Pátek 29. listopadu 2024 22:50
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
CapXmaster
reklama
eightcap zlato
reklama
Investingfox Partner

Bollinger Bands

img

Růst AUD/USD se zastavil uprostřed mírových rozhovorů v Turecku a lockdownu v Šanghaji

28.03.2022 Vzestupný trend AUD/USD se zastavil. AUD se usadil v oblasti 0,75 bočním trendem, což odráží váhavost kupujících. Býci na tomto páru potřebují překonat další úroveň rezistence na 0,7560, což odpovídá hornímu pásmu indikátoru Bollinger Bands na denním grafu. To vytvoří další vzestupnou hybnost pro pár. Přesto obchodníci váhají s testováním tohoto cíle. Zatímco celkový technický obraz podporuje australský dolar, bude hodně záviset na fundamentálních faktorech. Klíčové geopolitické události mohou posunout sentiment trhu jakýmkoli směrem. Obchodníci buď dosáhnou nového maxima, nebo ustoupí k úrovni supportu 0,7460 (střední pásmo indikátoru Bollinger Bands, které se shoduje s linií Kijun-sen na čtyřhodinovém grafu).
img

EUR/USD. Klid během bouřky

22.03.2022 Na pozadí téměř prázdného ekonomického kalendáře pár EUR/USD zamrzl na místě. Během pondělní asijské seance se medvědům podařilo snížit cenu o téměř 30 bodů (z otevírací ceny), ale již během evropské seance se klesající dynamika zastavila. Na páru panuje klid, i když na trzích stále panuje velké dusno. Současný tok informací nepřispívá ke snížení protirizikového sentimentu, takže se takové apatické chování páru nezdá být logické.
img

GBP/USD. Pár se ocitl na křižovatce: v Bank of England se objevil "disident", dolar se řídí geopolitikou

18.03.2022 Libra na páru s dolarem dnes vykazuje zvýšenou volatilitu: denní maximum se ustálilo na 1,3210 a minimum na 1,3087. Tato cenová dynamika je způsobena několika fundamentálními faktory. Zaprvé, britská měna prudce reagovala na výsledky březnového zasedání Bank of England. Centrální banka na jedné straně zvýšila úrokovou sazbu, čímž pokračovala ve zpřísňování parametrů měnové politiky. Na druhé straně však dnešní zasedání odhalilo rozkol v táboře Výboru pro měnovou politiku. Tato okolnost vyvinula nejsilnější tlak na libru, která se během několika minut propadla o více než 100 bodů.
img

EUR/USD. Iluze růstu: nevěřte korekčním pullbackům

15.03.2022 Pár euro-dolar dnes vykázal korekční růst a chytil se devátého čísla. A přestože se býci na EUR/USD nedokázali přiblížit ke klíčové úrovni rezistence 1,1000, dokázali se od základny deváté cenové hladiny vzdálit a vyhnout se tak dalšímu poklesu do oblasti ročního minima 1,0806.
img

NZD/USD. RBNZ zvyšuje sazby a oznamuje "jestřábí útok"

23.02.2022 Novozélandský dolar posiluje své pozice na celém trhu již druhý den v řadě – a to i v páru s americkou měnou. Dolarový index ve skutečnosti zamrzl na místě poté, co rostl na pozadí sílícího protirizikového sentimentu. Americký dolar zaujal pasivní pozici, což umožnilo kupujícím "kiwi" uspořádat protiútok směrem vzhůru. Navíc k tomu existuje vhodný důvod: výsledky dnešního zasedání novozélandské centrální banky Reserve Bank of New Zealand odrážely jestřábí záměry regulátora. Centrální banka nejenže zvýšila úrokovou sazbu, ale také vyslovila poměrně agresivní rétoriku ohledně tempa dalšího zpřísňování parametrů měnové politiky.
img

EUR/USD. Neobvyklý obrat amerického dolaru a sestupný výhled páru

11.02.2022 Pár EUR/USD včera zaznamenal poměrně neobvyklý obrat: zpočátku se při rekordním růstu americké inflace propadl asi o 50 bodů a poté vykázal 100bodový nárůst a přiblížil se k hranici 1,15. Taková dynamika cen byla velmi zvláštní, protože včerejší vydání nepřineslo žádné nesrovnalosti. Všechny ukazatele vyšly v zeleném pásmu a meziročně aktualizovaly víceleté rekordy. Žádná "úskalí" v tomto případě nenastala: zvýšila se jak obecná inflace (v důsledku výrazného zdražení energetických zdrojů), tak index jádrové inflace, který nezahrnuje volatilní ceny potravin a energií. Proto je prostě nemožné analyzovat lednovou zprávu jiným způsobem. Inflace stále více roste, a dokonce předčila odvážné prognózy odborníků. To je důvod, proč pár EUR/USD před čtvrtečním uzavřením otočil a zamířil ke dnu 1,14. Během páteční asijské seance se cena dostala do oblasti 1,13.
img

USD/CAD. Kanadský dolar směřuje vzhůru

08.02.2022 Pár USD/CAD se nemůže rozhodnout o směru svého pohybu. Kanadský dolar se již třetí týden pohybuje v cenovém rozmezí 100 bodů. Nejprve se cena propadla na úroveň 1,2660, poté vzrostla na cílovou úroveň 1,2760. Ani medvědi, ani býci na USD/CAD však nebyli schopni vyvinout jednosměrný pohyb. Rozporuplné fundamentální signály nedovolují obchodníkům vyloučit krátké nebo dlouhé pozice.
img

GBP/USD. Únorové zasedání Bank of England nepřineslo překvapení

04.02.2022 Bank of England včera zvýšila úrokové sazby o 25 bazických bodů. Toto rozhodnutí bylo příliš očekávané a předvídatelné, takže toto zvýšení sazeb na obchodníky GBP/USD nezapůsobilo. Účastníci trhu také fakticky ignorovali skutečnost, že čtyři členové výboru pro měnovou politiku navrhovali jestřábí variantu, která zahrnovala zvýšení sazby o 50 bazických bodů. Většina hlasů však byla minimální – pět členů výboru stále trvalo na navýšení o 25 bodů. Pár GBP/USD reflexivně vzrostl o 30-40 bodů, načež se zastavil a čekal na vyjádření guvernéra BoE Andrewa Baileyho.
img

AUD/NZD. Nečekaná "odhalení" guvernéra RBA a novozélandské non-farm údaje

02.02.2022 Nový Zéland zveřejnil své klíčové údaje o trhu práce během středeční asijské seance. Zveřejněné údaje se ukázaly být kontroverzní, takže účastníci trhu na ně reagovali různě. Například obchodníci na páru NZD/USD reagovali pozitivně, i když byl růst páru omezený. Křížový pár AUD/NZD mezitím vzrostl: novozélandský dolar byl po zveřejnění pod tlakem a australský dolar získal určitou podporu od guvernéra RBA Philipa Lowea, který nečekaně připustil pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb během letošního roku. V důsledku toho křížový pár vzrostl na úroveň rezistence 1,0750 (horní linie ukazatele Bollinger Bands na denním grafu).
img

Pár EUR/USD je medvědí kvůli jestřábímu Fedu a výsledkům HDP USA za 4. čtvrtletí

28.01.2022 Pár euro/dolar aktualizoval své dvacetiměsíční minimum na pozadí všeobecného posilování amerického dolaru. Této hranice se cena dříve dotkla na konci jara 2020. Zdá se, že medvědi jsou odhodláni prodloužit klesající trend.
img

EUR/USD. Fed umožnil růst amerického dolaru

27.01.2022 Měnový pár EUR/USD dnes aktualizoval dvouměsíční cenové minimum a klesl až ke spodní hranici 1,12. Výsledky lednového zasedání Fedu hovořily ve prospěch americké měny, a to navzdory vysokým očekáváním. Zároveň předčila všechna očekávání jestřábí nálada Jeromea Powella. Powell překvapil svou rozhodností a přímočarostí, ačkoli má zcela opačné vlastnosti. Nicméně faktem zůstává, že dolaroví býci slyšeli, co slyšet chtěli, načež americký dolar začal nabírat na síle napříč celým trhem. Dolarový index aktualizoval dvouměsíční maximum a je pravděpodobné, že se vzhledem k jasným signálům Fedu vydá ještě výše.
img

AUD/USD. Australská inflace kupující AUD nepovzbudila

25.01.2022 Během úterní asijské seance byly zveřejněny údaje o inflaci v Austrálii. Zveřejněné údaje předčily očekávání většiny odborníků, neboť všechny složky vyšly v "zeleném pásmu", což odráží silný růst inflace ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku. Australský dolar na toto zveřejnění reagoval pozitivně: kurz AUD/USD impulzivně vzrostl na úroveň 0,7180, a to navzdory skutečnosti, že australský dolar včera večer dosáhl nového měsíčního minima a dostal se až k cílové hodnotě 0,7090. Tato vzestupná dynamika však vyprchala.
img

AUD/USD. Míra nezaměstnanosti v Austrálii klesla na 4,2 %

20.01.2022 Během dnešní asijské seance se měnový pár AUD/USD usadil v oblasti 0,72 v reakci na silné údaje z australského trhu práce. Dnes zveřejněná zpráva odráží pozitivní trendy, a to i přes aktivní šíření nového kmene koronaviru v zemi.
img

AUD/USD. Australský dolar následuje svůj americký protějšek

18.01.2022 Americký dolar nadále postupně získává na síle a přepisuje výhled hlavních dolarových párů. Následuje výnosy státních dluhopisů, které naopak lámou několikaměsíční rekordy. Zejména výnos desetiletých státních dluhopisů dnes dosáhl ročního maxima (1,852 %), což odráží náladu investorů ohledně dalších kroků Fedu. Minulý týden, jen několik dní před oznámením "režimu mlčení", se mnozí představitelé Fedu vyjadřovali "jestřábím" tónem. Někteří z nich uvedli, že první kolo zvyšování sazeb by mělo být provedeno v březnu, zatímco jiní dodali, že očekávají tři nebo čtyři zvýšení do konce letošního roku. Vzhledem k tomu se americké akciové indexy dostaly pod tlak, zatímco výnosy státních dluhopisů začaly postupně (ale jistě) růst.
img

AUD/USD. Australský dolar nedokázal využít poklesu amerického dolaru

14.01.2022 Kupující na páru AUD/USD se chovají poměrně skromně a nerozhodně navzdory celkovému oslabení amerického dolaru. Za zmínku stojí, že americká měna klesla o více než 200 bodů v páru s frankem a librou, o téměř 300 bodů v páru s japonským jenem a o téměř 400 bodů s kanadským dolarem. Australská měna naopak v důsledku devalvace amerického dolaru vzrostla pouze o 100 bodů a růstový impuls se v tuto chvíli vlastně zastavil. Včera kupující AUD/USD zaútočili na oblast 0,73, ale dokázali otestovat pouze úroveň rezistence 0,7310 (horní linie ukazatele BB na denním grafu), načež ustoupili a klesli do oblasti 0,7280–0,7300.
img

EUR/USD. Trh ignoruje jestřábí signály Fedu

13.01.2022 Měnový pár EUR/USD dnes překonal úroveň 1,1450 a obchodoval se mírně výše. Nelogická reakce obchodníků na zveřejnění silné inflace naznačuje, že máme co do činění s korekčním pullbackem, který byl vyvolán nerozhodným projevem předsedy Fedu v Senátu. Domníváme se však, že jde o poměrně slabý argument pro oslabení amerického dolaru. Jerome Powell není a nikdy nebyl nápadně jestřábí. Jeho rétorika byla téměř vždy opatrná a obezřetná, zatímco mnozí jeho kolegové v poslední době postupně zpřísňují rétoriku. Jestliže dříve existovaly pouze nesmělé předpoklady o vyhlídkách na zpřísnění měnové politiky, pak dnes se objevují sebevědomé signály, že sazba Fedu bude letos zvýšena třikrát až čtyřikrát. Takové informace zaznívají stále častěji včetně včerejších holubičích představitelů Fedu. Zaznamenaný růst prosincové americké inflace posílil důvěru, že americký regulátor bude letos jednat rozhodně a agresivně.
img

EUR/USD. O čem Powell mlčel?

12.01.2022 Americký dolar včera napříč trhem oslabil v reakci na projev Jeromea Powella v Senátu. Předseda Fedu nepřinesl obchodníkům "jestřábí překvapení", čímž účastníky trhu zklamal. V projevu před senátory vyslovil předem připravený doslovný projev, který byl den předtím zveřejněn v americkém tisku. A při odpovědích na otázky kongresmanů se Powell rovněž vyhýbal konkrétním informacím a používal obecné fráze a formulace. Jeho rétorika působila na pozadí jednoznačně jestřábích prohlášení mnoha představitelů Fedu spíše zdrženlivě. Jinými slovy, obchodníci byli zklamáni, že neslyšeli jasné signály, které měli slyšet. To však neznamená, že Fed změnil kurz nebo že bude letos implementovat opatrnější politiku. V tuto chvíli k tomu nejsou žádné konkrétní předpoklady – alespoň Powell takové náznaky nevyslovil. Současné oslabení amerického dolaru je proto třeba brát s rezervou, zejména před zveřejněním inflace.
img

AUD/USD. Australské údaje o maloobchodních tržbách a Powellův špatný start

11.01.2022 Pár AUD/USD se dnes znovu přiblížil k hranici 0,72, uprostřed silné zprávy o maloobchodních tržbách v Austrálii a další vlně oslabování amerického dolaru. Australský dolar získal mírnou podporu, ale není třeba spěchat s otevíráním longů, protože situace pro tento pár je nejednoznačná. Obchodníci s AUD/USD nemohou určovat směr pohybu, a to i přes silnou intradenní volatilitu. Při pohledu na týdenní graf páru je vidět, že medvědi AUD/ISD na konci listopadu loňského roku testovali klíčovou úroveň supportu 0,7000, ale nepodařilo se jim ji prolomit. Po několika neúspěšných pokusech se do vedení dostali býci, kteří během prosince překonali více než 250 bodů a před Novým rokem dosáhli úrovně 0,7277. Vzestupný impuls však v této cenové oblasti odezněl: dolaroví býci opustili předsváteční aktivitu a fungovali jako protiváha. V důsledku toho se australský dolar zasekl v rozmezí 0,7150-0,7280.
img

AUD/USD. Australský omikron a slibná zpráva ADP

07.01.2022 Australský dolar v páru s americkou měnou dnes aktualizoval dvoutýdenní minimum na úrovni 0,7147. Pár AUD/USD klesá již druhý den po sobě na pozadí všeobecného posilování dolaru a slabých pozic australského dolaru. Australský dolar je pod tlakem hned několika fundamentálních faktorů, které jsou ve skutečnosti vzájemně propojeny. Na vině je omikron, který se v poslední době aktivně šíří napříč zeleným kontinentem. Vzhledem k převládajícímu fundamentálnímu pozadí je nyní riskantní hovořit o dlouhých pozicích: je vhodné využít pullbacků AUD/USD směrem vzhůru jako záminky k otevření krátkých pozic. Ve střednědobém horizontu zůstane pár pod tlakem, zejména pokud se zítřejší zprávy o nezemědělském sektoru ocitnou v zeleném pásmu. Vše se však bude řešit popořadě.
img

USD/CAD: Kanadský dolar čeká na páteční zprávy

05.01.2022 Kanadský dolar spárovaný s americkou měnou na konci loňského roku prudce posílil: za pouhých pár dní posílil CAD svou pozici o více než 200 bodů. Pár USD/CAD klesl z 1,2830 na 1,2620. Začátkem letošního roku však medvědi povolili. Tato skutečnost umožnila býkům páru vystoupat do oblasti 27. úrovně, v rámci které se nyní obchoduje.
img

EUR/USD. V centru pozornosti je zápis z jednání Fedu a data o nonfarm payrolls.

04.01.2022 Kupující páru EUR/USD se poslední den roku 2021 pokusili opustit cenové rozmezí 1,1260-1,1360, takže cena vyskočila na úroveň 1,1387. Poslední obchodní den týdne, měsíce a roku byl na býčí straně, protože mnoho obchodníků vybíralo zisky, a neriskovali pozice otevřené přes víkend. V důsledku toho pár aktualizoval své maximum za měsíc a půl.
img

EUR/USD. "Černá labuť" jménem omikron

29.12.2021 Pár EUR/USD pokračuje v bočním trendu v úzkém rozmezí, které pomalu klesá. Soudě podle cenové dynamiky v posledních dnech se pár obchoduje v 50bodové úrovni, jejíž hranice tvoří 1,1280 a 1,1340. Obchodníci neriskovali, že půjdou výše nebo níže – prodávající a kupující střídavě přebírali vedení jeden od druhého, čímž se zužovalo obchodní rozmezí. Pár se ve skutečnosti pohyboval inertně, počínaje od hranic rozmezí. Účastníci trhu přitom ignorují vzácné makroekonomické zprávy. Včera byly například docela dobré statistiky z USA. Ale i přes pozitivní zprávy americký dolar ztrácel svou pozici: kupující EUR/USD dokázali pár "vytáhnout" na úroveň 1,1334. A přestože pár nakonec zůstal v rozmezí, včerejšek byl důležitý. Úzký trh funguje podle svých vlastních pravidel a ignoruje klasické fundamentální faktory.
img

GBP/USD. Selhání konzervativců, omikron a Frostova rezignace

21.12.2021 Libra opět prochází krizí. V páru s americkým dolarem se vrátila do oblasti čísla 31, když ztratila většinu vyhraných pozic. Jestřábí síla, která byly pozorována minulý týden, přišla zcela vniveč. Jakmile pár stoupne o několik desítek bodů nahoru, okamžitě spadne pod vlnu krátkých pozic. Libře nepomohla ani Bank of England, která minulý čtvrtek zvýšila úrokovou sazbu o 15 bazických bodů. Toto rozhodnutí bylo neočekávané, a proto pár GBP/USD okamžitě prudce vzrostl o 150 bodů. Ale býci nedokázali tento vrchol udržet. Řada politických problémů táhne pár ke dnu, k cenovým minimům roku. Je ironií, že libra zlevňuje na pozadí rekordního růstu inflace, oživení trhu práce a zpřísňování parametrů měnové politiky. Navzdory tak jestřábímu pozadí, je stále v platnosti klesající trend GBP/USD.
img

EUR/USD. Přehled předvánočního týdne: Bude trh vykazovat minimální aktivitu?

20.12.2021 Index amerického dolaru na začátku nového obchodního týdne opět vykázal pozitivní dynamiku, odrážející zvýšený zájem investorů o americký dolar. Uvedená měna dominuje tak či onak téměř ve všech dolarových párech. Páteční impuls však zmizel – měnový trh se hýbe setrvačností posledních událostí. Nastává předvánoční období, které se tradičně vyznačuje nízkou likviditou a tržní slabostí. Trh proto upadá do minimální aktivity. V období katolických Vánoc, kdy jsou hlavní obchodní parkety světa zavřené, obchodníci zaměřují svou pozornost na sekundární fundamentální faktory nebo související témata, která mají hypotetický charakter. Úzký trh je obzvláště citlivý, takže nelze vyloučit neobvyklé cenové výkyvy, zejména na pozadí téměř prázdného ekonomického kalendáře.
img

GBP/JPY. Směr – nahoru: Britská inflace opět vykázala rekordní růst

16.12.2021 Obchodování dolarových párů je dnes mimořádně rizikové. Zkrátka a dobře nikdo na trhu neví jistě, na kterou stranu se kyvadlo vychýlí – směrem k dolaru, nebo naopak proti němu. Existuje mnoho verzí, scénářů a fám, ale všechny tyto předpoklady (které jsou navíc ve své podstatě protichůdné) jsou pouhými dohady. Jedná se o vratký domeček z karet, který se může kdykoli zhroutit. Navíc bychom neměli zapomínat na rizika falešných cenových pohybů, zejména v krátkém časovém období mezi oznámením závěrečného komuniké a tiskovou konferencí šéfa Federálního rezervního systému Jeromea Powella.
img

GBP/USD. "Bermudský trojúhelník" fundamentálních faktorů: Omikron, statistiky a Brexit

13.12.2021 Minulý pátek pár GBP/USD klesl na úroveň 1,13 v reakci na slabá data o růstu britské ekonomiky. Zveřejnění vyšlo v "červené zóně", takže pochybuji, že se Bank of England rozhodne zpřísnit rétoriku na prosincovém zasedání, jehož výsledky budou oznámeny tento čtvrtek. Na druhou stranu budou tento týden zveřejněny další klíčové makroekonomické zprávy, které mohou páteční negativa do jisté míry vyvážit. Ostatně zveřejněná data o růstu britského HDP jsou poněkud opožděná (za říjen), zatímco novější čísla se dozvíme tento týden.
img

GBP/USD: plán pro evropskou seanci na 9. prosince. COT reporty. Býci ubránili důležitý support na úrovni 1,3192, ale situace se nelepší

09.12.2021 Librovým býkům se včera podařilo ubránit důležitý support na úrovni 1,3192, ale jejich situace se nijak nezlepšila – od dalšího výrazného poklesu je dělí jediný krok. Podívejme se na 5minutový graf a uvidíme, k čemu včera došlo. Průraz a konsolidace pod úrovní 1,3245, která je v grafu jasně zřetelná, a pak opětovný průraz této oblasti zespodu nahoru – to vše přineslo dobrý signál k prodeji libry. Výsledkem byl první pokles o zhruba 45 bodů.
img

GBP/USD: plán pro evropskou seanci na 9. prosince. COT reporty. Býci ubránili důležitý support na úrovni 1,3192, ale situace se nelepší.

09.12.2021 Librovým býkům se včera podařilo ubránit důležitý support na úrovni 1,3192, ale jejich situace se nijak nezlepšila – od dalšího výrazného poklesu je dělí jediný krok. Podívejme se na 5minutový graf a uvidíme, k čemu včera došlo. Průraz a konsolidace pod úrovní 1,3245, která je v grafu jasně zřetelná, a pak opětovný průraz této oblasti zespodu nahoru – to vše přineslo dobrý signál k prodeji libry. Výsledkem byl první pokles o zhruba 45 bodů. Nepomohla ani úroveň 1,3210, ve kterou býci doufali. Během americké seance byla libra pod tlakem a průraz supportu na úrovni 1,3197 vyvolal její další velký výprodej. Bohužel jsem nečekal na zpětné otestování této úrovně zespodu nahoru, a tak jsem vstupní bod musel oželet.
img

AUD/USD. Náhled na prosincové zasedání RBA

06.12.2021 Pár AUSD/USD minulý pátek aktualizoval své téměř rok a půl staré cenové minimum a dosáhl úrovně 0,6994. Pod klíčovou úrovní rezistence 0,7000 se pár naposledy nacházel v červenci 2020. Medvědi se však v oblasti 0,69 nedokázali konsolidovat – jakmile tuto hranici překročili, impuls k poklesu okamžitě zmizel.
img

EUR/USD. Zápis z listopadového zasedání Fedu: jestřábí signál, který nebyl doceněn

26.11.2021 Včera zveřejněný zápis z posledního zasedání Fedu za sebou zanechal více otázek než odpovědí. Trh toto zveřejnění skutečně ignoroval, a to kvůli jeho "vágní" a předvídatelné rétorice. I když podle mého názoru obchodníci podcenili zveřejněný dokument, který má de facto výrazný jestřábí tón.
img

EUR/USD. Vlna covid-19 v Evropě, holubičí rétorika ECB a Powellovo nové funkční období

23.11.2021 Medvědí trend pokračuje: měnový pár EUR/USD se systematicky a konzistentně pohybuje směrem k základně 12. značky a aktualizuje roční minima. Momentálně se nejbližší úroveň supportu nachází na úrovni 1,1200 (spodní linie ukazatele Bollinger Bands na časovém rámci D1). Co se týče dlouhodobých vyhlídek, odborníci stále častěji volají po cíli na úrovni 1,10. Pár se propadá již pátý týden v řadě a impulzivně se propadl o téměř 400 b.
img

EUR/USD. Přehled posledního listopadového týdne: koronavirová vlna v EU a verdikt Joea Bidena

22.11.2021 Minulý týden opět skončil ve prospěch medvědů na EUR/USD. A přestože obchodní pětidenní období bylo méně jasné než to předchozí, obecné trendy se nezměnily. Klesající trend stále platí. Závěrečný páteční akord obchodníkům připomněl, "kdo je tady pánem": po dvou dnech pochybností převzali iniciativu do svých rukou opět dolaroví býci, kteří posílili pozici dolaru na celém trhu.
C:\fakepath\eth-03112021-2.png

Trading pohled na Ethereum, EUR/USD a AUD/USD 3.11.2021

03.11.2021 Ethereum (ETH/USD): Na 4hodinovém grafu cena pokračuje v rostoucím trendu, dostala se na 4500. Jsme nad denními klouzavými průměry SMA 25 a SMA 50 a nad rostoucí trendovou čarou. Indikátor ADX opět roste, což značí silný trend. Nyní bychom mohli tedy dále růst s cílem kolem 4600.
img

Swingové obchodování: Objevte kouzlo této oblíbené investiční strategie!

16.04.2021 Zajímáte se o investování na burze? Chtěli byste obchodovat na finančním trhu, ale nechcete trávit celý den před cenovými grafy? Dlouhodobé investování vám také není blízké? Naštěstí existuje i obchodní styl, který vám umožňuje aktivní obchodování, přičemž budete mít stále dostatek času na svou práci, koníčky a rodinu. Poznejte s námi swingové obchodování. Seznamte se s tímto obchodním stylem a poznejte specifika swingových obchodů.
C:\fakepath\Cumulative-Levels-0.jpg

Profesionální indikátor „CUMULATIVE LEVELS“

08.02.2021 V tomto článku bychom vám s radostí představili profesionální tradingový indikátor zvaný Cumulative Levels. Není žádným tajemstvím, že pro obchodní platformu MT4 existuje doslova tisíce a tisíce různých indikátorů. Většina z nich funguje na principu kalkulovaných průměrů (moving average apod.), různých koridorů (bollinger bands apod.), či výpočtu extrémních hodnot v podobě oscilátorů (RSI apod.).
C:\fakepath\indikator-01022021-1.png

Jak na Bollingerova pásma

01.02.2021 Pokud se pohybujete na akciových trzích, ve světě investic a krátkodobého obchodování určitě víte o technických indikátorech a nástrojích, které jsou pro krátkodobé obchodování nezbytné. Nástrojů je však mnoho a často má problém se ve výběru vhodného nástroje zorientovat i pokročilý obchodník. V tomto článku se zaměříme na další jednoduchý technický indikátor.
C:\fakepath\Obrazek27302.jpg

Oblíbené kombinace indikátorů s Price Action (2. část)

16.11.2020 V předchozím článku jsme si představili některé kombinace technických indikátorů společně s Price Action, které mohou obchodníci využívat ke svému obchodování. Konkrétně jsme se zaměřili na oblíbený indikátor Stochastic. V dnešním díle se nezaměříme výhradně na jeden jediný indikátor, ale podíváme se na několik dalších možností, jak pomocí Price Action a indikátorů najít kvalitní obchodní signál.
img

Graf dne: Stříbro by dle Bollinger Bands mohlo brzy vystřelit vzhůru

10.09.2020 Stříbro by se mohlo nacházet v blízkosti bodu zvratu. Jeho spotová cena se v úterý dotkla spodní limity pásma Bollinger Bands (ve vzdálenosti 2 směrodatných odchylek od 20 denního klouzavého průměru). A včera se přiblížila zpět ke klouzavému průměru za současného přibližování cenových limitů. Po divokém srpnu tak klesá volatilita trhu, ovšem přibližující se horní a spodní pásmo také může znamenat konsolidaci býčích objednávek před cenovým růstem. Jedním z katalyzátorů takového pohybu by se mohl stát oslabující americký dolar. Vzhledem k odpolednímu zasedání ECB by se stříbro mohlo stát velmi zajímavým instrumentem v následujících seancích.
img

13 nejoblíbenějších technických indikátorů

05.12.2019 Blížíme se ke konci našeho seriálu o technické analýze, a proto je čas na určitou rekapitulaci. V předchozích dílech jsem se věnovali svíčkovým formacím, obchodování gapů, swingovému tradingu i popisu různých indikátorů.
C:\fakepath\obrazek1.png

Jednoduchý kĺzavý priemer - jeden zo základných kameňov technickej analýzy

02.12.2019 Jednoduchý kĺzavý priemer, Simple Moving Average alebo skrátene SMA je jeden z najjednoduchších ale zároveň najpoužívanejších a najuniverzálnejších indikátorov technickej analýzy, ktorý by mal poznať určite každý trader. V článku uvidíte rozličné príklady použitia SMA v praxi na rôznych trhoch, čítajte ďalej…
C:\fakepath\forex1.png

Najpoužívanejšie indikátory na Forexe

01.11.2019 Asi každého začínajúceho a menej skúseného obchodníka zaujíma, ktoré indikátory sú najlepšie a väčšina sa zhodne, že sú to tie najpoužívanejšie. Nemusia dávať najpresnejšiu hodnotu ale vždy ich budete mať vo svojom MetaTraderi, viac informácií o indikátoroch a návody ako ich používať nájdete nielen na stránke svojho brokera.
C:\fakepath\AM-1.png

Kĺzavé priemery na MT4 a MT5

26.08.2019 Kĺzavý priemer je jeden z úplne najzákladnejších indikátorov, ktorý stále patrí medzi tie najpoužívanejšie medzi obchodníkmi na rôznych trhoch. Kĺzavý priemer je obľúbený vďaka bohatej možnosti nastavenia, pozrime sa na tento indikátor bližšie...
img

Bollingerove pásma

14.06.2019 Bollinger Bands je jeden z klasických indikátorov a medzi tradermi stále patrí medzi tie najobľúbenejšie. Pozrime sa prečo je tomu tak, na čom je založený výpočet, aké informácie môžeme čerpať z indikátora a ako to využiť pri obchodovaní.
img

Průvodce typologie tradera 3. část: technický obchodník

25.03.2019 Techničtí obchodníci nebo také techničtí analytici se snaží předpovědět budoucí směr ceny na základě historických a současných dat s pomocí technické analýzy. Analyzují cenové grafy a rozvíjejí své teorie o tom, jakým směrem se trh pravděpodobně bude pohybovat.
img

Jaký typ tradera jste?

15.02.2019 Správná volba obchodního stylu, který nejvíce vyhovuje vaší osobnosti, pomůže omezit emocionální obtíže, s nimiž se obchodníci často setkávají. Pochopení těchto strategií vám pomůže najít takovou, které nejlépe odpovídá vaší osobnosti, časovým a finančním možnostem. V tradingu využívají obchodníci řadu strategií, které pomáhají posilovat jejich postavení na trhu. Každý obchodník má však svůj vlastní obchodní styl, který je determinován chováním, znalostí trhu a zkušenostmi, instinkty, povědomím o makroekonomických událostech a technické analýze. To a další aspekty obchodování jsou propojené v jeden celek a tvoří váš specifický styl přístupu k trhu. Projděte si Bossa průvodce typologie tradera a začněte obchodovat způsobem, který vám nejvíce sedí.
C:\fakepath\bossa.png

VIDEO: Rozhovor s úspěšným traderem

07.02.2019 Přinášíme vám rozhovor u kávy s úspěšným traderem Petrem Koubou, jehož mottem je: “Bez bolesti není radosti, bez rizika není zisku“. Petr ke svému tradingu využívá výhradně automatické obchodní strategie (AOS). Věříme, že tento inspirativní rozhovor bude pro ostatní tradery velkým přínosem.
C:\fakepath\vip-rijen-ilustracni.png

VIP zóna: Na co se můžete těšit v únoru

02.02.2019 Unikátní služba VIP zóna - Forex Asistent se mimo informací o objednávkách finančních institucí na mezibankovním trhu pravidelně rozrůstá o mimořádné vzdělávací materiály, v rámci kterých předávají své osobní know-how profesionální obchodníci a členové týmu FXstreet.cz a dávají tak možnost ostatním členům VIP zóny nahlédnout do jejich soukromého obchodování a získat informace a zkušenosti z dlouholetého forexového tradingu.
img

Jak obchodovat dle Purple Bands indikátoru?

11.09.2018 Brokerská společnost Purple Trading nabízí volně ke stažení unikátní indikátor Purple Bands, který dokáže velmi přesně detekovat potencionálně zajímavé obchodní příležitosti na finančním trhu. Indikátor je schopen velmi často správně určit situaci, kdy je cena na trhu již překoupená, a v nejbližší době velmi pravděpodobně začne klesat. Nebo naopak situaci, kdy je cena na trhu podhodnocená, a v nejbližší době začne růst!
img

VIX Index: Vše co je nutné vědět o indexu volatility

06.12.2017 Index VIX, neboli index volatility, je pro investory horkým tématem. Často se o něm hovoří jako o indexu strachu. Odráží totiž aktuální nervozitu na trzích.
img

7 nejoblíbenějších technických indikátorů

22.11.2017 Blížíme se ke konci našeho seriálu o technické analýze a proto je čas na určitou rekapitulaci. V předchozích dílech jsem se věnovali svíčkovýcm formacím, obchodování gapů, swingovému tradingu i popisu různých indikátorů.
img

Obchodování gapů: nebezpečí, nebo příležitost?

25.10.2017 V grafu můžete často vidět určité mezery mezi cenovými úsečkami. Těmto mezerám se říká „gapy“ (z anglického gap = mezera, díra) a často se objevují při přechodu mezi dny.
img

Obchodování gapů: Nebezpečí nebo příležitost?

25.10.2017 V grafu můžete často vidět určité mezery mezi cenovými úsečkami. Těmto mezerám se říká „gapy“ (z anglického gap = mezera, díra) a často se objevují při přechodu mezi dny.
img

Pivoty: obchodování podle supportů a rezistencí

11.10.2017 Investoři, kteří používají technickou analýzu často hovoří o supportech a rezistencích. Jak už z anglického názvu napovídá, support (podpora) je určitá hladina v grafu, která slouží jako podpora ceny, rezistence (odpor) je určitá hladina, která naopak slouží jako hladina odporu.
img

Swingové obchodování: Vzrušující investiční strategie

04.10.2017 Swingový trading je založený na obchodování delších pohybů, než nabízí jen intradenní trh, zároveň ale kratších, než na které spekuluje dlouhodobý investor. Swingový trader drží pozice řádově několik dní, či týdnů vstupuje-li na intradenním timeframe. Vstupuje-li na timeframu vyšším, kupř. denním, drží pozice týdny či měsíce.
img

Bollingerova pásma: Technický indikátor úspěšných

30.08.2017 Bollingerova pásma neboli anglicky Bollinger Bands jsou široce používaným indikátorem jak u profesionálních tak i soukromých investorů. Používání tohoto indikátoru je značně jednoduché, což je jeden z primárních důvodů jeho velké oblíbenosti.
img

Breakout strategie s Bollinger Bands a Admiral Keltner indikátory

29.06.2017 Breakout strategie s Bollinger Bands a Admiral Keltner indikátory je strategie na volatilitu. Vlastně to začíná s neobvyklým nedostatkem volatility na trhu, který obchodujete. Jinými slovy, trh obchoduje s mnohem menší volatilitou, než byste usoudili z historických dat.
img

Přečtěte si, proč Forex a CFD obchodníci těží z Bollinger Bands ve svých grafech

22.06.2017 Vážení obchodníci,máte v grafu Bollinger Bands? Většina obchodníků o Bollinger Bands slyšela, ale nemusí znát pozadí t...
img

Jak se přizpůsobit volatilitě?

15.03.2017 Nejspíš jste se jako forexový obchodník již setkali se stovkami či tisíci různými obchodními systémy, strategiemi, všemožnými obchodními přístupy a technikami. Forexoví tradeři často zkouší do trhu vstupovat a následně z něj vystupovat bez detailního ověření, že jejich strategie ve zvoleném trhu skutečně funguje. Hlavně pak za současné volatility a struktury celého trhu.
img

Technická analýza - DAX vyčkává na další tah bankéřů Fed

23.08.2016 DAX : Oscilátor průměrů MACD protíná signální linii zespod, což může značit začátek růstového trendu. Index relativní síly RSI se nachází v neutrálních hodnotách okolo 50 bodů. Bollinger bands neudávají v tuto chvíli jasný směr. Týdenní Put/Call sentiment dle Frankfurtské derivátové burzy se nyní nachází v poměru 0,5586/0,4414. Těsná většina obchodníku tedy nyní sází na pokles indexu.
img

Technická analýza - Německý DAX pokračuje tento týden v růstu

10.08.2016 DAX : Oscilátor MACD protnul shora signální linku a značí tak možný obrat trendu. Indikátor relativní síly RSI se pohybuje v „překoupených“ hodnotách při 73 bodech. Bollinger bands po odražení od horní hranice pásma naopak signalizují zachování trendu.
img

Konstrukce AOS v programu StrategyQuant s využitím náhodného generování

12.06.2016 Možnosti, které pro stavbu automatických obchodních strategií (AOS) v programu StrategyQuant používám, jsou v podstatě dvě. Buď nechám program AOS generovat náhodným způsobem anebo využiji genetickou evoluci.
img

GBP/USD: review and forecast

03.09.2015 Current trend During last days, the GBP/USD pair is trading within about 80 points, and the price is hovering around t...
img

AUD/USD: Australian dollar weakens

01.09.2015 This week, the volatility in the AUD/USD pair is high, the price is approaching the record lows. Despite some weakness...
img

GBP/USD: review and forecast

31.08.2015 The GBP/USD pair seems to have finished declining. Today, early in the session, the pair was trading at 1.5411. The pr...
img

EUR/USD: general review

17.08.2015 Last week, the Euro grew and managed to consolidate above the level of 1.1100 on Friday. Two events can be outlined th...
img

AUD/USD: pair is trading in wide flat

14.08.2015 On Thursday, the AUD remained on about the same level against the USD, despite quite strong data on Retail Sales from ...
img

Brent: growth did not last long

12.08.2015 At the beginning of the week, Brent crude oil prices were likely to start growing due to the temporary weak US Dollar;...
img

EUR/USD: euro is growing

10.08.2015 At the end of last week, the European currency showed a steady rise as investors took profits looking for a USD growth...
img

USD/CAD: pair is reversing before key publications

07.08.2015 The USD/CAD pair is trying to correct downwards while remaining near the record highs. The USD is falling amid poor la...
img

Brent: oil is correcting from record lows

05.08.2015 Brent crude oil is trading near its record lows, however yesterday it grew slightly. Some support to the price of oil ...
img

GBP/USD: Pound is trying to strengthen

03.08.2015 Last week, the GBP/USD pair reached its local highs, but the Pound could not develop an upward trend. The main reason...
img

EUR/USD: euro weakens

31.07.2015 The European currency is falling significantly against the US dollar at the end of this trading week. The pair decreas...
img

EUR/USD: Euro is strengthening

28.07.2015 At the beginning of this week, the Euro confidently grew against the USD amid positive PMI statistics from Germany as ...
img

Brent: oil price at record low

27.07.2015 Brent crude oil is in a strong downward trend, hitting new record lows. The price is affected partly by US dollar whic...
img

XAG/USD: silver at record lows

24.07.2015 This week the XAG/USD pair is trading flat. After a nosedive seen last week, this Monday the price reached the year lo...
img

GBP/USD: review and forecast

20.07.2015 In the beginning of the week, the volatility remains low. The GBP/USD pair opened at 1.5600 and since then fell by onl...
img

NZD/USD: milk prices pressure the NZD

15.07.2015 The pair USD/NZD reached two-weeks high last Friday and tested 23.6% Fibonacci correction. This week, however, the pai...
img

GBP/USD: outlook and forecast

07.07.2015 Yesterday the pair GBP/USD was trading within a wide range and amid the news release the price rose from 1.5550 to 1.5...
img

XAU/USD: review and forecast

03.07.2015 Yesterday, the price of the pair XAU/USD fell to its lowest level in the last 3 months (1161.00) that was determined b...
img

EUR/USD: general analysis

02.07.2015 Yesterday, during the trading session, the European currency continued to fall, losing 94 points, and reached the leve...
img

GBP/USD: review and forecast

29.06.2015 As the result of the latest Greek crisis development, today markets opened with gaps. The gap in the GBP/USD pair was ...
img

USD/JPY: review and forecast

24.06.2015 The Yen was falling against the USD all week after opening at 122.93 on Monday. This morning, the price settled near 1...
clanek-08062015.png

Obchodné stratégie a systémy, V. časť

08.06.2015 Bollingerove pásma (angl. Bollinger Bands, BB). Medzi technickými analytikmi a obchodníkmi na všetkých trhoch, vrátane forexu, sú veľmi populárne a obľúbené. V dnešnom článku si popíšeme ďalšiu jednoduchú obchodnú stratégiu, ktorá je založená práve na tomto technickom indikátore. Dôvod popularity tohto nástroja je jednoduchý. Každý obchodník, aby dosiahol a zvýšil celkový zisk, vyhľadáva cenové pohyby. A preto potrebuje rýchlo a účinne rozpoznať zmeny trendu a volatilitu. Indikátor BB vizualizuje volatilitu a relatívnu cenovú úroveň za určité obdobie. Čím vyššia je volatilita, tým širšie je Bollingerovo pásmo. Ak je volatilita nízka, horné a dolné pásmo je blízko seba. Ceny menového páru (obecne finančného nástroja) sa obvykle pohybujú v rámci Bollingerových pásiem a odrážajú sa z jednej strany na druhú. Idea indikátora je založená na predpoklade, že cena má tendenciu vrátiť sa k priemeru. Preto, ak sa kurz dotkne horného, prípadne dolného pásma, je pravdepodobné, že sa odrazí späť. Samozrejme, ale nie vždy je to tak.
img

Obchodník měsíce: Z forexové letargie vytrhl tradera až DAX

24.10.2014 Výběr obchodníka měsíce byl tentokrát jednoznačný. Přesvědčily nás obchodní styl a velmi dobré výsledky na reálném účtu. Férová komunikace nás utvrdila v názoru, že máme tu čest s kvalitním profesionálním traderem.
img

Dokáží mobilní platformy plně nahradit systémy pro PC?

25.06.2014 Každý obchodník zná velmi dobře situaci, kdy nemůže být u svého počítače v době, kdy je trh volatilní a obchodník má otevřené pozice. Nebo očekáváte...
titulka_smallsize.jpg

Novinka! Kniha "Jak se stát forexovým obchodníkem" Ondřeje Hartmana vychází ve druhém a výrazně rozšířeném vydání!

18.05.2014  Kniha vychází již ve druhém, ale tentokrát výrazně upraveném a rozšířeném vydání. Kniha je koncipována tak, aby byla užitečným průvodcem jak začínajícím obchodníkům bez zkušeností, tak i těm, kdo na forexu již obchodují a potřebují si prohloubit své znalosti.
technicka analyza ilustracni 10032014.png

Úvod do technických indikátorů

10.03.2014 Dnešní článek by měl posloužit těm, kdo se začínají učit obchodovat na forexu, s orientací v základech technické analýzy. Seznámíme se s několika nejrozšířenějšími indikátory a každý z nich uvidíte na praktickém příkladu.
img

Trade Navigator od Saxo Bank dává tradingu další dimenzi

16.05.2013 Saxo Bank, specialista na investice a online obchodování s investičními nástroji, spustila na stránce TradingFloor.com nový nástroj pro trading nazvaný Trade Navigator, který denně nabízí hlubší pochopení technické stránky zhruba dvou stovek investičních nástrojů.
usdchf 09022012.png

Forex: USD/CHF – bude korigovat?

09.02.2012 Případný návrat nad úroveň 0,9265 by potvrdil předpokládaný výhled a zmírnil by bezprostřední prodejní tlak.
img

Nový system.

01.04.2011 Chcete vědět jak stoprocentně profitovat?
bollinger.gif

Bollinger Bands - Bolingerova pásma

17.03.2011 Tento indikátor je spíše než indikátorem sledující trend, indikátorem volatility, který umožňuje vizualizovat volatilitu a relativní cenovou úroveň v určitém období.
Picture-022.jpg

Deník obchodníka: Část 3. technická analýza

11.10.2010 Ti z vás, kteří již něco zaslechli o Pandořině skříňce, se mějte na pozoru, protože se ji právě chystám otevřít. Ti z vás, kterým tento pojem nic neříká, se připravte na to, že se po otevření této skříňky budete potýkat s takovou přemírou možností a voleb, s jakou jste se doposud nesetkali a nejspíš už ani nikdy nesetkáte. Téma, na které se chystám, je samozřejmě technická analýza. Držte si klobouky, jízda do světa forex obchodování začíná, a chvílemi bude poněkud drsná...
charts.jpg

Technická analýza - indikátory sledující trend

04.10.2010 Indikátory sledující trend jsou velmi dobrým pomocníkem při definování trendu. Tato zdánlivě jednoduchá záležitost nám může pořádně zamotat hlavu například při změně časového rámce, který právě sledujeme nebo při pohybech trhu do strany. Proto je dobré znát alespoň základní metody technické analýzy, které nám usnadní definovat a pochopit zda je UPtrend nebo DOWNtrend. Při podrobném zkoumání můžeme dokonce zjistit, že mají svoji logiku a dají se používat intuitivně.
japan jen.jpg

Forex analýza denních grafů

22.12.2009 Za poslední dva týdny USD poměrně silně posílil. Očekává se konsolidace...
img

Několik denních grafů...

22.12.2009 USDCHF, USDJPY, EURGBP a zlato
img

Velký trojúhelník na denním grafu USDCAD

15.12.2009 Proražení lze očekávat tento týden
img
img
Trendove indikatory

Trendové indikátory

27.07.2009 Indikátory se těší obrovské oblibě u mnoha traderů. Existuje jich nepřeberné množství a jen málokdo nebo spíš nikdo neumí používat všechny tyto indikátory. Ale potřebujete to vůbec? Samozřejmě, že ne. Rozumný trader si vystačí jen s několika nejpoužívanějšími a nejběžnějšími, které bez problémů splní všechny požadavky moderního forex tradera. Existuje mnoho systémů postavených na kombinaci třeba i deseti nebo více indikátorů. Měl jsem osobně možnost takové systémy vidět. Chvilku jsem nevěděl, na co se vlastně dívám. Rád bych vám dneska přiblížil několik indikátorů, které se vám jistě budou hodit.
financial.jpg

Jednoduchý příklad obchodního systému

16.07.2009 Dnes si ukážeme jednoduchý příklad obchodního systému. Jedná se o daytrading (intradenní) systém s použitím hlavně na EUR/USD. Signál pro vstup do obchodu budeme vyhledávat na základě technické analýzy za použití klouzavých průměrů SMA 13 a EMA 3. Jako další použijeme indikátory MACD s nastavením (5, 35, 5) a CCI s nastavením (14).
Související klíčová slova: Sloupcový graf | Další snižování sazeb | Komplexní analýzy | Býčí pohyb | COT (Commitments of Traders) | Chování volatility v různých obdobích | Obchodní pásmo | Average Directional Index (ADX) | Zpomalení čínské ekonomiky | Smlouva o termínových obchodech | Bollinger Bands indikátor | Jak fungují akcie | Vyhledávání obchodních příležitostí | Neel Kashkari | Cap | Dlouhé pozice | Výnosy dluhopisů | Hlasovací právo | Dukascopy | Války | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Obchodní platformy | Data z trhu práce | Investování do akcií | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | Údaje z USA | InstaForex | Prohlášení Fedu | IntoTheBlock | Prezident newyorského Fedu | Klíčový ukazatel | DPH | EUR | Spotřebitelské výdaje | Měnové páry | Bundesbank | Indikátor Stochastic Oscillator | Býčí formace | Standard & Poor's | Take Profit | Brokeři | Falešný průraz | Esther Georgeová | Surová ropa | Využití indikátorů volatility | Swissquote Bank | Jestřáb | Stoxx | Křížové měnové páry | Technická analýza (TA) | Akcie firmy | Pip | Očekávání | Korelace | Možnosti obchodování | Otevřené pozice | Evropské centrální banky | Diamantová formace | Velké cenové pohyby | Poslanci | Swingy | EUR USD | AUD/NZD | EUR/JPY | Pro investory | Vlna pandemie | Investiční nástroj | Vybrat zisk | Výstupní srážka | Příležitost k nákupu | Stimulační balíček | Trh práce | PMI v eurozóně | NSDQ | Investice | FX společnosti | Britská centrální banka | DXY | Potenciál | MACD | Očekávání trhu s volatilitou | Měny na forexu | Support | Edge | Podnikatelské aktivity | Lednová inflace | Hlava a ramena | Prudké pohyby ceny | MiFID II | Cyklus zvyšování sazeb | Silná poptávka z Číny | Růst amerického dolaru | Ifo | Webinář | Vítězství republikánů | Příležitost k prodeji | Chování | Prognózy | Britská libra | Šéf Fedu Powell | Intervence | Nižší sazby | Experti | Commodity Channel Index | Rekord | Rates | Populární indikátory | Pokles cen energií | Hybnosti trhu | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Primární příkaz | Sestavení obchodního systému | Histogram | Pivoty | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Morgan Stanley | Německý akciový index DAX | Intermarket analýza | Vstup do trhu | Varianční analýza | Forexový trh | Finanční páka | Obchodování na forexu | SOK | Tvrdá měna | COT report | Price Action | Profesionální trader | ETH | Geopolitické napětí | Stochastický oscilátor | Indikátory volatility | Jasné signály | Krátké (short) pozice | Informace o průměrné denní volatilitě | Lagardeová | Průměrné mzdy | Force | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | AOS forex | Medvědí výhled | Goldman Sachs | Delta | Makroekonomické údaje | LYNX Trading | SMA | Vzdělávání | Šéf Fedu | Technický indikátor | IHNED | Měnový pár USD/JPY | Podniky | Šéfové | Index DOW | Import | Ukazatel | Dlouhodobý trend | Standardní loty | Paper trading | ČEZ | Význam supportů a rezistencí | Ziskové obchody | Změny v pohybech cen | Daytrading | Zkušený obchodník | Sazby beze změny | Propad cen | Online obchodování | Praxe | Historická volatilita | Úspěšný trader | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Sentiment na trhu | JPY | Indikátor OBV | Snižování úrokových sazeb v USA | Dolar dnes | Co to vlastně volatilita je | CAD | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Brent | Představitelé ECB | Kontrakce | Peníze | Pandemie COVID-19 | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Kroky Bank of England | Certifikáty | Rozhovor | Index peněžních toků | Medvědí trh | Optimismus na trzích | Prognóza | Rady expertů | Hlavní události tohoto týdne | Posílení | Stop-Loss příkazy | Měnová politika Fedu | Myšlenkový proces | Měny | Saxo Bank | Stochastický | Americký Fed | Profit Target | Spotová měnová transakce | Použití indikátoru | Virologie | Vhodné podmínky | Energetický index | Zpravodajství | Nový indikátor | Zájem obchodníků | Strach | Ropa WTI | Special Purpose Acquisition Company | Příkaz OCO | Hlavní zprávy | Burza | USD | Zasedání Fedu | Lukáš Voženílek | Euro dolů | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Ceny elektřiny | Americký prezident Joe Biden | Performance | Člen ECB | Medvědí signál | Investiční příležitost | Broker | Styl obchodování | Proražení | Cash flow | Zig Zag | Jak na obchodování | ADR | Bond | Euro STOXX | Tržní volatilita | Určení trendu | Silný růst | Agresivnější obchodníci | Evropská inflace | Komoditní | The Washington Post | Regulace | Počet případů koronaviru | Obchodování nanečisto | Noviny | GBP/CHF | Dolarová rally | Swapové body | City Index | Výkyvy na měnových trzích | Kapitálový trh | Zvýšení sazeb | Skutečný výsledek | FedWatch | Dvojitý vrchol | Vybírání zisků | P.A. | Nárůst ceny | GBP/USD | Oživení trhu | Měnový pár EUR/USD | HDP eurozóny | MT5 | Sympozium | Unie | Signature | Vzdělání | Stratégové | Inflační cíl | Nejsilnější růst | Média | Pro tradery | Technologické tituly | Velké instituce | Trend following | Lower Highs | Makrodata | Bankroty | Hospodářské výsledky | Investoři | Banka Citi | Kabinet | Nejistoty | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Nová varianta covidu | Index PPI | Kvalitní obchodní signál | Jádrový index | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | ATR a ADR | Jestřábí postoj | Inflace v lednu | Kapitál | Falešné proražení | Psychologie | Obchodní platforma | Druhy grafů | Zastavení ztrát | Obchodní deník | Zápis z posledního zasedání | Pracovní místa | VIP zóna | Předseda sněmovny | Evropské PMI | Sestupný trend | Technická analýza intradenního pohybu | Zveřejnění zprávy | Včerejší seance | Vyšší hodnoty | Americká média | Cenová válka v ropném průmyslu | Funkční období | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Zisk | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Německý DAX | Pokles k supportu | Kulatá čísla | Bank of England | Trade Brokers | Podílový fond | Evropské ekonomiky | DOGE | Pozorování | Roboti | Indikátor ROC | Bohatý | Čekající příkazy | Average Directional Index | Zvýšené riziko | Konflikty | Hlavní události | Zvýšení úrokové sazby | Zprovoznění indikátoru | Energie | Emoce | Demokraté | Volatilita na forexu | Výpočet ADR | S&P | Brusel | Myšlení | Futures na S&P 500 | NFP | Slabost dolaru | Úroková sazba | Potenciální zisky | Nerozhodnost | Zvýšení daní | Zasedání Evropské centrální banky | Výkyvy v tržní volatilitě | Dovoz | Silná data | JOLTS | Loonie | Sektorový fond | Nikkei | Obchodování na finančních trzích | Politická situace | Portfolio | Dot plot | Prezidentské kampaně | Inflace zpomaluje | Investovat | CFD akcie | Poměr rizika vůči zisku | Pozitivní zprávy | Politici | Praha | NFP report | Signál k prodeji | Další vlna koronaviru | Představitelé Fedu | Boom | Rostoucí nezaměstnanost | Mary Dalyová | Michelle Bowmanová | WIOF (World Investment Opportunities Funds) | Obchodní příležitost | Býčí sentiment | Obchodní signály | Online kurz | Put opce | Parabolic SAR | Stimulační opatření | ZEW | Prognóza Fedu | Obrat trendu | Pepa Zeman | Zprávy o nezaměstnanosti | Výsledky | Dolar roste | Tiff Macklem | Přeprodaný trh | Index výrobních cen | Zvyšování mezd | Události tohoto týdne | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Robustní strategie | Euro Stoxx 50 | Bank of America | Ekonomický kalendář | Fundamentální analýza | Zvyšování daní | Retracement | Americký index | TIM | Swissquote | Eurostat | Prezident | Dolarové páry | Pesimismus | Japonské ministerstvo financí | Růst inflace | Takata | Kurz jenu | Objem | Volumes | Druhy akcií | Nezaměstnanost v USA | Extension | Jednotné měny | Nízké úrokové sazby | Vývoj měnového páru | Spot Market | Swing | Nejdůležitější události | Národní měny | Předpověď | Přehled | Regulátor | Supreme Edition | Zprávy o inflaci | Časové pásmo | Zpřísňováním měnové politiky | Firmy | Odhad inflace | Ask | Šéf centrální banky | Pár euro-dolar | Case-Shiller | Fiskální rok | Studie | Jednotná evropská měna | Indikátor ZigZag | Shortovat | Sociální obchodování | P/E | Zpráva | Nástroj | CFDs | Válka | Cenová hladina | Asijské seance | Překreslování indikátorů | Fibonacci retracement | Hypotéky | Současná situace | Papertrading | Janet Yellenová | Změny na trhu | Jackson Hole | Geopolitická situace | OPEC | Vedoucí představitelé | Korekční pohyb | Dlouhé (long) pozice | Raketový útok | Breakout strategie | Jednání FOMC | Bloomberg | Novozélandská ekonomika | GBP | Nabídka | Open interest | Program nákupu dluhopisů | Cenný papír | Olej | Měna | S&P Global | Centrální banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Oslabení amerického dolaru | SaxoBank | Inflace v květnu | Nasdaq | Obchodní týden | Admiral Markets | Zpomalení inflace | Rostoucí obavy | Trump | Alert | CME FedWatch Tool | Deficit | S/R zóna | Dobré výsledky | Zákony Evropské unie | Prezidentka ECB | Index Dow Jones Industrial Average | Příznivé údaje | Turecko | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Guru | Zprávy | Nadšení | Vstupy | Equity křivka | Federální rezervní systém | Dlouhodobé investování | Cvičení | GBPUSD | Ministerstvo práce | Maximální drawdown | Trigger | USDCAD | Nastavení měnové politiky | Americký dolarový index | Klíčové události | Instituce | Bydlení | Ceny ropy | Day trading | Bank of Japan | Hlavní indexy | Guvernér BOJ | Jakub Hodan | Saxo PrivatBank | Warranty | Risk Reward Ratio (RRR) | Býčí signál | Předstihové indikátory | Sazby | Vyhlídky | MetaTrader | CZ | Earnings | Kongres | Britská měna | Výskyt koronaviru | Index cen výrobců | Průraz | Indikátor STO | Joachim Nagel | Evropská ekonomika | Zveřejněná data | Indikátor RSI | MFI | Program nákupu aktiv | Zasedání RBNZ | Obchodníci s ropou | Reakce trhu | Trh | Nárůst zásob | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Komise | Současný trend | Inflace ve Spojených státech | University of Michigan | Profit-Targety | Kurz EUR/USD | Sekundární příkaz | Politické události | Volby | Vyplnění GAPU | Výrazný růst | Australský dolar | Korekce | Bailout | Vývoz ropy | FX Trader | Vítězství Trumpa | Změny v pohybech | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Buffett | Money management | Finanční služby | Výrazný pokles | Krátkodobé obchodování | Sázení | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Ministři financí | Francie | Obchodní strategie | Plyn | Tým InstaForex | Nerozhodnost trhu | Posílení dolaru | Index volatility | Propad | Stock | Obchodní systém | Zisková strategie | Rating | Očekávání investorů | Politika centrální banky | Wallflower | Soustředění | Pandemie koronaviru | Příležitosti | Selský rozum | xStation | Technické analýzy | Hodnota ATR | Jak určit trend | Korelační koeficienty | Obchodní plány | Členové Fedu | Průzkumy | Šíření viru | Demokratické strany | Trh s futures | Trendové linie | Long pozice | Obchodování akcií | LYNX webinář | Ropa Brent | Důvěra | Pravděpodobnost | Uzavření pozice | ANO | Nový premiér | Automatický obchodní systém | Typická cena | Moving Average Convergence Divergence | Odhad růstu HDP | Lot | Pár EUR/USD | Jak vnímat volatilitu? | Jednoduchý technický indikátor | Evropská banka | Downtrend | Objem obchodů | Americké měny | Graf | Nový rekord | Termínovaný vklad | Average daily range | Nákup libry | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Trendové indikátory | MT4 Supreme Edition | Ekonomiky eurozóny | Centrální banka | Call opce | Futures | Guvernéři centrálních bank | Významné zprávy | Momentum trading | LYNX | Intradenní obchody | Zvýšení úrokových sazeb | Jádrová inflace | Patrik Urban | Výnosové křivky | Zpráva o inflaci | Devalvace | Andrew Bailey | Plán obchodování | Úspěšní obchodníci | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Zvyšování rizika | Fed | Institucionální investor | Investiční společnosti | Americká centrální banka | Profi obchodní systémy | Akciový trh | Ekonomika | Úroveň supportu | Aktivní obchodování | Březnová inflace | Ekonomické sympozium | Index spotřebitelské důvěry | Další růst | Index Nikkei | Nízká volatilita | Michael Barr | Live trading | Reuters | AUD/USD | Zajištěný fond | Chápání volatility | Pivot Point | Páka | Brexit | Donald Trump | Kompozitní index | W1 | Depozitní sazba | Výstupy | Analýzy | Počet pracovních míst | Německý ministr zdravotnictví | Utahování měnové politiky | Růstový impuls | EURUSD | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Traders | Svíčkový graf | Profesionální indikátor | Politická krize | Rekordní růst | Identifikace trendu | Kopírování obchodů | Příkaz | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | Obchodování | Záporné sazby | Harris | Předpokládaný růst | Obchodní přístup | Signály Fedu | Odpovědnost | Předseda | Německý PMI | Zpomalující inflace | Libra | Zrychlení růstu | Britové | CFD | Zasedání Bank of Canada | Open | Time-Frame | Akciový index | Cenové akce | Rate Of Change | Evropská měna | Derivátové produkty | Michele Bullock | Zvýšení cel | Indikátor | Financovat | Ross Hook | GBP/CAD | Finanční instrumenty | Aktuální cena | Kurzy měnových párů | Dlouhodobé obchody | Růst eura | Automatické obchodní systémy | ING | Barometr | Míra | Hedgeové fondy | Japonská ekonomika | Makroekonomický kalendář | Indikátor Stochastic | Ipsos | Portfolio fund | Obchody | Vice | Různé úrovně volatility | Backtestovat | Investice do akcií | Nové volby | Luis De Guindos | Měnový trh | Dogecoin | Dluhopisy | Růst ekonomiky eurozóny | Příkaz Stop | Zápis z posledního zasedání Fedu | Izrael | Ceny akcií | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Japonsko | S&P500 | Klesající trend | Jak obchodovat | MUFG | Čínská ekonomika | Počet úmrtí | Ceny | Prudký pokles | Technologie | CHF | Kevin McCarthy | Japonská vláda | MetaTrader 5 | Lesnictví | Hladiny podpory | Evropská unie | Intradenní obchodník | Vážená cena | Parlamentní volby | MT4 | Pokles | Contango | James Bullard | Tenký trh | První obchodní den | Domino efekt | Spot | Oslabování amerického dolaru | Ztrátové pozice | Zakladatel | Onemocnění | Makroekonomická situace | Pozornost | Čínská společnost | Změny sazeb | Centrální banka Nového Zélandu | Instant Trading EU | Země EU | Energetický regulátor | Budoucí vývoj | Potenciální zisk | Hedge | Cenové minimum | Wales | Poplatek | Rabobank | Masivní nárůst ceny | Vývoj dolaru | Investování na burze | Index ISM | Zisky dolaru | VaR | Americká ekonomika | Svět investování | Podpora | Obchodník | Fibonacci time zones | Swingové obchodování | Williams %R | Identifikovat trendy | Invest | COVID-19 | Akcie | Zboží dlouhodobé spotřeby | Economic | Pokles ceny | Společnost XTB | Americké ministerstvo zahraničí | Tempo poklesu | Scott Morrison | Index cen | Triple Witching Hour (day) | Ukazatel inflace | Vývoj USD | Daně | ECB | Tým Admiral Markets | Nejistota | Měřítko očekávané tržní volatility | Plný úvazek | Pivot | Fibonacci | Pokles indexu | Historická data | Regionální fond | Referenční měna | Úrokové sazby Fedu | Ekonom ECB | Sektor služeb | Workshop | Centrum | Analýza trendů | Range | Zisky | Zastavení růstu | Drahý kov | Vypořádací kurz (futures) | Flat | Signature Bank | Sell | Americká data | Časová pásma | Anomálie | Boj proti inflaci | Boris Johnson | Řízení rizika | Zlatý řez | Správné řízení rizik | Toyota | Vývoje ceny | Mzda | Manuál | Členka rady guvernérů Fedu | Alerty | Pullback | Státní dluhopisy | Otočení trendu | Základní znalosti | Exponenciální klouzavý průměr | Typologie tradera | Breakout | Příležitost ke vstupu | Růst cen | Masato Kanda | Trendline | Federální rezervní banka | Momentum | OctaFX | RSI | Forex roboti | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Financování | Zasedání RBA | JDE | Makroekonomické ukazatele | Stres | ATR | Začínající obchodník | ROCE | Margin | Algotrader | Evropská centrální banka | MetaTrader 5 Supreme Edition | Pokles ekonomiky | Prodávající | StopLoss | CARA | Jak využít indikátory | Patterny | USDJPY | Definovaný obchodní plán | Zprávy z USA | Globální poptávka | Snížení sazeb | Investiční poradenství | Společnosti | Wells Fargo | Ukazatel volatility | Výdaje | Line | Indikátory | Average directional movement index (ADX) | Prezident Joe Biden | GME | MetaTrader 4 | Síla dolaru | Geopolitické faktory | QE | Soudní řízení | Průměrná mzda | DNO | Cena | ECB dnes | Analýza trendu | Akciové indexy v USA | COIN | Swap | CME | Velké peníze | Hospodářský růst | Česká republika | BAT | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Forex asistent | Odhodlání | Sledování trendů | Americký dolar | Marine Le Penová | Akcie Gamestop | WTI | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Otevřená pozice | Bod | Přenos | Trade Navigator | Podmínky na trhu | Prodej dolaru | Kov | RBNZ | Odpor | BoE Andrew Bailey | Šigeru Išiba | Čína | Reserve Bank of Australia | Obchodování CFD | Fibonacci fans | Swing trading strategie | Haruhiko Kuroda | Republikáni | PMI ve výrobě | Evropské indexy | Saúdská Arábie | Novozélandský dolar | OCI | Domácnosti | Sázet | Intraday | Obavy trhu | Inflace | Ocel | X-Trade | Forexový obchodník | Dynamický support | Martingale | Situace | Svatý grál | Předběžné výsledky | Ekonomie | Twitter | Růst dolaru | Vstup do obchodu | Kurz USD | Krach | Struktura | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Spotová cena | Zkušenosti | Nejnovější zpráva | Emmanuel Macron | Nové rekordy | Počet žádostí o podporu | Golden Cross | Brokerská společnost | Ekonomové | Denní volatility | Swingoví obchodníci | DOT | Podílový list | Jak se stát forexovým obchodníkem | Iniciativa | Statistiky | Interpretace | Podílník | Počet kupujících | Vybírat zisky | Čínský index | FX | Optimismus | Cíle | Kurz | S&P/Case-Shiller | Market | 256/2004 | Double top | Růst mezd | Změny v úrovni volatility | Příležitosti k prodeji | Analýza EUR/USD | CME Group | Close | Grafy | UST | Vzestupný trend | Risk Management | Vytrvalost | Zveřejnění významných ekonomických dat | Benjamin Graham | Oblasti rezistence | Býčí vyhlídky | Aktivum | Sazby ECB | Boční trend | Indikátor ADX | Investujte | Hedge fondy | Zvýšení volatility | Slabý americký dolar | Energetické krize | Proinflační | Zpráva Commitment of Traders | Mayzus | Vysoká poptávka | AUD | Inside | Breakout Trader | Import DLL | Parabolic SAR indikátor | Fibo | Prognózy inflace | Analytici | Začínající trader | Právo | Prima | Měnové intervence | Členka Rady guvernérů Fedu | Support (Podpora) | Dluhy | Index VIX | Rada guvernérů | Vysoká inflace | Conference Board | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Konsensus | Forex obchodování | Odhady ekonomů | Dlouhodobé investice | Zvýšení inflace | Zpomalování inflace | Hang Seng | Zpráva CoT | Equity | Epidemiologická situace | Snižování úrokových sazeb | Guvernér Fedu | Epidemiologické situace | Commitments of Traders (COT) | Jádrový CPI | Klaas Knot | Market Maker | Recenze | xSocial | Vítězství nad inflací | Zahájení obchodování | Cenové stability | Zkoumání volatility | Zasedání ECB | Americký regulátor | Portfolia | Poptávka | Expert | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Ukazatele | Aktivity v eurozóně | Premiér Boris Johnson | Recese | Různé obchodní styly | Index strachu | Úspěch | Christopher Waller | Bank of Canada | Prezidentské volby v USA | Qualitative analysis | Verbální intervence | Kazuo Ueda | Lockdowny | Poptávka a nabídka | Makro | FXstreet | Napětí na Blízkém východě | Harmonic trading | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | Situace na Blízkém východě | Začít investovat | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Moving Average (Klouzavý průměr) | RRR | Symetrický trojúhelník | Guvernér BoE | Nárůst cen zemního plynu | Růstový trend | Prime | Japonský Nikkei 225 | Ministři | Balance | Guvernér | ISM | Inflace v listopadu | Stochastic oscillator | Momentum indikátory | Pivot Pointy | Nárůst nakažených koronavirem | Dnešní zpráva | Meme mince | Resistance | Konsenzus | Expirace | Konfluence | Indexy PMI | Turbulence na trzích | Ceny energií | Doporučení | Washington | Zasedání Bank of England | Snížení produkce | Pozornost obchodníků | Ceny potravin | Obchodní instrumenty | Index euro stoxx 50 | Webináře | Japonský premiér | Rizika | Růst čínské ekonomiky | Úspěchy | Kiwi | Výhledy | MQL4 | USDCHF | Silná poptávka | CySEC | Rostoucí inflace | Nastavení trhů | Svíčkové formace | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Shanghai Composite | Saxo | Sell Stop | Předpovědi | Mince | Silicon Valley Bank | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Benzín | Channel | Rostoucí ceny | Majors | Obchodovat | Trend | Cenová válka | Akcie a ETF | Dow Jones Industrial | Kroky Fedu | Časový rámec | Míra inflace | Ekonomické údaje | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | Soukromý sektor | CNN | Signály | Tradingový indikátor | Odborné kurzy | Objem objednávek | Nařízení | Cenový pokles | BTC | Indexy | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | PMI ve službách | Vývoj inflace | Nejnovější zprávy | Zpřísnění měnové politiky | Měnový pár | Výrobní PMI | Japonská měna | Gold | Růstový fond | Guvernér centrální banky | Zvyšování úrokových sazeb | Peking | Hybnost trhu | Body | Podnikání | Investice firem | Monetární politika | Obchodní styly | Tempo růstu | GfK | Bankovnictví | Philip Lowe | Dosahovat zisku | SVB | Očekávaný růst | Divergence | Počasí | Swing Trading | Trend is your friend | ETF | Nákupní pozice | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Zajímavé akcie | Dukascopy Europe | Forexový trader | Obchodní pozice | Myšlenka | Varování | Stabilní zisky | Viceprezident ECB | Reporty | Obchodní aktivity | Spojení | Ministr zdravotnictví | Long | Koncentrace | Rally | Bankovní rada | Vývoj trhu | Recese v USA | Futures na VIX | Macron | Klíčový support | Bear | Velikost pozice | Aktiva | Pokles inflace | Quotation Size | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Německá inflace | Velikosti pozic | Vývoj obchodního kapitálu | Intuice | Smíšené fondy | Jednoduchý klouzavý průměr | Holubičí postoj | Zápis ze zasedání FOMC | Business | MIFID | GBPJPY | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Klesající trojúhelník | Pokles cen | Riziková aktiva | Obchodní příkazy | Algoritmus | Růst ceny | SP500 | Začít obchodovat | YouGov | Vysoké inflace | Ekonomické vyhlídky | EMA | Být trpělivý | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | FedWatch Tool | Výsledky voleb | Index peněžních toků (MFI) | Zdravotnictví | Klouzavý průměr | Riziko ztráty | Firma | Technologický pokrok | Swingový obchodník | Payrolls | Sentix | Robert Holzmann | Index relativní síly (RSI) | Pochybnosti | Know-how | Vedení ECB | FOREX | Tweety | Pokračování poklesu | ISM ve službách | Trading strategie | Načasování | Zotavení | Sentiment | Zrychlení inflace | Spekulace | Forexu | Bývalý prezident | Podílové fondy | Politika | Konkurence | Pozornost trhu | Ceny nafty | Míra nezaměstnanosti | Analytika | Obchodujeme | Profit-Target | Komunikace | Celková inflace | Stop-Lossy | Currency | MAM | SaxoWeb Trader | Deutsche Bank | Poplatky | Konsolidace | Výprodej | GDP | Cenové maximum | Černá labuť | Dolarový pár | Velká Británie | Růst libry | Další vývoj | Dnes zveřejněná data | Zasedání FED | Ekonom | Double bottom | Růst ceny GameStop | Indexy S&P | 1D | Obchodování na devizovém trhu | Obchodní přístupy | SaxoTrader | Optimismus investorů | Trader | StrategyQuant | Geopolitická rizika | Nákupy | Société Générale | Očekávání trhu | Měnové politiky | Cenový graf | Vliv na trh | Akciové indexy | Předstihový ukazatel | První zvýšení sazeb | Pohyb ceny | Elektřina | Výrobní index PMI | Obchodování s cizími měnami | Karanténa | Janet Yellen | Šance reakce trhu | Commerzbank | Indikátor Ichimoku Cloud | Zhodnocení | Euro | Objem zakázek | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výhled | Timeframe | Automatické obchodní strategie | Devizový trh | Pokračující růst | Americké ministerstvo | Americký trh práce | Obchodní účet | Deriváty | Ethereum | Zápis Fedu | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Indikátor Ichimoku | Finanční podmínky | Expert Advisor | Sympozium v Jackson Hole | Trendové čáry | Nákupní aktivita | Scalping | Srdce trhů | Oversold | Bankovní krize | Nákup eura | Politika Fedu | Medvědi | Finanční trhy | Redukce | Statistický úřad | Údaje o maloobchodních tržbách | Limitní pokyn | Indikátor momentum | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Fundamentální pozadí | Expanze | Full-time trader | Indikátor ADR | X-Trade Brokers | Aktuální rezistence | Fondy | Bílý dům | Cenové hladiny | Austrálie | HDP Číny | Německé ekonomiky | DAX | Financial Times | Reserve Bank of New Zealand | Klid | Risk | Nikkei 225 | Burze | Počet nakažených | Spread | Fibonacciho linie | ETH/USD | Výnosy státních dluhopisů | Vývoj měnového páru EUR/USD | New York | St. Louis | Buy Stop | Donchian kanál | Video | Spready | Směr trendů | VET | Nástroje a indikátory | Klesající trendová linie | Problémy | Zpomalení růstu | AOS | Prezidentství Donalda Trumpa | Currencies | Pokles poptávky | Participace | Rozhodnutí Bank of England | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Dollar | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Dolarový index | Navýšení | Návod na zprovoznění indikátoru | Average true range (ATR) | Ekonomická rizika | Ropa | Ceny aktiv | Ekonomka | Semináře | Nárůst volatility | Americká inflace | Rozvoj | Klouzavé průměry | Hliník | Škola tradingu | Dlouhá pozice | Transakce | Dolar | Fibonacciho retracement | Hodinový graf | Hladiny supportu | Pin Bar | Obchodování pomocí Price Action | Snížení úrokových sazeb | Růst cen potravin | Sezónnost | Moving Average | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Irsko | Butterfly | Prezident Fedu v Dallasu | Důležité zprávy | Podkladové aktivum | Dobrá investice | Japonský ministr financí | Zpráva COT | Obchodníci na finančních trzích | Federální rezervní banky | Indikátor Cumulative Levels | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Finanční sektor | Oslabení eura | Byznys | Interbank VIP indikátor | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Ichimoku indikátor | Karanténní opatření | Pozice dolaru | Australská ekonomika | RBA | Spotřebitelská poptávka | Rizikový sentiment | EUR/CHF | Konzervativci | David Frost | Špatný trader | Opatření na podporu ekonomiky | Rozhodnutí centrální banky | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Christine Lagarde | Obchodovat na forexu | Bollingerova pásma | Stav ekonomiky | Inovace | Zrychlení inflace v eurozóně | Prudké výkyvy | Obchod | Řízení peněz | Úroveň rezistence | EIA | Platformy | Rusko | Vysoké riziko | Úsilí | Miliardy USD | Úrovně rezistence | Obchodní den | Inflace v Austrálii | Oslabení | Spojené státy | Zkušenost | Evropské méně | Stagflace | Fibonacciho úrovně | Signál | S/R zóny | Risk Reward Ratio | Pips | ADP | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | Ropy | Rozdílové smlouvy | Purple Trading | Úspěšné obchodování | Sociální média | Více obchodů | Makroekonomická data | Zdravotní krize | Platforma | Pohonné hmoty | Sazby Fedu | Změny trendu | Silný trend | Rafinerie | Společnost | Časové období | Sázky | Obchodujte | Disclaimer | Ceny americké ropy | Pozitivní výsledky | Technická analýza na forexu | Thomas Barkin | Retailoví investoři | Vysoká volatilita | Cena akcií | Úrovně supportu | Inflace v Německu | Volatilita trhů | Non-Farm Payrolls | Volatilita na finančních trzích | Rozšíření | Geopolitika | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | On Balance Volume | Vstup do SHORT pozice | Princip struktury trhu | Hráči na forexu | Nálada | Slovník pojmů | Střední podniky | Bezpečný dolar | Míra nejistoty | Britské měny | Index PCE | Eura | Short Term | Trailing Stop | Obchodní signál | Nizozemsko | Bankovní systém | Brazílie | Obchodní rozhodnutí | Austan Goolsbee | Gap | Le Monde | Ken Veksler | VIX | Banky | Růst | Momenta trhu | Fibonacciho posloupnost | Index Dow Jones Industrial | | Příjmy | Zápis z Fedu | Kmen koronaviru | Finanční situace | Risk-off | Proti trendu | Emitent | Investujte zodpovědně | Zajištění | Levels | Politické riziko | Fundamentální obchodník | Impulzy | Inflace v Číně | Silicon Valley | Investec | Snížení inflace | Obchodní bilance | Pandemie | Index | Wall Street Journal | PCE index | Indikátor MACD | ECB Christine Lagardeová | Konstrukce AOS | Praktické tipy | Lockdown | Cenový index | Volume | Meziroční růst | Chop | WP | Vyšší hodnoty VIX | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | ISM index | Australská měna | Objem HDP | Poptávka po dolaru | Ichimoku Cloud | Časové rámce | Kanadská centrální banka | Supporty | Nejdůležitější ukazatele | Zveřejněné údaje | Statistické metody | Tradeři | Obchodovat s akciemi | Míra inflace v eurozóně | Podmíněné příkazy | Bilance | Jean-Luc Mélenchon | Trumpova cla | Tightening | Kombinace indikátorů | Ziskové obchodování | Praktické využití indikátorů volatility | Propuknutí nemoci | Investiční strategie | Výkyvy | Pokračovací grafické formace | Volatilní | GameStop | Údaje o inflaci | Rozhodování o obchodování | Vlna omikronu | Cenové tlaky | Plány | Reakce dolaru | Vyšší úroveň | S&P 500 | Posuvný Stop-Loss | Social Trading | Federální úřady | Dow Jones | Přední ekonomové | Geopolitické události | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | Prodejní sentiment | Dlouhodobý pohled | Nástroje technické analýzy | Komplexní analýza | Šéf Fedu Jerome Powell | Program nákupů dluhopisů | Technické signály | Forex demo | Analýza indikátorů | Americké centrální banky | Risk na obchod | Krátkodobé příležitosti | Přijetí zisku | Ethereum (ETH/USD) | VIX - Index volatility | Měnové trhy | Snížení nákladů | Údaje o průmyslové výrobě | Obálka | Rate Hike | Křížení klouzavých průměrů | Zvolení prezidentem | L.F. Investment Limited | Oslabení dolaru | Počet zaměstnaných | Obchodník měsíce | Covid | Vstupy do pozic | TradingFloor.com | Šok | Politické strany | Meziroční inflace | Objem maloobchodních tržeb | Výraznější pokles | Samurai bond | Krize v USA | Oblasti S/R zóny | Elliottovy vlny | Víkendové gapy | Obchodní příležitosti | Obchodníci | Investment | Výrobní sektor | Akciový fond | Cenové pohyby | CME FedWatch | Hlavní ekonom ECB | Výnosový fond | Řízení rizik | Profit faktor | Zavírací cena | NZD/USD | Slippage | Intradenní obchodování | Wedge | Volby v USA | HDP Španělska | Holubičí rétorika | Vlna epidemie | Jens Spahn | Washington Post | XAG/USD | GBP/AUD | Specialista na investice | Denní obchodník | Westpac | Vlna koronaviru | Kamala | TER (Total Expense Ratio) | Hodnota indexu | Analyzovat trh | Technické ukazatele | Trendový indikátor | Technická analýza | Rate of change (ROC) | Na burze | Agentura Reuters | Graf EUR/USD | Christine Lagardeová | Seminář | Rostoucí trend | Zasedání centrální banky | Ondřej Hartman | Resistence | Prodej akcií | Kompenzace | Ekonomické aktivity | AMBcrypto | City | HDP USA | Trojúhelník | Nenad Kerkez | Ekonomiky | Obchodování gapů | Měnová politika | Zasedání FOMC | Obchodní plán | Evropa | Používat Price Action | Psychologické hladiny | Psychologie trhu | Nasdaq Composite | Výhodné ceny | Přehřátí ekonomiky | John Williams | Americké prezidentské volby | Zasedání Bank of Japan | Účastníci trhu | Obchodní bilance Austrálie | NAHB | Posilování amerického dolaru | Proražení rezistence | Rakousko | Vliv volatility | Negativní dopad | Vklady | Americký prezident | Pokles libry | Market Makeři | Zpřísňování měnové politiky | Cílová cena | Potenciální obrat | Refinanční sazba | J.P. Morgan | Rostoucí ceny ropy | Změny v pohybech cen akcií | Průměrné denní volatility | Hlavní ekonom | Problémy v dodavatelských řetězcích | NZD | Jak se stát lepším investorem | SPX | Produkce ropy | Supporty a rezistence | Nastavení Stop-Lossu | Nový Zéland | ESMA | Údaje ISM | Commitment of Traders | Libra klesá | Reakce měnového páru | Analýza páru EUR/USD | CCI | Andrea Unger | Krize | Restriktivní politiky | Management | XAU/USD | Pandemie COVID | Odezvy trhu | Posílení libry | Reálný HDP | Kvantitativní uvolňování | Použití indikátorů volatility | Míra nezaměstnanosti v březnu | High | Ministr financí | Buy | US dollar | UBS | Americký trh | Údaje | Marketingová komunikace | Čekající příkaz | Fraktál | Euro klesá | Qualified Institutional | Zamyšlení | Vyšší mzdy | Oscilátory | Euro dolar | Correction | Úřad pro energetické informace | Hry | Kupující | Hodnoty VIX | První obchod | Medium Term | Riziko recese | Vývoj eura | Short | Eskalace | Pin Bar formace | Rollback | Údaje o prodejích | Převodník měn | Drawdown | Strategie pro EUR/USD | Axis | Zvolení Donalda Trumpa | Praktické využití indikátorů | Mario Centeno | Snižování sazeb | Rostoucí mzdy | Brokers | USD/CHF | Ostrovní země | Nemovitosti | Seance v USA | Stříbro | Obchodník s cennými papíry | Spotové ceny | Nákupy dolaru | Raphael Bostic | Klíčové makroekonomické ukazatele | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Obchodní výsledky | Využití indikátorů | Historie se opakuje | SP500 CFD | Cukr | Otevírací cena | Krize způsobená koronavirem | Cenové výkyvy | Velcí hráči | Snížení produkce ropy | Americká měna | XTB | Překážky | Zvýšení mezd | Finanční ztráty | Inflace v únoru | Average True Range | Členka rady guvernérů | Volatility | Kotovaná měna | CAR | Úspěšný trading | Prodeje | Ztráta | Rozpočet | Slovensko | xStation5 | Forex analýza | Australská vláda | Silvergate Capital | Slumpflace | Zlepšení | Philip Lane | Retail | Vývoj na trhu | Euro-dolar | Cenová maxima | Býčí trend | Pracovní síly | Posuvný Stop | Techničtí obchodníci | Směřování | Solidní růst | Šance | MACD histogram | Bollingerovy pásy | Instrument | Měna dolar | Historie | MACD indikátor | Žádosti o podporu | Německo | Petr Kouba | Bankovky | Biden | Le Penová | Skotsko | Medvědí formace | Špatné výsledky | Obchodování s investičními nástroji | Směrnice | Breakouty | Ztráty | COT (Commitment of Traders) | Potenciál dalšího růstu | Kontrakt | FXstreet.cz | Nejnovější údaje | Odhad amerického HDP | Směřování FEDu | Backtesty | Inflace v eurozóně | Fibonacci trading | Jak měřit volatilitu | Zemědělství | Investice do zlata | XTB Obchodník měsíce | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | EUR/GBP | Důležité makroekonomické zprávy | Reálné obchodování | Forexoví tradeři | Investování | Guvernér rakouské centrální banky | Riziko | Investiční teze | Trendová linie | Analýza intradenního pohybu | Mzdy | WHO | Index spotřebitelských cen | Nákupní signál | Technický výhled | Náměstek ministra financí | Strategie pro různé úrovně volatility | Úvěr | Silvergate | Pozice | MQL | Výdaje na osobní spotřebu | Patrick Harker | Dna | Swingová obchodní strategie | Podnikání na kapitálovém trhu | Bid | Holubice | Warren Buffett | Americký HDP | Kongesce | Šéfka ECB | Low | Varovné znamení | Viceprezident | Americká zpráva | Úrokové sazby | Index relativní síly | Uvalení cel | Stochastic | Instrumenty | SMA 20 | Signál do short pozice | Hladiny rezistence | Institute for Supply Management (ISM) | Volatilita a tržní faktory | Ministerstvo financí | Zahraniční investice | Zvýšená šance | FOMC | Oscilátor | Banka | EURGBP | Investiční příležitosti | Rezistence | Časový horizont | USA | Mário Centeno | Indikátor ATR | Prohlášení | Kanadský dolar | Signály z Fedu | Britské libry | Registrované cenné papíry | Šíření koronaviru | Portfolio cenných papírů | Co je forex | IEA | Nejbližší rezistence | Parametry indikátorů | Average Daily Range (ADR) | Růst cen zlata | Money Flow Index | Zájem o riziko | Formy volatility | KPMG | Ichimoku Kinko Hyo | Zlatý grál | ECB Luis De Guindos | Mezinárodní obchod | Vliv volatility na obchodování | Overbought | Cenové turbulence | PTR | Dvojité dno | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Chování volatility | Štěstí | Masivní nárůst volatility | Dobře definovaný obchodní plán | Lael Brainardová | Standardní odchylka | Snížit úrokové sazby | Dlouhodobý obchodník | Akciový index DAX | Nákupy aktiv | Nejdůležitější den | Pokračování růstu | Další pokles | Vývoj ceny | Inflace v USA | Pohyby ceny | Národní fond | Platba | Trpělivost | Standardní odchylky | V4 | Prudké pohyby | Volatilita páru EUR/USD | Varianta covidu | Index výdajů | Práce | Investiční doporučení | Futures na zlato | Rekordní nárůst | Nezaměstnanost v Británii | Japonské společnosti | Devalvace amerického dolaru | Konvergence | CUMULATIVE LEVELS | Výhody swingového obchodování | Prodej | Small and Mid Cap Funds | Rok 2024 | Měření volatility | BOSSA | Bez rizika | GBP/JPY | Spekulovat | TradingView | Oznámení | Trojúhelníkové formace | Indikátor MFI | Očekávané rozhodnutí | Průmyslová výroba | Uptrend | Čárový graf | Ztrátové obchody | Markets | Členka Rady guvernérů | Investiční | Průzkum | Premiér Scott Morrison | Ceny železné rudy | Berlín | Hranice kanálu | Bitcoin | HICP | Výkonnost | Spotřebitelské ceny | Aktiva volatilní | Investiční fond | Implikovaná volatilita | Kotace | Nejbližší support | Přebytek obchodní bilance | Statistický nástroj | Inflace ve službách | Historické příklady | Zájem investorů | BOJ Kazuo Ueda | Místopředseda Fedu | Americká banka | Technické indikátory | Hospodářské oživení | Budoucnost | Celkový sentiment | Opce | Rovnováha | Rozhodování | Index CPI | Obchodní války | Opatření | EU | Profil investora | Index S&P 500 | Budoucí vývoj ceny | Ekonomické zprávy | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Ekonomická situace | Referendum | Růst spotřebitelských cen | Stimulační program | Úřad pro energetické informace (EIA) | MIC | Dělení technických indikátorů | Paul Volcker | Japonská centrální banka | Obchodní konflikt | Hladina supportu | HDP | Investování je rizikové | Pivot points | Index euro | Vydělávat na forexu | Vnitřní hodnota | Představitel Fedu | Likvidita | CL | Break Even | Výhled trhů | Fond | Zlato | Komise v přenesené pravomoci | Dow Jones Industrial Average | Kamala Harris | Bid Ask | Volatility v různých obdobích | Výstup z obchodu | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Kurzy | Analytici Nomury | Poradenství | Short pozice | Hlavní ekonomka | Spekulanti | ADX | Trading | Objednávky | Inflační očekávání | Federální rezervní banka v New Yorku | Technický obchodník | Klíčové centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Aktualizovaná prognóza | Joe Biden | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Trend GBP | G7 | Odvětví | Master Candle | Online trading | Výrobní aktivity | USD/CAD | Kupci | Australia and New Zealand Banking Group | Zájem o riziková aktiva | Trading pohled | Dnešní zprávy | PBOC | Omikron | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Vývoj inflace v USA | Index PMI | Throwback | Co je akcie | Důležitý support | Demo účet | Komentáře Fedu | Konfluence více faktorů | Ceny benzínu | Průměrná cena | Oslabování libry | Komodity | Zpětný pohled | Denní graf | Backtestování | Trend je tvůj přítel | Miliardy | Výnosy | Poptávka po americkém dolaru | Jak začít investovat | Hlavní refinanční sazba | Decline | Obchodování měnových párů | Swing strategie | Napětí na trzích | Prodejní signál | Sazba Fedu | Shrnutí vývoje | CPI v eurozóně | Blahobyt | Trhy | Vlády | Server FXStreet | Částečný úvazek | Obchodní systémy | Kryptoměny | Obchodní hodiny | Obchodování AOS | Psychologie obchodování | Vítězství | Scoring | Index amerického dolaru | Kurz EUR | Novozélandská centrální banka | Chris Svorcik | Objem obchodování | Sentiment trhu | Obchodní styl | Analytici banky | Investiční účely | Day trader | Druhý odhad amerického HDP | Pokles německé ekonomiky | Session | Dluhopis | Vedlejší účinky | Prudký pokles cen | Americké akciové indexy | Akcie ČEZ | COT | Španělsko | Snižování nezaměstnanosti | Bublina | Británie | Severní Irsko | Zajišťovatel | Epidemie koronaviru | XTB.cz | Wall Street | SPAC | Co je to forex | Graf dne | Vítězství Donalda Trumpa | Divergence indikátoru | Nový kmen koronaviru | Dnešní události | Tým FXstreet.cz | Svíčková formace | Průlom | Investor | USD/JPY | Štědrý den | Pracovní den | Put | Japonský jen | Markit | Analýza | ČR | Ministr financí Jeremy Hunt | Prezident Federální rezervní banky | Omezení stimulů | Nakupovat | Podnikatelské aktivity v eurozóně | ADX indikátor | Tržní cena | Významné události | Jerome Powell | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Koronavirus | Medvědí trend | Domácí poptávka | DLL | Nonfarm Payrolls | Jihoafrický rand | Index DAX | Cena aktiva
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot

Předchozí klíčová slova

Boj s koronavirem
Boj s koronavirovou krizí
Bokeh Capital
Bokeh Capital Partners
Bolest
Bolest české koruny
Bolest duševní
Bolest z poslední ztráty
Boley
Bolívar

Následující klíčová slova

Bollinger Bands indikátor
Bollinger Band Width
Bollingerova pásma
Bollingerova pásma (Bollinger bands)
Bollingerovo pásmo
Bollingerovy pásy
Bolloré
Bolševické revoluce
Bolt Food
Bolvin Wealth Management
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
eightcap forex
Potvrďte prosím... Zavřít