Neděle 06. dubna 2025 13:08
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei StartTrader
reklama
XTB Online trading konference

Názory analytiků

img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

08.01.2018 Máme před sebou týden, který bude až do pátku bez významnějších fundamentů. Teprve v pátek nás čekají první zajímavější data v podobě výsledků amerických maloobchodních prodejů a inflace, která mohou výrazně rozvlnit všechny dolarové páry. Na většině měnových párů proto v týdnu počítáme se spíše klidnějším průběhem, i když hlavně na komoditních měnách můžeme být i nadále svědky nadprůměrné trendovosti. Na dolarových párech pak pozor také na případné prolomení resistence 1,2090 EURUSD, které by mohlo na USD přispět ke krátkodobému zvýšení volatility.
img

XTB Market Barometr

04.01.2018 Náš barometr oproti včerejšku měníme jen mírně. Na EURUSD a USDJPY počítáme s o něco menší úrovní volatility, a to navzdory americkým výsledkům ADP, které zanechají stopu pravděpodobně jen při skutečně výraznější odchylce od konsenzu. Potenciálně zajímavý pár může být GBPUSD, na který začal znovu doléhat brexit a který dnes čekají výsledky PMI. Úroveň trendu pak zvyšujeme na ropě, která roste na základě zhoršující se situace v Íránu.
img

XTB Market Barometr

03.01.2018 Nový rok zatím přináší docela zajímavé trendové pohyby na některé dolarové páry, které ale podle nás nejsou zrovna sil...
img

XTB Market Barometr

28.12.2017 Na trhu včera vládla lehce pozitivní nálada s velmi malými pohyby. Objemy na akciových trzích byly oproti klasickým seancím nižší o desítky procent. Na nízkých pohybech se mimo jiné podepisovala také absence důležitých fundamentů. Zároveň ale své poklesy stupňuje americký dolar, což by mělo dále vyvolávat odezvu nejen na dolarových párech, ale také například na zlatě. Zároveň se stále daří průmyslovým komoditám, takže komoditní měny AUD, NZD a CAD by mohly nadále předvádět nadprůměrnou volatilitu i trendy.
img

XTB Market Barometr

22.12.2017 V poslední předvánoční seanci nemůžeme očekávat nějaké výrazné cenové skoky nebo silné trendy. Ale pátek nabízí řádku fundamentů, které budou aktivitu obchodníků na finančních trzích zvyšovat. Evropská aktiva by mohla zasáhnout výhra separatistů v Katalánsku. Zajímavý by mohl zůstat kanadský dolar, kterému by k volatilitě měly pomoci statistiky HDP. Zvýšenou volatilitu čekáme také na libře a americkém dolaru. Na komoditních měnách se pozitivně projevuje růst cen komodit, které profitují z přeskupování portfolií velkých hráčů před koncem roku. Zde by pozitivní trend mohl i nadále pokračovat.
img

XTB Market Barometr

20.12.2017 Dnešní seance by měla být velmi podobná té včerejší, takže na výhledu pro volatilitu a trend oproti včerejšku měníme jen málo. Nejzajímavějšími měnami by podle nás měly zůstat hlavně komoditní měny a zvědavi jsme především ve večerních hodinách na NZD, který čekají výsledky HDP za 3Q. NZD bývá na tato čísla poměrně citlivý, takže pozor na zvýšenou volatilitu v případě větší odchylky od konsenzu.
img

XTB Market Barometr

19.12.2017 Ani dnešní seance na trhy pravděpodobně žádné větší změny nepřinese. Čekáme tak pouze na výsledky německého indexu IFO a americká data z trhu práce, ale s větší volatilitou počítáme pouze v případě výrazné odchylky od konsenzu. Vyšší úroveň trendu ponecháváme i nadále hlavně u komoditních měn, které po výrazných výkyvech z minulých dnů pravděpodobně mohou dál hledat ztracenou rovnováhu.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

18.12.2017 Nový týden bude na data chudší než minulý, což ale nutně neznamená, že by měl být také méně aktivní. Minulý týden byl totiž až překvapivě stabilní. Velké trendové pohyby ale nečekáme, i když některé měny (AUD?) by mohly překvapit. Nejvíce volatilní by v týdnu ale měl být kanadský dolar, který čekají velmi zajímavé výsledky inflace a HDP, což je makro, na které CAD reaguje tradičně velmi citlivě. Celkový sentiment na většině finančních aktiv ale zůstává relativně klidný a vzhledem k blížícím se svátkům počítáme s tím, že budou měny i akcie do dalších dnů respektovat technické úrovně a snadno viditelné supporty i resistence.
img

XTB Market Barometr

14.12.2017 Po včerejší seanci náš výhled pro volatilitu a trend na dnešek částečně snižujeme, i když ne příliš. I dnes se totiž dočkáme zasedání centrálních bank a zajímavého makra. BoE a ECB sice z měnověpolitického hlediska asi moc nových informací nepřinesou, přesto se nevyplatí GBP a EUR podceňovat. GBP čeká zajímavá seance i kvůli dopoledním výsledkům maloobchodních tržeb a volatilní může být během tiskové konference Maria Draghiho také euro.
img

XTB Market Barometr

13.12.2017 Dnešek bude především o americké inflaci a o Fedu, takže počítáme se zvýšenou volatilitou i trendovostí na dolarové straně prakticky všech hlavních měnových párů. Inflace může dolar rozvlnit zejména v případě odchylky u její jádrové složky. Rozhodnutí o sazbách by mělo být bez překvapení (sazby porostou) a zdrojem volatility by se proto měly stát hlavně nové projekce a tisková konference Janet Yellenové.
img

XTB Market Barometr

11.12.2017 Čeká nás pravděpodobně poslední zajímavý týden letošního roku, ale rozhodně bude stát za to. Středa a čtvrtek přinesou zasedání Fedu, ECB a BoE a společně s centrálními bankami se dočkáme i záplavy důležitého makra. Výsledky inflace a maloobchodních tržeb zveřejní Británie a USA a na řadu přijdou i velmi důležité statistiky z australského trhu práce. Do toho nám stále mohu značně trendovat bezpečné přístavy a volatilní může být i CAD, který po výkyvech z posledních dvou týdnů stále hledá svoji ztracenou rovnováhu. Na všech měnových párech proto počítáme s nadprůměrnou volatilitou i trendem a očekáváme, že tento týden udá tón obchodování i do nadcházejících týdnů.
img

Volatility report: VIX zpět pod 10b. Druhá polovina prosince by kvůli svátkům měla být klidnější

08.12.2017 Po kratší přestávce nastal znovu čas mrknout se na situaci ve světě implikované voaltility. Ta se zase až tolik nezměnila, i když je pravdou, že je posledních pár týdnů docela zajímavých. Nejprve ale začneme jako vždy u samotných indexů.
img

XTB Market Barometr

07.12.2017 Po včerejší velmi volatilní seanci na USDCAD dnes na tomto měnovém páru počítáme se zklidněním, i když by měl zůstat i nadále více volatilní než většina ostatních měnových párů. Nejenže totiž bude hledat svou ztracenou rovnováhu, ale v 16 hod. jej čeká také zveřejnění zajímavých dat z Kanady v podobě výsledků PMI.
img

XTB Market Barometr

05.12.2017 Na devizovém trhu nás dnes čeká hlavně makro z Británie a USA, kde budou zveřejněny indexy výrobní aktivity pro sektor služeb. Po včerejší nervózní seanci dnes na libře počítáme opět s vyšší volatilitou a spíše průměrným trendem. Větší trendový pohyb čekáme hlavně v případě, že PMI ve službách překvapí výrazně horším výsledkem, což je podle nás ale málo pravděpodobné.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

04.12.2017 Máme před sebou týden, který může být obzvláště zajímavý pro obchodníky na devizovém trhu. Vedle důležitého amerického makra z pracovního trhu se totiž dočkáme také zasedání několika centrálních bank, když se bude o sazbách rozhodovat už zítra ráno nejprve v Austrálii a ve středu pak v Kanadě. Právě na AUD a CAD proto počítáme se zvýšenou volatilitou, která by v případě překvapivého rozhodnutí (které ale nečekáme) mohla přerůst také v solidní trendový pohyb. Na větší volatilitu pak pozor také na dolarových párech (hlavně EURUSD), které mohou značně rozvlnit páteční statistiky z amerického trhu práce.
img

XTB Market Barometr

01.12.2017 Páteční seance bude hlavně o makru z Británie, USA a Kanady, takže zvyšujeme indikátor volatility pro libru a oba dolary. Velmi zajímavá přitom může být hlavně seance na CAD, kde nás vedle výsledků HDP čekají také data z kanadského trhu práce. Na CAD se tak vedle volatilní seance můžeme dočkat také zajímavého trendového pohybu. Ten by podle nás mohl být obzvláště silný hlavně v případě, že by obojí makro dokázalo překvapit pozitivně a pomoci tak CAD začít konečně likvidovat ztráty z posledních několika seancí.
img

XTB Market Barometr

30.11.2017 Dnes čekáme hlavně na výsledky evropské inflace. Ta může eurové páry výrazně rozpohybovat, ale musíme se dočkat značné odchylky od konsenzu. Velmi zajímavá by přitom mohla být hlavně reakce na vyšší než očekávaný růst inflace, která by pomoha euru navázat na zisky z minulého týdne. Na ostatních měnách pak počítáme spíše s nízkou volatilitou, ale zároveň také s vyšší než průměrnou úrovní trendu. Měnové páry jsou v tomto týdnu poměrně živé a minimálně na komoditních měnách a bezpečných přístavech dál může pokračovat hledání ztracené rovnováhy.
img

XTB Market Barometr

28.11.2017 Po včerejší klidné seanci dnes na trzích počítáme s o něco větší aktivitou. Zajímavých pohybů bychom se mohli dočkat hlavně na americkém a kanadském dolaru, nebo na libře, které mohou reagovat na projevy centrálních bankéřů. Hezky trendovat by pak dál mohly hlavně komoditní měny v čele s NZD, které mají po oslabení z minulých týdnů rozhodně co dohánět a které stále nenašly svou rovnováhu.
img

XTB Market Barometr

24.11.2017 Včera byl na FX podle očekávání nejvíce aktivní CAD, který dostaly pod tlak výsledky kanadských maloobchodních prodejů. Zbytek měn a finančnictví aktiv se držel v relativně klidném bočním trendu a podobný průběh čekáme také od dnešní seance. Je totiž černý pátek, takže hlavně během americké seance počítáme s podprůměrnými objemy. Ze zajímavých dat nás čeká jen německý IFO, ale jeho dopad na EUR pravděpodobně bude jen malý.
img

XTB Market Barometr

23.11.2017 Včerejší seance přinesla poměrně zajímavý trend na dolarové páry, i když se celkový fundament na USD příliš nezměnil. Právě z toho důvodu, že k žádnému fundamentálnímu posunu nedošlo, počítáme do dalších dnů spíše s tím, že se situace na dolarových párech začne znovu uklidňovat. Tomu by měl napomoci i dnešní svátek v USA. S větší volatilitou a možná i trendovostí dnes počítáme jen na CAD, na který odpoledne čekají výsledky kanadských maloobchodních tržeb.
img

XTB Market Barometr

16.11.2017 Dnes nás čeká opět nadprůměrně volatilní seance plná důležitých makrodat. Finanční trhy si procházejí korekcí, které je více než na fundamentech založena sentimentu a vybírání vysokých zisků z posledních měsíců. Trendy posledních dní mohou pokračovat, ale už včerejší seance už ukázala určitou podporu některým těžce zkoušeným instrumentům. Dneska budou pod palbou snad všechny hlavní měny. Na EUR,GBP a USA čekáme důležitá makrodata a směr JPY může výrazně ovlivnit posun sentimentu. Trochu klidu by po posledních seancích mohla přinést ropa a také zlato.
img

XTB Market Barometr

14.11.2017 Dnes jsme zvědaví hlavně na libru a librové páry, které by měla čekat zvýšená volatilita kvůli dopolednímu zveřejnění výsledků britské inflace. Ta se samozřejmě dostaví zejména v případě odchylky od konsenzu. Reakce by mohla být obzvláště zajímavá (a silně trendová) zejména v případě většího přestřelení inflace, která by se vyhoupla výrazněji nad odhadovaných 3,1 %. Libra má v těchto dnech rozhodně co dohánět a po přílivu špatných politických zpráv by bylo pozitivní makro vítaným překvapením.
img

XTB Market Barometr

13.11.2017 Po velmi klidném minulém týdnu přichází týden, který bude na fundamenty o poznání bohatší. Zvědaví jsme hlavně na USD, GBP a CAD. Všechny tři měny se v týdnu dozví výsledky inflace, která může mít značný dopad nejen na volatilitu, ale i na celkovou trendovost. Z USA ale zároveň přijdou i výsledky maloobchodních tržeb, zatímco v Británii budou zveřejněny nejen tržby, ale i čerstvé statistiky z pracovního trhu. Do toho v týdnu promluví také Yellenová, Draghi i Carney, takže může být o zajímavé pohyby postaráno.
img

Volatility report: Včerejší korekce s VIXem pohnula jen málo, trhy zůstávají v absolutním klidu

10.11.2017 Včerejší seance přinesla na akciové trhy závan nervozity, který byl vidět jak na vývoji indexů v USA, tak hlavně na in...
img

XTB Market Barometr

10.11.2017 Dnešní barometr oproti včerejšku měníme jen mírně, a to v případě GBPUSD a USDCAD. Libru dnes čekají potenciálně zajímavá data v podobě statistik průmyslové produkce, které by v případě větší odchylky mohly GBP alespoň dočasně rozpohybovat. USDCAD pak sice žádné nové makro nečeká, CAD ale díky dřívějším ztrátám a silnější ropě začíná docela hezky trendovat a mohl by pokračovat také během dnešní seance. Páteční obchodování by se ale jinak na většině aktiv mělo nést i nadále v poklidném duchu bez větší volatility a v bočním trendu.
img

XTB Market Barometr

09.11.2017 Dnešní seance pravděpodobně na trzích nijak nevybočí z líného obchodování, které je zatím pro tento týden charakteristické. Ani tentokrát nás žádné důležité makro nečeká, takže na většině měn a finančních aktiv počítáme s bočním trendem a podprůměrnou volatilitou.
img

XTB Market Barometr

07.11.2017 Dnešní seance toho moc nenabídne, takže počítáme s malou volatilitou a bočním trendem na většině finančních aktiv. Za pozornost stojí podle nás v těchto dnech hlavně ropa, která kvůli politickému zemětřesení v Saúdské Arábii výrazně roste a která by mohla zůstat volatilitní v nadcházejících dnech. Společně s ropou pak sledujeme také dění na CAD, který i s přispěním vyšších cen ropy pokračuje v pozvolné likvidaci svých dřívějších ztrát na páru s americkým dolarem.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

06.11.2017 Po velmi zajímavém minulém týdnu nás čeká pravděpodobně týden o něco klidnější. Důležitého makra bude tentokrát jen málo a za pozornost podle nás bude stát hlavně zasedání australské a novozélandské centrální banky. Ty budou rozhodovat o sazbách a i když se jejich zvýšení stále nečeká, jejich doprovodný komentář může AUD i NZD výrazně rozvlnit. Zejména pozitivní výhled by přitom mohl přinést na obě měny nejen volatilitu, ale i solidní trend (růst), když mají obě měny po pádu z konce října prostor ke zpevnění otevřený.
img

Volatility report: Korekce na akciích v nedohlednu. VIX zůstává pod 10b.

03.11.2017 Máme za sebou další týden, který se nesl na většině trhů v letos už tolik typické atmosféře. Nově příchozí makro z celého světa je více než dobré a přičteme-li k novému makru také solidní průběh výsledkové sezóny, lze se jen těžko divit tomu, že akciové indexy dál navyšují svá historická maxima. Ano, ocenění akcií je vysoké, ale rizikové přirážky jsou letos tak nízké a klid na trzích tak nesnesitelně dlouhý, že se nelze medvědům divit, že jakékoli snahy o byť i technické shortování tohoto trhu raději vzdali. Přičteme-li k absolutnímu klidu fungující ekonomiku a růst volných prostředků domácností a firem v Evropě i v USA, není vůbec překvapením, že příliv nového kapitálu na finanční trhy i nadále pokračuje. Pro americký S&P 500 i německý DAX je tedy letošní rok zatím velmi vydařený.
img

XTB Market Barometr

03.11.2017 Libra včera nezklamala a na všech GBP párech jsme se po zasedání Bank of England dočkali nejen solidní volatiltiy, ale i silného trendového pohybu. Dnešek bude na FX pro změnu o americkém a kanadském dolaru, které čeká zveřejnění výsledků z pracovního trhu. Zejména na CAD může být reakce zajímavá, i když ji na páru s americkým dolarem může hodně kazit skutečnost, že budou kanadská data zveřejněná ve stejný čas jako americká. USDCAD má po svém růstu z minulých dvou týdnů prostor ke korekci otevřený a pokud by data z Kanady dokázala příjemně překvapit (a americká čísla třeba i zklamala), mohl by jej rozhodně využít.
img

XTB Market Barometr

02.11.2017 Dnešní seance bude na FX čistě o britské libře. Tu čeká důležité zasedání Bank of England, která by měla zvýšit úrokové sazby a zároveň s tím zveřejní i čerstvý inflační report. V tom představí svůj nový výhled pro inflaci a vývoj britské ekonomiky, což může formovat názor trhu na další vývoj britských sazeb na delší dobu dopředu. Během rozhodnutí BoE a následné tiskové konference tak počítáme na libře nejen s volatilitou, ale případně i zajímavým trendovým pohybem.
img

XTB Market Barometr

01.11.2017 Dnešek bude hlavně o Spojených státech, odkud přijdou ADP a ISM report a večer pak také verdikt Fedu o úrokových sazbách. Počítáme proto se zvýšenou volatilitou, a to hlavně na EURUSD, který zároveň balancuje pod důležitou technickou bariérou. Zejména dobré zprávy pro dolar by pak podle nás mohly odstartovat i docela zajímavý trendový pohyb.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

30.10.2017 Máme před sebou potenciálně zajímavý týden, a to hned na několika frontách. Nejvíce nás bude zajímat samozřejmě situace na EURUSD, který může být velmi živý nejen díky výrazné změně technické situace z minulého týdne, ale i díky nově příchozím fundamentům. Čeká nás evropské PMI, americký ISM, data z amerického trhu práce a hlavně zasedání Fedu, takže o volatilitu i trendovost by na EURUSD neměla být nouze.
img

XTB Market Barometr

26.10.2017 Dnešek je na trzích jednoznačně především o evropské měně. Tu čeká zasedání ECB, která by měla oznámit své plány na omezení programu kvantitativního uvolňování. Výhled trhu je docela jasný. ECB by měla nákupy od začátku příštího roku omezit na 30 mld. euro a měla by v nich pokračovat dalších devět měsíců. Prostor pro překvapení sice rozhodně existuje, pokud bychom se jej ale nedočkali (náš základní scénář) euro může být volatilní, ale nemusí nutně nijak extrémně trendovat. Se zásadní změnou fundamentu proto na euru po dnešku nepočítáme, i když samozřejmě nelze vyloučit překvapení.
img

XTB Market Barometr

25.10.2017 Dnešní seance bude důležitou hlavně pro libru a kanadský dolar. Na libře už dopoledne (10:30) pozor na zvýšenou volatilitu po zveřejnění výsledků HDP. Jedná se o předběžný odhad, který se často liší od konsenzu. Kanadský dolar pak odpoledne bude v režii Bank of Canada a zatímco na libře může jít dnes hlavně o volatilitu, v případě CAD by mohla být zvýšená volatilita doprovázena i solidní trendovostí. Reakce na CAD se přitom nebude odvíjet jen od samotného rozhodnutí, ale také od následné tiskové konference.
img

XTB Market Barometr

24.10.2017 Včerejší seance začala pozvolna a ani od té dnešní žádnou větší volatilitu nečekáme. Ze zajímavých dat budou zveřejněny pouze výsledky evropského PMI, jejichž dopad na euro ale pravděpodobně bude jen mírný. Počítáme proto s lehce zvýšenou volatilitou, ale spíše podprůměrnou trendovostí, když budou obchodníci na EURUSD spíše vyčkávat na důležitější fundamenty z druhé poloviny týdne.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

23.10.2017 Do nového týdne jsme velmi zvědaví na další vývoj v Katalánsku, který může mít nezanedbatelný dopad na kurz evropské měny. Tu ale v týdnu čeká také zasedání Evropské centrální banky, takže na euru počítáme jak s nadprůměrnou trendovostí, tak především s vysokou volatilitou.
img

Volatility report: Španělsko a americká daňová reforma zatím hlavními faktory pro další vývoj na volatilitě

20.10.2017 Americké akciové indexy pokračují v neohroženém růstu a ani tento týden na jejich výtečné kondici zatím nic zásadního nezměnil. Včera sice kvůli situaci v Katalánsku částečně zavrávoraly, když se S&P 500 začal mírně propadat, korekce ale měla jen krátkého trvání a čtvrteční seanci nakonec americké indexy dokázaly zakončit v zelených číslech. Americký S&P 500 se tak i nadále drží nad hranicí 2 550 dolarů, což znamená, že jen od začátku letošního roku už zpevnil o necelých 15 %.
img

XTB Market Barometr

20.10.2017 Ze světových měn jsme dnes jednoznačně nejvíce zvědavi na kanadský dolar, na který čekají důležité výsledky inflace. Trh si stále není jistí tím, zda v Kanadě letos porostou sazby ještě jednou (šance je 48 6 %) a dnešní čísla mohou názor trhu výrazně ovlivnit. V případě větší odchylky tedy počítáme nejen s vysokou volatilitou, ale i solidním trendovým pohybem.
img

XTB Market Barometr

18.10.2017 Na dnešek oproti včerejšku náš výhled pro volatilitu a trendovost na finančních aktivech měníme jen mírně. I nadále počítáme s největšími pohyby a trendovostí na libře, která se pere s tématem brexitu a na kterou dnes dopoledne čekají další zajímavá data v podobě statistik z pracovního trhu. Pozor hlavně na tempo růstu mezd, které bude relevantní pro další zpřesnění inflačního výhledu Bank of England. Mírně pak zvyšujeme oproti včerejšku výhled pro volatilitu na většině dolarových párech, a to vzhledem k dopolednímu projevu Maria Draghiho a odpoledním statistikám z amerického trhu s bydlením.
img

XTB Market Barometr

17.10.2017 Na dnešek výrazně zvyšujeme indikátor trendu i volatility na libře, a to nejen kvůli tématu vyjednávání o Brexitu, které se nad ní celý tento týden bude nepříjemně vznášet, ale hlavně kvůli inflaci, která by se měla znovu vyhoupnout na 3 %. Se zvýšenou volatilitou a trendem přitom počítáme zejména v případě pozitivního překvapení, které by vytvořilo ještě větší tlak na zvýšení úrokových sazeb Bank of England.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

16.10.2017 Nový týden bude oproti minulému rozhodně bohatší na zajímavé makro. USA tentokrát až tolik nových výsledků nepřinesou, takže dostanou možnost vyniknout i ostatní měny. Co se ale americké měny týká, počítáme i nadále s lehce nadprůměrnou trendovostí a jsme zvědavi zejména na to, zda se EURUSD pokusí o návrat k supportu pod 1,17 EURUSD.
img

Volatility report: Americké akcie si rekordní ceny drží, VIX stále nemá důvod růst

13.10.2017 Měsíc říjen zatím plynule navázal na konec září a situace na světových akciových trzích už nemůže být o mnoho klidnější. Na historických maximech se drží německý DAX i americký S&P 500 a výrazného růstu se navzdory silnějšímu JPY dočkal také japonský Nikkei, který atakuje nejvyšší ceny od roku 1995. Uplynulý týden příliš nových fundamentů nepřinesl a jedinou zajímavější změnou tak by vývoj v Katalánsku, kde se tamní vláda zalekla dopadů vyhlášení nezávislosti a rozhodla se nyní „několik týdnů“ vyjednávat o podmínkách nezávislosti s Madridem. Riziko oddělení Katalánska tak sice ještě zůstává s námi, tento týden ale obavy rozhodně zmírnil, což pomohlo rizikovým přirážkám zůstat na nízkých úrovních, zatímco akcie si své vysoké ceny mohly podržet.
img

XTB Market Barometr

13.10.2017 Páteční seance je jednoznačně především o amerických datech. Čekají nás výsledky inflace a maloobchodních prodejů, které mají potenciál americkou měnu výrazně rozpohybovat. Silného trendového pohybu bychom se mohli dočkat podle nás hlavně pokud oba dva fundamenty překvapí pozitivně (vyšší tržby i inflace). Pokud se oba fundamenty naopak budou rozcházet a překvapí každý „na jinou stranu“, měli by si dát obchodníci pozor na chaotické pohyby v obou směrech bez jednoznačného trendu.
img

XTB Market Barometr

12.10.2017 Dnešek bude na data znovu spíše chudší, ale za pozornost by mohly stát odpolední projevy centrálních bankéřů (Draghi, Brainard, Powell) a jejich dopad na kurz amerického dolaru. Na ERUUSD proto dnes necháváme na mírně zvýšených úrovních indikátor volatility i trendu.
img

XTB Market Barometr

10.10.2017 Začátek týdne na trzích proběhl v klidu a bez větší volatility a v podobném duchu by se podle nás mohla nést také dnešní seance. S větší volatilitou počítáme jen na libře, kterou dopoledne čekají výsledky průmyslové produkce. S mírně nadprůměrnou trendovostí pak počítáme na EURUSD a AUDUSD.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

09.10.2017 Dolaru se v minulém týdnu na EURUSD nepodařilo prolomit support na úrovni srpnového minima, a to i když k jeho prolomení měl v pátek dobrou příležitost. Na základě této price action proto do nadcházejícího týdne a hlavně do jeho první poloviny počítáme na EURUSD spíše s konsolidací, která by měla mít dopad na oslabení růstového trendu americké měny také na ostatních dolarových párech.
img

Volatility report: Růt akcií nepolevuje, VIX si díky němu opět sahá na samotné dno

06.10.2017 Po velmi úspěšném září zatím vše nasvědčuje tomu, že se i říjen ponese na akciových trzích v podobném duchu. Německý DAX dal tento týden definitivně zapomenout na korekci z letošního léta a vyhoupl se na nové historické maximum. Historická maxima pak znovu navyšoval také S&P 500, který pokračuje v naprosto nerušeném růstu, když se vyhoupl až nad hranici 2 550 dolarů.
img

XTB Market Barometr

06.10.2017 Dnešní seance je hlavně o kanadských a amerických statistikách z trhu práce, takže na všech dolarových párech a na CAD výrazně zvyšujeme výhled pro volatilitu i trend. Se silnějším trendem počítáme ale hlavně v případě významnější odchylky od tržního konsenzu. V případě amerických dat pak hlavně u odchylky pozitivní, která by mohla pomoci dolaru navázat na rostoucí trend z minulého týdne.
img

XTB Market Barometr

04.10.2017 Dnešní seance by měla být oproti včerejšku o poznání zajímavější. Čekáme nové makro z Evropy i z USA a také projevy Draghiho a Yellenové. Především kvůli nim tak zvyšujeme indikátor volatility i trendu nejvíce na EURUSD, který zatím zůstává v klesajícím trendu, který se ale v posledních pár dnech trochu zadrhnul.
img

FX FORECAST: Banky zatím dolaru příliš nevěří

03.10.2017 Dnešní seance by měla být docela klidnou a bez významných fundamentů, takže proč toho nevyužít po delší době opět k pohledu na to, jak se na aktuální situaci na devizovém trhu dívají světové banky a ostatní finanční instituce. Obzvláště zajímavý může být pohled na sentiment právě v těchto dnech, kdy dochází k poměrně výrazné zemněně sentimentu na dolarových párech. Konsenzus uvedený níže vychází z pravidelných průzkumů agentury Bloomberg a zahrnuje názory analytiků napříč řadou významných bank a finančních institucí po celém světě (včetně XTB). Výhled je vždy ke konci sledovaného období.
img

XTB Market Barometr

03.10.2017  Na dnešek na většině finančních aktiv snižujeme indikátor volatility. Úterní seance by měla být klidná a bez významných fundamentů, takže i bez velkých jednorázových pohybů. To však neznamená, že trhy nemohou dál solidně trendovat. EURUSD si prochází korekcí a dolaroví býci zatím zdá se zůstávají při chuti. S lehce nadprůměrnou tendrovostí proto na většině dolarových párů počítáme i během dnešní seance.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

02.10.2017 Nový týden bude na fundamenty rozhodně bohatší než minulý. Čeká nás zasedání RBA, výsledky z trhu práce v USA a Kanadě, série PMI/ISM z Evropy a USA a další fundamenty, jako projevy Draghiho a Yellenové. Na většině finančních aktiv proto počítáme s nadprůměrnou volatilitou.
img

XTB Market Barometr

29.09.2017 Dnešek by mohl být na FX potenciálně nejzajímavější seancí tohoto týdne, i když ani tentokrát od měnových párů žádné divoké pohyby nečekáme. Dočkat bychom jich ale mohli v případě výraznější odchylky od konsenzu u dnešních výsledků inflace v eurozóně a v Kanadě. Právě proto zvyšujeme indikátor trendu a volatility především na EURUSD a USDCAD.
img

XTB Market Barometr

27.09.2017 Po včerejším breakoutu ponecháváme indikátor trendu na EURUSD na lehce zvýšených úrovních a zároveň oproti včerejšku počítáme s mírně vyšší trendovostí také na ostatních dolarových párech. Volatilita by podle nás měla být ale i nadále spíše průměrná až podprůměrná, a to navzdory makru, které dnes z USA přijde. V případě výrazné odchylky od konsenzu by samozřejmě mohla být vyšší, i když s největší pravděpodobnosti jen krátkodobě.
img

XTB Market Barometr

26.09.2017  Ani dnešek nebude na nové fundamenty nějak mimořádně zajímavý a nedočkáme-li se překvapení od spotřebitelské důvěry, nebo projevu Janet Yellenové, měla by proběhnout dnešní seance na většině párů docela klidně. Na EURUSD ale i tak ponecháváme zvýšenou úroveň trendu a to hlavně proto, že se tento měnový pár pokouší o zajímavé prolomení zářijového low, které by z technického hlediska otevřelo dolaru další prostor k posilování.
img

XTB Market Barometr

25.09.2017 Po volatilním, ale ne příliš trendovém, týdnu počítáme do tohoto týdne s částečným zklidněním také v případě volatility většiny finančních aktiv. Klíčové zářijové fundamenty jsou totiž za námi a zbytek měsíce by se proto měl nést ve spíše uvolněné atmosféře. Trhy jsou navíc opět extrémně klidné, což signalizuje hlavně ocenění akciových indexů a jejich extrémně nízká implikované volatilita.
img

XTB Market Barometr

21.09.2017 Po včerejší divoké seanci si dnes trhy pravděpodobně začnou trochu sedat a situace se z hlediska volaitlity i celkové trendovosti začne vracet do normálu. Pomoci by k tomu měla hlavně skutečnost, že je dnešek bez významných dat, takže na průměrné až lehce podprůměrné úrovně snižujeme na všech měnových párech hlavně indikátor volatility.
img

XTB Market Barometr

20.09.2017 Dnešek bude na trzích hlavně o Fedu a ve večerních hodinách proto lze počítat na všech dolarových párech s výrazně nadprůměrnou volatilitou. Nejsme si ale jistí tím, že bude dnešní rozhodnutí Fedu tak zásadní, aby výrazně změnilo názor obchodníků na další vývoj dolaru, takže úroveň trendu dnes na většině dolarových párech necháváme spíše trochu nižší a nepřekvapilo by nás, kdyby dnešní reakce na Fed byla co se tendrovosti týká docela obyčejná.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

18.09.2017 Nový týden přinese ve středu zasedání americké centrální banky, které může být pro další vývoj na dolaru velmi důležité. Na všech dolarových párech proto na tento týden zvyšujeme indikátor trendu a počítáme v tomto týdnu se zajímavým trendovým pohybem.
img

XTB Market Barometr

14.09.2017 Americký dolar nám včera začal velmi slušně trendovat a zajímavým pohybům na dolarových párech nemusí být konec ani dnes. Odpoledne se totiž dočkáme z USA výsledků americké inflace, která by pro dolarové páry mohla být velmi zajímavá hlavně v případě přestřelení většinového konsenzu, které by dolaru otevřelo prostor k dalšímu růstu. Na všech dolarových párech dnes proto počítáme se zvýšenou volatilitou i trendem.
img

XTB Market Barometr

13.09.2017 Libra nás včera nezklamala a má za sebou docela volatilní seanci. I dnes by přitom mohly být librové páry těmi nejzajímavějšími. O půl jedenácté totiž v Británii budou zveřejněny statistiky z trhu práce, takže počítáme jak se zvýšenou volatilitou, tak se zvýšenou trendovostí. Podmínkou je samozřejmě další zajímavá odchylka od většinového knsenzu, a to hlavně v oblasti růstu mezd.
img

XTB Market Barometr

12.09.2017 Začátek týdne přinesl na finanční trhy zklidnění a s ním i nezvykle silný trend na řadě finančních aktiv. S jeho pokračováním do dnešní seance nepočítáme, i když některé bezpečné přístavy by dál mohly pozvolna umazávat ze svých dřívějších zisků.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

11.09.2017 Máme před sebou týden, který by měl být hlavně o makru a o centrálních bankách. O sazbách se bude rozhodovat ve Švýcarsku a v Británii a hlavně zasedání Bank of England může zanechat zajímavou stopu na britské libře. Británie navíc přinese výsledky inflace a důležitá data z trhu práce, takže je pro nás, co se volatility a trendovosti týká, do nadcházejících dnů horkým favoritem na nejzajímavější měnu.
img

Volatility report: Severní Korea zůstává na VIXu klíčovým fundamentem

08.09.2017 Máme za sebou další týden, během kterého se americkým indexům dařilo bez větších problémů bránit své dosavadní zisky na dosah historického maxima. Indexy tak i v tomto týdnu více méně pouze přešlapovaly na místě, když aktuální rizika na trzích stále nejsou dostatečně silná pro zahájení větší korekce, ale jsou zároveň dost silná na to, aby bránila akciím v dalším navyšování jejich rekordního ocenění. S&P500 tak zůstává v okolí 2 450 dolarů a dál čeká na impuls, který by jej z dva měsíce trvající konsolidace dokázal vykolejit.
img

AUDNZD: Investiční doporučení Morgan Stanley

08.09.2017 Přinášíme vám další investiční doporučení pro obchodování na měnovém trhu, která přebíráme od největších světových bankovních domů. Morgan Stanley právě zveřejnila doporučení pro AUD/NZD.
img

USDCAD: Investiční doporučení Morgan Stanley

08.09.2017 Přinášíme vám další investiční doporučení pro obchodování na měnovém trhu, která přebíráme od největších světových bankovních domů. Morgan Stanley právě zveřejnila doporučení pro USD/CAD.
img

XTB Market Barometr

08.09.2017 Po včerejší volatilní seanci tentokrát na euru počítáme se zklidněním, i když by evropská měna mohla i nadále mírně trendovat. Mnohem zajímavější nám ale v těchto dnech připadají komoditní měny v čele s NZD, který v tomto týdnu konečně začal s likvidací svých srpnových ztrát. Nadprůměrnou trendovost u těchto měn očekáváme také dnes.
img

USDCAD: Investiční doporučení Nomura

07.09.2017 Přinášíme vám další investiční doporučení pro obchodování na měnovém trhu, která přebíráme od největších světových bankovních domů. Nomura právě zveřejnila doporučení pro USD/CAD.
img

NZDCAD: Investiční doporučení Nomura

07.09.2017 Přinášíme vám další investiční doporučení pro obchodování na měnovém trhu, která přebíráme od největších světových ban...
img

XTB Market Barometr

07.09.2017 Po včerejší divoké seanci na CAD by nás dnes mohla čekat velmi zajímavá seance také na všech eurových párech. Důvodem je zasedání ECB a i když její dnešní verdikt pravděpodobně nebude zdaleka tak překvapivý jako včerejší růst sazeb v Kanadě, má ECB rozhodně co nabídnout, takže na všech eurových párech počítáme s výrazně nadprůměrnou volatilitou. Co se ale silného trendového pohybu na EUR týká, tím si až tak jistí nejsme a bude hodně záležet na finálním doprovodném komentáři.
img

XTB Market Barometr

05.09.2017 Týden začal podle očekávání v klidu a na nízkých objemech. Dnes by se na trhy objemy měly vrátit, i když celková volatilita a trendovost většiny finančních aktiv zůstane spíše průměrná. Dnešek je beze klíčových dat a ten jediný důležitý fundament (zasedání RBA) už máme za sebou. Pozor proto pouze na libře na reakci na dopolední PMI, která by mohla být zajímavá zejména v případě výraznější odchylky od konsenzu.
img

NZDJPY: Investiční doporučení Citi

04.09.2017 Citi právě zveřejnila doporučení pro měnový pár NZD/JPY. Banka doporučuje long pozici s následujícími levely:
img

USDCAD: Investiční doporučení Morgan Stanley

04.09.2017 Banka Morgan Stanley právě zveřejnila doporučení pro měnový pár USD/CAD. Banka doporučuje short pozici za market cenu (1.2417) s následujícími levely:
img

NZDUSD: Investiční doporučení od UOB

04.09.2017 Banka UOB právě zveřejnila doporučení pro měnový pár NZD/USD. Banka doporučuje krátké pozice s následujícími levely. UOB doporučuje short pozici s limitem (0.7205), targetem 0.7100 aa stopkou na 0.7240: xStation5.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

04.09.2017 Co čekat od nového týdne? Dnes ráno se obchodníkům znovu připomněla Severní Korea, ale nečekáme, že bude mít toto tém...
img

Volatility report: Trhy se v srpnu (na)učily žít se Severní Koreou

01.09.2017 Korekce na amerických akciích z poloviny srpna se po tomto týdnu zdá být minulostí. I začátek týdne na trhy přinesl ne...
img

XTB Market Barometr

01.09.2017 Včera nezklamal hlavně kanadský dolar, který znovu potvrdil, jak citlivě poslední dobou reaguje na nově příchozí domácí makro. Pro dnešek indikátor volatility na CAD snižujeme, ale trend dál ponecháváme na mírně zvýšených úrovních.
img

XTB Market Barometr

31.08.2017 Komoditní měny i EURUSD včera podle očekávání docela příjemně trendovaly a s podobných průběhem počítáme v případě těchto měn i do dnešní seance. Sílou trendu nás včera zaskočil pouze USDJPY, kde JPY tento týden reaguje na pokles averze k riziku velmi agresivně. Nejsme však přesvědčeni o tom, že si takto silnou trendovost bude schopen udržet i do dalších dnů a počítáme s tím, že mu postupně začne docházet dech.
img

XTB Market Barometr

30.08.2017 Napětí okolo Severní Koreje včera jednoznačně dominovalo obchodování na finančních trzích. Poptávka po bezpečných přístavech nejprve výrazně vzrostla, napětí však v odpoledních hodinách postupně začalo ustupovat, k čemuž pomohlo i celkem umírněné vyjádření Donalda Trumpa. Trhy se tak během americké seance vrátily ve většině případů zpět, takže byla včerejší seance nakonec hlavně o volatilitě a nikoliv o trendu.
img

XTB Market Barometr

29.08.2017 Včerejší seance na trhy velkou aktivitu nepřinesla, ale dnes ráno jsme díky další provokaci ze strany Severní Koreje svědky opětovného růstu averze k riziku. Trhy nervózně vyčkávají na reakci bílého domu a i když se pravděpodobně bude jednat opět o spíše jen dočasný stimul, bezpečné přístavy (JPY, zlato, stříbro) mohou dnes i nadále docela trendovat.
img

XTB Market Barometr (týdenní výhled)

28.08.2017 Minulý týden byl hlavně o Jackson Hole a tento bude opět především o nově příchozím makru. Zajímat nás přitom budou především páteční statistiky z amerického trhu práce, ale také například čtvrteční odhad inflace v eurozóně. Hlavně na EURUSD tak může být zejména koncem týdne rušno.
img

XTB Market Barometr

25.08.2017 Aktivita na trzích ve čtvrtek citelně klesla kvůli očekávání dnešního setkání centrálních bankéřů v Jackson Hole v USA. Například denní range na EUR/USD se propadl na cca 35 pips. O trendu šlo na mnoha instrumentech hovořit jen stěží a také volatilita ukazovala spíše na klid před bouří. Jednou z mála výjimek z pohledu trendového pohybu byl v posledních seancích pár USD/JPY.
img

XTB Market Barometr

24.08.2017  Včera jsme byli svědky mírného nárůstu volatility, ale trhy zůstávají z historického pohledu stále velmi klidné. Akcie opět klesly po významném úterním růstu. Volatilitu zachraňují alespoň některé měny na Forexu (GBP,NZD) a také ropa. Více trendového obchodování očekáváme v příštím týdnu.
img

XTB Market Barometr

23.08.2017 Včera jsme byli na Forexu svědky posilování amerického dolaru, který postupně mazal své pondělní ztráty na hlavních měnových párech. Zatím se tak potvrzuje teze, že hlavní měny nebudou do pátečního setkání centrálních bankéřů v Jackson Hole provádět žádné psí kusy. Absence trendu by měla převažovat i nadále.
img

XTB Market Barometr

22.08.2017 Včera si většina finančních aktiv svou cenu podržela a jedinou malou výjimkou byl EURUSD, kde se dolar dostal znovu pod prodejní tlak. S větší tendrovostí na EURUSD ale zatím nepočítáme a věříme, že měnový pár bude mít tendenci zůstat do pátečního symposia centrálních bankéřů v Jackson Hole v bočním trendu.
img

XTB Market Barometr

18.08.2017 Na finančních trzích je docela živo. Akcie se dostaly znovu pod tlak a poptávka po rizikových aktivech vzrostla. ECB mezitím vyslovila obavy ze silnějšího eura, takže dolar dostal šanci znovu navázat na své zisky ze začátku tohoto měsíce. Vyšší averze k riziku by na trzích mohla rezonovat také dnes, takže s větší tendrovostí počínáme na většině finančních aktiv.
img

XTB Market Barometr

17.08.2017 Dolar včera nezklamal a po zveřejnění zápisu z červencového zasedání Fedu se na většině měnových párů docela hezky rozvlnil. Dnešek sice pár nových dat z USA přinese, tentokrát ale na USD počítáme s nižší volatilitou a trendovostí než včera.
img

XTB Market Barometr

16.08.2017 Včera se výrazně rozpohybovala hlavně libra, které uškodily výsledky britské inflace. I dnes by přitom mohla být libra docela volatilní, když nás dopoledne čekají další důležitá data v podobě statistik z trhu práce. Pozor hlavně na negativní překvapení, které by mohlo libru přimět znovu docela trendovat (oslabovat).
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

14.08.2017 Přestože přinesl minulý týden na finanční trhy nezvykle nervózní obchodování, k žádné zásadní změně fundamentu podle našeho názoru nedošlo a nejsme přesvědčeni o tom, že na trzích nervozita z minulého týdne vydrží. Na akciích proto s dlouhodobě zvýšenou volatilitou nepočítáme.
img

Volatility report: Na trhy konečně dorazila korekce. VIX je na letošních maximech

11.08.2017 Tak jsme se konečně dočkali. Po dlouhých deseti týdnech téměř absolutního klidu se včera americký index S&P 500 teprve potřetí během letošního roku propadl o více než procento. Na trhy se vrátila nervozita a byla vidět nejen na akciích, ale i na zlatě, JPY a samozřejmě také na VIXu. Důvod včerejších „výprodejů“ je všeobecně znám. Jedná se o rostoucí napětí okolo Severní Koreje, která je zároveň rizikem, se kterým jsme velmi dobře obeznámeni a které jsme dlouhodobě jako potenciální riziko již několikrát v minulosti zmiňovali i v tomto reportu.
img

XTB Market Barometr

11.08.2017 Včera se o slovo už podruhé v tomto týdnu přihlásilo téma Severní Koreje a mimo akciový trh to bylo asi nejvíce vidět na JPY a na zlatě, které jako spolehlivé bezpečné přístavy začaly silně trendovat (růst). Těžko odhadovat, jak dlouho s námi toto téma na trzích ještě zůstane. Stačí pár negativních komentářů a trhy mohou být znovu nervózní, ale náš základní scénář počítá do dalších dnů spíše s jeho postupným odezníváním. Na dnešek proto indikátor trendu na zlatě a USDJPY příliš nezvyšujeme.
img

XTB Market Barometr

10.08.2017 Na devizovém trhu zatím pokračuje klidný týden, kdy se většina měn drží na nízké voaltilitě v relativně úzkém bočním trendu. Žádné velké změny v tomto ohledu nečekáme ani dnes, kdy nás ze zajímavých dat čeká snad pouze v Británii zveřejněná statistika průmyslové produkce.
img

XTB Market Barometr

09.08.2017 Na FX se včera po delší době začalo konečně něco dít a byl u toho hlavně americký dolar, který dokázal zpevňovat na většině měnových párů. Dnešek je sice v Evropě i v USA opět bez důležitého makra, FX je ale po včerejšku rozkolísaný a vyšší trendovost by si většina dolarových párů mohla udržet. Dvojnásob to může platit opět o měnových párech, kde USD stojí proti komoditním měnám, které pokračují v poměrně zajímavé korekci svých dřívějších zisků.
img

XTB Market Barometr

08.08.2017 Máme za sebou velmi klidnou seanci a ta dnešní by neměla být zase až tolik jiná. Makrokalendář je dnes bez důležitých dat a žádné významné fundamenty mimo kalendář neočekáváme. Na většině finančních aktiv proto počítáme s bočním trendem a nízkou volatilitou.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

07.08.2017 Nový týden bude na fundamenty chudší než minulý, ale i tak přinese několik zajímavých momentů. Největší dopad na dolarové páry by mohly mít páteční výsledky inflace, a to obzvláště v situaci, kdy by inflace překvapila dalším pádem. Dolar by dostal další silný důvod k výprodejům, zatímco v opačném případě by se korekce na dolarových párech mohla konečně zpomalit (zastavit).
img

Volatility report: Americké akcie zůstávají na rekordech, riziková short VIX strategie zatím nese své ovoce

04.08.2017 Ani v tomto týdnu s ledovým klidem obchodníků na americkém akciovém trhu nic nezatřáslo a S&P 500 zůstává dál na dosah historického maxima. Můžeme pouze zopakovat, že dlouhodobě nízká úroveň implikované volatility znamená, že je letošní rok jednoznačně nejklidnějším od doby, kdy se volatilita na akciovém trhu začala měřit. Situace na trzích je dokonce tak klidná, že za celý letošní rok registrujeme pouze dvě (!) obchodní seance, které S&P 500 zakončil s více než jednoprocentní ztrátou.
img

XTB Market Barometr

04.08.2017 Libra včera nezklamala, když jsme se dočkali silného trendového pohybu na vysoké volatilitě. Na dnešek na libře výhled pro trend i volatilitu samozřejmě snižujeme, protože nás žádné důležité makro z Británie nečeká. Nepočítáme ani s tím, že by mělo mít včerejší zasedání BoE výraznější dopad na situaci na librových párech a považujeme reakci libry na včerejší zasedání za spíše jednorázovou záležitost. Fundament se včera až tak nezměnil.
img

XTB Market Barometr

03.08.2017 Evropská měna se včera krátce dostala nad 1,19 EURUSD a vše zatím nasvědčuje tomu, že euroví býci chtějí v trendu pokračovat. Indikátor trendu proto i dnes na EURUSD ponecháváme na zvýšených úrovních, přičemž zároveň dnes zvyšujeme také indikátor volatility, když nás čeká série evropských a amerických statistik ze sektoru služeb.
img

XTB Market Barometr

02.08.2017 Včera se situace na většině měnových párů uklidnila, což ale nutně neznamená, že se v podobném duchu musí ubírat také dnešní seance. Ta sice příliš klíčových dat nenabídne, na dolarových párech ale i tak držíme indikátor trendu na zvýšených úrovních. Dolar si po vlně výprodejů může ještě nějakou dobu „sedat“ a hledat novou rovnováhu, takže by dolarové páry mohly v dalších dnech stále docela hezky trendovat. Volatilita by ale dnes měla být i nadále spíše nízká.
Související klíčová slova: Zpracování dat | Akcie Nike (NKE.US) | Eurokoruna | Fibo | Tempo růstu | CFR | HSBC | Programování | Retracement | Jackson Hole | Cena platiny | Období konsolidace | Australská centrální banka | Pip | Cenová hladina | Matěj Široký | Akciové trhy | Alphabet | Ropný gigant | USD/PLN | Daňové škrty | Pozitivní vliv | PLN | Geopolitické riziko | Akcie Palantir | Rolování | Akcie společnosti Coinbase | Obchodník | Refinitiv | EUR | Vratislav Zámiš | Řecko | Mince | Head and Shoulders | Pokles sazeb | Silný nákupní tlak | Trend | Bank of Japan | BTC | Take Profit | Dow Jones Industrial | Akcie MicroStrategy | Mezinárodní měnový fond | Statistiky | Energetika | Eurostoxx 50 | Trumpová | Korelace | Výkonnost společnosti | Úspěch společnosti | YouTube | Asijské akcie | Long pozice | Společnost Tesla | Britská libra | Aktiva | Citigroup | EURJPY | GBPJPY | Asana | Ministerstvo práce | Pojišťovna | Investice společnosti | Akcie vzrostly | Kolaps | Japonská měna | Dopad na akcie | P/S | Letecké společnosti | SWBI | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Analýzy | Asijské trhy | Pravděpodobnost | Podnikání | Futures kontrakt | Ethereum | Americký prezident | Významné zisky | Velké finanční instituce | Intradenní technická analýza | Deflace | Akcie Tesly | Tržní kontext | Expanze | Důležité fundamenty | Německý DAX | Výkyvy | Směřování měnové politiky | Cenové výkyvy | Sezónní vzorec | Saúdská Arábie | Goldman Sachs | Vysoká očekávání | Standard Bank | Směrnice | NZDJPY | Strach | Klouzavé průměry | DeFi | Zlato a stříbro | Geopolitické napětí | SoundHound | Nezaměstnanost | Růst společnosti | Akcie dnes | Ceny ve výrobě | Portfolio společnosti | Home Credit | Měny emerging markets | Pohyb ceny | Cenné papíry a burzy | Snížení cen | Burza | Politické změny | EURCHF | Vývoj situace | Lanxess | Graph | Amazon | Americký akciový index | Vývoj indexu CAC40 | Volatility report | Základní úrokové sazby | Tržní volatilita | Konflikty | Pád libry | Růst cen | Výsledkové sezóny | Gold | Robotaxi | Proražení | Německé chemické společnosti | Americká technologická společnost | Brexit | Oznámení | Klíčová rezistence | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | ČSOB | Živý komentář XTB | Cena kontraktu | Grayscale | American Eagle | Co čeká investory? | Breakout | Analytici XTB | Inflace | ZIM Integrated Shipping | Nastavení úrokových sazeb | Vývoj amerického dolaru | Chemické společnosti | Backwardation | Meme kryptoměny | Přijetí | Cena zlata | Snížení úrokových sazeb | Optimistická nálada | Výhled | EURGBP | Růst akcií Nvidia | Podnikatelská důvěra | Joe Biden | Novozélandský dolar | Vysoké riziko | American Airlines | Puma (PUM.DE) | Výrazný růst | Nomura | Výkon | CZK | Budoucnost Bitcoinu | Kryptoměnové společnosti | Export LNG | EIA | Dolarový index | Obchodní příležitost | Spotová volatilita | Chase Investment Counsel | Vývoj měnového páru | Nakamoto | Opatření | NZD/USD | Gap | Investice do infrastruktury | Evropská měna | Analytik Bloomberg | Co je volatilita | Smith & Wesson | Cointelegraph | Obavy investorů | Capital Markets | Dividendy | Volatility | Perpetual | Toyota Motor | Obchodní seance | Boom | AUDNZD | Graf | Utahování měnové politiky | Chování implikované volatility | Nabídka | Vývoj ceny ropy Brent | Bezpečného útočiště | Humanoidní roboti | Trump v Davosu | Uvolnění měnové politiky | Průmysl | Donald Trump | Momentum | Token | Centrální banky | Očekávání analytiků | Zpráva | Ziskové marže | Zvyšování sazeb | Trpělivost | Dobré výsledky | Britské akcie | Irsko | Trendový kanál | EURCZK | Komoditní měny | xStation | Vít Hradil | Silný býčí trend | Největší ekonomiky eurozóny | Předpovědi analytiků | Optimismus investorů | Rosenblatt Securities | Futures | Exponenciální klouzavý průměr | Zveřejněná data | L‘Oreal | Růst kryptoměn | Dolary | Průmyslové recese | Timeframe | Oanda | Aktuální hodnoty měny | Data z USA | Bank of Canada | Dnešní makroekonomické ukazatele | Názory analytiků na vývoj trhů | Extrémní strach | AI model | Globální ekonomiky | DeepSeek | Dění na finančních trzích | Snižování nákladů | Živý komentář | Úspěšné obchodování | Reakce trhu | Trading | Ekonomiky | CL | Výhled pro Německo | Cena zemního plynu | Ranní okénko | Zasedání FOMC | TSMC | Celoroční výhled | Volatilita | Argentinské peso | Obchodní války | Zemní plyn ve Spojených státech | Vývoj cen zlata | Nákupní tlak | Shore Capital Markets | Carry trades | Chamtivost | Intradenní šum | Santiment | Průmyslová produkce | Americké státní dluhopisy | Schválení ETF | Zaměstnanost | Bitfinex | Futures na akcie | Peníze | Alibaba | Turecko | Spike | Sociální sítě | Brent | Due diligence | Prudký pokles | Politika | Tržní sentiment | Vedení společnosti | Očekávání | NASDAQ: COIN | Snižování sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Palladium | FX FORECAST | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Výhled na rok | Investiční centrum | Úrovně odporu | Buy Limit | Společnost ByteDance | Výnosové křivky | Sdílené jízdy | Kathy Lien | Realita | Zisk na akcii (EPS) | Příležitosti na trzích | Konflikt na Blízkém východě | Bitcoin Cash | Tržní prostředí | Nakupovat akcie | Evropské měny | Sentiment investorů | Blockchain | InstaForex | Zásoby ropy | P/E | Janet Yellenová | Nákupy | Růst | Zemní plyn v USA | Tesla Inc. | Americký index | Graf EUR/USD | Příležitosti | ZIM Integrated Shipping Services | Itálie | EUR/CZK | Vývoj ceny akcií Tesla | HKD | MiFID II | Senátorka | Postavení na trhu | Smith & Wesson Brands | Drobní investoři | Tencent Holdings | Jednání FOMC | Oblečení | Prognóza | Dubaj | Prodávat akcie | Akcie SoundHound | Rozvoj umělé inteligence | Výrazný propad | Použití finanční páky | Asset management | RBI | Cena akcií Nvidia | H1 graf | První investoři | Crypto | Britská centrální banka | Polovodiče | SMA 100 | Hrozba | AWS | Pochybnosti | Akcie německé chemické společnosti | Měna euro | SoundHound AI | Outside Bar | Sell | Spolupráce | Růst akcií | Opatrný optimismus | Puma | Doporučení pro investory | Vysoká očekávání investorů | Americká centrální banka | Technologické akcie | Klíčové události | Cena bitcoinu | Nike | Ceny výrobců | Long | Cenové prognózy | Chování | Akciový index DAX | Lira | Vývoj cen ropy | Prezident Trump | Koruna | Spoluředitel | Zasedání centrálních bank | AUD | Palantir Technologies Inc. | XTB Market Barometr | Meziroční růst | Portu | Zvolení Donalda Trumpa | Investujte zodpovědně | Baidu | Roklen24 | Trh | Král kryptoměn | Zadlužení společnosti | Zkušenost | EMU | PUM.DE | Sekundární veřejná nabídka | Riziková averze | Počasí | Graf indexu CAC40 | Open | Rozdílové smlouvy | Index | Dlouhodobý růst | Bollingerova pásma | Vice | Vyšší náklady | AUD/JPY | Krátkodobé investice | Raiffeisenbank a.s. | Cena stříbra | Medvědí tlak | MMF | ČNB intervence | Eura | Komise | Nejistoty | Tržní kapitalizace | Bílý dům | Kapitál | Úrokové sazby | Ropa Brent | Zvýšení dluhového stropu | Posílení | Technická formace | Margin | AES | E-commerce | Společnosti | Společnost Aramco | Obchodní války mezi USA a Čínou | Rekordní ceny | Apollo | Vyšší maxima | S&P | Obchodování na finančních trzích | Hang Seng | Sázky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Akcie společnosti MicroStrategy | Narušení dodávek | Akciové indexy | Kryptoměnový sektor | Target Profit | Ropné zásoby | Ekonomický kalendář | Domácnosti | Fundamentální zprávy | Kryptoanalytik | IEA | Ekonomický vývoj | Vývoj zlata | Reakce trhů | EUR/GBP | Asie | Akcie Nike | Růst cen zlata | Směnárny | Panika na finančních trzích | Zařízení | Ceny Bitcoinu | Buy Stop | Bitwise | Implikovaná volatilita | Budoucnost | Pokles ceny | Sekundární veřejná nabídka akcií | Mírný růst | Společný podnik | Analytika | Index Hang Seng | Kurz koruny | Moody's | Omán | Regulační překážky | Vratislav Jůza | Adidas (ADS.DE) | Altcoiny | BNP Paribas | Snížení cen ropy | G10 | Brokers | Bitcoinové ETF | Světové centrální banky | MIFID | Akciový index | Pozornost | Makroekonomická data | Rekordní zájem | Švýcarská centrální banka | Rezistence (hranice odporu) | Ole Hansen | Závislost | Snižování úrokových sazeb | Range | Cenový rekord | Maloobchodní tržby | The Motley Fool | ICBC | Zisk společnosti | Dynamika trhu | Dow Jones Industrial Average | Futures kontrakty | Ředitel společnosti | RRR | Německý index DAX | Inside | Náklady | Dceřiné společnosti | Index nákupních manažerů | Ceny akcií Tesla | Americká měna | Vysoká volatilita | Další růst | Webináře | Coinbase | Akcie technologických firem | Bitcoin | Dluhopisy | Indikátor | Kurz libry | Počet žádostí o podporu | EURNOK | Poptávka | Kov | Obchodník s kryptoměnami | Řetězec | Saxo | Hang Seng Tech | Ceny zemního plynu | Shanghai Composite | Dokončení dohody | Marks & Spencer | BSV | AAL | Nárůst výnosů | Tlak na akcie | Odpor | Kolísání cen | Regulace technologického sektoru | Závazek | Video | Korekce na akciích | Marketingová komunikace | Oblast kryptoměn | Očekávání trhu | Obchodovat | Americké indexy | Obchodníci | Komentář XTB | Finance | Rozpočtové deficity | Společnost SoundHound | Růst akciových indexů | Platformy | Equity | Riziko korekce | Prezident Donald Trump | Odkup akcií | Analytici | Čistý zisk | Prodeje insiderů | Aukce | Cenový graf | Problémy | Stříbro | Fawad Razaqzada | Finanční instituce | NZD/JPY | Pandemie | Kanadský dolar | Pokles cen | Ropa | Bankéři | Alibaba Group Holding Ltd | ETF | Deutsche Bank | BMO Capital Markets | Klouzavý průměr | Firma | Společnost MicroStrategy | Iniciativa | Akcie společnosti Alibaba Group | Komerční banka | Euro vůči americkému dolaru | Zasedání Bank of England | Short pozice | Janet Yellen | T-Mobile US | Obchodní příležitosti | | Politické napětí | Majors | West Texas Intermediate (WTI) | Technická analýza akcií | Technologická společnost | Tomáš Cverna | Platforma | Tržní dynamika | Filecoin | Hlavní měna | Ekonomové | Bitcoiny | Prohlášení | Aplikace TikTok | USA | Spojené státy | NZDUSD | Ziskový obchod | Volby | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. (TSMC) | Futures na zemní plyn | Překoupené podmínky | Amazon.com Inc. | Fixing | Velmi volatilní | Zvyšování úrokových sazeb | Sázka | Analýza akcií | Konsolidace | Burze | Japonská ekonomika | Kanadská měna | Libra euro | Index volatility | Summit EU | Market Insider | Akcie Palantiru | Kryptoguru | Qualcomm | Japonský Nikkei 225 | Pokračující geopolitické napětí | Vývoj CAC40 | Grayscale Bitcoin Trust | Trade Brokers | Historie | Vývoj | Finanční aktiva | Výnosy | Graf vývoj indexu | MVRV | Investoři do zlata | Akcie Electronic Arts | Nákupy centrálních bank | Dluhová krize | AUD/NZD | ZIM Integrated Shipping Services Ltd. | Akcie na americkém trhu | Technologický index | Apollo Global Management | Slevy | TikTok | Konkurenceschopnost | Podnikání na kapitálovém trhu | Ceny drahých kovů | Facebook | Americké akcie | Institucionální investice | Newyorský index S&P 500 | Dow Jones | Americká centrální banka FED | Politika centrálních bank | Bitcoin Cash (BCH) | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Varování | Blackstone | Intervence | Trh s kryptoměnami | Spotřebitelská důvěra | Vstupní náklady | Investiční doporučení | Amazon Web Services | West Texas Intermediate | US.500 | Měnové politiky | Odvětví | Stabilní růstový trend | S&P/ASX 200 | Akcie Amazonu | Rok 2025 | Ceny nemovitostí | Aktuální situace | Úvěrové linky | Fiskální politika | Manufacturing | Kurz NZD | LVMH | Akcie Coinbase | Zvyšování marží | Constellation Energy | MSTR | Palantir | Bitcoinová dominance | Ekonomická situace | Odhad HDP | Růstový potenciál | Hongkongský index Hang Seng | Umělá inteligence | Centrální bankéři | KOSPI | Británie | Zavedená cla | JD | Investiční strategie | EURPLN | Odliv kapitálu | Nike (NKE.US) | Christopher Waller | Miliardy dolarů | Výkonnost společností | AI | Lark Davis | Klíčový okamžik | Společnost LVMH | NASDAQ: SOUN | Analýza indexu CAC40 | Status bezpečného přístavu | Bitcoin SV | Cílové ceny | Spotový VIX | Akcie ZIM | Prezidentské volby | Překážky | Tisková konference | Společnost Nike | Technické indikátory | Sazby | Lindsay | Hlavní ekonom | Průmyslové podniky | Patria | Roboti | Americký index S&P 500 | České koruny | Komise v přenesené pravomoci | Historický graf indexu | Investovat | Komoditní | Sell Limit | Tesla Inc. (TSLA) | Generální ředitel | Ether | Investiční fondy | Regulátor | EUR SEK | Průzkum | Firmy | Michaël van de Poppe | Bulish Engulfing | Market Barometr | Soupeření | Panika | Zajištění | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | Správní rada | Regulační prostředí | Cena ropy brent | Partnerství | Aramco | Zasedání Bank of Canada | Bitcoin (BTC) | Společnost Amazon.com | Peněžní prostředky | Repo sazby | První fáze | Výsledky společnosti | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Fed | Magnificent | Vývoj CAC40 za poslední měsíc | Americká ministryně financí | Zpomalování světové ekonomiky | Dnešní fundamenty | NASDAQ 100 | Účastníci trhu | Kevin McCarthy | Prodejní signál | Celosvětová poptávka | Hry | Novo Nordisk | COIN | Trhy | Monetizace | Emerging markets | Kurzový závazek | Jiří Tyleček | Flash news | ICBC Standard Bank | Ceny futures kontraktů | Shore Capital | Rizika | Žlutý kov | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Fond | ISM | Zvýšení volatility | Restrukturalizace | Globální trhy | Graf vývoj indexu CAC40 | Fitch | Index Hang Seng Tech | Dluhopisový trh | Implementace | Finanční výkonnost | JD.com | Poptávka po bitcoinu | Pokles cen akcií | Futures na ropu | Velcí hráči | Japonský Nikkei | Kyjev | Fundamentální základ | Energetické společnosti | Hodnota akcií | Oblasti umělé inteligence | Zasedání centrální banky | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. | Mateřská společnost | Riziková aktiva | Růst ekonomiky | Klíčové faktory | Britská ministryně | NKE | Žádosti o podporu | Černý pátek | Výsledky hospodaření | Ministerstvo financí | Zahedžovat | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Centralizované burzy | Bankovní asociace | Tesla | Low | Růst Bitcoinů | David Vagenknecht | Španělsko | Ekonomický růst | Dominance bitcoinu | Globální ekonomický růst | RBNZ | Komodity | Mzdy | Poradenství | Komise pro cenné papíry | CAD | Odhady analytiků | Sentiment trhu | Peněžní trh | Na burze | Významný dopad | Analytička | Společnost | Advanced Micro Devices | Evropské trhy | Analytická společnost | Sázet | Hospodaření | Ztráta | XRP | Dluhové krize | Obchodování na měnovém trhu | FXstreet | Amazon Web Services (AWS) | Reporty | Investment Counsel | Reserve Bank of New Zealand | Regulační rizika | Pips | Prudký růst akcií | GE Money Bank | Hrubá marže | Silná konkurence | Francouzský index | Hospodářské politiky | AUD/USD | Index relativní síly | Bezpečná aktiva | Riziko | Analytik | Adaptace | JPY | Credit Suisse | Vývoj EUR/USD | Zasedání ČNB | Open interest | Adidas | Rollover | Citi | INTC.US | Michaël van de Poppe | Yahoo Finance | RSI | Bank of America | Transakce | Finanční trh | Meta | GE money | Turecká lira | Portfolio | Graf akcií | GBP | Plyn | ACT | Vývoj dolaru | Lukáš Raška | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Know-how | Risk | Inovace | J.P. Morgan | BCH | BMO | Pocity | Ceny | T-Mobile | ETH | Spotový kurz | FRS | Financování | Recese | Pokles | Meziměsíční inflace | Foot Locker | Války | Raiffeisenbank | Obchodní platformy | Centrální banka | Předpovědi | Predikce | Novo | ASML | WTI | Fed index | Digitální reklamy | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | SMA | Yahoo | Prodejní opce | Divergence | Mizuho | MACD | CFTC | Libra | Futures na VIX | Odborníci | Cantor Fitzgerald | Webinář | Broadcom | Instituce | USDCAD | Morgan Stanley | EURHUF | Ceny zlata | Říjnová inflace | Výnos | Přecenění zboží | Výnosy z dluhopisů | X-Trade Brokers | Insider | Bloomberg Intelligence | Index DOW | ČEZ | Frank | Benchmark | Zpětný odkup akcií | CEO | 256/2004 | Defi | Provozní náklady | 4fin | Obchodníci na finančních trzích | Austrálie | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Historická maxima | Posílení koruny | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Obchodní den | Vietnam | Ceny akcií | Cena akcií | GBP/USD | ASX | Bezpečné přístavy | Inflační cíl | Mizuho Securities | VIX | Výběr zisků | EPS | Odvětví kryptoměn | AT&T | Zisk | Total | Futures na zlato | ČNB | Bank of England | Overweight | EURUSD | Měny na forexu | Vývoj ceny akcií | Shenzhen Composite | Středoevropské měny | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | PLTR | Krátká pozice | Obchodování | Rizika a výzvy | Úroky | Sell Stop | Prezident | Obavy trhu | Čistý zisk společnosti | Quote | Meme coiny | Prémie | Evropa | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Prognózy zisku | Zprávy | Ceny ropy | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | XTB Jiří Tyleček | Údaje | Hlavní měny | Potenciální změny | Technologické společnosti | CFRA | Eurodolar | Kontext | Biden | Finanční krize | FXstreet.cz | Profit Target | Britská měna | Drahý kov | Medián | Index CPI | xStation5 | Electronic Arts | ProCent | Platforms | Celková nabídka | Craig Erlam | Finančnictví | SaaS | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Zemní plyn | Zasedání americké centrální banky | Marže | Spotová cena | Směřování | EURSEK | Arbitráž | Překoupený trh | X-Trade | FIL | Cenový cíl | Aktivum | Japonská centrální banka | Přenos | Společnost XTB | Propad akcií | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Růst dolaru | Google | Miliardy eur | Tržby | Stagnace | Pozitivní výsledek | Euro STOXX | NATGAS | Býčí trh | FOREX | Konsenzus | Turecké liry | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Expirace | Ceny akcií Nvidia | Americké akciové trhy | Dodavatelský řetězec | GfK | Spready | HDP | Měnové kurzy | Technology | Hlava a ramena | Analytik trhů | Devizový trh | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Čínské vlády | Dolar | Euro | Pohyby ceny | Klid | Investování je rizikové | NEST | Průměrná cena | USD/CAD | Obchodní bilance | Vyšší inflace | Výprodej | Měnové páry | Schválení spotového ETF | Vývoj trhu | JPMorgan | Private equity | Zklamání investorů | Výrobce luxusního zboží | ČTK | Lehman Brothers | Novinky | Pozitivní výhled | Investiční tipy | Otevřenost | Guvernér ČNB | Ztráty | Výhled trhů | Vytápění | Meziroční inflace | Japonský jen | Nakupovat | Přístup ke kryptoměnám | FOMC | US dolar | Ekonomická realita | Akcie | Index dolaru | Fundamentální výhled | Nižší úrokové sazby | Největší ekonomiky | Nový Zéland | Société Générale | 5G | Návratnost | Vzestupný trend | Podniky | Index spotřebitelských cen | Krypto analytik | Vývoj ropy | AAA | SPOT | Vývoj ceny | Býčí trend | VanEck | Ekonomické nejistoty | Světová ekonomika | Důležitý signál | Reuters | USDJPY | Price Action | Prostor k růstu | Čas jsou peníze | Technologie | Prognózy | Intel Corporation | Kurz | Daně | DXY | Makrokalendář | Jádrová inflace | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Dnes na trzích | Růstový trend | Intermediate | Rekord | Světové ekonomiky | Výsledky | Růst trhu | Silnější dolar | Bankovní rada | ByteDance | Investice | Microsoft | Pro investory | Potenciál | Zdravotnictví | Podnikatelské aktivity | Akcie společnosti Alibaba | Rally | Investujte | Členství v EU | Konkurence | Kapitalizace | Švédská koruna | Komunikace | Satoshi Nakamoto | Bod | Call opce | Hospodářská recese | Myšlenka | Aktuální vývoj | ESM | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Delta | Regulace | Cyrrus | Fondy | Německý akciový index DAX | USD za barel | Důvěra | Pád akcií | Oslabení dolaru | Globální hospodářský růst | Výhled do budoucna | Ukazatel | Evropské firmy | Měny | Bankovní domy | Značný pokles | AUDJPY | Ropa WTI | Burzy | Očekávané události | Hospodářský růst | Cena akcie | Thomson Reuters | Spread | Trh s ropou | Export | Rusko | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Unicredit | GBPUSD | Partneři | PinBar | UniCredit Bank | Zhodnocení | Nervozita | Brands | Services | Federální rezervní systém (FED) | Graf indexu | Poptávka centrálních bank | Britská vláda | Engulfing | Výsledková sezóna | Rozšíření | Technická analýza | Plány | Smíšené výsledky | Toyota | Resistence | DJI | Béžová kniha | CoinGecko | Korunový trh | Nikkei | Instagram | Akcie Alibaba | Data z amerického trhu práce | Umělé inteligence (AI) | Elon Musk | ZEW | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | TIM | Energie | Objem | Forex.com | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | ADS | Americké centrální banky | Příjmy | Fiskální rok | Bondy | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Bloomberg | Tokeny | Ceny stříbra | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Silný růst | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Komoditní trhy | Divize | Taiwan Semiconductor Manufacturing | PLTR.US | Korekce | LNG | Výrazný pokles | Obchodní strategie | DMA | Firemní investice | Asociace | Stimulační opatření | ForexLive | LBMA | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Průzkumy | Kurz koruny k euru | Carry trade | Downtrend | Intervence ČNB | Index S&P 500 | Instrument | Přehled | Pokles úrokových sazeb | Short | Krize | Investiční výzkum | Rostoucí trend | High | Beta | Tým InstaForex | CHF | Nabídka akcií | Centrum | Index Nikkei | Oslabení koruny | Spot | Zvýšení úrokových sazeb | BK Asset Management | Příliv kapitálu | S&P 500 | JDE | Podpora | Alibaba Group Holding | Prezident Joe Biden | QE | Focus | Řešení problémů | Růst tržeb | Cena | MicroStrategy | NYMEX | Německo | Makroekonomické ukazatele | MJ | Komerční banky | Apple | Zadlužení | Setkání centrálních bankéřů | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Close | TSLA | Česká ekonomika | Kurzy | Sázkové kanceláře | Ekonomická data | Situace na trhu | Drahé kovy | Odvody | Jefferies | Etherea | Ekonomická data z USA | Richemont | Solana | Bookmakeři | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | DAX | Rezervy | Podnik | Zavedení cel | EMA | Forexu | Kurzy měn | EuroStoxx50 | Akcie společnosti | Investiční ředitel společnosti | EUR/SEK | Zlato | Motley Fool | Ekonomika | Slabé euro | SEC | Indikátory | Odpovědnost | Výhled na rok 2024 | Verizon | Oslabení | Finanční situace | Energetické krize | Šéfka Fedu | Práce | Úspěch | Investiční příležitosti | Chop | Centrální banky USA | Intel | Společnost Amazon | Certifikace | Likvidita | Britské referendum | Cíle | Kryptoměny | Akcie Intelu | Britské firmy | Holding | Banky | Buy | Fear & Greed Index | Zisky společnosti | Vypuknutí pandemie | Automotive | Vlády | Americká vláda | INTC | Taiwan Semiconductor | Malý prostor | Investiční platformy | Fundamenty | Zisk na akcii | Tisková konference šéfa Fedu | Wall Street | Apollo Global | Průlom | Instrumenty | Analýza | Zlepšení | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Veřejná nabídka akcií | Asijské akciové trhy | Intervenovat | Americký Fed | Ratingové agentury | Pozice | Současná situace | Portfolia | Constellation | Americké zásoby ropy | Spotová cena zlata | Příprava | Bitcoinového ETF | Dlouhé pozice | Platební neschopnosti | Švýcarský frank | Jakub Seidler | Komise pro cenné papíry a burzy | ČNB Aleš Michl | Market | Technologický sektor | Cenné papíry | Finanční zátěž | Theresa May | Royal Bank of Scotland | Dosažení dohody | Stoxx | Lídři | Medvědí trh | LSEG | Support | Hold | Transparentnost | Důležité informace | Vláda USA | FX | Zajímavé výnosy | Vývoj ceny zlata | Texas | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Kurz amerického dolaru | Telekomunikace | Služby | Americký průmysl | Staking | Dnešní růst | OPEC | Ministryně financí | Pokročilé technologie | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | SNB | Nízká volatilita | NYSE | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Okénko trhu | Bohatý | Alibaba Group | Stop-Loss | Největší pokles | Spotřebitelé | Akcenta | Výstupy | Double bottom | Investiční ředitel | Polsko | Coinbase Global | Nikkei 225 | AUDUSD | Rezistence | Bankovní rady ČNB | Meziroční růst cen | Index Dow Jones | ZEW index | Projekce | Saxo Bank | Ichimoku | Nařízení | Rostoucí náklady | Ropy | Struktura | Ocenění akcií | Příjmy společnosti | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Hospodářské výsledky | Oracle | Akcie společnosti Palantir | Americké ekonomiky | Jádrový index | Nárůst ceny | USD | CAC40 | Strategická partnerství | Zveřejnění zprávy | Forexové intervence | Akcie společnosti Intel | Tesco | D1 | Aerospace | Silný dolar | Francouzský akciový index | Nízké úrokové sazby | Tencent | Vývoj akcií | Cena ropy | Obavy z recese | Federální rezervní systém | mmBtu | CZ | Smíšené pocity | Australský dolar | Propad | Zlomový okamžik | ANO | Britské libry | Magnificent Seven | Dogecoin | Finanční ztráty | Hodnocení akcií | FinGO | Nemovitosti | Ceny ropy WTI | Evropský trh | Markets | PSA | Invest | Rok 2024 | Aleš Michl | Kanada | Nejistota | Kryptoměna | Opce | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Ceny komodit | Indexy | Tržní volatility | Break Even | Spotové bitcoinové ETF | Státní dluhopisy | Americký dolar | Klíčový faktor | Makro | Evropská centrální banka | Švédsko | ECB | SPAD | Ekonomiky eurozóny | Výkonnost akcií | Růst ceny | Měnová politika | Alokace | Altcoin | Ziskovost | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Meme mince | Body | Výhled na rok 2025 | Krypto | Palantir (PLTR.US) | ROCE | Spekulace | Referendum | Vývoj indexu S&P 500 | Baird | Hodnoty měny | Palantir Technologies | Údaje o nezaměstnanosti | EU | Bankovní sektor | Ekonomický výhled | Miliardy | ASX 200 | Silné euro | Barchart | Spekulanti | Globální finanční trhy | Hermes | DoorDash | Tržní kapitalizace kryptoměn | Prodeje | Akciový trh | Setrvání Británie v EU | Bitcoin a kryptoměny | Zasedání bankovní rady | Investor | USD/JPY | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Jestřáb | Kryptoměnový trh | Světové akciové indexy | Průmyslový index Dow Jones | Banka | Vlastnictví | Růst bitcoinu | CNBC | SPX | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Indonésie | Ocenění | Chování spotřebitelů | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Růst | Obchodování | Banka | Banky | ČTK | Pokles | Indikátor | Trading | Cena | | FOREX

Předchozí klíčová slova

Název zlotý
NAZK
Náznaky změny trendu
Názor algoritmů
Názor Buffetta
Názor na Bitcoin
Názor na kvalitu brokerských služeb
Názorná ukázka
Názor obchodníků
Názor předních tuzemských traderů

Následující klíčová slova

Názory analytiků na vývoj trhů
Názory lidí
Názory lidí na ekonomickou situaci
Názory na likviditu
Názory na měnovou politiku
Názory na trading
NBC
NBC Universal
NBCUniversal
NBC 5 Dallas-Fort Worth
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei StartTrader
Potvrďte prosím... Zavřít