Firemní výsledky

Euro navýšilo zisky, akcie bez inspirace lehce klesají
20.04.2021 Zprávy, které přicházejí, nejsou pro vývoj finančních trhů úplně zásadní. Německo řeší jméno nového kancléře, Tesla poslední havárii svého vozu a negativní ohlasy z Číny na kvalitu. Stále přicházejí novinky ohledně vakcín, kdy sice EU získá více dávek od Pfizeru, ale vakcína od J&J byla v zámoří pozastavena. Do toho přibývají nové firemní výsledky, jež sice ovlivní danou společnost, ale trhům směr neukazují.

Bez nového impulsu akcie ustupují z dobytých pozic
19.04.2021 Při snížené aktivitě, která na hlavních akciových trzích poslední dobou panuje, investoři dál spíše vyčkávají. Na trh může přijít nová zpráva, jež znovu vybídne k přílivu nových peněz, ale také se může ukázat, že pozitivní impulsy se na čas vyčerpaly.

Pomalý začátek obchodování v Evropě a vyčkávání na výsledky
19.04.2021 Akcie v Evropě začínají velmi zvolna. Většina hlavních indexů se nachází mírně v plusu, ale najdou se i lehce klesající výjimky. Impulsy zatím nepřicházejí, ale během dne se do hry zapojí výsledky firem jako Coca-Cola nebo United Airlines.

Týdenní zpráva z FOREX trhu: ECB vyhodnotí březnové zvýšení nákupů aktiv
19.04.2021 Finanční trhy reagují na lepší výsledky z ekonomiky i pozitivní výsledkovou sezónu posunem akciových trhů na nové historické rekordy. Hlavní událostí tohoto týdne bude jednoznačně zasedání Evropské centrální banky. Ta by měla primárně vyhodnotit efekt březnového zvýšení nákupů aktiv v rámci pandemického programu PEPP. Předstihové ukazatele z eurozóny za duben ukážou mírný pokles z rekordních úrovní. Potvrdí ale odolnost ekonomiky vůči opětovnému utažení pandemických opatření. Americký kalendář bude prázdný a pozornost budou mít zejména zveřejňované firemní výsledky. Koruna zůstává uvězněna mezi pozitivním globálním vývojem a zhoršujícími se domácími podmínkami. Nižší tržní úrokové sazby snižují její atraktivitu, ale na druhou stranu nabízí možnost zajištění proti blížícímu se zvyšování úrokových sazeb ČNB.

Akcie se posouvají vzhůru. Na programu pěkná čísla z maloobchodu a další výsledky
15.04.2021 Americké akcie se včera dál nahoru nevydaly a i přes solidní firemní výsledky převládl pokles. Trhy zůstávají na vysokých úrovních a nízké objemy naznačují, že investoři spíše vyčkávají, než aby se hnali do větších akcí. Je to situace, kterou známe z minulých let, kdy vysoké ceny nevybízejí nákupu a očekávání další expanze ekonomiky při hospodářskopolitické podpoře na druhé straně odrazují od unáhlených prodejů. Trh tak vyčkává na nové impulsy.

Akcie začínají lehkým ústupem, dluhopisy vyčkávají na aukce
12.04.2021 Dluhopisy zkraje týdne, kdy nás čekají americká data o inflaci a aukce, zůstávají poměrně v klidu. Americké výnosy jsou oproti pátku zhruba na svém, německé na 10Y asi o dva body dole. Eurodolar mezitím nenachází směr při aktuálním kurzu 1,1885. Akciím v Evropě se však nedaří a většinou korigují zisky z předchozích dní.

Koruna proti dolaru o procento silnější, akciím dnes vévodí Londýn
07.04.2021 Hlavní finanční trhy se dnes v podstatě nemají čeho chytit, a tak je vývoj většinou nevýrazný. Nová témata se nevynořují, data i firemní výsledky chybějí, a tak se čeká na večerní zápis z jednání Fedu a mezitím sledují komentáře jeho představitelů.

Ukáže dnes Powell trhům směr? Evropské akcie ráno nerozhodné
23.02.2021 Akcie na hlavních evropských trzích dopoledne vykazují smíšený vývoj při nevýrazných změnách klíčových indexů. Zatímco DAX a spolu s ním panevropský Stoxx Europe 600 se nacházejí v záporu, CAC 40 nebo FTSE100 naopak lehce rostou. Dál je znát poptávka po komoditách - trend na ropě či mědi zůstává vzestupný. Výnosy dluhopisů na hlavních trzích se po poklesu začaly znovu zvedat a dnes rostou více v Evropě než v zámoří. Eurodolar se spolu s tím posunul mírně nahoru na 1,2155. Koruna svou pozici skoro nemění.

Slabý začátek týdne po dalším nárůstu výnosů
22.02.2021 Začátek týdne pro akcie nebyl dobrý. Hlavní indexy spadly přes procento do záporu spolu s tím, jak se výnosy posunuly opět o něco výš. Sice není jasné, zda už současné výnosy mohou plošně doléhat na akcie, ale při této nejistotě se investoři ve hře na oživení a inflaci raději zaměřili na komodity, které historicky mají tendenci z inflace profitovat. V případě ropy jim navíc hrají do karet krátkodobé nabídkové faktory a měď, jako zástupce průmyslových kovů, zase nabízí expozici na strukturální trend elektrifikace.

Koruna nevyužila inflaci, nejistota o epidemii jí může škodit
12.02.2021 Závěr týdne přinese nové firemní výsledky či americkou spotřebitelskou důvěru. Zatímco výsledky mohou mít spíše malý dopad na celkový sentiment, u makrodat to bude vliv zřejmě blízký nule. Pátek je ale také posledním obchodním dnem před prodlouženým víkendem v USA, přičemž čínské trhy zůstávají zavřené kvůli oslavám lunárního nového roku.

Stimul a oživení znovu hlavním tématem. Zisky pro akcie, ztráty pro americké dluhopisy
11.02.2021 Růst akcií na hlavních trzích, ráno poměrně skromný, během dne o něco nabral na síle. V Evropě se nejvíce daří německému DAXu, jenž si připisuje 0,8 pct. V zámoří je v čele Nasdaq s 0,5pct růstem, zatímco ostatní indexy se drží stále relativně při zemi s mírnými zisky. Pražskou burzu stáhly půl procenta do záporu hlavně banky.

Evropské akcie obracejí dolů, dluhopisy nastoupily už s předstihem, euru se daří
09.02.2021 Úterní dopoledne je na hlavních trzích převážně negativní. Zatímco včerejšek zakončily americké akcie růstem a dnes navázala ještě Asie, evropské akciové indexy se nacházejí více či méně v záporu. V případě Londýna je to jen těsně, španělský trh však ztrácí jedno procento. Německý DAX je -0,6 pct.

Pozitivní vývoj ve světě, koruna může těžit z výhledu sazeb
04.02.2021 Hlavní akciové trhy přes den navýšily své zisky, dluhopisy se dostaly znovu pod tlak a dolar postoupil kupředu. Podporou příznivé nálady zůstávají firemní výsledky, ačkoli ne všechny se samozřejmě povedly. Za důležitý zdroj růstu považujeme návrat optimismu kolem vakcíny a oživení hlavně v USA a Británii.

Eurodolar pod 1,20, koruna se připravuje na ČNB
04.02.2021 Čtvrteční dopoledne je na evropských akciových trzích ve znamení lehkého růstu - vyjádřením panevropského Stoxx Europe 600 o 0,2 procenta. Asijským trhům se nedařilo, když zde probleskávají obavy z toho, že Čína možná bude chtít přitvrdit měnové podmínky. Na západ ovšem tyto obavy zatím příliš nepronikají.

Trhy se snaží korigovat negativní úvod, pozornost dál míří k retailu
29.01.2021 Po včerejším nádechu byl vstup do dnešního obchodování opět značně negativní. Na asijské trhy působily obavy z vysychání likvidity před přestávkou na oslavu lunárního nového roku. Na západních trzích se pak řeší hlavně možný dopad koordinovaného přelévání retailových peněz.

Po rychlém obratu akcie míří vzhůru a dluhopisy ztrácejí
28.01.2021 Už dopoledne začaly evropské akciové trhy postupně nahrazovat své ztráty a následně se přehouply do zeleného. Wall Street nabrala jasný směr vzhůru hned od začátku. Vývoj je stále nevyrovnaný, když se Londýn nachází stále hodně v záporu a Frankfurt jen lehce v plusu. Paříž nebo Milán však rostou o procento a v zámoří je S&P 500 nahoře o 1,6 pct.

Amerika dnes kulhá za Evropou, výsledky podporou
26.01.2021 Evropské akciové indexy své ranní zisky v některých případech ještě navýšily, takže třeba DAX už je v plusu o 2 procenta. Americké indexy zatím dost zaostávají a balancují jen lehce nad včerejšími hodnotami. Firemní výsledky, které jsou pro trhy dnes podporou, přitom přicházely více z druhé strany Atlantiku. Pražská burza se západních trendů nechytila a klesá o půl procenta.

V USA nastupuje vláda slibující masivní výdaje, akciím se ráno daří
20.01.2021 Dnešní oficiální start Bidenovy administrativy i včerejší dlouhé vystoupení Janet Yellenové v Senátu dokázalo investory ještě znovu nadchnout pro masivní fiskální výdaje. Dobré zprávy přinesly i firemní výsledky - včera večer Netflix, dnes ASML - a dohromady se tak investoři znovu přiklánějí k rizikovým aktivům. Akciové indexy v západní Evropě rostou zhruba o půl procenta, dluhopisové výnosy vykazují drobný nárůst. Eurodolaru se zpočátku dařilo stoupat, ale od 1,2160 se odráží o něco níž na 1,2120. Slušně se dnes ráno daří ropě nebo drahým kovům.

Bude Trump odvolán? Úterý je pro trhy zatím klidné
12.01.2021 V Asii slušně vyrostly třeba čínské akciové indexy, ale západní Evropa se příliš vzhůru nevydává. Sice převládá zelená barva, ale spíše je to stále balancování kolem včerejších závěrečných úrovní. Ani na dluhopisovém trhu nesledujeme velké změny - výnosy se drží na vyšší hladině z posledních dní. Eurodolar se pak konsoliduje u 1,2160.

Vakcína už brzy, nadějná čísla o nákaze a solidní data
23.11.2020 Začátek nového týdne vypadá na trzích lépe než konec toho předcházejícího. Vše se přitom stále točí kolem stejného tématu, jímž je průběh pandemie a boj proti ní. Dočkali jsme se několika příznivých signálů. Jednak jde samozřejmě o vakcíny, kde to vypadá, že už v půli prosince mohou být dostupné první dávky. Navíc ale také samotný průběh nákazy vypadá o poznání lépe než před pár týdny. Evropa vypadá celkem jasně za vrcholem současné vlny a zdá se, že vrcholu by nyní mohlo dosahovat i tempo šíření nákazy v USA. Strach z nových restriktivních opatření tak může klesat. Do toho se přidávají ještě solidní data.

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA posílily, index S&P 500 uzavřel na rekordu
15.11.2020 Americké akcie v pátek posílily, index S&P 500 tak poprvé od září uzavřel na novém rekordním maximu, napsala agentura AP. Příznivé firemní výsledky totiž převážily nad obavami z negativních hospodářských dopadů koronaviru.

IT sektor roste, rotace z předchozích dní korigována
11.11.2020 Na hlavních finančních trzích během dne nedocházelo k žádným zvratům, ale pozitivní vývoj se postupně upevnil a nabral na rozsahu. Evropské akciové indexy se posouvají stále více do plusu při růstu ve Frankfurtu a Paříži cca o 0,4 pct a v Londýně o procento. Na amerických trzích po otevření sledujeme korekci vývoje, který přinesl mnohdy masivní zisky cyklickým akciím dříve poškozeným koronakrizí a naopak ubíral peníze z technologického sektoru. Dnes tak naopak velké techy znovu velí k růstu a sektor je klíčovým tahounem S&P 500, jež aktuálně přidává necelé půlprocento.

Šance na klidnější den a otazník nad hospodářskou politikou
11.11.2020 Dnes si připomínáme konec 1. světové války a americké dluhopisové trhy při tamním Dni veteránů zůstanou zavřeny. Akcie se obchodují normálně, ale v kalendáři chybějí zásadní makrodata nebo firemní výsledky. Obchodování by tak celkově mohlo být klidnější a investoři budou ještě zpracovávat poslední vlnu informací o volbách a vakcíně, která motivuje k některým sektorovým rotacím.

Nadšení z voleb se přenáší do nového týdne, pozornost by měly upoutat i virus a vakcína
09.11.2020 Nový týden přináší novou vlnu dobré nálady, která posílá hlavní evropské akciové indexy rychle vzhůru. DAX už přidává bezmála 2 procenta. Po pátečním nárůstu výnosů se začíná vracet také poptávka po dluhopisech, jejichž výnosy dnes klesají. Na 10Y splatnosti je to většinou o 2 až 3 bazické body. Eurodolar v pátek zastavil postup před 1,1900 a také dnes se pohybuje lehce pod touto hranicí. Pražská burza za západními trhy zaostává, ale také roste. Koruna dopoledne pouze drží pozice.

Červený konec týdne. Pandemie a volby kazí dojem z dat i výsledků
30.10.2020 Závěr týdne se na hlavních trzích dál odvíjí v negativním duchu. Klíčovým faktorem zůstává vývoj pandemie, která vyvolává obavy z kondice ekonomik a firemních výsledků ve čtvrtém kvartále. Její optikou pak investoři nahlíží i na nová data, ačkoli mohou být sama o sobě i velmi dobrá.

Začátek týdne je pozitivní i bez zásadních zpráv
19.10.2020 Evropské trhy se v pondělí rozjíždějí pozitivním směrem a na rozdíl od Asie je příliš nepřibrzdila slabší data o čínském HDP. To za 3Q vykázalo slabší růst, než se čekalo. Naproti tomu ale čínský průmysl a maloobchod si vedly lépe oproti odhadům.

Evropské akcie ráno směr nemají, koruna ano - dál slábne
14.10.2020 Jedním z faktorů, které kazí náladu na finančních trzích, jsou nepříznivé zprávy o vývoji vakcíny. Její testování přerušila J&J, načež Eli Lilly zastavila testy svého léku na Covid-19. Právě naděje na vakcínu jsou účinnou obranou proti strachu z vážných a dlouhodobých dopadů pandemie. Přidejme tedy krátký pohled na to, jak vypadá situace s koronavirem v zemích, které jsou nejvíce pod drobnohledem.

Koruna pod tlakem epidemie, akcie ve světě naopak navyšují zisky
12.10.2020 Začátkem týdne se do hry nevložila žádná podstatná makrodata a na důležité firemní výsledky si počkáme minimálně do zítřka. Dění tak opanovala znovu debata o americkém rozpočtovém balíku, který by měl ekonomice pomoci zpět k normálu po koronakrizi. Dění na trzích po všech zvratech naznačuje převažující optimismus. Zřejmě se vracíme k už dříve zmiňovanému předpokladu, že buď republikáni kývnou na velký balík pomoci hned, nebo kvůli odkládání prohrají volby a ještě větší stimul následně schválí demokrati.

Nová bankovní aféra a rozmach nákazy zařídily výprodej hned z kraje týdne
21.09.2020 Evropské země se začínají postupně vracet k restriktivním opatřením, skrze které se pandemie koronaviru materiálně projeví na ekonomice. Nová omezení zřejmě čekají Londýn a premiér Johnson podle tisku zvažuje všeobecnou karanténu v Británii. Čína zřejmě rozšíří seznam nedůvěryhodných zahraničních společností o HSBC. A aby toho nebylo málo, v bankovním sektoru doslova odpálily bombu zprávy ICIJ a dalších médií.

Eurodolar roste, akciím se nedaří. Trump znovu vytahuje cla
28.08.2020 Japonské akcie negativně reagovaly na zprávu o rezignaci předsedy vlády Abeho ze zdravotních důvodů. Se jménem tohoto premiéra je spojena dlouholetá snaha o nastartováním hospodářského růstu a vyšší inflace skrze výrazné stimuly koordinované mezi vládou a centrální bankou. Jestliže padne vláda, s jejíž politikou byl spojen i dlouho trvající růst akcií, na trhu logicky naroste nejistota o dalším postupu, což je v tuto chvíli hlavní důvod poklesu.

Zámoří už v lepší náladě, dolar drží zisky
20.08.2020 O negativní vývoj evropských akciových trhů během dnešního dne se zasloužily nejvíc včerejší americké události. Fed a jeho skepse o oživení v druhém pololetí strhly dolů Wall Street a poté i další trhy.

Akcie v zeleném, dobré výsledky maloobchodníků a stagnující eurodolar
19.08.2020 Hlavní evropské akciové trhy se během dne posouvaly pomalu vzhůru a později na ně navazuje také Wall Street. Tam ovšem zaostává dříve vedoucí Nasdaq . Mezitím se za dnešek opět mírně snížily výnosy na hlavních dluhopisových trzích, zatímco eurodolar pouze stagnuje kolem 1,1935. Později odpoledne navyšuje své ztráty ropa a přes procento už ztrácí zlato.

Eurodolar bez nových impulsů přešlapuje, akcie mírně v plusu
19.08.2020 Včerejší zprávy či data měly na finanční trhy přechodný vliv a momentálně už se pohybujeme v prostředí, kdy výraznější impulsy chybějí. Data v dnešním kalendáři skoro nestojí za řeč, pokud se bavíme o možnosti ovlivnit globální sentiment. A ani firemní výsledky s kartami během dne nezamíchají, když nejzajímavějším jménem je asi Lowe´s. Nvidia bude reportovat až po americkém závěru.

Forex: Americký dolar oslabuje kvůli růstu zájmu o rizikovější aktiva
05.08.2020 Americký dolar dnes oslabuje vůči koši předních měn, protože příznivé firemní výsledky a naděje na další opatření na podporu ekonomiky zvýšily zájem investorů o rizikovější aktiva. Euro si kolem 18:30 SELČ vůči dolaru připisovalo zhruba 0,8 procenta na 1,1895 EUR/USD.

Americké akcie před Fedem rostou, Evropa zůstává nerozhodná
29.07.2020 Obchodování bez jasného směru pokračuje v Evropě, ale Amerika si vybrala růst. S&P 500 stoupá o 0,7 pct, Nasdaq přes procento. Dluhopisy na klíčových trzích jsou však na tom stále smíšeně při minimálních změnách výnosů. Zlato intradenní zisky vrátilo a nachází se u včerejšího závěru. Eurodolar posunem na 1,1755 nahradil ztráty ze včerejška. Koruna registruje mírné zisky na 26,24 za euro.

Amerika se zvedá, eurodolar stoupá dál, dominantní téma však chybí
27.07.2020 Evropským akciím se sice dnes příliš nedaří, ale ty americké dotáhly ranní náznaky v podobě obchodování futures až do odpolední reality. S&P500 v první fázi stoupá o půl procenta, přičemž technologie jsou klíčovým tahounem.

Forex: Shrnutí obchodování 23.7.2020
23.07.2020 Americké akcie včera navzdory přechodnému poklesu posílily. Pozornost investorů se nyní soustředí na firemní výsledky, jednání o podobě nového stimulačního programu a napjaté vztahy mezi Spojenými státy a Čínou.

Forex: Shrnutí obchodování 21.7.2020
21.07.2020 Americké akcie včera posílily v čele s technologickými podniky, index Nasdaq tak uzavřel na novém rekordním maximu. K růstu na akciových trzích přispěl mimo jiné optimismus ohledně vývoje vakcín proti koronaviru.

Výsledky a lék na COVID-19. Optimismus na trzích sílí
29.04.2020 Dnešní odpoledne se na hlavních trzích nese znovu pozitivním duchu, který převládl po nevýrazném ránu. Svým dílem se do hry vložily firemní výsledky, ve kterých se neodrazily nejhorší obavy.

Forex: Shrnutí obchodování 16.4.2020
16.04.2020 Americké akcie včera oslabily. Nepříznivé statistiky amerického hospodářství a firemní výsledky za první čtvrtletí vyvolaly obavy z rozsahu škod způsobených šířením koronaviru.

Forex: Česká měna po týdnu znovu oslabila nad 27 Kč/EUR
15.04.2020 Česká měna kvůli nervozitě na trhu po týdnu znovu oslabila nad 27 Kč/EUR. Dnes ztratila 24 haléřů a kolem 17:00 se obchodovala na 27,07 Kč/EUR. Vůči dolaru koruna oslabila o téměř 40 haléřů na 24,83 Kč/USD. Vyplývá to z údajů na serveru Patria Online a vyjádření analytiků.

Korekce optimismu aneb trh si všiml dnešních špatných zpráv
15.04.2020 Dnešní vývoj na finančních trzích vyvolává otázku, zda investoři přestali přehlížet zprávy svědčící o prudké recesi a jejímu dopadu na firmy. Jejich pozornost, dosud upřenou hodně dopředu na odraz ekonomik zpět nahoru, dnes strhly zpět data a firemní výsledky.

Na programu riziková data i výsledky. Akcie i euro korigují zisky
15.04.2020 Po dalším slušném růstu si dnes hlavní akciové trhy vybírají oddechový čas. Na programu je přece jen více rizikových událostí než doposud, nová makrodata i firemní výsledky, před kterými převládá opatrnost.

Special Report: Kde hledat na trhu příležitosti?
02.04.2020 Propad trhů zastihl spoustu investorů nepřipravených. Mnoho z nich čekalo na lepší vstupní ceny, nicméně propad byl velmi rychlý a také prudký. Aktuální valuace mohou být vnímány jako příležitost ke vstupu do obchodu na cenách, které nebyly v některých případech dosažitelné v posledních několika letech. V této analýze se podíváme na to, jak se medvědi podepsali na ohodnocení akciových indexů a jaké příležitosti nabízejí.

Konec týdne ve znamení rozpaků z viru i smíšených čísel
14.02.2020 Závěr týdne je na hlavních trzích poněkud rozpačitý. Akciové indexy nemají společný směr a jejich změny oproti včerejšku nejsou velké. U dluhopisů převládají kupci, a to hlavně v zámoří, kde desetiletý výnos klesá o 4 bazické body. Zlato se dnes také kupuje. Eurodolar dnes možná po několika dnech přeruší svůj pokles. Kurz se posouvá mírně vzhůru na 1,0850.

Ráno je na trzích negativní, šok z čínských statistik však rychle odezní
13.02.2020 Vstup do čtvrtečního obchodování na hlavních trzích už není ve znamení takového optimismu, jaký jsme viděli v minulých dnech. Evropské akcie naopak o půl procenta klesají a zvýšené poptávce se těší dluhopisy. Americký desetiletý výnos padá o 5 bazických bodů, německý zatím o dva. Také zlato si díky změně sentimentu polepšilo a eurodolar se lehce zvedl na 1,0885. Koruna přerušila své posilování a vůči euru se nachází na 24,88.

Tržní optimismus je v plné síle a vystoupení šéfa Fedu ho nenaruší
11.02.2020 Akcií se drží dobrá nálada, které dalo základ už včerejší americké obchodování. Asie si připsala zisky stejně jako v úvodu Evropa, která poskočila vzhůru a třeba DAX si připisuje asi procento k dobru. Sentiment příznivý pro riziková aktiva rovněž dorazil na trh ropou, která obrátila vzhůru při růstu také asi o procento. A přidávají se i dluhopisové trhy, jejichž výnosy po poklesu obracejí nahoru v případě evropských i zámořských papírů.

Optimismus na trzích dál táhne vzhůru akcie i dluhopisové výnosy
04.02.2020 Úterní obchodování zůstává velice úspěšné pro akcie, do nichž se vracejí investoři při sázkách na čínskou pomoc ekonomice i to, že nejhorší zprávy v rámci aktuální epidemie koronaviru mohou být za námi. Tématu jsme věnovali dopolední komentář, který by se zde dal z větší části zopakovat...

Zatímco západní trhy začínají týden v klidu, Šanghaj doháněla propad
03.02.2020 Rozjezd šanghajské burzy po sváteční i nucené přestávce mohl leckoho vylekat, jde však "pouze" o dohánění propadu, který by jinak přišel dříve důsledku už známých zpráv. Zatímco tato burza je dole o 7,7 procenta, Hongkong už pouze o procento a evropské akcie ráno mírně rostou.

Virus a firemní výsledky posílají akcie dolů
30.01.2020 Začátek evropského obchodování není příliš optimistický, když se hlavní akciové trhy noří do červeného a investoři se poohlížejí po dluhopisech či drahých kovech. Důvody můžeme hledat v návratu strachu z koronaviru i mezi firemními výsledky.

Před Fedem rostou dluhopisy a mírně i akcie. WHO svolává mimořádnou schůzi
29.01.2020 I při pohledu na odpolední vývoj hlavních trhů můžeme říci, že opatrnost investorů trvá, přestože se akciovým indexům daří většinou mírně růst. Jejich zisky jednak nejsou příliš přesvědčivé a navíc neutuchá zájem o dluhopisy, které byly naopak včera v nemilosti. Delší výnosy v USA i Německu klesají skoro o 4 bazické body. Zlato je zhruba na svém a totéž platí pro japonský jen. Eurodolar dál balancuje kolem 1,1000.

Americké akcie na nových maximech, obavy z viru se zmírnily
22.01.2020 Americkým akciovým trhům se obavy z šíření nového typu koronaviru v Asii podařilo setřást a americké indexy Nasdaq a S&P 500 se po otevření Wall Street vyhouply na čerstvá historická maxima. Z Evropy ale pesimismus nemizí: prakticky všechny velké burzy jsou v podvečer ve ztrátě, jenom německý index DAX bojoval z obou stran o nulu.

Akcie i dluhopisy postrádají směr, ropa mazala libyjské zisky
20.01.2020 Svátek v USA logicky ubírá na odpolední obchodní aktivitě. Nová data ani firemní výsledky do hry nevstupují a trhy se nenechaly vyvést z míry ani novou prognózou MMF. Ta je mírně pesimističtější ohledně globálního růstu než ta předchozí; hlavním důvodem je Indie, ale MMF lehce ubíral také USA i přes úspěchy v jednání s Čínou. Ameriku bude méně podporovat vyčerpávající se stimul ze strany měnové politiky a snížení daní. Naproti tomu Čína má díky dohodě trochu přidat na tempu, přestože jádro sporu stále zůstává nedořešené.

Začátek týdne ve znamení lehkých pochybností a amerického svátku
20.01.2020 Obchodní příměří mezi USA a Čínou zmírnilo nejistotu a mělo by pomáhat ekonomické aktivitě. To je myšlenka, na které byla založena značná část akciové rally v posledních měsících. Současný týden však začíná lehkými pochybnostmi, jestli a kdy o lepšící se aktivitě dostaneme přesvědčivé důkazy.

Růst akcií nekončí, čínská data nezklamala. Koruna přerušila posilování
17.01.2020 Čínská ekonomika drží tempo. Přes noc zveřejněná čísla ukázala, že HDP podle očekávání rostl ve 4Q o 6 procent, zatímco prosincové tempo průmyslové výroby a maloobchodních tržeb mírně překonalo očekávání. Vedle sázek, že se začne pozitivně projevovat obchodní příměří, je tu také naděje na další vládní podporu. Vcelku příznivý efekt čínského vývoje se tak přidává k solidním americkým datům, něco přidaly firemní výsledky a asijské akcie si ve výsledku připsaly po vzoru Wall Street nové zisky.

Solidní výsledky i data pomáhají akciím výš
16.01.2020 Evropské akcie odpoledne balancují kolem včerejších hodnot, změny hlavních indexů jsou malé. Výnosy německých a dalších jádrových dluhopisů naproti tomu lehce klesají. V zámoří je však situace jiná: Akciím se daří růst na nová maxima a dluhopisy jsou naopak na ústupu. Na globální sentiment má větší vliv Amerika a sledujeme tak i pokles cen zlata nebo naopak nárůst ropy.

Globální ekonomika se začíná zotavovat
16.01.2020 Nejnovější čísla OECD ukazují, že globální ekonomika, v čele s Asií, se zotavuje. Akciové trhy mohou proto dále růst. V současnosti je naší strategií zaměřit se více na akcie z Evropy a rozvojových zemí a naopak ustoupit od amerických akciových trhů.

Rušení cel dodalo další optimismus akciím a doléhá na dluhopisy
07.11.2019 Téma obchodních válek se připomnělo novými informacemi. Jednak se začaly objevovat signály, že podpis předběžné dohody se zřejmě přesune až na prosinec, zatímco dosud se předpokládal listopadový termín. To není příliš dobrá zpráva, jenže následovaly lepší, které zlomily sentiment opět pozitivním směrem. Čínské ministerstvo obchodu sdělilo, že se země s USA dohodla na oboustranném rušení některých cel, které je nutné k dosažení "první fáze" dohody. Odbourávání cel je věc, ve kterou trhy v souvislosti s postupem jednání doufají, protože by znamenalo nejen konec eskalace, ale zároveň omezování škod, které uvalené tarify evidentně páchají na světové ekonomice.

Optimismus na frontě USA-Čína, čekání na Fed a volby v Británii
29.10.2019 Americké akcie po včerejším rekordním závěru nakonec pokračují v opatrném růstu a zdolávají další maxima. Investory dnes před očekávaným zítřejším snížením sazeb Fedem ovlivňovaly zejména firemní výsledky a optimismus na obchodní frontě USA – Čína. Technologicky Nasdaq 100 po výsledcích Alphabetu mírně klesá a ani růst po pozitivních výsledcích farmaceutických firem Merck a Pfizer nestačí na zelená čísla.

Evropské akcie dnes překonávají Ameriku po výsledcích, datech a ECB
24.10.2019 Na evropských akciových trzích dnes převládá růstová nálada a index Stoxx Europe 600 přidává zhruba půl procenta. Necelé procento si připisuje FTSE 100 s přispěním slabší libry. Na akcie působily smíšené firemní výsledky, které dnes vedly i k výrazným fluktuacím jednotlivých titulů. Navíc dopoledne nepotěšily evropské indexy nákupních manažerů. I to však akcie úspěšně překonávají. Pražská burza se západní Evropy drží a výkonnostně ji i mírně překonává.

Boj s výsledky a brexitem, příznivé komentáře. Trhy jsou na tom dnes smíšeně
23.10.2019 Zatímco přes noc se investoři museli srovnat s nerozřešením brexitu, během dne na ně působil mix zpráv z firem i politiky. Firmy celkově radosti mnoho nepřinesly. Slabší byla čísla a výhledy Caterpillaru i Boeingu, ačkoli posledně jmenovaná akcie dokázala obrátit do plusu. Relativně slušná byla čísla ABB.

Před večerním hlasováním libra ztrácí. Hlavním trhům se však daří
22.10.2019 Během dopoledne jsme sice sledovali lehce negativní vývoj na hlavních finančních trzích, ale o nic velkého nešlo. Navíc situace se změnila k lepšímu a akciové indexy v západní Evropě i Americe si připisují aspoň skromné zisky. A špatně na tom nejsou ani dluhopisy, jejichž výnosy hlavně na delších splatnostech klesají. V USA či jádru eurozóny je to asi o 3 bazické body.

Lehce pozitivní vstup do nového týdne. Riziko divokého brexitu kleslo
21.10.2019 Situace kolem brexitu se o víkendu přece jen posunula lehce pozitivním směrem, pokud tedy budeme počítat s tím, že nepodepsaná britská žádost o odklad brexitu platí. Britští poslanci budou hlasovat o dohodě možná dnes, možná v dalších dnech. Záleží na tom, jak se k věci postaví šéf dolní komory. Vypadá to ale, že šance na rozchod s dohodou stoupají, zatímco riziko divokého brexitu je po žádosti o odklad hodně malé.

Nervozita na hlavních trzích stoupá, koruna i pražská burza však rostou
18.10.2019 Z více či méně negativního vývoje evropských akcií si odpoledne vzalo případ i zámoří, přičemž pokles zdejších hlavních indexů činí 0,3-0,5 procenta. Na trhy nadále působí nejistota před dalším důležitým hlasováním o brexitu a smíšené firemní výsledky. Dluhopisy jsou na tom smíšeně, přičemž v USA výnosy nepatrně klesají a v Evropě převažuje růst.

Akcie míří vzhůru, dluhopisy se prodávají. Nové zprávy náladu nezkazily, čeká se na Fed
21.08.2019 Středa na evropských trzích začala v pozitivním duchu, a včerejší nepříznivý vývoj se tedy obrátil. Akcie si připisují už kolem jednoho procenta, zatímco z dluhopisů, které byly včera v kurzu, se investoři stahují. Delší výnosy stoupají o 2-4 bazické body. Zlepšení nálady pak dokládá i pokles ceny zlata o půl procenta.

Koruna a libra začínají týden oslabením. Trhy čeká spousta důležitých zpráv
29.07.2019 Týden nabitý důležitými událostmi začal pro hlavní trhy poněkud rozpačitě. Asijské akcie více či méně ztrácely, Evropa navázala smíšeně. Dluhopisové výnosy se mírně snižují v Evropě, americké klesají nepatrně. Eurodolar ráno drží pozice kolem 1,1123 a japonský jen vrátil přechodné zisky.

Výsledky vylepšily závěr týdne a akcie se vracejí výš. Eurodolar mírně klesl po datech
26.07.2019 Na závěr týdne zveřejnilo své finanční výsledky hned několik důležitých jmen a většinou to byla slibná čísla: Alphabet, Nestlé, McDonalds, Twitter, Abbvie. Díky výhledu se většinu dne dařilo Intelu, naopak o zklamání se postaral Amazon. Právě firemní výsledky se hlavní měrou postaraly o pozitivní obrat akcií, které včera dostala pod tlak ECB. Hlavní indexy si připisují zisky do 0,7 procenta, ale výjimečně vidíme i pokles.

Draghi odložil akci a byl málo konkrétní. Euru pomohl, akcie a dluhopisy zklamal
25.07.2019 Jak shrnout červencové měnové jednání ECB? Bankéři v čele s Mariem Draghim si podle očekávání naplno otevřeli prostor pro doručení balíčku opatření v září, ale byli prozatím velmi málo konkrétní. Část trhu, která doufala v akci už dnes, je zklamána a reakci vidíme na dluhopisech, akciích i euru.

Dluhopisy, ropa a libra míří výš. Odpoledne se dařilo také koruně
24.07.2019 Dluhopisy na hlavních trzích pokračují v jízdě. Výnosy v Evropě klesají hlavně na delších splatnostech, zatímco v USA i na těch kratších. Díky tomu oživil eurodolar, který se z dnešních minim zvedá na hladinu 1,1150. Dolar pak ztrácí i vůči jenu a solidní výkony podává libra korigující část svého posledního "politického" oslabení.

Optimismus v Evropě, opatrnost v Americe a propad eura
23.07.2019 Dnešní obchodování od začátku charakterizuje jednak příliv dobrých zpráv z firemního sektoru, který dodává solidní finanční výsledky, a další charakteristikou je pak příprava na holubičí výsledek čtvrtečního zasedání ECB.

Spekulace o ECB vylepšily tržní náladu, ale přitížily euru
18.07.2019 Dnešek na hlavních trzích začal dost negativně, a to zejména na akciích v Asii i Evropě. Dolehly na ně firemní výsledky, které podtrhly nejistotu o dalším vývoji výsledkové sezóny a výhledech konfrontovaných s očekávaným ekonomickým zpomalením.

Trhy vzhlížejí k podpoře Fedu, padajícím akciím to však nestačí. Sentiment pokazily výsledky
18.07.2019 Obavy na finančních trzích převládly nad optimismem a západní akciové indexy se tak sesouvají ze svých maxim. Přispěly k tomu výsledky SAPu nebo Netflixu, které zaostaly za očekáváními. Jednotlivé tituly jsou pouze střípky v akciové mozaice, ale na sentiment působí. I kvůli nim máme co do činění se strachem, jak na firemní výsledky dolehnou cla a očekávané zpomalení ekonomiky.

Dluhopisům a zlatu se dnes daří na úkor akcií. Zásadní zprávy chybějí
17.07.2019 Negativní sentiment na klíčových světových trzích postupně během dneška převládl a nedá se říci, že by za tím stála nějaká konkrétní nová zpráva. Můžeme zopakovat, že podle Donalda Trumpa bude dohoda s Čínou ještě trvat, nebo že Fed svými komentáři znejisťuje trh o velikosti budoucí měnové podpory. To jsou však už starší či obecnější záležitosti. Ranní data o dalším propadu prodejů aut v Evropě se nesetkala s významnou bezprostřední reakcí a nepřepokládáme, že by se po nich trhy během dne ještě ohlížely.

Trhy dnes nemají jasný směr. Trump i Fed znamenají nejistotu, na programu další výsledky
17.07.2019 Po menším poklesu asijských akcií sledujeme v Evropě smíšený a nevýrazný vývoj. Dluhopisy jsou na tom lépe, když výnosy především na delších splatnostech klesají. V případě USA došlo k poklesu už včera večer a dnes se snižují hlavně krátké výnosy. Měny na hlavních trzích nevykazují v podstatě žádný zajímavý pohyb, zlato ovšem klesá skoro o půl procenta.

Býci před výsledkovou sezónou vylepšují pozice, index S&P 500 uzavřel nad 3 000
14.07.2019 Americký akciový index S&P 500 po neúspěšném testování hladiny 3 000 bodů nakonec v pátek dokázal uzavřít nad touto psychologicky zajímavou úrovní. Za uplynulý týden si připsal 0,78 %.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 01.7.2019
01.07.2019 Finanční trh bude dnes především započítávat pozitivní zprávy z jednání mezi prezidenty USA a Číny. Jednání o obchodu budou obnovena a nová cla (zboží přes 300 mld USD) prozatím zavedena nebudou. Americké společnosti by teoreticky mohly opět obchodovat s firmou Huawei. Trhy tak dostaly novou dávku naděje, že dohoda USA s Čínou bude. Rizika pro ekonomiku tak mírně klesla, snížily se lehce spekulace na pokles úrokových sazeb Fedu a dolar dnes mírně posílil proti euru. Nižší averze vůči riziku mírně podporuje i korunu proti euru.

Forex: Shrnutí obchodování 17.5.2019
17.05.2019 Americké akcie včera posílily v čele s technologickými podniky. Náladu investorů podpořily příznivé firemní výsledky a údaje o ekonomice. Přetrvávají však obavy ohledně obchodní války Spojených států s Čínou.

Koruna oslabuje i přes vyšší sazby, ani BoE libře zisky nepřinesla
02.05.2019 Česká národní banka dnes podle očekávání zvedla úrokové sazby. Základní sazba stoupla na 2 procenta, a to dokonce po jednomyslném hlasování. Pro korunu byly ovšem důležitější další informace, které už tak dobře nevyzněly. Především to vypadá, že dnešním krokem zvyšování sazeb na delší dobu končí. Nová prognóza ČNB implikuje zhruba stabilní sazby až do poloviny příštího roku. Inflační tlaky se postupně snižují, ale na druhou stranu koruna posiluje pomaleji. Guvernér Rusnok nevylučuje další zvýšení, ale dokáže si představit i snížení úrokových sazeb, pokud se výhled zhorší. Tím pěkně shrnuje, že pravděpodobně nastává období stability.

Čínská data podruhé už nepotěšila. Z lehce negativní tržní nálady profituje japonský jen
30.04.2019 Čínské indexy nákupních manažerů minulý měsíc pozitivně překvapily a naladily trhy tím, že se dostaly nad 50 bodů, tedy do oblasti expanze. Za duben stále zůstávají nad danou hranicí, ale k dalšímu předpokládanému vylepšení nedošlo - naopak tu máme náznak zpomalení, což není na začátku nového kvartálu dobrá zpráva. Efekt na finanční trhy je vidět v Asii, ale není to nic extrémního. Čínská data pak možná nahlodala i kondici evropských trhů při začátku úterního obchodování.

Eurodolar na 1,12. Padá libra, ECB tlumí naděje na podporu
23.04.2019 Růst ropy, kterou poslalo vzhůru americké rozhodnutí ukončit výjimky ze sankcí na Írán, se během dne vyčerpal a cena se stabilizuje. Brent se obchoduje pod 75 dolary. Akciové trhy v Evropě mezitím z lehkého záporu zamířily do plusu, když k růstu po otevření zavelela Wall Street.

Forex: Shrnutí obchodování 18.4.2019
18.04.2019 Americké akcie včera mírně oslabily kvůli podnikům působícím ve zdravotnickém sektoru, které tlačily dolů obavy ohledně změn v systému zdravotního pojištění. Výraznějšímu poklesu akciového trhu však zabránily příznivé ekonomické údaje a firemní výsledky.

Smíšené firemní výsledky trhům spíše pomáhají, americký průmysl naopak nepotěšil
16.04.2019 Růst, který jsme dopoledne sledovali na evropských akciových trzích, se následně přenesl do Ameriky. Mezidenní zisky jsou sice skromné, ale většina hlavních indexů se drží v zeleném. Na dluhopisovém poli vidíme nárůst delších amerických výnosů, zatímco německé zůstávají skoro beze změny. Eurodolar se během dne trochu rozkýval, ale jasný směr stále nemá a obchoduje se kolem 1,1300. Pod tlak se však odpoledne dostala britská libra. Výraznější, zhruba jednoprocentní ztráty, dnes registruje zlato.

Akcie po rozpacích znovu rostou, eurodolar stagnuje. Fed naťukl možnost snížení sazeb
16.04.2019 Úterní obchodování přináší akciím návrat k růstu po rozpačitém začátku týdne. Evropské indexy se zvedají zhruba o půl procenta. Vedle toho stále nesledujeme jasný směr na dluhopisech a eurodolar se drží s malými změnami kolem 1,1300. Ropa je ráno mírně dole.

Smíšené obchodování pokračuje, výsledky bank neoslnily
15.04.2019 Dnešní obchodování na hlavních trzích bylo zpočátku nerozhodné, následně se evropské akcie pokoušely růst, ale daleko se nedostaly. Odpolední vývoj je v Evropě už jen smíšený, zatímco Wall Street se obchoduje lehce v záporu. Dluhopisové výnosy zůstávají bez jasného směru.

Firemní zprávy přetahují investory z dluhopisů do akcií
12.04.2019 Ráno zveřejněná data o čínském zahraničním obchodu nepotěšila kvůli dalšímu propadu dovozu v řadě. To však byl pro trhy pouze drobný problém, se kterým se dokázaly vypořádat. Na druhé straně náladu vylepšovaly firemní výsledky JP Morgan či strmý růst Disney po oznámení nové streamingové služby. Později odpoledne byla zveřejněna data o spotřebitelské důvěře v USA a čísla byla horší, než se čekalo. Firemní zprávy však hrají hlavní roli a na klíčových trzích tak dál sledujeme poptávku po riziku.

Forex: Shrnutí obchodování 12.4.2019
12.04.2019 Americké akcie uzavřely včerejší obchodování bez výraznějších změn. Obavy ze zpomalování růstu světového hospodářství byly kompenzovány některými příznivými údaji o ekonomice Spojených států. Investoři navíc čekají na hospodářské výsledky velkých amerických bank, napsala agentura Reuters.

Dolar se odpoledne dostává pod tlak a akcie přerušují růstovou sérii
08.04.2019 Na začátku týdne hlavní finanční trhy příliš neovlivnila zmínka o dalším plánovaném snižování míry povinných minimálních rezerv v Číně, neboť nešlo o překvapení. Zásadní zprávou se nestaly ani průmyslové objednávky v USA, poté co klíčová část z nich už byla známa. Naopak lehce nepříznivý vliv mohla mít slabší data z německého zahraničního obchodu.

Akcie i ropa se posouvají výš. Koruna navýšila ranní zisky tažené inflací
13.02.2019 Jednání mezi Čínou a USA podle americké strany pokračují dobře a není tak důvod pro nějakou tržní nervozitu z této strany. Nová data z Evropy určitě nepotěšila, ale ani trhy nedostala pod tlak. Průmyslová výroba v eurozóně pokračuje v poklesu a britská inflace mírně podstřelila očekávání. Firemní výsledky nebyly na úrovni celého trhu zásadním faktorem.

Optimismus o americkém rozpočtu i jednání s Čínou formuje úterní obchodování na hlavních trzích
12.02.2019 V USA se zřejmě nakonec podaří zabránit dalšímu výpadku financování vlády, které by nastalo o víkendu, po přechodném období na vyjednávání. Podrobnosti dohody mají být známy ve středu, ale demokrati s republikány údajně našli rámcovou shodu. V nejpalčivější otázce migrace z Mexika to vypadá na kompromis: místo zdi pouze lokální bariéry za daleko méně peněz, aspoň jak uvádí CNN.

Koruna se po špatných datech obává ČNB, nervozita stoupá i na libře
07.02.2019 Ani další data z německého průmyslu nepotěšila. Výroba se za prosinec opět snížila, a přestože to bylo méně než v listopadu, výsledek opět zaostal za očekáváními. Malou útěchou je drobný růst zpracovatelských oborů. Výhledy pro Německo (a tedy i eurozónu) postupně klesají a roste pravděpodobnost technické recese, tedy už druhého kvartálního poklesu HDP.

Forex: Shrnutí obchodování 6.2.2019
06.02.2019 Americké akcie před očekávanou zprávou o stavu unie povzbudily převážně pozitivní firemní výsledky. Dařilo se především akciím technologických firem a akciím výrobců spotřebního zboží. Na forexovém trhu zpevňoval americký dolar.

Libra odpoledne padá, korunu znejistěl propad registrací aut
05.02.2019 Dnešní velmi klidné obchodování s českou korunou odpoledne narušila zpráva o registracích aut v ČR, která hovoří o lednovém propadu o 17 procent. Koruna zareagovala oslabením na 25,72 za euro, respektive 22,54 za dolar. Nejde o zásadní pohyb, ale domácí měna na zprávy obecně reaguje málo. Slabá čísla zvyšují pravděpodobnost, že ČNB ve čtvrtek nechá měnovou politiku beze změny. Předtím ráno nechal trh bez reakce o něco slabší růst českého maloobchodu, který však stále vykazuje solidní tempo.

Rozpačité akcie, rostoucí výnosy. Závěr týdne ovlivnila nová data i slabé firemní výsledky
01.02.2019 Z evropských makrodat opět udělaly špatný dojem indexy PMI, a to hlavně v Německu, Itálii a Británii. Dopad byl znát u italských akcií a dluhopisů nebo u libry. Inflace v eurozóně naopak překvapila vyššími hodnotami v případě jádrového indexu.

Koruně nevadí slabá data, hlavní trhy na sérii čísel teprve čekají
01.02.2019 Na globálních trzích v posledních dnech hrají prim firemní výsledky a jejich zásluhou se i dnes v Evropě drží relativně pozitivní nálada. Akcie lehce rostou, zatímco od bezpečných dluhopisů se investoři mírně odvracejí. Zatím však pohyby trhů nejsou nijak velké. Eurodolar i další hlavní páry se dopoledne konsolidují. Ropa, jež včera stihla smazat své zisky a klesla i přes celkem příznivé zprávy, dnes své ztráty lehce navyšuje.

Výsledky i data pomáhají akciím, dolar se lehce zvedá. Večer nás čeká Fed
30.01.2019 Nová makrodata můžeme hodnotit celkem pozitivně, a to hlavně díky reportu ADP. Ten ukázal, že americké firmy tvoří nová pracovní místa stále velmi slušným tempem, a dodal pozitivní indikaci před oficiálními vládními daty plánovanými na pátek. Slabší byla naproti tomu čísla z amerického realitního trhu, která ovšem nejsou tolik sledovaná. Mírně nižší pak byla i předběžná německá inflace.

Firemní výsledky rozhodly o negativním odpoledni. Akcie padají, dolar pod lehkým tlakem
28.01.2019 Nevýrazný úvod týdne se pro akcie změnil v poměrně výrazný pokles. Hlavní indexy na Wall Street padají o 1 až 1,5 procenta a jen o trochu lépe je na tom Evropa. Svůj ranní pokles podstatně prohloubila ropa, jež v případě americké WTI už ztrácí přes 3 procenta. Naproti tomu je znát zvláště odpoledne zvýšená poptávka po dluhopisech, zejména těch amerických. Zatímco německé výnosy se stále drží mírně nad pátečními hodnotami, americké už klesly pod ně.

Akcie zisky neudržely, dolar se odpoledne dostává pod tlak
23.01.2019 Dnešek pro akcie příliš dobře nezačal, ale kondice hlavních trhů se postupně zlepšila. Stále se řeší jednání o obchodn...

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
06.12.2018 1) Představitelé Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) dnes budou jednat o případném snížení těžby, které by podpořilo ceny suroviny a omezilo nadbytečné dodávky na trh. V pátek pak budou následovat rozhovory OPEC s Ruskem a dalšími spojenci.

Vstřícný Trump i nervozita z Británie. Úvod týdne je na trzích opatrný
19.11.2018 Začátek nového týdne je pro hlavní trhy stále celkem dobrý. Především Asie ocenila poslední vyjádření Donalda Trumpa, podle nějž USA možná nová cla nebudou muset uvalit a obě země pracují na dohodě. Americký prezident zmínil, že Čína nedávno zaslala seznam zamýšlených opatření, ale že na něm stále chybí několik důležitých věcí.

Trhy jsou na tom lépe než ráno, ale optimismus nezakořenil. Koruna testuje 26,00
14.11.2018 Makrodata ráno a dopoledne moc nepotěšila, když čínský maloobchod překvapivě zpomalil a o trochu větší, než se čekalo, byl i pokles německé ekonomiky. Od toho se také odvíjel negativní vývoj na hlavních finančních trzích.
Související klíčová slova:
Kurs EUR | Zbrojovka | Údaje o dubnovém vývoji inflace | Akcie včera | Fibo | Výrobce luxusních automobilů | Bankéř | Akcie Komerční banky | Vytváření finančních nástrojů | Indexy PMI | Banka JPMorgan | Tempo růstu | HSBC | J&T | Ředitel Swiss Life Select | Index výdajů na osobní spotřebu | Vládní dluhopisy | AMC | Čínský průmysl | Hlavní index německých akcií DAX | Primoco UAV | Společnost Rio Tinto | Budoucí směr | Kč/EUR | Las Vegas Sands | Prabos plus | SP500 | Fiskální stimul | Deutsche Lufthansa | Akcie Erste | EUR | Americké dluhopisy | Vysoké valuace | Zkušenosti | Energetické firmy | Akciové trhy | Alphabet | Vstupy | CrowdStrike Holdings | Vývoj komodit | Ropný gigant | Platina | Koronavirové krize | Berkshire Hathaway | Lockheed Martin | Amerika dnes | Kapitalizace Tesly | Commonwealth Foreign Exchange | Výrobce hraček | Pozitivní vliv | Společnost CTP | Interactive Brokers | Pfizer | Obchodník | Long pozice | Řecko | Pegas Nonwovens | Oživení poptávky | Alibaba | Siemens Energy | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Inflační čísla | Dnešní kurzy měn | Oděvní firmy | Historie | Global Forex | Pokles indexu | Mezinárodní měnový fond | Fortuna | Statistiky | Patria Finance | Korelace | Kdo řídí finanční trhy a instituce? | Realizace obchodu | Hlavní evropské indexy | Asijské akcie | Dow Jones Industrial | Britská libra | Aktiva | PLN | USD/PLN | Citigroup | Energetika | Bezpečné útočiště | Ciena | Širší index | Snížení úroků | Klidné obchodování | Výkonnost společnosti | Index aktivity | Western Digital | M&T Bank | Ranní zpráva pro tradery | Futures kontrakt | Crown | Intesa Sanpaolo | Náklady na půjčky | UPS | Live Nation | Střední Evropa | Investing | Index strachu | Japonská měna | Sazba hypoték | Dopad na akcie | Die Zeit | P/S | Společnost Nestlé | Zajišťovna | Žebříček nejúspěšnějších fondů | Znalost | Pojišťovna | Autodesk | Zasedání ECB | Obchodní systém | Investment Management | Letecké společnosti | Unilever | Výnosy dluhopisů | Čisté úrokové výnosy | Zveřejnění výsledků | Index PX | Analýzy | Pravděpodobnost | Tuzemská ekonomika | Vyhledávač Baidu | Slabší libra | Indexy S&P | Rizika a krize | Truist Advisory Services | Hormel | Válka | Philip Morris International | PDD | Palo Alto | Edison International | TJX | Zisk firem z indexu S&P 500 | Marsh & McLennan | Dění na trzích | Americká inflace | Růst sazeb | Deflace | Jakub Němec | Raymond James | Darden Restaurants | Kingsview Asset Management | Expanze | Exchange | Eurodolar dnes | Deutsche Boerse | Výkyvy | American Tower | Vývoj na akciích | Administrativa prezidenta | Depozitní sazba | Taiwan | Goldman Sachs | Global Investors | Inspirace | Asijské trhy | Nová data | Saúdská Arábie | Šéf Fedu Powell | Coursera | Vliv finančních trhů | Strach | Odvětví vyspělých technologií | Bankovní rada ČNB | Americké podniky | Německý DAX | Geopolitické napětí | Snížení emisí | Index německých akcií DAX | Nezaměstnanost | Předstihové indexy | Bazický bod | Konzervativní fondy | Investiční analytik | Silver Gold Bull | Situace na Ukrajině | Cena zlata | Vývoj finančních trhů | Bankéři | KARO Leather | Ceny dováženého zboží | Snížení cen | Peter Garnry | Akcie dnes | Reserve Bank of Australia | Simon Property Group | Christine Lagarde | Burza | Geopolitické události | Vratislav Zámiš | Walgreens | Firemní data | Širší index S&P 500 | Ukončení obchodování | Generální ředitel Swiss Life Select | Hlavní události | Americký akciový index | VICI | Abbott Labs | Smíšené fondy | Akcie Moneta Money Bank | Základní úrokové sazby | Rostoucí inflace | Přebytek zahraničního obchodu | Federální rezervní banka | Směrnice | Organizace ADP | Thomas Jordan | Akcie finančního sektoru | Výsledkové sezóny | Gold | Brexit | Paramount | Nordson | ČSOB | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Akcie automobilky Ford | Brenntag | Capital One | Vítězné fondy | Šéf německé centrální banky | VIG | Vliv finančních trhů a institucí | Volby | Breakout | Kategorie Progresivní dluhopisové fondy | Investoři a emitenti | Výhled ekonomiky | Comcast | Payments | Vývoj na trzích | Regionální měny | Americký prezident | Revize amerického HDP | Zjednodušený pohled na finanční trhy | Delta Air | Sazby hypoték | Česká měna | Nastavení úrokových sazeb | Amazon | Růst cen | Zasedání Evropské centrální banky | Ferrari | Realty Income | Standard & Poor's 500 | Nárůst sazeb | Obnova ekonomiky | Nabídka a poptávka | Tempo hospodářského růstu | Nizozemsko | New York | Snížení úrokových sazeb | Bayer | Vysoké riziko | Společnost Fedex | Výkon amerického dolaru | Rubl | Výkon | CZK | Federated Investors | Síť restaurací | Podnikání | Trade Desk | Oznámení | Ministerstvo práce | EIA | Dolarový index | Swiss Life Select Investice | Výsledková sezóna v USA | Nord Stream | Chase Investment Counsel | Polovodičové společnosti | Porsche Automobil Holding | Vývoj měnového páru | Fifth Third Bancorp | American International Group | NZD/USD | Poskytování finančních služeb | Inflace | Investment management | Zájem o dluhopisy | Dell Technologies | Kapitálové trhy | Hugo | Aurubis | Meme stocks | Wealth | Obavy investorů | Dow Jonesův akciový index | Thermo Fisher Scientific | Pozitivní sentiment | Dividendy | Americké výnosy | Řetězec Walmart | Riziko likvidity | Philip Morris | Obchodní seance | Výrazný růst | Private Equity a Venture Capital | Maloobchod | Nejslabší akcie | Výrobce polovodičů | xStation | Index volatility VIX | Bankovní emise | Lék na COVID-19 | Graf | Utahování měnové politiky | Techy | Konference pro vývojáře | Výhled | Reálné výnosy | Příkaz | Medtronic | BP | HUF | Průmysl | Zbrojovka Colt | Karl Schamotta | Nejsilnější sektory | Mmcité | Akcie letecké společnosti | Vakcína na covid-19 | Společnost Photon Energy | Uvolnění měnové politiky | Vakcinace | Evropská měna | Dění na Ukrajině | Dow Jonesův index | Centrální banky | Zpráva | Glencore | Obrat v měnové politice | UnitedHealth Group | Zvyšování sazeb | Německý export | Cambridge Global Payments | Dobré výsledky | Zbrojovka Colt CZ | FIL Investment Management | Euro vůči americkému dolaru | Activision Blizzard | Moderna | Irsko | Technický pohled a výhled | Kč/USD | Trendový kanál | Uber | Coca-Cola | Příznivé výsledky | American Airlines | Poradenská společnost | Covid | Dolary | Ingalls & Snyder | Globální ekonomiky | Očekávání analytiků | Nabídka | Altria | Aktuální hodnoty měny | Aero | Akciový trh v USA | Data z USA | Akcie Goldman Sachs | Indexy aktivity | Reálná očekávání | Welltower | Dnešní makroekonomické ukazatele | International Business Machines (IBM) | Pizza | ACY Securities | Oldřich Dědek | Tržní optimismus | Světové ceny ropy | DR Horton | M&T 1997 | Diskont | Dovoz ropy | Teradyne | Lepší výsledky | Silná ekonomika | Henkel | Výsledky ČEZu | ENEL SpA | Fio | Odvětví | Futures | Kurz české měny | Moderní finanční trhy | Ministerstvo obchodu USA | Úspěšné obchodování | Reakce trhu | Ekonomiky | Výsledky firem | Nejdůležitější události | Palantir | CL | Snižování úroků | Donald Trump | Hormel Foods | Ranní okénko | CISCO | Akcie na Wall Street | Čínský jüan | TSMC | PLN/EUR | Celoroční výhled | Symrise | Volatilita | Maďarsko | Německá automobilka | Brexit bez dohody | Hrubý domácí produkt (HDP) | MTU Aero Engines | Marc Chandler | Fort Pitt Capital Group | Dění na finančních trzích | Fed úroky | Chris Zaccarelli | Investiční firmy | Největší americké banky | Makroekonomická data | Dow Jones | Index podnikatelské aktivity | Bydlení | Předstihové indikátory | Airbus | P/E | Technická analýza a sentiment | Strategie fondů | Uplynulý rok | Zveřejněné údaje | Peníze | Příležitosti na trzích | Výrobní index | Special Report | Pozitivní očekávání | Turecko | Sociální sítě | Společnost Autodesk | Brent | Rozmach nákazy | Politika | Exxon Mobil | HUF/EUR | Stimul | Škoda Power | Booking | CHN.cash | Očekávání | Společnost Alphabet | Daňové úlevy | Trh s akciemi | Snižování sazeb | RWE | Evropské burzy | Doosan Škoda | Palladium | STOXX Europe 600 | Joe Manimbo | SunTrust Advisory Services | Coinmarketcap | Vybírání zisků | GLOBALT Investments | Cisco Systems | Theresa Mayová | Vyšší výnosy | Investice do fondu | První odhad HDP | Zvýšení sazeb | Asijské indexy | Faktory ovlivňující finanční trhy a instituce | Americké ministerstvo práce | D.R. Horton | Údaje americké vlády | Úspěšnost strategie | Vývoj na akciových trzích | Měnový fond | Allianz | Evropské měny | Financovat | Standard & Poor's | Automobil | Sentiment investorů | Blockchain | Hlavní úrokové sazby | Vláda Spojených států | Americké volby | Kurz eurodolaru | Saxo | Janet Yellenová | CZK/EUR | Nákupy | Růst | WYNN | Dlouhodobý investiční produkt | Abbott Laboratories | Americký index | Americké HDP | Příležitosti | Investice a obchodování | HARDWARIO | Itálie | Výpadky | EUR/CZK | Zaměstnanost | Program kvantitativního uvolňování | Opatření centrálních bank | MiFID II | MetaTrader | Akcie firmy | Největší pády | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Politická rozhodnutí | Světové finanční krize | Wells Capital Management | Nový rekord | Objednávky | Oblečení | Společnost Aurubis | Včerejší obchodování | Charles Schwab | Prognóza | Výnosová křivka | Spekulace na růst sazeb | Použití finanční páky | Asset management | Trh práce | Swiss | Dnešní seance | US Bancorp | Rizikovější investice | Růst cen akcií | Britská centrální banka | Mercedes | Analog Devices | Obchodníci | Opatření proti koronaviru | Aktuální kurzy měn | Výkonnost fondu | Volby v Británii | Kongres | Akcie ve světě | Akvizice | Goldman Sachs Asset Management | UBS Wealth Management | Pochybnosti | Soukromí zaměstnavatelé | Generali Investments CEE | Wolters Kluwer | Micron | Intuit | Měna euro | Realitní společnost | Venture Capital spoločnosti | EUROWAG | Izrael | Objem obchodů | Allianz Global | Koronavirová krize | Ceny dluhopisů | Velká Británie | Kamala Harrisová | Madrid | Evropské ekonomiky | Puma | Lennar Corp | Nordea | Technologické akcie | Západoevropské akcie | Volatility | PNČ | Nike | Dollar Tree | Paramount Global | Long | Chování | ZFP | Capital One Financial | Kontrakty | Tržní úrokové sazby | Zpomalení ekonomiky | Finanční společnosti | Evergrande | Bankovní aféra | Lira | GEN | Koruna posílila | Společnost Adobe | Bezvavlasy | Koruna | Geopolitická rizika | Finanční média | Farmaceutická společnost | Zasedání centrálních bank | Finanční trhy a instituce | Thyssenkrupp | AUD | DJIA | JOLTS | Inflace v eurozóně | Vývoj měnového páru GBP/USD | Caterpillar | ULTA | S&P500 | FTSEurofirst 300 | Opatření | Meziroční růst | Kategorie Konzervativní fondy | EBay | CTP | Schlumberger | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | Autozone | Vývoj kurzu | Baidu | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Trh | Utility | Devizové trhy (FOREX) | Kapitálové strategie | Zkušenost | Zscaler | Vítězné fondy Swiss Life Select | Celoevropský Euro Stoxx 50 | MSCI | EMU | Centrální banky USA (Fed) | Telekom | Příznivé výsledky hospodaření | Průměrné mzdy | Open | Pandemie koronaviru | Ceny plynu | Nálada na akciových trzích | Rozdílové smlouvy | Index | Vice | Měď | Směnný kurz | Období nejistoty | Prologis | Faktory ovlivňující finanční trhy | Obchodní války | Nejsilnější akcie S&P | Elektřina | Breakout strategie | MMF | Měsíční data | Světové akciové burzy | Reakce eura | Výrobní ceny | Eura | Komise | Nejistoty | Microsoft a Activision Blizzard | Americká centrální banka | Historické maximum | Tržní kapitalizace | Kapitál | Fungování | Ropa Brent | Diverzifikovaná portfolia | Jiří Rusnok | Zvýšení dluhového stropu | Jefferies Financial Group | FinTech | Posílení | Warner Bros | Fundamentální pohled | Vliv finančních trhů a institucí na ekonomiku | Agentura Reuters | Analýza a sentiment | Mezinárodní události | E-commerce | Společnosti | Akcie výrobce čipů Intel | Údaje o inflaci | Depreciace | Apollo | Jupiter Asset Management | Týdenní shrnutí | Ministerstvo obchodu | Allianz Global Investors | Streamovací společnost | Index STOXX Europe | Euro včera | Mediální společnosti | S&P | Regulátoři | Odhad letošního zisku | Big Tech | Americké ministerstvo obchodu | Textron | BNP Paribas Asset Management | Unie | PEPSICO | Výnosové křivky | Investiční analytička | Maloobchodní tržby | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Solaris Group | Kurz dolaru | Akciové indexy | Naše prognóza | Freeport-McMoRan | Vysoká inflace | Americké měny | Guvernér Britské centrální banky | Ekonomický kalendář | Roman Koděra | Domácnosti | Fundamentální zprávy | Obchodování na Wall Street | Omer Esiner | Automobilka Stellantis | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Daniel Marván | Softwarová firma | Souhrn finančních trhů | Bollingerova pásma | Roklen FX | High Yield | Foreign Exchange | Anheuser-Busch inBev | Velké technologické společnosti | Vývoj cen ropy | Nová prognóza | Marathon | Blizzard | Rekordní hodnoty | Tom Kadeřábek | Peter Tuz | Vyhlídky světové ekonomiky | Poměr rizika a zisku | Zařízení | Francouzský CAC 40 | Kategorie Smíšené fondy | Technické analýzy | G7 | Joachim Nagel | Řízení rizika | Velké zisky | Kapitálové zdroje | Index pařížské burzy | Ranní zpráva z akciového trhu | Budoucnost | Derivátové trhy | Index londýnské burzy | Výnosy britských dluhopisů | Pokles ceny | Tržní sentiment | Coloseum Holding | Rada guvernérů | Republikáni | Virus | Softwarový gigant | World Economic Outlook | Analytika | Kurz koruny | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | APEC | Pozornost trhu | Negativní dopad | Ceny dováženého zboží v USA | Progresivní dluhopisové fondy | OpenAI | Hlavní akciové indexy | Nejvyšší zhodnocení | Obchodování s českou korunou | IBEX 35 | Accumulation / Distribution | BNP Paribas | Česká koruna | Devizové trhy | Brokers | G10 | KOSP200 | Nord Stream 1 | Moneta | Prabos Plus | Twitter | Benzín | MIFID | Ross Stores | Akciový index | Rockwool | Pozornost | Saint-Gobain | Polský zlotý | Index Nasdaq Composite | Intradenní výhled | Investoři dnes | Nejprudší pokles | Vodafone | Bull | Růst akcií | Vývoj inflace | UAV | VF Corp. | Společnost Bayer | Bezpečné dluhopisy | Technologický fond | High-yield | Micron Technology | Obchodování na zámořských trzích | Šéf švýcarské centrální banky | Slabé výsledky | Akciové indexy v USA | Akcie ve Spojených státech | Další růst | Kurzový vývoj | Ifo | Dow Jones Industrial Average | Akcie a dolar | Experimentální vakcína | Tom Martin | Erste Group | Energetický sektor | Akcie v západní Evropě | Conference Board | Futures kontrakty | Paul Kim | Swiss Life Select Investice roku | Realizace zisku | Hermes International | Index nákupních manažerů | E.coli | Americká měna | Fidelity Funds - Global Technology | Accumulate | Statistický úřad | Keith Lerner | Hlavní index pařížské burzy CAC 40 | Coinbase | Sektory S&P | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | CTS | Bitcoin | Dluhopis | Nio | Gamble | Poptávka | Kov | Řetězec | Americké akcie včera | Honeywell | Cla na dovoz | Konglomerát | Occidental | Global Technology | Bancorp | Zboží dlouhodobé spotřeby | Applied Materials | JPM | Hlavní investiční analytik | Akcie Apple | Růst výnosů dluhopisů | Snižování úrokových sazeb | Výrobce sportovního oblečení | Nárůst výnosů | RBI | Research | Data o inflaci | JPMorgan Chase | Teledyne Technologies | Fidelity Funds | Největší evropská ekonomika | Akcie technologických firem | Marketingová komunikace | Společnost ASML | Pandemická opatření | Patria Online | Nastavení měnové politiky | Analytici podle Reuters | Tovární objednávky | Obchodovat | Americké indexy | ON Semiconductor | Největší ztráty | Tyson Foods | Norsko | Finance | Německý index DAX | Southwest | Indikátor | Dluhopisy | Dolar vůči japonskému jenu | Společnost Porsche | Equity | Josef Košťál | Index PMI | Podílové fondy | Analytici | Čistý zisk | Aukce | Problémy | Automatické obchodní systémy | Harrisová | Cenový index | Bank of New York Mellon | Stres | Stříbro | Archegos | eXchange | Výrobce čipů Micron | Finanční instituce | NetApp | USA a Čína | Hlavní index pařížské burzy | Pokles cen | Technický pohled | Pohled na finanční trhy | Matthew Keator | Globalt | Ropa | Řetězce restaurací | Monetární politika | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | State Street | Poskytování úvěrů | Index německých akcií | Obchodování v Evropě | Deutsche Bank | HealthCare | Klouzavý průměr | PMI index | Palmolive | Firma | Akcie na pražské burze | Výrobce čipů Intel | Dividendový výnos | Akcie provozovatele hotelů | Investiční banka Goldman Sachs | Short pozice | Investiční aktivita | Bulharsko | T-Mobile US | Keysight Technologies | Investice roku | AXA | Prabos | Technologická společnost | Spekulace na pokles | Raiffeisenbank a.s. | Akcie společnosti PayPal Holdings | MetLife | Obchodní příměří | British American Tobacco | Komerční banka | Vyšší inflace v Německu | Platforma | Efektivnější obchodování | UBS | Zpomalení inflace | FTSEurofirst | Finanční společnost | Ekonomové | Depozitní sazby | Bank of Canada | USA | Softwarové firmy | Andrej Rády | Zábavní společnost | Keystone XL | 3М | Spojené státy | Index londýnské burzy FTSE | Růst HDP | Pandemie | Euro vůči dolaru | Úrokové sazby | Směr trhu | Velmi volatilní | Intervence na forexovém trhu | Důležitý support | Zvyšování úrokových sazeb | Konsolidace | Japonská ekonomika | Index německé burzy DAX | Fáze obchodní dohody | Index volatility | Reuters analytik | Simon Property | Snížení základní úrokové sazby | Jednání ČNB | Softwarová společnost | Royal Bank of Canada | Boeing | Qualcomm | Zisky dolaru | Archer Daniels | Index Fedu | Marvell | Americká data | Kurz dolarů | Michal Šnobl | Burze | Anheuser-Busch InBev | Výrobce elektromobilů Tesla | Vývoj | Dnešní údaje | VICI Properties | Velké technologické firmy | Obchodní dohody | AMC Entertainment | Úroková sazba | Dluhová krize | Vlastní prostředky | Noble Energy | Vistra | Hlavní finanční trhy | Prohlášení | Apollo Global Management | Michal Brožka | Televize Netflix | Revalvace | Výnosy | Gilead Sciences | Člen bankovní rady | Agentura Fitch | Konkurenceschopnost | Výdaje | Ceny drahých kovů | Americké akcie | Facebook | Kategorie Akciové fondy | Monster | Inditex | Akcie třiceti předních amerických podniků | Earnings Whispers | NXP Semiconductors | Financování vlády | Nordea Bank | GE HealthCare | Volatilní | KCM Trade | Riziko ztráty | EUR/USD | Severomořská ropa Brent | Zisky firem | Blackstone | Intervence | Dnešní zprávy | Joe Biden | Šéfka ECB | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská důvěra | Šíření nákazy | Ceny průmyslových výrobců | Sanofi | Pfizer a BioNTech | Index německé burzy | Koruna oslabuje | Chipotle Mexican Grill | První odhad | Dění ve světě | Carnival | Trumpovy plány | Měnové politiky | G20 | Overnight | Porsche | Plánované obchody pro EUR/USD | Finanční služby | Investiční doporučení | Jacobs | Finanční domy | Sazby ČNB | Ceny nemovitostí | Čínské továrny | Aktuální situace | Belgie | Automobilka Mercedes-Benz | Futures kontrakty a opce | Fiskální politika | Manufacturing | Tržní vývoj | Rozhodnutí o sazbách | MongoDB | LVMH | Měnový výbor | IBEX | Zlotý | Peněžní trhy | Trading | Constellation Energy | Koronavirus | Společnosti z USA | Ekonomická situace | Pečlivé analýzy | Odhad HDP | Highsky.cz | Euro Stoxx 600 | NextEra Energy | Vývoj měnových kurzů | Footshop | Dollar General | Centrální bankéři | CNY | Fio banka, a.s. | Dosáhnout zisku | Obchodní jednání | Výnosy bezpečných dluhopisů | Strategie Ondřeje Hartmana | JD | Čínské indexy | Vítězství | Investiční strategie | Walgreens Boots Alliance | Coloseum | Británie | Světové trhy | Christopher Waller | Umělá inteligence | Zpomalení růstu ekonomiky | Miliardy dolarů | Akcie ropných koncernů | Výkonnost společností | AI | ADP | Daimler | Texas Instruments | Global forex | WhatsApp | Lenox | Prezidentské volby | Změny úrokových sazeb | Venture Capital společnosti | Volvo | Tisková konference | Platební bilance | Honeywell International | Thermo Fisher | Prezident ECB | Lululemon Athletica | Automobilka | Snížení inflace | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Reálné ekonomiky | Zvýšení nákupů aktiv | Posilování koruny | Společnost Nvidia | Sazby | Zasedání britské centrální banky | Provozní marže | GBP/EUR | Průmyslové podniky | Lufthansa | Fixed.zone | Patria | Růst výrobních cen | Americký index S&P 500 | Investiční produkt | Guidance | České koruny | Růstové akcie | Komise v přenesené pravomoci | Růst cen v USA | Vývoj akciového indexu | Zvyšování úroků v USA | Obchodování s dluhopisy | Akcie řetězce restaurací | Zasedání OPEC | Úrok | Investovat | Komoditní | Rekordní maxima | Finsko | Data o HDP | Franklin Templeton Investments | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Výhled poptávky po ropě | Hotovost | Průmyslové objednávky | Akcie výrobce letadel Boeing | Investiční fondy | Regulátor | Čtvrtletní výsledky společnosti | Obchodní dohoda | Příkaz buy-stop | Hlavní index německých akcií | Průzkum | Graf US500 | Firmy | Kroger | Tvrdý brexit | Index výrobních cen | Panika | Zajištění | Averze k riziku | Výrobce léků | Zájem investorů | Cena ropy brent | Práce z domova | Partnerství | Euro dnes | Smíšené obchodování | Ekonomické podmínky | Hlavní burzovní indexy | Kategorie Trend | Ceny kovů | Státní svátek | Roklen 360 | Zhodnocení kapitálu | Obchodník s cennými papíry | Výsledky společnosti | Brokerské společnosti | Investování | Chiron Investment Management | Fed | Magnificent | Index spotřebitelské důvěry | Maďarský forint | NASDAQ 100 | Boris Johnson | Účastníci trhu | Euro k dolaru | Rozvíjející se ekonomiky | Kurz dolar | Technologický Nasdaq | Groupon | Akcie největší americké banky | Generali Investments | Česká vláda | Hry | Vail Resorts | Dílčí index | Intesa | Novo Nordisk | Akcie bank | Vývoj protikoronavirových opatření | Rivian | Trhy | Trade | Získávání finančních prostředků | Akcie v USA | Paypal Holdings | Roklen 24 | Emerging markets | Vývoj epidemie | Walmart | Těžařská společnost | Období zvýšené inflace | Vystoupení šéfa Fedu | Chránit kapitál | FTSE | Zvýšení dluhového stropu americké vlády | Vyšší riziko | Brian Jacobsen | Stavitel domů | Regulace a dohled | Oscilátor | Rizika | Americký dolar vůči japonskému jenu | Rada ČNB | Eurozóna | Portugalsko | Ropné firmy | Fond | ISM | Indexy pohyb | Peter Cardillo | Charter Communications | Globální trhy | Nákup nemovitostí | Fitch | Americké banky | Růstové společnosti | Dluhopisový trh | JD.com | Pokles cen akcií | Index energetického sektoru | Jensen Huang | Technologický trh Nasdaq | Energetické společnosti | Verizon Communications | xStation 5 | Oblasti umělé inteligence | Scotiabank | Nová makrodata | Zasedání centrální banky | Nejlepší výsledky | Riziková aktiva | Truist Advisory | Růst ekonomiky | UnitedHealth | Fúze s Nortonem | BASF | Měnověpolitické rozhodnutí | Developer CTP | Žádosti o podporu | Výsledky hospodaření | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | Bilance | Wynn | Federální vláda | Jupiter AM | Karel Šulc | Americké akciové indexy | CEE | Ondřej Hartman | Holubice | Růst kurzu akcií | Americký kongres | Výsledky Nvidie | Tesla | ONE | Automobilky Volkswagen | Regulační orgány | Stabilita | Příjmy domácností | Španělsko | Burza dnes | XTB Research | BNP Paribas Disruptive Technology | Doosan Škoda Power | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Globální ekonomický růst | Globální sentiment | RBNZ | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Nová bankovní aféra | Mzdy | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Zlepšení nálady | Nestlé | General Motors | CAD | Firma Meta | Pilulka Lékárny | Béžová kniha Fedu | Investors | Aktuální Price Action | Sentiment trhu | Kurzotvorná informace | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | PDD Holdings | Společnost GEVORKYAN | Banka Goldman Sachs | Společnost Walt Disney | Základní materiály | Tržní kapitalizace Tesly | Analytička | Společnost | Ruský rubl | Zpřísňování měnové politiky | Inflační překvapení | Evropská dluhová krize | Evropské trhy | IT sektor | Obchodování na trzích | Sázet | Hospodaření | Vývoj indexu volatility | Zahraniční obchod | Ztráta | Wells Fargo | Estee Lauder | Velké americké banky | Zájem o rizikovější aktiva | Severomořská ropa | Dluhové krize | Wynn Resorts | Dolar k japonskému jenu | USDIDX | Hewlett Packard | Situace na trhu práce | FXstreet | Maďarská centrální banka | Reporty | Výkyvy na finančních trzích | Investment Counsel | Projevy centrálních bankéřů | Reserve Bank of New Zealand | Kukuřice | Obchod | Likvidita trhu | Prodeje existujících domů | Negativní zprávy | Nejslabší sektory | Akcie automobilky | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Sam Stovall | Volkswagen | AUD/USD | Jack Janasiewicz | Astrazeneca | Tomáš Vlk | Bezpečná aktiva | Riziko | Analytik | Emise | Německé dluhopisy | Travelers | Pražský PX | JPY | Credit Suisse | Pražské burzy | Zasedání ČNB | Adidas | Citi | Pivot | Continental | Pokles výnosů | Swiss Life | SARS | Ekosystém | Bankovní skupina | RSI | eMan | Bank of America | Transakce | USDX | Lowe's | Údaje o HDP | Finanční trh | Short Term | Meta | Turecká lira | Ulta Beauty | Portfolio | Nástroj | United Airlines | GBP | Nadšení | Santander | NATO | Plyn | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Inovace | CZK/USD | Ceny | T-Mobile | Siemens | Financování | Hrozba recese | Recese | Pokles | Bankovní tituly | Deutsche Börse | Realitní trh | FactSet | FTSE 100 | General Dynamics | Mondelez | Ben Bernanke | Války | Impuls | Snižování stavů | Raiffeisenbank | Bundesbank | Data z trhu práce | Simplify | Korporátní výsledky | Předstihové ukazatele | Centrální banka | Předpovědi | Novo | ASML | Americký dolar k japonskému jenu | WTI | Prosus | Analytik Joe Manimbo | Stavební povolení | Salesforce | Restriktivní opatření | Obchodování v New Yorku | Independent Advisor Alliance | Tim Ghriskey | Praxe | Biliony | Makroekonomické faktory | Edison | GameStop | Fresenius Medical | Evropské centrální banky | Moneta Money Bank | EUR/JPY | Libra | Jan Tománek | Burzovní indexy | GEVORKYAN | Philip Morris ČR | Ekonomické nestability | Investments | Dopad na trhy | USD/EUR | E.ON | Vývoj na finančních trzích | Klima | Dobrá data | Broadcom | Instituce | Erste Bank | SXXP | Panevropský akciový index | Sartorius | Forint | Americké akcie dnes | Buy-stop | Opatření v Číně | Americký ministr financí | Morgan Stanley | RTX | Ceny zlata | Plodiny | Velké společnosti | EV | Commerzbank | Výnos | Obchody pro EUR/USD | TSLA.US | České akcie | Michal Bárta | Bankovní krize | Pokles ekonomiky | ESG | Index DOW | Trhy dnes | ČEZ | Frank | Philips | Patria Forex | Index Nasdaq | Akcie ropných společností | Fresenius | Discovery | CEO | 256/2004 | US30 | Domácí měna | Šéf ECB | CMI | Austrálie | Minulá výkonnost | Snap | Vývoj měnového páru EUR/USD | Hasbro | Eni | Historická maxima | Společnost Siemens | Index technologického trhu | Tržní riziko | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Forex trader | Ceny akcií | Hongkong | Ceny energií | Ahold Delhaize | Fintech společnosti | S/R zóny | Cena akcií | Utažení měnové politiky | GBP/USD | Inflační cíl | Akcie Bank of America | VIX | CrowdStrike | Výběr zisků | Firma Meta Platforms | Sója | Euforie | Biliony dolarů | Primární trh | Index STOXX Europe 600 | Pracovní místa | Shopify | Merck & Co | Zisk | AT&T | Futures na zlato | ČNB | Bank of England | EURUSD | FedEx | Spekulovat | Makléři | Středoevropské měny | Avast | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Aktuální kurzy | PLTR | Venture Capital | Pozitivní zprávy | České hospodářství | Obchodování | Gen Digital | Zajištění na stáří | Daimler Truck | Vzdělání | Tesla (TSLA.US) | Dnešní data | Posílení dolaru | Úroky | Zlepšení sentimentu | Eurostat | Prezident | Colgate-Palmolive | Cena mědi | Akciové trhy ve Spojených státech | Stellantis | Jednotná evropská měna | Oslabování dolaru | Vývoj indexu volatility VIX | Colt CZ | Statistiky z trhu práce | Státní rozpočet | Evropa | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Prognózy zisku | Zprávy | Nákup nemovitosti | Ceny ropy | Mutace delta | Francie | Předpověď | L'Oréal | Údaje | Technologické společnosti | Spoření | Automobilky | Pojišťovny | CFRA | Ekonomické události | Eurodolar | Internetové televize | Biden | TUI | Booking Holdings | Finanční krize | DPA | Indikace | FXstreet.cz | Spolková vláda | Obchody | Britská měna | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Ekonomika ČR | Drahý kov | Nejslabší sektory S&P | Snížení daní | Jakub Matis | Technologické firmy | Index AEX | Index CPI | xStation5 | Investiční nástroje | Marriott | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Platforms | Deutsche Telekom | Natixis | Zpráva pro tradery | Roční maximum | RBC | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Vyspělé ekonomiky | Portfólia | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Exxon | Zemní plyn | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | Marže | Spotová cena | Valuace akcií | Internetové firmy | ConocoPhillips | Visa | Lululemon athletica | FIL | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Přenos | Společnost XTB | Propad akcií | Primoco | GMT | BNP | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Europe 600 | MDAX | Google | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Archer Daniels Midland | Impeachment | Konsensus | Costco | Euro STOXX | Mosaic | FOREX | Konsenzus | Signály | Index londýnské burzy FTSE 100 | Sazby beze změny | Investiční produkty | Guvernér | Trader | Americké akciové trhy | DE40 | HDP | Technology | Warner Bros Discovery | Načasování | Hospodářské vyhlídky | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Euro | Yield | Deere | Klid | Investování je rizikové | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Deutsche Post | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | Globální investoři | Natixis Investment Managers | USD/CAD | Obchodní bilance | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Optimismus na trzích | Air Liquide | Index DJIA | Nouzový stav | Russell 3000 | Výprodej | Měnové páry | Colgate | Internetová firma | Tomáš Holub | Vliv na finanční trhy | Microchip Technology | Vývoj trhu | JPMorgan | Private equity | Obchodní systémy | EUR/CHF | Domácí měny | ČTK | Investiční fond | Novinky | Infineon | Stimuly | Guvernér ČNB | Ztráty | TotalEnergies | Česká národní banka | Epidemie koronaviru | Česká inflace | 1D | Paychex | Obchodní nastavení | Abbott | Americké firmy | Japonský jen | Čínské firmy | Úrokové sazby ČNB | FOMC | Akcie | Psychologický efekt | Fundamentální výhled | Měnové podmínky | Nervozita na trzích | Investiční nástroj | Société Générale | Žebříček | Pražská burza | Target | Očkování | Aktuální kurz | Podniky | Lucid | Warner Bros. Discovery | Zotavení ekonomik | ZIL | Institut ZEW | AbbVie | Munich | Vývoj ropy | Tým FXstreet.cz | Wealth Management | Dodavatelské řetězce | BBVA | Index cen | Banco Santander | Češi | Obavy z inflace | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | PEPP | Globální ekonomika | Price Action | Vývoj pandemie | Index PPI | Napětí na Blízkém východě | Technologie | Výplach | Koronakrize | Colt CZ Group | Prognózy | Euro k americkému dolaru | Airbnb | Kurz | Výsledky ČEZ | Daně | Dnešní zpráva | Makrokalendář | Růst zisků | Jádrová inflace | Využití kapacit | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | AMD | Energetická společnost | Hugo Boss | Japonské akcie | Rekord | COLI | Světové ekonomiky | NVDA | Komunikační služby | Výsledky | Unipetrol | Aerolinky | Měnový výbor Fedu | Růst trhu | ENEL | Silnější dolar | S&P 500 a Nasdaq | Bankovní rada | Gilead | Investice | Covestro | Evropské banky | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Britské společnosti | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Česká měna dnes | Obchodování v Asii | Robinhood | Joseph Stiglitz | Big tech | IC Markets | Rally | Investujte | Konkurence | Kapitalizace | Vyjádření analytiků | Domácí data | Obchodování akcií | Komunikace | BYD | Výrobce léků Pfizer | Remdesivir | Oživení ekonomiky | Zpráva z akciového trhu | Photon Energy | Americké futures | Indie | Bod | HighSky Brokers | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | TSM.US | ESM | Makrodata | Zisky | Soukromá spotřeba | Delta | Regulace | Zisk firem | Deriváty | Šéf Fedu | Diverzifikovat | Cyrrus | Dluhopisové trhy | Johnson & Johnson | Fondy | Kurz eura | SAP | Walt Disney | Hospodářství | MSFT | Důvěra | Výroční konference | NXP | WHO | Index Standard & Poor's | J&T Banka | CAC 40 | Nikola | Sekundární trh | Americký akciový trh | Delta Air Lines | Bannockburn Global Forex | Ukazatel | Běžný účet platební bilance | Roklen | Slabší dolar | Amgen | Lululemon | Měny | Profitovat | Historické pohyby | Dollar | DE30 | Finanční sektor | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Thomson Reuters | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | Patria.cz | Export | Světová zdravotnická organizace | Finanční rizika | Rusko | Signál | Kering | Komise pro cenné papíry (SEC) | Investovat do akcií | Kofola | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Unicredit | Řízení rizik | SoFi | Čtvrtletní výsledky | Global Payments | Euronext | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Algoritmické obchodování | Brands | Pro tradery | Services | Graf indexu | Stock Exchange | Annex Wealth Management | Praha | Fortinet | Koninklijke Ahold Delhaize | Negativní sentiment | Fundament | Média | Technologičtí giganti | Globální akciové trhy | Valuace | Výsledková sezóna | Prodeje aut | Air | Technická analýza | Shrnutí obchodování | AEX | Plány | Fed včera | Administrativa | Trendový indikátor | COVID-19 | Ranní zpráva | Béžová kniha | Cenové tlaky | ATVI | Příliv investic | Dluhopisové výnosy | Rekordní nárůst | Next Finance | Analytik Tim Ghriskey | Instagram | Čtvrtletní zisk | Americké společnosti | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Workshop | Elon Musk | ZEW | Munich Re | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | CFRA Research | Propouštění | Energie | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Čínské ministerstvo obchodu | Příjmy | Albertsons | Zobchodované objemy | Rok 2024 | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | Eli Lilly | KB | Guvernér centrální banky | J&J | Růst amerických výnosů | Vliv na ceny | Index pařížské burzy CAC 40 | Ústavní soud | Akcie v Evropě | Rozvoj | Hlavní indexy | Finanční nástroje | Silný růst | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Akcie S&P | Míra | Colt | Komoditní trhy | Iberdrola | University of Michigan | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Korekce | Odhady trhu | Corpay | Výrazný pokles | Akciové tituly | Obchodní strategie | Riziko recese | Asociace | HDP eurozóny | Vakcína | Výkonnost | Průzkumy | Televize CNBC | Akcie výrobce čipů | Kurz koruny k euru | Index S&P 500 | Instrument | Patrick Harker | Hrubý domácí produkt | Přehled | Pokles úrokových sazeb | Short | Tomáš Pfeiler | Andrew Bailey | Patria Finance Tomáš Vlk | Spotřebitelská nálada | Společnost S&P | Krize | High | CVS | OECD | CHF | Oslabení koruny | ABB | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Akcie firem | Inflace v Británii | Arista Networks | Volby v USA | S&P 500 | Ekonomický a strategický výzkum | JDE | Podpora | Vonovia | Prognóza ČNB | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Eurowag | Amundi | Banka HSBC | Akcie společnosti PayPal | Světová banka | Cena | Vystoupení z EU | Raymond James Financial | Markéta Šichtařová | Německo | Digitalizace | Makroekonomické ukazatele | Zalando | Výsledky bank | CNN | Komerční banky | Apple | Rozpočet | Evropské indexy | Konkrétní plán | Arm | Dow Jones (US30) | TSM | Dobrá nálada | Bristol-Myers | Snížení sazeb | Prime | TSLA | Česká ekonomika | Kurzy | Finanční prostředky | Slabší euro | Ekonomické údaje | Nové rekordy | Ekonomická data | Situace na trhu | Přehled kurzů | Spekulace na růst | Drahé kovy | Newmont | Jefferies | Royal | Richemont | Skyworks | Analytik J&T Banky | Úrokový diferenciál | Co bude | Akciové fondy | Medvědi | GitLab | DAX | Infineon Technologies | Erste | Bali | Zelené energie | Merck | Debata | Kurzy měn | Akcie společnosti | Statistiky z eurozóny | Lennar | Obchodní válka | Sony | Mercedes-Benz | Zastavení dodávek | Zlato | Hewlett Packard Enterprise | Boj s koronavirem | Ekonomika | Měny&Sazby | Plánované obchody | Slabé euro | Denní změna | Inflace v Německu | Geopolitika | CFA | SEC | Indikátory | Odpovědnost | Verizon | Macy's | Oslabení | Akciové futures | Finanční situace | Politické události | Tesla Motors | Evropské akciové trhy | Strach z koronaviru | Šéfka Fedu | Práce | Výnosnost | Schwab | Úspěch | Investiční příležitosti | Centrální banky USA | Intel | Likvidita | Cíle | Kryptoměny | Inflační data | Evropský akciový trh | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Holding | Banky | BlackRock | Buy | Akcie ČEZ | Produktivita práce | Petr Veselý | Společnost Sony | Skyworks Solutions | Americká vláda | Express | Taiwan Semiconductor | Síť X | Šance | Biliony USD | FIXED | Mattel | Fundamenty | Bankrot | Maloobchodní tržby v eurozóně | Úrokové výnosy | PMI v eurozóně | Netflix | Zisk na akcii | GM | Správa | Wall Street | Halliburton | Apollo Global | Analýza | Procter & Gamble | Ministr financí | CSX | Zlepšení | Sazby Fedu | Duke Energy | Nejsilnější sektory S&P | ČR | Tomáš Nidetzký | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Linde | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Asijské akciové trhy | Zvyšování úroků | Agilent | Solidní výsledky | Americký Fed | Fungování finančních trhů | Čínské akcie | Snowflake | Pozice | Stock | Čínská ekonomika | Southwest Airlines | Současná situace | Portfolia | Constellation | Holdingová společnost | Spotová cena zlata | Nejslabší akcie S&P | Příprava | Creditas | Chevron | Akcie Morgan Stanley | Kovy | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Foxconn | Silný výhled | Technologický sektor | Cenné papíry | Las Vegas | Royal Bank of Scotland | Stoxx | Marvell Technology | Support | General Electric | Accenture | Valná hromada | Farmaceutické společnosti | Kapitálové zboží | McDonald's | Transparentnost | FX | Zajímavé výnosy | Rozvíjející se trhy | Texas | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | CarMax | Soud | Větší zisky | Kurz amerického dolaru | Western Union Business Solutions | Investiční banka | Londýnské burzy | ACY | Kvartální výsledky | Služby | Marek Mora | CVS Health | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rizikovější aktiva | Tržní očekávání | OPEC | Ministryně financí | Technologický pokrok | Zisk před zdaněním | Magnificent 7 | Řetězce | Fio banka | Sentiment | SNB | Investoři | Prodejní tlak | ZFP akademie | Míra nezaměstnanosti | Nejsilnější akcie | Spotify | Alibaba Group | Bohatý | Největší pokles | Pokles zisku | Occidental Petroleum | Technologický gigant | Americké objednávky | Spotřebitelé | Výprodej akcií | Vývoj měnové politiky | Karanténa | Rheinmetall | Rostoucí výnosy | Erste Group Bank | Vzdělávání | Regulatorní prostředí | Indexy nákupních manažerů | Investment Managers | Politika Fedu | Polsko | Reddit | Zastavení dodávek plynu | Čtvrtletní zprávy | Report ADP | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Auta | Simplify Asset Management | Saxo Bank | Zpravodajství | Beyond Meat | Výhled poptávky | Vakcíny proti koronaviru | Velké banky | Základní úrok | Akcie Nvidia | Nařízení | Bond | Pinduoduo | Další růst sazeb | České sazby | Ropy | CD Projekt | Guvernér Rusnok | RBA | Makroekonomická situace | Adyen | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Dnešní obchodování | Společnosti z indexu | Předseda | Koruna posiluje | Škoda | Hospodářské výsledky | Oracle | Emitent | Americké ekonomiky | Měnové stimulace | Kurz japonského jenu | USD | Kamala | Nákaza koronavirem | CAC40 | Vývoj dolarového indexu | Rio Tinto | Viry | TJX Companies | Rozhodnutí americké centrální banky | Patria Direct | Americký dolar dnes | O2 | Technologické tituly | NextEra | PayPal | Biotechnologická společnost | Čínské úřady | Počet nových žádostí o podporu | Libra k dolaru | Investing.com | HDP v USA | Firemní zisky | Statistický úřad Eurostat | Silný dolar | Monster Beverage | BMW | 3M | Dluhopisové fondy | Výkonnost fondů | Nízké úrokové sazby | US500 | Zemědělské plodiny | Co se děje na finančních trzích | Cena ropy | Analytička společnosti | Akciové burzy | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Earnings | CZ | Výrobce letadel | Akcie bankovních společností | Propad | Bankovnictví | Rakousko | HighSky | Lamb Weston | Magnificent Seven | Hlavní akciové trhy | United Parcel Service | London Stock Exchange | Finanční ztráty | Agentura AP | Economic | Nemovitosti | Jihokorejský KOSPI | Data z americké ekonomiky | Markets | USD/CHF | Time-Frame | Rok 2024 | Kanada | Nejistota | CME | Makroekonomické údaje | Investice do fondů | Monetizovat | Německý Ifo index | Marriott International | Activision | Akcie IBM | Makroekonomický kalendář | Opce | Akcie Nvidie | Nvidia | Investment | ING | MetaTrader 4 | Zahraniční investice | Internetové společnosti | Česká republika | Indexy | DIP | Státní dluhopisy | Americký dolar | Beiersdorf | Splácení dluhu | US100 | Lockheed | London Stock Exchange Group | Makro | Vinci | Evropská centrální banka | Příjmy a výdaje | Slušné zisky | Mutace koronaviru | Americká centrální banka (Fed) | Starbucks | Švédsko | Koruna dnes | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | IFO index | Best Buy | ECB | HICP | Stoxx 600 | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Měnová politika | Ziskovost | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Palo Alto Networks | Inflační očekávání | Technologické inovace | Hardware | Rozkolísanost trhu | Index výdajů | Swiss Life Select | Krypto | Evropské země | Fiskální balík | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Vysoké zisky | Averze vůči riziku | Akcie Alphabet | Negativní vývoj | Americká výnosová křivka | Hodnoty měny | Palantir Technologies | GOOGL | Qiagen | Konzervativci | Carnival Corp | Siemens Healthineers | EU | Bankovní sektor | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | Analog Devices | ARM | Společná evropská měna | Firemní data USA | Digitální daň | Zpracovatelský průmysl | Western Union | Materiály | PMI ve službách | MasterCard | Marathon Petroleum | Globální finanční trhy | Správce aktiv | Poptávky po ropě | Applied Materials | Hermes | Constellation Brands | Kraft Heinz | Tržní kapitalizace kryptoměn | Prodeje | Základní sazba | Výrobce elektromobilů | Fúze | Akciový trh | Uhlí | Investor | USD/JPY | SMCI | Americké vlády | Akciové trhy v Asii | Jerome Powell | Spartan Capital Securities | NZD | Ukazatele | American Express | Měnový pár | Americké obchodování | Šíření koronaviru | Emitenti | Strukturální změny | Obchodování Futures | Apple a Microsoft | Banka | Produkce ropy | Tchaj-wan | Měnový výbor centrální banky | Internetová televize | Campbell Soup | Markit | Podnikatelské klima | Cenový index výdajů | Index technologického trhu Nasdaq | Američané | Makléřské společnosti | Enel | CNBC | Konkurent | Oživení ekonomik | SPX | Statistika | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Americký HDP | Disney | Ocenění | Home Depot | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot