Sobota 01. února 2025 02:16
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
eightcap trade smarter

Úrovně supportu

img

USD/CHF, H4 | Býčí růst

20.02.2024 První support se nachází na úrovni 0,8804 a je označen jako "overlap support". Tato úroveň naznačuje, že historická cenová akce ukazuje poblíž této oblasti značný zájem o nákup a tím i potenciální zónu podpory, kde mohou obchodníci očekávat odraz ceny.
img

XAU/USD, H4 | Býčí růst

20.02.2024 První support je identifikován na úrovni 2 014,29 a je charakterizován jako "overlap support". Tato úroveň naznačuje, že historická cenová akce prokázala poblíž této oblasti značný zájem o nákupy, což naznačuje potenciální zónu podpory, kde mohou obchodníci očekávat odraz ceny.
img

EUR/USD, H4 | Medvědí obrat

19.02.2024 První rezistence na úrovni 1,0797 je označena jako "overlap rezistence" a ukazuje významnou úroveň, kde se vzhledem k historické aktivitě ceny překrývající se u této hladiny může projevit tlak na prodej.
img

GBP/USD, H4 | Medvědí momentum

19.02.2024 První rezistence na úrovni 1,2615 je označena jako "overlap rezistence"a ukazuje významnou úroveň, kde se vzhledem k historické aktivitě ceny překrývající se u této hladiny může projevit tlak na prodej.
img

Klíčové události 19. února: fundamentální analýza pro začátečníky

19.02.2024 Pondělní ekonomický kalendář je klidný. Během dne nás nečekají žádné události menšího významu, takže při rozhodování o obchodech se můžete spoléhat jen na technickou analýzu. Volatilita ale může být velmi nízká, jak tomu v pondělí často bývá, a za této situace bude makroekonomické pozadí úplně chybět.
img

XAU/USD, H4 | Medvědí pokles

19.02.2024 První rezistence na úrovni 2 024,72 je označena jako "pullback rezistence" a ukazuje významnou úroveň, na které se může projevit prodejní tlak, když cena opouští nedávné zisky.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 19. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

19.02.2024 Pár EUR/USD v pátek dál kolísal. Cena se snažila vzdálit od hladiny 1,0785, ale v druhé polovině dne se k této hranici vrátila a také otestovala trendovou linii. Současný klesající trend je tedy těsně před koncem. Pokud pár v pondělí nebo v úterý zkonsoliduje nad trendovou linií, mohlo by euro mírně posílit. Nečekáme ale, že by pár vykázal jistý růst, protože k němu nemá fundamentální a makroekonomické důvody.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 19. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

19.02.2024 I pár GBP/USD zaznamenal v pátek mírnou býčí korekci, ale ani býci, ani medvědi neměli výraznou převahu. Spojené království začalo den zveřejněním zprávy o maloobchodních tržbách, které vyšly nad očekávání. Trh ale z jakéhosi důvodu odmítl na tuto zprávu reagovat, ačkoli jsme právem očekávali růst britské libry. Smíšené pohyby ve druhé polovině dne byly vyvolány dvěma zprávami z USA (index cen výrobců a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity). Z makroekonomického hlediska jsme byli svědky naprosto logických pohybů.
img

Výhled pro EUR/USD na 16. února. Dolar náhle ustupuje

16.02.2024 EUR/USD ve čtvrtek provedl korekci směrem vzhůru a ke konci dne překonal kritickou hranici. Klesající trend v tuto chvíli zůstává zachován, ale pár často koriguje směrem vzhůru, takže prolomení linie Kijun-sen není signálem, který by ukazoval na začátek obratu býčího trendu. Včera měl trh dobrý důvod zbavit se dolaru (nebo vybrat zisky z krátkých pozic). Dvě z amerických zpráv se ukázaly být výrazně slabší, než se předpokládalo. Maloobchodní tržby se v lednu snížily o 0,8 %, zatímco prognózy předpovídaly maximálně pokles o 0,1 %, a průmyslová výroba klesla o 0,1 %, zatímco obchodníci očekávali její růst o 0,3–0,5 %.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 16. února 2024

16.02.2024 Během uplynulých několika dní se v eurozóně zveřejňovaly lepší než očekávané ekonomické zprávy, zatímco americká data vykazovala překvapivé výsledky. Například maloobchodní tržby místo zrychlení z 5,6 % na 5,8 % minulý měsíc klesly o 0,8 %. Navíc byly předchozí výsledky revidovány směrem dolů, takže tempo růstu se zpomalilo z 5,3 %. A průmyslová výroba místo zrychlení z 1,0 % na 1,2 % poklesla o 0,1 %. Naštěstí byly předchozí údaje revidovány směrem nahoru. To však lze jen stěží považovat za pozitivní moment. Rozdíly samozřejmě nejsou tak masivní jako v Evropě, kde byl pokles některých ukazatelů nahrazen růstem, a nezaznamenali jsme pokles ani maloobchodních tržeb, ani průmyslové výroby. Nicméně průmysl se již přiblížil hranici, kdy začíná klesat. Obecně není překvapivé, že dolar rychle ztrácel své pozice. A je docela možné, že v tom bude pokračovat i dnes. Koneckonců trh prakticky ignoroval silné ekonomické zprávy z Evropy, a to především proto, že tyto optimistické údaje vyvolávaly určité pochybnosti. V prostředí extrémně slabých amerických údajů však trh možná začne dohánět ztráty. Možná to ale bude ještě nějakou dobu trvat.
img

Klíčové události 16. února: fundamentální analýza pro začátečníky

16.02.2024 V pátek nás čeká velké množství makroekonomických událostí. Celý týden byl vcelku informativní, a zatímco některé instrumenty dokázaly vykázat logické pohyby odpovídající aktuálnímu makroekonomickému a fundamentálnímu pozadí, jiné ne. Mluvíme samozřejmě o euru a libře. Euro dál klesá, což naprosto odpovídá našim očekáváním, zatímco libra se dál pohybuje nevyzpytatelně v rámci omezeného cenového pásma.
img

GBP/USD, H4 | Medvědí momentum

16.02.2024 První rezistence na úrovni 1,2604 je označena jako "overlap rezistence" a ukazuje významnou hladinu, kde se vzhledem k historickému seskupování rezistencí může projevit prodejní tlak.
img

EUR/USD H4 | Medvědí obrat

16.02.2024 1. úroveň rezistence na hladině 1,0748 je označována jako "překlenovací rezistence", což naznačuje, že se jedná o významnou hladinu, na které se může objevit prodejní tlak v důsledku historického seskupení rezistencí.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 16. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.02.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek korigoval nahoru a začal s tím už den předtím. Celkově jsme pozorovali standardní ústup nahoru v rámci klesajícího trendu, jak ukazuje klesající trendová linie. Cena otestovala hladinu 1,0785, od které se v pátek může odrazit a může pokračovat v klesajícím pohybu. Očekáváme, že euro bude dál klesat.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.02.2024 I pár GBP/USD ve čtvrtek zaznamenal mírnou býčí korekci. V první polovině dne britská měna klesala, když vyšlo najevo, že zpráva o HDP Spojeného království za čtvrté čtvrtletí byla mnohem slabší, než se očekávalo. Pokud se v Británii zatím nemluví o recesi, je to jen čirá náhoda. Libra ale klesala jen krátce, protože během americké obchodní seance byly zveřejněny ještě slabší zprávy o průmyslové výrobě a maloobchodních tržbách. Dolar proto už ve druhé polovině dne klesal. Celkově jsme byli svědky naprosto logických a odůvodněných pohybů, jakými se pár GBP/USD nemůže chlubit vždycky.
img

Plán obchodování EUR/USD a GBP/USD na 15. února

15.02.2024 Euro zůstalo stabilní, zatímco libra před zahájením americké obchodní seance pokračovala v sestupném trendu. K tomu druhému došlo kvůli očekávání, že britský CPI vzroste ze 4,0 % na 4,1 %. První jmenovaný naopak mnohé překvapil, protože údaje o průmyslové výrobě v regionu ukázaly posun od poklesu k růstu – z -5,4 % na 1,2 %.
img

XAU/USD, H4 | Býčí odraz

15.02.2024 První support na úrovni 1 987,75 je označen jako "overlap support" a ukazuje významnou úroveň, kde se díky historickému seskupování supportů může projevit zájem o nákup. Tato úroveň naznačuje, že předchozí kupci mohou vstoupit do hry, aby bránili své pozice nebo otevřeli nové long pozice.
img

Klíčové události 15. února: fundamentální analýza pro začátečníky

15.02.2024 Ve čtvrtek nás čeká jen málo makroekonomických událostí, ale některé z nich jsou důležité. Podle našeho názoru jsou dnes hlavním bodem dne údaje z Velké Británie, které budou zveřejněny dopoledne. Spojené království vydá zprávy o HDP za 4. čtvrtletí a průmyslové produkci. Půjde o první odhad za čtvrté čtvrtletí, který by se tedy mohl odlišovat od prognózy (-0,1 %). Obecně vzato je momentálně velmi těžké očekávat od britské ekonomiky pozitivní hodnotu, takže si nemyslíme, že by britská libra z této zprávy výrazně profitovala. Co se týká průmyslové produkce, hráči na trhu očekávají za prosinec pokles o 0,2–0,4 %. I tentokrát lze v této zprávě jen těžko očekávat pozitiva.
img

EUR/USD H4 | Medvědí obrat

15.02.2024 1. úroveň rezistence na hladině 1,0745 je označována jako "pullback rezistence", což značí, že se jedná o významnou úroveň, na které by se mohl po retracementu ceny objevit prodejní tlak. Tato úroveň naznačuje, že by předchozí kupující mohli narazit na rezistenci prodávajících, kteří chtějí využít rostoucího trendu.
img

GBP/USD H4 | Medvědí pokles

15.02.2024 1. úroveň rezistence na hladině 1,2580 je označována jako "pullback rezistence", což znamená, že se jedná o významnou úroveň, na které se může po retracementu ceny objevit prodejní tlak. Tato úroveň naznačuje, že by předchozí kupující mohli narazit na rezistenci prodávajících, kteří chtějí využít nedávného pohybu vzhůru.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.02.2024 Pár EUR/USD vykazoval ve středu nízkou volatilitu a trh se jen velmi málo zajímal o obchodování. V předchozích článcích jsme vás upozorňovali, že euro není volatilní měna, takže ani při zřetelném trendu (jako je teď) bychom neměli očekávat, že pár bude klesat každý den. Praxe to potvrzuje. Jestliže v úterý trh zareagoval na zprávu o inflaci v USA, která je považována za důležitou a jejíž hodnota se ukázala být rezonující, pevným medvědím směrem, teď žádné důležité zprávy nepřišly. Pozorovali jsme tudíž volatilitu odpovídající 38 pipům.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 15. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.02.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval směrem dolů. Jestliže v úterý byla důvodem k prodeji britské měny zpráva o inflaci v USA, pak ve středu to byla zpráva o inflaci ve Spojeném království. Lednový index spotřebitelských cen ve Velké Británii zůstal beze změny, ačkoli se očekával růst na 4,2 %. Jádrová inflace také zůstala beze změny, ačkoli se očekávalo zrychlení na 5,2 %. Výsledky tohoto reportu byly tedy nakonec víc holubičí, než se čekalo, a britská měna dál klesala.
img

Kotace XAU/USD se zhroutily: co bude dál?

14.02.2024 V úterý po zveřejnění údajů o inflaci ve Spojených státech americký dolar prudce posílil: index spotřebitelských cen (CPI) v lednu vzrostl o +0,3 % a jádrový index spotřebitelských cen o +0,4 %, čímž překonaly prognózy o +0,2 % a +0,3 %.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.02.2024 Pár EUR/USD se v úterý propadl pod vlivem jediné události – zprávy o inflaci v USA. Už jsme upozornili, že se jedná o klíčovou zprávu, která by mohla vyvolat silnou reakci trhu. Pojďme se podívat na hodnoty, které ukázala, a na důvod tak výrazné reakce trhu.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 14. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.02.2024 Pár GBP/USD se v úterý snažil prodloužit růstový pohyb, ale po zprávě o inflaci v USA se propadl, stejně jako pár EUR/USD. Důvody takto prudkého a silného růstu dolaru jsme už rozebrali, takže se nebudeme opakovat. Řekněme jen, že z technického hlediska se naprosto nic nezměnilo. Pár teď může začít nové kolo poklesu, což by každopádně bylo logické a rozumné. Silně ale pochybujeme, že trh je připraven libru prodávat.
img

EUR/USD, H4 | Býčí odraz

14.02.2024 První support na úrovni 1,0711 je označen jako "overlap support" a ukazuje významnou úroveň, kde by se mohl projevit zájem o nákup a která by potenciálně mohla působit jako hladina podpory pro cenu.
img

GBP/USD, H4 | Medvědi pokračují k prvnímu supportu

14.02.2024 První support na úrovni 1,2580 je označen jako "overlap support" a naznačuje významnou úroveň, kde by se mohl projevit zájem o nákup. Tato úroveň může působit jako zóna supportu, která teoreticky může zastavit pokles ceny.
img

USD/JPY, H4 | Medvědí obrat

14.02.2024 První rezistence na úrovni 151,34 je označena jako "multi-swing high rezistence" a ukazuje významnou historickou úroveň, na které byl evidentní prodejní tlak napříč několika cenovými swingy. Tato úroveň nejspíš přiláká prodejce, kteří chtějí využít předchozího odmítnutí ceny.
img

Klíčové události 14. února: fundamentální analýza pro začátečníky

14.02.2024 Ve středu nás čeká jen málo makroekonomických událostí, ale některé z nich budou důležité. Spojené království zveřejní zprávu o inflaci za leden, která může vyvolat stejně silnou reakci trhu jako zpráva o inflaci v USA. Prognózy hovoří o tom, že index spotřebitelských cen zrychlí na 4,1–4,2 %. Pokud zpráva překoná prognózy, může britská libra prudce posílit, protože to naznačí, že Bank of England bude sazbu držet na maximální hodnotě po delší dobu. Pokud bude skutečná hodnota nižší, může libra dál klesat, protože trh bude věřit, že Velká Británie začne se snižováním sazeb dřív, než se očekávalo.
img

Výhled pro EUR/USD na 13. února. Euro nadále roste pomalým tempem

13.02.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval v korekci směrem vzhůru s nízkou volatilitou. Ve skutečnosti je volatilita nejen nízká, ale dokonce extrémně nízká. Celkově měnový pár nyní nevykazuje žádné pohyby. A pokud nedochází k žádným pohybům, nelze očekávat dobré obchodní signály a vysoké zisky. Proto musíme vydržet a v budoucnu budou signály a pohyby lepší.
img

Přehled měnového páru EUR/USD. 13. února. ECB rozhodne o snížení sazeb v březnu

13.02.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí nadále obchodoval v mimořádně klidném režimu. V ranních hodinách došlo k potenciálnímu proražení linie klouzavého průměru, odpoledne však došlo k obnovení mírného poklesu evropské měny. K jasné konsolidaci nad klouzavým průměrem jako v předchozích třech případech tedy nedošlo. Obchodníky jsme již upozorňovali na to, že průraz klouzavého průměru je možný. Za současných okolností však nebude znamenat posun k vzestupnému trendu.
img

Přehled měnového páru GBP/USD. 13. února. Fed opět prohlásil, že se sazbami není kam spěchat

13.02.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí inklinoval k poklesu. Úroveň Murray 7/8 – 1,2634 se opět nepodařilo překonat. Připomeňme, že tato úroveň (a několik sousedních) tvořila zhruba měsíc a půl silný support – spodní hranici bočního kanálu. Pár nemůže tuto "betonovou zátarasu" zespodu prorazit. Britská libra má tedy výbornou šanci na obnovení poklesu.
img

Klíčové události 13. února: fundamentální analýza pro začátečníky

13.02.2024 Na úterý je naplánována celá řada makroekonomických událostí. Den začne zprávami o nezaměstnanosti a mzdách ve Velké Británii. Stojí za zmínku, že mzdy částečně podporují vysokou inflaci ve Spojeném království, takže jejich pokles vyvine tlak na libru, zatímco růst jí poskytne podporu. Pokud jde o nezaměstnanost, čím nižší bude, tím lépe pro britskou libru.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.02.2024 Pár GBP/USD v pondělí nevykázal žádné pozoruhodné pohyby. Volatilita činila pouhých 48 pipů, což ukazuje na absenci výrazných pohybů. Cena se už čtyři dny pohybuje kolem úrovně 1,2611 a podle všeho tím dráždí obchodníky. Připomeňme, že britská libra strávila jeden a půl měsíce v pásmu mezi úrovněmi 1,2611 a 1,2787. Během tohoto období se od úrovně 1,2611 odrazila asi šestkrát nebo sedmkrát. Nakonec prorazila pod tuto úroveň, udržela se tam jen dva dny, vrátila se do oblasti nad ní a teď se ji snaží překonat. Upřímně řečeno, celé to působí paradoxně.
img

EUR/USD, H4 | Pokračování medvědího pohybu

13.02.2024 První rezistence na úrovni 1,0803 je označena jako "overlap rezistence" a naznačuje významnou překážku, kde by mohl zesílit prodejní tlak, který by teoreticky mohl vést k obratu cenového trendu.
img

GBP/USD, H4 | Medvědi pokračují k prvnímu supportu

13.02.2024 První support na úrovni 1,2581 je označen jako "overlap support" a naznačuje, že by se zde mohl projevit zájem o nákupy, který by teoreticky mohl poskytnout poklesu ceny určitou podporu.
img

USD/CAD, H4 | Býčí růst

13.02.2024 První support na úrovni 1,3437 je označen jako "multi-swing low support", což naznačuje, že se jedná o významnou hladinu, kde by se mohl projevit zájem o nákupy a která by mohla poskytnout základnu pro odraz ceny nahoru.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 13. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.02.2024 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v pomalém pohybu nahoru, který odrážel stejný nevýrazný trend, jaký jsme pozorovali většinu předchozího týdne. Během dne nedošlo k žádným významným fundamentálním ani makroekonomickým událostem. Projev představitelů Evropské centrální banky Fabia Panetty a Philipa Lanea a zástupkyně Federálního rezervního systému Lael Brainardové sice stál za pozornost, ale jejich prohlášení nemusí mít velkou váhu, když se pár za den posune o méně než 50 pipů. Trh je očividně ve stavu čekání. Možná čeká, až hlavní hráči ukážou cestu vpřed, nebo čeká na údaje o inflaci. Aktuální pohyby jsou každopádně velmi slabé, takže se dost těžko obchoduje.
img

Výhled pro GBP/USD na 12. února. Libra má příležitost k poklesu

12.02.2024 Měnový pár GBP/USD v průběhu pátku nadále vykazoval smíšené pohyby s nízkou volatilitou. Kotace opět reagovaly s linií Senkou Span B, která ve větší míře klesala směrem k ceně, než aby cena stoupala k ní. Nicméně britská libra proti předchozímu poklesu provedla 50% korekci, v jejímž rámci nakonec opustila boční kanál. Flat trend tedy skončil a můžeme očekávat pohyb směrem dolů. Otázkou je, zda je trh připraven na trend, a na základě toho, co jsme pozorovali v minulém týdnu, je těžké určit, kdy trend začal.
img

Výhled pro EUR/USD na 12. února. Euro provádí korekci směrem nahoru

12.02.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v korekci směrem vzhůru. Korekční fáze trvá již čtyři dny po sobě, i když předtím cena klesala jen něco málo přes den. Volatilita zůstává velmi nízká, což lze částečně vysvětlit slabým fundamentálním a makroekonomickým pozadím minulého týdne. Je však důležité si uvědomit, že trh se pohybuje a obchoduje nejen tehdy, když se objeví významné zprávy a reportáže. Tento týden se odehraje několik důležitých událostí, které by mohly přimět obchodníky k větší aktivitě.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 12. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.02.2024 Pár EUR/USD vykazoval nejslabší vzestupný pohyb. Během posledních čtyř dnů se obchodoval směrem nahoru a dokázal posílit o... 60 pipů. To je vše, co potřebujete vědět o současné volatilitě eura. Byla zveřejněna finální hodnota německého indexu spotřebitelských cen za leden. Tato zpráva nevyvolala na trhu žádné emoce, protože druhé odhady jsou vždy méně důležité než první.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 12. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.02.2024 Ani pár GBP/USD v pátek nevykázal žádné zajímavé pohyby. Volatilita byla pouhých 44 pipů, což ukazuje na absenci výraznějších pohybů. Situaci nemohla zachránit ani neplánovaná zpráva o inflaci v USA za prosinec v měsíčním vyjádření. Dolar se po této zprávě propadl o 20 pipů a denní pohyby tím skončily. Celkově britská libra po dvoudenním výrazném poklesu dál koriguje nahoru.
img

Klíčové události 12. února: fundamentální analýza pro začátečníky

12.02.2024 Ekonomický kalendář je v pondělí úplně prázdný. Po vcelku nezáživném týdnu můžeme očekávat další nudné pondělí. Ani jeden z obou měnových párů nevykázal výrazný pohyb, a to hlavně v důsledku klidného fundamentálního a makroekonomického pozadí. Nebyly zveřejněny téměř žádné významné zprávy. Promluvilo sice několik představitelů Evropské centrální banky a Federálního rezervního systému, ti ale trhu neposkytli žádné nové informace, což je patrné z výrazně slabých pohybů.
img

Technická analýza BTC/USD na 9. února 2024

09.02.2024 Údaje odhalují silnou víru v potenciál bitcoinu překonat svůj historický vrchol, přičemž většina z nich očekává, že cena po halvingu přesáhne 69 000 USD. Tento sentiment se odráží napříč různými demografickými skupinami a zdůrazňuje všeobecnou důvěru v trvalou hodnotu bitcoinu.
img

EUR/USD H4 | Medvědí obrat

09.02.2024 1. úroveň rezistence na hladině 1,07846 je označována jako "překlenovací rezistence", což naznačuje, že se jedná o důležitou překážku, na které by mohl zesílit prodejní tlak, a potenciálně způsobit obrat cenového trendu.
img

GBP/USD H4 | Očekává se pokračování medvědího trendu

09.02.2024 1. úroveň rezistence na hladině 1,26371 je označována jako "překlenovací rezistence", což naznačuje, že se jedná o důležitou překážku, na které by mohl zesílit prodejní tlak, a potenciálně způsobit obrat cenového trendu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 9. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.02.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v pozvolné vzestupné korekci a znovu otestoval úroveň 1,0781. Odraz od ní by mohl oživit pohyb dolů, zvlášť proto, že je už druhý. Všimněte si, že downtrend je stále neporušený, jak ukazuje klesající trendová linie. Začátečníci tedy mohou očekávat pokles eura.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 9. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.02.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek pokusil zahájit nový downtrend, který začal minulý týden, ale cena se rychle vrátila nahoru. Hlavním negativním faktorem je naprosté ignorování úrovně 1,2611, která trhu dlouhodobě slouží jako spodní hranice bočního kanálu. Zdá se, že tato hladina teď nemá naprosto žádný význam a nenabízí obchodníkům rezistenci. Britská měna se propadla o 50 % kvůli zprávě o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. Tuto zprávu nelze považovat za významnou, ale vzhledem k absenci jiných událostí, které by hýbaly trhem, obchodníci reagovali i na tuto obyčejnou, druhořadou zprávu. Ve výsledku jsme zaznamenali poměrně chaotické pohyby. Pár po počátečním poklesu korigoval nahoru, což se očekávalo, ale teď těžko obnoví hlavní trend.
img

Klíčové události 9. února: fundamentální analýza pro začátečníky

09.02.2024 V pátek nás čeká méně makroekonomických událostí. Vyzdvihnout můžeme jen inflační zprávu z Německa za leden. Tato zpráva ale pravděpodobně nevyvolá žádnou reakci trhu, protože půjde o druhé hodnocení, které se nejspíš nebude lišit od prvního. Pátek tedy může přinést oběma měnovým párům zmatečné pohyby s nízkou volatilitou. Zároveň si všimněte, že oba páry mají rozvinutý klesající trend, takže pravděpodobnější je stále pokles.
img

USD/JPY, H4 | Medvědí pokles

09.02.2024 Potenciální medvědí scénář obratu pro pár USD/JPY (americký dolar / japonský jen) naznačují následující klíčové úrovně:
img

Výhled pro GBP/USD 8. února. Libra vystřelila na důležitou úroveň rezistence

08.02.2024 GBP/USD se ve středu obchodoval s jasnou pozitivitou. Pokud se euro posouvalo nahoru postupně, pak britská libra významně vzrostla a už se zotavila z přibližně 50 % svých ztrát z propadu na konci minulého týdne a na začátku tohoto týdne. V současné době se cena přiblížila linii Kijun-sen na 4hodinovém grafu – pamatujme na to, že tato linie je poměrně silná. Flat trend skončil, takže můžeme očekávat odraz od kritické linie a možná pokračování downtrendu.
img

Doporučení pro obchodování párů EUR/USD a GBP/USD na 5. února. Bude dolar dále růst?

05.02.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval negativně, a to výhradně kvůli údajům z amerického trhu práce. V důsledku toho se obnovil klesající trend a medvědi pocítili opětovný příliv síly. Cena klesla na své předchozí lokální minimum na úrovni 1,0757. V pátek se jí již podruhé nepodařilo překonat úroveň 1,0889.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 2. ledna 2024

02.01.2024 S otevřením první stránky roku 2024 poutá bitcoin pozornost dramatickým průrazem hladiny 45 000 USD. Tento prudký růst není jen číslo – je to příběh o býčí síle v království kryptoměn.
C:\fakepath\ropa-818172829302.jpeg

Intradenní strategie na obchodování ropy

08.05.2023 Každý týden se na ropě naskytne hned několik zajímavých obchodních příležitostí. Tato strategie vás naučí, jak jich využít ve vlastní prospěch.
img

Bude Walmart pokračovat ve svém 21% nárůstu?

19.05.2021  Akcie ve společnosti Walmart včera prudce vzrostly poté, co největší maloobchodní prodejce na světě vykázal tržby ...
Související klíčová slova: Klíčové makroekonomické ukazatele | Býčí pohyb | Fibo | Retracement | Co jsou to vlastně komodity? | Celkový zisk | Prudké cenové výkyvy | Vstupy a výstupy | Vysoká volatilita na trzích | Shrnutí všech ziskových obchodů | Pokračování klesajícího trendu | Holubičí tón | Růst měnového páru EUR/USD | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Americká obchodní seance | Cenový pohyb | Jackson Hole | Sell Limit příkaz | Hlavní události | Strategie pro komoditní trading | Obrácená Hlava a ramena | Šterlink | Vývoj inflace v Eurozóně | Dolar dnes | Výkon | Hlavní ekonom | Vliv politiky | Silný support | Zajišťování | Doba obchodování | Daytrading | Zkušenosti | Volatilní cenové pohyby | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Nárůst objemů | Zpravodajské události | Stříbro (XAG/USD) | Formace dvojitý vrchol | Vstupy | Ark | Metody Price Action | Zpracovatelský sektor | Potenciální pokles | Inflace v září | Soustředění | Inaugurace Donalda Trumpa | Čas strávený tradingem | Zakreslení supportů a rezistencí | Opětovný pokles | Ztráty peněz | Budoucí směr | Impulzivní vstupy | Údaje z USA | Obchodník | Včerejší zpráva | Nastavení stop lossů | EUR | Purple Trading Club | Možný zisk | Vliv na trh | Mince | Trend | Komoditní obchodníci | Kolaps | SL a TP | Údaje o ekonomice | Kroky Fedu | Opačný trend | Cenové výkyvy | Cenové trendy | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Oznámení výsledků | Institucionální hráči | Otevřené pozice | Geopolitické konflikty | Klíčový level | Úrovně pro vstupy | BTC | Libra vůči dolaru | Volatility | Dow Jones Industrial | Take Profit | Pokles indexu | Rozhodování Fedu | Očekávané výsledky | Pád dolaru | Alligator | Politické rozhodnutí o produkci | Statistiky | Chování ceny | Hospodářský růst USA | Index výdajů na osobní spotřebu | Tempo růstu | Pip | Strategie pro bezpečný trading | Korelace | Retailoví obchodníci | Dovednosti | Jak identifikovat supporty a rezistence? | Makroekonomika | Otevřít obchod | Makroekonomické zprávy | Prodej zboží | Předpověď ceny | InstaForex Kurz | Nákupní pozice | Pokles měny | Long pozice | Výkyvy | Dlouhodobé pozice | Makroekonomické statistiky | Zvládat riziko | Britská libra | Aktiva | Dlouhodobý úspěch | Odpočinek | Line | Zdraví globálního průmyslu | Ekvidistantní čára | Americká zpráva | Růst dogecoinu | Trendová struktura | Přehled měnového páru | Spojení | Býčí vyhlídky | Nálady na trhu | Japonský akciový trh | Pravděpodobnost | Inflační cíle | Index aktivity | Přesnost | Konec dolaru | Nejvyšší volatilita | Dosahovat zisku | Admirals MetaTrader 5 | Úrovně pro vstupy a výstupy | Dobré načasování trhu | Dobré časy | Měnová politika Evropské centrální banky | ISM ve službách | Příležitost k prodeji | Nečekané pohyby | Cenové stability | Labouristé | Obchodní systém | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Současný stav | Price Action a indikátory | Diverzifikace | Obchodní přístupy | Zveřejnění výsledků | Efektivní správa | Pozitivní komentář | Těžký začátek | Moment obratu trendu | Nepřesnost | Historie komoditního obchodování | Nové obchody | Šéf Fedu Jerome Powell | Goldman Sachs | Fibonacci retracement | Současný propad | Pákové produkty | Indexy S&P | Technické signály | Reality | Pochopení ekonomických principů | Chování trhu | Short obchody | První obchodní den | Detailní analýza | Inflace v Německu v prosinci | Medvědí výhled | Aktivita velryb | Geopolitické napětí | Analýza USD/JPY | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Lagardeová | Zpráva z Německa | Zavírací cena | Ceny uvnitř kanálu | Poplatky | Ethereum | DeFi | Zprávy z USA | Prezident Spojených států | Potravinový řetězec | Trendový kanál | Obchodování v trendu | Dovoz z USA | Medvědí Pin Bar | Fibonacci | Údaje o maloobchodních tržbách | Support úrovně | Pokračování poklesu | Analýza COT | Financial Times | Výsledek zasedání Fedu | Snížení produkce | Trojúhelníkové formace | Exchange | Jednoduché tipy | Příkaz | Budoucí růst úrokových sazeb | Americký akciový index | Indikátor volatility | Break-Even | Support a rezistence | Proti trendu | Bezpečného útočiště | Posilování dolaru | Rostoucí inflace | Analyzování | Nezaměstnanost | Reakce trhu na zprávu | Dopad na ekonomiku | Znehodnocení | Pandemie | Růst cen | Klouzavé průměry | Deflace | Změny HDP | Pandemie COVID-19 | Zakreslení patternu | Výprodeje | Velké problémy | Záporná cena | Zpráva | Potvrzení signálu | Snížení úrokových sazeb | Nová historická maxima | Praktický příklad | Důležité zprávy | Poslední vývoj ceny | Dolarový index | Letadla | Strach | Inflace v prosinci | Výzvy v obchodování s komoditami | Analýza USD | Příležitosti k nákupu | Analýzy | Zahraniční politika | Čekající příkazy | Menší pohyby | Průvodce krok za krokem | Stop příkazy | Aktuální tržní sentiment | Úspěšní tradeři | Cenové svíčky | Index spotřebitelské nálady | HAS | Data PMI | Analýza trhu | Představitelé ECB | COT (Commitments of Traders) | Support a rezistence zóny | Prohlášení politiků | Ranní zpráva pro tradery | Bearish Engulfing | Vysoké riziko | Nejlepší čas | Zakreslení cenové formace | Zajistit si riziko výkyvu cen | Trendová čára | Technická vs. fundamentální analýza | Dolary | Situace v Británii | Malé zisky | Americká inflace | Obchodování podle Price Action | Změny trendu | Sympozium | Možnost krátkého prodeje | Uklidnění situace | Aktuální ceny | NZD/USD | Thomas Barkin | Aktuální prognózy | Profesionální obchodníci | Základní úrokové sazby | Vývoj situace | Pohyb ceny | Flat pattern | Jak hledat patterny | Jitan Solanki | Celkový směr trhu | Gap | Zakreslení trendového kanálu | Analýza komoditních trhů | Šance na úspěch | Používání technických indikátorů | Konflikty | Cenové rozpětí | Trendová linie | Indikátory volatility | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Růst zaměstnanosti | Rozhodnutí ECB o sazbách | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Míra inflace v EU | Maloobchodní prodejce | Evropská měna | Tempo hospodářského růstu | Kombinace Price Action | Žádné časové omezení | Pohyby trhu | Britové | Pokles dolaru | Knihy o tradingu | Trojúhelník | WSJ | Výrazný pohyb | Zveřejněná data | Prudký pokles | Více obchodů | Order Block | Index ISM ve službách | Uvolnění měnové politiky | Nastavení SL | Zakreslení S/R zón | Proražení | Riziko výkyvu cen | CZK | Principy řízení rizik | Implikace | Technická analýza EUR/USD | Indexy aktivity | Golden Cross | Vysvětlení základních principů | Události v eurozóně | Stochastic oscilátor | Výhled | Cit pro dobré načasování trhu | Obchodování odrazu | Odreagování | Oznámení | Rostoucí obavy | Černé pondělí | Trpělivost | Politická situace | Důkladná analýza | Třetí vlna | Poučení z minulosti | Supervelmoci | Efektivní správa kapitálu | Výše mezd | Globální supervelmoci | Jak se připravit na obchodování | Vzdělávání a analýza | Identifikace formace | Americký prezident | Důsledná analýza | Trumpová | Inside Bary | Covid | Breakout | Obavy investorů | Projev šéfa Fedu | Vstoupit do obchodu | Wall Street Journal | Panika na trzích | Průraz trendové linie | Směnné kurzy | Korekční pohyb | Klíčová průmyslová komodita | Kryptoanalytik | DOGE/USD | Formace hlava a ramena | Pozitivní sentiment | Výzkumy | Sledování grafu | Trendové čáry | Kontext trhu | Hlubší trend | Contract | Průmysl | Inflace | Vývoj měnového páru | Nejdůležitější události | Akcie fondů | Centrální banky | Zvýšit zisky | DeFi a NFT | Směr trhu | Globální výhled | Harris | Tržní reakce | Disciplína | Prognózovaní | Obchodování v trendovém kanálu | Christine Lagarde | Přijetí | Scalping | Geopolitická situace | Obchodování podle svíčkových formací | Předchozí růst | Výrazný růst | Nepřipravenost | Silné S/R úrovně | Fundamentální analýza pro začátečníky | PMI pro sektor | Zasedání Evropské centrální banky | Dobré výsledky | Kurz pro začátečníky | Oživení britské ekonomiky | Úspěch na forexu | Pohyby cen | Obchodní plán | Naplnění prognózy | Buy Stop příkaz | Přijetí ETF | Současný klesající trend | Timeframe | Plán obchodování pro EUR/USD | Obraty v trendu | Nové signály | Medvědí postoj | Ztrátové obchody | Názory na měnovou politiku | Pokles bitcoinu | Vzestupný trojúhelník | Léto | Reakce trhu | Pravidla obchodování | Technická analýza BTC/USD | Technická recese | Hedgeové fondy | Sofistikovanější rozhodnutí | John Williams | DNB Markets | Co je volatilita | Žádný trend | Principy technické analýzy | Suroviny | Dobré zprávy z USA | Býčí nebo medvědí | Coinglass | Vstup do obchodu | Medvědí gap | Události tohoto týdne | Smíšená ekonomická data | Adam Dulovec | Nákup libry | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Výsledky firem | Potvrzení obchodů | Válka | Předvídat budoucí pohyby | Snižování sazeb | Euro včera | Jak hledat patterny v grafu | Pantheon Macroeconomics | Významné cenové výkyvy | Stanovení cílů | Zasedání FOMC | Obchodní účet | Hodinový graf | Stříbrná horečka | Vice | AUD/JPY | Zpráva o inflaci | Rovnováha | Futures | Zápis obchodů | Prolomení rezistence | Výrazný pokles libry | Velké cenové pohyby | Prezident Trump | Růst nezaměstnanosti | Snižování inflace | Dobré obchodní signály | Akciové trhy | Významné politické události | Sell | Celkové riziko | Žádná centrální banka | Kroky s trhem | Dogecoin (DOGE) | Trading Hours | Zajištění zisků | Dynamický trh s kryptoměnami | Instrukce | Donald Trump | Chránit svůj obchodní kapitál | Obchodní týden | Výsledky průzkumu | Obchodní seance | Proražení linie neckline | Strategie pro úspěšný trading | Pohyby na trzích | Zrušení sankcí | Využití času | Zpráva pro dolar | První support | Důležité zprávy z USA | Obchodovat intradenně | Možné scénáře | Taneční kroky s trhem | Stanovení Stop Lossu | ADR (average daily range) | Rezistence zóny | Overtrading | Horší výsledky | Úzké Stop-Lossy | Specifika obchodování | Aktivní obchodování | Směnný kurz | Engulfing (pohlcení) | MIFID | Zachycení ziskových příležitostí | Ceny měnového páru | Terminál | Indikátor RSI | Vysoce riziková strategie | Realistické cíle | Domácnosti | Akcie firmy Nvidia | Odraz od hranice trendového kanálu | Akcie fondů obchodovaných na burze | Futures trhy | Intraday | Situace na forexovém trhu | Price Action s dalšími faktory | Dlouhodobá rezistence | Uzavření trhů | Obchodní aktivita | Obchodní příležitosti | Výbor FOMC | Důležité makroekonomické zprávy | Samou | CL | Oslabování libry | Ekonomické ukazatele | Platformy DeFi | Stoupající kanál (uptrend) | Potvrzení pro vstup | Kandidáti | Regrese | RRR | Inflace zpomaluje | Plavba na otevřeném moři | Analytici | Identifikujte trend | Průraz supportu | Návrat Donalda Trumpa | Předstihové indikátory | Změny ve strategii | Marine Le Pen | Slabé výsledky | Nepředvídatelnost | Zprávy a události | Obchodní transakce | Měnové intervence | Jak funguje Price Action | Komplexní strategie | Přístup k pákovému efektu | Isabel Schnabelová | Otevřené obchody | Tržní optimismus | Období vysoké volatility | Marketingová komunikace | Evropská obchodní seance | Rozhodnutí o produkci | Prognóza ceny | Patterny v grafu | Budoucnost eura | CME FedWatch | Obchodování na světových finančních trzích | Období konsolidace | Obchodní války | Impulzivní pohyb | Úvod do světa komodit | Země EU | Výrazný růst inflace | Slabý americký dolar | Úrovně rezistence | Trendový pohyb | Úroveň rezistence | Nákup dolaru | Washington | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Michael Barr | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Powell a Fed | Sledování odrazu ceny | Výsledky testování | Tradingová rutina | Fénicie | Předpovídat budoucí cenové pohyby | Čtení knih | Pokles ceny | Data z USA | Býčí gap | Pokles inflace v USA | Identifikace formací | Index podnikatelské aktivity | Základy obchodování | Graf | Úsilí | Signál obratu trendu | Negativní hodnoty | Obchodní strategie pro komodity | Zajistit si riziko | Očekávání trhu | Fair Value | Nerovnováha | Býčí signál | Dnešní volatilita | ECB dnes | Medvědí signál | Flexibilita | Směr trendů | Hladina rezistence | Překoupenost dolaru | Nástroje technické analýzy | Snižování úrokových sazeb | Důvody pro posílení | Signál short | Odhodlání | Řízení rizika | Ukázka Uptrendového trhu | ECB sazby | Projev Jeroma Powella | Potenciální obraty v trendu | Výnosy | Poptávka | Možný průraz | Overlap | Údaje o inflaci | Dluhopisy | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Rabobank | Investovat do kryptoměn | Zveřejnění ekonomických zpráv | Zakreslení S/R | Překoupené úrovně | Trumpův projev | Trumpovy vlády | Příležitosti na trzích | Devalvace | Úspěšné obchodování | Zaměstnanost | Zavírací ceny | Rychlý růst mezd | Ekonomiky | Druhá rezistence | Ukázka Downtrendového trhu | HDP ve Spojených státech | GPS | Volatilní výkyvy | Zprávy o inflaci | Krátkodobý rostoucí trend | Krize v Německu | Webináře | Omezit potenciální ztráty | Nový trend | Rollback | Nákupní tlak | Úrovně Fibonacciho | SNY | Klíčové oblasti | Jednání ECB | Carry trades | Tržní sentiment | Levels | Čas růstu | Foreign Exchange | Grafické karty | S/R zóny (support a rezistence zóny) | Santiment | Průmyslová produkce | Americké prezidentské volby | Platný signál | Pozitivní zpráva | Dobré obchodní příležitosti | Kanadský dolar | Zvolení Donalda Trumpa | Obchodování signálů | Inside | Pepa Zeman | Poslední obchod | Zápis z posledního zasedání Fedu | Long obchody | Cenové hladiny | Vstoupit do trhu | Státní dluh | Hlavní měnové páry | Validní kanál | Potvrzení patternu | Vítězství Kamaly Harrisové | Významné riziko | Bydlení | Konzistentní obchodování | Potvrzení trendu | Fundamentální události | Spolehlivost obchodů | Zveřejněné údaje | Peníze | První úroveň rezistence | Narušení dodávek ropy | Jednání bank | Výkyvy cen | Vzdělávat se | Výrobní index | Price Action pro začátečníky | CySEC | Skladovací kapacity | Plánování obchodů | Postavení USA | Cenové akce | Komoditní burzy | Maloobchodní tržby | Lineární regrese | Politika | Kathy Lien | Test rezistence | Dlouhodobý obchodní úspěch | xStation | Intradenní trading | Průměrné denní volatility | Očekávání | Jak nakreslit trendový kanál | Jestřábí rétorika | Obchodní pásmo | Ekonomika EU | Překoupené zóny | Rezistence (úrovně odporu) | Měď | Uzavírání pozic | Odhady PMI | Víkendové analýzy | Časové omezení | Vybírání zisků | Flat | Příležitost k nákupu | Nejnovější údaje | Investiční centrum | Jednoduchý klouzavý průměr | Úrovně odporu | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Short pozice | Admirals | Tradingová portfolia | Makroekonomické indikátory | Realita | Míra nezaměstnanosti v EU | Rozhodování o obchodování | Konflikt na Blízkém východě | Guvernér BoE | Rychlé zisky | Pullback strategie | Svíčky na grafu | Základní sazby | Energetický sektor | Investiční záměry | Co jsou supporty a rezistence? | Evropské měny | Co jsou to supporty a rezistence | Stanovení stop lossů | Commodity | Tržní Struktura | Slušný zisk | Obchodní příležitost | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Denní pokles | Silná rezistence | InstaForex | Americké volby | Support nebo rezistence | Hlavní události tohoto týdne | Další růst | Situace na trzích | Prohlášení | Načasování trhu | Negativní dopad | Úrovně Fibonacciho retracementu | Technický výhled trhu | Obchodní signály | Carry trade pozice | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Zboží dlouhodobé spotřeby | Analytika | Nabídka | Falešný průraz | Americký index | Americké HDP | Makroekonomické reporty | Příležitosti | Tvůrce trhu | Euro roste | Hlubší pokles | Snížit úrokové sazby | Neckline | Klíčový ukazatel | Obchodní pokyny | Nepříznivé období | MiFID II | Širší spready | Akcie firmy | MetaTrader | Hlavní akciové indexy | Postavení na trhu | Co je to Price Action | Fundamentální analýza | BreakEven | Národní měny | Jednání FOMC | Tipy pro obchodování s komoditami | Sentiment na trhu | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Prognóza | Výrobní inflace | Intradenní obchodování | L.F. Investment | Obchodování pomocí Price Action | Medvědí potenciál | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Ichimoku Kinko Hyo | Nálada investorů | Výborné vyhlídky | Ziskové obchody | Vyšší minima | Roční míra inflace | Trh práce | Výzva | Technický pullback | Prezident Fedu | Bariéra | Řešení inflace | Změny cen | Crypto | Britská centrální banka | Praktické tipy pro obchodování | Obchodování s volatilními trhy | Uzavírání obchodů | Čas pro rozvahu | Trend following | Tempo poklesu | Vysoká inflace | Hrozba | XAG/USD | Aktuální tržní podmínky | Základní pravidla obchodování | Růst amerického dolaru | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Pochybnosti | Moment obratu | Kolísání ceny | Býčí výhled | Rizika a výzvy v obchodování | Republikáni | Indikátor ATR (average true range) | Zprávy z finančních trhů | Postranní pohyb | Američtí voliči | Ideální čas | Krátkodobé trendy | Objem obchodů | Časování obchodů | Obchodování v pátek | Dobrý výsledek | Náhoda | Kurzy eura | Velká Británie | Pohyb kurzu | Příležitosti na trhu | Evropské ekonomiky | Člen FOMC | Obrat trendu | Drahokamové vlastnosti | Poptávka po dolaru | Americká centrální banka | Indikátor | Kritický týden | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Klíčové události | FiveThirtyEight | Jednoduché tipy pro začátečníky | Dobrý nápad | Oživení podnikatelské aktivity | Období poklesu | Mít trpělivost | Vliv na obchodování | Ceny výrobců | Pojištění proti nepřízni | Long | Chování | Náklady na obchodování | Bullish | Zakreslování trendových čar | Kontrakty | Hospodářské krize | Strategie sledování trendů | Strategie na obchodování ropy | Inflace v eurozóně | Zpomalení ekonomiky | Nejnovější zprávy | Makroekonomická data | Evropská inflace | ISM ve službách v USA | Umělá inteligence | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Koruna | Hlouběji porozumět trhu | Geopolitická rizika | Technical analysis | Odvětví | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | On Balance Volume | Fed dnes | Zasedání centrálních bank | AUD | Technické korekce | Důkladná příprava | Základy Price Action | Výnosové křivky | Huw Pill | JOLTS | JPG | Týdenní výhled | Breakout strategie | Obraty trhu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Pohled na euro | Snižování úrokových sazeb v USA | Historie obchodování | Contract for Difference | Strategie na obchodování | Pracovní den | Fyzická výměna surovin | Úrokové sazby | Meziroční růst | Obavy z ekonomického dopadu | Chamtivost | Oslabení eura | Fyzická výměna | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Chápání tržní struktury | Sledování globálních ekonomických trendů | Admirals MetaTrader | Boční kanál (sideways) | Trh | Listopadová inflace | Index výrobní aktivity | Kolaps dolaru | Formace v grafu | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Makroekonomické události | Problémy | Zisk z obchodu | Reserve Bank of Australia | Nižší ceny | ATR (average true range) | Počet nezaměstnaných | Průměrné mzdy | Halving | Falešné signály | Sentiment na trzích | Čekající pokyny | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Analýza trhů | Open | Počasí | Oslabování eura | Sell pozice | Nastavení SL a TP | Trading během vysoké volatility | Potvrzení průrazu | Rozdílové smlouvy | Společnosti | Volatilnější pohyby | Dot plot | Index | Klíčové S/R zóny v grafu | Ethereum ETF | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Exotické měnové páry | Studie | Bollingerova pásma | Průzkum společnosti | Budoucí cenové pohyby | Prolomení pod support | Výhoda intradenního obchodování | Politické a ekonomické faktory | FedWatch společnosti CME | Parlamentní volby | ECB Christine Lagardeová | Historie | Aktivita trhu | Dolar roste | Základní principy technické analýzy | Specifické výzvy | Vývoj kurzu eura | Medvědí tlak | Konsolidace | Rezervní měny | Prezident USA | Stabilní růstový trend | Pokračující medvědí trend | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Zpřísnění měnové politiky | Obchodování na trhu | Eura | Ekonomické kalendáře | Viceprezident | Komise | Společná měna | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Pipy | InstaForex Kurz pro začátečníky | Důležité signály | Rovnováhy | Historické maximum | Analýza Bitcoin | Plán obchodování EUR/USD | Vyšší maxima | Kapitál | Tržby v eurozóně | Vývoj eura | Výměna surovin | Krátkodobé klouzavé průměry | Posílení | Svíčkové patterny | Kurz libry | Představitelé Fedu | Agentura Reuters | GBP/JPY | Rozmanitost komodit | Platební neschopnost | Podmínky na trhu | BoE Andrew Bailey | Evropské HDP | Rychlé uvolnění měnové politiky | Spekulativní obchody | Faktor Trump | HDP ve Spojeném království | Klimatické změny | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Euro dolů | Výjimečný stav | Použití více časových rámců | Kov | S&P | Pomodoro technika | Obchodní signál | Intradenní pokles | Specifika obchodování s komoditami | Tržní podmínky | Intraday přístup | Americké měny | Obrovský potenciál | Unie | Klidné období | Členové Purple Trading Clubu | Prodejní příležitost | Velké zisky | Overlap rezistence | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Inflace ve Spojených státech | Trendový kanál v technické analýze | Graf ceny akcií | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Setkání Purple Trading Clubu | Leverage (páka) | Vítězné tažení | Kurz dolaru | Váhání | Narušení dodávek | Akciové indexy | Bezpečný trading | Graf páru GBP/USD | Cíl generovat zisk | Christine Lagardeová | Čistý graf | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Průmyslová výroba v září | Polský zlotý | Fundamentální zprávy | Prolomení oblasti | Sledování základních ukazatelů | Šéf řecké centrální banky | Technické analýzy | Libra ztrácí | Tržní struktury | Mary Dalyová | Swing | Krátkodobé zisky | Sledovat vývoj volatility | Snížení úrokové sazby | Použití indikátoru Stochastic | Klesající trend | Rozhodnutí britské centrální banky | Dlouhodobé trendy na trhu | Pozornost trhu | Potenciální obrat | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Zápis obchodů do obchodního deníku | Trendy na trhu s komoditami | EUR/GBP | Vývoj inflace | Význam vzdělávání | Klaas Knot | Hmatatelné produkty | Makroekonomická zpráva | Pandemie COVID | Intradenní volatilita | Nezaměstnanost v USA | Analýza zlato | Poměr rizika a zisku | Obchodování během volatility | Trendlines | Plánování vstupů a výstupů | Statistický úřad | Ceny Bitcoinu | Pohyb měnových párů | Úrokové sazby v Japonsku | Volatilita a nejistota | Fyzické produkty | Patterny | Hospodářský růst v EU | Joachim Nagel | Vítězství Donalda Trumpa | Trpělivost a disciplína | Podnikání | Klidné obchodování | Budoucnost | Klesající trendová linie | Prodej dolaru | Dnešní kurz dolaru | Stop-loss pasti | Obchodní terminál | Solidní zisk | S/R zóny v grafu | Nečekaná zpráva | Pokračující pokles | Supporty (úrovně podpory) | Obchodování během vysoké volatility | Velmi nízká volatilita | Mírný růst | Aligator | Zajištění proti riziku | Sektor služeb | Odpor | Výhody swingového obchodování | Úspěch bitcoinu | Dow Jones Industrial Average | Rostoucí trendová linie | Average daily range | Týden na trhu | Výroba v Německu | Hladiny rezistence | Medvědí fáze | Zaměstnání na plný úvazek | Neutrální výhled | Eskalace | Použití Stop-Loss | Řízení pozic | Rozpětí trhu | Obchodní dovednosti | Altcoiny | Bitcoinové ETF | Česká koruna | Denní volatility | G10 | Inflace v Evropské unii | Záporná cena WTI | Klín | Opatření | Obchodní výsledky | Průmyslové využití | Setkání Purple Trading | Boční kanál | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Akciový index | Pozornost | Kdy trend začíná | Prudký propad | Komoditní trading | | Bankéři | Tržní šum | Obchodní chování | Obchodování na měnových trzích | Volatilita (ATR) | Emoce na trhu | Začít obchodovat | Insider informace | Američtí investoři | Ekonom ECB | Prostor pro pokles | Throwback | Členské státy | Range | FOMO | Oblast rezistence | Ifo | Výhled pro GBP/USD | Dynamika trhu | Trumpovo vítězství | Momentum | Obchodování komodit | ATR | Futures kontrakty | Příležitost ke vstupu | Starověké civilizace | Zájem kupců | Politické rozhodnutí | Náklady | Oblasti rezistence | Index nákupních manažerů | Velikosti pozice | Martin Zikmund | Burze | Index spotřebitelské důvěry GfK | Jak zakreslit supporty a rezistence | Americká měna | Vysoká volatilita | Celková míra inflace | Počet žádostí o podporu | Nejdůležitější den | Engulfing pattern | Obchodní aktivity v USA | Důsledná analýza trhů | Plánování vstupů | Bitcoin | Člen bankovní rady | Odliv vkladů | Zásady money managementu | Zveřejnění důležitých zpráv | Pohyb trhu | Primární trend | Rušivé indikátory | Balance | Řetězec | Silný býčí signál | Platforma | Euro vůči americkému dolaru | Výkyvy volatility | ISM index | Plánování | Nižší minima | Druhý support | Kalendář událostí | Vysoké inflace | Příležitost pro odraz | Pozornost obchodníků | Volatilita je nízká | Obchodovat na základě technické analýzy | Směnný kurz dolaru | Pravidla obchodního systému | Obchodníci | 1W | Cenový graf | Data o inflaci | Obchodovat | Vítězství Trumpa | Medvědí pohled | Linie neckline | Snížení základní úrokové sazby | Prvky technické analýzy | PTC | Členské státy EU | Nabídka a poptávka | UTC | Technická analýza USD | Velikost pohybů | Trading Central Technical Ideas Lookup | Celková inflace | Tlak na USD | Americké indexy | Objednávky | Finance | Grónsko | Dynamický trh | Trh práce v USA | Zpráva Commitment of Traders | Obchodní úspěchy | Obchodování za pomoci gapů | Výrazné pohyby | Buy Stop | USA | Růst úrokových sazeb | 200 SMA | Zlatý kříž | Platformy | Dnešní údaje | Index DXY | Příklady obchodů kombinujících Price Action | Nastavení Stop-Lossů | Pár EUR/USD | Pohyby eura | Spotřebitelské inflace | Nový týden | Úspěšné obchodní strategie | Vývoj měnového páru AUD/JPY | Index PMI | Trader Jan | Dnešní zprávy | Překážky | Dny v týdnu | Podmínky pro euro | Ekonomické aktivity | Růst měnového páru | Worldcoin | Cenový index | Klesající volatilita | Nálada na trhu | Austan Goolsbee | Jak obchodovat | Stres | Průmysl v Německu | Stříbro | Graf EUR/USD | Ceny benzínu | Výstupní strategie | Sankce | Silný nákupní tlak | Evropská unie dnes | Británie | Drobní obchodníci | Politická rozhodnutí | Uzavření obchodu | Velmi volatilní | Pokles cen | Použití Stop-Loss příkazů | Volby | Ropa | Dynamické obchodování | Joe Biden | Osobní rozvoj | Průběžné výsledky | Indikátor CCI | Nadměrné obchodování | Pozice bitcoinu | Výdaje | Michigan | Short squeeze | Cena amerického dolaru | ETF | Denní volatilita | Hledání kvalitních supportů a rezistencí | Základní pravidla systému obchodování | Jak obchodovat ropu | Klouzavý průměr | Druhý odhad amerického HDP | Významné tržní pohyby | Trend is your friend | Povaha obchodování | Ekvidistantní kanál | Nejlepší rozhodnutí | Rozbor obchodních příležitostí | Standardní odchylky | Zasedání Bank of England | Výrobní index ISM | Trading for a Living | Předvídat budoucí pohyby cen | Fundamentální analýzy | Podnikatelská aktivita v USA | Současné ceny | Druhy inflace | Intradenní strategie na obchodování | Evropský parlament | Úspěch v obchodování s komoditami | Pokračování trendu | Tržní dynamika | Rizika při obchodování | Signál k nákupu | Rostoucí potenciál | Indexy PMI | Průraz ceny | Ziskový obchod | Dow Jones | Zpomalení inflace | Ekonomové | Jak se obchoduje s komoditami? | Bitcoiny | Hranice kanálu | Hodnota eura | Globální inflace | Spojené státy | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Faktor Donalda Trumpa | Potenciál dalšího růstu | Technická korekce | Trading | Růst HDP | Investiční cíle | Pokles trhů | Obchodovat pro FTMO | Euro vůči dolaru | Moving Average Convergence Divergence | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Hledání patternů v grafu | Sázka | Signál long | Zprávy euro | Signály přeprodanosti | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Plán obchodování | Ochrana zisků | Cenová akce | Efektivní řízení | Index volatility | Riziko ztrát | Konec trendu | Tržní pohyb | Oslabení trhu | Vysoká cena | Americká data | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Jak kombinovat Price Action | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Vývoj | Výrobní aktivita | Výnosy amerických státních dluhopisů | Inside Bar | Komplexní analýzy | Silné hospodářské oživení | Ekonomické faktory | ATR (Average True Range) | Euro posiluje | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Medvědí pokles | Úroková sazba | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Obchodování odrazu ceny | Dnešní kurz | Cena SOLANY | Soustředěnost | Futures na americké indexy | Cílové ceny | Změny klimatu | Investiční poradenství | Letní obchodování | Býčí divergence | Investiční doporučení | Nadhodnocení | Klesající kanál (downtrend) | Pokles USD/CAD | Konkurenceschopnost | Labouristická strana | Pokles USD/JPY | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Minimalizovat ztráty | Nový americký prezident | Obavy z americké recese | Otevírací cena | BRICS | Růst americké ekonomiky | Price Action a časování | Šéfka ECB | Ekonom Evropské centrální banky | Dukascopy Europe Team | Přístup k informacím | Volatilní | Riziko ztráty | Spolehlivost | EUR/USD | Nízké sazby | FAIR | Pin Bar | Zemědělství | Varování | Šum na trhu | Nová fáze | Intervence | Konflikt na Ukrajině | Trh s kryptoměnami | Prezidentství Donalda Trumpa | USD graf | Normalizace měnové politiky | Identifikace trendového kanálu | Psychologický faktor | Analýza makroekonomických zpráv | Uptrend | Čtyřhodinový graf | Indikátor Stochastic | Další vývoj | První odhad | Slabý trh | Nejklíčovější strategie | Recese v USA | Měnové politiky | Příjmy společnosti NVIDIA | Linie kanálu | Potvrzení signálů | Rok 2025 | Vašek Husník | Výhoda intradenního obchodování ropy | Objem obchodování | Overlap support | Aktuální situace | Obraz trhu | Zasedání britské centrální banky | Úspěšné obchodní rozhodnutí | Supporty | Míra nezaměstnanosti v Německu | Fiskální politika | Manufacturing | Obchodování trendového kanálu | Rozhodnutí o sazbách | Indikátor ADR | Historie obchodování komoditních trhů | Pin Bar formace | Měnový výbor | Prognóza ceny zlata | Ochránit stávající pozice | Zlotý | Prolomení supportu | Peněžní trhy | Uvolnit měnovou politiku | Využití trendových kanálů | Sympozium v Jackson Hole | Volatilní vývoj | Ekonomická situace | Odhad HDP | Růstový potenciál | Dna | Impulzivní pohyby | Centrální bankéři | Pravidla systému obchodování | Značná rizika | Poptávky po dolaru | Analyzovat cenové pohyby | Dosáhnout zisku | Aktuální volatilita | Klíčový údaj | Vyšší časové rámce | Fair Value Gap | Vítězství | Investiční strategie | Index výrobních cen (PPI) | Výhody obchodování podle Price Action | Americké statistiky | Rozhodnutí centrální banky | Pohyby měnových párů | Vývoj volatility | Špatná zpráva | Boční kanály | Styl obchodování | Klesající trendový kanál | Ropný šok | Christopher Waller | Analýza BTC | ADP | AI | Ceny dolaru | Býčí obrat | Krátkodobý výhled | Silný trend | Výzvy v obchodování | Intradenní strategie | Swingová maxima | Obchodování eura | Cena komodity | Přeprodané zóny | Strategie pro komodity | Obchodování formací | Zajištění rizika | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Cenové pohyby | Tisková konference | Swingoví tradeři | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Růst mezd | Směr cenového pohybu | Luis De Guindos | Snížení inflace | VIP zóna | Technické indikátory | Zprávy z Fedu | Růst cen nemovitostí | Sazby | Obchodní pozice | Základní koncepty | PMI ve výrobě | Pokračující uptrend | Pozorování | Nejisté situace | Strategie řízení | Změny v ekonomice | Obchodní postřehy pro býky | Pohled na trh | Otevření obchodu | Komise v přenesené pravomoci | Zvýšení produkce | Stochastic oscillator | Výrazný zisk | Zprávy o trhu | Zasedání v Jackson Hole | Vzdělávání a rozvoj | Investovat | Hlavní kryptoměny | Commodity Channel Index | Komoditní | Příklad vstupu do sell | Breakthrough | Odmítnutí ceny | Sell Limit | Zpráva amerického ministerstva práce | Evropská data | Nerozhodnost | Technická situace | Snížení úrokových sazeb v USA | Hlavní pravidla | Ether | Regulátor | Signály z trhu | Milan Kleban | Průzkum | Globální akciové indexy | Firmy | Metoda obchodování | Jak rozpoznat klíčové S/R zóny | Páka | Medvědí divergence | Příklad vstupu do sell pozice | Nálady investorů | Celkový sentiment | Průměrování | HDP Německa | Index výrobních cen | Konec downtrendu | Panika | Úrokové sazby Bank of England | Pochopení základních principů | Murray | Pondělní obchodování | Zajištění | Averze k riziku | Trades | Price Action a fundamentální analýza | Fundamentální informace | Stoupající kanál | Zájem investorů | Životní náklady | Dolar včera | Realistická očekávání | Vyšší ceny | Pablo Hernández de Cos | Euro dnes | Money management | Ekonomické podmínky | Situace ve Spojených státech | Kroky centrálních bank | Pomodoro | Základy trendových kanálů | Hypotéza | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Strategie obchodování trendového kanálu | Představitelé americké centrální banky | Zaznamenávání | Pin Bars | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Struktura trendového kanálu | Strategie ECB | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Index spotřebitelské důvěry | Indikátor ADR (average daily range) | Napětí v Perském zálivu | Ukázka Dvojitého vrcholu | Euro/Americký dolar | Maďarský forint | Vývoj bitcoinu | NASDAQ 100 | 123 Gap | Swing Trading | Rostoucí trendový kanál | Účastníci trhu | Prodejní signál | Negativní zpráva | Pokračující růst | Heiken Ashi | Pohyby směrem dolů | Vývoj událostí | Hry | Dílčí index | Pin Bary | Trading Central | Trhy | Trade | Nová britská vláda | Společnost BlackRock | Banky v eurozóně | Fluktuace | Dosáhnout úspěchu | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Walmart | Sideways | Překoupení | Načasování snížení úrokových sazeb | FTSE | Významné úrovně | Generovat zisk | Vyšší riziko | Cena dogecoinu | Oscilátor | Začátek nové fáze | Rizika | Rychlé rozhodování | Oživení ekonomické aktivity | Žlutý kov | Psychologická bariéra | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Rychle a zběsile | ISM | Čtení knih o tradingu | Žádné výrazné pohyby | Zvýšení volatility | Obchodujeme | Pšenice | Pivotní body | Rizika nadměrného obchodování | Analýzy trhu | Zpomalování inflace | Nákup eura | Období korekce | Finanční výkonnost | Hledání kvalitních supportů | Kalendář ekonomických událostí | Velcí hráči | Generativní AI | Vlastní kapitál | Přeprodanost trhu | Řízení peněz | Prodávající | Fundamentální základ | Konfluence | Rostoucí mzdy | xStation 5 | David Šimek | Nová makrodata | Představitelé centrální banky | Zasedání centrální banky | Ekonomiky EU | První obchod | Strategie obchodování s komoditami | Obnovení růstu | Zkušený trader | Cesta k mistrovství | Trendové strategie | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Sazby Bank of England | Růst ekonomiky | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Trend dolů | Růstové faktory | Cenový vývoj | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Horizontální linie | Odhady HDP | Žádosti o podporu | Přístup k obchodování | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Sledování objemu obchodů | Stav ekonomik | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Holubice | Obchodní postřehy | Snížení sazeb Fedu | ONE | Americký akciový index S&P 500 | Low | Růst Bitcoinů | Prodej eura | XTB Research | Solidní růst | Time frame | Odrazy | Nárůst volatility | Význam trendových kanálů | Otevření buy | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Druhá vlna | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | Přeprodané podmínky | CAD | Hospodářský kurz | Držet pozice po delší dobu | Sentiment trhu | Swingové obchodování | HDP EU | Viceprezident ECB | Včerejší seance | Na burze | Významný dopad | Cenové úrovně | Společnost | Krátkodobý odraz ceny | François Villeroy de Galhau | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Dodržovat pravidla | Alert | Evropské trhy | Praktický Přístup k Obchodování | Raphael Bostic | Stav ekonomiky EU | Sázet | Potenciální obraty | Obchodování pro EUR/USD | Květnová inflace | Svíčkové grafy | Hospodaření | Dnešní výsledky | Dlouhodobé strategie | Ztráta | Wells Fargo | Pravidelná analýza | XRP | Nákupy dolaru | Institucionální investoři | FXstreet | Aktuální technická situace | Reporty | Výrok Lagardeové | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Pips | Hlavní trend | Výrobní náklady | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | CAD/CHF | Čas na nákup | AUD/USD | Index relativní síly | Průmyslová výroba v USA | Pracovní trh | Moving Average | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Riziko | Míra inflace v Německu | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Konsolidace ceny | MAST | Spotové ceny | Intradenní obchody | ATH | Právo | Benchmarky | Adaptace | FIAT | JPY | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Binance | RSI | Bank of America | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Order | Trend na trhu | Carry trading | Pesimismus | Nástroj | GBP | Otevřít obchodní účet | Ostatní kryptoměny | Nadšení | NATO | Plyn | Pokles cen ropy | Země BRICS | Německá ekonomika | Čína | Americký regulátor | Know-how | Risk | Ceny | Prognóza vývoje | Tržní pohyby | Hrozba recese | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | Short obchod | FTSE 100 | Meziměsíční inflace | Mírná korekce | COT report | Dukascopy | Pivot Pointy | Války | Impuls | Analýza a prognóza | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Předstihové ukazatele | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Nákupní obchod | Klíčové S/R zóny | Doporučení k obchodování | WTI | Obchodní kapitál | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | Hurikány | Státy EU | SMA | Blízký východ | Praxe | Cena DOGECOINu | Divergence | Příklady z historie | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Zlato a bitcoin | Ekonomické nestability | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Dopad na trhy | Zóny supportu | Aussie | Výsledek voleb | Současná cena | Instituce | Finanční páka | Forint | Vstup do trhu | RTX | Ceny zlata | Liz Trussová | Plodiny | Dopad na sentiment | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Obchodní úspěch | Stop-Lossy | Obchodování GBP/USD | Výsledky amerických voleb | eBook | Insider | Technické rezistence | IHNED | Frank | CFD | Důležité ekonomické události | Poplatky a provize | Algoritmy | Pár USD/CAD | Defi | 256/2004 | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Dobrá zpráva | Rozhovor | Order block | Technická analýza BTC | Vhodné podmínky | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Vývoj měnového páru EUR/USD | Trend oslabování | Půlení | Konkrétní cíle | Kroky Bank of England | Historická maxima | Miliardy USD | Průměrná volatilita | Obchodní den | Obchodní tipy | Ceny akcií | Reálné hodnoty | Disclaimer | S/R zóny | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Channel | Osobní konzultace | Obchodování EUR/USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Identifikace trendu | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | Strach a chamtivost | Euforie | Jestřábí postoj | Sezónní změny | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Histogram | Pracovní místa | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Bez rizika | Německé HDP | Vlna poklesu | Tržní hodnota | Evropské PMI | Aktuální informace | Funkční období | Zisk | Obchodníci dnes | Bank of England | Ceny BTC | Demokraté | Pozitiva | Spekulovat | Swapy | Tipy pro obchodování | Huawei | CFD kontrakty | Překoupené oblasti | Dovoz | Silná data | Nejbohatší | Jak obchodovat s komoditami | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | CFD (Rozdílové smlouvy) | Vklady | Krátká pozice | Obchodování | Rizika a výzvy | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Falešné proražení | Posílení dolaru | Sell Stop | Monitorování | Prezident | Akciový index S&P 500 | Rekordní minima | Růst inflace | Pokles hodnoty | Kurz jenu | Obavy trhu | Jednotné měny | Easing | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Reálný obchodní účet | Kansas | Prémie | Oslabování dolaru | Epidemie | Evropa | Cena eura | Olej | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Zprávy z trhů | Miliony dolarů | Úspěch v obchodování | Ekonomické cykly | Kupující | Předpověď | Všechny indikátory | Den díkůvzdání | Údaje | Pozice spekulantů | Silná rally | Hospodářský růst v eurozóně | Michelle Bowmanová | Obchodovat s komoditami | Inflace v Evropě | Posílení libry | Ekonomické události | Kontext | Zájem o bitcoin | Biden | Rýže | Ukazatel inflace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Růst amerického HDP | EUR/USD a GBP/USD | Obraty trendu | Klesající tendence | Index CPI | Segment trhu | xStation5 | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Změny sazeb | Multitimeframe | Začátečník | Síla dolaru | Zpráva pro tradery | Roční maximum | Správné řízení rizik | Portfólia | Zemní plyn | Zasedání americké centrální banky | Marže | Růst měny | Jarda Tupý | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Velké objemy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Aktuální předpověď | Značný zájem | Společnost XTB | CARA | GMT | Obchodní schopnosti | Začínající trader | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Finanční systém | FTMO Account | Reálné peníze | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | Dluhy | Psychologický tlak | Vrcholy | Velký problém | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | Dukascopy Europe | GfK | Resistance | Světové události | Výrobní aktivity | Sázka na pokles | Výkyvy v cenách | Index relativní síly (RSI) | Spready | Úspěch v tradingu | HDP | Hlava a ramena | Klesající trojúhelník | Načasování | Manufacturing PMI | Omyl | Fed funds | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Stabilní výnosy | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Tržní změny | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Hodnoty aktiv | Přírodní katastrofy | To nejdůležitější | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | CAR | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | Akumulace | Provize | Obchodní systémy | Zdraví | Average True Range | Růst inflace v USA | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Katastrofy | Výhled měnové politiky | Stimuly | Ztráty | Pozitivní trendy | Americká seance | Americký ISM | Analýza indikátorů | Obchodní styl | 1D | Michele Bullock | Zprávy z Německa | Výhled trhů | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Slabost dolaru | Akcie | Medvědí trend | Currency | Fáze růstu | Prodejní pozice | Cílová cena | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Býčí potenciál | Trhy s komoditami | 5G | Rates | Velký zisk | Ukázka obchodování | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | ZIL | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Týdenní pivot | Zrychlení růstu | Asijské seance | Vývoj ropy | SPOT | Motivace | DNB | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Dodavatelské řetězce | Index cen | Změny na trhu | Důležitý signál | Cenné lekce | Obavy z inflace | Reuters | OPEC+ | Hospodářská situace | Technické faktory | Libra šterlinků | Pokles cen komodit | USDJPY | Růst v eurozóně | Realizovat zisk | Price Action | Projekce Fedu | Rostoucí trendové čáry | Etheru | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Strategie pro obchodování | Britská ekonomika | Marlin | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Zvyšování cen | Kurz | Pokles pod paritu | SOK | Daně | DNO | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | DXY | Globální růst | Jádrová inflace | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Aktualizované údaje | Úspěchy | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Seance v USA | Uzavření gapu | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | Silnější dolar | Rychlý růst | Napjatá situace | Swingy | Nejlepší strategie | Investice | Osobní příjmy | Pro investory | Fidelity | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Rally | Výsledek zasedání | Berenberg | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Zájmové skupiny | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Trhy s kryptoměnami | Tržní trendy | Pivoty | Americká politika | Bod | Vnímání | Indicators | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Makrodata | Zisky | Masivní nákupy | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | Diverzifikovat | Podnikatelské aktivity v USA | Fondy | Kompletní průvodce | Kurz eura | Základní pravidla | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Důvěra | Jak se obchoduje | Začínáme na burze | WHO | Vítězství republikánů | Oslabení dolaru | Kontrakce | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Ukazatel | Dlouhá pozice | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Historické pohyby | Dollar | Silné měny | Inaugurace | Značný pokles | Předběžné výsledky | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Chaos | Spread | UST | Trh s ropou | YouGov | Obchodování s cizími měnami | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Signál | Číst grafy | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | Geopolitická nejistota | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Leverage | Pro tradery | Výsledková zpráva | Federální rezervní systém (FED) | Britská vláda | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Liz Truss | FedWatch | Začněte obchodovat | Potenciální ztráty | Technická analýza | Limitní příkazy | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Důležitá data | Formace Pin Bar | Zájem institucí | DOGE | Krok za krokem | COVID-19 | Ranní zpráva | Béžová kniha | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Volatilita na forexu | Dolarový index (DXY) | NFP | Potenciální zisky | Obchodní dny | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Schopnost rychle reagovat | Americký trh práce | TIM | Energie | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Omezený čas | EUR/AUD | Identifikovat trend | Prodej | Rok 2024 | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | ADR | Guvernér centrální banky | Inflace v květnu | Admiral Markets | XAU/USD | Vliv na americký dolar | Evropská unie | Tokeny | NDX | Ceny stříbra | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Rutina | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Odchod z Evropské unie | Míra | Komoditní trhy | Neuspokojivé výsledky | University of Michigan | Současný trend | Korekce | Odhady trhu | Špatné výsledky | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Obchodní strategie | První rezistence | Střednědobý výhled | NZD/CAD | US dollar | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Pokles libry | Carry trade | Downtrend | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Patrick Harker | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Přehled | Technické ukazatele | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | Rostoucí trend | High | TIPS | Míra zisku | Pivot Point | Rozbor | CHF | Odhadovaná cena | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Spot | Analýza BTC/USD | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Analýzy více časových rámců | Otočení trendu | Trendline | Příliv kapitálu | Půlení bitcoinu | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Volby v USA | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Vzestup bitcoinu | Historická data | Obchodování s CFD | MT4 | Pohyby na finančních trzích | Amundi | Výstupní body | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | EU a USA | Vývoje ceny | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Příkaz Stop | Komodita | Pohyb cen | Dolarové páry | Evropské indexy | Americký trh | Konkrétní plán | Interpretace | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Prime | DOT | Close | BAT | Bullish Engulfing | Vstupní a výstupní body | Indikátor ATR | Kurzy | Ekonomické údaje | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Geopolitická nestabilita | Inflace v listopadu | Bankovní vklady | Solana | Výhledy | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Podhodnocený | Rizikový sentiment | Kypr | Obchodní válka | Tempo růstu HDP | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Zpětná vazba | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Inflace v Německu | Geopolitika | Znehodnocení měny | Desetileté dluhopisy | Denní graf | SEC | Impulzy | Komentáře Fedu | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Obchodní podmínky | Nižší hodnoty | Cena dnes | Vlády | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Malý prostor | Šance | Fundamenty | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Zisk na akcii | Správa | Finanční odměny | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Úrovní podpory | Měnové politiky v USA | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Budoucí pohyby cen | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | Světové akciové trhy | Správa kapitálu | XTB | Výsledek hlasování | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Výraznější pokles | Intervenovat | Solidní výsledky | Tržní signály | Snížení produkce ropy | Použití indikátoru | Jádrový CPI | Pozice | Vítězství nad inflací | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | Techničtí obchodníci | OCI | Aktivity v eurozóně | Začínající tradeři | Pullback | Neustálé vzdělávání | Příprava | Inflace v EU | Reálná hodnota | Měnové politiky centrální banky | Dlouhé pozice | Inflační report | Švýcarský frank | Výrobce čipů | Hedge | Hospodářské cykly | Market | Svíčkové formace | Demo obchodování | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | Support | Průměrná mzda | Důležité informace | Náklady na úvěry | Posílení amerického dolaru | Dobré načasování | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Výroční zprávy | Vysoké výnosy | Finální odhad | Chuť riskovat | Služby | Velikosti pozic | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Algoritmus | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Zvýšená volatilita | Tržní očekávání | Ruský výraz pro peníze | OPEC | Technologický pokrok | Jak číst grafy | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Trendy na trhu | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Investoři | Dění na trhu | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Bohatý | Stop-Loss | Růst libry | Průměrná hodnota | Obchodní bariéry | Americké objednávky | Politická krize | Spotřebitelé | Aktivita ve službách | Oblasti supportu | Výstupy | Vzdělávání | Optimistická očekávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Americký dolar včera | Politika Fedu | Retracementy | Šéfové | Report ADP | NFT | Kansas City | Rezistence | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Akcie Nvidia | Obchodujte | Nařízení | The Wall Street Journal | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Struktura | Výrobní sektor | Pomalý růst | Nové obzory | Dnešní obchodování | Příjmy společnosti | Očekávaná inflace | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Pokles poptávky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | USD | Kamala | Občané | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Americká média | Volatilita na trzích | Rozhodnutí americké centrální banky | Významné změny | Emoce | Jak trh reaguje | Nové příležitosti | Obchodní nástroje | Doji | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | HDP v USA | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Výroční zpráva | Praktické tipy | Trendové pohyby | Silný dolar | Tvůrci trhu | Velryby | Ochota riskovat | Odhad inflace | Adrenalin | Zemědělské plodiny | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Posilování eura | Cena ropy | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | CZ | Průraz | Australský dolar | Inflace ve službách | Rallye | Propad | Bankovnictví | Dezinflace | Období zvýšené volatility | Přeprodání | Trh s futures | Mistrovství | ANO | WMT | Britské libry | Vlnová struktura | Úrovně likvidity | Pokles eura | Významné zprávy | Časové období | Vlajka | Objemy obchodů | Dogecoin | Bearish | Graf páru | Hospodářské oživení | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Makro data | Evropský trh | Markets | USD/CHF | Dezinflační proces | Významné pohyby | Time-Frame | Oblast supportu | Úspěšný trading | Commodity Channel Index (CCI) | Rok 2024 | Výrobce čipů Nvidia | Další rozvoj | Kanada | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | Výhody obchodování | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Makroekonomický kalendář | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Libra klesá | Každý trader | Britský regulátor | Federal Reserve | Technické patterny | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | DIP | Break Even | Spotové bitcoinové ETF | Prognózy inflace | Státní dluhopisy | Americký dolar | Vstup do LONG pozice | Klíčový faktor | Zamyšlení | Makro | Klesající trendové čáry | Vytrvalost | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Průmyslová komodita | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Stop-Loss a Take-Profit | Obchodovat ropu | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Hospodářská krize | Růst ceny | Měnová politika | Doporučení | Analýza a strategie | Odraz ceny | Srovnávací základny | Body | Zvýšení inflace | Riziková strategie | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Stavební výroba | Krypto | Vyšší daně | Evropské země | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Profesionální tradeři | ABC | Vysoké zisky | Budoucí pohyby trhu | Navýšení | Týdenní pokles | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | Konzervativci | OsMA | Hedging | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Miliardy | Úroveň supportu | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Pravidelnost | Správce aktiv | Poptávky po ropě | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Trend klesající | Investovat peníze | Jestřábí politika | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Technologický rozvoj | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Nové údaje | Strukturální změny | Banka | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Stoupající trend | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Markit | Hlavní ekonom ECB | Cenový index výdajů | Významné události | Úřady | Američané | Denní obchodníci | Graf dne | Zvýšený objem | Pohyb dolaru | Větší pozice | CNBC | Politické nepokoje | Sol | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Německá inflace | Lael Brainardová | Ocenění
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Obchodování | Banky | Růst | ČTK | Indikátor | Pokles | Trading | Cena | FOREX | Pivot

Předchozí klíčová slova

Úrovně podpory a rezistence
Úrovně pro vstupy
Úrovně pro vstupy a výstupy
Úrovně retracementu
Úrovně rezistence
Úrovně rezistencí
Úrovně SLQ
Úrovně S/R
Úrovně S/R zóny
Úrovně Stop-Lossů

Následující klíčová slova

Úrovně supportů či rezistencí
Úrovní podpory
Úrovní podpory (support)
Urputnost
ÚRS
Ursula von der Leyen
Ursula von der Leyenová
UR TRADE FIX
UR TRADE FIX Ltd
Uruguayské peso
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
reklama
eightcap forex
Potvrďte prosím... Zavřít