Růst eura
EUR/USD. 7. května. Býkům docházejí síly
07.05.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí ustoupil k zóně rezistence 1,0785–1,0797, která je součástí větší zóny rezistence 1,0764–1,0806. Odraz kotací od této zóny bude působit ve prospěch americké měny a povede k novému poklesu směrem ke korekční úrovni 100,0 % (1,0696). Vzestupný trendový kanál nadále charakterizuje náladu obchodníků jako "býčí". Konsolidace kurzu páru nad úrovní 1,0806 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu směrem k další Fibonacciho úrovni 50,0 % – 1,0840.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 3. května (americká seance)
03.05.2024 Test ceny 1,0744 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD rychle a výrazně vystoupal nad úroveň nula, což omezilo další růstový potenciál páru – zejména před zveřejněním důležitých amerických statistik. Proto jsem pár nenakupoval. Údaje o trhu práce v eurozóně byly podle očekávání ignorovány, takže veškerá pozornost obchodníků se teď určitě zaměří na zprávy o americkém trhu práce. Ve druhé polovině dne se očekávají údaje o míře nezaměstnanosti, změně počtu zaměstnanců mimo zemědělství, změně průměrného hodinového výdělku a indexu nákupních manažerů ISM ve službách. Silné zprávy ukazují na silnou ekonomiku, a tedy vysokou inflaci, proti které Fed stále aktivně bojuje, když s ní v prvním čtvrtletí letošního roku prohrál. Pokud údaje obchodníky zklamou a dopadnou hůř, než ekonomové předpovídají, budu prodávat dolar a kupovat euro. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to navzdory hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)
02.05.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,0704 došlo v první polovině dne ve chvíli, kdy ukazatel MACD klesl výrazně pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem neprodával a namísto toho jsem počkal na opětovné otestování, abych mohl uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. Po krátké době došlo k opětovnému otestování úrovně 1,0704, zatímco se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což umožnilo mé plány uskutečnit, ale pár nezaznamenal výrazný růst. Údaje o výrobní aktivitě zemí eurozóny mohly být příjemnější, protože ekonomika se v tomto směru nadále potýká s problémy. Čekáme na zveřejnění údajů o týdenním počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změny produktivity práce v nevýrobním sektoru a změny nákladů práce. Je nepravděpodobné, že by všechny tyto ukazatele výrazně ovlivnily směřování trhu, takže pokud se po zveřejnění statistik neprojeví kupující eura, tlak na pár se pravděpodobně zvýší. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
EUR/USD. 30. dubna. Prodejci vyhlížejí slabé údaje o inflaci v EU
30.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí vystoupal ke korekční úrovni 100,0 % – 1,0696, odrazil se od ní, zaznamenal mírný růst a opět se k této úrovni vrátil. Další odraz kotací umožní malý pohyb vzhůru směrem k horní linii vzestupného trendového kanálu. Pokud kurz páru konsoliduje pod kanálem, bude to působit ve prospěch americké měny a obnoví pokles směrem ke korekční úrovni 127,2 % – 1,0619.
Klíčové události 30. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky
30.04.2024 V úterý nás čeká větší množství makroekonomických událostí, a to poměrně významných. Všechno začíná v Německu, které zveřejní zprávy o HDP, maloobchodních tržbách a nezaměstnanosti. Stejně jako dřív, i teď jsou trochu druhořadého významu, ale v případě významných hodnot může následovat reakce trhu. U německého HDP lze jen těžko očekávat vysoké hodnoty, takže tato zpráva euro pravděpodobně nepodpoří.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. dubna (americká seance)
29.04.2024 Cena 1,0713 byla v první polovině dne poprvé otestována, právě když indikátor MACD začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. Pár ve výsledku výrazně neklesal, ale pozorovali jsme zhruba 15bodový zisk. Nízká volatilita trhu přímo souvisí s absencí důležitých statistik a zítřejším zasedáním Federálního rezervního systému. Během americké seance budou zveřejněny údaje o inflaci v Německu, ale další významné statistiky už ne, takže euro může dostat dobrý "impulz" a umožní kupcům projevit sílu. Bez reakce na údaje nás pravděpodobně čeká nudná druhá polovina dne. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
EUR/USD. 29. dubna. Býci pokračují v postupu
29.04.2024 V pátek pár EUR/USD zaznamenal pokles ke spodní linii vzestupného trendového kanálu. Hranice nedosáhl, došlo k obratu ve prospěch evropské měny a býčí nálada mezi obchodníky přetrvala. Cena se stále obchoduje uvnitř kanálu. Teprve konsolidaci pod kanálem budu považovat za konec období dominance býků a budu očekávat obnovení poklesu eura směrem k Fibonacciho retracementu 127,2 % na 1,0619 a níže.
Klíčové události 29. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky
29.04.2024 Pondělní nabídka makroekonomických událostí je prakticky nulová. Vyzdvihneme jen inflační zprávu z Německa, protože inflační údaje jsou pro trh momentálně významné. Inflace je klíčovým ukazatelem pro Evropskou centrální banku. Pokud v Německu nebo v EU v dubnu neporoste, odpoví na otázku týkající se červnového snížení sazeb ECB. Německo očekává mírný nárůst ukazatele, ale hodnota 2,3 % se výrazně neliší od hodnoty 2,2 %. Ukazatel tedy v každém případě zůstane v těsné blízkosti cílové úrovně, takže ECB může začít uvolňovat měnovou politiku. Pokud inflace prudce vzroste, pak je třeba očekávat nový růst eura, protože ECB v tom případě může odložit snížení sazeb z června na pozdější termín.
EUR/USD. 26. dubna. Býci po zprávě o HDP pokračují v růstu
26.04.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek odrazil od korekční úrovně 100,0 % – 1,0696 a pokračoval v pohybu nahoru ke korekční úrovni 76,4 % – 1,0764. Vzestupný trendový kanál dál charakterizuje současný sentiment na trhu jako "býčí". Konsolidace kotací pod vzestupným koridorem změní tržní sentiment na "medvědí" a může vést k novému poklesu páru přinejmenším k úrovni 1,0619.
EUR/USD: Jednoduché tipy pro začátečníky na 24. dubna (seance v USA)
24.04.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní. Z tohoto důvodu nebylo možné najít vhodný vstupní bod do trhu. Ano, údaje IFO za Německo vyšly poměrně dobře, což umožnilo kupujícím eura udržet své pozice po mírném poklesu pozorovaném v první polovině dne. Nyní je velmi důležité, jak budou obchodníci reagovat na americké statistiky, které mimochodem nejsou příliš významné, ale pozitivní dynamika amerických objednávek zboží dlouhodobé spotřeby může ve druhé polovině dne vyvolat nový výprodej eura. Čas ukáže, zda kupující tento tlak tentokrát ustojí. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. dubna (americká seance)
24.04.2024 Test ceny 1,0660 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo signál k nákupu eura. Pár v důsledku toho vzrostl o více než 30 bodů. Dobré údaje o aktivitě v soukromých sektorech zemí eurozóny a situace ve výrobním sektoru Německa, která je vcelku obstojná, resp. nezhoršuje se, umožnily v první polovině dne realizovat signál k nákupu eura. Situace se během americké seance může přiklonit na stranu kupců amerického dolaru, protože se očekávají silné údaje o ekonomické aktivitě. Pozornost by měla být věnována údajům o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitnímu indexu PMI USA, stejně jako údajům o objemu prodejů domů na primárním trhu. Silná výrobní aktivita spolu s rostoucím trhem s bydlením – to je recept na silný americký dolar. Pokud údaje zklamou, pokusí se kupci eura znovu obnovit denní maximum. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky 22. dubna (americká seance)
23.04.2024 Cena 1,0660 byla v první polovině dne otestována, právě když indikátor MACD začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo prodejní signál pro euro. V důsledku toho se pár propadl o více než 20 bodů, což představovalo značnou část intradenní volatility. Absence statistických údajů o eurozóně držela obchody v rámci kanálu, což aktuálně nedává výhodu ani jedné straně. Ve druhé polovině dne bohužel nejsou k dispozici žádná data, ani nejsou naplánovány žádné projevy představitelů Fedu, což může držet obchody v rámci bočního kanálu s mírnou výhodou pro kupce, protože medvědi mohou rychle ztratit páru. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
Prognóza pro EUR/USD na 18. dubna 2024
18.04.2024 Včera euro vzrostlo o 0,49 %, zatímco index S&P 500 klesl o 0,58 %, zlato se propadlo o 1,04 % a výnosy amerických státních dluhopisů se snížily. Ani prohlášení Izraele o chystaném "odvetném" úderu proti Íránu neztlumilo tak riskantní růst eura.
EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. dubna (seance v USA)
16.04.2024 V první polovině dne došlo k otestování ceny na úrovni 1,0630, když se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což spolu se slušnými údaji z eurozóny umožnilo vzik nákupního signálu pro euro. Jak ale vidíme v grafu, k běžné korekci směrem vzhůru nedošlo. Ano, údaje institutu ZEW, zejména za Německo, se ukázaly být mnohem lepší, než předpovídali ekonomové, ale to euru umožnilo se pouze udržet nad vodou, nevedlo to k růstu páru. Ve druhé polovině dne nás čekají statistiky o objemu vydaných stavebních povolení a počtu nově položených základů. Trh s nemovitostmi a jeho "počasí" jsou pro Fed velmi důležité, takže udržení stability může působit ve prospěch dolaru. Silné údaje o růstu průmyslové výroby jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji eura. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
Prognóza pro pár EUR/USD na 5. dubna 2024
05.04.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek vzrostl ke korekční úrovni 38,2 % – 1,0866, od které se odrazil a obrátil se ve prospěch americké měny. Tak začal proces poklesu k zóně supportu 1,0785–1,0801. Odraz kotací od této zóny podpoří nový růst eura. Konsolidace pod ní zvýší pravděpodobnost dalšího růstu dolaru ke korekční úrovni 0,0–1,0696. Za pravděpodobnější považuji druhou možnost.
Přehled páru EUR/USD. 4. dubna. Inflace v Evropě přiblížila ECB ještě více k uvolnění měnové politiky
04.04.2024 Měnový pár EUR/USD většinu středy pokračoval ve vzestupné korekci. Volatilita opět zůstala nízká. Zatímco dříve jsme procházeli občasnými obdobími vysoké volatility, teď volatilita trhu téměř každý den důsledně kolísá mezi "nízkou" a "střední". Současné pohyby každopádně nelze označit za silné. V časovém rámci 4H se pár může usadit nad linií klouzavého průměru, ale všechno se může do konce týdne ještě několikrát změnit. Důležitých zpráv je mnoho a reakce trhu na každou z nich může být jiná. Předpovědět, kde pár bude dnes večer nebo zítra, je prakticky nemožné.
Výhled pro EUR/USD na 4. dubna. Trh se vrací do starých kolejí
04.04.2024 Ve středu pár EUR/USD již druhý den po sobě vykazoval kladné obchody. Zatímco růst eura z předchozího dne vyvolal otázky, které mohly být způsobeny technickou korekcí, pár pokračoval v korekci směrem vzhůru, přestože makroekonomické pozadí naznačovalo opak. Začněme zprávou o inflaci v eurozóně, která se ukázala být slabší, než se předpokládalo. Slabá inflace znamená jediné: Evropská centrální banka se ještě více přiblížila snížení sazeb v červnu, nebo možná dokonce v dubnu. To je samozřejmě pro euro medvědí faktor, ale trh to ignoroval.
Prognóza pro EUR/USD na 3. dubna 2024
03.04.2024 Pár EUR/USD provedl v úterý obrat ve prospěch evropské měny a vrátil se do zóny rezistence 1,0785–1,0801. Odraz kotací od této zóny dnes bude opět působit ve prospěch amerického dolaru s určitým poklesem směrem k korekční úrovni 0,0 % – 1,0896. Konsolidace kurzu páru nad zónou 1,0785–1,0801 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu eura směrem k další korektivní úrovni 38,2 %–1,0866.
Přehled vývoje měnového páru EUR/USD. 3. dubna. Inflace v Německu přiblížila ECB k uvolnění politiky
03.04.2024 Měnový pár EUR/USD se během úterní evropské obchodní seance mírně zvýšil, což se po poměrně výrazném poklesu z předchozího dne očekávalo. Volatilita se podle očekávání snížila, neboť makroekonomické pozadí bylo v úterý slabší. V útery bylo sice zveřejněno více zpráv než v pondělí, ale v pondělí byl zveřejněn PMI ISM v USA, který spadá do kategorie "velmi důležitých" zpráv. A včera jsme se, pokud jde o ty "relativně důležité", dočkali pouze inflace v Německu a JOLT v USA. Nejedná se o bezvýznamné zprávy, ale jejich význam pro trh je nižší než v případě ISM.
Výhled pro EUR/USD na 27. března. Euro se nadále nechává unášet vlnami
27.03.2024 V USA byla zveřejněna zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Přestože překonaly předpokládanou hodnotu, nezaznamenali jsme na tuto zprávu žádnou reakci trhu. Dolar během americké obchodní seance rostl, ale nebylo to vyvoláno ekonomickými zprávami. Domníváme se, že obchodování na trhu bude pokračovat plynule a euro bude vůči dolaru postupně oslabovat. Problémem eura je, že Federální rezervní systém může nadále odkládat načasování prvního snížení úrokových sazeb. Zároveň existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka uvolní měnovou politiku již v červnu. Tento faktor by měl trh stimulovat k nákupu americké měny.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 26. března (americká seance)
26.03.2024 V první polovině dne byla otestována cena 1,0848, právě když linie MACD začínala stoupat od úrovně nula, což potvrdilo buy signál pro euro. Pár ve výsledku vzrostl přibližně o 20 pipů, ale cílové úrovně 1,0879 úplně nedosáhl. Obstojné údaje o předstihovém indexu spotřebitelského klimatu v Německu dokázaly během evropské seance podpořit slábnoucí býčí momentum. Mnohé teď záleží na statistikách z USA, které jsou také docela zajímavé. Změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, indexu cen bydlení a indikátoru spotřebitelské důvěry ovlivní průběh americké seance. Slabé údaje jsou důvodem k dalšímu prodeji dolaru a nákupu eura, zatímco silné zprávy mohou vzestupnou korekci páru výrazně poškodit. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
Výhled pro EUR/USD na 26. března. Korekční pondělí místo "nudného" pondělí
26.03.2024 V pondělí se měnovému páru EUR/USD podařilo vykázat mírný korekční růst. Pohyb směrem vzhůru byl vyvolán technickými důvody, protože neexistovalo žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí. Přesněji řečeno, byly naplánovány projevy Christine Lagarde, zástupců Evropské centrální banky Panetty a Lanea a v USA zástupců Federálního rezervního systému Goolsbeeho a Bostice. Žádný z nich však trhu neposkytl informace, které by mohly vyvolat silnou reakci nebo změnit sentiment obchodníků.
Prognóza pro pár EUR/USD na 26. března 2024
26.03.2024 Euro v pondělí v rámci korekce vzrostlo o 28 pipů. Dnes ráno pár pokračuje v růstu, protože zůstává nad linií indikátoru rovnováhy (červená pohyblivá linie). Může se zdát, že euro se snaží zahájit vzestupný pohyb, protože usiluje o růst nad linii MACD a rezistenci 1,0905, tedy snaží se projít pásmem 1,0796–1,0905 v opačném směru. Současná situace je ale taková, že cena stoupá pod linií MACD a na klesajícím oscilátoru Marlin, takže se pravděpodobněji snaží dokončit korekční pohyb a pak se vydá pod support 1,0795 a pod jednoduchý klouzavý průměr MA 144, což jí otevře cestu k nejbližšímu cíli 1,0724.
Výhled pro EUR/USD na 21. března. Euro si i nadále z obchodníků utahuje Analýza EUR/USD, graf 5M
21.03.2024 EUR/USD si ve středu udržel klesající trend, ale pár opět vykazoval velmi slabou volatilitu a pohyb. Pohyby po výsledcích zasedání Federálního rezervního systému nebudeme brát v úvahu. Trh obchodoval impulzivně a bude trvat nějaký čas, než se uklidní. Pohyby po zasedání Fedu bychom v celkové technické analýze ani neměli uvažovat, protože se často vymykají celkovému obrazu. Proto analýzu zasedání Fedu provedeme až dnes večer.
Prognóza pro EUR/USD na 20. března 2024
20.03.2024 Euro přistoupilo k březnovému zasedání Federálního rezervního systému v medvědí pozici. Na vedlejších trzích se však včera projevil zájem o riziko: index S&P 500 vzrostl o 0,56 % a ropa o 0,35 %. Sazba federálních fondů však zároveň odpovídala vlastním projekcím Fedu ohledně tempa snižování sazeb – trh i Fed předpokládají 3 snížení sazeb. Objevují se dokonce názory navrhující pouze dvě snížení sazeb. Pokud bychom chtěli předpokládat růst eura, pak mu v tom nic nebrání – kompletní týdenní pokles se odehrál nad linií indikátoru rovnováhy na denním grafu a oscilátoru Marlin se nepodařilo vstoupit do oblasti klesajícího trendu. Za této situace lze pohyb pod linií MACD interpretovat jako přípravu na růst z nízké základny.
Výhled pro EUR/USD na 13. března. Další superzábavný den
13.03.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý prodloužil slabou medvědí korekci. Očekávali jsme, že zpráva o inflaci v USA vyvolá na trhu emoce. Dolar vzrostl, ale jeho síla byla překvapivá. Americký dolar posílil o výrazných 20 pipsů poté, co vyšlo najevo, že americká inflace nadále stagnuje. Index spotřebitelských cen na konci února meziročně vzrostl na 3,2 %. Jak jsme již několikrát zmínili, pravděpodobnost ještě pozdějšího zahájení uvolňování měnové politiky Federálního rezervního systému se nadále zvyšuje. Spolu s tím by měl růst i americký dolar, pokud se trh nevrátí ke svým starým zvykům nakupovat dolar bez pádných důvodů.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 13. března
13.03.2024 Údaje o CPI z Německa neměly na dynamiku trhu vliv, zatímco k prudkému růstu volatility došlo po zveřejnění údajů z USA, které naznačily další růst inflace a vedly ke krátkému poklesu páru. Dnes budou zveřejněny údaje o německém indexu velkoobchodních cen a průmyslové výrobě v eurozóně, následovat bude projev člena Výkonné rady ECB Piera Cipolloneho. Dobré zprávy pravděpodobně vyvolají růst eura.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. března (americká seance)
12.03.2024 Dopoledne nedošlo kvůli nízké volatilitě trhu v prostředí prázdného makroekonomického kalendáře před zveřejněním důležitých údajů z USA k žádným cenovým testům. Dynamiku trhu pravděpodobně ovlivní údaje o indexu spotřebitelských cen a jádrovém indexu spotřebitelských cen, přičemž druhý uvedený má mnohem větší váhu, protože pokles tohoto ukazatele spustí růst eura a tím i růst páru.
Přehled vývoje EUR/USD: Euro roste
11.03.2024 ECB minulý týden podle očekávání ponechala úrokové sazby beze změny. V nových projekcích svých pracovníků revidovala výhled HDP, celkové inflace a jádrové inflace na rok 2024 směrem dolů. Pro rok 2025 ECB snížila své prognózy o 0,1 % pro celkový ukazatel a o 0,2 % pro jádrový ukazatel. Jádrová inflace pro rok 2026 byla revidována směrem dolů o 0,1 %.
Výhled pro měnový pár EUR/USD na 8. března. Euro po zasedání ECB roste
08.03.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal pozitivní vývoj. Tentokrát byl růst opravdu poměrně impozantní, zejména pokud jej budeme měřit od denního minima. Stejně jako tomu bylo o den dříve, trh neměl k nákupu eura žádné zvláštní důvody. Klíčovou událostí dne bylo zasedání Evropské centrální banky, přesněji řečeno projev prezidentky ECB Christine Lagarde. A co vlastně řekla, že se trhu náhle zachtělo nakupovat euro?
Powellova rétorika v Kongresu vyvolala zvláštní reakci trhu.
08.03.2024 Poptávka po americkém dolaru napříč celým spektrem trhu dál klesá, přestože zprávy často naznačují opak. Jestliže instrument EUR/USD lze odepsat jako potřebu vytvořit korekční vlnu, instrument GBP/USD takto nefunguje. Britská libra rozhodně zůstává v bočním pásmu, kde lze pozorovat jakékoli pohyby. Tento horizontální pohyb zůstává beze změny. Mě osobně nicméně překvapuje nedávný růst eura a libry. Nedokážu za ním rozpoznat zřetelný pattern.
Obchodní plán pro pár EUR/USD na 8. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
08.03.2024 Pár EUR/USD celý čtvrtek vykazoval pozitivní obchody. Veškeré pohyby v tomto dni lze volně rozdělit na dobu před projevem prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové a po něm. Jakmile byly oznámeny výsledky zasedání ECB (které mimochodem neobsahovaly nic zajímavého), euro začalo klesat. Hned po projevu Lagardeové (který mimochodem také nic důležitého a nového nepřinesl) ale euro obnovilo vzestupný pohyb. Ani první, ani druhý pohyb nedokážeme logicky vysvětlit. Růst eura vypadá zvlášť podivně, protože rétorika Lagardeové se ani trochu nezměnila. ECB stále hodlá čekat na další informace a důkazy, že inflace se ve střednědobém horizontu vrátí ke 2 %.
Analýza a tipy na obchodování EUR/USD 6. března
06.03.2024 K otestování úrovně 1,0857 došlo během růstu linie MACD od nuly. To vyvolalo signál k nákupu, který spolu se slabými údaji o aktivitě v americkém sektoru služeb vedl k růstu ceny o 20 pipsů. Hráči na trhu ignorovali údaje o PMI v sektoru služeb Francie, Německa, Itálie a eurozóny, a to i přes zlepšení ukazatelů.
Obchodní signály pro pár EUR/USD na 5.–9. března 2024: nakupujte nad úrovní 1,0815 (Murray 2/8 – 200 EMA)
06.03.2024 Euro se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,0845, nad 200 EMA a 21 SMA. Kolem této oblasti se instrument konsoliduje už déle než 15 dní.
Přehled měnového páru EUR/USD. 29. února. Evropský parlament se obává vysoké inflace
29.02.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval volatilněji a zajímavěji. Pokles evropské měny začal v noci, kdy se nekonaly žádné makroekonomické události a chybělo fundamentální pozadí. Přesto americký dolar během asijské seance posílil, což stačilo na překonání linie klouzavého průměru. Tato konsolidace však mohla mít delší životnost.
EUR/USD. 28. února. Medvědi by měli pokračovat v ofenzivě
28.02.2024 Pár EUR/USD se v úterý obrátil ve prospěch amerického dolaru a znovu se konsolidoval pod vzestupným trendovým koridorem. Pokles na korekční úroveň 76,4 % – 1,0823 – tímto okamžikem skončil. Konsolidace kotací pod touto úrovní podpoří pokles k úrovním 1,0785 a 1,0725. Tento scénář považuji za nejpravděpodobnější. Odraz kurzu páru od úrovně 1,0823 umožní obchodníkům počítat s novým růstem eura k Fibonacciho úrovni 61,8 % – 1,0883.
Aktuální vývoj měnového páru EUR/USD. 28. února. Lagarde pozitivně zhodnotila vyhlídky inflace
28.02.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval pomalu a bez iniciativy. Tento pohyb nikdo nezpochybňuje, protože úterní fundamentální a makroekonomické pozadí by muselo být jinak silnější. Za pozornost v podstatě stála pouze jedna zpráva – počet objednávek zboží dlouhodobé spotřeby. Kromě tohoto zveřejnění se však během dne nic zajímavého neudálo.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 27. února (americká seance)
27.02.2024 Odpoledne vyjde několik zpráv. Nejdůležitější bude ta s údaji o spotřebitelské důvěře, kde jakýkoli pokles a odchylka od prognózy způsobí pokles dolaru a růst eura. K poklesu poptávky po dolaru přispějí i neuspokojivé údaje o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby a mírné stanovisko člena FOMC Michaela S. Barra.
Prognóza pro EUR/USD na 27. února 2024
27.02.2024 S&P500 klesl o 0,38 %, zatímco dolarový index se snížil o 0,20 % díky mírnému nárůstu výnosů státních dluhopisů. Investoři také vyjádřili určité obavy ohledně absence shody v Kongresu týkající se rozpočtu, což by mohlo vést k dalšímu částečnému shutdownu vlády (počínaje 1. březnem). Pokud k shutdownu dojde, nemusí to nutně vést k automatickému poklesu dolaru. S největší pravděpodobností bude ve střednědobém horizontu dolar posilovat jako bezpečná měna na pozadí poklesu akciových trhů.
Aktuální vývoj měnového páru EUR/USD. 26. února. Veškerá pozornost se soustředí na inflaci v EU
26.02.2024 Měnový pár EUR/USD stál v pátek na místě. Volatilita činila 27 bodů, což svědčí o naprosté absenci pohybu na trhu. Na takovou situaci jsme si bohužel v poslední době zvykli. Minulý týden vykazovaly tři z pěti dnů volatilitu pod 30 bodů. Evropská měna pokračuje v korekci směrem vzhůru, ale tento pohyb brzy skončí. Stejně jako dříve nahrává většina faktorů (technických, makroekonomických i fundamentálních) americkému dolaru.
Raphael Bostic: Než dojde ke snížení sazeb může ještě nějakou dobu trvat
23.02.2024 Dolaroví býci se již několik dní stahují z trhu. V případě instrumentu EUR/USD to vypadá na dočasné opatření, neboť v rámci vlny 3 nebo C by měla být vytvořena vzestupná korekční vlna. V případě instrumentu GBP/USD je rozložení vln nečitelné a neexistuje žádné potvrzení, že dochází k vytvoření vlny 3 nebo C. V posledních dnech však poptávka po dolaru klesla, ale trh neměl pro takové jednání žádné konkrétní důvody. Indexy PMI v eurozóně se neukázaly být tak silné (ne-li silnější) a ve Spojených státech nebyly tak slabé. Proto se domnívám, že růst eura a libry bude mít dočasný efekt.
Výhled pro EUR/USD na 23. února. Trh se najednou probudil
23.02.2024 Měnový pár EUR/USD konečně vykázal znatelné pohyby. Poprvé za celý týden byly zveřejněny ekonomické zprávy jak ze Spojených států, tak z Německa a Evropské unie. Nemůžeme je považovat za důležité, ale stále se jedná o zprávy. Jinými slovy, když trh tři dny jen tak vysedává a nejsou zveřejněny žádné významné události, stávají se i indexy podnikatelské aktivity superdůležitými zprávami. Přesně to se stalo ve čtvrtek.
Přehled měnového páru EUR/USD. 13. února. ECB rozhodne o snížení sazeb v březnu
13.02.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí nadále obchodoval v mimořádně klidném režimu. V ranních hodinách došlo k potenciálnímu proražení linie klouzavého průměru, odpoledne však došlo k obnovení mírného poklesu evropské měny. K jasné konsolidaci nad klouzavým průměrem jako v předchozích třech případech tedy nedošlo. Obchodníky jsme již upozorňovali na to, že průraz klouzavého průměru je možný. Za současných okolností však nebude znamenat posun k vzestupnému trendu.
Prognóza pro EUR/USD na 8. února 2024
08.02.2024 Ve středu se investoři na pozadí slabých údajů z eurozóny vrátili k rizikově orientovaným nákupům, což způsobilo růst eura o 17 pipsů. Akciový index S&P 500 vzrostl o 0,82 % a ceny ropy se zvýšily o 0,91 %. Přestože americká vláda prodala desetileté dluhopisy v rekordní hodnotě 42 mld. USD s nižším než očekávaným výnosem, trh s dluhopisy zůstal téměř beze změny. Opět tak stojíme před grafem eura s absencí jakýchkoli externích ukazatelů.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 7. února
07.02.2024 Dobré údaje o průmyslových zakázkách v Německu pomohly euru k růstu, byť dočasně. I výrazný pokles maloobchodních tržeb v eurozóně vyvolal rally, protože by mohl ECB pomoci k rychlejšímu dosažení inflačního cíle.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 31. ledna
31.01.2024 Úroveň 1,0835 byla otestována v době poklesu linie MACD od nuly. Výsledkem byl sell signál, ale pár neklesl. Později dvakrát otestoval úroveň 1,0855, což vedlo k poklesu o 20 pipů.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 29. ledna
29.01.2024 Údaje o spotřebitelském klimatu v Německu, agregátu peněžní zásoby M3 v eurozóně a objemu úvěrů v soukromém sektoru vyvolaly ráno růst eura. Zprávy ukazující na růst výdajů v USA ale podpořily poptávku po dolaru a vedly k poklesu páru. Dnes kromě projevu viceprezidenta ECB Luise de Guindose žádné další zajímavé zprávy zveřejněny nebudou, i když jeho prohlášení nemusí mít na směr trhu velký vliv.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 16. ledna
16.01.2024 Měnový pár neotestoval žádné cenové úrovně, protože se kvůli nízké volatilitě trhu stále obchodoval v úzkém kanálu. Dnes ale budou zveřejněny údaje o CPI z Německa, které pokud prokážou nárůst, mohou vyvolat růst eura. Tlak se vrátí, pokud zprávy o podnikatelském sentimentu a současné situaci od ZEW pro Německo ukážou pokles. Vzhledem k tomu, že se korekce z minulého týdne chýlí ke konci, může hrozící pokles eura ovlivnit jen projev člena bankovní rady ECB Joachima Nagela.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. ledna
11.01.2024 Prohlášení členů ECB Luise de Guindose a Isabel Schnabelové měla na euro pozitivní vliv, protože i když upozorňují na rizika v ekonomice, ke snížení úrokových sazeb v prvním čtvrtletí letošního roku nemusí dojít. Údaje o francouzské průmyslové produkci a italských maloobchodních tržbách trh příliš neovlivnily.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 5. ledna
05.01.2024 Další pokles je omezený, protože úroveň 1,0945 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. O trochu později proběhl další test, ale linie MACD vstoupila do překoupené oblasti a vyvolala tak signál k nákupu. Výsledkem byl růst ceny o více než 20 pipů.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 28. prosince (americká seance)
28.12.2023 Analýza transakcí a tipy na obchodování páru EUR/USDK testu úrovně 1,1120 došlo v době růstu linie MACD od nuly. Výsle...
Klíčové události 21. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky
21.11.2023 Úterní nabídka makroekonomických událostí je prakticky nulová. Vyzdvihnout můžeme jen počet prodejů existujících domů v USA, ale tato data nejsou ani sekundární, spíše jsou terciární. V USA, EU, Velké Británii ani v Německu nejsou naplánovány žádné důležitější zprávy. Kalendář je v podstatě prázdný a obchodní instrumenty pravděpodobně projdou obdobím nízké volatility, ale euro a libra pak budou znovu pokračovat v růstu. To je ten nelogický vývoj, o kterém jsme se zmiňovali v předchozích článcích.
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 7.11.2023
07.11.2023 Americké akcie včera mírně posílily poté, co minulý týden zažily nejvýraznější týdenní nárůst od začátku letošního roku. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si včera připsal 0,10 procenta a zakončil obchodování na 34.095,86 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 0,18 procenta na 4365,98 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 0,30 procenta na 13.518,78 bodu.
Forex: Dolar vůči euru sestoupil až na nejnižší úroveň za téměř osm týdnů
06.11.2023 Americký dolar dnes vůči euru sestoupil až na nejnižší úroveň za téměř osm týdnů. Na finančních trzích totiž roste přesvědčení, že americká centrální banka (Fed) již nebude zvyšovat úrokové sazby. Krátce před 17:15 SEČ si jednotná evropská měna vůči dolaru připisovala zhruba desetinu procenta na 1,0740 EUR/USD. Během dne vystoupila až na 1,0756 EUR/USD, nejvýše od 13. září.
Přehled páru EUR/USD. 13. 10. 2023. Zápis z FOMC neposkytnul jasnou odpověď ohledně úrokové sazby
13.10.2023 Měnový pár EUR/USD během čtvrtka prudce klesl. Tento krok byl samozřejmě vyvolán zprávou o inflaci v USA, o které budeme brzy mluvit. Je však třeba poznamenat, že v podstatě neexistovaly žádné důvody k tak silné reakci trhu. Přesto jsme byli svědky výrazného poklesu páru a jeho konsolidace pod hranici klouzavého průměru. Nyní je další korekční pohyb opět zpochybňován a nedávná vzestupná korekce z minulých dnů a týdnů se zdá být poměrně slabá. Domníváme se, že další část korekce směrem nahoru je možná, protože po poklesu o 800 bodů by mělo dojít k pohybu nahoru alespoň o 200–300 bodů.
Přehled páru EUR/USD. 11. 10. 2023. Francouzská centrální banka nepodporuje další zpřísňování měnové politiky ECB
11.10.2023 Měnový pár EUR/USD pokračoval v úterý ve své korekci směrem nahoru, která začala před několika dny a byla očekávána již několik týdnů. Domníváme se, že korekční pohyb by měl za současných okolností pokračovat, neboť evropská měna již dva měsíce klesá s velmi malou korekcí. Proto bez ohledu na fundamentální a makroekonomické pozadí podporujeme vzestup evropské měny. Samozřejmě se bavíme pouze o korekci. Pokud euro za poslední 2 měsíce kleslo o 800 bodů, lze očekávat korekci ve velikosti 400 bodů. V tuto chvíli pár vzrostl o 170 bodů, takže stále existuje potenciál pro růst.
Přehled páru EUR/USD. 21. 9. 2023. Výsledky zasedání Fedu – poslední vlna růstu dolaru před korekcí?
21.09.2023 Celou středu se měnový pár EUR/USD snažil pokračovat v korekci směrem nahoru, ale nedopadlo to dobře. Několik hodin před koncem zasedání Fedu se ceně podařilo zůstat nad klouzavým průměrem. Přesto v tom nehledejme žádný význam, protože pár se po vyhlášení výsledků propadl. Navzdory pokračujícímu růstu dolaru, který je v souladu s našimi očekáváními, je brzy možná korekce a může být výrazná. Nejprve si všimněme, že ukazatel CCI již dvakrát vstoupil na přeprodané území. Kritický bude třetí vstup, po kterém musí začít vzestup páru (výrazný vzestup, nejen o 70 bodů). Za druhé, americká měna už dva měsíce posiluje. Za třetí, dolar roste kvůli jakýmkoli zprávám, dokonce i těm, které jsou proti němu.
Přehled páru EUR/USD na 31. 8. 2023. Inflace v EU může dále podpořit euro
31.08.2023 Ve středu pokračoval měnový pár EUR/USD ve vzestupném pohybu. Připomeňme si, že cena se o den dříve ustálila nad klouzavým průměrem, což byl důvod k předpokladu, že nastane změna trendu. Jen pro připomenutí, my jsme o víkendu také hovořili o možné korekci tento týden. Důvod je jednoduchý, tento týden bude zveřejněno mnoho skutečně důležitých statistik a reakce trhu může být nepředvídatelná. Je proto nemožné předpovídat pohyb páru nebo říci, že by dolar měl pokračovat ve svém růstu v rámci 1,5měsíčního trendu. Jak vidíme, první tři významné zprávy v USA tento týden selhaly, což vyvíjelo silný tlak na americkou měnu.
Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
29.06.2023 Pár EUR/USD se ve středu obchodoval aktivně a klesal. Jednotná měna začala klesat s blížící se americkou seancí. Na začátek americké seance byly naplánovány projevy prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové a předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella na ekonomickém fóru v Sintře. Ačkoli šlo o stejnou dobu, nemohli hovořit zároveň. Proto se po několik hodin očekávala zvýšená volatilita.
EUR/USD: USD vůči EUR ustupuje, stále se ale snaží udržet svou dominanci
27.06.2023 Americká měna musí vynaložit velké úsilí, aby si udržela své pozice. Vedení dolaru ohrožuje euro, které pocítilo svou sílu a snaží se dolar vytlačit. Euro se však často snaží marně a jeho zisky jsou krátkodobé.
Aktuální prognóza pro EUR/USD na 21. 6. 2023
21.06.2023 Není divu, že trh posledních pár dní prakticky stagnuje. Žádná významná ekonomická vydání a nedostatek zpráv, které by mohly ovlivnit situaci. Je však nemožné stát na místě navždy, takže trh se nevyhnutelně začne pohybovat. A zdá se, že se tak stane dnes. Hlavním hnacím motorem bude britská zpráva o inflaci. Zjednodušeně řečeno, dnes nejsou žádné další velké zprávy. Očekává se, že tempo růstu spotřebitelských cen ve Spojeném království zpomalí z 8,7 % na 8,5 %. Pevný pokles bude mít negativní dopad na libru a následně i na euro. Tento efekt však bude krátkodobý. Zítra se bude konat zasedání Výboru pro měnovou politiku Bank of England a vzhledem k pokračující vysoké míře inflace dojde nejen k opětovnému zvýšení refinanční sazby, ale také pravděpodobně oznámí další zvýšení úrokových sazeb. To je významný faktor pro růst libry a spolu s ní i eura. Investoři mohou s tímto scénářem počítat již dnes.
EUR/USD: Euro raketově stoupá
16.06.2023 Euro pokračuje v růstu díky přehodnocení očekávaného stropu depozitních sazeb ECB ze strany trhu a jestřábím komentářům představitelů Rady guvernérů. Evropská centrální banka předstihla Federální rezervní systém v závodě o zpřísnění finančních podmínek a býci EUR/USD si zatím užívají svůj úspěch, z mého pohledu nezasloužený. Nicméně to je trh, ne vždy je spravedlivý.
Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.
15.06.2023 Pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstové trajektorii, i když k tomu měl ve srovnání s úterkem méně důvodů. Středeční rally byla ale ještě silnější, což nejspíš souvisí s výsledky zasedání Federálního rezervního systému. Zdá se, že trh zcela přestal Fedu důvěřovat a ztratil naději, že se dočká alespoň ještě jednoho zvýšení sazeb, ačkoli toto se ví už několik měsíců. Růst eura (a libry) proto stále považujeme za nelogický. Pár EUR/USD má alespoň technické důvody k růstu, protože po měsíčním poklesu je nutná korekce. Ale pokud jde o libru...
USD se v prostředí vytrvalé inflace a sazeb Fedu snaží zotavit
14.06.2023 Americký dolar se čím dál hůř drží nad vodou, protože je pod tlakem rostoucí inflace a nejistoty panující kolem sazeb Federálního rezervního systému. Olej do ohně přilévají i smíšené makroekonomické údaje ze Spojených států a patová situace s evropskou měnou, která vykázala krátkodobý růst a dál stoupá.
Jaké události mohou ovlivňovat tržní sentiment 2. června? Analýza fundamentálních dat pro začínající obchodníky.
02.06.2023 V pátek bude zveřejněno jen několik makroekonomických zpráv, všechny ale velmi důležité. Evropská unie ani Velká Británie dnes nezveřejní žádná data. Všechny informace přijdou ze Spojených států. Budou zveřejněny tři zprávy, dvě z nich maximálního významu. Nonfarm payrolls ukazují počet pracovních míst vytvořených v daném měsíci mimo zemědělský sektor. Jedná se o klíčový indikátor trhu práce. V květnu bylo podle očekávání vytvořeno 180–190 tisíc pracovních míst. Jakékoli nižší číslo bude považováno za negativní.
GBP/USD. Přehled na 9. 5. 2023. Janet Yellenová se bojí defaultu, zatímco libra měla v pondělí podmínky k růstu.
09.05.2023 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval ve svém pomalém růstu. Ať už pomalém nebo ne, je to jedno, protože pokračuje prakticky z ničeho. Připomeňme, že minulý týden se odehrálo dost důležitých událostí, z nichž některé mohly vést k posílení amerického dolaru, který je silně přeprodaný a nemůže se ani trochu korigovat. Trh však stejně jako dříve interpretoval všechny události a zprávy ve prospěch britské libry. Pár proto nadále roste a za 2 měsíce přidal již 860 bodů s maximální korekcí směrem dolů asi 180 bodů.
Pozornost se obrací k zasedání Fedu
02.05.2023 Americká měna zahájila nový týden ziskově. V současné době se snaží stabilizovat před zasedáním Federálního rezervního systému. Evropská měna zároveň přišla o některé své počáteční zisky v očekávání dalších kroků ze strany ECB a zveřejnění makroekonomických statistik o eurozóně, ale poté získala ztracené pozice zpět.
Aktuální prognóza pro EUR/USD na 2. 5. 2023
02.05.2023 Navzdory tomu, že včera byl v Evropě státní svátek, trh nestál na místě a dolaru se nakonec podařilo výrazně posílit své pozice. Jediným důvodem jeho růstu byl konec příběhu First Republic Bank, která bude prodána JPMorgan Chase. Toto rozhodnutí regulátora však vyvolává několik otázek. Zejména po této akvizici se JPMorgan Chase stává nejen největší bankou ve Spojených státech, ale také porušuje antimonopolní zákony, pokud jde o celkové vklady. Navíc se ukazuje, že všechna opatření k záchraně banky, do které je zapojena celá řada velkých investorů, v zásadě vyvolávají otázku možnosti záchrany ohrožených finančních institucí, což je možná to nejvíce děsivé. Nicméně jakékoli vyřešení problému bez bankrotu a odepisování ztrát je již samo o sobě pozitivní zprávou, která se stala důvodem posílení dolaru.
Aktuální prognóza pro EUR/USD na 25. 4. 2023
25.04.2023 Teoreticky se měl trh včera chovat celkem klidně, protože makroekonomický kalendář byl zcela prázdný. Euro však vykázalo docela dobrý růst, který začal hned po oznámení rozhovoru Isabel Schnabel. Namísto informací o tom, o čem členka představenstva ECB hovořila, je lepší citovat pouze jednu její frázi: "Aktuální údaje naznačují, že padesát bazických bodů (odkazujících na zvýšení sazeb) není vyloučeno." Navíc tato slova zazněla hned na začátku rozhovoru. Abychom byli úplně přesní, toto je odpověď na druhou otázku. Růst eura by tedy neměl být překvapením.
EUR/USD. Přehled na 30. 3. 2023. Euro míří k novému cyklu korekcí na pozadí prázdného kalendáře.
30.03.2023 Měnový pár EUR/USD dosáhl ve středu ještě jednou Murrayovy úrovně "1/8" (1,0864), ale tentokrát ji nedokázal překonat a nyní je připraven zahájit kolo sestupného pohybu. Vzhledem k tomu, že euro ani dolar by aktuálně neměly být v lepší pozici, nadále si myslíme, že nejpravděpodobnějším scénářem průběhu události je "swing". Stále se snažíme pochopit, co způsobilo nárůst evropské měny o 410 bodů. Proto nebude neočekávané, pokud pár prolomí linii klouzavého průměru před koncem pracovního týdne a poté bude pokračovat v poklesu, dokud nedosáhne úrovně 1,0500.
VIDEO: Tradeři čekají růst eura – opravdu ❓ | Inflace nekončí 🔥 | Blíží se události 💣 | Obchod na USD/CHF 💰
23.01.2023 Pravidelný týdenní komentář k aktuálnímu vývoji na finančních trzích (forex, komodity, akcie, akciové indexy a kryptoměny) od profesionálního tradera a analytika Patrika Urbana ze společnosti FXstreet.cz.
Wall Street počítá s tím, že euro vstoupí do nové rally s cílem na 1,15
11.01.2023 Analytici Deutsche Bank AG a Morgan Stanley se domnívají, že euro by mohlo vzrůst až na 1,15 vůči americkému dolaru ze...
Euro po Novém roce klesá
03.01.2023 Růst eura byl slabý a nestabilní, a tak nebylo divu, že euro hned po zahájení evropské obchodní seance kleslo na 1,0545. To ale neznamená, že by hráči na trhu měli tento pár okamžitě nakupovat, protože by mohl klesnout až na úroveň 1,0300–1,0250.
EUR/USD: plán na evropskou seanci 11. listopadu. COT reporty. Euro se na pozadí klesající inflace v USA vyšplhalo na úroveň 1,0200
11.11.2022 Obchodníci včera obdrželi několik zajímavých signálů ke vstupu na trh. Podívejme se na pětiminutový graf a zjistěme, k čemu došlo. Dříve jsem vás žádal, abyste se při rozhodnutí, kdy vstoupit na trh, soustředili na úroveň 0,9975. Pokles na tuto úroveň a její následný průraz proběhly bez jejího opětovného testování směrem nahoru, a neumožnily nám tudíž otevírat short pozice. To nejzajímavější se odehrálo v druhé polovině dne po zveřejnění údajů o poklesu inflace v USA. Euro spěchalo nahoru a falešný průraz v oblasti 1,0136 přinesl signál k průrazu, ale nevyústil ve výraznější klesající pohyb. Po korekci o 20 pipsů býci prorazili a znovu otestovali úroveň 1,0136 shora dolů, vygenerovali tak nákupní signál v trendu a vyvolali další růst o 50 pipsů. Falešný průraz poblíž další rezistence na úrovni 1,0182 poskytl vynikající bod pro vstup na short pozice, v důsledku čehož pár korigoval zpět k úrovni 1,0136, kde se býci opět pustili do práce a vygenerovali druhý nákupní signál. Tentokrát činil pohyb nahoru více než 80 bodů.
AKTUÁLNÍ prognóza pro EUR/USD na 10. 11. 2022
10.11.2022 První věc, na kterou byste si měli dát pozor, je, že od začátku týdne dolar výrazně zlevnil a odraz se dal čekat. Navíc to byl jen politický faktor, který na něj vyvíjel tlak v podobě nejistoty ohledně výsledků midterm voleb. Jakmile tedy bylo jasné, že demokraté zřejmě získávají kontrolu nad Senátem, americká měna okamžitě začala aktivně zdražovat. I když sčítání hlasů stále probíhá a v některých volebních místnostech je sečtena méně než polovina hlasovacích lístků. Nicméně zatím vše směřuje k tomu, že demokraté ovládnou Senát, zatímco republikáni Sněmovnu reprezentantů. Hlavním motorem oslabení dolaru byl předpoklad, že Republikánská strana vyhraje drtivé vítězství a získá kontrolu nad oběma komorami Kongresu.
Prognóza pro pár EUR/USD na 14. října 2022
14.10.2022 Včerejšek byl opět vysoce volatilní. Euro se obchodovalo v pásmu 176 bodů a den uzavřelo růstem o 74 bodů. Cena se pohybovala nad úrovní rezistence 0,9724, nyní je před ní cílová úroveň 0,9855. K této úrovni se přibližuje linie indikátoru MACD v denním rámci.
Přehled páru EUR/USD 14. 9. 2022. Evropská měna posiluje díky Joachimu Nagelovi.
14.09.2022 Měnový pár EUR/USD v úterý celkem klidně obnovil svůj růst. Již v minulých článcích jsme si řekli, že na jednoznačný závěr o dokončení formování dlouhodobého sestupného trendu je příliš brzy. Tento trend se formoval příliš dlouho na to, aby svůj pohyb dokončil během jednoho týdne. Připomeňme, že máme určitý "bifurkační bod" - 1,0369. Tato úroveň je posledním lokálním maximem. Pokud bude aktualizován, šance na vytvoření nového vzestupného trendu se dramaticky zvýší. Pokud ne, pak bude celý aktuální segment růstu eura jen slabou korekcí, jelikož si pamatujeme, že během celého sestupného trendu pár vykázal korekce maximálně o 400 bodů. A úterý nám výmluvně ukázalo, že úroveň 1,0369 je pro pár nedosažitelná a na konec dolaru je příliš brzy. Trh pouze dostatečně chápal, že inflace v USA v srpnu klesla o něco méně, než se předpokládalo, a pár se propadl o 200 bodů. Co víc k tomu říct?
Obchodní signál pro EUR/USD 26. - 29. srpna 2022: nákup nad 1,0009 (21 SMA - 2/8 Murray)
26.08.2022 Na začátku americké seance se EUR/USD obchoduje okolo 1,0224, nad 21 SMA a uvnitř uptrendového kanálu vytvořeného od 22. srpna.
EUR/USD: plán evropské seance na 21. 7. 2022. Zprávy COT. Euro se po zasedání ECB připravuje na nový růst
21.07.2022 Včera bylo vytvořeno několik signálů pro vstup na trh. Pojďme se podívat na 5minutový graf a uvidíme, co se stalo. V ranní předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0265 a poradil vám, abyste se rozhodli o vstupu na trh. Růst eura byl relativně krátkodobý. Vytvoření falešného průlomu na 1,0265 a návrat pod tuto úroveň – to vše vedlo k vynikajícímu prodejnímu signálu a následně k velkému výprodeji do oblasti 1,0175, což nám poskytlo zisk v hodnotě 90 bodů. Technický obrázek se odpoledne částečně změnil. Po drobné korekci a zotavení páru do oblasti 1,0225 začali být medvědi opět aktivnější a falešný průlom na této úrovni vedl k dalšímu prodejnímu signálu, který vyústil v jeden pokles o 70 bodů.
Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 20. července
20.07.2022 Když pár EUR/USD testoval úroveň 1,0171, byla linie MACD daleko od nuly, takže potenciál růstu byl omezený. Stejně tak došlo při testování úrovně 1,0215 na ztráty. Po zbytek dne se neobjevily žádné další signály.
Předpověď pro pár EUR/USD na 20. července 2022
20.07.2022 Včera proběhla v médiích zpráva o pravděpodobném čtvrtečním zvýšení sazby Evropské centrální banky o 0,50 % proti očekávaným 0,25 %, což posílilo korekční růst eura i růst na ostatních trzích. Tuto zvěst následovala další - centrální banka Švýcarska možná v září zvýší sazbu o 0,50-0,75%. Americký akciový index S&P 500 vzrostl o 2,76 %.
Přehled páru EUR/USD 13. 7. 2022. Zajímá se ještě někdo o inflaci v Americe?
13.07.2022 Měnový pár EUR/USD dosáhl historické úrovně 1,0000 během první poloviny úterní obchodní seance, než klesl na úroveň Murray 2/8. Pokles kotací eura tedy začal v pondělí večer a pokračoval celé pondělí a úterý. Včera došlo k chabému pokusu o dokončení pádu, ale byl tak žalostný, že nedošlo ani k pullbacku. V důsledku toho se evropská měna propadá a zůstává nejasné, co může tento pokles zastavit. Všechny příčiny poklesu páru euro/dolar jsme již vyjmenovali. Navíc jsme milionkrát konstatovali, že fundamentální ani geopolitické souvislosti se v posledních letech nezměnily. Na jakém základě by se měl růst eura očekávat? Domníváme se, že euro se může jako dříve spolehnout pouze na korektivní růst. Kdy korekce začne? Bohužel na tuto otázku je téměř nemožné odpovědět. Protože se pár nachází blízko svých 20letých minim, v současné oblasti prakticky neexistují žádné významné úrovně, od kterých by se cena mohla odrazit a zahájit silnou korekci. Za tuto úroveň bychom mohli považovat 1,000, což je nejen historická, ale také psychologická úroveň. Nicméně, jak vidíme, ke korekci nedošlo, byť s ní bylo počítáno. Vše je pro euro nadále extrémně negativní.
Předpověď pro pár EUR/USD na 11. července 2022
11.07.2022 Po pátečním zveřejnění dat o zaměstnanosti v USA se euro navzdory dobrým americkým údajům mírně korigovalo směrem nahoru – zaměstnanost skoro dosáhla úrovně před pandemií, avšak nezaměstnanost v eurozóně klesla pod svá historická minima.
Pár EUR/USD: plán pro obchodování v USA na 29. června. Kupující brání hladinu 1,0498 a očekávají další růst eura
29.06.2022 Dříve jsem vás žádal o pozornost pro hladinu 1,0497, na které se rozhodnete, kdy vstoupit na trh. Podívejme se na pětiminutový graf, abychom si ujasnili situaci na trhu. Většina fundamentálních údajů druhořadého významu pomohla kupujícím ubránit hladinu 1,0497. Její falešný průraz přinesl nákupní signál a umožnil obchodníkům získat zhruba 30 pipů. Ve druhé části dne se technický obrázek trochu změnil, ale strategie zůstala stejná.
Co bude v červnu s dolarem, eurem a jenem?
01.06.2022 Dolar vplouvá do léta v plné parádě a na začátku dne v podstatě předbíhá euro i jen. Dokáže se ale na vlně růstu udržet dlouhodobě? Jaký červen se předpovídá dolaru a jeho konkurentům?
Forex: Americký dolar kvůli zájmu o rizikové investice zahájil týden poklesem
30.05.2022 Americký dolar na počátku nového týdne oslabuje, protože mezi investory stoupla chuť k rizikům. Náladu investorů zlepšila poslední statistika a sázky na to, že americká centrální banka (Fed) bude měnovou politiku zpřísňovat pomalejším tempem. Objem obchodování je však nízký, protože americké trhy jsou kvůli státnímu svátku zavřené.
Forex: Euro posiluje po výroku Lagardeové o zvyšování sazeb, dolar dál klesá
23.05.2022 Jednotná evropská měna posiluje po výroku prezidentky Evropské centrální banky (ECB) Christine Lagardeové o zvyšování sazeb. Dolar pokračuje v poklesu z minulého týdne.
Předpověď pro pár EUR/USD na 29. dubna 2022
29.04.2022 Podle včerejších očekávání dosáhlo euro nejbližšího cíle na hladině 1,0493 a naznačilo obrat směrem vzhůru. Cena zároveň vytvořila lokální sestupný kanál, který zvyšuje pravděpodobnost korekce obratem od své spodní hranice.
EUR/USD: dolar opět získal veškerou pozornost
26.04.2022 Dolar stále patří mezi favority devizového trhu a pár EUR/USD tak zůstává pod tlakem. Jednotná měna zahájila nový týden bojovně, reagovala na vítězství Emmanuela Macrona ve druhém kole francouzských prezidentských voleb.
Pár EUR/USD uvízl v úzkém rozpětí kvůli rozdílným postojům ECB a Fedu k měnové politice
16.03.2022 Pár EUR/USD se snaží upevnit vzestupný pohyb. To je ale poměrně těžké, protože ECB a Fed zastávají odlišné přístupy k měnové politice.
Forex: Shrnutí obchodování 10.3.2022
10.03.2022 Americké akcie včera výrazně posílily. Technologický index Nasdaq zaznamenal nejvyšší procentní růst od loňského března a S&P 500 od června 2020. Růst akciového trhu podpořil pokles cen ropy, investoři také posuzovali vývoj ukrajinské krize. Nejlépe si vedly technologické a finanční společnosti.
Forex: Euro dnes posiluje díky očekávání, že eurozóna zvýší fiskální výdaje
08.03.2022 Euro dnes oživuje z 22měsíčního minima vůči americkému dolaru, na které se propadlo v předchozí seanci. Evropskou měnu podpořilo očekávání, že eurozóna zvýší fiskální výdaje, aby vykompenzovala ekonomické dopady rusko-ukrajinského konfliktu. Ten výrazně zvýšil ceny energií a dalších komodit.
Euro se pokouší vyrovnat své ztráty. Jestřábi z Fedu jsou připraveni učinit rozhodné kroky
01.03.2022 Současná geopolitická situace je velmi složitá. Evropská měna má proto potíže a snaží se udržet na svých pozicích. Na rozdíl od dominantního dolaru se ale pokouší udržet nad vodou se střídavými úspěchy. Vzhledem k těmto ekonomickým podmínkám získávají jestřábi z Fedu větší sebevědomí a jsou připraveni učinit rozhodné kroky.
EUR/USD: euro objevuje novou realitu, aniž by šlo do extrémů, a opora investorů dolar získává náskok
25.02.2022 Jiskry geopolitického konfliktu kolem Ukrajiny se rozptýlily po celosvětových trzích a popálily euro. Americká měna zároveň dostala šanci prosadit se v roli spolehlivého aktiva "bezpečného přístavu", do kterého investoři znovu "vjeli".
Hlavním zájmem eura a amerického dolaru je dosáhnout nových maxim
07.02.2022 Cenová maxima, kterých euro dosáhlo minulý pátek, pro něj nejsou hranicí. Jeho cílem je překonat nové překážky. Zároveň je podobně nastaven i americký dolar, který čeká na pomoc Fedu.
Pozornost investorů se nadále soustředí na kolaps akciových trhů, růst eura a situaci na trhu práce v USA
04.02.2022 Americký akciový trh se včera propadl kvůli středečnímu zveřejnění korporátních zpráv za 4. čtvrtletí bývalého Facebooku, společnosti Meta. Data ukázala pokles zisku na akcii a další vážnější problémy. Další tlak navíc přidaly zprávy o pokračujícím konfliktu Applu s IOS kvůli změnám v zásadách ochrany osobních údajů.
Může euro znovu prudce vzrůst?
19.01.2022 Euro nadále soutěží s americkým dolarem a snaží se opustit vnější úrovně. Tyto pokusy jsou však většinou neúspěšné. Krátkodobý růst eura nemá zásadní vliv na jeho celkovou pesimistickou náladu.
Trhy reagovaly na výskyt nového kmene covid-19 nepřiměřeně úzkostlivě. Přehled vývoje USD, EUR a GBP
30.11.2021 Zpráva o výskytu nového kmene koronaviru, nazvaného Omicron, vyvolala minulý pátek na trzích paniku. Navzdory tomu, že o novém kmeni je zatím známo jen málo, obchodníci se rozhodli pro jistotu a prudce snížili poptávku po riziku, což vedlo k propadu cen ropy, rozsáhlému poklesu akciových indexů a zvýšení poptávky po dluhopisech.
Kurz EUR/USD: Velký přehled a prognóza pro konec roku 2021
09.11.2021 EUR/USD je nejoblíbenější měnový pár světa. Probíhá v něm téměř čtvrtina všech měnových transakcí. S obratem více než 5 bilionů USD denně (včetně derivátů) je měnový trh největším a nejlikvidnějším trhem na světě. Díky tomu je například mnohem dynamičtější než akciový trh.
Lagardová se drží výhledů na oživení
14.01.2021 Prezidentka Evropské centrální banky Christine Lagardová se ve středu postavila proti ekonomickému pesimismu a potvrdila, že k oživení hospodářství dojde, když poklesne pandemická nejistota. Zároveň se vyjádřila, že Evropa má všechny nástroje potřebné k překonání této krize.
Související klíčová slova:
Kenneth Broux | Úrovně retracementu | Další snižování sazeb | Obchodní pásmo | Cenový kanál | Uvolněné měnové politiky | Euro k americkému dolaru | Index spotřebitelských cen | Marlin | Celkový zisk | Nárůst objemů | Neel Kashkari | Dlouhé pozice | Války | Obchodování v pátek | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Opětovný pokles | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Rada guvernérů ECB | Údaje z USA | Globální růst | InstaForex | Prohlášení Fedu | Nákupní obchod | Zdražovat | Klíčový ukazatel | Plán obchodování EUR/USD | EUR | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Inflace spotřebitelských cen | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Pokles měny | Take Profit | Oznámení výsledků | Fibonacci úrovně | Falešný průraz | Komuniké | Itálie | Stoxx | PEPP | Americká obchodní seance | Údaj o HDP | Rozpočet EU | Očekávání | Otevřené pozice | Evropské centrální banky | Uvolněné měnové | Reakce trhu na zprávu | Zajištění zisků | Zlato a jeho budoucnost | EUR/JPY | Míra inflace v EU | Pro investory | Analytik Art Hogan | Vybrat zisk | Příležitost k nákupu | Zvyšování úrokových sazeb Fedu | Ruské invaze na Ukrajinu | Stimulační balíček | Trh práce | PMI v eurozóně | Roční míra inflace | Evropská komise | Investice | DXY | MACD | Potenciál | Support | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Danske Bank | Index aktivity | Cyklus zvyšování sazeb | Jak číst grafy | Růst amerického dolaru | Ifo | MAST | Příležitost k prodeji | Invaze na Ukrajinu | Chování | Prognózy | Britská libra | Negativní účinky | IHNED | Nižší sazby | Sell (prodejní) signál | LYNX Trading | Experti | Počáteční zisky | Oživení ekonomiky | Stop-Loss | Evropské měny | Býčí výhled | Analýza COT | Uvolňování měnové politiky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Indikátor volatility | Ursula von der Leyen | EUR/USD | Ceny bydlení | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Projekce | Švédská koruna | Vstup do trhu | Politici z Evropského parlamentu | Obchodování na forexu | Spotový trh | Profesionální obchodníci | COT report | Chování trhu | Geopolitické napětí | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Tipy pro začínající | Aktuální vývoj | Rostoucí výnosy | Lagardeová | Intradenní volatilita | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Měnový pár GBP/USD | Výnos | Trh s dluhopisy | Goldman Sachs | Delta | SMA | Šéf Fedu | BreakEven | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Index DOW | Ukazatel | Zvýšení sazeb Fedu | Dlouhodobý trend | Státní dluh | Ekonomové | Základní pravidla | Způsob obchodování | Nákupní příležitosti | Rovnováhy | Praxe | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Sentiment na trhu | JPY | Dolar dnes | Odhad HDP | Financování výdajů | Posilování dolaru | Směřování trhu | Dosáhnout zisku | Brent | Představitelé ECB | Dodatečný výnos | Němečtí politici | Zdravý rozum | Peníze | Stimul | Intradenní pokles | Zvyšování úroků v USA | Plány | Chaos | Meziroční růst cen | Nezaměstnanosti v Německu | Škoda | Rozhodování o obchodování | Rozhovor | Medvědí trh | Doporučení k obchodování | Prognóza | Porušování brexitové dohody | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Dlouhodobý růst | Zvýšení investic | Měnová politika Fedu | Ekonomické výhledy | Krátké (short) pozice | Měny | Saxo Bank | Export | Americký Fed | Zpravodajství | Zájem obchodníků | Krátkodobé trendy | Strach | Komoditní | USD | Pokles k supportu | Pozornost investorů | Burzy | Cenové tlaky | Výrazný vzestup | Býčí divergence | Medvědí signál | Broker | Proražení | Základní pravidla systému obchodování | Pokles dolarového indexu | Histogram | HUF | Centrální banky USA (Fed) | Evropská inflace | Průměrná volatilita | Trh s ropou | Ekonomická aktivita | Obchodní tipy | Bezpečná měna | Ranní zpráva pro tradery | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Exekuce | Apple | Hodnocení současné situace | Vybírání zisků | Manipulovat s trhem | Reálné hodnoty | Rostoucí ceny energií | Zvýšení sazeb | FedWatch | GBP/USD | Oživení trhu | Měnový pár EUR/USD | HDP eurozóny | Unie | Tržní pohyby | Posílení | Představitelé Fedu | Evropa | Stratégové | Inflační cíl | Média | Pro tradery | Velké instituce | Federální rezervní systém (FED) | Ekonomický vývoj | Zasedání Fedu | Makrodata | Investoři | Vlnový pattern | Nejistoty | Americké ekonomiky | Kurz eura k dolaru | Jádrový index | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Prezident ECB | Spotřebitelské ceny v USA | Jestřábí postoj | Kapitál | Falešné proražení | FXstreet.cz | Potenciální ztráty | Obchodní deník | Zápis z posledního zasedání | Britské libry | Rozpočtový deficit | Sestupný trend | Silná rally | Vývoj dolarového indexu | Směřování trhů | Zveřejnění zprávy | Včerejší seance | Co bude dál? | Trh s nemovitostmi | Analýza transakcí | Americká média | Funkční období | Indikátory v eurozóně | Zisk | Bank of England | Oživení hospodářství | Evropské ekonomiky | Inside Bar | Spotřebitelský sentiment | Aktuální prognózy | Zvýšené riziko | Hlavní události | Zvýšení úrokové sazby | Třetí vlna | François Villeroy de Galhau | Energie | Emoce | Širší index S&P 500 | Demokraté | Klín | Rozhodnutí centrálních bank | S&P | Cenové úrovně | Koruna | Aktuální obchodní příležitosti | Úroková sazba | Take-Profit | Zprávy o trhu | Slabší ekonomika | Inflace v eurozóně | HDP Německa | Zasedání Evropské centrální banky | Dovoz | Silná data | JOLTS | Deflace | Nikkei | Meta | First Republic Bank | Portfolio | Akcie třiceti předních amerických podniků | Investovat | Pozitivní zprávy | Praha | Signál k prodeji | Růst dolaru | Boom | Nové zprávy | Investiční centrum | Rostoucí nezaměstnanost | Mary Dalyová | Michelle Bowmanová | Volný čas | Býčí sentiment | Obchodní signály | Nordea | Veřejný sektor | ZEW | Obrat trendu | Zprávy o nezaměstnanosti | Výsledky | Dolar roste | Události tohoto týdne | Sazby | Inflační tlaky | Ekonomické oživení | Analytik | Bank of America | Ekonomický kalendář | Fundamentální analýza | Retracement | Finanční instituce | Americký index | TIM | Akciový index S&P 500 | Eurostat | Prezident | Zůstatek | Silný dolar | Fundamentální zprávy | OPEC+ | Dlouhé (long) pozice | Růst inflace | Stavebnictví | Obratu trhu | Tvůrci trhu | Objem | Tipy pro začátečníky | Klima | Jednotné měny | Graf měnového páru | Vývoj měnového páru | Nejdůležitější události | Swing | Trendová čára | Předpověď | Bloomberg News | Přehled | Regulátor | Zprávy o inflaci | Firmy | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Šéf centrální banky | Dnešní údaje | Posílení amerického dolaru | Situace v eurozóně | Medvědí divergence | Jednotná evropská měna | Šéf německé centrální banky | Jednoduché tipy pro začátečníky | Shortovat | Zpráva | Polsko | Kolaps | Nástroj | Reakce trhů | Ekonomické dopady | Silný růst | Překoupenost | Znárodnění | Platební neschopnost | Současná situace | Janet Yellenová | Přijetí | United Airlines | René Remšík | Jackson Hole | Geopolitická situace | JPMorgan Chase & Co | OPEC | Vedoucí představitelé | Korekční pohyb | Ukrajina | Jednání FOMC | Bloomberg | Cena eura | GBP | Příkaz Take-Profit | Bezpečné útočiště | Nabídka | Akcie včera | Program nákupu dluhopisů | Cenný papír | Měna | Centrální banky | Oslabení amerického dolaru | Nasdaq | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Trump | Zpomalení ekonomického růstu | Dnešní růst | Deficit | Dopad na finanční trhy | Dobré výsledky | Dow Jonesův index | Prezidentka ECB | Technický signál | Příznivé údaje | Silnější dolar | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Zprávy | Obavy z recese | Nadšení | Murray | Státní dluhopisy | Vstupy | Dolary | Federální rezervní systém | BREAKING | GBPUSD | Ministerstvo práce | Averze k riziku | COT (Commitment of Traders) | Trigger | Futures | Americký dolarový index | Klíčové události | Instituce | Bydlení | Ceny ropy | Přeprodané oblasti | Bank of Japan | Libra vůči dolaru | Dobrá data | Americké akcie | Cena ropy brent | Vyhlídky | Hypoteční krize | Vojenský konflikt | CZ | Britská měna | Kongres | Obchodní rozhovory | Zájem o riziko | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Průraz | Joachim Nagel | Evropská ekonomika | Projev Jeroma Powella | Dolar včera | Měnové politiky centrálních bank | Zveřejněná data | Tržní volatility | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Euro dnes | Program nákupu aktiv | Martin Krištoff | Reakce trhu | Trh | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Komise | Oblast supportu | Pandemie nemoci COVID-19 | Současný trend | Inflace ve Spojených státech | University of Michigan | Kurz EUR/USD | Viktor Orbán | Prudké změny ceny | Výrazný růst | Australský dolar | Plány Fedu | Žádný trend | Korekce | Upozornění | Nákup dolaru | Asociace | Money management | Vývoj ekonomiky | Výrazný pokles | Vydání zprávy | Konkurenceschopnost | XTB Research | Dopad na trhy | Akcie | Směnný kurz eura | Francie | Obchodní strategie | Pokles HDP | Den díkůvzdání | S&P/ASX 200 | Posílení dolaru | Propad | Pokračující pokles | Obchodní systém | Rating | Alligator | Životní úroveň | Microsoft | Pandemie koronaviru | Příležitosti | Technické analýzy | Vládní dluhopisy | Americká měna | Členové Fedu | Průzkumy | Shortování | Změny cen | Trh s futures | Trendové linie | Long pozice | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Technické indikátory | JPMorgan Chase & Co. | Vlnová struktura | Důvěra | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Index Nasdaq | ANO | Moving Average Convergence Divergence | Data z USA | Sázka | Přehled měnového páru | Pár EUR/USD | Downtrend | Měnová politika | Objem obchodů | Americké měny | CFTC | Graf | Makroekonomické zprávy | Nákup libry | Pokles eura | Centrální banka | Významné zprávy | Hráči na trhu | Aktivita na trhu | LYNX | Evropská centrální banka | Zvýšení úrokových sazeb | Jádrová inflace | Patrik Urban | Omezení pohybu | Zpráva o inflaci | Poptávky po dolaru | Andrew Bailey | Tým InstaForex | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Graf páru | Fed | Bilance | Americká centrální banka | Míra nezaměstnanosti v Německu | Dnešní zprávy | Strategie ECB | Vydělat peníze | Pohyb trhu | Další růst | Analytik forexového trhu | Výrazný pokles libry | Nízká volatilita | Vyšší inflace | Aktuální prognóza | PMI ve výrobě | Cíl Evropské centrální banky | Reuters | Brexit | Donald Trump | Negativní data | Hodnota dolaru | Kompozitní index | Depozitní sazba | Výrobní aktivita | Analýzy | Souhrnný index | Počet pracovních míst | Dezinflační proces | Agentura Bloomberg | EURUSD | Traders | Slabé výsledky | Vlna poklesu | Oslabování dolaru | Příkaz | Data z amerického trhu práce | Index Nasdaq Composite | Organizace ADP | Obchodování | Rychlý růst | Americký dolar dnes | Ekonomické ukazatele | Předseda | Sazby beze změny | Německý PMI | Libra | Významné pohyby | CFD | Index spotřebitelské důvěry | Nová data | Výkyvy na finančních trzích | Evropská měna | Index ISM ve službách | Covidová krize | Dění na Ukrajině | Snížení daní | Akciový index | Pohyby na trhu | Řecko | Tržní situace | Obchodování se CFD | ING | Hlediska technické analýzy | Celkový trend | Míra | Hedgeové fondy | Makroekonomický kalendář | Euro k dolaru | Nomura | Obchody | Vice | Květnová inflace | Luis De Guindos | Měnový trh | Silný trh | Dluhopisy | Příkaz Stop | Ceny akcií | Údaje o indexu spotřebitelských cen | S&P500 | Klesající trend | MUFG | Chris Turner | Ceny | Prudký pokles | CHF | Hypoteční sazby | Hladiny podpory | Evropská unie | MT4 | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Fundamentální informace | Pokles | James Bullard | Výběr zisků | Globální inflace | Pozornost | Pravidla systému obchodování | United Airlines Holdings | Změny sazeb | Ochranné příkazy | Rezervní měna | Rabobank | Index ISM | Omicron | VaR | Americká ekonomika | Uvolnit měnovou politiku | Podpora | Obchodník | Směnný kurz | Portfolio manažer | COVID-19 | Zboží dlouhodobé spotřeby | Finanční krize | Pokles ceny | Regulátoři | Pablo Hernández de Cos | Tempo poklesu | Intradenní strategie | Index cen | Ukazatel inflace | Konference FOMC | Daně | ECB | First Republic | Nejistota | Pokles cen ropy | Pokles indexu | Sektor služeb | Centrum | Zisky | Zastavení růstu | BNP Paribas | Náhoda | Správný money management | Flat | Sell | Globální ekonomika | Podnikatelské klima | Banka HSBC | Dlouhodobý support | Boris Johnson | Růst výnosů | Řízení rizika | Podniky | Marže | HSBC | Pullback | Organizace zemí vyvážejících ropu | Otočení trendu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Prodejní příležitost | Růst cen | Rizikové investice | Momentum | Cenový pohyb | RSI | Asset management | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Německá vláda | Heiken Ashi | Index nákupních manažerů (PMI) | Financování | Finanční společnosti | Zavedení dovozních cel | Obchodní plán pro pár EUR/USD | JDE | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Omezení dodávek | Překoupené zóny | Automobilový průmysl | Obchodovat forex | Margin | Velcí obchodníci | Prodávající | Obchodní válka | CARA | Patterny | Definovaný obchodní plán | Zprávy z USA | Směnný kurz dolaru | Snížení sazeb | Společnosti | Maďarský forint | Virus | Velké objemy | Line | Velké banky | Vyšší ceny | Indikátory | DNO | Cena | Bollinger Bands | ECB dnes | CME | Hospodářský růst | Technické patterny | Prezident Fedu | Posílení eura | Evropský automobilový průmysl | Americký dolar | Přední finanční instituce | US100 | Ekonomika | Spojené království | Standard & Poor's 500 | Otevřená pozice | Bod | Zpřísnění finančních podmínek | Prodej dolaru | Polský zlotý | Odpor | Index nákupních manažerů | Medvědí fáze | Čína | Data PMI | EU | Republikáni | BNP | Lee Hardman | OCI | Domácnosti | Španělsko | Cena ropy | Světová rezervní měna | Inflace | Forexový obchodník | Tržní sentiment | Využití kapacit | Situace | Vzdělávací webináře | Twitter | Euro vůči dolaru | Dolar k japonskému jenu | Aligator | Struktura | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zkušenosti | Maďarský premiér | Maximalizace zisku | ROCE | Počet žádostí o podporu | Významný krok | Volatilnější pohyby | Oživení ekonomiky eurozóny | Koronavirus | Vývoj kurzu EUR/USD | Životní náklady | DOT | Kurz libry | Statistiky | Peněžní zásoba | Interpretace | Vybírat zisky | Čínský index | FX | Optimismus | Ekonomiky eurozóny | Výhled pro EUR/USD | Finanční systém | Stagnace | Kurz | Market | Americký PMI | Unicredit | Růst mezd | Příležitosti k prodeji | Analýza EUR/USD | CME Group | Grafy | Bilance Fedu | UST | Tržby | Institucionální investoři | Významné úrovně | Oblasti rezistence | Pandemie nemoci | Býčí vyhlídky | Aktivum | Medvědí scénář | Makroekonomické faktory | Sazby ECB | Prudký růst cen | Úroveň supportu | Proinflační | Zpráva Commitment of Traders | Rozvíjející se trhy | Inside | Historická minima | Fibo | Prognózy inflace | Analytici | Právo | Prima | Dobré zprávy | Mario Draghi | Rada guvernérů | Conference Board | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Překoupenost dolaru | Inflační cíle | Odhady ekonomů | Zvýšení inflace | Stoxx 600 | Zpráva CoT | Kurz eura vůči dolaru | Klíčový faktor | Snižování úrokových sazeb | Brexitové dohody | Commitments of Traders (COT) | Největší evropská ekonomika | Market Maker | Technologický index | Forexoví obchodníci | Zasedání ECB | Vývoj událostí | Credit Suisse | Maloobchodní tržby v Německu | Poptávka | Koronavirové krize | Velký růst | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Recese | Prezidentské volby v USA | Makro | Švýcarský frank | Zdraví | FXstreet | Chuť riskovat | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | Výrobní index | Jak obchodovat | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Prostor pro další růst | Aktuální stav | Obchodování forexu | Symetrický trojúhelník | Růstový trend | Prime | Piper Sandler | Hospodářský cyklus | Globální pandemie | Frank | Prudký propad | Měnové páry | Změna politiky | Psychologický faktor | Guvernér | ISM | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | Nárůst výnosů | Ziskovost | Oscilátor Marlin | Americká centrální banka (Fed) | Ceny energií | Doporučení | Americké indexy | Zasedání Bank of England | Pozornost obchodníků | Ceny potravin | Rychlý růst mezd | Býčí trh | Index důvěry | FOMC minutes | Sociální síť | Obchodní instrumenty | Základní sazby | Webináře | Rizika | Eurozóna | Úspěchy | Pracovní síly | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Nejnovější zpráva | Hodnota indexu | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Fair Value | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Euro posiluje | Saxo | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Jasný směr | Mince | Americké volby | Lineární regrese | Rostoucí ceny | Trend | Obchodovat | Důležité informace | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | TLTRO | Míra inflace | Fundamentální data | Ekonomické údaje | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | Náklady na úvěry | Signály | HDP Francie | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | PMI ve službách | Odborníci | Mizuho | Zvýšení produkce | Riziková aktiva | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Peking | Průmysl | Body | Americké akcie včera | Napjatá situace | Tempo růstu | Forex obchodování | Libye | Aerolinky | JPMorgan | Break-Even | Divergence | Počasí | Bankéři | ETF | Nákupní pozice | Akciové trhy | Obchodní pozice | Varování | Spekulanti | Družba | Viceprezident ECB | Zlotý | Růst HDP | Situace na trhu | Reporty | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Long | Rally | Macron | Depozitní sazba ECB | Zpomalování inflace | Velikost pozice | Co bude | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Politici | Prodejní tlak | Širší index | Německá inflace | Růst zaměstnanosti | Holubičí postoj | Jednoduchý klouzavý průměr | Zápis ze zasedání FOMC | Vrcholy | Tempo růstu americké ekonomiky | Pokles cen | Dobré obchodní příležitosti | Jak obchodovat forex | Růst ceny | Výhled měnové politiky | Vysoké inflace | Ekonomické vyhlídky | EMA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Holubičí tón | Program kvantitativního uvolňování | Obchodování forex | Vývoj kurzu | Klouzavý průměr | Long signál | Ministryně financí | Paradox | Payrolls | Sentix | Trhy dnes | Týdenní pokles | Pochybnosti | Výsledek voleb | Indikátor důvěry | Stratég | Signál k nákupu | FOREX | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Nárůst long pozic | Načasování | Zotavení | USD/JPY | Sentiment | Zrychlení inflace | Spekulace | Forexu | UTC | Trendový kanál | Breaking | Výsledek zasedání | Politika | Pozornost trhu | PLN | Potenciál pro růst | Míra nezaměstnanosti | Analytika | Komunikace | Celková inflace | Německá ekonomika | MAM | Deutsche Bank | Poplatky | Konsolidace | Forint | Výprodej | Světové události | Velká Británie | Evergrande | Klíčové faktory | Růst libry | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Ekonom | Zasedání FED | Indexy S&P | 1D | Obchodování na devizovém trhu | Obnovení růstu | Trader | Nákupy | Očekávání trhu | Měnové politiky | Vnímání | Vliv na trh | Akciové indexy | Skupiny obchodníků | Nálada na trhu | Pohyb ceny | Ekonomická data | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Dobrá zpráva | Úroková sazba ECB | Janet Yellen | Invaze | Desetileté dluhopisy | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Zhodnocení | Euro | Parita | Výhled | Index technologického trhu | Pokračující růst | Americký akciový index | Oživení akcií | Americké ministerstvo | Korekční fáze | Americký trh práce | Obchodní analýza | Měnová politika ECB | Zápis Fedu | Obchodní dohody | Bezpečné dluhopisy | Úspěch | Krátkodobé dluhopisy | Trendové čáry | Nákupní aktivita | Růst akcií | Zvyšování úrokových sazeb | Zaměstnanci | Nákup eura | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Medvědi | Finanční trhy | Aktuální situace | Údaje o maloobchodních tržbách | Výsledek zasedání Fedu | Výrazné pohyby | Naše prognóza | Dobrý výsledek | Začínající obchodníci | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Fundamentální pozadí | Mnoho ziskových obchodů | Růst cen energií | Fondy | Nákupní příkazy | Komoditní trhy | Cenové hladiny | Německé ekonomiky | Klid | USD za barel | Nikkei 225 | Tempo růstu HDP | Spread | Vývoj měnového páru EUR/USD | Pohyby na trzích | Ekonomické prognózy | Video | Spready | Podhodnocený | Směr trendů | Koronavirový propad | Klesající trendová linie | Problémy | Zpomalení růstu | Jednotná měna | Světový trh s ropou | Cíle | Prezidentské volby | Francouzská centrální banka | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Dolarový index | Indikátor CCI | Trading EUR/USD | Obchodní aktivita | Technické korekce | Nový cyklus | Ropa | Kalendář ekonomických událostí | Americká inflace | Rozvoj | Klouzavé průměry | Výdaje | Měna euro | Dlouhá pozice | Transakce | Dolar | Fibonacciho retracement | Osobní výdaje | Hladiny supportu | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Centrální banky USA | Moving Average | Zaměstnanost | Profitovat | Denní volatilita | Důležité zprávy | Výprodeje | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Zpráva COT | DE30 | USDX | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Obchodní podmínky | Dluhopisy na financování výdajů | Silný pokles | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Pravidla obchodování | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | Statistiky z eurozóny | Volební vítězství | Nový trend | Americká seance | Data z Německa | Dvojité dno | Christine Lagarde | Bollingerova pásma | Výnosy desetiletých dluhopisů | Jiří Makovský | Stav ekonomiky | Obchod | Řízení peněz | Zprávy z Německa | Rusko | Pokles nezaměstnanosti | Vysoké riziko | Měnový výbor | Iracionální | Úsilí | Poradce | Uptrend | Úrovně rezistence | Obchodní den | Oslabení | Spojené státy | Makroekonomické události | Evropské méně | Vývoj kurzu eura | Časové rámce | Signál | Fibonacciho úrovně | Ekonomický výhled | Růst inflace v USA | Inflace v Evropské unii | ADP | Číst grafy | FOMC | Překoupené oblasti | Ropy | Purple Trading | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Makroekonomická data | NFIB | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Možnost dalšího růstu | Změny trendu | Společnost | Americké trhy | Sázky | ASX 200 | Obchodujte | Pozitivní výsledky | Investoři a obchodníci | Patová situace | Obchodování páru EUR/USD | SEC | Úrovně supportu | Silné euro | Inflace v Německu | Volatilita trhů | Úvěrový rating | Non-Farm Payrolls | ASX | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Příliv investic | Země OPEC | Společná evropská měna | Americké ministerstvo financí | Nálada | Pozitivní trendy | Bezpečný dolar | Index PCE | Britské měny | Eura | Tisková konference | Výkon dolaru | Stimuly | Obchodní signál | Organizace | Obchodní rozhodnutí | Posilování USD | Gap | Zmírnění inflace | Banky | Růst | Obchodování EUR/USD | Akciový trh | 3М | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Nejnovější údaje o inflaci | Zajištění | Fundamentální základ | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Snížení inflace | Obchodní bilance | Pandemie | Index | Indikátor MACD | Pipy | Změny ceny | ECB Christine Lagardeová | Praktické tipy | Bankovní sektor | Cenový index | Negativní zprávy | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Měnový pár | WP | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | CFDWorld | Nový týden | Ovlivňování | Americké statistiky | Poptávka po dolaru | Realita | ECN broker | MUFG Lee Hardman | Výsledek voleb ve Francii | Die Zeit | Meziroční inflace | Analýza fundamentálních událostí | Tradeři | Kotace | Riskovat na trzích | Ambasador | Slabost dolaru | Buy signály | Jerome Powell | Odvětví | Výkyvy | Pokles dolaru | Volatilní | Změny HDP | Ekonom Evropské centrální banky | Obchodní příležitosti | Société Générale | Investiční strategie | Isabel Schnabelová | Dow Jones | Předsedkyně Evropské komise | Očekávaný růst | Vyšetřování | Ukazatele | Jestřábi z Fedu | Komplexní analýza | Mizuho Securities | Program nákupů dluhopisů | Technické signály | Analýza indikátorů | Prohlášení | Portugalsko | Hlavní pravidla | Aktivita obchodníků | Euro dolů | Nové údaje | Banka | Ztráty společnosti | Aktivita trhu | Radikální změny | Klesající trendové čáry | Oslabení dolaru | Ekonomické nejistoty | Covid | Šok | John Hardy | Dnešní sentiment | Medvědí potenciál | Maďarsko | Průmyslníci | Výrobní sektor | Euro roste | Vzestupný trend | Oslabování eura | Řízení rizik | Shrnutí obchodování | Růstový potenciál | Intradenní obchodování | Výhody | Události v eurozóně | Holubičí rétorika | Prognóza Evropské komise | Obrat dolů | Technické ukazatele | Trhy | Důležité zprávy z USA | Americká sněmovna reprezentantů | Technická analýza | Agentura Reuters | Přebytek běžného účtu | Prognóza vývoje měnového páru | Christine Lagardeová | Vyrovnat ztráty | Cestovní ruch | Konflikt na Blízkém východě | Volby v USA | Trojúhelník | Pozitivní signál | Úrok | Ekonomiky | Obchodovat s akciemi | Američtí politici | Zasedání FOMC | Obchodní plán | S&P 500 | Nasdaq Composite | Údaje o inflaci | Panika | NAHB | Posilování amerického dolaru | Vklady | Americký prezident | Pokles libry | Kurz EUR | Zpřísňování měnové politiky | Inflační trend | Cílová cena | Potenciální obrat | Index technologického trhu Nasdaq | Směr obchodů | Zrychlení růstu | Evropský parlament | Jak se stát lepším investorem | Makroekonomické údaje | Obchodní napětí | Dobrá čísla | PMI pro sektor | Kurz dolaru | Commitment of Traders | Analýza páru EUR/USD | CCI | Ekonomický růst | Brexit bez dohody | Spike | Marine Le Penová | Spekulativní pozice | Američané | Odhady analytiků | Oslabení měny | Krize | Carnival | Management | Pokračování trendu | Trh v rovnováze | Průmyslové aktivity | Negativní dopad | NATO | Americký trh | Údaje | Analýza makroekonomických zpráv | Euro klesá | Tlak medvědů | Obchodníci | Nová fáze | Ztráty | Sazby Fedu | Tipy pro začínající obchodníky | Kupující | Konec roku | Euro vůči americkému dolaru | Short | Opačný trend | Převodník měn | Snižování sazeb | Řešení inflace | Účastníci trhu | USD/CHF | Nemovitosti | Inflace v Evropě | Seance v USA | Odhadovaná cena | Raphael Bostic | Klíčové makroekonomické ukazatele | Asijské seance | Art Hogan | Long Term | Cenové výkyvy | Velcí hráči | Harris Financial | Christine Lagardová | Začátek nové fáze | Zemědělství | Důležité makroekonomické zprávy | Benchmarky | Nárůst volatility | Hlavní ekonom | Pandemická situace | Plán obchodování | Tesla | Volatility | Hospodářské podmínky | Ztráta | Rozpočet | Zpřísňováním měnové politiky | xStation5 | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Pozitivní vliv | Techničtí obchodníci | Závazek | Invaze ruských vojsk | Směřování | Vysoká rizika | Světové akciové trhy | Bezpečnost | Ukončit obchod | Úroveň parity | Instrument | Druhý odhad amerického HDP | Fibonacci | Německo | Snížení úrokových sazeb v USA | Uvolňování měnové politiky v USA | Klidné obchodování | Kalendář událostí | Prodeje | Příkaz stop-loss | Buy | Le Penová | Obchodování eura | Špatné výsledky | Spotřebitelské ceny | Týdenní nárůst | Lepší zítřky | Investování | Instrumenty | EU a USA | Potenciál dalšího růstu | Nejnovější údaje | Odhad amerického HDP | Žádosti o podporu | Měnové trhy | Nový býčí trh | Šéf řecké centrální banky | Zvyšování úroků | Možnost dalšího poklesu | COT | Volby | Nonfarm Payrolls | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Tisková konference FOMC | EUR/GBP | Intradenní obchodník | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Americký regulátor | Sentiment trhu | Prognóza vývoje | Obchodovaný objem | Základní úroková sazba | Mzdy | Philip Lane | Vývoj EUR/USD | WHO | Biden | Kupci | Nákupní signál | Pravidla obchodního systému | Míra nezaměstnanosti v EU | Pozice | Pohyb dolaru | Statistika | Vlnový pattern v grafu | Evropský regulátor | Šéfka ECB | Zlepšení | Bilance zahraničního obchodu | Viceprezident | Úrokové sazby | Riziko | Hladiny rezistence | Strach z Brexitu | Ministerstvo financí | Zasedání centrálních bank | Americký bankovní sektor | Výrobce elektromobilů | Technické faktory | Rezistence | USA | Směr trhu | Psychologické úrovně | Kanadský dolar | Pozitivní zpráva | JPMorgan Chase | Konec dolaru | Důvody k nákupu | Největší pokles | Úrokové sazby ve Spojených státech | Holubice | Data ze Spojených států | Investovat peníze | Rusko a Ukrajina | Výkon | Cenový index výdajů | Významné události | Měnové politiky v USA | HDP v eurozóně | Trendová linie | Ekonomická omezení | Jestřábí ECB | Dobře definovaný obchodní plán | Hlavní ukazatele | B. Riley Wealth | Zasedání měnového výboru | Ocenění | Indikátor | Jednoduché tipy | Nové peníze | Vyšší výnosy | Potenciál poklesu | Motivace | Snížit úrokové sazby | Kurz eura a dolaru | Drobní obchodníci | Další pokles | Důležitá zpráva | Inflace v USA | Doporučení pro obchodování | Snížení úrokové sazby | Indexy PMI | Trpělivost | Zavřít obchod | Potenciál růstu | Volatilita páru EUR/USD | Index výdajů | Americký akciový trh | Práce | Stav hospodářství | Rekordní nárůst | Fundamentální analýza pro začátečníky | Potenciální obrat trendu | Konvergence | Joe Biden | Technický výhled | Prodej | Tržby v Německu | Rostoucí trend | Rok 2024 | Bez rizika | Americké centrální banky | Indikátor Alligator | Nastavení úrokových sazeb | Oznámení | Ekonomika USA | Průmyslová výroba | Regrese | Posilování eura | Graf páru GBP/USD | Investiční | Hypotéza | Index Stoxx 600 | Prodejní pozice | Trendové pohyby | Berlín | Co se děje na finančních trzích | Střednědobý výhled | Výkonnost | Cena dnes | Ideální čas | Změna trendu | Růst cen ropy | Zájem investorů | Nejbližší support | Hospodářské oživení | Kolaps dolaru | Budoucnost | Zhoršení nálady | Tempo růstu spotřebitelských cen | Celkový sentiment | Opce | Investiční příležitosti | Rozhodování | Obchodní války | Ekonomika Evropské unie | Absence kupců | Opatření | Agentura Bloomberg News | Index S&P 500 | Ekonomické zprávy | Růst spotřebitelských cen | Stimulační program | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Nejbližší rezistence | Aktuální předpověď | Makroekonomická zpráva | Prodejní signál | HDP | Zpráva pro tradery | Zavírání obchodů | Restrikce | Maloobchodní tržby | Přeprodané zóny | Vývoj na měnových trzích | Trh s bydlením | Break Even | Zlato | Amazon | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Kurzy | Šance | Short pozice | Oscilátor | Evropský průmysl | Oddělení forexu | Zásady money managementu | Slušný zisk | Carsten Brzeski | Inflační očekávání | ECN | Jasný plán | Sazba Fedu | XTB | Výrobní aktivity | Premiér Viktor Orbán | Stabilita | Dna | Stabilní růstový trend | Index PMI | Informace o trhu | Demo účet | Falešný signál | Silné hospodářské oživení | Komodity | Zprávy euro | Denní graf | Údaje o nezaměstnanosti | Poptávka po americkém dolaru | Důležitý support | Komentáře Fedu | Kryptoměny | Ekonomické podmínky | Objednávky | MUFG Bank | Dlouhodobý investor | Forex trading | CAD | Výnosy | Objem obchodování | Likvidita | ČTK | Býčí trend | PMI pro sektor služeb | Největší banky | Vlády | Uhlí | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Malý prostor | Krátkodobý výhled | Vítězství Donalda Trumpa | Investor | Faktor Trump | Markit | Analýza | Nakupovat | Americká vláda | Spojené arabské emiráty | Investiční doporučení | Japonský jen | Medvědí trend | Býčí potenciál | Domácí poptávka | Trading | Vítězství | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Fundamenty | Buy (nákupní) signál | Wall Street | Bezpečného útočiště | Británie | Konsolidace ceny | Průlom | Prodej eura | Správa
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot