Čtvrtek 21. listopadu 2024 22:40
reklama
Investingfox Nastroje
reklama
Investingfox Nastroje
reklama
SAB Finance
reklama
eightcap forex

Hedgeové fondy

img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nevyšlo jim to

11.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0753 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám umožnily získat signál k nákupu eura, což vedlo k pohybu o téměř 20 bodů. Zcela předvídatelně se však následně tlak na euro vrátil a úroveň byla na prolomena na druhý pokus. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 7. června (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává nad úrovní 1,2784.

10.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2784 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě přinesly signál k nákupu, ale po růstu o 15 bodů tlak na libru polevil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 7. června (analýza dopoledního obchodování). Trh práce se může stát pro dolar problémem

07.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0888 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly výborný signál k nákupu eura, ale kupující se zřejmě rozhodli před zveřejněním důležitých údajů z USA nepospíchat. Po růstu o 10 bodů se obchodování opět přesunulo do oblasti 1,0878. V důsledku toho padlo rozhodnutí opustit trh a vyčkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě upravit.
C:\fakepath\trading-06062024.jpeg

CoT report: Způsob, jak obchodovat jako velcí hráči?

06.06.2024 Cílem každého obchodníka by měla být základní znalost podkladového aktiva nebo trhu, na kterém obchoduje. Mezitýdenní zpráva Commitment of Traders (tzv. CoT report) může být skvělým nástrojem pro obchodníky, kteří chtějí vidět pod ruce velkým hráčům a učit se od nich. Zpráva je zveřejňována pravidelně a její formát je pevně daný, což vytváří skvělou příležitost k průběžnému generování obchodních nápadů.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 6. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nedopadlo to podle jejich představ

06.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2782 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vedly k nákupnímu signálu, ale po pohybu vzhůru o 12 bodů tlak na libru klesl. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 6. června (analýza dopoledních obchodů). Euro před zasedáním ECB ztrácí býčí momentum.

06.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0873 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě poskytly euru vynikající nákupní signál, ale po 10bodovém růstu se obchodování vrátilo do oblasti 1,0873. Proto jsem se rozhodl trh opustit a počkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 5. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se po zveřejnění údajů o indexu PMI vrátilo k poklesu

05.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom pochopili, co se tam stalo. Navzdory slabým údajům z eurozóny a poklesu páru jsme se k otestování úrovně 1,0861 nedostali. Nízká volatilita před důležitými statistikami z USA a zítřejším zasedáním ECB se zdá být oprávněná. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci 5. června (analýza dopoledních obchodů). Prodejcům se podařilo ubránit kurz 1,2779, ale co dál?

05.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2779 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě přinesly signál k prodeji, ale po poklesu o 12 bodů tlak na libru polevil. Dokud se bude obchodovat pod úrovní 1,2779, lze očekávat, že signál bude fungovat, ale vše bude záviset na údajích z USA. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 4. června (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry nedokázali nic nabídnout.

04.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2776 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Objevil se pokles do oblasti 1,2776, ale nikdy ne falešný průraz směrem dolů, což neumožnilo vstup na trh. Naprostá absence býků na této úrovni byla překvapivá, což vedlo k mírné revizi technického obrazu na odpoledne.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 4. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se postupně vrací

04.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0883 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Proražení a reverzní test této oblasti byly signálem k prodeji, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o 10 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 30. května (analýza dopoledních obchodů). Libra se mírně zotavila.

31.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz kolem úrovně 1,2714 přinesly signál k prodeji libry a v době psaní článku vyústily v pokles o pouhých 10 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 30. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se mírně zotavilo

30.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0803 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale ne k falešnému proražení, takže zde nebyl jasný signál ke vstupu. Proto byl technický obrázek pro druhou polovinu dne revidován.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. května (analýza dopoledních obchodů). Libra pokračuje v korekci.

30.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2761 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz směrem dolů v oblasti 1,2761 vedly k prodejnímu signálu pro libru, což v době psaní článku vyústilo v pokles o více než 20 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 29. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se pohybuje v kanálu

29.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0842 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k poklesu, ale ten nedokázal vytvořit falešné proražení, takže nebylo možné získat jasný signál ke vstupu do trhu. V tomto ohledu byl technický obrázek odpoledne revidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 28. května (analýza dopoledního obchodování). Libra dosáhla nového měsíčního maxima

29.05.2024 Ve své včerejší dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2756 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. K poklesu došlo, ale nikdy nedošlo k jeho otestování a vytvoření falešného breakoutu tamtéž. Z toho důvodu jsem nezaznamenal žádné vhodné body pro vstup do trhu. Odpoledne byl technický obrázek výrazně revidován.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 28. května (analýza dopoledních obchodů)

29.05.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0867 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu přinesly signál k nákupu eura, který v době psaní článku vedl k růstu páru o pouhých 13 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. května (analýza dopoledních obchodů). Libra dosáhla úrovně 1,2756.

28.05.2024 V dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2756 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Růst a falešný průraz tam daly signál k prodeji, ale nikdy nedošlo k normálnímu pohybu směrem dolů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě zrevidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 27. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se snaží pokračovat v růstu

27.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení tam vyvolaly signál k prodeji eura, který v době psaní tohoto článku zapříčinil pouze 10bodový pokles páru. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

Ropa se potácí poblíž dvouměsíčního minima

27.05.2024 Ropa se uhnízdila v úzkém pásmu poblíž dvouměsíčního minima. Ceny se drží poměrně nízko kvůli technické hladině odporu ropy Brent nad 84 USD, ale i kvůli oslabení různých tržních ukazatelů – klesá prémie spotového Brentu oproti futures a propadly se i americké rafinérské marže. Z toho vyplývá oslabení aktuálních poptávkových vyhlídek. Přesto se ropa obchoduje oproti počátku roku zhruba o 12 % výš, protože v její prospěch mluví robustní růst poptávky očekávaný v následujícím roce a omezení produkce ze strany kartelu OPEC+, které zvýšená nabídka zbylých zemí kompenzuje jen zčásti.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 23. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0819

24.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0819 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly nákupní signál, což vedlo k růstu páru o více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstal nezměněn, protože na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 23. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci narazili na rezistenci 1,2760.

24.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2730 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji, což vyústilo v pokles páru o téměř 30 bodů, ale na aktualizaci klíčového supportu 1,2700 už nedošlo. Pár se dál obchodoval v rámci bočního kanálu, takže bylo třeba revidovat technický obrázek na druhou polovinu dne.¨
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Kupující si odpočinuli na úrovni 1,2760

23.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,2722 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného prolomení nám poskytly signál k nákupu. Jak však můžete vidět v grafu, k výraznějšímu pohybu vzhůru ještě nedošlo. Po zotavení o 15 bodů se na pár vrátil tlak, což je špatný signál pro kupující libry. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se zvýšil

23.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0845 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení zde dalo signál k nákupu, který však nikdy nedosáhl růstu, což vedlo ke ztrátám. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 21. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci se zaměřují na hladinu 1,2722.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2720 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji. Jak ale v grafu vidíte, k výraznějšímu poklesu zatím nedošlo, i když šance jsou poměrně dobré. Z technického hlediska jsem nezměnil nic.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 21. května (analýza dopoledního obchodování). Euro dosáhlo úrovně 1,0870

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0869 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Pojďme se podívat na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k růstu k této úrovni, ale nikdy se zde nevytvořilo falešné proražení. Je zřejmé, že na základě této úrovně zatím není možné vstoupit do prodejních pozic, takže se celé vyústění odkládá na odpoledne. Zároveň jsem nerevidoval technický obrázek.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. května (analýza dopoledních obchodů). Euro zůstává nad úrovní 1,0866.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0866 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. K poklesu k dané úrovni došlo, ale nikdy nebyla otestována a vytvořil se na ní falešný průraz. Proto nebylo možné získat vhodné vstupní body na trh. Jelikož jsme stále obchodovali uvnitř kanálu, bylo potřeba ještě revidovat technický obrázek pro druhou polovinu dne.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. května (analýza dopoledního obchodování)

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2698 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vytvořily signál k nákupu, ale v první polovině dne nedošlo k výraznějšímu pohybu vzhůru. To vedlo k revizi technického obrazu a strategie pro americkou seanci.
img

Zahájí dolar obrat?

21.05.2024 Euro dokázalo sebrat soupeři podání, když americký dolar oslabil vůči hlavním světovým měnám po zveřejnění dubnových údajů o inflaci v USA. Podaří se dolaru comeback? Zápis ze zasedání FOMC není ani zdaleka hlavní událostí týdne končícího 24. květnem. Mnohem důležitější jsou zprávy o evropských mzdách a podnikatelské aktivitě. Podávají býci páru EUR/USD, ale dokážou toho využít?
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2672 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení byly signálem k nákupu, ale po pohybu o 15 bodů vzhůru se tlak na pár vrátil. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem vyzdvihl úroveň 1,0879 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení na této úrovni nám poskytly vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, které navázaly na včerejší trend. Jak však můžete vidět v grafu, očekávaný prudký růst eura se nedostavil. Ve druhé polovině dne došlo k revizi technického obrazu.
img

COT: Dlouhé pozice v ropě se propadly, rostou nákupy obilovin

16.05.2024 Oslabení dolaru vyvolalo druhý týden čistého výprodeje. Hrubé dolarové dlouhé pozice proti osmi měnovým futures IMM stihly za tu dobu klesnout o čtvrtinu na 24,7 miliard USD. Hlavní příčinou byla nová poptávka po EUR, díky níž se evropská měna překlopila zpátky do čistých dlouhých pozic, spolu s pokračujícím uzavíráním krátkých pozic v JPY a AUD.
C:\fakepath\trader-15052024-47-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.05.2024 1) Hedgeové fondy spekulující na pokles ceny akcií GameStop a dalších meme titulů zaznamenaly začátkem týdne obří ztráty. Cenné papíry GameStop v pondělní seanci vystřelily o více než 74 procent, v úterý pak zpevnily o dalších 60 procent. V předobchodní fázi středeční seance už ale oslabují o více než 11 procent.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 14. května (analýza dopoledního obchodování). Euru se po zveřejnění německých údajů podařilo vrátit k růstu

14.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0778 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo: pokles a vytvoření falešného proražení poskytlo vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, což mělo za následek růst páru o více než 20 bodů, což představuje velkou část celkové dnešní volatilitě na trhu. Vzhledem k tomu, že se nadále obchodovalo v rámci bočního kanálu, technický obrázek nebyl ve druhé polovině dne revidován.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. května (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává pod úrovní 1,2540.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2538 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Došlo k růstu, ale k testu a falešnému průrazu nám několik bodů chybělo, takže jsme z této úrovně nemohli získat vstupní bod na prodej. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 9. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0726

10.05.2024 Ve své čtvrteční dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0726 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v oblasti 1,0726 poskytly vynikající příležitost pro vstup do dlouhých pozic. Růst však činil pouze asi 13 bodů, což svědčí o pokračující nízké tržní volatilitě na pozadí absence důležitých fundamentálních statistik. V odpoledních hodinách nedošlo k žádné úpravě technického obrazu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 9. května (analýza dopoledních obchodů). Libra stále vězí v kanálu.

10.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2468 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu přinesly výborný vstupní bod pro nákup libry, což vedlo k růstu páru o téměř 30 bodů. Cílové úrovně 1,2504 jsme bohužel nedosáhli. Technický obraz nebyl odpoledne přehodnocen.
img

JPY utahuje své sevření vůči USD

09.05.2024 Bank of Japan velmi vyděsila spekulanty na páru USD/JPY. Bez ohledu na to, jak moc se USA obávají měnových intervencí, a bez ohledu na to, co říká trh, že fundamenty donutí USD/JPY opět vzrůst, bude velmi obtížné vrátit se k hodnotě 160. I přes růst amerického dolaru nad 154 jenů není býčí sentiment dostatečně silný. Na vině je vnější pozadí.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 3. května (analýza dopoledního obchodování). Klíčovým momentem týdne budou data z USA

03.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0751 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu.Pojďme se podívat na 5minutový graf a analyzovat, co se tam stalo. K růstu došlo, ale vzhledem k nízké volatilitě jsme se k otestování tohoto rozpětí zatím nedostali. V důsledku toho bylo třeba ještě dosáhnout vhodných vstupních bodů do trhu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě revidovat.
img

JPY nahání obchodníkům hrůzu

03.05.2024 Forexová intervence je účinná, když proběhne včas. Japonsko si toto umění časem osvojilo. Měnové autority již podruhé vstoupily na forex s rozsáhlými nákupy jenu vůči americkému dolaru na pozadí rychlého růstu USD/JPY po tiskové konferenci Jeroma Powella po zasedání FOMC. Předseda Fedu investory nevystrašil náznaky zvýšení sazby federálních fondů, což tlačilo výnosy státních dluhopisů dolů. To dalo zelenou další měnové intervenci japonského ministerstva financí na páru USD/JPY.
img

Týdenní zpráva o komoditách: Neústupná inflace a nepříznivé počasí

02.05.2024 Sektor komodit se již pět týdnů posouvá výš a Bloomberg Commodity Total Return Index je připraven uzavřít týden na nejvyšší hodnotě za posledních sedm měsíců. Drahé kovy a měkké komodity sice po týdnech výrazného posilování svůj vzestup zastavily, teď však převzaly štafetu obiloviny pod vedením pšenice, která zažila nejlepší týden od loňského června. Příčinou bylo nepříznivé počasí v klíčových pěstitelských regionech na severní polokouli.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 2. května (analýza dopoledních obchodů). Libra byla zatlačena pod úroveň 1,2521.

02.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2521 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu umožnil nákupní signál a vedl k růstu páru o více než 20 bodů. Po nějaké době ale přišel průraz a reverzní test tohoto pásma zespodu nahoru, což umožnilo vstup na short pozice. V době psaní článku činil pokles jen asi 15 bodů, ne víc. Technický obraz byl ve druhé polovině dne úplně přehodnocen.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 2. května (analýza dopoledního obchodování). Euro nakoupeno kolem 1,0700

02.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0700 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu vedly k vytvoření signálu k nákupu eura, ale k výraznému růstu páru nedošlo. Technický obrázek je třeba pro druhou polovinu dne ještě revidovat.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. dubna (analýza dopoledních obchodů). Euro stále vězí v bočním kanálu.

29.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Pokles a falešný průraz přinesly signál k nákupu eura, ale pár nevykázal výrazný růst. Obchodoval se dál kolem úrovně 1,0714, takže jsem se rozhodl trh opustit a počkat na nové signály. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Dolar je připraven na údaje o HDP.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0726 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Analýza grafu 5M nám ukáže, co se stalo. Růst a falešný průraz přinesly signál k prodeji eura, který vedl k poklesu páru o 15 bodů a byl koncem všeho. Technický obrázek na druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra dál oživovala.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2478 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Úroveň 1,2478 byla proražena, ale k retestu směrem dolů jsme se už nedostali, takže jsem zůstal bez signálů pro vstup. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 24. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra si uchovává naději

24.04.2024 V ranní prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2423 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem úrovně 1,2423 přinesly signál k nákupu libry v rámci pokračování včerejšího býčího trendu. Jak ale vidíte v grafu, výrazný růst páru se nedostavil. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 22. dubna (analýza ranních obchodů). Euro se bude dál obchodovat v rámci kanálu

23.04.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0645 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k falešnému průrazu ne, protože pár tuto úroveň o pár bodů neotestoval. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

GBP/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 22. dubna (analýza dopoledních transakcí). Libra pokračuje v poklesu

23.04.2024 Ve své ranní předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2340 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. K proražení úrovně 1,2340 došlo bez reverzního testu, takže jsem zde během poklesu páru nemohl získat vhodný vstupní bod do krátkých pozic. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

Bitcoin roste o 4 % před čtvrtým půlením💥

18.04.2024 Tuto sobotu, pravděpodobně kolem 01:00, proběhne již čtvrté půlení bitcoinu. Jde o důležitou událost pro trh s kryptoměnami, na kterou čekají investoři, obchodníci a krátkodobí spekulanti z celého světa. Historicky, po každé z předchozích tří událostí na polovinu, bitcoin vstoupil do doby dynamických nárůstů a pokaždé, když si investoři položili stejnou otázku. Bude tato doba jiná? Zkusme si tedy tuto otázku položit i tentokrát a odpovědět na ni řešením klíčových problémů vyplývajících z cykličnosti a také změn, které přinesl rok 2024 na trh s kryptoměnami a Bitcoin samotný.
img

Graf dne: USDJPY (11.04.2024)

11.04.2024 Na devizovém trhu se japonský jen vždy snaží upoutat pozornost investorů. Včerejší zpráva o indexu spotřebitelských cen z USA jasně naznačila vyšší tlak v hlavní světové ekonomice, což efektivně posílilo dolar na mezinárodní úrovni. V tuto chvíli swapový trh oceňuje, že k prvnímu plnému snížení Fedu o 25 bb dojde až v listopadu letošního roku! Pro připomenutí, ještě v úterý se očekávalo, že do té doby dojde přesně ke dvěma takovým snížením. Jestřábí obrat na dolaru spolu s ochotou BoJ zachovat uvolněnou měnovou politiku způsobuje, že pár USD/JPY prorazil na nová mnohaletá maxima.
img

Boháči zastřeně skupují rekordně drahé zlato, investorská drobotina se jej naopak zbavuje. Co profesionálové vědí, co ostatní ne?

10.04.2024 Legendární americký velkobankéř John Pierpont Morgan svého času pravil, že „zlato jsou peníze, všechno ostatní je úvěr.“ Současnost jeho slova, zdá se, pečetí.
img

Zlato je na 2 300 USD, co bude následovat?

08.04.2024 V našem článku z konce března jsme psali o tom, že nedávné chování zlata, kdy rostlo bez jasných důvodů, si zaslouží velký respekt, protože ukazuje na trvale silnou základní poptávku. Od té doby zlato vyskočilo o dalších 8,3 % na dnešní rekordní úroveň.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. dubna. Euro se obchoduje směrem nahoru

03.04.2024 Včera se vytvořil jen jeden signál pro vstup na trh. Navrhuji podívat se na graf 5M a zjistit, co se stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0744 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a falešný průraz této úrovně po údajích z eurozóny vytvořily prodejní signál, ale pár neklesl, takže jsem se rozhodl trh opustit. Falešný průraz poblíž 1,0752 vytvořil odpoledne prodejní signál, ale medvědi nic nenabídli, takže výsledkem byla ztráta.
img

XAU/USD: Trh se zlatem si buduje silnou základnu, hedgeové fondy nadále podporují ceny

02.04.2024 Podle nejnovějších údajů Komise pro obchodování s komoditními futures (CFTC) si trh se zlatem s pokračujícím růstovým trendem cen drahých kovů buduje silnou základnu, ačkoli býčí spekulativní zájem hedgeových fondů postupně polevuje
img

Překročí japonský jen červenou linii?

02.04.2024 Po svižné jízdě na horské dráze v prvních dvou dekádách března pár USD/JPY zamrzl v konsolidaci. Síla americké ekonomiky a dolaru spolu s očekáváním extrémně pomalé normalizace měnové politiky Bank of Japan dávají investorům důvod k dalším nákupům tohoto páru. Když ale oficiální Tokio a velké hedgeové fondy stojí na druhé straně barikády, měli bychom si každý krok třikrát rozmyslet.§
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů). Libra se snaží projevit růst.

27.03.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2623 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu tam vedly k prodejnímu signálu, ale pokles nenastal. Po krátké době býci dosáhli průrazu dolů a reverzního testu úrovně 1,2623, což je přinutilo opustit short pozice a otevřít long pozice. V době psaní článku jsem ještě nezaznamenal prudký růst. Odpoledne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů)

27.03.2024 V ranní prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem dělat obchodní rozhodnutí na jejím základě. Podívejme se na 5minutový graf a rozeberme, co se v něm stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu vedly k prodejnímu signálu, ale jak vidíme v grafu, vzhledem k nízké volatilitě nedošlo k výraznému poklesu, což se očekávalo. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 27. března. Euro nesplnilo výzvu

27.03.2024 Včera byl vygenerován pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se na něm stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD opravdu klesl, ale žádný falešný průraz se tam nevytvořil. Z tohoto důvodu se nevytvořily žádné vhodné body ke vstupu na trh. Odpolední růst k oblasti 1,0867 nám umožnil vstoupit na trh s short pozicemi. V důsledku toho měnový pár klesl o 30 pipů.
img

Yen bojuje za pravdu

27.03.2024 Pomohou jenu slovní intervence? Poté, co vyšlo najevo, že Bank of Japan hodlá přejít k normalizaci měnové politiky želvím tempem, pustili se býci páru USD/JPY do práce. Přiblížili pár na dosah ruky k úrovním z října 2022, které jsou nejvyšší za posledních 32 let. Oficiální Tokio si to nemohlo nechat líbit a naznačilo intervenci na forexovém trhu. Zastaví vládní rétorika kupce analyzovaného páru?
img

Zlato je na vzestupu!

25.03.2024 Bude rok 2024 rokem kovů? Zlato právě dosáhlo nového rekordního maxima díky silné maloobchodní poptávce a rekordním nákupům centrálních bank. S vyhlídkou na snížení sazeb v USA ještě v tomto roce by mohlo dojít k dalšímu posílení.
C:\fakepath\smart-money-14032024-1.png

Smart Money Concepts (SMC) - obchodování podle velkých hráčů (2. díl)

14.03.2024 V minulém dílu jsme si rozebrali úvod do ICT (Inner Circle Trader) konceptu a v dnešním díle si rozebereme trochu odlišný styl, tedy SMC (Smart Money Concepts). Oba koncepty jsou postaveny na vnímání likvidity na trhu, nicméně se trochu liší v různých otázkách a každý z nich má své výhody i nevýhody oproti druhému. Každopádně pokud se chystáte věnovat strategiím na bázi likvidity, je nutné znát ICT i SMC.
img

GBP/USD: Libra se ujala vedení

11.03.2024 Politika Rishiho Sunaka se může zdát ve srovnání s jeho předchůdci poněkud jednotvárná, ale libře, která závodu měn zemí G10 suverénně vévodí, rozhodně prospívá. Libra od začátku roku vzrostla vůči více než 90 % ze 140 světových měn. Zaostává pouze za 11 měnami, včetně měn Keni, Zambie a Srí Lanky – měli bychom vsak tyto měny vůbec považovat za konkurenty? Pár GBP/USD dosáhl sedmiměsíčního maxima a zaznamenal nejlepší týden od listopadu, a to díky fiskálním stimulům kancléře Jeremyho Hunta a rozdílným měnovým politikám centrálních bank.
img

GBP/USD: obchodní plán na evropskou seanci 4. března. Kupci libry přebírají vedení.

04.03.2024 V pátek bylo vygenerováno několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2612 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Měnový pár opravdu klesl, ale na test ani falešný průraz nikdy nedošlo. Nebylo možné najít vhodné body pro vstup na trh. Falešný průraz úrovně 1,2612 odpoledne vygeneroval signál k nákupu libry. Měnový pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o 30 pipů. Prodejci ubránili hladinu 1,2649 a umožnili nám tak zachytit vhodný vstupní bod k prodeji. Po sestupné korekci o 15 pipů se ale poptávka po libře vrátila.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 4. března. Euro je připraveno pokračovat v růstu.

04.03.2024 V pátek byl vygenerován jen jeden signál ke vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a uvidíme, k čemu došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0797 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD totiž klesl k oblasti 1,0797, ale žádný falešný průraz ani test této úrovně jsem nezaznamenal. V první polovině dne se proto neobjevily žádné signály ke vstupu na trh. Průraz a reverzní test úrovně 1,0829 odpoledne vytvořily buy signál, ale euro vzrostlo jen o zhruba 17 pipů, protože volatilita na konci dne a týdne výrazně klesla.
img

COT: Rekordní shortování kukuřice. Spekulanti přestali podporovat vzestup kakaa

01.03.2024 Naše týdenní zpráva COT (Commitment of Traders) se věnuje pozicím, které drželi hedgeové fondy a další spekulanti ve futures na různé komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterým 20. února. Tedy v týdnu, kdy globální akciové trhy zadržovaly dech před zveřejněním hospodářských výsledků Nvidie. Zároveň měl dolar nakročeno k první týdenní ztrátě v tomto roce, a pomohl tak spolu s optimismem ohledně čínského hospodářského růstu podpořit uzavírání krátkých pozic v drahých a průmyslových kovech. Krátké pozice v obilninách dosáhly rekordního maxima a spekulanti přestali podporovat dosavadní vzestup kakaa.
img

USD/JPY: obchodní plán na evropskou seanci 1. března. Obchodníci nakupují USD při každém poklesu

01.03.2024 Včera bylo vygenerováno několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost hladině 149,71 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pokles a falešný průraz úrovně 149,71 přinesly vynikající buy signál, který vedl k růstu páru o 40 pipů. Odpolední prodej při falešném průrazu úrovně 150,10 vedl k poklesu páru na úroveň 149,71. Snaha býků ubránit tuto úroveň nepřinesla očekávaný výsledek, ale long pozice po falešném průrazu v oblasti 149,27 se velmi hodily a umožnily býkům získat z trhu dalších asi 80 pipů.
img

GBP/USD: obchodní plán na 1. března. GBP se opět dostává pod prodejní tlak

01.03.2024 Pár GBP/USD včera vygeneroval několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2671 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a vytvoření falešného průrazu zde vytvořily vynikající vstupní bod k prodeji libry. Instrument se v důsledku toho propadl o více než 25 pipů. Nákupní aktivita v oblasti 1,2644 při falešném průrazu vedla odpoledne k růstu zpět k úrovni 1,2671. Prodejci se ale nechtěli vzdát. Medvědi nakonec dali signál k otevření short pozic, což znamenalo další výprodej libry šterlinků.
C:\fakepath\akcie-27022024.jpg

Velcí hráči trhy shortují

27.02.2024 Když se podíváme na vývoj kurzu akcií Nvidie, která již atakuje hranici 800 USD za kus a od začátku roku posílila o 64 %, a nebo na růst bitcoinu v poslední době, musíme nabýt dojmu, že trhům nic nehrozí.
img

Vzestupný trend na páru USD/JPY skončil

27.02.2024 Někdy nemusíte čekat na signály z Ameriky, aby se vám všechno obrátilo vzhůru nohama,. Zveřejnění silnějších údajů o inflaci v Japonsku umožnilo medvědům páru USD/JPY převzít iniciativu. Pár je připraven klesnout pod psychologicky významnou úroveň 150, protože hedgeové fondy uvolňují své maximální čisté shorty proti jenu od poloviny roku 2022.
C:\fakepath\trader-21022024-56-zm.jpeg

Čína zakázala velkým hráčům snížit objem jejich akcií na začátku a konci seance

21.02.2024 Čína zakázala velkým institucionálním investorům snižovat objem držených akcií při zahájení a na konci obchodního dne. Informovala o tom dnes agentura Bloomberg s odvoláním na obeznámené zdroje. Firmy, kterých se zákaz týká, nemohou během prvních a posledních 30 minut obchodování prodat více akcií, než kolik jich nakoupí.
img

EUR/USD: plán obchodování pro evropskou seanci na 12. února 2024. Zpráva COT a přehled pátečních obchodů. Euro se postupně zotavuje

12.02.2024 Minulý pátek se objevil pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na 5minutový graf a proberme, co se stalo. Ve své předchozí předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0787 a doporučil jsem na jejím základě rozhodovat o vstupu do trhu. Pár rostl, ale kvůli nízké volatilitě, která se pohybovala jen kolem 20 pipsů, nebyla úroveň 1,0787 otestována. V souladu s tím pár nevytvořil žádné relevantní vstupní signály. Odpoledne došlo k falešnému proražení úrovně 1,0788 a prodejní signál nepřinesl očekávaný zisk kvůli nízké volatilitě.
img

Plán obchodování GBP/USD na evropské seanci dne 7. února 2024. Zpráva COT a přehled včerejších obchodů. Libra se silně odrazila ode dna

07.02.2024 Měnový pár GBP/USD včera vygeneroval několik signálů pro vstup na trh. Podívejme se nyní na 5minutový graf a pokusme se zjistit, co se vlastně stalo. Ve své ranní předpovědi jsem poukázal na úroveň 1,2558 a plánoval jsem, že o vstupu na trh budu rozhodovat právě odtud. Růst a falešný breaktou úrovně 1,2558 vygenerovaly prodejní signál, který poslal pár o více než 25 pipsů dolů. Odpoledne proražení a opětovné otestování úrovně 1,2558 vygenerovalo nákupní signál, což umožnilo páru zotavit se na 1,2581. Prodej z tohoto lokálního maxima nakonec nevyšel.
img

EUR/USD: plán obchodování pro evropskou seanci na 5. února 2024. Zpráva COT a přehled pátečních obchodů. Euro má nové problémy

05.02.2024 Minulý pátek měnový pár EUR/USD vygeneroval několik signálů pro vstup na trh. Podívejme se na 5minutový graf a proberme, co se stalo. Ve své předchozí prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0893 a doporučil jsem na jejím základě činit rozhodnutí o vstupu na trh. Růst a falešné proražení úrovně 1,0893 vygenerovaly prodejní signál, ale po poklesu o 13 pipsů se tlak na pár snížil. Odpoledne euro kleslo o více než 80 pipsů, zatímco proražení a opětovné otestování úrovně 1,0810 vytvořilo další prodejní signál, protože medvědí trh pokračoval v postupu a stáhl z trhu asi 30 pipsů.
img

USD/JPY: plán obchodování na americké obchodní seanci na 1. února. Zprávy COT (analýza včerejších obchodů). Dolar není připraven obnovit růst

01.02.2024 Ve své ranní předpovědi jsem poukázal na úroveň 147,04 a plánoval jsem učinit obchodní rozhodnutí na jejím základě. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Růst a vytvoření falešného breakoutu kolem úrovně 147,04 vedly k výbornému prodejnímu bodu pro dolar, což mělo za následek pokles o více než 40 bodů. V druhé polovině dne je třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: plán obchodování pro americkou obchodní seanci na 1. února (analýza ranních obchodů). Libra před rozhodnutím Bank of England dále klesá

01.02.2024 Ve své ranní prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2659 a plánoval jsem na jejím základě přijímat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Breakout a opětovné otestování tohoto rozmezí, ke kterému se pár třikrát pokusil přiblížit, to vše vedlo k prodejnímu signálu s pohybem směrem dolů k úrovni 1,2627. Ve druhé polovině dne došlo k revizi technického obrazu.
img

EUR/USD: plán obchodování pro evropskou obchodní seanci na 1. února 2024. Zpráva COT a přehled včerejších obchodů. Tvrdý postoj Fedu obnovil poptávku po dolaru

01.02.2024 Včera se na páru vytvořilo několik signálů pro vstup. Podívejme se na 5minutový graf a proberme, co se stalo. Ve své předchozí prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0812 a doporučil jsem na jejím základě činit rozhodnutí o vstupu na trh. Pokles a falešný breakout úrovně 1,0812 vytvořily nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 30 pipsů. Odpoledne falešný breakout úrovně 1,0885 vytvořil prodejní signál, který poslal pár dolů o více než 40 pipsů.
img

Rok kovů

26.01.2024 Nadcházející rok se může stát rokem kovů. Pozornost se bude upírat hlavně na zlato, stříbro, platinu, měď a aluminium. Vyhlídky na nižší reálné dluhopisové výnosy a pokles nákladů na držbu neúročených pozic podle nás podpoří poptávku po drahých kovech, zejména prostřednictvím produktů obchodovaných na burze, kde byli investoři v posledních sedmi čtvrtletích čistými prodejci.
img

Na co si dát v roce 2024 u ropy pozor

08.01.2024 Obchodníci s ropou vykročili do nového roku opatrně. Obavy z vývoje poptávky a globálního hospodářského růstu vyvažují rostoucí geopolitická rizika spojená s událostmi v Rudém moři a okolí. Je čím dál pravděpodobnější, že se bude ropa i v nadcházejících měsících obchodovat v úzkém pásmu a žádný důvod nebude sám o sobě dost silný, aby změnil dynamiku trhu, který neví, jestli vsadit spíš na zpomalení růstu, zejména v Číně a v USA, a rostoucí produkci zemí mimo OPEC+, nebo na omezení produkce kartelu a geopolitická rizika.
img

COT: Spekulanti přispívají k dalšímu posilování zlata

07.12.2023 Naše týdenní zpráva COT (Commitment of Traders) se věnuje pozicím, které drželi hedgeové fondy a další spekulanti ve futures na různé komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterým 28. listopadu. V týdnu, kdy další oživení trhu s dluhopisy a oslabený dolar podpořily ochotu riskovat na všech trzích s výjimkou sektoru komodit. Tam došlo zejména v oblasti energií a obilovin ke značným ztrátám, které byly víc než dostatečnou protiváhou pokračujících nákupů zlata a stříbra.
img

COT: Výprodej ropy zpomalil - vysoká poptávka po obilí

23.11.2023 Naše týdenní zpráva COT (Commitment of Traders) se věnuje pozicím, které drželi hedgeové fondy a další spekulanti ve futures na různé komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterým 14. listopadu, tedy v týdnu, kdy akciové trhy dál posilovaly poté, co neočekávaně slabé údaje o americké ekonomice podpořily rostoucí přesvědčení, že agresivní navyšování sazeb ze strany Federálních rezerv může skončit měkkým přistáním. Také komoditní sektor zaznamenal mírný vzestup. Během tohoto nejednoznačného týdne se 15 ze 24 komodit obchodovalo výš. Nejlépe si vedly obilí, ropa a kovy jako měď a stříbro.
img

Graf dne - USDJPY (20.11.2023)

20.11.2023 Japonský jen je dnes rozhodně nejsilnější měnou G10 a zaznamenal 0,80% nárůst vůči USD. Poklesy páru přicházejí poté, co USDJPY opět otestoval letošní i historická maxima kolem 151,800. Býci však tuto úroveň nedokázali prorazit a současné poklesy jsou završením oslabujícího dolaru a posilujícího jenu.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

16.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

15.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\trader-05102023-41-zm.PNG

Komodity: Ceny ropy klesají, obavy o poptávku převažují nad omezením dodávek

05.10.2023 Ceny ropy dnes pokračují v poklesu. Může za to nejistý výhled poptávky, který zastínil oznámení skupiny OPEC+, že ponechá v platnosti současné omezení těžby, což znamená, že dodávky budou napjaté.
img

Ranní shrnutí (25.09.2023)

25.09.2023 Asijsko-pacifické trhy vykázaly v úvodní seanci tohoto týdne smíšené výsledky. Japonský index Nikkei 225 byl s nárůstem o 0,85 % hlavním tahounem, zatímco čínské indexy klesly o více než 1,30 %.
img

Proč mohou komodity v éře stagflace zazářit

08.09.2023 Náš nejnovější COT report se věnuje pozicím, které hedgeové fondy a další spekulanti drželi ve futures na komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterkem 29. srpna. Tedy v týdnu, kdy trhy začaly reagovat na údaje svědčící o tom, že se trh práce v USA rozvolňuje a důvěra spotřebitelů klesá. Tato reakce byla do značné míry pozitivní a je z ní patrná afinita k riziku. Za přístupem typu „špatné zprávy potěší“ stojí spekulace, že teď už musí Federální rezervní systém brzy ukončit svou kampaň agresivního zpřísňování. Ceny komodit vystřelily vzhůru a posílení je patrné ve všech sektorech, nejvíce u drahých kovů.
img

Co nakupovali nejlepší akcioví investoři ve 2. kvartále?

21.08.2023 „Jedni z nejlepších amerických investorů odkryli svá investiční portfolia, často vybírali zisky a bylo relativně málo objemných nákupů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Americké hedgeové fondy pokračují v přípravách na recesi

14.06.2023 Zatímco akciový trh zůstává v nejistotě a čeká na rozhodnutí Federálního rezervního systému o úrokové sazbě, Ken Griffin ze společnosti Citadel LLC se zaměřuje na obchodování s úvěry v očekávání možné recese ve Spojených státech. Griffin, jehož hedgeový fond loni vygeneroval klientům rekordní zisk 16 miliard dolarů, uvedl, že jeho fond byl "mnohem opatrnější ohledně roku 2024", což naznačuje, že největší světová ekonomika se letos poklesu pravděpodobně nevyhne. "Budeme se dívat na úvěrové trhy jako na zdroj příležitostí. Kredit by měl být smysluplným přispěvatelem později v tomto roce," dodal zakladatel společnosti.
img

Ceny ropy se rychle vrací níž, Saúdům navzdory

08.06.2023 Navzdory nedělní schůzce zemí OPEC+, kde Saúdská Arábie oznámila, že v červenci jednostranně omezí produkci o milion barelů denně, se ropa obchoduje níž. Toto rozhodnutí mělo teoreticky podpořit růst cen, ale jejich následný pohyb ukazuje, že se v současnosti panují obavy z poklesu poptávky. iImezení produkce sice může zvýšit spodní hranici, kam až se mohou ceny propadnout, růstový potenciál ale zůstává i nadále omezený. Až se výhled znovu změní, měl by si OPEC „dát pozor“ na podporu ze strany investorů, kteří v současnosti drží nejslabší energetické dlouhé pozice za víc než deset let.
img

Zlato hraje na straně Fedu

03.05.2023 Co vás rychleji zachrání před recesí, zlato nebo americký dolar? Navzdory skutečnosti, že během všech recesí za posledních 40 let, kromě jedné, americká měna posílila, může být ta další výjimkou. Ne nadarmo centrální banky navyšují zásoby drahých kovů. Není náhoda, že zveřejnění nových chmurných dat o trhu práce v USA způsobilo kolaps výnosů státních dluhopisů a zvýšení kotací XAUUSD nad 2000.
img

Ropa nesplnila očekávání

02.05.2023 Ropa nebyla schopna splnit očekávání. Od začátku roku optimismus ohledně oživení Číny a pesimismus ohledně amerického dolaru vytvořily pro ropu Brent býčí pozadí. Na jaře se zdálo, že ropa North Sea dostala další silný růstový impuls v podobě nečekaného snížení produkce OPEC+ o 1,1 milionu barelů denně. Ropa však promarnila všechny své úspěchy a od začátku roku 2023 ztratila asi 8 % své hodnoty.
img

Penzijní a hedgeové fondy volí zlato

24.04.2023 Navzdory nadějím na nižší inflaci světové penzijní fondy stále neriskují. Zvyšují svůj zájem o zlato, rozšiřují své pozice. Podle nejnovější zprávy o řízení rizik společnosti Ortec Finance zveřejněné ve čtvrtek analytici společnosti uvedli, že jsou z 90 % přesvědčeni o poklesu inflace. Celosvětově více než polovina manažerů vládních penzijních fondů s celkovými AUM přes 3 bil. USD předpokládá, že inflace bude letos 3,3 % nebo dokonce nižší. Tento předpoklad je již mnohem nižší než loňský průzkum, který předpovídal inflaci kolem 6,4 %. Průzkum také ukázal, že pouze 10 % globálních správců aktiv věří, že inflace přesáhne 6 %.
img

Akciový výhled na Q2: Vzhůru do neznáma

12.04.2023 Letošní rok investorům připomínal horskou dráhu. Hned zpočátku začaly akcie raketově stoupat a během ledna posílily téměř o 7 %. Investoři nabyli přesvědčení, že propad skončil a místo měkkého přistání přijde z Číny růstový impuls, který naopak urychlí růst.
img

GBP/USD: Plán na evropskou seanci 5. dubna. COT report (analýza včerejších obchodů). Libra dál stabilně roste.

05.04.2023 Včera jsme obdrželi několik signálů ke vstupu. Podívejme se na graf M5 a rozeberme, k čemu došlo. V ranní prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2443 a doporučil jsem rozhodovat se o vstupu na trh s ohledem na ni. Růst a falešný průraz této úrovně vygenerovaly prodejní signál, který bohužel vyústil ve ztráty. Po průrazu úrovně 1,2443 nebylo možné vstupovat na long pozice, protože daná úroveň nebyla retestována. Ve druhé polovině dne poskytl libře šterlinků bod vstupu na sell pozice jen falešný průraz poměrně významné rezistence 1,2505. Skončil poklesem o více než 40 pipů.
img

Komodity zažívají fragmentaci. Co v Q2 čeká ropu, měď a zlato?

04.04.2023 Klíčové komodity, ať už jde o ropu, měď, či železnou rudu, zahájily letošní rok výrazným posílením. Příčinou bylo přesvědčení, že postpandemické zotavení Číny, největšího světového spotřebitele surovin, dokáže bez problémů vykompenzovat temná mračna, která se stahovala nad jinými částmi světové ekonomiky. Mluvíme zejména o Evropě, která se dosud nevzpamatovala z loňské energetické krize, a Spojených státech, kde Fed ve snaze zkrotit inflaci zvyšoval sazby nejrychleji za celá desetiletí.
img

GBP/USD: Obchodní plán na evropskou seanci 4. dubna 2023. COT report. Přehled včerejšího obchodování. Pár GBP/USD se vrací na měsíční maxima.

04.04.2023 Včera jsme obdrželi jediný signál ke vstupu. Podívejme se na graf M5, abychom pochopili, co se stalo. V předchozím přehledu jsem zvažoval vstup na trh na úrovni 1,2303. Cena tuto hranici prorazila, ale žádný retest nenásledoval. Na long pozice jsem tedy nevstupoval. Falešný průraz úrovně 1,2393 po prudkém růstu páru GBP/USD během severoamerické seance vygeneroval něco, co vypadalo jako pěkný sell signál. Nakonec jsem ale utrpěl ztráty, protože nenásledoval pokles.
img

Američané rekordně ztrácejí důvěru v malé banky v zemi, odliv vkladů je rekordní. Vzniklá panika ohrožuje i velké banky v Evropě, jako je Deutsche Bank

25.03.2023 Odliv vkladů z malých amerických bank byl v druhém březnovém týdnu nejvyšší v historii, činil 119 miliard dolarů (viz graf níže). Data včera večer středoevropského času vydala americká centrální banka.
img

GBP/USD: Obchodní plán na evropskou seanci 24. března. COT report. Libra nedokáže po zasedání BoE růst.

24.03.2023 Včera se objevilo několik vynikajících vstupních bodů. Pohledem na pětiminutový graf zjistíme, k čemu vlastně došlo. V ranním článku jsem vás upozornil na úroveň 1,2330 a doporučil jsem rozhodovat se s ohledem na ni. Pohyb nahoru a falešný průraz této úrovně přinesly ráno sell signál, po kterém se libra šterlinků propadla o více než 50 pipů. Odpoledne po rozhodnutí Bank of England o úrokových sazbách pár GBP/USD znovu stoupal a pak znovu falešně prorazil úroveň 1,2330. Vytvořil nové vstupní body na short pozice při pohybu o 50 pipů ve směru dolů. Long pozice na úrovni 1,2279 vyvolaly růst zhruba o 30 pipů.
img

GBP/USD: Obchodní plán na evropskou seanci 23. března. COT report. Libra se po zasedání Bank of England chystá růst.

23.03.2023 Včera se objevilo několik vynikajících vstupních bodů. Pohledem na pětiminutový graf zjistíme, k čemu vlastně došlo. Předtím jsem vás žádal, abyste se při rozhodování o vstupu na trh soustředili na úroveň 1,2232. K průrazu došlo bez zpětného testu, takže se neobjevil žádný buy signál. Falešný průraz a long pozice na úrovni 1,2278 nepřinesly kýžený výsledek. Průraz dolů a opětovný test úrovně 1,2278 přinesly sell signál, po kterém se libra propadla o více než 40 pipů. Ke konci dne, když Federální rezervní systém zveřejnil své rozhodnutí, vygeneroval průraz úrovně 1,2329 další sell signál. Libra se propadla zhruba o 50 pipů.
Související klíčová slova: Další snižování sazeb | Jak si vydělat | Útok na Izrael | Býčí pohyb | Brokerage | Mark-to-Market | Fond Lone Pine | Úpravy obchodních podmínek | Návratnost investice | Akcie své vlastní společnosti | Devalvace | Oživení amerického trhu práce | Kontraktní měsíc | Celebrity | Myšlenka SMC | Realitní trh | Agentura AP | Zdroje dat | Cena platiny | Prostor k růstu | Zpravodajský server | Využití hedge fondů | FX trhy | Euro k americkému dolaru | Short-selling | Hodnota společnosti | Výbor FOMC | Cap | Dlouhé pozice | Výnosy dluhopisů | Outsider | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | Celkový zisk | Dukascopy | Války | Lithium | Vývoj | Pravděpodobné výsledky | Obchodní platformy | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Údaje z USA | Jak si vyrobit robota | Globální růst | Manažer fondu | InstaForex | Facebook Inc. | Členové představenstva | Kdo si půjčuje - emitent | Pravidla na vstup do obchodu | Americká automobilka | EUR | Spekulativní obchody | Hlavní trendy | Alternativní zdroje dat | Bundesbank | Global Capital | Vysoká cena | Pěstování plodin | Standard & Poor's | Pokračování výsledkové sezóny | Půjčování cenných papírů | Finanční ústav | Cena futures | Brokeři | Snížit úrokové sazby | Kryptoměnoví investoři | ICT | Take Profit | Falešný průraz | Salesforce | Surová ropa | Makers | Enron: The Smartest Guys in the Room | Podnikatel | Itálie | Stoxx | BedBath | Geolokační informace | Vývoj ceny zlata | Hypotetická otázka | Akcie firmy | Tencent Holdings | Řešení sporů | Finanční aktiva | Očekávání | Korelace | Kajmanský dolar (KYD) | Zhodnocení japonských akcií | Otevřené pozice | GlaxoSmithKline | Cena žlutého kovu | Evropské centrální banky | T-Mobile | Nikl | Long/short | Chile | Poptávka centrální banky | Pershing Square | Největší hedgeový fond | EUR/JPY | Pro investory | PrimStock | Výsledek prezidentských voleb | Vybrat zisk | Germany Trade and Invest | EURJPY | FAA | Ark | Varianta omikron | Příležitost k nákupu | Trh práce | Dluhová krize | Evropská komise | Obchodníci s konceptem chytrých peněz | WeCHat | Trading Places | Long/short equity | iShares | Crypto | Investice | Analytické články | Britská centrální banka | Výprodej ropy | DXY | Datum vypršení platnosti | Zlato na burze | Saldo běžného účtu | Káva Arabica | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Nízké sazby | Support | Wall Street Warriors | Mezinárodní ratingová agentura | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Frankfurt | Danske Bank | Kingsview Asset Management | Hlava a ramena | Kathimerini | Nejdůležitější ekonomické události | PMI v eurozóně | ADP report | Růst amerického dolaru | Muskovy investice do akcií Tesly | Příležitost k prodeji | Miliony dolarů | Ifo | Finanční nástroj | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Japonské akcie | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | IPO Palantir | Šéf Fedu Powell | Intervence | NYSE | Nižší sazby | Ceny kakaa | Porozumění burze | Ark Investment | Experti | Diverzifikace | Futures kontrakt | Rekord | Skupina Saxo Bank | Raiffeisenbank | Jak vypočítat marži | Bitcoiny | Stop-Loss | Návrh zákona | Býčí výhled | Evropské měny | Přizpůsobivost | Nákupy aktiv | Hnojiva | Zlato a bitcoin | Dění na trzích | Bahrajnský dinár (BHD) | Moody's Investors Service | Čtyřhodinový graf | Spekulativní sázky | Širší obraz | Největší světová ekonomika | Call option | Společnost Apple | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Index ekonomické nálady | General Electric | Cena bitcoinu | Vanguard | Vývoj dolarového indexu | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Saxo Bank | Chování | Očekávání úrokových sazeb v USA | Digitální aktiva | Mrazivé počasí | Alan B. Lancz & Associates | Vstup do trhu | Neckline | Geopolitické napětí | Retailoví klienti | Současná cena | Konkurenti | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Párové obchodování | Náklady na financování | Technické potíže | CSI 300 | Aktuální vývoj | Americký výrobní sektor | Cena pšenice | Měnový pár GBP/USD | Budoucnost prop tradingu | Rostoucí výnosy | Lagardeová | Obchodovat pro FTMO | Průměrné mzdy | Force | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | DeFi | Poškodit ekonomiku | Velcí investoři | Rozdělení zisků | Richmond | Asijské akcie | Medvědí výhled | RBC Capital | Exchange | Goldman Sachs | Delta | Kdy cena dluhopisů roste, kdy klesá? | LYNX Trading | Vývoj na trzích | SMA | Výnosová křivka | Burzovní makléř | Vzdělávání | Šéf Fedu | Jeden dolar | Obligace | Reddit | IHNED | Jiné měny | America Psycho | Přední investoři | FX měnové páry | Index DOW | Import | Glengarry Glen Ross | Forexový trh | Producenti ropy | Měnový pár USD/JPY | Státní dluh | Strukturální faktory | Londýn | Těžaři | Společnost Huawei | Přebytek ropy | Commodities | Dedolarizace | Kontrakty | Nasdaq100 | Sentiment trhu | Nákupní příležitosti | Propad cen | Junior Trader | Online obchodování | Praxe | Negativní hodnoty | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Sentiment na trhu | Zmírnění obav | JPY | AUDUSD | Metaverse | Investing | Potenciál trhu | Polovodiče | Trh s dluhopisy | SoftBank Group | Brent | CEO | Kontrakce | Peníze | Infekce Covid | Svět hedge fondů | Jmenovitá hodnota | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | Jannis Samaras | Demo obchodování | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Rozhovor | Měnová opatření | Americká lehká ropa WTI | Strach | Znehodnocování měn | Obavy z inflace | Certifikáty | Velký kapitál | Medvědí trh | Prognóza | Kroky Bank of England | FTSE 100 | Hongkongský Hang Seng | Smart Money Concepts (SMC) | Bollingerovy pásy | Projekce | Rogue Trader | ALUMINIUM | Quants | Stop-Loss příkazy | Velké hospodářské krize | FBI | Analytici společnosti | Měny | Barel ropy | Americký Fed | Investiční strategie | Downside | Vhodné podmínky | Zpravodajství | Palladium | IAU | Bezpečný přístav | Ropa WTI | Dividendy | Burza | Monevis | Výhled poptávky | Průraz supportu | Viceguvernérka | Virgin America | Oslabení jüanu | Standard Chartered Bank | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Lukáš Voženílek | SRI | Pozornost investorů | Velké finanční instituce | Burzy | Dinár | USD/EUR | Komoditní trh | Akcie Stellantis | Akciový výhled | Vývoj ceny ropy | Robinhood | Čokolády | Graf EURUSD | Investiční příležitost | Broker | Meta | David Solomon | Meta Trader | Cash flow | Proražení | Styl obchodování | Digital Currency Group (DCG) | FTX | Odliv kapitálu | Export | Veřejně obchodované fondy | Daniel Och | Insider nakupuje akcie | Poptávka po stříbře | Zastavení poklesu | Bond | Logistické problémy | Výroční zprávy | Tržní volatilita | Velká krize | Válka na Ukrajině | Sell pozice | City Index | CFH Makrets | Pokles nákladů | Burza cenných papírů | AI | Škoda | Větší tok kapitálu | GCI | Grayscale Bitcoin | Silvergate | Obchodní tipy | Obchodní platformy Metatrader | Obchodní platforma | Úspěšný trader | Struktura trhu zaměřená na likviditu | Trh s ropou | Krátké (short) pozice | Ekonomická aktivita | Válka | Regulace | Bezpečná měna | Michael Burry | Bridgewater | Měnový fond | Hongkong | Euro dolů | Kuvajtský dinár (KWD) | Partneři | Dnešní obchodování | ISM pro sektor služeb | IPO | Cenné kovy | Xiaomi | Znalost | Rovnováhy | Internetový gigant | Tržní trendy | Mezibankovní | Komoditní sektor | Kapitálový trh | Inner Circle Trader | GBP/USD | P.A. | Zvýšení sazeb | Struktura trhu | Manipulovat s trhem | Největší bankovní krach | Vyšší náklady | Množství komodit | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Oživení trhu | Média | MT5 | Finanční trh | EUR/CZK | Inflační cíl | Myšlenka Smart Money | Nominální hodnota | Provozní marže | 1 milion | Stratégové | Těžaři bitcoinu | Pro tradery | Velké instituce | WSJ | Stanley Druckenmiller | VIP zóna | Fáze trhu | Větší ztráty | WallStreetBets | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Rodinná firma | Americká ropa WTI | Tržní reakce | Rekordní zisk | SEC Form | Knock-out certifikáty | Ruské ropy | Zisk | Makrodata | Investoři | Poptávka centrálních bank | Jestřábí postoj | Obavy z brexitu | Peněžní toky | International Business Machines (IBM) | Sója | Akciová burza | Moore Capital | Americké ekonomiky | Největší světové ekonomiky | Nejistoty | Fidelity | MiFID II | Výnosy z amerických dluhopisů | AMD | Negativní sentiment | BaFin | Bitcoin ETF | Primární nabídky | Bank of England | Prezident ECB | Společnost Wirecard | Prop Trading společnosti | Liz Truss | Kapitál | Dosažení zisku | FedWatch | Jádrový index | Globální akciové trhy | Pracovní místa | Hlavní kryptoměna | Ministr hospodářství | BP | Tranše | Údaje o průmyslové výrobě | Otevřený podílový fond | Posílení | Futures euro | Dluhopisové výnosy | Potenciální ztráty | Obchodní deník | USD | Konvergence | Index těžařů | Porozumět pohybům na trhu | Boeing | Prodávat akcie | Posilování koruny | Zoom Video | Čekající příkazy | Včerejší seance | Vývoj ceny ropy Brent | Plány | Sestupný trend | Qualcomm | Ekonomika Číny | Kč/EUR | Banka Goldman Sachs | Čínské banky | Jak investovat do zlata | Diverzifikace aktiv | Cestování | Bitcoin futures | Exxon Mobil | Xetra | OTC trhy | Total | Kolísání cen | Futures na zlato | Too Big to Fail | Morningstar | Podílový fond | Patria | Pozorování | Analýzy | Inside Bar | Ceny BTC | Náklady financování | Swissquote | Beyond Meat | Billions | NFP report | Klimatické změny | Boháči | Peníze nikdy nespí | Garance | FedEx | Hlavní události | Bohatý | Bohatí | Swapy | Obchody ARK Investment Management | Renaissance Technologies | CZK | Nikkei | Řezník makléřů | Makléři | Investice do dluhopisů | Býčí sentiment | Venture Capital | Akcionáři | Emoce | Volatilita na forexu | NFP | Grayscale | Koncept teorie | Akcie společnosti Amazon | Kurz liry | World Gold Council | Burzovní průvodce | MarketsInsider | Předpověď akcií | Demokraté | XAU/XAG | Huawei | Rostoucí nezaměstnanost | S&P | Růstové akcie | Úroková sazba | Zasedání Evropské centrální banky | DCG | Nákupy dluhopisů | Dluhopisy s vysokým výnosem | Statistický úřad Eurostat | Zvýšení daní | Pesimismus | Initial Margin | Dovoz | Unie | RebelsFunding | Důležité ekonomické události | Silná data | Loonie | Obchodování na finančních trzích | Eurostat | Trpělivost | Short selling | Doji | Ropné zásoby | Soros Fund Management | Zahraniční investoři | Investiční banka | Světový finanční systém | Hlavní kryptoměny | Pozitivní zprávy | Occidental Petroleum | Spekulativní investoři | Investovat | Penzijní fondy | Ruský rubl | Signál k prodeji | Komoditní | Vnímání likvidity na trhu | Období finanční krize | Úřad Eurostat | Praha | Berkshire Hathaway | Boom | The New York Times | Commodity futures trading | Investiční centrum | Ekonomický kalendář | Talentované obchodníky | James Bullard | Pokles ceny akcií | Prezident | Politika Rishiho Sunaka | Narušení dodávek | Vybírání zisků | Investing.com | Obchodní signály | Quantum | Vzdělání | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Kompenzovat ztráty | Myšlení | ZEW | Put opce | Falešné proražení | Očekávání úrokových sazeb | Obrat trendu | Index cen domů | Nerozhodnost | AKAT ČR | Souhrn finančních trhů | Warren Buffett | S&P 500 | Výsledky | Kurz EUR/USD | Supply | Securities and Exchange Commission | François Villeroy de Galhau | Bitcoin Trust | Kryptoměnové burzy | DailyFX | Ekonomické oživení | Zpráva | Graf akcií | Inflační tlaky | Euro Stoxx 50 | Minulá výkonnost | Portfolio | Globální ekonomiky | Cena ropy WTI | Mezibankovní trh | Bank of America | Fundamentální analýza | Dovoz ropy | Zvyšování daní | Ochota riskovat | Lepší výsledky | Retracement | Bullish struktury | Finanční instituce | Americký index | TIM | Akciový index S&P 500 | Energie | SVB Financial | Silný dolar | Reakce trhů | Odhad inflace | Fundamentální zprávy | OPEC+ | Velký účet | Růst inflace | Slabý trh | Tvůrci trhu | BHS | Investiční horizont | United Airlines | Bed Bath & Beyond | Jaký je kurz eura | Institucionální objednávky | Signál pro býky | Energetický trh | Ropné společnosti | Objem | CDC | Cena mědi | Akcie ETF | Bob Prince | Tržní kapitalizace | Finanční pomoc | Boj s inflací | Alternativní zdroje | Plány na podporu ekonomiky | Vývoj měnového páru | Cenné papíry a burzy | Svět kryptoměn | Bloomberg | The Ascent of Money | Americké centrální banky | Stablecoiny | Národní měny | IEA | Sloučení | Supreme Edition | Regulátor | Tržní podíl | Anglo American | Jak vypadá americký dolar | Barack Obama | Centrální banky | Hodnotové akcie | Otevření Číny | Firmy | Alternativa oficiálních měn | Ask | WHEAT | Form 13F | AMC | Obchodní příležitost | Uzavírání pozic | Pfizer | US500 | Case-Shiller | Vývoj akcií | Prodej dluhopisů | Dobré výsledky | Posílení amerického dolaru | Fiskální rok | Jednotná evropská měna | AFP | Studie | SaxoBank | Shortovat | Floor | Nástroj | Ekonomické dopady | Kolaps | Rio Tinto | CSRC | Prodej elektromobilů | Ratingová agentura | Recese ve Spojených státech | Prémie | Zvyšování mezd | Představitelé Fedu | Forexové intervence | Performance | Pokles bitcoinu | Fondy rizikového kapitálu | Cenová hladina | Bankéř | Rok 2024 | Ceny Bitcoinu | Kybernetické měny | Obraty | Fibonacci retracement | Janet Yellenová | TradingFloor.com | Hrubý domácí produkt (HDP) | Zprávy | Nasdaq | Současná situace | Obchodování komodit | Nadšení | Přijetí | Deficit | Lukáš Kovanda | Zasedání Fedu | Změny na trhu | Jackson Hole | RoboMarkets | Globální obchod | Komoditní fondy | OPEC | Tržní trend | Raketový útok | Ropná společnost | Arrows | Jednání bank | Jednání FOMC | Tomáš Pfeiler | Finance Magnates | GBP | Johnson & Johnson | Dolary | Pohyby cen | USDA | CME FedWatch | Nabídka | Bezpečné útočiště | Rekordní hodnoty | Open interest | Program nákupu dluhopisů | S&P Global | Měna | Jak dluhopis koupit? | Logistika | Oslabení amerického dolaru | Admiral Markets | Průraz | Zpomalení inflace | Bezpečné investice | Rostoucí obavy | Trump | Zpomalení ekonomického růstu | Makroekonomický vývoj | Brands | Společnost Genesis | Přehled | Třída aktiv | Oblasti forexu | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Dow Jonesův index | Prezidentka ECB | Příznivé údaje | Bydlení | Hlavní indexy | Silnější dolar | Guru | Obavy z recese | Čínské trhy | Cvičení | FB | Federální rezervní systém | Vstupy | Zlaté mince | Genesis | Krach burzy | Muskovy investice do akcií | Averze k riziku | Ministerstvo práce | GBPUSD | Treasuries | Christopher Dembik | Špatné výsledky | Digitální měny | Obchodování a investice | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Ceny ropy | Instituce | COPPER | Euro dnes | Evropské akcie | Bank of Japan | Saxo PrivatBank | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Kathy Lien | James Simons | Nové signály | Silný růst | Ropa Brent | Výrobce léků | Kolaps finančních trhů | Americké automobilky | Americké akcie | Vyhlídky | BBC | Tržní podmínky | CZ | Cena ropy brent | MetaTrader | Kongres | Rekordní ceny | Joachim Nagel | Kurzy podílových fondů | Tradingové firmy | Vývoj měnového páru USD/JPY | Business Insider | Index cen výrobců | Commodity Futures Trading Commission | Australský dolar | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Investice do akcií Tesly | Neutrální strategie | CVS Health | Zlatý standard | Zvýšená volatilita | Depozitní sazby | Komise pro cenné papíry a burzy | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Reakce trhu | Obchodníci s ropou | Trh | Divize | Inflace ve Spojených státech | Komise | Války na Ukrajině | Projev Jeroma Powella | Světové ceny ropy | Správce portfolia | Cena akcií společnosti | Turecko | Výrazný růst | Audi | DMA | Investování s LYNX | Korekce | Vývoz ropy | Upozornění | Nové trhy | Finanční služby | Buffett | Money management | Výrazný pokles | Šéf Tesly | Nový premiér | Bullish price action | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Výběry | Pevný kurz | Sázení | Asie | Prezident Emmanuel Macron | Pozice velkých spekulantů | Vietnam | Francie | Obchodní strategie | USDT | Globální recese | Barrick Gold | Yahoo | Test rezistence | Nerozhodnost trhu | Melvin | Konec medvědího trhu | Posílení dolaru | Propad | Spekulant | Stock | Trigger | Marka | Velký hráč | Očekávání investorů | Akcie Morgan Stanley | GBP/NZD | Barbaři za branou | 787 Dreamliner | Rating | ForexLive | Průzkumy | Nový rekord | Politická rizika | Velikost obchodu | Pandemie koronaviru | Tržní segment | SNB | Microsoft | Příležitosti | Dopad na cenu | xStation | Technické analýzy | Pád ceny | Alibaba | Technologické společnosti | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Daňové úlevy | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Výsledky průzkumu | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Trh s futures | Commission | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Defi | Shortování | Změny cen | Správci aktiv | ANO | Demokratické strany | Long pozice | The Big Short | Sázka | Automobilky | Konjunktura | Obchodní instrument | Kurz dolarů | CVS | IPO 2019 | Televize CNBC | Předčasné uzavírání pozic | Obnovitelné zdroje energie | Známý investor | Exporty | Národní ekonomická rada vlády | | JPMorgan Chase & Co. | Hráči na trhu | Důvěra | Kraken | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Futures | Země v Perském zálivu | Unce zlata | Britské libry | Data z USA | Ekonomické události | Nákupní cena | Představenstvo | Makroekonomika | Donald Trump | Downtrend | Evropská banka | Pojišťovny | Americké měny | Struktura forexového trhu | Intervence ČNB | Prop Trading firmy | CTA | ETF/ETC | Významné fondy | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | Graf | FIAT | Nákup libry | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Pair trading | Finanční regulace | Gazprom | Call opce | Centrální banka | Fed | Významné zprávy | Hodnocení akcií | Deutsche Börse | Hrubý domácí produkt | Kdy odejít z práce | Společnost Deutsche Börse | Bossa.cz | Fondy peněžního trhu | Agentura Bloomberg | Plyn | LYNX | Evropský statistický úřad Eurostat | Pár EUR/USD | Tým InstaForex | Čistý zisk | Jádrová inflace | Patrik Urban | Zpráva o inflaci | Výnosové křivky | Kovy | Stavebnictví | Andrew Bailey | Margin call | United Parcel Service | Fundamentální faktory | The Wolf of Wall Street | Zpomalení ekonomiky | Americká centrální banka | Hospodaření | Institucionální investor | Počet pracovních míst | Koncept Smart Money | John Arthur Hollows | Bitcoinová velryba | Spoluzakladatel | Eileen Murray | Směnárny | SaxoTraderGO | Medián | Cena severomořské ropy | Index spotřebitelské důvěry | G10 | Vydělat peníze | Obchodní dovednosti | Růst eura | Další růst | Automatické obchodní systémy | Zastavení růstu | Nízká volatilita | Údaje o inflaci | Smart Money koncept | Akciový index | Demand | MetaTrader 4 | Kurz franku | Forwardy | Reuters | ProCent | Britská měna | AMC Entertainment | Unilever | Silný kurz dolaru | Brexit | Chevron | Kakao | Směřování FEDu | Trend měnového páru | Kompozitní index | Investment | W1 | Commonwealth Financial | Alphabet Inc. | Martin Klass | Měnový trh | Index US500 | Výrobce letadel Boeing | Londýnské akciové burzy | Markets | Rada MMF | Prolomení rezistence | Výrobní aktivita | BCC | Výstupy | Obchody | Rekordní minimum | Obchodování korekcí | Oblast supportu | Rolování | Rekordní maximum | Libra šterlinků | Ruská ropa | Cena Brentu | Radek Zalubil | Index Nikkei | Obchodování s finančními deriváty | Profesionálové | Utahování měnové politiky | Pozornost | Chipotle Mexican Grill | Makléři z Prime Brokerage | Růstový impuls | Velcí spekulanti | Peníze ovládají trh | Centrální banky USA | EURUSD | Tištění peněz | Další rozvoj | Jak vypadají britské libry | Oslabování dolaru | Traders | Akcie v USA | Česká měna | COCOA | CEPS | Zakladatel | Obchodování GBP | Commodity index | The Corporation | Alameda Research | Admirals | Jak obchodovat jako velcí hráči? | Čínská společnost | Vstup na burzu | Identifikace trendu | Příkaz | High Yield | Prop Trading | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | Zvýšení úrokových sazeb | Obchodování | Ceny akcií Tesla | Steven A. Cohen | Zemní plyn | Akcie banky | Předseda | Parlamentní volby | Libra | Zpomalující inflace | Koronavirová krize | Higher high | Eva Miklášová | Devizové trhy | Snižování rizika | Britové | CFD | Seth Klarman | Rekordní minima | Kupní opce (call option) | PSA | 3M | Filip Kaczmarzyk | Kasino | Open | Cena akcie | Chicago Mercantile Exchange | Fiat Chrysler Automobiles | Cenové akce | Genesis Global Capital | Evropská měna | Žádost o vstup na burzu | WTI a Brent | Exchange Traded Fund | Investment management | Analýza trhu | Události roku | BofA | Financovat | Vzestup peněz | Příprava | Řecko | Příliv kapitálu | Strategické myšlení | Finanční instrumenty | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Půlení bitcoinu | Steve Mandel | FDIC | Jaký je kurz dolaru | Normalizace měnové politiky | Více kapitálu | ING | Celkový trend | Airbus | Firemní dluhopisy | Míra | Alibaba Group | Natixis | Objem zlata | Ministři financí | Obavy ze ztráty | Úroky | Refinitiv | Plodiny | MT4 | Finančnictví | Standard & Poor's (S&P) | Očekávání analytiků | Investiční banky | Obchodujte přes LYNX | Investice do akcií | SWFX | Úroda | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Apple | Gemini | Chování obchodníků | Budoucí vývoj | Money-Management | Air | Káva | Merrill Lynch | Citadel Investment Group | IG Markets | Fluktuace | Equity market neutral | Izrael | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | TABAK | Marže | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Indikátory | Evropský systém | Saúdskoarabské ministerstvo energetiky | Japonsko | S&P500 | Indikátory sentimentu | Klesající trend | Royal Bank of Scotland | EBay | Forexové trhy | Největší pády | Čínská ekonomika | ECB | BlackBerry | Ceny | Prudký pokles | JPMorgan Chase & Co | CHF | Současný stav | Japonská vláda | Energetická krize | MetaTrader 5 | Vlastní kapitál | ČNB | Těžba ropy | Prodeje existujících domů | Investujeme | Pokles | Změny sazeb | Contango | Proroctví | Muskovy investice | První obchodní den | MGM | Ceny futures kontraktů | GME.US | Spot | E-mini | Podnikatelé | Ztrátové pozice | Výběr zisků | ex | Carry trade | Investiční portfolia | Instant Trading EU | Potenciální zisk | Kryptoměna | Obchodování jedním kliknutím | DOT | Hedge | Začněte obchodovat | Vývoj dolaru | Poplatek | Vývoj na komoditních trzích | Skluz | Merck & Co | Index ISM | Tržní očekávání | ATH | Americká ekonomika | Vysoké ztráty | Finanční deriváty | Co je to tedy SMC? | Dluh Řecka | Podpora | Nejistota | Obchodník | Velcí obchodníci | Vývoj zlata | Portfolio manažer | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Invest | COVID-19 | Tokio | PYPL | Finanční krize | Pokles ceny | Společnost XTB | Regulátoři | Harrisová | BHS Timur Barotov | Index cen | Akcie společnosti Microsoft | Akcie/ETF | FTMO Account | Ukazatel inflace | Tick | Investiční nástroje | Čínská vláda | Daně | Globální finanční trhy | Lídři | Alan Greenspan | Portfólia | OECD | Investment Management | Pivot | Americký dolar vůči japonskému jenu | Jak vypadá libra | Měna Bitcoin | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Životní úroveň | SaxoStrats | Citadel LLC | Craig Wright | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Obavy z americké recese | Úrokové sazby Fedu | CBOE | Centrum | Vývoj ceny ropy WTI | Růst zisků | Zisky | Range | Stínové bankovnictví v Číně | Komodita | FCA | BNP Paribas | Náhoda | Drahý kov | Sell | Americká data | Globální ekonomika | Nvidia | Intervence na devizovém trhu | Money Never Sleeps | Expedia | Boj proti inflaci | Spotový kurz | Boris Johnson | Obrovské ztráty | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Řízení rizika | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Společná měna | Cena zlata | Due diligence | Fundamentální ukazatele | HSBC | Pullback | Americký dolar | CFD obchodování | Zvýšení ceny | Jiří Tyleček | Vývoj měnového páru GBP/USD | Trinity Bank | Sazby ECB | Flash Crash | Vice | Breakout | CARA | Prodejní příležitost | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | MiCA | Statistické údaje z USA | Růst cen | Hladiny podpory | Trendline | Momentum | RSI | Exxon | Obchodování na páku | FXstreet | Asset management | Opatrné jednání | MSCI World | Repo sazby | Global macro | Nakoupit akcie | Zboží dlouhodobé spotřeby | Firma Robinhood | Nákupní příležitost | Financování | Dlouhé (long) pozice | Finanční společnosti | Severomořská ropa | Bankovní tradeři | Finance | Přístup k riziku | JDE | Výrobce čipů | Makroekonomické ukazatele | Omezení dodávek | Akcie AMC | Stres | Index nákupních manažerů | Margin | Zasedání americké centrální banky | Hotovost | Americká lehká ropa | Psychologické faktory | Zájem o kryptoměny | Prodej ropy | Technický pohled | Obchodujte akcie | Dolar vůči jenu | USDJPY | Držitelé Bitcoinu | UTC | Švýcarská národní banka | Úvod do ICT (Inner Circle Trader) | Globální poptávka | Snížení sazeb | Investiční poradenství | Společnosti | Hedge fondy | Wells Fargo | Los Angeles | Private equity | Virus | Masato Kanda | Velké objemy | Itálie - burza | Nový finanční produkt | Termínové kontrakty | Židovský stát | GME | Andreas Halvorsen | Velké banky | Vyšší ceny | ICE | Rizikové chování bank | FT | SSI | Jedno euro | Denní pokles | Kov | Geopolitické faktory | Analýza dat | QE | Američtí investoři | DNO | Cena | Mali | Bollinger Bands | Futures na akcie | Thermo Fisher Scientific | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Poskytovatelé likvidity | Swap | Insider informace | CME | Ceny komodit | Kapitálové požadavky | Profesionální obchodník | Velké peníze | Bull | Hospodářský růst | BAT | Vydělávat peníze | Odpor | Fond Elliott Associates | Kurz měny | Posílení eura | Pohyb cen | Odhodlání | Zvýšené geopolitické napětí | HAS | Dealer | Kartel OPEC | Akcie Gamestop | Trh práce v USA | PMI ve výrobě | WTI | FinTech | Křiž smrti | Standard & Poor's 500 | Hrozba recese | Světová banka | Mexické peso | Otevřená pozice | Pokles akcií | Bod | Zemědělci | Prodávající | Americké akciové trhy | Tržní volatility | Banka | Značný zájem | Shares | Prodej dolaru | Klesající trendové čáry | Tel Aviv Stock Exchange | Obchodování podle velkých hráčů | Důkladná příprava | Hranice kanálu | BoE Andrew Bailey | Obchodování na forexovém trhu | Obchodování s měnami | Kontrakty na bitcoin | DBS | Haruhiko Kuroda | Změny ve vedení | Republikáni | Nord Stream | EMU | Ceny akcií Nvidie | Event driven | Saúdská Arábie | Doporučení | Americký miliardář | Tradeři | Novozélandský dolar | OCI | Domácnosti | Sázet | FTSE | Cena ropy | Intraday | Žádosti o podporu | Inflace | Advanced Micro Devices | Liquid | NYMEX | Tržby | S&P/Case-Shiller | Drobní investoři | Tržní sentiment | Situace | GMT | Elliott | Zlato a stříbro | Diskont | Svatý grál | Trh kryptoměn | Bill Gates | Oživení globální poptávky | Twitter | Statistické údaje | Váš trading | Růst dolaru | Vstup do obchodu | Ripple | Zlaté ETF/ETC | Kurz USD | Znalost SMC | Kryptoměnové společnosti | Krach | Alphabet | Struktura | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Investičníweb.cz | Vedení společnosti | Spotová cena | Zkušenosti | Výprodej na Wall Street | Emmanuel Macron | Ekosystém | Kenneth Griffin | Počet žádostí o podporu | Portfolio manager | Úřad pro energetické informace | Brokerská společnost | USD/CZK | Pokračování rally | Boeing Co. | Pierre Moscovici | Malé banky | Jens Klatt | Statistiky | Peněžní zásoba | Náklady na obchodování | Interpretace | Proprietární obchodování | Počet kupujících | Vybírat zisky | Světová ekonomika | Dovolené ztráty | Jak vytvořit graf | Čínský index | Trading firmy | Arbitráž | Analytici z Wall Street | FX | Global Markets | Ben Bernanke | Růst mezd | Společnost CME Group | Banking On Bitcoin | Aleš Hála | Řízení obchodu | Výhled pro EUR/USD | Akcie Nvidie | Royal Dutch Shell | Finanční systém | Tým RoboMarkets | Kurz | Fortune | Market | Evropská centrální banka | IFO index | Christopher Waller | ISM | Nejbližší rezistence | 256/2004 | Unicredit | Realizovat zisk | Google | Pokles výnosů | Zasedání Bank of England | Ekonomické zpomalení | SMC | Příležitosti k prodeji | CME Group | Status bezpečného přístavu | Grafy | Horizon | Nákupy defenzivních titulů | Odliv vkladů z malých amerických bank | BBBY | Occidental | Cena ropy klesá | Benjamin Graham | Ceny pšenice | Institucionální investoři | Významné úrovně | Použití opcí | Oblasti rezistence | Býčí vyhlídky | Aktivum | Oracle | Shell Plc | COMEX | Ruská invaze na Ukrajinu | Zpráva Commitment of Traders | Jak nejlépe uložit peníze | Obchodovatelné fondy | Conference Board | Boční trend | Fixed income | Žlutý kov | Firma | All-time high | Vývoj hodnoty | Prezidentské volby v USA | Investujte | Slabý americký dolar | Zvýšení volatility | Smart Money Concepts | Úspory | Měď | Komise pro futures trhy | Prop firma | Rozvíjející se trhy | AUD | Použití opcí v hedgování | Americké produkce | Produkty s pákovým efektem | Exchange Traded Funds | Binance | Inside | Commodity | Breakout Trader | Týdenní Forex kalendář | Colosseum | Předvolební průzkumy | Americká Komise pro cenné papíry | Vysoká poptávka | SPAD | Hormuzský průliv | Bearish | Predikce | Fibo | NATGAS | Analytici | Ziskovost | Elektromobily | JD.com | Splatnost | Život Warrena Buffetta | Vývoj ceny akcií Nvidie | Prima | Měnové intervence | Dobré zprávy | Kurz koruny | Hodnota všech kryptoměn | Analytici Goldman Sachs | Citigroup | Softbank | Dluhy | Mario Draghi | Kybernetická měna | Vysoká inflace | Kontrakty na sójové boby | Hospodářství | Změna rozdělení zisku | Index výdajů na osobní spotřebu | Schodek | Ředitelka AKAT ČR | Euro STOXX | Cena palladia | Hráči na forexu | Odhady ekonomů | Dlouhodobé investice | HG měď | Moody's Analytics | Cointelegraph | Equity | Burzovně obchodované fondy | Vyšší sazby | Snižování úrokových sazeb | Pozice spekulantů | Commitments of Traders (COT) | Merck | Investiční poptávka | Jádrový CPI | Akcioví investoři | TTIP | Vývoj kurzu akcií Nvidie | Short obchody | Nástroje peněžního trhu | Intermediate | Nižší ceny | Vítězství nad inflací | Konglomerát | Jefferies | Alokace | Coinbase | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Credit Suisse | Historie se opakuje | Akcie ve velkém objemu | Portfolia | Převis | Poptávka | Nadnárodní korporace | Trading oddělení | Vývoz | Index výrobní aktivity | Prodeje akcií | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Webináře | Moody's | AKAT | Hedge Fund Research | Miliardy eur | Recese | Začínající tradeři | HSI | Konsenzus | Sazby beze změny | Kazuo Ueda | Makro | Ropný gigant | Záloha | Švýcarský frank | FX trh | RBOB | Obavy o poptávku | Čisté krátké pozice | Chuť riskovat | Saxo PDF | Startup | Banka Morgan Stanley | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Komoditní burzy | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Pokles cen akcií | Signály | Trh zlata | TLTRO | Klouzavý průměr | Guvernér BoE | Růstový trend | Americké státní dluhopisy | Prime | Inflace ve Spojeném království | Americké burzy | RBC Capital Markets | Boiler Room | Daňové reformy | COTTON | Frank | Retailoví obchodníci | ERM | Matěj Široký | Konečná sazba | Kurz eura | David Cameron | Americké ministerstvo práce | Daňová odečitatelnost | Růst čínské ekonomiky | Spekulace | Výhled české ekonomiky | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Resistance | Americká centrální banka (Fed) | Závislost na Číně | Ománský riál | Hráči s ropou | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Futures kontrakty | Pšenice | Fitch | Politická nejistota | Solana | Messari | Býčí trh | Index důvěry | Capital | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Základní sazby | Index euro stoxx 50 | Brokerské společnosti | Rizika | Eurozóna | Psychologie | Úspěchy | Výhledy | Hodnota akcií | Prezident Donald Trump | Multi-Asset obchodování | Prime Brokerage banky Goldman Sachs | Rostoucí inflace | Saxo | Návrh Volckerova pravidla | OSN | Signál ke vstupu | Fair Value | IG | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Komunita | Shanghai Composite | Společnost Admirals | Propad ropy | Výrazný pohyb | Henry Hub | Booking | Sell Stop | Hang Seng | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Finanční prostředky | Mince | Futures na stříbro | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Americké volby | Světové ekonomiky | ROCE | Dukascopy Europe | Růst HDP | Benzín | Nákup komodit | Rostoucí ceny | Obchodovat | Trend | Zlatý kov | Střadatelé | Akcie a ETF | Dění na trhu | Produkty obchodované s finanční pákou | Obilniny | Emise akcií | Ozbrojený konflikt | Cena severomořské ropy Brent | Bankéři | Track record | Majors | Arabica | Vstup na trh | Kroky Fedu | Zlaté cihly | Míra inflace | Fyzické zlato | Energetika | Ekonomické údaje | Manufacturing | Likvidní trh | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | CNN | Large speculators | Nařízení | Prospekt | Sociální síť | Becoming Warren Buffett | FX Opce | Emoce při obchodování | BTC | Indexy | Altcoiny | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hodnotové investování | Vývoj inflace | Hospodářské krize | Oživení poptávky | Nejnovější zprávy | Severomořská ropa Brent | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | Hurikány | Japonská měna | Mezinárodní měnový fond | Finanční životy | Gold | Trading Central | Standard Life Investments | Peking | Průmysl | Investovat do zlata | Bazický bod | Body | Bolest | Lehká ropa WTI | Bridgewater Associates | Dluhopisový trh | Vývoj ropy | Podnikání | Devizový trh | Monetární politika | Tempo růstu | GfK | Bankovnictví | Trim Broker | USD index | Trumpovo vítězství | Americké dluhopisy | Sever cnet.com | Break-Even | Biliony | Divergence | Cena cukru | Betting on Zero | Globální trhy | ETF | Nákupní pozice | Ark Investment Management | Akciové trhy | T-Mobile US | Úrokové sazby | Medvědí fáze | Barterový obchod | Index energetického sektoru | Obchodní pozice | Myšlenka | Saúdové | Ceny drahých kovů | Varování | Strategie obchodování | Odvrácení rizika | Zpráva CoT | Reporty | Home Depot (HD) | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Long | Rally | Bankovní rada | Větší pokles | Americké banky | Vysoké výnosy | Komoditní index | Recese v USA | Pojišťovna | Macron | Cenové indexy | Price Action strategie | Členství v EU | Velikost pozice | USDC | Co bude | Přijetí bitcoinu | Payrolls | Fibonacciho retracement | Aktiva | Pokles inflace | Futures na ropu | Americký regulátor | Použití finanční páky | Fyzický kov | Prodejní tlak | Cenový strop | Chesapeake | Růst zaměstnanosti | Velikosti pozic | Yield | Renminbi | Discovery | Obnovení růstu | Indexy na Wall Street | České měny | Ekonomové | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | Business | Akcie Home Depot | GBPJPY | Business model | Staking | Podíl na trhu | Drahé kovy | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Prezident USA | Indikátor | Desetileté dluhopisy | Vrcholy | Barclays | Slábnoucí dolar | Holubičí postoj | Pokles cen | Obchodní příkazy | Citadel | Obchodování s komoditami | Režim devizových intervencí | Index relativní síly (RSI) | Růst ceny | Čínská centrální banka | SP500 | Technologická společnost | Měnové kurzy | Začít obchodovat | Ekonomické vyhlídky | Akcie Alphabet | Frekvence obchodování | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Finanční regulátor | Zajištění hodnoty držených aktiv | Holubičí tón | Charlie Munger | Investiční web | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Vývoj kurzu | MSCI World Index | Akcie Tesly | Know-how | Long signál | Čínské akcie | Euro | Riziko ztráty | Ministryně financí | BlockFi | Vysoké zisky | Reverzní formace | Akcie bank | Sentix | Pochybnosti | Koncept chytrých peněz | Fond Citadel | Futures Palladium | Trinity | Stratég | Signál k nákupu | Špatné zprávy | FOREX | Pokračování poklesu | Spekulativní činnost | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Debata | Další pokles | Omezení těžby | Načasování | WTI ropa | Řetězce | Zotavení | Zrychlení inflace | Sentiment | Order | Forexu | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Trendový kanál | Investiční fondy | Fiskální stimuly | Podílové fondy | Politika | Portfolio fondu | Konkurence | IBIT | Pozornost trhu | Commodity futures | Čínský jüan | Pozastavení obchodování | Kapitalizace | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Analytika | Lot | Obchodujeme | Reálné výnosy | Komunikace | NEST | Cykly | Backwardation | Německá ekonomika | Odraz ceny | Stop-Lossy | Tier 1 | MAM | Strach z inflace | BHP | Deutsche Bank | Pravidla hry | Poplatky | Výprodej | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Zahraniční politika | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Banky na Wall Street | Burzovní obchodování | Ekonom | Optimismus | Sociální síť Twitter | Real Estate | Objemy obchodů | Indexy S&P | George Soros | Zdraví ekonomiky | SaxoTrader | Trader | Geopolitická rizika | Indie | Nákupy | Očekávání trhu | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Měnové politiky | Cenový graf | Vnímání | Akciové indexy | Statoil | Obchodování s komoditními futures | Obchodní válka | Forexové obchodování | Světové poptávky | Nepříznivé počasí | Oxford Economics | Cizí měny | Silvergate Bank | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | WTO | Nákupní aktivita | Genesis Global Trading | EMA | Drobní obchodníci a investoři | Dobrá zpráva | Karanténa | Janet Yellen | Invaze | Commerzbank | Zhodnocení | Dolar | Parita | Investiční manažer | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Směr trendů | Akciový stratég | Výhled | Timeframe | Úrovně rezistence | Eskalace napětí | ESM | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Americký akciový index | Auta | Oživení akcií | Komerční banky | Americké ministerstvo | Analýza COT | Timur Barotov | Risk | Americký trh práce | Obchodní účet | Sláva | Investor George Soros | Deriváty | Ethereum | Kurzy měn | Zpráva o trhu práce | Index euro | Embargo | Vysoká likvidita | Zpomalení hospodářského růstu | Počasí | Poptávka po dolaru | Reálný obchodní účet | Covid v Číně | Buy Stop | Krátkodobé dluhopisy | Index Hang Seng | Trendové čáry | Tok kapitálu | Růst akcií | Inverzní výnosová křivka | PayPal | Energetické společnosti | Bankovní krize | Nákup eura | Politika Fedu | Akcie Deutsche Bank | Medvědi | Energetické krize | Finanční trhy | Miliardáři | Statistický úřad | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Statistiky z eurozóny | Burzovní společnost | Zlaté rezervy | Aliance | Závislost na americkém dolaru | Cyrrus | Klid | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Full-time trader | Světová obchodní organizace (WTO) | Insider | Makroekonomické analýzy | General Motors | Fondy | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Prime Brokerage | Výnosy státních dluhopisů | Bílý dům | Komoditní trhy | Austrálie | Kukuřice | Stagflace | DAX | Financial Times | Dreamliner | USD za barel | Nikkei 225 | Spread | Pracovní trh | Krize roku 2008 | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Obchodní aktivita | New York | Riziko korekce | Čistá ztráta | Inflace ve Velké Británii | Video | Spready | Geopolitika | Pád akcií | Jak se obchoduje | Dodávky ropy | Ekonomika | Burzy v USA | Americké ministerstvo obrany | Libra šterlinků (GBP) | EU | Problémy | Zpomalení růstu | Riziko likvidity | Situace na trzích | AOS | Omezení produkce | WP | EURCHF | Koncept SMC | Pokles poptávky | Investiční bankovnictví | NFT | Zlatý kříž | Člen rady guvernérů | Erste | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | Základní úrokové sazby | Rozhodnutí Bank of England | Nezaměstnanost | Transakční náklady | Dolarový index | Prodej zlata | Ropa | Ceny aktiv | Rezervy | Změny trhu | Získání peněz od investorů | Rozvoj | Prodejní aktivity | Futures kávy Arabica | Klouzavé průměry | Cenová bublina | Akcie Boeing | Bloomberg Commodity Index | OIL.WTI | Big Short | Dlouhá pozice | Transakce | Volatility trhu | Blizzard | Vývoj indexu S&P 500 | Facebook | Hodinový graf | Hladiny supportu | Snížení úrokových sazeb | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Hedgeový fond | Irsko | Důležité zprávy | Roklen | Podkladové aktivum | Výprodeje | Index MSCI | Slabší dolar | Sankce proti Rusku | Koupit obchodní výzvu | Rolování kontraktů | Nákup EUR | Zpráva COT | Značný pokles | USDX | Mateřská společnost | Banky pro mezinárodní platby | Jasný signál | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Stratég Saxo Bank | Redukce | Silný pokles | Interbank VIP indikátor | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Burzovní index | MSCI | Karanténní opatření | Spekulace na pokles | Kypr | Thomson Reuters | Ománský riál (OMR) | Kupní opce | RBA | Bullish | FTMO | Christine Lagarde | SEB | Embargo EU | Jak obchodovat | Úrovně supportu | Nejnovější zpráva | Investiční bankéř | Měnový stratég | Nový trend | Obchod | Růstové vyhlídky | Úroveň rezistence | Manažerka | Půlení | Risk On | Globální poptávka po ropě | Regionální měny | JP Morgan | Ohlédnutí | Bollingerova pásma | EFSF | Služba Prime Brokerage | Prop firmy | Satoši Nakamoto | Patria.cz | Carry trades | Obchodování OTC instrumentů | Ukazatel tržního sentimentu | Náklady na obsluhu dluhu | Tipy pro začátečníky | Inovace | Černé zlato | Celý svět | ABN Amro | Fibonacciho úrovně | Ole Hansen | Globální finanční krize | EIA | Bankovní sektor | Negativní zprávy | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Oslabení | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Den před krizí | Akcie GME | Úsilí | Miliardy USD | Snižování daní | Poradce | Reálné úrokové sazby | Obchodní den | Spojené státy | Obchodní bilance | Evropské méně | Zkušenost | Signál | Ekonomický výhled | Digitální měna | Írán | S/R zóny | Výsledkové sezóny | Ředitelka | Britská vláda | Vývoj cen akcií | Analýza investic Elona Muska | Postavení dolaru | Likvidita trhu | ADP | Square | Cenový graf akcií Tesla | Náklady na zajištění | Jim Rogers | Biliony dolarů | xStation 5 | Short squeeze | Úbytek | Short signál | Světové produkce | Ropy | Rozdílové smlouvy | Trh se zlatem | Inflace v Německu | Úspěšné obchodování | Objem investic | Sociální média | Investování do akcií | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomická data | Platforma | Jak vyrobit robota | NFIB | Obiloviny | JD | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Uvalené sankce | Měnové páry | Koruna posílila | Společnost | Šance na větší pokles | Rezervní měny | Časové období | Retailoví investoři z Redditu | Trading na forexu | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Forbes | Obchodujte | KBC | Obchodované fondy | Zmírnění rizik | Allergan | Ukončení války | Retailoví investoři | NIO Inc | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Generální ředitel | Kurz britské libry | Očekávaná inflace | SEC | Fibo retracement | Cena akcií | Záznam obchodování | Obchodovat SMC | Volatilita trhů | Mark Carney | Sankce | Upozornění na rizika | Rozšíření | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Volatilita | Silicon Valley | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Mimořádné zasedání | Ropný trh | Magazín Fortune | Nálada | Investiční rady | Hry | Britské měny | Eura | Neúspěch | Meziroční růst spotřebitelských cen | Materiály | Bankovní systém | ACT | Organizace | Odpovědnost | Brazílie | Očekávaný zisk | Obilí | Gap | Futures kávy | Vysoké ceny | Kótování | Bilance Fedu | Leverage | Obchodníci s cennými papíry | Stock Exchange | Růst | London metal exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Pimco | | Výhled pro zlato | Příjmy | MGM Resorts | Kmen koronaviru | Nejnovější údaje o inflaci | Finanční situace | Proti trendu | Emitent | Investujte zodpovědně | Short equity | Zajištění | Objem prostředků | Propad poptávky | Strach a chamtivost | Obchodování na vlastním účtu | Tesla Motors | Úspěch | Výnosy amerických státních dluhopisů | Snížení inflace | Pandemie | Index | Wall Street Journal | Poskytování úvěrů | Penzijní společnosti | REIT | LYNX WhatsApp | Indikátor MACD | Výsledek referenda | Lockdown | Wirecard | Čínský trh | Cena stříbra | Live trading | Nálada na trhu | Bohatství | Cenová akce | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Úročení | Jižní Korea | Veterán finančních trhů | Thermo Fisher | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | Nejlepší výsledky | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Greenlight Capital | Růst akcií GameStopu | Hedge fond | Kurz libry | Volby | Výnosnost | JPMorgan | X (dříve Twitter) | PMI ve službách | Hayman Capital Management | Zápis ze zasedání FOMC | Likvidní | Investiční poradci | Příznivé faktory | MasterCard | Poptávka investorů | ECB Christine Lagardeová | Riziková aktiva | Obchodní nastavení | Japonský index Nikkei | Instrumenty | Investiční příležitosti | Bezpečnost | Větší korekce | Hútiové | Investiční tipy | Ceny ropy Brent | Zveřejněné údaje | SVB | Nový býčí trh | Nárůst long pozic | Fond Two Sigma | Makléřská společnost | Jak hedge fondy fungují? | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Cíle | Zotavování Číny | ICT (Inner Circle Trader) | LTRO | Provize | Manažeři fondů | Reakce na finanční krizi | MXN | Riziko poklesu cen | Historie | Investiční trendy | SMC obchodníci | Alipay | EUR/CHF | Zajištěné fondy | Investice do podílových fondů | Foreign Exchange | Reálné výnosy dluhopisů | Sledování zpráv | Výkyvy | Pokles dolaru | Německé banky | Záchranný plán | Taiwan Semiconductor | Obchodní dohody | Volatilní | Nová varianta omikron | Nákup zlata | GameStop | Velcí institucionální hráči | Bearish price action | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Politici | Plán obchodování | Přehled o tocích peněz | Banky | Jak investovat | DE Shaw | Millennium | Buy | Burzovní trhy | Vyšší úroveň | Papírová hodnota akcií | Začínající obchodníci | Isabel Schnabelová | Polkadot | Zvýšené riziko | Ukazatel volatility | Světový hospodářský růst | Prodeje | Obchodování OTC | Nabídka a poptávka | Výdaje | Americké statistiky | Nákupy centrálních bank | Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ | Zajištění (hedging) | Implikovaná volatilita | Šílenství | Horizon Therapeutics | Elliott Associates | Zavedení embarga | Výrobce elektromobilů | Program nákupů dluhopisů | BlackRock | Retail | Obchodník s cennými papíry | Drobní obchodníci | Bill Ackman | Obchodování GBP/USD | Západní ekonomiky | Benchmark | Melvin Capital | Kupci | DAO | Praktické využití | Chasing Madoff | Amatérští obchodníci | 1D | Obchodní podmínky | Možnost poklesu | Snížení nákladů | Index USD | Sanofi | Jak nejlépe investovat | IVV | Elliott Management | Zpráva amerického ministerstva práce | Bruce Kovner | ARM Holdings | Obchodovat na burze | Komise v přenesené pravomoci | Zvýšený zájem investorů | Neustálé učení se | Akcie výrobce elektromobilů | Fond Renaissance Technologies | Technický výhled | Futures kontrakty na bavlnu | Kartel OPEC+ | Dow Jones | Oslabení dolaru | Stellantis | Norská vláda | Podnikání na kapitálovém trhu | Order block | Rozhodování o obchodování | Jak nejlépe spořit peníze | Velký trend | Covid | Návratnost | Intradenní obchodník | Setrvání Británie v EU | Odvětví | Banky v EU | Přehnané riskování | Prodejní ceny | Kurz GBP | Francouzský prezident | Posílení indexu | Long Term | Dlouhodobí investoři | Rakousko | Pokles libry | Dna | Sázení proti jenu | Ministerstvo energetiky | Výhled trhů | SWFX Sentiment | Cenový pattern | Jak nakoupit akcie | Velké množství komodit | Výrobní sektor | Cenové pohyby | Express | Rostoucí trend | Stochastic | Měnová stimulace | Agentura IEA | Oslabování eura | USD za tunu | Insider trading | Obchodní platforma MetaTrader | Vzestup zlata | Řízení rizik | Placení daní | Guvernér banky | SMC obchodník | Banka Citi | Měnové trhy | Fáze konsolidace | Výzkumná společnost | Úvěr | Index čínských akcií | Investiční společnosti | Snížení na polovinu | Intradenní obchodování | Znovuotevření Číny | Overnight | Volby v USA | Nord Stream 2 | Komoditní spready | Sentiment investorů | Halving | Šance | Britská banka Barclays | A-book | Růst cen komodit | Ropné trhy | Poměr zlato/stříbro | Krok za krokem | Ondřej Hartman | Poradenství | FOMC | Cnet.com | Chytré peníze ovládají trh | Dollar Index | Jak si otevřít obchod | Hlášení SEC | Varování před riziky | Jordánský dinár (JOD) | Benchmarky | Federální rezervy | Tržní hodnota | VaR | Technická analýza | Průměrná nákupní cena | Baupost | Na burze | Moderní prop firmy | Agentura Reuters | Akcie | Přebytek běžného účtu | Christine Lagardeová | Vyrovnat ztráty | Síla amerického dolaru | Spekulativní pozice | Obchodování s akciemi | Obchodní příležitosti | ČSOB | Koupit akcie | Úrok | Problémy hedge fondu | Buyout | Ministři financí eurozóny | Bělorusko | Ekonomiky | Grexit | Meme akcie | Černé pondělí | PMI ze sektoru služeb | Vývoj ceny akcií | Měnová politika | Průmyslová výroba v Evropské unii | Společnost je podhodnocená | Zasedání FOMC | Sýrie | Obchodní plán | Rates | Evropa | Druh obchodníků | Nasdaq Composite | Vývoj kurzu akcií | John Williams | Cílová cena | Obchodování s dluhopisy | Colosseum.cz | Rekordní maxima | Jestřáb | Moskva | Obchodní myšlenka | Měnový pár | Web Trader | Norsko | Největší ztráty | Trades | NAHB | Směnné kurzy měn | Negativní dopad | Elon Musk | Vklady | Oanda | Americký prezident | Terra | Market Makeři | Vyšší úrokové sazby | Zpřísňování měnové politiky | Specifika kontraktu | Úpis akcií | Fundamentální výhled | Third Point LLC | Bank of Canada | Bankrot | Omezení produkce OPEC | Rostoucí ceny ropy | Miliardář | Bilance zahraničního obchodu | Záměna | Jak se stát lepším investorem | Komoditní měny | Výsledek amerických voleb | Marketingová komunikace | Bankovní vzdělání | Předáním moci | Akciové burzy | Produkce ropy | Předpověď | PMI pro sektor | Poradci | Zpomalování inflace | Směnné kurzy | Velcí hráči | Nový Zéland | Kurz dolaru | Různé skupiny obchodníků | Prohlášení politiků | Commitment of Traders | Platforma xStation | Rozdělení zisku | Sebenaplňující se proroctví | WGC | Ekonomický růst | West Texas Intermediate (WTI) | Vzdělávací materiály | Oslabení měny | Investoři z Redditu | Krize | Automobilka | Tesla | Švýcarská měna | Společnost Evergrande | Klamání investorů | Management | Bitfinex | Nio | XAU/USD | Prohlášení | Pandemie COVID | Vyšetřování | Halifax | Pokračování trendu | Zisk na akcii | Posílení libry | Pákový efekt | Kvantitativní uvolňování | Ukončení války na Ukrajině | Akcie AMD | Index bank | Hlavní index čínských akcií | Obchodování Futures | Fáze trhů | Ray Dalio | Trh v rovnováze | Panika | Počet investorů | Auditor | Ceny stříbra | CNBC | High frequency trading | Geopolitické události | High | Geografické regiony | Forex asistent | Open Interest | ICT obchodníci | Ruská invaze | Železná ruda | Hedgingový fond | UBS | NATO | Americký trh | Údaje | Team Spirit | Banky a hedge fondy | Finanční nástroje | Euro klesá | Sójové boby | Junk bonds | Nesoulad | OTM | Světové trhy | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Otevření účtu u brokera | Analytický tým | IMF | Rozdíly mezi ICT a SMC | Důvěra investorů | Société Générale | Jak obchodovat na burze | Obchodovat s akciemi | SWFX Sentiment Index | Sledování zpráv z mainstream | Obchodování na forexu | Suroviny | Globální finanční systém | Zajištění proti riziku | Snižování cen | Dluhopis | IronFX | Summit EU | Kupující | Psychologické odolnosti | Rizikové chování | Shell | Financial | Riziko recese | Výhody | Konec roku | Ekonomiky eurozóny | Tvůrci trhu (market makers) | CAD | Short | Brookings Institution | Údaje o prodejích | ETF (obchodovatelné fondy) | Regulační orgány | Převodník měn | Drawdown | Beta | National Australia Bank | Zlaté ETF | Skutečné peníze | Kontrakty na bavlnu | Státní příspěvek | Volná pracovní místa | Snižování sazeb | Zdraví | Psychologie obchodování | Halliburton | Důvěra spotřebitelů | Americký akciový index S&P 500 | Capital Markets | Jana Brodani | Evropský statistický úřad | Světová rada pro zlato | Hromadné akcie | Investiční společnost | Booking Holdings | Vzestupný trend | USD/CHF | Nemovitosti | Vlastnictví | Seance v USA | Odhadovaná cena | Stříbro | Visa | Velké a stabilní společnosti | Moving Average | Wu Čching | Špatná zpráva | Úrovní podpory | Tesla Inc. | CIA | Práce | Nákupy dolaru | Barbarians at the Gate | Zvýšený zájem | Zdroje energie | Růst bitcoinu | iShares Silver Trust | Cukr | ETF investoři | Růst Bitcoinů | Cenové výkyvy | Spoření | Vývoj trhu | Úrokové sazby na nízké úrovni | Tok kapitálu do daného trhu | Kyber | Reshoring | Americká měna | Arbitráže | Fondy soukromého kapitálu | Konsolidace | Vývoj cen komodit | Podniky | Prudké cenové pohyby | Aramco | Kanada | Smart money | Liberty Global | Index finančního sektoru | Minimalizovat ztráty | Obchodovat pro prop firmu | Kuvajtský dinár | Finanční ztráty | Exponenciální klouzavý průměr | Capital Management | Akcie firem | Čínská poptávka | Počet nezaměstnaných v Německu | Obchodní model | Pohyby na trzích | Pozastavit obchodování | Volatility | Nižší náklady | Investovat jako Warren Buffett | Sociální demokraté | Leverage trading | Finanční polštář | Lehman Brothers | Slabé makro | Menší účty | RBC | Rubl | Velké ztráty | Ztráta | Rozpočet | AUD/CAD | Ministr financí | Bezpečná aktiva | xStation5 | Cena akcií NIO | Identifikovat trendy | Kobalt | Cena kukuřice | Poptávky po ropě | Výkonná ředitelka | Finanční produkt | City | Nejnovější údaje | Závazek | Nákupní signál | Konspirační teorie | Výhody obchodování | Směřování | Jamie Dimon | AUD/USD | Volkswagen | Pohyb kurzu britské libry | Uptrend | Linie podpory | Instrument | Akcie CVS Health | Index spotřebitelských cen | Úřady | Standard Chartered | Inflace v eurozóně | Nárůst volatility | Německo | Czech Fund | Výstraha od Goldman Sachs | Riskování | Pokles k supportu | Odhady analytiků | Formace hlava a ramena | USD/JPY | Štěstí | Bankovky | Davová psychóza | Biden | Mitsubishi | Bankrot FTX | Měnový výbor | Dobrá čísla | Růstový potenciál | NASDAQ 100 | Poměr cen | Steve Carell | Bahrajnský dinár | Enron | Zrychlení růstu | Hodnota Opce | Akciový trh | Hang Seng (HSI) | Američané | Ekonomické prostředí | Směrnice | Nový kmen koronaviru | Spolehlivost | Viceprezident | Ztráty | Virtuální mince | Eskalace | Americká mincovna | Japonský jen | COT (Commitment of Traders) | Gordon Gekko | Offshore | Graf dne | Index relativní síly | FXstreet.cz | Amundi | Skyworks Solutions | Bilance | Head and Shoulders | Růst cen zlata | LIFFE | Irák | Býčí potenciál | NZD | Růst ceny ropy | Coronavirus | Akcií těžařů | Volckerovo pravidlo | Bankovní krach | Čistá úroková marže | Komunistické strany | Forex menové páry | Investice do zlata | EUR/GBP | Žádost o ochranu před věřiteli | Koš | Graf EUR/USD | Investování | Zelený dluhopis | TradingView | Světové akciové trhy | BBBY.US | Akcie Tesly a Cathie Wood | Akumulace | Kotace | David McCormick | Ceny kovů | Mzdy | Investiční poradce | Býčí strategie | HDP v eurozóně | Osobní příjem | Tržní situace | Makléřské společnosti | Sazby Fedu | Šperky | Intradenní strategie | Realizace zisku | Zadlužení | Vývoj ceny akcií Nvidie od začátku roku | Obchodníci | WeWork | Zahraniční investice | Pravidla EU | Standardní odchylky | Náměstek ministra financí | SMC (Smart Money Concepts) | Zambie | Ukazatele | Letecký průmysl | Státní dluhopisy | Platební prostředek | Pozice | Dvojité dno | Sázka na nejistotu | SPOT | Nízká inflace | Jordánský dinár | Market making | Dluhopisy | Trading | Měkké komodity | Merck KGaA | Och Ziff | Expirace | Napětí na trzích | Účastníci trhu | Běžný investor | Výrobce letadel | Investment grade | ETC | Bid | Cena akcií společnosti Tesla | Makroekonomický kalendář | Baker Hughes | Downgrade | Fond Viking | Čas na nákup | Kam tečou peníze? | Chytré peníze | Hladiny rezistence | Fibonacci | Americká zpráva | Burzovní skupina | Scion Asset Management | Jak nejlíp investovat peníze | Čína | Nárůst nezaměstnanosti | Koruna | Trade | ČR | TASE | MIFID | Akcie NIO | Nastavení měnové politiky | Směr trhu | Currency | Informace z kryptoměnového trhu | Daily Observation | Akciové fondy | Chuť k riziku | Burzovně obchodovaný fond | Robusta | Palantir | Překážky | COT (Commitments of Traders) | SAC/Point 72 | Ministerstvo financí | Index výdajů | Obchodní definice | Co je Smart Money? | Richard Clarida | Nákupní příkazy | Guvernér | Prodejní pozice | Těžba ropy z břidlic | Zvýšené volatility | Skupiny obchodníků | Platina | Low | Globalizace | Inside Job | Býčí trend | John Hardy | Rezistence | Úrokový diferenciál | Korporace | Společnost Microsoft | Obchodování na burze | EK | Ford Motor | Co je to hedge fond | Světová poptávka | Nákup na páku | USA | Zemědělství | Kryptoměnový trh | Praní špinavých peněz | Konzultant | Agentura Moody's | Globální ekonomický růst | JPMorgan Chase | Pozitivní zpráva | Sazby | Sebevědomí | Institucionální hráči | Makléř | Short pozice | XTB | NERV | Aktivita v sektoru služeb | Ticker | Pracovníci společností | Dluhové krize | Slovní intervence | Průmyslový index Dow Jones | Proražení rezistence | Miliardy dolarů | Peter Garnry | SPX | Diamanty | Mylan | Poptávka po ropě | Burzovní zpravodajství | Asijské seance | Letecká společnost | Švýcarský frank (CHF) | Hlavní ekonom | Cena BTC | Riziko a výnos | Objem vkladů | Kodak | Odliv vkladů | Zahraniční forex | Ocenění | Burze | OTC | Hodnocení ekonomiky | Out of Money | Brazilský real | Komise pro cenné papíry a burzy v USA | Vstupní signály | Nákup fyzického zlata | WU | Kontrakt | Meziroční inflace | Ekonomické prognózy | Počet nezaměstnaných | Sektor služeb | 13F | Zveřejňované údaje | Velký problém | Výkon | American Express | Saudi Aramco | Tempo snižování sazeb | Riziko | Solus Alternative Asset Management | Akcie Meta | Platforma xStation 5 | Fúze | Sentiment Index | CBOT | Fintokei | Volatilita na finančních trzích | Ekonomické zprávy | Investiční fond | Stimuly | Denominace | Paul Singer | Světové centrální banky | Přezkoumání obchodů | Denní graf | Bonita | Shortování britské libry | Martin Řezáč | Dopad na cenu akcií | Energetická agentura | Americké trhy | Americký ministr financí | Ztráty pro hedgeové fondy | Alfread Winslow | Kurz EURUSD | Omezení produkce OPEC+ | Investoři na investici | Ceny akcií Gamestop | Viasat | Vyšší výnosy | XTB Research | Statistika | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Omezení kvůli koronaviru | Výnosy USD | Investiční stratég | Analytik | Manipulace na forexu | Floored | Machine learning | CBDC | Specifikace kontraktu | Pokračování růstu | COT | Výraznější pokles | Vedoucí pracovníci | Vývoj ceny | Obchodovaný objem | Dělení hedge fondů | Zavedení embarga EU | Kapitálový fond | Inflace v USA | Tým FXstreet.cz | Fiat Chrysler | Indonésie | Milionář | Logistické firmy | Aktuální cena pšenice | Dovoz ruské ropy | The Wall Street Code | Druhy prop tradingu | Přerozdělení bohatství | Market Makers | Analytik XTB | Obchodování korekcí trendu | Intervenovat | Asijské akciové trhy | Emise | Cenová volatilita | Cenový graf akcií | Akcie Saudi Aramco | Vedoucí pracovníci společností | Politická scéna | Dluhopisový fond | Standard Life | LNG | Two Sigma | Jedna libra | Krátkodobý dluh | SEC Form 13F | Wealth Management | Globální ekonomické zpomalení | Průzkum Reuters | Dodavatelské řetězce | Objem kontraktů | Three Arrows Capital | HFT | Barclays Capital | Zpomalení globálního růstu | Potenciál poklesu | Sociální sítě | Vydání dluhopisů | Nejbohatší | USD EUR | Pomalý růst | Ruská ekonomika | Vzácné kovy | Prodej | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Nervozita | Steven Mnuchin | Titulky novin | Prop firma seriózní | Euforie | BOSSA | Řízení portfolia | Home Depot | Invesco | Paulson & Co. | CRM | Zkušení obchodníci | Úvěrové produkty | The China Hustle | Spekulovat | Oznámení | VTB Capital | Největší ekonomika | Activision | Ekonomika USA | Poměr zlata a stříbra | Průmyslová výroba | Prop firma vs. finanční společnosti | Objem dluhopisů | NHS | Průmyslové objednávky | Expirace futures kontraktů | Portfolio manažeři | První hedge fond | Investiční | Průzkum | Globální dluh | Baupost Group | Britské banky | Hedge Fund | Kajmanský dolar | Expanzivní politika | Opce | Bitcoin | Výkonnost | Hype na stříbru | Radar Tradera | Diverzifikace obchodních strategií | Nejbližší support | B-book | Zájem investorů | Rosněfť | Práce z domova | Retail obchodníci | Lawrence Summers | Místopředseda Fedu | Energetický sektor | Růst poptávky | Technické indikátory | Budoucnost | Scion Asset | Steen Jakobsen | Vlastní digitální měny | Partners | Obchodní války mezi USA a Čínou | Nákupy akcií | Rozhodování | Index CPI | Obchodní války | Alameda | Fat finger | Investiční kovy | Absence kupců | Opatření | Futures trhy | Návrat poptávky | Walmart | Distribuce | Index S&P 500 | Krach Wirecardu | Referendum | Analýza investic | DPA | Závislost | Analytik Commerzbank | Česká koruna | Růst spotřebitelských cen | Evropský bankovní úřad (EBA) | Obnovitelné zdroje | Úřad pro energetické informace (EIA) | Investiční účet | Konzervativci | EPFR Global | Tržní kapitalizace společnosti | MIC | Pohyb zlata | Krypto | Japonská centrální banka | Sucha | Nejvýdělečnější fond | Zlato | HDP | Očekávaná data | Investování je rizikové | Krátkodobí spekulanti | Euro (EUR) | Charter Communications | Krize v Evropě | Restrikce | Vnitřní hodnota | Maloobchodní tržby | Eskalace konfliktu | Derivátové trhy | Jednání u penzijních záležitostí | ECN | Likvidita | CL | Libra klesá | Historie hedge fondů | Britský regulátor | Investiční rozhodnutí | Půjčky v kryptoměnách | Vyšší riziko | Stablecoin | TSLA | Členské země | Etsy | Fond | Generální ředitel Tesly | Forex kalendář | GLOBEX | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Kurzy | MREL | Digital Currency Group | Restriktivní politika | Ceny akcií NIO | Řídit svá rizika | Vývoj cen ropy | Spekulanti | Vlk z Wall Street | Proprietární obchodování pro banky | Oddělení forexu | Realitní sektor | Světová poptávka po ropě | IPO WeWork | Objednávky | Inflační očekávání | Lone Pine | Korporátní dluhopisy | Významní účastníci trhu | Joe Biden | Aktiva pod správou | G7 | Světová obchodní organizace | Úroveň supportu | JMMC | BH Securities | Sociální trading | Contracts for difference | Index Nikkei 225 | Výrobní aktivity | Likvidity na trhu | Klasický prop trading | SMC teorie | GTAI | Nejlepší kurzy | Růst akcií firmy GameStop | Omikron | Graf nákupů a prodejů akcií Tesly | Larry Williams | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | Předseda AKAT ČR | Růst ekonomiky | Hedging | Index PMI | BIS | Throwback | Průměrná cena | Hotovostní pozice | Důležitý support | Cena stříbra dnes | Jak nejlépe investovat milion | Komentáře Fedu | Vyšší inflace | Údaje o nezaměstnanosti | Americká centrální banka FED | Oslabování libry | Komodity | Trh s kryptoměnami | Akcie GameStopu | Výrobní náklady | Horší období | Správa | Společnost Gazprom | Burzovní data | Obchodování Bitcoin | Miliardy | Výnosy | Poptávka po americkém dolaru | EBRD | Burzovně obchodované produkty | Nespokojenost | Robinhood Markets | Activision Blizzard | Prudký růst akcií | Disney | Pozitivní výhled | Sazba Fedu | Prodejní signál | Akcie automobilky | Trhy | Vlády | Brookings | Obchodní systémy | Kryptoměny | Investiční doporučení | Burzovní společnosti | American Petroleum Institute | Circle | Ředitel Tesly | Cena kávy | Značné výhody | Podmínky obchodování | Flexibilita | Strategie komodit | Vítězství | Titulky novin během krize | Pomerančový džus | Nákupy zlata | Ekonomické indikátory | Průmyslové kovy | Obchody s akciemi | Medvědí trend | Poptávka po ETF | Těžba ropy v Rusku | Pěstování kakaa | Jak si vydělat na YouTube | Kurz EUR | Správce aktiv | Centrální bankéři | Belgie | Appaloosa | Síť X | Zasedání Rady guvernérů | Dollar General | Investor | Put | Objem obchodování | Zlepšení | Investování do podílových fondů | Kvantitativní strategie | Obchodní styl | Index amerického dolaru | Západní investoři | Nonfarm Payrolls | Cena kontraktu | ČTK | PMI pro sektor služeb | Počet volných míst | Úspěch bitcoinu | Držení dlouhodobých pozic | Silný růstový potenciál | Závislost obchodníků | Fundamenty | Noble Securities | Americké akciové indexy | Amazon | Americká vláda | Dostatečný kapitál | Španělsko | Transakce s kryptoměnami | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Služba Prime Brokerage banky | Největší banky | Edukační a analytické články | Jerome Powell | Británie | Emerging markets | Česká národní banka | Quicksilver | Kurzové výkyvy | Wall Street | Tether | Opatření americké centrální banky | Učení se | Graf nákupů a prodejů akcií | Vítězství Donalda Trumpa | Alokace aktiv | Zero Bond | ONE | Zveřejňované údaje o prodejích | Jak koupit akcie | Time frame | Bavlna | Průlom | Vnímání likvidity | Index DAX | Základní úroková sazba | Stínové bankovnictví | Denní obchodování | Bank of Singapore | Markit | Analýza | Recese americké ekonomiky | Ceny mědi | Čínské firmy | Prodej eura | Omezení stimulů | Nakupovat | Cathie Wood | Zoom Video Communications | Americké vlády | Umění | Manažeři | Skyworks | Spotřebitelské ceny
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Hedge fond
Hedge fondy
Hedge Fund
Hedge Fund Research
hedgefunds.website
Hedge Invest
Hedge Invest International
Hedge Invest International Funds
Hedge Invest International Funds Plc
Hedgeová arbitráž

Následující klíčová slova

Hedgeový fond
Hedgeový fond Universa
HedgePoint
Hedge pozice
Hedgers
Hedgeři
Hedging
Hedging forex
Hedgingové účely
Hedgingový fond
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
OctaFX
GCI Financial
FXlift
reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít