Růstový potenciál
GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 25. července
25.07.2024 Cena 1,2922 byla otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru – zvlášť s ohledem na fakt, že libra navzdory solidním údajům o britském indexu PMI nevykázala žádný výrazný pohyb. Další test úrovně 1,2922, zatímco byl indikátor MACD v překoupené zóně, umožnil během krátké doby realizovat scénář č. 2. Pár se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Dnes dopoledne, kromě zprávy o průmyslových objednávkách CBI a ničeho jiného, může libra pokračovat v korekční fázi a otestovat další týdenní minimum. Trh se ale ve druhé polovině dne zaměří na data, kterým se budeme podrobněji věnovat v příští prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 25. července
25.07.2024 Cena 1,0854 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru – zvlášť s ohledem na fakt, že euro v poslední době čelí značným problémům s růstem. Další test úrovně 1,0854, zatímco byl indikátor MACD v překoupené zóně, umožnil během krátké doby realizovat scénář č. 2. Pár EUR/USD ve výsledku klesl o více než 15 pipů. Údaje o evropském indexu PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách vyvíjely v první polovině dne tlak na pár a údaje o americkém indexu PMI bránily býkům znovu převzít kontrolu nad trhem.
EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. července
24.07.2024 Cena 1,0856 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat – zvlášť s ohledem na fakt, jak moc už euro z denní otevírací úrovně kleslo. Býčí scénář se na této úrovni nerealizoval, protože trh tuto cenu už netestoval. Včerejší údaje o indikátoru spotřebitelské důvěry v eurozóně a projev člena Výkonné rady Evropské centrální banky Philipa Lanea prošly bez povšimnutí. Pár EUR/USD ale v průběhu dne ztrácel půdu pod nohama. Situace by se dnes mohla změnit, ale aby se tak stalo, musel by červencový index PMI ve výrobě, index PMI ve službách a kompozitní index PMI v eurozóně výrazně překonat odhady ekonomů. V opačném případě bude euro dál klesat. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. července
24.07.2024 K cenovým testům, které jsem zmínil, odpoledne kvůli prudkému poklesu volatility na trhu nedošlo. Libra nicméně v dnešní asijské seanci pokračovala v poklesu a dosáhla nového týdenního minima. Pokles páru GBP/USD bude do značné míry záviset na údajích o PMI ve Velké Británii, které jsou v poslední době poměrně dobré. Dnes Spojené království zveřejní údaje o PMI ve výrobě, PMI ve službách – který představuje velkou část ekonomiky – a kompozitní PMI. Pokud překonají odhady ekonomů, mohl by to být dobrý důvod k nákupu britské libry, která v poslední době výrazně oslabila. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. července
24.07.2024 Cena 155,94 byla otestována, když indikátor MACD začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku dál klesal v downtrendu a přinesl zisk zhruba 30 pipů. Dolar má dnes podle očekávání ztrácet navzdory neuspokojivým údajům o zpracovatelském průmyslu, které klesly pod 50 bodů, což naznačuje kontrakci. Obstojné údaje ze sektoru služeb ale výše uvedenou zprávu vyrovnaly a podpořily kompozitní PMI z Japonska. Nejlepší je pokračovat v obchodování podle downtrendu, ale na short pozicích na současných týdenních minimech velmi opatrně, protože poptávka po dolaru se může kdykoli vrátit – zvlášť proto, že spolu s ním začínají znovu ztrácet na hodnotě i další riziková aktiva. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 23. července
23.07.2024 Cena 1,0879 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což v rámci horizontálního kanálu přirozeně omezilo potenciál páru klesat. Scénář č. 2 se ale realizoval jen krátce. Další test stejné cenové úrovně během oživení indikátoru MACD z přeprodané oblasti přinesl signál k nákupu eura. Pár EUR/USD následně vzrostl o více než 10 pipů, což byl dobrý výsledek – zvlášť s ohledem na nízkou volatilitu trhu, která se dnes pravděpodobně udrží.
GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 23. července
23.07.2024 Cena 1,2920 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat – zvlášť v rámci kanálu, kde se libra obchoduje od pátku. Proto jsem neprodával a dobře jsem udělal. Žádné další vstupní body na trh jsem neviděl. Dnes je bohužel ekonomický kalendář pro Británii prázdný, takže pár GBP/USD se bude obchodovat nejspíš v horizontálním kanálu s nízkou volatilitou, podobně jako včera. Co se týká intradenní strategie, zaměřím se spíš na realizaci scénáře č. 2 a možná zvážím nákup podle scénáře č. 1, protože uptrend zůstává navzdory korekci trhu neporušený.
USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 23. července
23.07.2024 Cena 156,65 byla otestována, když indikátor MACD začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej dolaru. Z grafu ale vyplývá, že pár žádný další výrazný pohyb neudělal, a došlo ke ztrátě. Pár USD/JPY byl během dnešní asijské seance pod tlakem, což se vzhledem k pokračujícímu tlaku na trhu dalo celkem čekat. Jak jsem zmínil ve včerejším přehledu, i velké hedgeové fondy začínají revidovat své strategie pro tento měnový pár. Dnes nejsou k dispozici žádné aktualizace, takže očekávám, že pár po dosažení nového týdenního minima oživí, podobně jako včera. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 17. července
17.07.2024 K otestování ceny 1,0893 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. Pár EUR/USD ve výsledku klesl o více než 20 pipů. Včerejší zprávy o bilanci zahraničního obchodu v Itálii, bilanci zahraničního obchodu v eurozóně a indexu podnikatelské nálady ZEW v Německu euro nijak neovlivnily, ale dobrá zpráva o maloobchodních tržbách v USA přinesla chvilkový pokles. Jak ale vidíme v grafu, pár aktivně neklesal. Dnes dopoledne bude zveřejněn index spotřebitelských cen v eurozóně za červen a také údaj o jádrovém indexu spotřebitelských cen, což může euro podpořit (i když je to nepravděpodobné). Pár se bude obchodovat pravděpodobně v rámci kanálu. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 17. července
17.07.2024 K otestování ceny 158,63 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo dobrý vstupní bod k nákupu dolaru. Navzdory optimistické zprávě o maloobchodních tržbách v USA vzrostl pár USD/JPY jen o 20 pipů. Probíhající růst se zastavil a hlavní účastníci opustili trh a zanechali za sebou jen malou medvědí korekci. Jelikož dolar nedostal potřebnou podporu ani na pozadí silných údajů z USA, bude se pár obchodovat nejspíš v rámci kanálu, přičemž medvědi budou mít mírnou převahu. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 16. července
16.07.2024 K otestování ceny 1,0920 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl z úrovně nula, což omezilo růstový potenciál páru. Fakt, že se test denního maxima shodoval s nižší hodnotou indikátoru MACD pro předchozí okamžik – tzv. divergencí, umožnil prodej eura. Obchodníci mohli ve výsledku získat 25 pipů. Včerejší projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella nepřekvapil, a tak se obchodníci raději vzdali nových long pozic – zejména poblíž měsíčního maxima. Korekce bude nejspíš pokračovat a slabá data z eurozóny na ni postačí. Pozornost investorů mohou přitáhnout zprávy o bilanci zahraničního obchodu Itálie, bilanci zahraničního obchodu eurozóny, index podnikatelského sentimentu německého institutu ZEW a index podnikatelského sentimentu institutu ZEW eurozóny. Kromě toho dnes zasedne Rada ministrů financí Evropské unie. Špatné údaje povedou k výprodeji měnového páru EUR/USD. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 1 a 2.
USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 16. července
16.07.2024 K otestování ceny 157,70 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo dobrý vstupní bod k prodeji dolaru. Ve výsledku byly zaznamenány ztráty, protože pár USD/JPY aktivně neklesal. Přílišné spoléhání na projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella se ukázalo jako špatné, protože Powell toho příliš nesdělil. Nebylo tedy možné realizovat signál k prodeji, který byl otevřen správně a v pokračování klesajícího trendu. Všichni proto urychleně kupovali dolar a pár během asijské seance posílil. Tlak na japonský jen vyvíjely i slabé údaje o indexu aktivity v japonských službách. Osobně očekávám růst páru, ale budu se snažit vstoupit na trh s úmyslem nakupovat co nejlevněji a na cenách, které budou pro růst vhodnější. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 16. července
16.07.2024 K otestování ceny 1,2985 ve druhé polovině dne došlo, když indikátor MACD prudce vzrostl z úrovně nula, což omezilo růstový potenciál páru – zvlášť proto, že se pár obchodoval kolem měsíčního maxima. Ani během evropské seance nedokázal překonat úroveň 1,2985. Mírný tón předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella nepomohl libře k dalšímu růstu a k překonání úrovně 1,2985. Cena byla otestována podruhé, když byl MACD v překoupené oblasti, což vygenerovalo signál k prodeji. V důsledku toho se pár GBP/USD propadl o 25 pipů. Dnes je ekonomický kalendář pro Spojené království opět prázdný, takže růstový potenciál párubude omezený – zvlášť proto, že libra je poměrně dost překoupená na to, abychom na začátku týdne očekávali růst. Proto bude nejlepší využít korekci podobnou té z minulého pátku a vhodné vstupní body pro nákup zvážit jedině za této podmínky. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 1 a 2.
USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 15. července
15.07.2024 K otestování ceny 158,91 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo dobrý vstupní bod pro prodej dolaru. Pár pokračoval v poklesu a jen málokdo pochyboval, že kupci se po bláznivém výprodeji z předchozího dne, jehož hodnota překonala 300 pipů, dokážou zotavit. V důsledku toho pár USD/JPY klesl o dalších 150 pipů a v první polovině dnešního dne se bude pohybovat nejspíš v horizontálním kanálu, takže kupci mohou dosáhnout určité korekce. Vše ale bude záviset na projevu šéfa Federálního rezervního systému Jeroma Powella, který uslyšíme během americké seance. Obchodníci zohlednili zhruba 90% šanci na zářijové snížení sazeb, a pokud ho Powell potvrdí, může dolar ještě víc klesnout, protože toto už neposkytne takové zisky z carry trade obchodů s japonským jenem. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 15. července
15.07.2024 K otestování ceny 1,2948 ve druhé polovině dne došlo, když indikátor MACD neklesl pod úroveň nula, takže neexistoval vstupní bod pro prodej libry. Z tohoto důvodu jsem neprodával a dobře jsem udělal. Pár GBP/USD navzdory dobrým údajům o cenách výrobců v USA a růstu dolaru po této zprávě nerozvinul medvědí korekci, čehož kupci využili, kteří nakonec znovu převzali iniciativu. Britský ekonomický kalendář je dnes prázdný, takže růstový potenciál páru bude omezený – zvlášť proto, že libra je dost překoupená na to, abychom na začátku týdne očekávali růst. Proto je nejlepší využít korekci podobnou té z minulého pátku a jedině za této situace zvážit vhodné vstupní body pro nákup. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 1 a 2.
EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 15. července
15.07.2024 K otestování ceny 1,0880 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula. To spolu se zprávami ze Spojených států potvrdilo dobrý vstupní bod pro prodej eura. Pár EUR/USD bohužel aktivně neklesal, což vedlo ke ztrátě. Ani my jsme nedostali dobré vstupní body. Americký index cen výrobců překvapil, ale výraznou podporu dolaru neposkytl. Začátek týdne by mohl být poměrně klidný a vyzdvihnout můžeme jen údaje o průmyslové výrobě v eurozóně a zasedání Euroskupiny. Je ale důležité mít na paměti, že uptrend je stále neporušený a korekce lze vždy využít k jeho prodloužení. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 1 a 2.
EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. července (seance v USA)
09.07.2024 Vzhledem k nízké volatilitě trhu nedošlo k otestování úrovní, které jsem zmínil. Svou roli sehrála absence statistik z eurozóny a také očekávané projevy klíčových představitelů Federálního rezervního systému, které byly naplánovány na druhou polovinu dne. Nejprve promluví členové FOMC Michael S. Barr a Michelle Bowman, ale co je důležitější, vystoupí také ministryně financí Janet Yellen a předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell. Powellovo hodnocení současné měnové politiky, která ovlivňuje trh práce, inflaci a ekonomiku, může ovlivnit směřování dolaru a rizikových aktiv včetně eura. Jestřábí postoj Powella v boji proti inflaci pravděpodobně povede k poklesu EUR/USD, zatímco náznaky obratu, který obchodníci a investoři očekávají od jara letošního roku, povedou podle trendu k dalšímu růstu EUR/USD. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. července pro začátečníky
09.07.2024 K otestování ceny 160,90 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začal klesat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej dolaru. V důsledku toho se USD/JPY propadl o více než 30 pipsů. Zprávy o měnovém agregátu a výrobních objednávkách v Japonsku dnes dynamiku trhu výrazně neovlivnily. Vzhledem k tomu, jak aktivně kupující využívají každou příležitost, když dolar klesá, může mít na vývoj USD/JPY vliv projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Jeho tvrdý postoj již způsobil výrazný pokles japonského jenu a případná prohlášení o zachování rozdílu v úrokových sazbách mezi USA a Japonskem by mohla USD/JPY tlačit k růstu a pár by se mohl vrátit na roční maximum. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. července pro začátečníky
03.07.2024 K otestování ceny 1,2670 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což podle mého názoru omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem libru nenakupoval. Po nějaké době došlo k dalšímu cenovému testu, a to v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, takže mohl být realizován druhý scénář pro prodej. GBP/USD však aktivně neklesal. Dnes by pár mohl pokračovat v růstu, neboť očekáváme údaje o britském indexu PMI ve službách a kompozitním indexu PMI, které by neměly být zklamáním. Vzhledem k tomu, jak aktivně byla libra včera nakupována, budou dobré makroekonomické ukazatele dalším důvodem k otestování týdenního maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. července pro začátečníky
03.07.2024 Během americké seance nedošlo k žádnému z testů cenových úrovní, o kterých jsem se zmínil. Euro bylo stále žádané, ale nebylo tak aktivní, jak se očekávalo, takže EUR/USD cílů nedosáhl. Včerejší projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella zabránil kupujícím rizikových aktiv plně využít jejich potenciál. Dnes se situace může změnit, neboť se očekává, že údaje o PMI se ustálí ve prospěch EURUSD. V první polovině dne budou směr eura určovat údaje o PMI ve službách a kompozitní PMI v eurozóně a také index cen výrobců v eurozóně za červen. Nadcházející projevy viceprezidenta Evropské centrální banky Luise de Guindose a jeho kolegy, člena Výkonné rady ECB Piera Cipolloneho, nebudou tak důležité, jako když na začátku týdne promluvila prezidentka ECB Christine Lagarde. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
XAU/USD. Přehled vývoje a analýza
01.07.2024 V pondělí, v prostředí nejistoty ohledně dalšího vývoje snižování sazeb ze strany Federálního rezervního systému, se obchodníci zdráhali otevírat agresivní směrové pozice. To vede ke zdrženlivému pohybu cen v úzkém rozpětí. Klíčové údaje o inflaci v USA zveřejněné v pátek potvrdily očekávání trhu ohledně zářijového snížení sazeb Fedu a následného dalšího snížení v prosinci. Nicméně nedávné jestřábí komentáře z úst vlivných členů FOMC naznačují, že centrální banka se snížením úrokových sazeb nepospíchá. Americký dolar bude po dvouměsíčním maximu pravděpodobně pokračovat v korekčním poklesu, čímž se stane pro cenu drahého kovu protivětrem. Pokračující geopolitické napětí a nejistota ohledně konečného výsledku šokujících předčasných voleb ve Francii navíc poskytují určitou podporu zlatu jako aktivu bezpečného přístavu. A rostoucí šance Trumpa stát se prezidentem vyvolávají obavy ze zavedení agresivních cel, která by mohla podpořit inflaci a vyvolat zvýšení úrokových sazeb. To následně tlačí výnosy amerických státních dluhopisů na několikatýdenní maxima a omezuje výrazný růstový potenciál nevýnosového žlutého kovu.
USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června
28.06.2024 Cena 160,63 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup dolaru na stávajícím býčím trhu. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 20 pipů a během dnešní asijské seance pokračoval v testech ročních maxim. Absence měnové intervence ze strany Bank of Japan umožňuje spekulantům tlačit trh stále nahoru, a to navzdory včerejšímu varování japonského ministra financí. Jediným problémem může být to, že dnes končí měsíc, což bude odpovídat výběru zisků z long pozic a mírně omezí býčí potenciál páru. Mnohé ale bude záviset na údajích z USA, kterými se budeme podrobněji zabývat v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června
28.06.2024 Cena 1,2648 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o téměř 20 pipů. Zmínil jsem to ve včerejší předpovědi, protože to bylo v době psaní patrné. Spojené království dnes zveřejní zprávy o HDP a běžném účtu. Pozitivní růst britské ekonomiky prospěje libře, která je už poměrně přeprodaná. Včerejší zápis z jednání Bank of England a prohlášení guvernéra BoE Andrewa Baileyho nevyvinuly tlak na libru. Britská měna má proto šanci do konce měsíce oživit. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června
28.06.2024 Cena 1,0705 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl o více než 20 pipů. Zmínil jsem to ve včerejší předpovědi, protože to bylo patrné při psaní. Pár dnes může pokračovat v růstu, ale potřebuje dobré údaje o inflaci v eurozóně. Dnešní zprávy zahrnují index spotřebitelských cen z Francie, index spotřebitelských cen z Itálie a údaje o nezaměstnanosti v Německu. Pokles inflace podpoří euro, protože ekonomikám těchto zemí pomůže zvládnout vysoké životní náklady. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
Překoná zlato historická maxima?
28.06.2024 Zlato prožívá v posledních měsících opravdu volatilní období. Aktuálně se jeho cena pohybuje nad úrovní 2 000 USD, přibližně 4-5 % pod historickými maximy z minulého měsíce. Nejznámější drahý kov je tedy po desetiletí stagnace znovu v hledáčku mnoha investorů. Není se čemu divit. Zlato má za sebou několik velmi dobrých posledních let, kdy jeho cena od lokálních minim v roce 2022 vzrostla o více než 40 %. Je ale reálné, že cena bude pokračovat v dalším růstu?
GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 27. června pro začátečníky
27.06.2024 K otestování ceny 1,2650 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začal klesat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji (sell) libry v rámci pokračování klesajícího trendu, který se v posledních dnech jasně rýsoval. GBP/USD se nakonec propadl o zhruba 30 pipsů. Nákupy při odrazu od úrovně 1,2627 nepřinesly výrazné zisky. Trh měsíční bilanci maloobchodních tržeb Konfederace britského průmyslu totiž ignoroval a ve středu už neexistovaly žádné důvody k nákupu libry. Dnes se pravděpodobně nic nezmění, protože se očekává projev guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho, který na konci posledního zasedání zaujal spíše holubičí postoj. Kromě toho bude zveřejněn zápis ze zasedání Výboru pro měnovou politiku BoE a libra dostane šanci na zotavení až ve druhé polovině dne, pokud kupující všechen tento tlak ustojí. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 27. června
27.06.2024 Cena 160,47 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup dolaru na stávajícím býčím trhu. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipů a pokračoval v testech ročních maxim. Jak vidíme, obchodníci úplně ignorují slabé údaje o americké ekonomice a dál aktivně tlačí na japonský jen; využívají při tom výrazného rozdílu v úrokových sazbách a politice centrálních bank. Dnes se pravděpodobně nic nezmění, takže je lepší počítat s případnými pullbacky a pokračovat v nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 27. června
27.06.2024 Cena 1,0680 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesal pod úrovní nula, což omezilo potenciál páru EUR/USD klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Slabé údaje o prodeji nových domů v USA pomohly určit směr páru, ale pár aktivně nestoupal. Euro by tedy mělo zůstat pod tlakem a dnešní slabé údaje z eurozóny mohou být dalším důvodem k prodeji. Pozornost investorů mohou přitahovat hlavně zprávy o peněžní zásobě M3 v eurozóně, úvěrech soukromému sektoru a indikátoru spotřebitelské důvěry. Slabé údaje budou vyvíjet tlak na pár EUR/USD, stejně jako mírný postoj představitele Evropské centrální banky Franka Eldersona, který podporuje své kolegy na cestě dalšího letošního snižování sazeb. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 26. června (seance v USA)
27.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2665 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrzuje scénář pro prodej libry. V důsledku toho se pár posunul dolů o více než 25 bodů. Také nákupy při odrazu od úrovně 1,2647 přinesly zisk kolem 15 bodů. Absence britských statistik měla negativní dopad na vyhlídky libry, která spolu s dalšími rizikovými aktivy vůči dolaru oslabila. Ve druhé polovině dne se kromě zveřejnění údajů o objemu prodejů domů na primárním americkém trhu nic dalšího neudálo, což dalo kupujícím libry šanci na korekci. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, což bude nahrávat býkům, protože jestřábí výroky politiků v poslední době dolar podporovaly. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 26. června (americká seance)
27.06.2024 Cena 159,94 byla otestována v okamžiku, kdy indikátor MACD prudce vystoupal nad úroveň nula, což omezilo další růstový potenciál páru – zvlášť proto, že se obchodovalo poblíž ročního maxima. Z tohoto důvodu jsem se zdržel nákupu dolaru a promeškal jsem dobrý růst. Ve druhé polovině dne se kromě údajů o objemu prodejů domů na primárním trhu v USA nic jiného významného neděje, takže kupci dolaru mohou mít s obnovováním nejbližších ročních maxim určité problémy. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, ale stát se může cokoli, takže je důležité sledovat zpravodajské pozadí. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 26. června (americká seance)
27.06.2024 Test ceny 1,0685 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, takže jsem se zdržel prodeje eura. Krátce nato došlo k dalšímu testu této cenové úrovně a indikátor MACD byl v danou chvíli už v přeprodané zóně, což umožnilo realizovat nákupní scénář č. 2. Jak ale vidíte v grafu, po 10bodovém pohybu nahoru se růstový potenciál páru vyčerpal. Ve druhé polovině dne se kromě údajů o objemu prodejů domů na primárním americkém trhu nic významného neděje, takže kupci eura budou mít šanci na korekci, pokud budou údaje silně neuspokojivé. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, ale stát se může cokoli, takže je důležité sledovat zpravodajské pozadí. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
GBP/USD. Přehled a analýza.
27.06.2024 Pár GBP/USD dnes už druhý den po sobě pokračuje v boční cenové konsolidaci. Absence výraznějších nákupů vyžaduje určitou opatrnost před jakýmkoli růstem po nedávném odrazu od nejnižší úrovně od poloviny května, dosažené minulý pátek v zóně 1,2626.
USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. června
26.06.2024 Úrovně, které jsem zmínil, nebyly ve druhé polovině dne otestovány. Zprávy o indexu cen podnikových služeb, jádrovém indexu spotřebitelských cen japonské centrální banky a indexu předstihových ekonomických indikátorů vedly k nárůstu volatility, ale tím to skončilo. Obstojná zpráva o indexu spotřebitelské důvěry v USA sice klesla, ale dopadla lépe, než ekonomové předpovídali, což podpořilo dolar a vytlačilo pár USD/JPY na nová roční maxima. Dnes má pár velkou šanci pokračovat v uptrendu, ale vysoká je také pravděpodobnost měnové intervence Bank of Japan. S nákupy na současných úrovních proto buďte opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. června
26.06.2024 K testu ceny 1,0705 došlo v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru EUR/USD klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, i když údaje z USA vyšly nad očekávání ekonomů. Cena byla znovu otestována v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti. Proto bylo možné realizovat druhý nákupní scénář. Jak ale vidíme v grafu, pár aktivně nestoupal. Včerejší údaje o HDP Španělska euro neovlivnily, stejně jako projev Nagelové. Dnes se může opakovat totéž, protože slabé údaje z Německa už vyvinuly tlak na EUR/USD a teď se všechny naděje upínají k pozitivní reakci při projevu člena Výkonné rady Evropské centrální banky Philipa Lanea. Obrana denního minima dá kupcům šanci zvrátit klesající trend. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 26. června pro začátečníky
26.06.2024 K otestování ceny 1,2672 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál pohybu páru GBP/USD směrem dolů, jelikož se libra celý den držela v kanálu. Další test v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, umožnil realizaci druhého scénáře pro nákup (buy). V důsledku toho mohli obchodníci získat více než 25 pipsů zisku. Včerejší absence údajů pomohla páru udržet si růstový potenciál. Dnešní údaje z Velké Británie mu však v tomto ohledu pravděpodobně nepomohou. Obchodníci proto mohou tuto situaci řešit pouze překonáním denního maxima a konsolidací nad ním. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
Ranní shrnutí (26.06.2024)
26.06.2024 Indexy na Wall Street uzavřely včerejší seanci převážně růstem, i když slabost byla patrná v indexech Russell 2000 a Dow Jones Industrial Average, kde klesly akcie společností Home Depot, Target, Walmart a Nike. V důsledku toho benchmark uzavřel o 0,8 % níže. Index S&P 500 však posílil o téměř 0,4 % a Nasdaq 100 vzrostl o téměř 1,2 % díky 6% odrazu cen akcií společnosti Nvidia.
USD/JPY: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 25. června (americká seance)
26.06.2024 V první polovině dne nebyly otestovány žádné úrovně, které jsem označil, ale je zřejmé, že uptrend na páru pokračuje. Reakce medvědů na dnešní údaje z Japonska rychle odezněla, což nám umožňuje doufat v další posílení dolaru vůči jenu. To rozhodně podporují pozitivní statistiky spotřebitelské důvěry z USA a také jestřábí výroky představitelky Fedu Michelle Bowmanové a členky FOMC Lisy D. Cookové. Náznaky, že budou zachovány vysoké úrokové sazby a bude se dál bojovat proti inflaci, by mohly vyvolat novou vlnu nákupů tohoto páru. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 25. června (americká seance)
26.06.2024 Test ceny 1,0720 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, takže jsem od prodeje eura upustil. Na další vstupní body na trh jsem nečekal. Protože je na druhou polovinu dne naplánováno mnoho ekonomických údajů, může se vše kdykoli změnit. Začne se údaji o indexu spotřebitelské důvěry v USA, u kterého se předpokládá pokles, a pokračovat se bude údaji o indexu cen bydlení a indexu výrobní aktivity richmondského Fedu. Den zakončí projevy členů FOMC Michelle Bowmanové a Lisy D. Cookové. Výroky tvůrců měnové politiky spolu se silnými ekonomickými údaji z USA by mohly posílit pozici dolaru, zvýšit tlak na tento pár a potenciálně vést k návratu na včerejší úrovně. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování ze dne 25. června (seance v USA) pro začátečníky
26.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2700 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Druhého otestování této úrovně jsem se nedočkal, takže jsem nezaznamenal žádné vstupní body pro prodej (sell). Ve druhé polovině dne pak budou zveřejněny údaje o spotřebitelské důvěře z USA, které by mohly britskou libru dále oslabit a zabránit jí v dalších ziscích ze včerejška. Údaje o indexu cen bydlení a výrobním indexu richmondského Fedu pravděpodobně neovlivní směřování páru na trhu, takže je lepší se zaměřit na projevy členek FOMC Michelle Bowman a Lizy D. Cook. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 25. června pro začátečníky
25.06.2024 Odpoledne nedošlo k otestování úrovní, na které jsem dříve upozornil. Dnešní zprávy o indexu cen podnikových služeb, jádrovém indexu spotřebitelských cen japonské centrální banky a indexu předstihových ekonomických ukazatelů poskytly jenu podporu. Výraznějšího výprodeje z ročních maxim jsme se však zatím nedočkali, což zachovalo relativně vysoké šance na krátkodobý růst páru. Nezapomeňte však, že čím výše USD/JPY vystoupá, tím větší je pravděpodobnost měnové intervence BoJ, která povede k pravidelným a prudkým výprodejům na trhu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 25. června pro začátečníky
25.06.2024 K otestování ceny 1,0723 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně vystoupal od nuly, což omezilo potenciál pohybu páru EUR/USD směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval, přestože v průběhu dne rostlo. Slabé údaje z Německa a zprávy z USA nedokázaly narušit býčí korekci, která se může kdykoli začít dále rozvíjet. Potenciál k růstu však bude jistě omezen hlavními úrovněmi rezistence a absencí významných zpráv, neboť obchodníci budou pravděpodobně ignorovat údaje o HDP Španělska. Pouze Nagelův projev by mohl vést ke zvýšení volatility během evropské seance, i když i to je nepravděpodobné. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 25. června
25.06.2024 Test úrovně 1,2672 přišel v okamžiku, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů. Stalo se tak při absenci zajímavých údajů ze Spojeného království, což koupcům umožnilo korigovat na začátku týdne nahoru. Ekonomický kalendář je dnes opět v podstatě prázdný, ale je možné, že poté, co se nepodařila konsolidace nad včerejším maximem, situace dozná výrazných změn a vyústí v opačný pohyb páru GBP/USD. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 21. června pro začátečníky
21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal klesat od nuly, což potvrdilo vhodný bod pro vstup do prodeje libry. V důsledku toho se měnový pár GBP/USD propadl o více než 30 pipsů. Libra klesla poté, co Bank of England ponechala úrokové sazby beze změny a zveřejnila vodítka. Politici jasně naznačili, že pokud inflace vykáže pozitivní trend, sazby ve Spojeném království by mohly být sníženy již v srpnu tohoto roku. To je špatná zpráva pro kupující libry, kteří se v poslední době potýkají s mnoha problémy. Dnes by se tyto problémy mohly ještě vyhrotit. Důvodem by mohly být slabé údaje o indexech podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a v sektoru služeb ve Spojeném království. Kromě toho budou zveřejněny zprávy o britském kompozitním indexu PMI a údaje o objemu maloobchodních tržeb bez započtení nákladů na pohonné hmoty. Pouze velmi dobré údaje mohou libře pomoci překonat její problémy. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 21. června
21.06.2024 Cena 158,34 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej dolaru. Pohyb dolů se ale nekonal, což přineslo ztráty. Po určité době se obnovil pohyb nahoru a test ceny 158,55, který se shodoval s počátkem pohybu indikátoru MACD nahoru od úrovně nula, potvrdil vhodný vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 40 pipů.
EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 21. června
21.06.2024 Cena 1,0724 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Poté, co obchodníci zareagovali na údaje z USA, se pár mírně odrazil a následoval další test ceny 1,0724. Došlo k němu na začátku pohybu indikátoru MACD, takže obchodníci mohli vstoupit na trh a prodávat euro. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 pipů. Z vývoje usuzujeme, že euro může zůstat pod tlakem, zejména po sérii dnešních údajů souvisejících s ekonomickou aktivitou. Eurozóna zveřejní indexy podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a ve službách a kompozitní index PMI. Slabé indikátory jen zvýší tlak na riziková aktiva včetně eura, což povede k novému výprodeji páru EUR/USD a dalšímu testu týdenního minima. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 20. června (seance v USA)
21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně níže od nuly, což omezilo další potenciál pro pohyb páru směrem dolů. K druhému otestování této úrovně došlo v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci scénáře č. 2 pro prodej. K výraznému růstu libry však nedošlo. Po oznámení rozhodnutí Bank of England o úrokových sazbách došlo k dalšímu testu úrovně 1,2697, když se MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což poskytlo vstupní bod pro prodej, který zůstává v době psaní tohoto článku platný. Kromě rozhodnutí Bank of England budou ve čtvrtek v USA zveřejněny také údaje o výrobním indexu filadelfského Fedu, údaje o nově zahájených stavbách bytů a údaje o stavebních povoleních. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti pravděpodobně nebudou mít na trh výraznější dopad. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
USD/JPY: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 20. června (americká seance)
20.06.2024 Vzestupný trend na tomto páru pokračuje. Cenová úroveň 158,23 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což vedlo k realizaci prvního scénáře pro nákup dolaru za účelem pokračování trendu. Pár ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů, ale až na cílovou úroveň 158,60 se nedostal. Silné statistiky z USA ve druhé polovině dne – zvlášť pokud jde o nově zahájené stavby domů a stavební povolení – mohou páru USD/JPY umožnit další růst. Týdenní údaje o počátečních žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA mají na trh malý vliv, když odpovídají průměrným hodnotám. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 20. června (americká seance)
20.06.2024 Test cenové úrovně 1,0727 v první polovině dne se shodoval s výrazným poklesem indikátoru MACD pod úroveň nula, takže jsem euro neprodával. Nečekal jsem ani na další body pro vstup na trh. Odpoledne bude zveřejněno mnoho statistických údajů. Vše začne údaji o trhu s nemovitostmi a skončí zprávou o americkém trhu práce. Počet nově položených základů a objem vydaných stavebních povolení jsou poměrně zajímavé indikátory a jejich zřetelný nesoulad s prognózami ovlivní směr páru. Týdenní počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech také může vést k růstu volatility, ale jen pokud se odchýlí od průměrných hodnot. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dnes 20. června pro začátečníky
20.06.2024 Během americké seance nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní, takže se neobjevily žádné vstupní body. Jak můžete vidět v grafu, pár USD/JPY vykazoval rostoucí trend. Navzdory všem prohlášením představitelů Bank of Japan o možných změnách měnové politiky nutí značný rozdíl v úrokových sazbách mezi oběma zeměmi obchodníky nakupovat dolar a prodávat jen v naději na vyšší výnosy z carry obchodů. Co se týče dneška, je nejlepší jednat v souladu s trendem a usilovat o proražení ročních maxim, což by mohlo podpořit býčí tendence. Ještě předtím by však bylo dobré získat nějaká dobrá americká data, takže dopoledne bych na silné pohyby nesázel. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 20. června
20.06.2024 Cena 1,2719 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru GBP/USD klesat. Zakrátko byla cena otestována znovu, a to v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat druhý nákupní scénář. Pár ve výsledku vzrostl o 20 pipů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království pravděpodobně neovlivní rozhodnutí Bank of England. Očekává se, že centrální banka ponechá úrokovou sazbu beze změny. Libra bude reagovat jen na prohlášení a komentáře banky týkající se budoucích plánů a termínu prvního snížení sazeb. Čím blíž tato data jsou, tím větší je pravděpodobnost poklesu libry. Delší období nezměněných sazeb pomůže páru GBP/USD k růstu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 20. června pro začátečníky
20.06.2024 K otestování ceny 1,0747 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně posunul nad nulu, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Absence zpráv z USA a eurozóny měla velký vliv na objem obchodování a způsobila, že pár uvízl v úzkém obchodním rozpětí. Doufejme, že se dnes něco změní, ale v první polovině dne se téměř žádné zásadní události neodehrají. Kromě zpráv o indexu cen výrobců v Německu a spotřebitelské důvěře v eurozóně nás nic dalšího nečeká, takže neočekáváme, že by se pár posunul výrazně výše. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 19. června (seance v USA)
20.06.2024 K testu ceny 157,66 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což naznačilo příležitost pro realizaci scénáře č. 2 pro nákup (buy) dolaru s cílem pokračování vzestupného trendu. V důsledku toho pár vzrostl o více než 30 pipsů, nicméně se mu nepodařilo překonat včerejší maxima. Vzhledem k tomu, že kromě zveřejnění údajů o indexu trhu s bydlením NAHB se ve druhé polovině dne nic dalšího neodehrálo, bude dolar pravděpodobně pokračovat v růstu. S nákupy v blízkosti lokálních maxim však buďte opatrní. Absence aktivity kupujících a nedostatečný růst po aktualizaci historického maxima, tzv. ATH (All-Time Highs), by mohly vést k prudkému pohybu směrem dolů. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 19. června (seance v USA)
20.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,0747 v první polovině dne došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD právě začal pohybovat nad nulu, což potvrdilo dobrý vstupní bod pro nákup eura. V době psaní tohoto přehledu byl signál stále platný a já jsem ho nijak nepřehodnotil ani jsem z trhu nevystoupil. Vzhledem k tomu, že jediným údajem pro druhou polovinu dne byl index trhu s bydlením NAHB, je pravděpodobné, že euro bude vůči americkému dolaru nadále růst a těžit z nedostatku prodávajících i na současných úrovních. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
GBPUSD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 19. června (americká seance)
20.06.2024 Test cenové hladiny 1,2718 se shodoval s tím, jak indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry a vedlo k růstu páru o více než 20 pipů. Údaje o inflaci ze Spojeného království splnily očekávání ekonomů i Bank of England, nicméně nepřekonaly je, což naznačuje potenciál libry pokračovat v růstu až do zítřejšího zasedání regulátorů. S nákupy buďte ale opatrní, a pokud na denním maximu nebude aktivita, bude lepší odložit long pozice na vhodnější okamžik. Vzhledem k tomu, že jediným údajem na druhou polovinu dne je index trhu s bydlením NAHB, tlak na libru se pravděpodobně vrátí, pokud dojde k neúspěšnému průrazu lokálních maxim. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 19. června
19.06.2024 Cena 158,20 byla otestována v době, kdy už indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula a byl delší dobu v překoupené oblasti, což umožnilo realizaci prodejního scénáře č. 2. Jelikož byl pár zároveň v oblasti ročních maxim, byly šance na větší korekci poměrně dobré. Pár USD/JPY ve výsledku klesl o více než 50 pipů.
GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 19. června pro začátečníky
19.06.2024 K otestování ceny 1,2692 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal stoupat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho měnový pár GBP/USD vzrostl o zhruba 17 pipsů – a tím to skončilo. Absence údajů ze Spojeného království tento pár v první polovině dne potrápila, ale slabé údaje o maloobchodních tržbách v USA poptávku po libře oživily.
EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 19. června
19.06.2024 Cena 1,0729 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl o více než 25 pipů. Prodej při odrazu od hladiny 1,0755 podle druhého scénáře vynesl také zhruba 15 pipů. Včerejší zprávy o indexu spotřebitelských cen v eurozóně, zvlášť jádrových cen, a indexech ekonomického sentimentu ZEW pro Německo a eurozónu omezily růstový potenciál páru, zatímco slabé maloobchodní tržby v USA tlačily euro ve druhé polovině dne k aktivnímu růstu.
GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 18. června (seance v USA)
19.06.2024 K otestování ceny 1,2682 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej libry a vedlo k poklesu o více než 20 bodů. Odpoledne nás čekají údaje o změnách objemu maloobchodu, změnách průmyslové výroby a změnách produkce zpracovatelského průmyslu Spojených států. Pokud se údaje budou lišit od prognóz ekonomů, volatilita může vyskočit, což povede k výraznější realizaci dopoledního scénáře pro prodej. V případě slabých statistik se poptávka po libře vrátí a pár se bude nadále obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 18. června (americká seance)
19.06.2024 K prvnímu testu cenové hladiny 158,11 došlo, když byl indikátor MACD v překoupené zóně, což naznačuje potenciál druhého scénáře pro prodej dolaru. Pár se ve výsledku propadl o více než 30 bodů. Ve druhé polovině dne může vyvinout další tlak na dolar mnoho údajů – očekáváme zprávy o maloobchodních tržbách, průmyslové výrobě a výrobě ve zpracovatelském průmyslu v USA. Špatné výsledky v těchto oblastech by byly dalším důvodem k prodeji, zvlášť proto, že pár je poblíž ročního maxima. Je nepravděpodobné, že by slabé statistiky prolomily tak silnou úroveň a přinesly růst USD/JPY. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 18. června (americká seance)
19.06.2024 K prvnímu testu cenové úrovně 1,0719 v první polovině dne došlo, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Krátce nato došlo k dalšímu testu úrovně 1,0719 s indikátorem MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo rozvinout druhý scénář pro nákup eura. Ten ale nevedl k výraznému růstu. Ve druhé polovině dne nás čekají údaje o změnách objemu maloobchodních tržeb, objemu průmyslové výroby a objemu výroby ve zpracovatelském průmyslu. Pokud se budou lišit od prognóz ekonomů, volatilita může prudce vzrůst, i když toto je nepravděpodobné. Proto se budu držet spíš strategie obchodování v kanálu. V případě intradenní strategie plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 18. června pro začátečníky
18.06.2024 K otestování ceny 157,72 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru. V důsledku toho měnový pár USD/JPY vzrostl o více než 25 pipsů, avšak cílové hodnoty jsme nedosáhli.
GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 18. června
18.06.2024 Cena 1,2688 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula. Jelikož se tak stalo na konci dne, nehledal jsem nové body pro vstup na trh – bylo totiž jasné, že k dalšímu pohybu nedojde. Absence údajů z Velké Británie, stejně jako dnes, pozitivně ovlivnila poptávku po nákupu libry, ale neočekávám, že by pár výrazně korigoval nahoru. Silný růst nečekám, protože holubičí postoj Bank of England, který bude oznámen ve čtvrtek, přinese nejspíš nový výprodej páru GBP/USD. Čím výš tedy libra půjde, tím větší je šance, že se na trh vrátí velcí hráči, kteří očekávají pokračování klesajícího trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance na 18. června pro začátečníky
18.06.2024 K otestování ceny 1,0726 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což v závěru dne omezilo potenciál páru EUR/USD k růstu. Tento potenciál byl sporný již po výprodeji EUR/USD z minulého týdne. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. Komentáře představitelů Federálního rezervního systému negativně ovlivnily vyhlídky dolaru, i když se nedá říci, že by to mělo výrazný vliv na dynamiku trhu.
USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 17. června (seance v USA)
18.06.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem identifikoval, jelikož obchodníci se po poměrně silné a hluboké páteční korekci dolaru do akce nehrnuli. Jak je však vidět v grafu, poptávka nezmizela, jen potřebovala čas na dobití. Test ceny 157,27 v době psaní analýzy již potvrzuje scénář č. 1 pro nákup dolaru. Uvidíme, jak se to vyvine, ale růstový potenciál páru je mnohem zřejmější než šance na korekci směrem dolů. Před námi jsou údaje o Empire Manufacturing Index a projevy představitelů Federálního rezervního systému Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Býčí reakce na tato prohlášení může vést k dalšímu růstu páru, což povede k realizaci příležitosti k nákupu dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 17. června (seance v USA)
18.06.2024 K testu ceny na úrovni 1,0711 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně vystoupal nad nulu, a omezil tak další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem od prodeje eura upustil. Krátce poté došlo k dalšímu testu úrovně 1,0711, a to v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 k prodeji eura. Výrazný pohyb směrem dolů však nenásledoval. Ve druhé polovině dne se neobjevily žádné důležité statistiky, a tak je nejlepší věnovat pozornost projevům představitelů Federálního rezervního systému, jmenovitě Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Je však nepravděpodobné, že by oznámili něco nového, co by mohlo vést ke zvratu klesajícího trendu, takže je nejlepší jednat ve prospěch pokračování poklesu páru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 17. června (americká seance)
18.06.2024 V první polovině dne nedošlo k žádným testům úrovní, které jsem identifikoval. V důsledku toho se nepodařilo najít vhodné body pro vstup na trh. Absence statistik z Británie ovlivnila intradenní volatilitu a zachovala poměrně vysoké šance na pokračování klesajícího trendu, který byl jasně patrný v pátek. Před námi jsou údaje o Empire Manufacturing Index a také projevy členů FOMC Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Oba politici jsou známí holubičím přístupem k úrokovým sazbám. V případě opačných výroků může libra opět klesat. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 17. června
17.06.2024 Cena 1,2716 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciální pokles páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem libru neprodával. Ve druhé polovině dne, po slabých údajích z USA, byla otestována cena 1,2673, kde jsem libru hodlal nakupovat okamžitě při odrazu, jak jsem uvedl v prognóze pro americkou seanci. To vše donutilo pár projít drobnou korekcí o 15 pipů, po které byla libra znovu pod tlakem. Nedostatek makrodat a naprosté zklamání býků z toho, co se děje, může v blízké době vést k tvorbě nového významného klesajícího trendu, takže buďte opatrní i s nákupy na současných minimech. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. června pro začátečníky
17.06.2024 K otestování ceny 157,55 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji dolaru. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY propadl o 50 pipsů. Údaje z minulého týdne a rozhodnutí Bank of Japan o úrokových sazbách nadále vyvíjejí tlak na jen. Nedávné údaje z USA však obchodníky tolik nepotěšily, takže dolaroví býci nedokážou prolomit současná lokální maxima. Dnes ráno se pár bude pravděpodobně obchodovat do strany, takže bych s rychlým vývojem růstového trendu v nejbližší době spíše nepočítal. Lepší je využít korekce páru a v očekávání postupu trendu působit co nejníže. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: tipy na obchodování během evropské senace dne 17. června pro začátečníky
17.06.2024 The price test of 1.0715 occurred at a time when the MACD indicator sharply fell from the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential fall. For this reason, I did not sell the euro. In the second half of the day, after weak US data there was a price test of 1.0677, where I was going to buy the euro with a bounce in mind. All this led to a good upward correction, making it possible to make a profit of around 25 pips. Traders simply ignored the data on the French Consumer Price Index and the Italian foreign trade balance
GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. června pro začátečníky
14.06.2024 K otestování ceny 1,2788 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry – zejména poté, kdy se objevila zpráva, že ceny výrobců v USA klesly oproti očekávání růstu o 0,1 %. Jak je však vidět v grafu, tento vývoj nezformoval rostoucí trend a místo toho vedl ke ztrátám. Po chvíli přišel test ceny 1,2759, a to v okamžiku, kdy MACD prudce klesl od nuly, takže jsem se rozhodl libru neprodávat. V pátek je britský ekonomický kalendář prázdný, takže kupující budou mít problémy – zejména proto, že od včerejšího odpoledne začali být aktivní medvědi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 14. června pro začátečníky
14.06.2024 Cena 157,10 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že ceny amerických výrobců v květnu nečekaně klesly. V důsledku toho pár USD/JPY ztratil více než 40 pipů. Dnes bylo oznámeno rozhodnutí Bank of Japan o úrokových sazbách a komentáře k měnové politice, což vytvořilo tlak na japonský jen a vedlo k růstu amerického dolaru. Skutečnost, že centrální banka zatím s utahováním měnové politiky nespěchá, přiměla obchodníky zbavit se jenu a nakoupit výnosnější dolar na carry trades. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 14. června pro začátečníky
14.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o více než 30 pipů. Zprávy z eurozóny na euro dopadly, ale údaje z USA ovlivnily tržní sentiment pozitivně. Jenže to nestačilo, takže iniciativu a kontrolu nad trhem převzali ve výsledku znovu medvědi. Dnes bude v eurozóně zveřejněno několik zpráv. Vše začne indexem spotřebitelských cen z Francie, následovat bude bilance zahraničního obchodu z Itálie a eurozóny a vše zakončí projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Jelikož Lagardeová sdělila všechno důležité už minulý týden, neočekávám, že by euro po dnešních příchozích informacích získalo příliš podpory. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)
14.06.2024 V první polovině dne nedošlo k ani jednomu testu úrovní, které jsem označil, jelikož obchodníci se po středečním zasedání Federálního rezervního systému, které bylo v rozporu se zveřejněnými statistikami týkajícími se růstu cen ve Spojených státech, do akcí nijak nehnali. Další várka důležitých statistik se očekává ve čtvrtek odpoledne. Pozornost je třeba věnovat indexu cen výrobců v USA a také počtu prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavý bude také projev ministryně financí Janet Yellen, takže vám doporučuji ho sledovat. Pokud americká data dopadnou lépe, než předpovídali ekonomové, můžete nadále sázet na budování růstového trendu pro tento pár a nakupovat americký dolar. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)
14.06.2024 K otestování cenové úrovně 1,0815 došlo v první polovině dne ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Ve čtvrtek odpoledne se opět očekává poměrně hodně údajů o americké ekonomice. Směr trhu bude určovat index cen výrobců, index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Vše zakončí projev ministryně financí Janet Yellen, která bude jistě hovořit o obchodních vztazích s Čínou, což může dále posílit pozici dolaru, pokud americké údaje dopadnou lépe, než předpokládali ekonomové. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 13. června (americká seance)
14.06.2024 Test cenové hladiny 1,2798 se shodoval s dobou, kdy byl indikátor MACD značnou dobu v pásmu překoupení, a jelikož se kupcům libry nepodařilo dostat se nad denní maximum, bylo rozhodnuto o prodeji páru GBP/USD. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 bodů. Nedostatek statistických údajů ze Spojeného království ovlivnil růstový potenciál páru. Odpoledne se očekává mnoho údajů o americké ekonomice. Směr trhu určí index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Jestliže budou údaje z USA lepší, než ekonomové předpovídali, může se tlak na britskou libru rychle vrátit. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
GBP/USD. 13. června. "Jestřábí" výsledky zasedání FOMC dolaru nepomohly
13.06.2024 Pár GBP/USD ve středu v hodinovém grafu po šestém po sobě jdoucím odrazu od zóny supportu 1,2690–1,2705 pokračoval v růstu. Ve druhé polovině dne pod vlivem zpráv na pozadí konsolidoval nad zónou rezistence 1,2788–1,2801. Poté následoval pokles ovlivněný stejnými zprávami na pozadí a uzavření pod zónou 1,2788–1,2801. Dnes je pravděpodobnější pokles libry směrem k zóně 1,2690–1,2705, obchodování však může být nervózní a impulzivní.
USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky
13.06.2024 Cena 157,19 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že inflace v USA oproti předchozímu měsíci výrazně zpomalila. Jádrové ceny navíc zřetelně klesly, což vyústilo ve značný pokles dolaru. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů. Rozhodnutí FOMC ponechat úrokovou sazbu v pásmu 5,25–5,5 % ale pomohlo část poklesu dolaru vyrovnat. Kupci v dnešní asijské seanci obnovili rovnováhu na trhu, čímž udržují značné naděje na vytvoření uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 13. června pro začátečníky
13.06.2024 The price test of 1.2774 occurred at a time when the MACD indicator was far from the zero mark. However, I mentioned that I would act regardless of the indicator's readings since the entire calculation was based on a strong movement following the release of data. As a result, traders could gain over 80 pips if they bought the pound at 1.2774. The outcomes of the Federal Reserve meeting turned out to be quite hawkish: the FOMC revised its stance towards a less aggressive rate cut even though US inflation had decreased. This suggests a longer wait-and-see stance before we see the first signs of monetary policy easing in the US. In the medium term, all this will work in favor of the US dollar and work against the British pound.
EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky
13.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy byl indikátor MACD daleko od úrovně nula. Zmínil jsem ale, že budu jednat bez ohledu na jeho hodnoty, protože celý výpočet vycházel ze silného pohybu, ke kterému došlo po zveřejnění dat. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů, pokud euro nakoupili na úrovni 1,0777. Výsledek včerejšího zasedání Federálního rezervního systému byl vcelku očekávaný. FOMC přehodnotil svůj postoj na výrazněji jestřábí, ačkoli inflace v USA klesala už druhý měsíc po sobě. Uvedené ukazuje na dlouhodobější vyčkávací postoj a pozdější snížení úrokových sazeb v tomto roce – pokud bude vůbec nějaké. Z tohoto důvodu by se americký dolar neměl zatím odepisovat a býčí trh se nikam nechystá.
GBPUSD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 11. června (seance v USA)
12.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,2738 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru v první polovině dne – zejména poté, kdy byly zveřejněny slabé údaje z britského trhu práce, a proti převládajícímu klesajícímu trendu. Z toho důvodu jsem libru nenakoupil a ukázalo se, že to bylo správné rozhodnutí. Ve druhé polovině dne mohla úplná absence amerických statistik pozitivně ovlivnit kupující britské libry, která již během evropské seance vykazovala sílu. Pro zvýšení nákupů je však nejlepší nadále využívat korekce a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a č. 2.
USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 11. června (americká seance)
12.06.2024 Cenová úroveň 157,36 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad nulu, což jasně omezilo další růstový potenciál páru i v rámci býčího trhu. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval, a jak vidíte v grafu, udělal jsem dobře. Ve druhé polovině dne budou zveřejněny jen údaje o indexu optimismu malých podniků NFIB ve Spojených státech, které nejspíš příliš neovlivní směřování trhu. Proto můžeme po mírné dopolední korekci očekávat další rozvoj uptrendu v pokračování růstu dolaru s dosažením nových týdenních maxim. Ale nezapomeňte, že zítra zasedá Fed, takže bych nepočítal se zvlášť prudkými pohyby. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 11. června (americká seance)
12.06.2024 Test cenové úrovně 1,0761 v první polovině dne časově odpovídal výraznému poklesu indikátoru MACD pod úroveň nula, což omezilo další potenciál páru klesat – zejména při absenci jakýchkoli statistik z eurozóny. Jak ale vidíte v grafu, euro se propadlo až do oblasti týdenních minim, a dokonce je aktualizovalo, což dokazuje, že ještě nevyčerpalo potenciál poklesu. Absence statistik z USA ve druhé polovině dne může podobně jako včera pozitivně ovlivnit kupce eura, ale jak dlouho to potrvá – zejména před klíčovými statistikami o inflaci, které se očekávají zítra – je těžké říct. Lepší je dál využívat korekci a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a 2.
USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky
11.06.2024 The price test of 157.05 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the USD/JPY pair's potential to rise. For this reason, I did not buy the dollar. Yesterday's GDP figures from Japan weighed on the yen, and it is still under pressure after the release of another set of economic reports. The data on changes in the monetary aggregate and machine tool orders in Japan turned out to be worse than economists' forecasts, leading to the progress of the upward trend. Considering the upcoming Federal Reserve meeting, it is unlikely that the Bank of Japan will conduct a currency intervention. Therefore, further USD/JPY growth is not out of the question. It's better to follow the trend and buy the dollar on dips. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2 for buying.
GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 11. června
11.06.2024 Cena 1,2711 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár GBP/USD vystoupal o 17 pipů a pak byl znovu pod tlakem. Dnes už byly zveřejněny slabé údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Velké Británii. Pětinásobně překonaly očekávání ekonomů, takže vyvinuly značný tlak na pár. Stoupla i míra nezaměstnanosti, což ještě víc poukázalo na problémy v ekonomice způsobené vysokými úrokovými sazbami. Nicméně vzhledem k tomu, že se zvýšila i úroveň průměrné mzdy ve Spojeném království, není důvod spěchat v nejbližší době se snižováním nákladů na úvěry. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky
11.06.2024 The price test of 1.0757 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential to rise, especially within the bearish market we have observed recently. For this reason, I did not buy the euro. The lack of U.S. data still made it possible for the bulls to regain some positions and keep the pair trading within a sideways channel, in which the pair may remain for the next few days. The reason for this is the lack of important data from the Eurozone and the U.S., as well as the Federal Reserve meeting that starts today, with results to be published tomorrow closer to the middle of the U.S. session. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2.
GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 10. června (seance v USA)
11.06.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,2705 došlo v době, když se MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro další prodej libry v návaznosti na páteční trend. Výsledkem byl pokles páru o 15 bodů. V pondělí odpoledne nebyly k dispozici žádné statistiky ze Spojených států, takže na samém začátku amerického obchodování může tlak na libru oslabit, což povede k mírné korekci páru směrem vzhůru. Neodepisujte však prodávající, kteří na to teprve čekají. Uzavření dne pod 1,2700 bude důvodem k navýšení krátkých pozic v rámci pokračování klesajícího trendu v první polovině tohoto týdne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 10. června (americká seance)
11.06.2024 K prvnímu testu ceny 156,81 došlo, když indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což jasně omezilo další potenciál páru klesat v rámci pozorovaného býčího trhu. Druhý test úrovně 156,81 přišel v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup dolaru, čehož jsem rád využil. Jak ale vidíme v grafu, pár se zatím nedostal k normálnímu růstu. Proto jsem trh opustil a zrevidoval jsem technický obrázek. Jelikož je druhá polovina dne z hlediska ekonomických událostí prázdná, bude se pravděpodobně dál obchodovat v rámci denního bočního kanálu s dobrou vyhlídkou na trvalejší růst dolaru, což zabere trochu víc času, než se zdálo. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 10. června (americká seance)
11.06.2024 Cena 1,0747 byla v první polovině dne otestována v okamžiku, kdy se indikátor MACD právě začal pohybovat dolů od úrovně nula, což potvrdilo správný vstup na trh s cílem prodávat euro v rámci pokračování klesajícího trendu, který se vytvořil v pátek po zveřejnění silných statistik ze Spojených států. Pár se proto v době psaní recenze propadl už o více než 10 bodů a poměrně dobré zůstávají i šance na další pokles. Odpolední absence statistik ze Spojených států může mít na kupce evropské měny pozitivní vliv, ale jak dlouho vydrží – zejména před klíčovými inflačními statistikami, které se očekávají v polovině týdne, je poměrně složitá otázka. Lepší je využít korekci a vsadit na další pokles páru EUR/USD. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 10. června. Analýza včerejších obchodů na forexu.
10.06.2024 Cena 155,75 byla otestována v době, kdy indikátor MACD, ačkoli výrazně vzrostl nad úroveň nula, omezil růstový potenciál páru. Uvedl jsem ale, že budu jednat při průrazu dolů na základě údajů o americké ekonomice. Jelikož byly mnohem vyšší, než ekonomové předpovídali, a počet nových pracovních míst předčil veškerá očekávání, nakupoval jsem dolar a prodával jen v naději na návrat uptrendu na tomto páru a na slušný růst, který v závěru dne dělal více než 100 bodů.
GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 10. června. Analýza včerejších forexových transakcí
10.06.2024 K otestování ceny 1,2789 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což bylo potvrzením správného vstupního bodu pro prodej libry – zejména na pozadí tak silných amerických statistik. To vše mělo za následek pokles páru o více než 80 bodů. Potenciál pohybu páru směrem vzhůru je poměrně vážně narušen, ale je příliš brzy na to, aby se dalo říci, že prodávající zcela ovládli trh. Šance na růst sice existují, ale vzhledem k absenci statistik a očekávanému zasedání Federálního rezervního systému jsou velmi malé. Prodávající s největší pravděpodobností využijí růstových okamžiků páru, které mohou nastat dnes dopoledne, čehož se chystám využít k otevření krátkých pozic. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2 pro prodej.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 10. června. Analýza včerejších transakcí na forexu.
10.06.2024 Cena 1,0881 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o více než 80 bodů. Páteční zprávy z eurozóny páru neposkytly výraznou podporu. Statistiky z amerického trhu práce zároveň vedly k velkému výprodeji eura a ohrozily plány kupců na další tvorbu uptrendu. Silný trh práce je v rozporu s plány Fedu, že sníží úrokové sazby a vrátí cenové tlaky do pásma 2,0 %. Z tohoto důvodu se na nadcházejícím zasedání Fedu, jehož výsledky budou oznámeny ve středu, nečekají žádné změny politiky, což bude dál podporovat nákup amerického dolaru a prodej eura.
USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 7. června (seance v USA)
10.06.2024 Úrovně specifikované v první polovině dne nebyly otestovány. Tlak na dolar před zveřejněním významných statistik oslabil, což dalo kupujícím šanci obnovit růstový trend. K tomu ale budou zapotřebí také přiměřeně dobré údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za květen a o míře nezaměstnanosti v USA. Pokud budou zveřejněny slabé statistiky, což je vzhledem k sezónnosti jarních údajů také možné, tlak na USD/JPY se zvýší, což povede k další vlně poklesu tohoto obchodního nástroje. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat podle scénáře č. 1 bez ohledu na údaje ukazatele MACD.
GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 7. června (americká seance)
10.06.2024 Cenová hladina 1,2797 byla otestována poprvé, když byl indikátor MACD výrazně nad úrovní nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Při druhém testu této úrovně krátce nato byl MACD v překoupené oblasti, což umožnilo rozvinout prodejní scénář č. 2, který vedl k poklesu páru o 15 bodů. Naplánována je série zpráv o změnách počtu pracovních míst mimo zemědělství za květen, míře nezaměstnanosti a změnách průměrné hodinové mzdy. Pokles počtu nových pracovních míst a výrazné zpomalení růstu mezd povede k poklesu dolaru a prudkému posílení libry. V opačném případě bude lepší nakupovat dolar a sázet na pokles páru do konce týdne. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a ignorovat hodnoty indikátoru MACD.
EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 7. června (seance v USA)
07.06.2024 Během dne nedošlo k žádnému z testů úrovní, které jsem popsal dříve. Hlavním důvodem byla především slabá volatilita před zveřejněním klíčových statistik z USA. Na pořadu dne je série zpráv o změnách počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za květen, míře nezaměstnanosti a změnách průměrného hodinového výdělku. Pokles počtu nových pracovních míst a výrazné zpomalení růstu mezd povede k poklesu dolaru a prudkému posílení eura. Pokud se stane opak, lze do konce týdne bez obav nakupovat dolar a sázet na pokles tohoto páru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost údajům ukazatele MACD.
USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejších obchodů na forexu.
07.06.2024 Cena 155,86 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což v závěru dne omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem dolar neprodával. Pár dnes během asijské seance pokračoval v poklesu. Těžko to lze přičítat poměrně rozporuplným statistikám o změnách objemu výdajů japonských domácností a indexu předstihových ekonomických indikátorů, takže to vypadá spíš na rozmísťování pozic před dnes očekávanými důležitými údaji o americkém trhu práce. O tom ale budeme podrobněji mluvit v odpolední prognóze. Zatím budu hledat vhodné vstupní body pro nákupní scénář č. 2 a přitom počítat s obratem trhu a návratem poptávky po poměrně levném americkém dolaru. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejších transakcí na forexu.
07.06.2024 Cena 1,0885 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup eura. Pár se ve výsledku posunul o zhruba 10 bodů nahoru, nic víc. Reakce na rozhodnutí Evropské centrální banky snížit úrokové sazby byla velmi slabá, a tak se ve druhé polovině dne nerozvinul uptrend. Dnes se veškerá pozornost upne na zprávy o změnách průmyslové produkce v Německu, obchodní bilanci Německa a Francie, změnách HDP v eurozóně a změnách úrovně zaměstnanosti v eurozóně. Jen velmi dobré ukazatele, zvlášť pokud jde o tempo růstu evropské ekonomiky, zachrání euro před novým výprodejem, který už nějakou dobu hrozí. Nezapomeňte také, že nás čekají důležité statistiky z USA, takže nemusí dojít k vůbec žádnému pohybu. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 6. června (seance v USA)
07.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2785 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám na pozadí nedostatku statistických údajů z Velké Británie umožnilo počítat s realizací scénáře č. 1 pro prodej libry. V době psaní tohoto článku se pár propadl o zhruba 15 bodů, což byl jeho konec. Zda bude libra po rozhodnutí ECB následovat euro, je poměrně složitá otázka, ale je to pravděpodobné. Proto je nutné věnovat zvýšenou pozornost projevu prezidentky ECB Christine Lagarde. Čekají nás také údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech a bilance zahraničního obchodu. Přesto je nepravděpodobné, že by dokázaly výrazněji ovlivnit náladu na trhu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 6. června (americká seance)
07.06.2024 Cena 156,38 byla otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula a dosáhl včerejších maxim, což ukazuje na jeho stav překoupení. Díky tomu bylo možné vstoupit na trh za účelem prodeje dolaru, což vedlo k poklesu páru o více než 40 bodů. Teď je třeba veškerou pozornost upnout na týdenní údaje o počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech a na bilanci zahraničního obchodu. Dobré indikátory jsou důvodem k nákupu dolaru a opětovnému prodeji jenu, zatímco slabé statistiky mohou vážným způsobem ovlivnit vyhlídky páru na růst. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začátečníky 6. června (americká seance)
06.06.2024 Cena 1,0870 byla otestována v době, kdy už se indikátor MACD výrazně pohyboval pod úrovní nula, což omezuje další potenciál páru klesat – zejména před důležitým rozhodnutím Evropské centrální banky o úrokových sazbách. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. V druhé polovině dne očekávám prudký a jednosměrný pohyb, takže budu jednat po průrazu úrovní a indikátor MACD budu ignorovat. Kromě rozhodnutí ECB byly v USA zveřejněny také prvotní žádosti o podporu v nezaměstnanosti a údaje o obchodní bilanci, které by mohly trh ovlivnit. Ale dnes ne. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat podle scénáře č. 1.
USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 6. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu
06.06.2024 K testu ceny 155,94 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro prodej dolaru. Transakce však byla ztrátová, protože k pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Silné statistiky o aktivitě v americkém sektoru služeb vedly k dalšímu posílení páru. Dnes již proběhl prodej třicetiletých japonských dluhopisů, což nemělo na náladu na trhu vliv. Pár bude pokračovat v růstu a probíhající korekce budou dalším důvodem k nákupu dolaru za atraktivnější ceny. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
Související klíčová slova:
Institucionální hráči | Fedex Corporation | Trvalejší pohyb | WOLF.US | Další snižování sazeb | Dividendové investory | Peter Hajduček | Klouzavý průměr SMA 50 | HSBC Holdings | Obchodní pásmo | Čekací doba | Trump Media | Korelace akcií | Dynamický růst | Hospodářská situace | Binance Coin (BNB) | Mezinárodní kontext | FCF | Výhled 2024 | Co je Apecoin? | Uvolněné měnové politiky | BCPP | SMCI.US | Marlin | Proč investovat do Binance Coin? | Prostor k růstu | Růst zisků | ChatGPT | Tok kapitálu do daného trhu | Solana (SOL) | Nárůst objemů | Výplach | Ziskový potenciál | UCG | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Komplexní analýzy | Hodnota společnosti | Soukromé úvěry | Západoevropské burzy | Neel Kashkari | Cap | Dlouhé pozice | Analýza a prognóza | Války | Pravidla na vstup do obchodu | Raiffeisen investiční společnost | Lithium | Sandbox | Vývoj | Časové řady | Co je to presale kryptoměny? | Opětovný pokles | Češi | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | Údaje z USA | Ceny akcie Komerční banka | Akcie Palantir | Poskytovatelé signálů | Vyhlídky americké ekonomiky | InstaForex | Prohlášení Fedu | Radim Dohnal | Skupina Colt | Co je Polygon? | Nákupní obchod | Hospodaření firmy | Členové představenstva | Klíčový ukazatel | Analytička WOOD & Company | Rizika investice do Uniswapu | DPH | EUR | Spotřebitelské výdaje | Alternativní zdroje dat | Geolokační informace | Take Profit | ABNB | Půjčování cenných papírů | Oživení cen | Falešný průraz | Měnový report | OTP | Výhled akciového trhu | Ceny energetických komodit | Makers | Cable | Itálie | McDonald's | Chování centrálních bank | Zoomo | Stoxx | Stavební produkce | Vývoj ceny zlata | Texas | Zajištěné fondy | Očekávání | Finanční pozice | Korelace | Slabé makro | Jüan | Investiční nástroj | Posílení japonského jenu | Akcie Colt | Otevřené pozice | Ceny kryptoměny | Evropské centrální banky | Důvody k nákupu | Uvolněné měnové | Zajištění zisků | Levi Strauss | L.F. Investment | Technická analýza BTC | Přehled o tocích peněz | Krize na Blízkém východě | Obchodníci s konceptem chytrých peněz | Cena zlata a stříbra | Novo | EUR/JPY | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Pro investory | Magnificent 7 | Bain | Vybrat zisk | Sportovec | Cena bitcoinu | Ark | Market Makers | Příležitost k nákupu | Trh práce | PMI v eurozóně | Riziko ztráty peněz | Den zveřejnění | Dopady energetické krize | Finance Yahoo | Philip Morris ČR | Měnové báze | Crypto | Investice | DXY | Přesnost | Projekce | PMI ve službách v eurozóně | MACD | Potenciál | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Analýzy sentimentu | Support | Návrat inflace | Podnikatelské aktivity | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Zóny supportu | Akvizice | Index aktivity | Nákupní momentum trhu | Technologie blockchain | Portfolio společnosti | SQ | Růst amerického dolaru | Miliony dolarů | Ifo | IHNED | Webinář | Japonské akcie | Argos Capital | Příležitost k prodeji | Eskalace geopolitického napětí | Správci majetku | Chování | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Vývoj ceny akcie Erste bank | Nižší sazby | Broadcom | Klesly akcie | Experti | Diverzifikace | LSEG | Rekord | Raiffeisenbank | Bitcoiny | Pokles cen energií | Oživení ekonomiky | Pevný výnos | Stop-Loss | Psychické rozpoložení | Evropský index | Evropské měny | Býčí výhled | Dění na trzích | Dnešní prohlášení | Úrokové sazby v USA | Pivoty | Uvolňování měnové politiky | Investiční strategie | Úrovně Fibonacciho retracementu | Investování v Česku | Obchodní seance | Klesající ceny | Impuls | Satoshi Nakamoto | EUR/USD | Kvartální hospodářské výsledky | Akcie na trzích | Investopedia | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Vývoj hodnoty zlata | Dlouhodobý dividendový výnos | Digitální aktiva | General Motors (GM) | Český průmysl | Reality | Vstup do trhu | Forexový trh | Nový ebook | Proč investovat do Bitcoinu? | Současná cena | Obchodování na forexu | Inovativní projekt | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Geopolitické napětí | Dánové | Trump vs. Harrisová | Výnosnost | Německý automobilový průmysl | Šéf nizozemské centrální banky | Tipy pro začínající | CSI 300 | Media & Technology | Zboží každodenní spotřeby | Metaverse | Buy pozice | Jasné signály | Opatrný optimismus | Spotřebitelské inflace | Lagardeová | Stav trhů | Investiční stratég | Průměrné mzdy | Investing | Demografie | Pokračování současného trendu | Cenné papíry | Měnový pár GBP/USD | Vinci | Výnos | P/S | DeFi | Velcí investoři | Rostoucí šance | Asijské akcie | Dovoz ruského zlata | Exchange | MiFID II | Meituan | Rozhodování o obchodování | Binance Coin | Goldman Sachs | Začátky obchodní kariéry | Colorado | Schválení ETF | Silný výhled | Miliardy dolarů | Vývoj amerického plynu Henry Hub | SMA | Vzdělávání | Potenciál trhu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Zvažované investice | Reddit | Akcie ropných firem | Měnový pár USD/JPY | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Producenti ropy | Ukazatel | Index DXY | Dlouhodobý trend | ČEZ | Sankce Evropské Unie | Státní dluh | Zavedení Dlouhodobého investičního produktu | Ekonomové | Zhodnocování peněz | Oblasti tradingu | Cena Etherea | Kontrakty | Kamala Harrisová | Investown | Dnešní obchodování | Capitalinked.com Radim Dohnal | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Asana | Nákupní příležitosti | Cathie Woodová | Větší tok kapitálu | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Dividendy | Sentiment na trhu | JPY | Investovat do Metacade | Růst hrubého domácího produktu | White & Case | Dolar dnes | IPO | Neustálé učení se | Odhad HDP | Akcie Erste bank | Index Russell | Čistý příjem | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Dosáhnout zisku | Brent | Představitelé ECB | Ekonomické překvapení | FTT | Wonderinterest Trading | Podnikové objednávky | Kontrakce | Peníze | Ministr hospodářství | Krátké (short) pozice | Průměrné hodinové mzdy | Růst měnového páru | WACC | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Kryptoměnové ETF | Manipulovat s trhem | Russell 2000 | Stimul | Global Investment | Sell-off | Coinmarketcap | Měnová opatření | Americká lehká ropa WTI | Nezaměstnanosti v Německu | Obavy z inflace | Škoda | Co je Cardano? | Rozhovor | AXP | Medvědí trh | Doporučení k obchodování | Prognóza | Služby | Akcie na vlastní účet | Luxusní auta | Technologie blockchainu | Rovnováhy | Největší příležitosti | Dlouhodobý růst | Vývoj ceny dřeva v USD | Zvýšení investic | Posílení | GPEF IV | Ekonomické výhledy | Analytici společnosti | Adani | Měny | Výhled recesních scénářů | Saxo Bank | Export | Herní plán | Růst hodnoty bitcoinu | Genesis Capital Equity | Objemy prodeje | Měnové zajištění | Vhodné podmínky | Palladium | Rizika investování do Apecoinu | Zájem obchodníků | Bezpečný přístav | Cyklické odvětví | Strach | Ropa WTI | Smart Money Concepts (SMC) | Special Purpose Acquisition Company | Čistá marže | Santiment | Burza | Bankovní domy | USD | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Hershey | Výsledky průzkumu | Výrazný vzestup | Vybírání zisků | Komise pro cenné papíry (SEC) | Koncept teorie | Akciový výhled | Vývoj ceny ropy | Medvědí signál | Investiční příležitost | Zastropování cen | Proražení | Cash flow | Úzkost | UNA | ADR | Společnost Sellier & Bellot | Dividendové investování | Geely | Bond | CFD (Rozdílové smlouvy) | Nákupní momentum | Akcie Wolfspeed | Tržní volatilita | JPG | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Emise uhlíku | AI | Nervozita | Myšlenka Smart Money | Sell pozice | Komoditní | Průměrná volatilita | Burza cenných papírů | Akvizice společnosti | Trh s ropou | Ekonomická aktivita | Regulace | Reálné ekonomiky | Platný signál | Rizika investice do Metacade | Kofola | Obchodní tipy | Obrovské zisky | Měnový fond | Exekuce | Tichomoří | Společnost je podhodnocená | ISM pro sektor služeb | Cenné kovy | Supply | Americké prezidentské volby | FTX | Tržní trendy | Charles Hoskinson | Odkupy akcií | Kapitálový trh | Inner Circle Trader | Čtvrtletní výsledky | L‘Oreal | Radan Hanzl | Zvýšení sazeb | Vývoj geopolitické situace | FedWatch | EUR/CZK | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | P.A. | Alternativní zdroje | Nárůst ceny | GBP/USD | USD/JPY analýza | Oživení trhu | Struktura trhu | Měnový pár EUR/USD | UniCredit Bank | HDP eurozóny | Sympozium | Unie | Tržní pohyby | Množství komodit | Srážkové daně | Generace Z | Růst stříbra | Stratégové | Co je Chainlink? | Média | Oblasti konsolidace | 1 milion | Výkonnost společnosti | Proces učení | Technologické tituly | Pro tradery | Velké instituce | Wonderinterest Trading Ltd | Akciový analytik | Zasedání Fedu | Aktivity v USA | MarketWatch | CO2 | Pohled na situaci | Margot | Makrodata | Hospodářské výsledky | CEE Equities | Investoři | Peněžní toky | American Express (AXP.US) | Technická analýza páru USD/JPY | Burza cenných papírů Praha | Fidelity | Poptávka centrálních bank | AMD | Nejistoty | Silný růst | Inflační čísla | Americké ekonomiky | Bitcoin ETF | Čínské stimuly | Vývoj ceny akcie Moneta | Rekordní prodeje | Investování do AltSignals | Odeznívání inflace | Jádrový index | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Evropské dividendové akcie | Trump Media & Technology | Jestřábí postoj | McKinsey | Anheuser-Busch InBev | Globální akciové trhy | Kapitál | Falešné proražení | Lark Davis | Potenciální ztráty | Airbnb | Možnost poklesu | Experimentální vakcíny | Vývoj ceny akcií Ford | Koruna | Dividendová politika | Pracovní místa | Maloobchodní prodejce | Globální ekonomiky | François Villeroy de Galhau | Hold | Zoom Video | Vývoj ceny ropy Brent | Situace na finančních trzích | Vienna Insurance Group | Růst společnosti | Sestupný trend | Posilování koruny | EMEA | Death cross | SEC Form | Směřování trhů | Neutrální strategie | Zveřejnění zprávy | Včerejší seance | Akcie MONETA | Trh s nemovitostmi | Slevy | Vyšší hodnoty | Analýza transakcí | TTF | Výzkumy | Část zisků | Jestřábí komentáře | Altria | Provozní marže | Zisk | Etsy (ETSY.US) | Německý DAX | Pokles k supportu | Cestování | Total | Kolísání cen | AXP.US | Graf měnového páru | Akcie a dluhopisy | Ruské ropy | Bank of England | Dlouhodobé srovnání | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Vnímání likvidity na trhu | Potenciální rizika | Patria | Nike | Cenový skok | Spotřebitelský sentiment | Trades | Perspektivní investice | Bohatý | Růst německé ekonomiky | Pohled na trh | DJI | FedEx | Garance | Hlavní události | O2 | Index STOXX Europe | Bohatí | Strojové učení | Genesis Capital Growth | Zvýšení úrokové sazby | Béžová kniha | Ziskovosti společnosti | Analytici XTB | Tvorby rezerv | Třetí vlna | CZK | Grayscale | Disney (DIS.US) | Česká zbrojovka | Peso | Energie | Nový kapitál | CashFlow | WIG20 | Pověst | Snižování sazeb v USA | Zajímavé zisky | S&P | Cenové úrovně | Public Offering | Slabé maloobchodní tržby | Finanční ředitel | Myšlení | Analytik Purple Trading | Futures na S&P 500 | NFP | Avast | Růstové akcie | Úroková sazba | Technická analýza BTC/USD | Proč investovat do Chainlinku? | Tlak na USD | Větší regulace | Private Equity Fund | Dlouhodobé důsledky | Pandemie COVID 19 | Legislativa | Lidské rozhodování | Hospodářské dopady | HDP Německa | České firmy | Zasedání Evropské centrální banky | Inflační překvapení | Dovoz | Silná data | Služby pro institucionální investory | ORCL.US | Udržitelnost | Slibné akcie | Kryptoaktivum | Deflace | Domácí investiční společnosti | Nikkei | Nejbohatší | Meta | Obchodování pro začátečníky | Vision Pro | First Republic Bank | Portfolio | Rostoucí trend | Occidental Petroleum | Inflace zpomaluje | Investovat | Lawrence Stroll | Válka na Ukrajině | Čínské úřady | Pozitivní zprávy | Praha | Signál k prodeji | Berkshire Hathaway | Představitelé Fedu | Meziroční inflace | ETF na bitcoiny | Stavebnictví | Boom | Sazby v USA | Sektorové alokace | Investiční centrum | Texaská ropa WTI | Investing.com | Michelle Bowmanová | Umělé inteligence (AI) | Program odkupu akcií | Obchodní příležitost | Recyklace | ApeCoin | Přidaná hodnota | Hodnocení akcií | Býčí sentiment | Pokles ceny akcií | Obchodní signály | Kevin Tran Nguyen | Ceny akcií Ford Motor | Rizikovost | Evropská data | Index cen domů | ZEW | Investment | Obrat trendu | Dnešní data | Zpracování dat | Cena mědi | Zprávy o nezaměstnanosti | Výsledky | Vývoj akcií | Poptávky po mědi | Události tohoto týdne | Coca-Cola | Securities and Exchange Commission | Inflační tlaky | Státní investiční fond | Ekonomické oživení | ProCent | Minulá výkonnost | B/E | Cena ropy WTI | Bank of America | Ekonomický kalendář | Graf akcií | Petr Lajsek | Status bezpečné měny | Financial Markets | Zelená čísla | Retracement | Bullish struktury | Finanční instituce | Kryptoanalytik | Corporate Governance | Cenový růst | Americký index | Akciové tituly | TIM | CFRA Research | Hodnota akcií společnosti | Cash App | Akciový index S&P 500 | Eurostat | CAC 40 | Prezident | Sensex | Pesimismus | Italská vláda | AltAlgo | OPEC+ | Obchodování na Wall Street | Výkonnost indexu | Pokles cen nemovitostí | Kryptoměna | Růst inflace | BHS | Výrobce sportovních vozů | Alternative Investments & Corporate Finance | Raiffeisen | Airbnb (ABNB.US) | Tvůrci trhu | Bed Bath & Beyond | Počáteční investice | Ropné společnosti | Rizika investice do Cardana | Kurz jenu | Objem | Tipy pro začátečníky | Analytické služby | Drahota | Klima | Boj s inflací | BDO | Tržní kapitalizace | České banky | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Vývoj měnového páru | Investice do kryptoměn | Individuální akcie | Objemy obchodování | Nárůst nově nakažených | Velké firmy | Swing | Národní měny | Předpověď | Svět kryptoměn | Přehled | Regulátor | Tržní podíl | Dividendové akcie | Zprávy o inflaci | Dlouhodobý výhled | Firmy | Digitální zlato | Dlouhodobé pozice | Šéf centrální banky | Easing | Dnešní údaje | Snížit emise | US500 | Case-Shiller | Jednání bank | Posílení amerického dolaru | SolarEdge Technologies | Colt CZ | Fiskální rok | Medvědí divergence | Studie | Tržní hodnota akcií | Jednoduché tipy pro začátečníky | Hawkish | Shortovat | P/E | Zpráva | Ceny akcie Moneta | Nástroj | Kolaps | Rio Tinto | Reakce trhů | Zbrojovka | Průměrný denní objem | Evropský plyn TTF | Válka | Prémie | Příležitost akcie | Cenová hladina | Akcie Volkswagen | Nvidia Corporation | Kering | Obchodní činnost | Hypotéky | Současná situace | Školení | Aktuální hodnoty měny | tradingeconomics.com | Technický výhled trhu | Hrubý domácí produkt (HDP) | Přijetí | Oslabování japonského jenu | Obchodování komodit | Viceguvernérka | Česká spořitelna | Jackson Hole | Lukáš Kovanda | SBUX.US | Geopolitická situace | USD/PLN | OPEC | Covidové krize | Vedoucí představitelé | Nárůst cen ropy | Korekční pohyb | Rizika investování do Filecoinu | Dlouhé (long) pozice | Alfred Kammer | Společnost Heineken | Bloomberg | Konzervativní přístup | Form 13F | Johnson & Johnson | BHS Private Equity Fund | Investice do nemovitostí | Budoucí vývoj | KB | GBP | Otevřít obchodní účet | Příkaz Take-Profit | Nabídka | Bitcoinové ETF | Cenný papír | Rekordní hodnoty | Měna | S&P Global | Optimistická očekávání | Centrální banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Oslabení amerického dolaru | Nasdaq | Inverzní vztah | Průměrný dividendový výnos | Zpomalení inflace | GAAP | Trump | Zpomalení ekonomického růstu | Dnešní růst | Brands | Deficit | Dopad na finanční trhy | Nesměrový cenový vývoj | Kurz pro začátečníky | Dobré výsledky | Prezidentka ECB | Týdenní shrnutí | Index Dow Jones Industrial Average | DJT | UPS | Turecko | Santander | Státní dluhopisy | Velká změna | Zprávy | Splunk | Akcie v Asii | Urals | Čínské trhy | Obavy z recese | Nadšení | Hromadné akcie | Murray | Ceny Bitcoinu | Vstupy | Dolary | Pohyby cen | Genesis | Federální rezervní systém | Tokeny | Apple | Kvantitativní zpřísňování | Italský MIB index | Dnešní makroekonomické ukazatele | Metacade | Reálné mzdy | Výrobce léků | GBPUSD | Vývoj ceny bitcoinu | Postavení na trhu | Pohyb kapitálu | Trigger | Instituce | Constellation | Bydlení | Ceny ropy | Rizika investování | Přeprodané oblasti | Co je to SPAC? | Evropské akcie | Bank of Japan | Hlavní indexy | Americké objednávky | Chamtivost | Plány Fedu | Offshore | Agresivnější klesající trend | Nejvyšší deficit | Warranty | KLM | Býčí signál | Dobrá data | Vývoj ceny zlata v USD | Úvěrování | Americké akcie | Mexiko | Index WIG20 | Cena ropy brent | Vyhlídky | Peloton | Dopad pandemie | Tržní podmínky | CZ | Earnings | Bitcoin halving | Britská měna | ETF (obchodovatelné fondy) | Breakout na vyšší hodnoty | Gucci | Průraz | Index cen výrobců | Joachim Nagel | Společnost Beyond Meat | Evropská ekonomika | Projev Jeroma Powella | Dolar včera | Finanční výsledky | Současné tržní podmínky | Zveřejněná data | Průměrný roční výnos | Indikátor RSI | Komise pro cenné papíry a burzy | Euro dnes | Take-Profit | Reakce trhu | Trh | Relativní výkon | Pokles tržeb | Komise | Oblast supportu | Vydělávání peněz | Divize | Současný trend | Inflace ve Spojených státech | Erste Bank | University of Michigan | Pokles investic | Volby | České koruny | Akcie českých bank | Výrazný růst | Výsledky firem | ABNB.US | Australský dolar | Snížení zadlužení | Japonský HDP | PLATINUM | Korekce | Psychologie | Vývoz ropy | Upozornění | Vítězství Trumpa | Uplynulý rok | Nákup dolaru | LNG | Zpřesněný odhad | Asociace | Statistics | Nové trhy | Buffett | Money management | Vývoj ekonomiky | Řetězec restaurací | Finanční služby | Výrazný pokles | The Motley Fool | Bullish price action | Pražské burzy | Vyšší poptávka | Krátkodobé obchodování | Konkrétní akcie | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Ceny akcie Erste bank | Vietnam | Konkurenceschopnost | Kroky centrálních bank | Uvolněná fiskální politika | Globální recese | Francie | Obchodní strategie | Překoupenost | Lowe's | Plyn | Yahoo | Americký výrobce | Den díkůvzdání | DMA | Rallye | Posílení dolaru | Index volatility | Propad | Stock | Apollo | Kdo jsou dividendoví aristokrati? | Upravený zisk EBITDA | Sazby ČNB | BHS Private Equity Fond | Telegram | Rating | Alligator | Společnost Alphabet | Očekávání investorů | Politická rizika | Situace na trhu práce | Soustředění | Výhled pro akcie ČEZu | Microsoft | Trh dnes | Příležitosti | Evropská centrální banka | Sellier & Bellot | Pokračování rostoucího trendu | xStation | Asie | Technické analýzy | Exxon Mobil | Výběr akcií | Nová strategie | Spotřeba ropy | SBUX | Alibaba | Dividends | Společnost Tesla | Průzkumy | Členové Fedu | Spotřebitelská inflace | Commission | Adani Group | Defi | Zařízení | Změny cen | Trh s futures | Long pozice | Compound | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Automobilky | Ropa Brent | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Index Nasdaq | Nemovitostní investice | ANO | Krátkodobé strategie | Penzijní fond | Sázka | Data z USA | Bankovní akcie | Genesis Capital | Rostoucí akcie | Rizikovější aktiva | Paypal Holdings | Poměr P/E | Pár EUR/USD | Obnovitelné zdroje energie | Makroekonomika | Spotřební zboží | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Downtrend | Výsledky společnosti | Zvýšených cen vstupů | Objem obchodů | Americké měny | CFTC | Nový rekord | Graf | CFRA | Vysoký výnos | CTA | Nákup libry | Pokles eura | Utility | Pair trading | Ekonomiky eurozóny | Ekonomické události | Centrální banka | Dolar vůči japonskému jenu | Omezené riziko | Futures | Významné zprávy | Meta Platforms Inc | Hrubý domácí produkt | Ceny komodit | Upgrade | Hráči na trhu | Výkonnost indexů | Běžný účet | Fondy peněžního trhu | Oživení americké ekonomiky | Zdanění mimořádných zisků | Obraty | Magnificent Seven | Kontrakty TTF | Sazby | Zvýšení úrokových sazeb | Čistý zisk | Disciplína | Omezení pohybu | Jádrová inflace | Eurodolar | Výnosové křivky | Kovy | Emerging markets | Kontext | Andrew Bailey | Fundamentální faktory | Těžby Bitcoinu | Zpomalení ekonomiky | Hospodaření | Fed | Měnová politika | Výrobce munice | Koncept Smart Money | Překoupené signály | Institucionální investor | Možnost diverzifikace | Intervence Bank of Japan | Komodity ropa | Výborné vyhlídky | Americká centrální banka | Německé podnikové objednávky | SQ.US | Aktivní obchodování | Výkon dividendových aristokratů | WOOD SPAC | Sazby beze změny | Zvýšení zisku | Nastavení měnové politiky | Filecoin (FIL) | Cena severomořské ropy | PMI ve výrobě | Ekonomické sympozium | Sportovní události | Obchodování podle velkých hráčů | Kde investovat | Další růst | Obchodování a investování | Index Nikkei | Nízká volatilita | Link | Zásady money managementu | Smart Money koncept | Vyšší inflace | Demand | Úrovně odporu | Reuters | Zajištěný fond | Pivot Point | Podcast | Dluh americké vlády | Aktuální valuace | Proč investovat do Metacade? | Sazba Evropské centrální banky | Chevron | Donald Trump | Emise CO2 | Kompozitní index | Venture investic | W1 | Plánování | Rozpočtové deficity | Zavírací ceny | Strategická partnerství | Index US500 | Depozitní sazba | DeFi a NFT | Výrobní aktivita | Versute Investments | Nový fond | Nákupní gap | Spotřebitelská nálada | Analýzy | Ceny dřeva | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Palo Alto | MCADE | Radek Zalubil | Intuit | Utahování měnové politiky | Prezidentská debata | AltSignals | Presale Metacade | Levné akcie | Důležitost indického trhu | Peníze ovládají trh | BB.US | Agentura Bloomberg | VIG | EURUSD | Jasný plán | DIS.US | Akcie v USA | Traders | Česká měna | Cenový vývoj | Obchodování GBP | Slabé výsledky | Metals Focus | Wealth | Vývoj tržeb | Adyen | Příkaz | High Yield | Prop Trading | Další rozvoj | Finance | Starbucks | Data z amerického trhu práce | Index Nasdaq Composite | Obchodování | Předpokládaný růst | Společnost ADP | Rychlý růst | Společnost Oracle | Ekonomické ukazatele | FOMC | Zemní plyn | G10 | Armageddon | Předseda | Evropské banky | Libra | Zpomalující inflace | Eva Miklášová | Ztráty peněz | CFD | Rekordní inflace | Graf komodity | Kryptoměnové velryby | Index spotřebitelské důvěry | Mezinárodní investice | Dopad na ekonomiku | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Cenové akce | Změna režimu | MRNA.US | Medián | Cykly | Byznys | Snížení daní | Financovat | Akciový index | Ripple (XRP) | Burza v Istanbulu | Hubnutí | Pohyby na trhu | Insider trading | Řecko | Moderna (MRNA.US) | Nálada investorů | Tržní situace | Philip Morris | Naše burza | Trendový pohyb | AMD.US | Dobré dividendové akcie | Růst eura | Hlediska technické analýzy | ING | Míra | TIPS | Hedgeové fondy | APAC | Úroky | Makroekonomický kalendář | Indikátor Stochastic | Refinitiv | HDP v USA | Ekonomická stagnace | Stavební výdaje | Očekávání analytiků | Cyklické akcie | Nová společnost | Nomura | Obchody | Vice | Ekonomické cykly | Investice do akcií | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Řetězec | Vývoj akcií Applu | Gemini | Měnový trh | Luis De Guindos | Dogecoin | Silný trh | Zájem o bitcoin | BYND | Dluhopisy | Air | Hindenburg | Amundi | Dluh USA | Izrael | Ceny akcií | Oblast rezistence | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Vlastnit akcie | Japonsko | Marriott | S&P500 | Klesající trend | Epidemie | Ziskové marže | Forexové trhy | OpenAI | Počet úmrtí | Aktuální prognóza | Ceny | BlackBerry | Prudký pokles | Technologie | CHF | Současný stav | Energetická krize | Hypoteční sazby | BSV | Překonání akciových maxim | Finální odhad | ČNB | TSLA.US | Krátkodobé investice | Multi-asset | Parlamentní volby | Pokles likvidity | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Investujeme | MT4 | Úroveň supportu | Depozitní sazba ECB | Tipy pro obchodování | Nadprůměrný zisk | Pokles | Platební bilance | Kvantitativní utěsňování | Lot | Spot | DIP | Výběr zisků | Zakladatel | Globální inflace | Surové ropy | Vývoj akciového indexu | Oblečení | Carry trade | Pozornost | Příliv kapitálu | Půlení bitcoinu | Vyšší časové rámce | Instant Trading EU | Tržní ceny | Zveřejňované údaje | Rumunsko | Druhá největší kryptoměna | BTC/USD (Bitcoin) | Bearish Market | Conseq | Jan Vejmělek | Znalost | Hedge | Ceny v eurozóně | Cenové minimum | Pokles výnosů dluhopisů | Ceny zemního plynu | Peníze investorů | Royal Caribbean | Vývoj akcií Applu od začátku roku | Rabobank | Finančnictví | Růst tržeb | Mercedes | Index ISM | Obchodní válka | Americká ekonomika | Credit Suisse Group | NVDA | Senior trader | ATH | Supportní úroveň | Důvěryhodnost | Podpora | Obchodník | Akcie Apple | Vývoj zlata | Americká firma | Portfolio manažer | Akcie týdne | Přehled forexových obchodů | Invest | MRNA | PVM | Tokio | COVID-19 | Indický trh | Zboží dlouhodobé spotřeby | Data z reálné ekonomiky | Economic | Disney+ | Finanční krize | Pokles ceny | Společnost XTB | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Adaptace | Regulátoři | Koncept SMC | Partners | Kousek Bytu | Index cen | Zestátnění | Dodavatelský řetězec | PBOC | Ukazatel inflace | Index PX | Čínská vláda | Rizika investování do AltSignals | Vývoj USD | Daně | ECB | Nejistota | First Republic | Focus | Portfólia | Pivot | Pokles cen ropy | Londýnské banky | Sport | Zisková firma | Řetězec Walmart | Analytik Trinity Bank | Pokles indexu | Zásoby ropy v USA | Výzkum a vývoj | Historická data | Světová produkce mědi | Pozitivní sentiment | CBOE | Sektor služeb | Centrum | Vývoj ceny ropy WTI | Michael Curtis | Zisky | Zastavení růstu | Wonderinterest | EUR/USD a GBP/USD | E-commerce | Fio banka, a.s. | Současné ceny | Nevýhody | Náhoda | Drahý kov | Avalanche | Sell | Americká data | Globální ekonomika | Analýza BTC/USD | Nvidia | Banka HSBC | Bitcoin Cash | Kristina Hooper | PX index | Modernizace přenosových sítí | Bonusy | Fluktuace | Růst výnosů | Insideři | Japonská ekonomika | Jak obchodovat | Schválení Bitcoin ETF | Investování do Bitcoinu | Cena zlata | Marže | HSBC | Pullback | Tim Cook | Zvýšení ceny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Uvedení na burzu | Trinity Bank | Přecenění | Kapitálové trhy | Breakout | Tamás Varga | Stabilní společnosti | Prodejní příležitost | Poskytování úvěrů | Indexy PMI | Růst cen | Masato Kanda | Dlouhodobé strategie | Skupina Colt CZ Group SE | Kryštof Míšek | Momentum | Měsíční report finančních trhů | RSI | Exxon | Asahi Group Holdings | Obchodování na páku | BTC/USD | Repo sazby | Německá vláda | Dash | Nakoupit akcie | Investiční cíle | Index nákupních manažerů (PMI) | Nákupní příležitost | Výrobce čipů Nvidia | Akcie Aston Martin | Financování | Gotham | Stripe | ČSÚ | Správné řízení peněz | Vypuknutí válečného konfliktu | Americký vládní Úřad pro energetické informace | JDE | Výrobce čipů | Makroekonomické ukazatele | Omezení dodávek | Středoevropské burzy | Měnící se podmínky na trhu | Ruská ropa | Indie a Čína | Automobilový průmysl | Medtronic | Měnové páry | Ekonomické krize | Zasedání americké centrální banky | Hotovost | Americká lehká ropa | Prodávající | Daň z nadměrných zisků | CARA | Peer-to-peer | Patterny | Hrubý dividendový výnos | USDJPY | Dolar vůči jenu | Czechoslovak Group | Definovaný obchodní plán | Úvod do ICT (Inner Circle Trader) | Zprávy z USA | Globální poptávka | Snížení sazeb | Martin Klass | Společnosti | Investiční poradenství | Oblasti umělé inteligence (AI) | Velké objemy | Globální problémy | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Line | Prezident Joe Biden | Ripple | VŠE v Praze | Velké banky | Partnerství | Vyšší ceny | Indikátory | Překoupení | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Nálady investorů | Názory analytiků | ERA | Obchodování na akciových trzích | Cena | DNO | Dolarové sazby | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Akciový trh v USA | COIN | CME | Pojišťovna VIG | ICT | Apple Inc. | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Výnosy 10letých dluhopisů | BAT | Tržní volatility | Bitcoin (BTC) | BHS Fund II. | Posílení eura | Pohyb cen | Úvěrové podmínky | Odhodlání | HAS | K.US | Futures na americké akciové indexy | Americký dolar | Token MCADE | Large Cap | Zajímavé příležitosti | US100 | Ekonomika | Spojené království | Investování do akcií | WTI | FinTech | Bohumil Trampota | Hrozba recese | Mexické peso | Bod | Miliardy korun | Federal Reserve | Podmínky na trhu | Zpřísnění finančních podmínek | Značný zájem | Prodej dolaru | Kov | Revoluční produkty | Startup společnosti | Historické maximum | Odpor | opPORTUnity | Index nákupních manažerů | BoE Andrew Bailey | Protocol | Bohumil Pavlica | Kielský institut pro světové hospodářství (IfW) | Čína | IfW | Reserve Bank of Australia | Data PMI | Poradci | Nejziskovější | Největší kryptoměna | Haruhiko Kuroda | Další růst úrokových sazeb | Reklasifikace | Komodity zlato | Jak MCADE funguje? | Fundamentální ukazatele | Konjunkturální průzkum | Saúdská Arábie | GlassNode | Novozélandský dolar | OCI | Domácnosti | Sázet | Robert Kiyosaki | Cena ropy | Obchodovat SMC | Akcie třídy A | Investiční služby | Intraday | Plzeňský Prazdroj | Investiční společnosti | Výnos akcií | Odpovědnost | Ochrany kapitálu | Úrokový diferenciál | Inflace | Advanced Micro Devices | Liquid | Drobní investoři | Tržní sentiment | Využití kapacit | Situace | Kellogg | Zlato a stříbro | Polygon | Bureau of Labor Statistics | Předběžné výsledky | ORCL | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Erste Group | Glassnode | Twitter | BOOST | Euro vůči dolaru | Růst dolaru | Vstup do obchodu | Marriott International | Krach | Alphabet | Struktura | Akciový index Nikkei | Report komodit a indexů | Bilance běžného účtu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Vedení společnosti | Harrisová | Instant Trading EU Ltd. | Investování do Etherea | Mzda | Zkušenosti | RISE | Nejnovější zpráva | Ekosystém | Maximalizace zisku | Peněžní tok | ROCE | Počet žádostí o podporu | PCE inflace | Úrovně podpory | Spotřební daně | P2P | Super Micro Computer | USD/CZK | Životní náklady | DOT | Roční výnos | Europe 600 | Jednání ECB | Nové zakázky | Statistiky | Peněžní zásoba | Interpretace | Americké akciové trhy | Pivovary | C3.ai | Měsíční příjem | Vybírat zisky | Český kapitálový trh | Moneta | Dluhopisové trhy | Celková ekonomika | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | Optimismus | Cíle | Finanční systém | Oversold | Česká ekonomika | Stagnace | Kurz | S&P/Case-Shiller | Market | Air France | Americký PMI | Cenové cíle | Dynamika trhu | Tamas Varga | Nezaměstnanost mladých | Pohyb trhu | Investice do Chainlinku | 256/2004 | Prazdroj | Unicredit | Největší rizika | Růst mezd | Google | Pokles výnosů | Ekonomické zpomalení | SMC | Polygon (MATIC) | Close | První support | Grafy | UST | Tržby | Occidental | Institucionální investoři | Strategie obchodování | Cenový cíl | Aktuální situace | Významné úrovně | Rizikovost investice | Zisk bank | Oblasti rezistence | Vládní koalice | Býčí vyhlídky | Nižší růst | Aktivum | Oracle | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Medvědí scénář | Akcie podniku | Aave | Ranní okénko | U.S. Bancorp | Letadlo | Private credit | Akcie v eurozóně | Klouzavý průměr SMA | Výzkumné firmy | Žlutý kov | Kandidáti | Investujte | Hedge fondy | Rate cut | Zvýšení volatility | Smart Money Concepts | Měď | Úspory | Energetické krize | Proinflační | Splatnost | Soudní spor | Akcie Erste Bank | Rozvíjející se trhy | Tesla Motors | Vysoká poptávka | Intradenní pohyby | AUD | Bancorp | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | PEPSICO | Binance | Inside | Investiční trendy | Očekáváná událost | Volatilní trh | Škálování | ADA | Geografické regiony | Vývoj hodnoty | Vysoké ceny | Německá průmyslová výroba | JPMorgan | Držení tokenů | SPAD | Capitalinked | Predikce | Bearish | Fibo | Hewlett Packard | Německý vývoz | Whitepaper | NATGAS | Analytici | Výdaje | Elektromobily | Politická rozhodnutí | Právo | Vývoj situace v Číně | Prima | Měnové intervence | Dobré zprávy | Analytici Goldman Sachs | Vysoká inflace | Provozní zisk | Hospodářství | Více volatilní | Index výdajů na osobní spotřebu | Trhy | Altcoin | Konsensus | Výkonnost akcií | Barbie | EV | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | TŽ | Zvýšení inflace | Polovodičové společnosti | Hang Seng | Stoxx 600 | Nízká likvidita | FedWatch společnosti CME | Roční dividendový výnos | Equity | Vyšší sazby | Burzovně obchodované fondy | Klíčový faktor | Společnost Geely | Eskalace na Blízkém východě | Snižování úrokových sazeb | Guvernér Fedu | USDK | Akcioví investoři | Klaas Knot | Největší evropská ekonomika | Intermediate | Private Equity Fond | Recenze | Nižší ceny | Vítězství nad inflací | Konglomerát | Rozmach kryptoměn | Forexoví obchodníci | Insighters | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Credit Suisse | Portfolia | Dynamika růstu | SolarEdge | Revenues | Poptávka | Promořenosti populace | Vývoz | Prodeje akcií | Týdenní zpráva | Technologické inovace | Aktivity v eurozóně | Asahi Group | Etherea | Regulace kryptoměn | Miliardy eur | Recese | Index strachu | Úspěch | Začínající tradeři | Christopher Waller | Vyjádření představitelů | Bank of Canada | Prezidentské volby v USA | Kazuo Ueda | Makro | Ichimoku Kinko Hyo | Švýcarský frank | FXstreet | Volkswagen | Analýza BTC | Startup | Banka Morgan Stanley | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Výhled na rok | Bitcoin Cash (BCH) | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Postranní pohyb | Aktuální stav | Prostor pro další růst | Zbohatnutí | Výrobce hraček | RRR | Alokace | Přijetí kryptoměn | Guvernér BoE | Růstový trend | Prime | Kofola ČeskoSlovensko | Silný support | Velcí institucionální hráči | Vývoz z Německa | Růst dogecoinu | Slušné zisky | Frank | Retailoví obchodníci | Kapitálové výdaje | Balance | Guvernér | Matěj Široký | Mondelez | ISM | Negativní nálada | Skupina akcií | Transparentní | Kiyosaki | Kurz eura | Pivot Pointy | Bull | Rostoucí společnosti | Ziskovost | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Meme mince | Centrální banka USA | Automobilka Volkswagen | Oscilátor Marlin | Konsenzus | Snižování rizika | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Závislost na Číně | Strategie nákupu | Konfluence | Ceny energií | Doporučení | Americké indexy | Zasedání Bank of England | Snížení produkce | Pozornost obchodníků | Grayscale Bitcoin Trust | Slabá čísla | Ceny potravin | Solana | Uniswap | Next | Býčí trh | Globální trhy | Capital | Index důvěry | Nákupní tlak | Japonský premiér | Rizika | Eurozóna | Úspěchy | Výhledy | Hodnota akcií | Beyond Meat (BYND.US) | Ozbrojené složky | Zdraví | Silná poptávka | Pracovní síly | CySEC | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Kurz bitcoinu | Německá centrální banka | Očekávané události | Technologický sektor | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Fair Value | Investice do infrastruktury | Komunita | Měsíční report | Projev šéfa Fedu | Výrazný pohyb | Henry Hub | Martin Gürtler | Blockchain | Saxo | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Oblast pro investování | Global Wealth Management | Finanční prostředky | Jasný směr | Mince | Zásoby ropy | Americké volby | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Obchodovat | Lehman Brothers | TRIP | Adidas | Dow Jones Industrial | UPS.US | Důležité informace | Snížení rizika | Pokles akcií | Vstup na trh | Chamtivost a strach | Kroky Fedu | Časový rámec | Obchodní pokyny | Spekulanti | Míra inflace | Fyzické zlato | Windfall tax | Fundamentální data | Energetika | Ekonomické údaje | Manufacturing | Sekundární trh | Spotřebitelská důvěra | MMF | Diverzifikované portfolio | Velké riziko | Jiří Paták | Zlato (XAU/USD) | Oslabení japonského jenu | Signály | Spotify | EBITDA | ChainLink | Nařízení | PoW | Zvýšené napětí | Dvojité dno | Technická korekce | Nemovitostní trh | Aktiva a pasiva | Farmaceutické společnosti | BTC | Fed index | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Obchodování v Evropě | Pasivní investování | PMI ve službách | Odborníci | Vývoj inflace | Kryptotrh | Mizuho | Zvýšení produkce | Miliarda | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Japonská měna | Mezinárodní měnový fond | Akciová společnost | Zvyšování úrokových sazeb | Pšenice | Peking | Nadnárodní korporace | Průmysl | Investovat do zlata | Body | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Dluhopisový trh | Podnikání | Růst produktivity | Marže společností | Tempo růstu | Maloobchodní prodej | Bankovnictví | Ekonomická data z USA | Skupina Colt CZ Group | Trumpovo vítězství | Obavy o poptávku | Nadhodnocení | Gamble | Počasí | Divergence | David Vondra | Bankéři | Americká seance | ETF | Nákupní pozice | Volný peněžní tok | Akciové trhy | Krypto burza | Intel | Myšlenka | Saúdové | Varování | Snížení volatility | Růst HDP | Situace na trhu | Reporty | APP | Nárůst long pozic | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Uhlíková stopa | Spojení | Nabídka a poptávka | Long | Koncentrace | Rally | Bankovní rada | Americké banky | Recese v USA | Pojišťovna | Střední třída | Nálady na trhu | Bear | Cenový růst stříbra | Co bude | Aktiva | Pokles inflace | Politici | Obchodníci s měnami | Použití finanční páky | Analýza zlata | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Prodejní tlak | JCB | Indexy na Wall Street | České měny | Ceny ropy dnes | Holubičí postoj | Jednoduchý klouzavý průměr | Business | Holding | MIFID | Staking | Podíl na trhu | Drahé kovy | Objem úvěrů | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Freeport-McMoRan | Albemarle | Vrcholy | Slábnoucí dolar | Jednání ČNB | Pokles cen | Prodej aut | Riziková aktiva | Využití umělé inteligence | Algoritmus | Automatic Data Processing | Růst ceny | Technology | SP500 | Technologická společnost | Ekonomické vyhlídky | EMA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Price Action strategie | Klíčové faktory | Charlie Munger | Holubičí tón | Výsledky amerických společností | Výsledky voleb | INTC | Hodnocení rizik | Bitwise | Fiskální politiky | Trustpilot | Aston Martin | Průmyslový sektor | Tradingový portál | Zdravotnictví | RBI | Klouzavý průměr | Makroekonomické indikátory | Repo sazba | Akcie Tesly | Zpětné odkupy | Riziko ztráty | Cena severomořské ropy Brent | Ministryně financí | Firma | Payrolls | Futures na ropu | Sentix | Snížení cen | Counterpoint Research | Zveřejnění zpráv | Index akcií | Pochybnosti | Koncept chytrých peněz | Výsledek voleb | Indikátor důvěry | Snížení ratingu | Retail | Tlak ze strany prodejců | Obnovení důvěry | Trinity | Stratég | Signál k nákupu | Špatné zprávy | FOREX | Zisky firem | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Majetek | ISM ve službách | Cenový pokles | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Načasování | Automatizace | Řetězce | Fio banka | Zotavení | Sentiment | Relativní výkon hlavních měnových párů | Spekulace | Order | Forexu | UTC | Investovat do ETF | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Trendový kanál | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Podílové fondy | Politika | Doporučení Koupit | Konkurence | Hospodářské recese | Další posilování | Vladimír Vávra | Generativní AI | Letecké společnosti | Čínský jüan | Barclays | Akcie ČEZu | Ceny ropy Brent | PLN | DCF | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Palo Alto Networks Inc | Palantir Technologies | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Analytika | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Graf akciového indexu S&P 500 | Německá ekonomika | ERC-20 | Akcie Applu | Tržní síly | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Výhled pro akcie | MAM | Euro vůči americkému dolaru | Plány společnosti | Východní Evropa | Pravidla hry | Poplatky | Konsolidace | Výprodej | GDP | Exportní firmy | Negativní korelace | Velká Británie | Růst libry | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Citibank | Graf komodity Zlato | Ekonom | Guvernér ČNB | Investování do nemovitostí | Energetické společnosti | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Indexy S&P | Daňové zatížení | 1D | Obnovení růstu | Silný růstový potenciál | Evropské společnosti | Trader | Vládnoucí strana | Geopolitická rizika | Dopady vysokých úrokových sazeb | Indie | Nákupy | Očekávání trhu | Obchodování se zlatem | Technologické akcie | Měnové politiky | Index BUX | Vnímání | Josef Dudek | Vliv na trh | Akcie Alphabet | Akciové indexy | Pokračující geopolitické napětí | Předstihový ukazatel | Uživatelé eToro | Nálada na trhu | Pivotní body | Výkonnost indexu S&P 500 | Pohyb ceny | Mercedes-Benz | Historická maxima | Ekonomická data | Komodity ropa WTI | Výrobní index PMI | Akcie v obranném sektoru | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Janet Yellen | Commerzbank | Zhodnocení | Euro | Parita | Úrokové politiky | Západní ekonomiky | Ceny zlata | Vysoké zhodnocení | Výhled | Zavedení cel | České akcie | Fiskální politika | Dividenda | Devizový trh | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Auta | Oživení akcií | Komerční banky | Stimuly | Průměrná nominální mzda | Korekční fáze | Obchodní účet | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Bitcoin velryby | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Investiční prostředí | Zápis Fedu | 200 SMA | Debata | Vysoké ocenění | GOOGL | Nákup zlata | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | SWIFT | Tok kapitálu | Růst akcií | Počet nezaměstnaných v Německu | Zaměstnanci | PayPal | Jaromír Gec | Bankovní krize | Nákup eura | FRED | Politika Fedu | Evropský trh | Medvědi | Magnificent | Finanční trhy | Redukce | ANZ | Statistický úřad | Údaje o maloobchodních tržbách | Ekonomické trendy | Výrazné pohyby | Základní sazba | Naše prognóza | Aliance | Dobrý výsledek | Začínající obchodníci | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Fundamentální pozadí | Expanze | eBook | Akciový trh | Insider | Překonání akciových maxim indexů | Způsob investování | Zpomalení hospodářského růstu | Prostor pro růst | General Motors | Zvýšení produktivity | Fondy | Komise pro cenné papíry | XTB Tomáš Cverna | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Dostatečný kapitál | Komoditní trhy | Situace v Číně | Cenové hladiny | Austrálie | Německé ekonomiky | DAX | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Klid | Risk | USD za barel | Nikkei 225 | Burze | Spread | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Výnosy státních dluhopisů | Revoluční přístup | New York | Yield | Čistá ztráta | Objem zakázek | Finanční údaje | Motley Fool | Ekonomické prognózy | Dřevo | Video | Bernstein | Podhodnocený | Optimistický výhled | Dividendový výnos | HCOB | Dodávky ropy | Ford Motor | Burzy v USA | Zdanění | Portál FXstreet.cz | Pasiva | Problémy | Zpomalení růstu | Risk Off | PCE inflace v USA | Silné ekonomické údaje | Omezení produkce | BUX | Válečná krize na Blízkém východě | Těžby bitcoinů | Ripple Labs | Oblast překoupenosti | Rozhodnutí Bank of England | Pozitivní očekávání | NFT | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Erste | Prezidentské volby | Dollar | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Hlavní akciový index | Ondřej Vičar | Dolarový index | Indikátor CCI | Obchodní aktivita | Navýšení | Technické korekce | Nový cyklus | Edward | Dialog | Ropa | Ekonomické teorie | Problémy v Číně | Skupina Colt CZ | Provozní náklady | Kalendář ekonomických událostí | InstaForex Kurz pro začátečníky | Americká inflace | Rozvoj | Klouzavé průměry | Obchodování s Bitcoiny | Rychlost | Goldman Sachs Group | Obchodování s CFD | Podílové listy | Cyklická recese | Rizika investice do Ripplu | Transakce | Švýcarské banky | Dolar | Volatility trhu | Blizzard | Fibonacciho retracement | STAR | Sankce | Graf komodity Stříbro | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Moving Average | Kielský institut | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Wegovy | Profitovat | ISRG | Irsko | MSCI Europe | Důležité zprávy | MIB | Hodnoty měny | Pasivní příjem | Začínající investoři | Obchodní řetězec | Dobrá investice | Varšavská burza | Výprodeje | Index MSCI | Sankce proti Rusku | Inflační data | Značný pokles | Zpráva COT | Americké statistiky | Enphase Energy | Federální rezervní banky | Heineken | Společnosti z indexu | Scotiabank | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Ropa dnes | Zprávy z Německa | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | MSCI | Patria Direct | Prognózovaní | Pozice dolaru | Kypr | Thomson Reuters | Index podnikatelské aktivity | RBA | Bullish | Spotřebitelská poptávka | Statistiky z eurozóny | Báze | Měnový stratég | Snižování nákladů | Německá automobilka | Data z Německa | Akcie Intelu | Risk On | Christine Lagarde | Optimismus na trhu | Společnost AMD | Bollingerova pásma | Šance na úspěch | Dolarové úrokové sazby | Intervence centrální banky | Carry trades | Národní bezpečnost | Inovace | Milník | Obchod | Řízení peněz | Úroveň rezistence | EIA | Globální finanční krize | Platformy | NEST | Tomáš Cverna | Výrobce obuvi | Rusko | Macy's | Pokles nezaměstnanosti | Vysoké riziko | Čínský výrobce | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Relativní stabilita | Úsilí | Miliardy USD | Poradce | Více příležitostí | Graf komodity Ropa WTI | Úrovně rezistence | Obchodní den | Ole Hansen | Oslabení | Spojené státy | Initial Public Offering | Zkušenost | Stagflace | Tradingový portál FXstreet.cz | Fibonacciho úrovně | Signál | Samsung | Digitální měna | Shiba Inu | EPS | Výkonnost společností | Pips | ADP | Square | BIST 100 | MATIC | Advanced Micro Devices (AMD.US) | xStation 5 | Kupní síla | CPI v USA | Short signál | Překoupené oblasti | Vývoj 10letého výnosu amerických vládních dluhopisů | Ropy | Purple Trading | Dlouhodobý klouzavý průměr | Rozdílové smlouvy | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Akciové futures | Makroekonomická data | Platforma | Negativní hospodářské dopady | Singapur | Vývoj indexu DAX | Pohonné hmoty | CHNComp | NFIB | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Možnost dalšího růstu | Změny trendu | Tempo snižování sazeb | Pinterest | Zisk EBITDA | Společnost | Apple (AAPL.US) | Rezervní měny | BCH | CBC | ESPN | Sázky | Obchodujte | Ocenění akcií | Nové prognózy | Obchodované fondy | Pozitivní výsledky | Investoři a obchodníci | Purple Trading Petr Lajsek | Komerční banka | Thomas Barkin | Trh Start | NIO Inc | Utažení měnové politiky | Akcie Moneta | Negativní výhled | SMCI | Generální ředitel | Obchodování páru EUR/USD | SEC | Kurz britské libry | BMW | Cena akcií | Úrovně supportu | Inflace v Německu | Denní graf komodity | Tržní ocenění | Volatilita trhů | Pepperstone | Šperky | Čínští regulátoři | ASX | Světové hospodářství | Rozšíření | Novinky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Atraktivní příležitosti | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Nálada | Pozitivní trendy | Střední podniky | Poradenské společnosti | Umělé inteligence | Britské měny | Tisková konference | Eura | Neúspěch | AAPL.US | Obchodní signál | Zpomalení v Číně | Index BIST 100 | ACT | Organizace | AML.UK | Brazílie | Express | Stříbro vs. zlato | Obchodní rozhodnutí | Invesco Ltd. | CBI | Austan Goolsbee | Gap | Ceny pohonných hmot | DMA obchodovaní | Kótování | Fibonacci | Ostatní komodity | DappRadar | VIX | BlackRock | Úrokové náklady | Banky | Růst | Obchodování EUR/USD | Index Dow Jones Industrial | 3М | Materiály | AAPL | Ceny výrobců v USA | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Výzva | LOTUS | Stratég Saxo Bank | Finanční situace | Nejnovější údaje o inflaci | Proti trendu | Překoupené podmínky | Investujte zodpovědně | Zajištění | Wood & Company | Administrativa | Výhled pro rok 2024 | Akcie Colt CZ | Výnosy amerických státních dluhopisů | Silicon Valley | Colt | Obchodní bilance | Pandemie | Zasedání MMF | Nominální mzda | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Úrokové sazby ČNB | Indikátor MACD | Slabost dolaru | Schodek | ECB Christine Lagardeová | Bankovní sektor | Akcie Alibaba | Cenový index | Negativní zprávy | Direct market | Perzistentní inflace | Token | Čínský trh | Fundament | Kryptoměnová burza | Bohatství | Cenová akce | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Úročení | Jižní Korea | Měnový pár | LVMH | Bilance zahraničního obchodu | Ceny nemovitostí | Developerská skupina | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Tuzemská měna | Currency | Index STOXX Europe 600 | Co je Smart Money? | Valuace | xAI | Potenciál pokračujícího růstu | Investování | Elitní skupiny | Zestátnění společnosti | Myšlenka SMC | L.F. Investment Limited | Jan Drahota | Přilákat investice | Chytré peníze ovládají trh | Mattel | Maďarský index BUX | Poptávka po dolaru | X (dříve Twitter) | Finanční plánování | Časové rámce | Poptávky po dolaru | Bankrot | Rodina Arnaultů | Rychlé zisky | Konfederace britského průmyslu | EMEA ETF | Fumio Kišida | Ovlivňování | Dobrá čísla | Volatility portfolia | Bezpečnost | Akcie | Bitcoin SV | Zveřejněné údaje | Tradeři | Komise pro cenné papíry a burzy v USA | InstaForex Kurz | Míra inflace v eurozóně | Maverick Group | Dlouhodobá investice | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | ICT (Inner Circle Trader) | MSCI All Country World | Bilance | Ukazatele | Zprávy euro | Riziko poklesu cen | Co je Uniswap? | SMC obchodníci | Kurs koruny | Eva Sadovská | Růst cen výrobců | Zombifikace | Nová kryptoměna | Buyback | Výkyvy | Pokles dolaru | Markets Analyst | First Solar | Volatilní | Energetické úspory | Byznys model | Investice do drahých kovů | Bearish price action | Carlsberg | Obchodování britské libry | Diverzifikovat portfolio | Investorské prezentace | Německá automobilka Volkswagen | Cenové tlaky | Plány | Upisovací období | Nákupní aktivity | UCG.IT | Očekávaný růst | Dividendový investor | Zdroj příjmů | Société Générale | Německý průmysl | Slábnutí inflačních tlaků | Dow Jones | Sell (prodejní) signál | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | AltSignals (ASI) | Současná cena mědi | Ceny dolaru | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Aplikace Kousek Bytu | Zisk na akcii | TradingEconomics | Aston Martin (AML.UK) | Druhý support | Spolupráce | Prohlášení | CNY | Bloomberg Global Aggregate Total Return Index | Ukazatel strachu | Co je Ripple? | Pomalejší inflace | Moncler | Analýza indikátorů | Bitcoincash | Výsledky Applu | Měsíční report komodit a indexů | Evropské firmy | Obchodování GBP/USD | Obchodní postřehy pro býky | Olívia Lacenová | Meta Platforms | Benchmark | Nálada nákupních manažerů | DAO | FIL | Výsledky za Q2 | Měsíční měnový report | Riziko dalšího poklesu | Snížení nákladů | Alteryx | Údaje o průmyslové výrobě | Ztráty společnosti | Foreign Exchange | Zastropování cen energií | Crypto.com | Insider nakupuje akcie | Zvýšený zájem investorů | Chris Weston | Černá labuť | Globální banky | Očekávání býčí | Vysoká očekávání | Oslabení dolaru | Order block | Ekonomické nejistoty | Úspěch v investování | Covid | Výrobní ceny | Možnost dalšího poklesu | Dovoz do USA | Warren Buffett a Charlie Munger | WELL | Nálada spekulantů | Costco | Země eurozóny | Optimistický přístup | Roční výnos indexu | Tesla | SMC obchodník | Průměrný roční výnos indexu | Krachy velkých krypto burz | SNOW | Index MSCI Europe | Analytický tým FXstreet.cz | Evropský maloobchodní prodejce | Medvědí potenciál | Intervence japonské centrální banky | Warrant | On-Chain | Vývoj válečného konfliktu | Růst bitcoinu | Velké množství komodit | Pokrytí ztrát | Jefferies | ROTE | Výrobní sektor | Oslabování eura | Fundraising | Hospodářský pokles | Nakamoto | Asie a rozvíjející se trhy | Akciové trhy v Asii | Ztrátová investice | Analytický tým | Řízení rizik | Tvůrci trhu (market makers) | Zprostředkování obchodování | Období silného fundamentu | Zrušení daně | NZD/USD | Závratné zbohatnutí | Výnos indexu S&P 500 | EBITDA marže | HDP ve Spojeném království | Intradenní obchodování | Volby v USA | Sentiment investorů | Stavebnictví v USA | Supporty | Akcie producentů mědi | dApps | Vzestupný trend | Holubičí rétorika | CIPS | Částečné zestátnění | Zhodnocení situace | British American Tobacco | Jane Foleyová | Prognóza Evropské komise | HDP EU | Chemický průmysl | Kamala | ROIC | Technické ukazatele | Bias | Varování před riziky | Dividend Aristocrats | Upravený zisk | AML | Tržní hodnota | Investice do Uniswapu | Change | Tržní pozice | Technická analýza | Na burze | Výkon hlavních měnových párů | Agentura Reuters | Růst Bitcoinů | Christine Lagardeová | Vyrovnat ztráty | Media & Technology Group | Základní úroková sazba | Ukončit obchod | Prodej akcií | Geopolitické události | Významný dopad | Obchodování s akciemi | Cena zemního plynu | Kompenzace | Ekonomické aktivity | PEG | Analytička | ČSOB | CAD | Index volatility CBOE | HDP USA | Rozhodnutí americké centrální banky | Koupit akcie | Pozitivní signál | Úrok | Rizika investice do Chainlinku | Ekonomiky | Pražská burza | PMI ze sektoru služeb | Vývoj ceny akcií | Diverzifikace bohatství | Uvedení společnosti na burzu | Zasedání FOMC | Obchodní plán | S&P 500 | Obrat dolů | Evropa | Psychologické hladiny | Nasdaq Composite | Poptávka po LNG | Akcie společnosti Beyond Meat | John Williams | UFO | Podniky | Investice do Polygonu | Rekordní maxima | Údaje o inflaci | NAHB | Proražení rezistence | Posilování amerického dolaru | Růst britské ekonomiky | Pokles libry | Index spotřebitelských cen | Vyšší úrokové sazby | Zpřísňování měnové politiky | Prognózy ČNB | Cílová cena | Nízká inflace | Úpis akcií | Americká obchodní seance | Miliardář | Zdravotní péče | Hlavní ekonom Saxo Bank | NZD | Hlášení SEC | Makroekonomické údaje | Negativní fundament | Produkce ropy | Supporty a rezistence | Zisky amerických akcií | TRY | Globální epidemie | CNBC | Zvýšení těžby | PMI pro sektor | Směnné kurzy | Výkonnost fondů | Manažeři | Srovnání od finanční krize | Kurz dolaru | Metacade (MCADE) | Moderna | Údaje ISM | Zlepšení | Commitment of Traders | Finanční výkazy | HDP Španělska | Měsíční report komodit | Trump Media & Technology Group | DCK Holoubkov Bohemia | Analýza páru EUR/USD | Korelace s technologickými akciemi | CCI | Ekonomický růst | Co je to tedy SMC? | Spike | West Texas Intermediate (WTI) | Akciové strategie | Meziroční růst spotřebitelských cen | Výhled hospodaření | Krize | Automobilka | Apple Podcasts | Pokles úmrtí | Energetické tituly | Podnikatelská aktivita | Management | Bitfinex | Nio | XAU/USD | Zadlužení | Pandemie COVID | iPhone 15 | Farmaceutický sektor | Halifax | Budoucí pohyby | Pokračování trendu | Posílení libry | Dividendové tituly | Analytička společnosti | Vliv na americký dolar | Konspirační teorie | Průmyslové aktivity | Obraty trendu | High | Ministr financí | Apple Watch | S&P 500 Dividend Aristocrats | ICT obchodníci | Negativní dopad | Hospodářská politika | Nové údaje | US dollar | Tržní dynamika | Bain Capital | UBS | NATO | Americký trh | Colgate Palmolive | Údaje | Co je AltSignals? | Index Russell 2000 | Evropský plyn | Tlak medvědů | Rotace | Sójové boby | Balkánské země | Vyšší mzdy | Hlavní rizika | Obchodníci | SP Global | City | Technická analýza zlata | Activision | Correction | Kimberly Clark | WOOD SPAC One | Buy | Benchmarky | Sledování zpráv z mainstream | Oscilátory | Suroviny | První rezistence | NLP | Tipy pro začínající obchodníky | Hry | Index CSI 300 | Zpráva o měnové politice | Kupující | Správní rada | Riziko | Index S&P 500 Dividend Aristocrats | Larry Ellison | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Riziko recese | Výhody | Trh s platinou | Válečná krize | Short | Zvýšený zájem | Eskalace | Japonský akciový trh | Solidní růst | Ostatní příjmy | Údaje o prodejích | Roční maximum | ActualizeAI | Beta | Posilování české koruny | Schválení Bitcoin | Zvolení Donalda Trumpa | Růstové společnosti | Burza Crypto.com | Mario Centeno | Snižování sazeb | Raiffeisenbank a.s. | Nově zahájené stavby domů | Makléř | Report komodit | UBS Global | Ceny akcií Ford | TOPIX | Omicron | Investiční společnost | Nárůst volatility | Cílová společnost | Člen bankovní rady | Účastníci trhu | USD/CHF | Nemovitosti | Seance v USA | Stříbro | Odhadovaná cena | Intradenní růst | Velké a stabilní společnosti | Target | Ceny ropy WTI | Spotové ceny | Akcie ve velkém objemu | Zavedené společnosti | Nákupy dolaru | Raphael Bostic | Stav americké ekonomiky | Zdroje energie | Historie se opakuje | Portfolio akcií | Filecoin | Fond s proměnným základním kapitálem | Zlomový okamžik | Zájem o dolar | Denní objem | Cenové výkyvy | Zemědělství | Refinancování dluhů | Spoření | Velcí hráči | Vyplácené dividendy | Společnost OpenAI | Silný brand | Marketingová komunikace | Diverzifikace portfolia | EURO 2024 | Snížení produkce ropy | Intradenní strategie | Americká měna | Silná rally | Cílové ceny | Struktura řízení | Konkurent | Chance | Týdenní pivot | Smart money | Rolls-Royce Holdings | Akcie s malou tržní kapitalizací | Co je to bitcoin | Dividendoví aristokrati | Finanční ztráty | Těžební náklady | Obchodní definice | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Analytické pokrytí | Zoom Video Communications | Plán obchodování | Volatility | Ekonomické podmínky | Současný klesající trend | Polkadot | Prodeje | Stavebko | Co je Ethereum? | RBC | Ztráta | Rozpočet | xStation5 | Včerejší zpráva | Patron Go | Fond fondů | Generativní umělé inteligence | ETSY.US | Analytik finančních trhů | Proč investovat do Uniswapu? | Past na býky | Web3 | Úřad pro energetické informace | Obavy ze stagflace | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Pozitivní vliv | Předseda představenstva | Odliv prostředků | Závazek | Směřování | Vladimír Zuzák | Intuitive Surgical | Investiční byt | Canary Wharf | Makroprostředí | Instrument | Hlavní ekonom | Historie | Francouzský index | SMA 200 | Obchodovatelné fondy | Standard Chartered | Žádosti o podporu | MACD indikátor | Německo | Nový model iPhone | Aktivita velryb | Akcie pražské burzy | Obchodníci na forexu | Prodejní aktivity | Bankovní sektor v ČR | Biden | Obavy z Číny | Kulminace inflačních tlaků | Kam tečou peníze? | Potenciál pro zhodnocení | Rizika investování do Bitcoinu | Dvojciferné zhodnocení | Obchodování eura | Pojišťovnictví | Společnost AltSignals | Špatné výsledky | NASDAQ 100 | Tabáková společnost | Investiční platformy | Nástroj pro investory | Dostatečné zkušenosti | Japonský trh | Chanel | Inflace spotřebitelských cen | Výše zdanění | Xetra | Směrnice | Breakouty | Nízká korelace | Ztráty | Cardano | COT (Commitment of Traders) | Potenciál dalšího růstu | Slabé euro | Kontrakt | Pracovníci společností | Portfolio fondu | FXstreet.cz | Nejnovější údaje | Zajímavé investiční příležitosti | UniCredit (UCG.IT) | USDIDX | Cena akcií Applu | Necyklické aktivum | Asijské seance | Proč investovat do Polygonu? | Otevření Wall Street | Šéf řecké centrální banky | Zajištění proti inflaci | Obratu trhu | Equal weight | Direct market access | Vyšší ceny ropy | PVM Tamas Varga | Chytrý Honza | Low | Obchodní model | Inflace v eurozóně | Ukazatel EBITDA | Rozdíly mezi ICT a SMC | Akcie Moderny | Sol | Buy (nákupní) signál | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | EUR/GBP | Stabilní úrokové sazby | Investice do Cardana | UBS Global Wealth Management | XRP | Philip Lane | Sam Stovall | Supportní zóny | Akumulace | Proč investovat do Filecoinu? | Denní graf měnového páru | Akcie společnosti Zoom | Mzdy | Akcie Pelotonu | EMA data | Energetická situace v Evropě | Nákupní signál | Technický výhled | Royal Caribbean Cruises | Hrubá marže | Pozice | Medium Term | Dollar General | Dna | Statistika | Zdroje dat | Marika Čupa | LNG z Freeportu | Podnikání na kapitálovém trhu | Navyšovat dividendy | SMC (Smart Money Concepts) | Vyhlídky dolaru | Značné výhody | Rizika investování do Etherea | Frontier trh | Warren Buffett | Private equity | Chytré peníze | Globální trh | Prodat USD | Viceprezident | Úrokové sazby | Analytik | Nejlepší rozhodnutí | Přizpůsobivost | Stochastic | Instrumenty | Výraznější pokles | Bezpečné měny | Střednědobý klouzavý průměr | SMA 20 | SPX | Kryptoměnový trh | Středoevropský region | Ceny platiny | Zájem o NFT | Soudržnost Evropské unie | Nárůst nezaměstnanosti | Halving | Evropské akciové indexy | XTB Research | Euro dolů | Ministerstvo financí | Ethereum (ETH) | WeWork | Indonésie | Platidlo | Procter & Gamble | Oscilátor | Zvýšené volatility | Platina | Globalizace | Zdroje informací | Výkonnost fondu | Banka | Energetická situace | Fio | Investiční příležitosti | Rezistence | SPOT | Společnost eToro | Společnost Microsoft | Celosvětově známé produkty | Investice do elektromobility | CAPEX | Býčí trend | Pokles nezaměstnanosti v USA | Kanadská centrální banka | Světová poptávka | USA | Short-selling | Směr trhu | Mário Centeno | Psychologické úrovně | Line Bin | Zpracovatelský průmysl | Momentum trhu | Zestátnění společnosti ČEZ | Poptávky po ropě | Kanadský dolar | Signály z Fedu | Pozitivní zpráva | Novo Nordisk | Intervenovat | Platební síť | SEC Form 13F | MasterCard | KOSPI | USD za tunu | Ilga Haubelt | Největší pokles | Úrokové sazby ve Spojených státech | Nejbližší rezistence | Znovuotevření Číny | ApeCoin (APE) | Šance | Růst cen zlata | Automotive | Kryptokomunity | Návratnost | Richmond | KPMG | Britské libry | Celoroční projekce | Index MSCI All Country World | Indický index | Vstupní signály | Produkce mědi | MF | Investovat peníze | Tým FXstreet.cz | Footshop | Potenciál poklesu | 13F | Vlastnictví | Blockchainové infrastruktury | Výkon | Zájem analytiků | Match Group | Buy signály | 10 akcií | Talen Energy | Analytici banky | Studie poradenské společnosti | Prorážení stop-lossů | Otevřené podílové fondy | Fúze | Obchodování pro klienty | Poplatky za obchodování | Průmyslové podniky | HDP v eurozóně | American Express | Pokračování medvědího trhu | Korporace | Kvalitní akcie | Ocenění | Riziko bankrotů | Dobře definovaný obchodní plán | Report finančních trhů | Největší výnosy | Růst valuace | Modely AI | Omezení pohybu obyvatelstva | Indikátor | Akcie své vlastní společnosti | Akcie společnosti AMD | Jednoduché tipy | Upisování | Výnosy dluhopisů | Kryptoměnový projekt | Údaje MMF | Zvyšování úroků | Tržní kapitalizace společnosti | Fidelity International | Obava z recese | Vyšší výnosy | Politická scéna | Snížit úrokové sazby | Krátkodobý sentiment | Dodavatelské řetězce | Očekávání v USA | Pokračování růstu | Proč investovat do Cardana? | Další pokles | Vedoucí pracovníci | Presale kryptoměny | Underweight | Důležitá zpráva | Začínající obchodníci na Forexu | Vývoj ceny | WSO | Inflace v USA | Splácení dluhu | Likvidity na trhu | Konsensus trhu | Doporučení pro obchodování | Výrobní náklady | Maďarský index | Hlubší pohled | Vývoj na akciích | Autozone | Oslabování ropy | Analytik XTB | LEVI.US | Emise | Struktura trhu zaměřená na likviditu | Index KOSPI | Samolibost | Vedoucí pracovníci společností | Znehodnocení | Výsledky amerických voleb | Zavřít obchod | Palo Alto Networks | Akcie třídy | Japonský jen včera | Potenciál růstu | Nadprůměrné cash flow | Index výdajů | WFT zdanění | Sankce na dovoz ruského zlata | Utěsňování centrálních bank | Kielský institut pro světové hospodářství | Práce | Porozumět pohybům na trhu | Americký akciový trh | Futures na zlato | Centrální bankéři | Stav hospodářství | Discord | Sociální sítě | Šance na pokles | Očekávané zhodnocení | Konvergence | Wolfspeed | Joe Biden | Realizace zisku | Více peněz | Struktura zastropování cen | iPhone | Prodej | TradingView | Obnovitelné energie | Quote | Rok 2024 | Euforie | Bez rizika | Prezident institutu | Zisky společnosti | Home Depot | Invesco | Americké centrální banky | Akcie First Solar | Produkce základních surovin | Spekulovat | Pojišťovny | Všechny akcie | Oznámení | Trojúhelníkové formace | Vyhoření | Poptávka po bezpečných aktivech | SPAC v ČR | Průmyslová výroba | Oracle (ORCL.US) | Výroba aut | Posilování eura | Německý HDP | Obrat v měnové politice | Důležité zprávy z USA | Zakázky německého průmyslu | Investiční | Index Stoxx 600 | Průzkum | Prodejní pozice | Fundamentální hodnota | Velryby | Bitcoin dnes | Čistá energie | Eli Lilly | University of Leicester | Co je Metacade? | Presale AltSignals | GM | Ceny lithia | Bitcoin | Úvěr | Výkonnost | Investiční fond | CEE region | Kotace | Změna trendu | Výměny akcií | Markets | Banky a hedge fondy | Nejbližší support | Ústup inflace | Akcie v Evropě | Ernst & Young | West Texas Intermediate | Růst cen ropy | Zájem investorů | Trade | Konglomerát LVMH | Retail obchodníci | ABC | Higher high | Denní minima | Energetický sektor | BYND.US | Krypto aktiva | Luděk Palata | Růst poptávky | Hospodářské oživení | Správa | Budoucnost | Steen Jakobsen | Coca-Cola HBC | Akcie Airbnb | Anheuser-Busch inBev | MIB index | Ekonomická zpráva | Ark Invest | Celkový sentiment | Opce | Rizika investování do Binance Coin | Nákupy akcií | Volatilní období | Rozhodování | News | Index CPI | Obchodní války | Eskalace konfliktu | Absence kupců | Opatření | Valuace sektoru | EU | Investiční záměry | Investice do Ripplu | Walmart | Investice do Metacade | FOMO | Situace na japonském jenu | Index S&P 500 | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Ekonomické zprávy | CAPEX rozpočty | Agency business | Bureau of Economic Analysis | Chainlink (LINK) | Thajsko | Ekonomická situace | Významní účastníci trhu | Růst spotřebitelských cen | Závislost | Uniswap (UNI) | Obnovitelné zdroje | Credit Suisse Group AG | Zmírňování opatření | Burza Crypto | Krypto | Znalost SMC | Japonská centrální banka | Aktuální předpověď | Aktivita v sektoru služeb | Ceny dřeva v USD | Obchodní postřehy | KO | Čínské oživení | BlackBerry (BB.US) | Prodejní signál | HDP | Speciální Report | Prodej akcie | Stanovené cíle | Levi Strauss (LEVI.US) | Znehodnocení úspor | Vnitřní hodnota | Výhled pro rok | Maloobchodní tržby | Tokijská burza | Přeprodané zóny | Český PX index | CL | Rostoucí příjmy | Cenový propad | Investiční rozhodnutí | Trh s bydlením | Světové centrální banky | Hlavní akciové indexy | Celosvětový trh | Tlak na akcie | Vyšší riziko | Letiště | KKR | Zásobníky | TSLA | Výhled trhů | Cla na dovoz | The Sandbox | Fond | Zlato | Stabilita | Komise v přenesené pravomoci | Dow Jones Industrial Average | Amazon | Sazba ČNB | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Kurzy | Reverzní patterny | Rok 2025 | Investiční rozhodování | Stop-out | Poradenství | Zisk na akcii (EPS) | Short pozice | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Investování do Filecoinu | Etsy | Restrukturalizace | Kapitalový výnos | Ministryně obchodu | Vývoj ceny dřeva | Světová poptávka po ropě | Trading | Slušný zisk | Ether | Inflační očekávání | Podnik | Velké londýnské banky | Stavební spoření | Akcie ve Spojeném království | Evropské akciové trhy | Odvětví | BH Securities | Výkyvy na finančních trzích | Ekonomické odhady | Index Nikkei 225 | Objem aktiv | USD/CAD | Výrobní aktivity | Kupci | XTB | SMC teorie | Čínské vlády | Bohatý táta, chudý táta | Roční výnos indexu S&P 500 | GPEF | Rolls-Royce | Růst ekonomiky | Index PMI | Investování do Apecoinu | Správný money management | Uptrend | Proč investovat do Etherea? | Informace o trhu | Akcie na pražské burze | Údaje o nezaměstnanosti | Dividendoví králové | Constellation Energy | Oslabování libry | Komodity | WPIC | Investování je rizikové | Pražský index PX | Denní graf | Vysoké úrokové sazby | Etoro | Palmolive | Výrazný uptrend | Poptávka po americkém dolaru | Miliardy | Maloobchodní tržby v USA | Activision Blizzard | Tomáš Raputa | Oblasti umělé inteligence | Světové rezervní měny | Nesoulad | Data společnosti | Podnikatelské klima | Vstoupit do trhu | Pozitivní výhled | Cena komodity | Komentáře Fedu | Hindenburg Research | Vývoj indexu Nasdaq | Částečný úvazek | Kryptoměny | Tokeny Metacade | Zásoby benzinu | Riziková prémie | Objednávky | Kryptoguru | Investování do Binance Coin | Obchodování USD/JPY | Colgate | Circle | Co je Filecoin? | MSCI China | Trh s kryptoměnami | Ekonomické indikátory | Akcie Coltu na pražské burze | Zachování neutrality | Likvidita | Sektor služeb v USA | Sledování zpráv | Týdenní nárůst | Proč investovat do Apecoinu? | Velká korekce | Konfederace | Definitivní obrat trendu | Výnosy | Objem obchodování | Palantir | Ceny akcie | Skepse | Král kryptoměn | ČTK | PMI pro sektor služeb | Session | Dluhopis | Fundamenty | Nejisté situace | Starbucks (SBUX.US) | Správné načasování | Americké akciové indexy | Vyplacené dividendy | Akcie Coltu | Domácí akcie | Býčí scénář | Obchodní styl | Akcie ČEZ | COT | Španělsko | Největší banky | Vývoj ceny akcie Komerční banka | Odhady analytiků | Kabelky | Tradiční automobilky | Zveřejňované údaje o prodejích | Dnešní zprávy | Vlády | CEE | Uhlí | Západoevropské trhy | Česká národní banka | Luxusní skupina | Pivovary CZ | Velký trend | Investiční doporučení | Texaská ropa | Oznámení převzetí | Rizika investice do Polygonu | SPAC | AUD/USD | Učení se | Digitální peněženky | Ocenění na burze | Disney | Co je Binance Coin? | Vítězství Donalda Trumpa | Alokace aktiv | Ruská ekonomika | Vítězství | ONE | Společnost Starbucks | Německá obchodní bilance | Wealth Management | Průlom | Vnímání likvidity | Proč investovat | Investor | USD/JPY | ISRG.US | Chuť k riziku | Teams | Investiční skupina | Japonský jen | Analýza | ČR | Hlavní měnové páry | Prodej eura | Hrozba recese v USA | Nakupovat | Americké vlády | Významné události | Jerome Powell | BNB | Británie | Poptávka po ropě | Medvědí trend | Býčí potenciál | Umělá inteligence | Akcie Komerční banka | Obchodní myšlenka | Nonfarm Payrolls | Proč investovat do Ripplu? | Wall Street | Odliv prostředků z trhu | Přeprodané podmínky | Hospodářské podmínky | Počet nezaměstnaných
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot