Ticker Tape by TradingView
Denní shrnutí: Pauza v clení technologií znovu zažehla tržní naděje
- Technologické akcie posílily poté, co prezident Trump pozastavil dovozní cla na chytré telefony, počítače a další elektroniku, ačkoli varoval, že výjimka je dočasná a nová cla na polovodiče mohou být oznámena během týdne. Index US100 přidal 0,38 %, US500 vzrostl o 0,78 % a US30 o 0,68 %.
- Trhy s ropou kolísaly, přičemž WTI se obchodovala poblíž 61 USD za barel a Brent pod 65 USD, zachyceny mezi Trumpovým dočasným celním uvolněním a vyhlídkou na zvýšený export íránské ropy po „konstruktivních“ jaderných jednáních v Ománu.
- Inflační očekávání rostou, když Američané nyní očekávají 3,6% inflaci v příštím roce (oproti 3,1 % dříve), dle průzkumu NY Fedu, což je nejvyšší úroveň od října 2023.
- Člen Fedu Christopher Waller varoval před dopadem celní politiky a označil ji za „jeden z největších šoků pro americkou ekonomiku za poslední desetiletí“, přičemž odhadl vrchol inflace až kolem 5 % při aktuální průměrné sazbě cla 25 %, což by si mohlo vyžádat rychlejší a hlubší snížení sazeb, pokud dojde ke zpomalení ekonomiky.
- Ministr financí Bessent podle Wall Street Journal uvedl, že prioritu pro obchodní dohody budou mít Velká Británie, Austrálie a Jižní Korea.
- Americký dolar oslabil na šestiměsíční minimum, přičemž index USDIDX od začátku roku klesl o 8,29 % a směřuje ke svému největšímu ročnímu poklesu od roku 2017, protože obchodníci očekávají další oslabení kvůli nejistotě ohledně obchodní politiky.
- Goldman Sachs vykázal silné výsledky za 1. čtvrtletí s 15% růstem čistého zisku, podpořeným rekordními výnosy z obchodování s akciemi, když obchodníci využili vysoké volatility.
- Příliv prostředků do čínských ETF na zlato v dubnu překonal celkové přílivy za celé 1. čtvrtletí (29,1 metrické tuny), čímž předčil i americké fondy (27,8 tuny), zatímco cena zlata dosáhla rekordní hodnoty 3 245,42 USD za unci.
- Nvidia oznámila masivní rozšíření výroby v USA, přičemž se zavázala vyrábět čipy pro umělou inteligenci v Arizoně a budovat superpočítače v Texasu, s plánem vytvořit až půl bilionu dolarů AI infrastruktury v USA během čtyř let.
- LVMH vykázal neuspokojivé výsledky za 1. čtvrtletí, když organické tržby klesly o 3 % na 20,31 miliardy EUR, oproti očekávanému růstu o 2 %. Akcie reagovaly poklesem, zejména kvůli 5% poklesu klíčového segmentu módy a koženého zboží.
- Intel prodává většinový podíl v divizi Altera, když se dohodl na prodeji 51 % podílu společnosti Silver Lake za 4,46 miliardy USD, čímž ohodnotil Alteru na 8,75 miliardy USD – téměř polovinu ceny, kterou Intel zaplatil v roce 2015. Nový CEO Lip-Bu Tan tím sleduje cíl zefektivnění provozu firmy.
- Kryptoměny rostou na vlně tržního optimismu. Bitcoin posiluje o 1,22 % na 84 500 USD, zatímco Ethereum přidává 3 % a dosahuje 1 638 USD.
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 69% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Bitcoin | Inflace | USA | Británie | Austrálie | ETF | Export | Akcie | Americký dolar | CEO | Investování | MIFID | Riziko | Výkonnost | Wall Street | Zlato | Doporučení | EUR | USD | Obchodování | Goldman Sachs | Cena zlata | XTB | EU | Výsledky | Obchodování s akciemi | Wall Street Journal | Obchodníci | Index | Investiční strategie | Brent | Cena | Dolar | Fondy | Investiční | Investiční doporučení | Ropy | Velká Británie | Volatility | WTI | Předpověď | ROCE | Tržby | Komise | Podnikání | Ministr financí | Firmy | Kryptoměny | Ztráty | Ethereum | Výnosy | Zpomalení ekonomiky | Očekávání | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Technologické akcie | Použití finanční páky | Prezident Trump | Rozdílové smlouvy | Inflační očekávání | Snížení sazeb | US500 | Finanční situace | Investujte zodpovědně | US30 | Obchodní dohody | ETF na zlato | Vysoké riziko | LVMH | Miliardy | USDIDX | Finanční ztráty | Investujte | Dovozní cla | US100 | Index US100 | Američané | Miliardy eur | Poradenství | Komunikace | Trump | Prezident | Trhy | Většinový podíl | Situace | Rekordní hodnoty | Jižní Korea | Ekonomiky | USD za barel | Celní politiky | CL | JDE | Ceny | Společnost XTB | Nvidia | Nařízení | Intel | Riziko ztráty | Oslabení | AI | Společnosti | Minulá výkonnost | Společnost | TIM | 3М | Rozšíření | Miliardy USD | Christopher Waller | Marketingová komunikace | Neuspokojivé výsledky | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Polovodiče | Vrchol inflace | Altera | 256/2004 | Odpovědnost | Směrnice | Investování je rizikové | Index USDIDX | Silver | Nová cla | Nový CEO |
Čtěte více
-
Denní shrnutí: nižší jádrová inflace je hnacím motorem optimismu na Wall Street 📈
Americké indexy dnes výrazně rostou v důsledku nižší prosincové jádrové inflace. US500 roste o více než 1,5 %, zatímco US100 si připisuje téměř 2,0 %. Dnešní zisky na Wall Street jsou nejvyšší od povolební seance v USA v listopadu 2024. -
Denní shrnutí: nový obchodní týden začíná mírným poklesem trhu
Jedním z témat dne bylo dosažení nových historických maxim na trhu se zlatem, a to hned po pátečním rekordním závěru. Zlato dnes vzrostlo téměř na 2150 USD za unci, ale aktuálně se obchoduje kolem 2020 USD za unci, čímž zaznamenalo více než 2% pokles ceny. -
Denní shrnutí: Nvidia stoupá o 3,3 % a US100 se blíží k historickému maximu. Ropa na měsíčních maximech
V čele zisků na Wall Street dnes stojí polovodičové společnosti. Akcie společnosti Dell (DELL.US) posilují o 8 % a Nvidia se obchoduje o téměř 3,5 % výše poté, co Wells Fargo zvýšila cílovou cenu na 155 USD za akcii, což znamená dvouciferný potenciál růstu ze současných úrovní. Společnost přeskočila Apple a stala se dnes druhou největší americkou akciovou společností. -
Denní shrnutí: Nvidia stoupá o 6 % a dosahuje historických maxim, zatímco US30 klesá o téměř 1 %
Index spotřebitelské důvěry Conference Board za květen překonal odhady ekonomů a vzrostl na 102 (oproti dubnové hodnotě 97 a odhadům 96). Zlepšil se také index očekávání, který vzrostl na 74,6 bodu (oproti dubnové hodnotě 68 bodů) a který ukazuje postoj spotřebitelů k budoucnosti v krátkodobém horizontu. Navzdory zlepšení zůstala hodnota již čtvrtý měsíc po sobě pod 80, což je často interpretováno jako prorecesní signál. -
Denní shrnutí: Nvidia v centru pozornosti, smíšený vývoj akcií, odklad cel
S&P 500 stagnoval, Nasdaq 100 přidal 0,15 %, zatímco Dow Jones Industrial Average klesl o 0,47 %, protože investoři čekali na klíčovou výsledkovou zprávu společnosti Nvidia, která by mohla pomoci znovu nastartovat rally poháněnou umělou inteligencí. -
Denní shrnutí: Odraz dolaru tlačí na trhy, výsledky Nvidie po uzavření trhu 🔎
Dnes, po skončení seance na Wall Street, uvidíme zprávu o výsledcích společnosti Nvidia, nejdůležitější společnosti na býčím trhu s umělou inteligencí a druhé největší společnosti podle tržní kapitalizace. Trh očekává dvouciferný růst tržeb na úroveň kolem 28,8 miliardy dolarů. Akcie společnosti v době zveřejnění klesly o 2,10 %. -
Denní shrnutí: Ochlazení nálady na trhu po Jackson Hole 💡
První seance na evropských trzích v tomto týdnu přinesla smíšené nálady investorů. Německý DAX skončil obchodování o 0,06 % níže, zatímco francouzský CAC40 přidal 0,18 %. Index Euro Stoxx 50, který reprezentuje široký průřez, na konci dne ztratil 0,26 %. -
Denní shrnutí: Omezená volatilita na trzích se začátkem velikonočních prázdnin
Poslední obchodní den tohoto týdne byl poměrně neradostný. Vzhledem k tomu, že většina trhů již byla uzavřena kvůli velikonočním svátkům, byly podmínky pro likviditu velmi řídké. -
Denní shrnutí: Oslabení dolaru dává Wall Street naději
Nálada v evropské seanci byla smíšená, britský FTSE uzavřel seanci téměř beze změny, zatímco německý index DAX si připsal 0,7 %. -
Denní shrnutí: Oslabující dolar dává Wall Street naději. EURUSD roste o 0,5 %
Nálada v evropské seanci byla smíšená, britský FTSE uzavřel seanci téměř beze změny, zatímco německý index DAX si připsal 0,7 %. -
Denní shrnutí: Pokles dolaru podporuje zisky akcií! 💲
Konec týdne přináší prodloužení lepší nálady na akciovém trhu. US500 vzrostl o 1,30 %, zatímco US100 zaznamenal solidní zisk 1,70 %. -
Denní shrnutí: Pokles na trzích se zemním plynem a drahými kovy
Evropské indexy dnes zaznamenaly smíšenou seanci. Většinou se pohybovaly kolem závěrečných cen předchozí seance. Na evropské mapě dnes nejsilněji vyčníval pouze německý DAX, který vzrostl o 0,2 %. -
Denní shrnutí: Pokles ropy podpořil zisky na Wall Street
Nálada v evropské seanci byla dnes smíšená. Index DAX posílil o 0,36 %, přičemž mezi německými společnostmi zaznamenal rekordní růst Thyssenkrupp. Společnost vykázala za fiskální rok 2022 značnou ztrátu, ale v příštím roce očekává čistý zisk a růst EBIT. -
Denní shrnutí: Po Vánocích vládne na trzích dobrá nálada
Evropské akciové indexy zakončily pondělní seanci na vyšších úrovních díky dvěma zásadním faktorům - schválení fiskálního stimulu v USA a dohodě mezi EU a Velkou Británií o Brexitu, které bylo dosaženo před Vánoci. Důsledkem byl růst některých indexů do blízkosti historických maxim - v USA i v Evropě. Německý DAX zakončil seanci v zisku 1,49 % a podařilo se mu dnes dosáhnout historických maxim! Nicméně DE30 (futures) stále na historický rekord čeká. CAC 40 přidal 1,2 %. Britský FTSE 100 Index se dnes neobchodoval. -
Denní shrnutí: Povánocní výprodej na Wall Street, výnosy na půlročních maximech, USD stagnuje (27.12.2024)
Americký akciový trh dnes vykazuje povánoční slabost, přičemž výraznější ztráty jsou patrné napříč všemi hlavními indexy. S&P 500 klesá o 1,5 %, Dow Jones ztrácí 1 % a Nasdaq 100 oslabuje o přibližně 1,8 %. -
Denní shrnutí - Powell a makrodata vylučují březnové snížení sazeb
Index ISM ve službách za leden vzrostl na 53,4 bodu při očekávání 52 bodů a předchozí úrovni 50,5 bodu. Zřetelné oživení zaznamenáváme u dílčího indexu zaměstnanosti, nových zakázek a především cen. Dílčí index cen se zvyšuje až na 64 bodů, což by mohlo signalizovat rostoucí inflační tlaky. -
Denní shrnutí: Powell a PPI dolaru nepomohli 🧭
Indexy na Wall Street končí den mírně v plusu navzdory jestřábím komentářům Jeroma Powella a mírně vyšším údajům o indexu cen výrobců. US500 si připisuje 0,10 % a US100 0,25 %. -
Denní shrnutí: Powellovo svědectví drží trhy na uzdě
Americké trhy vykázaly smíšené výsledky během Powellova vystoupení, přičemž Dow Jones Industrial Average zůstal beze změny, S&P 500 oslabil o 0,16 % a Nasdaq 100 klesl o 0,3 %. Výnosy amerických státních dluhopisů rostly napříč celou křivkou, 10letý výnos vzrostl o čtyři bazické body na 4,54 %, když předseda Fedu signalizoval trpělivost s uvolňováním sazeb. -
Denní shrnutí: Pozitivní začátek nového obchodního týdne!
Wall Street na začátku týdne roste díky prvním výsledkům společností a rostoucím nadějím na ukončení cyklu zvyšování sazeb. -
Denní shrnutí: Propad technologických akcií, zlata a ropy
Evropská seance byla převážně pozitivní, navzdory slabému otevření na Wall Street. Britský FTSE uzavřel seanci mírně výše, německý DAX beze změny a francouzský CAC40 klesl o téměř 0,5 %.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
K libře zády, k dolaru vchodem. Takhle vypadala ropná cesta saúdského rijálu
Investování do REIT: Od Sydney po Dubaj - jak fungují světové REITs (8. díl)
Jak úspěšně obchodovat pattern Hlava a ramena
VIDEO: Tento indikátor predikuje budoucnost trhu
Ondřej Hartman: Technická analýza nepředpovídá budoucnost
Hřivnou se platilo už v Kyjevské Rusi. Ukrajinská měna se zrodila na krku
Jak si vybrat vhodný obchodní instrument dle ICT a SMC konceptů? (26. díl)
Speciální AKCE: VIP zóna FXstreet.cz zdarma od RebelsFunding!
Akcie Nike ztrácí půdu pod nohama. Čeká podobný vývoj i Adidas a Skechers?
Trump je výhodný pro trading, VIP zóna FXstreet.cz nabídla v březnu obchodníkům velmi slušné zisky
K libře zády, k dolaru vchodem. Takhle vypadala ropná cesta saúdského rijálu
Investování do REIT: Od Sydney po Dubaj - jak fungují světové REITs (8. díl)
Jak úspěšně obchodovat pattern Hlava a ramena
VIDEO: Tento indikátor predikuje budoucnost trhu
Ondřej Hartman: Technická analýza nepředpovídá budoucnost
Hřivnou se platilo už v Kyjevské Rusi. Ukrajinská měna se zrodila na krku
Jak si vybrat vhodný obchodní instrument dle ICT a SMC konceptů? (26. díl)
Speciální AKCE: VIP zóna FXstreet.cz zdarma od RebelsFunding!
Akcie Nike ztrácí půdu pod nohama. Čeká podobný vývoj i Adidas a Skechers?
Trump je výhodný pro trading, VIP zóna FXstreet.cz nabídla v březnu obchodníkům velmi slušné zisky
Denní kalendář událostí
V USA týdenní statistický bulletin API
V Kanadě státní svátek
Ve Švýcarsku státní svátek
V Německu státní svátek
V Británii státní svátek
V Japonsku index CPI
V eurozóně tisková konference ECB
V USA výrobní index z oblasti Filadelfie
Žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
V USA týdenní statistický bulletin API
V Kanadě státní svátek
Ve Švýcarsku státní svátek
V Německu státní svátek
V Británii státní svátek
V Japonsku index CPI
V eurozóně tisková konference ECB
V USA výrobní index z oblasti Filadelfie
Žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
Tradingové analýzy a zprávy
Forex: Americký dolar proti euru zpevňuje, odpoutal se od nejnižších hodnot za tři roky
Komodity: Ceny ropy klesají, barel severomořského Brentu se drží těsně nad 64 dolary
Pražská burza dál posílila, Erste získala čtyři procenta, ČEZ mírně ztratil
Forex: Koruna dnes mírně zpevnila k euru, k dolaru oslabila
Forex sentiment 15.4.2025
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Intradenní Price Action patterny na EUR/USD 15.4.2025
Intradenní Price Action patterny na AUD/USD 15.4.2025
FT: Trumpova cla ochromila diamantový průmysl
Swingové obchodování bitcoinu 15.4.2025
Forex: Americký dolar proti euru zpevňuje, odpoutal se od nejnižších hodnot za tři roky
Komodity: Ceny ropy klesají, barel severomořského Brentu se drží těsně nad 64 dolary
Pražská burza dál posílila, Erste získala čtyři procenta, ČEZ mírně ztratil
Forex: Koruna dnes mírně zpevnila k euru, k dolaru oslabila
Forex sentiment 15.4.2025
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Intradenní Price Action patterny na EUR/USD 15.4.2025
Intradenní Price Action patterny na AUD/USD 15.4.2025
FT: Trumpova cla ochromila diamantový průmysl
Swingové obchodování bitcoinu 15.4.2025
Blogy uživatelů
Pravidlo č. 1: Neobchoduj proti trendu. Tak proč to pořád děláme?
Praktická ukázka: Cla? U mě zatím stále v klidu
Co je opravdová svoboda v tradingu?
INVESTIČNÍ GLOSA: Trh zase jednou vypláchl „slabé ruce“. Největší růsty paradoxně přicházejí v krizi
„Short na Nasdaqu mi dal obrovský náskok,“ říká Emil — historicky první vítěz Fintokei Trading Race
Měnový pár USD/JPY: Analýzy více časových rámců (W1 až H4)
Korelace v tradingu: Jak je využít ve svůj prospěch?
Kvůli Donaldovi nestíhám
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/CHF, EUR/USD a AUD/USD
To byl teda týden! V extrémní přetahované nakonec index S&P 500 přidal téměř 6 %
Pravidlo č. 1: Neobchoduj proti trendu. Tak proč to pořád děláme?
Praktická ukázka: Cla? U mě zatím stále v klidu
Co je opravdová svoboda v tradingu?
INVESTIČNÍ GLOSA: Trh zase jednou vypláchl „slabé ruce“. Největší růsty paradoxně přicházejí v krizi
„Short na Nasdaqu mi dal obrovský náskok,“ říká Emil — historicky první vítěz Fintokei Trading Race
Měnový pár USD/JPY: Analýzy více časových rámců (W1 až H4)
Korelace v tradingu: Jak je využít ve svůj prospěch?
Kvůli Donaldovi nestíhám
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/CHF, EUR/USD a AUD/USD
To byl teda týden! V extrémní přetahované nakonec index S&P 500 přidal téměř 6 %
Forexové online zpravodajství
Americké indexy bez výraznějších pohybů
Frankfurtská burza dnes posilovala
Denní shrnutí: Investoři zmírňují optimismus kvůli neuspokojivému pokroku v obchodních jednáních 🔎📄
📉 Kakao klesá o 4 %
Japonský antimonopolní úřad nařídil Googlu zastavit nekalé obchodní praktiky
Akcie Allegro MicroSystems klesly poté, co Onsemi stáhla nabídku na převzetí v hodnotě 6,9 miliardy dolarů
Airbus dokončí akvizici vybraných aktiv Spirit AeroSystems do konce dubna
Americká banka Citi zveřejnila výsledky za 1Q, překonala očekávání analytiků v obchodování na trzích
Pražská burza navýšila včerejší zisky
Americké akcie posilují, výsledky zveřejnily společnosti Bank of America a Johnson & Johnson
Americké indexy bez výraznějších pohybů
Frankfurtská burza dnes posilovala
Denní shrnutí: Investoři zmírňují optimismus kvůli neuspokojivému pokroku v obchodních jednáních 🔎📄
📉 Kakao klesá o 4 %
Japonský antimonopolní úřad nařídil Googlu zastavit nekalé obchodní praktiky
Akcie Allegro MicroSystems klesly poté, co Onsemi stáhla nabídku na převzetí v hodnotě 6,9 miliardy dolarů
Airbus dokončí akvizici vybraných aktiv Spirit AeroSystems do konce dubna
Americká banka Citi zveřejnila výsledky za 1Q, překonala očekávání analytiků v obchodování na trzích
Pražská burza navýšila včerejší zisky
Americké akcie posilují, výsledky zveřejnily společnosti Bank of America a Johnson & Johnson
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Arista Networks klesá po zveřejnění výsledků za Q4 📊
Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance
Sumarizácia FX - Ázia
Čtyři akcie, které budou během léta atraktivní příležitostí pro retailové investory
Večerné zhrnutie
Porovnanie reakcie trhov na súčasné a aprílové geopolitické napätie
BREAKING: Nižší čerpání zásob, než se očekávalo. NATGAS prodlužuje pokles
Rozbřesk: Evropské akcie mohou mít z krachu obchodních jednání větší strach než americké
Paliva v Česku od minulého týdne zlevnila o jednotky haléřů
Australské údaje o zaměstnanosti vypadají dobře – detaily už však tolik nadšení nebudí
Arista Networks klesá po zveřejnění výsledků za Q4 📊
Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance
Sumarizácia FX - Ázia
Čtyři akcie, které budou během léta atraktivní příležitostí pro retailové investory
Večerné zhrnutie
Porovnanie reakcie trhov na súčasné a aprílové geopolitické napätie
BREAKING: Nižší čerpání zásob, než se očekávalo. NATGAS prodlužuje pokles
Rozbřesk: Evropské akcie mohou mít z krachu obchodních jednání větší strach než americké
Paliva v Česku od minulého týdne zlevnila o jednotky haléřů
Australské údaje o zaměstnanosti vypadají dobře – detaily už však tolik nadšení nebudí
Blogy uživatelů
Pravidlo č. 1: Neobchoduj proti trendu. Tak proč to pořád děláme?
Akcie Nestlé: Budou defenzivní tituly znovu v módě?
Dochádza už dolarojenu para?
Multitimeframe analýza: 23.2.2022 COCOA
Proč vášeň a impulzivnost nepatří do tradingu
Co je opravdová svoboda v tradingu?
Hvězdy burzy - rozhovor s účastníkem
Paradox tradingu: Čím víc se snažíte, tím horší jsou výsledky
Neopakovatelná šance!!!
Dlhodobý výhľad na rok 2019 (diel 1.)
Pravidlo č. 1: Neobchoduj proti trendu. Tak proč to pořád děláme?
Akcie Nestlé: Budou defenzivní tituly znovu v módě?
Dochádza už dolarojenu para?
Multitimeframe analýza: 23.2.2022 COCOA
Proč vášeň a impulzivnost nepatří do tradingu
Co je opravdová svoboda v tradingu?
Hvězdy burzy - rozhovor s účastníkem
Paradox tradingu: Čím víc se snažíte, tím horší jsou výsledky
Neopakovatelná šance!!!
Dlhodobý výhľad na rok 2019 (diel 1.)
Vzdělávací články
Jak vnímáte grafy skrze optiku vašich přesvědčení
Smart Money: Kalibrace order bloků a Smart Money Divergence
Akcie: Základy technické analýzy akcií (díl 7.)
RebelsFunding - prop trading firma, která válcuje FTMO
Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem
Technická analýza - obchodujeme divergence
Smart Money Concepts (SMC): Asia Mid-Line (11. díl)
Dividendy: Které důležité finanční ukazatele sledovat (4. díl)
Obchodování Outside Bars
Investování do REIT: Dělení REITs podle typu nemovitostí – 1. část (3. díl)
Jak vnímáte grafy skrze optiku vašich přesvědčení
Smart Money: Kalibrace order bloků a Smart Money Divergence
Akcie: Základy technické analýzy akcií (díl 7.)
RebelsFunding - prop trading firma, která válcuje FTMO
Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem
Technická analýza - obchodujeme divergence
Smart Money Concepts (SMC): Asia Mid-Line (11. díl)
Dividendy: Které důležité finanční ukazatele sledovat (4. díl)
Obchodování Outside Bars
Investování do REIT: Dělení REITs podle typu nemovitostí – 1. část (3. díl)
Tradingové analýzy a zprávy
Index spekulativního sentimentu 19.10.2020
Forex: Koruna je vůči dolaru nejslabší za více než dva roky, kurz se blíží 25 USD/CZK
Aktuálně otevřené forex pozice 26.5.2023
Koruna oslabila, někteří investoři vybírali zisk
Řecká vláda dnes projde ohněm
Ruské akcie po vyhlášení částečné mobilizace prudce klesly, slabší je i rubl
Koruna posílila pod 24 Kč/EUR, je na maximech od února 2011
AP: Apple navzdory clům nemá moc důvodů vyrábět iPhony v USA
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (24.3.2025)
Index spekulativního sentimentu 19.10.2020
Forex: Koruna je vůči dolaru nejslabší za více než dva roky, kurz se blíží 25 USD/CZK
Aktuálně otevřené forex pozice 26.5.2023
Koruna oslabila, někteří investoři vybírali zisk
Řecká vláda dnes projde ohněm
Ruské akcie po vyhlášení částečné mobilizace prudce klesly, slabší je i rubl
Koruna posílila pod 24 Kč/EUR, je na maximech od února 2011
AP: Apple navzdory clům nemá moc důvodů vyrábět iPhony v USA
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (24.3.2025)
Témata v diskusním fóru
Jak úspěšně obchodovat pattern Hlava a ramena
EUR/USD
Hejblátko :-)
Krypto šeptanda (11.4.2025)
OIL - ropa
PIN BARS
Hledám Investora do crypto...
Úspěch zaručen
Eurodolar - Chat
Price Action Trading Jakuba Hodana
Jak úspěšně obchodovat pattern Hlava a ramena
EUR/USD
Hejblátko :-)
Krypto šeptanda (11.4.2025)
OIL - ropa
PIN BARS
Hledám Investora do crypto...
Úspěch zaručen
Eurodolar - Chat
Price Action Trading Jakuba Hodana