Platidlo

Technická analýza páru BTC/USD na 29. dubna 2022
29.04.2022 Několik měsíců poté, co se z bitcoinu stalo zákonné platidlo Salvadoru, ukazuje studie Národního úřadu pro ekonomický výzkum (NBER), že bitcoin začalo jako prostředek platby přijímat 20 % podniků.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
28.04.2022 1) Středoafrická republika povolila bitcoin jako zákonné platidlo. Loni to jako první země učinil Salvador. Středoafrická republika patří k nejchudším zemím světa, i když se na jejím území nacházejí ložiska diamantů, zlata a uranu. V roce 2019 tam měly podle serveru WorldData přístup k internetu jenom čtyři procenta z jejích pěti milionů obyvatel, přičemž internet je k používání kryptoměn nezbytný.

Středoafrická republika přijala bitcoin jako zákonnou měnu
28.04.2022 Středoafrická republika povolila bitcoin jako zákonné platidlo. Loni to jako první země učinil Salvador. Středoafrická republika patří k nejchudším zemím světa, i když se na jejím území nacházejí ložiska diamantů, zlata a uranu. V roce 2019 tam měly podle serveru WorldData přístup k internetu jenom čtyři procenta z jejích pěti milionů obyvatel, přičemž internet je k používání kryptoměn nezbytný.

Středoafrická republika schválila zákon o regulaci kryptoměn
27.04.2022 Včera se po celém světě roznesla zpráva, že Středoafrická republika (CAR) se inspirovala Salvadorem a přijala BTC jako zákonné platidlo. Po pravdě novinky nejsou přesné.

Do Salvadoru přijíždějí krypto milionáři aby investoři do projektu Bitcoin City
22.04.2022 Investoři již obyvatelům Salvadoru v okolí navrhované oblasti výstavby Bitcoin City nabízejí až pětinásobek částky, kterou zaplatili za své pozemky.

Technická analýza páru BTC/USD na 22. dubna 2022
22.04.2022 Kryptoměny jsou k platbě za zboží denní potřeby používány jen málo, protože transakční poplatky jsou vysoké a prodejci kryptoměny jako platidlo nepřijímají.

Bitcoin a ethereum bojují na klíčových úrovních odporu
19.04.2022 Bitcoin i ether v současné době bojují s klíčovými úrovněmi odporu poté, co v minulém týdnu výrazně oslabily.

Technická analýza páru BTC/USD na 19. dubna 2022
19.04.2022 Ruské ministerstvo financí (MinFin) finalizovalo návrh zákona "o digitální měně" a poslalo ho ke schválení ruské vládě . Návrh federálního zákona objasňuje předpisy pro obchodování a těžbu kryptoměn.

Technická analýza páru BTC/USD na 14. dubna 2022
14.04.2022 Brazilský Senát oznámil brzké schválení zákona regulujícího kryptoměnový trh. Nový zákon umožní brazilskému prezidentovi vytvořit regulační úřad, který bude na trh s kryptoměnami dohlížet. Návrh zákona o regulaci brazilského kryptoměnového trhu má Národní kongres schválit v první polovině letošního roku.

Bitcoin klesá, trhy trápí obavy z růstu sazeb
11.04.2022 Bitcoin se minulý týden propadl, protože trhy trápily obavy ze zvyšování úrokových sazeb a konce kvantitativního uvolňování.

V Miami se koná největší kryptoměnová konference na světě
08.04.2022 Desítky tisíc nadšenců do Bitcoinu jsou v Miami na konferenci Bitcoin 2022, která potrvá do této soboty. Na této konferenci o kryptoměnách, která je největší na světě, vystoupí na několika pódiích přes 300 řečníků. Většinu z těchto prezentací bude možné sledovat zdarma díky živému vysílání na YouTube.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
08.04.2022 1) Zvláštní ekonomická zóna ve středoamerickém Hondurasu přijala bitcoin a další kryptoměny jako zákonné platidlo. Ve čtvrtek to podle agentury Reuters uvedli její představitelé. Speciální zóna s názvem "Honduras Prospera“ byla založena v roce 2020, aby pomohla podpořit investice. Má správní, fiskální a rozpočtovou autonomii. "Flexibilní regulační rámec společnosti Prospera umožňuje kryptoinovaci a používání bitcoinů obyvateli, podniky a úřady,“ uvedl Honduras Prospera v prohlášení.

Zvláštní ekonomická zóna v Hondurasu přijala bitcoin jako legální platidlo
08.04.2022 Zvláštní ekonomická zóna ve středoamerickém Hondurasu přijala bitcoin a další kryptoměny jako zákonné platidlo. Ve čtvrtek to podle agentury Reuters uvedli její představitelé.

Tři kryptoměny se zářnou budoucností?
05.04.2022 Svět kryptoaktiv samozřejmě není jen o bitcoinu. Jsou i jiné projekty, které si jistě zaslouží pozornost. V rámci dnešního článku si proto představíme tři kryptoměny, které stojí za zmínku. Nebudeme ale brouzdat úplně v neznámých vodách. Respektive zůstaneme u prověřených projektů, jako je binance coin (BNB), bitcoin cash (BCH) a litecoin (LTC).

Bitcoin prolomil klíčovou bariéru odporu
28.03.2022 Bitcoin minulý týden překonal klíčovou úroveň rezistence a přes noc na neděli prudce vzrostl.

Technická analýza páru BTC/USD na 28. března 2022
28.03.2022 Podle nedávné studie Salvadorské obchodní komory salvadorské firmy od okamžiku, kdy země v září 2021 proslula uznáním bitcoinu za zákonné platidlo, s přijímáním této kryptoměny nespěchají.

Honduras chce z BTC učinit zákonné platidlo
23.03.2022 Honduras se může stát dalším státem, která z bitcoinu učiní zákonné platidlo. Max Keizer, investor do bitcoinu, ve svém příspěvku na Twitteru z minulého pátku šířil zvěsti o tom, že se tak již stalo

Malajsijské ministerstvo: přijmout krypto jako zákonné platidlo pro zapojení mladých
22.03.2022 Náměstek malajsijského ministra komunikací a multimédií v pondělí parlamentu řekl, že by země měla zvážit přijetí kryptoměn typu Bitcoin jako zákonného platidla, to uvedl místní média The Star.

V Salvadoru pokračuje adopce BTC u firem pomalu
22.03.2022 Podle posledního průzkumu salvadorské obchodní komory podnikatelské subjekty ve středním Salvadoru rozšiřují své možnosti adopce bitcoinů (BTC) jen velmi pomalu. Salvador je první zemí na světě, která učinila bitcoin zákonným platidlem od září 2021.

Stane se Malajsie hlavním centrem kryptoměn?
18.03.2022 Trend přijímání kryptoměn jako rovnocenného partnera tradičním měnám se již dostal i do Asie. Následujíce vzor El Salvadoru, který jako první stát učinil z bitcoinu oficiální platidlo, se roztrhl pytel se státy a městy, které se touto skutečností nechaly inspirovat a začaly využívat kryptoměny jako zákonná platidla. Dalším státem, který může následovat vzor El Salvadoru, může být Malajsie.

Bitcoin je lídrem globálního finančního systému
01.03.2022 Bitcoin je lídrem globálního finančního systému. Eskalace konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou, stejně jako jakékoli další geopolitické události, jeho posilování a postupnému růstu jen prospívají. Vzhledem k nedávným událostem bitcoin zcela zastínil ruský rubl v důsledku kolapsu ruského fiatu a intenzity vášní mezi zeměmi.

Stane se BTC v Mexiku zákonným platidlem?
25.02.2022 Senátorka mexického státu Nuevo Leon, Indira Kempisová, by ráda prosadila zákon, který by v Mexiku učinil z Bitcoinu zákonné platidlo.

Salvador zvyšuje cestovní ruch o 30%
23.02.2022 Cestovní ruch v Salvadoru vzrostl o 30% od zavedení Bitcoinu jako zákonného platidla 7. září, 2021. Zemský ministr cestovního ruchu informaci odhalil s tím, že ve 4. čtvrtletí 2021 došlo k nárůstu, asi o 300 milionů více, než se čekalo.

Technická analýza páru BTC/USD na 22. února 2022
22.02.2022 Prezident Bukele krypto komunitě prostřednictvím Twitteru oznámil, že Kongresu zaslal seznam 52 právních úprav. K těm nejzajímavějším patří výzva k omezení byrokracie, vytvoření daňových pobídek a především nabídka občanství cizincům, kteří v jeho zemi chtějí investovat.

Technická analýza páru ETH/USD na 22. února 2022
22.02.2022 Ruské Ministerstvo financí se výrazněji zapojilo do dlouhé hry s centrální bankou země a představilo oficiálně zákon, který předkládá regulaci – spíše než zákaz – digitálních aktiv.

Sankce mohou být hnací silou toho, aby více zemí akceptovalo Bitcoin jako legální platidlo
17.02.2022 Bitcoin ušel dlouhou cestu od svého vzniku, kdy se posunul od okrajového aktiva k přijetí celou zemí. K tomu, aby ji národní státy přijaly hromadně, je však ještě dlouhá cesta. Ale zdá se, že existuje rychlejší způsob…

Technická analýza páru BTC/USD na 11. února 2022
11.02.2022 Ruská vláda a centrální banka nyní pracují na návrhu zákona, který bude kryptoměny definovat jako "ekvivalenty měny", nikoli jako digitální finanční aktiva. Kryptoměny by v legálním odvětví fungovaly pouze v případě, že by byly plně identifikovány prostřednictvím bankovního systému nebo licencovaných brokerů. Bitcoinové transakce a držení kryptoměn v Ruské federaci není zakázáno; tyto činnosti však musí probíhat prostřednictvím "organizátora směny digitálních měn" (banky) nebo peer-to-peer burzy s licencí.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
04.02.2022 1) Současný šéf Severoatlantické aliance (NATO) Jens Stoltenberg (62) se stane novým guvernérem norské centrální banky. Oznámilo to norské ministerstvo financí. Postu v čele Norges Bank se ujme po ukončení svého působení v NATO.

V Arizoně se snaží legalizovat bitcoin jako platidlo
04.02.2022 Arizonská senátorka navrhla zákon, který by z bitcoinu učinil legální platidlo. Pokud zákon projde, bude možné bitcoin používat jako hotovost k placení nákupů, účtů a daní.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
02.02.2022 1) Plynovodem Jamal začal dnes ráno proudit malý objem ruského zemního plynu z Polska do Německa. Zhruba po jedné hodině byly dodávky zastaveny, ukazují podle agentury Reuters data německého provozovatele plynovodní sítě Gascade. Rusko přitom své závazky vůči evropským odběratelům dlouhodobě plní bez problémů. V obraceném režimu plyn proudil od 21. prosince, což v Evropě přispělo k citelnému růstu ceny plynu.

Salvador spouští peněženku Chivo a chce zavést 1 500 bitcoinmatů
02.02.2022 Vláda Salvadoru se zaměřuje na stabilitu, dostupnost a škálovatelnost peněženky Chivo pro své uživatele, kterých je více než 4 miliony.

Technická analýza páru BTC/USD na 1. února 2022
01.02.2022 Krátce potom, co Mezinárodní měnový fond vyzval Bukeleho vládu, aby zrušila status bitcoinu coby zákonného platidla, předpověděl salvadorský prezident Nayib Bukele další růst bitcoinu. Zveřejnil tweet, že bitcoin nakonec díky omezené nabídce pouhých 21 milionů digitálních mincí zaznamená "obrovský nárůst ceny".

Technická analýza páru BTC/USD na 27. ledna 2022
27.01.2022 Mezinárodní měnový fond je znepokojen riziky souvisejícími s dluhopisy krytými bitcoinem, které vydává Salvador. Následně byl Salvador vyzván, aby bitcoiny co nejdříve přestal používat jako zákonné platidlo.

Bitcoin vede český kryptoměnový žebříček eToro. Na vzestupu je decentralizované financování DeFi
21.01.2022 Drobní čeští investoři po spektakulárním roce 2021 znovu potvrdili svou důvěru v bitcoin. Potvrzují to poslední data společnosti eToro. Žebříček Top 10 nejvíce obchodovaných kryptoměn také ukazuje, že bitcoin dosáhl 476% meziročního nárůstu otevřených pozic a zůstává vůbec nejobchodovanější kryptoměnou na platformě.

Tichomořská země napodobuje zákon Salvadoru o legalizaci Bitcoinu
17.01.2022 Ostrovní země Tonga, která se nachází v Tichomoří oznámila, že chce přijmout Bitcoin jako zákonné platidlo. Zákon je téměř identický jako ten Salvadorský.

WSJ: Turci kvůli slabé domácí měně více nakupují bitcoin a tether
13.01.2022 Turci kvůli prudkému propadu domácí liry více nakupují kryptoměny bitcoin a tether. Je o ně největší zájem za posledních pět čtvrtletí, píše na svém webu deník The Wall Street Journal (WSJ).

Peru se přidává na seznam: Země předložila svůj návrh zákona o kryptoměnách
06.01.2022 Zatímco obchodníci s etherem a bitcoiny po Novém roce svědomitě čekají, jakým směrem se bude pohyb dále vyvíjet a budou očekávat zlepšení, protože je s čím počítat, v Peru byl představen návrh nového zákona o digitálních aktivech, jehož součástí jsou i kryptoměny.

Bukele: Další země přijmou Bitcoin v roce 2022
05.01.2022 Nayib Bukele, prezident Salvadoru ve svém Twitterovém příspěvku predikoval cíle největší kryptoměny pro rok 2022.

Prezident Salvadoru očekává, že v roce 2022 bude cena bitcoinu 100 000 USD
03.01.2022 Dne 31. prosince bitcoin potěšil trh lokálním impulsním růstem a konsolidoval nad 48 000 USD. Následně však cena kryptoměny tuto hranici opět prolomila a nadále se pohybovala v oblasti 45 000–48 000 USD. Hlavní digitální aktivum začíná nový rok v obvyklém rozmezí fluktuací, přičemž gravituje ke své spodní hranici. Stále více faktorů nasvědčuje medvědímu scénáři a opětovnému otestování oblasti 42 000–45 000 USD.

Technická analýza páru BTC/USD na 3. ledna 2022
03.01.2022 Salvadorský prezident Nayib Bukele dnes zveřejnil pět býčích předpovědí výkonu bitcoinu pro rok 2022. Salvador se stal loni první zemí, která za prezidenta Bukeleho přijala bitcoin jako zákonné platidlo coby opatření proti rostoucí inflaci v zemi. Od okamžiku jeho legalizace získal prezident z rezerv země 1 370 BTC a nerealizované zisky reinvestoval do nových infrastrukturních projektů, včetně nemocnice a školy.

Bude rast kryptomien pokračovať aj v roku 2022?
03.01.2022 V tomto blogu poukážem na možný budúci vývoj menových párov na základe minulých pohybov a technickej analýzy. Pozrieme sa na tie najväčšie kryptomeny, na ktorých v podstate stojí budúcnosť aj ostatných tokenov a tými sú Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH).

Elon Musk dál pěje chválu na svou oblíbenou kryptoměnu dogecoin a Tesla bude přijímat platby za zboží v DOGE
16.12.2021 Elon Musk dál pěje chválu na svou oblíbenou kryptoměnu dogecoin a zdá se, že historie se opět opakuje. Včera Musk zveřejnil tweet, ve kterém uvedl, že Tesla bude dogecoin přijímat jako platbu za značkové zboží a personalizovaný merch od Tesly a tam to bude vidět.

Visa bude radit s kryptoměnami
09.12.2021 VISA, americký vydavatel platebních karet spustil poradenskou službu, ta klientům usnadní orientovat se ve světě kryptoměn. VISA uvedla, že součástí konzultační a analytické divize bude poskytovat rady finančním institucím, maloobchodníkům a dalším firmám, které se týkají virtuálních měn.

Salvador drží více než 60 milionů dolarů v BTC
06.12.2021 Za posledních 24 hodin se Botcoin propadl o 17%, to je další pád, který kryptotrh v pátek večer zažil. Bitcoin dosáhl hodnoty 48 315 USD. Bitcoin ve středu dosáhl téměř 59 000 USD. V pátek otevíral na hodnotě 57 000 USD. Nynější cena je nejnižší od konce září.

Technická analýzy páru BTC/USD na 6. prosince 2021
06.12.2021 Dne 23. listopadu média informovala o tom, že indická vláda zvažuje návrh zákona, který navrhuje vytvoření oficiální digitální měny, a zároveň zavádí zákaz všech "soukromých" kryptoměn.

Thajsko položilo základy pro kryptoturistiku, aby oživilo ekonomiku
30.11.2021 Thajsko se zaměřuje na nově nabyté krypto milionáře, aby vdechlo život svému pandemií zmítanému turistickému průmyslu.

Ripple s republikou Palau pracují na národní digitální měně
25.11.2021 Krypto společnost Ripple se spojila s republika Palau a oznámila kolaboraci s krypto společností Ripple, aby vytvořili svou vlastní kryptoměnu vydanou centrální bankou (CBDC). Ripple chce tomuto ostrovnímu státu v tichomoří pomoct s vyvíjením vlastní kryptoměny. Společnost Ripple navrhuje, že kryptoměna nemusí být nutně jen další CBDC.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
23.11.2021 1) Realitní společnost Atrium European Real Estate, která se specializuje na nákupní centra ve střední Evropě, se sloučí se svou mateřskou firmou Gazit Globe a v polovině února opustí burzu. Za účelem schválení fúze se příští měsíc uskuteční mimořádná valná hromada akcionářů společnosti Atrium.

MMF: Salvador by neměl používat kryptoměnu bitcoin jako zákonné platidlo
23.11.2021 Středoamerický stát Salvador by vzhledem k souvisejícím rizikům neměl používat kryptoměnu bitcoin jako zákonné platidlo. V pondělí to uvedl Mezinárodní měnový fond (MMF). Salvador se na začátku září stal první zemí na světě, kde se nejznámější kryptoměna bitcoin stala oficiálním platidlem. Tento krok vedl k rozsáhlým protestům z obav, že bitcoin v této chudé latinskoamerické zemi vyvolá nestabilitu a inflaci. Vedle bitcoinu se v Salvadoru dál platí také americkým dolarem.

El Salvador oznámil založení Bitcoin city
22.11.2021 El Salvador se stala prvním státem, která z BTC učinil zákonné platidlo. Nově Salvador oznámil další projekt, chce vybudovat první Bitcoin město a nazve ho jednoduše, Bitcoin City.

Brazilský návrh zákona by umožnil mzdy v bitcoinech
08.11.2021 Brazilský poslanec Luizão Goulart chce státním zaměstnancům umožnit výplatu v bitcoinech. Nedávno navrhl zákon, který by umožňoval výplaty zaměstnanců ve veřejném i soukromém sektoru v bitcoinech.

Salvador postaví 20 škol ze zisků státního bitcoinového fondu
05.11.2021 V Salvadoru bude vybudováno 20 nových škol a to díky ziskům z FIDEBITCOINU, což je státní fond pro podporu přijetí digitální mince. Salvadorský prezident Nayib Bukele chce podpořit úroveň vzdělanosti země pomocí Bitcoinů.

Kryptomeny, ktoré sklamali (zatiaľ)
05.11.2021 Kryptomeny sem, kryptomeny tam, rok 2020 a 2021 je jednoznačne ich rok a mnohé urobili obrovské výnosy. Ľudia veľmi radi poukazujú na úspechy, no dôležité je sa aj pozrieť na tie neúspechy. V tomto prípade na krypta, ktoré mali, alebo stále majú potenciál, ale ešte sa na cene úplne neprejavil. Poďme sa pozrieť na Internet Computer (ICP), Bitcoin Cash (BCH) a Plant vs Undead (PVU).

Kryptoměny vs. digiměny
24.10.2021 Nedávno jsem tady zcela otevřeně a nepokrytě děkoval Toyotě za úsilí vedoucí k vytvoření sériového, vodíkem poháněného automobilu. Tato technologie mi totiž v dnešním, zeleně zabarvujícím se světě, dává mnohem větší smysl, než všechny ty baterie a zásuvky. No a na něco podobného jsem nyní narazil i v oblasti virtuálních měn.

Občané Salvadoru nakupují mnohem více bitcoinů než kolik vybírají dolarů
18.10.2021 Občané Salvadoru stále více vyměňují své úspory v USD za BTC. Tento vývoj sdílel na Twitteru prezident Nayib Bukele na základě údajů získaných z interní peněženkové služby Salvadoru, Chivo.

V Salvadoru tisíce lidí protestovaly proti bitcoinu a prezidentovi
18.10.2021 Ve středoamerickém Salvadoru v neděli protestovaly tisíce lidí proti způsobu vládnutí prezidenta Nayiba Bukeleho a jeho rozhodnutí zavést v zemi kryptoměnu bitcoin jako oficiální platidlo. Uvedla to dnes agentura AFP.

MMF: Zavádění kryptoměn jako zákonných platidel je nerozumné a riskantní
13.10.2021 Zavádění kryptoměn jako zákonných platidel s sebou nese značné riziko a ohrožuje globální ekonomiku. Ve zprávě o finanční stabilitě to uvedl Mezinárodní měnový fond (MMF). Jde podle něj o nerozumnou zkratku a fond se obává takzvané "kryptoizace", tedy postupného zavádění zahraničních měn či kryptoměn v jednotlivých zemích.

10 důvodů, proč vlastnit zlato
11.10.2021 Zlato je jedním z nejstarších aktiv vůbec. Ve starověku se používalo jako platidlo, dnes je zlato investičním nástrojem, vždy však bylo uchovatelem hodnoty. V dnešní době nadměrného tištění peněz je zpochybněna důvěryhodnost fiat měn a státních dluhopisů. Ty dříve investorům poskytovaly větší jistotu a hodnotu.

Reuters: V Salvadoru si zvykají na bitcoin, obavy ale přetrvávají
10.10.2021 Od září, kdy Salvador zavedl bitcoin jako zákonné platidlo, tam s touto kryptoměnou experimentuje čím dál více lidí. Denně jeho prostřednictvím posílají migranti domů několik milionů dolarů. Ale platby v bitcoinech přijímá v této středoamerické zemi jen zlomek podniků. Kryptoměnová aplikace od vlády se potýká s technickými problémy, což frustruje i oddané uživatele této technologie. Uvedla to agentura Reuters.

Bitcoin vystoupal nejvýše od poloviny května, přesáhl hranici 55.000 USD
06.10.2021 Bitcoin dnes vystoupal nejvýše od poloviny května, podle serveru CoinDesk překonal mez 55.000 dolarů (přes 1,2 milionu Kč). Poté, co se neznámější kryptoměna v úterý vrátila po čtyřech týdnech nad hranici 50.000 dolarů, investoři sázejí na její další růst, napsala agentura Reuters.

Bitcoin opět překročil hranici 50 000 USD
06.10.2021 Bitcoin po měsíci překročil hranici 50 000 dolarů (to činí přibližně 1,1 milionu Kč). Nejznámější digitální mince významně posiluje od začátku října jak plyne z údajů krypto burz.

Adopce kryptoměn ve Španělsku stoupá
06.10.2021 Na základě posledního průzkumu se chystají v příštích pár týdnech vstoupit na krypto trh 38% Španělé ve věkové kategorii od 25 do 40 let. 21% španělských účastníků investovalo do nejznámější kryptoměny, Bitcoinu nebo do jiných altcoinů. Mezi Španěly patří digitální mince do nejpopulárnějších investic.

Bitcoin je po čtyřech týdnech zpět nad hranicí 50.000 dolarů
05.10.2021 Bitcoin se po čtyřech týdnech vrátil nad hranici 50.000 dolarů (zhruba 1,1 milionu Kč). Nejznámější a největší kryptoměna výrazně posiluje od začátku října, vyplývá to z údajů kryptoměnových burz.

Bitcoin citelně padá. Peking zakázal všechny transakce s kryptoměnami
24.09.2021 Bitcoin a další kryptoměny dnes citelně oslabují. Čínská centrální banka totiž prohlásila všechny transakce související s kryptoměnami za nezákonné. Jde o dosud nejsilnější signál Pekingu, že vůči kryptoměnové komunitě hodlá rázně vystupovat.

Důvod, proč by Bitcoin mohl být v bezpečí před globální krizí na akciovém trhu
22.09.2021 Někteří považují Bitcoin za tzv. digitální zlato, vzácného uchovatele hodnoty. Jiní Bitcoin považují za technologický projekt či typ softwaru s odpovídající sítí. To, že Salvador přijal Bitcoin jako zákonné platidlo bude podle všeho důkaz funkce směnných prostředků, kterou Lightning Network nabízí. Řešení škálování druhé vrstvy nabízí okamžité a levné převody, i když ke vstupu nebo výstupu ze sítě potřebuje pravidelné transakce na blockchainu.

Salvador se snaží nalákat zahraniční investory, nebude jim danit zisky z Bitcoinu
16.09.2021 Salvadorský prezident Nayib Bukele chce přilákat zahraniční kapitál, aby tak posílil bitcoinový průmysl a zároveň aby kryptoměna byla přijata jako zákonné platidlo. Pro cizince by toto rozhodnutí mohlo být velmi příznivé. Salvador se tímto snaží přilákat investory ze zahraničí. Podle interview s Javierem Arguetem, právním poradcem prezidenta Nayiba Bukeleho, zahraniční investoři, kteří vytvoří zisky pomocí Bitcoinu, nebudou muset platit daně.

V Salvadoru tisíce lidí protestovaly proti prezidentovi a bitcoinu
16.09.2021 Ve středoamerickém Salvadoru vyšly ve středu do ulic tisíce lidí, kterým se nelíbí způsob vládnutí prezidenta Nayiba Bukeleho a jeho kontroverzní rozhodnutí zavést v zemi kryptoměnu bitcoin jako zákonné platidlo. Podle agentury AP demonstranti poškodili i několik bankomatů, které byly nově instalovány právě kvůli transakcím s bitcoiny.

Ukrajina přijala Bitcoin
15.09.2021 Ukrajinský parlament minulý týden schválil návrh zákona z roku 2020, který dodává vyjasnění ohledně Bitcoinu v majetkovém smyslu, protože dříve nebyl nijak regulován.

V Salvadoru budou používat Bitcoin výhradně k nákupu zboží a služeb.
13.09.2021 Bitcoin je nyní pro Salvador měnou a země, pokud si to bude přát, by mohla Bitcoin používat výhradně k nákupu zboží a služeb. Spoléhat se na Bitcoin při obchodování však znamená, že ekonomika by podléhala likviditě a volatilitě Bitcoinu, které nelze kontrolovat domácí měnovou politikou.

48 procent Brazilců by chtělo Bitcoin jako oficiální měnu
13.09.2021 Téměř polovina Brazilců by ráda viděla Bitcoin jako oficiální měnu. Co si budeme povídat. Oči mnohých kryptoměnových nadšenců i kritiků se v poslední době upírají do oblasti Střední a Jižní Ameriky. Zájem podporují i výsledky nedávno zveřejněného průzkumu veřejného mínění, podle kterých by až 48 procent Brazilců chtělo udělat po vzoru Salvadoru z Bitcoinu oficiální měnu v zemi.

Koniec býčieho trhu na kryptomenách?
08.09.2021 Kryptomeny včera popoludní zaznamenali obrovský prepad. Bitcoin klesol o viac ako 15% za menej ako 2 hodiny, zatiaľ čo Ethereum kleslo za rovnaké obdobie približne o 20%. Väčšina kryptomien sa však zotavila o niečo neskôr. Vzhľadom na taký prudký pokles sa investori začali čudovať - skončil sa býčí trh na kryptomenách?

Výplááách
08.09.2021 Představte si že jste včera ráno přišli z velmi vydařené oslavy a spali až do dneška. Co jste měli slavit? No koupili jste si přeci (jakoukoli) kryptoměnu po předešlých propadech. Vypadá to ale že dnes pijete na žal. Výplach a strmý sešup postihl snad všechny kryptoměny.

Na digitální peněžence se Salvadorem bude spolupracovat platforma Bitso
08.09.2021 Kryptoměnová platforma Bitso bude hlavním poskytovatelem služeb pro digitální peněženku Chivo, kterou zavedl Salvador. Informovala o tom agentura Reuters. Středoamerický Salvador se včera stal první zemí světa, která přijala bitcoin jako zákonné platidlo. Světová banka (SB) ale zopakovala, že nemůže Salvadoru s tímto procesem pomoci, podle mluvčího SB jsou důvodem nedostatky v oblasti životního prostředí a transparentnosti.

Kryptoměna bitcoin výrazně oslabila, její sestup kopíruje také ethereum
07.09.2021 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin dnes odpoledne výrazně klesla, podle záznamů na specializovaném webu CoinDesk spadla až na 42.921 USD (919.771 Kč), což byl za posledních 24 hodin propad asi o 19 procent. Její pohyb kopíruje i druhá největší kryptoměna ethereum. Bitcoin dnes za oficiální platidlo jako první země na světě přijal středoamerický Salvador.

Salvador je ode dneška první zemí na světě, kde lze platit bitcoinem
07.09.2021 Salvador drží 400 bitcoinů, oznámil den před jejich zavedením jako oficiální národní měny prezident země Nayib Bukele. Cena kryptoměny v reakci v pondělí večer přidala 1,49 procenta na 52.680 dolarů (1,1 milionu Kč) a poblíž této hodnoty setrvává i dnes ráno, kdy zákon o zavedení bitcoinu jako platebního prostředku v zemi vstoupil v platnost. Podle analytiků agentury Reuters by se cena bitcoinu teď mohla vydat do pásma 56.000 až 56.300 dolarů.

Salvador, který chce zavést bitcoin jako platidlo, jich nyní drží 400
07.09.2021 Salvador drží 400 bitcoinů, oznámil den před jejich zavedením jako oficiální národní měny prezident země Nayib Bukele. Cena kryptoměny v reakci v pondělí večer přidala 1,49 procenta na 52.680 dolarů (1,1 milionu Kč) a poblíž této hodnoty setrvává i dnes ráno. Podle analytiků agentury Reuters by se cena bitcoinu teď mohla vydat do pásma 56.000 až 56.300 dolarů.

Salvador dnes zavádí bitcoin jako zákonné platidlo
07.09.2021 Po dvanácti letech existence čeká dnes kryptoměnu bitcoin jedna z největších výzev jeho dosavadní historie. Stává se poprvé oficiálně používaným, zákonným platidlem některé ze zemí světa. A sice středoamerického Salvadoru. Odpůrci i příznivci kryptoměny budou tento experiment bedlivě sledovat. Veřejnost v Salvadoru však nad vládním opatřením učinit digitální měnu měnou zákonnou nijak zvlášť nejásá.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
02.09.2021 1) Asijské akcie se dnes obchodovaly smíšeně. Čína zpřísňuje dohled nad osobní přepravou. Čínské regulační orgány si po technologických firmách pozvaly "na kobereček" také zástupce firem z oboru osobní přepravy včetně Didi, T3 nebo Meituan, aby jim vytkly například přijímání nekvalifikovaných řidičů či neschválených vozidel. Zároveň Peking pravděpodobně prodlouží současně platná omezení mezinárodní letecké přepravy až do poloviny roku 2022.

Salvador se jako první země chystá přijmout bitcoin jako národní platidlo
27.08.2021 Za necelé dva týdny se Salvador stane první zemí, která přijme bitcoin jako oficiální národní měnu. A nikdo neví, co bude dál, upozornil list The Wall Street Journal (WSJ).

Jaký je smysl Bitcoinu?
22.07.2021 Ať je to jak je to, každá věc, každá aktivita má při svém zrodu do vínku vloženu jednu podstatnou nutnost. Bez této nutnosti by to nikdy nevzniklo a tak je vždy důležité poznat ji, aby bylo možné pochopit podstatu celé věci. Tou nutností je smysl. Definice toho, čím dojde k jeho naplnění.

Objem obchodů s kryptoměnami v Česku letos v pololetí stoupl na 3,5 miliardy Kč
12.07.2021 Češi v prvním pololetí nakoupili kryptoměny téměř za 3,5 miliardy korun, což je více než dvojnásobek proti srovnatelnému období loni. Proti začátku roku se v posledních měsících růst objemu obchodů zpomalil. Vyplývá to z údajů největšího tuzemského obchodníka Bit.plus.

Čo bolo, čo bude... na finančných trhoch
29.06.2021 Známy obchodník Nassim Nicholas Taleb tvrdí, že hodnota Bitcoinu je nulová. Jeho tvrdenia sú postavené na troch základných pilieroch. Prvým je, že Bitcoin nie je vhodný ako platidlo z dôvodu vysokej volatility jeho hodnoty, pričom nie je vhodný ani ako uchovávateľ hodnoty, nakoľko investorom z dlhodobého hľadiska neprináša dividendový výnos. Tretie tvrdenie je postavené na tom, že zlato, alebo iné drahé kovy, si na rozdiel od Bitcoinu nevyžadujú dodatočné náklady, pričom udržanie celej siete Bitcoinu v chode je finančne nákladné. Na to však, aby hodnota Bitcoinu bola nulová, by musel úplne klesnúť záujem o túto kryptomenu, k čomu len tak ľahko nedôjde, pretože Bitcoin si stále v našom systéme nájde priestor v rámci platobného prostriedku profitujúceho z prostredia sivej ekonomiky, respektíve z anonymity.

🚀Bitcoin se drží nad $30 000!
28.06.2021 Přes víkend se vytvořil tlak na Bitcoin, který opět klesl pod úroveň $30 000. Nicméně interview s třetím nejbohatším Mexičanem mu pomohlo k pozitivní korekci. Ricardo Salinas Pliego řekl, že nekryté papírové měny by měly být považovány za "zlodějnu" a že považovat americký dolar za tvrdou měnu je vtipem. Oznámil také, že jeho Azteca Bank plánuje přijímat Bitcoin jako zákonné platidlo. Dle jeho názoru se člověk v nynější době nemůže spolehnout na měny jako peso, bolivar, nebo dokonce zlato. Stojí také za zmínku, že El Salvador v nedávné době zveřejnil, že se Bitcoin stane v této zemi zákonným platidlem.

Vizionář Elon Musk chce vyslat lidi na Mars
27.06.2021 Své vize mění ve skutečnost. Americko-kanadský podnikatel jihoafrického původu Elon Musk se podílel na vzniku internetového platebního systému PayPal a z peněz za jeho prodej založil v roce 2002 technologickou společnost SpaceX pro vývoj kosmických raket. Svět automobilového průmyslu zase změnil svými elektrovozy Tesla. A realizuje i další pozoruhodné projekty. Tento vizionář, který se díky raketovému růstu svého majetku stal letos v lednu na chvíli nejbohatším člověkem planety, nicméně prohlašuje, že mu o hmotné věci až tak nejde a že jeho hlavním zájmem je urychlit vývoj cestování lidí do vesmíru. Také zastánce čisté energie nedávno přiznal, že trpí Aspergerovým syndromem, proslul svým nekonformním chováním, a také se často a rád vyjadřuje k řadě témat, hlavně na twitteru. V pondělí oslaví padesátiny.

Bitcoin padá po skoro půlroce padá pod 30 tisíc dolarů. Kvůli Tesle, Pekingu a americké centrální bance
22.06.2021 Cena nejstarší kryptoměny, bitcoinu, se dnes poprvé od ledna propadla pod cenovou úroveň 30 tisíc dolarů za kus. Cena bitcoinu tak už není ani poloviční v porovnání s historickým maximem takřka 65 tisíc dolarů, jehož kryptoměna dosáhla letos v polovině dubna.

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (22.6.2021)
22.06.2021 Akciové trhy začátkem týden korigovaly páteční ztráty, které prohloubily po zasedání Fedu. Dow Jones má za sebou dokonce nejlepší seanci od března a korigovaly také devizové trhy, kde se nadechoval americký dolar. Ropa po otestování 70 dolarů znovu roste díky optimismu ohledně ekonomiky a bitcoin se obchoduje za méně jak 33 0000 dolarů.

Salvador ujišťuje MMF, že bitcoinem nenahradí dolar jako legální platidlo
17.06.2021 Salvador ujišťuje Mezinárodní měnový fond (MMF), že bitcoinem nenahradí dolar jako legální platidlo v zemi. Dosavadní rozhovory jsou úspěšné, uvedl včera ministr financí tohoto středoamerického státu Alejandro Zelaya. Salvador se minulý týden stal první zemí na světě, která zavedla nejznámější kryptoměnu bitcoin jako legální platební prostředek vedle amerického dolaru. Nyní žádá technickou asistenci od Světové banky ohledně pravidel zavádění bitcoinu.

Krypto newsletter: Návrat volatility na trh s kryptoměnami
24.07.2020 Trh s kryptoměnami tento týden zažívá opět zajímavé období, když se zvyšuje cena téměř všech kryptoměn. Největší kryptoměna ze všech, bitcoin, díky tomu ztrácí podíl na trhu, který klesl na 61,5 %, což je nejnižší úroveň od loňského června. Bitcoin má největší tržní kapitalizaci ze všech digitálních aktiv, která momentálně dosahuje 175 mld. dolarů.

BBC: Proč Švýcaři stále milují hotovost
24.04.2019 Švýcaři v březnu představili novou, chytrou bankovku, kterou si mohou uložit do peněženky. Fialové platidlo v hodnotě 1000 franků (22.500 Kč) je další z nové série modernizovaných bankovek. Není to však úplně běžná bankovka, patří mezi ty s nejvyšší hodnotou na světě a Švýcarsko jde modernizací své bankovky nejvyšší hodnoty proti mezinárodnímu trendu, píše BBC.

Nová investiční horečka, tentokrát na kyberměnách?
26.11.2013 Gary Thomas chce zbohatnout na virtuálních měnách. Využít k tomu ale nechce bitcoin, jeho cílem jsou měny nové jako alphacoin a fastcoin. Thomas začal s obchodováním digitálních měn ze svého domu na počátku tohoto roku. Tvrdí, že je to cesta k bohatství, i když podobný pokus během dot.com bubliny skončil pohromou. Hovoří dokonce o tom, že „podobná příležitost se v budoucnu již nebude opakovat, protože tyhle věci půjdou nahoru tak, že si to nikdo neumí ani představit“. Tzv. „kryptoměny“ v tuto chvíli čítají asi 80 druhů, popularita bitcoinu vede k vytváření virtuálních měn včetně tzv. litecoinu, peercoinu, namecoinu či feathercoinu.

Úvod do exotických měn
09.09.2013 Za exotickými měnami není třeba cestovat mimo evropský kontinent, jednu z nich totiž nosíme stále v peněžence. Ano, i naše koruna česká je na Wall Street považována stále jako exotické platidlo, byť asi v menší míře než např. zambijská kwacha. V podstatě všechny měny kromě tzv. majors (USD, EUR, GBP, JPY, AUD, CAD, NZD, CHF, SEK) mají na forexu nádech exotiky. Řadíme mezi ně tedy nejenom všechny měny emerging markets Jaké jsou však rozdíly mezi obchodováním měn hlavních a exotických?
Související klíčová slova:
Falklandy | Bosna a Hercegovina | Peso (MXN) | Království Srbů | Africká země | Mexická centrální banka | Vývoj české koruny vůči japonskému jenu | Volný pád | Javier Milei | Ekonomické problémy | Daňové výhody | Prezident El Salvadoru | Stochastický | Izraelský šekel | Evropská komise | CryptoQuant | Pokračování klesajícího trendu | Obrovské zásoby zlata | Nízká úroková sazba japonského jenu | Banka Severní Makedonie | Moldavské měny | Fixace měny | Joe Biden | Soudruzi | Retracement | Vývoj kurzu norské koruny | Bankovní privilegia | Alžírská měna | AMC | ETC | Nákupní centra | MANA | Kovový standard | Umělá inteligence | Ministát | Jižní Amerika | Dolarové dluhopisy | Decentralizace | Makedonci | Soros Fund Management | Mince z Evropy | Bitso | Egypt | Srbský král | Středoafrický CFA frank | A16z | Zkušenosti | Obchodníci na forexu | Cap | Bitcoin bez internetu | Kryptoměnový průmysl | Moldavsko | Volný pád rupie | Kryptoměnové transakce | Alpské měny | Akciové trhy | On-line brokerské firmy | Nejbohatší státy světa | Britská koruna | Intervenovat na forexovém trhu | ICP | Krona | Rigsdaler | Kryptoburza Binance | Koronavirové krize | Zásadní ekonomické změny | Benátské měny | Bosenské království | Říšské marky | Slábnutí měny | USDT | Srbský dinár | Ukončení smlouvy | Coinmarketcap.com | USD/BAM | Denár | Obchodník | Zpravodajský server | Palmstruch | EUR | Subvence | Podíl na trhu | Moldavské mince | Znehodnocení papírových peněz | Mince | Řecko | Argentinská centrální banka | Vývoj britské libry | Soukromá společnost | USD/IDR | Doklad o vkladu peněz | Kde se bitcoinem platí? | Trend | Bank of Japan | Johan Palmstruch | ChainLink | Opačný trend | Digitální měna bitcoin | Benito Mussolini | Momentum | Životní prostředí | Rizikový profil | Finanční podvody | Oslo | BTC | Impéria | Estonsko | Bitstamp | Technologie blockchainu | Mezinárodní měnový fond | Salvadorci | Konvertibilní dinár | Podnikatel | Dante | Frank (CHF) | SolarCity | Měny světa | Chladný sever | Poplatky | Otázka přijetí eura | Korelace | Britská libra (GBP) | Japonská pošta | Bezcenné platidlo | Národní banka Moldavska | Nástupnické platidlo | Převod indické rupie | Asijské akcie | Budoucnost investování | Nezávislá rupie | Nacistická říše | Výkyvy na trzích | Společnost Tesla | Britská libra | Investovat do kryptoměn | Aktiva | Dolar (USD) | Zavedení bitcoinu | Kolonie Portugalska | Vývoj indexu amerického dolaru | Širší index | Invesco | Vlastní mince | Masné výrobky | Spojení | První brazilská měna | Oblíbený bezpečný přístav | Kryptoměnoví investoři v Salvadoru | Srbské měny | Amazon | Vývoj kurzu makedonského denáru | Organizace zemí vyvážejících ropu | Kazašská bankovka | XLM | Osmanské říše | Index ekonomické nálady | Šterlink | Hospodářské potíže | Arizona | Struktury Bruselu | Ríjál | Kolaps | Akciové společnosti | Srbsko | Unce zlata | Potíže norské koruny | Vývoj kurzu švédské koruny | Válka o měnu | Stříbrná měna | Ukrajinský prezident | Švédské koruny | Guinea | Obchodovatelné akcie | Charlie Lee | Císařské Japonsko | Zasedání ECB | Komunita | Žádná centrální banka | Cesta k evropské měně | Alžírský dinár | Investiční horečka | Role amerického dolaru | Diverzifikace | Státní nezávislost | Reserve Bank of New Zealand - RBNZ | Války za nezávislost | Alžírský frank | Initial Coin Offering | Operace Weserübung | Vliv na hodnotu eura | Středoafrická republika | Analýzy | Štěpán I. | Financial Times | Historie peněz | Bearish Engulfing | RSD/CZK | Konvertibilní marka | Vazby USA a Kuvajtu | Vymáhání práva | Cenové stability | Technické signály | Historie kuvajtského dináru | Krypto trh | Infografika | Bitcoinové rezervy | Ethereum | USD/BRL | Agentura AFP | Peněžní systém | Medvědí výhled | Americký prezident | Jugoslávská koruna | Lagardeová | Plant vs Undead (PVU) | Historické území Palestiny | Platformy DeFi | Hodnota mědi | Otřesy | Zničené měny | Jáchymův důl | Dnes Moldavsko | První peso | Velké finanční instituce | Jeden rubl | Objem obchodů s kryptoměnami | Úvěrové závazky | Technické znalosti | Celsius | Expanze | Exchange | Platba | Globální platidlo | Kuruš | Reserve Bank of Australia | Digitální jüan | Výkyvy | Monarchie | Simon Peters | HDP země | Platby v bitcoinech | Platební prostředek | Příběh islandského platidla | Nástroje měnové politiky | Starosta New Yorku | Posilování dolaru | Saúdská Arábie | Ranní zpráva pro tradery | moderní forma měny | Afrika | Český statistický úřad | Rakousko-uherská zlatka | Měny v oběhu | Vytvoření měny | Prodemokratické hlasy | Vyhlášení státu | Systém bitcoinu | Luno | Pandemie COVID-19 | Širší index S&P 500 | Burkina Faso | Historie moldavské měny | Ruské ministerstvo financí | Investing | FED - Federální rezervní systém | Označení libra | Měna světa | Nová investiční horečka | Jordánský dinár | Rakousko-uherské koruny | Barbadoský dolar | Hlavní albánské měny | Bitcoin 2022 | Separatistický region | Cruzeiro novo | Strach | Finanční centrum | Znehodnocení | DeFi | Vývoj kurzu srbského dináru | SDR | Pevný kurz vůči dolaru | Španělská migrace | První ETF | Zlato a stříbro | Sedmý sovětský rubl | Bitcoinové transakce | Jihozápadní Srbsko | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) | Nezaměstnanost | Blockstream | Nejprestižnější měny | Kryptoměna Bitcoin | Pozice albánského leku | Největší hyperinflace | Skandinávské státy | Krytí dánské koruny | Československo | Sankce | Trendová čára | Platidla států Osy | Gulden | Kapitalismus | Skybridge Capital | Prezident Salvadoru | Masivní inflace | Jihoamerické země | Inflace | Grimes | Albánské měny | RUB/USD | Nezávislý stát | Poválečný restart | Měny emerging markets | Realizace měnové reformy | Prestiž mexického pesa | Taufík | Výkonnosti eura | Srbské království | Velké ekonomické krize | Cenné papíry a burzy | Státy po světě | Rovníková Guinea | Burza | Přijetí kryptoměny bitcoin | Spekulace na oslabení | Politické změny | Harald Modrozub | Koš evropských měn | Průměrný denní objem obchodů | Velké volatility | Machinace se měnou | Rostoucí inflace | Nacistické Německo | Srby | Proces rozdělení měny | Území Indonésie | Nejprestižnější měny světa | Plovoucí kurz | Dirty float | Koš světových měn | Kanadské platidlo | Nejzáhadnější měna světa | Balkánské národy | Čínské komunistické strany | Irácký dinár | USD/INR | Konflikty | Měnový pakt | Éra utlačování | Nejbezpečnější měny světa | Režim Bašára al-Asada | Salvadorská vláda | SNB - Swiss National Bank | Západní Papua | Kryptoburza | Růst cen | Stabilní směnný kurz | Gold | Britové | Euro standard | ARS/USD | Nastartování ekonomiky | Měnové reformy | Francouzský dohled | Juventus | Krize z USA | Platidlo Rakouska-Uherska | Migrace do Argentiny | Klíčová rezistence | Autorizované banky | Hospodářský růst zemí EU | Velké recese | Tiskové agentury | KLDR | Zánik československé koruny | Skončení války za nezávislost | Chladný Island | Autonomní platidlo | Nové ambice | Akče | Kurz švédské koruny | Přijetí bitcoinu v Salvadoru | Dow Jonesův index | Největší centrální banky | Nejvyšší HDP na světě | Nová platidla | Kryptoměnové komunity | Inflace v Brazílii | Akcie automobilky Tesla | Komoditní prvky | Makedonský denár | Obchodovat na burze | Grayscale | Breakout | Francouzské energetické společnosti | Začátek kolonizace | Mimořádná valná hromada | Honduras | Bolívar | Politiky pevných směnných kurzů | Vývoj hodnoty eura vůči dolaru | Technická analýza BTC/USD | Digitální měna | Vlastní dolar | Bohatí | Vývoj hodnoty zlata | Nouzový měnový systém | Kapitálové zisky | Globální pravidla pro regulaci kryptoměn | Zadlužování země | Vývoj amerického dolaru | Extrémně nízké úrokové sazby | Měna peso | Španělské koloniální měny | MKD/CZK | RIA Novosti | Nejvyšší HDP | Dnešní libry | Moderní makedonský denár | Přijetí | Cena zlata | Regulační orgán | Rezervní měna | Nizozemsko | Těžební farmy | New York | Koloniální platidlo | Krátkodobý obchod | Karel I. Robert | Správa poválečného Japonska | Prvověnčaný | Výhled | Nejznámější kryptoměna | Peso convertible | Komunistický převrat | Francouzská Polynésie | Sovětský měnový systém | Novozélandský dolar | Nezadržitelná inflace | Skutečná libra | Světové rezervní měny | Nové peso | Vysoké riziko | Vývoj kurzu české koruny | Výkon amerického dolaru | Úspory občanů | Rubl | Výkon | Tenge | Osvobození Albánie | Fibonacci retracement | TerraUSD (UST) | CZK | Oblíbenost koruny | Platby v hotovosti | Tradingové webináře | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Sovětský rubl | Horké zboží | Legální platidlo | ICO (initial coin offering) | Příběh alžírského dináru | Covidová pandemie | Rumunský leu | Finanční transakce | Nezávislost Egypta | USD/KRW | Dějiny moderního jüanu | Měnový koš | Trezor | Další měnová reforma | Leka | Dolarový index | Velmoci Asie | Zasedání FOMC | Španělský dolar | Válečná inflace | Chainalysis | Křížové mince | Bank of Canada | Britský mandát | Design poštovních známek | Součást Srbska | Jednoforintové mince | Vývoj měnového páru | Nakamoto | Rizika spojená s konverzí měn | Nezávislost Bosny | EUR/DKK | Fanoušek Bitcoinu | Pád rupie | ISS | Špinavý plovák | Koloniální správa Indie | Latinskoamerická země | NZD/USD | Renminbi (CNH) | Dolar (HKD) | Prodemokratické transformace | Pravidla regulace trhů | Kurz srbského dináru | Král Štěpán | Evropská měna | Vzpomínky | Tajné tištění peněz | Zvláštní práva čerpání | Random Capital | Západoafrický CFA | Šestý sovětský rubl | Latinskoamerické země | Čínský digitální jüan | Území Argentiny | CZK/SYP | Norové | EUR/MKD | Kryptoměnoví investoři | Menší země | Obavy investorů | Australský podnikatel | Podniky ve Švýcarsku | Platidlo Bosny a Hercegoviny | Francouzská správa | Pozitivní sentiment | Profitovat z úrokových diferenciálů | Levicové vlády | Volatility | Hwan | Won | RMB | Patterny | Ropy ze Středního východu | Řekové | EUR/NOK | Souostroví | Rozdělení Československa | Hodnota zlata | Mírová dohoda | Swiss National Bank | Velké devizové rezervy | Historie samostatné Argentiny | Shapella | Pokles hodnoty bankovek | Předchůdce papírových peněz | Makedonie | IOTA | Boom | ECU | Vládní dluh | Dnes euro | Středoafrický CFA frank (kód XAF) | Anonymní vývojář | Francouzské kolonie v Africe | Brettonwoodský systém | Průmyslová výroba v zemi | Koloniální platidla | Investice do BTC | Federální úřady | Graf | Množství stříbra | Poměr zlata | Justin Sun | Hodnota indonéské rupie | Zlaté zásoby | Zlatá příležitost | Slavný malíř | Válka | Vlastní měny | Kryptoměnové burzy | Hypoteční krize v USA | Nabídka | Příkaz | Zákon o kryptoměnách | Decentraland (MANA) | Nizozemská Nová Guinea | Izraelci | Digitální ekosystémy | Opuštění dolarového standardu | Uherské koruny | HUF | Manažer Hedge Fondu | Upgrade | Průmysl | Vítězství nad Británií | AQUA | Nová ložiska stříbra | Imperiální rubl | Papírové peníze | Moldavské knížectví | Ekonomický boom | Historie území | Centrální banky | Výzkumy | Vývoj eura vůči švýcarskému franku | Erste Group | Zpráva | USD/HKD | Crew Dragon | Svobodný stát | Samostatná kazašská měna | Zvyšování sazeb | Používání hotovosti | Panovník | CAD/CZK | Stabilní měny | Trpělivost | Indonéská rupie | Wall Street Journal | WSJ | Finanční transakce Rusku | ERC-20 | Investiční spekulace | Používání kryptoměn | Debata o přijetí eura | USD/ILS | XOF | Kurz kuvajtského dináru | Státní bankrot | Finanční potíže | Irsko | Alibaba | Silná ekonomika | Mark Cuban | Měnový systém v Dánsku | Ukrajinský parlament | Fixní kurz měny | Měna s plovoucím kurzem | Fiatová platidla | Opatření | Příběh drobného platidla | Status kandidátské země | Podněstří | Komoditní měny | Oficiální měny | Dnešní Sýrie | Internet věcí (IoT) | Kurz vůči franku | Brutální inflace | Islandská měna | Hráči na Wall Street | Benin | Měny ropných velmocí | Eco | Balkánský stát | Platforma Bitso | Peso fuerte | Záhada norské koruny | Monetární unie | Nová dánská koruna | Izraelské měny | Události v eurozóně | Pátý sovětský rubl | Směnné kurzy | Covid | Ngultrum | Superstát | Hodnota norské koruny | Rozpadlá Osmanská říše | Bit.plus Martin Stránský | Znehodnocování měn | Futures | BTC/CZK | Deregulace finančního trhu | Hegemonie | Max Švabinský | Přechod z denáru na euro | Historický vývoj | Bitcoinizace státu | Dolary | Systémové problémy | Bosna | Token | BRL/CZK | Pohyby cen | Yaoundé | Washington | Guernsey | Anglické měny | Kurz k dolaru | Skokový nárůst franku | Nová indonéská rupie | Historická volatilita | Ratingová agentura | ARS/CZK | Nejlidnatější země | Zavedení eura v Chorvatsku | Vývoj kurzu islandské koruny | Libertarián | Válka za nezávislost | Starověké národy | Historie eura | Platidlo rigsdaler | Německé platidlo | Falcon 9 | Překotné události | Nejlepší nástroje | Odkaz Britského impéria | Togo | Uchovatel hodnoty | Separatistický region Podněstří | Cointelegraph | Papírové bankovky | Indická rupie | Hodnoty bankovek | Poplatek | Záhady norské koruny | Globální ekonomiky | Psycholog | Vztahy s Evropou | Trading | Nový denár | Financial Times (FT) | Prezident Bukele | Odhodlání | Éry plovoucího kurzu | Praní špinavých peněz | Vývoj eura | Okupace | Československá koruna | Odklon od zlatého standardu | Území dnešního Moldavska | Hospodářský růst zemí | Pětiforintová mince | Francouzské africké společenství | Američtí senátoři | Julius Bär | Srbové | Wallis | Evropské společenství | Štěpán I. Prvověnčaný | Bosenské marky | Firma Celsius | Kníže Michal | Desítkový systém | Norská centrální banka | Vývoj švýcarského franku | Nabídka a poptávka | Ekonomiky | Obrovské výnosy | Vyhlášení státu Izrael | HDP ve Spojených státech | Velkoříše | Ghana | Leu | Kurz dináru vůči dolaru | Kuvajtský dinár | Fašistická Itálie | Manchester United | Evropské společenství uhlí | Ekonomická transformace | Ocado | Internet Computer | Čínský jüan | Bank of Canada (Kanadská centrální banka) | Volatilita | Argentinské peso | Židé | Nový trend | Maďarsko | Kazašská měna | Julius Baer Group | BCRA | Jugoslávie | Vývoj kurzu bitcoinu | Hrubý domácí produkt (HDP) | Noční můra | Gavrilo Princip | Autonomie | Stříbro vs. zlato | Latinská Amerika | Offa Mercijský | Decentralizovaný systém | Cruzeiro real | Dvoukovový systém | Posílení australského dolaru | SEK/CZK | Odpor občanů vůči euru | Systém CFA | Zaměstnanost | Vlna dekolonizace | Globální rezervní platidlo | Současný stav | Úvěrování | Nový šekel | Kazašské tenge | Flat | Skončení války | Obchodníci s kryptoměnami | Carské Rusko | Státní dluh | Sazby v USA | Území Egypta | Území Makedonie | Cryptocurrency | Hodnota NZD | Odliv zahraničních investorů | Virtuální státní měny | Nové dánské platidlo | Navázání světových měn | René Remšík | Bitfinex | Pesos | Stát Izrael | Peníze | Izraelské hyperinflace | Investro | BNB | Vývoz ropy | Obavy o bezpečnost | Turecko | CySEC | Sociální sítě | Americká správa poválečného Japonska | Mateřské měny | Brent | Snižovat riziko | Akcie a dluhopisy | Rating dluhu Salvadoru | Prudký pokles | Politika | Významné komoditní měny | Jüan | Očekávání | Moderní stát Izrael | Název platidla | Argentinský prezident | Řízený kurz | Místokrálovství | Státy eurozóny | Franga | Vysoké zdanění | Propad jenu | Přenastavení měny | Historické území | Stát Chorvatsko | Moderní rupie | Měď | Návrat ke zlatému standardu | Vstupu do EU | Palladium | CFA frank | Ministerstvo spravedlnosti | Ministr hospodářství | Výplatní poměr | Guinea-Bissau | Plaza Accord | Coinmarketcap | Dolar (NZD) | Investiční centrum | Silvergate Capital | Britské platidlo | Čeští zákonodárci | Investiční cíle | Peso ley 18.188 | Hongkongský dolar | Fiorino d'oro | Fosilní paliva | SpaceX | Admirals | Výkonnost zlata | Plant vs Undead | Transparentní | Platidlo Kuvajtu | Směnný kurz | Varšavské smlouvy | Setina libry | Návrat volatility | INR/CZK | Bitcoin Cash | Britský mandát Palestina | Časový test | Majetek | Digitální revoluce | Potáplice lední | Měnový fond | Alžírsko | Osmanská platidla | Guvernér české národní banky | Evropské měny | Financovat | Důvěryhodnost | Gigantický pokles | List The Wall Street Journal | Gigantický pokles hodnoty | Platidlo peso | Prudká devalvace | Měnové projekty | Dopad na cenu | USD/EGP | Blockchain | Vláda Spojených států | Platby kartou | Přátelství Albánie | Volný pohyb kapitálu | Vývoj kurzu argentinského pesa | Vizionář | Italská invaze | Albánské HDP | Janet Yellenová | Technický výhled trhu | Národní banka Severní Makedonie | Peso argentino | Burzy cenných papírů | Nákupy | Růst | Řešení kriminality | Nedostatek stříbra | Silné oživení | Politika americké centrální banky | PoW | Nejpopulárnější měny | Čínský renminbi (CNH) | AFP | Služby spojené s kryptoměnami | Příležitosti | Formace Bearish Engulfing | Nerostné bohatství | Itálie | Chorvaté | EUR/CZK | IOT | HKD | Klíčový ukazatel | Skandinávské unie | Senátorka | MetaTrader | Egyptská kopie tolaru | Území dnešního Mexika | Loon | Koloniální správa | Fundamentální analýza | Národní měny | Vysoká rizika | Spořiví investoři | Z denáru na euro | Sentiment na trhu | Albánský lek | Zásoby zlata | Osídlování Ameriky | Kurzu měn | Prognóza | L.F. Investment | Petr I. Veliký | EUR/MWh | Území Srbska | Reykjavík | První centrální banky | Označení pro měnu | RBI | Obligace | Panama | Trh práce | Změny cen | Swiss | Crypto | Druhá největší kryptoměna | Venezuela | Dnešní seance | Bitcoinové měny | Britská centrální banka | Kormidelníci Evropské unie | Celková hodnota měny | Ekonomické dominance | Veřejný dluh | Plán na měnovou reformu | Kongres | Americký dolar (USD) | Vysoká inflace | Ekonomický přínos | Případy největších hyperinflací | Moderní rubl | Oblasti Dánska | Pochybnosti | Albánci | Programátor | Světová válka | Foreign Exchange | Býčí výhled | Měna euro | Americký hrubý domácí produkt (HDP) | Stabilní fixace | Investoři do drahých kovů | Přechodný systém | Hlavní ekonom | Izrael | Bitcoinové peněženky | Makedonský dinár | Sell | Objem obchodů | Území Palestiny | Republikánská senátorka | Podvody | Sinajské války | Skandinávská eurozóna | Velká Británie | Nejpoužívanější měny | Úrokové sazby v USA | Peer-to-peer | Bull | Spolupráce | Nové bankovky | Bouřlivá historie | První sovětský rubl | Vyhlášení nezávislosti | Investovat do zlata | Americká centrální banka | Průměrná inflace | Technologické akcie | Výhled pro bitcoin | Spotové bitcoiny | Hodnota amerického dolaru | Won v Jižní Koreji | Cena bitcoinu | Vývoj amerického dolaru vůči čínskému jüanu | Kurz vlastní měny | Mt. Gox | Craig Wright | Maďaři | Anglicky mluvící svět | Long | Východní Timor | Chování | Kontrakty | Krach na newyorské burze | Hospodářské krize | Civilizace | Vstup do Evropské unie | Jihosúdánská libra | Mayové | YPF | Revoluce v Rusku | Makedonie do Evropské unie | Obavy o likviditu | Cardano (ADA) | Africké země | Evergrande | MinFin | Pokles bitcoinu | Číňané | Lira | Avalanche | Úrokové sazby | Borsa Italiana | Pád komunistického režimu | Zprávy z krypto průmyslu | Investice do umělé inteligence | Potenciální obchodníci | Koruna | Jomkipurské války | Geopolitická rizika | Litecoiny | Niger | Národní ekonomická rada vlády | Burzovní regulátoři | Vývoj měnového páru KWD/USD | KRW | Binance Coin | Nejsilnější měna | Vývoj měnového páru USD/HKD | AUD | Pravidla pro regulaci kryptoměn | Britská okupace | Znalost | Atrium European Real Estate | Východní Indie | Devalvace domácí měny | Virtuální měna | Globální finanční systém | Portál FXstreet.cz | Klesající trend | Neutrální země | Stellar (XLM) | Vývoj měnového páru GBP/USD | Kurz bitcoinu | Nasdaq100 | Oslabování koruny | Národní banka Kazachstánu | XAF/CZK | Ekonomické změny | Nové Španělsko | Nový zákon | Oficiální měna | Changpeng Zhao | Nejznámější kryptoměny | EBay | Portu | Vývoj hodnoty eura vůči koruně | Futuna | Alpská země | Pád skandinávské unie | Měna komunistů | Vývoj kurzu | Označení dinár | Nízká likvidita | Snahy o nezávislost | Trh | Ekonomické události v eurozóně | Dante Alighieri | Kolečka inflace | Společné evropské měny | Smlouvy o spolupráci | Lukáš Kovanda | Používaná platidla | Koloniální snahy | Digitální aktiva | Ceny akcií Tesly | Zkušenost | Navázání na dolar | Hercegovina | Analytik trhů s kryptoměnami | Důvěra veřejnosti | Náš měnový systém | Cestovní ruch | Krádež století | Kolonizace | Španělský dolar (peso) | Peso moneda corriente | Autonomní oblasti | Úplná fixace měny | CHF/CZK | ISK/CZK | Nejoblíbenější měny | Slabé měny | Pozitivní zpráva | Balkánská země | Oblast dnešní Sýrie | Kupónový rubl | Sedm nejbohatších zemí | Muskovy aktivity | Austral | Pověst | Albánské označení | Moderní měny | Open | Druhý ruský rubl | První bankovky | Monopol na obchodování | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Nejstarší platidlo na světě | Ceny plynu | Prestiž tamní měny | Válka v Zálivu | Palestina | Rozdílové smlouvy | Navázání světových měn na dolar | Swapové body | Sledování ceny | Index | Brazilské měny | Studie | Vice | Kolonie v Africe | Mladá Bosna | Moldavský lei | Platidla | EUR/MDL | Tim Draper | CAD/USD | Poslanec | Daňové příjmy státu | Měnové rezervy | Britské okupace | Zpomalení v Číně | Zimbabwský dolar | Rezervní měny | Elektřina | MMF | Queen's University | Japonský jen (JPY) | Měnový dohled | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | Weserübung | Zlaté rezervy | Obchodování na trhu | Historie egyptské libry | Eura | Penzijní fondy | Komise | Společná měna | Nejistoty | Deklarace nezávislosti USA | Nepokoje v Kazachstánu | Velké ekonomické krize v Evropě | Historické maximum | Tržní kapitalizace | Dolar (CAD) | Izraelská hyperinflace | XPF | Stříbrné mince | Kapitál | Projekt digitální měny | Fungování | Americká správa | Nový rekord | FinTech | Posílení | Devalvace | Space Explorations Technologies (SpaceX) | Hospodářské zpomalení v Číně | Agentura Reuters | Platební neschopnost | Stakování | Podmínky na trhu | Samostatný stát | Ochrany devizových rezerv | Společnosti | Starý izraelský šekel | Rozluštění záhady | Stříbrné standardy | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | Majitel | Bankovky | Ministerstvo obchodu | Internetová měna | Výkyvy ve směnném kurzu | Negativní dopad | Balkánské války | Kontinentální měnový systém | S&P | Regulátoři | Digitální měna centrální banky | Americké ministerstvo obchodu | PlanB | Císařství | Confinity | Unie | Dánská koruna | Platební systémy | Volodymyr Zelenskyj | Eura na forexu | Druhá světová válka | Ekonomická zóna | Důvěra investorů | Gascade | Devizové trhy | Pozice měny | X.com | Středoevropská velkoříše | Vstup do eurozóny | Moody's | Akciové indexy | USD/RSD | Marka | Chaos na trzích | Navázání egyptské libry | Ekonomické výkonnosti eura | Směnný kurz k dolaru | Christine Lagardeová | Rozpadlé aliance | Moderní dánská koruna | Pengő | Stockholmská banka | Tržní podmínky | Soukromý sektor | Transakce Rusku | Speciální strategie | Francouzský frank | Domácnosti | Pevný kurz | Dolar (tolar) | Bosenskohercegovská koruna | Prezident Nayib Bukele | Staré měny | Kuvajt | Vlastní měna | Energetická skupina | Kolaps globální ekonomiky | Měnový koš Mezinárodního měnového fondu | USD/XOF | Syrské libry | Přijímání bitcoinů | Anglie | SkyBridge Capital | Král Karel | Klesající cena | Hyperloop | Bitcoin jako národní platidlo | Volný pohyb | Ropné krize | CoinDesk | Moderní Severní Makedonie | Dolarový standard | Bankovní skandál | Asie | Podněsterský rubl | Egyptské platidlo | Pirinská Makedonie | Osmanské mince | Marathon | Čech | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | Antimonopolní úřad | Stablecoin | Autonomní hnutí | Vichy | Směnárny | Stabilní platidla | Analytik PlanB | Vývoj kurzu měny moldavský lei | Ceny Bitcoinu | Invaze | Krátkodobý výhled | Koloniální minulost | Termín rubl | Akční plán | Potvrzení transakce | Výraz pro peníze | Rakousko-Uhersko | Dluhová krize v Řecku | Sjednocená východoindická společnost | Budoucnost | Ruský výraz | Zvýšení ceny akcií | Nizozemci | Pokles ceny | Hyperinflace v historii | Východoindická společnost | Vyspělé asijské státy | Příjmy z turistiky | Obrat dolů | Kakao | Nové brazilské platidlo | Habsburské monarchie | Členské státy | Americká banka | Analytika | Evropské národy | Kurz koruny | Oživení brazilské ekonomiky | Coinbase | Světová krize | Hlavní měnové páry | Honduras Prospera | Čtvrtý sovětský rubl | Skandinávské monetární unie | EUR/XOF | Kandidátské země | Regulace kryptoměn | Šéfka fondu | Investro.com | Území Bosny | Mocenské skupiny | Země profitující z Bitcoinu | Měnový guláš | Drancování měny | 4217 | Bluetooth | Tvůrce kryptoměny | Protektorátní koruna | Kilogram ryzího zlata | Skandinávská monetární unie | Altcoiny | Autonomní oblasti Dánska | Myšlenka společné evropské měny | Pravidla pro regulaci | Česká koruna | Megastát | Německý hospodářský institut | Rozdíl úrokové míry | První centrální banky na světě | Thajsko | Oficiální kurz | Michalův příběh | Twitter | Nové peso (MXN) | Okupace Egypta | Blockchain etherea | Oficiální označení | Podnikatelé | Wall Street Journal (WSJ) | MXN | Cena kakaa | Hang Seng | Peněžní série | Pozornost | Nezávislost na Portugalsku | Egyptské libry | Japonci | CZK/DZD | BSC | Vlastní forexové obchody | Egyptská libra | Stroj na peníze | Historie platidla | USD/KZT | Historický růst bitcoinu | Dějiny moderní Jižní Koreje | Islandská vláda | Blastar | Globální finanční krize | Přehřátý realitní sektor | Cruzado | Navýšení úrokových sazeb | Koloniální velmoci | Lucembursko | Starověké říše | Server BBC | Vlastní měnový systém | Elektromobily | Banka Moldavska | Švýcarská centrální banka | Vývoj kurzu egyptské libry | Úsilí | Dekolonizace | Poptávka | Pepa Zeman | Závislost | Stanovený směnný kurz | Conquistador | Solární energie | Rok Afriky | Perský záliv | Dlouhodobé srovnání | Asijská země | Dolar (AUD) | Jihokorejská měna | Futures kontrakty | MXN/CZK | GlobalBlock | Maloobchodní tržby | Bohatství | Vláda srpu a kladiva | Státy Evropy | Dluhopisy | Devalvace jihokorejské měny | Peso ley | Obrenović III. | Systémové riziko | Odpor | Podnikání | Jugoslávský dinár | Rumunsko | FIFA | Historie norské koruny | ERA | Systém CFA franku | Indonéské rupie | Silvergate Bank | Historie švédské koruny | Sláva jenu | Stav britské libry | Nejbohatší státy | Měny v Brazílii | Zahraniční půjčky | Krize v Evropě | Mikronésie | Ministr zahraničí | Znehodnocování oběživa | Ripple | Měna Bitcoin | Americká měna | Vysoká volatilita | UMA | Další růst | Statistický úřad | Technická analýza ETH/USD | Přijetí kryptoměny | Webináře | Kolotoč inflace | Tiskárny peněz | Sultán Taufík | Islanďané | Měnové nezávislosti | Islandská koruna | Flexibilní kurz domácí měny | Litecoin | Michail Gorbačov | Potomek rublu | Známé digitální měny | Kryptotrh | Salvador | Bitcoin | Viceprezident | Vývoj kurzu kazašského tenge | Filip Kalčák | Státy společenství | Vitalik Buterin | Kryptoměnová komunita | Kov | Vyhlášení nezávislosti Indie | CFP | Řetězec | ISO 4217 | Fiorino | Komoditní hvězda | Britský protektorát | Vývoj kurzu eura | Ceny zemního plynu | Nižší minima | Ekonomické problémy Francie | Slovinsko | Nízká úroková sazba | Salvador a Bitcoin | Thalery | Indické rupie | Postsovětské republiky | Libanonsko-syrská libra | Nejstarší kryptoměna | Norské měny | Moskva | Praní peněz | Nákup bitcoinu | Argentinská měna | Hodnota měny v oběhu | Muž s motorovou pilou | SNL | Kolísání cen | Začátek syrské nezávislosti | Obchodovat | Vítězství Trumpa | Závazek | Osud brazilské měny | Měna v Jugoslávii | Množství peněz | Burza kryptoměn | Unijní obchod | Zásoby cizích měn | Rozdělení měny | Cesta k samostatné měně | Předchůdce eura | Osmanské platidlo | SNY | Link | Profitabilní obchodování | Bedidlik | Vývoj kurzu CFA franku | Mexická ekonomika | Laszlo Hanyecz | Utlačování leku | Osmani | Prudké výkyvy cen | Digitální zlato | Francouzské kolonie | Dawn Fitzpatricková | Odpor vůči euru | Největší ekonomika | Obchodníci | Úroveň rezistence | El Salvador | Válka na Ukrajině | EUR/KRW | Norsko | Finance | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Tchajwanský dolar | Cesta k bohatství | Krize v USA | Naleziště stříbra | Neuralink | Dlouhodobě profitabilní | TRX | Býčí zprávy | Růst úrokových sazeb | Denní objem obchodů | Schizma | Kyrgyzstán | Kód XOF | Technická rezistence | Severní Makedonie do Evropské unie | Platformy | Přijetí bitcoinu | Palau | Význam britské libry | Florentinus | Obchody (intervence) | X AE A-12 Musk | Kuvajtská centrální banka | Bankrot země | Analytici | Populární kryptoměny | UTC | Dividendový výnos | Výkyvy cen | Alternativní producent ropy | Korejský stát | Problémy | Libanonské libry | Kryptoměnové ETF | UEFA | Chainlink (LINK) | Asijské velmoci | Rupie | Kolaps měny | Bankovky rakousko-uherské | Západoafrický CFA frank (kód XOF) | Vzestup čínské měny | Pohyb kapitálu | Stříbro | Stabilizační plán | Bitcoin jako legální platidlo | Podpora exportu | Historický vývoj indexu amerického dolaru | Slovenská koruna | Mnohonárodnostní stát | ETH/USD | Zřízení společné evropské měny | Finanční instituce | Odpor občanů | Platidlo cruzeiro | Autonomní status | Pandemie | Albánské okupace | Vydávané tokeny | Postsovětské státy | Kanadský dolar | Moderní moldavský lei | Pokles cen | Vlastní platidla | Používání bitcoinu | Ropa | Současná dánská koruna | Bankéři | Dějiny izraelské měny | Bank of Japan (Japonská centrální banka) | Měnové systémy | Certifikáty | Přijetí eura | Pozemky | XOF/XAF | Zvláštní ekonomická zóna | ETF | Využití kryptoměn | Dánské koruny | Nejméně hodnotné měny | Druhý won | Chivo | Technologický ředitel | Příběh kazašské měny | Kryptoměnové trhy | Klouzavý průměr | Partyzánské hnutí | Cruzeiro | Poptávka po zlatě | Firma | Vliv Osmanské říše | Zadluženost Spojených států | Růst firmy | Iniciativa | KWD/USD | Peso moneda nacional | Shiba Inu | Německá marka | Tolar | SWIFT | Euro vůči americkému dolaru | Vývoj kurzu indické rupie | Blízkovýchodní měny | Německá nacistická říše | Denge | Krypto mince | Obchodování s Bitcoiny | Československé koruny | Stříbrná terminologie | Bulharsko | Prohlášení | Kolaps Lehman Brothers | Srovnání od finanční krize | Kurz domácí měny | Červnový kontrakt | Další kryptoměny | Regulace trhů | Pobaltské státy | Historická cesta | 3М | Akcionáři České zbrojovky | Pletky s dolarem | WeCHat | Majors | Vývoj hodnoty | Nizozemský gulden | Vývoj kurzu brazilského realu | Proof of Work | Prezident Javier Milei | Fiat měny | Původní směnný kurz | Izraelský nový šekel | BIS | Sametové revoluce | Bosenská marka | Asijské státy | Přechod na kanadské platidlo | Kommersant | Asyřané | Pandemie covidu-19 | Navázání na francouzskou měnu | Alžírský odboj | Platforma | Floriny | Státní útvar | Maďarský forint (HUF) | Hlavní měna | USD/ISK | USD/SYP | Ekonomové | Nejbezpečnější měny | Bitcoiny | Nový izraelský šekel | Marie Terezie | Real (královský) | Zpráva CNBC | USA | Historie Jižní Koreje | Carlos Acevedo | Příběh albánské měny | Měny států | Systém v Dánsku | Různá platidla | Eura za forint | Národnostní hnutí | Spojené státy | Zavádění kryptoměn | Britská okupace Egypta | Compaq | Palestinská libra | Španělé | Osud CFA franku | Svízelné situace | Domácí firmy | Neschopnost splácet | Vývoj kurzu ruského rublu | Zákonné platidlo | Volby | Éra imperiálního rublu | Moderní historie | Osmanská lira | Hashrate | Pojem libra | Společnost národů | Kde všude platí dolar? | Nástupnický stát | Množství peněz v oběhu | Rezervní platidlo | Překoupené podmínky | Podíly v bankách | Alipay | Volný kurz | Uzavřený bankovní systém | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Samostatné Egyptské království | Krypto milionáři | Elektrovozy | Vývoj kurzu amerického dolaru vůči koruně | Vývoj kanadského dolaru | Dolar Šalomounových ostrovů | Výnosy | Moderní srbský dinár | CZK/IDR | Zvyšování úrokových sazeb | Nová ložiska | Nezaměnitelný token | Rakousko-uherské měny | Prostředí pro bitcoin | Moldavský lei vůči české koruně | MDL/CZK | Významné finanční instituce | Příběh jüanu | Historie albánské měny | Konsolidace | Burze | Digitální tenge | Kanadská měna | Šekel | Nástupnické Rusko | ZEN | Světová banka (SB) | Stabilní velmoci | Přijetí do Evropské unie | Italské liry | Buenos Aires | RUB/CZK | Navázání na euro | Papírové certifikáty | Cesta ruského rublu | Občané Západní Papuy | Intervenovat na měnových trzích | Samson Mow | Prvorepubliková euforie | Ziskový potenciál | Příběh maďarského forintu | Zlatý rubl | Bitcoinizace | Exekutivní příkaz | Koruna česká | Sveriges Riksbank | Evropské společenství uhlí a oceli | DKK/CZK | Alfons Mucha | Národní banka Kazašské sovětské socialistické republiky | Kontrola inflace | Švýcaři | Moderní Egypt | Příchod šekelu | Změny ekonomické | Historie | Vývoj | Slovenský stát | Finanční aktiva | Britské impérium | Fotbal | HKMA | Belgie | Aztékové | Území Habsburské monarchie | Cyklické akcie | Regulace trhů s kryptoměnami | Nejpopulárnější měny světa | Nejrozšířenější digitální měna | Nejzáhadnější měna | Čekání na vlastní měnu | Samostatné Srbsko | Sazba japonského jenu | Politická zemětřesení | Úroková sazba | Dow Jones | Indická měna | Tolary | Výdaje | NOK/CZK | Skandinávské měnové unie | Král Štěpán I. | Brazilská platidla | Čínské občanské války | Vlastní stát | Cena kryptoměny | Americký hrubý domácí produkt | Časový rámec | Nákupy centrálních bank | Digitální ekonomiky | Dluhová krize | Zimbabwe | Vyrovnaný kurz | Nejstarší a největší kryptoměna | Slovo libra | Východoindické společnosti | Flexibilní kurz | XAF | Open A.I. | Region Podněstří | Ekonomické potíže | Blízkovýchodní stát | IBEX | Přijmout jako měnu euro | Projekt eura | Ekonomické krize v Evropě | Nepřítel měny | Sovětské satelity | Hospodářského zpomalení v Číně | Investiční poradenství | Historie území Palestiny | Vývoj kurzu izraelského nového šekelu | Moderní stát | TikTok | Část Indonésie | CFP frank | Západní sankce | Velká finanční instituce | Dánské platidlo | Vítězství Donalda Trumpa | Pevný směnný kurz | Facebook | Americké akcie | Korejská lidová demokratická republika | Investiční doporučení | Ruská centrální banka | Space Explorations Technologies | Státy Osy | Salvadorská ekonomika | Skandinávská země | Forma měny | Erdogan | Egypťané | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodované měny | České měny | Bitcoin Cash (BCH) | Bankovní účet | Pád domácí měny | Označení hmotnosti | Michal Obrenović III. | Globální pravidla | Volatilní | Miliardář Elon Musk | Riziko ztráty | EUR/USD | Zimbabwský zlatý | Pin Bar | Sovětský svaz | Varování | OSN | Připojení Maďarska do eurozóny | Intervence | Finanční politika | Trh s kryptoměnami | LEN | Problémy Francie | Kde se rupií platí? | Levné úvěry | Mexická válka za nezávislost | Finanční poradenství | Civilizace světa | Objem kryptoměnových obchodů | Moody's Investors Service | Egyptský státní útvar | Severoamerické země | Zprávy z krypto | Další vývoj | Kryptoburzy | Halving | Hodnota kanadské měny | Německé marky | Měnová formace | Brazilská měna | Měnové politiky | Zbyněk Stanjura | G20 | Největší hyperinflace v historii | Athena Bitcoin Global | Jihokorejské platidlo | Finanční služby | Nejsilnější měna světa | Odvětví | Vývoj měnového páru USD/CNH | Používání nové měny | Vývoj švýcarského franku vůči české koruně | Dánové | Kurz kanadského dolaru | Bitcoinový boom | Michal Uma | Území Bosny a Hercegoviny | Indická vláda | HashRate | Koš Mezinárodního měnového fondu | Fibonacci | Netěžař | Bank of England (Britská centrální banka) | Tuniský dinár | Británie | Průměrná nákupní cena | Sankce proti Íránu | Norské koruny | Národní platidlo | Dynamický ekonomický růst | Novodobý kurz kuvajtského dináru | Vyrovnaný kurz vlastní měny | Ekonomická situace | Invesco Physical Gold ETC | Alžírské mince | Osmanská říše | Alžířani | White paper | Komunistické reformy | První měnové reformy | Růstový potenciál | Poloautonomní měny | Martin Stránský | CNY | Důvěra veřejnosti v bankovní systém | Dluhopis | Tržní cena | Ložiska stříbra | Navázání měn | Starý kontinent | Milei | Nejstarší civilizace světa | Hybridní zlatý standard | Africké státy | Občanská válka | Vítězství | Ekonomická zóna v Hondurasu | Bezpečný přístav | Conchagua | Zájem o kryptoměny | Národní banka | Vývoj kurzu dánské koruny | Makedonie dnes | Enver Hodža | Transakce s kryptoměnami | Malebné souostroví | Virtuální platební sítě | Politický problém | Argentinská centrální banka (BCRA) | Africké společenství | Letecká společnost | Paraguay | Krása | Třetí sovětský rubl | Hongkongský měnový úřad (HKMA) | První globální platidlo | Norská měna | Kuny | Mzdy v bitcoinech | Ropný šok | Pokles hodnoty domácí měny | Symbol pro dolar | Analýza BTC | Stříbrná mince | Miliardy dolarů | Restart po válce | Dinár | AI | Ekonomické podmínky ve Spojených státech | Nejstarší platidlo | Uptrend | Gary Lineker | Silný trend | Tirana | EGP/CZK | Obnovení československé koruny | Středoafrický CFA | Kazachstán | Deník The Wall Street Journal | ARS | Prezidentské volby | Světové měny | Boring Company | Změny úrokových sazeb | Udržení cenové stability | Označení pro měny | Miliardy korun | Agentura Moody's | Japonské císařství | Bankovní systém | Italský umělec | Předchůdce OSN | Ropná měna | Arménie | Ukrajinské hřivny | Britský antimonopolní úřad | Automobilka | Kryptoúvěrová firma | Měna v poválečné Jugoslávii | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Technické indikátory | Imperiální výpady | Finsko | Marshallovy ostrovy | Rebelské frakce | Sazby | Slovo dolar | Solární panely | Středověké měny | Vojenské převraty | Draví obchodníci | Zlatka | Cenový skok | Bitcoiner | Blízkovýchodní země | Americké automobilky | Saturday Night Live (SNL) | České koruny | Vývoj čínské měny vůči koruně | Nová sazba | Penny | Hodnota franku | Vizionář Elon Musk | Africké kolonie | Investor Tim Draper | Bitcoin jako zákonné platidlo | Deklarace nezávislosti | Zadlužené Mexiko | SDR (Zvláštní práva čerpání) | Vzestup amerického dolaru | Bahrajnský dinár | Prestiž měny | Investovat | Hlavní kryptoměny | Komoditní | Kde se platí eurem? | Vzestup turismu | Tesla Elon Musk | Měna Velké Británie | Hongkongský dolar (HKD) | Hodnotné měny | Generální ředitel | Ether | Největší kryptoměna | Hotovost | Hypoteční krize | Banky Alžírska | Používání jednotné měny | Kurz směny | Používané rezervní měny | Investiční fondy | Regulátor | Rubens Ricupero | Cathie Wood | Švýcarská federální vláda | Belgičané | KZT/USD | Reserve Bank of Australia - RBA | Označení pro platidla | Mince s podílem zlata | Průzkum | Příběh argentinského pesa | Libyjský dinár | Firmy | Vazby USA | Dopad na japonskou ekonomiku | Západoafrický CFA frank | Velké zahraniční půjčky | Prestiž platidla | Konzistence | Úroková sazba japonského jenu | Ropný průšvih | Korejská lidová demokratická republika (KLDR) | Zajištění | Hospodářské zpomalení | Napětí mezi USA a Čínou | Správní rada | Regulační prostředí | Cena ropy brent | Kyrgyzský som | Dolar včera | Partnerství | Bit.plus | Zlatý standard | Navázání měn na dolar | Euro dnes | Zavedení bitcoinové měny | Osud Alžírska | Bitcoin (BTC) | Ekonomické podmínky | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Platit daně | Výkonnost dluhopisů | Růst cen komodit | Asijské císařství | Piece of Eight | Decentralizované půjčky | Měny států světa | Velký bitcoinový boom | Maďarská ekonomika | Místní rozvoj | Peněžní zásoba Brazilců | Odvětví cestovního ruchu | Kód XAF | Energie ze sopky | Severokorejský won | Argentina | Investování | Kurz XOF/XAF | Didi | Měnový chaos | Stanovení ceny | Nápad | Fed | Americká ministryně financí | Bitcoinový projekt | Maďarský forint | Nové platidlo | Moderní japonský jen | Vyšetřování | Elektrovozy Tesla | Válečné výlohy | Brazilské platidlo | Brock Pierce | Mexická válka | Okupace Francie | Přechod na euro | Jeden šekel | Nejlepší pozemky | Jens Stoltenberg | Fanoušek bitcoinu | Koloniální války | Poradenské společnosti | Hry | Latinské měnové unie | COIN | Občané Salvadoru | Vznik dánské koruny | Zadluženost | Finanční válka | Software pro těžbu | Trhy | Trade | Vývoj kanadského dolaru vůči koruně | Podíl drahých kovů v mincích | Rada pro finanční stabilitu | Akcie společnosti Nvidia | Cena kryptoměny bitcoin | Jednotný korejský stát | Emerging markets | Bezpečný přístav pro obchodníky | Série domácí měny | Hongkongský měnový úřad | Vliv na globální ekonomiku | Nejbližší rezistence | Walmart | Překoupení | Cesta do krize | Forexový lídr | MXP | Sektor kryptoměn | Státní měny | Příběh mexického pesa | Oscilátor | USD/MXN | Příběh čínského jüanu | Rizika | Bitcoin City | Rijksdaalder | Kryptoměna tether | Eurozóna | Portugalsko | Fond | Pokrokář | Autonomní tendence | Francouzská kolonizace | Severní Makedonie | Saturday Night Live | Bhútánský ngultrum | Matematické rovnice | Novozélandský dolar (NZD) | CZK/HUF | CZK/XAF | Americké banky | Pivotní body | Úspory | Implementace | Poslanecká sněmovna | Sedm nejbohatších zemí světa | Drastický hospodářský pokles | USD/DKK | Poptávka po bitcoinu | Kde se librou platí? | Bitcoin a další kryptoměny | Dánsko | Velcí hráči | Vývoj měnového páru USD/CAD | Energetické společnosti | Čínské platidlo | Senegal | Sláva | Indické měny | Potáplice | Kazašský som | Invaze a války | Země Latinské Ameriky | ISO | KZT | Daňový ráj | Zahraniční měny | Virtuální peníze | Začínající obchodníci | Pokles hodnoty eura | Riziková aktiva | Izraelská lira | Internet Computer (ICP) | Stagflace | Prodej bitcoinů | Renminbi | Měnový restart | Ředitelka | Klíčové faktory | Éra utlačování leku | TradingEconomics | Nejstarší civilizace | EdF | Felix Ulloa | Ministerstvo financí | Studie poradenské společnosti | Federální vláda | Státní dluh vůči HDP | Nová Kaledonie | Akciové obchodování | Krytí měny zlatem | Ondřej Hartman | Kazašské měny | Kanadská centrální banka | Centralizované burzy | Florencie | Adopting Bitcoin | Vladimir Putin | Tesla | ILS/CZK | Záporné úrokové sazby | Zvýšení ceny akcií Tesly | ONE | Ethereum (ETH) | Koncept DeFi | Regulační orgány | Low | Růst Bitcoinů | Kopie tolaru | Miliardář | Tolar Marie Terezie | Forexové obchody (intervence) | Španělsko | XAF/EUR | Kryptoměnová platforma | USD/DZD | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | CZK/ALL | Charlie Stevens | Dominance bitcoinu | GBP/CZK | Nestabilní platidla | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Car Petr I. Veliký | Mzdy | Vývoj britské libry vůči dolaru | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Systém digitální peněženky | Platidlo rubl | Cesta k euru | Příběh kanadského dolaru | Přeprodané podmínky | Milionář | CAD | Moderní forint | Alpské platidlo | Maďarská koruna | Firma eBay | Krytí měny | Příběh dolaru | Maďarské pengő | Syrská libra | Moderní brazilský real | Shortování | Na burze | Zvyšování těžby | Nový finanční systém | Akcionáři | Automobilka Tesla | Společnost | Ruský rubl | Akcie společnosti Ocado | Peršané | Zadlužování | Evropská dluhová krize | Investiční platidlo | Inovátor | Označení pro státní měnu | PVU | Cruzado novo | Egyptské království | Loutkový režim | Joachimsthaler | Jihoamerická země | Technický výhled na trh | Nekonečný stroj na peníze | Vývoj kurzu mexického pesa | Úvěry od soukromých bank | Dlouhodobé strategie | Ztráta | Platidla pengő | Vývoj čínské měny | XRP | Riksbank | Kryptofondy | USD/SEK | Označení pro peníze | EUR/HUF | Příběh izraelského platidla | Druhá světová | Londýnské měny | Institucionální investoři | Salvadorská centrální banka | FXstreet | Zip2 | Maďarská centrální banka | Investoři v Salvadoru | Decentralizované směnárny | Thierry Vircoulon | Kurz dináru | Nejpoužívanější měny světa | Reserve Bank of New Zealand | Podhodnocený jen | Pearl Harbor | První světová válka | Slovo rubl | Obchod | Purple Trading | Pips | Latinské monetární unie | Obchodování s Indií | Hlavní trend | Tomáš Raputa | Akcie automobilky | Bitcoin jako platidlo | CNY/CZK | Cenový pokles | Piastr | AUD/USD | Největší ekonomika Jižní Ameriky | Nejobchodovanější měna | Kryptoměna ethereum | Hospodářský pokles | Eskalace konfliktu | Ekonomický rozmach | Znehodnocení domácí měny | Vývoj amerického dolaru vůči japonskému jenu | EK | Zajištění proti inflaci | Riziko | Umělá inteligence (AI) | Ekonomická krize z USA | Analytik | Emise | Trinity | MAM | ATH | Právo | FIAT | JPY | Credit Suisse | Budapešť | FT | Citi | Pivot | Starlink | Binance | Šéf společnosti | RSI | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | DCA | Taleb | Gazprombank | Šok | Meta | Internet věcí | Turecká lira | Portfolio | Kurz měny | Nástroj | GBP | NATO | Plyn | ACT | Placení daní | Mali | Veřejný sektor | Pokles cen ropy | Čína | Mineři | Libanon | Inovace | STAR | BCH | Prodat dluhopisy | USD/CNY | Ceny | ETH | EMEA | Financování | Zvýšení ceny | Monopol | Recese | Zahraniční kapitál | Pokles | Virtuální měny | Pohyby na trhu | Deutsche Börse | IDEA | Pivot Pointy | Války | Impuls | Ukrajina | Čínské měny | Zemědělské komodity | Analytické platformy | Finanční operace | Severní Korea | Swingové maximum | Centrální banka | BBC | Předpovědi | DPH | Italové | Kryptoaktiva | Novo | Jedno euro | WTI | Algorand | USD/RUB | Malajsie | Obchodovat s kryptoměnami | Biliony | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | Libra | Fyzické zlato | Ekonomické nestability | Odborníci | Cantor Fitzgerald | Zákonodárci | Aussie | Norges Bank | Jihoafrická republika | Průmyslové zboží | Webinář | Klima | Paříž | Stablecoiny | Instituce | Dodávky z Ruska | Burza Binance | Forint | Vývoj kurzu amerického dolaru | Francouzská ekonomika | Ceny zlata | Milionáři | Společnost Emirates | Výnos | Měnový systém | Nová měna | Technické rezistence | IHNED | Frank | INR | CFD | Metaverse | Ekonomická krize | Algoritmy | Prostor pro růst | CEO | Defi | Domácí měna | Trinity Bank | Rozhovor | Technická analýza BTC | ERÚ | Australský dolar (AUD) | Austrálie | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Index technologického trhu | ZAR | Singapur | Osvobození | Ceny akcií | Hongkong | Cílování inflace | FTX | Pobřeží slonoviny | Energetická krize | MetaTrader 5 | GBP/USD | Bezpečné přístavy | Obchodní analýza | Občanské války | RUB | Nové měny | Oficiální údaje | Malta | Euforie | Írán | Akcionář | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Světové kryptoměny | CASH HISTORY | Odvětví kryptoměn | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Tržní hodnota | BTCUSD | TerraUSD | Akcie společnosti Tesla | Funkční období | Zisk | Devalvace měny | Xetra | ČNB | Bank of England | Katar | Ceny BTC | Spekulovat | Měny na forexu | Makléři | Rizikové měny | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Nejbohatší | Zahraniční investoři | Zůstatek | CFD (Rozdílové smlouvy) | Progres | Obchodování | Vzdělání | Certifikát | Úroky | Eurostat | Prezident | Růst inflace | COCOA | Pokles hodnoty | Jednotné měny | Outperform | Jednotná evropská měna | Albánie | Průměrný denní objem | Evropa | Měna | Management | Nástroje řízení rizik | Nasdaq | Trump | Strategie investování | Technický signál | Zprávy | Ceny ropy | Miliony dolarů | Francie | Předpověď | Kryptoměny bitcoin | Měsíční časový rámec | Údaje | Hlavní měny | Technologické společnosti | Spoření | Automobilky | Ekonomické události | List Financial Times | Zájem o bitcoin | Biden | Rýže | Finanční krize | DPA | Swingové minimum | FXstreet.cz | Investiční společnost | Obchody | Producent ropy | Drahý kov | xStation5 | Digitální euro | ProCent | Finančnictví | Zpráva pro tradery | Proof of Stake | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Underperform | Standard & Poor’s 500 | Značné riziko | Velmoci | Visa | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Velké peníze | Finanční svět | CARA | Chorvatsko | Situace | USD/CZK | Epidemiologické situace | Tržby | Finanční systém | Rozvojová banka | Tradingové webináře zdarma | Černá Hora | Costco | Dekret | Dluhy | Světové války | Býčí trh | FOREX | Signály | Investiční produkty | Psychologie | Guvernér | Trader | Peking | Záhada | Aliance | Tweet | Spready | HDP | Analytik trhů | Načasování | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Euro | Skokový nárůst | Klid | Zdanění | Čínská měna | Etoro | Politici | USD/CAD | Digiměny | Dopady na ekonomiku | Investiční glosa | Celý svět | Brazílie | Salvadorský prezident | Prudké výkyvy | Výprodej | Měnové páry | Tisknout peníze | Slovensko | Nassim Nicholas Taleb | CAR | Měnové unie | Akumulace | Obchodní systémy | EUR/CHF | Přijetí kryptoměn | Realitní sektor | Domácí měny | ČTK | Lehman Brothers | Navýšení kapitálu | Ztráty | Česká národní banka | Regulační rámec | Brazilský real | VIAC | Kuba | Komoditní měna | Výhled trhů | Spojené arabské emiráty | Technický výhled | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Meziroční inflace | Vývoj české koruny | Nakupovat | FOMC | Pokles zlata | USD/HUF | Akcie | Hard fork | Currency | Norská koruna | IntoTheBlock | Jamal | dApps | Dnešní videokomentář | All Time High | Investiční nástroj | NERV | Nový Zéland | Riot Blockchain | Société Générale | Čínský renminbi | Železná ruda | Podniky | Tether | Štěstí | City | Růst ceny ropy | Institut ZEW | Týdenní pivot | Švýcarský frank (CHF) | Koš | Cardano | Obchodní výhled | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Litecoin (LTC) | Šterlinkové stříbro | Světová ekonomika | Češi | Převis | Vývoz | Reuters | Libra šterlinků | IoT | Rekordní maximum | Etheru | Prostor k růstu | Technologie | Výplach | Vlastní kryptoměny | Ekonomický výzkum | Globální recese | X (dříve Twitter) | Kurz | Druhá největší ekonomika | Začátek izraelské hyperinflace | Daně | SOK | Ministři | Tichomoří | Švýcarská národní banka | Dnes na trzích | Atlantik | Americký prezident Joe Biden | Úspěchy | Nejlidnatější země světa | Investice do kryptoměn | Státy Evropské unie | Rekord | Výsledky | Míra inflace | MAN | Decentraland | Zdražování energií | Market cap | Vnitropolitické problémy | Hospodářské soutěže | Bankovní rada | Peněžní zásoba | Investice | USDC | CBDC | Pro investory | Fidelity | Návrh zákona | Cloudflare | Platební společnost | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Obchodování v Asii | Rally | Ceny kakaa | Londýn | Sýrie | CoinShares | Kapitalizace | Švédská koruna | Nezávislost | Pravidla hry | Pivoty | Indie | Bod | Satoshi Nakamoto | Myšlenka | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Genesis | Zisky | Těžby kryptoměn | tradingeconomics.com | Regulace | Zaměstnanci | LTC | Diverzifikovat | Giphy | Fondy | Motorová vozidla | Hospodářství | Důvěra | Korsmønter | Nikola | Ukazatel | Exotické měny | Měny | Profitovat | Dollar | Značný pokles | Daňové příjmy | Burzy | Hospodářský růst | Chaos | Dopravní subvence | Spread | UST | Krize v Řecku | Optimismus na trhu | YouGov | Investování do zlata | Obchodování s cizími měnami | Export | Milník | Investování do kryptoměn | Lightning Network | Finanční rizika | Hyperinflace | Rusko | Poradce | Signál | Silvergate | Úbytek | Řízení rizik | Forbes | Letectví | NBER | Izraelská centrální banka | Britské měny | Chytré kontrakty | Emirates | Hospodářský institut | Zhodnocení | Organizace | Leverage | 1 milion | Pro tradery | Graf indexu | Jersey | BitMEX | Praha | Neúspěch | Negativní sentiment | Jižní Korea | Engulfing | Technologičtí giganti | Medvědí scénář | Hodnota bitcoinu | Rozšíření | Technická analýza | Mladší generace | Plány | Resistence | Fixní kurz | EUR/ALL | Politická nestabilita | Administrativa | DOGE | COVID-19 | Ranní zpráva | USD/oz | Tvůrce bitcoinu | CoinGecko | Cena ropy WTI | Brusel | Existence bitcoinu | DAWN | Devizové rezervy | Kryptoaktivum | Model 3 | Americké společnosti | Zasedání Bank of Japan | Blockchainové technologie | Elon Musk | Pí | Quantum | Myšlení | ZEW | Fenomén | TIM | Energie | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Týdenní pivotní body | Nálada | Americké centrální banky | SHIB | Příjmy | Prodej | Evropská komise (EK) | Recep Tayyip Erdogan | Zasedání Fedu | Bloomberg | Třída aktiv | Vliv na americký dolar | Evropská unie | Zlaté mince | Tokeny | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Finanční nástroje | Mexiko | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Evropská ekonomika | Míra | Pokles tržeb | Divize | Korekce | Výrazný pokles | Notino | Kvantitativní uvolňování | DMA | Asociace | Stimulační opatření | Výkonnost | Hodnota měny | Downtrend | Carry trade | Nižší maxima | Index S&P 500 | Instrument | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Přehled | Technické ukazatele | Trendové linie | Agentura Bloomberg | Krize | High | Technické problémy | CHF | Centrum | USD/CNH | Oslabení koruny | Analýza BTC/USD | USD/NOK | Zakladatel | Nákupní příležitost | S&P 500 | JDE | Podpora | Vzestup bitcoinu | Ministři financí | Julius Baer | Nayib Bukele | MWh | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | MT4 | Cryptocompare | Spojené království | Světová banka | Mexické peso | Cena | Tim Cook | MicroStrategy | Největší kryptoměna bitcoin | Německo | Krach | CNN | Investiční služby | Apple | Komodita | Širší trh s kryptoměnami | Celsius Network | Zahraniční společnosti | P2P | DOT | Impérium | BAT | Bullish Engulfing | TSLA | Kurzy | Finanční prostředky | Geopolitická nestabilita | Drahé kovy | Bukele | Etherea | Solana | Hernán Cortés | Kanadský dolar (CAD) | Maďarská měna | All-time high | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Zbrojovky | Tweety | Erste | Ekonomická rizika | Rezervy | Podnik | EMA | Forexu | Fibonacciho retracement | Debata | Server CNBC | Podhodnocený | Akcie společnosti | Kypr | EUR/SEK | Zlato | Ekonomika | Evropské méně | BRL/USD | Denní graf | CFA | SEC | Impulzy | Schodek | Volume | Indikátory | Balkán | Oslabení | Tesla Motors | Ekonomické krize | Energetické krize | Práce | Úspěch | OMV | Strategie carry trade | Likvidita | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Kryptoměny | Bezpečnost | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Likvidní | Terra | Banky | Burzovně obchodované produkty | BlackRock | I-Trader | Vlády | Širší trh | Rychlost | Investiční společnosti | Šance | Státní fond | Ruská vláda | Fundamenty | Bankrot | TRON | Správa | Ray Dalio | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Pravidla regulace | Forexové obchody | Analýza | Digitální peněženky | Ministr financí | cTrader | L.F. Investment Limited | Zlepšení | Irák | ČR | Nicholas Taleb | Kontrakt | Meta Platforms | Uzavření dohody | Intervenovat | Pozice | Fork | Francouzi | OCI | Platební síť | Pullback | Singapurský dolar | Reálná hodnota | Dlouhé pozice | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Maloobchodní tržby v Číně | Hedge | Historický milník | Market | Denní objem | Cenné papíry | Lídři | Sestupný trend | Otevřená pozice | Ozbrojený konflikt | Support | Kryptotrhy | Valná hromada | Převody peněz | Amsterdam | Transparentnost | Vláda USA | Obchodní deficit | Texas | Krypto burzy | Soud | Kurz amerického dolaru | Služby | Staking | Stochastický oscilátor | Ruský výraz pro peníze | OPEC | Evropští investoři | Ministryně financí | Technologický pokrok | Sentiment | SNB | Experti | NYSE | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Spotřebitelé | ProShares | Americký miliardář | Těžaři kryptoměn | Vzdělávání | FSB | Americký dolar včera | Polsko | Meituan | Čínská vláda | Jeden dolar | Nákupní cena | NFT | Campione d'Italia | Rezistence | Auta | Hladiny supportu | Vývoj měnového páru AUD/USD | Inflace v březnu | Komoditní trh | Klíčový support | W1 | Dluhové trhy | Krone | Nařízení | Zavedení eura | The Wall Street Journal | Zdražování | Ropy | RBA | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Těžba bitcoinů | Předseda | Slovník pojmů | Generace Z | Energetické komodity | Americké ekonomiky | Nárůst ceny | Obchodní vztahy | Kurz japonského jenu | Finančník | Deficit státního rozpočtu | Arca | USD | Občané | Vývoj dolarového indexu | Satoši Nakamoto | Co bude dál? | Trh s nemovitostmi | Tištění peněz | Cestování | Peso | Rozhodnutí americké centrální banky | Bitcoin město | Split | Zkušení obchodníci | Tokio | Měnová unie | Legislativa | Zprostředkovatelé | Loonie | PayPal | NASA | Tesco | Nárůst franku | D1 | Piráti | Investing.com | Vyšší úrokové sazby | Statistický úřad Eurostat | Platby v kryptoměnách | Zdražování pohonných hmot | Americké ministerstvo spravedlnosti | Faustin-Archange Touadéra | Nízké úrokové sazby | Růst ceny Bitcoinu | Svět kryptoměn | Tržní podíl | Tencent | Co se děje na finančních trzích | Cena ropy | Federální rezervní systém | Rusové | Island | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Regulační úřad | Kupní síla | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | EDF | Digitální měny | Tlak medvědů | Australský dolar | Bohatí lidé | Maastrichtská kritéria | Propad | Bankovnictví | Ekonomické výkonnosti | Vysoká nezaměstnanost | Rakousko | ANO | Britské libry | Digitální měny centrálních bank | Prestiž | Finanční regulace | Objemy obchodů | Bitcoin dnes | Thajský baht | Dogecoin | Brokerské firmy | Americká společnost | Nemovitosti | Evropský trh | Markets | USD/CHF | Rise | Francouzská vláda | Oblast supportu | Stellar | Invest | Další rozvoj | Aleš Michl | Kanada | Webináře zdarma | Kybernetické hrozby | Nejistota | CMA | Kryptoměna | Ekonomie | Čeští investoři | Los Angeles | Nvidia | Investment | Zahraniční investice | Česká republika | Indexy | Státní dluhopisy | Americký dolar | RISE | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Starbucks | Švédsko | Obchodování s měnovými páry | ECB | Euro (EUR) | Těžaři | Růst ceny | Měnová politika | Falcon | Altcoin | cTrader Purple Trading | Ziskovost | Doporučení | Technologické inovace | Hardware | Ethereum 2.0 | Krypto | Evropské země | Pákistán | Turistický ruch | Měnová reforma | ROCE | Spekulace | Vzrušení | Referendum | Údaje o nezaměstnanosti | Být trpělivý | Cykly | Krypto aktiva | EU | Bankovní sektor | Miliardy | Andreessen Horowitz | Černé zlato | Miliardář Tim Draper | Společná evropská měna | Těžba kryptoměn | MIC | ADA | Výrobce elektromobilů | Komunistické strany | Fúze | Akciový trh | Uhlí | Globální ekonomické nestability | Virtuální mince | Investovat peníze | Investor | USD/JPY | Bloky | Jerome Powell | NZD | Technologický rozvoj | Ukazatele | Korporace | Kryptoměnový trh | Prudký pokles cen | Banka | Produkce ropy | Jihokorejský won | Tchaj-wan | Země eurozóny | Vlastnictví | Transakční poplatky | Růst bitcoinu | Index technologického trhu Nasdaq | Úřady | Američané | Trh s bitcoiny | CNBC | Rozhodnutí Číny | Statistika | Výzvy | Další pokles | Custody | Indonésie | Lael Brainardová
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | FOREX | Pivot