Jestřábí postoj

Ueda podporuje vůli BoJ zvýšit úrokové sazby 🏛️
20.09.2024 BOJ ponechala krátkodobou úrokovou sazbu na nezměněné úrovni 0,25 % v souladu s všeobecným očekáváním a nyní zachovává opatrný přístup ke zpřísňování měnové politiky. Na druhé straně však mírně jestřábí tón komentářů guvernéra Kazuo Uedy vytváří předpoklady pro budoucí zvyšování sazeb v Japonsku.

GBP/USD: Bank of England je spojencem britské měny
20.09.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek aktualizoval 2,5leté cenové maximum v reakci na výsledky zářijového zasedání Bank of England, poprvé od března 2022 otestoval úroveň 1,33 a dosáhl úrovně 1,3313. Ačkoli si libra nedokázala tuto cenovou oblast udržet, na páru GBP/USD dál převládá býčí sentiment. Libra ve čtvrtek v kontextu plošného oslabení dolaru dostala výraznou podporu ze strany centrální banky.

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 10. září (seance v USA)
10.09.2024 K otestování úrovně 143,45 došlo v době, když se ukazatel MACD nacházel výrazně nad nulou, což omezilo růstový potenciál dolaru. Z toho důvodu jsem nenakupoval a měl jsem pravdu. Pár nezaznamenal výrazný růst a v průběhu dne se tlak na dolar vrátil. Během americké seance nás čeká pouze zpráva NFIB Small Business Optimism Index, která pro obchodníky není příliš zajímavá. Mnohem důležitější bude projev člena FOMC Michaela S. Barra, přičemž poptávku po dolaru by mohl oživit pouze jestřábí postoj, i když ten se zdá být nepravděpodobný. Na tomto páru je lepší pokračovat v obchodování v souladu s klesajícím trendem. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a č. 2.

Týdenní FX Chartbook: Důvody k otestování přemrštěných sázek na snížení amerických sazeb
13.08.2024 Minulý týden byly trhy jako na houpačce a ani teď není jasné, jestli americká ekonomika zamíří do recese, jak naznačuje růst nezaměstnanosti, nebo navzdory ní zvládne měkké přistání. Této situaci jsme se věnovali už minulý týden v článku „US Economy: Soft Landing Hopes vs. Hard Landing Fears“ (Americká ekonomika: Naděje na měkké přistání vs. obavy z tvrdého dopadu). Tento týden bude otestován aktuální narativ, protože nás čeká zveřejnění celé řady klíčových ekonomických údajů – v úterý PPI, ve středu CPI a ve čtvrtek maloobchodní tržby.

JPY: BOJ se vrací k holubičímu postoji – může tím zastavit uzavírání krátkých pozic v jenu?
09.08.2024 Viceguvernér BOJ Šiniči Učida vyjádřil na prvním veřejném vystoupení zástupců Bank of Japan od 31. července, kdy došlo ke zvýšení sazeb, výrazně holubičí postoj. Po jestřábích krocích, které se projevily na japonských i světových akciových trzích, byla centrální banka pod drobnohledem. Viceguvernér však prohlásil, že centrální banka nebude znovu zvyšovat úrokové sazby, dokud se trhy neuklidní. Japonské indexy se na medvědím trhu nejprve propadly, ale v úterý se znatelně vzpamatovaly. Japonský jen mezitím výrazně posílil, čímž narušil carry obchodování, na něž spoléhalo mnoho světových fondů.

Ekonomický kalendář: výsledková sezóna na Wall Street, americký ISM pro nevýrobní sektor před námi 📃
05.08.2024 Minulý týden jsme se dočkali řady klíčových údajů z americké ekonomiky, postoje Fedu a zpráv od BigTech společností.Výprodej na trhu však byl spuštěn až po pátečních horších údajích NFP.Tento týden bude z hlediska makro publikací o něco méně intenzivní, ale z hlediska čtvrtletních zpráv stejně intenzivní.

Graf dne - JAP225 (02.08.2024)
02.08.2024 Japonský index Nikkei 225 rozšířil své ztráty a klesl o 2,70 % pod úroveň 36 000 bodů.Pokles z maximálních hodnot kolem 42 500 bodů nyní přesahuje 16 %.Tlak na pokles v tomto týdnu ovlivnily jak domácí, tak globální faktory.

FX: Rizikové měny oproti spolehlivým investicím strmě stoupnou
12.07.2024 Americká ekonomika prokázala pozoruhodnou odolnost, přitáhla Fedu uzdu a většinu 2. čtvrtletí dokázala zajistit dolaru podporu. Jak jsme však prorokovali ve výhledech na 2. čtvrtletí, když se ke konci kvartálu objevily známky upadající výjimečnosti USA, začal americký dolar ztrácet na přitažlivosti.

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. července (seance v USA)
09.07.2024 Vzhledem k nízké volatilitě trhu nedošlo k otestování úrovní, které jsem zmínil. Svou roli sehrála absence statistik z eurozóny a také očekávané projevy klíčových představitelů Federálního rezervního systému, které byly naplánovány na druhou polovinu dne. Nejprve promluví členové FOMC Michael S. Barr a Michelle Bowman, ale co je důležitější, vystoupí také ministryně financí Janet Yellen a předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell. Powellovo hodnocení současné měnové politiky, která ovlivňuje trh práce, inflaci a ekonomiku, může ovlivnit směřování dolaru a rizikových aktiv včetně eura. Jestřábí postoj Powella v boji proti inflaci pravděpodobně povede k poklesu EUR/USD, zatímco náznaky obratu, který obchodníci a investoři očekávají od jara letošního roku, povedou podle trendu k dalšímu růstu EUR/USD. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

Klíčové události 9. července: fundamentální analýza pro začátečníky
09.07.2024 Na úterý nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. Včera si trh našel důvod k nákupu eura a libry, ale takové věci netrvají věčně. Minulý týden oba měnové páry vykázaly poměrně prudký pohyb vzhůru, takže by bylo dobré, kdyby tento týden došlo k nějaké medvědí korekci. Teoreticky by růst dolaru mohly vyprovokovat projevy šéfa Federálního rezervního systému Jeroma Powella a zveřejnění zprávy o inflaci v USA. Ve skutečnosti však trh zřídkakdy zohledňuje Powellův jestřábí postoj a shodu skutečné hodnoty s prognózami. Bylo by proto příjemné, kdyby tyto události dolar podpořily, ale zelená bankovka by také mohla využít určité korekce před zveřejněním údajů o americké inflaci.

💵 Dolar klesá před zápisem z FOMC
03.07.2024 Trhy očekávají, že dnešní zveřejnění zápisu ze zasedání FOMC z 11. a 12. června 2024 poskytne více informací o možné měnové politice Fedu v druhé polovině letošního roku. Na posledním zasedání představitelé FOMC snížili svá očekávání ohledně snížení sazeb a po konferenci Jeroma Powella investoři oceňovali 1-2 snížení v tomto roce. Další informace ze zápisu by měly upřesnit jestřábí postoj Fedu při zachování nezměněných prognóz růstu a nezaměstnanosti.

XAU/USD. Přehled a analýza.
28.06.2024 Federální rezervní systém zaujal na konci červnového zasedání jestřábí postoj. Politici do konce letošního roku dál preferují pouze jedno snížení úrokových sazeb, což podporuje růst výnosů amerických státních dluhopisů a působí jako klíčový faktor, který brzdí růst nevýnosového žlutého kovu.

Dnešní zasedání ČNB
27.06.2024 Česká národní banka dnes rozhodla o snížení úrokových sazeb o 50 bazických bodů, čímž se referenční sazba snížila na 4,75 %. To signalizuje, že inflace zůstává v cílovém pásmu ČNB. Guvernér Michl a další tvůrci měnové politiky již dříve naznačovali možnost zpomalení tempa snižování sazeb na 25 bazických bodů, avšak dnešní rozhodnutí zatím ukazuje na trvání výraznějšího uvolňování měnové politiky.

Přehled páru GBP/USD na 21. června. Bank of England dospěla k nejvýrazněji jestřábímu rozhodnutí, k jakému dospět mohla.
21.06.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval většinou velmi pomalu. Jeho volatilita se výrazně nezměnila ani po zveřejnění výsledků zasedání Bank of England. Ano, emoce vřely a libra šterlinků se po zasedání vydala dokonce dolů. Jaký rozdíl ale udělá pohyb o 40–60 pipů? Až nás překvapilo, že libra oslabila – trh měl dobrý důvod britskou měnu opět nakupovat.

XAU/USD. Analýza a předpověď. Cena zlata dosáhla nového týdenního maxima
21.06.2024 Zlato dnes aktualizovalo své týdenní maximum a usiluje o překonání rezistence 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA). Přicházející makrodata z USA poukazují na známky zmírnění inflačních tlaků a zpomalení americké ekonomiky, což zvyšuje spekulace, že Fed letos sníží úrokové sazby ještě dvakrát. To je klíčový faktor stimulující toky směrem k nevýnosnému žlutému kovu.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 19. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se pohybuje v kanálu
20.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0710 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k otestování a vytvoření falešného proražení nikoli. Z toho důvodu nebylo možné najít vhodné vstupní body do trhu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bylo potřeba ještě revidovat.

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 17. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se pokouší překonat úroveň 1,0710
17.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0710 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení této úrovně byly signálem k prodeji eura dále podél trendu. Jak je však z grafu patrné, v době psaní této prognózy ještě nedošlo k odpovídajícímu pohybu směrem dolů. Ve druhé polovině dne nebyl technický obraz revidován.

Přehled páru GBP/USD 14. června. Libru nezajímají výsledky zasedání Fedu.
14.06.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek také zahájil nový sestupný trend. Jenže zatímco pokles eura byl logický, britská libra má svá vlastní pravidla. Euro jasně sleduje downtrend, takže každý růst je považován za korekci, dokud pár trend neprolomí. Jelikož trend prolomen není, je třeba každý růst považovat za příležitost k prodeji a připravit se na nový pokles. Zatím vše probíhá podle tohoto scénáře.

Technický sektor dovedl Wall Street k rekordním hodnotám, Nasdaq a S&P 500 na maximech
14.06.2024 Indexy Nasdaq a S&P 500 ve čtvrtek zaznamenaly čtvrtý rekordní zavírací den v řadě, zatímco výnosy státních dluhopisů klesly na nejnižší úroveň od začátku dubna. Investoři reagovali na nižší než očekávané údaje o inflaci a mírný výhled Federálního rezervního systému na snížení sazeb.

Analytik stanovuje další cíl pro Bitcoin na 91,5 tisíce dolarů navzdory jestřábímu postoji Fedu
13.06.2024 Pseudonymní analytik CryptoCon je přesvědčen, že Bitcoin vzroste o 25 % nad současná historická maxima, což je jeho další velký „krok“ před prolomením vrcholu cyklu ve výši 123 982 USD.

Graf dne - EURUSD (12.06.2024)
12.06.2024 Dnešní seance přinese větší volatilitu mezi řadou aktiv přímo i nepřímo korelovaných s měnovou politikou USA. Ve 14:30 se investoři dozvědí údaje o inflaci v USA a ve 20:00 rozhodnutí a aktualizace projekcí Fedu. V 20:30 zase na tiskové konferenci vystoupí Jerome Powell. Zdá se být jasné, že pár EUR/USD bude "nervózně" reagovat na všechny údaje, které dnes investory "překvapí", počínaje možným překvapením v Powellově vyprávění, tedy dříve zveřejněnými údaji o americkém indexu spotřebitelských cen.

Pokles cen drahých kovů: Přichází konec „býčí“ rally?
10.06.2024 Zlato, stříbro a měď nedávno prošly silným obdobím růstu na trhu. S každým dalším nárůstem zájmu investorů tyto kovy dosahovaly svých historických maxim. Nicméně poslední týdny přinesly určitou korekci cen, což vede k otázce, zda je tato současná situace pouze dočasným jevem nebo zda představuje možnost pro investory. Jaké jsou příčiny tohoto poklesu cen a co můžeme očekávat v budoucnosti?

Pokles cen drahých kovů, je současná „rally“ u konce s dechem?
10.06.2024 Zlato, stříbro a měď byly ještě nedávno uprostřed silného „býčího“ trhu. S každým dalším nárůstem zájmu investorů tak kovy posouvaly svoje historická maxima. Poslední týdny ovšem přinesly určitou korekci cen a nabízí se otázka, zda současný vývoj předznamenává hlubší pokles na trhu, nebo je možnou investiční příležitostí. Jaké jsou příčiny tohoto pádu? Co můžeme dále od těchto komodit očekávat?

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Fed bude signalizovat menší potřebu snižování úrokových sazeb
10.06.2024 Ve Spojených státech je tento týden na programu zasedání Fedu. Sazby pravděpodobně zůstanou opět beze změny. Prognóza inflace by měla být přehodnocena směrem nahoru a mediánová trajektorie sazeb by v souvislosti s tím mohla ukazovat již jen jeden „cut“ do konce letošního roku. Jestřábí postoj Fedu by měla podpořit i tamní květnová inflace, která podle nás setrvala na dubnových 3,4 % y/y. Inflace bude zveřejněna i v ČR. Její námi očekávané zpomalení na 2,6 % y/y v květnu by bylo stále lehce nad prognózou centrální banky. Vzhledem k proinflačnímu vyznění již zveřejněných dat z domácí ekonomiky tak hrozí, že by ČNB mohla již na červnovém zasedání (27. 6.) zpomalit tempo snižování úrokových sazeb. Dubnové statistiky z průmyslu v eurozóně by měly potvrdit trend pozvolného oživování produkce.

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 22. května (seance v USA)
23.05.2024 K otestování cenové hladiny 156,56 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně posunul nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci prodejního scénáře č. 2 je ještě třeba si počkat. Odpoledne se očekává zveřejnění údajů o prodejích existujících domů v USA, přičemž slabé údaje by mohly vést ke vstupům do prodejních pozic, pokud budou splněny všechny podmínky. Důležitější bude reakce obchodníků na zápis z květnového zasedání FOMC. Jestřábí postoj Fedu by mohl pár posunout výše, zatímco smíšené názory na budoucí kroky by mohly pozici dolaru oslabit. V rámci intradenní strategie plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 22. května (seance v USA)
23.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,0855 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. V důsledku toho se pár propadl o více než 30 bodů. Nedostatek statistických údajů v první polovině dne a úterní vyjádření představitelů Federálního rezervního systému, která zdaleka nebyla holubičí, pravděpodobně způsobily, že se ráno vrátil tlak na riziková aktiva. Odpoledne by se pozornost měla soustředit na údaje o prodejích existujících domů v USA a na zveřejnění zápisu ze zasedání Federálního rezervního systému. Statistiky z trhu s bydlením nejsou tak důležité jako sentiment představitelů Federálního rezervního systému, který bude patrný po prostudování zápisu. Pokud většina z nich zaujme jestřábí postoj, nebuďte překvapeni, pokud se zvýší tlak na euro. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.

💵EURUSD klesá před zápisem z FOMC
22.05.2024 Dnešní zveřejnění zápisu ze zasedání FOMC americké centrální banky z 1. května má šanci zvýšit volatilitu na dolaru a akciových trzích - pokud bude obsahovat komentáře, které přinesou více jasnosti nebo do jisté míry překvapí předchozí očekávání trhu. Od začátku května jsme se však dozvěděli řadu makročtení, která naznačují postupné ochlazování americké ekonomiky, takže "jestřábí" tón zápisu by mohl být (teoreticky) považován za "zastaralý" (i když složky posledního amerického indexu spotřebitelských cen nebyly vůbec holubičí) a holubičí tón by mohl zvýšit tlak na dolar a výnosy.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. května. Jednoduché tipy pro začátečníky
13.05.2024 Pár GBP/USD v pátek vykázal volatilitu 40 pipů. Obecně vzato by náš článek mohl tímto konstatováním už skončit... Jestliže pár EUR/USD celý den přešlapoval na místě, pak pár GBP/USD byl v kómatu. A zatímco v Evropské unii nedošlo k žádným zajímavým událostem, ve Velké Británii byly zveřejněny zprávy o HDP a průmyslové výrobě, které měly schopnost vyvolat pohyby na trhu. Ale ne, nic takového jsme neviděli. Pokud k nějaké reakci trhu došlo, byla jen sotva znatelná. Jak už jsme ale řekli, volatilita je v posledních měsících velmi nízká. Dosáhnout zisku na takovém trhu vyžaduje velké úsilí. Všimněte si také, že libra neměla ve čtvrtek důvod k růstu, jenže v pátek ho konečně měla, a přesto se rozhodla zůstat na místě.

Co můžeme příští týden očekávat od dolaru?
06.05.2024 Americkou měnu čekají náročné časy. Během posledních několika týdnů došlo k výraznému poklesu poptávky po americkém dolaru, a to především kvůli údajům z USA. Všechny nejdůležitější zprávy se ukázaly být slabší, než trh očekával. Proto ani pevný jestřábí postoj Federálního rezervního systému nedokázal americkému dolaru pomoci. Otázkou tedy je, co bude dál? Bude americká měna pokračovat v poklesu a bude současný vlnový vývoj obou instrumentů narušen?

Chart of the day - AUDUSD (30.04.2024)
30.04.2024 Australský dolar dnes patří mezi slabší měny zemí G10 v důsledku neočekávaného poklesu březnových maloobchodních tržeb. Zpráva ukázala pokles ve všech subsektorech s výjimkou maloobchodu s potravinami, který zaznamenal meziměsíční nárůst o 0,9 %. Největší ztrátu zaznamenalo odvětví oděvů, které meziměsíčně pokleslo o 4,3 %.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 22. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
22.04.2024 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval s nízkou volatilitou. Z hodinového grafu vyplývá, že předchozí týden byl málo aktivní a vcelku nudný. Cena se většinou pohybovala do strany a makroekonomické pozadí bylo slabé. Ačkoli došlo k několika fundamentálním událostem, které mohly potenciálně vyvolat nový růst dolaru a pokles eura, trh v této fázi neměl zájem otevírat další short pozice. Proto většinou ignoroval projevy představitelů Federálního rezervního systému a Evropské centrální banky. To ale mohla být chyba, protože například předseda Fedu Jerome Powell dal jasně najevo, že centrální banka nehodlá v červnu snížit hlavní úrokovou sazbu, jak trh očekával. Powell uvedl, že přetrvávající zvýšená inflace nejspíš zpozdí případné snížení sazeb Fedu. Stejného názoru bylo i několik jeho kolegů. Fed tedy bude dál vykazovat jestřábí postoj. Je také možné, že zvýšení sazeb zváží nakonec ještě letos.

Dolar je pod kontrolou
19.04.2024 Čím víc pozitivních zpráv o americké ekonomice slyšíme, tím víc trh věří, že pár EUR/USD směřuje k paritě. Societe Generale říká, že pokud Federální rezervní systém v roce 2024 nesníží sazbu federálních fondů, propadne se tento měnový pár minimálně na úroveň 1,05. V tom případě byly konzistentně nízké počáteční žádosti o podporu v nezaměstnanosti na úrovni 212 000 za týden končící 13. dubna dalším důkazem správnosti měnové politiky. Tento názor vyjádřila prezidentka clevelandské Federální rezervní banky Loretta Mesterová a my nemáme důvod jí nevěřit.

Výhled pro pár GBP/USD na 12. dubna. Libra znovu nedokázala opustit totéž pásmo.
12.04.2024 Pár GBP/USD se znovu pokusil usadit se pod úrovní 1,2516, kterou lze v grafu 24H považovat za spodní hranici bočního kanálu. Zaznamenali jsme pokus o průraz této úrovně, ale byl spíš jen na oko. Předchozího dne se zdálo, že aby se medvědi vymanili ze 4měsíčního flatu, potřebují udělat ještě jeden malý krok, ale i to bylo nakonec nad jejich síly. Takže i poté, co pár ve středu klesl o 200 pipů, přetrvává flat a může to tak být neomezeně dlouho. Možná i další čtyři měsíce.

Graf dňa: NZDUSD (10.04.2024)
10.04.2024 Klíčovou makro událostí dne během dnešní seance na trzích APAC bylo kromě rozhodnutí agentury Fitch o ratingu také rozhodnutí RBNZ o úrokových sazbách. Rada bankéřů rozhodla, že sazba OCR by měla být zachována na úrovni 5,5 % (v souladu s odhady trhu). Ačkoli reakce na novozélandský dolar nebyla přehnaná, byla spíše jestřábí. Důvodem byly komentáře v zápisu z rozhodnutí, které naznačovaly ochotu RBNZ udržet úrokové sazby na zvýšené úrovni před delším obdobím.

Ekonomický kalendář – zpráva o CPI v USA, rozhodnutí BoC a zápis z FOMC
10.04.2024 Futures ukazují na vyšší otevření dnešní seance na starém kontinentu a v USA. Stalo se tak po včerejší mírně lepší seanci na Wall Street a smíšeném sentimentu na trzích APAC. Nejdůležitějšími údaji dne byly zpráva o CPI z USA, rozhodnutí BoC a zápis z FOMC.

Přehled páru GBP/USD. 8. dubna. Inflace v USA může znovu nepříjemně překvapit
08.04.2024 I měnový pár GBP/USD vykazoval v pátek nelogické a bezdůvodné pohyby. Mohlo by se zdát, že sestupný trend libry je stále neporušený, ale není to tak. Stačí přepnout na časový rámec 24H, kde je zřetelný čtyřměsíční flat. V grafu 4H tedy pozorujeme střídání krátkodobých vzestupných a sestupných trendů. Momentálně se cena drží u spodní hranice bočního kanálu – úrovně 1,2500. Tato úroveň je přibližná. Minulý týden se pár nelogicky odchýlil od úrovně 25 a ignoroval silné makroekonomické pozadí v USA. V pátek se pak nakrátko propadl, což by obchodníky nemělo mást. Teď je nový uptrend mnohem pravděpodobnější a je jedno, jestli tento pohyb odpovídá fundamentálnímu pozadí.

Co příští týden čeká euro?
08.04.2024 Právě jsme viděli silné americké údaje a velmi slabou reakci trhu. Chtěl bych zdůraznit, že poptávka po americké měně měla stoupnout mnohem výrazněji, ale trh se celý týden soustředil spíš na prodej dolaru než na jeho nákup. V důsledku toho není aktuální zpravodajské pozadí pro účastníky trhu příliš zajímavé, takže má menší význam než obvykle.

Akciové indexy mezitím smazaly ztráty a Bowmanová z Fedu se přidala k jestřábím bankéřům 📃
05.04.2024 Bowmanová ve svých dnešních komentářích po zprávě o trhu práce naznačila, že měnová politika Fedu musí zůstat restriktivní, aby znovu získala kontrolu nad inflací. Bankéřka poznamenala, že pokrok v boji proti inflaci se zpomaluje, nebo dokonce zastavuje. Pokud se ukáže, že inflace je "lepivější", než naznačovaly původní prognózy, a dokonce se vrátí k vzestupnému trendu, není vyloučeno další zvýšení úrokových sazeb.

EUR/USD: ECB může předběhnout Fed
05.04.2024 Z Evropské centrální banky se čím dál častěji ozývají signály holubičího charakteru, které naznačují, že regulátor začne na červnovém zasedání snižovat úrokové sazby. Poslední zprávy o růstu CPI za březen, které odrážejí zpomalení inflace v Německu i v celé eurozóně, tyto předpoklady jen "potvrdily". Naznačuje to i zápis z březnového zasedání ECB.

Klíčové události 5. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky
05.04.2024 Na pátek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Německo, EU a Spojené království zveřejní své vlastní údaje o PMI ve stavebnictví. EU mezitím také zveřejní zprávu o maloobchodních tržbách. Neočekáváme, že by tyto zprávy měly na účastníky trhu výrazně zapůsobit. Ve Spojených státech však budou zveřejněny údaje o NonFarm Payrolls, míře nezaměstnanosti a úrovni průměrné mzdy. Všechny tři zprávy mají přímý dopad na Federální rezervní systém a jeho rozhodnutí o měnové politice. Pokud údaje předčí očekávání, může dolar zahájit růstový pohyb, což by byl nejlogičtější možný postup. Alespoň na měnovém páru EUR/USD, kde přetrvává klesající trend.

Klíčové události 2. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky
02.04.2024 Na úterý je naplánováno několik makroekonomických událostí. V pondělí však byly zveřejněny důležité údaje o americkém indexu nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu (ISM Manufacturing PMI), které vyvolaly výrazný pokles obou měnových párů. V úterý se žádných zásadních zpráv nedočkáme. Dnes tedy zdůrazníme index spotřebitelských cen v Německu a zprávu JOLTs o volných pracovních místech ve Spojených státech. První zpráva je důležitá, protože inflace může klesnout až na 2,2 %. Inflace v eurozóně v současné době dosahuje 2,6 %, ale pokles německé inflace by znamenal, že také inflace v EU bude nadále klesat. Čím více inflace klesne, tím blíže uvidíme první snížení sazeb Evropské centrální banky. Proto by tato zpráva mohla vyvolat nový pokles eura, což by bylo zcela logické. Zpráva JOLTs je zkrátka důležitá. Silná hodnota podpoří dolar, zatímco slabá podpoří euro a libru.

Analýza a tipy na obchodování měnového EUR/USD 27. března
27.03.2024 K otestování hladiny 1,0852 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD právě začínal klesat od úrovně nula, čímž potvrdil prodejní signál, a pár se propadl do oblasti 1,0831. V důsledku toho došlo k poklesu o 20 pipsů. Údaje o spotřebitelské důvěře v Německu a zpráva o HDP ve Španělsku euro podpořily, ale silné zprávy z USA, zejména pokud jde o spotřebitelskou důvěru, vyvíjely na pár tlak. Dnes může euro pokračovat v poklesu, k čemuž napomohou prohlášení člena Výkonné rady Evropské centrální banky Piera Cipolloneho a člena Výkonné rady ECB Franka Eldersona. Holubičí postoj bude na euro vyvíjet tlak. Na jednotnou měnu může působit i pokles ukazatele spotřebitelské důvěry v eurozóně.

Výhled pro EUR/USD na 27. března. Euro se nadále nechává unášet vlnami
27.03.2024 V USA byla zveřejněna zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Přestože překonaly předpokládanou hodnotu, nezaznamenali jsme na tuto zprávu žádnou reakci trhu. Dolar během americké obchodní seance rostl, ale nebylo to vyvoláno ekonomickými zprávami. Domníváme se, že obchodování na trhu bude pokračovat plynule a euro bude vůči dolaru postupně oslabovat. Problémem eura je, že Federální rezervní systém může nadále odkládat načasování prvního snížení úrokových sazeb. Zároveň existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka uvolní měnovou politiku již v červnu. Tento faktor by měl trh stimulovat k nákupu americké měny.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 26. března
26.03.2024 Odpoledne byla v době růstu linie MACD od nuly otestována úroveň 1,0838, což omezilo potenciál páru stoupat v rámci klesajícího trendu. Krátce nato přišel druhý test, a to v okamžiku, kdy MACD klesala z překoupené zóny, což vedlo ke druhému scénáři pro short pozice, ale pár aktivně neklesal. Včera euro podpořil projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Odpoledne dolar stále klesal, i když někteří představitelé Federálního rezervního systému dali najevo jestřábí postoj. Dnes dopoledne bude zveřejněn předstihový index spotřebitelského klimatu v Německu a změna objemu HDP ve Španělsku. HDP je druhořadá zpráva, takže obchodníci budou sledovat údaje z Německa. Dobrá zpráva může podpořit euro. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.

Forex: Koruna s regionem pod tlakem, nehledě na “opatrnou” ČNB
25.03.2024 Česká koruna si vzpruhu ze zasedání ČNB (daného konzervativním poklesem sazeb o 50bps a zdůrazňováním pro-inflačních rizik) moc dlouho neužila. Během čtvrtečního a pátečního obchodování byla česká měna opět pod tlakem. Částečně to může být dané tím, že část trhu má stále problém s tím “uvěřit” bankovní radě relativně jestřábí rétoriku - i když v posledních týdnech se očekávaná trajektorie sazeb bezesporu posunula směrem vzhůru.

EUR/USD. Přehled týdne. Poslední březnový akord
25.03.2024 Pár EUR/USD klesá již druhý týden po sobě. Pokud se podíváme na graf EUR/USD, vidíme, že od 8. března se pár obchodoval kolem hladiny 1,0980, ale poté začal postupně klesat. Navzdory výrazným korekčním pullbackům a občasným flatům se pár obecně pohybuje směrem dolů. Ani holubičí výsledky březnového zasedání FOMC nezlomily dolarové býky. S nedávným propadem bychom však měli být opatrní. Tento cenový pohyb nevypadá spolehlivě: americký výrobní index PMI, který zůstal v zelených číslech a dosáhl několikaměsíčního maxima, dolar podpořil. Trh zároveň jako by zapomněl, že Federální rezervní systém ponechal svůj bodový graf, naznačující tři snížení sazeb v tomto roce, beze změny. Růst dolaru se zdá být nadměrný, ale čím jsme si jisti, je, že v tomto kole zvítězili medvědi.

Co sdělila Christine Lagardeová?
21.03.2024 Ve středu se ve Spojených státech i v Evropské unii odehrála spousta důležitých událostí. Dopoledne ve Frankfurtu vystoupila prezidentka Evropské centrální banky Christine Lagardeová, což způsobilo například pokles poptávky po euru. Připomenu, že jsem pokles eura čekal a vlnový pattern směřoval několik měsíců po sobě dolů. Trh ale s vytvořením předpokládané vlny 3 neboli C nespěchá. Aby snížil poptávku po euru, potřebuje neustálou podporu zpráv. A té se mu dostává!

EUR/USD. Nejdůležitější týden měsíce března
18.03.2024 V průběhu tohoto týdne nás čeká spousta fundamentálních událostí. Na programu bude především zasedání amerického Federálního rezervního systému, který ve středu oznámí výsledky svého březnového zasedání. To však není jediná významná událost tohoto týdne – projev předsedy Fedu Jeromea Powella (nezávisle na tiskové konferenci po zasedání), indexy ZEW, PMI, IFO, zprávy o nemovitostech a stavebnictví v USA a tak dále. Není pochyb o tom, že volatilita se v nadcházejících dnech zvýší. Nahlédněme do ekonomického kalendáře nejdůležitějšího týdne v měsíci březnu.

Co příští týden čekat od dolaru?
18.03.2024 Zasedání Federálního rezervního systému. To je vše, co je třeba říct. Zasedání americké centrální banky bylo, je a bude klíčovou událostí pro dolar i celý měnový trh. Jistě, ne každé zasedání Fedu vede ke změnám měnové politiky, které trh prostě nemůže ignorovat. Každé zasedání je ale příležitostí vidět a slyšet důležité informace, které ovlivní osud dolaru na několik příštích týdnů.

USD/JPY: jen spadl do jemu důvěrně známé pasti
12.03.2024 Měnový pár USD/JPY se minulý týden po dvou týdnech, kdy se pohyboval v rozmezí, prudce propadl. Dva týdny se obchodníci v klidu pohybovali na úrovních mírně nad 150. Pullbacky ve směru dolů vystřídaly býčí impulsy – cena se stabilně pohybovala v kruhu. Dne 5. března však vzali moc do svých rukou prodávající USD/JPY. Jen během několika dní stáhli cenu o 400 pipsů dolů. Dnes pozorujeme korekci, ale o obnovení býčího pohybu je zatím předčasné hovořit. Takové předpovědi jsou dokonce nebezpečné: vždyť pokud index spotřebitelských cen, který bude v USA zveřejněn na začátku americké seance, nebude na straně dolaru, mohou se iniciativy opět chopit prodávající.

Politika Fedu zůstává jestřábí
11.03.2024 Postoj Federálního rezervního systému zůstává poměrně přísný. Euro a britská libra po pátečních nákupech rychle klesaly, v čemž je podpořily čerstvé statistiky o americkém trhu práce. Cílem tohoto přehledu je ale probrat trochu jiné téma. Zvláštní pozornost přitahuje projev Neila Kashkariho, prezidenta minneapoliské Federální rezervní banky. Fed podle něj letos sníží úrokové sazby jen dvakrát, přičemž scénáře počítají s jediným snížením sazeb v roce 2024. Kashkari uvádí, že chystané údaje ovlivní postoj výboru na nadcházejícím zasedání Federálního rezervního systému.

Forex: Koruna v očekávání, co přinese zasedání ECB
04.03.2024 Minulý týden nabídl údaje, které měly potenciál zahýbat s kurzem české koruny. Z tuzemské ekonomiky to byl středeční výsledek cen výrobců, který zajisté pozorně sleduje i Česká národní banka jako jeden ze signálů možného budoucího vývoje spotřebitelské inflace. Lednový údaj cen v průmyslu potvrzuje, že cenové tlaky v české ekonomice jsou na ústupu a dávají bankovní radě prostor pro další snižování sazeb.

GBP/USD: obchodní plán na 1. března. GBP se opět dostává pod prodejní tlak
01.03.2024 Pár GBP/USD včera vygeneroval několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2671 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a vytvoření falešného průrazu zde vytvořily vynikající vstupní bod k prodeji libry. Instrument se v důsledku toho propadl o více než 25 pipů. Nákupní aktivita v oblasti 1,2644 při falešném průrazu vedla odpoledne k růstu zpět k úrovni 1,2671. Prodejci se ale nechtěli vzdát. Medvědi nakonec dali signál k otevření short pozic, což znamenalo další výprodej libry šterlinků.

Výnosy amerických státních dluhopisů podporují dolar. Přehled USD, CAD, JPY
29.02.2024 Nejnovější údaje z USA se ukázaly být mnohem slabší, než se očekávalo. Index spotřebitelské důvěry Conference Board poprvé za poslední čtyři měsíce klesl na 106,7 b. (očekávala se hodnota 115 b.) z lednové revidované hodnoty 110,9 b. Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby se v lednu snížily o více než 6 % a zdá se, že na nízké úrovni jsou také podnikatelské investice. Očekávání oživení amerického průmyslového sektoru se nenaplňují; nyní se všichni soustředí na čtvrteční zprávu ISM.

Bude zlato tento týden pokračovat ve svém růstu?
26.02.2024 Podle posledního týdenního průzkumu o zlatě se názory investorů a analytiků rozcházejí. Main Street je ve svých názorech i nadále stabilní s celkově vyrovnaným býčím postojem, zatímco u analytiků pro tento týden jasně převažuje býčí prognóza.

Akcie nadopované růstem Nvidia dělají vrásky Fedu
23.02.2024 Rally pokračuje! Tento týden investory příjemně překvapily výsledky Nvidia, které poslaly nahoru nejen akcie samotné společnosti, ale povzbudily optimismus napříč akciovými trhy.

Mírné zvyšování sazeb centrálních bank - globální zpomalení
16.12.2022 Klesající inflace a relativně mírné zvyšování úrokových sazeb ze strany Bank of England (BoE), Federálního rezervního ...
Související klíčová slova:
EUR | Statistiky trhu | Čtvrtletní pokles | Tempo růstu | Analytický tým | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Bankéř | Příznivé faktory | Údaje z USA | Pokračování klesajícího trendu | Dow Jones | QT | Take Profit | Cherry Lane Investments | Měny zemí | Retracement | Index výdajů na osobní spotřebu | Oživení cen | Kiwi | PPI v USA | Australská centrální banka | Obchodníci na forexu | Cap | Akciové trhy | Alphabet | Postoj FOMC | Exporty | PLN | Rolování | Obchodník | Zpracovatelský sektor | Nová cla | Long pozice | Kapitálové trhy | Cenový pohyb | Výsledky Amazon | Oživení poptávky | Pokles sazeb | Výhled centrální banky | Marže Nvidia | Trend | Bank of Japan | Životní prostředí | Libra vůči dolaru | BTC | Výrobní PMI | Global Forex | Dow Jones Industrial | Oznámení výsledků | Rok 2025 | Rostoucí akcie | Kroky Fedu | Pád dolaru | Statistiky | Hospodářský růst USA | Technické signály | Investiční banky | Korelace | Asijské akcie | Optimismus napříč akciovými trhy | Společnost Tesla | Silný support | Britská libra | Aktiva | Růst měnového páru EUR/USD | Sankce na ruskou ropu | SP500 | Příležitost k prodeji | Makroekonomické predikce | Širší index | Indexy na Wall Street | Nákupní pozice | Index US500 | Yardeni | Ministerstvo práce | Rozšíření úrokového diferenciálu | Zvýšení cel | S&P 500 (US500) | Šterlink | Evropská komise | FOMC minutes | Zdraví ekonomiky | Kolaps | Japonská měna | Vliv měnové politiky | Holubičí tón | ISM ve službách | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Výnosy dluhopisů | Zveřejnění výsledků | Analýzy | Nové pozice | Financial Times | Pravděpodobnost | Počet akcií | Indexy S&P | Short obchody | Chování trhu | Bitcoinové rezervy | Dobré obchodní signály | Lagardeová | Break-Even | Dovoz z Číny | Zprávy z USA | Americká inflace | Ethereum | Dovoz z USA | Údaje o maloobchodních tržbách | Průraz supportu | Pokračování poklesu | Expanze | Šéf Fedu Jerome Powell | Rostoucí ceny | Data PMI | Příchod recese | Výkyvy | Směřování měnové politiky | Brent (OIL) | Argos Capital | Cenové výkyvy | Společnost Boeing | Výsledky Nvidia | Posilování dolaru | Graf EURUSD | Makroekonomické zprávy | Nerealistická očekávání | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Prodejní příkazy | Analytický tým FXstreet.cz | Strach | Zasedání Evropské centrální banky | Americké podniky | Zpomalující ekonomika | Klouzavé průměry | Geopolitické napětí | Nezaměstnanost | Reserve Bank of Australia | Long obchody | Sankce | Dopad cen ropy | Snižování bilance | Cena zlata | Vývoj výnosu 10letých amerických vládních dluhopisů | Christine Lagarde | Analýza COT | Trumpová | Zpomalení globálního růstu | Růst akcií Nvidia | Vývoj situace | Hlavní události | Bob Haberkorn | Efficiency | Pokles dolaru | Reakce trhu na zprávu | Negativní výhled | Červená linie | Vývoj inflace | Výrazný pohyb | Směrnice | Gold | FedWatch Tool | Snížení úroků | EUR/PLN | Proražení | Paramount | CH50cash | Oznámení | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | ČSOB | Člen rady guvernérů | Nejistoty na finančních trzích | Urputnost | Výdaje na osobní spotřebu (PCE) | Profesionální obchodníci | Počet nezaměstnaných | Dolar dnes | Dovozní cla | Uvolnění podmínek | Volby | Americký prezident | Regionální měny | Začínající obchodníci na Forexu | Výrazný pokles libry | Commitments of Traders | Pohyby trhu | Česká měna | Ekonomické kalendáře | Sankce vůči Rusku | Bollingerovo pásmo | Nastavení úrokových sazeb | Amazon | Růst cen | Vývoj amerického dolaru | Tempo hospodářského růstu | Přijetí | Tipy pro začínající obchodníky | New York | Snížení úrokových sazeb | Fundamentální analýza pro začátečníky | Zasedání FOMC | Pandemie COVID-19 | Rostoucí obavy | Porovnání vývoje | Kolaps amerického dolaru | Výhled | Novozélandský dolar | Vysoké riziko | Výrazný růst | Volby v Mexiku | Thomas Barkin | CZK | Inflace | John Williams | Práce v Německu | Zpráva Commitment of Traders | Podnikání | Tradingové webináře | Čínský trh | Pokles EUR/USD | EIA | Dolarový index | Vlnová analýza | Důležité zprávy | Index nových objednávek | Hodinový graf | Nižší ceny | NZD/USD | Risk On | Výnosy desetiletých dluhopisů | Změny ve strategii | Evropská měna | Ekonomické indikátory | Růst nezaměstnanosti | Cointelegraph | Charu Chanana | Wealth | Obavy investorů | Dolar vůči jenu | Pozitivní sentiment | Korekční pohyb | Zajištění zisků | Breaking | Představitelé ECB | Obchodní seance | Zrušení sankcí | Vliv politiky | Důležité signály | Mezinárodní investice | Graf | Cenové rozpětí | Současný stav | Válka | Příkaz | Risk-on sentiment | Uvolnění měnové politiky | HUF | Průmysl | Guvernér Fedu | Donald Trump | Jasný obchodní plán | Centrální banky | Očekávání analytiků | Pravidla obchodování | Zpráva | Momentum | Obrat v měnové politice | Obchodní plán | Vývoj ceny akcie Nvidia | Ziskové marže | Zvyšování sazeb | Celková inflace | Index měn rozvíjejících se trhů | Prosincová sezónnost | Širší index Topix | Více obchodů | MACD indikátor | xStation | Uber | Stavebnictví v USA | Směnné kurzy | Covid | Tržní optimismus | Futures | Zveřejněná data | Analýzy sentimentu | Ursula von der Leyen | Dolary | Proinflační rizika | Hlavní statistiky trhu | Nabídka | Krátkodobé dno | Washington | Michael Barr | Prodat USD | Data z USA | Spotřebitelské inflace | Výprodeje | GAAP | Uptrend | Významní účastníci trhu | Uchovatel hodnoty | Vysoké sazby | DeepSeek | Imigrační politika | Ceny pohonných hmot | Pohyb ceny | Pohyby cen | Evropské investiční banky | Úspěšné obchodování | Zvýšit zisky | Pohyb zlata | Index CH50cash | Reakce trhu | Nárůst poptávky | Ekonomiky | Nejdůležitější události | CL | Zprávy o inflaci | Data z trhu | Čínský jüan | Volatilita | Sázky na pokles sazeb | Úrovně Fibonacciho | Klíčové oblasti | Spotový trh | yardeni.com | Průmyslová produkce | Ceny akcie Nvidia | Zvyšování mezd | Výprodej na Wall Street | Zaměstnanost | Cenové hladiny | Prodej dolaru | Sazby v USA | BMO Family Office | Obchodní války | Index podnikatelské aktivity | Bydlení | Předstihové indikátory | Potenciál růstu | Protesty v Hongkongu | Zveřejněné údaje | Peníze | Výrobní index | Pozitivní očekávání | 0x | Brent | Očekáváná událost | Hrozba stagflace | Čínský dovoz | Prudký pokles | Politika | Objednávky | Stimul | Rétorika Fedu | Obchodní instrument | CHN.cash | Jüan | Očekávání | Společnost Alphabet | Snižování sazeb | Flat | Měď | Globální akciový index MSCI | Medvědí obrat | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Investiční centrum | Jednoduchý klouzavý průměr | Silné momentum | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Medvědí potenciál | Trendové čáry | Výnosové křivky | Forward PE u akciových indexů | Ekonomické ukazatele | Obrat dolů | Indikátor RSI | Války na Ukrajině | Konflikt na Blízkém východě | Podnikatelské investice | Guvernér BoE | Základní sazby | Majetek | Sentiment investorů | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zásoby ropy | Americké volby | Optimistický sentiment | Politická nejistota | Hedgeové fondy | Saxo | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní signály | Austan Goolsbee | Nákupy | Růst | Falešný průraz | Americký index | Příležitosti | Euro roste | Žaloba | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Slabý americký dolar | Klíčový ukazatel | Vanguard | MiFID II | Poměr Forward PE | Fundamentální analýza | BreakEven | Průměrná nominální mzda | Offshore jüan | Hlediska technické analýzy | Makroekonomické reporty | Jednání FOMC | Oblečení | Sentiment na trhu | Jestřábí rétorika | Bilion | Prognóza | Výnosová křivka | Americké prezidentské volby | Souhrnný index | Měnový pár USD/JPY | Použití finanční páky | Asset management | Situace na Blízkém východě | Zásoby ropy v USA | Strategie a doporučení | Trh práce | Bariéra | První obchodní den | Dnešní seance | Nákup libry | Prodejní příležitost | Tempo poklesu | Hrozba | Základní pravidla obchodování | Jestřábí komentáře Fedu | Ukončení války na Ukrajině | Pochybnosti | Graf EUR/USD | Hyundai | Patterny | Izrael | Objem obchodů | Obchodování v pátek | Prognózy banky | Velká Británie | Intradenní obchodování | RJO Futures | Růst akcií | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Deglobalizace | Standard Chartered Bank | Obrat trendu | CME FedWatch | Klíčové události | Cena bitcoinu | Volatility | Ceny výrobců | Paramount Global | Long | Chování | Trendová linie | Kontrakty | Možné scénáře | Zpomalení ekonomiky | Německé tovární objednávky | Býčí rally | Zájem kupců | Prezident Trump | Koruna | Geopolitická rizika | Zasedání centrálních bank | AUD | JOLTS | Inflace v eurozóně | Caterpillar | Oslabování koruny | Snižování úrokových sazeb v USA | Cenové maximum | America first | Zdravotní péče | Opatření | Měnové stimuly | Obavy z ekonomického dopadu | Růstové trendy | Další růst | Investujte zodpovědně | Sázky na pokles | Pozornost trhu | Tržby v eurozóně | Trh | Sezónnost | Zavedení umělé inteligence | Listopadová inflace | Index výrobní aktivity | Deficit rozpočtu | Digitální aktiva | Americké dolary | Makroekonomické události | MSCI | Australská centrální banka (RBA) | Riziková averze | Zveřejnění ekonomických zpráv | Index polovodičů | Průměrné mzdy | Falešné signály | Open | Představitelé Fedu | Sell pozice | Investiční ředitelka | ECB sazby | Rozdílové smlouvy | Dot plot | Index | Obchodní praktiky | Data z reálné ekonomiky | Vice | Obchodní aktivita | Raiffeisenbank a.s. | Technické korekce | Sell | Bollingerova pásma | MMF | Klesající trend | Čínský akciový trh | Obchodování na trhu | Eura | Komise | Nejistoty | Rovnováhy | Americká centrální banka | Historické maximum | Tržní kapitalizace | Technické nastavení | Dolar (CAD) | Bílý dům | Jednoduché tipy | Kapitál | Fungování | Index asijsko-pacifických akcií | Posílení | Devalvace | Vliv na obchodování | Dnešní zasedání ČNB | Inflace PCE | Porovnání vývoje Forward PE | Přebytek běžného účtu | Vývoj světové ekonomiky | Podmínky na trhu | Projev Jeroma Powella | Společnosti | Obchodní války mezi USA a Čínou | Údaje o inflaci | Negativní dopad | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Rada guvernérů | Hospodářský výsledek | S&P | Eskalace geopolitického napětí | Index S&P 500 (US500) | Obchodní signál | Intradenní pokles | Unie | Omezení dodávek | Inflace ve Spojených státech | Maloobchodní tržby | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Data z tuzemské ekonomiky | Vítězné tažení | Kurz dolaru | Standard Chartered | Akciové indexy | Akcie Amazon | Překoupené zóny | Rally pokračuje | Christine Lagardeová | Overnight | Vysoká inflace | Americké měny | Výhled globální poptávky po ropě | Regulátor hospodářské soutěže | Ekonomický kalendář | Tržní podmínky | Futures na ropu WTI | Domácnosti | Ekonomické aktivity | Bankovky | Obchodní napětí | Ocel | Mary Dalyová | COT reporty | Reakce trhů | EUR/GBP | Inflační faktory | Rekordní hodnoty | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | BREAKING | Index Stoxx 600 | Jednoduché tipy pro začátečníky | Ceny Bitcoinu | Odvetná opatření | Býčí obrat | Americké hospodářství | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Pokles ceny | Tržní sentiment | Republikáni | Pokračující pokles | Nejnovější údaje | Analytika | Index Hang Seng | UK100 | Nové nástroje | BoE Andrew Bailey | Eskalace | Ochlazování inflace | Automobilový sektor | Hospodářská politika | Česká koruna | G10 | Hang Seng | MIFID | Současná nejistota | Akciový index | Britský trh práce | Pozornost | Polský zlotý | Index Nasdaq Composite | Fiskální politiky | Trh ETF | Postoj americké centrální banky | Švýcarská centrální banka | Elektromobily | Závislost | Úsilí | Tomáš Kudla | Bohatství | Ifo | Dow Jones Industrial Average | Offshore | Průraz trendové linie | Futures kontrakty | Conference Board | Příležitost ke vstupu | Zboží z Mexika | RRR | Náklady | Zavádění cel | Budoucí úrokové politiky | Restriktivní politika | Maryland | Šigeru Išiba | Americká měna | Webináře | Dovoz z Mexika | Salvador | Bitcoin | Počet žádostí o podporu | Bezpečného útočiště | Úroveň rezistence | Pohyb trhu | Poptávka | Kov | FedWatch společnosti CME | Globální index MSCI | Vývoj amerického akciového indexu | Klíčové indikátory | Shanghai Composite | Cla na dovoz | Šíření viru | Hlavní statistiky | Regrese | Zboží dlouhodobé spotřeby | JPM | Podílové fondy | Bývalý prezident | Faktor Trump | Snižování úrokových sazeb | Pravidla obchodního systému | Nasdaq 100 (US100) | Tuzemská inflace | Makroekonomická zpráva | Data o inflaci | Závazek | Klesající trendová linie | Ceny nájmů | Ontario | Zásady money managementu | Uzavření trhů | Ministr zahraničí | Marketingová komunikace | Obchodování na měnových trzích | Očekávání trhu | Nastavení měnové politiky | Tovární objednávky | Obchodovat | Německý index DAX | Americké indexy | Banka Mizuho | Obchodníci | Rostoucí trendová linie | Finance | Dluhopisy | Indikátor | Růst akciových indexů | Dolar vůči japonskému jenu | HDP Austrálie | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Pár EUR/USD | Analytici | UTC | Index nákladů práce | Problémy | Růst měnového páru | Dezinflační trend | Asijské velmoci | Cenový index | Výzva | Index PMI | Stříbro | Česká národní banka (ČNB) | Japonský index | Úrokové politiky | Trumpovo vítězství | Vyšší sazby | Kanadský dolar | Pokles cen | Ropa | Sektor služeb | Bankéři | Indikátor CCI | Michigan | ETF | LPL | Globální akciový index | Klouzavý průměr | Lineární regrese | Výrazné pohyby | Komerční banka | Zasedání Bank of England | Short pozice | Janet Yellen | Obchodníci s ropou | West Texas Intermediate (WTI) | Úrovně rezistence | Makroekonomická data | Spojené státy americké | Signál k nákupu | Indexy PMI | ECB Christine Lagardeová | Zpomalení inflace | Ekonomové | Bitcoiny | Prohlášení | Bank of Canada | Rady pro začínající | USA | Globální inflace | 3М | Spojené státy | MXN | NZDUSD | Potenciál dalšího růstu | Technická korekce | Sebevědomí | Růst HDP | Pokles trhů | Pandemie | Euro vůči dolaru | Nižší riziko | Národní bezpečnost | Nálada na trhu | Jak obchodovat | Úrokové sazby | Kurz libry | Směřování FEDu | Zvyšování úrokových sazeb | Obchodování pro začátečníky | Konsolidace | Japonská ekonomika | Scorecard | Cenová akce | Index volatility | Boeing | Zisky dolaru | Americká data | Pokračující geopolitické napětí | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Burze | Signál k nákupu (buy) | Výrobní aktivita | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dnešní údaje | Výnosy | Trading | Trumpova protekcionistická politika | Úroková sazba | Index ASX | Plán obchodování | Časový rámec | Člen bankovní rady | Firemní zprávy | Investiční poradenství | Býčí divergence | Agentura Fitch | Pokles USD/CAD | Výdaje | PCE inflace v USA | Volební rok | Americké akcie | RISK-ON | Rostoucí ceny ropy | Obavy z americké recese | Akcie Applu | Otevírací cena | Růst americké ekonomiky | Uzavření obchodu | iShares | Department of Government Efficiency | Obchodní příležitosti | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Varování | Trh s kryptoměnami | Podnikání na kapitálovém trhu | Analýza makroekonomických zpráv | Pokles cen energií | West Texas Intermediate | Měnové politiky | Odvětví | Investiční doporučení | CSI 300 | Akcie Amazonu | Akcie v Číně | Dánové | Aktuální situace | Hlavní měnové páry | Manufacturing | Wise | Rozhodnutí o sazbách | Šum na trhu | Zlotý | Výdělky | Index EU50 | PE u akciových indexů | Equities | Ekonomická situace | Odhad HDP | Růstový potenciál | Dna | Hongkongský index Hang Seng | Centrální bankéři | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Index Topix | Dosáhnout zisku | Dluhopis | Americká administrativa | Británie | Růst poptávky po ropě | Čínské indexy | Rolování kontraktů | Vítězství | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Národní banka | Výsledek NFP | Americké statistiky | Historické souvislosti | Christopher Waller | Miliardy dolarů | ADP | AI | Silný trend | Forexoví tradeři | Obchodování eura | Global forex | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Odolnost ekonomiky | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Tisková konference | Forexoví obchodníci | Platební bilance | Růst mezd | Intradenní strategie | Zemědělství | Snížení inflace | Reálné ekonomiky | Nejdůležitější ukazatele | Technické indikátory | Posilování koruny | Prodejce luxusního zboží | Sazby | Odhad spotřebitelské důvěry | Hlavní ekonom | Pokračující uptrend | Pozorování | Otevření obchodu | České koruny | Komise v přenesené pravomoci | Zprávy o trhu | Komoditní | Rekordní maxima | Otestování rezistence | Nerozhodnost | Generální ředitel | Hlavní pravidla | Největší kryptoměna | Výhled poptávky po ropě | Regulátor | Obchodní dohoda | Obavy ze zrychlení inflace | Průzkum | Firmy | Santa Claus Rally | Medvědí divergence | Michaël van de Poppe | Nálady investorů | HDP Německa | Růst cen ropy | Bezpečnostní situace | Murray | Zajištění | Averze k riziku | Cena ropy brent | Dolar včera | Vyšší ceny | Partnerství | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Ekonomické podmínky | Commitments of Traders (COT) | Inflace ve Velké Británii | Odhad růstu HDP | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Správný money management | Fed | Nonfarm Payrolls | Spotřebitelské výdaje v USA | Index spotřebitelské důvěry | Maďarský forint | NASDAQ 100 | Vyšetřování | Rozpočtový deficit | Účastníci trhu | Prodejní signál | Porovnání vývoje Forward PE u akciových indexů | Hry | Trhy | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Nasdaq a S&P 500 | Akcie společnosti Nvidia | Fluktuace | Nejbližší rezistence | Walmart | Vystoupení šéfa Fedu | Nárůst výdajů | Měnové trhy | Pokračování rally | Rizika | Žlutý kov | Počet kupujících | Eurozóna | Commitment of Traders | Fond | ISM | Úrokové diferenciály | Globální trhy | Zpřísňováním měnové politiky | Měkké přistání | Fitch | Japonský index Nikkei 225 | Jasný plán | Nákup eura | Úspory | Futures na ropu | Kalendář ekonomických událostí | Řízení peněz | Prodávající | Konfluence | Long-Term Capital Management | xStation 5 | Oblasti umělé inteligence | Zasedání centrální banky | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Rostoucí inflační očekávání | Růst ekonomiky | Stagflace | Ředitelka | Klíčové faktory | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | TradingEconomics | Institucionální obchodníci | Žádosti o podporu | Chuť k riziku | Rizika globální | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Americké akciové indexy | Holubice | Zlepšit výkonnost | Tesla | Q4 tržby | Prodej eura | XTB Research | Odrazy | Ekonomický růst | RBNZ | Forexový trh | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | Zlepšení nálady | Vliv amerického dolaru | CAD | Odhady analytiků | Růst ekonomiky eurozóny | Vlnový pattern | ETF na bitcoin | Peněžní trh | Shortování | Na burze | Významný dopad | Akcionáři | Cenové úrovně | Společnost | Exekutivní příkazy | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Raphael Bostic | Carry obchody | Institucionální přijetí | Květnová inflace | Poptávka po bezpečných aktivech | Hospodaření | Zahraniční obchod | Ztráta | Riksbank | Nákupy dolaru | EUR/HUF | USDIDX | Intradenní růst | Optimismus na akciových trzích | FXstreet | Reporty | Finanční podmínky | Projevy centrálních bankéřů | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Obchod | Tomáš Raputa | Bilance Fedu | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Francouzský index | Obavy ze stagflace | Hospodářské politiky | Jestřábí postoj americké centrální banky | AUD/USD | Index relativní síly | Moving Average | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Riziko | Analytik | MAM | MAST | Spotové ceny | JPY | Zasedání ČNB | Prohlášení Fedu | Citi | Pokles výnosů | Michaël van de Poppe | RSI | Semináře | Transakce | Údaje o HDP | Šok | Trend na trhu | Meta | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | ACT | Pokles cen ropy | Karty | Německá ekonomika | Čína | Capital | Americký regulátor | Risk | Úrovně supportu | BMO | Ceny | Prognóza vývoje | Financování | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Čisté krátké pozice | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | LPL Financial | COT report | Války | Změna politiky | Impuls | Analýza a prognóza | Raiffeisenbank | Bundesbank | Data z trhu práce | Proinflační | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Prezident newyorského Fedu | Předpovědi | Predikce | WTI | Zápis z posledního zasedání | Hurikány | Globální index | SMA | Praxe | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Mizuho | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Klíčová úroveň | Odborníci | Rozvolnění | Investments | Celní politiky | Klima | Stratég | Dobrá data | Tržní výhled | Broadcom | Instituce | Forint | Vstup do trhu | Ceny zlata | Výnos | Powellovy komentáře | Bezpečná měna | Dobře definovaný obchodní plán | Bloomberg Intelligence | Index DOW | IHNED | Trhy dnes | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Index USD | Index Nasdaq | INR | Benchmark | Pár USD/CAD | CEO | 256/2004 | Dobrá zpráva | Nové sankce | Přístup k měnové politice | Vhodné podmínky | Výnos desetiletých dluhopisů | Austrálie | Minulá výkonnost | Měnové krize | Historická maxima | Posílení koruny | Rozhodnutí FOMC | Průměrná volatilita | Obchodní den | ZAR | Obchodní tipy | Osvobození | Reálné hodnoty | GBP/USD | Váš kapitál | ASX | Očekávaný zisk | Velké instituce | Obchodní analýza | Index Dow Jones Industrial | Výběr zisků | Jaromír Gec | Oficiální údaje | Akcie společnosti Apple | Euforie | Írán | Největší světové ekonomiky | Jasný signál | Akcionář | Údaje o průmyslové výrobě | Dynamika mezd | Čínské zboží | Histogram | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Akcie společnosti Tesla | Zisk | Čínské stimuly | ČNB | Ruské ropy | Bank of England | EURUSD | Spekulovat | Tipy pro obchodování | Rizikové měny | Velké pohyby | Překoupené oblasti | Středoevropské měny | JAP225 | Rizikovější měny | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Nejbohatší | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | Krátká pozice | Obchodování | Býčí sentiment | Nové prognózy | Falešné proražení | Posílení dolaru | Prezident | Růst inflace | Pokles hodnoty | Kurz jenu | Výdaje na osobní spotřebu | Oslabování dolaru | Olej | Měna | S&P Global | TOPIX | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Čínské trhy | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Zprávy z trhů | Ryan Detrick | Kupující | Finanční výsledky | Předpověď | Údaje | Silná rally | Michelle Bowmanová | Automobilky | Ekonomické události | Eurodolar | Kontext | Růst zlata | Rýže | ADBE | Ukazatel inflace | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Drahý kov | Klesající tendence | Medián | Index CPI | xStation5 | Platforms | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Portfólia | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Značné riziko | Velmoci | Zasedání americké centrální banky | Marže | Spotová cena | Americké sankce | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Velké objemy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Společnost XTB | CARA | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | Google | Tržby | Snižování produkce | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Pozitivní výsledek | FOREX | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Obavy o poptávku | Guvernér | Peking | Výrobní aktivity | Index relativní síly (RSI) | HDP | Analytik trhů | Devizový trh | Načasování | Manufacturing PMI | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Eskalace napětí | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Objem investic | Politici | USD/CAD | Dopady na ekonomiku | Index PCE | Známky oživení | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Zemědělské produkty | AAPL | AMZN | Zdraví | Ropný benchmark | Novinky | Výhled měnové politiky | Stimuly | Ztráty | Volební vítězství | Osobní výdaje | Americká seance | Česká národní banka | Americký ISM | 1D | Zprávy z Německa | Růst průměrné mzdy | Technický výhled | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Meziroční inflace | Index amerického dolaru | Klesající inflace | Změny v měnové politice | Nakupovat | FOMC | Přísná měnová politika | Akcie | Medvědí trend | Norská koruna | Prodejní pozice | Cílová cena | Měnové podmínky | Kupci | Postoj k riziku | Mzda | Býčí potenciál | Nový Zéland | Société Générale | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Podniky | Index spotřebitelských cen | Štěstí | ECI | Makléř | Zrychlení růstu | Asijské seance | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Wealth Management | Inflační šok | FDIC | Ekonomické nejistoty | Index cen | Rekordní zisky | Změny na trhu | Obavy z inflace | Vývoz | OPEC+ | Týdenní zpráva | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Globální indexy | Kryštof Míšek | Společnost Apple | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Globální recese | Airbnb | Kurz | SOK | Daně | DNO | Neel Kashkari | DXY | Globální růst | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Carson Group | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Panevropský index | PCE inflace | Intermediate | Index cen výrobců | Měnová politika Fedu | WISE | Seance v USA | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | JAR | Silnější dolar | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Hospodářské soutěže | Investice | Osobní příjmy | Čínský index | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Rally | Investujte | Konkurence | Pokles inflace | Kapitalizace | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Bod | Ekonomická aktivita | Tipy pro začínající | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Údaje z Číny | Zisky | tradingeconomics.com | Regulace | Deriváty | Šéf Fedu | Fondy | USD za barel | Vývoj ceny akcie | Základní pravidla | Walt Disney | Hospodářství | Zotavení | MSFT | WHO | Oslabení dolaru | Kontrakce | Situace v Číně | Americký akciový trh | Bannockburn Global Forex | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Index MSCI | Obchodní politika | Měny | Profitovat | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Hospodářský růst | Chaos | Spread | BOOST | Optimismus na trhu | CSI300 | Export | Milník | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Signál | Aktuální cena | Číst grafy | Akcie Amazon.com | Nové žádosti o podporu | Úbytek | NFIB | GBPUSD | Řízení rizik | S&P 500 Index | Futures na americké akcie | Čtvrtletní výsledky | Společnost Intel | Ukončení války | Britské měny | Organizace | Federální rezervní systém (FED) | Výhled úrokových sazeb | Eva Zamrazilová | Negativní sentiment | Medvědí scénář | Výsledková sezóna | Pokles výnosů dluhopisů | Kontrakty na ropu | FedWatch | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Plány | Důležitá data | Zájem institucí | Přetrvávající vysoká inflace | Administrativa | DOGE | DJI | COVID-19 | Béžová kniha | Cenové tlaky | Silný trh | Pozitivní signál | NFP | Devizové rezervy | Nikkei | Konvergence | Signál k prodeji | Zasedání Bank of Japan | Data z amerického trhu práce | Asijská seance | Nové zprávy | ZEW | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Rozdělení akcií | Evropské akcie | Americký trh práce | TIM | Swissquote | Energie | Jake Dollarhide | NAHB | Objem | Forex.com | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Příjmy | Index US100 | Fiskální rok | Prodej | Rok 2024 | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | Guvernér centrální banky | XAU/USD | Trh kryptoměn | Evropská unie | Inflace v červenci | Hlavní indexy | Silný růst | ICE | Mexiko | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Odchod z Evropské unie | Udržitelnost | Míra | Divize | University of Michigan | Růst poptávky | Korekce | Odhady trhu | Reálná mzda | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Panevropský index STOXX 600 | Nerozhodnost trhu | První rezistence | Riziko recese | Asociace | ForexLive | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Forward PE | Výkonnost | Průzkumy | Spotřebitelská inflace | Pokles libry | Carry trade | Downtrend | Index S&P 500 | Instrument | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | Kanadská ekonomika | Rostoucí trend | CVS | Oživení světové ekonomiky | Beta | OECD | Odhadovaná cena | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Oslabení koruny | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Inflace v únoru | Zakladatel | Volby v USA | Dlouhé (long) pozice | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | JDE | Podpora | Ceny zboží | Definovaný obchodní plán | Australský index ASX | MT4 | Spojené království | Japonský premiér | Evropský regulátor | Cena | EU a USA | MicroStrategy | Příkaz stop-loss | NYMEX | Německo | Makroekonomické ukazatele | Prodeje čipů | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Rozpočet | Evropské indexy | Americký trh | Rick Meckler | Family Office | Snížení sazeb | Nižší růst | DOT | Nové úvěry | CME Group | BAT | TSLA | Česká ekonomika | Kurzy | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Fidelity International | Kanadský dolar (CAD) | Měnový pár EUR/GBP | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Inflace CPI | Zveřejnění zpráv | Bloomberg Economics | DAX | Rezervy | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Debata | Podhodnocený | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Tempo růstu HDP | Oscilátory | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Inflace v Německu | Desetileté dluhopisy | Denní graf | SEC | Komentáře Fedu | Indikátory | Odpovědnost | Jan Procházka | Nejnovější zpráva | Oslabení | Nebraska | Finanční situace | Nominální mzda | Indikátor MACD | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Investiční příležitosti | Intel | Cíle | Prognóza ECB | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Inflační data | Bezpečnost | Cena americké ropy WTI | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Obchodní podmínky | Vlády | INTC | Kotace | Australský index | Šance | Biliony USD | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Capital Management | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | Zisk na akcii | Wall Street | Instrumenty | Analýza | Akcie CVS Health | Zlepšení | Japonský index Nikkei | ČR | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | API | Pozice | Jádrový CPI | Vítězství nad inflací | Současná situace | Portfolia | ChatGPT | Spotová cena zlata | OCI | Pullback | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Inflační report | Kovy | Obchodní ředitel | Silná poptávka | Technologický sektor | Dosažení dohody | Stoxx | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | Support | Dluhový strop | Transparentnost | Swissquote Bank | Důležité informace | FX | Texas | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Pokračování růstu | Vysoké výnosy | Služby | CVS Health | Obchodování britské libry | Tržní očekávání | Návrat inflace | OPEC | Ministryně financí | Jak číst grafy | Zrychlení inflace | Sentiment | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | NYSE | Investoři | Americká ropa | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Evropský index | Guvernér Michl | Stop-Loss | Největší pokles | Růst libry | Obchodní bariéry | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Přecenění | Rostoucí výnosy | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Ceny potravin | Nikkei 225 | AUDUSD | Rezistence | Bankovní rady ČNB | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Hladiny supportu | Projekce | Saxo Bank | Inflace v březnu | Zpráva COT | Výhled poptávky | W1 | Ichimoku | Volatility trhu | Akcie Nvidia | Obchodujte | Nařízení | Měny rozvíjejících se trhů | Rostoucí náklady | Ropy | RBA | Makroekonomická situace | Struktura | Dnešní obchodování | P.A. | Společnosti z indexu | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Pokles poptávky | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | Inflace v lednu | Deficit státního rozpočtu | USD | Bannockburn | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Cena americké ropy | Tokio | Emoce | Zvýšení základní sazby | Zvýšení daní | Loonie | Nové příležitosti | Čínské úřady | PMI ze sektoru služeb | Nasdaq a S&P | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | Longbow Asset Management | D1 | HDP v USA | Trendové pohyby | Tvůrci trhu | Výkonnost dolaru | Nízké úrokové sazby | Ochota riskovat | US500 | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Viceguvernérka | Posilování eura | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Rotace | Poptávka v Číně | CZ | Průraz | Adam Button | Australský dolar | Zákaz dovozu | AVGO | Inflace ve službách | Propad | Dezinflace | Nákupy akcií | Přeprodání | Trh s futures | ANO | Nový premiér | Britské libry | Pokles eura | EU50 | Objemy obchodů | Oživení inflace | Finanční ztráty | Růst eura | Nemovitosti | Ceny ropy WTI | APAC | Ebury | Index CSI 300 | Oblast supportu | Kanada | Navýšení sazeb | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | CME | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Take-Profit | Libra klesá | Dluhový trh | Technické patterny | Indexy | Break Even | Prognózy inflace | Americký dolar | Klíčový faktor | US100 | Makro | Evropská centrální banka | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Stoxx 600 | Nižší ceny ropy | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Růst ceny | Forward | Měnová politika | ADX | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Inflační očekávání | Cherry Lane | Body | Výhled na rok 2025 | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Korekční fáze | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Navýšení | Evropské automobilky | Americká cla | GOOGL | EU | Hodnota indexu | Miliardy | PBOC | ASX 200 | Sterling | Barchart | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Kulaté číslo | Poptávky po ropě | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Akciový trh | USD/JPY | Put | Předsedkyně Evropské komise | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Jestřáb | Měnový pár | Kryptoměnový trh | Průmyslový index Dow Jones | Nové údaje | Banka | Produkce ropy | Obchodování na forexu | Stav americké ekonomiky | Brent a WTI | Podnikatelské klima | Významné události | Úřady | Graf dne | Nízká inflace | SPX | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Disney | Ocenění | Home Depot | Chování spotřebitelů | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | FOREX