Úterý 24. prosince 2024 01:47
reklama
Investingfox Partner
reklama
Swissquote Bank
reklama
Swissquote Bank
reklama
Investingfox Nastroje

Růst libry

img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 24. dubna (americká seance)

24.04.2024 Test ceny 1,2423 v první polovině přišel ve chvíli, kdy indikátor MACD výrazně klesal od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat. Proto jsem neprodával. Nemohl jsem se dočkat retestu této ceny, aby se rozvinul scénář č. 2. Absence důležitých statistik ze Spojeného království libře umožnila udržet se na současných úrovních, a dokonce částečně vyrovnat dopolední pokles. Teď by se pozornost měla zaměřit na zprávu o změnách v amerických objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby, přičemž slabé indikátory umožní kupcům libry získat znovu získat své pozice a pokračovat ve včerejším trendu. Silná data mohou růstový potenciál páru poškodit. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD. 24. dubna. Libra se v úterý cítila silná

24.04.2024 V hodinovém grafu pár GBP/USD v úterý konsolidoval nad oblastí 1,2363–1,2370 a vzrostl ke korekční hladině 50,0 % (1,2464). Odraz kotací od této úrovně umožní obchodníkům počítat s obratem ve prospěch americké měny a s určitým poklesem směrem k oblasti 1,2363–1,2370. Konsolidace sazby páru nad úrovní 1,2464 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu směrem k další úrovni 1,2517.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 22. dubna (seance v USA)

23.04.2024 Test ceny na úrovni 1,2371 v první polovině se shodoval s okamžikem, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod do prodejních pozic na libře dále podél klesajícího trendu, který se obnovil na konci minulého týdne. V důsledku toho se pár propadl až na 1,2328 – cílovou úroveň supportu, což umožnilo stáhnout z trhu přibližně 50 bodů zisku. Zprávy o tom, že britská ekonomika může ve druhém čtvrtletí letošního roku čelit vážným problémům, nadále negativně ovlivňují kupující libry a odrazují je od vstupu na trh. Ve druhé polovině dne bohužel opět nejsou k dispozici žádné americké statistiky a nejsou plánovány žádné projevy představitelů Fedu, což může udržet obchodování v rámci klesajícího trendu s výraznou výhodou pro prodávající libry. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 12. dubna. Libra znovu nedokázala opustit totéž pásmo.

12.04.2024 Pár GBP/USD se znovu pokusil usadit se pod úrovní 1,2516, kterou lze v grafu 24H považovat za spodní hranici bočního kanálu. Zaznamenali jsme pokus o průraz této úrovně, ale byl spíš jen na oko. Předchozího dne se zdálo, že aby se medvědi vymanili ze 4měsíčního flatu, potřebují udělat ještě jeden malý krok, ale i to bylo nakonec nad jejich síly. Takže i poté, co pár ve středu klesl o 200 pipů, přetrvává flat a může to tak být neomezeně dlouho. Možná i další čtyři měsíce.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 8. dubna

08.04.2024 K otestování úrovně 1,2613 došlo v době, kdy se linie MACD posunula od nuly směrem dolů. To spolu se silnými údaji z USA vyvolalo prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o více než 40 pipsů.
img

Co příští týden čeká libru?

08.04.2024 Libra zůstává v horizontální části trendu, který vlastně není trendem. Rád bych připomněl, že aktuálně se stále vytváří set klesající vlny, pravděpodobně vlna 2 nebo B, která by se ale mohla i prodloužit. Právě v rámci této vlny už několik měsíců pozorujeme horizontální segment. Vlnová analýza nicméně stále naznačuje, že libra bude klesat přinejmenším k úrovni 1,20.
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 5. dubna 2024

05.04.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek také obchodoval na vyšší úrovni, ale rozhodně mnohem níže než den předtím. Volatilita se předvídatelně snížila, protože makroekonomické pozadí bylo celý den velmi slabé. Obchodníci se v podstatě mohli soustředit pouze na druhý odhad britského indexu nákupních manažerů ve službách a na zprávu o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA. Ani první, ani druhá zpráva neměly na náladu na trhu výraznější vliv.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 4. dubna

04.04.2024 Prázdný makroekonomický kalendář dopoledne omezoval růst libry, ale slabé údaje PMI pro americký sektor služeb představovaly pro dolar skutečné problémy, což vedlo k posílení páru GBP/USD. Dnes může mít libra potíže, pokud údaje o podnikatelské aktivitě v sektoru služeb ve Spojeném království a kompozitní PMI naznačí zpomalení růstu podobně, jako tomu bylo u amerických indexů. V opačném případě bude pár dál posilovat.
img

GBP/USD. 3. dubna. Powellův projev může na trh vrátit medvědy

03.04.2024 Pár GBP/USD se v hodinovém grafu v úterý konsolidoval pod zónou 1,2584–1,2611, což zvyšuje pravděpodobnost dalšího poklesu k nejbližší úrovni 1,2517. Dnešní odraz od zóny 1,2584–1,2611 bude opět působit ve prospěch amerického dolaru a nového poklesu. Konsolidace kurzu páru nad uvedenou zónou umožní očekávat nový růst libry k zóně rezistence 1,2705–1,2715.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. března (seance v USA)

27.03.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2628 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy MACD výrazně vystoupal nad úroveň nuly, což omezilo další potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem libru nenakupoval. O něco později došlo k dalšímu podobnému testu a MACD se začínal pohybovat od úrovně nula směrem nahoru, což mi umožnilo do trhu vstoupit, ale k výraznému pohybu směrem nahoru nedošlo. Asi 10 bodů a poptávka po libře se snížila. Vzhledem k tomu, že na druhou polovinu dne není naplánováno zveřejnění žádných dat z USA, může růst libry pokračovat, ale s nákupy na denním maximu buďte opatrní. Absence aktivity kupujících může vést k obratu páru a rychlému poklesu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a 2.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 27. března. Libra postupně klesá

27.03.2024 Pár GBP/USD se pokusil ukončit býčí korekci a obnovit klesající trend. Volatilita opět nebyla žádná nebo byla přinejmenším velmi slabá. Tak slabá, že se cena nedokázala přiblížit k žádné z úrovní nebo linii, kde by se dal očekávat signál. Jak jsme tedy už řekli, nulové pohyby znamenají nulové signály, nulové obchody a nulové zisky.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 26. března (americká seance)

26.03.2024 K testu ceny 1,2648 v první polovině dne došlo v době, kdy indikátor MACD už výrazně stoupal od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat dolů. Z tohoto důvodu jsem libru nekupoval. Po chvilce došlo k dalšímu podobnému testu a indikátor MACD se začal pohybovat od úrovně nula směrem nahoru, což umožnilo vstup na trh, ale výrazný růst se nekonal. Přibližně 10 bodů a poptávka po libře klesla. Mnohé teď záleží na statistikách z USA: změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, indexu cen bydlení a indikátoru spotřebitelské důvěry ovlivní směr páru během americké seance. Slabé údaje jsou důvodem k dalšímu prodeji dolaru a nákupu libry v rámci korekce, která se může změnit v trend, zatímco silné zprávy mohou libře výrazně uškodit. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD. 26. března. Libra začíná s korekcí

26.03.2024 Pár GBP/USD se v pondělí v hodinovém grafu odrazil od zóny supportu 1,2584–1,2611 a obrátil se ve prospěch libry. Začal proces růstu k zóně rezistence 1,2705–1,2715. Koridor klesajícího trendu charakterizuje sentiment obchodníků jako "medvědí". Neočekávám tudíž silný růst libry. Konsolidace kurzu tohoto páru pod zónou 1,2584–1,2611 pomůže novému poklesu k úrovni 1,2517.
img

Výhled pro GBP/USD na 26. března. Klesající trend zůstává neporušený

26.03.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí zaznamenal mírnou korekci. K té došlo z čistě technických důvodů, protože ve Spojeném království nedošlo k žádným významným událostem. Mezitím vystoupili představitelé Federálního rezervního systému Austan Goolsbee a Raphael Bostic, ale jejich slova spíše podpořila dolar, než aby vyprovokovala jeho pokles. Bostic zopakoval své očekávání jednoho snížení úrokových sazeb v letošním roce, neboť konstatoval, že inflace klesá pomaleji, než se předpokládalo. Domníváme se, že to je pro trh další důvod k nákupu dolaru.
img

Proč rozhodnutí Fedu škodí americkému dolaru

21.03.2024 Euro a libra šterlinků včera zareagovaly působivým růstem, když tvůrci politiky Federálního rezervního systému prohlásili, že navzdory problematickému snižování inflace na cílovou úroveň 2,0 % zůstanou u svého postoje ke snižování sazeb. Jednomyslně ponechali klíčovou sazbu federálních fondů v pásmu 5,25 až 5,5 %, tedy na nejvyšší úrovni od roku 2001.
img

Obchodní plán pro páry EUR/USD a GBP/USD na 21. března

21.03.2024 Dolar se propadl navzdory rozhodnutí Federálního rezervního systému ponechat úrokové sazby vzhledem k nedávnému růstu inflace v regionu beze změny. Předseda Fedu Jerome Powell zaznamenal zrychlení tempa růstu spotřebitelských cen, ale nedoporučil ho dramatizovat a označil ho za pouze sezónní. Inflace podle něj v únoru meziročně kolísá a neexistuje žádné pravidlo, že musí růst. Tato slova lze interpretovat jako vyjádření ochoty ke snížení úrokových sazeb i při současné úrovni inflace. Trh adekvátně zareagoval a zohlednil očekávané snížení sazeb už v červnu.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 21. března 2024

21.03.2024 Letmý pohled na graf ukazuje, že během tiskové konference předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella se stalo něco mimořádného. Jiné vysvětlení pro propad dolaru prostě neexistuje. Zvláště když vezmeme v úvahu, že úroková sazba zůstala beze změny, což se vzhledem k nedávnému nárůstu inflace celkem očekávalo. Byl to však právě tento růst inflace, který způsobil pokles dolaru. Powell poznamenal, že překvapivé zvýšení inflace v lednu a únoru nijak zásadně nezměnilo pohled Fedu na ekonomiku. Inflace se postupně pohybuje směrem dolů po místy hrbolaté cestě. V tomto ohledu to lze interpretovat jako postoj, který je do jisté míry připraven snížit úrokové sazby i při současné úrovni inflace. Trh podle toho reagoval a zohlednil očekávání snížení sazeb již v červnu.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 21. března 2024

21.03.2024 Britské libře se včera podařilo vzrůst o 63 pipů a překonat tak rezistenci na úrovni 1,2745 a linii MACD. Pokud se cena dokáže konsolidovat nad úrovní 1,2826, mohla by stoupat k cílové úrovni 1,2940. Pokud se u této úrovně nedočkáme divergence s oscilátorem, může cena zamířit do pásma 1,2994–1,3020.
img

Přehled páru GBP/USD. 19. března. Před zasedáním Fedu

19.03.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí nevykázal vůbec žádné zajímavé pohyby. Upozornili jsme, že nás čeká další "nudné pondělí". Bylo to jasné. Dnes by se ale volatilita páru GBP/USD mohla výrazně zvýšit. Připomeňme, že tento týden nás nečekají jen dvě zasedání centrálních bank, ale i nejdůležitější zpráva o inflaci ve Velké Británii. Trh může tyto události začít s předstihem předjímat. Pokud dnes uvidíme dobrý trendový pohyb, pak jsme měli pravdu i v tomto případě.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 11. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.03.2024 Pár GBP/USD vykazoval pozitivní obchody už šestý den po sobě. Na rozdíl od posledních pěti dnů měl konečně rozumný důvod k růstu. Spojené státy zveřejnily slabé zprávy o trhu práce a nezaměstnanosti, takže dolar logicky klesal. Totéž nelze říct o zřetelném posilování libry, v jehož důsledku libra dokonce opustila tříměsíční boční kanál. Libra znovu roste, ačkoli ve Velké Británii nedošlo k žádným významným událostem. Spojené státy v pátek zveřejnily jen slabé zprávy a projevy předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella v americkém Kongresu nelze považovat za holubičí. Nad růstem libry se proto vznáší řada otazníků. Považujeme ho za úplně nelogický. Vzestupný kanál má velmi ostrý sklon, což ukazuje na naprostou absenci korekcí a pullbacků.
img

Výhled pro GBP/USD na 8. března. Libra pokračuje v růstu

08.03.2024 GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval na vyšší úrovni. Volatilita byla opět nízká, ale pár i tak pokryl rozpětí 70–80 pipsů. Pamatujte, že 80 pipsů pro britskou libru není mnoho, ale alespoň se nepotýkáme s flat trhem. Na konci dne se pár ocitl poblíž horní hranice bočního kanálu, kde se obchoduje již více než tři měsíce. Na 24hodinovém časovém rámci pár opět otestoval Fibonacciho úroveň 61,8 %. Logicky bychom měl být svědky odrazu od této úrovně, ale trh je natolik býčí, že by nebylo překvapením, kdyby pár tuto hranici překonal a dokonce obnovil růstový trend.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 8. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.03.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval směrem nahoru, i když ve srovnání s párem EUR/USD měl ještě méně důvodů k růstu. Vzestupný kanál v hodinovém časovém rámci jasně ukazuje, že cena pět dní roste bez výraznějšího pullbacku. Ve čtvrtek prorazila a překonala úroveň 1,2787, která déle než tři měsíce sloužila jako horní hranice bočního kanálu. Je tedy velmi nadějné, že v časovém rámci 24H konečně uvidíme konec bočního pohybu. V tom případě by se ve střednědobém horizontu pravděpodobně mohl obnovit vzestupný trend.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 7. března (americká seance)

07.03.2024 Úroveň 1,2744 byla otestována v době, kdy linie MACD stoupala od nuly. Tím byl vyvolán buy signál, který vedl k růstu ceny o více než 20 pipů. Pár ale nedosáhl cílové úrovně 1,2779.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 27. února (americká seance)

27.02.2024 Úroveň 1,2688 byla otestována v době, kdy linie MACD stoupala od nuly. Výsledkem byl buy signál, ale k prudkému růstu ceny nedošlo.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. února (americká seance)

22.02.2024 Odpoledne bude zveřejněno několik zpráv z USA, které dokážou zesílit tlak na dolar. Pokles poptávky po dolaru a růst libry vyvolají zejména slabé údaje o žádostech o podporu v nezaměstnanosti, prodejích domů na sekundárním trhu a zprávy o PMI. Další růst ceny páru GBP/USD vyvolá i jestřábí tón členů Fedu Philipa N. Jeffersona a Patricka T. Harkera.
img

Plán obchodování pro EUR/USD a GBP/USD na 22. února

22.02.2024 Vyjádření představitelů ECB a Fedu, stejně jako obsah zápisu ze zasedání FOMC, trh nijak neovlivnily, protože nepřinesly nic nového, zejména pokud jde o pravděpodobné načasování zahájení uvolňování měnové politiky. To vedlo k tomu, že euro a libra stagnovaly.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 21. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

21.02.2024 Pár GBP/USD zaznamenal v úterý pohyb nahoru. Britská měna měla na rozdíl od páru EUR/USD fundamentální pozadí, ale trh si ho vykládal vcelku zvláštně. Guvernér Bank of England Andrew Bailey přednesl projev, který byl jedinou významnou událostí dne. Můžeme předpokládat, že růst libry souvisel s Baileyho výroky, ale má to jedno "ale". Bailey mluvil spíš o vyhlídkách na snížení sazeb a také si všiml poklesu britské ekonomiky ve třetím čtvrtletí. Jinými slovy, trh měl reagovat spíš prodejem než nákupem libry.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 14. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.02.2024 Pár GBP/USD se v úterý snažil prodloužit růstový pohyb, ale po zprávě o inflaci v USA se propadl, stejně jako pár EUR/USD. Důvody takto prudkého a silného růstu dolaru jsme už rozebrali, takže se nebudeme opakovat. Řekněme jen, že z technického hlediska se naprosto nic nezměnilo. Pár teď může začít nové kolo poklesu, což by každopádně bylo logické a rozumné. Silně ale pochybujeme, že trh je připraven libru prodávat.
img

Plán obchodování pro GBP/USD na 13. února

13.02.2024 Než se ponořím do nové obchodní myšlenky, chci poznamenat, že aktivita obchodníků na trhu byla v minulém týdnu velmi nízká. Dnes byly ve Spojeném království zveřejněny již tři poměrně důležité zprávy, ale jediné, co se jim podařilo, bylo vyvolat růst libry o 30 bodů. Z mého pohledu se jedná o velmi slabou reakci trhu, která svědčí o zřejmém faktu: trh v současné době nemá náladu na aktivní obchodování.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.02.2024 Pár GBP/USD v pondělí nevykázal žádné pozoruhodné pohyby. Volatilita činila pouhých 48 pipů, což ukazuje na absenci výrazných pohybů. Cena se už čtyři dny pohybuje kolem úrovně 1,2611 a podle všeho tím dráždí obchodníky. Připomeňme, že britská libra strávila jeden a půl měsíce v pásmu mezi úrovněmi 1,2611 a 1,2787. Během tohoto období se od úrovně 1,2611 odrazila asi šestkrát nebo sedmkrát. Nakonec prorazila pod tuto úroveň, udržela se tam jen dva dny, vrátila se do oblasti nad ní a teď se ji snaží překonat. Upřímně řečeno, celé to působí paradoxně.
img

Klíčové události 17. ledna: Fundamentální analýza pro začátečníky

17.01.2024 Ve středu nás čeká celá řada makroekonomických událostí. Ve Spojeném království bude jako první zveřejněna zpráva o inflaci za prosinec. Všimněte si, že inflace v Británii je zveřejňována v jediném, finálním hodnocení, takže reakce trhu by mohla být vcelku silná. Čím vyšší bude inflace oproti prognóze, tím větší bude naděje na nový růst libry od spodní hranice bočního kanálu 1,2611.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 10. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.01.2024 Pár GBP/USD v úterý večer klesl. Příčinou nebyly fundamentální ani makroekonomické faktory. Pár se tedy už několik týdnů pohybuje v širokém bočním kanálu (jasně patrném v časovém rámci 4H), ale v grafu 1H se tyto pohyby jeví jako malé trendy. Aktuálně cena už několik dní vykazuje spíš býčí tendenci, ale v příštích dnech by mohla znovu zamířit k úrovni 1,2613.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. ledna

05.01.2024 Test úrovně 1,2700 proběhl v době poklesu linie MACD od nuly a vyvolal prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o více než 30 pipů. Nákupy po odrazu od úrovně 1,2670 mezitím vyvolaly růst ceny o zhruba 20 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 20. prosince

20.12.2023 Dopoledne bylo možné pozorovat poměrně dobrý růst libry díky údajům o průmyslových zakázkách ve Velké Británii a projevu zástupkyně guvernéra Bank of England pro finanční stabilitu Sarah Breedenové. K dalšímu růstu libry přispěla i špatná zpráva o americkém trhu s nemovitostmi.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.11.2023 Analýza pátečních obchodů:GBP/USD v grafu 30MPár GBP/USD se v pátek dál obchodoval směrem nahoru. Několikrát jsme se z...
img

Přehled páru GBP/USD na 22. 11. Andrew Bailey podporuje udržení sazeb na současné úrovni.

22.11.2023 Měnový pár GBP/USD pokračoval v úterý ve svém vzestupném pohybu. Ano, tentokrát byl vzestup britské měny velmi slabý, prakticky chyběl. O možném dokončení korekce směrem nahoru tak nemá smysl spekulovat. Pro nás je zřejmé, že pro další růst libry neexistují žádné fundamentální ani makroekonomické důvody. Díky několika slabým zprávám se už vyšplhal příliš vysoko. Trh však ještě není připraven k prodeji a je vysoká pravděpodobnost, že libra bude ještě nějakou dobu růst, protože současný pohyb silně připomíná setrvačnost.
C:\fakepath\sila-men-01112023-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (říjen 2023)

01.11.2023 Nejsilnější měnou se v měsíci říjnu stal švýcarský frank, který dokázal posílit vůči americkému dolaru o 0,59 %. Naopak nejslabší měnou byl novozélandský dolar, který vykázal ztrátu přes 3,09 %. Cenový vývoj jednotlivých měnových párů se v říjnu výrazně lišil především volatilitou, na což se podíváme blíže společně s komoditními trhy, kde zlato a stříbro dokázaly výrazně posílit, přičemž jejich růst byl hnán negativním geopolitickým napětím ve světě. Cena ropy WTI nevykázala v říjnu téměř žádnou změnu a měsíc uzavřela tam, kde jej i otevřela. Akciový index S&P 500 oslabil pod hodnotu dlouhodobého klouzavého průměru a struktura trhu nevykazuje žádné supportní zóny. Pojďme se nyní již podívat na konkrétní trhy, abychom si dění na konkrétních trzích mohli detailněji popsat.
Související klíčová slova: FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Obchodní strategie | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciový index | Pullback | Korelace | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | USD/CAD | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | HDP | Obchodní plán | Fibonacci | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Forexový trh | Take-Profit | Ropa WTI | Medvědí trh | Býčí trh | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | GBP/AUD | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Měnový trh | Měnové trhy | Sazby | Akcie | Aktiva | Akumulace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bank of Japan | Bod | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Breakout | Béžová kniha | CCI | CFTC | COT report | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Devalvace | Dolarový index | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Fair Value | Falešné proražení | Fed | Flat | Futures | G10 | Gap | Grafy | Hlava a ramena | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Investice | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Long | Long pozice | Low | MACD | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Oscilátor | Platební bilance | Pozice | Produktivita práce | Příkaz | Příkaz Stop | RSI | Rally | Restriktivní politika | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Spread | Stop-Loss | Support | Take Profit | Trend | Ukazatel | Uptrend | Volatilita | Zlato | Švýcarský frank | Časový rámec | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Regulátor | Objem obchodů | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Investoři | Fundamenty | EU | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Pravděpodobnost | Hospodářská krize | Makroekonomické události | Zisk | Britská měna | Break-Even | Sázka | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | Jak obchodovat | Obchodovat | Hedgeové fondy | Index cen | Obchodní seance | Makrodata | Donald Trump | Obchodníci | Komunita | EURUSD | GBPUSD | Index | Otevřená pozice | Podpora | Uzavření pozice | Volatilní | Analýzy | Banka | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Break Even | Britské libry | Cena | Cena ropy WTI | Dolar | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Eura | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | HDP USA | Ichimoku | Index PMI | Index S&P 500 | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Instrument | Investiční centrum | Investiční | ISM | Jádrová inflace | Komodity ropa | Komodity zlato | Kurz GBP | Kurz libry | Volná pracovní místa | Libra | Libra šterlinků | MACD indikátor | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Moving Average | Nákup dolaru | Nemovitosti | Pád dolaru | Pokles eura | Prezidentské volby | Prodej dolaru | Prognóza | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Signály | Trh | Velká Británie | Volatility | Výprodej | WTI | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | BreakEven | DXY | Buy | Cenové rozpětí | Cílová cena | Index relativní síly | Janet Yellen | Obchodní den | Překoupení | ROCE | Sell | Spojené státy | Instrukce | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Bohatý | Tržní sentiment | Federální rezervní systém | Volby | Rozhovor | Futures trhy | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Traders | Rabobank | NATO | Technické indikátory | Reporty | Snižování sazeb | Riksbank | Halifax | Technický výhled | Kalendář ekonomických událostí | Zasedání centrálních bank | Hospodářské výsledky | Commitments of Traders (COT) | Globální měny | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Malý prostor | Příprava | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Jádrový index | Sázet | Obchodní signály | Americké trhy | Fundamentální faktory | Pozornost investorů | Měnový stratég | Inflační tlaky | Britská centrální banka | Forexoví obchodníci | Klouzavý průměr SMA | Pokles libry | Rizikovější aktiva | Nervozita | Odchod z Evropské unie | Uvolňování měnové politiky | Propad | S&P | Guvernér | Ztráty | Politická nejistota | Posílení dolaru | Posílení eura | Nálada na trhu | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Nejistota | Zasedání Bank of England | Tempo růstu | Libra vůči dolaru | Zajištění | Guvernér banky | Nákupní signál | Prodejní signál | Odhodlání | Představitelé Fedu | Výhled | Uvolnit měnovou politiku | Payrolls | Mzdy | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Řízení peněz | Krize | Makroekonomika | Zprávy a události | Snížení úrokových sazeb | Výběr zisků | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Ekonomické údaje | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování libry | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Údaje o inflaci | Zpomalení ekonomiky | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Jednání FOMC | Fundamentální základ | Odhad HDP | Očekávání | MUFG | Makroekonomické zprávy | Jerome Powell | Obchodní války | Očekávání investorů | Podniky | Projev Jeroma Powella | Technologické akcie | Obchodní analýza | Cenový kanál | Kompozitní index | NIESR | Americké volby | Reakce trhu | Růst amerického dolaru | Obchodní signál | Index spotřebitelské důvěry | Heiken Ashi | Růst dolaru | Momentum trhu | Snížení volatility | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Zvýšení sazeb | Obchodování britské libry | Obchodování GBP | Začínající obchodníci | Kvartální výsledky | Růst americké ekonomiky | GDPNow | Intradenní strategie | Společná měna | Rostoucí příjmy | Snížení sazeb | Býčí výhled | Medvědí výhled | Pokles dolaru | Negativní fundament | Pokles cen | Oživení ekonomiky | Ekonomické problémy | Pohonné hmoty | ISM index | Růst mezd | Denní graf | Očekávání trhu | Měnověpolitické zasedání | Profesionální obchodníci | Stav ekonomiky | Obchodujte | Hospodářské krize | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Lineární regrese | Patterny | Snížení úrokové sazby | Index relativní síly (RSI) | Objem | Data z USA | Dvojitý vrchol | Obchod | Trh práce | Vyšší sazby | Myšlenka | Hypotéza | Histogram | Inflace v říjnu | Obrat trendu | Inflace v Británii | Inflace v USA | CPI v eurozóně | Hlavní události | Technické analýzy | Kroky Bank of England | Průmyslová výroba v USA | Zůstatek | Bilance | Dnešní růst | Nízké úrokové sazby | Nadhodnocení | Miliardy | Vyhlídky | Politická krize | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Oblast rezistence | Oblast supportu | Překoupené podmínky | Financovat | SMA | Předpovědi | Průmysl | ADP | Impuls | Výrazný pokles | Čtyřhodinový graf | Velikost pozice | Rozvoj | Stavební produkce | Stavebnictví | Hlavní trend | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Problémy | Přeprodané podmínky | Fed dnes | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | UTC | Míra | Bilance běžného účtu | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypotéky | Předseda | Americké centrální banky | Libra klesá | Švédská Riksbank | Údaje o americké ekonomice | Andrew Bailey | Bydlení | Ztráta | Stratég | Vývoj měnové politiky | Americký index | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Zvýšení inflace | Klesající trend | Budoucnost | Experti | Krátké (short) pozice | Zemědělství | Nejbližší rezistence | Zpráva COT | Zpráva o trhu práce | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Snížit úrokové sazby | Ukazatele | Dobrá čísla | Údaje o HDP | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Trhy | Pohyby cen | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Růst inflace | IHNED | Vstupy | Zpomalení růstu | Pravidla obchodního systému | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Techničtí obchodníci | Obchody | Výdaje | Zpracovatelský sektor | PMI pro sektor | Sazby beze změny | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Růst britské ekonomiky | Medvědi | Prodávající | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Posílení libry | Pokračování poklesu | Ekonomické aktivity | Aktivita v sektoru služeb | Směřování trhů | Údaje z USA | FedWatch | Střední podniky | Obchodní myšlenky | Průměrná mzda | Stabilita | Shortovat | Pokračování klesajícího trendu | Sestupný trend | Vývoj | Nižší sazby | Mzda | Výkyvy | Změny trendu | Příležitost k nákupu | Makroekonomické údaje | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Bankovky | Profitovat | Medvědí trend | Další vývoj | Stimuly | Index výrobní aktivity | Americká seance | Pokles HDP | Odhady ekonomů | Euro roste | Klíčový ukazatel | Cenový vývoj | Špatné výsledky | Stimul | Odhad inflace | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Směr trendů | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Index ISM | Manufacturing | Fundament | Posílení amerického dolaru | Stop-Lossy | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Hodinový graf | Index podnikatelské aktivity | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Signál | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Býčí potenciál | Potenciál | Vlna poklesu | Ekonomické ukazatele | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Solidní růst | Války | Potenciál poklesu | Práce | Výraznější pokles | Údaje | Přehled forexových obchodů | Statistiky | Cenové pohyby | PMI ve službách | Posílení | Větší pokles | Šance na větší pokles | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Americký HDP | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Rozhodnutí o sazbách | Aktivní obchodování | ISM pro sektor služeb | Euro klesá | PMI pro sektor služeb | Dosáhnout zisku | Pokles ekonomické aktivity | Kontrakce | Zveřejněné údaje | ONE | Oblasti rezistence | Volatility trhu | Sektor služeb | Dění na trhu | Spekulovat | Potenciální zisk | Britský trh práce | Lee Hardman | Klíčové oblasti | Kupci | Podnikatelské aktivity | Pokles podnikatelské aktivity | Falešný průraz | Odražení ode dna | Klesající trendová linie | Umělé inteligence | Proti trendu | JDE | Unie | Překoupené zóny | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Chování trhu | Špatné zprávy | Americké statistiky | Býčí trend | Pokračování růstu | Zpomalení inflace | Korporátní zprávy | Medvědí potenciál | Zájem kupců | Rostoucí trend | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Druhá vlna | Příjmy a výdaje | Výkyvy cen | Nastavení Stop-Lossu | Signál k prodeji | Situace na trhu práce | MAM | Fundamentální pozadí | Slabý americký dolar | Šance | Ceny | Tržní šum | Trendové pohyby | Korekční fáze | Životní úroveň | Silný trend | Pár EUR/USD | Komplexní analýzy | Důvěra | Obnovení růstu | Známky oživení | Významné události | Aktivita obchodníků | Cenové hladiny | Zprávy z USA | Obchodní hodiny | Podhodnocený | Trh s futures | SMA 20 | SMA 200 | Zvýšení daní | Výrobní sektor | Růst eura | Průměrné mzdy | Odborníci | Výrazný pokles libry | Ekonomický výhled USA | NAHB | Technický signál | Politici | Nákupní příležitosti | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Pracovní místa | Zápis z posledního zasedání Fedu | Americké měny | Pokles indexu | Průmyslová výroba v září | Číst grafy | NFIB | Proražení | Stop-out | Nákup libry | Růst ceny | Dobrý výsledek | PMI ve výrobě | Evropské centrální banky | CARA | Příkaz stop-loss | Stop-Loss příkazy | Situace na trhu | Nákupní obchod | Aligator | Pravidla obchodování | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Intradenní pohyby | Růst výrobní aktivity | Výrobní aktivity | Trendové linie | Pozice spekulantů | Růstový trend | Falešné signály | Více obchodů | Výrazný pohyb | Silný růst | Analýza EUR/USD | Výrazný růst | Holubičí tón | Přeprodané zóny | Pohyb ceny | PMI index | ISM ve službách | Sell pozice | Buy pozice | Všechny indikátory | Příkaz Take-Profit | Směřování trhu | Cenový pohyb | Objednávky | Události tohoto týdne | Nárůst objemů | Boční trend | Přeprodané oblasti | Cenové úrovně | Obavy z inflace | Oslabení | Martin Klass | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň supportu | Prodej | Zvyšování daní | Dolar dnes | Vliv na trh | Významné zprávy | Obrovský potenciál | Zájem analytiků | Paradox | Počet nezaměstnaných | Zajištění zisků | Makroekonomické indikátory | Obchodníci dnes | Odraz ceny | Nákupní příležitost | Změny ve strategii | Chování spotřebitelů | Výroční zprávy | Současný trend | Odvětví | Pokles poptávky | Načasování | Současné ceny | Výsledek hlasování | Chování | Interpretace | Style | Projekce | Budoucí pohyby | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Důležité zprávy | Aktuální prognózy | První odhad | Prostor pro růst | Velké instituce | Výhled USA | Národní měny | Opatření | Dna | Rychlý růst | ANO | Konfederace | Tržní trend | Vyšší hodnoty | Plány Fedu | Směřování FEDu | Regrese | Nejnovější zprávy | Změny na trhu | Měnový report | Pozornost | Zboží dlouhodobé spotřeby | Úpravy pozic | Klima | Supportní úroveň | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | TIM | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Pokles měny | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zveřejnění zprávy | | Globální problémy | NatWest | Postranní pohyb | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Supportní zóny | Rostoucí inflace | Úrokové sazby v USA | Oscilátor Marlin | Marlin | Obchodní tipy | Krátkodobý výhled | Hráči na trhu | Konvergence | Celkový sentiment | Doporučení k obchodování | Instituce | Nový týden | Murray | Praktické okénko | Index PCE | Směr trhu | Motivace | Pokles inflace | Nákupy dolaru | Měsíční report | Měsíční report finančních trhů | Report finančních trhů | Měsíční měnový report | Výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon | Technické korekce | Vypuknutí válečného konfliktu | Graf akciového indexu | Graf akciového indexu S&P 500 | Graf komodity Ropa WTI | Komodity ropa WTI | Graf komodity Stříbro | Graf komodity Zlato | Graf komodity | Denní graf komodity | Denní graf měnového páru | Krátkodobé strategie | Vzestupný trend | Tipy pro začínající obchodníky | Analýza transakcí | Impulzivní pohyb | Nákupní aktivita | Výrazné cenové pohyby | Konsolidace ceny | Oblasti supportu | Indexy S&P | Christopher Waller | Konfederace britského průmyslu | Snížení inflace | Velmi volatilní | Obchodní instrument | Změna trendu | Znehodnocení | Centrum | Zelená čísla | Překoupené oblasti | Britský regulátor | Prognóza vývoje | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Zpráva o inflaci | Upozornění | Udržitelnost | Neel Kashkari | Pohyby na trhu | Současná situace | Makroekonomické prostředí | Absence kupců | Dlouhodobý klouzavý průměr | Zveřejnění zpráv | Retracementy | Obraty | Odrazy | Pokračující výprodej | Vyhlášení předčasných voleb | Nový premiér | Vysoké inflace | Potenciál dalšího růstu | CZ | Důvody k nákupu | Aktuální informace | Jasný směr | Holubičí rétorika | Index cen výrobců | Aktivity v USA | Růstový potenciál | Vyjádření představitelů | Nejdůležitější události | Další posilování | Cenový růst | Výprodeje | Býčí sentiment | Stavebnictví v USA | Výhled trhů | Cenové minimum | Pokračující pokles | Nové příležitosti | Příležitosti k prodeji | Nové signály | Viceguvernérka | Raphael Bostic | Nákupní momentum | Zajímavé pohyby | Zprávy o trhu | Dobré obchodní signály | Rady pro začínající | Odliv vkladů | Údaje o vývoji inflace | Vyšší ceny | Překážky | JOLTS | Vysoké úrokové sazby | Challenge | Technické faktory | Graf páru | Graf páru GBP/USD | Inflace ve Spojeném království | Index výdajů | Index výdajů na osobní spotřebu | Snižování sazeb v USA | Tipy pro začínající | Střednědobý klouzavý průměr | Kvartální hospodářské výsledky | Pozitivní signál | Časové rámce | Nálady na trhu | Michelle Bowmanová | Velké problémy | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Potvrzení trendu | Silná data | Směřování | Pokračující uptrend | Technický pullback | Velké objemy | Vítězství nad inflací | Potenciální ztráty | DNO | Vhodné podmínky | Holubičí postoj | Tržní pohyby | John Williams | Prezident newyorského Fedu | Evropská obchodní seance | Graf měnového páru | Odhadovaná cena | Signál k nákupu | Prodejní aktivity | Report komodit | Report komodit a indexů | Měsíční report komodit a indexů | Měsíční report komodit | Měnové intervence | Kupující | Otevírací cena | Struktura | Klouzavý průměr SMA 50 | Nesměrový cenový vývoj | Situace na japonském jenu | Nákupní momentum trhu | Breakout na vyšší hodnoty | Potenciál pokračujícího růstu | Tlak ze strany prodejců | Agresivnější klesající trend | Oblast překoupenosti | Období silného fundamentu | Cenový růst stříbra | Růst stříbra | Nákupní gap | Válečná krize | Válečná krize na Blízkém východě | Krize na Blízkém východě | Oslabování ropy | Přecenění | Eskalace | Nebezpečí | Pozorování | Uvolněné měnové | Snižování inflace | Oznámení výsledků | Nejlepší rozhodnutí | Ukazatel inflace | Možnost poklesu | Příležitost k prodeji | Prohlášení Fedu | Obchodování GBP/USD | Sazby v USA | Rok 2024 | Poslední obchod | Další snižování sazeb | Makroekonomické faktory | Týdenní pokles | Ekonomická zpráva | Uzavření obchodu | Austan Goolsbee | Značný zájem | Slabé výsledky | Jádrový CPI | Analýza makroekonomických zpráv | Základní pravidla systému obchodování | Základní pravidla | Pravidla systému obchodování | Jak číst grafy | Klíčové události | Fundamentální analýza pro začátečníky | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Možnost obchodovat | 1D | D1 | 1W | Zavírací cena | Vstup do trhu | COT (Commitment of Traders) | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Jednoduché tipy pro začátečníky | Jednoduché tipy | Tipy pro začátečníky | Základní pravidla obchodování | Aktuální předpověď | Aktuální předpověď pro GBP/USD | Předpověď pro GBP/USD | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Snížení úrokových sazeb v USA | Načasování snížení úrokových sazeb | Vstup na trh | Výzva | Plán obchodování | EUR/USD a GBP/USD | Nákupy | Prodeje | Psychologická bariéra | Bariéra | Zóny supportu | Zotavení | Nakupovat | Výborné vyhlídky | Jestřábí postoj | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Ekonomické klima | Ochranné příkazy | Sázka na pokles | Rýže | Vybrat zisk | Vlnový pattern | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Očekávané rozhodnutí | Prodejní pozice | Nákupní pozice | Všechny důležité informace | Důležité informace | Technické signály | Geopolitická nestabilita | Ekonomické výkonnosti | Kontext | Potenciální obrat trendu | Potenciální obrat | Tipy pro obchodování | Vlnová analýza | Vysoká hodnota | Konflikty | Tvůrci trhu | Vlády | Hospodářské politiky | Oznámení | Občané | Jasné signály | Geopolitické konflikty | Nová fáze | Trend měnového páru | Reakce trhů | Dlouhodobé důsledky | Čas růstu | Zvýšené volatility | Seance v USA | Zprávy o nezaměstnanosti | Služby | HDP ve Spojeném království | Eskalace geopolitického napětí | Výhled pro GBP/USD | Rostoucí nezaměstnanost | Vítězství | Rovnováhy | Průměrné hodinové mzdy | Úřady | Zdraví | Technické patterny | Inflace ve službách | Účastníci trhu | Výrazné pohyby | Šterlink | Spojené království | Zpráva CoT | Zpráva Commitment of Traders | Pokračující růst | Asijské seance | Body | Nejdůležitější den | Refinanční sazba | Dolar včera | Tržní kontext | Harris | Vlnová struktura | Počet kupujících | Doporučení pro obchodování | Rozhodování Fedu | Jasný plán | Potenciál růstu | Zprávy o inflaci | Včerejší zpráva | Tempo snižování sazeb | Impulzivní pohyby | Trumpovo vítězství | Obratu trhu | Signál k nákupu (buy) | Prezidentství Donalda Trumpa | Zvolený prezident | Intradenní růst | HDP země | Rok 2024 | Náklady
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banka | Banky | ČTK | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | Cena | FOREX | Pivot

Předchozí klíčová slova

Růst jihoafrického randu
Růst kapitálu
Růst kapitálu a příjmů
Růst krypta
Růst kryptoměn
Růst kryptoměnového trhu
Růst kurzu akcií
Růst kurzu akcií O2
Růst kurzu dolaru
Růst kurzu eura

Následující klíčová slova

Růst likvidity
Růst maďarských sazeb
Růst majetku
Růst majetku nejbohatších lidí
Růst malého účtu
Růst mědi
Růst měn
Růst měnového páru
Růst měnového páru EUR/HUF
Růst měnového páru EUR/NOK
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
reklama
Investingfox Nastroje
Potvrďte prosím... Zavřít