ 100 | Vyšetřování | Rozpočtový deficit | Financial Research Software | Boris Johnson | Účastníci trhu | Pražský parket | Rozvíjející se ekonomiky | Technologický Nasdaq | Automobilový průmysl | Ackman | Justin Trudeau | Hry | Dílčí index | Novo Nordisk | Korekce trhu | Narůst zisků | COIN | UN01.DE | Dovoz ruské ropy | Si Ťin-pching | Trhy | Rivian | Trade | Banky v eurozóně | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Nasdaq a S&P 500 | Akcie společnosti Nvidia | Emerging markets | Plynová krize | Hongkongský Hang Seng | Růst akcií společností | Walmart | Rachel Reevesová | Aktuální stav | Překoupení | Akcie Fidelity | Mezinárodní investoři | FTSE | Vývoz zlata | Akcie Commerzbank | Hlavní čínské burzy | Brian Jacobsen | Cena indexu | Index Sentix | Měnové trhy | Australský S&P/ASX | Přehled o dění | Cleveland-Cliffs | Oscilátor | Rizika | Vánoce | Žlutý kov | Dealer | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Řecké úřady | Varování před riziky | Eurozóna | Počet případů koronaviru ve světě | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | Výše úrokových sazeb | ISM | Velký růst | Němečtí zákonodárci | Restrukturalizace | Index Nifty 50 | Globální trhy | The Information | Pokles dovozů | Měkké přistání | Tchaj-pej | Pšenice | Japonský index Nikkei 225 | Index Hang Seng Tech | Americké banky | Dluhopisový trh | Peter Schiff | Jasný plán | Sentiment v sektoru | WAVE | JD.com | Pokles cen akcií | Futures na ropu | Velcí hráči | MIB | Akcie výrobce čipů Nvidia | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Gasoline inventories | Řízení peněz | Prodávající | Kyjev | Jensen Huang | Konfluence | Energetické společnosti | Ministr obchodu | Josef Dudek | xStation 5 | Zkrachovalé banky | Oblasti umělé inteligence | Cyklické sektory | Nová makrodata | BCS Global Markets | Vysoké ceny | Velké prohlášení | Údaje o zásobách v USA | Výkyvy akcií | Zahraniční měny | Mateřská společnost | Riziková aktiva | Index SET | Rostoucí inflační očekávání | Britský FTSE | Růst ekonomiky | Americký ekonom | Ruský hliník | Stagflace | Renminbi | Ředitelka | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Cenový vývoj | Nissan | Nejprudší denní propad | Čínské burzy | BASF | Akcie společnosti Zoom | Žádosti o podporu | Černý pátek | Výsledky hospodaření | Ministerstvo financí | Bilance | Dlouhodobý růstový trend | Federální rezervy | Stav ekonomik | Americké akciové indexy | Volby v Německu | Výsledky společnosti Nvidia | Čínský Shanghai Composite | Výsledky Nvidie | Vladimir Putin | Tesla | Americký akciový index S&P 500 | Regulační orgány | Low | Růst Bitcoinů | Li Auto | David Vagenknecht | Stabilita | Miliardář | Hodnocení ekonomiky | ZM | Skepse | Španělsko | Časové faktory | Solidní růst | Nárůst volatility | Mezinárodní obchod | Akcie Berkshire | Ekonomický růst | Změna ročních období | Globální ekonomický růst | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | GS | Druhá vlna | Mzdy | Silné ekonomické údaje | MSCI Emerging Markets | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Index STAR 50 | Zlepšení nálady | Květnový růst | Ruský rozpočet | Wynn Macau | Přeprodané podmínky | General Motors | CAD | Odhady analytiků | Ceny zemního plynu v USA | Investors | Rebalancování indexů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Viceprezident ECB | PDD Holdings | Investiční aktivity | Makroekonomická prognóza | Peněžní trh | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Banka Goldman Sachs | Na burze | Významný dopad | Akcionáři | Cenové úrovně | Analytička | Společnost | The New York Times | Dlouhodobý investiční horizont | Exekutivní příkazy | Spotřebitelské ceny v USA | Zpřísňování měnové politiky | Schroder ISF Indian Equity A Acc | Zadlužování | Zisky dluhopisů | Advanced Micro Devices | Renk | Evropské trhy | IT sektor | Fidelity Select | Raphael Bostic | Maloobchodní sektor | New York Stock Exchange (NYSE) | Sázet | MC.FR | Vysoký výnos | Poptávka po bezpečných aktivech | Hospodaření | Finanční regulátor | Akcie CME | Zahraniční obchod | Vybírání zisků investorů | Signál na akcie | Ztráta | Wells Fargo | Velké americké banky | XRP | Riksbank | Očekávání do budoucna | USDIDX | SolarEdge | Institucionální investoři | Nikolaj Tokarev | Conseq | Sunrun | EBITDA | Reporty | Projevy centrálních bankéřů | Komisař EU | Reserve Bank of New Zealand | Kukuřice | Obchod | Inflace v Austrálii | Purple Trading | Řízení společnosti | Prudký růst akcií | Výrobní náklady | Negativní zprávy | Bilance Fedu | Akcie automobilky | Obchodní rozhodnutí | Obchodní přebytek | Tradeři | Dmitrij Peskov | Ceny ropy Brent | Sam Stovall | Velkoobchodní tržby | Americká burza | Hospodářské politiky | Volkswagen | Ruská měna | AUD/USD | Index relativní síly | Prezident Federální rezervní banky | Chudoba | Hospodářský pokles | Jack Janasiewicz | Řídit riziko | Energetický index | Hongkongské akcie | Risk-off sentiment | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | EK | Zahraniční forex | Zajištění proti inflaci | Riziko | Analytik | Emise | Trinity | Ross Mayfield | Právo | Benchmarky | Adaptace | Swing states | JPY | Volatilita akciových trhů | E-mini | Credit Suisse | Pražské burzy | Adidas | Prohlášení Fedu | Citi | Pokles výnosů | Swiss Life | Starlink | Šéf společnosti | DLTR | Yahoo Finance | RSI | Bank of America | Cenový strop | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Evropské obchodování | Volatilita trhů | Finanční trh | Zvýšené volatility | Meta | Turecká lira | Ulta Beauty | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Buffett | Plyn | Pokles cen ropy | Index tokijské burzy | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Americký regulátor | Libanon | Know-how | Risk | Inovace | Commonwealth Bank of Australia | STAR | WP | J.P. Morgan | BMO | US akcie | CZK/USD | Kia | MSCI Asia Pacific | USD/CNY | PredictIt | Embraer | Ceny | Spotřebitelský sektor | Siemens | Představenstvo | ETH | Trump Media | FRS | Financování | Nový lék | Recese | Global Markets | Pokles | Gazprom | Oslabení amerického dolaru | Bankovní tituly | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Kompozitní index | Americké CPI | LPL Financial | FTSE 100 | Ruské úřady | Obranný průmysl | Dow Jones a S&P 500 | Hubnutí | Kasino | Války | Změna politiky | Impuls | Ukrajina | Dopravci | Raiffeisenbank | Přebytek bilance | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Simplify | Severní Korea | Nárůst nezaměstnanosti | Předstihové ukazatele | Centrální banka | BBC | Sektor nemovitostí | Předpovědi | Prodeje ropy | DPH | Predikce | Softbank | Akcie Ahold Delhaize | Novo | Akcie na burze | ASML | WTI | Berkshire | Zápis z posledního zasedání | Infekce Covid | Malajsie | Obchodování v New Yorku | Digitální reklamy | Spotřební sektor | SMA | Yahoo | Blízký východ | Praxe | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Mizuho | Uvolněné měnové | GameStop | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Moneta Money Bank | MACD | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Jan Tománek | FAA | Philip Morris ČR | Ekonomické nestability | Odborníci | Cantor Fitzgerald | Rozvolnění | Investments | Dopad na trhy | Průmyslový sektor | Zákonodárci | Překvapivý růst | Celní politiky | Nevyplněný Fair Value Gap | Norges Bank | USD/EUR | Sentix | Webinář | Výsledek voleb | Klima | Stratég | Dobrá data | Long signál | Broadcom | Instituce | USDCAD | Biotechnologické společnosti | Panevropský akciový index | Opatření v Číně | Novavax | Americký ministr financí | Morgan Stanley | Prezident Vladimir Putin | Ceny zlata | Předseda představenstva | Blue-chip | Commerzbank | Worldometers | Výnos | Global Wealth Management | Výnosy z dluhopisů | České akcie | Počty nakažených | Hlavní index burzy | Bezpečná měna | Bankovní krize | Výsledky amerických voleb | Miliardáři | Pokles ekonomiky | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | eBook | Index DOW | Trhy dnes | ČEZ | Media & Technology | Frank | Kapitálové výdaje | Počet nakažených | Zisky na Wall Street | Index Nasdaq | INR | CFD | Benchmark | Zpětný odkup akcií | Roční výkonnost | Algoritmy | Pár USD/CAD | Sankce EU | CEO | 256/2004 | Akcie Microsoft | Domácí měna | Dvojitý vrchol | VIX index | Akcie společnosti Boeing | Trinity Bank | Olívia Lacenová | Nové sankce | Sankce proti Rusku | Růst podnikatelské aktivity | Výnos desetiletých dluhopisů | SNOW | Austrálie | Minulá výkonnost | Měnové krize | Růstové vyhlídky | Kroky Bank of England | Historická maxima | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Obchodní den | Situace na komoditních trzích | Stoxx Europe 600 | Singapur | Švýcarské banky | Osvobození | Ceny akcií | Hongkong | Ceny energií | FTX | Ahold Delhaize | Barometr | Zboží z Číny | Cena akcií | GBP/USD | ASX | Vzácné kovy | Bezpečné přístavy | AAPL.US | Oživení trhu | Inflační cíl | Očekávaný zisk | Obchodní analýza | VIX | Index Dow Jones Industrial | Mezibankovní | Akcie Tesla | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | Akcie společnosti Apple | Sója | Euforie | Rally akcií | Írán | Největší světové ekonomiky | Vývoj sazeb | Vyhlídky eurozóny | Index STOXX Europe 600 | Makroekonomický výhled | Apple (AAPL.US) | Jasný signál | Ztráty prosperity | Údaje o průmyslové výrobě | Čínské zboží | Horizon | Bias | Dlouhodobý výhled | Káva | Akciové trhy v USA | Tržní hodnota | Akcie společnosti Tesla | Část zisků | Zisk | AT&T | Globální krize | Total | Futures na zlato | Čínské stimuly | ČNB | Ruské ropy | Bank of England | Overweight | PCE index | EURUSD | Den D | Demokraté | Spekulovat | Nord Stream 2 | Shenzhen Composite | Fenomenální růst | Finanční ředitel | Avast | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Aktuální kurzy | Pozitivní zprávy | Ruské banky | Moskevská burza | CFD (Rozdílové smlouvy) | Obchodování | Komentář analytiků | Allspring Global Investments | Pokles ceny akcií | Býčí sentiment | Nové prognózy | Dnešní data | TGT | Posílení dolaru | Úroky | MSCI World | PetroChina | Media & Technology Group | Kosdaq | Eurostat | Prezident | Akciový index S&P 500 | Kyle Rodda | Ropovod | Růst inflace | Sensex | Pokles hodnoty | Kurz jenu | Obavy trhu | Akciové trhy ve Spojených státech | Freedom Finance | Outperform | TRY | Prémie | Colt CZ | Statistiky z trhu práce | Evropa | Měna | S&P Global | TOPIX | Management | Nasdaq | Trump | Prognózy zisku | Zprávy | Čínské trhy | Dow Jones index | Ceny ropy | Obchodování s ropou | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | CII750 | Den díkůvzdání | Cena akcií společnosti | Trigger | Údaje | Hlavní měny | Údaje o obchodu | Silná rally | Dodávky plynu | Potenciální změny | Technologické společnosti | Maso | Automobilky | CFRA | Výkonnost indexů | Ekonomické události | Omezení pohybu | Eurodolar | Kontext | Biden | Rýže | Moët | Finanční krize | Sberbank | Ukazatel inflace | Indikace | Akcie 3M | Akcie farmaceutických společností | Investiční společnost | Obchody | Běžný účet | SGD | Drahý kov | ex | Analytici Citi | Snížení daní | Jakub Matis | Technologické firmy | Čínský vicepremiér Liou Che | Index CPI | xStation5 | Obchodní konflikt | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Platforms | Změny sazeb | Natixis | Zvýšení těžby | Podpory ekonomiky | Společnost TSMC | Futures kontrakty na ropu | SK Hynix | Portfólia | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Historické rekordy | Ropa typu Brent | Zasedání americké centrální banky | Marže | Spotová cena | Americké sankce | Valuace akcií | Super Micro Computer | Směřování | Tržní situace | Nový koronavirus | Grafy | Aktivum | Large Cap | TopForex | Japonská centrální banka | Zemědělci | Přenos | Společnost XTB | Propad akcií | Pokles spotřebitelských cen | CARA | GMT | U.S. Bank | BNP | Situace | USD/CZK | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Europe 600 | Růst dolaru | Vybírat zisky | Google | Stagnace | Tržby | Startup | Index Russell 2000 | Finanční systém | Roční výnos | Snižování produkce | Časový horizont | Tradingové webináře zdarma | Vysoké příjmy | Konsensus | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | Costco | Verbální intervence | Euro STOXX | NATGAS | FOREX | Konsenzus | Turecké liry | Signály | Index londýnské burzy FTSE 100 | Tržní fundamenty | Dovoz čínského zboží | Inflace v ČR | DISH | Sazby beze změny | Obavy o poptávku | Guvernér | Trader | Jasný směr | Cizí měny | Americké akciové trhy | Sociální síť | Peking | Index pražské burzy | New York Times | Aliance | Výrobní aktivity | HSI | Pokles zásob | Globtrex | Index relativní síly (RSI) | Spready | Trh s bydlením | HDP | Technology | Hlava a ramena | Devizový trh | Hlavní indikátor | Načasování | Hlavní akciový index | Východní Evropa | Daňové zatížení | Fed funds | Ekonom | Nárůst bitcoinu | Optimismus | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Čínské vlády | Velké téma | Dolar | Asie a Tichomoří | Výsledky společnosti Meta | Euro | Federální rezervní banky | Skokový nárůst | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | LME | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | Zdanění | Index euro | Eskalace napětí | Čínská měna | Etoro | Westpac | Ropa roste | Natixis Investment Managers | Politici | USD/CAD | Dopady na ekonomiku | DJ30 | Hlavní americké indexy | Investiční glosa | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Brazílie | Kongres USA | Optimismus na trzích | Trhy v USA | Nouzový stav | Hospodářský cyklus | Známky oživení | Poradenské firmy | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | Bonusy | Společnost Hindenburg Research | To nejdůležitější | Zemědělské produkty | AAPL | Slovensko | Analytik finančních trhů | Vývoj trhu | Signály z Fedu | JPMorgan | Salmán | AMZN | Přirážka | FX trh | Zdraví | Westpac Banking | Ropný benchmark | Přijetí kryptoměn | Realitní sektor | ČTK | Investiční fond | Lehman Brothers | KPMG | Letecký průmysl | Pozitivní výhled | Odhad letošního růstu | Hyundai Motor | Bill Ackman | Stimuly | Otevřenost | Mitsui | Volební vítězství | Ztráty | Západoevropské trhy | Česká národní banka | Obchodní omezení | Slabé stránky | Česká inflace | Alokace aktiv | Nákupní doporučení | Crédit Agricole | Výhled trhů | Americké firmy | Contemporary Amperex Technology | Vytápění | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Úvěr | Index čínských akcií | Pozitivní momentum | Meziroční inflace | Japonský jen | Čínské firmy | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | US dolar | EBITDA marže | NIFTY | Akcie | Omezené dodávky | Medvědí trend | Norská koruna | Psychologický efekt | Panevropský akciový index STOXX 600 | Cílová cena | Kupci | Mzda | Výsledek amerických voleb | MSCI China | Největší ekonomiky | Prodej podílů | NERV | Nový Zéland | Société Générale | Příměří mezi Izraelem a Libanonem | Lepší zítřky | John Hardy | Železná ruda | Výhody | Kurz GBP | Pražská burza | Target | Základní úroková sazba | Očkování | Podniky | Tether | Liou Che | Index spotřebitelských cen | ZIL | Propad indexu | Zoom Video Communications | Napětí na trzích | Hospodářské výsledky společnosti | Makléř | Krypto analytik | Asijské seance | Louis Vuitton | Cardano | ECB Luis De Guindos | Největší světová kryptoměna | DNB | Vývoj ceny | Býčí trend | Wealth Management | Akciový index Nikkei | Dodavatelské řetězce | SPD | Nová strategie | FDIC | Ekonomické nejistoty | Index cen | Důležitý signál | Společnost Google | Evercore | VZ | Obavy z inflace | Podpora ekonomiky | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | PEPP | Globální ekonomika | Libra šterlinků | USDJPY | Index VIX | Rekordní maximum | Hodnota společnosti | Etheru | Napětí na Blízkém východě | Globální indexy | Technologie | Největší propad | Marlin | Výplach | Společnost Apple | Uvolněné měnové politiky | Prognózy | Maloobchodníci | Ceny pšenice | Globální recese | CATL | Kurz | Druhá největší ekonomika | MSCI Europe | SOK | Daně | DNO | Neel Kashkari | Tichomoří | Negativní nálada | DXY | Commonwealth Bank | Makrokalendář | Růst zisků | Globální růst | Asijské burzy | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Typ koronaviru | Pozornost investorů | Veřejné služby | Index důvěry | Americká ekonomika | Dnes na trzích | P/BV | Růstový trend | Panevropský index | AMD | Konkurenti | Energetická společnost | Americký prezident Joe Biden | Intermediate | Index cen výrobců | Měnová politika Fedu | Japonské akcie | Rekord | Seance v USA | Světové ekonomiky | NVDA | Komunikační služby | Výsledky | Míra inflace | Nedostatek čipů | Bolest | Údaj o HDP | Silnější dolar | Rychlý růst | Obavy z omikronu | Vlna výprodejů | S&P 500 a Nasdaq | Swingy | Bankovní rada | Investice | Pavel Hadroušek | Evropské banky | NVAX | Čínský index | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Návrh zákona | Traders | Varianta omikron | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Long signál na akcie | Obchodování v Asii | Robinhood | Energetické zdroje | Akcie společnosti Alibaba | Špatné zprávy | Odveta | Rally | Mezinárodní sankce | Investujte | Londýn | Konkurence | Pokles inflace | Ranní nadhoz | Kapitalizace | Švédská koruna | Komoditní stratég | Komunikace | Kazuo Ueda | BYD | Trhy s kryptoměnami | Pravidla hry | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Zpráva z akciového trhu | Americké futures | Indie | Bod | Vnímání | Hospodářská recese | Obchodování na burzách | Value Gap | Levice | Ekonomická aktivita | Výdaje na obranu | Tipy pro začínající | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Údaje z Číny | Index volatility CBOE | Zisky | Investiční stratég | Soukromá spotřeba | Delta | Regulace | Zaměstnanci | Šéf Fedu | Diverzifikovat | Cyrrus | USMCA | Dluhopisové trhy | Účet platební bilance | Johnson & Johnson | Fondy | DAX40 | USD za barel | Kurz eura | SAP | Hospodářství | Zotavení | Turecká měna | MSFT | Ministerstvo dopravy | Akcie klesají | Důvěra | Výroční konference | Michel Barnier | WHO | Vítězství republikánů | Čistý příjem | Krátkodobé výnosy | Převzetí Credit Suisse | Oslabení dolaru | Globální hospodářský růst | Situace v Číně | Huayou Cobalt | CAC 40 | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Delta Air Lines | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Běžný účet platební bilance | Dlouhá pozice | Index MSCI | Korporátní zprávy | Slabší dolar | Amgen | Obchodní politika | Evropské firmy | Měny | Profitovat | Dollar | Inaugurace | DE30 | Předběžné výsledky | Ropa WTI | Finanční sektor | Akcie GE | Burzy | Advance Auto Parts | Ukončení nákupu aktiv | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Chaos | Thomson Reuters | Opatření na podporu ekonomiky | Optimismus na trhu | CSI300 | Chris Weston | Cash flow | Trh s ropou | Hlavní kryptoměna | Dynamika růstu | Patria.cz | Obchodování s cizími měnami | Export | Světová zdravotnická organizace | Prezident Putin | Investování do kryptoměn | Diskontní sazba | Rusko | Další drahé kovy | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Roční růst | Kanadský premiér | Kofola | Unicredit | GBPUSD | Řízení rizik | Postoj investorů | Partneři | TABAK | Futures na americké akcie | Covidové pandemie | Čtvrtletní výsledky | Společnost Intel | Letectví | Mark Carney | Distillate inventories | Johan Sverdrup | Mnozí investoři | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Výrobci elektromobilů | Algoritmické obchodování | Brands | Pro tradery | Services | Ceny surovin | HSCEI | Stock Exchange | Allspring Global | Annex Wealth Management | Neúspěch | Velikonoce | Výhled úrokových sazeb | Situace kolem koronaviru | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | Trump Media & Technology | Média | Technologičtí giganti | Pokles společnosti | Globální akciové trhy | Valuace | Optimistický výhled | Liz Truss | Výsledková sezóna | BRKA | Kontrakty na ropu | Australská ekonomika | FedWatch | Výhled Číny | Lednový efekt | Air | Rozšíření | Paládium | Technická analýza | AEX | Index DJ30 | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Dvoutýdenní repo sazby | Plány | Smíšené výsledky | Toyota | Odložení brexitu | Nová prognóza Fedu | Politická nestabilita | Týdenní výkon | Přetrvávající vysoká inflace | Administrativa | DOGE | Nový kapitál | CDC | Ropa dnes | TXN | DJI | COVID-19 | Ranní zpráva | Béžová kniha | Cenové tlaky | Cena ropy WTI | Průměrný český investor | WIG20 | Snižování sazeb v USA | Divize společnosti | Brusel | Dluhopisové výnosy | Regionální banky | Rekordní nárůst | Freedom Finance Europe | Rekordní růst | Nikkei | Instagram | Konvergence | Short selling | Signál k prodeji | Akcie Alibaba | Americké společnosti | Zasedání Bank of Japan | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Asijská seance | Rostoucí nezaměstnanost | Umělé inteligence (AI) | Příjmy Ruska | Elon Musk | Quantum | Úrokový výnos | ZEW | Prognóza Fedu | Společnost Pfizer | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | CFRA Research | Futures na S&P 500 | Propouštění | Energie | Objem | Monex USA | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Čínské ministerstvo obchodu | Trh dnes | Příjmy | Fiskální rok | Volatilita akcií | Investice do technologií | Investiční manažeři | INTU | Bondy | Ekonomické dopady | Prodej | Onemocnění COVID-19 | Rok 2024 | Financial | Vývoj akciového indexu Nikkei | Zasedání Fedu | Bloomberg | Eli Lilly | KB | J&J | Inflace v květnu | Admiral Markets | Dotace | Evropská unie | Akcie v Asii | Guru | Tokeny | NDX | Ceny stříbra | Britský FTSE 100 | Index pařížské burzy CAC 40 | Ústavní soud | Akcie v Evropě | Inflace v červenci | Americký PMI | Rozvoj | Hlavní indexy | Capital Economics | Bezpečné investice | Silný růst | ICE | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Udržitelnost | Míra | Colt | Free float | Hong Kong | Komoditní trhy | Pokles tržeb | Sumitomo Mitsui | Neuspokojivé výsledky | Divize | Růst poptávky | Taiwan Semiconductor Manufacturing | EY | Korekce | Odhady trhu | LNG | Výrazný pokles | Tržní ceny | Obchodní strategie | Letní měsíce | Panevropský index STOXX 600 | DMA | Rosněfť | S&P Global Ratings | Stimulační opatření | Očekávání investorů | Výkonnost | Index šanghajské burzy | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Illumina | Obchodování s akciemi | Akcie výrobce čipů | Downtrend | CTA | Index S&P 500 | Instrument | GDPNow | Riskování | Patrick Harker | Hrubý domácí produkt | Aktualizace softwaru | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Short | Tomáš Pfeiler | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Krize | Koronavirová situace | Thomas Cook | Rostoucí trend | High | Politbyro | Oživení světové ekonomiky | Beta | Sójové boby | Sinopec | Tým InstaForex | OECD | Napětí kolem Ukrajiny | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | USD/CNH | Nízká nezaměstnanost | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Inflace v únoru | Akcie firem | Těžba ropy | Otočení trendu | Synergie | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Leasing | Volby v USA | National Australia Bank | Index nákupních manažerů (PMI) | Nikkei225 | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | JDE | Podpora | Ministři financí | Australský index ASX | Historická data | Alibaba Group Holding | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | Blízká budoucnost | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Růst tržeb | Amundi | Banka HSBC | Zvýšené geopolitické napětí | Spojené království | Japonský premiér | Světová banka | Mexické peso | Cena | Vývoj akciového indexu DAX | Maloobchodní prodeje | EU a USA | MicroStrategy | Vlny koronaviru | Německá vláda | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | Upozornění | CNN | Komerční banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Michael Brown | Zadlužení | Pepperstone | Rozpočet | Evropské indexy | Americký trh | Zahraniční společnosti | Family Office | Snížení sazeb | Prime | CME Group | Close | BAT | TSLA | Česká ekonomika | Rate cut | Kurzy | IG | Finanční prostředky | Čínské ministerstvo | Ekonomické údaje | COST | Nové rekordy | Největší americká banka | Ekonomická data | Situace na trhu | Fidelity International | Přehled kurzů | Silná americká data | Drahé kovy | Inflace v listopadu | Zastavení výroby | Názory analytiků | Obnovení důvěry | FIS | Jefferies | Evropské akciové indexy | Etherea | Tempo inflace | Solana | PSX | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Akciové fondy | Medvědi | SAIC | Microsoft Corp | Volby do Kongresu | Technologický index Nasdaq Composite | DAX | Erste | Ekonomická rizika | Rezervy | Podnik | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Japonský trh | Fibonacciho retracement | Merck | Debata | Kurzy měn | Server CNBC | Podhodnocený | Akcie společnosti | DG | Obchodní válka | Kypr | Sony | Investiční ředitel společnosti | Fiskální stimuly | Báze | Oscilátory | Zlato | Ekonomika | Měny&Sazby | Geopolitika | Desetileté dluhopisy | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Akcie společnosti GameStop | Komentáře Fedu | Schodek | Indikátory | Odpovědnost | Sankce na Rusko | Verizon | Macy's | Oslabení | Akciové futures | Finanční situace | Indikátor MACD | Energetické krize | Evropské akciové trhy | Práce | Úspěch | Annex Wealth | Investiční příležitosti | Intel | Likvidita | Jihokorejský Kospi | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Akcie Intelu | Maloobchodní prodej | Evropský akciový trh | Zásoby benzinu | Nifty | Likvidní | Banky | First Citizens | Předčasné volby | BlackRock | Buy | Česká průmyslová výroba | Akcie ČEZ | Obchodní podmínky | Výrobci čipů | Petr Veselý | Země G7 | Situace ve světě | Uzavření továren | I-Trader | Vlády | Hodnota transakce | Americká vláda | Express | INTC | Širší trh | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Taiwan Semiconductor | Ceny mědi | Australský index | Dlouhodobá strategie | Šance | Tržby společnosti | Biliony USD | Investiční fond ČEZ Inven Capital | Daně z příjmů právnických osob | FIXED | Investiční platformy | Ministři financí EU | Akcie NIO | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | NIFTY 50 | Bankrot | Očekávaný růst | Fox | Čínské centrální banky | Netflix | Poptávka po ropě | Výplaty dividend | Wedbush | Zisk na akcii | GM | Ray Dalio | Wall Street | Halliburton | Apollo Global | Průlom | U.S. Steel | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Snížení dodávek | Analýza | KO | Ministr financí | Harley-Davidson | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Japonský index Nikkei | Irák | Sazby Fedu | Světové akciové trhy | ČR | XTB | Kontrakt | Akcie na světových trzích | Meta Platforms | Ropný průmysl | Burzy v Hongkongu | Asijské akciové trhy | Výraznější pokles | Obchodovaný objem | Intervenovat | Německé státní dluhopisy | Bavlna | Lithium | Americký Fed | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | API | Ratingové agentury | Snowflake | Jádrový CPI | Pozice | Vítězství nad inflací | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Constellation | Xiaomi | Hodinky | Spotová cena zlata | Objem transakcí | OCI | Pullback | Demokratické strany | Singapurský dolar | Příprava | Štěpán Křeček | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Jack Ablin | Dlouhé pozice | Platební neschopnosti | Chevron | Kovy | Výrobce čipů | Komise pro cenné papíry a burzy | Foxconn | Silná poptávka | Slabší koruna | Peníze z prodeje akcií | Market | Technologický sektor | Nákupu státních dluhopisů | Cenné papíry | Las Vegas | Dosažení dohody | Stoxx | Lídři | Medvědí trh | LSEG | Hlavní trendy | Marvell Technology | Support | Hospodářská zvířata | Kryptotrhy | Nordstrom | Valná hromada | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Nezaměstnanost mladých | FX | Rozvíjející se trhy | Východní Asie | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | Texas | Krypto burzy | Trumpova cla | Bilion dolarů | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Inflace ve Španělsku | LLY | Družba | Import | Obchodní aktivity | Mluvčí | Telekomunikace | Vysoké výnosy | Investiční banka | Akcie Tencent | Globální ekonomický výhled | Londýnské burzy | Fidelity National Information Services | Chuť riskovat | Kvartální výsledky | Služby | Společnost Hindenburg | Meta Platforms Inc | Okénko finančního trhu | Volný čas | Obchodování britské libry | Citadel | Spotřební zboží | Zvýšená volatilita | Tržní očekávání | OPEC | Plynovod Nord Stream | Ministryně financí | Společnost Saudi Aramco | Řetězce | Fio banka | Sentiment | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Trendy na trhu | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | NYSE | Investoři | Americká ropa | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Jihokorejská centrální banka | Šílenství | Evropský index | Alibaba Group | Stop-Loss | Největší pokles | Nákupy aktiv | Růst libry | Obchodní bariéry | Guvernér BOJ | Politická krize | Japonský akciový index Nikkei | Spotřebitelé | Zkrocení inflace | Automobilka Škoda | Program nákupů dluhopisů | Výprodej akcií | Finanční zprávy | Výkonný ředitel | Obchodní rizika | Obchodní spor | Rheinmetall | Rostoucí výnosy | Fiskální impuls | Prodejní cena | Investiční ředitel | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | AdmiralMarkets | Embargo | Indexy nákupních manažerů | Investment Managers | Politika Fedu | Polsko | Meituan | Ukazatel strachu | Čínská vláda | Čtvrtletní zprávy | Ceny potravin | Nikkei 225 | Omezení produkce | AUDUSD | Zvýšení produktivity | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | ZEW index | Auta | Adani | Simplify Asset Management | Projekce | Saxo Bank | Jasné signály | Zpráva COT | Zpravodajství | Klíčový support | Robert Pavlik | Spotřebitelská poptávka | Vakcíny proti koronaviru | Oživení čínské ekonomiky | Volatility trhu | Dluhové trhy | Základní úrok | Akcie Nvidia | Průmyslové aktivity | BofA Global Research | Nařízení | Snižování daní | Bond | Měny rozvíjejících se trhů | Rostoucí náklady | Výrobce baterií | Ropy | Guvernér Rusnok | RBA | Stabilní zisky | Hodnocení současné situace | S&P 500 a Dow Jones | Výrobní sektor | IPO | Zvolený prezident | Tržby z prodeje | Maloobchodní tržby v listopadu | Ocenění akcií | Dnešní obchodování | Příjmy společnosti | Bilance obchodu | Společnosti z indexu | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Koruna posiluje | Škoda | Pokles poptávky | Energetické komodity | Hospodářské výsledky | Akcie společnosti Palantir | DIW | Americké ekonomiky | Nejhorší scénář | Jádrový index | Nárůst ceny | Obchodní vztahy | Kurz japonského jenu | Inflace v lednu | Čínský výrobce | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | USD | Commodity index | Kamala | Nákaza koronavirem | Stříbro a platina | CAC40 | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Trh s nemovitostmi | Rio Tinto | Čínské banky | Cestování | Peso | Ekonomický dopad | Tokio | Významné změny | Hospodářský vývoj | Akcie společnosti Intel | Technologické tituly | Nové příležitosti | Sektor polovodičů | Čínské úřady | Nasdaq a S&P | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | Investing.com | Powell dnes | Firemní zisky | Warren Buffett | Vyšší úrokové sazby | Statistický úřad Eurostat | Richard Bechník | Celkový objem obchodů | Aerospace | Silný dolar | BMW | 3M | Dluhopisové fondy | Výkonnost dolaru | Cestovní kanceláře | Výkonnost fondů | Nízké úrokové sazby | Ochota riskovat | CNOOC | US500 | Dnešní čísla | Tencent | Obchodní výzvy | Posilování eura | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Obavy z recese | Apple Watch | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Události ve světě | Krize ve Francii | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Dupont | CZ | Průraz | Program nákupu aktiv | Výrobce letadel | Australský dolar | Zákaz dovozu | New York Stock Exchange | Pokles investic | Inflace ve službách | AVGO | Pokles HDP | Rallye | Propad | Dopady koronaviru | Konec roku | Bankovnictví | Dezinflace | Sezónní faktory | Adani Group | Zpomalování ekonomiky | ANO | WMT | Nový premiér | Britské libry | Likérka Stock | Magnificent Seven | Objemy obchodů | Dogecoin | Sumitomo | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Ruský akciový trh | Hindenburg | Nemovitosti | Andrej Babiš | Ceny ropy WTI | Jihokorejský KOSPI | DAX (DE30) | Manažeři společnosti | Data z americké ekonomiky | Markets | Počet úmrtí | Samsung Electronics | Repo operace | Index CSI 300 | Ministerstvo financí USA | PX index | Pokles akcie | Invest | Rok 2024 | Výrobce čipů Nvidia | Kanada | Webináře zdarma | CBOE (VIX) | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | CME | Makroekonomické údaje | Akcie technologických společností | WisdomTree | Akcie na evropských trzích | Kryptoměna | Ekonomie | Instant Trading EU Ltd. | Nejvýraznější pokles | Makroekonomický kalendář | Opce | Akcie Nvidie | Nvidia | Investment | ING | Libra klesá | Dluhový trh | Podhodnocené akcie | Ceny komodit | Fixed income | Indexy | Tržní volatility | Takata | BofA | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | VaR | Klíčový faktor | Blue chips | 737 MAX | US100 | Lockheed | Makro | Evropská centrální banka | Telecom | Americká centrální banka (Fed) | Koruna dnes | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Akcie Philip Morris | Čínští investoři | Best Buy | ECB | HICP | Stoxx 600 | Sazby ECB | Průmyslové firmy | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Zinek | Výkonnost akcií | Sektor zdravotnictví | Růst ceny | Opatření vlády | Forward | Měnová politika | Alokace | Index euro stoxx 50 | Philadelphia Fed | Nálada spotřebitelů | Ziskovost | Doporučení | Inflační očekávání | Francouzský prezident | Obchodování s indexy | Body | Zvýšení inflace | Index výdajů | Swiss Life Select | Korekční fáze | Stavební výroba | Krypto | Vyšší daně | Evropské země | Holubičí postoj | AMGN | Diverzifikace portfolia | ROCE | Spekulace | Vzrušení | Vysoké zisky | Averze vůči riziku | Navýšení | Omikron | Nejslabší měny | Akcie Alphabet | Týdenní pokles | BBY | Americká cla | Baird | Negativní vývoj | Hodnoty měny | Údaje o nezaměstnanosti | GOOGL | Boeing 737 | Politická opatření | Lockdowny | Krypto aktiva | Hizballáh | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Miliardy | PBOC | ASX 200 | Úroveň supportu | Sterling | Kmen omikron | Pimco | Caixin | Zpracovatelský průmysl | Materiály | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Globální trh | SVB | Čínský vicepremiér | Globální finanční trhy | Poptávky po ropě | Constellation Brands | Nejistoty na trzích | BHP Group | PMI pro sektor služeb | Kurz euro | Vedlejší účinky | Prodeje | Výrobce elektromobilů | Fúze | NewYorská burza | Akciový trh | Uhlí | Globální ekonomické nestability | Trend klesající | Agentura TASS | Ekonomické prostředí | Investovat peníze | Vyšší cla | Investor | USD/JPY | SMCI | Trump 2.0 | Americké vlády | Akciové trhy v Asii | Nová stimulační opatření | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | American Express | Měnový pár | Jestřáb | Americké obchodování | MMM | Kryptoměnový trh | Šíření koronaviru | Akcie Gap | Průmyslový index Dow Jones | Nové údaje | Banka | Saudi Aramco | Nižší likvidita | Produkce ropy | Výprodej dluhopisů | Jihokorejský won | Země eurozóny | Tchaj-wan | Obchodování na forexu | Zvýšený zájem | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Brent a WTI | Markit | Úřady | Američané | Jihokorejské akcie | Graf dne | Český investor | Čínské investice | Zvýšený objem | Baker Hughes | Průmyslové kovy | Globální akcie | Olaf Scholz | CNBC | Protiruské sankce | SPX | Domácí poptávka | Capital.com | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Indonésie | Soudce | News | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot