Neděle 13. dubna 2025 22:55
reklama
RebelsFunding
reklama
Swissquote Bank
reklama
RebelsFunding PIXAR styl
reklama
RebelsFunding

GBPUSD

img

Známky zpomalování inflace v USA inspirovaly býky na GBPUSD k útoku

09.01.2023 Býci na GBP/USD zahájili protiútok díky známkám zpomalující inflace ve Spojených státech. Tempo růstu průměrných mezd se v prosinci snížilo z 5,1 % na 4,6 % meziročně, což je dobrá zpráva pro Fed. Centrální banka již dříve tvrdila, že silný trh práce a vysoké ceny v sektoru služeb umožní konsolidaci inflace na zvýšených úrovních, což si vyžádá další zvýšení sazby federálních fondů. Pokud ne, americký dolar bude i nadále pod tlakem.
img

GBPUSD testuje silnú rezistenciu vďaka oslabovaniu dolára

09.01.2023 Britská libra skončila v roku 2022 takmer o 11 % nižšie, čo bol najhorší výkon od roku 2016, keď sa Briti rozhodli opustiť EÚ. GBP/USD však v piatok prudko vzrástol po tom, čo čerstvá správa NFP vyvolala nádej, že Fed prinesie menšie zvýšenie sadzieb, čo oslabilo dolár. Na druhej strane, členovia Fedu vytrvalo uisťujú, že vyššie úrokové sadzby zostanú dlhšie, zatiaľ čo BoE poukázala na to, že proces sprísňovania by sa mohol čoskoro skončiť, keďže inflácia mohla dosiahnuť svoj vrchol, zatiaľ čo ekonomika Spojeného kráľovstva bude s najväčšou pravdepodobnosťou čeliť recesii v roku 2023.
img

Trend směrem ke slabšímu americkému dolaru v prvních týdnech roku 2023 bude pokračovat. Přehled měnového trhu

30.12.2022 Očekává se, že devizový trh se bude v roce 2023 pohybovat poměrně prudce, protože dva vzájemně řízené procesy, boj s inflací a snaha zpomalit nebo zabránit nástupu recese v každé z měnových zón, sledují podobné scénáře, ale v odlišných podmínkách.
img

Aktuální prognóza pro GBP/USD na 29. 12. 2022

29.12.2022 Pokud se podíváte na hodnoty začátku a konce obchodního dne, libra se nepohnula. Uprostřed dne však došlo k prudkému nárůstu aktivity. Dalo by se dokonce říci, že se vymykala normálu. Libra nejprve výrazně stoupla a poté se vrátila do výchozí pozice. Zvláštní je, že to vše se shoduje se začátkem stávky britských pohraničních sil a také zaměstnanců železničních společností. Ve Velké Británii nastal dopravní kolaps. Požadavky jsou velmi jednoduché – zvýšení mezd. Samotná stávka by měla trvat tři dny. A bude pokračovat po Novém roce. Logicky to mělo vést výhradně k oslabení libry. Z nějakého záhadného důvodu ale na začátku rostla. A do konce dne nedošlo k žádné změně. Jediné, co může vysvětlit tak podivné chování, je naprostá absence hlavních hráčů na trhu a spekulativní akce na tenkém trhu. Samotné stávky byly tedy jen záminkou pro spekulace. Zatímco velcí investoři chybí, evidentně se nikdo nechystá posunout trh nějakým konkrétním směrem. A jak je vidět, málokoho zajímala povaha zprávy. Spekulanti potřebovali pouze důvod, aby přesunuli kotace z jednoho limitu do druhého. A opět se evidentně ukazuje, že obchodování na tenkém trhu je spojeno s riziky nejistoty.
img

GBPUSD prolomil pod hlavní podporu

21.12.2022 Navzdory relativně nízké volatilitě se prodejcům podařilo zatlačit pár GBP/USD pod hlavní support na úrovni 1,2150, který je vyznačen předchozími cenovými reakcemi a spodní hranicí vzestupného kanálu. Pokud se medvědům podaří udržet současné momentum, mohl by se pohyb směrem dolů zrychlit k psychologické podpoře na úrovni 1,2000, která se shoduje s 200 SMA (červená linie). Na druhou stranu, pokud se kupujícím podaří převzít kontrolu, může dojít k dalšímu impulsu směrem vzhůru k lokální rezistenci na úrovni 1,2355.
img

GBPUSD pod tlakem po průzkumu BoE 📌

16.12.2022 Průzkum Bank of England mezi účastníky trhu ukázal, že výnosy desetiletých zlatých dluhopisů budou na konci června 2023 činit 3,5 % a na konci prosince příštího roku 3 %:
img

GBPUSD klesá, protože obchodníci strávili zvýšení BoE

15.12.2022 Pár GBP/USD dnes klesl o více než 200 pipů, když investoři vstřebávali poslední rozhodnutí BoE zvýšit úrokové sazby o 50 bazických bodů na 3,5 %, což je 14leté maximum. Tento krok byl již trhem oceněn a samotné rozhodnutí nebylo jednomyslné, když dva politici prosazovali ponechání sazby beze změny, což naznačuje, že centrální bankéři si všímají skutečnosti, že zpřísňování podmínek má negativní dopad na ekonomiku. Dnešní zvýšení sazeb následovalo po chladnějším než očekávaném tisku indexu spotřebitelských cen na začátku tohoto měsíce, který ukázal, že inflace ve Spojeném království v listopadu zpomalila na 10,7 % z 41letého maxima 11,1 % v předchozím měsíci, a někteří investoři očekávají, že BoE ztratí proces zpřísňování. Mezitím včera Fed podle očekávání zvýšil sazby o 50 bazických bodů, nicméně revize projekcí úrokových sazeb směrem nahoru posílila americký dolar.
img

BREAKING: GBP klesá, protože BoE zvýšila sazby o 50 bazických bodů

15.12.2022 Bank of England oznámila rozhodnutí o měnové politice ve 13:00. Centrální banka podle všeobecného očekávání zvýšila svou základní úrokovou sazbu o 50 bazických bodů na 3,50 %. Bank of England na svém prosincovém zasedání odhlasovala většinou 6-3 hlasů zvýšení úrokových sazeb o 50 bb na 3,5 %, což je menší zvýšení než minulý měsíc, neboť politici se snaží omezit inflaci v obavách z hrozící hospodářské recese. Dva členové upřednostnili zachování bankovní sazby na úrovni 3,0 % a jeden člen upřednostnil zvýšení bankovní sazby o 75 bazických bodů na 3,75 %. Poslední zvýšení sazeb posunulo náklady na půjčky na nejvyšší úroveň od konce roku 2008.
img

Graf dňa - GBPUSD (14.12.2022)

14.12.2022 Pár GBP/USD sa dnes mierne stiahol, keď obchodníci strávili najnovšie ekonomické údaje z Veľkej Británie. Včerajšia správa o zamestnanosti v Spojenom kráľovstve ukázala, že miera nezamestnanosti v období od augusta do októbra mierne vzrástla na 3,7 %, zatiaľ čo priemerný zárobok vzrástol o 6,1 % viac, než sa očakávalo, ale dáta tiež naznačili spomalenie náboru zamestnancov, keďže podniky sa pripravujú na ťažký začiatok roku 2023. Pondelkové údaje ukázali, že britská ekonomika v októbri rástla viac, ako sa očakávalo, britský kancelár Hunt však varoval, že situácia sa môže ešte zhoršiť, kým sa nezlepší. Dnešné čísla ukázali, že inflácia v Spojenom kráľovstve v novembri klesla viac, ako sa očakávalo, čím sa upevnili očakávania zajtrajšieho zvýšenia sadzieb zo strany BoE o 50 bázických bodov. Aj komentáre guvernéra Baileyho môžu poskytnúť viac podrobností o ďalšom postupe a spôsobiť určité pohyby na trhu vo štvrtok.
img

GBPUSD se odráží od lokálního supportu

07.12.2022 V posledních dnech se měnový pár GBP/USD vzdálil od šestiměsíčního maxima 1,2355 USD, kterého dosáhl na začátku tohoto měsíce, protože obavy z recese vyvolaly poptávku po bezpečných aktivech včetně amerického dolaru. Také výhled pro šterlink šterlinků zůstává zastřený obavami z domácí recese. Guvernér BOE Andrew Bailey varuje trhy, že očekávání zpřísnění jsou přehnaná, přičemž Spojené království se propadá do dvouleté recese. Přesto dnes můžeme pozorovat určité oslabení dolaru, které umožňuje páru GBP/USD odrazit se od lokálního supportu na úrovni 1,2150. Nicméně hlavní sentiment zůstává medvědí, a proto nelze vyloučit pohyb k úrovni 1,20 nebo dokonce ke klíčovému supportu 1,1865.
img

BREAKING: US100 rastie, USD klesá na základe komentárov od Powella

30.11.2022 Americký dolár oslabuje, zatiaľ čo akcie sa posunuli smerom nahor po holubičom komentári šéfa Fedu Powella. Počas jeho prejavu v Brookings Institution Powell povedal:
img

GBPUSD vyskočil po komentáři Ramsdena nad 1,21

24.11.2022 GBP/USD je dnes na vzestupu. Pár je sice podporován především oslabujícím americkým dolarem, ale v poslední době bylo možné zaznamenat i nabídku GBP. V důsledku toho se pár poprvé od první poloviny srpna 2022 vyšplhal nad hranici 1,21. GBP zachytila nabídku po komentářích viceguvernéra BoE Ramsdena. Ten uvedl, že je nakloněn dalšímu zpřísňování. Uvedl sice, že o snížení bankovní sazby by se mohlo uvažovat v případě, že by se ekonomika vyvíjela jinak, než se předpokládá, a inflace by přestala být problémem, zároveň však řekl, že to zatím nehrozí a další zvyšování sazeb je pravděpodobné. 
img

BREAKING: Libra je stabilní po zveřejnění britského PMI

23.11.2022 GBP/USD v okamžité reakci mírně vzrostl, přestože výsledky nebyly výrazně dobré. Sektor výroby i služeb se z pohledu PMI stále nachází v negativním teritoriu (pod úrovní 50). Následně pár korigoval a pohybuje se v blízkosti úrovně 1,19.
img

USD maže ztráty, které nabyl po zveřejnění PPI

15.11.2022 Americkému dolaru se podařilo smazat většinu ztrát, k nimž došlo po zveřejnění zprávy o indexu cen výrobců, což může naznačovat, že trhy reagovaly na de facto sekundární údaje příliš optimisticky. Nejvýraznější pullback lze pozorovat na párech USD/JPY a protipóly.
img

AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 15. 11. 2022

15.11.2022 Navzdory skutečnosti, že údaje o průmyslové výrobě v Evropě se ukázaly být znatelně lepší než prognózy, trh se nepohnul. Z velké části kvůli tomu, že dolar je již značně přeprodaný a jen dobrá data o Evropě, jak tomu bylo v minulém týdnu, investorům zjevně nestačí na to, aby pokračovali v nákupu eura za libru. To znamená, že jakákoli slabá data z eurozóny mohou snadno spustit začátek korekce v plném rozsahu. Stejně jako dnes budou zveřejněna taková data. Míra nezaměstnanosti ve Spojeném království by se mohla zvýšit z 3,5 % na 3,6 %. I když je nárůst nezaměstnanosti nevýznamný, bude to stačit ke znatelnému posílení dolaru, a tedy k poklesu libry.
img

Libra po komentářích Hunta dominuje trhu

07.11.2022 V nedávném vládním prohlášení Jeremy Hunt, ministr financí Spojeného království, poukazuje na to, že úspory a větší daňové příjmy povedou ke zpřísnění rozpočtu o 54 miliard liber. Trh tuto informaci přijal velmi pozitivně a libra se tak stala nejsilnější měnou mezi G10. Pár GBP/USD dnes roste o více než 1,0 %. Dolar je slabší, ale mezi měnami G10 se podařilo dosáhnout 1% zisku pouze páru NZD/USD.
img

Co sledovat příští týden? (04.11.2022)

04.11.2022 Zasedání Fedu i americká zpráva NFP za říjen jsou již za námi, ale to neznamená, že příští týden bude jakkoli nudný. Obchodníkům bude nabídnuto čtení amerického indexu spotřebitelských cen za říjen. Kromě toho se v úterý uskuteční americké volby v polovině volebního období. Nezapomeňte příští týden sledovat US500, GOLD a GBPUSD!
img

BREAKING: Bank of England zvyšuje sazby v souladu s očekáváním, navíc varuje před recesí

03.11.2022 Bank of England oznámila své měnověpolitické rozhodnutí ve 13:00. Trh očekával zvýšení sazeb o 75 bazických bodů a BoE tato očekávání naplnila. Sazby se zvýšily o 75 bazických bodů, přičemž hlavní sazba se vyšplhala na 3,00 %. Rozhodnutí bylo jednomyslné, všech 9 členů hlasovalo pro zvýšení. BoE však varovala, že pokud se sazby budou ubírat cestou nastavenou tržní křivkou, může dojít k dvouleté recesi. BoE také uvedla, že vrcholová sazba bude pravděpodobně nižší, než předpokládal trh. Britská libra se na základě této zprávy posunula níže, přičemž GBPUSD testoval hranici 1,1200.
img

Graf dne - GBPUSD (03.11.2022)

03.11.2022 Jerome Powell polil studenou vodou ty, kteří doufali v pivot Fedu. Předseda Fedu na včerejší tiskové konferenci uvedl, že je velmi předčasné uvažovat o zpomalení zvyšování sazeb a že konečná úroveň úrokových sazeb může být vyšší, než se dříve předpokládalo. Poselství, které Powell vyslal, bylo velmi jestřábí a trhy podle toho reagovaly - USD posílil, zatímco indexy a drahé kovy se posunuly níže.
img

Čo sledovať budúci týždeň (28.10.2022)

28.10.2022 Tohtotýždňové zasadnutie ECB bolo vnímané ako holubičie, hoci vo vyhlásení ani na tlačovke Lagardeovej neboli žiadne jasné holubičie náznaky. Teraz sa však pozornosť obracia na Bank of England a Federálny rezervný systém, ktoré sú obe pripravené oznámiť rozhodnutia o sadzbách budúci týždeň. Okrem toho budú investorom ponúknuté aj niektoré kľúčové údaje z USA, ako sú správy ISM a NFP za október. Budúci týždeň určite sledujte GOLD, GBP/USD a US100!
img

⏫GBP získává 1 %

25.10.2022 Britská libra je dnes nejsilnější měnou v G10. Dolar v první části seance posiloval, ale výrazný pokles výnosů vyvolal vybírání zisků. Na druhou stranu se nálada na trhu zlepšila díky jmenování Sunaka premiérem Velké Británie, protože investoři doufají v jistý mír v britské politice na nějakou dobu, což může vést k většímu oživení této měny. Připomeňme, že výnosy britských 10letých dluhopisů již klesly na přibližně 3,6 %!
img

BREAKING: Sunak se stal novým premiérem Spojeného království

24.10.2022 Penny Mordaunt stahuje svou kandidaturu. Sunak dříve získal oficiální podporu od poloviny poslanců. Reálně to znamená, že Rishi Sunak se stane novým vůdcem Konzervativní strany Spojeného království a novým premiérem. Připomeňme, že dříve působil jako ministr financí v Johnsonově vládě a byl prvním ministrem, který přispěl k pádu Johnsonovy vlády. Trh na tyto informace v podstatě nereaguje.
img

Libra zaplatila za klid na duši

24.10.2022 Historii píší vítězové. Po rezignaci Liz Trussové, která jako premiérka Británie vydržela 45 dní, se investoři cítí všemocní. Šéfku vlády k odchodu donutily právě otřesy na finančních trzích. A nyní požadují, aby ji nahradil člověk, kterému je možno věřit. Nejpravděpodobnějším kandidátem je Rishi Sunak a jeho zkušenosti nám umožňují doufat, že nedojde k žádnému novému šoku. Tím lépe pro GBPUSD.
img

GBP nereaguje na přiblížení se Rishi Sunaka premiérskému postu

24.10.2022 Rishi Sunak, kancléř financí v Johnsonově kabinetu, se ukázal jako průkopník, který následuje Liz Trussovou jako příští premiér Spojeného království. Sunak se stal novým favoritem poté, co bývalý premiér Boris Johnson odstoupil z boje o vedení. Britská média uvádějí, že Rishi Sunak má nyní absolutní většinovou podporu mezi poslanci Konzervativní strany, což mu otevírá cestu k tomu, aby se stal příštím britským premiérem. Jeho rivalka - Penny Mordauntová - se však zatím nevzdává. Účastníci její kampaně říkají, že jednání s poslanci o podpoře stále probíhají a závod ještě neskončil. Na druhé straně jsou někteří členové Konzervativní strany, kteří veřejně říkají, že Strana v posledních týdnech ztratila svou důvěryhodnost a že by měly být vypsány všeobecné volby, protože si lidé ze Spojeného království zaslouží mít slovo po nedávných politických turbulencích.
img

Co sledovat příští týden? (21.10.2022)

21.10.2022 Tento týden byl divoký, když britská premiérka Trussová odstoupila po neúspěšném pokusu o zavedení rozsáhlých daňových škrtů. Britská libra zůstane v centru pozornosti, protože Konzervativní strana hledá svého nástupce. Kromě britské politiky se příští týden bude pozornost soustředit také na výsledky hospodaření technologických megafirem, zprávu o HDP USA za 3. čtvrtletí a rozhodnutí ECB a BoC o sazbách. Nezapomeňte příští týden sledovat GBP/USD, US100 a EUR/CAD!
img

BREAKING: GBPUSD se propadá téměř o 1 %

21.10.2022 GBP/USD pokračuje ve včerejším poklesu, který začal poté, co Liz Trussová odstoupila z funkce premiérky Velké Británie. V poslední hodině pozorujeme mírné oživení, ale to může být s přihlédnutím k technické situaci irelevantní. Dříve došlo ke zlomu pod výstřihem potenciální formace hlavy a ramen, jehož rozsah ukazuje na sestup kolem 1,09, což se shoduje s 50,0 Fibonacciho retracementu poslední vzestupné vlny.
img

BREAKING: GBPUSD testuje 1,1300 po rezignaci Liz Trussové

20.10.2022 Britská premiérka Liz Trussová dnes oznámila svou rezignaci v prohlášení ve 14:30. To přichází po celodenních úvahách o takové možnosti. Truss se dnes dříve setkal s předsedou výboru z roku 1922, orgánu konzervativní strany, který dohlíží na hlasování a změny vedení. Vypadá to, že toho bylo dost, a protože ztratila podporu vlastní strany, rozhodla se rezignovat. Ve funkci však zůstane, dokud nebude vybrán nástupce, stejně jako Boris Johnson. GBP na novinkách získalo díky testování 1,1300 GBP/USD, ale velká část tohoto přesunu byla od té doby vymazána. Získaly také britské akcie.
img

AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 19. 10. 2022

19.10.2022 Údaje o průmyslové výrobě ve Spojených státech byly diametrálně odlišné od prognóz, které předpovídaly zpomalení růstu z 3,7 % na 3,4 %. Místo toho zrychlily na 5,3 %. Předchozí údaje byly zároveň revidovány až na 3,9 %. Není tedy nic překvapivého na tom, že libra klesla. Překvapivý je rozsah samotného poklesu, který se ukázal jako extrémně skromný.
img

Moho nejistoty pro GBP

18.10.2022 GBPUSD se stahuje zpět pod hranici 1,13, jelikož výhled pro Spojené království zůstává nejistý. Premiérka Liz Trussová se za své chyby omluvila s tím, že byly z velké části opraveny. Tím opraveny myslela nahrazení státního kancléře a odstoupení od mnoha svých plánů na snížení daní. Poškození reputace však již bylo způsobeno, a přestože Trussová neplánuje rezignovat, většina členů její strany si to přeje. Podle průzkumu YouGov si 55 % členů Konzervativní strany přeje, aby Trussová rezignovala, zatímco pouze 38 % se domnívá, že by měla ve funkci zůstat. Navíc 55 % uvedlo, že by hlasovali pro Rishiho Sunaka, pokud by dostali další šanci rozhodnout se mezi Sunakem a Trussovou. Zajímavé je, že průzkum ukázal, že 63 % členů Tory vidí bývalého premiéra Borise Johnsona jako dobrou náhradu za Liz Trussovou. To jen dokazuje, že zatímco snížení daní bylo prozatím zrušeno nebo odloženo, politická nejistota může nadále přetrvávat nad GBP.
img

Na GBP nás čeká hodně nejistoty

18.10.2022 GBPUSD se stahuje zpět pod hranici 1,13, protože výhled pro Spojené království zůstává nejistý. Premiérka Liz Trussová se za své chyby omluvila s tím, že ty byly z velké části napraveny. Poškození reputace však již bylo způsobeno, a přestože Truss neplánuje rezignovat, většina členů její strany si to přeje. Podle průzkumu YouGov si 55 % členů konzervativní strany přeje, aby Trussová rezignovala, zatímco pouze 38 % se domnívá, že by měla ve funkci zůstat. Navíc 55 % uvedlo, že by hlasovali pro Rishi Sunaka, pokud by dostali další šanci rozhodnout se mezi Sunakem a Trussem. Zajímavé je, že průzkum ukázal, že 63 % členů Tory vidí bývalého premiéra Borise Johnsona jako dobrou náhradu za Liz Trussovou. To jen dokazuje, že zatímco snížení daní bylo prozatím zrušeno nebo odloženo, politická nejistota může nadále přetrvávat ohledně GBP.
img

Britská libra se vzpamatovala ze šoku poté, co se vláda vzdala svých plánů

17.10.2022 Britská libra se vrátila na maxima z minulého týdne a jasně se dívá na svůj průlom. To vše se děje na pozadí návratu důvěry investorů, který byl podpořen očekáváním zrušení balíčku neodůvodněných daňových škrtů, které navrhla premiérka Liz Trussová na začátku měsíce a vyvolaly kolaps národní měny.
img

Libra vzrostla, ale další růst bude omezený (pozor na boční pohyb v GBP/USD a AUD/USD)

17.10.2022 GBP/USD v pondělí prudce vzrostl uprostřed zpráv z Velké Británie, že ekonomický kurz prezentovaný premiérkou Liz Trussovou bude změněn. Stalo se tak poté, co ministr financí Kwasi Kwarteng minulý pátek oznámil svou rezignaci, stejně jako neschopnost Trussové přesvědčit trhy, že rozhodnutí výrazně zmírnit fiskální politiku bude mít příznivý vliv na místní ekonomiku.
img

BREAKING: GBPUSD testuje po Huntovom vyhlásení silný odpor

17.10.2022 Pár GBP/USD vyskočil vyššie po tom, čo kancelár Jeremy Hunt oznámil, že takmer všetky zníženia daní stanovené v minirozpočte sa rušia, čo je krok, ktorého cieľom je obnoviť dôveryhodnosť a zmierniť turbulencie na trhu. Základná sadzba dane z príjmu zostane nezmenená na 20 % na dobu neurčitú, kým okolnosti neumožnia jej zníženie. Pred víkendom sa GBPUSD prepadol o viac ako 1 % po tom, čo bol odvolaný minister financií Kwasi Kwarteng a Truss nedokázala presvedčiť investorov, že vláda stiahne svoju kontroverznú fiškálnu pozíciu. Ako už bolo oznámené, v piatok sa skončila aj núdzová schéma nákupu dlhopisov Bank of England. Premiér však v piatok oznámil, že daň z príjmu právnických osôb sa v budúcom roku zvýši na 25 % zo súčasných 19 %, podľa plánov predchádzajúceho kancelára Rishi Sunaka, čo nakoniec prinesie 18 miliárd libier ročne.
img

Libra si prošla uličkou hanby

17.10.2022 Když se britští vládní představitelé seřadili na uličce hanby, dokázala se libra po víkendovém výprodeji do 14. října odrazit, což bylo způsobeno ukončením programu kvantitativního uvolňování Bank of England v hodnotě 65 miliard liber. Trhy jsou tak zvyklé na to, že se něco dočasného z centrální banky stane semi-permanentním, a byly tak velmi zklamané z toho, že tentokrát se všechno pokazilo.
img

Ranné zhrnutie (17.10.2022)

17.10.2022 Indexy z ázijsko-pacifickej oblasti sa začiatkom nového týždňa obchodovali zmiešane. Nikkei a S&P/ASX 200 klesli o viac ako 1 %, indexy z Číny sa obchodovali zmiešane, zatiaľ čo indexy z Indie a Južnej Kórey si pripísali okolo 0,4 %.
img

Co sledovat příští týden? (14.10.2022)

14.10.2022 Tento týden vyšší než očekávaný údaj o indexu spotřebitelských cen v USA, který přišel v patách robustní zprávy o zaměstnanosti, snížil jakékoli naděje na změnu monetární politiky a přidal k očekáváním dalšího obrovského zvýšení úrokových sazeb na listopadovém zasedání Fedu. Příští týden se investoři zaměří na zprávy velkých amerických technologických společností jako Tesla nebo Intel. GBPUSD může dostat šanci na pohyb ve středu, kdy budou zveřejněny nové údaje o britské inflaci. V neposlední řadě mohou čínské indexy zaznamenat vyšší volatilitu v úterý, kdy bude zveřejněno několik klíčových makroekonomických údajů. Příští týden určitě sledujte US100, GBPUSD a CHNComp.
img

BREAKING: Snížení daní ve Spojeném království je opět „na stole“.

14.10.2022 Téma snížení daní ve Spojeném království v poslední době vyvolává mnoho vzrušení. Premiérka Trussová dnes potvrdila, že chce, aby snížení daní stále bylo možné. Očekává se, že střednědobý fiskální plán bude předložen na konci měsíce
img

Britská libra se snaží vzpamatovat ze spekulací spojených s novou vládou

14.10.2022 Financial Times uvádí, že současný ministr financí ve vládě Liz Trussové Kwasi Kwarteng bude pravděpodobně odvolán. Kromě toho se očekává, že Trussová zachová škrty ve zdravotním pojištění a základní dani z příjmu. Za připomenutí také stojí, že dnes je poslední den nákupu ze strany BoE.
img

BREAKING: Britská libra posiluje o 1,5 % v návaznosti na rozhodnutí vlády

13.10.2022 Britská vláda se chystá zásadním způsobem změnit svůj přístup k „mini“ rozpočtu. Vláda má zvážit, od kterých plánů na snižování daní upustit. Stojí za to připomenout, že trh pochyboval o financování tohoto plánu, proto dřívější masivní oslabení libry.
img

GBP čelí protichodným správam od BoE ohľadom QE

12.10.2022 GBP dnes ráno zažíva zvýšenú volatilitu, keďže správy v médiách zvyšujú neistotu ohľadom budúcnosti schém nákupu dlhopisov Bank of England. GBP včera večer zaznamenala určité oslabenie po tom, čo guvernér Bank of England Bailey povedal, že je naďalej odhodlaný ukončiť tento piatok novú schému nákupu dlhopisov, ako bolo plánované. Financial Times však dnes ráno prišli so správami, v ktorých sa uvádza, že Bailey súkromne povedal bankárom, že QE sa pravdepodobne predĺži do konca mesiaca. To vyvolalo nárast na trhu GBP. Bank of England však správu FT odmietla a dnes ráno vydala vyhlásenie, v ktorom uviedla, že nákupy dlhopisov sa skončia podľa plánu.
img

Graf dne: GBPUSD (11.10.2022)

11.10.2022 Report stavu zaměstnanosti ve Spojeném království za srpen zveřejněný dnes ráno se ukázal být lepší, než trh očekával. Míra nezaměstnanosti klesla z 3,6 na 3,5 %, přičemž průměrný konsensus byl nastaven na 3,6 %. Růst mezd také překvapil - dosáhl meziročně na 6,0 % (oček. 5,9 % y/y), zatímco růst mezd bez bonusů zrychlil na 5,4 % meziročně (oček. 5,3 % y/y). Vydání reportu však nepodpořilo GBP. Libra dnes patří mezi nejvíce zaostávající měny G10. Pár GBPUSD se pohybuje v blízkosti 1,10.
img

AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 11. 10. 2022

11.10.2022 Obchodní týden začal skutečnou stagnací, která je z velké části způsobena naprostou absencí jakýchkoli makroekonomických dat. Zdá se však, že dnes existuje naděje jak z toho ven v podobě dat o trhu práce ve Spojeném království. Přesto ihned po zveřejnění zprávy, i přes pokles míry nezaměstnanosti z 3,6 % na 3,5 %, začala libra jasně vykazovat sestupný trend. Vše je o zaměstnanosti, která se snížila o 109 tisíc, i když se zdá, že měla vzrůst o 12 tisíc. Nejpřekvapivější však je, že byly zveřejněny údaje o zaměstnanosti za červenec a údaje o nezaměstnanosti za srpen. To je důvod, proč jsou údaje o nezaměstnanosti naprostý zmatek. Jak se mohla zaměstnanost snížit, když se podstatně snížila o měsíc dříve? Neexistuje pro to logické vysvětlení, což vyvolává nedůvěru k údajům o nezaměstnanosti. Je vysoká pravděpodobnost, že již za měsíc budou údaje o nezaměstnanosti revidovány k horšímu, a to výrazně. To vytváří tlak na libru a přispívá k jejímu postupnému oslabování.
img

Co sledovat příští týden? (07.10.2022)

07.10.2022 Zpráva NFP za září a zasedání OPEC+ jsou za námi a trhy nyní zaměří svou pozornost na začátek sezóny zveřejňování výsledků Q4 2022 pro společnosti z Wall Street, které budou poskytovat informace o zdraví soukromého sektoru. Kromě toho stojí za pozornost zveřejnění zápisu z posledního zasedání FOMC. Vzhledem k nedávné volatilitě libry se také vyplatí zaměřit se na nejnovější údaje z Velké Británie a údaje o CPI z USA. Zvláště relevantními instrumenty v nadcházejícím týdnu budou tedy US500, GOLD a GBPUSD.
img

GBP/USD: Má libra to nejhorší za sebou?

03.10.2022 Trhy musí být připraveny, jinak u nich dojde k hysterii. Velmi dobře to ví Fed, který při pohledu na zmatek z roku 2013 začal investory v roce 2021 připravovat na omezování kvantitativního uvolňování. Vlády ale s trhy komunikují méně často. Ledaže by museli. Britská premiérka Liz Trussová byla uprostřed prudkého poklesu hodnocení její Konzervativní strany nucena přiznat chybu. Větší pozornost měla být věnována přípravě investorů na snížení daní. Pomoc Bank of England však toto nedopatření zahladila: pár GBPUSD po propadu na nový antirekord zcela znovu získal ztracenou půdu pod nohama.
img

GBPUSD roste na dvoutýdenní maxima po reportu BBC

03.10.2022 GBP/USD dnes ráno roste po zprávě BBC. BBC uvedla, že plán snížení daňové sazby pro osoby s vysokými příjmy ze 45 % na 40 % může být zcela zrušen. Myšlenka zahrnout snížení daní pro lidi s vysokými příjmy do obrovského plánu snížení daní, který nemá financování, vyvolala odpor veřejnosti a zasvěcených osob. Telegraph dříve uvedl, že konzervativní poslanci se vzbouřili proti britské premíérce Trussové a pohrozili, že nebudou hlasovat o plánovaném snížení daňové sazby na 45 %, dokud nebudou zdroje financování předloženy pro příští rozpočet (23. listopadu 2022). Zpráva od BBC však naznačuje, že celá myšlenka na snížení daní pro lidi s vysokými příjmy může být upuštěna.
img

Fed to může zjevně přehnat s agresí a uvrhnout ekonomiku do mnohem větší recese

30.09.2022 Rychlé a zběsilé zpřísňování ze strany Federálního rezervního systému může uvrhnout ekonomiku do recese a ekonomové se obávají, že centrální banka po nedávné pomalé reakci na nekontrolovanou inflaci dělá další chybu.
img

Graf dne - GBPUSD (30.09.2022)

30.09.2022 Britská libra předvedla i přes špatné fundamenty dobý návrat. Oznámení nových fiskálních opatření minulý týden vyvolalo propad na trhu GBP a britském dluhopisovém trhu, což donutilo Bank of England, aby do něj zasáhla. Reakce ekonomů na tyto kroky byly smíšené, mnoho z nich poukázalo na to, že poskytnou pouze krátkodobou úlevu. Opatřením BoE se podařilo obnovit klid na trhu s GBP. GBP/USD se obchoduje na víceméně stejné úrovni jako během oznámení o „minirozpočtu“. Existuje vysoká šance, že GBP/USD vykáže týdenní zisk.
img

Ranní shrnutí (30.09.2022)

30.09.2022 Americké indexy zakončily včerejší seanci výrazně níže. S&P 500 klesl o 2,11 %, Dow Jones se posunul o 1,54 % níže a Nasdaq se propadl o 2,84 %. Russell 2000 skončil o 2,35 % níže.
img

BREAKING: Bank of England bude nakupovať dlhopisy, aby znížila výnosy

28.09.2022 Bank of England vydala vyhlásenie, v ktorom uviedla, že od dnešného dňa (28. septembra 2022) do 14. októbra 2022 bude vykonávať dočasné nákupy dlhopisov Spojeného kráľovstva s dlhou dobou splatnosti. Banka uviedla, že nákupy sa uskutočnia v akomkoľvek potrebnom rozsahu na dosiahnutie želaného výsledku. Banka tiež uviedla, že MPC nebude váhať zmeniť úrokové sadzby o toľko, koľko bude potrebné, aby sa inflácia dostala späť na 2 %. Ide o hlavnú správu BoE, keďže banka na stretnutí minulý týždeň oznámila, že v októbri začne s aktívnym predajom dlhopisov. Tieto aktívne predaje boli teraz odložené do 31. októbra 2022. Samozrejme, dôvodom tohto kroku je prudký nárast výnosov v Spojenom kráľovstve vyvolaný oznámením nových fiškálnych opatrení v Spojenom kráľovstve.
img

Ranné zrhutie (27.09.2022)

27.09.2022 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie nižšie. S&P 500 klesol o 1,03 %, Dow Jones sa posunul o 1,11 % nižšie a Nasdaq klesol o 0,60 %. Russell 2000 sa posunul o 1,41 % nižšie.
img

Po zvláštním prohlášení BoE pokračuje GBPUSD jižním směrem

26.09.2022 Britská libra opět čelí prodejnímu tlaku, protože zvláštní prohlášení BoE nepřineslo žádné převratné zprávy a snížilo očekávání ohledně budoucího zvyšování sazeb.
img

GBP se před zveřejněním zprávy BoE odráží

26.09.2022 Propad britské libry byl velkou událostí v pátek a na začátku dnešní seance. GBP/USD se již zotavil ze ztrát, protože investoři se připravovali na prohlášení Bank of England. Existuje mnoho domněnek o tom, co by centrální banka mohla udělat:
img

Graf dňa - GBPJPY (26.09.2022)

26.09.2022 GBP sa dnes dostáva do pozornosti kvôli masívnemu prepadu meny. Britská libra je vo voľnom páde od piatka po oznámení nových expanzívnych fiškálnych opatrení vrátane najväčšieho zníženia daní za posledné desaťročia. Zatiaľ čo opatrenia sú zamerané na stimuláciu hospodárskeho rastu, existujú obavy týkajúce sa jeho financovania, ako aj jeho vplyvu na infláciu. GBPUSD dnes ráno zažil bleskový pád a v jednom bode ázijskej seansy klesol až o 4,5 %. Pár klesol pod 1,0350 a dosiahol najnižšiu úroveň v histórií. Pohyby na iných FX pároch viazaných na GBP boli tiež masívne. GBP sa však odrazil od denných miním a v niektorých prípadoch, ako napríklad GBP/JPY, bol pohyb smerom nadol takmer úplne vymazaný.
img

Ekonomický kalendár: pokles GBP v centre pozornosti

26.09.2022 Futures na európske indexy dnes poukazujú na nižšie otvorenie seansy na starom kontinente. Nálady zostávajú zlé po piatkovej klesajúcej americkej seanse a prudkých poklesoch, ktoré dnes zaznamenali indexy z Ázie a Tichomoria. Napriek slabej výkonnosti akcií je však devízový trh začiatkom nového týždňa v centre pozornosti. Konkrétne, GBP prehlbuje poklesy, ktoré spustilo piatkové oznámenie nového fiškálneho opatrenia Spojeného kráľovstva. GBPUSD dnes klesol až o 4,5 % a dosiahol nové rekordné minimum, ale podarilo sa mu časť strát vymazať.
img

Ranné zhrnutie (26.09.2022)

26.09.2022 Indexy z ázijsko-pacifickej oblasti sa začiatkom nového týždňa obchodujú nižšie. S&P/ASX 200 klesol o 1,4 %, Nikkei sa obchoduje o 2,6 % nižšie a Kospi sa prepadol o 3 %. Indexy z Číny sa obchodujú zmiešane. Pohyby možno považovať za reakciu na piatkovú seansu na Wall Street.
C:\fakepath\PT-clanek-do-ceho-homepage-26092022.jpg

Lákavé trhy a obchodní strategie pro podzim 2022

26.09.2022 Propady na trzích s americkými akciemi, bezprecedentní nárůst cen energií a stále častěji skloňovaný nástup ekonomické krize. Letošní podzim může působit jako začátek apokalyptického filmu z holywoodské produkce. Jenže nemusí být tak zle, pokud víte co a jak obchodovat.
img

Nad librou se stahují mračna🌩

23.09.2022 Poslední seance tohoto týdne na trzích přináší obrovskou volatilitu. Akciové indexy zaznamenávají masivní poklesy a ještě zajímavější je měnový trh, kterému dominuje úplná kapitulace britské libry. Existuje několik důvodů pro tak velký výprodej, ale ty nejdůležitější jsou:
img

GBP a CHF se pohybují níže📉

22.09.2022 Maraton rozhodnutí centrální banky naplánovaný na tento týden se blíží ke konci. Investorům dnes mimo jiné nabídla rozhodnutí o sazbě Švýcarská národní banka a Bank of England. Obě banky zvýšily sazby v souladu s očekáváním ekonomů, ale ty nedokázaly zajistit zvýšení pro CHF nebo GBP. Byla rozhodnutí holubičí? Nebo je trh po včerejším rozhodnutí Fedu jednoduše nezaujatý? Podívejte se na náš komentář k oběma rozhodnutím.
img

BREAKING: Bank of England zvýšila sazby o 50 bp

22.09.2022 Bank of England dnes ve 13:00 oznámila své rozhodnutí o měnové politice. Ekonomové očekávali zvýšení sazby o 50 bazických bodů na 2,25 %, zatímco trh ocenil 65% šanci na pohyb sazby o 75 bazických bodů na 2,50 %. Ekonomové měli tentokrát pravdu, když BoE zvýšila sazby o 50 bp. 5 členů MPC hlasovalo pro změnu sazby o 50 bp, 3 hlasovali pro změnu sazby o 75 bp a 1 hlasoval pro změnu sazby o 25 bp. MPC také hlasovala pro zahájení aktivního prodeje GILT od 5. října 2022.
img

Co dnes očekávat od Bank of England?

22.09.2022 Bank of England měla původně oznámit své rozhodnutí o měnové politice minulý týden ve čtvrtek ve 13:00. Rozhodnutí se však o týden zpozdilo kvůli úmrtí královny Alžběty II. a národním smutku. Bank of England již na svém předchozím zasedání varovala, že očekává, že britská ekonomika v posledním čtvrtletí roku 2022 přejde do recese a že tato skutečnost ji neodradí od zvyšování sazeb v boji proti inflaci.
img

Britská libra pokračuje v pádu

21.09.2022 Pár GBP/USD na začátku seance krátce klesl na úroveň 1,1300 poté, co nedávná data odhalila, že rozpočtový deficit Spojeného království v srpnu překonal odhady analytiků, přičemž rostoucí inflace zatěžovala úroky narůstající u vládních dluhopisů. Dolar mezitím nadále posiluje, protože částečná mobilizace v Rusku utlumila poptávku po rizikovějších měnách. Dnes se pozornost trhu zaměří na vysoce očekávané rozhodnutí FOMC. Fed se chystá zvýšit sazby o 75 bps potřetí v řadě a jakékoli další jestřábí komentáře od Powella mohou vyvinout další tlak na GBP. Mezitím si ekonomové nejsou jisti, zda Bank of England ve čtvrtek zvýší svou základní úrokovou sazbu o 50 nebo 75 bazických bodů, protože slabá libra a nový energetický balíček britské vlády zatemňují výhled sazeb.
img

AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 21. 9. 2022

21.09.2022 Trhy byly opět vydány na milost a nemilost politickým faktorům. Včera vyšlo najevo, že v září se ve čtyřech ukrajinských regionech ovládaných ruskými jednotkami budou konat referenda o připojení k Ruské federaci. Vladimir Putin navíc právě vyhlásil částečnou mobilizaci. To vše ukazuje na jasné zvýšení napětí v Evropě, které může přerůst v totální válku. Obecně se bavíme o prudkém nárůstu rizik, která leží výhradně ve vojensko-politické rovině. Tedy nekontrolovatelné a nepředvídatelné. Jediné, co mohou investoři v takové situaci udělat, je co nejdříve stáhnout svá aktiva z rizikové zóny. A tou je nyní celá Evropa. A zdá se, že napětí bude v následujících dnech jen narůstat, proto všechny evropské měny včetně libry zůstanou pod tlakem. A nezáleží na tom, že dnes se sejde Federální výbor pro volný trh, během kterého může být refinanční sazba zvýšena o 75 bazických bodů. Včera ráno byla tato událost považována pro trhy za tu nejdůležitější. Vše se ale dramaticky změnilo. Není pochyb o tom, že dolar bude nadále posilovat svou pozici, protože Spojené státy jsou hlavním cílem úniku kapitálu z Evropy.
img

Libra ztratila sebevědomí

19.09.2022 Trhy se bojí stagflace, ale jestli někde je, tak je to Británie. Právě kombinace vysokých cen a extrémně pomalého a s největší pravděpodobností negativního růstu HDP může za propad GBP/USD na 37leté dno. Nemusíte svádět všechny výkyvy na silný americký dolar. V polovině září se libra propadla nejen vůči němu, ale po zveřejnění statistik maloobchodních tržeb i vůči euru.
img

GBPUSD je nejníže od roku 1985

16.09.2022 Pár GBP/USD klesl pod 1,14, což je nejnižší úroveň od roku 1985, protože nejnovější údaje vyvolaly další obavy z recese. Maloobchodní tržby ve Spojeném království se po červencovém 0,4% nárůstu, v srpnu meziměsíčně propadly o 1,6 %, což je největší pokles od prosince 2021. Meziročně maloobchodní tržby klesly o 5,4 %, což je rovněž výrazně pod tržními projekcemi, které byly ve výši 4,2 %. Ve srovnání s úrovní před koronavirem v únoru 2020 byly celkové maloobchodní tržby stále o 0,5 % vyšší. Navíc zvýšená inflace, pokračující energetická krize v Evropě a posilující dolar nadále vyvíjejí tlak na libru. Příští týden se očekává zvýšená volatilita, protože centrální banky z Velké Británie a USA poskytnou svá měnověpolitická rozhodnutí. Očekává se, že BoE příští čtvrtek zvýší hlavní sazbu o 75 bps, což je nejvíce od kurzové krize v roce 1992, po kumulativním zvýšení o 165 bp od prosince loňského roku. Po nedávné zprávě o inflaci v USA však trhy očekávají ještě jestřábí FED, což vytváří zajímavé příležitosti pro obchodníky.
img

Ekonomický kalendář: Evropa se červená a dnešní data nemají dost sil to měnit

16.09.2022 Evropské indexy se krátce po začátku obchodování pohybují výrazně v negativním teritoriu. Ke zhoršené náladě ze včerejška se přidaly tragické hospodářské výsledky FedExu, které jsou často považovány za hodnověrný ukazatel stavu ekonomiky. FedEx zklamal hlavně na poli zisku se zvlášť špatnými výsledky v Asii a Evropě. Firma také odebrala výhled pro letošní fiskální rok.
img

Graf dňa - GBPUSD (13.09.2022)

13.09.2022 Zverejnenie správy CPI v USA za august je kľúčovou udalosťou dňa a očakáva sa, že spustí skokovú volatilitu na USD. Údaje budú zverejnené o 14:30 a trh očakáva medziročný pokles z 8,5 na 8,1 %. Očakáva sa však, že jadrová miera sa medziročne zvýši z 5,9 na 6,1 %. Hoci zverejnenie nebude mať veľký vplyv na rozhodnutie FOMC budúci týždeň, môže poskytnúť určité usmernenie o tom, či Fed stále potrebuje sprísniť politiku tak rýchlo ako teraz.
img

Ekonomický kalendář: Pomalý začátek do důležitého týdne

12.09.2022 Hlavní evropské trhy otevřely do pozitivního teritoria. Ekonomický kalendář na dnešek je téměř prázdný. Jediný důležitější výsledek - report HDP z Velké Británie za červenec – byl zveřejněn již v 8:00. Výsledek ukázal růst pouze o 0,2 % m/m při očekávání růstu o 0,4 % m/m. Nicméně jsme se nedočkali žádného velkého pohybu na libře. Pár GBPUSD klesl krátkodobě o 0,2 %. V rámci minut však byl pohyb negován. V dalším průběhu týdne už to bude jiná káva. Hned v úterý je na programu zveřejnění CPI z USA za srpen a ve čtvrtek budou následovat americké maloobchodní prodeje. Z geopolitických událostí se čeká na čtvrteční schůzku Putin-Xi v Kazachstánu.
img

AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 9. 9. 2022

09.09.2022 Je zřejmé, že trh se soustředil pouze na výsledky zasedání bankovní rady Evropské centrální banky a následné tiskové konference prezidentky ECB Christine Lagardeové. Libra se tedy chovala přesně jako jednotná měna. Na tom není nic překvapivého.
img

GBPUSD se odrazil od pandemických minim

07.09.2022 GBP/USD klesl během dnešní seance na nejnižší úroveň od března 2020 v důsledku zhoršujícího se makroekonomického výhledu Spojeného království, prudké inflace a prudce rostoucích cen energií. Také jestřábí poznámky několika členů Fedu podporují americký dolar.
img

BREAKING: GBP je v útlumu poté, co se Liz Truss stala lídryní Konzervativní strany

05.09.2022 Výsledky klání o vedení britské Konzervativní strany byly právě oznámeny a nevedly k překvapení. Liz Trussová, ministryně zahraničních věcí v kabinetu Borise Johnsona, zvítězila v boji o vedení konzervativců a stane se příští britskou premiérkou. Takový výsledek se očekával, protože Trussová se v posledních týdnech ukázal jako favorit na nástupce Johnsona. Z tohoto důvodu nelze očekávat spíše utlumenou reakci trhů, přičemž GBP nezažívá žádnou výraznější reakci. Pokud jde o dopad na trh, Trussová byl považován za jestřábího kandidáta, který obhajuje přísnější měnovou politiku.
img

Recese, politika a energetická krize jsou důvody, proč se GBP/USD dostává na nejnižší úroveň od roku 1985

05.09.2022 Jak rychle čas plyne! Zdá se, že je to nedávno kdy investoři řešili paritu mezi eurem a dolarem. Na začátku podzimu je na řadě nová parita s americkou měnou. Tentokrát se jedná o libru. Událost má velký význam, protože na rozdíl od EUR/USD pár GBP/USD nikdy ve své 200leté historii neklesl pod 1. V roce 1985 k tomu skoro došlo, ale dohoda v Plaza Accord zvrátila procesy probíhající v té době na forexovém trhu. Co se stane tentokrát?
img

Graf dne - GBPUSD (26.08.2022)

26.08.2022 Projev předsedy Fedu Powella je hlavní událostí dne. Jerome Powell pronese úvodní slova během sympozia Jackson Hole dnes v 16:00. Na trhu panuje pocit, že dnes projev může mít jestřábí charakter vzhledem k tomu, že ostatní členové Fedu, kteří hovořili na začátku týdne, byli také spíše jestřábí. Jelikož je však šéfem nejvýznamnější světové centrální banky, neměli bychom očekávat, že Powell poskytne nějaké přesné rady ohledně toho, kde vidí sazby na konci roku, jako včera Bullard nebo Harker. Přesto lze očekávat, že Powell bude poněkud jestřábí, ale zároveň se bude snažit znít vyváženě, aby nespustil velké pohyby na trhu.
img

GBP/USD se řítí do propasti

22.08.2022 První nárůst inflace nad 10 % mezi zeměmi G7 měl teoreticky vést ke zvýšení výnosu britských dluhopisů, po kterém by následovalo posílení libry. Vše však dopadlo jinak. Dluhové sazby vyskočily, ale libra nadále klesala. Nedostatek podpory ze strany dluhopisů je znepokojivým znamením, které nám umožňuje říci, že GBPUSD prudce klesne.
img

Sterling posiluje díky inflaci na 10.1%

17.08.2022 Britská libra ve středu posílila poté, co inflace britských spotřebitelských cen v červenci vzrostla na 10,1 %, což je nejvyšší hodnota od února 1982, a to z roční sazby 9,4 % v červnu, což zvýšilo očekávání, že BoE příští měsíc zvýší úrokové sazby o dalších 50 bps. Trhy počítají s 85% pravděpodobností zvýšení sazeb o půl bodu na zářijovém zasedání centrální banky. Politici očekávají, že inflace dosáhne vrcholu na 13,3 % v říjnu a Spojené království by mohlo ve čtvrtém čtvrtletí čelit recesi. Na druhou stranu se v datech objevily náznaky, že budoucí inflační tlaky by mohly začít slábnout. Nejnovější zpráva o pracovních místech již ukázala známky toho, že se trh práce začíná ochlazovat, zatímco ceny PPI začaly mírně klesat, což může způsobit, že BoE bude zdrženlivější. Z technického hlediska se pár GBPUSD odrazil od zóny rezistence kolem 1,2160, což se shoduje s 61,8% Fibonacciho retracementem a dřívějším prolomením spodní hranice vzestupného kanálu. Nicméně pokud bude pár sedět nad klíčovým supportem na 1,20, může být spuštěn další vzestupný impuls.
img

AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 17. 08. 2022

17.08.2022 Očekávalo se, že tempo růstu průmyslové výroby ve Spojených státech se zpomalí ze 4,2 % na 4,0 %, což mělo být důvodem mírného oživení. V zásadě se vše odehrálo rychle a libra trochu posílila své pozice. Teprve nyní se údaje ukázaly o něco horší než prognózy. Předchozí výsledky byly revidovány směrem dolů na 4,0 % a samotná tempa růstu zpomalila na 3,9 %.
img

BREAKING: Libra se připravuje na Blackout!

09.08.2022 Britská libra ztrácí půdu pod nohama, zatímco máme možnost sledovat posilující dolar. Takový mix způsobuje hluboké propady GBP/USD. V případě libry je důsledkem oslabení příprava vlády na lednový "Blackout". Nejhorší scénáře naznačují, že v případě největších mrazů může dojít k výpadku elektrického proudu a plynu až na 4 dny, což si vynutí přídělový systém pro domácnosti, ale i pro průmysl. Zajímavé je, že v příštích měsících přinese BoE další zvýšení úrokových sazeb. To však v kombinaci se stagnací průmyslu nevěstí nic dobrého. Zdá se tedy, že recese může opravdu přijít. BoE nedávno odhadovala počátek 5kvartální recese ve 4Q22.
img

BREAKING: GBP padá kvůli odhadům recese Velké Británie ve 4. čtvrtletí

04.08.2022 Bank of England dnes ve 13:00 oznámila další rozhodnutí v monetární politice. Banka přinesla zvýšení úrokových sazeb o 50 základních bodů, což bylo v souladu s očekáváním trhu. Jednalo se o největší hike za posledních 27 let! Rozhodnutí nebylo jednomyslné, protože 1 z 9 členů nesouhlasil a zároveň navrhoval zvýšení o 25 bp. BoE oznámila, že po zářijovém hlasování plánuje snížit rozvahu o 10 mld. GBP. Bank of England dále očekává, že Velká Británie vstoupí do recese ve 4. kvartálu letošního roku. Tato recese by měla dle odhadů trvat 5 čtvrtletí.
img

GBPUSD se blíží hlavní rezistenci

18.07.2022 Britská libra je dnes nejvýkonnější hlavní měnou, protože na trhu převládá pozitivní sentiment v otázce jestřábího Fedu. V pátek se nálada zvedla poté, co dva členové Fedu (Bullard a Bostic) vyloučili vyšší červencové zvyšování sazeb. V důsledku toho dolarový index dále oslabuje pod 108,00 a obchodníci se vrhají do rizikovějších měn. Britskou libru podpořily taktéž jestřábí komentáře od Sanderse z BoE. Sanders věří, že BoE opět zvýší sazby a neutrální sazba bude vyšší než 1 %.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 13.7.2022

13.07.2022 To, co se děje s librou, je nyní třeba posuzovat výhradně prostřednictvím jednotné evropské měny, jejíž chování určuje vývoj dění na devizovém trhu. A obecně se vše stalo přesně tak, jak bylo předpovězeno, jakmile euro dosáhlo parity, okamžitě začal odraz, zmatený pouze rozsahem odrazu, tj. méně než 100 bodů. A to i přesto, že dolar je prostě nepředstavitelně překoupený. Je tedy dost možné, že dnes proběhne druhý pokus. Jednotná měna navíc opět směřuje k paritě.
img

BREAKING: Britká libra vzrástla, pretože Boris Johnson plánuje rezignáciu

07.07.2022 Britská libra dnes vyskočila krátko po 10:00 po správe Sky News. Sky oznámilo, že britský premiér Boris Johnson pripravuje rezignačný list. Stalo sa tak po masívnom odchode ministrov z jeho kabinetu. Hovorí sa, že približne 50 nižších a vyšších úradníkov v Johnsonovej administratíve v posledných dňoch odstúpilo z funkcie na znak nespokojnosti s tým, ako Johnson vedie Spojené kráľovstvo a Konzervatívnu stranu. Oficiálne vyhlásenie sa očakáva v priebehu niekoľkých hodín.
img

Graf dňa - GBPUSD (06.07.2022)

06.07.2022 Boris Johnson možno prežil nedávne hlasovanie o dôvere, ale počet poslancov, ktorí mu ako premiérovi vyjadrili nedostatočnú podporu, bol veľkým signálom, že problémy sa pravdepodobne budú aj naďalej ťahať. Potvrdenie prišlo včera, keď dvaja najvyšší členovia vlády - minister financií Sunak a minister zdravotníctva Javid - rezignovali z dôvodu nespokojnosti s vedením Konzervatívnej strany a najmä s premiérom Johnsonom. Niekoľko nižších predstaviteľov Konzervatívnej strany rezignovalo. Boris Johnson sa nedokáže dostať cez škandály, do ktorých je zapojený, a členovia strany obviňujú Johnsona zo zlého prezentovania strany v nedávnych voľbách a tvrdia, že sa stal pre konzervatívcov príťažou. Teraz sa neočakáva žiadna veľká kríza, pretože tí, ktorí odstúpili, budú nahradení a Boris Johnson údajne mieni zostať vo svojej funkcii. Toto je však pravdepodobne prvá zo sérií udalostí, ktoré ukážu pokles podpory Borisa Johnsona. Theresa Mayová tiež prežila hlasovanie o dôvere, ale asi po polhodine opustila post premiérky, keďže podpora zo strany naďalej klesala. A treba poznamenať, že odpor voči nej vo vnútri Konzervatívnej strany nebol taký veľký ako teraz voči Johnsonovi.
C:\fakepath\forex-01072022.jpg

Proč by každý obchodník měl použít stop-loss objednávky

01.07.2022 Pokud to myslíte s obchodováním vážně, měli byste značnou část svého studia tradingu věnovat stop-loss příkazům. V tomto příspěvku si vysvětlíme, proč je potřeba je využívat a jak je začlenit do vaší obchodní strategie. Nestačí si uvědomit jejich existenci a umístit je na libovolné úrovně. V závislosti na tom, jak je používáte, z vás mohou stop-lossy udělat profi tradera nebo váš trading nadobro zhatit.
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 5. 7. 2022

22.06.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 5. 7. 202 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden kl...
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 21. 6. 2022

22.06.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 21. 6. 2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 14. 6. 2022

22.06.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 6 538 kontraktů a dosáhly hodnoty 44 476 kontraktů. Na dolaru jsou tak nejvyšší pozice spekulantů od března 2017.
img

BREAKING: BoE zvyšuje sazby o 25 bp, GBP klesá

16.06.2022 Pohyb sazbe na 1,25 % trhy očekávaly, ale po jestřábích překvapeních ze strany Fedu a zejména SNB dnes investoři doufali v odvážnější krok.
img

Ekonomický kalendář: Budou BoE a SNB následovat Fed?

16.06.2022 Trhy vstřebávají včerejší rozhodnutí Fedu zvýšit sazby o 75 bp až na 1,75 %. Guvernér Powell se na tiskové konferenci po zasedání Fedu snažil trhy ujistit, že očekává spíše soft landing než negativní scénář recese/stagflace. Přeprodané indexy výrazně rostly, nicméně rally se ukázala pouze jako dočasná. Dolarový index (USDIDX) korigoval z úrovní 20letých maxim. Fed mohl nasměrovat další centrální banky k výraznějšímu utahování měnové politiky. Už dnes o sazbách rozhodují švýcarská centrální banka a Bank of England.
img

GBPUSD je nejníže od března 2020

14.06.2022 GBP/USD se propadl na nové dvouleté minimum pod 1,20, když výnos 10letých státních dluhopisů USA vyskočil na 3,43 % a většina investorů očekává, že Fed ve středu zvýší úrokové sazby o 75 bp. Mezitím byly údaje o pracovních místech ve Spojeném království solidní. Míra nezaměstnanosti rostla, ale zůstala pod úrovněmi před pandemií, nicméně reálné mzdy v dubnu rekordním tempem klesly kvůli prudké inflaci. Ekonomika se také v dubnu druhý měsíc propadla a mnoho analytiků se obává, že vysoké náklady na energie a slabý růst v celé Evropě mohou tento proces v nadcházejících měsících urychlit, což může být pro britskou libru negativní. Očekává se, že ve čtvrtek BoE popáté zvedne sazby o 25 bazických bodů na 1,25 %, což je nejvýše od začátku roku 2009, aby se vyhnula scénáři recese. Pokud by centrální banka trhy překvapila a zvýšila sazby nad tržní konsensus, pak to může vést k posílení libry.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 3. 6. 2022

03.06.2022 Dolar zcela ztratil všechny zisky z předchozího dne. A jestliže během evropské obchodní seance bylo oslabení americké měny způsobeno technickým odrazem, tak po zahájení americké seance přišla na řadu makroekonomická statistika. Zaměstnanost měla vzrůst o 205 000. To je docela dost pro udržení stability trhu práce. Ukázalo se však, že vzrostla jen o 128 tisíc, a to už hrozí zvýšením nezaměstnanosti. Pro Spojené státy s jejich populací a mírou růstu je to příliš malý růst zaměstnanosti. Zveřejnění takových dat v očekávání zprávy ministerstva práce Spojených států amerických mělo samozřejmě negativní dopad na pozice dolaru.
img

AKTUÁLNÍ předpověď pro GBP/USD na 31. 5. 2022

31.05.2022 Téměř měsíc se Evropská unie snaží přijmout šestý balíček sankcí proti Rusku. Hlavním kamenem úrazu byla otázka embarga na ruské energetické dodávky. A tak včera skoro až v noci, až když byly zavřeny všechny hlavní burzy, Evropská komise konečně oznámila své rozhodnutí o sankcích. Brusel uvalil částečné embargo na dodávky ruské ropy. Částečná je pouze proto, že dodávky potrubím byly ze zákazu vyňaty. Podle předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové byly zakázány téměř dvě třetiny vývozu ruské ropy do Evropy. Německo a Polsko zároveň oznámily úplné odmítnutí ruské ropy do konce letošního roku, takže export ropy z Ruska do Evropy by se měl snížit o 90 %.
img

GBPUSD klesol pod 1,25 po slabých PMI dátach

24.05.2022 Britská libra si v skorých ranných hodinách európskeho obchodovania viedla relatívne dobre. Situácia sa však obrátila po zverejnení predbežných indexov PMI zo Spojeného kráľovstva o 10:30. Zatiaľ čo index priemyselnej výroby dosiahol 54,6 bodov a len mierne zaostal za očakávaniami vo výške 55,0 bodov, index služieb výrazne sklamal. Index služieb klesol z 58,9 na 51,8 bodov, zatiaľ čo trh očakával hodnotu 57,0 bodov. To spustilo veľký pohyb britskej libry, ktorá je momentálne najslabšou menou G10. GBP/USD od zverejnenia klesol približne o 0,9 % a prelomil sa späť pod hranicu 1,25.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 16. 5. 2022

16.05.2022 Libra je tak překoupená, že je čas mluvit o nutnosti nejen odrazu, ale plnohodnotné korekce. Místo toho však britská měna v podstatě stojí na místě. Během evropské obchodní seance přitom dokonce klesala. I když rozsah poklesu byl mnohem mírnější než den předtím. Po zahájení americké seance bylo alespoň nějaké zdání oživení. Díky tomu se libra vrátila na hodnoty, na kterých byla na začátku obchodování. A to vše se stalo na pozadí zcela prázdného makroekonomického kalendáře.
img

Graf dne: GBPUSD (12.05.2022)

12.05.2022 Zpráva HDP Spojeného království za březen a celé 1. čtvrtletí byla jediným pozoruhodným evropským zveřejněním na dnešek. Report byl velkým zklamáním. Zpráva ukázala 0,8% mezičtvrtletní expanzi v Q1 2022, zatímco trh očekával expanzi o 1%. Největším zklamáním však byl březnový údaj. Očekávalo se, že vykáže 0,1% expanzi. Místo toho vykázala meziměsíční kontrakci o 0,1 %. Všimněte si, že březen byl prvním celým měsícem od začátku ruské invaze na Ukrajinu, takže by to mohlo být vnímáno jako potenciální známka ekonomických bojů v následujících měsících. Bank of England varovala, že zpřísnění a současný geopolitický vývoj pravděpodobně dotlačí britskou ekonomiku do recese. Nicméně Ramsden z BoE dnes řekl, že proinflační riziko zůstává ve střednědobém horizontu, a proto může být v nadcházejících měsících zapotřebí další zpřísnění politiky. To zvýší tlak na ekonomiku.
img

Zaměřeno na GBPUSD, očekávaný růst ve Velké Británii a inflaci v USA

11.05.2022 Červeným tlačítkem pro tržní náladu je obava z možné recese způsobené vysokou inflací v podmínkách slabého zotavení se z poklesů způsobených pandemií COVID-19. Jako šestá největší ekonomika světa je Spojené království považováno za jednu z referenčních ekonomik, která může napovědět o výkonnosti světové ekonomiky.
img

Tři trhy ke sledování v příštím týdnu (06.05.2022)

06.05.2022 Rozhodnutí FOMC je již za námi a poskytlo určité vyjasnění v budoucím směru měnové politiky v USA. Tato cesta by se však mohla měnit v závislosti na datech, zejména datech růstu cen. I proto budou obchodníci na zlatu bedlivě sledovat nadcházející zprávu amerického CPI za duben. Obchodníci v GBP se zaměří na zprávu HDP ze Spojeného království za 1. čtvrtletí, zatímco obchodníci s ropou budou sledovat diskuze o embargu EU na ruskou ropu. Příští týden určitě sledujte Zlato, GBPUSD a Ropu.
img

😱GBP klesá o viac ako 2 %

05.05.2022 Viac ako 1 % denné zmeny sú na forexovom trhu veľmi ojedinelé. Počas dnešnej seansy však libra voči americkému doláru stráca viac ako 2 %. Pár GBP/USD stratil pôdu pod nohami a dostal sa pod dôležitý support na úrovni 1,2500. Pripomeňme, že dnes BoE zvýšila úrokové sadzby o 25 bázických bodov na 1 %, čo je úroveň na ktorej sadzby neboli od roku 2008. Tento krok však investori vyhodnotili ako holubičí. Inflácia v UK je na svojom 30 ročnom maxime, no zhoduje sa s ekonomickým poklesom. BoE očakáva nulový ekonomický rast v druhom štvrťroku a počas štvrtého štvrťroku pokles HDP. Navyše centrálna banka neočakáva v priebehu najbližšieho 1,5 roka výrazný ekonomický rast a nevylučuje sa ani spomalenie ekonomiky. Bailey z BoE poukazuje na to, že zvyšovanie sadzieb bude pokračovať, ale pravdepodobne pomalším tempom. Slabý ekonomický výhľad a zmiešané očakávania úrokových sadzieb spôsobujú totálny výpredaj na libre.
img

BREAKING: GBP klesá navzdory růst sazeb Bank of England

05.05.2022 Bank of England dnes oznámila rozhodnutí měnové politiky. Banka se rozhodla zvýšit úrokové sazby o 25 bazických bodů, přičemž hlavní sazba je na 1,00%. Takové rozhodnutí očekával trh a většina ekonomů, ale někteří naznačili možnost pohybu o 50 bp. Hlasování bankovní sazby 9-0 vs. 8-1 očekávání (Haskel, Mann, Saunders hlasovali pro zvýšení bankovní sazby na 1,25%).
img

Graf dne: GBPUSD (05.05.2022)

05.05.2022 FOMC zvýšil sazby o 50 základních bodů, v souladu s očekáváním trhu a oznámil začátek rozvolňování rozvahy od června. Vzhledem k tomu, že tempo měsíčního snížení bylo nižší, než se očekávalo a Powell uvedl, že zvýšení o 75 bp se aktivně nezvažuje, akciové trhy rostly a USD klesl. Nyní se pozornost na trhu přesune na další hlavní centrální banku - Bank of England - jelikož je naplánováno její oznámení o rozhodnutí měnové politiky na dnešek ve 13:00. Trh očekává další zvýšení o 25 bazických bodů, což posouvá hlavní úrokovou sazbu na 1,00%. Šlo by o čtvrté zvýšení sazeb v řadě, což by zdůraznilo úsilí BoE bojovat proti inflaci, která nedávno dosáhla 30letého maxima na 7%. Zatímco růst sazeb vypadá téměř jistě, očekává se, že půjde o „holubičí zvýšení“. BoE musí být opatrná s utahováním, aby nezatlačila britskou ekonomiku do recese. Proto bude pravděpodobně kladen důraz na to, že další růst sazeb budé o stejné velikosti - 25 bp spíše než 50 bp jako Fed. Očekává se však, že dnešní rozhodnutí bude přehlasovány v poměru 7-2.
img

Začátek května bude ve znamení dalších inflačních překážek

26.04.2022 Začátkem května se v USA, Velké Británii a Evropské unii objeví další inflační vlivy, které ovlivní širokou škálu obchodních nástrojů a podkladových aktiv.
img

GBP/USD: Hodlá Bank of England pokračovat ve zvyšování repo sazby?

25.04.2022 Co je pro měnu lepší, když vaše centrální banka vyčkává nebo udělala dva kroky a slíbila třetí a pak náhle zmáčkla brzdu? Růst kotací EUR/GBP ukazuje, že investorům se více líbí první možnost. Zatímco ECB se teprve chystá dát sbohem QE a začít zvyšovat sazby, Bank of England je zvýšila již dvakrát. S ohledem na třetí akt monetární restrikce v řadě se objevil zádrhel, kvůli kterému libra padá do propasti.
Související klíčová slova: Údaje o indexu spotřebitelských cen | Setkání G20 | Vstupy a výstupy | SBUX.US | Statistiky trhu | Znalost | Čtvrtletní pokles | Tempo růstu | NFA | Akcie včera | Fibo | Brown Brothers Harriman | Bankéř | Meta Trader | Fond Pimco | Škálování | Údaje z USA | Stochastický | Starbucks (SBUX.US) | Nové historické maxima | Pokračování klesajícího trendu | Dow Jones | NFLX.US | Take Profit | HSBC | Programování | Měny zemí | Retracement | Jackson Hole | Růst akciového trhu | Soustředění | Index výdajů na osobní spotřebu | Vládní dluhopisy | Devizoví obchodníci | Oživení cen | MAE | Futures na pšenici | Kiwi | PPI v USA | Brookings Institution | Kč/EUR | Fiskální stimul | Overbalance | Soros Fund Management | Margin call | AOS systém | Úspěšný obchodník | Australská centrální banka | Vysoké valuace | Pip | Zkušenosti | Cenová hladina | Bank of China | Cap | Nárůst objemů | Akciové trhy | Alphabet | Vstupy | Prodeje dluhopisů | US2000 | Uvolnění limitů | Koronavirové krize | Exporty | Tři černé vrány (Three Black Crows) | Lockheed Martin | Měnový kurz | Vzestupný trojúhelník | Pfizer | Pozitivní vliv | PLN | Rolování | Interactive Brokers | Obchodník | Sloupcový graf | Obchodník měsíce XTB | Dovednosti | EUR | Silicon Valley Bank | Subvence | Úřad práce | Long pozice | Ztráty peněz | Řecko | Mince | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Kapitálové trhy | Cenový pohyb | Pokles sazeb | Rozkolísaný | Celkový zisk | EURIBOR | Výnosy britských dluhopisů | Ruská společnost | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Likvidní trh | ChainLink | Produkty obchodované s finanční pákou | MUFG | Libra vůči dolaru | Cenový gap | BTC | Výrobní PMI | Dow Jones Industrial | Gann Theory | Meta Trader 4 | Pokles indexu | Americký dolarový index | Nikl | Rok 2025 | Očekávané výsledky | Hnojiva | Christine Lagarde | Kroky Fedu | Večerní hvězda | Pád dolaru | Patria Finance | Statistiky | Finanční stabilita | GBPNZD | Konzervativní strana | Eurostoxx 50 | Technické signály | Šéf Fedu Powell | Investiční banky | Trim Broker | Korelace | EMS | Ibex35 | Makroekonomika | Agentura S&P | Asijské akcie | Společnost Arista Networks | Silný support | Reálná ekonomika | Alligator | Britská libra | Aktiva | Chování ceny | Odpočinek | SP500 | Citigroup | Pokles kurzu britské libry | Formace medvědí pohlcení (Engulfing) | EURJPY | Energetika | Bezpečné útočiště | Výnos účtu | Oživení podnikatelské aktivity | GBPJPY | Obchodní platformy Metatrader | Indexy na Wall Street | Optimismus investorů | Americká zpráva | Širší index S&P 500 | Investiční kapitál | Nákupní pozice | Spojení | Index US500 | Zvýšení sazeb Fedu | ESmini | Akcie švýcarské banky | Hlavy států | Ministerstvo práce | Sazby daně | Line | Intesa Sanpaolo | Future kontrakt | Střední Evropa | Japonské firmy | Implikace | Otevřené pozice | Evropská komise | Holubičí tón | FOMC minutes | Index strachu | Zdraví ekonomiky | Kolaps | Japonská měna | Vývoj euro | Očekávání pro rok | Graf ropy | WTO | ISM ve službách | Asijské obchodování | Situace na Ukrajině | Betfair | Poplatky | Další snižování sazeb | Cenné kovy | Obchodní systém | Zasedání ECB | Komunita | UPS | Diverzifikace | FTSE MIB | Letecké společnosti | Unilever | Výnosy dluhopisů | Zveřejnění výsledků | Makrovýsledky | Trading účet | Ruské invaze na Ukrajinu | Analýzy | Mobilizace v Rusku | Financial Times | Pravděpodobnost | Slabší libra | Futures kontrakt | Silvana Tenreyro | Indexy S&P | Berkshire Hathaway | Hluboká recese | Bitcoinové rezervy | Instrument EURUSD | Skandinávské měny | Obchodování pomocí indikátorů | Head and Shoulders | Inspirace | Lagardeová | Break-Even | Intraday trading | Breakout forexová strategie | GDP | USD/JPY analýza | Zprávy z USA | U.S. Dollar index | Pohled na trading | Dění na trzích | Americká inflace | Ethereum | Údaje o maloobchodních tržbách | Formace večerní hvězda (Evening Star) | Růst sazeb | Graf vývoje | Intradenní technická analýza | Deflace | ZEW indexy | Akcie Tesly | Knihy o tradingu | Informace o forexu | Pokračování poklesu | Měny emerging markets | AUD NZD | Expanze | Exchange | Šéf Fedu Jerome Powell | Rostoucí ceny | Data PMI | Důležité fundamenty | Německý DAX | Medvědí Pin Bar | FX Trend Snagger | Výkyvy | 4Cast | Bank of New York Mellon (BK.US) | Americké velkoobchodní tržby | Intradenní trader | AUDCHF | Obchodovat dlouhodobě | Cenové výkyvy | APP | Kurz JPY | Posilování dolaru | Školení | Saúdská Arábie | Přesnost | Goldman Sachs | Časová náročnost | Vzdělávací video | Citibank | Společnost Crédit Agricole | Graf EURUSD | Jaroslav Brychta | Statistics | ForexNation | Asijské trhy | Wall Street výsledky | Nová data | Axiory | Všeobecné volby | Finanční trhy dnes | USD CAD | SMBC | Tester strategií | Elliott | Expirace FX opcí | Strach | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Rostoucí úrokové sazby | Růst mědi | Klouzavé průměry | Index DAX 30 | Udržení inflace | Geopolitické napětí | Barclays Capital | Nezaměstnanost | Reserve Bank of Australia | Depozitní sazba | Hedžovat | Čekající příkazy | Data z Německa | Bazický bod | Britský premiér Sunak | Britské dluhopisy | EURNOK | Guardian | PFE | Sankce | Trendová čára | Akcie dnes | Peter Garnry | Otřesy na finančních trzích | Tři černé vrány | Labouristé | Tým Admirals | Britské maloobchodní tržby | Daily trading | EONIA | Stažení indikátoru | LMT | Aktuální prognózy | Balík pomoci ekonomice | Cena zlata | MetaTrader Supreme Edition | Trh Forex | Alerty | Změny trendu | Makroekonomické statistiky | Zvýšení úrokové sazby | Snížení cen | Příležitosti k nákupu | Dollar Spot Index | Irská pojistka | Agresivní strategie | Jitan Solanki | Objem na futures | Spotřebitelský sentiment v USA | Burza | Trumpová | Úspěšný týden | Anglická centrální banka | Pohyby trhu | Platina | Spekulace na oslabení | EURCHF | Indikátor Alligator | Klávesová zkratka | Report zaměstnanosti v USA | Růst zaměstnanosti | Myšlenkový proces | Rostoucí inflace | Hlavní události | Americký akciový index | Strategie pro GBP/USD | Zhodnocování měny | Výnosy z amerických dluhopisů | Pokles dolaru | Pravidla risk managementu | Kalkulačka obchodníka | Základní úrokové sazby | NZDJPY | Nejoblíbenější měnové páry | Celkový směr trhu | Webináře Trading Room | Směrnice | Online webináře | Dlouhodobě vydělávat | Růst cen | Výsledkové sezóny | Gold | Cla na EU | Rating AAA | Trading Room | EUR/PLN | Proražení | Dun & Bradstreet | Brexit | CH50cash | Advance | Oznámení | EUR/RON | Klíčová rezistence | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Premiér Sunak | Akcie Alibaba Group | Ben Broadbent | Tiskové agentury | Člen rady guvernérů | Standardní loty | Nejistoty na finančních trzích | Výsledek britských voleb | Macquarie Bank | Index produkčních cen | Profesionální obchodníci | Zero Hedge | Scalping | Zlato a stříbro | Ekonomické analýzy | MetaTrader4 | Dolar dnes | CAD kurz | Vývoj cen akcií | Online obchodování | Volby | Koupit akcie | Obchodovat na burze | Breakout | Support a resistance | Americký prezident | Revize evropského HDP | FTSE100 | Danske Bank | Vývoj na trzích | GBP USD | Restaurace Novodvorka | Křížový kurz | VAT | Jens Klatt | Market alert | Česká měna | Trend na ropě | Kurz USDCAD | Irská ekonomika | Amazon | Ekonomické zotavení | Britové | EasyJet | Vývoj amerického dolaru | Měnový trh Forex | Sentiment na trzích | Pandemie covidu-19 | Formace ranní hvězda | Přijetí | Rezervní měna | New York | Tipy pro začínající obchodníky | Fat finger | Snížení úrokových sazeb | NFP report | Analýza volatilních trhů | Zápis ze zasedání Fedu | Pád libry | Pandemie COVID-19 | Rostoucí obavy | Standard and Poor's | Výhled | Admirals (Admiral Markets) | Tvrdá ekonomická data | Fungování trhů | Novozélandský dolar | Index JAP225 | London Breakout | Vývoj kurzu libry graf | Vysoké riziko | Statistická arbitráž | Nová historická maxima | Commodity futures | Výrazný růst | Nomura | Rubl | Výkon | Politická situace | Fibonacci retracement | CZK | Tradingové webináře | Renko chart | Inflace | John Williams | Podnikání | Velcí investoři | Online forex | Šéf britské centrální banky | Proti trendu | Zápis Fedu | Čínský trh | Kurz EUR/USD | Silné oživení | EIA | Země EU | Dolarový index | GBP/CHF | Skotská národní strana | Politická rozhodnutí | Výsledková sezóna v USA | Vybrané měny | Alpari | FX futures | Důležité zprávy | Třetí vlna | Vývoj měnového páru | Hodinový graf | Škola forexu | NZD/USD | Investování na kapitálových trzích | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Gap | eFXnews | Risk On | AC Markets | Celková inflace | Analýza trhu | Výnosy desetiletých dluhopisů | Intradenní Price Action | Fibo retracement | Ranní hvězda | Chamtivost a strach | Garance | Evropská měna | CHNComp | Italská průmyslová produkce | Ekonomické indikátory | Obchodni metody | Akcie Gamestop | Zóna obchodníka | Události tohoto týdne | Nedostatek disciplíny | Full time | B/E | Leading Indicators | Flexibilita | Vstoupit do trhu | Trading Coach | Cenové rozpětí | Předchozí růst | Mezibankovní trh | USD JPY | Pozitivní sentiment | Nálada na trhu s kryptoměnami | Dividendy | Americké výnosy | Měď (COPPER) | Možnost obchodovat | Svatý grál | Breaking | CAMECO | Prima | Akcie Societé Generale | Představitelé ECB | Globální ekonomiky | FxPrimus | Big Order | Swiss National Bank | Spotřebitelský indikátor | Philip Morris | Obchodní seance | Kontrakty CFD | Trojúhelník | Ministryně hospodářství | Boom | Maloobchod | AUDNZD | Momentum trhu | Zpráva NFP | SEBA | Juniorská škola tradingu | Tempo růstu průmyslové výroby | Obchodní dovednosti | Index volatility VIX | Pomoc ekonomice | Euroval | Graf | Utahování měnové politiky | Současný stav | Slabý trend | Vicepremiér | Žádný obchod | Objednávky | Forex strategie | Vlastní měny | Reálné výnosy | Britská média | Úrokové swapy | Příkaz | Vývoj ceny ropy Brent | Kontext trhu | Oslabování eura | Hodnota Pipu | BP | Uvolnění měnové politiky | HUF | Akciové indexy na Wall Street | Strategie pro EUR/USD | Průmysl | US dluhopisy | XTB Live Trading | Obchodní účet | Forward guidance | Bossa.cz | Guvernér Fedu | Volby do parlamentu | SSI index | FX Solutions | Donald Trump | Vakcinace | Dow Jonesův index | Mini lot | Blížící se fundamentální zprávy | Očekávání analytiků | Centrální banky | Formace obdélník (Rectangle) | Býčí pohlcení | Zpráva | Silicon Valley Bank (SVB) | Momentum | Přehled forexových obchodů | Carlsberg (CARLB.DK) | Glencore | Geopolitická situace | Obchodní plán | Členské státy EU | Zvyšování sazeb | Nárůst cen ropy | Německý export | Zajišťování | Trpělivost | Shortové pozice | Ztrátové obchody | Dnešní obchodní seance | WSJ | Dobré výsledky | Ondřej Janata | ETH/BTC | FTSE 100 Index | Bitstamp | Capital Markets | Vstup do obchodu | USD index | Britské akcie | Moderna | Irsko | Miloš Mikolanda | Statistiky z pracovního trhu | EFSF | Trendový kanál | International Business Machines (IBM) | EURCZK | Rozhodnutí centrálních bank | Komoditní měny | Bunds | xStation | Podnikatelský sektor | Formace kladivo | Kryptoměnové burzy | Forex broker | Breakout strategie AOS | Uber | Ekonomické zpomalení | Ratingová agentura | Coca-Cola | Nicola Sturgeonová | Drachma | Contract | Covid | Risk-off | TED Spread | Měnový koš | Nákup euro | Globální obchod | Futures | Michael Gove | Zveřejněná data | Ursula von der Leyen | Dolary | Současný klesající trend | Světové burzy | Inflace spotřebitelských cen | Hlavní statistiky trhu | Tipy a triky | Obchodníci s měnami | Nabídka | Status rezervní měny | Plánování obchodů | Analytik Saxo Bank | Washington | Timeframe | Jestřábí Fed | EXY | Credit Agricole SA | Data z USA | Výkonnost indexu | Kladivo (Hammer) | První obchody | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Obchodníci s akciemi | Tým XTB | Počet pracovních míst | Výprodeje | Akcie Bayer | Steve Nison | Analytické služby | Uptrend | Intradenní výhled | Největší obchody | Evropský mechanismus směnných kurzů | Snížit riziko | Program MetaTrader | Býčí signál | Obchodník měsíce | Štěpán Hájek | Kurzový zisk | Boeing (BA.US) | Pip value | Medvědí signál | EURGBP | Nezaměstnanost v USA | Oživení britské ekonomiky | IPO akcií | Diskont | Nástroje technické analýzy | Obchodní příležitost | Tier 1 | Oslabování japonského jenu | CISCO | Lepší výsledky | Vývoj eura | Akciové bubliny | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Medvědí pohlcení | Cyklus zvyšování sazeb | Index ISM ve službách | Polský zlotý (PLN) | Pokles k supportu | Spekulativní sázky | Prodej státních dluhopisů | Jednání bank | Jak funguje psychologie | Pohyb ceny | Handelsblatt | Největší producent ropy | Pozice velkých spekulantů | Úspěšné obchodování | Index CH50cash | Obchodní platforma MetaTrader | Reakce trhu | Norská centrální banka | Ekonomiky | Výsledky firem | Kalkulačka obchodníka Admiral Markets | CL | Odhodlání | Vytvoření Pin Baru | Cena zlata a stříbra | Novodvorka | Zprávy o inflaci | CARLB.DK | Data z trhu | Země OPEC | Čínský jüan | TSMC | PLN/EUR | Kryptoměnový sektor | Co to je Top-Down analýza? | Volatilita | Argentinské peso | Opatření proti koronaviru | Rekordní příjmy | Maďarsko | Obchodní války | Makrodata USA | Index podnikatelské aktivity | Technická analýza GBP/USD | CBRT | Německá automobilka | Intradenní obchodníci | Členové bankovní rady | Syntetické indexy | Začít vydělávat | Hrubý domácí produkt (HDP) | Brexit bez dohody | Carry trades | Institucionální objednávky | Morningstar | Vstoupit do obchodu | Throwback | Vysoké ceny energií | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Ken Veksler | Záchranný fond | Gama | Průmyslová produkce | Směřování trhu | Online burza | FXstreet.sk | Economist | ICM | Upgrade | MoneyExpo | Zvyšování mezd | Peter Svátek | Výprodej na Wall Street | Zaměstnanost | Zasedání FOMC | Dění na finančních trzích | Skotská premiérka | Proražení horní linie | Major index | Cenové hladiny | HDP Číny | Flat | Prodej dolaru | Oslabení jüanu | Eurokoruna | Sazby v USA | Státní dluh | Zápisky tradera | Cit pro trh | Commodities | Kwasi Kwarteng | Bydlení | Japonská vláda | Dlouhodobé obchody | Potenciál růstu | René Remšík | Uplynulý rok | Zveřejněné údaje | Peníze | Čínský akciový index Shanghai Composite | Vzdělávat se | Automatický obchodní systém | Deltastock | Euro dolů | Rovnováha | Pozitivní očekávání | Marc Faber | Alibaba | Směrodatná odchylka | Turecko | Spike | Systém obchodování | CySEC | Cenové akce | Představenstvo společnosti | Brent | Hrozba stagflace | Scalping strategie | Globtrex.com | Bull run | Stavební produkce | Ceny palladia | Prudký pokles | Politika | Exxon Mobil | HUF/EUR | Stimul | Obchodní instrument | CHN.cash | Vývoj likvidity | Očekávání | Daňové úlevy | CI Komodity | Demo účty | Snižování sazeb | Inflační spirála | Expert | Futures na DAX | Mikro loty | Ekonomika EU | Nákup EUR | Měď | EURO USD | Evropské burzy | NFLX | Palladium | Milánský FTSE MIB | Tři bílí vojáci (Three white soldiers) | Vývoj libry | Index cen domů | FX FORECAST | Ministr hospodářství | Plaza Accord | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Vybírání zisků | Analýza společnosti | Inflační riziko | Quantum Fund | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Cisco Systems | Oslabení USD | Jednoduchý klouzavý průměr | Theresa Mayová | Algorithmic trading | GBP CZK | Vyšší výnosy | Odchod z EU | Buy Limit | Zvýšení sazeb | Trendové čáry | Výnosové křivky | Admirals | Ekonomické ukazatele | Trading Central Technical Ideas Lookup | Znovunastartování ekonomiky | Indikátor RSI | Minuta s XTB | Kathy Lien | Války na Ukrajině | Konfluence více faktorů | Cena Brentu | Příležitosti na trzích | VT trader | Dnešní aukce | ETF fondy | Podnikatelské investice | Americký S&P 500 | Obchodní týden | Vývoj ceny ropy WTI | Guvernér BoE | Online prostředí | Invaze na Ukrajinu | Rychlé zisky | Nakupovat akcie | Základní sazby | WFC.US | Evropské měny | Tomasz Porada | Financovat | Chamtivost | Vydělávat peníze | Islámský stát | BAC.US | Standard & Poor's | Victor NIEDERHOFFER | Commodity | VK | EUR/CAD | Dopad na cenu | Butterfly | Akciová burza | Trading strategie | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Silná rezistence | William Hill | InstaForex | Akcie společnosti Gap | Zásoby ropy | Americké volby | Tři bílí vojáci | Politická nejistota | Time Frames | Fed Funds Rate | Solventnost | Hedgeové fondy | Saxo | Evening Star | Janet Yellenová | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní signály | CZK/EUR | Nákupy | Růst | Stop Out | Klouzavý průměr SMA | GlaxoSmithKline | Abbott Laboratories | Americký index | Americké HDP | EUR/NOK | Příležitosti | Akcie a ETF | Itálie | Význam sebedůvěry | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Nárůst cen | Americká lehká ropa | Real-time | Neckline | Program kvantitativního uvolňování | Opční bariéry | MiFID II | WTI CFD | Cable | Formace trojúhelník | Akcie firmy | MetaTrader | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Postavení na trhu | Fed Survey | Světové finanční krize | Fundamentální analýza | Národní měny | Nový rekord | Hlediska technické analýzy | Jednání FOMC | PacWest | Včerejší obchodování | Online kurz | Sentiment na trhu | Charles Schwab | Kurzu měn | Denní minima | Prognóza | L.F. Investment | Výnosová křivka | Prodávat akcie | Americké prezidentské volby | USDRUB | Ziskový obchodní systém | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | Brexit drama | SEC (Securities and Exchange Commission) | Markets Insider | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Volná pracovní místa | Asset management | Šedá ekonomika | Implikovaná volatilita | Trh práce | Technický pullback | Prezident Fedu | Změny cen | Knihy o forexu | Swiss | Crypto | Růstový impuls | Dnešní seance | RBS | Britská centrální banka | Mercedes | Spotřebitelské úvěry | Nákup libry | Aktuální kurzy měn | Swapová křivka | Volby v Británii | Polovodiče | Kongres | Ask | SMA 100 | Futures trhy | Akvizice | Evropská měnová unie | NATO schůzka | Růst amerického dolaru | Prolomení oblasti | Bancorp | Ukončení války na Ukrajině | FX spot | Objem na futures trzích | Pochybnosti | Programátor | Inflační trend | Reakce dolaru | Španělský IBEX | Foreign Exchange | Měna euro | Princip obchodování | Bitfinex | Patterny | First Republic Bank | Hospodářské recese | Jediné měny | Výsledky CPI | Izrael | Investiční zprávy | Objem obchodů | Balík stimulačních opatření | Dobrý výsledek | USDPLN | Saxo Trader | Online investování | Velká Británie | Intradenní obchodování | Renko graf | Růst akcií | Evropské ekonomiky | Challenge | Obrat trendu | George Soros | Robusta | Britské volby | Nordea | Technologické akcie | Kritický týden | NIKKEI Index | Linie odporu | Mutual Fund | Cena bitcoinu | Volatility | DailyFX | Blog | Spotové obchody | Vyzkoušet si trading | Ceny výrobců | HEICO | Formace býčí pohlcení (Engulfing) | Long | Chování | SLB.US | Trendová linie | Cyklus růstu | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Váš trading | Procter & Gamble (PG.US) | Počáteční investice | Vysoké ocenění | Nový index | TRIM Live | Lira | Býčí rally | Sezona zveřejňování výsledků | Daiwa Securities | ETF fond | Intradenní analýza | Supreme Edition | Prezident Trump | Formace Tři bílí vojáci | Zaměření investorů | Koruna | Geopolitická rizika | Technical analysis | Bankovní krach | Derivátové trhy | Farmaceutická společnost | Zasedání centrálních bank | CitiFX | Triple Witching Day | Psychologie tradingu | Top-Down analýza | AUD | Obchodování gapů | Intradenní šum | DJIA | Akcie Societé | Pozitivní seance | Huw Pill | Inflace v eurozóně | Investiční výhled | Portál FXstreet.cz | Disciplína | Obchodní znalosti | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rally na akciích | Caterpillar | Tok kapitálu | Nominální hodnota | Nasdaq100 | Posílení rublu | Gamma | Snižování úrokových sazeb v USA | Contract for Difference | Platforma xStation 5 | Big Mac index | S&P500 | Zdravotní péče | Expanzivní měnová politika | Standard Chartered | Energetická krize v Evropě | XTB Market Barometr | Opatření | Meziroční růst | EBay | Měnové stimuly | Cvičení | Commodity Futures Trading Commission | Schlumberger | Korporátní daň | Tapering | Stavební výdaje | Další růst | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | Index ekonomické aktivity | Výsledky voleb | OIL.WTI | Vývoj kurzu | Baidu | Pozornost trhu | Tomáš Vobořil | Klesá dolar | Směnný kurz | Druhá měna | Tržby v eurozóně | Trh | Sezónnost | CHFJPY | Index výrobní aktivity | Pravidla money managementu | Mutace omicron | Trading webináře | Makroekonomické události | Zkušenost | Výnosy z desetiletých dluhopisů | MSCI | EMU | Potenciál obchodu | TradingView | Psychologie rozhodování | Výroba v Německu | Cestovní ruch | Bank of America (BAC.US) | Instant view | Emocionální stav obchodníka | Globální instrument | Hodnocení brokerů | Riziková averze | Počasí | Radar Tradera | Systematické riziko | Růst japonské ekonomiky | Průměrné mzdy | Pověst | Čekající pokyny | Dollar Index | MQL5 | Open | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Pravidelné Live Trading | Daně z příjmů | Představitelé Fedu | Ceny plynu | Embargo na ruskou ropu | Dodávky ropy | Nálada na akciových trzích | The Washington Post | Konference FOMC | Rozdílové smlouvy | Počáteční kapitál | Kapitálový trh | Index | Události roku | Kontraindikátor SSI | Měnová arbitráž | Reálné úrokové sazby | Maturity | Vice | Komentář amerického prezidenta | Obchodování spreadů | AUD/JPY | Obchodní aktivita | Cena stříbra | Velký drawdown | Slippage | Medvědí tlak | Sell | Bollingerova pásma | Tvrdý lockdown | Rezervní měny | Supporty a Rezistencie | Období nejistoty | Breakout strategie | MMF | Disney+ | Stimulační balík | Klesající trend | Bleskový průzkum | Zobchodovaný objem | Výrobní ceny | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Penzijní fondy | Terminál | Brexit referendum | NED25 | Komise | Nejistoty | Emocionální stav | Pipy | LIBOR | Rovnováhy | Americká centrální banka | Historické maximum | Energetický regulátor | Obchodování na devizovém trhu | Historie účtu | Jednoduché tipy | Bílý dům | Kapitál | USDMXN | Ropa Brent | Profi trader | Short příležitost | Jiří Rusnok | Zvýšení dluhového stropu | Celkové riziko | Posílení | Index KOSPI | Základní zboží | Devalvace | Britská premiérka Liz Trussová | Jednání ECB | GLOBEX | Náhoda | Britský akciový index FTSE 100 | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Agentura Reuters | Fair Value | Rozdávání peněz | GBP/JPY | Platební neschopnost | E*Trade | Projev Jeroma Powella | Obchodování na skutečných trzích | Společnosti | Obavy z brexitu | Bull | Údaje o inflaci | Depreciace | Američtí centrální bankéři | Francouzský CAC 40 | Rizika na obchod | Rectangle | Negativní dopad | Blue chip | Vysoká rizika | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | G7 | Euro včera | Intraday | NVDA.US | S&P | Regulátoři | Forex seminář | Margin | Kursy | Mitsubishi UFJ Financial Group | Index S&P 500 (US500) | Snížení daně z příjmu | Paulson & Co. | Correction | Mezinárodní instituce | Unie | XTB Akademie | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Inflace ve Spojených státech | Důvěra investorů | Základy obchodování | HDP z Číny | Sázky | Akcie společnosti MicroStrategy | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Sentiment na Wall Street | Reálný účet | Čínský prezident | Downing Street | Kurz dolaru | Akciové indexy | Akcie Amazon | Překoupené zóny | Řecké akcie | Vládní představitelé | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Christine Lagardeová | Shell | Overnight | Vysoká inflace | Alexander Elder | Americké měny | Ropné zásoby | Větší riziko | Ekonomický kalendář | Příklad z praxe | Obchodní plány | Desetileté výnosy | Domácnosti | Ekonomické aktivity | Britský premiér | EUR GBP | Fannie Mae | Fundamentální zprávy | Samou | Scalping na cTraderu | Mário Centeno | Americké státní dluhopisy | Obchodování na Wall Street | Stop příkazy | GS.US | Strategické možnosti | Obchodní napětí | Wall Street Journal | Býčí pohlcení (Engulfing) | Ocel | Prudké oslabení | Swing | Overbought | IEA | Ekonomický vývoj | Klíčové události tohoto týdne | Vývoj zlata | Reakce trhů | Analýza hlavních měnových párů | Donchian Channel | Akcie Volkswagen | Backtestování | Investiční horizont | CoinDesk | EUR/GBP | HFT | Ropný kartel | Rezistenční úrovně | Formace obdélník | Strach ztráty | Regresivní analýza | Marathon | Frankfurtský DAX | Rekordní hodnoty | Prodej dluhopisů | Deficit | BREAKING | Index Stoxx 600 | Zařízení | Fiskální plány | Invaze | Buy Stop | Maloobchodní tržby | Backtestovat | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Vstupní signál | Joachim Nagel | Řízení rizika | Velké zisky | Vyhlášení makra | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Budoucnost | Dlouhodobý support | Křížový kurz (Cross Rate) | Oblíbené indikátory | Jak uzavřít část pozice | Inflace zpomaluje | Pokles ceny | Cukr | Tržní sentiment | Akcie na Wall Street | Republikáni | Kartel OPEC | Nejnovější údaje | Kakao | Kurz CHF | T-D | Banka Wells Fargo | KOL | ANZ Bank | Analytika | Oddělení forexu | Saxo Capital Markets | Index Hang Seng | Alpari UK | Kurz koruny | Buy the rumor, sell the news | Moody's | UK100 | NYSE Euronext | Average daily range | Nové peníze | Představitel ECB | BoE Andrew Bailey | Údaje ministerstva | Hlavní akciové indexy | Broad index | Na burze dnes | Krátkodobé obchody | IBEX 35 | NatWest | SaxoTraderGO | GOLDEN POCKET | Altcoiny | Centrální banka Nového Zélandu | BNP Paribas | Co je forex | GBP/DEM | Pokles kurzu eura | Obchodní přístup | Česká koruna | Snížení cen ropy | Chování velkých hráčů | G10 | Devizové trhy | TLTRO | Brokers | Vstup Saudi Aramco na burzu | Volatilita na forexe | Hang Seng | Semi | Světové centrální banky | Twitter | Akcie společnosti Disney | Benzín | Binární opce diskuze | MIFID | Forexové páry | Forexové trhy | Akciový index | Elliott Wave | Pozornost | Polský zlotý | Dopad na volatilitu | StopLoss | Index Nasdaq Composite | Fiskální politiky | Produkty s pákovým efektem | Investoři dnes | Silná libra | Miroslav Singer | Cena drahých kovů | DE.30 | Švýcarská centrální banka | Tým Admiral Markets | Hodnotové akcie | Úsilí | První support | FTSE 250 | Americké úrokové sazby | Meziroční míra inflace | Slabé výsledky | Range | Akciové indexy v USA | Profit-Target | Scalping DAXu | Bohatství | Ifo | Měna GBP | Three white soldiers | Měkké komodity | Prvky technické analýzy | Forex lot | Offshore | Energetický sektor | ATR | USDCZK | Futures kontrakty | Conference Board | Vývoj kurzu libry | RRR | Inside | eSignal | Snižování úrokových sazeb | Oblasti rezistence | Realizace zisku | Obchodování s dolarem | Rozhodování v tradingu | 3cAnalysis | ADR (average daily range) | Cena ropy dnes | EW | IBEX | Ekonomika aktuálně | Pozornost obchodníků | Index nákupních manažerů | Krize v Evropě | German DAX | Binární opce demo účet | Aligator | Ripple | Americká měna | Vysoká volatilita | Statistický úřad | Založení účtu | Push notifikace | Webináře | Navigátor | Hladiny rezistence | Globální finanční krize | Analytik TopForex | Likvidita a volatilita | Jednání mezi USA a Čínou | Očekávaná data | Colonial Pipeline | Bitcoin | Počet žádostí o podporu | Mitsubishi | CADCHF | Úroveň rezistence | Pohyb trhu | Joe Biden | Gamble | Poptávka | Cena zlata dnes | Kov | Pepa Zeman | Mario Centeno | Balance | Nejziskovější | Řetězec | FX Analýza | Obchodní výsledky | Úrokový swap | Ceny zemního plynu | Shanghai Composite | Největší obchody podle objemu | Akcie Apple | ITA40 | Hlavní statistiky | VIP seminář | Podílové fondy | Rozložení obchodů | Vysoké inflace | Svíčka Doji | Nákup akcií | Růst výnosů dluhopisů | Nárůst výnosů | Velký třesk | Prezident USA | Odpor | Zdroj příjmů | Intradenní Price Action patterny | Research | Rollback | Růst na amerických indexech | Data o inflaci | Vakcína proti koronaviru | JPMorgan Chase | Klesající trendová linie | Elliott Wave predikce | Množství peněz | Akcie Daimler | Video | Marketingová komunikace | Uzavření trhů | Největší evropská ekonomika | Technologický index Nasdaq | Slušný zisk | Očekávání trhu | Obchodování na měnových trzích | Naked Short Selling | Nastavení měnové politiky | Tovární objednávky | Směřování trhů | Obchodovat | Německý index DAX | Americké indexy | Historická minima | Obchodníci s GBP | Snížit stres | Největší ekonomika | Obchodníci | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Norsko | Finanční údaje | Finance | Investiční cíle | Krize v USA | US500 (ESmini) | Severomořský Brent | Silicon Valley | BAL | Indikátor | Dluhopisy | Nákup komodit | Platformy | Obchodování forexu | Equity | Prezident Donald Trump | Nastavení Stop-Lossů | Pár EUR/USD | Analytici | Koncentrace | Čistý zisk | UTC | Dividendový výnos | Aukce | Cenový graf | Čínský prezident Si Ťin-pching | Problémy | Scalpovací přístup | Růst měnového páru | Large speculators | European Stability Mechanism | Cenový index | Inflace ve Francii | Bank of New York Mellon | Index PMI | Stres | Stříbro | Oversold | NQ100 | Zvýšení korporátní daně | Investor George Soros | Nvidia (NVDA.US) | Členské státy | Interpretace výsledků | Finanční instituce | Futures trading | Obchodní zásoby | Prostor pro pokles | Vyšší sazby | ANZ | Kanadský dolar | Pokles cen | FX Update | Recenze | Ropa | Sektor služeb | Appreciation | Bankéři | Pfizer/BioNTech | Monetární politika | 200denní klouzavý průměr | Vydělat peníze na FOREXu | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | State Street | GBP/USD analýza | Poskytování úvěrů | Technická analýza forexu | Short squeeze | Obchodování v Evropě | Aktivita v soukromém sektoru | Výsledky Tesly | ETF | Dow Jones 30 | Deutsche Bank | Renko | Commodity futures trading | Klouzavý průměr | Litecoin | Firma | Nejistota okolo Brexitu | Price Action patterny | Martingale systém | Obchodovat na forexu | SWIFT | Směr trendů | EUR USD | Korelace měn | Byznys | Zasedání Bank of England | FXstreet.com | Short pozice | Barclays | Janet Yellen | Cenový index PCE | Boston eFX | Bulharsko | Forex SK | Bloomberg Financial LP | Význam sebedůvěry a disciplíny | Fundamentální analýzy | Obchodníci s ropou | Intervenovat na devizovém trhu | Růst eurozóny | Krátkodobý výhled | Majors | Vývoj ceny eura | Čínské akciové trhy | West Texas Intermediate (WTI) | Úspěšnost uzavřených obchodů | CFTC (Commodity Futures Trading Commission) | Program OMT | Rolls-Royce | Úrovně rezistence | Spekulace na pokles | Makroekonomická data | Tovární objednávky z Německa | Kalendář ekonomických dat | Fibonacci | Platforma | Signál k nákupu | Indexy PMI | UBS | Hlavní měna | Exponenciální klouzavý průměr | ECB Christine Lagardeová | Analytický tým | Zpomalení inflace | Ekonomové | Plánování | Bitcoiny | Prohlášení | Bank of Canada | 6E | Currency market | USA | CEBR | Akciový index DAX | TRUTH | Základní pojmy | | Důležitý support | Spojené státy | Obchodní příkaz | Americké technologické společnosti | NZDUSD | Španělský IBEX 35 | Backtest | Můj trading | Underweight | CCI indikátor | BIS | SMBC Nikko Securities | Člen bankovní rady | Ex-dividend | Růst HDP | Futures na zemní plyn | Vladimír Růžička | EURO INDEX | Trailing Stop | Pandemie | Světové trhy | Vášeň | Euro vůči dolaru | Trading.com | Britské maloobchodní prodeje | Americká zpráva NFP | Nálada na trhu | Jak obchodovat | Pohonné hmoty | Úrokové sazby | Směr trhu | Kurz libry | Fixing | Oslabování libry | Britský nejvyšší soud | Zvyšování úrokových sazeb | Sázka | Odkup akcií | Cyklus webinářů | Kmen koronaviru | Ľubomír Šlauka | Premiérka Trussová | Konsolidace | Stop-Loss objednávky | Japonská ekonomika | Kanadská měna | Stop Limit | Helicopter money | Cenová akce | Index volatility | Větší korekce | Summit EU | Pravděpodobnost snižování sazeb | Market Insider | Kurz USD | Dnešní ekonomický kalendář | Live Trading účet | Zlato cena | Boeing | Qualcomm | Vývoj nezaměstnanosti | Japonský Nikkei 225 | Cyklus utahování měnové politiky | Zobchodovaný objem na futures | Americká data | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Burze | Strategie nákupu | Spotové ceny ropy | Akcie Pelotonu | Trade Brokers | Equity křivky | Historie | Vývoj | Výrobní aktivita | Výnosy amerických státních dluhopisů | Finanční aktiva | Dnešní údaje | Výnosy | Inside Bar | Americké burzy | Komplexní analýzy | Trading analýza | Cyklické akcie | Trading | Obchodní dohody | Silnější americký dolar | Povídání o trzích | Nesoulad | Úroková sazba | Ranní hvězda (Morning Star) | INSTITUT CHRONOEKONOMIE | Nikkei (JAP225) | Časový rámec | Dluhová krize | Hluboké znalosti | AUD/NZD | Flag | NatWest Markets | Mobilizace | Jak investovat na burze | Technologický index | Večerní hvězda (Evening Star) | Akcie v Británii | Německé hospodářství | BPI | Očekávání zisku | Investiční poradenství | FxPro | Agentura Fitch | Rizikové averze | Yard | Nadhodnocení | Labouristická strana | Panika na finančních trzích | Výdaje | Abenomika | Vzdělávací cyklus | Ceny drahých kovů | Facebook | Americké akcie | Formace ranní hvězda (Morning Star) | Komodity ropa | Washington Post | Dílčí indexy | Americká centrální banka FED | ARM Holdings | Obdélník (Rectangle) | XTB.cz | BRICS | Elliott Wave analýza | USD GBP | Uzavření obchodu | Vítězství Donalda Trumpa | Profi obchodní systémy | Obchodní příležitosti | Miliardový obchod | Měny zemí G-10 | Nasdaq (US100) | Formace večerní hvězda | Formace kladivo (Hammer) | Volatilní | FX Analyst | Devizové rezervy ČNB | Růst měnového páru GBP/USD | Index US2000 | Riziko ztráty | EUR/USD | Nízké sazby | Plyn (NATGAS) | JPM.US | Severomořská ropa Brent | Zahájení obchodování | Expirace opcí | Pin Bar | BNY Mellon | OSN | Varování | CMS forex | Intervence | Sky News | Konflikt na Ukrajině | Trh s kryptoměnami | Formace tři černé vrány | Dnešní zprávy | LEN | Průměrný výnos | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská důvěra | Sanofi | Pfizer a BioNTech | Skalpování indexu NASDAQ | Dodržování pravidel | Čtyřhodinový graf | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Směřování ceny | Kurz britské libry vůči koruně | West Texas Intermediate | Výprodej na akciovém trhu | Recese v USA | Recesia | Měnové politiky | Fibonaci | Británie-EU | G20 | Cena kryptoměny ethereum | Finanční služby | Odvětví | USD za tunu | Bouře Harvey | Formace býčí pohlcení | Elliott Wave Teorie | Investiční doporučení | Marek Vaňha | Onemocnění | S&P/ASX 200 | Akcie Amazonu | BNTX.US | Forex.sk | Akcie v Číně | Ceny nemovitostí | CMG.US | Aktuální situace | Correlation Matrix | Hlavní měnové páry | Začít spekulovat | Technické nástroje | Historické maxima | Fiskální politika | Manufacturing | Makrozprávy | Rekordní pokles | Rozhodnutí o sazbách | Zamávat trhy | Přehled měnového trhu | Polynomial Regression Channel | Admirals WebTrader | Poker | Dopad kognitivních zkreslení | Gapy na akciových trzích | Měnový výbor | Koronavirus | Americké žádostí o podporu | Medium Term | Prolomení supportu | Výdělky | Peněžní trhy | Uvolnit měnovou politiku | Colosseum.cz | Příjmy z obchodování | ForexPro | Palantir | Ceny plynu a elektřiny | Ekonomická situace | Videokurz | Odhad HDP | Index Russell | Euro Stoxx 600 | Ekonomický sentiment | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | Růstový potenciál | Křížové měnové páry | Protesty v Hong Kongu | Dna | Harmonic trading | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | CNY | Centrální bankéři | Trh se zlatem | Order Monitor | KOSPI | Poptávky po dolaru | Index FTSE 100 | Kapitálové rezervy | Small caps | Dluhopis | Kanadská data | Tržní cena | Americké vládní dluhopisy | Obchodní jednání | Aktuální volatilita | Trumponomika | Vanilla opce | FCA | Británie | Co je to gap | Bilance ECB | Výsledek referenda | Čínské indexy | Vyšší časové rámce | Vítězství | Investiční strategie | Podpůrný balíček | Bezpečný přístav | Částečný úvazek | Graf ropa | David Frost | StrategyQuant | C/I | Lockheed Martin (LMT.US) | Zhejiang Geely | FX market | Americké statistiky | Racionální rozhodnutí | Rozhodnutí centrální banky | XAG/USD | Výhled britské ekonomiky | Styl obchodování | Odliv kapitálu | Norská měna | Formace medvědí pohlcení | RDSA | Pakt stability | Intervence centrálních bank | Miliardy dolarů | AI | ADP | Pohlcení (Engulfing) | EURPLN | Potvrzovací signál | Zhodnocení účtu | Daimler | Silný trend | US měna | Forexoví tradeři | Ruský export | Futures na americké indexy | Klidné obchodování | Obchodování na kapitálových trzích | Status bezpečného přístavu | Decline | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | ICAP | IMF | Direxion | Odolnost ekonomiky | Prezidentské volby | Binární opce kniha | Světové měny | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Názory lidí | Axiory Europe | Nastavit klávesovou zkratku | SNP | Američtí politici | Volvo | Čínské exporty | Tisková konference | Hike | Bankovní systém | Forexoví obchodníci | Platební bilance | Růst mezd | Prezident ECB | Obchodní model | Agentura Moody's | Intradenní strategie | Ministr financí Steven Mnuchin | Kurz EURSEK | Zemědělství | Supporty | Automobilka | Snížení inflace | Index technologického trhu Nasdaq Composite | VIP zóna | Vladimir Medinskij | Obchodovat na trzích | Technické indikátory | Horší období | Posilování koruny | Nákupy dluhopisů | Sazby | Britská burza | Obchodní pozice | MF Global | GBP/EUR | Hlavní ekonom | Daň z příjmu | PMI ve výrobě | Patria | Americký index S&P 500 | Guidance | České koruny | Švýcarská banka | Víkendové gapy | Očekávané rozhodnutí | Společnost Carlsberg | Růstové akcie | Komise v přenesené pravomoci | EURRON | Obchod George Sorose | Vývoj akciového indexu | Stochastic oscillator | Konzervativní strany | Zasedání OPEC | Úrok | Online trading | Investovat | Komoditní | Rekordní maxima | Interbank FX | Steven Mnuchin | Data o HDP | Sell Limit | Medvědí pohlcení (Engulfing) | Nerozhodnost | Úvěrový program | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Největší kryptoměna | Průmyslové objednávky | BNTX | Investiční fondy | Regulátor | Emocionální výkyvy | Boj s inflací | CFD na kryptoměny | Britská centrální banka dnes | Úspěšné obchody | Průzkum | Globální akciové indexy | Three Black Crows | Firmy | Index měny | Medvědí divergence | Zvýšení mezd | Měny a sazby | Tvrdý brexit | Masivní výprodeje | Live účet | Market Barometr | Celkový sentiment | Global macro | Průměrování | Index výrobních cen | Geely Holding Group | Panika | CAD AUD | Zajištění | Reálné mzdy | Averze k riziku | Starwood Hotels & Resorts | Technický nástroj | Nezávislost centrální banky | Zájem investorů | Životní náklady | Cena ropy brent | Zlatý standard | DAX30 CFD | Euro dnes | Aramco | Money management | Zasedání Bank of Canada | Linear Regression | Ekonomické podmínky | Společnost Palantir | Růst cen komodit | Repo sazby | HDP Británie | Odhady ekonomů | Proinflační faktor | Index CRB | Commitments of Traders (COT) | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Zhodnocení kapitálu | Odhad růstu HDP | Moje obchody | Výsledky společnosti | Brokerské společnosti | Japonská burza | Investování | EURUSD (6E) | Zpráva o měnové politice | Spotřebitelská nálada University of Michigan | Peníze na FOREXu | Úspěšní obchodníci | Fed | Nonfarm Payrolls | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Euroskupina | M2 | Načasování vstupů | Index spotřebitelské důvěry | Multi-asset | Nejbližší support | Zajištění proti kurzovému riziku | Výsledkové sezóny v USA | Maďarský forint | Ziskové výsledky | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Dnešní fundamenty | NASDAQ 100 | Vyšetřování | Discount Rate | Forwardy | Rozpočtový deficit | JNJ | Boris Johnson | Účastníci trhu | Prodejní signál | Euro k dolaru | Světové ekonomické fórum | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Brexitová jednání | Propady na trzích | Schlumberger (SLB.US) | Pin Bary | Akcie bank | Zadluženost | Trading Central | Si Ťin-pching | Trhy | Trade | Peter Bukov | Akcie v USA | Nornickel | Bezpečnější měny | Emerging markets | Forexo | Jiří Tyleček | Nejbližší rezistence | Swingoví obchodníci | Flash news | Walmart | Investování na Forexu | Dopady na euro | Index nákupních manažerů ve výrobě | Pyramiding | Měnové indexy | FTSE | Slábnoucí euro | Úspěšně obchodovat | Vývoj USD | Janis Varufakis | Vysokofrekvenční obchodování | Německý ústavní soud | SP500 CFD | Důvěra v eurozóně | Analýza tradera | Měnové trhy | Australský S&P/ASX | Oscilátor | Pokračování rally | Rizika | Žlutý kov | Produkce v Číně | Dealer | Varování před riziky | Eurozóna | Portugalsko | Ropné firmy | Horší data | Přístup do VIP zóny | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Černá středa | Denní obchodování | Profesionální trading | ISM | Vega | Zvýšení volatility | London Breakout strategie | Restrukturalizace | Globální trhy | Ekonomická nálada | Měkké přistání | UPS.US | Obchodujeme | Důležitá rezistence | Fitch | Pšenice | EURCAD | Americké banky | Růstové společnosti | Dluhopisový trh | Kanadský CPI | Zpomalování inflace | Sentiment v sektoru | Nákup eura | Celkový výsledek | Úspory | Historie obchodů | Rate Hike | Měnová politika ECB | Swingové obchodování GBP/USD | Klouzavý průměr EMA | Pokles cen akcií | Futures na ropu | Výběr brokera | Kalendář ekonomických událostí | Škola tradingu | Předkrizové úrovně | Dánsko | Velcí hráči | MIB | Cena mědi na burze | The Times | Přiznat ztrátu | T-D analýza | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Obchodování měnových párů | Řízení peněz | Prodávající | Fundamentální základ | Gann | Měny vázané na komodity | Otevírání ekonomiky | Konfluence | One touch opce | xStation 5 | Nial Fuller | Zasedání centrální banky | No touch opce | Vysoké ceny | Seminář | První obchod | Trading Station | Limitní pokyn | Obnovení růstu | Daňový ráj | Trendové strategie | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Mnoho ziskových obchodů | Schodek rozpočtu | Britský FTSE | Zpětná analýza | Růst ekonomiky | Turtle Trading | Stagflace | Ropný kartel OPEC | Renminbi | Cenový vývoj | 10Y US NOTES | Tipy pro začátečníky | T-Bill | Cenová arbitráž | Prudential Financial | Žádosti o podporu | Černý pátek | Mojmír Hampl | Výsledky hospodaření | Michal Lukáč | Přístup k obchodování | Ministerstvo financí | Babypips | Chuť k riziku | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Allegro | Americké akciové indexy | Cena kávy | CEE | Ondřej Hartman | Holubice | Společnost Nornickel | PriceWaterhouseCoopers | Ekonomický indikátor | Vladimir Putin | Proražení rezistence | Zdeněk Zaňka | Tesla | Inflace v Kanadě | AUD kurz | ONE | Regulační orgány | Euro finance | Low | Britská premiérka | Prodej eura | Stabilita | Španělsko | XTB Research | Investiční soutěž | Balík na podporu ekonomiky | Time frame | Saxo Privatbank | Nárůst volatility | Brookings | Forex kalendář | Klávesové zkratky | Konzultant | Otevření a uzavření obchodu | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Dominance bitcoinu | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Vývoj na měnovém trhu | St. Louis | ForexPro.sk | Index spekulativního sentimentu | GS | USDCHF | Nálada na finančních trzích | Mzdy | Poradenství | FXDAILY | Breaking news | Elliottovy vlny | Milionář | CAD | Odhady analytiků | Severní Irsko | Ceny zemního plynu v USA | Kurz britské libry | Sentiment trhu | Shares | Swingové obchodování | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Rozjednané prodeje domů | Peněžní trh | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Shortování | Na burze | EURTRY | Akcionáři | Společnost Walt Disney | Cenové úrovně | Netflix (NFLX.US) | Automobilka Tesla | Společnost | Ruský rubl | Live Trading webináře | Zpřísňování měnové politiky | Ralph Lauren | Zadlužování | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Filipínské peso | Evropská dluhová krize | Dodržovat pravidla | Forex blog | Forexová strategie | Alert | Evropské trhy | Osvědčené Forex strategie | EURNZD | Forex Slovensko | Maloobchodní sektor | Carry obchody | Plán prodeje dluhopisů | Sázet | US NOTES | Nová mutace koronaviru | Hospodaření | Rozdíl úrokového diferenciálu | Zahraniční obchod | Ztráta | Wells Fargo | Velké americké banky | Riksbank | Severomořská ropa | Očekávání do budoucna | Dluhové krize | MetaTrader 5 Supreme Edition | Nákupy dolaru | EUR/HUF | USDIDX | Colosseum | Dodržovat obchodní plán | Institucionální investoři | Situace na trhu práce | Obchodování na měnovém trhu | FXstreet | Velké riziko | EBITDA | Reporty | Projevy centrálních bankéřů | Reserve Bank of New Zealand | Obchod | Purple Trading | Likvidita trhu | Pips | Hlavní trend | Prodeje existujících domů | Negativní zprávy | Bilance Fedu | Vývoj australského dolaru | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Ceny ropy Brent | Obavy ze stagflace | Big Order Monitor | Velkoobchodní tržby | Volkswagen | AUD/USD | Index relativní síly | Oživení globální ekonomiky | Long Term | Eskalace konfliktu | OTC | Legendární investor | Graf indexu Nasdaq | Moving Average | Astrazeneca | Trading ideas | Bezpečná aktiva | Riziko | Analytik | Emise | CARLB | MAM | Ant | Spotové ceny | Intradenní obchody | Benchmarky | JPY | Credit Suisse | FT | Open interest | Rollover | Citi | Pivot | Pokles výnosů | MSCI World Index | Casino | Yahoo Finance | Chance | RSI | Bank of America | AOS | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Volatilita trhů | Finanční trh | Order | CashFlow | Short Term | Meta | Turecká lira | Portfolio | Pesimismus | Kurz měny | Nástroj | GBP | Nadšení | Akciový analytik | NATO | Buffett | Plyn | Mali | Veřejný sektor | Vývoj dolaru | PFE.US | INSEE | Německá ekonomika | Čína | Pokles akcií | Know-how | Risk | STAR | J.P. Morgan | US akcie | CZK/USD | Pocity | USD/CNY | Ceny | T-Mobile | Forexový obchodník | Představenstvo | ETH | Tržní pohyby | Trump Media | Financování | Zvýšení ceny | Významná rizika | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Bankovní tituly | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Deutsche Börse | Německý ZEW index | FTSE 100 | Meziměsíční inflace | COT report | FX trhy | Dow Jones a S&P 500 | Dukascopy | Ben Bernanke | Války | Změna politiky | Impuls | Ukrajina | Notifikace | Bundesbank | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Fúze a akvizice | Způsoby obchodování | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Korporátní výsledky | Předstihové ukazatele | Centrální banka | BBC | Stop-Loss příkazy | FXCM | Předpovědi | DPH | Predikce | Softbank | Morning Star | Týdenní tržní výhled | ASML | Jedno euro | WTI | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | Silný americký dolar | Salesforce | Fed index | Obchodování v New Yorku | Státy EU | SMA | Yahoo | Praxe | Největší ekonomika světa | Biliony | Divergence | Mizuho | GameStop | Jeremy Hunt | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Novartis | Burzovní indexy | Intuice | Odborníci | Dopad na trhy | Vyplnění GAPU | Aussie | Norges Bank | USD/EUR | Sentix | Vývoj na finančních trzích | Nejvyšší růst | Webinář | Výsledek voleb | Dobrá data | Tržní výhled | Long signál | Index UK100 | USDCAD | Obchodní domy | Anomálie | Americký ministr financí | Credit Suisse Group | Morgan Stanley | EURHUF | Prezident Vladimir Putin | Francouzská ekonomika | Cena cukru | Ceny zlata | Liz Trussová | Plodiny | Blue-chip | EV | Milionáři | Commerzbank | Worldometers | Stop-Lossy | Výnos | TSLA.US | Výnosy z dluhopisů | Obchodování GBP/USD | Kurzotvorné informace | Bezpečná měna | Patrik Urban | Bankovní krize | Pokles ekonomiky | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | X-Trade Brokers | Dobře definovaný obchodní plán | eBook | Insider | Technické rezistence | Bloomberg Intelligence | Index DOW | IHNED | Swingový obchodník | Trhy dnes | ČEZ | Frank | ERM | Zisky na Wall Street | Patria Forex | Index Nasdaq | Graf zlata | Topný olej | Optimalizace | CFD | Benchmark | Index strachu VIX | Algoritmy | Investované peníze | Sankce EU | CEO | 256/2004 | US30 | Dvojitý vrchol | Akcie společnosti Boeing | Rozhovor | Nástroje a indikátory | Růst podnikatelské aktivity | Výnos desetiletých dluhopisů | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Summit G20 | Vývoj měnového páru EUR/USD | Hasbro | Měnové krize | Finanční centra | Podkladové aktivum | Historická maxima | Posílení koruny | Rozhodnutí FOMC | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Obchodní tipy | Úspěšný trader | Money-Management | David Cameron | Forex trader | Švýcarské banky | Ceny akcií | Ceny energií | Pobřeží slonoviny | S/R zóny | Cena akcií | Energetická krize | Index CAC 40 | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | ASX | Vzácné kovy | Bezpečné přístavy | Zotavení ekonomiky | Channel | Oživení trhu | Internetový gigant | Inflační cíl | Očekávaný zisk | Posilování USD | Obchodní analýza | VIX | Mezibankovní | RUB | Výběr zisků | Německý index IFO | MarketWatch | Oficiální údaje | Strach a chamtivost | BOSSA | Sója | Euforie | Írán | Zasedání MMF | Největší světové ekonomiky | Rychlý růst cen | EPS | Biliony dolarů | Vyjednávání o brexitu | Jestřábí postoj | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Dynamika mezd | Čínské zboží | Histogram | Pracovní místa | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Káva | Bez rizika | Akciové trhy v USA | FRA | Rishi Sunak | BTCUSD | PG | Funkční období | Ant Group | Zisk | Zásoby zemního plynu v USA | Commission | ČNB | Ruské ropy | Bank of England | Mimořádná opatření | Overweight | Akcie Ralph Lauren | EURUSD | FedEx | Pokles kurzu | Demokraté | Spekulovat | Swapy | Huawei | Makléři | Rizikové měny | Překoupené oblasti | Bezpečný dolar | JAP225 | Rating | Dovoz | Silná data | Nasdaq Composite | Reálné obchody | Aktuální kurzy | Tržní sazby | Zahraniční investoři | Zůstatek | The Guardian | Krátká pozice | Progres | Obchodování | GCI | Býčí sentiment | Vzdělání | Nové prognózy | Falešné proražení | Dnešní data | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Zlepšení sentimentu | PetroChina | Prezident | Eurostat | Akciový index S&P 500 | Růst inflace | Cena mědi | Akciové trhy ve Spojených státech | Jednotná evropská měna | TRY | Shortovat | Reálný obchodní účet | Prémie | Oslabování dolaru | Performance | Evropa | Cena eura | Olej | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | SaxoBank | Technický signál | Zprávy | Dow Jones index | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Zprávy z trhů | Bailout | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Barrick Gold | Všechny indikátory | Trigger | Kryptoměny bitcoin | Údaje | Hlavní měny | Pozice spekulantů | Krize v eurozóně | Dluhopisy a zlato | Technologické společnosti | Posílení libry | Výkonnost indexů | Ekonomické události | CAD/JPY | Eurodolar | Kontext | Německý akciový index | Biden | Růst zlata | Italská vláda | Finanční krize | Zisky akcií | Ukazatel inflace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Investiční společnost | Německý PMI | Obchody | Profit Target | Producent ropy | Britská měna | Běžný účet | SGD | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | ex | Obchodování se CFD | Snížení daní | Velcí spekulanti | WebTrader | Cena ropy klesá | Medián | Index CPI | Bankovní tradeři | xStation5 | Obchodní konflikt | Investiční nástroje | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Změny sazeb | Svíčkový graf | Natixis | Začátečník | Síla dolaru | Roční maximum | Skalper | Portfólia | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Exxon | Zemní plyn | Historické rekordy | Značné riziko | Zasedání americké centrální banky | Index IBEX | Marže | Spotová cena | Jarda Tupý | Risk na obchod | Směřování | EURSEK | Tržní situace | Arbitráž | Caixin/Markit | Různé trhy | Velké objemy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | X-Trade | Grafy | Aktivum | Bid | TopForex | Japonská centrální banka | Přenos | Výsledky Morgan Stanley | Společnost XTB | Propad akcií | Dohoda o brexitu | Ursula von der Leyenová | Letiště | Týdenní Forex kalendář | CARA | Merrill Lynch | Začínající trader | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Dolarový index (USDIDX) | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Epidemiologické situace | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | Google | Tržby | Stagnace | Index Russell 2000 | Finanční systém | Tradingové webináře zdarma | Impeachment | Reálné peníze | Konsensus | Mayzus | Aktuální prognóza | Ruský útok | Hedge fondy | Euro STOXX | NATGAS | Vrcholy | Bankovní trader | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Expirace | Dukascopy Europe | Americké akciové trhy | Dividenda | GfK | New York Times | Resistance | Ranní komentář | DE40 | Výrobní aktivity | UniCredit SpA | Pokles zásob | Globtrex | Hospodářské noviny | Spready | HDP | Měnové kurzy | Hlava a ramena | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | Manufacturing PMI | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Demo účet | Čínské vlády | Vrcholní představitelé | Dolar | Binární opce | Euro | Yield | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Zdanění | NEST | Index euro | Otevření ekonomik | Fibonacciho úrovně | Westpac | Pandemická situace | Akciové portfolio | MyFxBook | Objem investic | Politici | Výstup z obchodu | USD/CAD | ABT | Šéf amerického Fedu | Obchodní bilance | Index PCE | Vyšší inflace | Brazílie | Trhy v USA | Nouzový stav | NOAA | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Contracts for difference | Bonusy | Členové OPEC | Falešný break | Analytik finančních trhů | CAR | JPMorgan | Akumulace | Přirážka | Carlsberg | FX trh | Obchodní systémy | EUR/CHF | Westpac Banking | Average True Range | Premiér Boris Johnson | ČTK | Lehman Brothers | KPMG | Session | Investiční tipy | FX Street | Retail | Vyšší úroveň | Stimuly | Guvernér ČNB | Ztráty | Osobní výdaje | Americká seance | Česká národní banka | Analýza indikátorů | Obchodní styl | Brazilský real | VIAC | Crédit Agricole | Dnešní události | Životní styl | Technický výhled | Úvěr | Japonský jen | Meziroční inflace | Index amerického dolaru | Coffee | Nakupovat | FOMC | US dolar | Slabost dolaru | Akcie | Currency | Norská koruna | Prodejní pozice | Ruský útok na Ukrajinu | Fundamentální výhled | Turecká ekonomika | Jestřábí ECB | Kupci | Mzda | Nižší úrokové sazby | Dnešní videokomentář | Nákup aktiv | Nový Zéland | Ekonomický cyklus | Société Générale | Návratnost | Dynamický support | Rates | John Hardy | Psychologie obchodování | Vzestupný trend | Železná ruda | Kurz GBP | Target | Základní úroková sazba | Pokračující výprodej | Očkování | Aktuální kurz | Podniky | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | ZIL | Štěstí | City | Test na koronavirus | Růst ceny ropy | Nastavení Stop-Lossu | Downgrade | Osobní příjem | Napětí na trzích | Hospodářské výsledky společnosti | Dobrý obchod | Nákupní příkazy | Zrychlení růstu | Koš | Zveřejňování výsledků | Vývoj ropy | AAA | SPOT | Motivace | ONS | Vývoj ceny | Tvrdá data | Tým FXstreet.cz | Analytik XTB | Švýcarská vláda | Ekonomické nejistoty | Index cen | Světová ekonomika | Převis | BA.US | ADP report | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Vývoj BTC/USD | PEPP | Globální ekonomika | Jednání o brexitu | Libra šterlinků | USDJPY | Index VIX | Zasedání měnového výboru | Úroková míra | Růst v eurozóně | Realizovat zisk | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Flash Crash | Vývoj ekonomiky | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Globální indexy | Zásoby zemního plynu | Největší propad | Výplach | Společnost Apple | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | SSI | Obchodované instrumenty | Kurz | SBUX | Druhá největší ekonomika | Daně | Dnešní zpráva | Ministři | Neel Kashkari | Spoluzakladatel | Negativní nálada | Technický indikátor | DXY | Commonwealth Bank | Swingový výhled | RBC Capital | Makrokalendář | Růst zisků | Globální růst | Švýcarská národní banka | Využití kapacit | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Barack Obama | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Dnes na trzích | Růstový trend | Americký prezident Joe Biden | Úspěchy | Intermediate | Index cen výrobců | Měnová politika Fedu | Pokladniční poukázky | Jiné měny | Japonské akcie | Americká automobilka | CFD na komodity | Ztrátový obchod | Seance v USA | Světové ekonomiky | NVDA | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Přemýšlení | Bolest | Údaj o HDP | Aerolinky | Nasdaq-100 (US100) | JAR | Rychlý růst | Ekonomické fórum | Swingy | Peněžní zásoba | Bear | Investice | Evropské banky | Microsoft | Business | Pro investory | Big Mac | Návrh zákona | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Obchodování v Asii | Finanční nástroj | Odveta | Rally | Investujte | JPMorgan Chase & Co. | Členství v EU | Pokles inflace | Kapitalizace | Švédská koruna | Domácí data | Nezávislost | Obchodování akcií | Komunikace | Skupina Saxo Bank | Autochartist | Trhy s kryptoměnami | Oživení ekonomiky | COPPER | Pivoty | Indie | Bod | Die Welt | Obchodování na akciových trzích | Call opce | Známý investor | HighSky Brokers | Fitch Ratings | Sentiment v USA | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | ESM | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | ECOFIN | Conference Board index | Delta | Regulace | Penzijní systém | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | Diverzifikovat | Dluhopisové trhy | Johnson & Johnson | Fondy | Německý akciový index DAX | OSVČ | USD za barel | Kurz eura | Skalpování | Walt Disney | Hospodářství | Důvěra | Konsenzus ekonomů | Využití pákového efektu | Začínáme na burze | Risk Off | Backtesting | Měny G10 | Michel Barnier | GBPCHF | Čistý příjem | Oslabení dolaru | Kontrakce | Situace v Číně | CAC 40 | Americký akciový trh | Delta Air Lines | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Běžný účet platební bilance | Reinvestice | Shanghai Composite Index | Dlouhá pozice | Index MSCI | Slabší dolar | Exotické měny | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Návratnost investic | Dollar | Downside | Silné měny | Inaugurace | AUDJPY | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | Předběžné výsledky | Soutěž pro tradery | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Daňové příjmy | Burzy | CIBC | Objem maloobchodních tržeb | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Thomson Reuters | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | Trh s ropou | YouGov | Patria.cz | Ekonomický institut | Obchodování s cizími měnami | Export | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Další drahé kovy | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Snížení daně | Aktuální cena | Jim Rogers | Roční růst | Nové žádosti o podporu | Kanadský premiér | Úbytek | Unicredit | Řízení rizik | Partneři | PinBar | Geely | Forbes | Geopolitická nejistota | Trading na forexu | Čtvrtletní výsledky | Ukončení války | Mark Carney | Zvýšení úroků | JNJ.US | Burzy v USA | Britské měny | UniCredit Bank | Euronext | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Fundamentální data | Algoritmické obchodování | Leverage | Double top | 1 milion | Pro tradery | London metal exchange | Federální rezervní systém (FED) | HSCEI | Graf indexu | Stock Exchange | Výsledky HDP | Česká spořitelna | Praha | Neúspěch | Velikonoce | Výhled úrokových sazeb | High-frequency trading | Britská vláda | Negativní sentiment | Fundament | BaFin | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Valuace | Liz Truss | Výsledková sezóna | Forexové obchodování | Kontrakty na ropu | DAX30 | Začněte obchodovat | Zastavení ztrát | Rozšíření | Paládium | Technická analýza | Americké maloobchodní prodeje | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Toyota | Resistence | Fixní kurz | Důležitá data | Odložení brexitu | Fed včera | Kulatá čísla | Přetrvávající vysoká inflace | Krok za krokem | Trendový indikátor | Ropa dnes | COVID-19 | USD/oz | Béžová kniha | Cenové tlaky | Silný trh | Cena ropy WTI | WIG20 | Volatilita na forexu | Brusel | Dluhopisové výnosy | Oblasti odporu | NFP | Devizové rezervy | Hypotéky | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Nikkei | Cameco | Short selling | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Akcie Alibaba | Americké společnosti | Čínská banka | Sázení | Data z amerického trhu práce | Asijská seance | Průmyslová výroba v Německu | Workshop | Elon Musk | Quantum | Myšlení | Parabolic SAR | ZEW | Prognóza Fedu | Zpomalující inflace | Rozdělení akcií | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | After-market | Energie | Konzistentní zisky | S/R hladiny | NAHB | Supporty a rezistence | Šéf Bílého domu | Objem | Investiční | Nálada | Britské banky | Americké centrální banky | IBKR | Trh dnes | Příjmy | Otevření Číny | Lyft | Index US100 | Fiskální rok | Forex Pro | EUR/AUD | Bondy | Identifikovat trend | Prodej | Rok 2024 | Financial | Platforma xStation | Zlaťáky | Zasedání Fedu | Bloomberg | Eli Lilly | Guvernér centrální banky | XM | ADR | J&J | Admiral Markets | XAU/USD | Akcie v Asii | Evropská unie | Halifax | Pákový efekt | Equity křivka | Britský ministr financí | Britský FTSE 100 | Obchodování a investice | Capital Economics | Saxo PrivatBank | Finanční nástroje | Rozhodnutí vlády | Silný růst | Devizové kurzy | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Odchod z Evropské unie | Papertrading | Míra | Obchodovanie | Equinor | Vyšší mzdy | University of Michigan | Růst poptávky | Obchodní nápady | Korekce | Odhady trhu | Časový plán | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Kvantitativní uvolňování | Tržní ceny | Obchodní strategie | Summit G7 | Nerozhodnost trhu | DMA | První rezistence | Spekulant | OctaFX | Úspěšný obchod | Střednědobý výhled | US dollar | Stimulační opatření | ForexLive | HDP eurozóny | Vakcína | Očekávání investorů | Výkonnost | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Pokles libry | Nvidia Corp | Obchodování s akciemi | Carry trade | Downtrend | Nižší maxima | CTA | Index S&P 500 | Instrument | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Přehled | Technické ukazatele | Zhoršení nálady | Pokles úrokových sazeb | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Stock market | Rostoucí trend | High | Beta | Spotřebitelské ceny v Číně | Sinopec | Tým InstaForex | Měnové otázky | Guvernér banky | OECD | Napětí kolem Ukrajiny | CHF | Odhadovaná cena | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | HDP USA | Index Nikkei | USD/CNH | Oslabení koruny | Spot | Ztrátové pozice | Binární touch opce | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | James Bullard | Německý HDP | Akcie firem | Těžba ropy | Otočení trendu | Frustrace | Mutace viru | Trendline | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nakoupit akcie | Arista Networks | Píle | Volby v USA | Drawdown | AUD/CAD | National Australia Bank | Nikkei225 | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | JDE | Podpora | Ministři financí | Definovaný obchodní plán | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | QE | MT4 | First Republic | Pohyby na finančních trzích | Výstupní body | Spojené království | Japonský premiér | Evropský regulátor | Světová banka | Mexické peso | Cena | Skluz | Obchodování GBP | CMG | Maloobchodní prodeje | Tim Cook | Vystoupení z EU | MicroStrategy | Obchodování jedním kliknutím | Příkaz stop-loss | NYMEX | ILO | Německá vláda | Německo | Útok na Ukrajinu | Prodeje domů | Bund | Makroekonomické ukazatele | Krach | MJ | Výsledky bank | EURAUD | Upozornění | CNN | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Komodita | Rozpočet | Setkání centrálních bankéřů | Čísla o inflaci | CHF/JPY | Evropské indexy | Steen Jakobsen | Americký trh | Interpretace | Dobrá nálada | Wedbush Securities | Snížení sazeb | Prime | Nižší růst | DOT | CME Group | Close | TSLA | British Airways | Kurzy | Finanční prostředky | Ekonomické údaje | Pozitivní korelace | Sázkové kanceláře | Nové rekordy | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Přehled kurzů | Cenové formace | Otevírání ekonomik | Spekulace na růst | Drahé kovy | Názory analytiků | Jefferies | Evropské akciové indexy | Ekonomická data z USA | Premiérka Liz Trussová | Solana | Bookmakeři | Tisková konference Fedu | PacWest Bancorp | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Inflace CPI | Bloomberg Economics | Technologický index Nasdaq Composite | DAX | Data z pracovního trhu | Erste | Rezervy | Fiskální balíček | Premiér Rishi Sunak | EMA | Forexu | Hliník | Fibonacciho retracement | Merck | Kurzy měn | Reputace | EuroStoxx50 | Profesionální trader | Akcie společnosti | Londýnský index | Kypr | Fiskální stimuly | Forex asistent | Báze | Měnový stratég | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Ján Hájek | Měny&Sazby | Evropské méně | Slabé euro | Desetileté dluhopisy | Graf indexu S&P 500 | Denní graf | SEC | Akcie společnosti GameStop | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Ruleta | Oslabení | Akciové futures | Finanční situace | Tesla Motors | Ekonomické krize | Indikátor MACD | Energetické krize | Evropské akciové trhy | Šéfka Fedu | Práce | Výnosnost | Schwab | Úspěch | Investiční příležitosti | Chop | Intel | Depozitní sazba ECB | LTRO | Tightening | Kurz čínského jüanu | Likvidita | Jihokorejský Kospi | Britské referendum | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Forex trading | Repo sazba | Bezpečnost | Maloobchodní prodej | Evropský akciový trh | Britské firmy | Zásoby benzinu | Index Nasdaq (US100) | Likvidní | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Daňové změny | DAX 30 | Obchodní podmínky | Produktivita práce | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | OTC trh | Vlády | Americká vláda | CBOT | Kotace | Investiční společnosti | Šance | Ministři financí EU | Ministři financí eurozóny | Fundamenty | Denní ztráta | Bankrot | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | Netflix | Poptávka po ropě | Wedbush | Zisk na akcii | Správa | Wall Street | ING Groep NV | Halliburton | Ministr financí Jeremy Hunt | Průlom | Forexové obchody | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Úrovní podpory | Procter & Gamble | Ministr financí | Umění | cTrader | Kurz EUR | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Japonský index Nikkei | Omicron | Clearing | ČR | XTB | Kontrakt | Dlouhodobý investor | Goldman Sachs (GS.US) | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Kurz EURUSD | Hrajeme si na burze | Asijské akciové trhy | Výraznější pokles | Americká centrální banka dnes | Intervenovat | Bavlna | Solidní výsledky | Americký Fed | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | API | Ratingové agentury | Jádrový CPI | Pozice | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Americké zásoby ropy | Zájem obchodníků | Spotová cena zlata | OCI | Negativní úrokové sazby | Pullback | Market Maker | Příprava | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Chevron | Platební neschopnosti | Kovy | Švýcarský frank | Změna sazeb | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Vyšší volatilita | Hedge | Slabší koruna | Měnový index | Market | Fibonacciho posloupnosti | MQL4 | Svíčkové formace | Demo obchodování | Technologický sektor | Forex ebook | Oděvy | Cenné papíry | Henry Hub | Varianta delta | Theresa May | Royal Bank of Scotland | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | Denník | Vývoj HDP | Support | General Electric | Průměrná mzda | Gabriel Štefaňák | Hold | Americký Senát | Brokeři | Důležité informace | Kurz forintu | Očekávání v USA | FX | Obchodní deficit | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Poslanci | xPartners | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Větší zisky | Pokračování růstu | Inflace ve Španělsku | Import | Obchodní aktivity | Cenové indexy | Chuť riskovat | Služby | Fox Business | Limit ztráty | Volný čas | Velikosti pozic | Londýnská burza | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Stochastický oscilátor | Zvýšená volatilita | Rizikovější aktiva | Patrik Klempár | Dnešní růst | Tržní očekávání | Návrat inflace | OPEC | Ministryně financí | Broker | Oscilátor RSI | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Alcoa | NYSE | Investoři | Americká ropa | USOil | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Ceny ropy dnes | Alibaba Group | Bohatý | Stop-Loss | Největší pokles | Nákupy aktiv | Růst libry | IHS | SaxoTrader | Spotřebitelé | Von der Leyenová | Oblasti supportu | Tradiční měny | Výstupy | Zkrocení inflace | Double bottom | Program nákupů dluhopisů | Petr Mašláň | Rostoucí výnosy | Celková ztráta | Vzdělávání | Optimistická očekávání | Vstupovat do obchodu | Embargo | AdmiralMarkets | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Polsko | Reddit | Začít investovat | Jeden dolar | Report ADP | Ceny potravin | Nikkei 225 | AUDUSD | Rezistence | McAfee | Obchodovat komodity | Index Dow Jones | Návyky | ZEW index | Březnová data | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Analytici společnosti | Saxo Bank | Inflace v březnu | Zpravodajství | Beyond Meat | Multi-Asset obchodování | Komoditní trh | Klíčový support | Vakcíny proti koronaviru | W1 | Ichimoku | Pozice dolaru | Velké banky | Nová vláda | Put opce | Základní úrok | Manuál | Obchodujte | Nařízení | Zavedení eura | The Wall Street Journal | Snižování daní | Bond | Další růst sazeb | Měny rozvíjejících se trhů | Zdražování | Ropy | RBA | Makroekonomická situace | Struktura | ABN Amro | Macquarie | Výrobní sektor | IPO | Dnešní obchodování | P.A. | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Koruna posiluje | Škoda | Pokles poptávky | CBI | Energetické komodity | Hospodářské výsledky | DIW | Americké ekonomiky | Jádrový index | Obchodní vztahy | Volume profile | Inflace v lednu | USD | Commodity index | CAC40 | MetaQuotes | WallStreetBets | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Trh s nemovitostmi | Volatilita na trzích | Cestování | Peso | Split | Americký dolar dnes | Růst aktivity | Kabinet | Emoce | Zvýšení daní | Kurz jüanu | Rostoucí životní náklady | Loonie | Technologické tituly | PayPal | Sektor polovodičů | Doji | Čínské úřady | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | Ekonomické recese | Der Spiegel | Libra k dolaru | D1 | Trh s komoditami | Powell dnes | Warren Buffett | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Market Watch | Praktické tipy | Silný dolar | BMW | 3M | Obchodní smlouvy | Hlavní úroková sazba | CNOOC | US500 | Posilování amerického dolaru | iPhone | Obchodovat CFD | Posilování eura | Vývoj akcií | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Britský statistický úřad | mmBtu | Ekonomická teorie | ATM | CZ | Earnings | Průraz | Program nákupu aktiv | Tlak medvědů | Australský dolar | Korporátní daně | Bloomberg Financial | Inflace ve službách | Futures na evropské indexy | IAG | Pokles HDP | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Dezinflace | Ekonomické výkonnosti | Přeprodání | Rakousko | HighSky | ANO | Nový premiér | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | EU50 | Dlouhodobé obchodování | Objemy obchodů | Bitcoin dnes | Dogecoin | London Stock Exchange | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Americká společnost | Economic | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Makro data | Turecká centrální banka | Evropský trh | Jihokorejský KOSPI | Čínský akciový index | Data z americké ekonomiky | Markets | USD/CHF | Dezinflační proces | Čínský statistický úřad | PSA | Inflace ve Švýcarsku | USA Donald Trump | Nová Čína | Oblast supportu | Tempo očkování | Arbitráže | Kanada | Webináře zdarma | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Profesionální obchodník | Monetizovat | Kryptoměna | Německý Ifo index | Ekonomie | Gambling | Instant Trading EU Ltd. | Nejvýraznější pokles | Makroekonomický kalendář | Jak se stát forexovým obchodníkem | Opce | Eurobondy | Více časových rámců | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Martin Klass | Libra klesá | MetaTrader 4 | Dluhový trh | Federal Reserve | Swap | Ceny komodit | Boční trend | Fixed income | Indexy | Break Even | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Počet obchodů | VaR | Zamyšlení | Blue chips | US100 | Makro | Klesající trendové čáry | Vytrvalost | Evropská centrální banka | Mutace koronaviru | Statut | CFD akcie | Americká centrální banka (Fed) | Starbucks | Švédsko | Koruna dnes | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | ECB | HICP | Stoxx 600 | SPAD | Voda | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Zinek | Velikost pozice | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Alokace | CPI index | Index euro stoxx 50 | ADX | Philadelphia Fed | Nálada spotřebitelů | cTrader Purple Trading | Ziskovost | Doporučení | Odraz ceny | Forex pro začátečníky | ECN | Inflační očekávání | Nejobchodovanější měnový pár | Nastavení trhů | Makroekonomické data | Body | Snížení rizika | Arabica | Výhled na rok 2025 | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Stavební výroba | Krypto | Vyšší daně | Evropské země | Obilniny | Turistický ruch | Payrolls | Holubičí postoj | VET | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | ABC | Lot | Averze vůči riziku | Kupón | Omikron | Line Bin | Referendum | NIESR | Americká cla | RBC Capital Markets | Zasedání amerického Fedu | LMT.US | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | Cena niklu | Konzervativci | Hedging | Precedens | EU | Bankovní sektor | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | Problémy v dodavatelských řetězcích | PBOC | Černé zlato | ASX 200 | KBC | Sterling | Úroveň supportu | Silné euro | Politické riziko | Pimco | Časové rámce | Bank of America Merrill Lynch | Síla měn | Caixin | Zpracovatelský průmysl | Live trading | Western Union | PMI ve službách | Roadshow | Spekulanti | Analytické fórum | Výnosy 10letých dluhopisů | MasterCard | Martingale | Index DE30 | SVB | Čínský vicepremiér | Poptávky po ropě | Bezpečné měny | Jak investovat | Nákupní signál | Prodeje | Pracovní síly | Linie podpory | Pyramiding (Pyramidování) | Logistické společnosti | Fúze | NewYorská burza | Akciový trh | Uhlí | Ekonomické prostředí | Setrvání Británie v EU | Jak koupit akcie | Zasedání bankovní rady | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Finančníci | Jestřábí politika | Nákup dluhopisů | Investor | Klíčové centrální banky | Stochastic | USD/JPY | Put | Doba splatnosti | Dvojité dno | Předsedkyně Evropské komise | Americké vlády | Nová stimulační opatření | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Obchodování na burze | Šíření koronaviru | Nové údaje | Dynamika HDP | Banka | Saudi Aramco | Produkce ropy | Země eurozóny | Premiérka | Obchodování na forexu | Makro zprávy | Brent a WTI | Campbell Soup | Markit | Významné události | Index technologického trhu Nasdaq | Graf dne | Baker Hughes | Průmyslové kovy | Větší pozice | CNBC | Statistika | Koncern | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Hospodářský výhled | Jihoafrický rand | Lael Brainardová | Disney | Ocenění | News | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | | FOREX

Předchozí klíčová slova

GBP k USD
GBP/NZD
GBPNZD
GBP PLN
GBPPLN
GBP/SEK
GBP to CZK
GBP/TRY
GBP USD
GBP/USD

Následující klíčová slova

GBP/USD analýza
GBP/USD - sezónnost
GBPX
GBTC
GB00B03MLX29
GCCICPROFX
GCC Investing
GCE Capitals
G.C.Forex
GCFX
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei 10 000 000 Kč
Potvrďte prosím... Zavřít