Pondělí 14. dubna 2025 19:01
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei 10 000 000 Kč
reklama
RebelsFunding
reklama
RebelsFunding

Mark Carney

img

Evropské akcie na nízkých objemech v zelených číslech

16.01.2017 Máme před sebou potenciálně důležitý týden, ale jeho začátek se zatím nese ve velmi poklidném duchu. Dalo se to čekat. V USA je dnes svátek a ekonomický kalendář je na nové makro velmi chudý. Evropské indexy se dnes dostávají do červených čísel, ale objemy na burzách jsou zhruba třetinu pod dlouhodobým průměrem. Dnešní korekci proto nemá smysl přisuzovat hlubší význam a považujeme ji proto za technický pohyb v rámci standardní intradenní price action.
EURUSDH1-tydenik1.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (16.1.2017)

16.01.2017 V týdenním komentáři jsem v minulém týdnu uveřejnil mé obchodní nastavení, které opět vyšlo dobře, i když tentokrát ne zcela přesně. Jako první jsme se dočkali prolomení spodní S/R úrovně, což aktivovalo short obchod. Trh si velmi rychle došel k první nejbližší S/R zóně a vyplnil tak Profit-Target 1 (PT1). Ovšem PT2 jsme se nedočkali a trh se odrazil k vyšším úrovním.
img

Ranní videokomentář: Americký dolar projevuje náznaky vyčerpání, naopak se daří komoditám

12.01.2017 Včerejší seance přinesla trochu vzrušení na jinak poklidné finanční trhy. Trumpův projev rozvlnil americký dolar. Po obstojných ziscích začal prudce ztrácet na hlavních měnových párech. Výrazný výkyv předvedla libra, které svým projevem před členy parlamentu nepomohl guvernér BoE Mark Carney. Prudký pokles dolaru ale nakonec pomohl páru GBP/USD své ztráty smazat. Nejvýrazněji rostly australský a novozélandský dolar, a to díky pozitivnímu vývoji na komoditních trzích. Zvláště se daří průmyslovým kovům. Přidala také ropa, i když růst včera zveřejněných zásob i americké produkce by měl spíše cenu tlačit dolů. Brent se obchoduje zpět nad 55 dolary. Ztracený lesk opět nachází zlato, které se dnes ráno už obchodovalo nad úrovní 1200 dolarů za unci. Dařilo se také akciovým trhům. Německý DAX uzavíral nejvýše od srpna 2015.
img

Příliv dobrého makra ze světa nepolevuje. Tentokrát překvapila Británie

11.01.2017 Velká Británie dnes zveřejnila nové makro a výsledky asi málo koho překvapí. Možná kromě analytiků, kteří vytváří konsenzus v ekonomickém kalendáři. Dočkali jsme se totiž jeho dalšího výrazného překonání. Konsenzus počítal s meziměsíčním růstem průmyslové produkce o 1 %, ta ale nakonec vyskočila o 2,1 %. Ve zpracovatelském sektoru byla situace podobná. Konsenzus počítal s růstem o 0,5 %, finální meziměsíční růst dosahoval v listopadu ale 1,3 %. Meziročně pak produkce v průmyslu a ve zpracovatelském sektoru roste o 2 % a 1,2 %.
img

GBPUSD: Kabel zůstává pod 1.22 před továrními daty

11.01.2017 Sterling se obchodoval v malé ztrátě během středy a GBPUSD pár se pohyboval při 1.2165 v Londýně, cca 0.1% nižší v denním srovnání.
img

Ranní videokomentář: Dluhopisové výnosy se stabilizují a společně s nimi i EURUSD

11.01.2017 Situace na akciových trzích se po včerejšku nemění. Indexy zakončily včerejší seanci téměř beze změny, přestože obchodování tentokrát probíhalo na docela slušných objemech. Nově příchozího makra je ale stále velmi málo, i když i to málo co přichází dál signalizuje, že se situace ve světové ekonomice viditelně zlepšuje. Dnešek by se měl nést v podobném duchu jako předchozí seance, i když bychom se přeci jen tentokrát mohli dočkat několika zajímavých momentů. Za pozornost přitom budou stát hlavně data z Británie a potenciálně zajímavý může být i večerní projev Donalda Trumpa.
img

Ranní videokomentář: Akcie dál rostou, Fed by měl dnes po roce znovu zvýšit úrokové sazby

14.12.2016 Na trzích se drží pozitivní nálada díky které akciové indexy v Evropě i v USA dokážou růst i navzdory absenci důležitých fundamentů. Dnešek ale po dvou dnech první významný fundament konečně přinese, když bude o úrokových sazbách rozhodovat večer americká centrální banka. Trhy nic jiného než růst sazeb nečekají a tak bude klíčový hlavně doprovodný komentář a následná tisková konference Janet Yellenové, která by mohla udat směr dalšímu vývoji měnové politiky a tedy i americkému dolaru.
EURUSDH1-tydenik1.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (12.12.2016)

12.12.2016 V minulém týdnu jsme se dočkali obchodu na EUR/USD podle mého týdenního komentáře. Ve čtvrtek totiž došlo k prolomení horní úrovně vstupní S/R zóny a mohli jsme vstoupit do long obchodu. Trh ihned došel k další nejbližší S/R úrovně, kde jsme mohli realizovat část zisku (Profit-Target 1 – PT1) na 25 pipech a posunout původní Stop-Loss (SL) na vstupní hodnotu a uzamknout tak zisk (Break/Even - B/E). Bohužel trh se zde odrazil a zasažení další S/R zóny - PT2 jsme se již nedočkali. Záleží, jak jste tuto příležitost obchodovali, takže obchod skončil celkově na nule nebo na malém částečném zisku. O obou případech jste udělali dobře. Je zde ale vidět, jak je důležité ukončovat zisky po částech nebo posouvat SL na B/E pro omezení rizika.
img

Další úspěšná seance pro dolar. Pomohly i překvapivě dobré výsledky maloobchodu

15.11.2016 Po šesti dnech nepřetržitého růstu vše nasvědčuje tomu, že se dnes dluhopisovým výnosům konečně podaří umazat část obřího pohybu z minulých dnů. Výnosy v Evropě i v USA začínají pozvolna klesat a i když je korekce zatím jen relativně mírná, jedná se o další signál, že se trhy vracejí po amerických volbách zpět do zajetých kolejí. To signalizuje také situace na trhu s akciemi, kde dnes sice objemy zůstávají nadprůměrné, i navzdory zvýšeným objemům si však evropské indexy svou včerejší cenu více méně udržují a vyčkávají na nové impulsy.
britanie 08012014.png

Šéf BoE Carney zůstane ve funkci o rok déle

01.11.2016 Guvernér britské centrální banky (BoE) Mark Carney se rozhodl zůstat v čele této instituce o rok déle...
img

Výprodej dluhopisů je tu

31.10.2016 Říjen si dluhopisoví investoři podtrhnou silnou červenou barvou. Souhra více faktorů vedla u investorů do vládních obligací vyspělých zemí k průměrným ztrátám 3 %, což na velice klidném trhu s dluhovými cennými papíry kolikrát znamená úrok, na který se při dnešních sazbách čeká mnoho let.
img

Ranní videokomentář: Dobrá data zatím euru nepomáhají, M. Carney pomohl zklidnit nervózní libru

26.10.2016 Včerejší seance přinesla další překvapivě dobré zprávy z Evropy, kde se výrazného zlepšení dočkal německý index IFO. Ani v tomto případě však evropská měna na nově zveřejněná data nereagovala a své pozice si pouze drží. Pod silný tlak se včera krátce dostala britská libra, která prolomila trojúhelníkovou formaci, v rámci které se držela v posledních dvou týdnech. Své ztráty však dokázala z větší části zlikvidovat poté, co v odpoledních hodinách promluvil šéf Bank of England Mark Carney. Dnešek nabídne ze zajímavých dat hlavně výsledky z USA. Ani v tomto případě by však nové makro hlubší stopu na trzích zanechat nemělo.
TOP5-25102016-LV-15.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.10.2016 Podnikatelská důvěra v Německu se v říjnu překvapivě zlepšila. Dostala se tak na nejvyšší úroveň za dva...
EURUSDH1-tydenik1.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (24.10.2016)

24.10.2016 Minulý týden jsme se na EUR/USD opět dočkali pěkných pohybů. Nastavení mých S/R úrovní z mého komentáře opět nabídlo...
Udalosti-24102016-LV-5.jpg

Očekávané události pro tento týden

24.10.2016 V tomto týdnu se investoři zaměří na páteční předběžné údaje hrubého domácího produktu (HDP) za třetí...
img

Podhodnocená libra hledá support

24.10.2016 Zdá se, že britská libra už má to nejhorší za sebou. Ze začátku října zažila prudké výprodeje s přílivem negativního sentimentu a obav investorů ohledně budoucnosti britského zahraničního obchodu a statutu londýnské City po vystoupení Británie z Evropské unie.
img

Carney: Bank of England je ochotna tolerovat mírný růst inflace

14.10.2016 Jeden rychlý update k libře. V poslední době se začíná mluvit o růstu inflačních očekávání v Británii. Mluvili jsme o nich v tomto týdnu i my. Před chvílí se k této otázce vyjádřil také Mark Carney, podle kterého je Bank of England ochotna tolerovat mírné přestřelení inflace. Důvod? Podle Carneyho banka ve svém výhledu do nadcházejících let počítá s růstem počtu nezaměstnaných osob o 400 – 500 tis. Vyšší inflace by proto tento růst mohla částečně zmírnit. Inflace a trh práce tak do dalších měsíců budou společně s brexitem tématem číslo jedna.
img

GBPUSD se přibližuje zajímavému supportu, ropa jeden naopak prolomila

20.09.2016 Evropské burzy pokračují v pozvolném růstu. Zatímco včera byl ale veškerý růst způsoben ranním gapem, dnes akcie na svůj ranní růst dokázaly navázat a své zisky pozvolna navyšují také odpoledne. Obchodování probíhá na solidních objemech, které se drží v okolí třicetidenního průměru. Německý DAX přidává další půl procento a vrací se nad hranici 10 400 euro. Stále sice zůstává pod úrovněmi za začátku měsíce, price action z posledních dnů však signalizuje, že ochota medvědů pokračovat v korekci zatím není nijak vysoká. K dalším výprodejům podle nás chybí především jasné fundamentální důvody.
EURUSDH1-tydenik1.png

Ondřej Hartman: Týdenní forex komentář FXstreet.cz (19.9.2016)

19.09.2016 V minulém týdnu v mém posledním komentáři jsem uvedl své obchodní nastavení a opět to byl ziskový týden, takže...
img

Měny v historickém kontextu – překvapující data z USA, projev prezidenta FEDu z Bostonu a očekávané zasedání FOMC

12.09.2016 Přinášíme vám přehled nejdůležitějších fundamentálních událostí minulého týdne pro jednotlivé měny a zároveň fundamentální výhled současného týdne.
brexit.jpg

Analytici: Británie kvůli brexitu vstupuje do mírné recese

11.08.2016 Rozhodnutí Británie opustit Evropskou unii již začalo stahovat britské hospodářství do mírné recese. Předpokládají...
img

Technická analýza EUR/GBP

11.08.2016 EUR/GBP se aktuálně obchoduje u 3letých maxim a u hodnoty, k níž libra oslabila na začátku července kvůli výsledku referenda o brexitu. Růst EUR/GBP je způsoben hlavně slabou librou. První průzkumy mezi nákupními manažery (PMI) ukázaly, že ekonomika může po brexitu oslabit. Stejné obavy vyslovila předchozí týden i centrální banka (BoE), která reagovala snížením úrokové sazby z 0,5 na 0,25 procenta a navýšením objemu programu kvantitativního uvolňování (QE). Právě zmiňované rozhodnutí britské centrální banky je důvodem, proč se nyní EUR/GBP opět vrací k maximům 0,8626 z letošního července.
img

Ranní videokomentář: BoE schválila stimul, report RBA poslal AUD/USD na třítýdenní maxima

05.08.2016 Čtvrteční seance byla hlavně o Bank of England, která snížila sazby a zavedla další opatření na podporu ekonomiky. Celkový dopad do bilance BoE by měl dosáhnout 170 miliard liber. Libra v reakci propadla, naopak akcie z nové bazuky profitovaly. Guvernér Mark Carney se vymezil vůči některým nástrojům měnové politiky. Na druhou stranu naznačil další pravděpodobný pokles sazeb do konce roku. Dramatický růst má za sebou ropa, která se zbavuje medvědích pozic. Brent dobyl zpět hladinu 44 dolarů za barel. Australan dnes vystoupal na 3 týdenní maxima 0,7650 AUD/USD po pozitivním reportu RBA.
img

Bank of England snížila úroky a zavedla další opatření na podporu ekonomiky

04.08.2016 Na dnešním zasedání Bank of England (BoE) byly sníženy dle očekávání úrokové sazby o 25 bps na 0,25 %. Banka však zároveň navýšila dosavadní nákupy aktiv o 60 mld. liber v následujících 6 měsících a zavedla nový program ve výši 10 mld. liber na nákup korporátních dluhopisů v následujícím roce a půl.
img

Bank of England zřejmě uvolní měnové podmínky

04.08.2016 Euro včera proti dolaru oslabilo o čtyři desetiny procenta, když korigovalo své předchozí zisky. Kurz se tak dostal k úrovni 1,1150 EUR/USD. Statistika institutu ADP počtu nových pracovních míst v americké ekonomice totiž pozitivně překvapila a zvýšila naděje pro oficiální report z trhu práce, kterého se dočkáme zítra.
Fundamenty-01082016-LV-9.jpg

Očekávané události pro tento týden

01.08.2016 V tomto obchodním týdnu se budou investoři i nadále zaměřovat na ekonomické zprávy ze Spojených států, aby...
EURUSDH1-tydenik1.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (1.8.2016)

01.08.2016 V minulém týdnu se měnový pár EUR/USD dostal k mým predikovaným úrovním z posledního komentáře a nabídl...
britanie 08012014-2.png

BoE nečekaně nechala sazby beze změn

14.07.2016 Britská centrální banka dnes ponechala svou základní úrokovou sazbu na historickém minimu 0,5 procenta...
img

Live comment k zasedání Bank of England

14.07.2016 Trhy nyní směřují pozornost na srpnové zasedání, které se koná za tři týdny. Banka bude mít k dispozici čerstvý inflační report, i když ani za tři týdny pravděpodobně nebude mít o dost více informací než dnes...
britanie 08012014.png

Nový britský ministr financí chce vrátit na znejistěné finanční trhy jistotu

14.07.2016 Nový britský ministr financí Philip Hammond je rozhodnut učinit vše k tomu, aby stabilizoval britskou...
img

Forex: Libra by měla proti dolaru během roku dále oslabovat

14.07.2016 Euro včera proti dolaru posílilo o téměř půl procenta, když se hlavní světový měnový pár dostal na úroveň 1,1100 EUR/USD. Nezabránilo tomu ani zklamání z údajů o dynamice evropského průmyslu, které naznačily pokles celého sektoru v Q2 16. Pro českou ekonomiku je rizikem, že se výstup snižuje i v Německu (zřejmě -0,9 % q/q v Q2).
img

Market Color aneb co se děje na finančním trhu

13.07.2016  Evropské akciové indexy si dnes dávají oddechový čas a po čtyřech silných růstových dnech stagnují. Americké akc...
img

Ranní videokomentář: Libra reaguje na zklidnění politické situace v zemi, americké akcie na nových maximech

12.07.2016 Včerejší seance pomohla americkému akciovému indexu S&P500 po roce znovu překonat historické maximum a velmi slušný start do nového týdne za sebou mají indexy také v Evropě a v Asii. K pozitivnímu sentimentu pomáhaly jak výsledky japonských voleb, tak zprávy z Británie, kde se pravděpodobně již brzy stane šéfkou konzervativců a novou britskou premiérkou Theresa May, což uzavře kapitolu za nejistotou z dopadů politického zemětřesení, které v zemi vyvolalo nedávné hlasování o vystoupení Británie z EU. Dnešní seance bude na data opět spíše chudší, a proto počítáme s klidným obchodováním, během něhož budou obchodníci spíše vyčkávat na důležitější fundamenty, které začnou přicházet až teprve od zítřka.
EURUSDH1-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (11.7.2016)

11.07.2016 EUR/USD v minulém týdnu nabídl pouze jednu obchodní příležitosti podle S/R úrovní, které jsem v mém posledním...
gbpusd-05072016-7.png

Brexitový propad libry nekončí

05.07.2016 Britská libra dnes na forexových trzích sestoupila vůči americkému dolaru na nové minimum za 31 let. Mezi...
1467158555572.jpg

Bank of England čeká po brexitu potíže

05.07.2016 Britská centrální banka zmírní pravidla pro komerční banky, aby zajistila, že po referendu o odchodu Británie...
brexit.jpg

Důvěra britských podniků v ekonomiku prudce klesla

05.07.2016 Důvěra britských podniků v ekonomiku se po vítězství takzvaného brexitu prudce zhoršila. Počet firem s...
EURUSDH1-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (4.7.2016)

04.07.2016 V minulém týdnu jsem zde nezveřejňoval veřejně žádné obchodní nastavení, jelikož jsem chtěl po tom extrémním pohybu díky...
img

Britské akcie zažily nejprudší týdenní nárůst za čtyři a půl roku

01.07.2016 Britské akcie dnes počtvrté za sebou posílily, podpořily je hlavně naděje na další stimulační opatření ze strany tamní centrální banky. Za celý týden zaznamenal hlavní index londýnské burzy FTSE 100 nejprudší nárůst za čtyři a půl roku. V oživení po propadu vyvolaném rozhodnutím Británie opustit Evropskou unii ale dnes pokračovaly i další západoevropské trhy.
img

Centrálne banky reagujú – vyzerá to na pokračovanie súčasnej vlny globálneho uvoľňovania

01.07.2016 Začnime Bank of England, keďže pri nej je potreba konania najakútnejšia. Hneď po referende dala bankám k dispozícii pôžičky v objeme 250 mld. libier, aby zabránila prípadnému zamrznutiu medzibankových sadzieb. Keďže však BrExit neznamená riziko bankrotov bánk, tak sa na medzibankových trhoch nič zásadné nestalo. Zatiaľ ešte nie sú zverejnené čísla čerpania, ale vzhľadom na to, že medzibankové sadzby nahor nevystrelili, tak predpokladám, že banky túto možnosť využili len minimálne, ak vôbec.
GBPUSD-01072016-LV-5.png

Britská libra se dostala znovu pod tlak

01.07.2016 Britská libra se včera dostala do defenzívy a to díky včerejšímu holubičímu komentáři guvernéra britské...
eurusd-01072016-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 1.7.2016

01.07.2016 Americké akcie včera rostly třetí den za sebou. Širší index S&P 500 zpevnil o 1,4 procenta a nárůst...
img

Ranní videokomentář: Trhy pokračují v korekci dřívějších ztrát, britský FTSE100 nejvýše od loňského srpna

01.07.2016 Akciové trhy včera pokračovaly v postupném růstu, i když zisky, které si připisovaly, tentokrát již ve většině případů nebyly tak vysoké, jako v předcházejících dvou dnech. Včera na sebe pozornost strhnul hlavně šéf Bank of England Mark Carney, který naznačil, že by banka mohla do budoucna činit opatření, která budou tlumit dopady brexitu, na což reagovala libra v odpoledních hodinách výrazným oslabením. Dnešek nabídne hlavně výsledky z výrobního sektoru v Británii (PMI) a odpoledne pak budou zveřejněna podobná data (ISM) také z USA.
gbpusd-30062016-7.png

Bank of England by mohla rozšířit stimulační opatření

30.06.2016 Britská centrální banka během léta zřejmě přikročí k dalším opatřením na podporu domácí ekonomiky, jejíž vyhlídky...
img

GBP/USD padl až o 210 pips, guvernér BoE Carney hrozí uvolňováním

30.06.2016 Přestože trhy tušily, že v případě Brexitu nezůstane Bank of England nečinná, tak dnešní potvrzení přineslo výraznou reakci. Guvernér Mark Carney dnes v druhém přímém televizním přenosu po referendu potvrdil, že BoE bude muset pravděpodobně uvolnit v následujících měsících měnovou politiku. Dle jeho slov musí banka jednat kvůli ochraně domácí ekonomiky a zvýšení odolnosti finančního systému. BoE začne nově poskytovat novou likviditu komerčním bankám na týdenní bázi a měnová rada zváží množství dalších opatření ze svého arzenálu.
TOP5-30062016-LV-17.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.06.2016 Globální akciové trhy dnes převážně posilují a umazávají tak další ztráty po takzvaném brexitu...
img

Objemy na trzích se pozvolna vracejí do normálu. Trhy se s brexitem vypořádaly a začínají přešlapovat na místě

30.06.2016 Po výrazném růstu z minulých dvou dnů se situace na akciových trzích uklidňuje. Volatilita na většině finančních aktiv...
draghi ecb.jpg

Draghi: Centrální banky by měly sladit kroky

28.06.2016 Světové centrální banky by se měly snažit sladit svá měnová opatření, aby zabránily "destabilizujícím vedlejším následkům" plynoucím z rozdílného tempa hospodářského růstu v jednotlivých zemích a regionech. Na výroční konferenci o centrálním bankovnictví to dnes v portugalské Sintře prohlásil šéf Evropské centrální banky (ECB) Mario Draghi. K dopadům vystoupení Británie z Evropské unie se nevyjádřil.
gbpusd-24062016-7.png

Libra po brexitu rekordně klesla

24.06.2016 Britská libra se dnes vůči americkému dolaru propadla rekordním tempem až o více než deset procent a dostala se na nejnižší úroveň za 31 let; ve druhé polovině dne se její ztráta stabilizovala kolem osmi procent. Britská měna ztrácela rovněž vůči euru, to ale dnes také výrazně kleslo. Forexový trh tím reagoval na výsledky referenda, v němž se Britové rozhodli odejít z Evropské unie.
very_bad_news_trader.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.06.2016 Velká Británie opustí Evropskou unii. Výsledek referenda ukázal, že 48 % voličů bylo pro setrvání v EU...
img

Co přinesl Brexit na finanční trhy?

24.06.2016 Voliči ve Velké Británii hlasovali ve čtvrtečním referendu pro odchod země z Evropské unie po 43letém členství. Světové finanční trhy propadaly a ukázaly, že zpráva je pro finanční trhy největší šok od globální ekonomické krize z roku 2008.
bank of england 24082013.png

BoE je připravena zajistit měnovou stabilitu

24.06.2016 Britská centrální banka (Bank of England – BoE) učiní veškeré nezbytné kroky, aby po referendu zajistila...
img

Ranní videokomentář: Britové řekli ANO vystoupení země z EU

24.06.2016 V Británii je sečtena naprostá většina hlasů a podle předběžných výsledků Britové rozhodli většinou 51,7 % o tom, že chtějí vystoupit z Evropské unie. Britská měna reaguje na rozhodnutí pádem o více než 11 % a pod silným tlakem jsou ráno také akciové trhy, když například futures na britský akciový index FTSE100 ztrácí více než 8 %. Na brexitu zatím nejvíce „vydělaly“ bezpečné přístavy, jako je zlato, americký dolar, nebo japonský jen, který se na páru s dolarem krátce dostal pod úroveň 100 USDJPY, což vyvolalo obavy z intervence Bank of Japan. Dnešek bude především o brexitu. Trhy čekají na vystoupení Davida Camerona, komentář šéfa Bank of England a na reakce evropských politiků.
img

Téma brexitu znovu v popředí, růst averze k riziku pomáhá bezpečným přístavům

16.06.2016 Čtvrteční seance se na finančních trzích opět nese spíše v nervózním duchu. Platí to především pro akciové indexy v Asii, které jsou znovu pod prodejním tlakem. Ztráty nejsou nijak závratné, ale indexy se drží na nižších úrovních, když na trzích dál rezonuje především téma britského referenda, které se po včerejším zasedání americké centrální banky dostalo ještě více do popředí. Na akciových trzích jsme tak znovu svědky zvýšených objemů, které jsou přibližně pětinu nad třicetidenním průměrem.
britanie 08012014-2.png

Brexit může poškodit světovou ekonomiku

16.06.2016 Jestliže se britští občané v nadcházejícím referendu rozhodnou pro brexit, tedy vystoupení Británie z...
britanie 08012014.png

Britská míra nezaměstnanosti klesla

15.06.2016 Míra nezaměstnanosti v Británii klesla během tří měsíců do dubna na rovných pět procent. Dostala se tak na...
britanie 08012014.png

Dlouhodobý vliv brexitu na Británii je nejistý

14.06.2016 Dosavadní průzkumy veřejného mínění o tom, zda Británie zůstane v Evropské unii, nebo ji opustí, zatím...
img

Market Color, aneb co se děje na trhu s analýzou NASDAQ

02.06.2016 Analytický článek: Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) bude dnes na svém vídeňském zasedání pravděpodobně opět mluvit o limitech pro těžbu ropy. O podobnou dohodu země usilovaly již v prosinci, nicméně neúspěšně. Do prosince 2015 si země OPEC držely limit těžby 30 milionů barelů ropy denně, uplatňovaný od konce roku 2011. Nyní OPEC těží zhruba 32,5 milionů barelů ropy denně. Jakýkoli limit pod touto úrovní by znamenal efektivní omezení produkce. Pokud by se dnes dohoda podařila dojednat, jednalo by se o významný kompromis mezi členskými státy po krachu jednání o omezení těžby v prosinci 2015. Pravděpodobnost dosažení kompromisu je však nízká.
img

Ranní videokomentář: Euro zpět nad 1,12 EURUSD, dnes zasedá ECB

02.06.2016 Evropské akciové trhy se během včerejší seance dostaly opět do červených čísel, zatímco americké akcie si svou cenu dokázaly podržet. Středeční seance přinesla několik zajímavých fundamentů v čele s výsledky PMI/ISM z výrobního sektoru v Evropě a v USA, které potvrzují, že si většina zemí prochází i nadále stabilizací a solidním růstem. Na devizovém trhu se dařilo hlavně japonskému jenu, kterému pomohly čerstvé zprávy o tom, že se japonská vláda rozhodla odložit další zvyšování daně z přidané hodnoty. Dnešek bude hlavně o ECB, která bude odpoledne rozhodovat o sazbách. Za pozornost ale budou stát i výsledky z amerického trhu práce, v podobě květnového ADP reportu.
img

Bank of England pomohla libře k růstu, USD znovu silnější navzdory stabilním americkým výnosům

24.05.2016 Evropské akciové indexy se dnes vrací do zelených čísel a likvidují část dřívějších ztrát. Německý DAX si zatím připsa...
britanie 08012014-2.png

Šéf britské centrální banky hájil své varování ohledně brexitu

16.05.2016 Guvernér britské centrální banky Mark Carney včera odmítl tvrzení, že varováním před riziky spojenými...
img

Market Color, aneb co se děje na trhu, analýza CAD/CHF

13.05.2016 Ve svém včerejším projevu guvernér britské centrální banky Mark Carney upozornil na negativní dopady pozitivního výsledku referenda o odtržení Británie od Evropské unie. Osamostatnění ostrovů od EU by mohlo uvést království do recese, oslabit libru a způsobit rychlý růst cen. Navíc Británie může ztratit na atraktivitě u finančních trhů, které dosud ochotně financovaly její deficit běžného účtu, který dosahuje 5% HDP. Odliv zahraničního kapitálu by proto mohl vyvolat silný prodejní tlak na libru a následně prudký růst cen.
img

Bank of England hrozila recesí v případě Brexitu a snížila prognózy ekonomického růstu

12.05.2016 Dnešní zasedání Bank of England bylo v mnohém specifické. Zápis ze zasedání, inflační report i tiskovou konferenci guv...
britanie 08012014.png

BoE varovala před prudkým poklesem libry

12.05.2016 Britská měna může prudce klesnout a britská nezaměstnanost zřejmě růst, pokud se Britové v červnu...
img

Market Color, aneb co se děje na finančním trhu, analýza ropy

12.05.2016 Japonský jen (JPY) se dostal dnes ráno opět pro prodejní tlak, když Takatoshi Ito, přední akademik a blízký poradce guvernéra centrální banky Kurody, uvedl, že japonská centrální banka (BoJ) pravděpodobně zvýší měnové stimuly v červnu nebo v červenci. Díky těmto slovům dolar po včerejším výprodeji opět získal půdu pod nohama.
GBPUSD-12052016-LV-6.png

Dnes nás čeká zasedání Bank of England

12.05.2016 Britská centrální banka (BoE - Bank of England) dnes v 13:00 SELČ rozhodne o své hlavní úrokové sazbě...
britanie 08012014-2.png

Osborne v britském parlamentu varoval před odchodem z EU

12.05.2016 Britská vláda se prozatím příliš nevěnuje plánům na postup v případě, že voliči v červnovém referendu...
EURUSDH1-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (9.5.2016)

09.05.2016 V minulém týdnu jsem ve svém týdenním komentáři neuveřejnil žádné obchodní nastavení, jelikož se mi nelíbila...
img

Market Color, aneb co se děje na trhu s analýzou EUR/GBP

19.04.2016 Sterling dnes posílil na hodnotu 1,43 proti USD tažen příznivými výsledky průzkumu mezi občany ohledně červnového referenda. Dva výsledky průzkumů včera ukázaly...
EURUSDH1-tydenik1.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (18.4.2016)

18.04.2016 V minulém týdnu jsme se konečně dočkali vyšší volatility, což nabídlo velmi pěkné obchodní příležitosti. Začátkem...
EURGBP-daily-01042016.PNG

Po čem touží Bank of England?

01.04.2016 Guvernér Bank of England Mark Carney se nejprve jako správný nezávislý centrální bankéř distancoval...
img

Ranní komentář: Akciové trhy pokračují v likvidaci dřívějších ztrát, dnes evropská inflace

31.03.2016 Obchodování na finančních trzích se i včera neslo v poměrně klidném režimu. Akciové trhy pokračují v růstu, volatilita...
EURUSDH1-tydenik1.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (28.3.2016)

28.03.2016 Moje 100% úspěšnost predikcí na měnovém páru EUR/USD pokračuje. Můžete se podívat na můj poslední týdenní...
img

Evropské akcie korigují včerejší zisky, GBP pod tlakem kvůli strachu z brexitu a blížícímu se zasedání BoE

15.03.2016 Po úspěšném startu do nového týdne dnes evropské akciové indexy část svých včerejších zisků likvidují. Stejně jako vče...
bank of england 24082013.png

Carney: Brexit je hrozbou pro stabilitu

08.03.2016 Možný odchod Británie z Evropské unie je největším domácím rizikem pro stabilitu britského finančního systému...
img

Mark Carney podporuje členství Británie v EU, analýza GBP/USD

08.03.2016  Mark Carney, guvernér britské centrální banky (BoE), dnes v projevu před britským parlamentem z pozice šéfa centr...
img

Týdenní přehled událostí na finančních trzích - 10. týden 2016

07.03.2016 Hlavní událostí týdne bude čtvrteční zasedání ECB. Její prezident Mario Draghi už naznačil, že banka by mohla dále snížit depozitní úrokovou sazbu...
img

FX Aktuality: Místo na G20 se zaměřme na americké údaje

01.03.2016 Napětí okolo šanghajského summitu finančních šéfů G20 se týkalo hlavně možnosti „globální koordinace stimulů“. Nicméně se tak samozřejmě nestalo...
britanie 08012014.png

Britská centrální banka snížila odhad růstu

04.02.2016 Britská centrální banka dnes snížila odhady růstu domácí ekonomiky pro letošní i příští rok. V prognóze...
GBPUSD-04022016-LV-11.png

GBP/USD dosáhl na čerstvá maxima

04.02.2016 Vyšší počet nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA a jestřábí komentáře britské centrální banky...
img

BoE: sazby beze změny, holubičí tón olsabil libru; analýza GBP/CHF

04.02.2016 Britská centrální banka (BoE) dnes jednomyslným hlasováním ponechala úrokové sazby beze změny. Základní úroková sazba je v Británii...
BoE-04022016-LV-9.jpg

BoE dnes pravděpodobně nepřekvapí

04.02.2016 Během dnešního dne je na programu zasedání britské centrální banky (BoE - Bank of England). Hlavním...
EURUSDH4-01022016-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (1.2.2016)

01.02.2016 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu mírně posílil a jak můžeme vidět na 4hodinovém grafu níže, tak se stále...
img

Fed plány nemění, britská ekonomika v závěru roku 2015 zpomalila, analýza EUR/USD

28.01.2016 Britská ekonomika uzavřela loňský rok ve slabším duchu, když meziroční tempo růstu HDP zvolnilo na nejnižší úroveň téměř za tři roky...
img

Nervozita se opět vrátila na finanční trhy, analýza ZLATA, S&P 500, ROPY

26.01.2016  Na akciové trhy se vrací negativní sentiment, kdy čínské akciové indexy uzavřely v rozmezí 5 až 6 procent v mínus...
img

Trhy zavřely poprvé v roce v zeleném

25.01.2016 Díky státnímu svátku v USA měli investoři kratší obchodní týden, US trhy otevřely až v úterý kvůli svátku Martina Luth...
eurusd-25012016-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (25.1.2016)

25.01.2016 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu mírně oslabil. V první polovině týdne se pohyboval do strany a ve čtvrtek...
img

Jaký další vývoj lze čekat na britské libře?

20.01.2016 Vývoj britské měny patří mezi největší překvapení uplynulých týdnů. Klesá už od poloviny prosince a během této doby už...
britanie 08012014.png

Míra nezaměstnanosti v Británii klesla

20.01.2016 Míra nezaměstnanosti v Británii klesla v tříměsíčním období do konce listopadu na 5,1 procenta. Dostala se...
usdx-19012016-6.png

Dolar mírně posiluje ke koši předních měn

19.01.2016 Americký dolar dnes na trhu mírně posiluje vůči koši měn. Mezi investory nepatrně vzrostl zájem o rizikovější...
GBPUSD-19012016-LV-15.png

Na libře vládne silný výprodej

19.01.2016 Britská libra v posledních hodinách výrazně oslabuje a na současných hodnotách je poprvé od března roku...
img

Carney dostal libru pod tlak, evropským akciím se po úspěšné asijské seanci znovu daří

19.01.2016 Po včerejším opatrném startu do nového týdne dnes evropské indexy zamířily do zelených čísel. K růstu přispěla přiznáv...
img

Forexový výhľad na 3.týždeň roka 2016

18.01.2016 EURUSD v priebehu minulého týždňa najskôr poklesol k úrovni 1,0800 a po neschopnosti medveďov dostať pár nižšie, nastal postupný obrat...
img

Medvědí trh v Evropě odstartoval

18.01.2016 Minulý týden byly finanční trhy opět zasaženy výprodeji. Na akciových trzích po celém světě docházelo k nastolení kles...
img

Zastaví earnings sezóna propad akcií?

11.01.2016 Finanční trhy zažívají nejhorší vstup do nového roku v historii. Americké akcie po prvním týdnu vykázaly historicky ne...
GBPUSD-H4-28122015.PNG

Britská libra na ústupu

28.12.2015 Ani obecné slábnutí amerického dolaru během prosince neumožnilo žádné zisky měnovému páru...
img

Volatilita z konce týdne rozvířila trhy

07.12.2015 Globální trhy byly rozvířeny koncem týdne poté, co Mario Draghi ještě více uvolnil měnovou politiku ECB. Německý index...
eurusd-07122015-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (7.12.2015)

07.12.2015 Měnový pár EUR/USD zažil minulý týden doslova turbulentní pohyby a posílil nejvíce za téměř sedm let a oživil...
img

Evropská data znovu příjemně překvapila, CAD ztrácí kvůli výsledkům HDP

01.12.2015 Po včerejší klidné seanci dnes evropské akciové indexy pokračují ve vyčkávacím režimu. Zobchodované objemy jsou sice l...
eurusd-30112015-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (30.11.2015)

30.11.2015 Měnový pár EUR/USD se v minulém týdnu mírně oslaboval. K jeho poklesu přispěl zejména komentář šéfa Evropské centrální banky
Související klíčová slova: EUR | Tempo růstu | Analytický tým | Změny průměrného pojistného | Bankéř | Dovoz ze Švýcarska | Dow Jones | Take Profit | HSBC | ECB (European Central Bank) | LYNX | Jackson Hole | Firma Apple | MAE | Kiwi | Kč/EUR | Afrika | Australská centrální banka | Pip | Zkušenosti | Cenová hladina | Bank of China | Cap | Světové akcie | Howard Lutnick | Lidské činnosti | Tempo růstu ekonomiky | Akciové trhy | Alphabet | Independent Strategy | Lockheed Martin | Měnový kurz | Daňové škrty | Pfizer | Zpravodajský server | Dovednosti | Nová cla | Podíl na trhu | Long pozice | Řecko | SRI | Kapitálové trhy | Nové kryptoměny | EURIBOR | Trend | Bank of Japan | Zpomalení globální ekonomiky | ChainLink | Životní prostředí | Libra vůči dolaru | Destin Commun | BTC | Dění na světových burzách | Mezinárodní měnový fond | Macron | Podnikatel | Investing | Finanční stabilita | Eurostoxx 50 | Šéf Fedu Powell | Investiční banky | Korelace | Krize biodiverzity | Makroekonomika | Agentura S&P | Časopis The Banker | Asijské akcie | Americký prezident Donald Trump | Britská libra | Aktiva | SP500 | Citigroup | Bezpečné útočiště | Sunday Times | Michala Moravcová | Indexy na Wall Street | Širší index S&P 500 | Diamantová formace | Intesa Sanpaolo | Dlouhodobý úspěch | Evropská komise | Index strachu | WTO | Měnová opatření | Hospodářský růst v Německu | Poplatky | Zasedání ECB | Obchodní systém | Analýzy | Finanční informace | Financial Times | Pravděpodobnost | Slabší libra | Berkshire Hathaway | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura AFP | Skandinávské měny | Lagardeová | GDP | Výnos do splatnosti | Dovoz z Číny | Americká inflace | Ethereum | Dovoz z USA | Deflace | Pařížská dohoda | Exchange | Clo na dovoz | BinckBank | Důležité fundamenty | Německý DAX | Plovoucí systém směnných kurzů | Výkyvy | Gibraltar | Oslabování měny | Goldman Sachs | Ekonomika Francie | Citibank | Petr Fiala | Společnost Crédit Agricole | Scott Bessent | Asijské trhy | Axiory | Exekutivní příkaz | Meziroční míra inflace v eurozóně | Analytický tým FXstreet.cz | Strach | Společnost Lukoil | Bankovní rada ČNB | Ekonomika Spojených států | Snížení emisí | Ekonomika Británie | Nezaměstnanost | Reserve Bank of Australia | Depozitní sazba | Čekající příkazy | Papírová hodnota akcií | Bazický bod | Britské dluhopisy | Sociální faktory | Sankce | Akcie dnes | Fluktuace měnových kurzů | Hospodářský růst eurozóny | Režim forexových intervencí | Mezibankovní sazby | Operace Twist | EONIA | Cena zlata | Propad cen ropy | Zvýšení úrokové sazby | Sociální osvěta | Škody a ztráty | Irská pojistka | Strana Zelených | Christine Lagarde | Burza | Trumpová | Virtuální měna bitcoin | Znehodnocení | Německá strana Zelených | EURCHF | Americký akciový index | Základní úrokové sazby | Opouští EU | Vývoj inflace | Směrnice | Organizace ADP | Thomas Jordan | Kurz čínské měny | Rating AAA | Snížení úroků | Otřesy | Tržní příležitosti | Brexit | Dopad na ekonomiku | Oznámení | Investice a financování | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Mervyn King | Tiskové agentury | Člen rady guvernérů | Zlato a stříbro | Pavel Šafařík | Vliv pandemie | Volby | Breakout | Trumpovo rozhodnutí | Ekologické trendy a inovace | Americký prezident | Američtí vojáci | Snižování státních ratingů | Výhled ekonomiky | Regionální měny | Vztahy s komunitou | Supervelmoci | Česká měna | Amazon | Růst cen | Standard & Poor's 500 | Vývoj amerického dolaru | Environmental, Social and Governance (ESG) | New York | Snížení úrokových sazeb | NFP report | Ekologické události | Chaos na finančních trzích | Zeměpisné podmínky | Pád libry | Pandemie COVID-19 | Výhled | Novozélandský dolar | Vysoké riziko | Rubl | CZK | Inflace | Podnikání | Velcí investoři | Kurz EUR/USD | Clo na dovoz zboží | EIA | Země EU | Dolarový index | Globální výhled | GBP/CHF | Šéf britské centrální banky | FB | Náklady na opravy | Vývoj měnového páru | Digitální měna | NZD/USD | Gap | ForexTime | Analyzování | Evropská měna | B/E | Anglická centrální banka | Dividendy | Brevan Howard Asset Management | Bankovní rada České národní banky | Globální ekonomiky | Swiss National Bank | Philip Morris | HDP Řecka | Inovativní technologie | Obchodní seance | Hlavní ekonom britské centrální banky | Podnikatelská důvěra | Bloomberg TV | Index volatility VIX | Graf | Politické rozhodnutí | Utahování měnové politiky | Cenové rozpětí | Současný stav | Nejdůležitější ekonomické události | Regulace a politická opatření | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Šéfka MMF | Investice v USA | Vicepremiér | Válka | Dovoz zboží | ČSÚ | Příkaz | Oslabování eura | Uvolnění měnové politiky | Akciové indexy na Wall Street | Průmysl | Akcie třiceti významných amerických podniků | Donald Trump | Kryptoměna Facebooku | Poptávka a dynamika trhu | Dow Jonesův index | Centrální banky | Očekávání analytiků | Zpráva | Balíček recipročních cel | Momentum | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Zvyšování sazeb | Zrušení cel | Německý export | Trpělivost | WSJ | Dobré výsledky | Deficit rozpočtu USA | Britské akcie | Irsko | EFSF | Trendový kanál | Faktory ovlivňující environmentální události | Komoditní měny | Jak fungují environmentální akce? | Americké výrobky | Ratingová agentura | Covid | Hospodaření ČNB | Karoline Leavittová | Asociace Libra | Futures | Michael Gove | Aktivita čínských továren | Dolary | FinCEN | Nabídka | Washington | Bouře a povodně | Jeffrey Sachs | Timeframe | Credit Agricole SA | Ekologické trendy | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | United Technologies | Výprodeje | Uptrend | Evropský mechanismus směnných kurzů | Tiff Macklem | Informovanost veřejnosti | Štěpán Hájek | Co jsou environmentální události? | Poplatek | Vliv na energii a dodávky | EURGBP | Obchodní příležitost | Environmentální a sociální změny | CISCO | Praní špinavých peněz | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Kurz novozélandského dolaru | Klíčové suroviny | Jednání bank | Sociální dopady | Carry trade obchodování | Úspěšné obchodování | Reakce trhu | Ekonomiky | CL | Odhodlání | Lidské faktory | Obnovitelné zdroje energie | Vývojář čipů | Země OPEC | Čínský jüan | Volatilita | Objem průmyslových zakázek | Členské země eurozóny | Členové bankovní rady | Hrubý domácí produkt (HDP) | Brexit bez dohody | Fitch rating | Záchranný fond | Průmyslová produkce | Alternativní měny | Economist | ICM | Primární nabídky mincí | Zaměstnanost | Dění na finančních trzích | Analytický článek | Státní dluh | Petr Fiala (ODS) | Významné riziko | Obchodní války | Kwasi Kwarteng | Japonská vláda | Airbus | AUD/CHF | Nové obchodní příležitosti | Peníze | Alibaba | CySEC | Sociální sítě | Brent | Globtrex.com | Politika | Exxon Mobil | Ekonomika nového Zélandu | HUF/EUR | Očekávání | Odvetná cla | Snižování sazeb | NN Group | Obchodní pásmo | RWE | Ekonomika EU | Nákup EUR | Agentura Kjódó | Měď | Evropské burzy | NFLX | Index cen domů | Ministr hospodářství | Vybírání zisků | Ukončení obchodní války | Cisco Systems | Zboží z Evropské unie | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Theresa Mayová | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Odchod z EU | Akciový index Dow Jones | Transparentní | Války na Ukrajině | Obchodní týden | Změny pracovních míst | IHS Markit | Majetek | Denní rozpětí | Pohled do budoucnosti | Guvernér české národní banky | Bankovní regulace | Evropské měny | Financovat | Environmentální spravedlnost | Standard & Poor's | RTT News | EUR/CAD | Hlavní úrokové sazby | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zásoby ropy | Hedgeové fondy | Janet Yellenová | Obchodní signály | CZK/EUR | United Airlines Holdings | Finanční otázky | Růst | Kristalina Georgievová | Klouzavý průměr SMA | XTB makroekonomický kalendář | AFP | Příležitosti | Biodiverzita | Itálie | Výpadky | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Neckline | IOT | Program kvantitativního uvolňování | MiFID II | MetaTrader | Světové finanční krize | Fundamentální analýza | Zabezpečení potravin a vody | Německé firmy | Miliardář George Soros | Prognóza | Globální spolupráce | Měnový pár USD/JPY | Inflace v roce 2023 | Long obchod | Použití finanční páky | Volná pracovní místa | Asset management | Obligace | Trh práce | Swiss | Růstový impuls | RBS | Rizikovější investice | Britská centrální banka | Veřejný dluh | Aktuální kurzy měn | Octavia Popescuová | Nové technologie | Nespravedlivá cla | Soukromí zaměstnavatelé | Nerovnováha | Sazby centrálních bank | Environmentální akce | Saxo Trader | Kanadská vláda | Velká Británie | Evropské ekonomiky | George Soros | Standard Life | Ostrovy | Klíčové události | Dluh zemí eurozóny | Sodexo | Makroekonom | Volatility | Nike | Blog | Mt. Gox | Long | Chování | Úroky snížit | Zpomalení ekonomiky | Lira | Změny v potravinářství | Znečištění a odpady | Prezident Trump | Koruna | Cla na americké zboží | Zasedání centrálních bank | Kurz jednotné evropské měny | Thyssenkrupp | AUD | DJIA | Virtuální měna | Změny pracovních míst a dovedností | Inflace v eurozóně | Vývoj měnového páru GBP/USD | Caterpillar | Kurz bitcoinu | Oslabování koruny | Evropský statistický úřad Eurostat | S&P500 | FTSEurofirst 300 | Opatření | EBay | Ekonomická činnost | Měnové stimuly | Tapering | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | OIL.WTI | Baidu | Směnný kurz | Trh | Barel ropy | Deficit rozpočtu | Lukáš Kovanda | Utility | Czech Fund | MSCI | TradingView | The Telegraph | Zdroje energie | Riziková averze | Prezident Evropské centrální banky | Britské hospodářství | Michael Bloomberg | Pověst | Řecká krize | Open | Napětí na finančních trzích | Tokelau | Daně z příjmů | Představitelé Fedu | Faktory ovlivňující environmentální a sociální změny | GBP/CAD | Rozdílové smlouvy | Kolísání měn | Index | Události roku | Kontraindikátor SSI | Nové clo | Vice | Recyklace | Odliv zahraničního kapitálu | Sell | Světový finanční systém | Zadlužení spotřebitelů | Rezervní měny | Investiční balík | Období nejistoty | MMF | Parlamentní volby | Výrobní ceny | Plán na snížení daně | Zlaté rezervy | Eura | Chris Sacca | Komise | Pojištění vkladů | Nejistoty | LIBOR | Americká centrální banka | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Tržní kapitalizace | Bílý dům | Přizpůsobení se změnám | Kapitál | Fungování | USDMXN | Ropa Brent | Jiří Rusnok | Posílení | Index KOSPI | Ranní zpráva z akciového trhu | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Agentura Reuters | GBP/JPY | Investice ve Spojených státech | Společnosti | Obavy z brexitu | Úvěrové krize | Ministerstvo obchodu | Negativní dopad | Blue chip | Sumitomo Mitsui Trust Bank | G7 | Mediální společnosti | S&P | Margin | Pouštět se do rizikových obchodů | Americké ministerstvo obchodu | Šéf centrální banky | Snížení daně z příjmu | Změna spotřebitelských preferencí | Unie | Grant Shapps | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Důvěra investorů | Ouest France | Maloobchodní tržby | ISTAT | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Kurz dolaru | Standard Chartered | Akciové indexy | Christine Lagardeová | Spolupráce a globální koordinace | Overnight | Prodej nových osobních automobilů | Německý kancléř Olaf Scholz | Guvernér Britské centrální banky | Ekonomický kalendář | Udržitelné financování | Toyota Motor | Fannie Mae | Shazování peněz z vrtulníku | Fundamentální zprávy | Americké státní dluhopisy | Cyklické měny | Obchodní napětí | Wall Street Journal | Inovativní řešení | Ocel | Financování výdajů | Swing | IEA | Rozhodnutí britské centrální banky | Týdenní výhled | Akcie Volkswagen | CoinDesk | EUR/GBP | Asie | Ropný kartel | Čech | Polský premiér | Deficit | Pandemie COVID | Intradenní volatilita | Fiskální pakt | Index Stoxx 600 | Nicholas Stern | Fiskální plány | Odvetná opatření | Internet of Things (IoT) | Vliv environmentálních událostí na hospodářství | Řízení rizika | ABN AMRO Bank | Hodnota kybernetické měny | Zabezpečení potravin | Budoucnost | Cukr | Akcie na Wall Street | Republikáni | Kartel OPEC | Kurz koruny | Moody's | NYSE Euronext | Eskalace | Přehled o dění na světových burzách | NAFTA | Výroba aut | Světový čas | Royal Dutch Shell | BNP Paribas | Česká koruna | G10 | Světové centrální banky | Twitter | Budoucí úspěch | Benzín | MIFID | Podnikatelé | Intervence na forexovém trhu | Forexové trhy | Akciový index | Pozornost | Prudký propad | Premiér Petr Fiala | Šíření nového koronaviru | Euro proti libře | Hospodářský růst v Evropě | Švýcarská centrální banka | Environmental, Social and Governance | Závislost | Úsilí | Japonské společnosti | Micron Technology | Meziroční míra inflace | Šéf švýcarské centrální banky | Range | Profit-Target | Akcie ve Spojených státech | Bohatství | Ifo | Dynamika trhu | Offshore | Obchodování na zámořských trzích | Energetický sektor | Jak fungují environmentální a sociální změny? | Conference Board | RRR | AlfaOmegaTrhov | Inside | Obchodování s dolarem | IBEX | Index nákupních manažerů | Vývoj mezd | Šigeru Išiba | Měna Bitcoin | Americká měna | Statistický úřad | Primární nabídky mincí (ICO) | Opatřením na podporu ekonomiky | Přímé zahraniční investice | Analytik TopForex | Hrubý domácí produkt Německa | Bitcoin | Straits Times | Poptávka | Úrokové sazby centrálních bank | Balance | Obchodní výsledky | Shanghai Composite | Cla na dovoz | Vysoké inflace | Nákup akcií | Snižování úrokových sazeb | Eroze půdy | Prezident USA | Odpor | Data o inflaci | Riziko zeleného dluhu | JPMorgan Chase | Video | Ontario | Ocenění Guvernér roku | Guvernér roku | Slušný zisk | Změny v energetickém odvětví | Evropský kurzový mechanismus ERM | Marketingová komunikace | Globální koordinace | Celní spor | Očekávání trhu | Technologický vývoj | Nastavení měnové politiky | Tovární objednávky | Obchodovat | Německý index DAX | Americké indexy | Historická minima | Obchodníci | Norsko | Velké částky | Finance | Dluhopisy | Indikátor | Růst úrokových sazeb | Equity | Prezident Donald Trump | Pár EUR/USD | Market Color | Analytici | Dividendový výnos | Aukce | Výkyvy cen | Problémy | Ministři obchodu | European Stability Mechanism | Evropský bankovní úřad (EBA) | Bank of New York Mellon | Výzva | Index PMI | Stříbro | Oversold | Investor George Soros | Finanční instituce | Internet of Things | Obchodní zásoby | ANZ | Kanadský dolar | Standard Life Investments | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Pokles cen | Ropa | Bankéři | Monetární politika | Pierre Moscovici | ETF | Deutsche Bank | Zpomalení hospodářského růstu | Klouzavý průměr | Firma | Komerční banka | Zasedání Bank of England | Short pozice | Barclays | Janet Yellen | Růst eurozóny | Rozpočtová pravidla | Globální finanční krize | AXA | Makroekonomická data | MetLife | Fibonacci | Indexy PMI | UBS | Exponenciální klouzavý průměr | Zpomalení inflace | FTSEurofirst | Ekonomové | Prohlášení | Růst počtu začínajících podniků | Pantheon Macroeconomics | Bank of Canada | Celní režim | USA | Keystone XL | | Spojené státy | NZDUSD | Záporný úrok | BIS | CDU/CSU | Automobilové součástky | Ex-dividend | Růst HDP | CEBR | Ukrajinská centrální banka | Pandemie | Světové trhy | Euro vůči dolaru | Úrokové sazby | Kurz libry | Zvyšování úrokových sazeb | Cena kybernetické měny | Výchylky v kapitálových tocích | Konsolidace | Japonská ekonomika | Helicopter money | Největší primární veřejná nabídka | Změna klimatu | Fáze obchodní dohody | Intervence centrální banky | Index volatility | Summit EU | Výrobci automobilů | Kdo řídí environmentální události? | Boeing | Londýnští bankéři | Vývoj nezaměstnanosti | Japonský Nikkei 225 | Kurz dolarů | Burze | ASML Holding NV | Vývoj | Dnešní údaje | Výnosy | Americké burzy | Trading | Obchodní dohody | Nesoulad | Úroková sazba | Index italských akcií | Dluhová krize | AUD/NZD | Blue chip akcie | Podnikatelská nálada | Změny klimatu | Investiční poradenství | Slevy | Býčí divergence | Oběhová ekonomika | Agentura Fitch | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Vztahy s komunitami | Americké akcie | Facebook | Investice v Číně | Ruská centrální banka | Klimatické podmínky | Nový americký prezident | Proticyklický kapitálový polštář | Otevírací cena | BRICS | USD GBP | Obchodní příležitosti | Měny zemí G-10 | Vliv na ekonomiku | Volatilní | Členské země EU | Kdo to řídí | Riziko ztráty | EUR/USD | Nízké sazby | Pin Bar | OSN | Intervence | Sky News | Světové obchodní organizace | Trh s kryptoměnami | Dnešní zprávy | Obchodní komora | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská důvěra | Moody's Investors Service | Výzkumná společnost | Daně z příjmu pro lidi s vysokými příjmy | Vydávání dluhopisů | Recese v USA | Měnové politiky | G20 | Odvětví | Lukoil | Investiční doporučení | Řecká ekonomika | Finanční domy | Ceny nemovitostí | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Belgie | Euro vůči americkému dolaru | Těžba dřeva | Fiskální politika | Vzdělávání a informovanost veřejnosti | PhillipCapital UK | LVMH | Kurz NZD | Měnový výbor | Úvěrová krize | Koronavirus | Správce portfolia | Stephen Poloz | Uvolnit měnovou politiku | Šéf Elysejského paláce | Geopolitické události | Dopady koronaviru na ekonomiku | Platina | Slabší kurz libry | Ekonomická situace | Vlastní kryptoměna | Odhad HDP | Ekonomický sentiment | Americký ministr obchodu | Centrální bankéři | KOSPI | Index FTSE 100 | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Zavedená cla | Small caps | Dluhopis | Francouzský ministr financí | Británie | Výsledek referenda | Vítězství | Investiční strategie | Dovoz do USA | Bezpečný přístav | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Aspekty týkající se environmentálních událostí | Index výrobních cen (PPI) | NSDAQ | RDSA | Miliardy dolarů | ADP | Akcie BMW | Britská měnová autorita | Daimler | Ruské akcie | Status bezpečného přístavu | Decline | Dividendová sezóna | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Ekonomický dopad koronaviru | Jaké jsou environmentální a společenské změny? | Prezidentské volby | Změny úrokových sazeb | Axiory Europe | Světová finanční krize | Odklon od dolaru | Bankovní systém | Platební bilance | Růst mezd | Prezident ECB | Agentura Moody's | Zemědělství | Break/Even | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Překážky | Posilování koruny | Ford Motor | Nákupy dluhopisů | Sazby | Obchodní pozice | Zasedání britské centrální banky | Inflace v České republice | Hlavní ekonom | Souostroví | Komise v přenesené pravomoci | Britský vývojář čipů | Zasedání OPEC | Investovat | Komoditní | Cena severomořské ropy Brent | Steven Mnuchin | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Ekonomická nálada v eurozóně | Průmyslové objednávky | Regulátor | Mezinárodní měny | Britská centrální banka dnes | Průzkum | Global Finance | Federal Fund Rate | Firmy | Komentátor | Konzervativní unie | Mezinárodní vztahy | Medvědí divergence | Index výrobních cen | Panika | Zajištění | Averze k riziku | Index německé akciové burzy DAX | Životní náklady | Vyšší ceny | Dovoz oceli | Money management | Zasedání Bank of Canada | Nový celní režim | Vliv na energii | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Povětrnostní podmínky | Investice do platiny | Environmentální události | Oslabení měny | Vývoz z Číny | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Investování | Distribuce | Fed | Ztráta příjmů | Central Banking | Nonfarm Payrolls | Euroskupina | Dnešní fundamenty | Rozpočtový deficit | Boris Johnson | Euro k dolaru | Světové ekonomické fórum | Ratingová agentura Fitch | Automobilový průmysl | Justin Trudeau | Česká vláda | Akcie bank | Trhy | Trade | Peter Bukov | Akcie v USA | Paypal Holdings | Emerging markets | Kurzový závazek | Fluktuace | Walmart | FTSE | Janis Varufakis | Německý ústavní soud | Přehled o dění | Oscilátor | Forex zpravodajství | Rizika | Meera Chandanová | Propady na akciových trzích | Americký dolar vůči japonskému jenu | Rada ČNB | Eurozóna | Portugalsko | Investiční rozhodnutí | Fond | ISM | Ekonomická nálada | Globální trhy | Zpřísňováním měnové politiky | Wu-chan | Fitch | Pšenice | Kancléř Olaf Scholz | Dluhopisový trh | Nákup eura | Rate Hike | Měnová politika ECB | Vývojář čipů Arm | Kalendář ekonomických událostí | Rzeczpospolita | Dánsko | Philip Lowe | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Kyjev | Ministr obchodu | Hodnota akcií | Představitelé centrální banky | Zasedání centrální banky | Tržní aktuality | Seminář | Investment Banking | Riziková aktiva | Růst ekonomiky | Stagflace | Ropný kartel OPEC | Renminbi | Náklady na opravy a obnovu | UnitedHealth | STMicroelectronics | Žádosti o podporu | Sucha | Ministerstvo financí | Bilance | Udržitelné investice | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | PriceWaterhouseCoopers | Ekonomický indikátor | Vladimir Putin | Tesla | Platinové akcie | Regulační orgány | Low | Stabilita | Miliardář | Španělsko | Vývoj technologií | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Prezident Emmanuel Macron | Společenské změny | Index spekulativního sentimentu | Mzdy | Poradenství | SYRIZA | General Motors | Veřejný dluh zemí eurozóny | CAD | Kurz britské libry | Shares | Rozjednané prodeje domů | Použití eura | Americká ropa WTI | Vstup na burzu | Na burze | Akcionáři | Dopad na hospodářství | Společnost | Ruský rubl | Tisková konference ECB | Evropské trhy | Sázet | FAANG | Hospodaření | Zahraniční obchod | Ztráta | Wells Fargo | Dluhové krize | Přírodní faktory | USDIDX | FXstreet | Boston College | Reporty | Globalizace | Reserve Bank of New Zealand | Obchod | Pips | Prodeje existujících domů | Obchodní rozhodnutí | Obavy o světovou ekonomiku | Tradeři | Velkoobchodní tržby | Volkswagen | CAD/CHF | AUD/USD | EK | Zahraniční forex | Riziko | Analytik | Emise | JPY | E-mini | Credit Suisse | Axios | Citi | Pivot | Pokles výnosů | RSI | Bank of America | Semináře | Transakce | USDX | Volatilita trhů | Finanční trh | Jim Yong Kim | Order | Turecká lira | Portfolio | Kurz měny | Nástroj | GBP | Ernst & Young | NATO | Buffett | Vývoj dolaru | Německá ekonomika | Čína | Pokles akcií | Risk | Inovace | CZK/USD | Ceny | Financování | Recese | Pokles | Kompozitní index | Deutsche Börse | Realitní trh | Short obchod | FTSE 100 | FX trhy | Ben Bernanke | Války | Impuls | Ukrajina | Raiffeisenbank | Bundesbank | Trh nemovitostí | Centrální banka | BBC | Předpovědi | Predikce | Softbank | EUR/NZD | USD/TRY | ASML | WTI | Prosus | USD/RUB | Stavební povolení | Hurikány | Praxe | Největší ekonomika světa | Divergence | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | Libra | Intuice | Trump dnes | Odborníci | Cena severomořské ropy | Údaje o vývoji inflace | Vyplnění GAPU | Aussie | USD/EUR | Sentix | Index FTSEurofirst 300 | USDCAD | Forint | Accor | Americký ministr financí | Morgan Stanley | Francouzská ekonomika | Ceny zlata | Liz Trussová | Commerzbank | Výnos | Donald Trump dnes | Výnosy z dluhopisů | České akcie | Patrik Urban | eBook | Insider | ESG | Index DOW | Trhy dnes | ČEZ | Frank | ERM | Index Nasdaq | CFD | CEO | 256/2004 | Šéf ECB | Růst podnikatelské aktivity | Austrálie | Minulá výkonnost | Summit G20 | Vývoj měnového páru EUR/USD | Historická maxima | Posílení koruny | Primární veřejná nabídka (IPO) | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | David Cameron | Forex trader | Švýcarské banky | Osvobození | Šinzó Abe | Zboží z Číny | S/R zóny | Cena akcií | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Bezpečné přístavy | Inflační cíl | VIX | Mezibankovní | RUB | Pravděpodobnost recese | Dopad koronaviru | BOSSA | Írán | EPS | Biliony dolarů | Očekávané Earnings | Obchodní deník | Pracovní místa | Akciové trhy v USA | ETF roku 2020 | Zisk | AT&T | Total | ČNB | Bank of England | American Airlines Group | EURUSD | FedEx | Demokraté | Makléři | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Aktuální kurzy | Wolfgang Schäuble | Krátká pozice | Obchodování | Vzdělání | Posílení dolaru | Úroky | Monitorování | Eurostat | Prezident | Akciový index S&P 500 | Rekordní minima | Růst inflace | Raytheon | Easing | Jednotná evropská měna | TRY | Francouzský ministr | Prémie | Performance | Kybernetické měny | Státní rozpočet | Evropa | WGC | Libra k americkému dolaru | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | S/R zóna | Zprávy | Ceny ropy | Potravinářství | Bailout | Francie | Předpověď | Trigger | Ekonomické důsledky | GBP/NZD | Údaje | Automobilky | Důvěra investorů v ekonomiku | Internetové akcie | Ekonomické události | Eurodolar | Kontext | Riziko stagflace | Finanční krize | DPA | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Běžný účet | ex | Naše ekonomika | Snížení daní | Jakub Matis | Cena ropy klesá | Španělská ekonomika | Index CPI | Bankovní tradeři | IronFX | ProCent | Portfólia | Haruhiko Kuroda | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Výkyvy kurzu koruny | Exxon | Zasedání americké centrální banky | Marže | Spotová cena | Americké sankce | JPMorgan Chase & Co | ConocoPhillips | Visa | Nový koronavirus | Grafy | Aktivum | TopForex | Japonská centrální banka | Přenos | Společnost XTB | Propad akcií | Finanční svět | Ursula von der Leyenová | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Růst dolaru | Stagnace | Tržby | Finanční systém | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Konsensus | Mayzus | NATGAS | Prodej aut | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Index londýnské burzy FTSE 100 | Guvernér | Trader | Cizí měny | Americké akciové trhy | Dividenda | Peking | GfK | Resistance | Aliance | Globtrex | Spready | HDP | Hospodářské vyhlídky | Skupina G20 | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Ekonomka | Dolar | Euro | Klid | Investování je rizikové | JP Morgan | Westpac | Objem investic | USD/CAD | Obchodní bilance | Brazílie | Členské země | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Contracts for difference | Členové OPEC | Přírodní katastrofy | AAPL | Microchip Technology | Analytik finančních trhů | Míra inflace v eurozóně | JPMorgan | AMZN | Zklamání investorů | EUR/CHF | Premiér Boris Johnson | Domácí měny | ČTK | Lehman Brothers | Session | Odhad letošního růstu | Katastrofy | Infineon | Guvernér ČNB | Ztráty | Západoevropské trhy | Česká národní banka | Regulační rámec | Obchodní styl | Brazilský real | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Dnešní události | Životní styl | Japonský jen | Meziroční inflace | Index amerického dolaru | FOMC | US dolar | European Central Bank | Akcie | Fundamentální výhled | Dramatický dopad | Nový Zéland | Société Générale | Výhody | Kurz GBP | Target | Základní úroková sazba | Urbanizace | Sociální demokraté | Podniky | Evropská investiční banka | Index spotřebitelských cen | City | Institut ZEW | AbbVie | Demografické trendy | Makléř | Louis Vuitton | Vývoj ropy | Farmaceutické akcie | AAA | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Dodavatelské řetězce | Ceny energie | SPD | BBVA | Index cen | Světová ekonomika | ADP report | Vývoz | Reuters | Hospodářská situace | Globální ekonomika | USDJPY | Úroková míra | Realizovat zisk | Price Action | Flash Crash | Index PPI | Britská ekonomika | Technologie | Zásoby zemního plynu | Emmanuel Macron | Společnost Apple | Ekonomický výzkum | Prognózy | SSI | Euro k americkému dolaru | Kurz | SBUX | Daně | Ministři | DXY | Makrokalendář | Globální růst | Využití kapacit | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Barack Obama | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Panevropský index | Energetická společnost | Pokladniční poukázky | Japonské akcie | Světové ekonomiky | NVDA | Výsledky | Míra inflace | Bolest | Údaj o HDP | JAR | Ekonomické fórum | Bankovní rada | Uber Technologies | Peněžní zásoba | Investice | Evropské banky | Microsoft | Business | Pro investory | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Obchodování v Asii | Energetické zdroje | Světové ceny potravin | Odveta | Rally | Investujte | Členství v EU | Sýrie | Konkurence | Světová rada pro zlato (WGC) | Ranní nadhoz | Kapitalizace | Vyjádření analytiků | Komunikace | Kazuo Ueda | Oživení ekonomiky | Zpráva z akciového trhu | Americká politika | Indie | Bod | Die Welt | Známý investor | Fitch Ratings | Ekonomika eurozóny | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | ESM | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | ECOFIN | Investiční stratég | Investiční prostředí | Conference Board index | Delta | Regulace | Deriváty | Šéf Fedu | USMCA | Fondy | Kurz eura | Akcie roku 2020 | SAP | Walt Disney | Hospodářství | MSFT | WHO | Rating České republiky | CAC 40 | ODS | Americký akciový trh | DIHK | Russell 2000 | Ukazatel | Běžný účet platební bilance | Reinvestice | Amgen | Evropské firmy | Měny | Dollar | Bankovní domy | Nezaměstnanosti v Německu | Ropa WTI | Finanční sektor | Burzy | Hospodářský růst | Thomson Reuters | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | YouGov | Ekonomický institut | Export | Světová zdravotnická organizace | Primární veřejná nabídka | Finanční rizika | Rusko | Vývoj ceny ropy | Snížení daně | Kanadský premiér | Burzovní rozcvička | Úbytek | GBPUSD | Partneři | PinBar | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Firma McDonald's | Allergan | Euronext | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Double top | 1 milion | Pro tradery | HSCEI | Stock Exchange | Interfax | Britská banka Barclays | Britská vláda | Média | Globální akciové trhy | Výsledková sezóna | Pokles výnosů dluhopisů | Tranše | Rozšíření | Technická analýza | Nejlepší blue chip akcie | Plány | Toyota | Resistence | Odložení brexitu | Trendový indikátor | COVID-19 | Béžová kniha | NFP | Nikkei | Ekonomika USA | Americké společnosti | Data z amerického trhu práce | Průmyslová výroba v Německu | ZEW | Evropské akcie | 21. století | Americký trh práce | TIM | Energie | S/R hladiny | Šéf Bílého domu | Objem | Investiční | Britské banky | Nálada | Americké centrální banky | Čínské ministerstvo obchodu | Příjmy | ESMA | Fiskální rok | Ekonomické dopady | Zobchodované objemy | Podnikatelská nálada v Německu | Zasedání Fedu | Bloomberg | XM | Guvernér centrální banky | ADR | Admiral Markets | Akcie v Asii | Evropská unie | Halifax | Růst amerických výnosů | Vývoj ceny bitcoinu | Britský ministr financí | Britský FTSE 100 | Rozvoj | Rozhodnutí vlády | Mexiko | Vyhlídky | iFX | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Odchod z Evropské unie | Udržitelnost | Míra | Korekce | Odhady trhu | Kvantitativní uvolňování | Summit G7 | Panevropský index STOXX 600 | DMA | Firemní investice | Stimulační opatření | US dollar | ForexLive | HDP eurozóny | Výkonnost | Pokles libry | Kjódó | Carry trade | Index S&P 500 | Instrument | Hrubý domácí produkt | Přehled | Pokles úrokových sazeb | Short | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Krize | Institut Ifo | High | Beta | Guvernér banky | OECD | CHF | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | BFM | HDP USA | Index Nikkei | Spot | Zvýšení úrokových sazeb | Těžba ropy | Otočení trendu | Zakladatel | Volby v USA | National Australia Bank | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | JDE | Dopad na centrální banku | Podpora | Ministři financí | QE | MT4 | Řešení problémů | Japonský premiér | Světová banka | Mexické peso | Cena | Maloobchodní prodeje | Vystoupení z EU | EU a USA | Německá vláda | Německo | Makroekonomické ukazatele | Obchodní spory | CNN | Apple | Komodita | Steen Jakobsen | Arm | Snížení sazeb | CME Group | Close | Kurzy | Finanční prostředky | Čínské ministerstvo | Ekonomické údaje | Risk Management | Ekonomická data | Spekulace na růst | Drahé kovy | Jefferies | Ekonomická data z USA | Premiérka Liz Trussová | Investice do projektů | Tisková konference Fedu | Úrokový diferenciál | Medvědi | DAX | Infineon Technologies | Rezervy | Podnik | Zavedení cel | Forexu | Hliník | Kurzy měn | Agentura DPA | Kypr | Obchodní válka | Báze | Oscilátory | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Měny&Sazby | Inflace v Německu | SEC | Schodek | Indikátory | Ticker | Odpovědnost | EUR/TRY | Finanční situace | Šéfka Fedu | Výnosnost | Úspěch | Investiční příležitosti | LTRO | Likvidita | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Forex trading | Inflační data | Bezpečnost | Maloobchodní prodej | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Likvidní | Banky | BlackRock | Buy | Produktivita práce | FDX | Vlády | Americká vláda | INTC | Investiční divize | Investiční společnosti | Daně z příjmů právnických osob | Altria Group | Ministři financí eurozóny | Fundamenty | Bankrot | Fox | Netflix | Zisk na akcii | GM | Ray Dalio | Wall Street | ING Groep NV | Instrumenty | Analýza | Ministr financí | Kurz EUR | Zlepšení | Japonský index Nikkei | Vivendi | XTB | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Index amerických akcií | Kurz EURUSD | Asijské akciové trhy | Zvyšování úroků | Program nákupu dluhopisů | Pozice | Jádrový CPI | Stock | Čínská ekonomika | Portfolia | Americké zásoby ropy | Spotová cena zlata | OCI | Pullback | Demokratické strany | Saldo běžného účtu | Transparentnost a odpovědnost | Dlouhé pozice | Chevron | Kovy | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Dlouhodobé důsledky | Měnový index | Market | Měnová autorita | Cenné papíry | Theresa May | Royal Bank of Scotland | Stoxx | Lídři | Medvědí trh | Support | General Electric | Hold | Prospekt | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Výzkum a vývoj | Transparentnost | FX | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | Finanční ústav | Trumpova cla | Deutsche Bundesbank | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Import | Kurz amerického dolaru | Mluvčí | Investiční banka | Služby | OPEC | Technologický pokrok | South China Morning Post | Řetězce | Sentiment | SNB | Události ve světové ekonomice | Nízká volatilita | Alcoa | NYSE | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Alibaba Group | Bohatý | Stop-Loss | Největší pokles | IHS | Obchodní bariéry | Spotřebitelé | Von der Leyenová | Centrální bankéř | Program nákupů dluhopisů | Výprodej akcií | Vzdělávání | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Polsko | Burzovní debut | Začít investovat | Ceny potravin | Nikkei 225 | AUDUSD | Rezistence | Bankovní rady ČNB | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | ZEW index | Auta | Saxo Bank | Zpravodajství | Velké banky | Nařízení | Bond | Ropy | RBA | ABN Amro | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Ocenění akcií | Dnešní obchodování | P.A. | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Energetické komodity | Hospodářské výsledky | Wirecard | Měnové stimulace | Jádrový index | Obchodní vztahy | Kurz japonského jenu | Finančník | Deficit státního rozpočtu | USD | Občané | Světové hospodářství | Vývoj dolarového indexu | AMS | Ekonomický dopad | Tokio | Forexové intervence | Kabinet | Legislativa | Japonské vlády | Loonie | PayPal | Libra k dolaru | Investing.com | Firemní zisky | Warren Buffett | Investice ve stavebnictví | Minimální mzda | BMW | Hlavní úroková sazba | Ekologické organizace | Cena ropy | Obavy z recese | Akciové burzy | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | CZ | Earnings | Digitální měny | Australský dolar | Propad | Dopady koronaviru | Bankovnictví | Rakousko | GBP/AUD | Nový premiér | Britské libry | Emise skleníkových plynů | Analýza Bank of England | Pokles eura | Finanční regulace | Dogecoin | Finanční ztráty | Agentura AP | Economic | Nemovitosti | Makro data | Turecká centrální banka | Evropský trh | Markets | USD/CHF | Mezinárodní spolupráce | Carl Icahn | Aleš Michl | Kanada | Nejistota | Akcie roku | CME | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Standard & Poor's (S&P) | Rizikové investice | Akcie na evropských trzích | Německý Ifo index | Kryptoměna | Ekonomie | Makroekonomický kalendář | Investment | Take-Profit | ING | MetaTrader 4 | Zahraniční investice | Federal Reserve | Swap | Indexy | Státní dluhopisy | Americký dolar | VaR | Blue chips | Makro | Evropská centrální banka | Starbucks | Švédsko | Německá centrální banka | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | IFO index | ECB | Stoxx 600 | Splatnost | Forward | Měnová politika | Oslabení japonského jenu | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Technologické inovace | Francouzský prezident | Makroekonomické data | Payrolls | AMGN | VET | ROCE | Spekulace | Lot | Referendum | NIESR | Americká cla | GOOGL | Konzervativci | Politická opatření | EU | Bankovní sektor | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | ARM | PBOC | Televize Sky News | KBC | Sterling | Silné euro | Společná evropská měna | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | MIC | MasterCard | Čínský vicepremiér | Bezpečné měny | Applied Materials | Kraft Heinz | WU | Základní sazba | Pracovní síly | Akciový trh | Setrvání Británie v EU | Vyšší cla | Nákup dluhopisů | Investor | Stochastic | USD/JPY | Předsedkyně Evropské komise | Americké vlády | Bloky | Jerome Powell | NZD | Technologický rozvoj | Ukazatele | American Express | Jestřáb | Měnový pár | Obchodování na burze | Šíření koronaviru | Strategy Research | Banka | Produkce ropy | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Stav americké ekonomiky | Markit | The Banker | Index technologického trhu Nasdaq | Američané | Čínské investice | Globální akcie | Olaf Scholz | Enel | CNBC | Německý kancléř | Protiruské sankce | Spotřebitelské ceny | Indonésie | Disney | Ocenění | News | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | | FOREX

Předchozí klíčová slova

Marine Le Penová
Mario Centeno
Mário Centeno
Mario Draghi
Mariott
Marist
Marka
Markantnější oslabení
Markantní zlevnění
Mark Branson

Následující klíčová slova

Mark Cuban
Mark DOUGLAS
Mark Elenowitz
Market
Markéta Fišerová
Markéta Krejzlová
Market alert
Market Analyst
Markéta Pekarová Adamová
Markéta Stržínková
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RebelsFunding
Potvrďte prosím... Zavřít