Výrobní PMI

Americký akciový trh kvůli Powellově prohlášení klesá
01.12.2021 Americké akcie v úterý klesly poté, co předseda Fedu Jerome Powell oznámil dřívější termíny pro omezení nákupů dluhopisů. Před bankovním výborem Senátu také řekl, že je čas přestat používat slovo "dočasný" pro popis inflace, a proto obchodníci zvýšili své sázky na brzké zvýšení úrokových sazeb. Index S&P 500 kvůli tomu klesl o téměř 1,45 %.

Ranní shrnutí (01.12.2021)
01.12.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci v červených číslech. Guvernér Fedu Powell řekl, že to vypadá, že bude potřeba rychlejší utahování měnové politiky. Na inflaci už nemůže být nahlíženo jako na přechodnou.

Stále více členů Fedu a ECB je pro tapering
24.11.2021 Pokles, zejména akcií, zastavil oživení dolaru, který v poslední době roste proti rizikovým aktivům. Silné statistiky v eurozóně však kupujícím eura nepomohly vrátit se na trh, protože riziko zvýšeného výskytu nemoci znamená vysokou pravděpodobnost dalšího poklesu.

USD nereagoval na výsledky statistik PMI
23.11.2021 Americký výrobní PMI (flash) index vzrostl v listopadu na 59,1 bodů z říjnových 58,4 bodů. Očekávání analytiků byla nastavena na 59,0 bodů. Výsledek ukázal na solidní tempo expanze tovární aktivity.

Ekonomický kalendář: PMI revize a výsledky Pfizeru
02.11.2021 Evropské akciové trhy otevřely s mírnou ztrátou po negativní asijské seanci. V červených číslech se krátce po otevření ocitla také většina evropských indexů. Mezi nejvíce ztrátové měny dnes patří AUD. RBA na dnešním zasedání odstranila cílování výnosu z desetiletého dluhopisu s expirací v roce 2024 na 0,1 %. Drahé kovy se obchodují smíšeně, naopak průmyslové kovy a energetické suroviny rostou.

Ranní shrnutí (01.11.2021)
01.11.2021 Rally stále táhne přebytek likvidity na trzích - Repo reverzní operace Fedu dosahují k $1,5 bln. Fed bude na následujícím zasedání pod tlakem kvůli narůstajícím inflačním rizikům (ve středu).

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 18.10.2021
18.10.2021 Tuto sobotu (23.10.) skončí třicetidenní lhůta, během které může Evergrande splatit dlužnou úrokovou platbu. Pokud nezaplatí ani do tohoto termínu, formálně nastává default. Podle zástupců držitelů dolarových dluhopisů se management firmy výrazněji neangažuje. Default tak představuje velmi reálnou variantu. Čínská centrální banka vydala zprávu, že má situaci prozatím pod kontrolou a k šíření nákazy ve finančním systému by dojít nemělo. Nejpravděpodobnější scénář představuje částečné znárodnění operací společnosti kombinované s prodejem některých aktiv zájemcům ze soukromého sektoru. V zájmu čínských autorit je především dokončení některých projektů s cílem zamezit možné sociální nestabilitě.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 6.9.2021
06.09.2021 Toto téma začíná mezi čínskými politickými špičkami stále silněji rezonovat. Pravděpodobně bude mít dalekosáhlé důsledky. Čína již nebude sledovat růst za každou cenu, avšak začne brát větší ohledy na majetkovou nerovnost. To se dotkne řady společností. Již jsme zmiňovali dopady změny politiky na producenty luxusních výrobků. Řada čínských firem se zavázala, že použije významnou část svých zisků na podporu politiky společné prosperity. Např. Alibaba, Tencent, Pinduoduo. Např. Alibaba se zavázala poskytnout na projekty jako digitalizace zemědělských oblastí v následujících pěti letech více než $15 mld. Pro srovnání: loni vygeneroval čínský e-commerce gigant zisk ve výši $17,1 mld.

BREAKING: Americké výrobní ISM překonalo odhady
01.09.2021 ISM výrobní PMI index v USA vyskočil v srpnu na 59,9 z červencových 59,5 bodů. Očekávání analytiků byla nastavena na pokles na 58,5 bodů. Nové objednávky (66,7 vs 64,9 v červenci) vzrostly a cenové tlaky se snížily (79,4 vs 83,8 v červenci - nejníže od prosince). Negativní trend naopak zaznamenal subindex zaměstnanosti (49 vs 52,9 v červenci - nejníže od listopadu).

Ekonomický kalendář: Zasedá OPEC+ a zveřejněn bude ADP report
01.09.2021 Evropské akcie otevřely do plusu. Dnes máme na programu množství zajímavých makrodat, i když jejich výraznější dopad na trhy by měl být výjimkou. Odpoledne je na programu ADP report (14:15) a výsledky budou vodítkem pro páteční NFP. Zasedání OPEC+ začíná v 17. hodin a na jeho výsledky by mohla ropa výrazněji reagovat. Navíc v 16:30 se dočkáme zásob ropy v USA za minulý týden. Včerejší API zásoby ukázaly výraznější pokles.

Ranní shrnutí (01.09.2021)
01.09.2021 Hlavní americké indexy včera zaznamenaly mírné poklesy. S&P 500 ztratil 0,13 %, Dow Jones klesl o 0,11 % a Nasdaq přišel o 0,04 %. Naopak Russell 2000 přidal 0,34 %

BREAKING: USD nereaguje na horší data PMI
23.08.2021 IHS Markit výrobní PMI index z USA klesl v srpnu na 61,2 z červencových 63,4. Jedná se už o třetí pokles v řadě po květnovém historickém maximu. Trh očekával pokles na 62,5. IHS Markit PMI ze sektoru služeb v USA klesl v srpnu na 55,2 z červencových 59,9. Analytici očekávali pouze mírný pokles na 59,5.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 2.8.2021
02.08.2021 Čínská vláda oficiálně kvůli větší dostupnosti vzdělávání zakázala soukromým čínským vzdělávacím institucím fungovat na principu dosahování zisku. Kromě toho zakázaly tamní autority vzdělávacím společnostem získávat kapitál na zahraničních burzách nebo od zahraničních investorů obecně. Objevily se obavy, že tento regulatorní zásah může mít za následek konec současné praxe, kdy čínské firmy získávaly kapitál na zahraničních burzách.

ČNB bude i nadále pokračovat ve zvyšování sazeb. Čína zavádí regulace i na vzdělávání.
30.07.2021 Čínské úřady o víkendu oznámily, že vzdělávací společnosti budou muset být pouze neziskové. Po nedávném zpřísňování regulací u čínských technologických firem to přirozeně vyvolalo obavu u investorů, kteří se houfně začali zbavovat akcií ze “země draka“. Tamní akciový index CSI 300 v tomto týdnu klesl až na osmiměsíční dno. Řada firem odepsala i přes 50 % své hodnoty. Investorům tak bylo rázným způsobem připomenuto, že při investicích v Číně musejí kromě standardních rizik počítat i s nevyzpytatelností komunistické strany a regulacemi. To může vést k tomu, že zahraniční investoři budou u těchto aktiv požadovat výraznější diskont, nebo sníží expozici.

Ekonomický kalendář: Pozornost se soustředí na NFP!
02.07.2021 Evropa otevřela do pozitivního teritoria. Hlavní událostí dne je zveřejnění statistik z amerického trhu práce NFP. Čeká se přírůstek 700 tis. nových pracovních míst a pokles nezaměstnanosti na 5,7 %. Čekáme zvýšenou volatilitu na USD, zlatě a akciových trzích. Další důležitou událostí je neplánované pokračování schůzky OPEC+. Rozšířená skupina ropných producentů se měla sejít už včera. Spekuluje se, že se skupině těžce hledá společné stanovisko ohledně snížení těžebních kvót.

Ekonomický kalendář: Americká data a rozhodnutí OPEC+ o kvótách
01.07.2021 Evropské trhy otevřely do pozitivního teritoria. Jednou z mála výjimek je pražská burza, která ztrácí okolo 1 % kvůli akciím energetické společnosti ČEZ, které se dnes obchodují prvním dnem bez nároku na dividendu. Evropa tak nenásleduje spíše negativní asijskou seanci. Dnes je na programu celá řádka makrodat, ovšem většinou se jedná pouze o revize červených dat PMI z Evropy bez výrazného dopadu na trhy. Odpoledne jsou však v USA na programu statistiky žádostí o podporu, útrat ve stavebnictví a výrobní ISM index. V případě těchto makrodat už bychom mohli určitý dopad očekávat. Dnes se dočkáme také rozhodnutí OPEC+ o kvótách na těžbu ropy. Těžaři vnímají rizika mutace delta, takže snížení kvót není jisté. Trh ale sází na navýšení těžby o 500 tis. barelů od srpna. Rozhodnutí se čeká v průběhu odpoledne.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 28.6.2021
28.06.2021 V reakci na opětovný nárůst delších inflačních očekávání se výnosy desetiletých amerických vládních papírů vrátily nad úroveň 1,5 %. O dalším směřování výnosů rozhodne zejména tržní zaceňování blížícího se taperingu a termínu pro prvotní zvýšení sazeb. Trh věří v zahájení procesu redukce nákupů vládních bondů v prosinci. Nicméně v případě významně optimistických makrodat – zejména trh práce a inflace – je ve hře i zářijové zahájení taperingu. Takový scénář by se značnou pravděpodobností vyvolal otřesy na burzách. Proto budou páteční payrolls ostře sledovaným makročíslem s potenciálně výrazným kurzotvorným dopadem na dluhový i akciový trh. Proti citelnému nárůstu dluhopisových výnosů působí robustní nákupy ze strany amerických bank. Vzhledem k silnému zvyšování depozit a pomalému tempu růstu poptávky po úvěrech, lze předpokládat, že zájem zařazovat do svých bilancí vládní papíry u finančních domů přetrvá.

Vyšší inflace je pouze přechodný jev, tvrdí Powell. Světová banka zamítla bitcoin jako měnu Salvadoru
18.06.2021 Japonská centrální banka (BoJ) se rozhodla na svém posledním zasedání ponechat základní úrokovou sazbu na -0,1 %, což nebylo žádným překvapením, jelikož Japonsko po delší dobu bojuje s deflací, i když se jádrové inflaci v květnu podařilo se dostat do kladných hodnot.

Ekonomika eurozóny ožívá
04.06.2021 Eurozóna má našlápnuto na rychlé ekonomické oživení, jak nasvědčují úžasná makroekonomická data zveřejněná během minulého týdne. Index průzkumu manažerů výrobního sektoru eurozóny (výrobní PMI index) vykázal historické hodnoty, CPI inflace dosáhla cílové hodnoty nastavené ECB a PMI index služeb také vykazuje postupné oživení.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 31.5.2021
31.05.2021 V posledních dnech se nadále potvrzuje konkurenční vztah mezi kryptoměnami a akciemi skomírajících firem typu GameStop nebo AMC. Zatímco v předchozích měsících dezertovali retailoví investoři z tzv. meme akcií a mohutně investovali na kryptoburzách, nyní vidíme opačný trend. Ten souvisí s propadem kurzů virtuálních mincí, za kterým stojí obavy z tvrdší regulace. Například Jižní Korea minulý týden oznámila záměr přísněji regulovat kryptoburzy. Retailoví investoři v tuto chvíli nevnímají padající digitální měny jako perspektivní a jejich pozornost se tak opět přesouvá směrem k akciím některých problémových firem. GameStop během minulého týdne přidal 26 %, provozovatel kin AMC Entertainment dokonce 116 %. Tato dynamika může spustit záchvat volatility na širších akciových indexech (po výběru zisků). Jde vidět, že drobní spekulanti zůstávají na trhu přítomní a budoucna se může vyplácet jejich kroky bedlivě sledovat.

Fed začíná zvažovat redukci nákupu aktiv. Maďarská CB chce přistoupit k přísnější měnové politice již v červnu
21.05.2021 Evropský statistický úřad Eurostat oznámil, že průmyslový výroba v eurozóně tento rok stoupla oproti předchozímu o 0,1 %, v celé EU potom o 0,6 %. Za stejné období průmysl v ČR rostl o 3,3 %. V meziročním srovnání průmyslová výroba stoupla o 11 % v celé EU.

BREAKING: Indexy PMI z USA vystoupaly na rekordy
21.05.2021 Flash indexy PMI z USA za květen byly zveřejněny v 16. hodin. Po dobrých ranních výsledcích z Evropy jsme se opět dočkali pozitivního překvapení. Data jsou vážná dobrá - každý ze sledovaných PMI indexů vystoupal na historické rekordy

Inflace v USA vzrostla o rekordních 4,2 %. Růst cen zažívá také Česko, dle ČNB však pouze dočasný
14.05.2021 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA v dubnu zaznamenal meziroční nárůst o 4,2 %. Naposledy bylo takto vysoké číslo reportováno v září 2008. Jádrová inflace se pak vyhoupla z 1,6 % a rovných 3 %. Zveřejněný fundament vedl k výprodejům na amerických akciových trzích, jelikož investoři se začali obávat, že Fed bude muset kvůli zvýšené inflaci utahovat rozvolněnou monetární politiku mnohem dříve, než se doposud očekávalo.

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok
07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.

Ekonomický kalendář: ISM a Powell
03.05.2021 První květnový týden začíná prázdninami v Číně a Japonsku, které se protáhnou v pořadí do středy a čtvrtka. Nicméně v průběhu celého týdne nás čekají důležitá data. Již dnes odpoledne je na programu výrobní index ISM z USA a nejdůležitějšími statistikami týdne bude páteční NFP. Americká data rozhodují, kdy Fed začne přemýšlet o utahování měnové politiky.

BREAKING: Americké PMI vyskočily nad odhady
23.04.2021 V USA byly zveřejněny indexy nákupních manažerů PMI (flash). Výrobní PMI index v dubnu vzrostl na 60,6 bodů z březnových 59,1 bodů. Očekávání bylo nastaveno na 60,5 bodů. Výsledek ukázal na další zrychlení expanze výrobního sektoru. PMI roste nejvíce od února 2020.

Biden schválil podporu infrastruktury v hodnotě 2,25 bil. USD. Zablokovanou loď v Suezském průplavu se podařilo uvolnit
01.04.2021 Americký prezident Joe Biden tento týden představit investiční plán v hodnotě 2,25 bil. USD, který se má zaměřit na výstavbu dopravní infrastruktury, telekomunikace a průmysl. Financování této podpory, včetně těch předešlých i budoucích, má být z vyšších korporátních daní, respektive ze zrušení úlev zavedených bývalým prezidentem Trumpem. Biden hodlá zvýšit daně pro firmy z 21 na 28 procent, v případě příjmů ze zahraničí ze 13 na 21 procent. Agresivní fiskálně-expanzivní politika nového prezidenta nemá historicky obdoby. Mnozí proto poukazují na to, že přichází zlomový moment, který může spustit výraznější inflaci v USA.

Ekonomický kalendář: Zasedání OPEC+ a výrobní PMI a ISM
01.04.2021 Trhy otevřely do pozitivního teritoria. Zlato se drží nad $1 700 za unci a výprodej dluhopisů si dal pauzu. Ropa se před dnešní schůzkou OPEC+ obchoduje v zisku. Ropní producentní budou diskutovat výši kvót. Trh sází na ponechání současných těžebních limitů beze změny, a to kvůli nové vlně lockdownů v Evropě. Rozhodnutí by mělo být oznámeno v průběhu odpoledne. Už ráno budou zveřejněna data PMI z Eurozóny a odpoledne se dočkáme také sady výrobních dat z USA. Dnes je první den nového měsíce a zároveň poslední obchodní den před Velikonocemi. Uvidíme, jak se to projeví na obchodní aktivitě.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 29.3.2021
29.03.2021 V posledních březnovém týdnu lze očekávat určitou rotaci investorů z akcií do dluhopisů. Na konci měsíců a kvartálů se totiž fondy snaží narovnávat na své plánované alokace. Předchozí pokles cen dluhopisů vede k významnému poklesu vah této třídy aktiv v portfoliích velkých institucionálních hráčů. Například cena desetiletých amerických vládních bondů se od začátku roku propadla o zhruba 6,5 %. Aby institucionální hráči toto odchýlení napravili, prodávají akcie a nakupují vládní bondy. Tato dynamika by měla přispět k dočasnému pozastavení růstu dluhopisových výnosů. Zároveň by měla způsobit určité oslabení akciových trhů. Prodeje akcií by se měly pohybovat v řádech stovek miliard dolarů. Samozřejmě nelze předpovídat načasování takových výprodejů, tradičně se jich však značná část odehraje právě v závěrečném týdnu měsíce.

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy
26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí
12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.

Prudký pokles tržeb v eurozóně o 6,4 %. Růst HDP a spotřebitelské důvěry v USA překonává očekávání
05.03.2021 České hospodářství zaznamenalo v minulém roce nejhlubší propad od vzniku samostatné České republiky. Podle zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu HDP vloni pokleslo o 5,6 %. „Nejvýrazněji k poklesu, o 2,2 procentního bodu, přispěl vývoj ve skupině odvětví obchodu, dopravy, ubytování a dále průmysl o 2,1 procentního bodu,“ konstatoval ředitel odboru národních účtů ČSÚ Vladimír Kermiet.

Evropské a americké PMI ze sektoru služeb dodávají naději ekonomice
03.03.2021 Loni v únoru jsme hovořili o dobrých datech z Německa ve vztahu k loňskému německému HDP a o dobrých datech ve vztahu k důvěře německých investorů pro příštích šest měsíců. V pondělí jsme se dozvěděli o pozitivních datech týkajících se výrobního sektoru PMI v Evropě i ve Spojených státech a dnes jsme také zaznamenali pozitivní výsledky v PMI sektoru služeb.

Prognóza ČNB: Rychlejší růst ekonomiky v 2021 a trojí zvýšení sazeb. Vše však závisí na rychlosti rozvolňování
05.02.2021 Farmaceutické společnosti Pfizer a BioNTech oznámily, že hodlají od poloviny února opět zvyšovat počty dodaných vakcín do Evropské unie. Ve druhém čtvrtletí letošního roku by pak evropské státy měly obdržet o 75 milionů vakcín více, než se původně očekávalo. EU totiž potřebuje urychlit proočkování obyvatelstva.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 1.2.2021
01.02.2021 Přehnaná aktivita retailových investorů pravděpodobně přetrvá i v následujících dnech. U retailových brokerů dochází k opětovnému uvolnění restrikcí na nákup některých titulů. Znovu tak můžeme být svědky nárůstu volatility na titulech s vysokým short interestem. Nicméně lze očekávat i tvrdší regulaci diskusních fór, jelikož praktiky retailových traderů, kteří jednají ve shodě, připomínají manipulaci s trhem. Shortovat některé přepálené tituly, jako například GME však nedoporučuji. Květnová at the money put opce na akcie GME odpovídá cca na 68 %, ceny akcií!!! To souvisí s obrovskou volatilitou. Pro srovnání stejný kontrakt by v případě Apple vyšel na cca 10 % z ceny akcie. Některé firmy se snaží masivního cenového vzestupu využít a emitují nové akcie. Například American Airlines vydaly nové akcie za 1,1 mld. dolarů

Fed ponechal úrokové sazby beze změny. Rusnok naopak vidí dvojí zvýšení již tento rok
29.01.2021 Měnový výbor americké centrální banky na svém středečním dle očekávání ponechal základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Nákupy aktiv (kvantitativní uvolňování) také zůstanou nezměněny. Banka jako při předchozích zasedáních zopakovala, že je odhodlaná využít všech dostupných nástrojů k dosažení svých monetárních cílů.

BREAKING: Americký PMI index pozitivně překvapil
22.01.2021 Americký výrobní PMI index (flash) se v lednu zvýšil na 59,1 z prosincových 57,1. Výsledek ukazuje na pokračující expanzi průmyslové aktivity. Produkce i nové objednávky dosáhly nejvyšších úrovní od roku 2014. Tvorba pracovních míst byla nejsilnější za poslední 2 roky.

Ranní shrnutí (31. 12. 2020)
31.12.2020 V průběhu asijské seance nevládl jednoznačný směr. Nikkei a Kospi se neobchodovaly, Hang Seng přidal 0,4 %. S&P/ASX 200 ztratil 1,43 %

Fed zvýšil očekávaný růst ekonomiky na 2021. Rusnok varuje před stále velkými riziky
18.12.2020 Ratingová agentura S&P tento týden varovala, že pokud by došlo ke tvrdému brexitu (bez dohody), pak pravděpodobně přikročí ke snížení ratingu Velké Británie. Aktuální rating je AA a stabilní výhled. Ke snížení ratingu by mohlo dojít především kvůli nedostupnosti britského zboží a služeb na klíčových evropských trzích.

Ministerstvo financí i ČNB euro odmítají. ECB navýšila nákup aktiv o 500 mld. eur do března 2022
11.12.2020 Ministerstvo financí i Česká národní banka se opět shodly na tom, že zatím pro Českou republiku není vhodné přijímat euro. Toto vyplynulo z pravidelné analýzy, která vyhodnocuje plnění maastrichtských konvergenčních kritérií a úrovně sladěnosti místní ekonomiky s ekonomikou eurozóny. Vstupu do eurozóny není ani nakloněná současná vláda dle svého programového prohlášení.

Ekonomický kalendář: Na programu jsou data výrobního ISM indexu a vystoupení Powella v Kongresu
01.12.2020 Akciové trhy v Evropě otevřely na vyšších úrovních po solidních ziscích, kterých akcie dosáhly v průběhu asijské seance. Dnes je na programu více důležitých statistik a událostí. Výrobní ISM index z USA za listopad je jedním z důležitých bodů. V Kongresu dnes vystoupí guvernér Fedu Powell se svým pravidelným projevem o dalším směřování měnové politiky. Nečeká se však žádná výraznější reakce, protože text projevu už byl zveřejněn včera. Určité vzrušení však může přinést následná diskuze.

Ranní okénko - Dozvíme se, které složky nejvíce přispěly k růstu českého HDP ve třetím čtvrtletí
30.11.2020 Kromě hojného počtu ekonomických dat přinese nastávající týden také uvolňování restriktivních opatření v několika evropských státech včetně Česka. Na včerejším mimořádném jednání vláda rozhodla, že ve čtvrtek 3. prosince dojde k přechodu do třetího stupně PES. To znamená, že v omezené podobě bude možné otevřít restaurace, obchody i ostatní služby. Nicméně nařízení, jako například dodržování rozestupů nebo omezený počet zákazníků budou platit i nadále. Uvolnění opatření by v nejbližších dnech měly oznámit také vlády Velké Británie, Irska a Francie.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 30.11.2020
30.11.2020 Souhrnný globální index MSCI World má s aktuálním listopadovým zhodnocením 13,6% nakročeno ke druhé nejlepší měsíční výkonnosti v historii. Dominantním faktorem se stal hmatatelný progres ve vývoji vakcíny. V této fázi se již vakcíny několika farmaceutických firem nachází ve třetí fázi klinického testování. Zahájení očkování lze s vysokou pravděpodobností očekávat v polovině prosince. Pokrok na poli boje s covidem tak vede investory k očekávání rychlejšího návratu k normálu. V takovém prostředí nastává rotace investorů z růstových do hodnotových sektorů. Ty výrazněji zasáhla pandemie a jejich valuace se nyní stále nachází na zajímavých úrovních. Více hodnotové indexy, jako např. Stoxx Europe 600, v listopadu překonaly výkonnost růstových indexů, např S&P 500. Aktuální listopadová výkonnost Stoxx Europe 600 činí 14,9%, což značí nejlepší měsíční zhodnocení v historii. S&P 500 přidává 11,3%, což představuje méně než během letošního dubna. Růstové sektory totiž oživením prošly již ve dřívějších fázích covidové krize.

Ekonomika USA zaznamenala v Q3 rekordní růst o 33,1 %. Trump se smiřuje s prezidentskou porážkou
27.11.2020 Nastávající americký prezident Joe Biden oznámil první členy své vlády. Ministryní financí se má stát Janet Yellenová, která v minulosti vykonávala funkci guvernérky Fedu. Jednalo by se tak o první ženu, která by zastávala tuto funkci.

Rychlé shrnutí
23.11.2020 Asijské indexy zahájily týden růstem. ASX přidává 0.3 %, Kospi roste o 1.9 % a indexy v Číně přidávají okolo 1 %. Japonská burza byla dnes kvůli svátku uzavřena.

Ekonomický kalendář: Začíná událostmi nabitý týden
02.11.2020 Událostí číslo jedna budou v tomto týdnu americké prezidentské volby. Začínají už v úterý a jejich průběh a výsledky definují náladu na trzích v dlouhém období. Průzkumy veřejného mínění favorizují Bidena. Nicméně není radno zapomínat na poslední prezidentské volby v roce 2016, kdy dokázal navzdory průzkumům překvapivě vyhrát. Dnešní kalendář je plný výrobních indexů za říjen, nicméně často se jedná pouze o finální revize, které pravděpodobně mnoho vzruchu na trzích nezpůsobí. Indexem s největším dopadem by měl být ISM z USA, který je na programu v 16. hodin.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 02.11.2020
02.11.2020 Zítra se uskuteční prezidentské volby v USA. Jako reálnější se jeví vítězství Joea Bidena. Implikovaná pravděpodobnost z průměrného kurzu sázkových kanceláří dosahuje 65%. Na druhou stranu klání stále zůstává zdrojem nejistoty. Těsný výsledek může znamenat, že Donald Trump nepřizná porážku. Navíc sčítání korespondenčních hlasů se může protáhnout, takže s největší šancí ve středu ráno ještě vítěz definitivně potvrzen nebude. Trhy aktuálně hodnotí možný nástup Bidena pozitivně. Vnímají, že demokratická administrativa dokáže prosadit robustní fiskální balíčky. Pozitivní tržní reakci by tak vyvolala situace, kdy Demokraté získají přesvědčivou většinu v Senátu. Dluhový trh nyní taktéž signalizuje rostoucí pravděpodobnost vítězství Demokratů. Výnosy amerických vládních bondů rostou, což reflektuje vyšší šanci na prosazení rozsáhlých fiskálních stimulů. Ty by měly nastartovat ekonomický růst a propsat se i do nárůstu inflačních očekávání, což je negativní pro dluhopisy. Jejich se jejich výnosy zvyšují.

Ekonomický kalendář: Jednání o novém ekonomickém stimulu v USA pokračují
01.10.2020 Evropské trhy otevřely bez výrazných pohybů. Revize indexů nákupních manažerů za září z evropských zemí dopadly víceméně dle očekávání, a to včetně souhrnných dat za celou eurozónu. Odpoledne bude zveřejněn ISM výrobní index z USA a pozornost si zaslouží i pravidelná data žádostí o podporu v nezaměstnanosti z USA. Kromě makrodat se na trhu s blížícími se volbami v USA také čím dál více odráží americká politika. Pokračují jednání mezi Demokraty a Republikány o novém stimulu a dle posledních zpráv se zdá, že se rozdíly v názorech postupně stírají. Hlasování ve Sněmovně reprezentantů bylo odloženo na dnešek, ale kvůli pokračujícímu jednání se může dále zpozdit.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 29.9.2020
29.09.2020 Do popředí investorského zájmu se dostávají nadcházející americké prezidentské volby. Dnes večer se uskuteční první předvolební debata. Podle anket očekává 60% investorů vítězství Bidena. Hlavním scénářem zůstává, že Republikáni udrží Senát. Předpokládá se, že absolutní vítězství Demokratů - tj. prezidentský úřad a obě komory Kongresu - by spustilo na trzích výprodeje. Naopak, pokud Trump prezidentské křeslo obhájí, trhy posílí. Mezi hlavní oběti případného Bidenova vítězství patří energetický a bankovní sektor.

BREAKING: Výroba v Německu vyskočila strmě vzhůru! Služby jsou však zklamáním
23.09.2020 Indexy nákupních manažerů (PMI) byly před chvílí zveřejněny pro Německo a Francii. Výsledky nejsou jednoznačné. Největším pozitivním překvapením je strmě rostoucí výroba v Německu. Naopak sektor služeb se v obou zemích nachází v kontrakci pod 50 body.

RANNÍ SOUHRN AKCIOVÝCH TRHŮ PRO DEN 1.9.2020
01.09.2020 Investorům pomohl i slabší dolar, díky kterému jsou americké akcie atraktivnější pro zahraniční investory.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 31.08.2020
31.08.2020 Dnes ráno vyšly indexy nákupních manažerů v Číně. Výroba mírně zaostala za očekáváním: 51 vs odhad 51,2. Pozitivně překvapily služby, které se vyšplhaly na 55,2 a pokořily tak konsensuální očekávání ve výši 54,2. Kompozitní ukazatel se tak dostal na hodnotu 54,5, nejvyšší hodnotu od ledna 2018. Dobrý výsledek služeb hodnotí investoři pozitivně. V minulosti se vynořily obavy, že dobrý výkon čínského průmyslu souvisí s mohutnými státními intervencemi. Např. minulý týden vyšla data, že profit průmyslových společností se v červenci meziročně zvýšil o 19,6%. Naproti tomu zlepšení v segmentu služeb poukazuje na zvýšení spotřeby – ta souvisí s návratem důvěry čínských domácností. Investoři vnímají oživení spotřeby jako udržitelnější.

Rychlé shrnutí
21.08.2020 Americké indexy zakončily včerejší seanci v zelených číslech. S&P500 přidal 0.32 %, Nasdaq Rostl o 1.06 % a Dow Jones o 0.17 %.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 3.8.2020
03.08.2020 Donald Trump zakázal používání populární sociální sítě Tik Tok, která má čínské vlastníky. Toto rozhodnutí pramení z obav ohledně možného zneužití osobních dat více než 100m uživatelů. Americké aktivity Tik Tok by ráda odkoupila společnost Microsoft a nyní probíhají jednání. USA rovněž kritizovaly plánovaný odklad voleb do městské rady v Hong Kongu. Tyto kroky mohou opět vyhrotit vztahy mezi největšími ekonomickými velmocemi a zbrzdit dosažení finální obchodní dohody.

Ekonomický kalendář: Čekáme na ISM data z výroby
03.08.2020 Nálada na globálních trzích není na počátku nového týdne jednoznačná. Akcie hledaly během asijské seance směr, nicméně s blížící se evropskou seancí klesaly indexy spíše do negativního teritoria. Kalendáři dominují revize červencových PMI, ale pozornost investorů se soustředí na výrobní data ISM z USA (16:00). Navíc investoři se zaměří na diskuzi okolo nového stimulu v USA, obchodní rozhovory mezi USA a Velkou Británií a také dopady zásahů americké administrativy na čínský technologický sektor.

Rychlé shrnutí
31.07.2020 Americké indexy zakončily včerejší seanci smíšeně. S&P500 klesl o 0,38 % a Dow Jones odepsal 0,85 %. Nasdaq ale dokázal růst a připsal si 0,43 %.

Okénko trhu - Sentiment se zlepšil jak u nás, tak v Evropě
24.07.2020 Český statistický úřad dnes publikoval výsledky konjunkturálního šetření za měsíc červenec. Souhrnný indikátor ekonomického sentimentu si oproti červnu polepšil o 9,5 bodu a dosáhl hodnoty 86,7. Na tomto zlepšení se výraznou měrou podílel posun v sentimentu u podnikatelů, když jejich ukazatel dosáhl 84,7, což je o 10,9 bodu více oproti červnu (historicky nejvyšší meziměsíční zlepšení). Podstatně méně se zvedla důvěra u spotřebitelů (jen o 2,7 bodu). Mezi podnikateli pak dominovalo zlepšení u průmyslových podniků, které nyní očekávají daleko výraznější růst výrobní činnosti v následujícím období. Po značném poklesu v Q2 se v červenci zlepšilo i využití výrobních kapacit ve zpracovatelském sektoru z 69,4 % na 76,2 % (hodnota se však nachází stále hluboko pod dlouhodobým průměrem). Podstatně menší byl nárůst sentimentu ve stavebnictví a službách, zatímco v obchodě došlo oproti červnu k poklesu. Spotřebitelé pak indikovali mírně nižší obavy ze zhoršení jejich ekonomické situace, zvýšil se však počet respondentů, kteří se obávají růstu nezaměstnanosti v příštích 12 měsících.I přes pokračující růst důvěry se hodnoty ukazatelů stále nalézají na nízkých úrovních, čili z nejhoršího jsme venku, ale k normálu zbývá ještě dlouhá cesta.

Ranní komentář: Technologie stály indexy níže, zlato 40 USD od historického maxima
24.07.2020 Akciové trhy včera korigovaly část dřívějších zisků a i tentokrát byl tahounem výprodejů hlavně volatilní technologický sektor. Nasdaq ztrácel 2,29 %, když byly pod největším tlakem hlavně akcie společností Microsoft a Apple, které klesaly o více než čtyři procenta. Sentimentu na trzích nepomohly ani výsledky nových žádosti o podporu v USA a dnes ráno na něj mají negativní dopad i zprávy z Číny, kde tamní vláda nařídila USA uzavření konzulátu v Chengdu, v reakci na nedávné uzavření čínského konzulátu v Houstonu.

Ranní nadhoz - lídři EU stále jednají o záchranném balíčku
20.07.2020 Během víkendu probíhala intenzivní jednání prezidentů a premiérů členských zemí EU, kde se snažili najít kompromisní řešení ohledně rozdělení 750 mld. EUR ze záchranného evropského fondu. Zároveň byl předmětem jednání i rozpočtový rámec EU na příštích sedm let. Klíčový spor se vede o poměr grantů a úvěrů v záchranném fondu, když šetrné země (Dánsko, Švédsko, Rakousko, Nizozemí) chtějí co nejmenší podíl přímých dotací na rozdíl od Itálie a Španělska. Shodu se nakonec najít nepodařilo, jednání by měla pokračovat dnes odpoledne.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 29.6.2020
29.06.2020 Ve Spojených státech stále narůstají významným tempem nové infekce covid-19. Guvernéři některých států přistupují k pomalejšímu uvolňování restriktivních opatření. Nicméně uvalování plošných karantén se nejeví jako pravděpodobný scénář. Vývoj nových infekcí způsobil mírnou korekci předchozího euforického vývoje na trzích . Přestože některé sektory, jako např. cestovní ruch, mohou být obavami z druhé vlny výrazně zasaženy, prudký propad širších indexů neočekáváme. Můžeme se dočkat volatilních reakcí na některá makrodata.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 22.06.2020
22.06.2020 Ve Spojených státech stále narůstají významným tempem nové infekce covid-19. K nejvýraznějším přírůstkům aktuálně dochází v Brazílii. Na rostoucí trajektorii se nachází i Indie. Vývoj nových infekcí kontrastuje s optimistickým oceněním indexů. Na druhou stranu vypadá, že v Pekingu se daří držet situaci pod kontrolou. Investoři vnímají pozitivně, že v případě opětovného výskytu přistoupí k více adresným, nikoliv plošným opatřením – tj. chytré karantény namísto karantén rozsáhlých.

Ekonomický kalendář: Pozornost se soustředí na politiky
02.06.2020 Ekonomický kalendář je v úterý takřka prázdný. Nemáme před sebou žádné důležité makro. V 9. hodiny byla zveřejněna revize vývoje českého HDP, které klesalo méně, než se čekalo - o 3,3 % (první odhad -3,6 %). Ropa by dnes mohla zaznamenat zveřejnění statistik zásob API, ale situace na ropě se postupně uklidňuje a nečekáme v reakci na data výrazný pohyb. Více čekáme od politických událostí globálního charakteru. Dopoledne Čína popřela včerejší zprávu Bloombergu o zastavení dovozu některých zemědělských komodit. Téma vztahů mezi USA a Čínou by však mělo rezonovat i nadále. Trhy také budou sledovat další kolo rozhovorů mezi Velkou Británií a EU a také nepokoje v USA. Trump pohrozil odpovědí armády, aby zajistil klid v ulicích. Mohl by také vyhlásit stanné právo, pokud by se situace zhoršila.

Forex: Pozitivní sentiment na trzích pomáhá koruně
02.06.2020 Pozitivní sentiment přetrval na finančních trzích i zkraje aktuálního týdne. Z toho těžila i koruna, když včera zpevnila o další 0,5 % a její kurz oproti euru se posunul až do blízkosti EUR/CZK 26,7. Posilovaly i ostatní měny regionu.

Okénko trhu - oživování na starém kontinentě bude zřejmě pozvolnější
01.06.2020 Český index nákupních manažerů ve výrobě si v květnu polepšil o 4,5 bodu na hodnotu 39,6 a naznačil tak mírné zlepšení podmínek v průmyslu. Data nicméně ukázala na pokračující pokles objemů výroby i nových zakázek následkem propadu poptávky způsobeného pandemií koronaviru. Karanténní opatření na trzích našich hlavních obchodních partnerů výrazně omezovala příliv zakázek ze zahraničí. Nevyužité kapacity pak přiměly firmy k redukci pracovních sil, a to i přes vládní programy na podporu zaměstnanosti. Úbytek pracovních sil tak pokračoval druhým nejrychlejším tempem od července 2009. Pokles zaměstnanosti navíc svědčí o pesimistickém výhledu a pokračující nejistotě. V rámci udržení a získání klientů výrobci v květnu opět snížili ceny svých produktů. Předpokládáme, že i v následujících měsících bychom měli být svědky pozvolného zlepšování situace ve výrobní sféře a návratu indexu PMI na vyšší úrovně. Otázkou zůstává, jak rychle se bude obnovovat poptávka po průmyslovém zboží.

Ekonomický kalendář: Pod drobnohledem bude ISM výrobní index z USA
01.06.2020 Akcie během asijské seance rostly a do černých čísel otevřela také Evropa, nálada však není po pátečním výprodeji nejlepší. Jak to tak v pondělí často bývá, tak nejsou na programu důležitá makrodata. Odpoledne se dočkáme výsledků indexů ISM a brzy dopoledne jsou na programu výsledky indexů PMI (většinou však pouze revizí). V Německu, ve Francii a některých dalších evropských státech je dnes státní svátek, takže likvidita na trzích bude nižší a cashová seance na DAXu dnes neproběhne (na instrumentu DE30 se však obchoduje).

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 1.6.2020
01.06.2020 Ve čtvrtek zasedá ECB. Sazby zřejmě zůstanou beze změny. Očekává se, že Evropská centrální banka zvýší objem dluhopisů, který nakupuje v rámci protipandemického programu asi o 500 mld. EUR. Banka v rámci programu zatím nakoupila necelých €200 mld. vládních dluhopisů zemí eurozóny. Tímto tempem by objemy schválené v březnu vyčerpala asi do října. ECB pomohla svými akcemi k poklesu kreditních prémií u bondů jižního křídla eurozóny. Obecně se předpokládá, že nález německého ústavního soudu budou centrální bankéři ignorovat.

Ranní nadhoz - výrobní PMI naznačí pro květen mírné zlepšení
01.06.2020 Spotřebitelské ceny v eurozóně v květnu meziměsíčně klesly o 0,1%, což znamenalo další zvolnění meziroční inflace o 0,2 p.b. na 0,1%. Zveřejněné údaje byly v souladu s očekáváním analytiků. Pokles inflace až téměř k nulové hladině znamenal další vzdálení se od cíle Evropské centrální banky, který je nastaven na úroveň těsně pod 2 %. Jádrová složka cen po vyloučení potravin a energií dosáhla 1,1%, tedy stejné hodnoty jako v dubnu.
Související klíčová slova:
SBUX.US | Bruno Le Maire | Oživení amerického trhu práce | Hluboká recese | Čínští developeři | Fibo | Český průmysl | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Nárůst nových infekcí | Indexy PMI | Údaje z USA | Take Profit | Tempo růstu | HangSeng | Odvětví | HSBC | Developeři | Retracement | LYNX | Jackson Hole | Evropský datový kalendář | Vládní dluhopisy | Do čeho investovat | Fungování trhů | Russell 2000 (US2000) | AMC | Čínský průmysl | Daňové reformy | Fiskální stimul | Politická scéna | Overbalance | Deutsche Lufthansa | EUR | Úplný zákaz vývozu | Zkušenosti | Bank of China | Cenová hladina | Cap | SEDG | Akciové trhy | Alphabet | Vstupy | Australská centrální banka | FDA | US2000 | Platina | Německý ukazatel | Uvolnění limitů | Exporty | Berkshire Hathaway | Primární emise | Pozitivní vliv | Pfizer | Zpracovatelský sektor | Long pozice | Mince | Tuzemský průmysl | Alibaba | Holubičí tón | Konfederace britského průmyslu | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Životní prostředí | Macau | Sektor komerčních nemovitostí | BTC | Dění na světových burzách | Historie | Dosahovat zisku | Pokles indexu | Americký dolarový index | Oznámení výsledků | Mezinárodní měnový fond | Očekávané výsledky | Kroky Fedu | Statistiky | Ochranné příkazy | Investiční banky | Korelace | Technické signály | Agentura S&P | Asijské akcie | Američtí politici | Dow Jones Industrial | IG Markets | Reálná ekonomika | Alligator | Britská libra | Aktiva | PLN | USD/PLN | Citigroup | Schodek státního rozpočtu | Predikce vývoje | Wal-Mart Stores | Indexy na Wall Street | Měnové zasedání | Investing | Spojení | Index US500 | Zvýšení sazeb Fedu | Line | Intesa Sanpaolo | Sinopharm | S&P 500 (US500) | Poškodit ekonomiku | Evropská komise | Japonská měna | Tvorba pracovních míst | ISM ve službách | Asijské obchodování | Vliv na trh | Člen rady guvernérů | Ukrajinský prezident | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | HCOB PMI | UPS | Nifty 50 | Diverzifikace | H1 graf | FTSE MIB | Unilever | Výnosy dluhopisů | Zveřejnění výsledků | Ruské invaze na Ukrajinu | Manažeři | Analýzy | Financial Times | Pravděpodobnost | Hlavní centrální banky | Šéf Fedu Jerome Powell | Cenové stability | Fastenal Company | Bitcoinové rezervy | Zajímavé akcie | Ekonomika nového Zélandu | Lagardeová | Outsider | Deflační tlaky | TNOTE | E-shopy | Snížení produkce | Propad cen | Americká inflace | Ethereum | Dovoz z USA | Počet Američanů žádajících o podporu | Údaje o maloobchodních tržbách | Ekonomické sympozium | Růst sazeb | Deflace | Akcie Tesly | Britský premiér Sunak | Expanze | Costco Wholesale Corporation | Rostoucí ceny | Pershing Square | Data PMI | Deutsche Boerse | Výkyvy | Akcie dánské společnosti | Jednání OPEC+ | Depozitní sazba | Směřování měnové politiky | Přesnost | Český statistický úřad | Goldman Sachs | Pfizer (PFE.US) | Makroekonomické zprávy | PYPL.US | Wall Street výsledky | Nová data | Úplný zákaz vývozu do Ruska | Saúdská Arábie | Šéf Fedu Powell | Graf EURUSD | PMI z Německa | Strach | Řízení výnosové křivky | Verizon Communications Inc. | Bankovní rada ČNB | Německý DAX | Intervence japonské centrální banky | Geopolitické napětí | Velké ekonomiky | Nezaměstnanost | SoftBank Group | Index spotřebitelské nálady | Společnost Rare Earths Norway | HDP země | Vesmírné akcie | PFE | ATVI.US | Cena zlata | Bankéři | Průzkum PMI | Ceny kryptoměn | Brent (OIL) | Zásoby plynu | Akcie dnes | Reserve Bank of Australia | Světové krize | Christine Lagarde | Burza | Cyrus de la Rubia | Trumpová | Vratislav Zámiš | Inflace v prosinci | Walgreens | Americký bankovní sektor | Nomura | Růst zaměstnanosti | Hlavní události | Akcie AMC | Základní úrokové sazby | Rostoucí inflace | Development | Federální rezervní banka | Směrnice | Výsledkové sezóny | Medvědí výhled | Americké ministerstvo financí | Gold | FedWatch Tool | Proražení | Brexit | Dopad na ekonomiku | Index NIFTY 50 | Advance | EURCHF | Rok 2025 | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Karanténní opatření | Tuzemská měna | Zlato a stříbro | VIG | Break-Even | Dovozní cla | Volby | Breakout | Dopad na finanční trh | Výrobní aktivita v USA | Comcast | Americký prezident | Klouzavé průměry | Dopady pandemie COVID-19 | Česká měna | Amazon | Růst cen | Zasedání Evropské centrální banky | Ekonomické zotavení | Světový trh s ropou | Obnova ekonomiky | Nejdůležitější den | Zvýšení úrokové sazby | Sentiment na trzích | Bollingerovo pásmo | Activision Blizzard (ATVI.US) | New York | Snížení úrokových sazeb | Bayer | Pandemie COVID-19 | Nejznámější kryptoměna | Komerční banka (KOMB.CZ) | Vysoké riziko | BHP | Sympozium | Výkon amerického dolaru | Výkon | Politická situace | CZK | Technické závady | Zasedání FOMC | John Williams | Podnikání | Oznámení | Tradingové webináře | Rizika na Blízkém východě | Ministerstvo práce | Pokles EUR/USD | EIA | Země EU | Dolarový index | Zavírací cena | Nord Stream | Evropská obchodní seance | Polovodičové společnosti | Důležité zprávy | Vývoj měnového páru | Index nových objednávek | Ratingová agentura S&P | United Parcel Service (UPS.US) | Průmyslová výroba v září | Americký dolarový index (USDIDX) | Fibo retracement | Inflace | CHNComp | Dell Technologies | Program kontroly výnosové křivky | Akcie Gamestop | Události tohoto týdne | Největší banky | Meme stocks | B/E | Členové Evropské unie | Obavy investorů | PX (CZKCASH) | Tržní reakce | Pozitivní sentiment | Korekční pohyb | Dividendy | Americké výnosy | Special Purpose Acquisition Company | Breaking | Platby za plyn v rublech | Prima | Představitelé ECB | Náklady na obsluhu dluhu | Swiss National Bank | GPN.US | Zhoršující se epidemiologická situace | Obchodní seance | Kontrakty CFD | Invesco | Lídři EU | Maloobchod | Zpráva NFP | Podnikatelská důvěra | xStation | Poptávka po úvěrech | Kanadský dolar | Index volatility VIX | Graf | Utahování měnové politiky | NFP report | Nejdůležitější ekonomické události | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | Texas Instruments Incorporated | Výhled | Rating USA | Míra inflace v EU | ČSÚ | Růst mezd v USA | Index NIFTY | Modern Land | Akce centrálních bank | BP | Průmysl | Platby za plyn | Forward guidance | Guvernér Fedu | Rare Earths Norway | Oživování ekonomiky | Uvolnění měnové politiky | Vakcinace | Evropská měna | HDP Singapuru | Platforma pro obchodování | Očekávání analytiků | Centrální banky | Zpráva | Viceguvernér ČNB | Obchodní plán | UnitedHealth Group | Kofola (KOFOL.CZ) | Zvyšování sazeb | Vládní dluh | Německý export | Celková inflace | WSJ | Dobré výsledky | Macron | Capital Markets | Euro vůči americkému dolaru | Activision Blizzard | Moderna | Irsko | Nárůst cen ropy | Business Outlook | Rozhodnutí centrálních bank | Vít Hradil | Uber | Ekonomické zpomalení | Ratingová agentura | Coca-Cola | Swingová minima | Směnné kurzy | Risk-off | American Airlines | Největší ekonomiky eurozóny | Sankce | Aktivita čínských továren | Zveřejněná data | Ceny elektřiny | Covid | Dolary | Inflace spotřebitelských cen | Situace na ropě | Globální ekonomiky | Společnost GameStop | Stavebnictví v USA | Západní země | Washington | Michael Barr | Cla na dovoz z USA | Aktuální hodnoty měny | Aktivita ve výrobním sektoru | Data z USA | Spotřebitelské inflace | Handelsblatt | Fed Williams | Počet pracovních míst | Dnešní makroekonomické ukazatele | United Technologies | Výprodeje | PMI index v dubnu | Medvědí formace | Býčí signál | CB.US | Vysoké sazby | PMI pro sektor | Diskont | Praní špinavých peněz | Sharpe ratio | Henkel | Cyklus zvyšování sazeb | Ceny pohonných hmot | Bidenovy plány | Futures | TD Securities | CFD na DAX | Úspěšné obchodování | Polská centrální banka | Reakce trhu | Bidenův stimulační balík | Ekonomiky | Odhad HDP USA | Nejdůležitější události | Palantir | CL | CSGN.CH | Důvěra spotřebitelů | Lula | Donald Trump | Pohyby cen | Ranní okénko | CISCO | Země OPEC | Čínský jüan | Bilion eur | Zasedání FED | Volatilita | Maďarsko | Nákupní tlak | Makrodata USA | CBRT | Úrovně Fibonacciho | Hrubý domácí produkt (HDP) | BIDU | Vysoké ceny energií | Záchranný fond | Průmyslová produkce | Novozélandská ekonomika | Devon Energy (DVN.US) | VIG.CZ | Cenové hladiny | GOOGL.US | Sazby v USA | Makroekonomická data | Dow Jones | Index podnikatelské aktivity | Předstihové indikátory | Japonská vláda | Airbus | HeidelbergCement | Akcie a euro | Futures na akcie | Uplynulý rok | Zveřejněné údaje | Peníze | Výrobní index | DTE Energy Company | Turecko | Sociální sítě | Brent | Stavební produkce | Ceny palladia | Prudký pokles | Politika | Exxon Mobil | Stimul | Akcie roku 2021 | Vedení společnosti | Jüan | CHN.cash | Kurz americké měny | Očekávání | Trh s akciemi | Odvetná cla | Snižování sazeb | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Japonské maloobchodní tržby | NN Group | Vienna Insurance Group (VIG.CZ) | Futures na DAX | Flat | RWE | Zpomalení čínské ekonomiky | Palladium | Odhady PMI | Světové finanční trhy | Ministerstvo spravedlnosti | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Ukončení obchodní války | Cisco Systems | Oslabení USD | CAT | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Kent | Hluboké recese | Asijské indexy | Prodeje akcií | Indikátor RSI | Celní války | Americké ministerstvo práce | Míra nezaměstnanosti v EU | Obchodní týden | Guvernér BoE | Invaze na Ukrajinu | Nakupovat akcie | Úspěšnost strategie | Měnový fond | Allianz | Evropské měny | Financovat | Rozpočtový rámec | Sentiment investorů | Ekonomické ukazatele | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Snižování cen | InstaForex | Zásoby ropy | Index očekávání firem | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Janet Yellenová | Nárůst zásob | Obchodní signály | USDMXN | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Vesmírné akcie 2021 | Falešný průraz | Americký index | Americké HDP | AFP | Příležitosti | Rostoucí úrokové sazby | Itálie | Výpadky | EUR/CZK | Zaměstnanost | Klíčový ukazatel | Opatření centrálních bank | MiFID II | MetaTrader | Politická rozhodnutí | Fundamentální analýza | UBS Group | Národní měny | BreakEven | Objednávky | Jednání FOMC | Včerejší obchodování | Sentiment na trhu | Bilion | Denní minima | Prognóza | Výnosová křivka | ProfitLevel | Americké prezidentské volby | Měnový pár USD/JPY | Souhrnný index | Použití finanční páky | Akciové trhy v Číně | Ziskové obchody | Volná pracovní místa | Americký zpracovatelský průmysl | Obrat velkých německých podniků | Roční míra inflace | Trh práce | Prezident Fedu | Změny cen | Swiss | Růstový impuls | Rekordní inflace | Dnešní seance | Britská centrální banka | Spotřebitelské úvěry | Obchodníci | Kongres | Tempo poklesu | Futures trhy | Německý maloobchod | Růst amerického dolaru | Průmyslové zakázky | BoE Andrew Bailey | Pochybnosti | Hamburg Commercial Bank | Wolters Kluwer | Španělský IBEX | Úvěry a půjčky | Býčí výhled | First Republic Bank | Moody's | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Chesapeake Energy | Evropské ekonomiky | Aktivita v soukromém sektoru | Investovat do zlata | Technická recese | IHS Markit | CME FedWatch | Technologické akcie | Klíčové události | Krátkodobý vývoj | Volatility | Nike | Průmyslová produkce v únoru | Ministr energetiky | Long | Kontrakty | Virgin Galactic | Zpomalení ekonomiky | Evropská inflace | Evergrande | Lira | Správci aktiv | Koruna posílila | Hang Seng | EPFR | Koruna | Geopolitická rizika | Farmaceutická společnost | Investiční portfolio | Zasedání centrálních bank | Thyssenkrupp | AUD | DJIA | JOLTS | Inflace v eurozóně | Caterpillar | Nasdaq100 | Evropský statistický úřad Eurostat | S&P500 | Zpřesněný odhad | Nejznámější kryptoměny | Opatření | Meziroční růst | SolarEdge Technologies | Tapering | Stavební výdaje | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | RUS50 | OIL.WTI | Baidu | Krize způsobená koronavirem | Melvin Capital | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Acacia Communications | Trh | Index výrobní aktivity | SAE | Digitální aktiva | Mutace omicron | Český index nákupních manažerů | MSCI | Americká nezaměstnanost | EMU | Cestovní ruch | HKComp | Riziková averze | Velké fondy | Dragon | Britské hospodářství | Retailoví investoři | Americká sněmovna reprezentantů | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | PLUG | Ruský prezident | Open | Představitelé Fedu | Pandemie koronaviru | Square | Dodávky ropy | Rozdílové smlouvy | Kapitálový trh | Dot plot | Index | Reálné úrokové sazby | Maturity | Vice | KOFOL.CZ | Dolar roste | EUR Index | Vakcína a covid | Obchodní války | EUR/MWh | Sell | Zpomalení v Číně | Breakout strategie | MMF | Stimulační balík | Bleskový průzkum | Čínský akciový trh | Výroba v eurozóně | Japonský jen (JPY) | Credit Suisse (CSGN.CH) | Parlamentní volby | Výrobní ceny | Skupování aktiv | CIPS | Zpřísnění měnové politiky | GME | Ceny ve výrobní sféře | Indický trh | Eura | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Novozélandský dolar | Participace | Rovnováhy | Americká centrální banka | Historické maximum | Dnešní kalendář | Bílý dům | Kapitál | Ropa Brent | Jiří Rusnok | FinTech | Posílení | Jednání ECB | Lukáš Baloga | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Ekonomické kroky | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Agentura Reuters | Chubb Limited | E-commerce | Institute for Supply Management (ISM) | Společnosti | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Investice do zlata | Graf EUR/USD | Údaje o inflaci | Týdenní shrnutí | Ministerstvo obchodu | Tržby v eurozóně | Federální rezervní banka v New Yorku | Blue chip | Index STOXX Europe | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | NVDA.US | S&P | Regulátoři | Akciové trhy v Evropě | Americké ministerstvo obchodu | Tuzemské banky | CSCO | Unie | PEPSICO | Volodymyr Zelenskyj | LPR | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Inflace ve Spojených státech | VOLX | Důvěra investorů | Politická rizika | Maloobchodní tržby | Nálada mezi německými spotřebiteli | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | CIBC Capital Markets | Data z tuzemské ekonomiky | Nové akcie | Snížení ekonomické aktivity | Kurz dolaru | Akciové indexy | Ropná firma | Christine Lagardeová | Shell | Vysoká inflace | Americké měny | Ekonomický kalendář | Kvantitativní zpřísňování | Instrukce | Soukromý sektor | Domácnosti | Britský premiér | Toyota Motor | Japonské ministerstvo financí | Konference FOMC | Americké státní dluhopisy | Příjem díky dividendám | Obchodování na Wall Street | Insideři | Energetická skupina | Break/Even (B/E) | Wall Street Journal | Indický index | Swing | Souhrn finančních trhů | IEA | Investice do solární energie | Anglie | Centene | Klíčové události tohoto týdne | Viceprezident ECB Luis de Guindos | IRS | Reakce trhů | Bollingerova pásma | Anheuser-Busch inBev | Asie | Dnešní PMI | Velké technologické společnosti | Vedoucí představitelé | Růst cen zlata | Marathon | Blizzard | Deficit | Objem dluhopisů | ČNB euro | Korekce na trzích | BREAKING | Francouzský CAC 40 | Invaze | Aktivita retailových investorů | Zpráva o inflaci | Nákupy cenných papírů | G7 | Joachim Nagel | Angela Merkelová | Natural Gas | Dollar General Corporation | Polská inflace | Ceny domů | Budoucnost | ECB minutes | Tisková konference centrální banky | Tržní sentiment | Rada guvernérů | Republikáni | Starbucks (SBUX.US) | Britské tajné služby | Nejnovější údaje | Analytika | Výrobce chytrých telefonů | Index Hang Seng | Kurz koruny | Větší riziko | CSGN | Produkce zlata | Pozornost trhu | AA | Negativní dopad | Case-Shiller | KUSAMA | Eskalace | Přehled o dění na světových burzách | Míra inflace v květnu | Vlastní digitální měny | Royal Dutch Shell | Altcoiny | BNP Paribas | Česká koruna | Devizové trhy | TLTRO | G10 | Moneta | MIFID | Forexové trhy | Akciový index | Pozornost | Program QE | Polský zlotý | Prudký propad | Index výroby | Investice do akcií | Nejprudší pokles | Ceny zemního plynu | Vývoj inflace | Klesající trend | Surové ropy | Závislost | Hodnotové akcie | Solární energie | Americké úrokové sazby | Premiér Sunak | Meziroční míra inflace | Profit-Target | Futures na americké akciové indexy | Další růst | Evropská opatření | Ifo | Stratégové | Dow Jones Industrial Average | UnitedHealth Group Incorporated | C3.ai | Roční tržby | Conference Board | Futures kontrakty | HDP Austrálie | Náklady | MRK.US | Index nákupních manažerů | Index S&P/ASX 200 | Inflační výhled | Ripple | Americká měna | Vysoká volatilita | Statistický úřad | Rozhodnutí australské centrální banky | Systémové riziko | Webináře | Coinbase | Co je Sharpe Ratio? | ERSTE (RBAG.CZ) | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Růst vývozu | Očekávaná data | Bitcoin | Ukazatel zdraví | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Deliveroo | Salvador | Výhled pro bitcoin | Úroveň rezistence | Pohyb trhu | Pozornost obchodníků | Poptávka | Kov | Obchodování USD/CAD | Pandemický program | Konjunkturální průzkum | Silnější euro | ISM index | Shanghai Composite | Nižší minima | Cla na dovoz | Klaas Knot | Šíření viru | Rozdíly v názorech | ITA40 | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nejlepší kávové akcie | Applied Materials | JPM | Nissan Motor | Snižování úrokových sazeb | Nový týden | Epidemiologická situace | Odpor | RBI | Data o inflaci | JPMorgan Chase | Akcie AMD | Množství peněz | UK100 | Uzavření trhů | Ministr zahraničí | General Motors (GM.US) | Odvetná opatření | Marketingová komunikace | Očekávání trhu | Patria Online | Nastavení měnové politiky | Tovární objednávky | Obchodovat | Americké indexy | Válka na Ukrajině | Členka Rady guvernérů Fedu | Tyson Foods | Obchodní aktivita | Norsko | Finance | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Indikátor | Dluhopisy | Růst úrokových sazeb | Americký ministr energetiky | Investiční plán | Equity | Index DXY | Pár EUR/USD | Index PMI | Analytici | Trh práce v USA | Čistý zisk | UTC | Aukce | Problémy | Cenový index | Gilead Sciences (GILD.US) | Index pražské burzy PX | Stres | IPO Robinhood | Stříbro | American Express Company | PLUG.US | Prodejní aktivity | Nvidia (NVDA.US) | Evropské akciové burzy | Úsilí | Finanční instituce | Internet of Things | Gruzie | Australský premiér | Vyšší sazby | ANZ | AMAT | Pokles cen | Závislosti na Číně | Ropa | Poskytování úvěrů | Orderflow | Zvyšování sazeb Fedu | Short squeeze | ETF | Deutsche Bank | Evropský statistický úřad | Zpomalení hospodářského růstu | Klouzavý průměr | Litecoin | Větší pokles | PMI index | Firma | AMZN.US | Omezení těžby | Dividendový výnos | SWIFT | Nálada na trzích | Pokles nezaměstnanosti | Short pozice | Investiční aktivita | Výrobní index ISM | HSBC Holdings | T-Mobile US | Obchodníci s ropou | Ruská agrese | AXA | Ripple (XRP) | Byznys | Nálada na Wall Street | Ekonomické aktivity | Austan Goolsbee | Raiffeisenbank a.s. | Akcie GME | Komerční banka | Italský PMI | Platforma | Spojené státy americké | Samsung | COTTON | Cena zemního plynu | Pinterest (PINS.US) | UBS | HDP z Kanady | Ekonomové | Depozitní sazby | Podrobný týdenní kalendář | Bank of Canada | Zájem o NFT | USA | Globální inflace | 3М | Spojené státy | NZDUSD | Uber (UBER.US) | Růst eurozóny | BIS | Ex-dividend | Růst HDP | Futures na zemní plyn | Celosvětová poptávka po ropě | Pandemie | Euro vůči dolaru | Jak obchodovat | Úrokové sazby | Hospodaření státního rozpočtu | Velmi volatilní | ECB Christine Lagardeová | Důležitý support | Index amerického dolaru (USDIDX) | Zvyšování úrokových sazeb | Konsolidace | Japonská ekonomika | Cenová akce | Index volatility | FAST | PINS.US | Linie odporu | JMMC | Boeing | Qualcomm | Japonský Nikkei 225 | Fibonacci | Americká data | Výrobní ceny v Číně | Kurz dolarů | Burze | PPF | Americké ministerstvo zahraničí | ASML Holding NV | Výrobní aktivita | Vývoj | Chubb Limited (CB.US) | Obchodování na krátko | Velké technologické firmy | Obchodní dohody | Nastavení sazeb | Výroba v Německu | Euro posiluje | AMC Entertainment | Problémy se subdodávkami | Úroková sazba | Svět investování | Obraz trhu | Kalifornie | Klaus Regling | Prohlášení | Nikkei (JAP225) | Technologický index | ConocoPhillips (COP.US) | Úřad pro ekonomickou analýzu | Michal Brožka | Výnosy | Německé hospodářství | Investiční poradenství | Gilead Sciences | Člen bankovní rady | Agentura Fitch | Výdaje | Dnešní ekonomický kalendář | Ceny drahých kovů | Americké akcie | Facebook | Ruská centrální banka | Washington Post | Dílčí indexy | Erdogan | Nákupy centrálních bank | NXP Semiconductors | Jádrová inflace v eurozóně | Růst americké ekonomiky | Ministr zdravotnictví | Spotřebitelská důvěra v USA | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Pin Bar | Varování | OSN | Intervence | Sky News | Světové produkce | Trh s kryptoměnami | Dnešní zprávy | Joe Biden | Šéfka ECB | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská důvěra | Šíření nákazy | Ceny průmyslových výrobců | Sanofi | Pfizer a BioNTech | Člen bankovní rady ČNB | Další vývoj | Chipotle Mexican Grill | Kryptoburzy | Strach z inflace | Recese v USA | Měnové politiky | G20 | Plánované obchody pro EUR/USD | Finanční služby | Investiční doporučení | CSI 300 | S&P/ASX 200 | Akcie Amazonu | Finanční domy | Aktuální situace | Míra nezaměstnanosti v Německu | Manufacturing | Makrozprávy | Rozhodnutí o sazbách | Znovuotevření ekonomiky | LVMH | Investice do kávy | Měnový výbor | IBEX | Americké žádostí o podporu | Znovuotevření Číny | Zlotý | Výdělky | Dedolarizace | Peněžní trhy | Trading | MSTR.US | Cíl Evropské centrální banky | Sympozium v Jackson Hole | Koronavirus | MSTR | Ekonomická situace | Pandemická omezení | Odhad HDP | Prezident Erdogan | Index Russell | Cenová válka | Růstový potenciál | Čínský HDP | Dna | Hongkongský index Hang Seng | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | CNY | Centrální bankéři | Trh se zlatem | KOSPI | Japonský ministr financí | AXP | Americká administrativa | Strategie Ondřeje Hartmana | FCA | Čínské indexy | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Investiční strategie | Výsledky společnosti Apple | Walgreens Boots Alliance | Británie | Heatmap | Přední ekonomové | Bitcoincash | Sektor služeb | Výsledky ISM | COP.US | Global Payments (GPN.US) | DTE | Christopher Waller | Miliardy dolarů | AI | ADP | Ceny obilí | Daimler | SPCE | Futures na americké indexy | Přeprodané zóny | IRBT | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | IMF | Obilí | Prezidentské volby | Světové měny | Fabio Panetta | Dopady pandemie | Tisková konference | Hike | Merck (MRK.US) | Eskalace na Blízkém východě | Forexoví obchodníci | Růst mezd | Kasina | Soudní dvůr | Zemědělství | Break/Even | Luis De Guindos | Snížení inflace | Technické indikátory | Nákupy dluhopisů | Společnost Nvidia | Sazby | DVN.US | Odhad spotřebitelské důvěry | Jak investovat do zlata | Provozní marže | Index nových zakázek | Hlavní ekonom | Průmyslové podniky | Průraz ceny | Lufthansa | Nyrstar | PMI ve výrobě | Patria | Americký index S&P 500 | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Guidance | Makrodata EMU | Hlasování v Senátu | Komise v přenesené pravomoci | Zvýšení produkce | KOMB | Obchodování s dluhopisy | Zasedání OPEC | Investovat | Hlavní kryptoměny | Komoditní | Zpráva amerického ministerstva práce | Členka Rady guvernérů | Nerozhodnost | Západní společnosti | Agentura Moody's | Ekonomické oživení | Počet zahájených bytů | Investiční fondy | Regulátor | Program skupování aktiv | Obavy ze zrychlení inflace | Nárůst nově nakažených | Renault | Průzkum | Firmy | Jednání OPEC | Zvýšení mezd | Ruské společnosti | Tvrdý brexit | Český státní rozpočet | Růst cen ropy | Panika | Zajištění | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | Zájem investorů | Cena ropy brent | Vyšší ceny | Velké pohyby na trhu | Pablo Hernández de Cos | Money management | Zasedání Bank of Canada | Ekonomické podmínky | Indexy v Číně | Commitments of Traders (COT) | Ceny kovů | Státní svátek | Představitelé americké centrální banky | První fáze | Výsledky společnosti | Japonská burza | Investování | Didi | Očekávání firem | Zpráva o měnové politice | Fed | Obchodní bilance Číny | Nonfarm Payrolls | MRK | Index spotřebitelské důvěry | Americká ministryně financí | Nejbližší support | Maďarský forint | Dnešní fundamenty | NASDAQ 100 | Vyšetřování | Boris Johnson | Účastníci trhu | Kevin McCarthy | Prodejní signál | Celosvětová poptávka | Pokračující růst | Automobilový průmysl | Hry | CORN | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Cena bavlny | Trhy | Trade | Společnost BlackRock | Banky v eurozóně | Nasdaq a S&P 500 | Paypal Holdings | Emerging markets | Walmart | Loď Ever Given | Těžařská společnost | Index nákupních manažerů ve výrobě | Změna režimu | FTSE | Rychlé ekonomické oživení | Přehled o dění | Oscilátor | Rizika | Kellogg | Propady na akciových trzích | Luboš Růžička | Výrobní sektor v USA | Rada ČNB | Varování před riziky | Eurozóna | Kryptoměny vs. meme akcie | Ropné firmy | Horší data | Investiční rozhodnutí | Fond | ISM | Zvýšení volatility | Restrukturalizace | Index Nifty 50 | Globální trhy | Páteční NFP | Zpřísňováním měnové politiky | Měkké přistání | UPS.US | Pád ceny ropy | Fitch | Pšenice | Nuance | Americké banky | Dánské společnosti | IPO Coinbase | Úspory | Pokles cen akcií | Kalendář ekonomických událostí | Předkrizové úrovně | Dánsko | MIB | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Kyjev | Raytheon Technologies | Energetické společnosti | Verizon Communications | xStation 5 | Scotiabank | Apple Inc. | Vysoké ceny | Výprodeje akcií | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Ruský Gazprom | Britský FTSE | Růst ekonomiky | Stagflace | Ředitelka | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | UnitedHealth | Cenový vývoj | Nissan | NKE | Orsted | Goldman Sachs Group | BASF | Žádosti o podporu | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | Bilance | Americké akciové indexy | Citrix | Ondřej Hartman | Výsledky společnosti Nvidia | Americký kongres | Vladimir Putin | Tesla | Inflace v Kanadě | ONE | Regulační orgány | Low | Mitch McConnell | Růst Bitcoinů | David Vagenknecht | Stabilita | Španělsko | Index průmyslové výroby | Členka rady guvernérů Fedu | Ekonomický růst | RBNZ | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Prezident Emmanuel Macron | St. Louis | GS | USDCHF | Nálada na finančních trzích | Druhá vlna | Mzdy | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Royal Caribbean | Zlepšení nálady | Nestlé | Květnový růst | Přeprodané podmínky | General Motors | Finanční ústavy | CAD | Odhady analytiků | Intervence na devizovém trhu | Ceny zemního plynu v USA | Aktuální Price Action | Shares | Vlnový pattern | Viceprezident ECB | Včerejší seance | Vstup na burzu | EURTRY | Na burze | Analytička | Společnost | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Advanced Micro Devices | Velké firmy | Evropské trhy | Obchodování na trzích | Raphael Bostic | Hospodaření | Členka rady guvernérů | Procter & Gamble Company | Zahraniční obchod | Vývozní clo | Ztráta | XOM.US | Wells Fargo | XRP | Riksbank | Alphabet (GOOGL.US) | USDIDX | Zablokování Suezského průplavu | SolarEdge | Ztráty zaměstnání | Institucionální investoři | Situace na trhu práce | FXstreet | Zákaz vývozu do Ruska | Reporty | Týdenní kalendář | Projevy centrálních bankéřů | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Nálada na globálních trzích | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Prodeje existujících domů | Negativní zprávy | Plug Power (PLUG.US) | Velké investiční fondy | Obchodní rozhodnutí | Francouzský index | Volkswagen | AUD/USD | Oživení globální ekonomiky | Pracovní trh | Moving Average | Astrazeneca | EK | Riziko | Analytik | Emise | Benchmarky | JPY | Credit Suisse | Pražské burzy | Zasedání ČNB | Adidas | Caterpillar (CAT.US) | Citi | Pivot | Continental | Pokles výnosů | Binance | Šéf společnosti | RSI | AIG | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Gazprombank | Volatilita trhů | Finanční trh | MGM | Meta | Turecká lira | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | NATO | Plyn | Kristina Hooper | Pokles cen ropy | BioNTech | PFE.US | Spekulativní pozice | Německá ekonomika | Čína | Pokles akcií | Risk | Commonwealth Bank of Australia | J.P. Morgan | CZK/USD | Západní ekonomiky | MSCI Asia Pacific | Ceny | T-Mobile | Akcie Sony | Prognóza vývoje | Siemens | Představenstvo | Tržní pohyby | Financování | Recese | Zahraniční kapitál | Pokles | Gazprom | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Virtuální měny | Pohyby na trhu | XEL | Potenciální rizika | Kompozitní index | Velmi bohatý | FTSE 100 | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | COT report | Mondelez | Války | Změna politiky | Impuls | Ukrajina | Zemědělské komodity | Capital Partners | Raiffeisenbank | Bundesbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Data z trhu práce | Rada guvernérů ECB | Severní Korea | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Předstihové ukazatele | Centrální banka | BBC | Prezident newyorského Fedu | Předpovědi | DPH | Predikce | Softbank | SAP AG | ABNB | ASML | WTI | Berkshire | Zápis z posledního zasedání | Infekce Covid | Objem objednávek | Stavební povolení | Silný americký dolar | ČNB Jiří Rusnok | Fed index | Restriktivní opatření | Globální index | Státy EU | SMA | Praxe | Divergence | GameStop | Cla na čínské zboží | Fresenius Medical | Evropské centrální banky | Moneta Money Bank | MACD | Libra | Novartis | Trump dnes | Souhrnný indikátor | Odborníci | Dopad na trhy | Norges Bank | E.ON | Dobrá data | Broadcom | Instituce | SXXP | USDCAD | Počáteční zisky | Propuštění | FinTech akcie | Forint | Amazon (AMZN.US) | Morgan Stanley | ABNB.US | Prezident Vladimir Putin | Francouzská ekonomika | Ceny zlata | Commerzbank | Worldometers | Stop-Lossy | Výnos | Obchody pro EUR/USD | TSLA.US | Bankovní krize | Zasedání RBA | Pokles ekonomiky | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | IHNED | Producenti ropy | Trhy dnes | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Philips | Počet nakažených | Index Nasdaq | Fresenius | CFD | Benchmark | UBER.US | Pár USD/CAD | Prostor pro růst | 256/2004 | US30 | Dvojitý vrchol | Automatic Data Processing | Dobrá zpráva | Úrokové sazby ECB | Rozhovor | ALUMINIUM | Růst podnikatelské aktivity | MNB | Vhodné podmínky | Trhy v Číně | Austrálie | Minulá výkonnost | Snap | Vývoj měnového páru EUR/USD | Eni | Historická maxima | Posílení koruny | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Akcie týdne | Obchodní tipy | Forex trader | Vietnam | Švýcarské banky | Osvobození | Ceny akcií | Hongkong | Ceny energií | Ahold Delhaize | Barometr | Fintech společnosti | S/R zóny | Cena akcií | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | ASX | Bezpečné přístavy | AAPL.US | Oživení trhu | RBAG | Tovární objednávky v USA | Posilování USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Pravděpodobnost recese | Jaromír Gec | Akcie společnosti Apple | Euforie | Írán | Největší světové ekonomiky | EPS | Jestřábí postoj | Očekávané Earnings | Index STOXX Europe 600 | Makroekonomický výhled | Apple (AAPL.US) | Jasný signál | Čínské zboží | Bias | Pracovní místa | Shopify | Rishi Sunak | Vienna Insurance Group | Evropské PMI | Slabý ekonomický růst | NBS | PG | Vedení ECB | Část zisků | Zisk | Total | Xetra | Čínské stimuly | ČNB | Bank of England | PCE index | EURUSD | Demokraté | Spekulovat | Nord Stream 2 | Huawei | Shenzhen Composite | Překoupené oblasti | Středoevropské měny | JAP225 | Mzdový nárůst | Rating | Dovoz | Tržní sazby | Zahraniční investoři | Venture Capital | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | Ruské banky | České hospodářství | Progres | Obchodování | Býčí sentiment | Celosvětová spotřeba | Tesla (TSLA.US) | Dnešní data | Úroky | Zlepšení sentimentu | MSCI World | Eurostat | Prezident | Růst inflace | Sensex | COCOA | Raytheon | Kurz jenu | Obavy trhu | WHEAT | Podnikatelská aktivita v eurozóně | TRY | Shortovat | Expanzivní politika | Státní rozpočet | Evropa | Měna | S&P Global | TOPIX | Indexy v Asii | Management | Nasdaq | Trump | Akcie v roce 2021 | NICKEL | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Zprávy z trhů | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Den díkůvzdání | Index cen průmyslových výrobců | Zelenskyj | Trigger | Údaje | Hlavní měny | Dodávky plynu | Technologické společnosti | Michelle Bowmanová | Automobilky | Nejlepší akcie | Důvěra investorů v ekonomiku | Ekonomické události | Omezení pohybu | Kontext | Biden | Růst zlata | TUI | PYPL | Finanční krize | Sberbank | Ukazatel inflace | Indikace | FXstreet.cz | Německý PMI | Obchody | TTWO | Britská měna | ex | Expedia | Snížení daní | Klesající tendence | Technologické firmy | Index CPI | FinTech akcie 2021 | xStation5 | Obchodní konflikt | Electronic Arts | Růst spotřebitelských cen | Platforms | Deutsche Telekom | Natixis | CEZ1.CZ | Síla dolaru | Japonský HDP | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Haruhiko Kuroda | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | Marže | Americké sankce | J P Morgan Chase & Co | Super Micro Computer | Vstupní S/R zóny | JPMorgan Chase & Co | Směřování | Tržní situace | ConocoPhillips | Visa | Caixin/Markit | Velké objemy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Společnost XTB | CARA | GMT | Velcí institucionální investoři | BNP | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Dolarový index (USDIDX) | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Nové zakázky | Dostupná data | Portfolio manager | Růst dolaru | Google | Stagnace | Tržby | Index Russell 2000 | Tradingové webináře zdarma | Konsensus | Aktuální prognóza | Costco | Verbální intervence | Hedge fondy | Euro STOXX | NATGAS | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Turecké liry | Signály | DISH | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Dividenda | Peking | Index pražské burzy | GfK | New York Times | Ranní komentář | Výrobní aktivity | Pokles zásob | HDP | Důvěra v Německu | Načasování | Manufacturing PMI | Omyl | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Dolar | Asie a Tichomoří | Euro | Klid | Investování je rizikové | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Deutsche Post | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | NEST | Index euro | Fibonacciho úrovně | Westpac | HCOB | Ropa roste | Objem investic | Politici | USD/CAD | Varovné znamení | Hlavní americké indexy | Obchodní bilance | Index PCE | Vyšší inflace | iRobot | Trhy v USA | Air Liquide | Známky oživení | Výprodej | HDP report | Ekonomické zprávy | AAPL | Slovensko | Martin Gürtler | CAR | Vývoj trhu | Signály z Fedu | JPMorgan | 100 SMA | AMZN | Provize | EUR/CHF | Zdraví | CEZ1 | ČTK | Novinky | Session | Infineon | UNH | Holubičí Fed | Vyšší úroveň | Bill Ackman | Stimuly | Guvernér ČNB | Ztráty | Osobní výdaje | GM.US | Česká národní banka | Merkelová | Epidemie koronaviru | Americký ISM | IPO Deliveroo | Regulační rámec | Analýza indikátorů | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Pozitivní sentiment na trzích | Prodejní ceny | Opce na akcie | Spojené arabské emiráty | Technický výhled | Úvěr | Meziroční inflace | Japonský jen | Čínské firmy | Index amerického dolaru | Coffee | Nakupovat | FOMC | NIFTY | Akcie | Medvědí trend | Jestřábí ECB | Měnové podmínky | Kupci | Mzda | MSCI China | Největší ekonomiky | Nákup aktiv | Nový Zéland | Société Générale | 5G | Vzestupný trend | Pražská burza | Target | Základní úroková sazba | Očkování | Sociální demokraté | Podniky | SPAC | Američtí regulátoři | Index spotřebitelských cen | Zotavení ekonomik | Napětí na trzích | Black Friday | Cardano | ECB Luis De Guindos | AAA | Týden na trzích | Tržby v maloobchodě | ONS | Vývoj ceny | Býčí trend | Mzdová dynamika | Tým FXstreet.cz | Raytheon Technologies Corp | Dodavatelské řetězce | Ekonomické nejistoty | Index cen | Banco Santander | Světová ekonomika | VZ | ADP report | Podpora ekonomiky | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Obilí z Ukrajiny | PEPP | Globální ekonomika | Jednání o brexitu | USDJPY | Price Action | Hodnota společnosti | Ekonomické škody | Přeprodané oblasti | Sněmovna reprezentantů | Globální indexy | Největší propad | Marlin | Emmanuel Macron | Prognózy | Intel Corporation | Airbnb | Kurz | SBUX | Daně | DNO | Ministři | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Tichomoří | Zpřísnění finančních podmínek | Technický indikátor | DXY | Commonwealth Bank | Makrokalendář | Růst zisků | Švýcarská národní banka | Jádrová inflace | Využití kapacit | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | AMD | Americký prezident Joe Biden | Úspěchy | PCE inflace | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Snížení těžby | Nezaměstnanost v eurozóně | Společnost Microsoft | Světové ekonomiky | NVDA | Výsledky | Míra inflace | Obchodní rozhovory | Měnový výbor Fedu | Nasdaq-100 (US100) | Rychlý růst | Počty nových žádostí o podporu | Bankovní rada | Uber Technologies | Gilead | Peněžní zásoba | Investice | Osobní příjmy | CBDC | Covestro | Čínský index | Microsoft | Business | Návrh zákona | Traders | Varianta omikron | Plug Power | Potenciál | AMD.US | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Česká měna dnes | Obchodování v Asii | QCOM | Robinhood | Kevin Tran Nguyen | Rally | Investujte | Pokles inflace | Ranní nadhoz | Obchodování akcií | Vládní bondy | Komunikace | Německý průmysl | Devon Energy | COPPER | Americké futures | Coca-Cola Company | Zynga | Americká politika | Indie | Bod | Sentiment v USA | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | ESM | Makrodata | GBTC | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Údaje z Číny | Zisky | ECOFIN | Delta | Masivní nákupy | Akcie těžařů | Regulace | Deriváty | Šéf Fedu | Cyrrus | Johnson & Johnson | Fondy | USD za barel | Kurz eura | SAP | Walt Disney | Hospodářství | Volatilita páru EUR/USD | MSFT | Důvěra | Roaring Kitty | NXP | Měny G10 | Oslabení dolaru | Virgin Galactic (SPCE.US) | Kontrakce | CAC 40 | PMI za leden | Americký akciový trh | DIHK | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Index MSCI | Slabší dolar | Amgen | Pravidelný příjem | Měny | Profitovat | Dollar | AUDJPY | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Prodej automobilů | Daňové příjmy | Burzy | Advance Auto Parts | Pokles ekonomické aktivity | CIBC | Hospodářský růst | Thomson Reuters | UST | Trh s ropou | Politico | Export | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Poradce | Signál | Kering | Komise pro cenné papíry (SEC) | Nové žádosti o podporu | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Investovat do akcií | Společnost AMD | Úbytek | Kofola | GBPUSD | Stabilní výhled | Futures na americké akcie | Kurzotvorné zprávy | Global Payments | GRMN | SUGAR | Euronext | Zhodnocení | Index NASDAQ 100 | Brands | 1 milion | Services | Ceny surovin | Federální rezervní systém (FED) | Praha | SOYBEAN | Britská vláda | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | Medvědí scénář | Valuace | Optimistický výhled | Výsledková sezóna | Australská ekonomika | FedWatch | Air | Rozšíření | Paládium | Technická analýza | MicroStrategy (MSTR.US) | AEX | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Plány | Toyota | Administrativa | Ropa dnes | TXN | COVID-19 | Béžová kniha | Cenové tlaky | ATVI | WIG20 | KOMB.CZ | Dolarový index (DXY) | Dluhopisové výnosy | NFP | Hypotéky | Rekordní růst | Nikkei | Konvergence | Ekonomika USA | Akcie Alibaba | Americké společnosti | Data z amerického trhu práce | Asijská seance | Průmyslová výroba v Německu | ZEW | Společnost Pfizer | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | EOS | Americký trh práce | TIM | Energie | ZNGA | Pozornost finančních trhů | Objem | Investiční | Nálada | Britské banky | Americké centrální banky | Dividendové strategie | Příjmy | Bondy | Kávové akcie | Prodej | Rok 2024 | Znárodnění | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | Eli Lilly | Inflace v květnu | Admiral Markets | Německé ceny | XAU/USD | Trh kryptoměn | Evropská unie | Akcie v Asii | SPCE.US | Britský FTSE 100 | Americký PMI | Rozvoj | Hlavní indexy | Capital Economics | Silný růst | ICE | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Místopředseda Fedu | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Udržitelnost | Míra | Hong Kong | Pokles tržeb | Vyšší mzdy | Korekce | Odhady trhu | LNG | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Riziko recese | Melvin | S&P Global Ratings | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Vakcína | Výkonnost | Předčasné parlamentní volby | Pád ceny | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Nižší maxima | Index S&P 500 | Instrument | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Přehled | Trendové linie | Short | Tomáš Pfeiler | Akcie 2021 | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Krize | Kanadská ekonomika | Rostoucí trend | High | Tým InstaForex | OECD | GameStop (GME) | Technické problémy | Odhadovaná cena | CHF | Měnový trh | Ekonomická důvěra | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | RBAG.CZ | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Růst výnosů | Inflace v únoru | DTE Energy | James Bullard | Turecký prezident | Instant Trading EU | Volby v USA | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | JDE | Podpora | Ministři financí | Vonovia | MWh | Globální problémy | Prognóza ČNB | Prezident Joe Biden | QE | MT4 | First Republic | Spojené království | Evropský regulátor | Světová banka | Mexické peso | Cena | Maloobchodní prodeje | EU a USA | MicroStrategy | Očekávané výnosy | Vývoje ceny | Německo | Prodeje domů | Digitalizace | 5G akcie | Makroekonomické ukazatele | Psychologie trhu | Krach | Prodeje čipů | MJ | Výsledky bank | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Zadlužení | Údaj NFP | Rozpočet | Setkání centrálních bankéřů | Širší trh s kryptoměnami | Evropské indexy | Americký trh | Dow Jones (US30) | Interpretace | Arlington Asset Investment | Snížení sazeb | DOT | Nové úvěry | CME Group | Close | TSLA | Kurzy | IG | Finanční prostředky | Čínské ministerstvo | Partners | Ekonomické údaje | COST | Nové rekordy | Německá kancléřka | Ekonomická data | Situace na trhu | Otevírání ekonomik | Drahé kovy | Inflace v listopadu | Evropské akciové indexy | IPO Instacart | Solana | Výhledy | Co bude | Medvědi | Microsoft Corp | Inflace CPI | Zveřejnění zpráv | Odhad růstu ekonomiky | DAX | Infineon Technologies | Erste | Ekonomická rizika | Rezervy | Fiskální balíček | EMA | Fibonacciho retracement | Merck | Debata | Datový kalendář | Akcie společnosti | DG | Čínský vývoz | Sony | Fiskální stimuly | Indikátor důvěry | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Plánované obchody | PEP | Inflace v Německu | Fresenius SE | Denní graf | SEC | Schodek | Indikátory | Ticker | Odpovědnost | ČNB Tomáš Nidetzký | Verizon | Oslabení | Akciové futures | Finanční situace | Indikátor MACD | Energetické krize | Jak na pravidelný příjem | Evropské akciové trhy | IPO Airbnb | Práce | Úspěch | ČEZ (CEZ1.CZ) | Banky pro mezinárodní platby | Intel | Likvidita | Jihokorejský Kospi | SPWR | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Bezpečnost | Maloobchodní prodej | Zásoby benzinu | Nifty | Likvidní | Banky | BlackRock | Buy | DAX 30 | Produktivita práce | Microsoft Corporation | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zisky společnosti | Vlády | Express | INTC | Širší trh | Kotace | Australský index | Šance | Ruská vláda | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | NIFTY 50 | Bankrot | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Netflix | Poptávka po ropě | Konfederace | Zisk na akcii | GM | Správa | Citrix Systems | Wall Street | ING Groep NV | Průlom | Vysoké úrokové sazby | Analýza | KO | Procter & Gamble | Ministr financí | Tisková konference FOMC | Zlepšení | Omicron | Japonský index Nikkei | Sazby Fedu | Světové akciové trhy | ČR | Vyšší ceny ropy | Vivendi | Tomáš Nidetzký | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Uzavření dohody | Ever Given | Linde | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Asijské akciové trhy | Výraznější pokles | Americká centrální banka dnes | Intervenovat | Solidní výsledky | Ropovody | Snížení produkce ropy | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | API | Jádrový CPI | Pozice | Vítězství nad inflací | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | OCI | Aktivity v eurozóně | Pullback | Demokratické strany | Inflace v EU | Měnové politiky centrální banky | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Chevron | Kovy | Švýcarský frank | Maloobchodní tržby v Číně | Dolarový index DXY | Hedge | Foxconn | Kancléřka Angela Merkelová | Market | Technologický sektor | Cenné papíry | PMI indexy | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Obchodní rozpětí | Support | General Electric | Průměrná mzda | Dluhový strop | Yandex | Farmaceutické společnosti | XOM | FX | Vývoj ceny zlata | Texas | Trumpova cla | Bilion dolarů | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Mluvčí | AMGN.US | Londýnské burzy | Finální odhad | Electronic Arts (EA.US) | Služby | PINS | Xcel Energy Inc. | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Zvýšená volatilita | OPEC | Evropští investoři | Ministryně financí | Trh zlata | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Zhoršení pandemie | SNB | Index ISM | Experti | NYSE | Investoři | Zákaz vývozu | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Okénko trhu | Evropský index | Bohatý | Stop-Loss | Indikátory důvěry | Největší pokles | Nákupy aktiv | Spotřebitelská důvěra v Německu | IHS | Zlatá horečka | Guvernér BOJ | Americké objednávky | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Kryptoměnový gigant | Německý statistický úřad | Zkrocení inflace | Program nákupů dluhopisů | Finanční zprávy | Prodejní cena | Akcie v Hongkongu | Vzdělávání | Embargo | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Polsko | Čínská vláda | Reddit | Burzovní debut | Airbnb (ABNB.US) | Šéfové | Ceny potravin | Nikkei 225 | Omezení produkce | AUDUSD | NFT | Rezistence | Výrobní index PMI | Projekce | Hlavní zprávy | Uber Technologies (UBER.US) | Spotřebitelská poptávka | Oživení čínské ekonomiky | W1 | Ichimoku | Velké banky | Put opce | Nařízení | The Wall Street Journal | Pinduoduo | České sazby | Rostoucí náklady | Ropy | RBA | Hodnocení současné situace | Struktura | ABN Amro | Výrobní sektor | IPO | Tržby z prodeje | Meme akcie | Pomalý růst | Dnešní obchodování | Očekávaná inflace | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Výsledek HDP | CBI | Invesco Ltd. | Energetické komodity | Hospodářské výsledky | Americké ekonomiky | Wirecard | Jádrový index | Únorová inflace | Vývoj průmyslu | Spotové obchodování | Cena za akcii | Inflace v lednu | USD | Stříbro a platina | CAC40 | WallStreetBets | Zveřejnění zprávy | Logistické problémy | Trh s nemovitostmi | Volatilita na trzích | Rio Tinto | Čínské banky | Cestování | Peso | Split | Růst aktivity | Hospodářský vývoj | Loonie | PayPal | Doji | Čínské úřady | PMI ze sektoru služeb | Nasdaq a S&P | Počet nových žádostí o podporu | Eurex | D1 | Investing.com | HDP v USA | Vyšší úrokové sazby | Statistický úřad Eurostat | Provozní výnosy | Americké ministerstvo spravedlnosti | Silný dolar | 3M | Odhad inflace | US500 | Údaje ISM | Tencent | CZKCASH | iPhone | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Exact Sciences | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Prognózy ČNB | Britský statistický úřad | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Earnings | CZ | YCC | Průraz | Program nákupu aktiv | Luiz Inácio Lula da Silva | Digitální měny | Australský dolar | Futures na evropské indexy | Propad | Dezinflace | Nákupy akcií | Rakousko | Trh s futures | Reddit WallStreetBets | WMT | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | EU50 | Guvernéři centrálních bank | Objemy obchodů | Bitcoin dnes | Dogecoin | Proinflační faktory | United Parcel Service | Finanční ztráty | Economic | Růst eura | Nemovitosti | Makro data | WBA | Turecká centrální banka | APAC | Jihokorejský KOSPI | DAX (DE30) | Markets | Dezinflační proces | Čínský statistický úřad | Index CSI 300 | Ministerstvo financí USA | Time-Frame | Invest | Aleš Michl | Kanada | Webináře zdarma | NEO | Pravidla EU | Nejistota | Akcie roku | CME | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Makroekonomické údaje | Akcie technologických společností | Kryptoměna | Activision | Instant Trading EU Ltd. | Nejvýraznější pokles | Makroekonomický kalendář | Opce | Výhled pro EUR/USD | Počet zákazníků | Nvidia | Investment | ING | Dluhový trh | Boční trend | Indexy | Státní dluhopisy | Americký dolar | Beiersdorf | Klíčový faktor | 737 MAX | US100 | Ceny v eurozóně | Makro | Vinci | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Americká centrální banka (Fed) | Starbucks | Švédsko | Koruna dnes | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Čínští investoři | ECB | Institut | HICP | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Zinek | Těžaři | Forward | Měnová politika | Asijské země | Alokace | Index euro stoxx 50 | Philadelphia Fed | Nálada spotřebitelů | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Inflační očekávání | Amgen (AMGN.US) | Francouzský prezident | Cisco Systems, Inc. | Body | Nejlepší 5G akcie | Zvýšení inflace | Čínský export | Korekční fáze | Růst produktivity | Krypto | Payrolls | AMGN | ROCE | Spekulace | Měny regionu | Vzrušení | Omikron | Akcie Alphabet | Evropská spotřebitelská důvěra | Americká cla | Hodnoty měny | Údaje o nezaměstnanosti | GOOGL | Konzervativci | Lockdowny | Krypto aktiva | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Redukce | Miliardy | PBOC | ASX 200 | Černé zlato | KBC | Úroveň supportu | Caixin | Zpracovatelský průmysl | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Western Union | Tržní ocenění | Poradci | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | MasterCard | Marathon Petroleum | Globální finanční trhy | Protiepidemická opatření | Poptávky po ropě | Applied Materials | ZINC | Kraft Heinz | Jak investovat | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | WU | Pracovní síly | Akciový trh | Uhlí | Virtuální mince | Rizikový apetit | Krypto průmysl | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Americké vlády | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | American Express | Měnový pár | Merck KGaA | Světové akciové indexy | Nové údaje | Obchodování Futures | Banka | Produkce ropy | Výprodej dluhopisů | CPI v eurozóně | Země eurozóny | Tchaj-wan | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Růst cen průmyslových výrobců | Markit | Jihokorejské akcie | Indikátor ekonomického sentimentu | Graf dne | UBS Group AG | Nízká inflace | Průmyslové kovy | Globální akcie | Enel | Historie kávy | Richard Clarida | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Americký HDP | Tajné služby | COT | Německá inflace | Lael Brainardová | Disney | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot